Er zijn ook mannen (en vrouwen) die gewoon niet tot weinig praten over emotionele gebeurtenissen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:07 schreef BullitJunky het volgende:
[..]
Nee, ze hoeft inderdaad niets gemerkt te hebben. Kan me gewoon niet voorstellen dat die man gewoon over dit onderwerp gesproken heeft met zijn gezin... Maar dat moet wel gebeurd zijn, aangezien het op nog geen 3 km vanaf hun woning gebeurd is!
Ik kan mij het best voorstellen dat de dader het gewoon wegstopt in zijn hoofd en er over praat zoals iedereen doet. Ben ik nou ziek dat ik me dat kan voorstellen?quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:08 schreef BullitJunky het volgende:
[..]
Oké, dan had het niet onder het eten ter sprake hoeven te komen, maar als er op nog geen 3 km vanaf je huis een meisje vermoord wordt spreek je daar thuis toch wel over?
"De familie S. is christelijk, zit bij de gereformeerde kerk. Dat valt op in Oudwoude: de meeste gereformeerden wonen een paar dorpen verderop." (Volkskrant)quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:01 schreef DeParo het volgende:
[..]
Als je zijn mogelijke psychische stoornis in overweging neemt kan het zijn dat hij niet eens in de gaten had dat hij dit heeft gedaan. Maar aan de andere kant, het is een zeer religieuze gemeenschap, als hij de vader was in het huis dan kan het ook zeer stil zijn geweest aan tafel tijdens het eten bijvoorbeeld.
Apart dan, hier in Limburg werden in die tijd ook al gewoon meisjes verkracht en inbraken gepleegd. Maar misschien liggen we dan wat voor op Friesland.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:02 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik kom zelf uit het gebied (woon er nu niet meer), maar ik kan je zeggen dat ze het niet romantiseert en al helemaal niet voor die tijd. In 1999 bleven nog gewoon de deuren open en als iemand minden in de nacht hulp nodig had, dan dacht je niet aan een verkrachter. Tegenwoordig met open grenzen en veel Oost Europese rovers worden de deuren meestal wel afgesloten. Het was wel echt ons kent ons.
Weten ze in elk geval dat ze een man met productiviteitsproblemen zoekenquote:Op dinsdag 20 november 2012 15:54 schreef Toekito het volgende:
[..]
klopt. te weinig sperma gevonden.
Een met traag zaad!quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:10 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Weten ze in elk geval dat ze een man met productiviteitsproblemen zoeken
Maar dat betekent toch niet dat je meteen denkt, als iemand zich afwezig houdt, dat hij of zij daar iets mee te maken heeft gehad.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:08 schreef BullitJunky het volgende:
[..]
Oké, dan had het niet onder het eten ter sprake hoeven te komen, maar als er op nog geen 3 km vanaf je huis een meisje vermoord wordt spreek je daar thuis toch wel over?
Uiteraard hoeft het weinig te betekenen maar ik geef slechts een mogelijk weerwoord op wat iemand anders raar vindt bijvoorbeeldquote:Op dinsdag 20 november 2012 16:10 schreef Maja het volgende:
[..]
"De familie S. is christelijk, zit bij de gereformeerde kerk. Dat valt op in Oudwoude: de meeste gereformeerden wonen een paar dorpen verderop." (Volkskrant)
Dat hoeft natuurlijk niet te betekenen dat ze "zeer gereformeerd" waren en niks aan tafel zeiden. Zeker in die omgeving was dit een tijd lang het gesprek van de dag en zullen ze net zoveel gespeculeerd hebben als dat er hier wordt gedaan.
Als je de site van Peter R. De Vries mag gebruiken als leidraad is de dader daar al lang bekend.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:06 schreef Pvoesss het volgende:
[..]maar daar is het dna helaas niet geschikt voor verwantschapsonderzoek
je gaat uit van een koelbloedigheid denk ik en niet een opwellingquote:Op dinsdag 20 november 2012 16:09 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik kan mij het best voorstellen dat de dader het gewoon wegstopt in zijn hoofd en er over praat zoals iedereen doet. Ben ik nou ziek dat ik me dat kan voorstellen?
Als het toch niet moeilijk is voor hem om te verbergen tov zijn vrouw, hoe moet zij het dan vermoeden of weten? Je spreekt jezelf tegen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:09 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Ik denk dat het niet zo moeilijk is om dit te verbergen als je al zo ziek in je hoofd bent dat je iemand verkracht en vermoord. En is het al zeker dat de vrouw van niets wist? Vaak is het zo dat een vrouw wel iets van een vermoeden heeft of zelfs er vanaf weet maar er niets mee doen.
een van de kampleiders geloof ik...quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:13 schreef DeParo het volgende:
[..]
Als je de site van Peter R. De Vries mag gebruiken als leidraad is de dader daar al lang bekend.
http://www.peterrdevries.(...)ak-nicky-verstappen/quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:13 schreef DeParo het volgende:
[..]
Als je de site van Peter R. De Vries mag gebruiken als leidraad is de dader daar al lang bekend.
Ook al is het gebeurd in een opwelling en heb je er spijt van. Dan stop je het weg met het idee, ik was niet mezelf toen...niet gebeurd...en het vervaagt steeds meer.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:14 schreef Re het volgende:
[..]
je gaat uit van een koelbloedigheid denk ik en niet een opwelling
Op dinsdag 20 november 2012 16:12 schreef DeParo het volgende:
Als hij altijd al zo is geweest, als hij een psychische stoornis heeft, als hij meerdere persoonlijkheden heeft (wat bij de eerder genoemde stoornissen wel voorkomt) en als die vrouw het niet heeft gelinkt aan de moorden? En zoals gesteld, het is een doofpotgemeente, daarnaast zeggende dat er al snel naar asielzoekers werd gewezen!quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:16 schreef BullitJunky het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op dinsdag 20 november 2012 16:12 schreef DeParo het volgende:
[..]
Maar dat betekent toch niet dat je meteen denkt, als iemand zich afwezig houdt, dat hij of zij daar iets mee te maken heeft gehad.
[..]
Maar als je al zolang samen bent, merk je toch dat je echtgenoot zich 'anders' gedraagt? Ze heeft waarschijnlijk nooit gedacht dat dit achter het gedrag van haar man zat, maar vast gemerkt dat er iets aan de hand was.
Leer eens lezenquote:Op dinsdag 20 november 2012 16:14 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Als het toch niet moeilijk is voor hem om te verbergen tov zijn vrouw, hoe moet zij het dan vermoeden of weten? Je spreekt jezelf tegen.
Zou je denken. Ik denk dat 't de kinderen wel bezighield. Zelf ook een soortgelijk iets meegemaakt, meisje van 9 jaar verkrachting en vermoord door wurging, landelijk nieuws en ik weet 't nog heel goed, vond ook in 1999 plaats. Ik was dus 6 maar denk dat ik wel dingen heb gevraagd.quote:Op dinsdag 20 november 2012 15:59 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Kinderen waren nog zo jong, denk dat die nog niet echt met zulk nieuws bezigwaren.
En al werd hij zenuwachtig als ze het er over hadden, dat is dan toch nog geen reden om te denken dat zijn vrouw het moet hebben geweten?
Ik kan prima lezen, misschien moet jij meer uitleggen wat je bedoelt.quote:Vaak is het zo dat een vrouw wel iets van een vermoeden heeft of zelfs er vanaf weet maar er niets mee doen.
Doofpotgemeentequote:Op dinsdag 20 november 2012 16:18 schreef DeParo het volgende:
[..]
Als hij altijd al zo is geweest, als hij een psychische stoornis heeft, als hij meerdere persoonlijkheden heeft (wat bij de eerder genoemde stoornissen wel voorkomt) en als die vrouw het niet heeft gelinkt aan de moorden? En zoals gesteld, het is een doofpotgemeente, daarnaast zeggende dat er al snel naar asielzoekers werd gewezen!
Omdat dat vaak ook wel zo is..quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:20 schreef nummer_zoveel het volgende:
Waarom zeg je:
[..]
Ik kan prima lezen, misschien moet jij meer uitleggen wat je bedoelt.
quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:47 schreef nummer_zoveel het volgende:
Nee, het was een lustmoord. Ze is door dezelfde persoon verkracht als dat ze was vermoord.
Ze is gevonden liggend op haar buik, met haar handen gekneveld. Ze was anaal en vaginaal verkracht, gewurgd en keel doorgesneden met een spoor van sperma over haar naakte lichaam.
Arme meid.
Ik woon zelf ook in een behoorlijk klein dorp, en ik weet dat bij sommige mensen de auto gewoon met de sleutel erin op het erf staat, nu nog.... in 1999 zeker.quote:Op dinsdag 20 november 2012 15:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Denk dat je het dorpsleven een beetje te veel romantiseert. Woon zelf in een dorpje van 600 inwoners en hier gaan de deuren overal gewoon op slot hoor (en in 1999 ook al). Als je op zo'n weggetje of fietspad bent en er komt 's nachts iemand aan kun je ook helemaal niet zien wie dat is in het donker en is dat gewoon eng en ga je niet zo maar een praatje staan maken met alles wat beweegt. Misschien is het wel enger dan in de stad, omdat het er donkerder is en je alleen bent.
Dat is toch bizar dat je dat kan? Hij heeft een carriere als acteur misgelopen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:09 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik kan mij het best voorstellen dat de dader het gewoon wegstopt in zijn hoofd en er over praat zoals iedereen doet. Ben ik nou ziek dat ik me dat kan voorstellen?
Ik weet hoe ik zou reageren na een moord, maar na een keer vreemdgaan lukte het mij wel. Maar waarschijnlijk is dat niet te vergelijken en kwam het ook niet steeds weer in het nieuws.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:27 schreef Ziba het volgende:
[..]
Dat is toch bizar dat je dat kan? Hij heeft een carriere als acteur misgelopen.
Dat is anders. Niet te vergelijken. Vind ik. Ik weet ook van iemand dat 'iebvreemdgaat maar kan wel normaal doen en m'n bek houden tegenover zijn vriendin.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:28 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik weet hoe ik zou reageren na een moord, maar na een keer vreemdgaan lukte het mij wel. Maar waarschijnlijk is dat niet te vergelijken en kwam het ook niet steeds weer in het nieuws.
Ga eens niet zo lopen trollen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:28 schreef Graslul het volgende:
Ik denk nog steeds dat het een iraakse asielzoeker is geweest die zich toen had vermomd als blanke. Dit verklaard dat het DNA bewijs naar een Europese dader wijst.
Dat stond bij de foto van een reconstructie van hoe haar lichaam erbij lag (te vinden op google) maar ook in het dossier van Peter R de Vries. Dus een computeranimatie in de google-afbeeldingen te vinden.quote:
Ja zal wel anders zijn ja. De relatie ging toen ook al slecht en dan denk je, fuck it. Zou het nu in mijn huidige relatie niet kunnen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:29 schreef Ziba het volgende:
[..]
Dat is anders. Niet te vergelijken. Vind ik. Ik weet ook van iemand dat 'iebvreemdgaat maar kan wel normaal doen en m'n bek houden tegenover zijn vriendin.
Dat is niet echt bronvermelding he?quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:32 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dat stond bij de foto van een reconstructie van hoe haar lichaam erbij lag (te vinden op google) maar ook in het dossier van Peter R de Vries. Dus een computeranimatie in de google-afbeeldingen te vinden.
En nu jij.
Ja, dat onderzoek is je dikke duim zeker.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:36 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Dat is niet echt bronvermelding he?
Maar dan doe ik het ook op jouw manier.
Ik heb dat gelezen in een onderzoek naar soortgelijke moorden in kleine gemeenschappen.
quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:36 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Dat is niet echt bronvermelding he?
Maar dan doe ik het ook op jouw manier.
Ik heb dat gelezen in een onderzoek naar soortgelijke moorden in kleine gemeenschappen.
Hemelsbreed (en dus tussendoor en vrij reeel) is het maar een klein stukje, vandaar dat ik me afvraag of dat zijn weilanden zijn.quote:Op dinsdag 20 november 2012 15:09 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Volgens mij niet, Volgens de cafe-baas kan je er wel ongezien naartoe lopen.
[ afbeelding ]
Meeste koeien bevallen in de stal, maar het kan wel natuurlijk.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:40 schreef Nies het volgende:
[..]
Hemelsbreed (en dus tussendoor en vrij reeel) is het maar een klein stukje, vandaar dat ik me afvraag of dat zijn weilanden zijn.
Bovendien zou ik het dan ook niet vreemd vinden dat een koeienboer midden in de nacht zijn veestapel dat op punt van bevallen staat controleert.
"Goh meisje, er is net een kalfje geboren, zien?"
Die er waarschijnlijk al heel veel heeft gezienquote:Op dinsdag 20 november 2012 16:52 schreef Re het volgende:
een 16-jarige die met een slok op geïnteresseerd is in pasgeboren kalfjes?... mja
op een gestolen fiets oid... misschien zag boer S wel dat het zijn fiets was en wilde verhaal halen...quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:53 schreef DeParo het volgende:
Marianne Vaatstra had toch moeite gedaan om weg te fietsen bij degene met wie ze was?
Ze had dus waarschijnlijk met hem afgesproken, waarom zou dat zijn, waarvoor kunnen ze afspreken?
Dat lijkt me sterk maar ze kunnen elkaar dus om wat voor reden hebben opgezocht bij die plek dus.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:00 schreef Re het volgende:
[..]
op een gestolen fiets oid... misschien zag boer S wel dat het zijn fiets was en wilde verhaal halen...
ik ga nog even de tijdslijn onderzoeken
Oei, da's wel een heel brute manier om af te rekenen met een fietsendief.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:00 schreef Re het volgende:
[..]
op een gestolen fiets oid... misschien zag boer S wel dat het zijn fiets was en wilde verhaal halen...
ik ga nog even de tijdslijn onderzoeken
Sowieso onnozel van die vader om in het wilde weg van alles te roepen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:03 schreef Maja het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/11(...)-absoluut-niet.dhtml
Volgens vaders kende Marianne Jasper absloluut niet. Lijkt me stug dat hij precies weet wie zijn dochter allemaal in de kroeg spreekt...
Hier een cap uit de laatste aflevering van Peter over de zaak Marianne Vaatstra:quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:56 schreef h-fc het volgende:
Zoals eerder gepost:
[ afbeelding ]
Het gekke is dat de sleep-/loopsporen vanuit de andere richting de zien waren, dus vanaf de weg onder de vindplaats naar de vindplaats toe. 2 sleep-/loopsporen van weg naar vindplaats, 1 sleep-/loopspoor van vindplaats naar weg.
Ik denk dat Jasper dus met de fiets naar deze weg is gekomen, daar is immers ook een spoor van een trapper gevonden.
Ik quote mezelf nog maar eensquote:Op dinsdag 20 november 2012 17:02 schreef DeParo het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk maar ze kunnen elkaar dus om wat voor reden hebben opgezocht bij die plek dus.
quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:28 schreef alors het volgende:
[..]
Afspraak lijkt mij niet waarschijnlijk. 1. Ze ging mee met haar vrienden toen die naar huis wilden, zij wilde nog wel blijven, zij heeft dat tijdstip dus niet in de hand gehad. 2. Ze had geen vervoer, daarom hebben ze later een fiets gestolen, ze was dus ook niet zeker van het feit of ze überhaupt op ze afgesproken plek zou kunnen aankomen. 3. Ze had geen mobiel, dus ze kon ook niet zeggen, 'ik kom wat later/eerder'. Dat ze met al deze omstandigheden precies op afgesproken tijd op de afgesproken plek zou zijn lijkt mij niet waarschijnlijk.
Ik denk eerder dat ze in Veenklooster nog even naar de kroeg wilde gaan, daar ging ze normaal ook altijd naartoe.
Laat die man tegen zichzelf in bescherming worden genomen, ik was gisteren al verbaasd dat hij thuis geïnterviewd werd (volgens mij ook nog door verschillende programma's).quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:03 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Sowieso onnozel van die vader om in het wilde weg van alles te roepen.
Wie is die Geke en die twee vrienden hebben toch ook verklaard dat ze Marianne hebben zien wegfietsen?quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:16 schreef Xan21 het volgende:
Ze moest gewoon snel gevonden worden dacht hij waarschijnlijk daarom heeft hij een fiets langs de weg gezet (zelf ook op een fiets rijdend misschien) zodat iemand daar sneller zou gaan kijken. En dat leidt af van het feit dat hij haar met de auto opgepikt heeft vlakbij Geke's huis ipv dat Marianne zelf richting huis is gefietst. Neem aan dat er echt wel meerdere mensen dit hebben gehoord/gezien, maar dit af hebben gedaan als iets onschuldigs...
Complotsitesquote:Op dinsdag 20 november 2012 17:20 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Wie is die Geke en die twee vrienden hebben toch ook verklaard dat ze Marianne hebben zien wegfietsen?
Dit is toch niet relevant meer? Het is wel frappant dat Spencer en Wietse zeiden bij de tunnel afscheid te hebben genomen (Discotheek Dokkum > Shoarmatent Buitenpost > Afscheid Marianne bij fietstunnel), maar Verry (getuige in video) zag Marianne al niet meer bij de jongens bij de tennisvelden, wat - qua fietsroute - voor het eten bij de shoarmatent in Buitenpost ligt.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:38 schreef Xan21 het volgende:
Ze hoorde Feik zeggen, Wij pakken jouw vriendin nog wel, niet dat Spencer dat tegen haar op die manier zei, haar man en de eigenaren van It Filtsje hebben dus allemaal waanideeen? Het is inderdaad wel jammer dat Mr Kat hier mee kwam maar niemand wilde Geke's getuigenis horen omdat de jonge kinderen waarschijnlijk beschermd moesten worden.
Verry Brouwer en zijn vriendin die Spencer en Wietse op een andere plek zagen (waar ze op dat moment hadden moeten wezen volgens hun scenario) kwam nog aan het woord in een oud interview met Peter R de Vries
Dit zijn geen complottheorien. Maar ik ben het met je eens dat het totaal niet relevant is, aangezien Jasper de moordenaar is. Ik heb hierboven dmv foto's geprobeerd aan te tonen dat hij in ieder geval niet lopend over het land (van medeboeren) is gekomen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:52 schreef Pvoesss het volgende:
Kunnen de mensen met al die complottheorieën of die daar over willen praten niet even verhuizen naar Brave New World
Kan ik net zo goed aan jou vragen, want laat mij bewijs zien dat Marianne op die fiets heeft gereden...daar is geen bewijs voor, geen voetafdrukken die matchen naar haar vindplek toequote:Op dinsdag 20 november 2012 17:52 schreef Pvoesss het volgende:
Kunnen de mensen met al die complottheorieën of die daar over willen praten niet even verhuizen naar Brave New World
quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:53 schreef Xan21 het volgende:
[..]
Kan ik net zo goed aan jou vragen, want laat mij bewijs zien dat Marianne op die fiets heeft gereden...daar is geen bewijs voor, geen voetafdrukken die matchen naar haar vindplek toe
Heb op vorige pagina duidelijk uiteen gezet hoe of wat, maar als je te lui of bekrompen bent daar op te reageren vraag ik me af of je in dit topic zit om mee te discussieren of om iedereen je willetje en mening op te leggen.quote:
Mee eens. De strekking van mijn post over Geke H. is dan ook dat het geen zin heeft de oude complotverhalen van Dankbaar, Kat, Vergeer en consorten hier nog eens uitgebreid te herkauwen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:52 schreef Pvoesss het volgende:
Kunnen de mensen met al die complottheorieën of die daar over willen praten niet even verhuizen naar Brave New World
Ik ben bereid naar jouw (complot)theorie te luisteren, maar ik zie niks anders dan reageren met losse flodders en mensen met plausibele theorieen af te vallen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:58 schreef Xan21 het volgende:
Ja dat heb ik gelezen obstenaatje, maar het bewijst niks
Nou, zolang de verdachte niet met een sluitend verhal komt ben ik nog best benieuwd hoe eea is gegaan en hou ik mogelijkheden open.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:47 schreef h-fc het volgende:
[..]
Dit is toch niet relevant meer? Het is wel frappant dat Spencer en Wietse zeiden bij de tunnel afscheid te hebben genomen (Discotheek Dokkum > Shoarmatent Buitenpost > Afscheid Marianne bij fietstunnel), maar Verry (getuige in video) zag Marianne al niet meer bij de jongens bij de tennisvelden, wat - qua fietsroute - voor het eten bij de shoarmatent in Buitenpost ligt.
Ben je weer thuis van je werk? Gelijk maar weer je aluhoedje op. Succes, ik vertrek hier weer.quote:Op dinsdag 20 november 2012 17:58 schreef Xan21 het volgende:
Ja dat heb ik gelezen obstenaatje, maar het bewijst niks
Ja sorry sommige mensen werken, en heerlijk origineel ben je ;-)quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:08 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ben je weer thuis van je werk? Gelijk maar weer je aluhoedje op. Succes, ik vertrek hier weer.
We weten natuurlijk niet hoe het er op dit moment aan toe gaat in de verhoorkamer. Wie weet breekt hij wel volledig na 13 jaar en gaat hij alles vertellen. Helaas leert de ervaring dat de waarheid nooit naar boven zal komen en de politie het moet gaan doen met de bewijzen in de vorm van het DNA en nieuwe getuigeverklaringen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:06 schreef Marrije het volgende:
Nou, zolang de verdachte niet met een sluitend verhal komt ben ik nog best benieuwd hoe eea is gegaan en hou ik mogelijkheden open.
Kom je nog met je theorie of ga je weer reageren met losse flodders en mensen irriteren? Wat je - aan de post van 'Patroon' - hier altijd goed lukt.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:09 schreef Xan21 het volgende:
Ja sorry sommige mensen werken, en heerlijk origineel ben je ;-)
och, kan best iets tussen zittenquote:Op dinsdag 20 november 2012 17:54 schreef Pvoesss het volgende:
Ik beweer dat dan ook niet maar ik zit niet te wachten op het zij zei en hij zegt dus pietje van de snackbar denkt dat.
Stel je niet aan drama queen, mijn complot theorie komt alleen maar van de getuigen die ik eerder geloof dan iemand die 3 x een ander verhaal verteld en alle redenen heeft om te liegen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:10 schreef h-fc het volgende:
[..]
We weten natuurlijk niet hoe het er op dit moment aan toe gaat in de verhoorkamer. Wie weet breekt hij wel volledig na 13 jaar en gaat hij alles vertellen. Helaas leert de ervaring dat de waarheid nooit naar boven zal komen en de politie het moet gaan doen met de bewijzen in de vorm van het DNA en nieuwe getuigeverklaringen.
[..]
Kom je nog met je theorie of ga je weer reageren met losse flodders en mensen irriteren? Wat je - aan de post van 'Patroon' - hier altijd goed lukt.
Dat zou heel goed kunnen, zij worden gewoon beschermd denk ik.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:15 schreef Gorraay het volgende:
Ik sluit niet uit dat Spencer en Wietse al een tijdje geleden de politie de volledige waarheid hebben verteld. Dat ze dat aanvankelijk misschien niet deden kan te maken hebben met schuldgevoel. Marianne zou tegen de jongens gezegd hebben: Als mij iets overkomt, is het jullie schuld.
Wie weet...quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:10 schreef h-fc het volgende:
[..]
We weten natuurlijk niet hoe het er op dit moment aan toe gaat in de verhoorkamer. Wie weet breekt hij wel volledig na 13 jaar en gaat hij alles vertellen. Helaas leert de ervaring dat de waarheid nooit naar boven zal komen en de politie het moet gaan doen met de bewijzen in de vorm van het DNA en nieuwe getuigeverklaringen.
ik stoor me er niet aan en deed ik dat wel dan zou ik er overheen scrollenquote:Op dinsdag 20 november 2012 18:14 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Absoluut maar daar is dit niet het topic voor.
ja zo was ik benieuwd wat de paragnosten over de dader zeiden, heb meteen het zesde zintuig nog eens gekeken gisteren.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:13 schreef Doodloper het volgende:
Ben toch altijd benieuwd hoe dicht de reconstructies en gissingen enzo uiteindelijk bij de werkelijkheid blijken te liggen, ga dus ook zeker de uitzendingen terugkijken zodra de zaak is afgerond.
En klopte dat een beetje?quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:20 schreef Marrije het volgende:
[..]
ja zo was ik benieuwd wat de paragnosten over de dader zeiden, heb meteen het zesde zintuig nog eens gekeken gisteren.
Aan lasteraars en leugenaars die naast 90% onzin ook nog 10% waarheid vertellen, hebben we niets. Want hoe komen we erachter welke beweringen tot die 10% behoren?quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:17 schreef Marrije het volgende:
[..]
Die Kat verkondigt misschien een hoop onzin, maar er zou toevallig maar iets tussen zitten dat wel waar is. Alleen omdat Kat het zegt is voor mij geen reden het van tafel te vegen.
Lastig te zeggen, omdat nog niet helemaal duidelijk is hoe en wat. Maar 1 paragnost zat er sowieso flink naast.quote:
Dat is lastig ja, kwestie van tijd?quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:22 schreef Gorraay het volgende:
[..]
Aan lasteraars en leugenaars die naast 90% onzin ook nog 10% waarheid vertellen, hebben we niets. Want hoe komen we erachter welke beweringen tot die 10% behoren?
Micha Kat heeft zijn laatste krediet al jaren geleden verspeeld.
Geke heeft haar verklaringen voornamelijk afgelegd tegenover mensen als Micha (mie-ga) Kat en Wim Dankbaar.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:39 schreef Xan21 het volgende:
Dus getuigen zoals Geke H. (die altijd op een vervelende manier gerelateerd worden aan Mischa Kat etc.) worden dus niet serieus genomen, maar de paragnosten van rtl4 zijn wel geloofwaardig?
Hopelijk gaat de verdachte praten. En gooit ie het niet op geheugenverlies en dat ie niks meer weet. Of dat hij alles ontkent.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:13 schreef Doodloper het volgende:
Ben toch altijd benieuwd hoe dicht de reconstructies en gissingen enzo uiteindelijk bij de werkelijkheid blijken te liggen, ga dus ook zeker de uitzendingen terugkijken zodra de zaak is afgerond.
Hoop ik ook. Veel onbeantwoorde vragen...quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:46 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Hopelijk gaat de verdachte praten. En gooit ie het niet op geheugenverlies en dat ie niks meer weet. Of dat hij alles ontkent.
Hoop het ook ja.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:46 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Hopelijk gaat de verdachte praten. En gooit ie het niet op geheugenverlies en dat ie niks meer weet. Of dat hij alles ontkent.
Nee, wat mij betreft ook niet, naar die hebben geen meisje haar dorp uitgejaagd en de moeder van dat meisje zo erg lastiggevallen dat ze zelfs haar baan kwijtgeraakt is.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:39 schreef Xan21 het volgende:
Dus getuigen zoals Geke H. (die altijd op een vervelende manier gerelateerd worden aan Mischa Kat etc.) worden dus niet serieus genomen, maar de paragnosten van rtl4 zijn wel geloofwaardig?
geloofwaardig... Interessant om te zien wat er overeenkomt en wat niet.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:39 schreef Xan21 het volgende:
Dus getuigen zoals Geke H. (die altijd op een vervelende manier gerelateerd worden aan Mischa Kat etc.) worden dus niet serieus genomen, maar de paragnosten van rtl4 zijn wel geloofwaardig?
Ja lastig.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:51 schreef nummer_zoveel het volgende:
Mag een verdachte van zo'n misdaad een boek schrijven over wat ie heeft gedaan?
Waarom zou dat niet mogen?quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:51 schreef nummer_zoveel het volgende:
Mag een verdachte van zo'n misdaad een boek schrijven over wat ie heeft gedaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |