abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 29 oktober 2012 @ 19:09:28 #201
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_118589770
Jurjen en Linda???? die komen straks bij Boelevaaaaar....
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
pi_118589852
quote:
3s.gif Op maandag 29 oktober 2012 18:14 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Maar dan weer niet in de SMS, want dat kwam weer meer van Henrieke af.
Bert heeft te dikke vingers voor een mobieltje.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  maandag 29 oktober 2012 @ 19:24:31 #203
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_118590408
Jurjen en Linda bij Boulevarrrd nu
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  maandag 29 oktober 2012 @ 19:30:36 #204
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_118590655
Bert is gewoon vreselijk onzeker over zichzelf. Volgens mij is het echt wel een aardige gozer als die een beetje loskomt. Henrieke probeert het iig ^O^
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
  maandag 29 oktober 2012 @ 20:44:31 #205
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_118595074
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 19:02 schreef Teslynd het volgende:

[..]

Nu ze bij hem thuis gewoon zeggen dat hij niets met vrouwen kan, vraag ik me af waarom ze hem niet tegengehouden hebben. Mogelijk is hij verpest voor vrouwen door zijn uiterlijk. Heeft een paar decennia zelf dagelijks kunnen aanschouwen wat hier ongegêneerd/harteloos over hem geschreven is. Dan is zo'n hopeloos verliefde Henrieke niet voldoende om hem het nodige zelfvertrouwen te geven.

Bij de close-ups denk ik steeds dat hij vroeger een of andere ziekte gehad moet hebben en dat hij dringend naar logopedie moet voor mimiektherapie. Dat is geen acteercursus, maar het soepel maken van de gezichts- en spraakspieren, en als je al zo lang met een stijf gezicht loopt natuurlijk ook spraaklessen voor de mondmotoriek. Ik heb het zelf gehad toen ik plotseling aangezichtsverlamming had en was verrast door de goede effecten. Het zou voor hem een enorme vooruitgang zijn. En dan ook gelijk even langs bij de fysiotherapeut voor een soepeler motoriek.
Dat is lekker makkelijk, even roepen dat er hier zo lelijk over Bert gedaan wordt, en in dezelfde post beweren dat hij een of andere ziekte moet hebben gehad....

Over het algemeen is er vrij positief over Bert gedaan, en is jouw post een van de meest negatieve over Bert in de hele reeks.
Ze hadden hem tegen moeten houden, hij is verpest voor vrouwen, hij heeft een ziekte gehad, hij moet naar logopedie voor mimiektherapie.... darn |:(

Iets met een splinter en je eigen bos....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_118595825
Er mankeert wel iets aan Bert, dat is duidelijk. :Y

[ Bericht 3% gewijzigd door Molline op 30-10-2012 11:18:40 ]
pi_118596383
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 19:30 schreef Revanches het volgende:
Bert is gewoon vreselijk onzeker over zichzelf. Volgens mij is het echt wel een aardige gozer als die een beetje loskomt. Henrieke probeert het iig ^O^
Komop er zijn grenzen, ze gooit zichzelf zo wat voor z'n voeten :') De camera's zijn er niet meer bij. Wat heb je dan nog meer nodig om los te komen? Moet ze naakt in een koeienpak. juid loeiend en op handen en voeten voor hem komen lopen ofzo? :')
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
  maandag 29 oktober 2012 @ 21:34:56 #208
330855 ejiraM
for the greater good
pi_118598686
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 20:56 schreef Molline het volgende:
Er mankeert wel iets aan Bert, dat is duidelijk. :)
Wat dan? Dat hij minder sociaal is dan anderen? Er zijn ook mensen minder slim dan anderen.. Hoeft toch niet meteen iets mis te zijn? Ik denk dat hij gewoon heel erg beschermd opgevoed is, en dat hij zo'n leuk gezin heeft (zag je ook toen ze met z'n allen aan tafel zaten), en een vaste vriendengroep uit het dorp, waardoor hij nooit iets anders heeft gehoeven.
Dat heb ik bij wel meer mensen gezien hoor; gewoon zo'n fijne groep die je al van jongs af aan kent, waarmee je de basisschool en de middelbare school doorloopt, tijdens zijn studie is hij dan vast thuis blijven wonen en alleen voor colleges naar Utrecht gegaan, nou dan zit je al gauw in zo'n cirkel.
Als je het niet leuk vindt om contacten te leggen en dat ook niet vaak hoeft te doen, blijkt dat opeens een hele hoge balk te leggen wanneer je 25 bent, en al je vrienden ineens toch ergens een meisje vandaan hebben gescharreld.. Daar sta je dan alleen. Ik denk dat Bert niet zozeer zelf een relatie hoeft, maar dat hij die druk vanuit zijn familie en vrienden heel erg kan voelen, en daarom maar schreef.
Als iedereen aan zichzelf denkt, wordt er aan iedereen gedacht.
pi_118601375
Aan z'n spraak te horen komt Bert uit ongeveer dezelfde hoek als waar ik vroeger gewoond heb. Heel veel types zijn daar zo.
pi_118603066
Om eerlijk te zijn vind ik Aad de afgelopen afleveringen best een oprechte, lieve man. Niet de serial killer uit het begin van de show.

Ik ben enigszins verbaasd door Willems keuze - volgens mij wordt het nooit iets met Klaas. Jurjen past veel beter bij hem en heeft veel meer humor, Klaas heeft geen humor.

Henk: nog steeds doodsaai
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 29 oktober 2012 @ 22:48:51 #211
862 Arcee
Look closer
pi_118603398
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 22:43 schreef JohnDDD het volgende:
Henk: nog steeds doodsaai
Inderdaad, nietszeggend, die jongen.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  maandag 29 oktober 2012 @ 22:55:10 #212
163216 bioloogje
Meneer Bioloogje voor jou!
pi_118603721
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 22:48 schreef Arcee het volgende:

[..]

Inderdaad, nietszeggend, die jongen.
Nou ja... Het is gewoon een normale jongen volgens mij, er is niets op aan te merken. Het gaat goed met de dames en hij is geen sociaal gestoord persoon maar ook geen overdreven gezellige kerel. Voor tv is dat idd erg saai.

Voor de televisie is Yoni daar de enige leuke. Zij gaat alleen maar voor haar droombeeld van een melkveebedrijf met daar wat kinderen bij. Als dat betekent dat ze voor Henk moet gaan dan tolereert ze zijn aanwezigheid wel.
pi_118603850
De andere kandidaten behalve Willem & co en de presentatrice spreken trouwens zelf ook in een (sterk) afgezwakte versie van het taaltje van Aad. Ze hebben allemaal een "klik" (ugh), geven dingen een plekje, vragen of ze het wel konden vinden enzovoorts. Aad is alleen een meer schaamteloos exemplaar daarvan en misschien ook wel interessanter daarom. De duffe burgerlijkheid van Henk is penetranter.
pi_118604803
Oeh, vreselijk ja, de hele tijd over die klik en dat het goed voelt etc. In het echt doen mensen dat ook steeds meer trouwens. :r
pi_118604997
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 23:19 schreef bloodymary1 het volgende:
Oeh, vreselijk ja, de hele tijd over die klik
Die is er of die is er niet.
pi_118605235
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 23:19 schreef bloodymary1 het volgende:
Oeh, vreselijk ja, de hele tijd over die klik en dat het goed voelt etc. In het echt doen mensen dat ook steeds meer trouwens. :r
Dat inderdaad.

Wat ik ook raar vind is dat alle boeren zo besluiteloos zijn. Als ik 3 meisjes om me heen zou hebben dan zou ik het toch echt na een paar dagen echt wel 100% zeker weten. Of ZE zit erbij of niet, ik zou nooit zo twijfelen lijkt mij.
pi_118605936
Dat komt denk ik omdat ze vinden dat ze iemand moeten kiezen ook al zijn ze niet verliefd. Dat zie je heel duidelijk bij Martin. Die dan ook nog zijn kinderen vraag wie hij het beste zal kiezen. Dat is toch eigenlijk sneu. Je kiest toch niet een partner omdat die wel "te hebben is" je moet er toch op zijn minst gek op zijn en je ook fysiek aangetrokken voelen?
  maandag 29 oktober 2012 @ 23:49:17 #218
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_118606088
Bij Martin was het sowieso zijn dochter die hem ingeschreven had voor het programma, en gezien ze de jongste en het enige meisje is, en Martin er van overtuigd is dat zij weer een moeder nodig heeft, denk ik dat hij Wilma kiest, want dat is de voorkeur van Anna.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_118607071
Ja, maar dat is toch eigenlijk verschrikkelijk. Hij zou toch een partner moeten kiezen en geen moeder voor zijn dochter? Dat moet je als vrouw zijnde toch ook niet willen?
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 00:28:26 #220
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118607099
Ik begrijp het wel als je je kinderen op een gegeven moment vraagt wie ze leuk vinden.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118607150
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 20:56 schreef Molline het volgende:
Er mankeert wel iets aan Bert, dat is duidelijk. :)
Dat zie ik niet...
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 00:32:23 #222
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118607185
Ik denk ook niet dat er daadwerkelijk iets mis is met Bert. Ik denk gewoon dat ie sociaal/verbaal onhandig en teruggetrokken is.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 01:07:16 #223
386897 Marcomacro
Nooit meer slapen
pi_118607869
Nu ik wat afleveringen achter elkaar heb gekeken, verbaas ik me over de situatie rond Henk. Allereerst de twee meiden waardoor hij is opgegeven. Die lijken afkomstig uit het Gooi of Aerdenhout. Enigszins bekakt. Die twee kan ik niet rijmen met Henk. Verder vind ik het lastig om naar zijn "zoektocht" als tv-vermaak te kijken omdat zijn vorige vriendin is omgekomen bij een eenzijdig ongeluk waarbij Henk de bestuurder was en waarbij Henk zelf ongedeerd op de kant was gekomen. Ik had graag geweten of de ouders van het overleden meisje achter Henk"s publiekelijke zoektocht staan naar iemand die hun dochter aan Henk's zijde zal vervangen. Ik kan geen uitspraak doen over de "schuld" van Henk, maar door zijn betrokkenheid bij haar dood kan ik er niet naar kijken zonder me telkens af te vragen hoe het voor de ouders, broers of zusters van zijn overleden vriendin moet zijn.
Wat me, daar mee samenhangend, opvalt is dat Henk iedere situatie aanvaard als een gegeven waarin hij berust. Hij lijkt een beetje karakterarm, vriendelijk maar weinig zelfstandig en niet vindingrijk of doortastend.
pi_118607871
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 00:30 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Dat zie ik niet...
Ook nergens over geschreven?
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 20:44 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat is lekker makkelijk, even roepen dat er hier zo lelijk over Bert gedaan wordt, en in dezelfde post beweren dat hij een of andere ziekte moet hebben gehad....

Over het algemeen is er vrij positief over Bert gedaan, en is jouw post een van de meest negatieve over Bert in de hele reeks.
Ze hadden hem tegen moeten houden, hij is verpest voor vrouwen, hij heeft een ziekte gehad, hij moet naar logopedie voor mimiektherapie.... darn |:(

Iets met een splinter en je eigen bos....
Misschien kan je proberen inhoudelijk te lezen? Dus niet afkraken op uiterlijkheden, die lang niet zo erg zijn als hier geschreven maar kijken wat er is, wat de camera's zo goed laten zien, en of er verbetering mogelijk is? Over Anita werd ook zo ten onrechte omlaaghalend gepraat, alsof ze zelf de vervorming trok en Pros die dezelfde aandoening heeft als Anita, maar in een sterkere graad.
Wat Bert heeft is, aangeboren of verworven door een aandoening. En zoals zoveel mensen loopt hij gehandicapter rond dan nodig is.

Ik zie niet wat de uitdrukking over die splinter hiermee te maken heeft.
pi_118607957
Euhm....... wat voor aandoening zou Bert dan moeten hebben?
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 01:31:10 #226
387433 Gorraay
hi-de-hi! ho-de-ho!
pi_118608171
Mijn hoop voor Fiona dat de keus op haar zou vallen is langzaam omgeslagen in de vrees dat ze zich bij Henk stierlijk ):O zal vervelen. ;(

Ze verdient een boeiender vrijer.
Aldoor dat metalen ruischen van de metalen stralende zee ...
pi_118608277
Nou ja, zo spannend is Fiona zelf ook niet natuurlijk. Denk dat ze wat dat betreft prima bij Henk past.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 30 oktober 2012 @ 01:45:07 #228
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_118608310
Yoni is in ieder geval doodeng, lijkt me type stalker in de dop
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 07:59:10 #229
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_118609458
quote:
3s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 00:28 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik begrijp het wel als je je kinderen op een gegeven moment vraagt wie ze leuk vinden.
Dat, want een relatie met iemand die ze niet zien zitten is gedoemd te mislukken.

Ik denk dat er in dit programma over het algemeen veel meer voor "de verstandige keuze" gegaan wordt dan voor hoteldebotel helemaal verliefd.
Het is veel belangrijker dat bepaalde dingen goed zitten dan dat er roze bril keuzes gemaakt worden.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 08:02:13 #230
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_118609486
Ik geloof er geen klap van dat er ooit in BZV een boer stapelverliefd was die toch voor een andere vrouw koos. Geen klap.
The love you take is equal to the love you make.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 08:10:33 #231
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_118609572
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 08:02 schreef Lienekien het volgende:
Ik geloof er geen klap van dat er ooit in BZV een boer stapelverliefd was die toch voor een andere vrouw koos. Geen klap.
Ik stel dan ook niet dat verstandig een alternatief is/was voor hoteldebotel, of dat het een keuze tussen die 2 was ;)
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_118609673
Ik geloof ook nooit dat je in een logeerweekje verliefd op iemand kan worden.

Ik denk ook niet dat iemand als Henk verliefd is. Dat is ook duidelijk. Hij zegt telkens dat hij het niet weet. De keuze na het logeerweekend was ook al niet makkelijk voor hem. Omdat hij totaal geen gevoelens heeft voor die meiden.
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 08:27:16 #233
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_118609792
Ik denk dat de vonk soms flink overspringt.
The love you take is equal to the love you make.
pi_118609896
quote:
17s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 08:27 schreef Lienekien het volgende:
Ik denk dat de vonk soms flink overspringt.
Soms wel, maar dit seizoen niet echt in mijn optiek. De boeren zijn er allemaal wel héél rationeel mee bezig.
pi_118609921
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 08:34 schreef lunapuella het volgende:

[..]

Soms wel, maar dit seizoen niet echt in mijn optiek. De boeren zijn er allemaal wel héél rationeel mee bezig.
Bij Henrieke en Bert is het meer van "we vinden elkaar wel leuk" (ja ik kan wel 1000 vrouwen noemen die ik "wel leuk" vind), bij Henk is er totáál geen passie te bespeuren, bij Willem lijkt er een vonk maar volgens mij heeft hij gewoon wel zin in seks met Klaas, en bij Martin gaat volgens mij straks ook een verkeerde keuze gemaakt worden. Alleen Aad en Jeanette lijken me wel een topkoppel...
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 08:52:36 #236
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_118610135
Voor Bert is het al heel wat als hij een vrouw niet alleen "wel leuk" vindt, maar hij dat ook nog eens uitspreekt.

Het zou voor z'n zelfvertrouwen wel eens heel goed kunnen zijn dat hij zo populair is.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 09:01:27 #237
208890 June.
Seriously?
pi_118610323
Over Bert / Henrieke
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Shine bright like a diamond.
pi_118610456
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 01:07 schreef Teslynd het volgende:

[..]

Ook nergens over geschreven?

Nee, niet dat hij iets mankeert :D

Het is een grof gebouwde jongen, die vreselijk stil is met de camera en haske bang voor vrouwen.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 09:08:44 #239
205466 Yesse
Oooh burn!
pi_118610493
Wat mij elk seizoen weer opvalt is dat de boeren pas echt 'loskomen' nadat de keuze is gemaakt. Het lijkt me ook niet heel gek, er is toch constant ook nog iemand anders bij. Het is dan lastig om echt volledig voor iemand te gaan als de ander er ook nog is. Sommige boeren doen dat wel (duidelijker) maar niet iedereen is zo...

Toch is er na het keuze moment vaak wel sprake van meer overtuiging, op de vakanties lopen de stelletjes er vaak best gelukkig bij. Kijk bijvoorbeeld naar Frank en Anita, Frank had er tot huilen toe moeite mee dat hij moest kiezen. Tijdens de vakantie merkte je daar niks meer van en volgens mij zijn ze gewoon nog steeds samen..
Fuck the EBU
pi_118610508
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 09:01 schreef June. het volgende:
Over Bert / Henrieke
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 09:10:40 #241
208890 June.
Seriously?
pi_118610530
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 09:09 schreef Snoopyfrl het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Shine bright like a diamond.
pi_118610534
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 01:07 schreef Marcomacro het volgende:
Nu ik wat afleveringen achter elkaar heb gekeken, verbaas ik me over de situatie rond Henk. Allereerst de twee meiden waardoor hij is opgegeven. Die lijken afkomstig uit het Gooi of Aerdenhout. Enigszins bekakt. Die twee kan ik niet rijmen met Henk. Verder vind ik het lastig om naar zijn "zoektocht" als tv-vermaak te kijken omdat zijn vorige vriendin is omgekomen bij een eenzijdig ongeluk waarbij Henk de bestuurder was en waarbij Henk zelf ongedeerd op de kant was gekomen. Ik had graag geweten of de ouders van het overleden meisje achter Henk"s publiekelijke zoektocht staan naar iemand die hun dochter aan Henk's zijde zal vervangen. Ik kan geen uitspraak doen over de "schuld" van Henk, maar door zijn betrokkenheid bij haar dood kan ik er niet naar kijken zonder me telkens af te vragen hoe het voor de ouders, broers of zusters van zijn overleden vriendin moet zijn.
Wat me, daar mee samenhangend, opvalt is dat Henk iedere situatie aanvaard als een gegeven waarin hij berust. Hij lijkt een beetje karakterarm, vriendelijk maar weinig zelfstandig en niet vindingrijk of doortastend.
Dat heb ik me ook afgevraagd, wat zouden die ouders van die overleden vriendin hiervan vinden...
pi_118611498
Ja inderdaad, het is ook nog best kort geleden, anderhalf jaar of zo?

Misschien is dat daardoor ook wel dat Henk er de rem wat op heeft. Zou voor veel mensen wel vreemd en kwetsend over kunnen komen op t.v. als hij helemaal hoteldebotel los gaat.
pi_118612051
Ik snap sowieso niet wat Henk in dit programma doet. Gewoon een leuke vent, ziet er best ok uit, nog veel te jong om wanhopig op zoek te zijn.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 11:06:27 #245
293345 IkeDubaku99
The Investigator
pi_118613601
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 01:41 schreef bloodymary1 het volgende:
Nou ja, zo spannend is Fiona zelf ook niet natuurlijk. Denk dat ze wat dat betreft prima bij Henk past.
Klopt wel inderdaad. Fiona en Henk passen inderdaad wel goed bij elkaar wat dat betreft.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 11:22:07 #246
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_118614095
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 10:11 schreef Grunsfan het volgende:
Ik snap sowieso niet wat Henk in dit programma doet. Gewoon een leuke vent, ziet er best ok uit, nog veel te jong om wanhopig op zoek te zijn.
Mijn idee.
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
pi_118614363
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 20:56 schreef Molline het volgende:
Er mankeert wel iets aan Bert, dat is duidelijk. :Y
Ik bedoel niet dat Bert een aandoening heeft, dat zou wel erg bot zijn.
Ik bedoel het meer in de zin van missen/tekortkomen, dus dingen waar hij aan zou kunnen werken (bijv. leggen van contacten, minder verlegen zijn, zich beter kunnen uiten enz.). Volgens mij is het een erg lieve jongen waar geen greintje kwaad in zit, maar hij is sociaal erg onbeholpen.
Door de camera wordt dit denk ik wel uitvergroot, dus misschien valt het nog enigszins mee (hoop ik).
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 11:36:35 #248
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_118614608
Bert is een soort 'holle bolle Gijs".
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 30 oktober 2012 @ 11:39:06 #249
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_118614698
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 11:36 schreef ThunderBitch het volgende:
Bert is een soort 'holle bolle Gijs".
die praat meer dan Bert hoor
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 11:39:28 #250
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_118614708
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 11:39 schreef rubbereend het volgende:

[..]

die praat meer dan Bert hoor
Ow... _O-
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
pi_118616313
:D

Holle bolle Gijs heeft zijn mond altijd open, dat zie ik Bert nog niet doen
pi_118631057
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 10:11 schreef Grunsfan het volgende:
Ik snap sowieso niet wat Henk in dit programma doet. Gewoon een leuke vent, ziet er best ok uit, nog veel te jong om wanhopig op zoek te zijn.
Hij is op zoek... waarom moet daar het woord "wanhopig" bij? Hij lijkt me helemaal niet wanhopig. Sterker zelfs ik ga er niet vanuit dat hij wanhopig is.
Triest om mensen die actief zoeken (of het nou BzV, internet of wat dan ook is) meteen weg te zetten als wanhopig.

Kan me voorstellen dat als je zo'n bedrijf runt je niet heel snel tussen de (voor hem juiste) dames staat... Misschien is het geen disco/bar/uitgaanstype, en met zo'n bedrijf... is wellicht 7 dagen per week dingetje...
pi_118633443
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 18:26 schreef elkravo het volgende:

[..]

Hij is op zoek... waarom moet daar het woord "wanhopig" bij? Hij lijkt me helemaal niet wanhopig. Sterker zelfs ik ga er niet vanuit dat hij wanhopig is.
Triest om mensen die actief zoeken (of het nou BzV, internet of wat dan ook is) meteen weg te zetten als wanhopig.

Kan me voorstellen dat als je zo'n bedrijf runt je niet heel snel tussen de (voor hem juiste) dames staat... Misschien is het geen disco/bar/uitgaanstype, en met zo'n bedrijf... is wellicht 7 dagen per week dingetje...
Precies. Je kunt wel een beetje zitten wachten tussen de koeien en hopen dat er op een dag een leuke vrouw over je erf struikelt, maar met zo'n tactiek zit je gewoon op je 45e bij BzV ipv op je 25e.
pi_118635110
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 18:26 schreef elkravo het volgende:

[..]

Hij is op zoek... waarom moet daar het woord "wanhopig" bij? Hij lijkt me helemaal niet wanhopig. Sterker zelfs ik ga er niet vanuit dat hij wanhopig is.
Triest om mensen die actief zoeken (of het nou BzV, internet of wat dan ook is) meteen weg te zetten als wanhopig.

Kan me voorstellen dat als je zo'n bedrijf runt je niet heel snel tussen de (voor hem juiste) dames staat... Misschien is het geen disco/bar/uitgaanstype, en met zo'n bedrijf... is wellicht 7 dagen per week dingetje...
Hij was totaal niet op zoek, maar zijn vriendinnen dachten dat het nu wel tijd was om eens rond te kijken. Het is meen ik 2,5 jaar geleden. Vind het ook aan de korte kant, maar zoals gezegd: hij was niet echt zoekende. Zijn moeder zei: "We missen Daniëlle nog elke dag", maar ook dat hij verder moet met zijn leven. Hierdoor zal hij ook minder uitbundig reageren en veel praktischer overwegend zijn, dan wanneer hij zoals bijvoorbeeld Martijn een een leuke vrouw ging zoeken. Martijn kon overigens ook niet kiezen en heeft nog net geen aftelrijmpje gedaan.
  dinsdag 30 oktober 2012 @ 20:15:38 #255
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_118637172
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 18:26 schreef elkravo het volgende:

[..]

Hij is op zoek... waarom moet daar het woord "wanhopig" bij? Hij lijkt me helemaal niet wanhopig. Sterker zelfs ik ga er niet vanuit dat hij wanhopig is.
Triest om mensen die actief zoeken (of het nou BzV, internet of wat dan ook is) meteen weg te zetten als wanhopig.

Kan me voorstellen dat als je zo'n bedrijf runt je niet heel snel tussen de (voor hem juiste) dames staat... Misschien is het geen disco/bar/uitgaanstype, en met zo'n bedrijf... is wellicht 7 dagen per week dingetje...
Hij is nog wel jong en heeft alle tijd. Ik zou denken dat hij haar wil vergeten met een nieuwe liefde.
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
  ESF Reporter woensdag 31 oktober 2012 @ 18:44:12 #257
87554 Cee
Welluk?
pi_118677016
quote:
:D Geweldig.
quote:
Trekt hij volgende week een strootje om tot een beslissing te komen. Of maakt hij twee vakken in het weiland (een voor Yoni en een voor Fiona) en dan kijkt hij op welk vak de koe zal schijten. Het schijtvak wint.
pi_118678868
quote:
Nynke le Jeune _O_
know'm sayin?
×
word? word.
pi_118678940
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 oktober 2012 19:44 schreef Teslynd het volgende:

[..]

Hij was totaal niet op zoek, maar zijn vriendinnen dachten dat het nu wel tijd was om eens rond te kijken. Het is meen ik 2,5 jaar geleden. Vind het ook aan de korte kant, maar zoals gezegd: hij was niet echt zoekende. Zijn moeder zei: "We missen Daniëlle nog elke dag", maar ook dat hij verder moet met zijn leven. Hierdoor zal hij ook minder uitbundig reageren en veel praktischer overwegend zijn, dan wanneer hij zoals bijvoorbeeld Martijn een een leuke vrouw ging zoeken. Martijn kon overigens ook niet kiezen en heeft nog net geen aftelrijmpje gedaan.
Dus je gaat iemand die zijn grote liefde verloren heeft in een auto ongeluk (waarbij hij zelf de bestuurder is), en schijnbaar nog niet echt zoekende is, aansporen om zich in te schrijven bij zo'n programma? Omdat jij en je vriendin vinden 'dat het daar wel tijd voor is'.

Vind ik heel erg moeilijk om te geloven eerlijk gezegd.
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
pi_118692513
Ik ben de boodschapper, niet een van de aanmeldende vriendinnen. Zou er niet over piekeren om al na een paar jaar te gaan pushen. Rare fantasie dat hij nu een nieuwe liefde zoekt om zijn omgekomen liefde uit zijn geheugen te drukken.

Aad wordt als de bestaansrechtbron van het huidige seizoen gezien, maar mij valt op dat mensen uit zijn omgeving lovend over hem zijn. Net als zijn dames vinden ze hem sociaal en gezellig. Sociaal zie ik wel, gezellig zie ik niet maar dat kan door de montage komen.

Bij Yoni moet ik me steeds over haar minder sympathieke voorkomen heenzetten. Ze is niet zo erg als beweerd wordt. Met het belachelijk maken van haar droom kan ik helemaal niet meegaan. Ontelbare mannen en vrouwen hebben zo'n droom.
  donderdag 1 november 2012 @ 12:32:03 #262
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118701546
quote:
0s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 23:35 schreef Teslynd het volgende:
Ik ben de boodschapper, niet een van de aanmeldende vriendinnen. Zou er niet over piekeren om al na een paar jaar te gaan pushen. Rare fantasie dat hij nu een nieuwe liefde zoekt om zijn omgekomen liefde uit zijn geheugen te drukken.

Aad wordt als de bestaansrechtbron van het huidige seizoen gezien, maar mij valt op dat mensen uit zijn omgeving lovend over hem zijn. Net als zijn dames vinden ze hem sociaal en gezellig. Sociaal zie ik wel, gezellig zie ik niet maar dat kan door de montage komen.
Ik vind Aad wel stukken hebbelijker de laatste paar afleveringen, eigenlijk sinds het vertrek van Ina (heette ze zo?).
quote:
Bij Yoni moet ik me steeds over haar minder sympathieke voorkomen heenzetten. Ze is niet zo erg als beweerd wordt. Met het belachelijk maken van haar droom kan ik helemaal niet meegaan. Ontelbare mannen en vrouwen hebben zo'n droom.
Ik vind dat ze wel heel snel gaat in 'r hoofd. Hoe lang "kent" ze Henk nou? Vier dagen? En nu nu al zo compleet de rest van je leven uitgestippeld hebben, jezelf geplaatst hebben in het leven van iemand anders... Yikes, daar krijg ik de zenuwen van.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118701769
quote:
3s.gif Op donderdag 1 november 2012 12:32 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind dat ze wel heel snel gaat in 'r hoofd. Hoe lang "kent" ze Henk nou? Vier dagen? En nu nu al zo compleet de rest van je leven uitgestippeld hebben, jezelf geplaatst hebben in het leven van iemand anders... Yikes, daar krijg ik de zenuwen van.
Maar zo zijn ze allemaal.. Iedere vrouw en boer hebben de woorden 'kinderen' en 'gezinnetje' al laten vallen. Bij Henk was dat zelfs al bij de speeddate aflevering, toen vroeg hij er zelfs naar.
But while the earth sinks to its grave
You sail to the sky on the crest of a wave
  donderdag 1 november 2012 @ 13:39:38 #264
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118703798
quote:
Ligt het aan mij of is Jeannet ook echt veel meer ontspannen :D?
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 1 november 2012 @ 13:40:49 #265
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_118703852
Lijkt me logisch.
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 1 november 2012 @ 13:55:21 #266
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118704431
Dat sowieso, maar ze straalt het ook wel uit.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 1 november 2012 @ 14:24:26 #267
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_118705501
quote:
3s.gif Op donderdag 1 november 2012 13:55 schreef Tha_Erik het volgende:
Dat sowieso, maar ze straalt het ook wel uit.
Wat een ander gezicht nu ze zich prettiger voelt, he? Aad trouwens ook.

Veel mensen worden niet mooi van spanning, I guess....
  donderdag 1 november 2012 @ 14:28:18 #268
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_118705622
quote:
0s.gif Op donderdag 1 november 2012 14:24 schreef Gaoxing het volgende:

[..]

Wat een ander gezicht nu ze zich prettiger voelt, he? Aad trouwens ook.

Veel mensen worden niet mooi van spanning, I guess....
Ja, je ziet bijna niet meer dat de mondhoeken eerder standaard naar beneden stonden :o
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  donderdag 1 november 2012 @ 14:31:55 #269
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_118705724
Ik heb het wel eens zitten bekijken in een programma als 'The Bachelor': naarmate de 'laatste roos' dichterbij komt wordt zelfs de prachtigste vrouw gewoon lelijk. Audrey Hepburn had gelijk...
pi_118706298
quote:
Ahh ik vind Aad toch wel schattig hier :)
  donderdag 1 november 2012 @ 15:18:18 #271
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_118707154
quote:
0s.gif Op donderdag 1 november 2012 14:31 schreef Gaoxing het volgende:
Ik heb het wel eens zitten bekijken in een programma als 'The Bachelor': naarmate de 'laatste roos' dichterbij komt wordt zelfs de prachtigste vrouw gewoon lelijk. Audrey Hepburn had gelijk...
Want die zei altijd... ?
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 1 november 2012 @ 16:24:25 #272
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_118709433
quote:
1s.gif Op donderdag 1 november 2012 15:18 schreef Lienekien het volgende:
Want die zei altijd... ?
Ze heeft een boel gezegd over dat soort dingen: "I believe happy girls are the prettiest girls", bijvoorbeeld. En "For beautiful eyes, look for the good in others; for beautiful lips, speak only words of kindness..."etc.
pi_118728847
quote:
3s.gif Op donderdag 1 november 2012 12:32 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik vind Aad wel stukken hebbelijker de laatste paar afleveringen, eigenlijk sinds het vertrek van Ina (heette ze zo?).
Ja, er viel ook zichtbaar wat van Jeannet en Linda af. Die hebben en boel moeten onderdrukken, zo te zien. Toen Jeannet zekerheid had, zag je ook meteen minder chagrijn en minder rimpeleffect in haar gezicht. Dit is ook wat Gaoxing toelicht.
quote:
[..] Ik vind dat ze wel heel snel gaat in 'r hoofd. Hoe lang "kent" ze Henk nou? Vier dagen? En nu nu al zo compleet de rest van je leven uitgestippeld hebben, jezelf geplaatst hebben in het leven van iemand anders... Yikes, daar krijg ik de zenuwen van.
Was het niet de actrice Marieke (?) die bij Boer Jochum kwam, die het over een snelkookpan had? Alles wordt versterkt door het hele project: je begint al met het voorstellen, waarbij je allerlei voor jou gunstige eigenschappen meent te zien in de boer. Je schrijft en hoopt en slaat wat op hol. Dan de speeddate die met je uitkiezing je uitverkorenheid bevestigt, de dagdate waarna je verder mag, etc. In een paar maanden overkomt je genoeg voor een paar jaar en het zal ook veel langer aanvoelen dan een paar maanden. Hoe ergerlijk Yoni ook kan overkomen, het past wel in die mallemolen waarbij de wens bepalender is dan de werkelijkheid. Daardoor komt het natuurlijk ook dat naderhand een paar relaties doodlopen, als de nuchtere aldag zich weer gepresenteerd heeft.
Het is wel handig als je tijdens de opname regelmatig met beide benen op de grond kan staan :)
pi_118769325
Wel zielig, in de webserie over de tweeling, Jan heeft een vrouw gevonden en Martin voelt zich nu eenzaam ;(
٩๏̯͡๏)۶
pi_118799748
Ja, ja, ja, hijaa *O* Vanavond weer.

Ben echt heel benieuwd wie Henk gaat kiezen :)
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zondag 4 november 2012 @ 10:54:25 #276
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_118799823
Dat weet ik al twee weken. :P
The love you take is equal to the love you make.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 4 november 2012 @ 12:00:51 #277
862 Arcee
Look closer
pi_118801325
quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 10:50 schreef Pisces29 het volgende:
Ja, ja, ja, hijaa *O* Vanavond weer.

Ben echt heel benieuwd wie Henk gaat kiezen :)
:Y Ja, en Martin. Spannend. *O*
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_118803803
Zin in!!
Trots shetlandmens
When in doubt, just add glitter
Happy little sushi roll
pi_118806522
ik hoop op spanning en senszaaaasie vanavond *O*
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
pi_118806894
quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 14:35 schreef MissJ het volgende:
ik hoop op spanning en senszaaaasie vanavond *O*
Me 2, ze maken ons als twee weken lekker met de exit van Henk dus ik verwacht vuurwerk!

En m'n broertje is een chocodevlaai aan het bakken dus vanavond is sowieso al geslaagd :9
Trots shetlandmens
When in doubt, just add glitter
Happy little sushi roll
pi_118807899
quote:
1s.gif Op zondag 4 november 2012 14:43 schreef Lutte het volgende:

En m'n broertje is een chocodevlaai aan het bakken dus vanavond is sowieso al geslaagd :9
:o :9~
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zondag 4 november 2012 @ 15:09:01 #282
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118808095
Ik heb gisteren brownies gebakken en daar bewaar ik ook een stukje voor voor vanavond :9.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 4 november 2012 @ 15:09:21 #283
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118808113
En ik kan weer eens meekijken met FOK! erbij O+. Maakt het toch een stukje leuker.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118808519
Ik had vrijdag kruidcake gebakken, maar die is op natuurlijk :D
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_118809300
quote:
1s.gif Op zondag 4 november 2012 14:43 schreef Lutte het volgende:

[..]

Me 2, ze maken ons als twee weken lekker met de exit van Henk dus ik verwacht vuurwerk!

En m'n broertje is een chocodevlaai aan het bakken dus vanavond is sowieso al geslaagd :9
oef lekker!
Ik heb (witte) chocoladekruidnoten voor vanavond *O*
en ik mag van mezelf niet de hele zak leegvreten :') Weet niet of dat gaat lukken :')
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  zondag 4 november 2012 @ 15:49:20 #286
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_118809820
Ik heb een boterkoek gebakken voor vanavond *O*
KuikenGuppy
pi_118810178
quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 15:49 schreef Burdie het volgende:
Ik heb een boterkoek gebakken voor vanavond *O*
*O*
  zondag 4 november 2012 @ 16:08:39 #288
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118810794
:D. Iedereen maakt er zo'n momentje van _O-.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  ESF Reporter zondag 4 november 2012 @ 17:18:57 #289
87554 Cee
Welluk?
pi_118813513
Godver, ik heb alleen een ananas. Al dat gebakken goeds hier. :9~
  zondag 4 november 2012 @ 17:25:12 #290
123170 alors
zlata1234
pi_118813731
quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 17:18 schreef Cee het volgende:
Godver, ik heb alleen een ananas. Al dat gebakken goeds hier. :9~
I feel ya pain, sis. Ik houd het vanavond bij thee met ontbijtkoek. Het is tenslotte crisis en ons bin zuunig :7
know'm sayin?
×
word? word.
  zondag 4 november 2012 @ 17:27:05 #291
30252 Soempie
Procreating
pi_118813803
quote:
9s.gif Op zondag 4 november 2012 17:25 schreef alors het volgende:

[..]

I feel ya pain, sis. Ik houd het vanavond bij thee met ontbijtkoek. Het is tenslotte crisis en ons bin zuunig :7
Oooooooh ontbijtkoek heb ik ook!

Ik vond mezelf al zo sneu dat ik niks in huis heb, maar dan wordt het maar thee met ontbijtkoek dus. c_/
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  ESF Reporter zondag 4 november 2012 @ 17:31:25 #292
87554 Cee
Welluk?
pi_118813941
quote:
9s.gif Op zondag 4 november 2012 17:25 schreef alors het volgende:

[..]

I feel ya pain, sis. Ik houd het vanavond bij thee met ontbijtkoek. Het is tenslotte crisis en ons bin zuunig :7
Niemand zal het met ons eens zijn, maar dat is gewoon heel erg rock & roll, thee met ontbijtkoek. Of een ananas. Bijna net zo 2013 als saté. Laat die luie flikkers maar al die zalige zoetigheden bakken in hun oventjes en er daarna mee te koop lopen hier. Huh!

ik wil cake.
  zondag 4 november 2012 @ 17:34:25 #293
30252 Soempie
Procreating
pi_118814044
Ontbijtkoek past ook veel beter bij het programma.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  zondag 4 november 2012 @ 17:38:22 #294
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118814153
Zelfgebakken dingetjes vind ik ook best BZV :{w. :D. Alhoewel die eigenlijk altijd van die kant en klare cake hebben natuurlijk. Of dat plakkaat wat Bert meenam naar Henrieke aan het begin van de logeerweek.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 4 november 2012 @ 17:40:07 #295
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118814206
Ik wilde dat gebak van Bert, met zijn verleden als koeiengynaecoloog, eigenlijk moederkoek noemen :@.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118814364
quote:
3s.gif Op zondag 4 november 2012 17:38 schreef Tha_Erik het volgende:
Zelfgebakken dingetjes vind ik ook best BZV :{w. :D.
Ja O+

Maar een plak ontbijtkoek met een bietje boter is ook wel lekker oldschool van de boerderie.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_118814457
Ik durf alleen nog maar ontbijtkoek te eten als ik daarna tanden kan poetsen, hoera voor plastic tanden :')
Trots shetlandmens
When in doubt, just add glitter
Happy little sushi roll
  zondag 4 november 2012 @ 17:48:52 #298
30252 Soempie
Procreating
pi_118814471
Ik heb ook griesmeelpudding.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  zondag 4 november 2012 @ 17:49:27 #299
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118814482
quote:
14s.gif Op zondag 4 november 2012 17:48 schreef Soempie het volgende:
Ik heb ook griesmeelpudding.
Griesmeelpudding :'(. Ik weet zeker dat daar de gries in griezelen vandaan komt :'(.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 4 november 2012 @ 17:51:22 #300
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_118814554
quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 17:44 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ja O+

Maar een plak ontbijtkoek met een bietje boter is ook wel lekker oldschool van de boerderie.
Een bietje?

Op ontbijtkoek hoort een dikke lik roomboter :Y
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  zondag 4 november 2012 @ 17:51:40 #301
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_118814566
Dicht
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')