Ook voor android? Of alleen voor Iphone?quote:Op woensdag 29 augustus 2012 11:29 schreef E.T. het volgende:
De catalogus is binnen, en het is zó leuk met het iphone-appje erbij
Die is er ook voor Android.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:46 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ook voor android? Of alleen voor Iphone?
Ik heb hem eens gedownload voor de iphone inderdaad. Grooot bestand.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:56 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Die is er ook voor Android.
Nadeel vind ik alleen wel dat de complete app belachelijk groot is...
Helemaal mooi tochquote:Op woensdag 29 augustus 2012 21:51 schreef firefly90 het volgende:
ik krijg er op de een of andere manier nooit een op mijn eigen naam (raar)
maar gelukkig ontvang ik hier die van de vorige bewoners.
En dan haal je serieus dat oude filmpje te voorschijn?quote:Op donderdag 30 augustus 2012 08:26 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Helemaal mooi toch![]()
Hier is ie al dagen binnen trouwens en nu hoop ik dat we een ikea in Alkmaar krijgen, lekker snuffelen, bouwpakketjes maken, gratis koffie drinken, goedkoop ontbijten, ik zeg: ik hou ervan!
Alhoewel:
Zwolle gaat als het goed is in het voorjaar van 2013 open.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 08:31 schreef JohnB52 het volgende:
Alkmaar niet hoor denk ik. Je gaat maar naar Amsterdam :-)
Volgens mij krijgt Zwolle als eerste n nieuwe?
Is nogal wat discussie geloof ik over, Heerhugowaard is as usual ook een optiequote:Op donderdag 30 augustus 2012 09:42 schreef Kaat38 het volgende:
Net geinformeerd, kon het niet laten.
Ze zijn bezig met overleg hier maar Zaandam blijkt een stap voor te staan, helaas.
Mijn mening en niet omdat ik hier woon is dat er al genoeg in de randstad (Haarlem, Amsterdam) zit en dat kop Noord Holland ook weleens wat wil.
Degene die ik sprak had het over Boekelermeer maar de persoon die er echt over gaat is op vakantie, altijd he deze periode. En zij stelde Overstad voor wat mij een slecht idee lijkt qua parkeerruimte enz.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 10:56 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Is nogal wat discussie geloof ik over, Heerhugowaard is as usual ook een optie. Maar ze waren nu bezig met Overstad, ik vind het prima. Iedere keer naar Haarlem of Amsterdam moeten is ook een gedoe.
Ps: Heerhugowaard zou van ons ook wel mogen, behoorlijk dichtbij.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 12:30 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Degene die ik sprak had het over Boekelermeer maar de persoon die er echt over gaat is op vakantie, altijd he deze periode. En zij stelde Overstad voor wat mij een slecht idee lijkt qua parkeerruimte enz.
Ik heb geen rijbewijs > dus ov >ongeveer anderhalf uur reistijd voor ikea Haarlem. Toen ik nog in Amersfoort woonde kon ik lekker op de fietsquote:Op donderdag 30 augustus 2012 11:08 schreef JohnB52 het volgende:
En hoeveel km is dat rijden voor jullie?
Ik moet van middelburg naar Breda, bijna 100km!
Mwah, dat maakt mij dan weer weinig uit, ik moet sowieso wel overal met de auto heen, maar ik zit dan ook op 2 plekken... vanaf de Veluwe ga ik zo even naar Amersfoort, en vanuit Gouda ga ik zo even naar Delft, en onderweg van de Veluwe naar Gouda ga ik nog wel eens naar Utrechtquote:Op donderdag 30 augustus 2012 12:53 schreef JohnB52 het volgende:
Nadeel van ikea om de hoek is dat de funfactor dan n stuk weg is. Nu moet je er nog n stuk voor rijden, als t om de hoek zit, kan je er elke dag naartoe...
Zelfde geld voor de mediamarkt vroeger
Ik heb nooit een klap aan gevonden die mediamarkt, Ikea daarintegen wel en niet eens omdat ze leuke meubeltjes hebben maar het is er gewoon gezellig. Vooral het deel met prullaria, lampen etc en uiteraard het restaurant, lekker en goedkoopquote:Op donderdag 30 augustus 2012 12:53 schreef JohnB52 het volgende:
Nadeel van ikea om de hoek is dat de funfactor dan n stuk weg is. Nu moet je er nog n stuk voor rijden, als t om de hoek zit, kan je er elke dag naartoe...
Zelfde geld voor de mediamarkt vroeger
Delft is idd leuker, want groter en vaak dingen die daar als eerste liggenquote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:16 schreef Brighteyes het volgende:
Ik kan kiezen tussen Delft of Utrecht, maar Delft heeft de voorkeur en ik rij er vaak ook nog wel voor 1 of 2 dingetjes heen.![]()
Tot groot genoegen van mijn kinderen: IJSJE!!!!
Oeh, in die hoek (Overstad/Boekelermeer) zou wel érg tof zijnquote:Op donderdag 30 augustus 2012 12:30 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Degene die ik sprak had het over Boekelermeer maar de persoon die er echt over gaat is op vakantie, altijd he deze periode. En zij stelde Overstad voor wat mij een slecht idee lijkt qua parkeerruimte enz.
Exact mijn idee, Boekelermeer of Heerhuwaard dus.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oeh, in die hoek (Overstad/Boekelermeer) zou wel érg tof zijn
Maar Overstad lijkt me ook een drama qua parkeren.
quote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:57 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Exact mijn idee, Boekelermeer of Heerhuwaard dus.
Maar goed, er zit weer een muis die Overstad erdoor wil drukken, stomme muts.
Bij IKEA en die hebben dat aangegeven?quote:Op donderdag 30 augustus 2012 09:42 schreef Kaat38 het volgende:
Net geinformeerd, kon het niet laten.
Ze zijn bezig met overleg hier maar Zaandam blijkt een stap voor te staan, helaas.
Mijn mening en niet omdat ik hier woon is dat er al genoeg in de randstad (Haarlem, Amsterdam) zit en dat kop Noord Holland ook weleens wat wil.
Utrecht is redelijk bereikbaar met OV. Er stoppen bussen, maar je moet nog wel een eind lopen met je aankopen onder de arm.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:15 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Ik heb nooit een klap aan gevonden die mediamarkt, Ikea daarintegen wel en niet eens omdat ze leuke meubeltjes hebben maar het is er gewoon gezellig. Vooral het deel met prullaria, lampen etc en uiteraard het restaurant, lekker en goedkoop![]()
Alle vestigingen die qua ondergrond meerlaags gebouwd kunnen worden/zijn hebben die indeling. Dat is een "verplichting" bij het ontwerp. Vroegah was dat niet zo. Toen waren Sliedrecht en Groningen sowieso enkel vloers.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 22:39 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Utrecht is redelijk bereikbaar met OV. Er stoppen bussen, maar je moet nog wel een eind lopen met je aankopen onder de arm.
Het is bar ongezellig, erg rommelig geworden en het restaurant ziet er akelig uit. Het zal de overgang naar de verbouwing zijn. Heb deze week zitten kijken naar de parkeer- en laadplaats. Die wordt bebouwd, dus wèg ruimte en optische long.
Hebben alle filialen die vervelende indeling dat je bij binnenkomst eerst naar boven moet?
Veel betere optie dan de bus: neem de sneltram vanaf CS naar Nieuwegein, halte Kanaleneiland Zuid, ongeveer 12 minuten!quote:Op donderdag 30 augustus 2012 22:39 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Utrecht is redelijk bereikbaar met OV. Er stoppen bussen, maar je moet nog wel een eind lopen met je aankopen onder de arm.
Nou, in Utrecht word je toch nog echt meteen naar boven gedirigeerd.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 22:44 schreef Bartjebart het volgende:
Volgens mij kom je tegenwoordig nergens de winkel op de bovenste etage binnen.
Ja, het winkelgedeelte (de showroom) kom je vrijwel overal boven binnen, maar de ingang is een verdieping lager.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:45 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Nou, in Utrecht word je toch nog echt meteen naar boven gedirigeerd.
Niet dat ik daar een probleem mee heb.
Da's waar, maar de Ikea Directie zorgt er echt wel voor dat je toch echt weer de hele route boven langs al die verleidelijke spulletjes moet hobbelen voordat je weer beneden komt bij de blokker-achtige spullen. Gelijk hebben ze uiteraard, ongelooflijk hoe vaak er toch weer een leuk artikel aan mijn vingers blijft plakken 'on the way there'...quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, het winkelgedeelte (de showroom) kom je vrijwel overal boven binnen, maar de ingang is een verdieping lager.
Huh? Dat is toch precies wat ik ook zei?quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:45 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Nou, in Utrecht word je toch nog echt meteen naar boven gedirigeerd.
Niet dat ik daar een probleem mee heb.
Ik viel je niet aan hoor.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:51 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Huh? Dat is toch precies wat ik ook zei?
Je komt binnen, op de 1e etage in Utrecht en moet dan nog een etage naar boven.
Mwah, afhankelijk van wat ik nodig heb sla ik dat gewoon over... als ik alleen een vaas nodig heb dan ga ik gewoon zo rechtstreeks mogelijk naar de vazenafdeling, en in Delft kun je zelfs op de entreeverdieping zo doorlopen naar de marktplaats.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:49 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Da's waar, maar de Ikea Directie zorgt er echt wel voor dat je toch echt weer de hele route boven langs al die verleidelijke spulletjes moet hobbelen voordat je weer beneden komt bij de blokker-achtige spullen. Gelijk hebben ze uiteraard, ongelooflijk hoe vaak er toch weer een leuk artikel aan mijn vingers blijft plakken 'on the way there'...
Het is gewoon een magistraal concept, dat Ikea.
Het is iedere keer weer mijn voornemen om dat ook te doen (ik ken de weg in de Utrecht-vestiging heel erg goed, ook de shortcuts), maar de verleiding om toch weer eens even een kijkje te nemen in de showroom wint het iedere keer weer.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah, afhankelijk van wat ik nodig heb sla ik dat gewoon over... als ik alleen een vaas nodig heb dan ga ik gewoon zo rechtstreeks mogelijk naar de vazenafdeling, en in Delft kun je zelfs op de entreeverdieping zo doorlopen naar de marktplaats.
In Utrecht en Amersfoort loop ik dan gewoon richting restaurant en dan naar beneden, en daar ook weer de shortcuts waar mogelijk.
Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 01:02 schreef Leandra het volgende:
Een orenstoel is idd geweldig, mijn vader had vroeger een leren orenstoel, en het liefst zat ik daar overdwars in, met m'n benen over de armleuning...
Toen het leer versleten was is het nog jaren de stoel van de hond geweest, toen mocht ze er eindelijk wel liggen zonder eraf gestuurd te worden
Als ik ooit de (financiële) ruimte heb dan komt er weer een mooie diepe leren orenstoel
Ikea staat als afkorting voor Ik Koop Elk Artikel. De andere was Ik Kan Echt Alles met Ikea.quote:Ik woon op drie tramhaltes daarvandaan. Levensgevaarlijk voor je portemonee, vandaag weer 69 pleuro 'ingeleverd'. Maar wel blij met mijn spulletjes (wat lampjes, wat Jansjö-spotjes, een paar handdoeken en een leuke knalgroene badmat) hoor.
Ikea =![]()
![]()
Nee, ik had geinformeerd bij gemeente Alkmaar, goed idee om ikea te pakken.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 21:17 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Bij IKEA en die hebben dat aangegeven?
Er is in ieder geval juist al jaren sprake van een 2e vestiging in of in buurt van noord Amsterdam.
Ik ga altijd als k alleen wat nodig heb linksaf richting restaurant en dan hup naar beneden!quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:49 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Da's waar, maar de Ikea Directie zorgt er echt wel voor dat je toch echt weer de hele route boven langs al die verleidelijke spulletjes moet hobbelen voordat je weer beneden komt bij de blokker-achtige spullen. Gelijk hebben ze uiteraard, ongelooflijk hoe vaak er toch weer een leuk artikel aan mijn vingers blijft plakken 'on the way there'...
Het is gewoon een magistraal concept, dat Ikea.
geen idee hoe de andere ikea's eruit zien. groningen heeft sowieso al een andere indeling met alle producten door elkaar. dus geen showroom boven en blokker-achtig spul beneden.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 00:49 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Da's waar, maar de Ikea Directie zorgt er echt wel voor dat je toch echt weer de hele route boven langs al die verleidelijke spulletjes moet hobbelen voordat je weer beneden komt bij de blokker-achtige spullen. Gelijk hebben ze uiteraard, ongelooflijk hoe vaak er toch weer een leuk artikel aan mijn vingers blijft plakken 'on the way there'...
Het is gewoon een magistraal concept, dat Ikea.
Helemaal geen domme vraag als je er niet bekend mee bent. De IKEA is zo ontzettend groot dat ze het op voorraad hebben in het magazijn (ook wel zelfbedieningsmagazijn genoemd, waar je als klant in moet om je spullen te pakken). Je moet het in de winkel ophalen en betalen.quote:Op zondag 2 september 2012 13:47 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik heb misschien een hele domme vraag maar stel hem toch maar.
In okt, krijgen wij de sleutel van ons nieuwe huis en op de 1e en 2e verdieping willen wij laminaat van de ikea leggen. Hebben ze standaard zo'n 80m2 op voorraad of kan je het bestellen? en kun je het in de winkel halen of moet je het in de winkel betalen en ophalen bij een magazijn?
Jups..quote:Op zondag 2 september 2012 13:52 schreef ferrari_rood het volgende:
Dank je voor je antwoord. Wij wonen praktisch naast de ikea maar dat soort dingen heb ik er nog nooit gekocht. Dan weet ik dat we het een paar dagen voor we het willen leggen kunnen halen.
Nja, soms werkt dat "voorraad gedoe" op internet niet goed volgens mij. Maar ik zou gewoon in de winkel zelf kijken. Meestal staat er wel een pallet (of 2) dus dan kan je zelf kiezen enzo.quote:Op zondag 2 september 2012 13:55 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik keek laatst al een keer bij de voorraad maar toen stond er kan niks weergeven o.i.d. dus vandaar dat ik dacht hum hoe moet het dan met dit laminaat? ik wil nl het liefst alles van een pallet i.v.m. kleurverschil.
Uhmm... ik zie dat het merendeel van de IKEA vestigingen het niet meer op voorraad heeft, dus ik zou het wel echt zo snel mogelijk inslaan, aangezien de kans bestaat dat het misschien wel uit het assortiment gaat of slecht leverbaar is.quote:Op zondag 2 september 2012 14:06 schreef ferrari_rood het volgende:
de tundra in e'hoven maar nu geeft hij aan dat het op voorraad is![]()
Alleen heb ik het nu nog niet nodig.
Nja, ik zou het gewoon even goed in de gaten houden dan!quote:Op zondag 2 september 2012 14:11 schreef ferrari_rood het volgende:
Hmm dat is minder want ik kan het nu nog niet kwijt. heb de sleutel nog niet en 2x verhuizen zie ik niet zo zitten.
Als het de driezits was had ik nog wel een Svanby grijze hoes.quote:Op zaterdag 1 september 2012 19:27 schreef vincm het volgende:
Kan ik iemand nog blij maken met een oude twee persoons IKEA Ektorp bank zonder hoes (klik)? Weet niet hoe oud die is, maar zeker een jaar of 5, kussens zitten nog goed maar zijn intussen wel een beetje vergeeld. Misschien past ie nog het beste in een loungehoek in de tuin als je zelf nog een oude hoes hebt liggen
Voor 2 tientjes en ophalen (2e verdieping, maar past door het trapgat als je de poten eraf draait) mag ie weg, Alphen aan den Rijn.
Lijkt me eigenlijk wel, het enige is dat het slecht voorradig zou kunnen zijn..quote:Op maandag 3 september 2012 19:22 schreef Mula het volgende:
Het Tundralaminaat staat (in de kleur antiek en eiken) wel gewoon in de nieuwe catalogus. Betekent dit dat ik er op kan vertrouwen dat het voorlopig in het assortiment blijft?
quote:Op maandag 3 september 2012 19:13 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Morgen ff wat bloemetjes halen, kun je mee thuiskomen voor die prijs
Ja en nee...quote:Op maandag 3 september 2012 19:22 schreef Mula het volgende:
Het Tundralaminaat staat (in de kleur antiek en eiken) wel gewoon in de nieuwe catalogus. Betekent dit dat ik er op kan vertrouwen dat het voorlopig in het assortiment blijft?
Goede aanbieding. VOoral ook omdat het mét pot is.quote:Op maandag 3 september 2012 19:13 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Morgen ff wat bloemetjes halen, kun je mee thuiskomen voor die prijs
Ik ben al bijna een jaar regelmatig met IKEA aan het chatten over het ontbreken van de IKEA family mailtjes. "maar meneer volgens mijn gegevens staat alles goed"... ja niet dus anders zat ik nu niet te chatten...quote:Op maandag 3 september 2012 20:21 schreef CherryLips het volgende:
Opvallend ook dat ik nooit mail of folders van Ikea krijg.
Dat de aanbieding niet opviel is denk ik omdat die pas vanaf vandaag geldt.quote:Op maandag 3 september 2012 22:26 schreef Teslynd het volgende:
Was vandaag bij Ikea. Die aanbieding is me niet opgevallen, zag ik pas toen ik thuis in de mailbox keek. Staat ook niet op de site.
Vandaag de dag zitten de ouwetjes achter de orchideeën. Elk respecterend bejaardenhuis is een schoolvoorbeeld.quote:
Ik heb er ook een stuk of 16 hoorquote:Op dinsdag 4 september 2012 08:31 schreef jpajs het volgende:
[..]
Vandaag de dag zitten de ouwetjes achter de orchideeën. Elk respecterend bejaardenhuis is een schoolvoorbeeld.
Ik heb er eentje van de markt van een paar euro, heb hem ruim drie jaar en heeft al die tijd nog geen moment zonder bloemen gezetenquote:Op dinsdag 4 september 2012 09:08 schreef douche-eendje het volgende:
Ik heb er 1, hij zou volgens de verkoopster wel een maand of 3 mooi blijven staan. Een half jaar verder en hij bloeit nogsteeds.
Nee in principe niet.quote:Op dinsdag 4 september 2012 20:16 schreef krullebol81 het volgende:
weet iemand of je bij de 2 persoons ektorp bank nieuwe kussens kan krijgen? Zo ja, hoe duur zijn ze ongeveer?
Mijn ganzenveren vliegen met bosjes weg
Nee, maar ieder land/iedere vestiging kiest zelf in hoeverre ze dat communiceren.quote:Op donderdag 6 september 2012 20:38 schreef JohnB52 het volgende:
Ben op vakantie in België, dus wat doe je dan ? Juist! Naar Ikea!
Deze keer in die van Luik geweest, t was best druk!
Wat me n beetje tegen viel is dat t eten daar stuk duurder is!
Wel gratis koffie met mn Ikea pas. Stond niet aangegeven. Kan t zo zijn dat t alleen voor Nederlandse passen geldt?
Ze mogen allemaal wel zo breed zijnquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:46 schreef Adelante het volgende:
Handige vrouwenparkeerplaatsen zo voor de deur
Wat zei de telefonische klantenservice dan?quote:Op dinsdag 11 september 2012 17:27 schreef henkde_j het volgende:
Een vraagje voor de Ikea medewerkers.
Ik heb vandaag m'n Poang stoelhoes gewassen volgens de wasvoorschriften. Maar nu zit ik met een zwaar gekrompen hoes. Krijg de kussens er amper in. Na flink wat proppen is het mij gelukt met als gevolg dat de vulling helemaal krom in de hoes zit.![]()
Heb ik een kans om een nieuwe hoes te krijgen? De stoel is wel 2 jaar oud overigens
Iemand misschien en email adres van de klantenservice? De telefonische helpdesk is niet echt behulpzaam![]()
Dat ik maar naar de winkel moest en dat ik zonder bon kansloos ben.quote:Op dinsdag 11 september 2012 18:11 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Wat zei de telefonische klantenservice dan?
En zonder bon kun je ook inderdaad niet veel. Garantie wordt verstrekt wanneer je een betalingsbewijs kunt overleggen. Als je 100% zeker bent welke dag het geweest is en je hebt toen met PIN betaald kun je eventueel met een uitdraai van je bankrekening nog wat proberen.quote:Op dinsdag 11 september 2012 20:31 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Dat ik maar naar de winkel moest en dat ik zonder bon kansloos ben.
Maar ik wil Ikea alleen maar helpen! De wasvoorschriften kloppen nietquote:Op dinsdag 11 september 2012 20:33 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
En zonder bon kun je ook inderdaad niet veel. Garantie wordt verstrekt wanneer je een betalingsbewijs kunt overleggen. Als je 100% zeker bent welke dag het geweest is en je hebt toen met PIN betaald kun je eventueel met een uitdraai van je bankrekening nog wat proberen.
Maar wat betreft mailen, over het algemeen zijn de personen die de emails beantwoorden allemaal begonnen in het callcenter (is ook 1 aparte afdeling binnen IKEA). En je mag er dus vanuit gaan dat zij allemaal dezelfde werkwijze en regels hanteren.
Oh ik lees in je post toch echt dat je een nieuw kussen wilt hebben.quote:Op dinsdag 11 september 2012 20:35 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Maar ik wil Ikea alleen maar helpen! De wasvoorschriften kloppen niet
Wasvoorschrift gevolgd. Vond de temperatuur zelf ook wat hoog (60c). Maar volgens het label zou het moeten kunnen...quote:Op dinsdag 11 september 2012 20:36 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Oh ik lees in je post toch echt dat je een nieuw kussen wilt hebben.
Maar heb je het wasvoorschrift exact gevolgd? Ook qua temperatuur?
IKEA zal het best fijn vinden dat je meldt dat het wasvoorschrift niet zou kloppen. Maar aanspraak maken op garanties wordt (gok ik) lastig.quote:Op dinsdag 11 september 2012 20:37 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Wasvoorschrift gevolgd. Vond de temperatuur zelf ook wat hoog (60c). Maar volgens het label zou het moeten kunnen...
We zullen zien. Maar er is geen mailadres van Customer care?quote:Op dinsdag 11 september 2012 20:42 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
IKEA zal het best fijn vinden dat je meldt dat het wasvoorschrift niet zou kloppen. Maar aanspraak maken op garanties wordt (gok ik) lastig.
Bedankt! Bericht verstuurdquote:Op dinsdag 11 september 2012 20:52 schreef Bartjebart het volgende:
Er zijn volgens mij contactformulieren op de website. Geen directe mailadressen.
>> http://www.cccnservice.nl/(S(yerpzyjjxqm4h3vru1xcdtjz))/p_ca_ano.aspx?NodeID=545
(ff de hele link copy pasten)
Ik denk het niet. Ik heb net even alle grundtal items bekeken, maar er zit niets bij wat lijkt op wat ik zoekquote:Op zaterdag 15 september 2012 09:48 schreef Leandra het volgende:
Bedoel je niet een lack plank met daarboven een grun(d)tal beugel?
Nee joh. Complete slaapkamers worden compleet in 1 doos verkocht in stelling 1; vak 1.quote:Op zaterdag 15 september 2012 14:41 schreef EilandjeOnline het volgende:
wat als je een complete slapkamer leuk vind (kledingkast - bed - kommode - nachtkastje) moet je nou echt alle onderdelen plus matrassen en onderstel stuk voor stuk bij elkaar gaan zoeken ??
quote:Op zaterdag 15 september 2012 14:46 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nee joh. Complete slaapkamers worden compleet in 1 doos verkocht in stelling 1; vak 1.
Maar om een serieus antwoord op je vraag te geven: Ja. Je kunt op de verkoopafdeling wel een orderbon laten maken waarop alle locaties vermeld staan.quote:
Aha, nu weet ik wie degene was die met een kar vol van die dingen bij de kassa stond.quote:Op maandag 3 september 2012 19:13 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Morgen ff wat bloemetjes halen, kun je mee thuiskomen voor die prijs
Restaurant in Duiven is 2x zo groot, maar zit meteen weer vol... Die Zweedse balletjes zijn nou ook weer niet zooooo lekkerquote:Op zaterdag 15 september 2012 15:59 schreef Craptacular het volgende:
Wat wordt er trouwens veel gevreten in de Ikea. Altijd zit dat restaurant vol.
Tokkies zijn niet zo selectief.quote:Op zaterdag 15 september 2012 18:35 schreef Adelante het volgende:
[..]
Restaurant in Duiven is 2x zo groot, maar zit meteen weer vol... Die Zweedse balletjes zijn nou ook weer niet zooooo lekker
Je zoekt de kvisslequote:Op zaterdag 15 september 2012 07:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
Hmm, ik meende toch dat ik vorig jaar bij IKEA een lectuurbak heb gezien bestaand uit een enkele beugel die tegen de muur gemonteerd moest worden...
Nu vind ik alleen deze:
[ afbeelding ]
En iets met witte gestapelde bakjes. GRMBL.
In mijn beleving hadden ze vroeger echt 100 jaar hetzelfde bij IKEA, "tegenwoordig" wisselen ze daar ook vrij snel door het assortiment heen.
quote:
Die zocht ik laatst ook! Zal wel iets uit het vrije keuze assortiment zijn dat nu dus helaas uitverkocht is.quote:Op zaterdag 15 september 2012 07:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
Hmm, ik meende toch dat ik vorig jaar bij IKEA een lectuurbak heb gezien bestaand uit een enkele beugel die tegen de muur gemonteerd moest worden...
Nu vind ik alleen deze:
[ afbeelding ]
En iets met witte gestapelde bakjes. GRMBL.
In mijn beleving hadden ze vroeger echt 100 jaar hetzelfde bij IKEA, "tegenwoordig" wisselen ze daar ook vrij snel door het assortiment heen.
Ik lees verkeerd. Prut.quote:Op zaterdag 15 september 2012 22:56 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
[ afbeelding ]Dat lijken me juist de witte gestapelde bakjes die ze niet zoekt.
En als je zoiets doet?quote:Op zaterdag 15 september 2012 10:20 schreef DancingPhoebe het volgende:
Oh nee! Ik bedoel iets heel anders![]()
Grofweg het plaatje wat ik poste, maar dan 1 ipv 3 van die beugels en een veel minder brede rand.
Iemand die dit weet?quote:Op zaterdag 15 september 2012 20:26 schreef wyccie het volgende:
Vast al een vraag die eerder is gesteld: ik wil graag weten of Ikea (Duiven) ook 's avonds bezorgt. Op de site kom ik niet verder dan de kosten.
Geen idee, hij lag de laatste keer dat ik er naar zocht nog volop in de winkel. En als ze em eruit halen dan zouden ze eerst de groene en de zwarte eruit halen voordat ze dat met de witte doen gok ik.quote:Op dinsdag 18 september 2012 15:59 schreef intoxicated het volgende:
Weten jullie of het kleine lack-plankje er binnenkort uit gaat?
Bij onze zuiderburen nog gewoon leverbaar in het wit...
http://www.ikea.com/be/nl/catalog/products/50103618/
...bij ons niet meer.
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70103622/
Met wat creativiteit had dat ding mooi kunnen fungeren als alternatief voor de zigzag-lack-plank (als katten-trappetje in huis). Maar zwart of groen past hier toch echt niet in het interieur
Hoe lang een (slaap)bank meegaat hangt ook af van hoe je hem gebruikt. Als je van plan bent om er redelijk vaak op te slapen zou ik even naar de productinformatie kijken of de bank geschikt is voor 'dagelijks gebruik'. In dat geval weet je zeker dat je met een stevig product te maken hebt - en heb je hoogstwaarschijnlijk ook meer garantie.quote:Op woensdag 19 september 2012 11:25 schreef sihnon het volgende:
Heeft iemand al ervaring met deze slaapbanken ?hoe is de kwaliteit ervan ,zal het lang meegaan ?
we hebben een voorkeur voor moheda , maar de vader van mijn vriendin zit te klagen dat ikea rommel is
grtz
De vader van je vriendin kan zoveel zeggen, maar ook bij Ikea heb je verschillende kwaliteiten, en laten we eerlijk zijn; ¤ 450,= / 500,= is voor een bank weinig, en voor een bed van dat formaat ook, dus het is niet alsof de combinatie van die twee voor dat geld wel ineens geweldig zal zijn.quote:Op woensdag 19 september 2012 11:25 schreef sihnon het volgende:
Hey,
wij zijn op zoek naar een hoekslaapbank en kwamen uit bij 2 modellen van ikea
De moheda en de manstad
http://www.ikea.com/be/nl/catalog/products/10213954/
http://www.ikea.com/be/nl/catalog/products/20198972/#/50198975
Heeft iemand al ervaring met deze slaapbanken ?hoe is de kwaliteit ervan ,zal het lang meegaan ?
we hebben een voorkeur voor moheda , maar de vader van mijn vriendin zit te klagen dat ikea rommel is
grtz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |