Goed bezig man. Blijf doorgaan maar echt echt echt rustig aan. Massive respect dat je met overgewicht na tig jaren zonder conditie nu toch gaat lopen! Het is nooit te laat. Take it easy en binnen afzienbare tijd loop je op een gegeven moment zomaar een kwartier, een half uur of meer!quote:Op woensdag 16 mei 2012 16:17 schreef Stefan het volgende:
Vandaag 1x 1 en 3x 2 min gelopen, vooruitgang, morgen rust
![]()
Merk wel dat mn spieren en botten moeite hebben met mn overgewicht en gebrek aan uberhaubt bewegen. Maar ga t echt rustig doen desnoods doe ik Evy les 1 5x over
Het schijnt er wel weer voor te worden morgenquote:Op woensdag 16 mei 2012 17:49 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik moet morgen gewoon ff 10 pakken om boven de 400 te komen in mijn challenge. Wordt wel weer eens tijd ook.
Ja dat hoorde ik ook! Vandaag viel het hier ook 100% mee.quote:Op woensdag 16 mei 2012 17:50 schreef YUR het volgende:
[..]
Het schijnt er wel weer voor te worden morgen
Ligt eraan hoe je de challenge voor jezelf opsteltquote:Op woensdag 16 mei 2012 18:15 schreef streamnl het volgende:
Heb me bij de challenge ingeschreven in de op. Is het valsspelen als ik alle km erbij zet die ik al bij Endomondo heb gelopen dit jaar? Of moet ik vanaf nu tellen?
Heb tot nu toe bij de lessen van Evy ook geen warmining up gedaan, alleen na de eerste les had ik ontzettende spierpijn.quote:
De challenge is met name voor jezelf en niet als wedstrijd onderling, dus zet er in wat je wilquote:Op woensdag 16 mei 2012 18:25 schreef streamnl het volgende:
Persoonlijk vind ik dat ik de rest mag meetellen maar nogmaals ik weet niet of jullie dat zien als valsspelen. Want in dat geval doe ik dat niet.
Edit ik sta er in met mijn totale km. Hoe moet ik die -22.07 interpreteren?
quote:Op woensdag 16 mei 2012 19:00 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
-22 is het percentage wat je ONDER je schema zit wat je nu had moeten lopen.
Hoeveel weeg je en wat is je streefgewicht? En doe je nog andere dingen behalve lopen. Lijnen?quote:Op woensdag 16 mei 2012 16:36 schreef Stefan het volgende:
Ik heb aanleg om snel dik te worden maar ook aanleg om snel af te vallen, dus heb zin in dat t steeds beter gaat
YUR loopt morgen niet...PMS and all that..quote:Op woensdag 16 mei 2012 14:38 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
Denk dat YUR er verstandiger aan doet gewoon een briefje met het nummer in z'n BH te doen.
shit... loop vanavond ook niet, op donderdagavond loop ik altijd het liefste met mijn roze shockabsorber en die zit nu net in de was.....en dan zeggen sommige mensen nog dat rennen leuk isquote:
Die lila moet je inderdaad niet aantrekken bij je donderdagoutfit. Dan lijk je net een goedkope sloeriequote:Op woensdag 16 mei 2012 20:31 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
shit... loop vanavond ook niet, op donderdagavond loop ik altijd het liefste met mijn roze shockabsorber en die zit nu net in de was.....en dan zeggen sommige mensen nog dat rennen leuk is
ja, heb al eens per ongeluk gedaan....kreeg heel veel aandacht van hanggroepjongeren jeweetz!quote:Op woensdag 16 mei 2012 20:35 schreef YUR het volgende:
[..]
Die lila moet je inderdaad niet aantrekken bij je donderdagoutfit. Dan lijk je net een goedkope sloerie
Weeg nu 105 en wil naar 80, kom van 130. Ik eet bewust, drink niet meer elke dag, drink amper frisdrank, ik ontbijt/lunch en avondeet zo verantwoordmogelijkquote:Op woensdag 16 mei 2012 19:34 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Hoeveel weeg je en wat is je streefgewicht? En doe je nog andere dingen behalve lopen. Lijnen?
quote:Op woensdag 16 mei 2012 20:44 schreef Stefan het volgende:
[..]
Weeg nu 105 en wil naar 80, kom van 130. Ik eet bewust, drink niet meer elke dag, drink amper frisdrank, ik ontbijt/lunch en avondeet zo verantwoordmogelijk
Schatje toch! Morgen samen naar de Zwaluwhoeve? Moddermaskertje doen? Voel je je vast beterquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017
Knap hoor!quote:Op woensdag 16 mei 2012 20:44 schreef Stefan het volgende:
[..]
Weeg nu 105 en wil naar 80, kom van 130. Ik eet bewust, drink niet meer elke dag, drink amper frisdrank, ik ontbijt/lunch en avondeet zo verantwoordmogelijk
Hulde. Ik ben van 100 naar 75 gegaan, dus ik weet een beetje hoe je je voelt. Goed bezig, manquote:Op woensdag 16 mei 2012 20:44 schreef Stefan het volgende:
[..]
Weeg nu 105 en wil naar 80, kom van 130. Ik eet bewust, drink niet meer elke dag, drink amper frisdrank, ik ontbijt/lunch en avondeet zo verantwoordmogelijk
Triest he, last van de kou...... het is half mei...quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:18 schreef DJMO het volgende:
Ik ben erop uit getrokken vanavond toen het droog werd, kreeg onderweg wel wat spetters mee, maar ik had vooral last van de kou :/
[ afbeelding ]
http://runkeeper.com/user/DJMO/activity/88531018
Mijn meest bizarre 'verrek, ik ben ECHT afgevallen!' moment was toen ik me met mijn favoriete horloge moest melden bij de juwelier om er een schakel uit te laten halen, omdat ie anders van mijn hand gleedquote:Op woensdag 16 mei 2012 21:20 schreef bloodymary1 het volgende:
Lees hier de laatste dagen regelmatig van mensen die 20 kilo of meer zijn afgevallen. Mij lijkt dat je je dan helemaal geweldig moet voelen. Ik ken het zelf niet, hoeft ook niet, heb ongeveer mijn hele leven al hetzelfde, redelijk goede gewicht (maat 40), met een marge van 5 kilo of zo. Maar hoe geweldig moet je je voelen als je ineens drie kledingmaten of misschien zelf meer minder hebt.
njah, ik ben sowieso een enorme koukleumquote:Op woensdag 16 mei 2012 21:21 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Triest he, last van de kou...... het is half mei...
dat lijkt me idd wel bizar iddquote:Op woensdag 16 mei 2012 21:22 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Mijn meest bizarre 'verrek, ik ben ECHT afgevallen!' moment was toen ik me met mijn favoriete horloge moest melden bij de juwelier om er een schakel uit te laten halen, omdat ie anders van mijn hand gleed
Ik ook hoor. Hier klagen mensen dan bij 20 graden dat het warm is om te lopen en ik denk dan, ha het wordt een beetje aangenaam.quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:22 schreef DJMO het volgende:
[..]
njah, ik ben sowieso een enorme koukleumik loop met 17 graden nog in lange broek en lang shirt
quote:Beste YUR,
Hardlopen is met succes je grenzen verleggen. De grootste motivator is vaak de beleving van succes, in het geval van hardlopen is dat prestatieverbetering en het behalen van eventueel gestelde doelen.
Veel succes morgen tijdens de jubileum Trompper Optiek Golden Tenloop 2012.
Namens de organisatie van AV de Koplopers:
Gerda Dielen
Anja Kropmans
Henny Karreman
Bruun van der Steuijt
Evert Wallien
Menno Emmink
André Vos
Dankjewelquote:Op woensdag 16 mei 2012 21:39 schreef uniekhoorn het volgende:
Mag/moet morgen ook maar weer eens..
Succes alle renners morgen!
de mijne ook niet ben ik na vanavond achterquote:Op woensdag 16 mei 2012 21:45 schreef Wiehoe het volgende:
Ook weer terug van mijn rondje. Intervallen is niet mijn hobby.. Ging verder wel goed. Ik zit nu ongeveer op mijn jaarschema.
Ik vind t helemaal niet erg.quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:21 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Triest he, last van de kou...... het is half mei...
En ze vervolgens weer aankomt... en weer afvalt... en weer aankomt en WEER afvalt...quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:20 schreef bloodymary1 het volgende:
Lees hier de laatste dagen regelmatig van mensen die 20 kilo of meer zijn afgevallen. Mij lijkt dat je je dan helemaal geweldig moet voelen. Ik ken het zelf niet, hoeft ook niet, heb ongeveer mijn hele leven al hetzelfde, redelijk goede gewicht (maat 40), met een marge van 5 kilo of zo. Maar hoe geweldig moet je je voelen als je ineens drie kledingmaten of misschien zelf meer minder hebt.
Bekend verhaalquote:Op woensdag 16 mei 2012 21:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En ze vervolgens weer aankomt... en weer afvalt... en weer aankomt en WEER afvalt...
Bij moeten ze ook het vel op mijn rug strak trekken en er dan een paar nietjes doorheen jassen.quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:59 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Bekend verhaalHet vel van mijn bovenarmen vindt het minder lollig tegenwoordig
quote:Op woensdag 16 mei 2012 22:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Bij moeten ze ook het vel op mijn rug strak trekken en er dan een paar nietjes doorheen jassen.
Maar goed ik ben in mijn leven dan ook totaal zo'n 125KG afgevallen...
dat is zo'n beetje 2,5 x mijn gewichtquote:Op woensdag 16 mei 2012 22:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Bij moeten ze ook het vel op mijn rug strak trekken en er dan een paar nietjes doorheen jassen.
Maar goed ik ben in mijn leven dan ook totaal zo'n 125KG afgevallen...
quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:22 schreef DJMO het volgende:
[..]
njah, ik ben sowieso een enorme koukleumik loop met 17 graden nog in lange broek en lang shirt
Dan word het tijd dat jullie harder je best doen.quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik ook hoor. Hier klagen mensen dan bij 20 graden dat het warm is om te lopen en ik denk dan, ha het wordt een beetje aangenaam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |