quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:48 schreef timmmmm het volgende:
[..]
zo gaat dat meestal met carnaval. zak erover en rekt het niet dan scheurt het wel
Ik moet denken aan de wandelende wekker van Bassie en Adriaan.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:55 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Gekkie toch, een klok heeft heul geen benen
Niet gevreesd, plezier heb ik het meest, dus niet zo bedeesd, als timmmmm er is, altijd feestquote:Op woensdag 13 februari 2013 11:20 schreef Kentoet het volgende:
Timmm is er weer, gezellig.
[ afbeelding ]
Oké man, als jij er bent is het chill en vrees ik niet voor een ban.quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Niet gevreesd, plezier heb ik het meest, dus niet zo bedeesd, als timmmmm er is, altijd feest
Vorige week was je niet zo vrolijk man.quote:
Het is hier altijd gezellig oke? JA?! ALTIJD GODVERDOMMEquote:Op woensdag 13 februari 2013 11:27 schreef Karina het volgende:
Kom kom, zo gezellig waren jullie niet de afgelopen week.
Nee, dat kan kloppen.quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Vorige week was je niet zo vrolijk man.
Heej we gaan niet vloeken hequote:Op woensdag 13 februari 2013 11:28 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Het is hier altijd gezellig oke? JA?! ALTIJD GODVERDOMME
Het zal die tijd van de maand geweest zijnquote:Op woensdag 13 februari 2013 11:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Vorige week was je niet zo vrolijk man.
Ik ben ook niet altijd vrolijk, kan gebeurenquote:
Volgens mij is Specularium toch wel een mannetje. Of ik moet me heel sterk vergissen.quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:28 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Het zal die tijd van de maand geweest zijn
Wat is het?quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:51 schreef Karina het volgende:
Ik hoorde trouwens gisteren op Radio 1 (in Metropolis) dat bubbling hier in Nederland is uitgevonden.
Rotterdam zeker?quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:51 schreef Karina het volgende:
Ik hoorde trouwens gisteren op Radio 1 (in Metropolis) dat bubbling hier in Nederland is uitgevonden.
Dat is geen bubbling.quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat kontenschuddansje waar Specularium een filmpje van post.
Oe ik weet niet waar precies. Maar een DJ had per ongeluk een reggaenummer op de verkeerde toeren afgespeeld en toen werd ter plekke een nieuwe dans uitgevonden.quote:
Deze bedoel je?quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat kontenschuddansje waar Specularium een filmpje van post.
I LIKE BIG BUTS AND I CANNOT LIEquote:Op woensdag 13 februari 2013 12:01 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Deze bedoel je?
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 13 februari 2013 12:01 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Deze bedoel je?
[ afbeelding ]
Is die onzin nou nog niet afgelopen dan?quote:Op woensdag 13 februari 2013 16:13 schreef Tem het volgende:
Carnaval, die halfgare economie in het zuiden ligt plat omdat mensen in een wortelpak aan de buurvrouw moeten zitten
Niet op Ned1,2 en 3. (Railaway even niet meegerekend)quote:
Geen idee, maandag wat besteld uit die regio wat de volgende dag zou worden geleverd volgens de website, maar goed prinsje carnavalletje is natuurlijk druk bezig met pilsen.quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:05 schreef Boldface het volgende:
[..]
Is die onzin nou nog niet afgelopen dan?
Matthijs.quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:13 schreef Kentoet het volgende:
DWDD is wel leuk ja. Steeds minder maar nog steeds leuk.
Welke onderwerpen komen er dan?
Altijd Matthijs.quote:
quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:25 schreef Specularium het volgende:
Ik zit gewoon lekker hier.
Amsterdam,.
quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:28 schreef Boldface het volgende:
Ik zie 'm al zitten. Niet te missen, dat gele hoofd....
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:28 schreef Boldface het volgende:
Ik zie 'm al zitten. Niet te missen, dat gele hoofd....
[ afbeelding ]
Ah, okquote:
Hebben ze het over target2quote:Eerst moet een mythe uit de wereld worden geholpen: onze economie drijft NIET op de export naar de eurolanden. De totale Nederlandse export draagt voor 20,7% bij aan ons BNP en daarmee aan onze economie (1). Ongeveer 57% van die export ging naar eurolanden, omgerekend 11,8% van het Nederlandse BNP (2). Bovendien groeide de export naar niet-Eurolanden in de periode 2004-2012 veel harder (+92,2%) dan de export naar eurolanden (+46,9%).
Ik ben eigenlijk wel nieuwsgierig hoe jullie erover denken.quote:at werkt ongeveer op deze manier. Stel dat een Spaanse onderneming enkele hoogwaardige machines in Nederland besteld. Na ontvangst van de machines geeft de importeur zijn Spaanse bank de opdracht het geld aan de Nederlandse exporteur te betalen. Deze betaling verloopt via het Target-2 systeem: de Spaanse bank leidt het geld via de Spaanse en vervolgens Nederlandse Centrale Bank naar de bank van de exporteur, die het geld vervolgens op diens rekening bijschrijft. De importeur krijgt zijn machines, de exporteur zijn geld – alles in orde, toch?
Doelbewust gecreëerde schijn
Jammer genoeg is dat slechts -doelbewust gecreëerde- schijn. In werkelijkheid verlaat het geld nooit Spanje en komt het nooit in Nederland aan. In plaats daarvan krijgt De Nederlandsche Bank een Target-2 vordering bij de Spaanse Centrale Bank, die het geld niet betaalt, maar als een schuldenpost op zijn balans bijschrijft.
Voorstanders van dit systeem beweren dat de wederzijdse vorderingen die de Centrale Banken zo bij elkaar opbouwen op den duur tegen elkaar kunnen worden weggestreept en alles weer in balans is. Deze simplistische redenatie gaat echter alleen op als er geen langdurige handels- en kapitalenbalansen tussen de lidstaten zouden bestaan.
De export kan wel groeien zonder influx van geld uit het buitenland. Maar goed, ik betwijfel ten zeerste of je artikel volledig correct is.quote:Op donderdag 14 februari 2013 15:34 schreef paddy het volgende:
Mijn vraag is idd ook. Waar blijft dat geld dan? De export groeide toch?
Er zijn nu al niet veel die mijn posts begrijpen, dus daar een begrijpbare OP van maken lijkt me niet tof.quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:07 schreef Elfletterig het volgende:
Is dat niet meer een vraag voor een specialistisch forum als AEX?
Komt van een politieke partij die het niet heeft gehaald in de kamerquote:Op donderdag 14 februari 2013 16:15 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De export kan wel groeien zonder influx van geld uit het buitenland. Maar goed, ik betwijfel ten zeerste of je artikel volledig correct is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |