Bron heb ik niet voor je, maar als je het nieuws volgt, dan moet je zeker tot de conclusie komen dat moord, verkrachting en zwaardere criminaliteit veelal wordt gedaan door autochtonen. Ik hoef je niet te wijzen op de misstanden in de katholieke kerk?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:57 schreef Murdera het volgende:
[..]
Hier zou ik graag een bron van zien.
Aanspreken, in elkaar rammen, opsluiten, weet ik het? Waarom is het mijn probleem in plaats van dat van hun?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:58 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hoe zouden ze dat precies moeten doen? En waarom zouden Marokkanen in Sliedrecht zich verantwoordelijk moeten voelen voor een paar straatschoffies in Hilversum?
Ik ervaar als meisje heel veel last van marokanen en als ik dan wat terugzeg dan ben ik een hoer. Veel maken de fout dat ze denken dat ik ook marokaans ben vanwege mijn uiterlijk maar ik moet niets van die jongens hebben. Veel van die tienergasten zorgen alleen maar voor problemen. Dit duurt totdat ze trouwen en dan zie je ze ineens niet meer.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik ben van (totaal niet haalbaar of realistisch, I know) dat de schuld ook gewoon deels bij "de marokkaan" zelf ligt. Er wordt geroepen dat het maar een klein groepje is, het merendeel is wel fatsoenlijk etc.
Waarom grijpen die dan niet in, als ze zelf er zoveel last van hebben, van een negatief imago
Ik snap waar je het over hebt, maar het CBS geeft je volgens mij geen gelijk. Dat zou ik nog even op moeten zoeken.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:59 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Bron heb ik niet voor je, maar als je het nieuws volgt, dan moet je zeker tot de conclusie komen dat moord, verkrachting en zwaardere criminaliteit veelal wordt gedaan door autochtonen. Ik hoef je niet te wijzen op de misstanden in de katholieke kerk?
Allochtonen, met name Marokkanen, misdragen zich door overvallen, diefstal en dat soort criminaliteit.
Klopt wel idd. Marokkanen hebben geen enkel respect voor je als slachtoffer. Ik keur iets als grootschalige belastingfraude uiteraard niet goed, moet keihard worden aangepakt. Maar er worden geen onschuldige mensen op straatmishandeld voor 1 Blackberry iig.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:59 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Bron heb ik niet voor je, maar als je het nieuws volgt, dan moet je zeker tot de conclusie komen dat moord, verkrachting en zwaardere criminaliteit veelal wordt gedaan door autochtonen. Ik hoef je niet te wijzen op de misstanden in de katholieke kerk?
Allochtonen, met name Marokkanen, misdragen zich door overvallen, diefstal en dat soort criminaliteit.
Niet alle Marokkanen hoor. Zijn er genoeg die zich echt wel gedragen, vindt het behoorlijk jammer dat daar niet eens de schijnwerpers op worden gericht, zodat mensen zich niet delven onder de vooroordelen. Gewoon aanpakken en niet nathouden, maar dat gaat heel moeilijk en log in Nederland.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Klopt wel idd. Marokkanen hebben geen enkel respect voor je als slachtoffer. Ik keur iets als grootschalige belastingfraude uiteraard niet goed, moet keihard worden aangepakt. Maar er worden geen onschuldige mensen op straatmishandeld voor 1 Blackberry iig.
..en in dit geval om een sigaretquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Klopt wel idd. Marokkanen hebben geen enkel respect voor je als slachtoffer. Ik keur iets als grootschalige belastingfraude uiteraard niet goed, moet keihard worden aangepakt. Maar er worden geen onschuldige mensen op straatmishandeld voor 1 Blackberry iig.
Inderdaad. Kan er niet meer van maken.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:06 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
..en in dit geval om een sigaret![]()
de waanzin
Ik ga nu even in de hele simpele modus hoor, vergeef me.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:06 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Niet alle Marokkanen hoor. Zijn er genoeg die zich echt wel gedragen, vindt het behoorlijk jammer dat daar niet eens de schijnwerpers op worden gericht, zodat mensen zich niet delven onder de vooroordelen. Gewoon aanpakken en niet nathouden, maar dat gaat heel moeilijk en log in Nederland.
Degenen die zich misdragen, de meeste in de grote steden, gewoon hard aanpakken, maar ook dat is heel makkelijk gezegd.Aangezien er dagelijks topics zijn, maar echt veel verandert er niet, niet snel tenminste.
Ik denk dat de kerk er los van staat aangezien andere geloven ook de nodige dingen gedaan hebben waar ze niets trots op zijn.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:59 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Bron heb ik niet voor je, maar als je het nieuws volgt, dan moet je zeker tot de conclusie komen dat moord, verkrachting en zwaardere criminaliteit veelal wordt gedaan door autochtonen. Ik hoef je niet te wijzen op de misstanden in de katholieke kerk?
Allochtonen, met name Marokkanen, misdragen zich door overvallen, diefstal en dat soort criminaliteit.
Goed gesproken. Bijna alles wordt op de gehele Marokkaanse samenleving gegooid. Alsof die mensen voor politieagent moeten gaan spelen en onbekende tuig moet gaan aanpakken.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:57 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
De ouders van het tuig zijn onderdeel van het probleem en moeten ook niet zeuren, ze moeten hun kinderen opvoeden. Het gaat juist om de Marokkaanse gezinnen die zich wel goed gedragen, gezinnen waar men de kinderen wel weet op te voeden. Gezinnen die toch vies worden aangekeken. Dat zijn ook indirecte slachtoffers.
Alsof zij wat kunnen doen aan de problematiek. Alsof zij wel veilig een of andere criminele straatmarokkaan kunnen aanpakken zonder een mes tussen de ribben te krijgen. Daarnaast weet ik dat veel van dit soort hogeropgeleide Marokkanen wel degelijk proberen hun steentje bij te dragen, door bijscholing-/bijlesprojecten, etc. Ze kunnen echter moeilijk het grootste deel van de opvoeding van dit tuig overnemen. En dat is nu juist, samen met het feit dat een groot deel van het tuig volgens mij ook zwakbegaafd is, een van de grote oorzaken van het probleem.
bagatelliseer de zaak niet, man. Marokkanen randen geen meisjes aan, heel weinig. Het is meestal nafluiten. Ik praat ook niet goed wat het tuig doet, jij zou dit net zomin moeten doen voor autochtone ciminelen! Geef het goede voorbeeld als moderator.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:18 schreef HeatWave het volgende:
Financiele delicten zijn vaak ook nog wel verzekerd etc. Natuurlijk is het schadelijk, kost het bakken met gemeenschapsgeld. Maar er ligt geen 16 jarig meisje getraumatiseerd in een ziekenhuis bijv.
Gewoon niet te vergelijken, en dat wordt natuurlijk ook gewoon grootschalig onderzocht etc. Er is controle overal op de markten etc.
Straattuig dat je zusje aanrandt is een veel groter, directer probleem.
Goeie woordkeuzequote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:20 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Bagetelliseer de zaak niet, man. Marokkanen randen geen meisjes aan, heel weinig. Het is meestal nafluiten. Ik praat ook niet goed wat het tuig doet, jij zou dit net zomin moeten doen voor autochtone ciminelen! Geef het goede voorbeeld als moderator.
Je probeert mij ook belachelijk te maken, als ik een foutje maak. Je lult en doet alsof je het allemaal weet, terwijl je ook belastingfraude probeert goed te praten. Dat is zeker jouw straatje.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Goeie woordkeuze.
En ik geef het goede voorbeeld, alleen niet in jouw straatje.
Je moet geen woorden gebruiken die je niet snapt, that's all.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:23 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Je probeert mij ook belachelijk te maken, als ik een foutje maak. Je lult en doet alsof je het allemaal weet, terwijl je ook belastingfraude probeert goed te praten. Dat is zeker jouw straatje.
Ik snap het woord heel goed, maar maak een spelfoutje, dat is niet meer relevant! Jij zou niet zo denigrerend moeten reageren als het je te heet wordt onder je voeten.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je moet geen woorden gebruiken die je niet snapt, that's all.
Nee, dat probeer ik dus NIET goed te praten, maar daar worden dus al maatregelen tegen genomen. vanuit de markt/groep die er het meeste last van heeft.
Dan vorm je maar een partij voor de goede Marokkaan. Ik heb geen er geen last van dat jij geen baan krijgt om je afkomst, jij wel. Waarom moet ik dat voor jou oplossen?
Joh.... "Ik heb er in mijn mooie dure wijk ook geen last van dat Grietje elders wordt last gevallen door vervelende Marokkanen, waarom zou ik me er dus verder aan storen?"quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dan vorm je maar een partij voor de goede Marokkaan. Ik heb geen er geen last van dat jij geen baan krijgt om je afkomst, jij wel. Waarom moet ik dat voor jou oplossen?
Geen inhoud om verder op in te gaan. Maar zoek voor de lol even de definitie van bagatalliseren op, en kom nog met droge ogen terug om te beweren dat je weet wat het betekentquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:28 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik snap het woord heel goed, maar maak een spelfoutje, dat is niet meer relevant! Jij zou niet zo denigrerend moeten reageren als het je te heet wordt onder je voeten.
Tevens vorm ik geen partij voor Marokkanen, maar wijs je er alleen op dat je de zaken niet moet goed praten en heel generaliserend overkomt ten opzichte van Marokkanen. Je zou daar eens aan wat moeten doen en een meer objectieve kijk op de zaken moeten hebben. Aan onderbuikgevoelens hebben we vrij weinig.
Waarom spring je van de hak op de tak. Ik heb een bijbaan en volg een opleiding, maar dat is weer niet relevant, het gaat om het tuig dat die meisjes heeft mishandeld.
Verder kan het weinig boeien waar jij last van hebt.
een marokkaan die jankt om de generalisatie moet je gewoon uitlachen, maar er zijn er genoeg die daar boven staan maar zich er wel voor schamen dat hun bevolkingsgroep zulk soort dingen uithaalt, maar die hoeven van mij de baricades niet op om tegen dat tuig op te treden. We hebben gewoon een opsporings en wethandhavings situatie nodig die adequaat is en dit soort tuig eens goed aanpakt. Het tuig wordt namelijk ook weer als held gezien door de jongere generaties dus zorg ervoor dat hun helden gewoon niet meer in beeld komenquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik ben van (totaal niet haalbaar of realistisch, I know) dat de schuld ook gewoon deels bij "de marokkaan" zelf ligt. Er wordt geroepen dat het maar een klein groepje is, het merendeel is wel fatsoenlijk etc.
Waarom grijpen die dan niet in, als ze zelf er zoveel last van hebben, van een negatief imago. Pak je eigen ettertjes eens aan, kom voor jezelf op (iets dat laffe kazen volgens henzelf nooit doen), zorg dat "de kutmarokkaan" precies dat is, een rotte appel in de grote groep goeie Marokkanen. Ik heb vroeger echt wel eens ingegrepen in de groep als het echt niet kon.
Zolang dat niet gebeurt moeten ze niet janken over generalisatie, je bent geen onderdeel van de oplossing, dus ben je onderdeel van het probleem.
Je speelt op de man. Kun je het niet hebben dat ik je erop wijs dat je de criminele activiteiten die autochtonen begaan bagatelliseert. Ik gebruik het woord weer. Heb ik je toestemming?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:31 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Geen inhoud om verder op in te gaan. Maar zoek voor de lol even de definitie van bagatalliseren op, en kom nog met droge ogen terug om te beweren dat je weet wat het betekent.
moet het eerst goed gespeld worden natuurlijkquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:31 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Geen inhoud om verder op in te gaan. Maar zoek voor de lol even de definitie van bagatalliseren op, en kom nog met droge ogen terug om te beweren dat je weet wat het betekent.
ja, ik tikte zijn fout weer verkeerd overquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:35 schreef Re het volgende:
[..]
moet het eerst goed gespeld worden natuurlijk
Klopt.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:35 schreef Re het volgende:
[..]
moet het eerst goed gespeld worden natuurlijk
Je hapt wel lekker makkelijk, maar inhoudelijk heb je weinig toe te voegen. Beetje iemand de grond in stampen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja, ik tikte zijn fout weer verkeerd over.
Wat is dat joop?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 16:24 schreef sonnyspek het volgende:
Ik zie dat de Joop-mensen het topic ook gevonden hebben.
Doet 'ie eigenlijk al het hele topic lang. En zodra je er iets van zegt praat je het goed of word je genegeerd. En maar blijven janken over Marokkanen maar inhoudelijk reageren is dan weer teveel gevraagd. Negeren is het beste.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:37 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Je hapt wel lekker makkelijk, maar inhoudelijk heb je weinig toe te voegen. Beetje iemand de grond in stampen.
Laat hem maar inderdaad roeptoeteren. Mensen die maar wat roepen zonder inhoud, daar hebben we er genoeg van.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 17:08 schreef Ziba het volgende:
[..]
Doet 'ie eigenlijk al het hele topic lang. En zodra je er iets van zegt praat je het goed of word je genegeerd. En maar blijven janken over Marokkanen maar inhoudelijk reageren is dan weer teveel gevraagd. Negeren is het beste.
Laten we een onderscheid maken, als we het in dit soort topics hebben over "Marokkanen", dan bedoelen we eigenlijk criminele onaangepaste Marokkanen. Ik ben gewoon te lui om het telkens uit te schrijven. Niemand zal over het algemeen een probleem hebben met de Marokkanen die gewoon hun best doen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 17:08 schreef Ziba het volgende:
[..]
Doet 'ie eigenlijk al het hele topic lang. En zodra je er iets van zegt praat je het goed of word je genegeerd. En maar blijven janken over Marokkanen maar inhoudelijk reageren is dan weer teveel gevraagd. Negeren is het beste.
Ik moest lachen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 17:31 schreef Boris_Karloff het volgende:
Niemand zal over het algemeen een probleem hebben met de Marokkanen die gewoon hun best doen.
Dat komt inderdaad nogal ongeloofwaardig over, zo uit het toetsenbord van BK.quote:
Als je zelf te lui bent om je best daarop te doen, dan kun je beter het onderscheid maken tussen delinquenten en niet-delinquenten. Dan hoef je al een stuk minder uit te schrijven. Ook handig met het oog op de toekomst wanneer ons land wordt geteisterd door Equatoriaal-Guinees straattuig.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 17:31 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Laten we een onderscheid maken, als we het in dit soort topics hebben over "Marokkanen", dan bedoelen we eigenlijk criminele onaangepaste Marokkanen. Ik ben gewoon te lui om het telkens uit te schrijven. Niemand zal over het algemeen een probleem hebben met de Marokkanen die gewoon hun best doen.
The fuck man.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Klopt wel idd. Marokkanen hebben geen enkel respect voor je als slachtoffer.
Wat moeten ze dan doen? Een landelijk samenwerkingsverband opzetten wat overlegt met de overheid om problemen aan te pakken? Roepen voor zwaardere straffen? Zelf straatwachten op zetten om overlast terug te dringen? Bij de politie werken? De politiek in ? Oh wacht dat doen ze allemaal al. Je gaat bijna generalisatie goedpraten onder mom van 'ingrijpen in eigen kring' komt niet voor.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik ben van (totaal niet haalbaar of realistisch, I know) dat de schuld ook gewoon deels bij "de marokkaan" zelf ligt. Er wordt geroepen dat het maar een klein groepje is, het merendeel is wel fatsoenlijk etc.
Waarom grijpen die dan niet in, als ze zelf er zoveel last van hebben, van een negatief imago. Pak je eigen ettertjes eens aan, kom voor jezelf op (iets dat laffe kazen volgens henzelf nooit doen), zorg dat "de kutmarokkaan" precies dat is, een rotte appel in de grote groep goeie Marokkanen. Ik heb vroeger echt wel eens ingegrepen in de groep als het echt niet kon.
Zolang dat niet gebeurt moeten ze niet janken over generalisatie, je bent geen onderdeel van de oplossing, dus ben je onderdeel van het probleem.
Neenee...het is Dafuq..dat is hip in 2012.quote:
Want vingertje wijzen is hip, zo kan je namelijk de aandacht op iets anders vestigen. Als hooligans, vandalen, Hells Angels, Neo-Nazi's zal men nooit niet een etnisch achtergrond er bij halen, maar blijkbaar is bij crimineelgedrag van Marokkanen etniciteit ineens wel relevant.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:15 schreef paddy het volgende:
Stelletje kleuters weer hier met dat persoonlijke geneuzel.
Waarom zou ik mij verantwoordelijk moeten voelen voor een blanke criminele racist? Waarom moet een Marokkaan zich verantwoordelijk voelen voor een criminele racist?
Vraag aan de mensen die vinden dat deze discriminerende idioten moeten aangepakt worden door mensen die toevallig afstammelingen zijn uit een ander land.
Leg mij dat eens uit
Ik ben oldskool.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:04 schreef Hathor het volgende:
[..]
Neenee...het is Dafuq..dat is hip in 2012.
Als je met "groep" het tuig bedoelt dat zich misdraagt ben ik het er mee eens. Als je met "groep" Marokkanen in het algemeen bedoelt is het zinloze stigmatisering die alleen maar olie op het vuur gooit.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
wat als een bepaalde groep verantwoordelijk is voor een onevenredig groot aantal van de problemen?
dan lijkt het mij 'Hollands' om te zeggen "jullie doen het!"
beter voor de groep in kwestie want als je alles doodzwijgt lweet niemand dat er wat aan de hand is en dan veranderd er niets!
Gadver :Squote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:55 schreef Woffel het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk proberen de link in de OP aan te klikken..
Nou, ze zouden die verstikkende sociale controle kunnen gebruiken om hun eigen mensen terecht te wijzen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Wat moeten ze dan doen? Een landelijk samenwerkingsverband opzetten wat overlegt met de overheid om problemen aan te pakken? Roepen voor zwaardere straffen? Zelf straatwachten op zetten om overlast terug te dringen? Bij de politie werken? De politiek in ? Oh wacht dat doen ze allemaal al. Je gaat bijna generalisatie goedpraten onder mom van 'ingrijpen in eigen kring' komt niet voor.
Maar de schijnwerper staat wel degelijk op jouquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:06 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Niet alle Marokkanen hoor. Zijn er genoeg die zich echt wel gedragen, vindt het behoorlijk jammer dat daar niet eens de schijnwerpers op worden gericht, zodat mensen zich niet delven onder de vooroordelen. Gewoon aanpakken en niet nathouden, maar dat gaat heel moeilijk en log in Nederland.
Degenen die zich misdragen, de meeste in de grote steden, gewoon hard aanpakken, maar ook dat is heel makkelijk gezegd.Aangezien er dagelijks topics zijn, maar echt veel verandert er niet, niet snel tenminste.
Maar wie zijn dan die 'eigen mensen'?quote:Nou, ze zouden die verstikkende sociale controle kunnen gebruiken om hun eigen mensen terecht te wijzen.
Wijs mij eens uitspraken aan die jouw mening dat ik een racist ben onderstrepen?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat komt inderdaad nogal ongeloofwaardig over, zo uit het toetsenbord van BK.
Ik heb heel erg weinig fiducie in het droomwereldje waarin jij leeft.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 20:01 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Maar wie zijn dan die 'eigen mensen'?
Ieder is voor zichzelf verantwoordelijk en we zijn allemaal samen verantwoordelijk voor onze samenleving.
Ik leef niet in een droomwereldje, heb genoeg rottigheid meegemaakt.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 20:04 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ik heb heel erg fiducie in het droomwereldje waarin jij leeft.
Er zijn dus wat publicaties geweest over die sociale controle waar ik aan refereer. Ga dat eerst een lezen, en ga dan zeuren over die mensen die iets verkeerds doen.
In plaats van te denken dat problemen verdwijnen door met leuk ogende argumenten te komen.
Nee, ik geloof niet dat omdat je stijf staat van verlopen politieke correctheid, de keiharde factor afkomst (en dat is meer dan ras alleen) maar negeren, en net doen alsof er geen rode draad is, alsof je niet met een dermate specifieke groep te maken hebben, die z'n eigen oplossing benodigd, en koste wat het kost hier elkaar maar na blijven kakelen: "Ja, maar dat ze marokkanen zijn, doet er totaal niet toe!quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 20:10 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Ik leef niet in een droomwereldje, heb genoeg rottigheid meegemaakt.
Maar ik besef heel goed dat we nergens tot een oplossing komen zolang je maar blijft hameren op de afkomst van een bepaalde groep.
Dat leidt tot niets.
Ja, want de kranten staan vol, de FP loopt over van mensen die roepen: "Alleen die en die afkomst moet je pakken. De rest moet je lekker niks aan doen!!"quote:Tuig is tuig en moet als zodanig aangepakt worden, van élke afkomst.
Ik zeur over alle criminelen.quote:Stel dat er morgen niemand meer van Marokkaanse afkomst is die een delict pleegt, is het dan opgelost of ga je dan zeuren over al die Roma of Polen en vragen of de Poolse of Roma gemeenschap hun 'eigen mensen 'eens aanpakt?
Ik ga even snel m'n Politiek-Correcte Kretologie Bullshitbingo kaart halen, want het gaat hard met jouquote:En wanneer pakken autochtone Nederlanders het eigen gajes eens aan dan?
Dat wij in NL van iedereen verwachten dat ze ZELF hun kinderen opvoeden? En dat falen aan de kant van bepaalde mensen gewoon aangepakt moet worden, in plaats van de belastingbetaler mag gaan betalen voor het zoveelste mooie plannetje wat waarschijnlijk weer misluktquote:Wat is er mis met verplicht op school zitten tot 5 uur elke dag bijvoorbeeld?
Bedankt voor je compliment. Ik word er bijna verlegen van.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:54 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Maar de schijnwerper staat wel degelijk op jou![]()
Althans, ík zie je en lees je en heb bewondering voor jouw comments, zéker ook omdát je Marokkaanse Nederlander bent en er veelal wordt geklaagd dat er nóoooit eens een kritisch geluid komt uit de 'Marokkaanse gemeenschap'.
Jij bent bijvoorbeeld iemand van Marokkaanse afkomst die goed Nederlands spreekt/schrijft en duidelijk je afkeer weergeeft over bepaald ongewenst gedrag, precies zoals al die autochtonen dat ook doen.
Echter, er wordt dan weer geklaagd dat er zogenaamd geen Marokkanen zijn die dat gedrag afkeuren, alsof ze jou helemaal niet gelezen hebben![]()
Zowel jij als ik keur het geweld af en toch moet jij je kennelijk buigen over anderen die rottigheid uithalen , enkel en alleen omdat jij Marokkaanse roots hebt en ik niet?![]()
Nooit hoef jij je te verontschuldigen voor andermans gedrag, ik evenmin.
Gewoon lekker je mening geven en je niet laten vangen in die fuik
Ik geloof niet in die specifieke groep.quote:Nee, ik geloof niet dat omdat je stijf staat van verlopen politieke correctheid, de keiharde factor afkomst (en dat is meer dan ras alleen) maar negeren, en net doen alsof er geen rode draad is, alsof je niet met een dermate specifieke groep te maken hebben, die z'n eigen oplossing benodigd, en koste wat het kost hier elkaar maar na blijven kakelen: "Ja, maar dat ze marokkanen zijn, doet er totaal niet toe!", ik geloof niet dat dat tot een oplossing leid
Het was eens nodig en heb je verdientquote:Bedankt voor je compliment. Ik word er bijna verlegen van.
Je mag van alles verwachten ,maar het gebeurt niet he, of wel dan?quote:Dat wij in NL van iedereen verwachten dat ze ZELF hun kinderen opvoeden? En dat falen aan de kant van bepaalde mensen gewoon aangepakt moet worden, in plaats van de belastingbetaler mag gaan betalen voor het zoveelste mooie plannetje wat waarschijnlijk weer mislukt
Sociale druk? Jij denkt dat Marokkaanse jongeren zitten te pochen in hun omgeving, jegens de ouderen, zussen en overige omgeving over dat ze een meisje hebben mishandeld, een inbraak hebben gedaan of een scooter hebben geript? Op wat directe vrienden na - voor zover die het al weten- zwijgen ze er over. De acties zijn geenszins te vergelijken met een meisje dat zich 'ongepast'gedraagt of een jongen die een meisje niet 'waardig' is, daarover wordt geroddeld, gepraat en verspreiden geruchten zich sneller dan het vuur, hierover wordt niet gepraat, laat staan dat sociale druk niet van toepassing zou zijn wanneer het eenmaal bekend is.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:37 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Nou, ze zouden die verstikkende sociale controle kunnen gebruiken om hun eigen mensen terecht te wijzen.
Weetjewel, die sociale controle die heel erg verstikkend en ook effectief blijkt, als een moslima ineens met iemand omgaat die de familie niet bevalt. Of een sigaret opsteekt.
Ze zouden ook een stille tocht kunnen houden. En dan niet voor een vies stuk tuig met gouden hart, maar tegen dat vieze stuk tuig met z'n gouden hart.
Of, het tuig in hun directe omgeving erop aan kunnen spreken. Want als we kunnen lezen dat >50% een bekende van justitie is, hoef je geen rekenwonder te zijn om te bedenken dat bijna iedereen ze wel tegenkomt op familie verjaardagen.
Maar tot nader order spelen ze liever mooi weer, en verlenen ze lippendienst aan de oplossing
Terreur nog wel..... Zeg niet dat er niks aan de hand is, maar terreur, doe ff niet zo dramatisch.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 12:52 schreef LXIV het volgende:
Marokkanenterreur is een complot van de rechtse media.
Het is geen serieuze post.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 21:01 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Terreur nog wel..... Zeg niet dat er niks aan de hand is, maar terreur, doe ff niet zo dramatisch.
Dat is een ander verhaal, maar beweren dat men over het algemeen weinig tegen Marokkanen heeft...quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 20:01 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Wijs mij eens uitspraken aan die jouw mening dat ik een racist ben onderstrepen?
die zembla docu is echt ongelofelijk. Net een film dat soort complotten.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 12:49 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
http://zembla.vara.nl/Nie(...)36081b159979646f1115
http://www.geenstijl.tv/2(...)opverhaal_kapot.html
Ook lees je bijvoorbeeld nooit iets van autochtoon geweld tegen homo's in die krant ( http://vorige.nrc.nl/article2064159.ece) Terwijl elke scheet van Marokkanen wordt opgeblazen.
Het percentage verkrachters onder mannen is dan ook van een heel andere orde dan het percentage Marokkaanse jongeren dat crimineel gedrag vertoont, cq. met justitie in aanraking is geweest.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 20:59 schreef Triggershot het volgende:
... Laat staan dat ik woorden ga vuil maken aan selectieve statistiekenbeoordeling. 99,9% van de verkrachtingen, daar zijn mannen verantwoordelijk voor, maar niemand heeft het over een collectief negatief imago van de man, dat ze niet in stille tochten lopen etc.
Bron: "Criminaliteit grootste probleem integratie"quote:Van alle Marokkaanse jongens is maar liefst 65 procent tussen hun 12e en 23e levensjaar weleens aangehouden door de politie. Het Sociaal Cultureel Planbureau noemt die ontwikkeling in het rapport 'schrikbarend'.
Dat imago hebben Marokkanen toch echt aan zichzelf te danken. Ik hoor nooit iets over Vietnamezen. En de criminaliteit en het wangedrag begint vaak al op jonge leeftijd. Kennelijk is er ook niemand in de omgeving, uit eigen kring, die zulke jongeren corrigeert.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 20:59 schreef Triggershot het volgende:
De goede burger zal zich distantieren van de verkrachter, ja de goede Marokkaanse burger zal zich distantieren van de Marokkaanse crimineel, maar het is niet eerlijk dat er een collectief imago wordt geschapen voor de Marokkaan, waarbij je in de samenleving als ploeg al 3-0 achter staat en je maar eerst eens moet zien om gelijkspel te behalen voor je kunt slagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |