Wow...300cc in een keerquote:Op maandag 13 augustus 2012 10:47 schreef danic het volgende:
Cleany, wij doen een heeeeeel klein beetje diksap in de karnemelk. Eva drinkt dat een Hema rietjesbeker leeg bij het ontbijt (zo'n 300cc). Ze wil ook geen melk, niet koud en niet lauw. Maar die karnemelk gaat prima zo.
Oeh, dat zou ik zielig vinden voor N... hij is zo trots dat z'n dreumes olijven snoeptquote:Op maandag 13 augustus 2012 11:46 schreef Aventura het volgende:
Leuk/interessant om te lezen hoe anderen het doen! Het is te overwegen om het tijdstip van 17 naar 18 uur te verplaatsen. En ventje dan tot die tijd een tussendoortje te geven. Het lijkt me zo leuk om allemaal samen te eten, en uiteindelijk ga je daar natuurlijk toch naar toe. Ik ben voor smaakontwikkeling trouwens niet zo bang. Ik denk dat het toch aan het kind ligt, hoe avontuurlijk hij of zij is. Zal je net zien, een kind dat van jongs af aan olijven, vis, pesto etc. krijgt eet later alleen frikandellenIs bij ons thuis ook zo gebeurd, we zijn met vlakke en oninteressante voeding opgegroeid. Ik en zus zijn toch fijnproever geworden, maar jongere broer en zus eten niks gekruids, 'buitenlands' of wat er teveel uitziet als een dier
@Juud, als je wat maaltijdtips hebt, graag! Het is gewoon even de inspiratie weer zien te vinden denk ik.
quote:Op maandag 13 augustus 2012 13:02 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Onze vriezer is niet groot genoeg om veel van tevoren te maken en in te vriezen helaas
Nou ja, niet helemaal. Je hebt er ook voor gekozen. Het lijkt mij ontzettend zwaar om een gezin te runnen als beide ouders veel werken en ook nog eens ver weg. Ik wil zelf niet in de situatie terechtkomen dat we gescheiden moeten eten. Het is juist zo'n fijn en belangrijk moment van de dag voor mij, 's avonds samen aan tafel zitten. Ik hoop dat we dat altijd zo kunnen houden.quote:Op maandag 13 augustus 2012 14:34 schreef Juud79 het volgende:
Ik heb natuurlijk makkelijk praten, sinds Lientje mee eet werk ik thuis en kan in ondertussen koken. Dat is ook een van de redenen dat ik thuis wou gaan werken, niet meer om 18.00 uur pas naar huis rijden, 18.15 thuis en dan nog moeten eten. Met een baby was dat niet zo'n probleem, maar imiddels zou dat resulteren in dagelijkse huilpartijen.
Ieder moet daar voor zich een afweging in maken. Ik wil het liefst 4 dagen per week blijven werken en zou ook geen punt maken van 5 dagen per week, mits er thuiswerkmogelijkheden zijn. 's Avonds of in het weekeinde doorwerken vind ik ook geen probleem, want zo ziet een carrière in mijn directe omgeving er nou eenmaal uit als je hogerop komt. Maar ik wil wel het opgroeien van de kindjes meekrijgen, er op belangrijke momenten zijn en zo'n dagelijks moment hebben waarop we er allemaal zijn en contact met elkaar hebben. Het avondeten dus, in ons geval. Ik zou het ook fijn vinden om samen te ontbijten, maar dat zit er echt niet in. Ik moet vroeg weg om de kindjes op tijd op te kunnen halen en koken. (Gelukkig kan ik nu heel veel thuiswerken.)quote:Op maandag 13 augustus 2012 15:50 schreef mefke79 het volgende:
Voor mij was afstand inderdaad een heel belangrijk item bij mijn banenzoektocht. Ik wilde niet te ver weg, heb geen zin om uren in de auto te moeten zitten en daardoor de kinderen weinig te zien. Mede daarom werk ik ook nog maar 24 uur en heb ik straks geen 24/7 bereikbaarheid meer. Carrière is leuk, maar mijn eigen gezin is belangrijker.
Ik vind drie dagen nog wel meevallen, hoor. Jullie eten dus vier dagen samen!quote:Op maandag 13 augustus 2012 15:56 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Toen ik een baan op 25 minuten rijden accepteerde werkte Mr.DML nog op een kwartier fietsafstand. Hij was al een paar jaar aan het solliciteren hier en in het buitenlando om een stap in zijn carriëre te maken. Toen hij die kans kreeg hebben we dus besloten dat hij hem moest nemen al betekent dat 3 dagen in de week gescheiden eten.
Leuk is anders maar ja de economie is best prut momenteel
Het ging verder primaquote:Op maandag 13 augustus 2012 15:51 schreef Claudia_x het volgende:
Nog even wachten dus, mignonne. Spannend. Wanneer krijg je iets te horen over al dan niet een biopt? Heb je daar zelf al een mening over, of leg je het bij de artsen?
Hoe ging het met de meisjes in het ziekenhuis?
Ik vind het ook meevallen hoor maar o.a. jij zei dat je het zo wilt verkomen dat gescheiden etenquote:Op maandag 13 augustus 2012 15:58 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind drie dagen nog wel meevallen, hoor. Jullie eten dus vier dagen samen!
Hoelang moet de mister rijden naar z'n werk?
Dat laatste is vervelend, zeg! Ik begrijp dat niet zo goed, van die starre werkgevers. Al zijn er ongetwijfeld beroepen waarin het belangrijk is om juist op bepaalde tijden aanwezig te zijn.quote:Op maandag 13 augustus 2012 16:03 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik vind het ook meevallen hoor maar o.a. jij zei dat je het zo wilt verkomen dat gescheiden etendus ik gaf aan dat het mijn ideaal ook niet echt is.
Met de auto zou het 25 minuten naar het werk zijn maar uit geldoverwegingen heeft hij voor een scooter gekozen en dan is het 40 minuten. Maar toen dachten we nog dat hij vroeg kon beginnen en op tijd eindigen. Toen hij er eenmaal zat bleek dat hij verplicht tot 17.30uur moet blijven zitten dus daar waren we wat de mist in gegaan in onze overwegingen vooraf.
Ja precies, daarom vroeg ik het ook. Ik ben benieuwd wat de artsen erover te zeggen hebben.quote:Op maandag 13 augustus 2012 16:01 schreef mignonne het volgende:
Een biopt is behoorlijk invasief dus liever niet.
Ja leuk is dat he...quote:Op maandag 13 augustus 2012 13:09 schreef laiveneertiekje het volgende:
Oh, en Bartje kan trouwens nee schudden. En dat ziet er zo schattig uit!
Dan vraag je hem of hij een boterham wil, en dan zit hij met een enorme grijns nee te schudden. (en als je er toch eentje geeft, dan eet hij hem wel op). Ook lijkt hij wat te gaan "dansen" op muziek. Meebewegen met het ritme... Het is zo'n heerlijk jochie!!
ik krijg sowieso niet direct een biopt hoor!quote:Op maandag 13 augustus 2012 16:06 schreef mefke79 het volgende:
Mignonne, ik denk dat ik zou overwegen om dan maar zelf een biopt te ondergaan. Dan weet je iets meer zonder dat de meiden onder narcose hoeven.
Het duurt niet zo vreselijk lang meer of wij hebben twee schoolgaande kindjes. Daar begin ik me steeds bewuster van te worden, dat de keuzes die ik maak voor nu relevant zijn maar heel gauw minder relevant zullen worden. Daarom vind ik het laten schieten van mijn oppasdag niet zo'n vreselijke ramp, maar elke dag weer een heel lange dag maken zou voor mij onacceptabel zijn. Dan zie ik ze 's ochtends niet en 's avonds amper.quote:Op maandag 13 augustus 2012 16:08 schreef Juud79 het volgende:
Ja, ik geef niets om carriere maken, ik werk omdat ik er geld mee verdien en ik vind het leuk om met kindjes te keutelen, dus combineer ik dat. Zo simpel is het.![]()
Als ik kinderen al een tijd lang op school heb tzt dan wil ik wel weer in de gespecialiseerde gezinszorg gaan werken, buitenshuis en bij probleem gezinnen, mensen met depressies e.d.
Dat is natuurlijk veel boeiender dan wat ik nu doe.
Nou denk eerder dat de meneer gaat studeren want ik zit aan die stomme langstudeerboete vast.quote:Op maandag 13 augustus 2012 16:30 schreef mefke79 het volgende:
DML, wat voor studie zou je willen doen? Is dat te combineren met werk en met Puck?
Is dat de montessori-school in W. Veld? want die zou ik skippen als ik jou was. Ik hoor daar hele slechte verhalen over van afzonderlijke personen. Nu ook weer van mn gastouder, zij haalt haar zoon daar van school af.quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:01 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Hier in de stad wellicht ook maar eigenlijk hoop ik dan hier niet meer te wonen dus lastig. Wij wonen namelijk in het zwarte scholen gebied. Of een katholieke montessori maar ik weet nog niet of Puck daar geschikt voor is.
Dus het wordt sowieso dan niet in de wijk helaas. De schoolvereniging lijkt me wel wat. Lekker kak wel
ah okay gelukkigquote:Op maandag 13 augustus 2012 21:10 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Nee dat is uit de buurt hoor![]()
Hier pal achter ligt er eentje. Dat is de enige witte school in dit stukje stad.
Natuurlijk, maar daar heb ik het toch ook niet over?quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:12 schreef ferrari_rood het volgende:
Montessori heeft goede en slechte kanten net zoals elk type onderwijs.
Ik reageerde meer op het feit van montessori algemeen. Ik ken 1 montessorischool goed en daar zal ik ean nooit naar toe laten gaan. Maar dat ligt meer aan de probleemleerlingen die er op zitten, dan aan het onderwijsconcept zelf.quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:18 schreef mignonne het volgende:
[..]
ah okay gelukkig
[..]
Natuurlijk, maar daar heb ik het toch ook niet over?
Ik heb het over een slechte school an sich. Als er een Jena-kaartje aan had gehangen was het een slechte Jenaplan school. En als het normaal openbaar onderwijs was geweest was het gewoon een slechte school.
Niet alleen daar hoor, hier op de Veluwe hebben we scholen genoeg, ook allemaal met voldoende plek. Maar wil je, zoals wij, je kind naar een specifieke peuterzaal doen dan moet je er tijdig bij zijn, zo ook wat betreft de school.quote:Op maandag 13 augustus 2012 20:58 schreef Claudia_x het volgende:
Mja, in Amsterdam moet je nou eenmaal vroeg met school bezig zijn.En buitenschoolse opvang, en hoe je dat dan allemaal gaat regelen. Vooral als je zelf een nieuwe baan zoekt is het geen overbodige luxe om daar rekening mee te houden.
Ze krijgt 1 zakje in de ochtend, maar het blijft juist nog steeds erg dik. Dus ze moet wel vaker drukken, maar nog steeds gaat het (te) moeizaam. Ze staat echt op haar teentjes, en loopt erg rood aan, gaat huilen, en doet er ook heeeel lang over.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 15:26 schreef mignonne het volgende:
Tankgirl hoeveel krijgt ze? Waterdun = teveel forlax, dan moet je iets omlaag in de dosering.
Mef vervelend zeg, maar fijn dat je gehoord wordt.
Mijn kleine krijgt nu 8 mg (2 zakjes), mn grote kreeg eerst 32 mg, langzaamaan is dat afgebouwd naar 24 en inmiddels zitten we op 18 a 20. 20 mg is net iets teveel, maar 18 is op den duur weer te weinig, dan raakt ze langzaamaan weer verstopt en klaagt ze over buikpijn. Het blijft schipperen.
Klinkt alsof ze meer nodig heeft. Maar ik weet niet hoe en wat natuurlijk. Ik zou in ieder geval contact opnemen met de arts en erover praten. Loopt ze bij de huisarts of bij de kinderarts? Anders vragen om een beoordeling door de kinderarts?quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 15:57 schreef The_Tankgirl het volgende:
[..]
Ze krijgt 1 zakje in de ochtend, maar het blijft juist nog steeds erg dik. Dus ze moet wel vaker drukken, maar nog steeds gaat het (te) moeizaam. Ze staat echt op haar teentjes, en loopt erg rood aan, gaat huilen, en doet er ook heeeel lang over.
Heel raar, want ze drinkt wel genoeg (veel zelfs, en ze maakt echt volle zware plasluiers).
Ze loopt al bij een kinderarts, en ik krijg morgen als het goed is een telefoontje van de assistente met een adviesquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 17:06 schreef mignonne het volgende:
[..]
Klinkt alsof ze meer nodig heeft. Maar ik weet niet hoe en wat natuurlijk. Ik zou in ieder geval contact opnemen met de arts en erover praten. Loopt ze bij de huisarts of bij de kinderarts? Anders vragen om een beoordeling door de kinderarts?
oh ja hoor ze drinken het prima. Het is mierzoet, althans, dat zegt mijn oudste. Ik heb het zelf niet geproefd. ik heb chronische diarree -omnomnom- dus zelf proeven leek me geen strak planquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 17:06 schreef mefke79 het volgende:
Ik moet ook beginnen met 1 zakje. De kinderarts gaf wel aan dat 2 ook nog zou mogen, maar meer eigenlijk niet. Nou redden we het al maanden met ongeveer 5ml lactulose, dat is ook de zuigelingenhoeveelheid, dus ik hoop dat 1 zakje genoeg zoden aan de dijk zet.
Mignonne, wat een hoeveelheden krijgen die meiden van jou. Drinken ze het wel makkelijk weg? Daar ben ik hier nog een beetje bang voor, tis niet zo'n drinker buiten nutriolon om dan. Het mocht daar eventueel wel doorheen, dus dat kunnen we ook nog proberen.
Ah okay, fijn dat je snel advies krijgt!quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 17:11 schreef The_Tankgirl het volgende:
[..]
Ze loopt al bij een kinderarts, en ik krijg morgen als het goed is een telefoontje van de assistente met een advies
QFTquote:Op woensdag 15 augustus 2012 13:31 schreef Juud79 het volgende:
![]()
Ja, gelukkig is ze dat in het dagelijks leven niet altijd, anders zou het wel heel saai zijn.![]()
Wel heerlijk dat ik me nooit zorgen hoef te maken, over dr eten, groei e.d. Vooral omdat ik hier zo geregeld lees dat het anders kan zijn. Dan prijs ik me enorm gelukkig.
Wij deden eerst een beetje friso in de fles met de forlax, en dan daarna een andere fles met de rest van de friso. Dan wisten we zeker dat ze het opdronk.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 17:06 schreef mefke79 het volgende:
Ik moet ook beginnen met 1 zakje. De kinderarts gaf wel aan dat 2 ook nog zou mogen, maar meer eigenlijk niet. Nou redden we het al maanden met ongeveer 5ml lactulose, dat is ook de zuigelingenhoeveelheid, dus ik hoop dat 1 zakje genoeg zoden aan de dijk zet.
Mignonne, wat een hoeveelheden krijgen die meiden van jou. Drinken ze het wel makkelijk weg? Daar ben ik hier nog een beetje bang voor, tis niet zo'n drinker buiten nutriolon om dan. Het mocht daar eventueel wel doorheen, dus dat kunnen we ook nog proberen.
Het is cliché maar waar, als het voorbij is vergeet je het echt heel erg snel.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 13:36 schreef Vanyel het volgende:
[..]
QFT
En terwijl ik quote (ik wilde roepen dat ik ook zo blij ben dat wij ons nooit ergens zorgen over moeten maken) bedenk ik dat ik uit mijn nek zwets, wij hebben eigenlijk best wat issues (gehad) met Dot.
Nou, als die over/ onder controle zijn, vergeet ik ze blijkbaar nogal. Nice
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
Toch best heftig allemaalquote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:29 schreef mignonne het volgende:
hier ook maar even, sorry voor de facebookers voor het dubbelop
Net gebeld door de kinderarts (altijd eng als ze zélf bellen en drie weken eerder dan afgesproken)... antistoffen bij mijn jongste zijn nu wel positief, in mei waren alle antistoffen nog negatief, inmiddels zijn ze nu, augustus dus allemaal positief. We worden naar het LUMC verwezen voor een biopt. Volgens mijn kinderarts en de arts in het LUMC was een diagnose coeliakie op basis van de klachten + antistoffen + groei eigenlijk bijna onvermijdelijk.
Ik moet er even van bijkomen geloof ik. Ene kant blij want ik kan wat voor haar doen, andere kant pfoe...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja mn maxi heeft nu een beduidend grotere kans om het toch ook coeliakie te hebben. Ruim 10% tegenover ruim 1% normaalgesproken, ze heeft de 'juiste' genen én ze heeft klachten die kunnen wijzen op, dus meh.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:06 schreef Vanyel het volgende:
Wat een klotenieuws mignonne.
Goed dat je eindelijk weet waar je mee moet gaan leven maar dat was toch een stuk leuker geweest als het wat minder ingrijpend was.
Heb je nu ook extra zorg om je maxi?:)
quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 08:25 schreef mignonne het volgende:
overigens vind k het echt heel rot dat we nu nog steeds brood enzo moeten geven tot aan het biopt.
Ja, de darmwand herstelt zich zodra je met glutenvrij begint. Dan zou er bij een biopt niets bijzonders meer te zien zijn.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 08:28 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Omdat je anders niet goed kunt testen ofzo? Tering, dat is zuur.
Hoe lang nog?
Ow jakkes zeg, dat lijkt me misselijkmakend om te doen... iets geven waarvn je weet dat ze ziek gaat zijn, wat rot Mignonne.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 08:25 schreef mignonne het volgende:
overigens vind k het echt heel rot dat we nu nog steeds brood enzo moeten geven tot aan het biopt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bedankt voor de link, ik moet me gaan verdiepen maar weet van gekkigheid niet meer waar ik moet kijken. Heb me maar aangemeld op het coeliakieforum, daar staat veel informatie op.
@Mef, mn grote krijgt nu ook een biopt. Er zal waarschijnlijk een familieonderzoek volgen.
http://www.lumc.nl/con/1905/90225044350221/
vraag 2
:)
We kunnen vast wel iets regelen toch? Dat je naar station Rotterdam komt met je bakje?quote:
quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:17 schreef Vanyel het volgende:
[..]
We kunnen vast wel iets regelen toch? Dat je naar station Rotterdam komt met je bakje?
quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:41 schreef mignonne het volgende:
[..]moet te regelen zijn! ik ben toch regelmatig in r'dam
Hij heeft weer gegeten, brood, fruit en wat warm eten. Drinken gaat weer erg goed en de luiers zien er weer prima uit. Toch is het de afgelopen 4 nachten een drama. Huilen, wat overgaat in krijsen en hij is ontroostbaar. Vanmiddag naar de huisarts om de mogelijk dingen uit te sluitenquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:58 schreef mefke79 het volgende:
cyntiaa, zolang er gedronken wordt is het geen probleem, ze kunnen wel zonder eten even. Geef je melk of water of ors? Je kan beter de maag tot rust laten komen en dan voorzichtig weer beginnen met rijst en crackers. Tis enorm rot en vervelend, onze oudste deed er laatst 5 dagen over om weer wat eten binnen te gaan houden.
Ik heb ook bijna nooit reservekleertjes mee, en idd ook zo een tas achterin de auto gehad waar ze vervolgens al lang en breed uitgegroeid was toen ik bedacht het er eens uit te halen. Dus bij nood verzin ik wel watquote:Op donderdag 30 augustus 2012 14:09 schreef Beessie-Jen het volgende:
ik denk dat ik een onaarde moeder ben; ik heb echt NOOIT reservekleren mee.... hooguit een slabbetje....en tot dusver ben ik nooit in de problemen geweest.
*is natuurlijk de goden verzoeken dit.....*
Haha, ik heb J wel eens alleen in een luier achter in de auto gehad, gelukkig wel altijd een deken of vest van mezelf in de auto liggen, en gelukkig wat het niet hartje winterquote:Op donderdag 30 augustus 2012 14:17 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Doet me denken aan groof die alleen een maatje twee had liggen bij een maat 5 kind en met maandverband aan de slag ging.
Zoiets in ieder geval
haha leuke Wiesje.... ik vind dr ook zo leuk! doe es een recente foto spammen?quote:Op donderdag 30 augustus 2012 15:02 schreef wickie het volgende:
Ze loopt bijnaAan 1 hand meelopen gaat al heel goed, ze kan zelf opstaan zonder steun en staat de halve dag los. Af en toe zet ze 1 à 2 stapjes los. We hebben nog steeds de hoop dat het nog heeeeeeeel lang duurt maar met de dag neemt die hoop af
![]()
En ze vindt het zelf allemaal supertof te gek gaaf met haar blije guppie hoofd.
gewoon H&Mquote:Op donderdag 30 augustus 2012 15:34 schreef wickie het volgende:
Oh je moppies![]()
Wat een leuk broekpakje heeft ze aan, waarvandaan?
mt 80 en Liene is 77 cmquote:Op donderdag 30 augustus 2012 18:46 schreef wickie het volgende:
Welke maar heb je daar BJ en hoelang is Liene nu? (en wat was die code)
Ik vind het zusjes gebeuren helemaal fantastisch! Al beginnen de eerste 'ruzie's' nu te komen. Wies begint van zich af te bijten als Mette iets afpakt. Dan gaat ze schreeuwen, duwen en soms een soort van klap wordt er uitgedeeld
Wickie! Je komt toch nog wel even netjes afscheid nemen?? Uiteraard met een kleine spamquote:Op donderdag 30 augustus 2012 14:29 schreef wickie het volgende:
Jippie ik mag hier bijna officieel mee postenik ben er best aan toe, ze is eigenlijk al een maandje echt geen baby meer.
Tuurlijk, maar ik moet zoiezo nog 2 weken wachten hoor, ze is de 11e pas jarigquote:Op donderdag 30 augustus 2012 20:29 schreef Susie het volgende:
[..]
Wickie! Je komt toch nog wel even netjes afscheid nemen?? Uiteraard met een kleine spam
Kijk, weten we dat ook weerquote:Op donderdag 30 augustus 2012 20:34 schreef wickie het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar ik moet zoiezo nog 2 weken wachten hoor, ze is de 11e pas jarig
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra kleding heb ik tegenwoordig voor allebei alleen maar bij me als ik verwacht het nodig te hebben. Maar ik heb makkelijk praten, van doorlekluiers hebben we niet zo'n last *kuch*. In de tas voor de gastouder zit wel een extra setje altijd, wordt bijna altijd gebruiktze spelen heel veel buiten en kledderen lekker veel daar.
DML fijn dat er niets uitkwam maar pfoe wat een lastig probleem zeg!ik moest er ineens aan denken dat je Puck hier toen ook moest verschonen met een broek van de meisjes toch? Niet bij stilgstaan dat het zó snel moet allemaal.
En over het biopt, ik weet nog niets, moet wachten op een oproep van t ziekenhuis. We hebben wel weer een paar onrustige avonden/nachten achter de rug. Veel huilen, veel buikpijn. En ik vind het vreselijk moeillijk om nu iets te moeten blijven geven waarvan ze zo overduidelijk buikpijn krijgtvanmiddag ga ik even bellen naar de poli of zij iets weten over hoe/wat/wanneer, voor het geval ik straks volgende week een brief krijg waarin staat dat ik zelf een afspraak moet maken.
:)
Maar wat doet ie dan? Melodie, echt al de woordjes, de klanken?quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 20:33 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Puck zong vandaag visje visje in het water![]()
Gisteren dus ook zoiets gehad: vanaf kwart over 5 was ze wakker, en heeft ze rond 12 uur een half uurtje geslapen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 13:22 schreef danic het volgende:
Eva gaat ook terug hoor TT. Dan kan het even piepen zijn, maar meestal valt ze binnen een paar minuten weer in slaap.
hisje hisje![]()
Ik weet niet wat er vannacht was (volgens vriend volle maan), maar mán! Eva werd rond 01.00 krijsend wakker en dat herhaalde zich ieder kwartier. Alles al veranderd, dikkere slaapzak aan, chamodent smeren, beetje water drinken, even op schoot rustig worden en duidelijk vertellen dat het midden in de nacht is, iedereen slaapt en dat zij nu ook moet slapen. Niks hielp.
Uiteindelijk rond 03.00 maar bij ons in bed, wetend dat ze ws toch niet ging slapen en dat klopte. Dus we hebben met zijn drietjes tot 04.30 op het grote bed gelegen en Eva heeft heerlijk gespeeldDaarna werd ze moe en dus weer naar bed waar ze geslapen heeft tot 09.00
Pfff ben kapot!
haha en hopt door de tuinquote:
Hoop dat er voor jullie binnenkort meer duidelijkheid komtquote:Op maandag 10 september 2012 21:53 schreef mefke79 het volgende:
Mignonne, nog effe volhouden dus en dan mag ze op dieet. Ik hoop echt dat je haar dan ziet opknappen en dat het biopt niet voor niets is. Is dat een dagopname?
Wij mogen donderdag naar de kinderarts. Eerlijk gezegd zijn we wel een beetje aan het eind van ons Latijn. Ondanks de Zantac heeft hij toch nog nog last van de voeding die omhoog komt, zelfs met rustig zitten na een voeding komt er nog na een uur voeding omhoog. En de nieuwe laxeermiddelen doen wel hun werk, maar de juiste dosering hebben we nog niet gevonden. Het leek op 1 zakje per dag, maar dan loopt ie na een aantal dagen toch weer vol. Dus nu doen we om de paar dagen twee zakjes.
De jongens hebben afgelopen weekend een nachtje opa en oma gedaan zodat wij konden bijtanken. Tienus had die avond al duidelijk last van zijn buik/maag. Uiteindelijk heeft hij de ochtend erna alles eruit gegooid. Daarna was het prima, dan begint ie te lachen en te spelen. Het zat em dus echt dwars.
En verder is ie druk aan het oefenen met lopen en zijn de eerste duidelijke woordjes er: jejje (zijn broer), mama, papa, auw, ja en nee.
Ja nogalquote:Op dinsdag 11 september 2012 21:58 schreef Aventura het volgende:
Haha, gewéldige foto. Het is er een met pit zeker?
da's al gewoon een peuter joh! Welkom!quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:03 schreef Mevr_Mus het volgende:
Wiesje![]()
Ik kom me hier ook maar eens melden met Simon![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |