SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Veel plezier!! Dat moeten de ouders van C zijn toch? Feliciteer ze dan ook maar van hun oude overbuurtjesquote:Op zaterdag 19 mei 2012 09:17 schreef Kersjes het volgende:
Covie, hopelijk lukt het draaien.
Zo, wij gaan zometeen naar het 40-jarig huwelijksfeest van oom en tante van M. Er komen allemaal mensen die we al lang niet meer gezien hebben, ik mag dus ongegeneerd gaan pronken met mijn buik!
Ik ben er de laatste dagen ook echt een beetje chagrijnig van. Ik heb niet veel last van hormonen (zegt ook mijn mrquote:Op zaterdag 19 mei 2012 10:28 schreef Twinkle20 het volgende:
Beter dat ik vandaag rustig aan ga doen .. de afgelopen 2 dagen hebben hun tol geeist![]()
Wanneer leer ik nou eens dat ik nog maar op de helft van mijn krachten ben door de zwangerschap.. Ik onderschat het iedere keer weer
Je mag hem wel met ons delen hoorquote:Op zaterdag 19 mei 2012 10:37 schreef Phaidra het volgende:
Wil de envelop niet openen in m'n eentje, maar ik ben zooooo nieuwsgierig!!
Aangepast! Als er nog meer veranderd mag worden gil maar!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 21:43 schreef Gerberaatje het volgende:
Volgens mij mocht Regenboogjes in de lijst al omgezet worden in Keshet
Mag ik ook in het lijstje? Uitgerekende datum 16 augustusquote:Op zaterdag 19 mei 2012 13:36 schreef bijtje84 het volgende:
[..]
Aangepast! Als er nog meer veranderd mag worden gil maar!
Zit hier ook heerlijk aan een fruitcocktail. Over een uurtje high tea'en met vriendinnen op terras. Heerlijk een beetje zomer gevoel!
Haha, je hebt PM terugquote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:09 schreef Kersjes het volgende:
Phaidra, je hebt PM!
Hoezo zwangerschapsdementie, ik was helemaal vergeten dat we gemeenschappelijke kennissen hebben![]()
Covie, wat goed dat hij toch weer gedraaid is! En wat gezellig zo, zwanger met z'n 3en. Straks nog meer natuurlijk, al die kleine beebjes bij elkaar![]()
Allemaal genoten van het lekkere weer?
Het feestje was geslaagd, mijn buik is door zeker 5 mensen ongevraagd bevoeld en ik vond het niet eens erg![]()
Al begin ik inmiddels wel wat flauw te worden van de vraag of we hierna nog doorgaan voor een meisje
Ik krijg ook regelmatig de vraag dat het toch wel jammer is, dat het geen jongen is hè?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:09 schreef Kersjes het volgende:
Al begin ik inmiddels wel wat flauw te worden van de vraag of we hierna nog doorgaan voor een meisje
Ja maar jij bent een patser, met je koningskoppelquote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:55 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik vind jullie wel minderwaardig hoor, maar 1 vd 2 geslachten...kan toch niet![]()
Hier wordt altijd gedaan of het de ultieme combinatie is
Ja tuurlijk je kan 2 verschillende soorten hebben, maar is dat beter?
Ach ja mensen moeten wat zeggen![]()
WTF... Rare mensen heb je tochquote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:49 schreef Kersjes het volgende:
Jammer Gerbera, anders hadden we kunnen ruilen![]()
Serieus, iemand had zelfs het lef om me te zeggen "Jaaaaa, dat zeg je nou wel, maar nu loop je wel mooi een dochter mis. En je kan ook niet zeggen dat je niet blij bent met een 3e jongen, of wel soms?"
Ik:![]()
Ben maar weggelopen, anders was het verkeerd afgelopen ben ik bang
Geweldig!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:53 schreef Solagratia het volgende:
Mijn oma had 8 jongens en zei altijd 'de meisjes komen vanzelf' (schoondochters) Fantastisch mens was t toch
Dat is inderdaad erg slim van je, sowieso even aangeven ook bij de VK en de HA.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 20:20 schreef vamperotica het volgende:
Mmmm... Van de week hing er n briefje op school dat er bij zoonlief in de klas de 5e ziekte was geconstateerd en nu zag ik vanmiddag allemaal rode vlekjes en bultjes op de rug van mn zoontje.... Ik moet maandag sowieso bloed laten prikken.... Toch maar even vragen of ze willen kijken of ik het al gehad heb...
Fijne vervanger!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:35 schreef maffemuts het volgende:
[..]
Dat is inderdaad erg slim van je, sowieso even aangeven ook bij de VK en de HA.
Hier in Z'meer heerst het ook, en ik weet dat ik m niet gehad heb... en de eerste tekenen wel gespot bij m'n oudste maar vervanger wilde gisteren niet kijkenMaandag dus weer een dag.
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 13:39 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Mag ik ook in het lijstje? Uitgerekende datum 16 augustus
En dan ne top dat moment bijvoorbeeld dit shirt dragen...quote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:36 schreef maffemuts het volgende:
Oh en vwb geslachtsdrift van sommige mensen... als ze het mij nu vragen (ook na diverse flauwe opmerkingen aangezien wij ook van beide 1 'gezond' exemplaar hebben lopen), geef ik aan dat dit of een aliën wordt of een she-male ... einde discussie, en de tegenpartij weet niet wat hij/zij moet zeggen![]()
Dank je!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 22:07 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Maar wat leuk! Ik wist dit nog niet. Van harte
Ik kreeg vaak de opmerking ' nu heb je een meisje, je hebt wat ej wou toch? ' En ik had echt zoiets van WTF?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:55 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik vind jullie wel minderwaardig hoor, maar 1 vd 2 geslachten...kan toch niet![]()
Hier wordt altijd gedaan of het de ultieme combinatie is
Ja tuurlijk je kan 2 verschillende soorten hebben, maar is dat beter?
Ach ja mensen moeten wat zeggen![]()
Die respecteer ik net zoveel als hen die het niet hebbenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 22:43 schreef -Spring het volgende:
En wat vinden jullie dan van aanstaande moeders die wél een voorkeur te hebben?
Na de grofweg 20 weken schijnt het weinig tot geen gevolgen meer te hebben voor de zwangerschap dus misschien dat ze er daarom niet meteen iets mee gedaan hebben?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:35 schreef maffemuts het volgende:
[..]
Dat is inderdaad erg slim van je, sowieso even aangeven ook bij de VK en de HA.
Hier in Z'meer heerst het ook, en ik weet dat ik m niet gehad heb... en de eerste tekenen wel gespot bij m'n oudste maar vervanger wilde gisteren niet kijkenMaandag dus weer een dag.
Dit is de reden dat ik graag een geslachtsecho wilde. Heb in mijn omgeving meegemaakt dat iemand echt teleurgesteld was dat de baby niet het geslacht had dat ze in haar hoofd had. Ze moest echt omschakelen. Ze vertelde later hoe erg ze dat vond, dat ze in het prille begin niet ten volle blij kon zijn. Gelukkig heeft het niet lang geduurd. Het zal ook schelen dat het haar laatste was, net als bij ons.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:18 schreef covie het volgende:
Ik kan me toch goed voorstellen dat iemand voorkeur heeft hoor, en je kunt er weinig aan doen dat je voorkeur hebt toch?
Maar merk wel dat bijv. mijn ene zus best een sterke voorkeur heeft voor een meisje. En ik ben dan zo bang dat ze teleurgesteld is als het een jongen isen daar heb ik dan wel weer moeite mee.
Prima, wat de rest al zegt, kan ik me helemaal voorstellen zelfs want voor mijn oudste kon ik me echt geen voorstelling van een meisje maken. Liever niet zeg, ik was een jongensmama, dacht ik.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 22:43 schreef -Spring het volgende:
En wat vinden jullie dan van aanstaande moeders die wél een voorkeur te hebben?
De verloskundige zei ook dat het na ongeveer 20 weken vrij ongevaarlijk is, maar op internet lees je weer andere verhalen....quote:Op zondag 20 mei 2012 08:00 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Na de grofweg 20 weken schijnt het weinig tot geen gevolgen meer te hebben voor de zwangerschap dus misschien dat ze er daarom niet meteen iets mee gedaan hebben?
Bhahahaquote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:36 schreef maffemuts het volgende:
Oh en vwb geslachtsdrift van sommige mensen... als ze het mij nu vragen (ook na diverse flauwe opmerkingen aangezien wij ook van beide 1 'gezond' exemplaar hebben lopen), geef ik aan dat dit of een aliën wordt of een she-male ... einde discussie, en de tegenpartij weet niet wat hij/zij moet zeggen![]()
Verontwaardigd omdat je niet wilt weten wat het geslacht is?quote:Op zondag 20 mei 2012 13:34 schreef Twinkle20 het volgende:
Tis niet eerlijk he Kersjes![]()
Over het geslacht en dat andere mensen het allemaal beter weten.
Tja, ik kom er meer en meer achter dat dat in de kringen waar ik mij in begeef ook zo is![]()
En ik praat er gewoon maar niet meer teveel over. Wij hebben ons standpunt bepaald in bepaalde dingen .. en daar zullen mensen altijd iets van vinden.
Maar hoe het dan af en toe gebracht wordt.. zo opdringend![]()
Laat ons gewoon lekker ons ding doen!
Eerst waren we er vol van overtuigd dat we het geslacht van ons kindje niet wilden weten dadelijk met de 20-wekenecho.
Nu bekruipt me meer en meer het gevoel dat ik het eigenlijk wel graag zou willen weten. Al moet je altijd in je achterhoofd houden dat de realiteit totaal anders kan zijn (zo was het onlangs bij een vriendin van ons.. zou een meisje krijgen en er kwam een jongen uit .. haar hele leven stond op zijn kop want zij had zich daar helemaal op in gesteld).
En de vraag is dan: kun je hier dan mee omgaan als de realiteit anders blijkt?
Heel veel mensen vragen inderdaad aan ons: Enne, weten jullie al wat het wordt? Willen jullie weten wat het wordt .. en dat we dan nee zeggen .. daar zijn mensen echt verontwaardigd over. Dat schijnt niet meer te kunnen anno 2012 met alle technieken heden ten daags![]()
En als we het dan toch weten houden we het gewoon lekker voor onszelf.. Ik heb prima aan mezelf bewezen dat ik zulke 'geheimen' kan bewaren .. getuige het feit dat ik mijn zwangerschap zo lang voor iedereen verborgen heb kunnen houden. Op een paar mensen na dan die ontzettend dicht bij ons staan en waarmee we het graag willen delen. En waarvan we weten dat zij het nooit zouden doorbrieven aan anderen.
Ondertussen gaat het hier allemaal zijn gangetje. Lichamelijk ben ik helemaal opgeknapt van al het teveel gedane in de afgelopen dagen. Vandaag rustig aan, morgen een 5-daagse (lange!) werkweek voor de boeg. Dus al mijn energie ga ik daarvoor bewaren.
En straks weer een buikfoto maken! Ikzelf merk het verschil niet zo maar manlief zegt dat ie echt wel duidelijk verschil ziet met 4 weken geleden! De bedoeling is dat we iedere 4 weken een buikfoto maken... Zal mij benieuwen hoe deze weer anders is t.o.v. de vorige
Hang in de tuin weer? Het giet hier!quote:Op zondag 20 mei 2012 14:02 schreef pardijntje het volgende:
Kersjes en Gerberaatjewat vervelend voor jullie beide
vamp goed dat je nog even laat testen
Ik ben niet vooruit te branden vandaag, gelukkig is het lekker hang in de tuin weer!
quote:Op zondag 20 mei 2012 14:14 schreef covie het volgende:
[..]Ik heb echt net de was buiten opgehangen om te drogen
Ik hoor hier niet meer thuis, maar zo herkenbaar. Bij mijn 4e zwangerschap heb ik dan ook steeds geantwoord toen mensen zeiden 'nu hoop je zeker wel op een meisje he', 'nee en als het weer een jongen is gaan we ook niet door tot we een meisje krijgenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:49 schreef Kersjes het volgende:
Jammer Gerbera, anders hadden we kunnen ruilen![]()
Serieus, iemand had zelfs het lef om me te zeggen "Jaaaaa, dat zeg je nou wel, maar nu loop je wel mooi een dochter mis. En je kan ook niet zeggen dat je niet blij bent met een 3e jongen, of wel soms?"
Ik:![]()
Ben maar weggelopen, anders was het verkeerd afgelopen ben ik bang
OMG...OMG...OMG.....quote:Op zondag 20 mei 2012 16:49 schreef SupremeEvil het volgende:
Ook hier stralend weer eigenlijk! Lekker aan m'n (marktplaats koopje) fiets gesleuteld, moesten nog een aantal dingetjes gefixt worden. Voor straks nog een mooi kinderzitje regelen en dan heb ik een echte nep mama fiets
. Hier ook begonnen met het kamertje, een wandje is gestuukt en het behang is besteld. En ik heb zo'n zin om het in te richten! A.s donderdag komen de meubeltjes... Maar daar kan ik nog niks mee, want eerst behangen enzo. Maar in m'n hoofd ziet het er erg leuk uit
Ohja, enne hormonen... Rare dingen! Nou ben ik al een snelle jankerd, maar nu jank ik soms om niks... Oh en Ik ben saai, want snel moe en nergens zin in... Arme. En aankomende week 28 weken...waaahhhh nog maar twaalf weken! (14 max)...pfffff
Dat is zeker even het google-en waard, tnx!quote:Op zondag 20 mei 2012 19:55 schreef bijtje84 het volgende:
Eliis je hebt recht op extra pauze he. Daar schijnen allerlei richtlijnen voor te zijn. Andere dames hier kunnen je daar vast meer over vertellen.
Ik werk op een onderwijsinstelling, misschien kan ik inderdaad even in de bieb gaan zitten, hoofd op tafel en een kleine powernap doen, valt toch niet niet op tussen al die half slapende studentenquote:Op zondag 20 mei 2012 21:31 schreef Twinkle20 het volgende:
Ow Ellis die periode herken ik helemaal hoor! Ik was week 7 t/m 11 ook moe moe moe! Wel in een vroeg stadium verteld aan mijn werkgever, daardoor kon ik me iets meer vrijheid/rust permiteren.
Hopelijk kom je zo ook de komende weken door, zonder dat je gelijk je werkgever inlicht! Ik kan me wel indenken hoe je je nu voelt. Doe rustig aan!![]()
Misschien stiekem een powernap op de dag?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.insert jompel jompel hartjessmiley weet niet hoe die moeten met mijn tel.
quote:Op maandag 21 mei 2012 10:58 schreef covie het volgende:
jaaa wij zijn de ouders geworden van een prachtige dochter met veueul haar. Alles goed gegaan, wel beetje gescheurd maar was geen houden aanOoooh wat leuk, van harte gefeliciteerd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.insert jompel jompel hartjessmiley weet niet hoe die moeten met mijn tel.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat heerlijk zegEn wat een mooie dag om te bevallen
.
Is het nog vrij snel gegaan nadat je naar ziekenhuis bent gegaan? Nou dat komt wel, eerst genieten!
quote:Op maandag 21 mei 2012 11:40 schreef Sorbootje het volgende:
Covie, hartelijk gefeliciteerd! En baby's met veel haar zijn de leukste!
Ik ben vandaag exact 34 weken en 3 dagen.quote:Op zondag 20 mei 2012 19:55 schreef mikoxx het volgende:
Bijtje, hoe ver ben je nu? Fijn dat je nog wel 'de deur uit gaat', want dat is toch wel een beperking vond ik destijds. Ik wil je iig alvast superveel succes wensen, het is zoooo leuk, een tweeling!
Ik denk dat je je ook moet bedenken: wat zou je willen doen als je een verhoogde kans hebt? Zou je bij een verhoogde kans verder laten onderzoeken of laat je het er dan bij, en wanneer 'kies' je voor afbraak van de zwangerschap, als je dat al overweegt? En eventueel op basis daarvan bepalen of je de combinatie test wil doen....quote:Op maandag 21 mei 2012 13:04 schreef peace-lover het volgende:
Het duurt nog even voor de 20-weken echo komt dus rustig nadenken over geslachtsbepalingNet de VK gebeld, en ik moet na denken of ik een combinatietest wil...
En ik weet het niet meer ineens
Ik ben wel boven de 30 maar nog geen 36 dus het wordt niet vergoed, en ik weet niet of ik wil weten wat "de kans is op"; als de kans 1 op 250 is dan is de kans nog steeds 249 op 250 dat er niks mis is toch?
Ja ook dat laatste nog inderdaadquote:Op maandag 21 mei 2012 13:14 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Ik denk dat je je ook moet bedenken: wat zou je willen doen als je een verhoogde kans hebt? Zou je bij een verhoogde kans verder laten onderzoeken of laat je het er dan bij, en wanneer 'kies' je voor afbraak van de zwangerschap, als je dat al overweegt? En eventueel op basis daarvan bepalen of je de combinatie test wil doen....
Maar het blijft een lastigeinderdaad, zelfs bij 1 op 250 heb je nog 249 kan dat het goed is... en bij 1 op 10.000 (even een extreme
) kan jij net degene zijn met een kindje wat een 'afwijking' heeft....
Dat is hier ook zo, echt bij elke echo krijgen we een volle blik op het zaakjequote:Op maandag 21 mei 2012 13:06 schreef Phaidra het volgende:
Kersjes en Gerberaatje, fijn dat het vandaag beter te handelen is.
Kwisted, hier ook een bewegelijke beeb. In het begin schrok ik er ook steeds van, raar gevoel ook. Het went gelukkig wel, wat Gerbera ook zegt.
En covie, gefeliciteerd met jullie meisje![]()
![]()
. Mooie naam en fijn dat alles goed gegaan is
.
Zelf vanochtend weer een groei-echo gehad (3e op rij) en de beeb groeit nog steeds volgens eigen lijn. Hij wordt geschat op 2200 gram nu en dat is prima. Klein maar fijn. De echofotootjes worden steeds onherkenbaarder, zelfs de buik past er nu niet meer volledig op
(uiteraard hing wel z'n geslacht weer vol in beeld
). De echomevrouw was lichtelijk verbaasd over de hoeveelheid vruchtwater nog op deze termijn. Hij heeft het blijkbaar nog erg goed daarbinnen
.
Whihi oh echtquote:Op maandag 21 mei 2012 12:20 schreef Mangostine het volgende:
Covie en man, gefeliciteerd met jullie dochter!Geniet!
Enf, ik heb ook zo'n drukke buikbaby... mijnes is al richting mijn maag aan het gaan, ook lekker.Heerlijk gevoel toch, dat geplop en geduw? Van het weekend heb ik een filmpje gemaakt van mijn buik, waarop je de plopjes gewoon al ziet
![]()
Morgen de 20 weken echo! Ben benieuwd, er is geen reden om me zorgen te maken, maar ik vind het toch wel spannend...
Dat jaquote:Op maandag 21 mei 2012 12:41 schreef Mangostine het volgende:
Ik vind het zo leuk!
Soms zit ik op mijn werk in een of ander overleg en dan denk ik, fuck dit, mijn baby is aan het bewegen, de rest is zo triviaal!? En dan ben ik dus heel even de gelukkigste mens op aarde
Wat fijn dat ze zo adequaat reageren en dat de waarde amper gestegen was... heel fijn!quote:Op maandag 21 mei 2012 13:34 schreef bodpa09 het volgende:
Ik ben weer terug van de gyn. Galzoutwaarde was maar 1 puntje hoger gelukkig, en we troffen een gynaecoloog die ons erg gerust wist te stellen. Kind lijkt ingedaald! Verder is het devies om vooral laagdrempelig langs te komen als ik het niet vertrouw.
Volgende week weer prikken, de week erop weer een afspraak. Dan bepalen we wanneer ik word ingeleid, met 37 of met 38 weken. Het lijkt er dus op dat ons kindje ergens tussen 13 en 22 juni het levenslicht zal zien. Nouja, dat is nu het plan en plannen kunnen wijzigen, maar toch vind ik het een erg fijn idee. Nog 3-4 weken! Kom ik ineens in het juni lijstje terecht!
Dat deden de mijne ookquote:Op maandag 21 mei 2012 22:06 schreef Cocotrimonium het volgende:
Covie, gefeliciteerd!![]()
Sonnetje, wat lief!
Heb zelf vandaag een pretecho gehad (met 15w4d). Alles zag er voor nu goed uitMgoed, kind is wel lekker relaxed, want lag grootste deel van de tijd lekker te slapen
Waar ik me dan meteen weer wat zorgen over kan maken: is hij niet té rustig?? Mgoed, ik weet ook dat ik zo helemaal niet moet denken. Alles wat ze konden zien, zag er perfect uit in ieder geval
En hij zit op dit moment 6 dagen in de plus, maar dat kan ook gewoon een groeispurt zijn
Oh, zo goed waren ze niet omdat hij vrijwel de hele tijd gewoon met zn hoofd naar beneden ligt, lekker rusten op de baarmoederwand xD Eens kijken wat ertussen zitquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel duidelijk jaquote:
Hihi, we shall seequote:Op dinsdag 22 mei 2012 08:50 schreef Mangostine het volgende:
Toch mooi hoor Coco!Dat wordt een knapperd, dat zie je zo
![]()
Oh echt? Ik meende uit de reactie van de echomevrouw te begrijpen dat die mini's juist meestal heel wakker zijn en anders makkelijk wakker te krijgen zijn (die vrouw heeft echt heel veel in mijn buik lopen porren, maar kind reageerde er maar heel licht op en bleef gewoon lekker liggenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 08:51 schreef Gerberaatje het volgende:
Coco, prachtige echo'senne 't is maar een moment opname hè? Hier was deze baby met de 26 weken echo (3D pretecho enzo
) behoorlijk rustig, en zelfs met springen, op mijn kop hangen
(serieus, heupen omhoog om haar zo een paar cm de andere kant op te krijgen) niet in beweging te krijgen... en ik heb echt echt echt geen rustige kindjes in de buik
En juist op jouw termijn zijn de kindjes vaak 'maar' een paar uur per dag echt heel erg wakker en voor de rest slapen ze heeeel veel!
Dat klinkt tof he? Dat gebons tegen de doppler aanquote:Op dinsdag 22 mei 2012 08:53 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben wel benieuwd of ons kindje zometeen beweeglijk is. Ik voel hem nu wel. Afgelopen vrijdag bij de vk was ie tegen de doppler aan het frotten
Das een goede tip, thanks! Dan laat ik die nog even achterwege!quote:Op dinsdag 22 mei 2012 10:38 schreef Sannne het volgende:
Marjolijntje, je kan meestal 7 dagen per week terecht bij de thuiszorg- of borstvoedingswinkel voor de kolf! Huren is 2 euro nog wat per dag (meestal dan) dus vooraf halen is een duur geintje..
Wil je wel eens niet van die enge dingen bloggen, ik mag donderdag pasquote:Op dinsdag 22 mei 2012 10:03 schreef Sorbootje het volgende:
Gisteren weer goedgekeurd bij de verloskundige. Was erg opgelucht, want maakte me toch een beetje zorgen. Heb het net even lekker van me afgeblogd.![]()
Ik zou het doenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:11 schreef Marjolijntje het volgende:
Hier gelukkig ook nog geen vocht aan het vasthouden, klinkt naar.
Ik wil ijsjes! Maar we hebben niks meer in de vriezer en ik weet niet of ik vandaag de energie nog ergens vandaan kan peuteren om naar de supermarkt te gaan
ik ook! Lekker laten gaan ook.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:53 schreef Marjolijntje het volgende:
Ik moest huilen bij mn 12 weken echo, toen ik zag dat er echtecht een levende baby in mn buik zat, ben ook zo'n muts hoor![]()
Oh, echt? Bij mij zit 'ie ook aan de voorzijde, dus ging er eigenlijk al vanuit dat het nog wel een flink aantal weken zou duren. Maar wie weet voel ik het ook al heel binnenkort danquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:50 schreef Mangostine het volgende:
Oh en de placenta zit aan de voorzijde, maar ik voel de baby dus al 5 weken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |