Lijden nog wel. Nou, succes ermee kerel.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:30 schreef Braddie het volgende:
Nee HSG, ik lieg dit maal niet. Zodra dit topic op slot zit (of ik naar bed ga) meld ik mij af van Fok en ga ik een leven lijden.
Is goed ouwe heler die je d'r bent. Criminaliteit zit in de familie om het zo maar te zeggen.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:30 schreef Braddie het volgende:
Het leuke is trouwens dat ik ook daadwerkelijk 5 jaar lang iedereen heb kunnen trollen hier.
zeg je dit nu, omdat ik wat zei in dat andere topic over je neef, of wat?quote:Op maandag 28 januari 2013 00:33 schreef Braddie het volgende:
Wie ik wel ben? Maakt niet uit.Niet iemand uit Hilversum in ieder geval, en ook geen 22.
En die famillie dingen? gewoon random van Google geplukt.
Zo makkelijk via het internet om mensen dingen te laten geloven.
Dat laatste klopt dan weet als een bus.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:33 schreef Braddie het volgende:
Wie ik wel ben? Maakt niet uit.Niet iemand uit Hilversum in ieder geval, en ook geen 22.
En die famillie dingen? gewoon random van Google geplukt.
Zo makkelijk via het internet om mensen dingen te laten geloven.
Volgens mij probeer je ons nu te trollen.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:33 schreef Braddie het volgende:
Wie ik wel ben? Maakt niet uit.Niet iemand uit Hilversum in ieder geval, en ook geen 22.
En die famillie dingen? gewoon random van Google geplukt.
Zo makkelijk via het internet om mensen dingen te laten geloven.
quote:
Oooh dus nu is het allemaal duidelijkquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 29 januari 2013 17:07 schreef Gulmez het volgende:
ALS ZE MIJN ZUSJE ZOUDEN BEDREIGEN WAT ZOU JIJ DOEN IK GA ME ZUSJE NIET KAPOT LATEN ZIEN GAAN snap dat
quote:Op maandag 28 januari 2013 00:33 schreef Braddie het volgende:
Zo makkelijk via het internet om mensen dingen te laten geloven.
quote:Op vrijdag 28 januari 2011 11:47 schreef Dengaman het volgende:
Goedemorgen...
Dit V&A / [TK] Playstation 3 Fat 60GB! topic mag wat mij betreft wel op slot en Braddie mag ook wat mij betreft een levenslange ban krijgen op IP want wat ik gister heb meegemaakt kan écht niet...
Snap vooraf dat ik dit niet uit rancune doe maar om jullie en andere fokkers te waarschuwen...
Gisteravond zou ik dus tegen 5 uur de PS3 ophalen... Vanwege m'n werk wilde ik dit later doen dus netjes een PM gestuurd. Geen antwoord op gekregen ook al had "zij" 3 dagen de tijd.
Dus ik maar op de goede gok maar heen gereden, maar door de topics op Fok en de commentaren erbij had ik toch een raar onderbuik gevoel...
Dit bleek achteraf volledig te kloppen !
Ik kom daar aan, zie een scooterje of 5 voor de deur staan, bel aan, en de deur wordt (waarschijnlijk) door z'n moeder open gedaan.
"Ja?" Zegt ze, ik geef aan dat ik voor Bradley / Braddie kom. "Weet ie dat je komt?" Ja dat hoop ik wel mevrouw, ik kom een PS3 ophalen die ik gekocht heb. "Nou ik ken je niet, maar hier komt zoveel volk over de vloer, hij is boven, loop maar door...
Naar boven lopend vielen me op de overloop de toren breedbeedl tv's al op, maar nog steeds geen probleem.
Ik zie een deur op een kier staan, met een aantal jongens in de kamer en bij het zien van mij wordt de deur dicht gegooid.
Ik klop aan, de deur gaat open en de wietgeur bereikt me... Verschrikt kijken ze me allemaal aan.
Ik vraag wie Bradley is en zeg dat ik een Ps3 kom ophalen die ik gekocht had.
Een van de jongens(! Dus geen meisje zoals in "haar" profiel staat) meldt zich en begint rood te worden en te stamelen. Eerst weet ie van niks, heeft niks verkocht, kent geen Fok en later mompelt ie dat ie niet meer op Fok kan of mag en dat de PS3 al is verkocht.
Ondertussen heb ik de kamer eens rondgekeken en er staan een stuk of wat Wii's, wat andere hele dure spullen zoals het Keyboard wat ie nog te koop aan biedt, de brian may gitaar, en een dikke minmaal 46" lcd tv...
Ondertussen is ie wat bekomen van de schrik, mompelt nog wat en zegt vervolgens dat ie als ik nog wil hij voor die prijs nog wel een ps3 kan regelen van den week !
Je kan me nog meer vertellen, en ik ben niet achterlijk, dat is gewoon jatten op bestelling, ik weet voor 99.9% zeker dat het gejatte handel betreft.
een spelcomputer hebben kan, en je kan een Wii, ps3 en xbox hebben maar niet een aantal Wii's meerdere tv's en overal maar roepen dat je het weg wil doen omdat je in de financiele problemen zit.
Alle feiten los van elkaar roepen vraagtekens op, maar zouden eventueel nog kunnen maar alles bij elkaar, het feit dat er zoveel (dure) spullen staan, er jan en alleman over de vloer komt plus alle andere dingen er teveel puzzelstukjes zijn die niet inelkaar vallen.
Ik wil jullie dan ook waarschuwen, ook aangezien het in eerdere topics ook al eens geopperd is dat het gejatte handel zou kunnen betreffen, of hier in ieder geval vermoedens voor waren. En het feit dat hij zijn afspraken niet nakomt en eventueel wel op bestelling kan leveren...
En ik wil andere fokkers voor hetzelfde behoeden...
Ah, je moet 6 maanden zitten begrijp ik?quote:Op maandag 28 januari 2013 00:39 schreef Braddie het volgende:
Maargoed mensen, een hele fijne Fok! tijd nog, en ik spreek julie over 6 maanden wel weer of zo met een ander accountGa julie goed.
If so identiteitsfraude en smaad. Danny heeft je IP.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:37 schreef Braddie het volgende:
Ze mogen van mij het niet geloven, maar als ik echt was wie ik zei dat ik was. Was ik ook wel vaker actief geweest op V&A, hadden mensen van Fok! mij wel in het echt ontmoet, en was ik wel naar meets gekomen.
Daarbij ben ik trouwens helemaal niet muzikaal, sterker nog. Ik kan niet eens normaal in een toon zingen.
Gewoon een random account van iemand gepakt waarvan ik dacht. ja dat is leuk. En daar dit Fok account omheen gecreerd! Gaat zo makkelijk met google en intenet.
dat niet, maar wel familie vanquote:Op maandag 28 januari 2013 00:54 schreef vosss het volgende:
Kan iemand me even bijpraten aub, want ik vat het ff niet.
De toetsenbordnerd blijkt een heuse gangster te zijn IRL of hoe moet ik dit precies zien?
zijn familie zijn criminelen. hij is een autist en nu doet hij alsof hij niet zichzelf isquote:Op maandag 28 januari 2013 00:54 schreef vosss het volgende:
Kan iemand me even bijpraten aub, want ik vat het ff niet.
De toetsenbordnerd blijkt een heuse gangster te zijn IRL of hoe moet ik dit precies zien?
Dus hij doet nu alsof hij geen familie van is, terwijl hij dat wel is? Of doet hij alsof hij familie van is, maar hij is het niet?!quote:Op maandag 28 januari 2013 00:55 schreef jodengoud het volgende:
[..]
zijn familie zijn criminelen. hij is een autist en nu doet hij alsof hij niet zichzelf is
dat eerste jaquote:Op maandag 28 januari 2013 00:56 schreef vosss het volgende:
[..]
Dus hij doet nu alsof hij geen familie van is, terwijl hij dat wel is? Of doet hij alsof hij familie van is, maar hij is het niet?!
Zo vaag allemaal weer dit
OK, kan ik nog wat gestolen spullen kopen TS?quote:
Ik lach er ook niet om, ik vroeg me gewoon even af hoe de vork in de steel stak, want ik begreep ff niet enzoquote:Op maandag 28 januari 2013 00:59 schreef Catch22- het volgende:
Zon psychose is niet om te lachen jongens
Hoe ik het begrijp is Braddie familie van een beruchte familie of gezin of iets en ontkent hij dat.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:00 schreef Beer. het volgende:
Wacht wacht, Kan iemand mij dit duidelijk uitleggen
dus TS is een crimineel die fotos post van zijn oom of neef?quote:Op maandag 28 januari 2013 01:03 schreef vosss het volgende:
[..]
Hoe ik het begrijp is Braddie familie van een beruchte familie of gezin of iets en ontkent hij dat.
Ofzo. Geen idee. Overigens zag die oom of neef ofzo wat iemand die link poste er uit als iemand waar je (of ik in elk geval) geen ruzie mee wil hebben
hij kwam zelf met een link over z'n oom een bladzijde terugquote:Op maandag 28 januari 2013 01:03 schreef Zapato het volgende:
Dit moet de druppel geweest zijn:
KLB / Irritatie...
dit dusquote:Op maandag 28 januari 2013 01:04 schreef einschtein het volgende:
Snap er geen hol van.
TS wordt in ieder geval niet gemist?
Nee iemand anders postte dat ergens. Geen idee hoe die dat wist.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:03 schreef Beer. het volgende:
[..]
dus TS is een crimineel die fotos post van zijn oom of neef?
hmm ok, Blijft nogsteeds vaag maarjaquote:Op maandag 28 januari 2013 01:05 schreef vosss het volgende:
[..]
Nee iemand anders postte dat ergens. Geen idee hoe die dat wist.
De mentale druppel ofzo. Voor hemzelf.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:05 schreef Hugh_Myron het volgende:
[..]
hij kwam zelf met een link over z'n oom een bladzijde terugdus dat lijkt me sterk
ja beetje jammer weer, maar het zal niet de eerste keer zijn dat 'ie zogenaamd stopt met fokken.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:09 schreef Zapato het volgende:
[..]
De mentale druppel ofzo. Voor hemzelf.
Waarom is deze user altijd zo anoniem? Braddie post tenminste nog videos waarin hij vrolijk muziek maakt, sofargone heeft niet eens een usericon.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:32 schreef sofargone het volgende:
Waarom is deze user altijd zo negatief? Altijd maar weer het slachtoffer moeten zijn. Eerst is het z'n vriend die steelt, daarna een band die hem erbuiten laat, ga zo maar door. Ik begin me er echt aan te ergeren..
quote:Op maandag 28 januari 2013 00:37 schreef Braddie het volgende:
Ze mogen van mij het niet geloven, maar als ik echt was wie ik zei dat ik was. Was ik ook wel vaker actief geweest op V&A, hadden mensen van Fok! mij wel in het echt ontmoet, en was ik wel naar meets gekomen.
Daarbij ben ik trouwens helemaal niet muzikaal, sterker nog. Ik kan niet eens normaal in een toon zingen.
Gewoon een random account van iemand gepakt waarvan ik dacht. ja dat is leuk. En daar dit Fok account omheen gecreerd! Gaat zo makkelijk met google en intenet.
quote:Op zondag 20 januari 2013 18:40 schreef Braddie het volgende:
Juist.
Heb dus met wat vrienden een muziek projectje genaamd "NoSense"
het begon als een grap maar het word nu wel semi-serieus (We hebben laatst een nummer opgenomen voor een bekende Fillipijnse acteur "Jeff Vasquez" en die vond het helemaal top.
Nu komt het dus.
Die vriend van me die er voor zorgde dat die gast het tof vond en er naar ging luisteren doet dus net alsof ik er niks mee te maken heb..
Hij noemt constant zichzelf en Maya (Bijnaam van een vriend van me) En hij zegt ook constant " Ja, ik ga echt een keer met Maya naar je toe in de fillipijnen, en ik en Maya nemen nog meer nummers voor je op "
dat maakt me zo kwaad.. Doet me een beetje denken aan Milli Vanilli. Ik speel alle instrumenten en alle muziek in, en die 2 strijken de eer op en doen net alsof ik niet besta " Het Youtube kanaal heet ook heel leuk " MayaAndRyan" en de Facebook pagina heet óók "MayaAndRyan" Nou sorry hoor.. maar het mag dan wel begonnen zijn als grap, maar ik vind het op dit moment niet meer grappig.. Eerder énorm vervelend dat er zo gedaan word tegen mij.
Zonder mij was er helemaal geen "NoSense" (Aangezien die gasten geen instrumenten kunnen bespelen, Alles bij elkaar misschien 4 akkoorden op gitaar)
Klacht: Vrienden waar ik een leuk projectje mee heb, strijken alle eer op en doen net alsof ik niet besta, en alsof hun alles doe.
Ik maak ten minste geen 10000 topics over wat er slecht is aan m'n leven/vrienden/etc. En ja ik heb geen UI omdat ik geen leuke kan vinden.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:36 schreef NotYou het volgende:
[..]
Waarom is deze user altijd zo anoniem? Braddie post tenminste nog videos waarin hij vrolijk muziek maakt, sofargone heeft niet eens een usericon.
Wacht, ik snap er niks meer van. Is hij nou echt of niet?quote:
quote:Op maandag 28 januari 2013 01:43 schreef Tchock het volgende:
Ik snap er niets van. Braddie beweert niet die warharige muzikant te zijn?
Afgezien van dat roept hij de hele tijd overal dat hij weggaat. Hoe vaak was het in het Gitaristentopic ook alweer, Braddo? Twaalf keer?
Dan maak je er één, zoals Braddie doet met muziek.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:44 schreef sofargone het volgende:
[..]
Ik maak ten minste geen 10000 topics over wat er slecht is aan m'n leven/vrienden/etc. En ja ik heb geen UI omdat ik geen leuke kan vinden.
Alles voor jou, lieverd.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:46 schreef NotYou het volgende:
[..]
[..]
Dan maak je er één, zoals Braddie doet met muziek.
Een echt Van Dijkje.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:24 schreef Braddie het volgende:
Ik spreek julie van de zomer wel weer. Als ik helemaal afgetraind en bekendheid heb opgedaan buiten Fok!
Hij liegt, dat is in elk geval duidelijk. En de reden is waarschijnlijk omdat hij niet met zijn criminele familie en zijn eigen duistere zaakjes geassocieerd wil worden.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:46 schreef sofargone het volgende:
[..]
Wacht, ik snap er niks meer van. Is hij nou echt of niet?
Wie zijn die "Van Dijkjes" dan?? Ik ben niet zo bekend in het criminele milieu..quote:
neuh kid heeft pech, maar wel een keuze. Zijn oom is heel anders bijv.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:49 schreef NotYou het volgende:
[..]
Alsof Braddie er iets aan kan doen wie zijn ouders/familie zijn.
Hou dat zo. Doei.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wie zijn die "Van Dijkjes" dan?? Ik ben niet zo bekend in het criminele milieu..
Nouja hij heeft het over tot de zomer, dat is zegmaar over een half jaar. En hij heeft het over als hij afgetraind is. Dat doen ze nogal in het gevang. En hij heeft het erover als hij bekend is buiten FOK!, als ij in de bajes wordt geflikkerd dan zal dat hendig wel ergens in een regionaal krantje of website of iets staan denk ik.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:51 schreef Madame_Paon het volgende:
Tot over een paar dagen dan maar, Bradley.
Hmm...quote:Op maandag 28 januari 2013 02:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
Waarom de duim omlaag? Ik vraag slechts waar jij en anderen op doelen..
Lief hoor die aai, maar het helpt me geen steek verderquote:Op maandag 28 januari 2013 02:04 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Hmm...
![]()
*aait over bolletje van poes*
Toedels.quote:Op maandag 28 januari 2013 02:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
Waarom de duim omlaag? Ik vraag slechts waar jij en anderen op doelen..
SHIT IS AAN NUquote:
eet je nog?quote:Op maandag 28 januari 2013 02:12 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kijk naar der manier van posten
Eckte criminelen kondigen die shit gewoon van te voren aan, jwzquote:Op maandag 28 januari 2013 02:03 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja hij heeft het over tot de zomer, dat is zegmaar over een half jaar. En hij heeft het over als hij afgetraind is. Dat doen ze nogal in het gevang. En hij heeft het erover als hij bekend is buiten FOK!, als ij in de bajes wordt geflikkerd dan zal dat hendig wel ergens in een regionaal krantje of website of iets staan denk ik.
Ergo: ik heb geen mening en weet niet welk verhaal waar is
quote:Op maandag 28 januari 2013 01:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wie zijn die "Van Dijkjes" dan?? Ik ben niet zo bekend in het criminele milieu..
quote:NEDERHORST DEN BERG - George van Dijk (43) maakt een schietbeweging. ,,Pof, pof, pof,'' zegt hij triomfantelijk. ,,We hadden eigenlijk in de cowboytijd moeten leven.
,,Laatst zei een man op tv: 'Welke idioot heeft de mens bedacht met alle schade die we elkaar aanrichten.' Daar ben ik het mee eens. Ja, ik ben geen domme jongen. Ik filosofeer ook.''
Van Dijk is telg uit de beruchtste familie van het Gooi. Overal waar een Van Dijk opdook, vielen klappen of vlogen kogels in het rond. George zelf was een van de hardste Van Dijkies. Hij sloeg diverse mensen in puin. Sommige overleefden dat niet.
De Hilversummer - 'je moet gewoon meppen' - bracht de helft van zijn leven in de gevangenis door. Zijn naam prijkt al jaren op een dodenlijst. Om zijn kant van het verhaal te hebben verteld voordat de dreiging wellicht realiteit wordt, heeft Van Dijk zijn levensverhaal op papier gezet en uitgegeven.
Tegenwoordig woont de crimineel in een bescheiden rijtjeshuis met vrouw Petra en hun drie kinderen Naomi (12), Kayleigh (8) en Sidney (6). Onlangs verscheen Leven achter de tralies, een autobiografie vol kleurrijke anekdotes waarin 'het bloed rijkelijk vloeit'.
De angst te worden vermoord, was een belangrijke motivatie voor het schrijven van een boek, vertelt Van Dijk aan de eettafel. Petra maakt ondertussen het avondeten klaar.
,,Ik wilde het van me afschrijven. Als ik word vermoord, weet de recherche in welke hoek ze het moet zoeken. Ook hoop ik dat mijn kinderen begrijpen waarom ik niet de vader ben die ik wil zijn. Als mijn zoontje vraagt: 'Pap, ga je mee voetballen', zeg ik nee. Ik wil niet dat hij er bij is, als ik door mijn kop word geschoten. Da's geen fraai gezicht. Daarom breng ik mijn kinderen ook niet meer naar school.''
Toen agenten aan de deur kwamen met het nieuws dat hij op een dodenlijst staat, dacht Van Dijk nog dat het een 'spelletje van justitie' was om hem aan het praten te krijgen. ,,Ik reageerde met een geintje door te vragen of ik boven of onder aan de lijst stond. Als ik onderaan stond, had ik namelijk nog wel even de tijd.''
Hij staat op de vierde plaats. Opdrachtgever is volgens Van Dijk 'moordmakelaar' Fred R., die nu vastzit voor de moord op Thomas van der Bijl. De Amsterdamse kroegbaas stond boven de Hilversummer op de lijst. Van Dijk: ,,Ik heb onder meer geweigerd om een drugsbaron uit Voorburg te liquideren. Ik weet te veel.''
De komende weken verblijft de familie Van Dijk in het buitenland, wegens liquidatiegevaar. ,,Als ik het haal,'' verzucht de crimineel. ,,We hebben even rust nodig. Mijn vrouw kan de spanning niet meer aan. Het zou echt een wonder zijn als ik het hele klerezooitje overleef.''
Hij overleefde naar eigen zeggen drie liquidatiepogingen. Een keer was Van Dijk zo paranoïde dat hij zwaar beneveld van de drugs van het dak van een buurman sprong. Hij dacht dat zijn moordenaar achter hem aanzat. Het kostte hem bijna zijn leven.
Van Dijk stuurt zijn oudste dochter naar de buurman om bier te halen. ,,Anders krijg je een schop onder je kont,'' roept hij haar na. Tegen de verslaggever: ,,Nu ik van de drugs af ben, drink ik meer.''
Van Dijk zucht. ,,Natuurlijk heb ik er een zooitje van gemaakt. Criminelen zijn ook gevoelsmensen. Zeker die avond met die meid zou ik niet meer overdoen. Het was een lieve meid. Ik heb mijn eigen nooit zo'n minkukel gevonden als die dag. Ik had nog nooit een vrouw geslagen.''
Hij doelt op de avond dat hij zijn vriendin om het leven bracht. ,,Opeens kwam ze op me af, gekleed in een zwart trainingspak en stak een schaar in mijn kogelvrije vest. Ik pakte die schaar af en sloeg opeens helemaal door. Ik stak haar met de schaar, met een kartelmes dat voor het grijpen lag en met de afgebroken schroevendraaier bij elkaar 28 keer in haar keel en hoofd.''
Van Dijk: ,,Bam. Afgelopen. Dat moet je een plekje geven. Maar dat zal ik nooit kunnen.''
Hij kreeg een relatie met Petra toen hij vastzat voor de moord op deze vriendin, die ook Petra heette. Bang was ze niet.
Petra: ,,Hij heeft een leuke babbel. Na een tijdje sta je er niet meer bij stil waarvoor hij zat.'' Van Dijk schrijft in zijn boek: ,,Getrouwd zijn met een crimineel heeft ook een keerzijde.'' Wat zijn de voordelen? Petra: ,,Als je dat hele liquidatiegedoe niet meetelt, heb ik een heel goede vent. Dit soort criminelen gaan door het vuur voor hun gezin. Hij is een van de weinige vaders die op school helpen.''
Van Dijk: ,,Ik ben nog een beetje van de oude penoze. Met normen en waarden. Eigenlijk ben ik een goede boerenlul die wat fout heeft gedaan.''
Hij is trots op zijn staat van dienst. ,,En weet je waarom? Die buurman die ik voor zijn kop schoot, had mij tien jaar getreiterd. Dan heb ik het recht hem dood te schieten. En ik ben best trots op die steekpartij in Amersfoort, waarbij ik die gast aan flarden stak nadat hij mijn vriendin met een brommerketting en valhelm te lijf was gegaan. Ik ben niet aanvalsgericht, je moet me wat flikken, kwetsen.
,,Ik heb nu wel meer begrip voor wat ik een ander heb aangedaan. Vroeger dacht ik: wat maakt het nou uit of iemand een wapen op je richt? Je hoeft alleen het geld af te geven. Maar nu ik zelf een paar keer een wapen op mijn hoofd heb gehad, weet ik hoe het is om de dood in je schoenen te hebben staan. Dat is niet leuk.''
Is het opmerkelijk dat ik het raar vind dat deze man dus 3 mensen heeft vermoord en slechts 20 jaar in de cel heeft gezeten? Dit soort gekken dienen toch gewoon levenslang achter de tralies te verdwijnen...quote:
wat lul je allemaal? en waarom denk je dat braddie naar de bak zou moeten?quote:Op maandag 28 januari 2013 11:26 schreef fearce het volgende:
LOL
heb speciaal een account aangemaakt voor dit topic XD
geniaal dit. of we zien hem over een half jaar weer als hij de bak weer uit is of
we zien hem morgen weer met "grapje ik ga niet weg"
en dan maar beweren dat hij geen autist is XD
dit is al de zoveelste keer dat hij "weg gaat"
maar wat ook kan is dat we straks een plot twist krijgen en hij wel echt blijkt te zijn en dat hij dat verhaal van de van dijkjes zelf gepost heeft op een ander account en hoe hij zich die 5 jaar heeft voor gedaan was wel echt XD
beetje vreemde post wel jaquote:Op maandag 28 januari 2013 17:18 schreef Hugh_Myron het volgende:
[..]
wat lul je allemaal? en waarom denk je dat braddie naar de bak zou moeten?
Wie is hier de mod? Gij of ik?quote:Op maandag 28 januari 2013 19:46 schreef blow... het volgende:
Niemand gelooft dit, kuttopic, slotje.
Hoi Braddie.quote:Op maandag 28 januari 2013 11:26 schreef fearce het volgende:
LOL
heb speciaal een account aangemaakt voor dit topic XD
geniaal dit. of we zien hem over een half jaar weer als hij de bak weer uit is of
we zien hem morgen weer met "grapje ik ga niet weg"
en dan maar beweren dat hij geen autist is XD
dit is al de zoveelste keer dat hij "weg gaat"
maar wat ook kan is dat we straks een plot twist krijgen en hij wel echt blijkt te zijn en dat hij dat verhaal van de van dijkjes zelf gepost heeft op een ander account en hoe hij zich die 5 jaar heeft voor gedaan was wel echt XD
Laat het modden dan ook over aan mij.quote:
Geloof er geen ruk vanquote:Op maandag 28 januari 2013 00:37 schreef Braddie het volgende:
Daarbij ben ik trouwens helemaal niet muzikaal, sterker nog. Ik kan niet eens normaal in een toon zingen.
Gewoon een random account van iemand gepakt waarvan ik dacht. ja dat is leuk. En daar dit Fok account omheen gecreerd! Gaat zo makkelijk met google en intenet.
Waarom zegt hij anders tot over 6 maanden?quote:Op maandag 28 januari 2013 17:18 schreef Hugh_Myron het volgende:
[..]
wat lul je allemaal? en waarom denk je dat braddie naar de bak zou moeten?
Veel mensen wisten al wie hij was, want hij deed daar in het verleden nou niet bepaald geheimzinnig over. Ik ken hem niet persoonlijk, maar wel een aantal familieleden en het is echt niet zo dat ze allemaal crimineel zijn ofzoquote:Op maandag 28 januari 2013 23:23 schreef fearce het volgende:
[..]
Waarom zegt hij anders tot over 6 maanden?
Waarom zou je ergens 6 maanden mee stoppen zonder een goede reden
En aangezien hij zijn identiteit geheim wilde houden zodat niemand wist dat hij crimineel was lijkt het me logisch dat hij nu geheim probeert te houden dat hij de bak in moet omdat hij daar niet trots op is.
Vind je het erg als ik niet geassocieerd wil worden met criminelen :pquote:
Daar heb je een account voor nodig?quote:Op maandag 28 januari 2013 23:27 schreef fearce het volgende:
[..]
Vind je het erg als ik niet geassocieerd wil worden met criminelen :p
Vind het wel geinig dat deze aandachttrekker beweerd dit alles 5 jaar lang geheim te hebben gehouden. Zijn verhaal rammelt aan alle kanten en ik ben wel in voor wat "drama" daarom heb ik een account gemaakt om het verhaal op de voet te volgen XD
quote:Op maandag 28 januari 2013 23:27 schreef fearce het volgende:
[..]
Vind je het erg als ik niet geassocieerd wil worden met criminelen :p
Vind het wel geinig dat deze aandachttrekker beweerd dit alles 5 jaar lang geheim te hebben gehouden. Zijn verhaal rammelt aan alle kanten en ik ben wel in voor wat "drama" daarom heb ik een account gemaakt om het verhaal op de voet te volgen XD
quote:
Dit.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:26 schreef vosss het volgende:
Ja ok ik ga weg van fok dit dat tot morgen
Je vergeet even dat mensen uit het gitaristen topic je wel in het echt gezien hebben.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:37 schreef Braddie het volgende:
Ze mogen van mij het niet geloven, maar als ik echt was wie ik zei dat ik was. Was ik ook wel vaker actief geweest op V&A, hadden mensen van Fok! mij wel in het echt ontmoet, en was ik wel naar meets gekomen.
Daarbij ben ik trouwens helemaal niet muzikaal, sterker nog. Ik kan niet eens normaal in een toon zingen.
Gewoon een random account van iemand gepakt waarvan ik dacht. ja dat is leuk. En daar dit Fok account omheen gecreerd! Gaat zo makkelijk met google en intenet.
Nu alweer terug brad?quote:Op maandag 28 januari 2013 11:26 schreef fearce het volgende:
LOL
heb speciaal een account aangemaakt voor dit topic XD
geniaal dit. of we zien hem over een half jaar weer als hij de bak weer uit is of
we zien hem morgen weer met "grapje ik ga niet weg"
en dan maar beweren dat hij geen autist is XD
dit is al de zoveelste keer dat hij "weg gaat"
maar wat ook kan is dat we straks een plot twist krijgen en hij wel echt blijkt te zijn en dat hij dat verhaal van de van dijkjes zelf gepost heeft op een ander account en hoe hij zich die 5 jaar heeft voor gedaan was wel echt XD
Bullshit, ze doen niet aan account verwijderen. Lekker liegen weer tegen iedereenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 13:57 schreef Braddie het volgende:
Net even een Modje geDMt, m`n account word naar alle waarschijnlijkheid verwijderdde groeten he.
Beter dat hij hulp gaat zoekenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 10:27 schreef Drinky het volgende:
Hoe je dit ook wendt of keert, het blijft triest.
5 jaar lang jezelf voordoen als een of andere nerd of je leven zo kut vinden dat je zegt dat het allemaal fake is.
Braddie
Helaas....quote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:14 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Je vergeet even dat mensen uit het gitaristen topic je wel in het echt gezien hebben.
Ik vond je anders aardig zat.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:04 schreef brother52 het volgende:
[..]
Helaas....
Sommige ontmoetingen verrijken je leven.
Die ontmoeting hoorde daar absoluut niet bij.
Heb net een DM ontvangen van onze Frank_Dreblin, die zei dat ik maar even moest mailen met uitleg.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:04 schreef Braddie het volgende:
Bullshit, ze doen niet aan account verwijderen. Lekker liegen weer tegen iedereen
Pas in je profiel je email adres aan. Ram 1000 keer loos op je toetsebord. Kopieer dat. Stel dat in als nieuw password en je bent klaar.
Je kan niet meer op je account en ook niet meer je wachtwoord terug halen.
Ja, ik ben wel aardig.quote:
Precies, en je deed anders ook gewoon aardig tegen mij via DM en toen je hier was. Dus ja.. maargoed, ik snap het wel hoor, via het internet doe je sneller onaardig tegen iemand dan in het echt.quote:
Zou jij niet optyfen per vandaag?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:05 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Heb net een DM ontvangen van onze Frank_Dreblin, die zei dat ik maar even moest mailen met uitleg.
Dus bij deze.
Dat had gekund als jij op het afgesproken tijdstip thuis was en hij niet voor niks een pokke end had geredenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:07 schreef Braddie het volgende:
[..]
Precies, en je deed anders ook gewoon aardig tegen mij via DM en toen je hier was. Dus ja.. maargoed, ik snap het wel hoor, via het internet doe je sneller onaardig tegen iemand dan in het echt.
Had dan gewoon direct toen je aan de deur stond gezegd dat je me niet mocht
Ja.. dat is waarquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:10 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dat had gekund als jij op het afgesproken tijdstip thuis was en hij niet voor niks een pokke end had gereden
Nee, ik heb ook nog zoiets als fatsoensnormen.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:07 schreef Braddie het volgende:
[..]
Precies, en je deed anders ook gewoon aardig tegen mij via DM en toen je hier was. Dus ja.. maargoed, ik snap het wel hoor, via het internet doe je sneller onaardig tegen iemand dan in het echt.
Had dan gewoon direct toen je aan de deur stond gezegd dat je me niet mocht
En dan achteraf gaan klagen dat je me niet magquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:11 schreef brother52 het volgende:
[..]
Nee, ik heb ook nog zoiets als fatsoensnormen.
Er worden geen accounts verwijderd. Vul in de instellingen een niet-bestaand e-mailadres in, dan ben je ook van je account af.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:08 schreef Braddie het volgende:
[..]
Eergister alMaar ik doe dat liever even *Officieel* door het verwijderen van Account. net een mailtje gestuurd naar Fok op aanraden van Frank_Dreblin.
Trouwens, laat me lekkerBen geen hondje.
Je draait de boel om. Dat was gitaar afgeven en weer weg want je was niet thuis.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:11 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja.. dat is waarMaargoed, mijn fout, en dat was uiteindelijk ogpelost, en hij kwam later nog eens langs, en we hebben een kop koffie gedronken en gepraat
Er worden geen accounts verwijderd. Vul in de instellingen een niet-bestaand e-mailadres in, dan ben je ook van je account af.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Eergister alMaar ik doe dat liever even *Officieel* door het verwijderen van Account. net een mailtje gestuurd naar Fok op aanraden van Frank_Dreblin.
Trouwens, laat me lekkerBen geen hondje.
Ja klopt, je hebt 1x aan de deur gestaan voor niks, de 2e x was ik er niet, maar dit is toch allemaal gewoon opgelost achteraf en is gewoon geregeld? Gitaar is afgeleverd, ik heb m`n excuses gemaakt. Lijkt me meer dan voldoende toch?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:14 schreef brother52 het volgende:
[..]
Je draait de boel om. Dat was gitaar afgeven en weer weg want je was niet thuis.
En op dat moment was ik je goed zat.
1 keer voor niks aan de deur gestaan en een 2e keer dat we een afspraak hebben ben je er niet.
Beetje jammer dat je de boel weer gaat verdraaien. Maar ja, daar denk je goed in te zijn.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:12 schreef Braddie het volgende:
[..]
En dan achteraf gaan klagen dat je me niet magDoe ik ook niet man
Als ik iemand niet mag zeg ik dat gewoon en ga ik niet scheinheilig aardig lopen doen. Beetje jammer.
Nee, je komt gewoon tot 2x toe een afspraak niet na.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:16 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja klopt, je hebt 1x aan de deur gestaan voor niks, de 2e x was ik er niet, maar dit is toch allemaal gewoon opgelost achteraf en is gewoon geregeld? Gitaar is afgeleverd, ik heb m`n excuses gemaakt. Lijkt me meer dan voldoende toch?
Dan had je dat die 2e x recht in m`n bek moeten zeggen, en niet zo scheinheilig moeten doen en met m`n moeder gaan kletsen en koffie gaan drinken toen je de gitaar af kwam leverenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:17 schreef brother52 het volgende:
[..]
Nee, je komt gewoon tot 2x toe een afspraak niet na.
Hoezo, jij bent Braddie toch niet, dit is toch een verzonnen account?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:16 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja klopt, je hebt 1x aan de deur gestaan voor niks, de 2e x was ik er niet, maar dit is toch allemaal gewoon opgelost achteraf en is gewoon geregeld? Gitaar is afgeleverd, ik heb m`n excuses gemaakt. Lijkt me meer dan voldoende toch?
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:18 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Hoezo, jij bent Braddie toch niet, dit is toch een verzonnen account?
Waarom word je afgezeken?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:15 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dat is waar natuurlijk. Of ik hou het hier gewoon bijDat kan ook.
Wat doe ik trouwens verschrikkelijk moeilijk, de enige reden dat ik weg wilde is omdat iedereen me hier maar loopt af te zeiken, maar waarom zou ik eigenlijkBen geen hond.
Merk het vaak genoeg door Users dat ze mij gewoon zat zijn.. Sommige Users (porsche 1, Niels9611, jahrOOn) maken me belachelijk buiten Fok én op Fok met Youtube filmpjes... oude foto`s, foto`s van m`n ouders.. en écht privacy schendend materiaal (Dus niet dat stuk text wat iedereen al kan lezen over bepaalde familie leden, maar écht dingen uit m`n jeugd enzo)quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:21 schreef zarGon het volgende:
[..]
Waarom word je afgezeken?
Ik zit al jaren op dit forum, en ik heb nooit niet-willen posten door anderen. Het kwam omdat ik geen zin meer had, maar niet door anderen dus.
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:22 schreef Braddie het volgende:
[..]
Merk het vaak genoeg door Users dat ze mij gewoon zat zijn.. Sommige Users (porsche 1, Niels9611, jahrOOn) maken me belachelijk buiten Fok én op Fok met Youtube filmpjes... oude foto`s, foto`s van m`n ouders.. en écht privacy schendend materiaal (Dus niet dat stuk text wat iedereen al kan lezen over bepaalde familie leden, maar écht dingen uit m`n jeugd enzo)
Iedereen wacht hierop.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:24 schreef Lienekien het volgende:
Ga dan. Maak je account onklaar en ga.
Nee. Boeiend echt, ik ga gewoon posten, en blijf ook gewoon posten. Ga niet wegblijven voor wat mensen achter een computer scherm natuurlijkquote:
Wat een probleem is dat hij aan nieuwe leden die informatie nodig hebben in het Gitaristen topic bijvoorbeeld "advies" geeft. Hij heeft dan geen idee waar hij over praat en roept maar wat 9 van de 10x en die mensen geven een vermogen uit op aanraden van andere mensen. Dan wordt hij daar op aangesproken en dat gaat hij huilen dat hij niet serieus genomen wordt.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:21 schreef zarGon het volgende:
[..]
Waarom word je afgezeken?
Ik zit al jaren op dit forum, en ik heb nooit niet-willen posten door anderen. Het kwam omdat ik geen zin meer had, maar niet door anderen dus.
quote:
En hoe komen ze daaraan?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:22 schreef Braddie het volgende:
[..]
Merk het vaak genoeg door Users dat ze mij gewoon zat zijn.. Sommige Users (porsche 1, Niels9611, jahrOOn) maken me belachelijk buiten Fok én op Fok met Youtube filmpjes... oude foto`s, foto`s van m`n ouders.. en écht privacy schendend materiaal (Dus niet dat stuk text wat iedereen al kan lezen over bepaalde familie leden, maar écht dingen uit m`n jeugd enzo)
De écht prive dingen? geen idee.. Maar dingen zoals shit over m`n oom.. ja, dat heb ik hier gepost.quote:
Is dit waar, Braddie?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:25 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Wat een probleem is dat hij aan nieuwe leden die informatie nodig hebben in het Gitaristen topic bijvoorbeeld "advies" geeft. Hij heeft dan geen idee waar hij over praat en roept maar wat 9 van de 10x en die mensen geven een vermogen uit op aanraden van andere mensen. Dan wordt hij daar op aangesproken en dat gaat hij huilen dat hij niet serieus genomen wordt.
Dan zegt hij dat hij weg gaat uit het topci en nooit meer terug komt
En dan begint het weer opnieuw
(...)
En dan gaat hij weer weg en komt nooit meer terug
En je snapt niet waarom mensen jou zat worden? Echt niet?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:25 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nee. Boeiend echt, ik ga gewoon posten, en blijf ook gewoon posten. Ga niet wegblijven voor wat mensen achter een computer scherm natuurlijkMaar ik was álles gewoon zat. Dus ik reageerde wat heftig.
Jij bent zo dom om te veel info op het internet te zetten waardoor mensen je makkelijk kunnen vinden. En trouwens, alsjeblieft zeg, je voelt je geïntimideerd door een paar personen op een forum? Lolquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:22 schreef Braddie het volgende:
[..]
Merk het vaak genoeg door Users dat ze mij gewoon zat zijn.. Sommige Users (porsche 1, Niels9611, jahrOOn) maken me belachelijk buiten Fok én op Fok met Youtube filmpjes... oude foto`s, foto`s van m`n ouders.. en écht privacy schendend materiaal (Dus niet dat stuk text wat iedereen al kan lezen over bepaalde familie leden, maar écht dingen uit m`n jeugd enzo)
Nou, begin daar eens mee. Bedenk wat je post, vóórdat je post.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:31 schreef Braddie het volgende:
[..]
De écht prive dingen? geen idee.. Maar dingen zoals shit over m`n oom.. ja, dat heb ik hier gepost.
Ben een té grote flap-uit helaas..
Kun je hier eens wat "Bewijsch" posten?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:25 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Wat een probleem is dat hij aan nieuwe leden die informatie nodig hebben in het Gitaristen topic bijvoorbeeld "advies" geeft. Hij heeft dan geen idee waar hij over praat en roept maar wat 9 van de 10x en die mensen geven een vermogen uit op aanraden van andere mensen. Dan wordt hij daar op aangesproken en dat gaat hij huilen dat hij niet serieus genomen wordt.
En je hebt ook nog zoiets als een edit-knop.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:32 schreef zarGon het volgende:
[..]
Nou, begin daar eens mee. Bedenk wat je post, vóórdat je post.
Ja.. misschien is dat wel het beste ja.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:32 schreef zarGon het volgende:
[..]
Nou, begin daar eens mee. Bedenk wat je post, vóórdat je post.
Dus nu ineens blijf je toch wel?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:25 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nee. Boeiend echt, ik ga gewoon posten, en blijf ook gewoon posten. Ga niet wegblijven voor wat mensen achter een computer scherm natuurlijkMaar ik was álles gewoon zat. Dus ik reageerde wat heftig.
Je twijfelt nog?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:33 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja.. misschien is dat wel het beste ja.
Ja, ik kende hem eerst niet, maar heb een paar topics bekeken en het is echt 100% zeker dat die stakker wat hulp moet zoeken.quote:
Nee, dit moet opgehelderd.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:36 schreef Braddie het volgende:
Nee, dat niet. Maargoed, kan hier een slotje op eventueel? om meer verwarring te doen voorkomen?
Bovendien is mijn popcorn nog niet op.quote:
Op eventueel?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:36 schreef Braddie het volgende:
Nee, dat niet. Maargoed, kan hier een slotje op eventueel? om meer verwarring te doen voorkomen?
Wat heb je nou geleerd dan?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:36 schreef Braddie het volgende:
Nee, dat niet. Maargoed, kan hier een slotje op eventueel? om meer verwarring te doen voorkomen?
Het ``I'm with noob''-vingertje wijst inderdaad de goede kant opquote:
Eerst nadenken voordat ik zo`n topic maak, tot 10 tellen enzoquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:38 schreef zarGon het volgende:
[..]
Wat heb je nou geleerd dan?
Voor zover ik je kan inschatten is er volgende maand weer ditzelfde topic.
Jahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaquote:
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:39 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Het ``I'm with noob''-vingertje wijst inderdaad de goede kant op(NFI)
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:39 schreef n00b13 het volgende:
[..]En toch al best lang dit account, maar TR was ik nog niet tegengekomen.
quote:
quote:Rapporteer deze post aan een moderator
yvonne, mag ik een PM/DM unban? Zou het een geruime jaar geleden al krijgen ,wanneer je terug zou zijn van je werkquote:
3 januari 2012quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:50 schreef utopie het volgende:
[..]
yvonne, mag ik een PM/DM unban? Zou het een geruime jaar geleden al krijgen ,wanneer je terug zou zijn van je werk
Als hij zich te erg vast heeft geluld dan negeert hij het, zoals nu.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:49 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Je lacht erom, maar ik ben nog steeds nieuwsgierig:
[..]
Flikker toch op man.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:17 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dan had je dat die 2e x recht in m`n bek moeten zeggen, en niet zo scheinheilig moeten doen en met m`n moeder gaan kletsen en koffie gaan drinken toen je de gitaar af kwam leverenRight?
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:56 schreef brother52 het volgende:
[..]
Flikker toch op man.
Gitaar afgeven en weer weg. Waarom zou ik koffie gaan drinken met je moeder?
Zit niet alles bij elkaar te liegen man.
Oh wacht, je kunt niet anders...
Voor de Ninja-edit was je post beter.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:58 schreef Braddie het volgende:
[..]Nee, dit is lekker goud eerlijk
dat zou ik wel hebben verzonnen net ja
Leuk hequote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:58 schreef Jimbo het volgende:
deze topic.
heerlijk hoe brad zichzelf zo tegenspreekt en nog even dacht quasi stoer hier weg te kunnen komen
Mein zolderautist <3
er bestaan geen domme vragen, alleen domme mensenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:59 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Stel dan niet van die stomme vragen, kerel.
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:00 schreef Braddie het volgende:
Ik ga ook niet wegLaat me niet intimideren door wat mensen achter een scherm, als iets me niet zint laat ik dat wel merken
of juistr nietquote:Op dinsdag 29 januari 2013 14:58 schreef utopie het volgende:
Braddie, dat is toch die gast die een playstation 3 verkocht via V&A ofzo ?
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:00 schreef Braddie het volgende:
Ik ga ook niet wegLaat me niet intimideren door wat mensen achter een scherm, als iets me niet zint laat ik dat wel merken
Nee ik blijf hier lekker
Ga niet weg omdat ik word afgezeken door mensen, én omdat ze dat toevallig willen.
quote:Ok. een heel fijn leven nog verder op het Fok! Forum mensen, ik hou het hier voor gezien.. vind het wel leuk geweest na bijna 5 jaar.
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:02 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja zo gaat het in het gitaristen topic dus om de week
Echt serieus,quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:02 schreef Braddie het volgende:
[..]
Opheldering is al gegeven een aantal posts terug.
Post nu al een dag of 3-4 niet meer in het gitaristen topic, volg de reeks ook niet meerquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:02 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja zo gaat het in het gitaristen topic dus om de week
Sja.. daarom wilde ik ook in eerste instantie veel van m`n posts laten verwijderen, dit kan niet..quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:05 schreef yvonne het volgende:
[..]
Echt serieus,
is een forum echt goed voor je?
Mij lijkt het van niet.
Je post teveel over jezelf en je familie, bent dus een makkelijk doelwit voor velen, en je roept het over jezelf af.
Goede raad: stop ermee.
Ben je nu nog niet wegquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:05 schreef Braddie het volgende:
[..]
Post nu al een dag of 3-4 niet meer in het gitaristen topic, volg de reeks ook niet meerdag he.
Kwestie van tijd voor je weer terug bentquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:05 schreef Braddie het volgende:
[..]
Post nu al een dag of 3-4 niet meer in het gitaristen topic, volg de reeks ook niet meerdag he.
Tot morgen Ouwe!quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:05 schreef Braddie het volgende:
[..]
Post nu al een dag of 3-4 niet meer in het gitaristen topic, volg de reeks ook niet meerdag he.
Wat je post wordt niet alleen door een clubje in V&A of KLB gelezen.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:06 schreef Braddie het volgende:
[..]
Sja.. daarom wilde ik ook in eerste instantie veel van m`n posts laten verwijderen, dit kan niet..
Dus ik heb mezelf nu maar eens voorgenomen om flink te minderen hier op Fok, al blijf ik wel posten, en gewoon NADENKEN voor dat ik wat post. En niks meer posten over m`n famillie en mezelf enzo
whut?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:08 schreef yvonne het volgende:
[..]
Wat je post wordt niet alleen door een clubje in V&A of KLB gelezen.
Er zijn per week miljoenen pageviews
17%? Weetje dat zeker.. niet 12?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:08 schreef HaywoodJablome het volgende:
Met elke letter die je post daalt je geloofwaardigheid 17%, TS.
2 miljoen per dag... shit zegquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:10 schreef yvonne het volgende:
[..]
ONZ / pageviews per dag
Uit 2005
2 miljoen per dag
hmm, dan moet ik maar eens gaan opletten met wat ik postquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:10 schreef yvonne het volgende:
[..]
ONZ / pageviews per dag
Uit 2005
2 miljoen per dag
Het zou voor zijn eigen bestwil beter zijn als ie stopte en een andere hobby ging zoeken.quote:
Ik denk dat het ook beter is voor FOK!quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:11 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het zou voor zijn eigen bestwil beter zijn als ie stopte en een andere hobby ging zoeken.
We weten helaas dat je dat al vaker hebt gezegd en dat er toen ook geen klap van terechtkwam.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:13 schreef Braddie het volgende:
Nouja. Stoppen doe ik nietMaar opletten wel.
Ok.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:13 schreef Lienekien het volgende:
[..]
We weten helaas dat je dat al vaker hebt gezegd en dat er toen ook geen klap van terechtkwam.
Dat geld ook voor zijn criminele activiteiten.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:11 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het zou voor zijn eigen bestwil beter zijn als ie stopte en een andere hobby ging zoeken.
Zou ik maar doen jaquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:11 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
hmm, dan moet ik maar eens gaan opletten met wat ik post
Dat!quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:11 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het zou voor zijn eigen bestwil beter zijn als ie stopte en een andere hobby ging zoeken.
Even voor de duidelijkheid; zou dat niet beter voor ons allemaal zijn? Ik bedoel we zitten allemaal maar wat onze tijd te verkwanselen met pietluttige berichten lezen en plaatsen hier.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:11 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het zou voor zijn eigen bestwil beter zijn als ie stopte en een andere hobby ging zoeken.
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:00 schreef Braddie het volgende:
Ik ga ook niet wegLaat me niet intimideren door wat mensen achter een scherm, als iets me niet zint laat ik dat wel merken
Nee ik blijf hier lekker
Ga niet weg omdat ik word afgezeken door mensen, én omdat ze dat toevallig willen.
Haha, denk dat ze doelt op het feit dat ik me vaak laat opjutten door Fokkers én veel informatie post(te) over mezelf.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:15 schreef vosss het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid; zou dat niet beter voor ons allemaal zijn? Ik bedoel we zitten allemaal maar wat onze tijd te verkwanselen met pietluttige berichten lezen en plaatsen hier.
Pageviews zijn niet van verschillende computers. Er komen niet2 miljoen verschillende mensen op FOK!quote:
Welneequote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:15 schreef vosss het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid; zou dat niet beter voor ons allemaal zijn? Ik bedoel we zitten allemaal maar wat onze tijd te verkwanselen met pietluttige berichten lezen en plaatsen hier.
gast, wat valt dr nogmeer over je te posten?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:16 schreef Braddie het volgende:
[..]
Haha, denk dat ze doelt op het feit dat ik me vaak laat opjutten door Fokkers én veel informatie post(te) over mezelf.
deze kan in de op.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:17 schreef DoofenSchmirz het volgende:
ff topic doorgespit en TS is dus, als ik het goed heb, een:
Wiet rokende, stelende, liegende, FUCKING ACHTERLIJKE baggeruser die een giga backfire in zijn bakkes heeft gekregen in plaats van welgemeende "We gaan je missen" reply's.
Zoiets?
Een geschifte broodmongool met internet toegang dus.
Ik rook niet, Steel niet. Achterlijk? Helemaal primaquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:17 schreef DoofenSchmirz het volgende:
ff topic doorgespit en TS is dus, als ik het goed heb, een:
Wiet rokende, stelende, liegende, FUCKING ACHTERLIJKE baggeruser die een giga backfire in zijn bakkes heeft gekregen in plaats van welgemeende "We gaan je missen" reply's.
Zoiets?
Een geschifte broodmongool met internet toegang dus.
Was dat maar waarquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:17 schreef Dimens het volgende:
[..]
Pageviews zijn niet van verschillende computers. Er komen niet2 miljoen verschillende mensen op FOK!
1.5mln op jaarbasis toch ? (zo iets weet ik nog uit mn pr tijd)quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:18 schreef yvonne het volgende:
[..]
Was dat maar waarMaar het aantal unieke bezoekers lag ook erg hoog. Kan er zo snel geen cijfers van vinden.
Die post is half fake. Die user is inderdaad langs gekomen bij mij thuis voor de PS3, maar heeft er maar wat bij verzonnen dat ik zo ongelovelijk veel spul heb, en gestolen spul heb enzo.. (Al was de Ps3 al wel weg toen hij aankwam)quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:18 schreef Jimbo het volgende:
[..]
deze kan in de op.
alleen is die post over die ps3 waarsch fake en is hij gewoon een zolderautist pur sang.
Nouja als ik niet zoveel baggerposts op FOK! had geplaatst de afgelopen 12 jaar dan had ik misschien al een Nobelprijs of 2 in de wacht gesleept.quote:
Geen 2 miljoen. Dan zou 1 op de 8 mensen in Nederland op FOK! zitten.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:18 schreef yvonne het volgende:
[..]
Was dat maar waarMaar het aantal unieke bezoekers lag ook erg hoog. Kan er zo snel geen cijfers van vinden.
Nouja, Fok! is 1 de grootste online community van NL of de BENELUX.. dus het kan.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:19 schreef Dimens het volgende:
[..]
Geen 2 miljoen. Dan zou 1 op de 8 mensen in Nederland op FOK! zitten.
Dus je bent wel achterlijk, dat geef je bij deze toe! Je hebt in elk geval zelfkennis. Kudos!quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:19 schreef Braddie het volgende:
[..]
Die post is half fake. Die user is inderdaad langs gekomen bij mij thuis voor de PS3, maar heeft er maar wat bij verzonnen dat ik zo ongelovelijk veel spul heb, en gestolen spul heb enzo.. (Al was de Ps3 al wel weg toen hij aankwam)
En jij bent volledig bij je verstand jaquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:20 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]
Dus je bent wel achterlijk, dat geef je bij deze toe! Je hebt in elk geval zelfkennis. Kudos!
neequote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:20 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nouja, Fok! is 1 de grootste online community van NL of de BENELUX.. dus het kan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |