Ja, zo lust ik er nog wel een paar, 2 gebroken vingers tijdens volleybal is ook niet zo'n ramp, maar als ze worden aangebracht met een waterpomptang, terwijl jij vastgebonden zit in een stoel door een beul van een vent omdat ie de combinatie van je kluis wil hebben, dan is het toch een iets anders verhaal .....quote:Op zaterdag 26 januari 2013 15:21 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ik vind het ook allemaal wel meevallen, gut zeg een hersenschuddingkun ook gewoon krijgen tijdens het sporten of zo. Maar wel iedereen maar lekker gretig een paar kwajongens aanpakken:N
Nou is 'taakstraf' inderdaad wat kort door de bocht. Maar ik verwacht niet dat ze een extreem hoge straf krijgen.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 23:26 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nog voordat er ook maar een eis van het OM ligt er vanuit gaan dat het op een taakstraf aankomt is nogal op de zaken vooruit lopen. Wacht dat eerst maar eens af.
En het had slechter af kunnen lopen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 14:46 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee en 1+1 is niet altijd 2 ofzo
maar een zware hersenschudding is zwaar lichamelijk letsel Lionel
Sterker nog, het is wat anders. De zware hersenschudding is hier onder gebracht in de categorie die niet onder art 82 valt. Nu betreft het hier maar het bos/polaris systeem en dat is van het OM en niet iets waar de rechters zich aan moeten houden, maar we kunnen er bes van uitgaan dat die de vaste jurisprudentie als uitgangspunt neem.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 15:19 schreef Jian het volgende:
[..]
Artikel 82 houdt het inderdaad bij een vrij ruime beschrijvende omschrijving zoals jij schetst,
wellicht dat hier een aardige richtlijn te vinden is.
http://wetten.overheid.nl(...)1-2012#CIRDIV1292275
zware hersenschudding wordt geplaatst bij zwaar letsel, hetgeen overigens inderdaad niet automatisch meteen ook zwaar lichamelijk letsel als bedoeld in art 82 is.
Ik formuleerde het inderdaad niet helemaal duidelijk; het betreft in principe (in de regel) geen zwaar lichamelijk letsel als bedoeld in art. 82. De omvangrijke jurisprudentie biedt eventueel/natuurlijk wel ruimte voor enige afwijking/interpretatie. En ja ik ga/ging ervan uit dat er hier gebruikt gemaakt is van bestaande jurisprudentie.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 15:53 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Sterker nog, het is wat anders. De zware hersenschudding is hier onder gebracht in de categorie die niet onder art 82 valt. Nu betreft het hier maar het bos/polaris systeem en dat is van het OM en niet iets waar de rechters zich aan moeten houden, maar we kunnen er bes van uitgaan dat die de vaste jurisprudentie als uitgangspunt neem.
Het is dus geen zware mishandeling.
Die gast die keer op keer tegen het hoofd van het slachtoffer trapte is meerderjarig als ik het goed heb. Tel daarbij op dat er juridisch gezien sprake is van poging tot doodslag (in vergelijkbare gevallen zijn mensen overleden), dan mag ik toch hopen dat er een relatief zware straf uit komt rollen.. Ik hoop het in ieder geval. Begrijp gewoon niet wat zich in de bovenkamer van dat soort agressieve hersenlozen afspeelt.. Samenleving moet worden beschermd tegen die figuren.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 15:28 schreef einschtein het volgende:
[..]
Nou is 'taakstraf' inderdaad wat kort door de bocht. Maar ik verwacht niet dat ze een extreem hoge straf krijgen.
Ja, point being?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 08:31 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Ik heb het over de periode voordat hun tronies in de openbaarheid kwamen en het gedrag van deze groep al vaker tot problemen leidde.
Helaas hebben zij geen bovenkamer. Kortom ze sporen niet.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 17:14 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die gast die keer op keer tegen het hoofd van het slachtoffer trapte is meerderjarig als ik het goed heb. Tel daarbij op dat er juridisch gezien sprake is van poging tot doodslag (in vergelijkbare gevallen zijn mensen overleden), dan mag ik toch hopen dat er een relatief zware straf uit komt rollen.. Ik hoop het in ieder geval. Begrijp gewoon niet wat zich in de bovenkamer van dat soort agressieve hersenlozen afspeelt.. Samenleving moet worden beschermd tegen die figuren.
Elke keer als er beelden worden getoond van zaken die al weken of zelfs maanden vast zitten, dan zijn binnen een dag of 2 alle verdachten bekend. Het werkt!quote:Op zaterdag 26 januari 2013 22:23 schreef mazaru het volgende:
Mooi zo
Als het werkt dan houden we het erin
Vetquote:Op zaterdag 26 januari 2013 22:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
OM: daders mogen herkenbaar zijn
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Het Openbaar Ministerie blijft bij ernstige misdrijven beelden vrijgeven waarop de daders herkenbaar zijn. Dat zegt hoofdofficier van justitie Greive tegen de NOS in een reactie op de ophef over beelden van de zware mishandeling in Eindhoven.
Afgelopen maandag gaf het OM beelden daarvan vrij. De daders van die mishandeling waren daarop duidelijk herkenbaar. Volgens de hoofdofficier is daar erg goed over nagedacht. Het politieonderzoek had na ruim twee weken nog niet tot aanhoudingen geleid.
Geen optie
Greive: "Toen is besloten de beelden te tonen waarop de daders herkenbaar zijn. Het onherkenbaar maken vonden wij geen optie. Het is gek als je het publiek om hulp vraagt. Het onherkenbaar maken van de daders is dan niet uit te leggen. Wij willen snel goede tips hebben en daarom zijn ze herkenbaar getoond."
Na het tonen van de beelden bij Omroep Brabant ontstond ophef in de sociale media en gingen al snel verschillende namen van mogelijke verdachten rond op Twitter en Facebook.
Hetze
De politie in Turnhout surveilleert bij de woningen van vijf verdachten die sinds gisteren op vrije voeten zijn. Uit voorzorg, zegt een politiewoordvoerder vanwege de "hetze op de sociale media''.
Omroep Brabant laat aanstaande maandag opnieuw beelden zien van een andere mishandeling in Eindhoven.
Politie verantwoordelijk
Greive vindt dat de politie verantwoordelijk is voor het naar buiten brengen van de beelden. "Wat mensen zelf twitteren en doen op Facebook en wat de media doen; daarvoor zijn wij niet verantwoordelijk."
Greive: "Bij de afweging nemen we de mogelijke gevolgen op de sociale media wel mee. Maar uiteindelijk offer ik de veiligheid en de gerechtigheid in die zaak niet op aan het twitteren en het gebruik van Facebook door de burger."![]()
![]()
Het Openbaar Ministerie heeft geen boodschap aan al die mensen hier die roepen dat de privacy vande dadersverdachten geschonden wordt.
Dat er daardoor een hetze of een volksgericht komt is van ondergeschikt belang aan gerechtigheid voor het slachtoffer. Wat er op Twitter, facebook en de rest van de sociale media gebeurd, daarvoor voelt het Openbaar Ministerie zich niet verantwoordelijk.![]()
http://nos.nl/artikel/466604-om-daders-mogen-herkenbaar-zijn.html
Fijn dat je het begrepen hebt.quote:
Als er sneeuw valt en het vriest, blijft het liggen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 22:42 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Fijn dat je het begrepen hebt.
Hoe meer de familieleden last hebben van de gevolgen van het gedrag van deze klootzakken, hoe meer ze hun best doen om ze in toom te houden om herhaling te voorkomen.
We hoeven niet te wachten op moordenaars die nog vrij rondlopen omdat het O.M. te laf was om de beelden te tonen. Dat zal al meerdere malen gebeurd zijn in het verleden.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:03 schreef Xa1pt het volgende:
En verder is het wachten op een serieus incident waarbij onschuldigen om het leven komen door een hetze.
Als dat soort gasten niet gepakt worden, dan is het nog minder lang wachten tot ze iemand daadwerkelijk doodtrappen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:03 schreef Xa1pt het volgende:
En verder is het wachten op een serieus incident waarbij onschuldigen om het leven komen door een hetze.
ik heb een aantal topics terug een linkje gepost ja, dat werd gek genoeg compleet genegeerdquote:Op zaterdag 26 januari 2013 15:14 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dus het is niet je eigen interpretatie? (Je weet immers maar nooit wat voor zelfverklaard juridisch talent er ineens opstaat naar aanleiding van een dergelijke reeks)
Ik dacht altijd dat het om blijvend letsel ging dan wel letsel zonder volledige genezing op afzienbare termijn dat iemand verhindert om in die tijd te werken bijvoorbeeld. Zoiets. Het lijkt mij op het eerste gezicht niet dat een zware hersenschudding daaronder valt, dus heb je iets van linkje of zo?
quote:Op zondag 27 januari 2013 04:00 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb een aantal topics terug een linkje gepost ja, dat werd gek genoeg compleet genegeerd
Bronquote:In het centrum van Eindhoven is zondagmiddag een muzikale manifestatie tegen geweld. Aanleiding is de geruchtmakende mishandeling van een 22-jarige jongeman.
Op het 18 Septemberplein staat een groot podium waar vanaf 14.00 uur verschillende bands optreden. Er is plek voor een paar duizend mensen.
Het initiatief voor de manifestatie is dinsdag spontaan ontstaan bij zanger Jack van der Kruijs van de band Rock 'n Roll Circus.
The Mississippi Delta Brothers, kunstfluiter Geert Chatrou en The Dirty Denims zullen zondagmiddag optreden.
Waarom wil je dat zo graag weten?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Is het trouwens al bekend wat de nationaliteit van die laatste verdachte is?
Bla bla..quote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:03 schreef Xa1pt het volgende:
En verder is het wachten op een serieus incident waarbij onschuldigen om het leven komen door een hetze.
Dat wil ik niet heel erg graag weten, het is gewoon een vraag die ik stel. Ik volg het meeste nieuws in deze zaak en iedereen had het de hele tijd over de identiteit/ achtergrond van de daders. Of het nou ging om diegene die de Marokkanen van alles beschuldigden of diegene die net zo hard juichten toen ze hoorden dat het Belgen/Nederlanders waren. Dat er nog niemand naar de nationaliteit van die laatste verdachte gevraagd heeft verbaasd mij.quote:Op zondag 27 januari 2013 11:54 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Waarom wil je dat zo graag weten?
Dat is niet waar, ik heb een aantal topics terug een linkje gepost ja, dat werd gek genoeg compleet genegeerdquote:Op zondag 27 januari 2013 14:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Of het nou ging om diegene die de Marokkanen van alles beschuldigden of diegene die net zo hard juichten toen ze hoorden dat het Belgen/Nederlanders waren. Dat er nog niemand naar de nationaliteit van die laatste verdachte gevraagd heeft verbaasd mij.
Ah, niet gelezen toen. We zijn inmiddels ook al bij deeltje #14.quote:Op zondag 27 januari 2013 16:16 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Dat is niet waar, ik heb een aantal topics terug een linkje gepost ja, dat werd gek genoeg compleet genegeerd
Dat is ook de reden dat ik vind dat de families best veel last mogen hebben van de daden van hun prinsjes.quote:Op zondag 27 januari 2013 23:41 schreef Nielsch het volgende:
ja wat zijn dat voor een kankerouders dat ze hun zoontjes zo thuis houden? mijn zoon had ik persoonlijk op het bureau afgezet.
De buren en de groenteman ook.quote:Op maandag 28 januari 2013 07:41 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Dat is ook de reden dat ik vind dat de families best veel last mogen hebben van de daden van hun prinsjes.
Patsers die uitwijken naar Belgie?quote:Op maandag 28 januari 2013 07:45 schreef Specularium het volgende:
[..]
Zullen wel PvdA stemmen met zijn allen.
Ben je weer aan het vissen om iemand in een hokje te kunnen stoppen of probeer je slachtofferig te doen?quote:Op maandag 28 januari 2013 09:41 schreef Re het volgende:
[..]
belg, of wilde je dat het een marokkaan was?
Nog meer zinloos geweld.quote:Op maandag 28 januari 2013 09:56 schreef Chahna het volgende:
gelukkig komen er steeds meer berichten dat de jongens nog wel zullen worden aangepakt op straat, kroeg of sportschool.
25 man x 8 trappen tegen het hoofd onder het mom van een vechtpartijtje, ik zie mogelijkheden voor gelegaliseerde moord op straattuigquote:Op maandag 28 januari 2013 09:56 schreef Chahna het volgende:
gelukkig komen er steeds meer berichten dat de jongens nog wel zullen worden aangepakt op straat, kroeg of sportschool.
mensen schamen zich en staan dit niet toe.
eigen rechter spelen
zolang ze die gasten gewoon keihard tegen het hoofd trappen, herhaaldelijk, is er niets aan de hand.
volgens sommigen hier is dit niet eens zware mishandeling dus tja......
Volgens die acht beesten die in Eindhoven bezig waren wel, ja.quote:
nah, ik voreg me af wat het belang zou zijn om te vragen om wat de afkomst zou moeten zijn... lijkt me dat hij graag wil dat het geen belg had geweest.quote:Op maandag 28 januari 2013 09:56 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ben je weer aan het vissen om iemand in een hokje te kunnen stoppen of probeer je slachtofferig te doen?
je zou maar op zo'n gast lijken huh... en als daar dan weer videobeelden van gemaakt worden, mogen we die dan ook half dood trappen... met z'n allen, dan moet je dan weer niet een look alike zijn van een van die daders, dan word je alsnog in elkaar getrapt en mag er weer een klopjacht komen... met videoquote:Op maandag 28 januari 2013 09:56 schreef Chahna het volgende:
gelukkig komen er steeds meer berichten dat de jongens nog wel zullen worden aangepakt op straat, kroeg of sportschool.
mensen schamen zich en staan dit niet toe.
eigen rechter spelen
zolang ze die gasten gewoon keihard tegen het hoofd trappen, herhaaldelijk, is er niets aan de hand.
volgens sommigen hier is dit niet eens zware mishandeling dus tja......
Volgens de mensen die toejuichen dat deze gasten kapot worden gemaakt ook.quote:Op maandag 28 januari 2013 10:20 schreef Jareth het volgende:
[..]
Volgens die acht beesten die in Eindhoven bezig waren wel, ja.
Eigenlijk verdienen ze dezelfde behandeling als dat ze anderen hebben behandeld, weten ze meteen hoe dat voelt.quote:Op maandag 28 januari 2013 10:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Volgens de mensen die toejuichen dat deze gasten kapot worden gemaakt ook.
Ah, je wilt je vooroordeel keihard bevestigd zien. Oké.quote:Op maandag 28 januari 2013 10:20 schreef Re het volgende:
[..]
nah, ik voreg me af wat het belang zou zijn om te vragen om wat de afkomst zou moeten zijn... lijkt me dat hij graag wil dat het geen belg had geweest.
nou ja, voordat ik iemand in een hokje wil stoppen moet ik eerst zijn mening weten.quote:Op maandag 28 januari 2013 10:39 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ah, je wilt je vooroordeel keihard bevestigd zien. Oké.
ach een beetje stoeien kan geen kwaad toch?quote:
nou doe jij het overkomen alsof er zware mishandeling gaande was.quote:Op maandag 28 januari 2013 10:22 schreef Re het volgende:
[..]
je zou maar op zo'n gast lijken huh... en als daar dan weer videobeelden van gemaakt worden, mogen we die dan ook half dood trappen... met z'n allen, dan moet je dan weer niet een look alike zijn van een van die daders, dan word je alsnog in elkaar getrapt en mag er weer een klopjacht komen... met video
Veldhuizenquote:Op maandag 28 januari 2013 17:18 schreef einschtein het volgende:
http://www.fchoofdschoppers.nl/2013/01/hoofdschopperij-ede/
Hem word geen straf opgelegd....?quote:Op maandag 28 januari 2013 17:20 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)op+vrije+voeten.aspx
Nog niet, nee, net zoals de rest van de verdachten. Hij wordt alleen niet verdacht van het actief deelnemen aan de schoppartij. Waar hij wel van wordt verdacht, wil het OM niet zeggen.quote:Op maandag 28 januari 2013 17:24 schreef Ga.aguyim het volgende:
[..]
Hem word geen straf opgelegd....?
Ja, die kan 'k nie zienquote:Op maandag 28 januari 2013 18:15 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Nu op BureauBrabant weer beelden van nieuwe 'hoofdschoppers' (UPC 712)
Was nauwelijks wat te zienquote:
Heeft er echt iemand de illusie dat die gasten worden aangepakt?quote:Op maandag 28 januari 2013 17:25 schreef einschtein het volgende:
[..]
Nog niet, nee, net zoals de rest van de verdachten. Hij wordt alleen niet verdacht van het actief deelnemen aan de schoppartij. Waar hij wel van wordt verdacht, wil het OM niet zeggen.
Hoe willen ze daar een stokje voor steken?quote:Op maandag 28 januari 2013 18:23 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Heeft er echt iemand de illusie dat die gasten worden aangepakt?
Daar zullen de rijke ouders nog wel een stokje voor steken.
Klassenjustitie! Zo gaat dat!quote:Op maandag 28 januari 2013 18:30 schreef Xa1pt het volgende:
Hoe willen ze daar een stokje voor steken?
Ging goed, geen blijvende verwondingen, maar hij wilde geen aandacht van pers/ouders/social media, geloof ik.quote:Op maandag 28 januari 2013 17:12 schreef MouzurX het volgende:
Zeg hoe gaat het nou eigenlijk met het slachtoffer? Daar hoor ik eigenlijk niks over.
quote:Op maandag 28 januari 2013 19:52 schreef SEMTEX het volgende:
Dat lijken dan weer wél 'Noord-Afrikanen' (Opsporing verzocht termen) .
Dat zijn het ook, dat kon ik me nog wel herinneren. Goed, mijn woorden waren marokkanen.quote:Op maandag 28 januari 2013 19:52 schreef SEMTEX het volgende:
Dat lijken dan weer wél 'Noord-Afrikanen' (Opsporing verzocht termen) .
Ik hecht waarde aan mijn levenquote:Op maandag 28 januari 2013 20:12 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
Dat zijn het ook, dat kon ik me nog wel herinneren. Goed, mijn woorden waren marokkanen.
uitlevering tegenhouden? god wat ben je eenvoudig, dit is al 10x op tv geweest.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hoe willen ze daar een stokje voor steken?
wat is 'dit land', ..Belgie of Nederland?quote:
Handjeklap, alleen al het feit dat deze lui in staat zijn uitlevering van het tuig tegen te houden zegt genoeg.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hoe willen ze daar een stokje voor steken?
Hoe kan je nou voor deze actie een week de gevangenis in moeten terwijl deze zaak http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?nid=157204 120 uur werkstraf oplevert.quote:OM_Amsterdam @OM_Amsterdam
Man kruipt in statiegeldautomaat om krat te pakken en in te leveren.Via supersnelrecht veroordeeld: 2 wkn gevangenisstraf waarvan 1 vw. #ZSM
quote:Op dinsdag 5 februari 2013 14:25 schreef Ambipur het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)ijkt_bekende_va.html
Die Danny toch...
quote:Vorig jaar nam Conny, 43, als eerste lesbienne deel aan het vtm-programma Boer Zoekt Man (Vrouw). Ingeschreven door enkele vriendinnen ging de boerin van de mestkalfjes op zoek naar een vriendin.
Voor dat Conny deelnam aan het programma had ze al een relatie van zeventien jaar met een vrouw achter de rug. Uit die relatie kwamen drie kinderen. Conny is de meemoeder van een tweeling van zestien, Brett en Phoebe, en een dochter van veertien, Rhoe. Er is co-ouderschap de ene week wonen ze bij hun biologische mama de volgende bij Conny.
In het programma koos Conny voor Ingrid. Maar omdat er in de liefde niets te forceren valt werd het al snel duidelijk dat de twee toch niet voor elkaar gemaakt zijn. Ingrid liet het zich niet aan het hart komen en stelde korte tijd later in Dag Allemaal haar nieuwe vriendin voor. En nu is het aan Conny:
Sinds kort heeft Conny opnieuw dé liefde gevonden en beleefd ze magische momenten met de 31-jarige Sara van Elven, een fotomodel afkomstig uit Peer. Conny en Sara hebben wél tal van overeenkomsten, ze houden allebei van de natuur, van dieren en gezellige momenten samen en dus ook cocoonen.
Op haar faceboek pagina windt Sara er geen doekjes rond. Conny is dé vrouw van haar leven. 'I Love her so much! She's a magical woman' schrijft ze. oftewel: 'Ik hou zoveel van haar! Zij is een magische vrouw!' En deze amoureuze boodschap wordt vergezeld van een hele groep hartjes.
En hij mist fatsoen en weet niet wat journalistiek inhoudt. Dit is grappig, leedvermaak, maar qua niveau bijzonder laag.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:27 schreef stoeltafel het volgende:
DannyMooie vent. Hij is al 35 jaar las ik laatst in de NRC. Geboren in Libanon. Dit verklaart een beetje zijn opvliegende karakter en hij is nergens bang voor. Hij heeft daar voor hetere vuren staan zei hij in de NRC.
Hoezo? Puur onderzoeksjournalistiek, de man probeert gewoon de waarheid te achterhalen. Hij vraagt immers aan de verdachte: "waarom heb je het gedaan joh?"quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:31 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dit is wel het schoolvoorbeeld van de teloorgang daarvan, ja.
Ja, en hoe oliedom en naiëf ben je dan als je verwacht dat zo'n verdachte wel even voor jou op straat de tijd neemt om je dat te vertellen?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:26 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Hoezo? Puur onderzoeksjournalistiek, de man probeert gewoon de waarheid te achterhalen. Hij vraagt immers aan de verdachte: "waarom heb je het gedaan joh?"
Die journalist is geen rechter of commissaris van de politie, as far as I know.quote:Is gewoon een normale vraag, de verdachte kan toch gewoon ontkennen dat hij het gedaan heeft? Of bekennen en zijn kant van het verhaal vertellen?
Nooit geschoten....quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:28 schreef Xa1pt het volgende:
Ja, en hoe oliedom en naiëf ben je dan als je verwacht dat zo'n verdachte wel even voor jou op straat de tijd neemt om je dat te vertellen?
Vragen staat vrijquote:Die journalist is geen rechter of commissaris van de politie, as far as I know.
Aah.... het claimen van de autoriteitquote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:28 schreef Copycat het volgende:
Onderzoeksjournalistiek.
Riooljournalistiek is nog een te flatteuze term.
Was getekend,
een afgestudeerd journalist.
Over zijn motieven kunnen we slechts gissenquote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:31 schreef Xa1pt het volgende:
De naïviteit en arrogantie om te denken dat een verdachte een journalist - die niet uit is op 'de waarheid', maar op een pakkende kop - een verklaring schuldig is._!
Was meer een reactie hierop:quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:31 schreef xenobinol het volgende:
Aah.... het claimen van de autoriteit![]()
It's true because we say so
Dit is geen journalistiek, die is goedkoop winstbejag.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:05 schreef stoeltafel het volgende:
Gelukkig weet jij wel wat journalistiek inhoudt
Elke vorm van journalistiek draait om winstbejag, hoe gaat de journalist anders zijn rekeningen betalenquote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:33 schreef Copycat het volgende:
Dit is geen journalistiek, die is goedkoop winstbejag.
Juist ...quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:33 schreef xenobinol het volgende:
Elke vorm van journalistiek draait om winstbejag, hoe gaat de journalist anders zijn rekeningen betalen
laat gaan joh, je weet toch wie het zegt.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:26 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Hoezo? Puur onderzoeksjournalistiek, de man probeert gewoon de waarheid te achterhalen. Hij vraagt immers aan de verdachte: "waarom heb je het gedaan joh?"
Is gewoon een normale vraag, de verdachte kan toch gewoon ontkennen dat hij het gedaan heeft? Of bekennen en zijn kant van het verhaal vertellen?
Je doet het 'schattig' wel eer aan.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:56 schreef Chahna het volgende:
[..]
laat gaan joh, je weet toch wie het zegt.
meneertje heeft het nooit zo op het achterhalen van daders maar spreekt wel vaak over 'rechten' en wat niet meer.
iemand die dit niet schaart onder zware mishandeling (want er is geen blijvend letsel) moet je niet serieus nemen in dit soort zaken.
het is overigens wachten tot de 'socialen' zelf eens te maken krijgen met dit soort gedrag.
De praktijk wijst uit, dat meningen dan ineens radicaal kunnen wijzigen, kortom, ... we wachten af.
Mag dus toegepast worden op dit soort rattenquote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:28 schreef Copycat het volgende:
Onderzoeksjournalistiek.
Riooljournalistiek is nog een te flatteuze term.
Da's knap aangezien er niemand dood is.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 21:34 schreef desiredbard het volgende:
Ik dacht dat het topic dood was dus nu hier maar effe:
de uitleverings procedure van die andere eikels is geloof ik gestart.
Echter het vlaamse nieuws bericht dat de 3 al gearresteerde gasten vast zitten wegens doodslag, (Niet Poging tot)
Is 8 schoppen tegen je hoofd dan toch genoeg?
http://www.dumpert.nl/embed/6525999/c17f489d/
De verdachte is 'm geen verklaring schuldig, zeker niet, door het niet geven van een verklaring overtreedt hij geen regel!quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:31 schreef Xa1pt het volgende:
De naïviteit en arrogantie om te denken dat een verdachte een journalist - die niet uit is op 'de waarheid', maar op een pakkende kop - een verklaring schuldig is._!
Neuh, maar ik blijf het laagbijdegrondse riooljournalistiek vinden. Het dient namelijk geen enkel doel en levert niks op, behalve wat smullende gezichten.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:30 schreef Jian het volgende:
[..]
De verdachte is 'm geen verklaring schuldig, zeker niet, door het niet geven van een verklaring overtreedt hij geen regel!
Danny overtreedt ook geen regel door die verklaring wel dringend te vragen, hij wil spraakmakende TV inderdaad, schuldig, maar daarmee overtreedt hij nogmaals ook geen regels!
Veel journalisten zijn, zeker met de huidige media concurrentie uit op snelle scoops en al rent men over het algemeen niet zo opzichtig achter verdachten aan, men is hiervoor bereid om ver te gaan, reken maar. Over het algemeen genomen vind ik dat irritant en onbeschoft, in het geval van deze viespeuk(jes) heb ik er totaal geen moeite mee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |