Fijn dat het nu goed gaat dan!!!quote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:12 schreef pessie het volgende:
[..]wowwwww.
Manlief komtuit een familie vol stotteraars enandere spraakproblemen dus toenNathan nog steeds geenaanstalten maakte om meer te praten vond ik spannend. Maar sindsseptember zit er schot indezaak.
Ja maar het is ook geen opvang. Het is ook niet de bedoeling dat je gaat werkenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:11 schreef As1981 het volgende:
Nee klopt. Is kort in die tijd kan ik ook niet gaan werken idd.
Hier moet overigens alleen fruit mee. Drinken en cracker krijgt hij daar.
ja het gaat in heel kleine stapjes, paar stappen vooruit en 1 terug.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:21 schreef Troeta het volgende:
Meeste zijn zo 45 euro hier laziness. Ken eigenlijk geen psz die duurder zijn.
Hmmm bar en je was laatst zo positief. Komt een terugval niet vaker voor?
Nee dat kan niet. Aankomende week en de week er op heb ik nog cursus. Dus echt niet voor februari.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:30 schreef Sonnetje85 het volgende:
Jij moet eerst eens gaan werpen
Schiet s op joh(nou ja vanaf dinsdag mag je los, ben benieuwd naar m!)
Je moet hem ook wel de ruimte geven om te relaxen hequote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:32 schreef _Bar_ het volgende:
dan zou roy hier standaard moe zijn AsGaat wel weer over, maar is pittig voor nu weer
Dat klinkt heel herkenbaar. Nathan heeft dat ook bijvtijd en wijle en dat zijn vaak ook de momenten dat hij minder slaapt.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:27 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
ja het gaat in heel kleine stapjes, paar stappen vooruit en 1 terug.
Het fijne is wel ondanks giga druk is hij niet stout. het is heel normaal gedrag, alleen hij vliegt van links naar rechts, over de banken rennen, over de poef, de gang in, er weer uit en doet rondje opnieuw.
We hebben de poang stoel van de ikea, daar haalt hij het kussen uit en klimt zo op de leuning omhoog.... stoel ligt nu standaard op zijn kant![]()
Buiten is roy helemaal niet te houden, en moeten we serieus al joggend achter hem aan lopen
Haha. Ik voel me gewoon echt dik momenteel. Nog een week of 6, danvduwt er geen kind meer tegen mn longen aanquote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:41 schreef As1981 het volgende:
Dat laatste gaat gelukkig weer over Pessie (althans ik ga mijn best er weer voor doen straks).
Dat laatste is hier ook het geval, vaak na een paar happen is ze "klaar"... maar als ze dan moet blijven zitten en wachten tot wij klaar zijn, gaan er vaak ook toch nog wel wat happen in. Ook als ze dan vast haar toetje krijgt, is ze ook daarna nog wel geneigd wat te eten van haar bord. Of dreigen dat wij het anders opeten helpt nog wel eens. Maar irritant is het wel, dat herken ik heel goed.quote:Op maandag 14 januari 2013 15:11 schreef miss_sly het volgende:
Tja, mijn eerste ingeving zou inderdaad zijn: zelf laten eten en zelf laten bepalen wanneer het voldoende is. Als je dat niet wil, weet ik het even niet. Misschien beginnen met zelf eten bij ontbijt, lunch en tussendoortjes en alleen het avondeten niet, zodat je 's nachts niet met een hongerig kind zit? Ik zou in ieder geval het speelgoed absoluut van tafel verbannen, blijven zitten tot iedereen klaar is (in het redelijke uiteraard) en verder vooral gezellig aan het eten zijn, terwijl zij dan maar wacht tot het gedaan is.
S is ook wel eens 'klaar' omdat ze niet langer aan tafel wil zitten, maar wil spelen, maar als dan, zoals altijd, blijkt dat ze toch moet blijven zitten tot we klaar zijn en er nog niet gespeeld wordt, eet ze vaak nog wel wat.
Sticky broodbelegquote:Op maandag 14 januari 2013 19:51 schreef Morretje het volgende:
Oh ja, fruit aanbieden na het eten is ook nog wel een optie.
Boterham in helften doen we ook al. 'S Morgens eet ze pap, maar dat weigert ze ronduit om zelf te eten. Het gaat alleen zoveel sneller dan een bh, en zeker op spsz-dagen wel belangrijk. Maar de andere dagen eens iets anders aanbieden is ook wel een goeie. Overigens is brood vooral een bordje van het beleg volgens mijn peuter:-) ongeacht of het nu smeer are, strooibare of kaas/vlees is, het beleg wordt er eerst afgesnoept..
Grappig dat gaat er hier niet in. Hier is het kaas, worst of pindakaas.quote:Op maandag 14 januari 2013 20:41 schreef pessie het volgende:
[..]
Sticky broodbelegspeculoospasta krijgt ze er nietaf zonder de helft van het broodje op te eten. Oh, en kaas en vleeswaren wordt hier sowieso niet gegeten door meneer, hij is nu van vokken, kokobood en pinakas. En speculoospasta dus, maar dat hoort bij hem gewoon bij het boodje eten
Oh ja, slechte gewoonte zeker..quote:Op maandag 14 januari 2013 20:02 schreef Troeta het volgende:
Ik zou ook met dat ontbijt beginnen dan, dan eet ze toch lekker niet? Geef je naar de psz een boterham en een stuk fruit mee.
Mex is nog geen 2,5 en ik heb hem al een jaar niet gevoerd. Ik denk eigenlijk dat er bij jullie een slechte gewoonte is ingeslopen...
Jam, pindakaas en chocopasta kan anders prima hoor, schraap je gewoon met je tanden van je boterham.quote:Op maandag 14 januari 2013 20:41 schreef pessie het volgende:
[..]
Sticky broodbelegspeculoospasta krijgt ze er nietaf zonder de helft van het broodje op te eten. Oh, en kaas en vleeswaren wordt hier sowieso niet gegeten door meneer, hij is nu van vokken, kokobood en pinakas. En speculoospasta dus, maar dat hoort bij hem gewoon bij het boodje eten
Dat doet Sofie ook inderdaad. Of met de vinger, krijgt ze het er ook wel af. Wij wisselen ook af. Crackers, beschuit, krentebol en brood.quote:Op maandag 14 januari 2013 20:50 schreef Morretje het volgende:
[..]
Jam, pindakaas en chocopasta kan anders prima hoor, schraap je gewoon met je tanden van je boterham.
Nou, dat laatste voelt de laatste tijd zeker niet altijd zo. :pquote:Op maandag 14 januari 2013 20:53 schreef Troeta het volgende:
Hmm, en als je het dan op een dag doet dat jullie nergens heen hoeven? Laat je d'r thuis gewoon sjaggerijnig zijn en kan ze een end weg gillen.
Ook vervelend, maar minder vervelend als op straat bijv.
Enne...jij bent de baas he
Ivan wil nog steeds totaal niet. En we doen er dus niet zoveel mee. Ik merk wel dat hij zijn luiers wat smeriger begint te vinden en hij geeft nu ook vaker aan dat hij gaat plassen, maar hij wil dan niet naar de wc.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:38 schreef Poppejans het volgende:
Claudia,hoe is het met Ivan qua zindelijkheid? Ik weet nog dat hij er,net als Wolf,totaal geen belangstelling voor had.
Hier gaat t aardig goed,mr durft alleen op t potje dus dat is v onderweg niet zo handig.poepen durft hij nog niet op potje,het gaat in onderbroek en soms komt hij een luier vragen als hij moet. Naar speelzaal durf ik hem nog niet luierloos te doen,binnen een week of 2 wel denk ik.
Morgen!quote:Op maandag 14 januari 2013 21:55 schreef pessie het volgende:
Claudia is je kleine meid al jarig!!!? Zo ja gefeliciteerd!
Nee, wel na twee of drie keer. Zelfs als je aangeeft dat dat dus niet de bedoeling is. Vandaag dus echt gewoon het potje meegegeven, want hij wil daar echt echt echt niet op de wc. Maar de leidster van vandaag is gewoon een stuk minder begaan dan die van de woensdag.quote:Op maandag 14 januari 2013 23:05 schreef Poppejans het volgende:
Doen ze na 1 natte broek al een luier aan daar,Troel? Daar zou ik ook wel beetje van balen. Hier vandaag nog gevraagd en ik kon gewoon stapeltje joggingbroeken en ondergoed meegeven als we het zouden proberen.
Nog eventjes aankijken?quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:35 schreef Lamb29 het volgende:
Whoeeaaaarggg... Zo...
Denk je leuk leuk dansles.... en de eerste 2 lessen gingen ook goed..
Maar de afgelopen 2 klampt ze zich alleen maar aan mij vast en wil niets
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |