quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:45 schreef Pisces29 het volgende:
Alsof ik mezelf hoor jodelen onder de douche.
Next.
reken maar dat ze zangles heeftquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:46 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik denk echt dat ze met zangles enorm vooruit kan gaan en dan over 10 jaar lekker met de volwassen versie mee moet doen.
Hoorde eerder in RTL Boulevard dat ze vorig jaar ook al geprobeerd had en toen niet de audities gehaald had. Dus er zit gewoon wel progressie in.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:46 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik denk echt dat ze met zangles enorm vooruit kan gaan en dan over 10 jaar lekker met de volwassen versie mee moet doen.
tja......quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:47 schreef Karina het volgende:
Ik vond het slecht, maar toch heeft ze een goede stem, beetje tegenstrijdig. Misschien had ze een ander liedje moeten doen.
dat....quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:47 schreef Karina het volgende:
Ik vond het slecht, maar toch heeft ze een goede stem, beetje tegenstrijdig. Misschien had ze een ander liedje moeten doen.
Vooral voor dit soort genante beeldenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Alsof de redactie van The Voice niet automatisch een kind van een bekend iemand selecteert om te mogen zingen.
Dat riep D hier ookquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:49 schreef Tha_Erik het volgende:
Als er iemand een beugel zou moeten hebben...
quote:
Echt he? Het is net de nieuwe Lloydquote:
Die namen zijn ouderwetsquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:51 schreef hafcfan het volgende:
Wrm doet er niemand meer mee met de naam Klaas of Pieter Jan?
Er zit een Piet in, wat wil je nog meer?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:51 schreef hafcfan het volgende:
Wrm doet er niemand meer mee met de naam Klaas of Pieter Jan?
ga je adopteren? O.oquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:51 schreef miss_dynastie het volgende:
Hoe schrijf je 'Katief'? Vast niet zo
Ook qua uiterlijk.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Wat een verschil tussen die twee meiden. De ene super leuk en enthousiast en die ander arrogant en kak.
MCWquote:
Precies, Johannesquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:52 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Dan word je wel plubliekslieveling.
quote:
quote:
quote:
quote:
Jij hebt DVD'squote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:53 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Krijg gelijk zin om m'n dvd's op te zetten
Qnaijerick, Qshanthony, Ricardoboy of RolliNHCy zijn nu hipquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:51 schreef hafcfan het volgende:
Wrm doet er niemand meer mee met de naam Klaas of Pieter Jan?
quote:
Dit moeten we op Twitter smijtenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:53 schreef Karina het volgende:
Ze herhalen zoveel, herhaal MCW een keer!
je houdt EN niet van kinderen EN niet van ouders?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:53 schreef Pheno het volgende:
Ik kijk even en ik krijg de drang om kinderen en vooral hun ouders door elkaar te rammelen. Hoe komt dit?
Van Medisch Centrum West... ik kon niet wachten tot ze uit zouden komen, ik ben altijd fan geweestquote:
ik eb denkik niet veel afleveringen gemistquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:53 schreef Karina het volgende:
Ze herhalen zoveel, herhaal MCW een keer!
jaaaaa dat zou echtquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:53 schreef Karina het volgende:
Ze herhalen zoveel, herhaal MCW een keer!
Ik weet het niet, maar de deur is nu op slot, nu moet je dit afkijken Peenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:53 schreef Pheno het volgende:
Ik kijk even en ik krijg de drang om kinderen en vooral hun ouders door elkaar te rammelen. Hoe komt dit?
ja ik bedoelde ook van MCW, niet dat je uberhaupt DVD's hebtquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:54 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Van Medisch Centrum West... ik kon niet wachten tot ze uit zouden komen, ik ben altijd fan geweest
Wtfquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:53 schreef iBenny het volgende:
[..]
Qnaijerick, Qshanthony, Ricardoboy of RolliNHCy zijn nu hip
KLB / 'Creatieve' kindernamen 2012
Niet van die ouders die hun kinderen het nieuwste wereldwonder vinden.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:54 schreef Karina het volgende:
[..]
je houdt EN niet van kinderen EN niet van ouders?
katiefquote:
Nee, ik ben 28, dus iets jonger dan 28+quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:54 schreef Stickertje het volgende:
iedereen die mcw herkende is minstens 28+
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |