Ik ben op geen enkele wijze betrokken bij de opnames, zit op de afdeling persvoorlichting en communicatie.quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nu je toch bezig bent als een baas.
Op welke wijze ben je betrokken bij de opname ?
quote:Classic Albums: Dirk Jan Roeleven - 29-3-2012
Dirk Jan Roeleven regisseerde de aflevering van Classic Albums waarin 'Venus' een belangrijke rol speelt. Het nummer staat op de plaat 'At home' wat de belangrijkste plaat van de band Shocking Blue is. Op At Home staat eveneens Love Buzz, een nummer dat een cultstatus heeft bereikt in Japan en Amerika omdat Nirvana het als eerste single heeft uitgebracht. Sinds de jaren negentig heeft Robbie van Leeuwen, bijgenaamd The Genius, de pers gemeden. Speciaal voor Classic Albums verbreekt hij het stilzwijgen. In de aflevering komen ook manager Cees van Leeuwen, platenbaas Willem van Kooten, fotograaf Ronnie Hertz en diverse muzikanten aan het woord. Te gast is Dirk Jan Roeleven.
Dat doe je goedquote:Op donderdag 29 maart 2012 10:49 schreef Raoul_VPRO het volgende:
[..]
Ik ben op geen enkele wijze betrokken bij de opnames, zit op de afdeling persvoorlichting en communicatie.
Dirk Jan Roeleven heeft de docu met Robbie van Leeuwen gemaakt vertelde hij onlangs bij DWDD.. ik vind het ook geweldig en wil hem ook zien.quote:Op maandag 26 maart 2012 20:39 schreef Karina het volgende:
Shocking Blue lijkt me mooi, met de andere twee heb ik niet zoveel.
Ik kijk nu pas deze topicquote:
quote:
quote:Op vrijdag 20 april 2012 17:21 schreef Gillingham het volgende:
Jammer dat ze zich nu richten op Nederlandse albums.
[..]![]()
Dat klinkt mee als een verzamelalbum, dan als een band.
Ik wel.quote:Op vrijdag 20 april 2012 10:59 schreef belsen het volgende:
Caro Emerald had ik vorige week gezien, maar daar kreeg ik het niet warm of koud van
Het is geen feedback hoor, het is gewoon commentaar van een stel betweters en wijsneuzen.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:47 schreef Raoul_VPRO het volgende:
Bedankt voor de feedback in elk geval.
Zegt Ulxquote:Op vrijdag 20 april 2012 18:43 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het is geen feedback hoor, het is gewoon commentaar van een stel betweters en wijsneuzen.
ik kijk morgen naar PAU!L heb ik vanavond niet gekeken..wel naar Robbie van Leeuwen.quote:Op zaterdag 21 april 2012 23:20 schreef Karina het volgende:
Ah nog iets om morgen terug te kijken, wordt een drukke dag
Jammer, zou graag alles over de tot standkoming vanquote:Op zaterdag 21 april 2012 09:08 schreef IAmKloot het volgende:
de makers van de engelse serie wilden Definitely Maybe (oasis) OK Computer (radiohead) en het debuut van The Stone Roses doen maar deze bands wilden niet meeweerken. Misschien dat Daryll Ann, The Serenes en Johan niet beschikbaar waren
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |