FOK!forum / Televisie / Het grote anime/manga topic #204: En de Another is...
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 15:20
lutci.png

Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)

5kopzc.png

Anime is de Japanse variant op "onze" tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet.
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte afbeeldingen (hentai) of onze (kinderlijke) series (op Jetix, Nickelodeon).
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende genres. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jongens (Shonen): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series "Bleach" en "Naruto" vallen in dit gedeelte

Gericht op meisjes (Shoujo): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn "Sailor Moon", "Cardcaptor Sakura" en "Fruits Basket"

Gericht op de jong volwassen vrouw (Josei): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series "Nana", "Paradise Kiss" en "Honey and Clover" zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn "Junjou Romantica" en "Gravitation"

Gericht op de jong volwassen man (Seinen): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn "Elfen Lied" en "Ghost in the Shell".

Gericht op kinderen (Kodomo): "Hello Kitty" en "Hamtaro" - dit spreekt voor zich.

nzllxh.png

De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

iptmk0.jpg

Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC rondvragen, een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen, het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer eerst deze eerst te downloaden.

2isjkmf.png

Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!

Lente 2012

iIrw2JgoAX24G.jpg

2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall

nybk0l.png

Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #17
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Animé/Manga meetingtopic dl. 5 - beware of the Ice tea.
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #17
[ANIME] One Piece

jk7ndh.png

Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
.Cake. 8)7
Bakakame 8-)
Qunix :)
Xaryna :9
ArcticBlizzard
SleepSub
Denninho
Mschol
NeeEcht
Gaddle
Robin007bond O+
Sinterklaaskapoentje
Lithia
Klipnap O+
Samael
De_Ilias
RedBoyke :+
Blue_Panther_Ninja

Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!

[ Bericht 0% gewijzigd door Klipnap op 25-03-2012 21:39:30 ]
Repelsteeltjuzondag 25 maart 2012 @ 15:28
Misaki Mei!
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 15:32
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 15:28 schreef Repelsteeltju het volgende:
Misaki Mei!
Ik denk het niet ;) Ik denk dat het
SPOILER
Chibiki
is.
Frag_adderzondag 25 maart 2012 @ 15:35
nieuwe seizoen valt tegen :P another moet ik nog afkijken :(
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 15:35 schreef Frag_adder het volgende:
nieuwe seizoen valt tegen :P another moet ik nog afkijken :(
Is het nieuwe seizoen al begonnen?
Ik verwacht veel van Accel World, Sankarea, Mysterious Girlfriend X en Kore wa Zombie II.

[ Bericht 1% gewijzigd door Klipnap op 25-03-2012 15:48:27 ]
wdnzondag 25 maart 2012 @ 16:30
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 15:35 schreef Frag_adder het volgende:
nieuwe seizoen valt tegen :P another moet ik nog afkijken :(
Ozma is niet verkeerd vind ik.
Eerste 2 eps zijn aardig.

quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 15:38 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Is het nieuwe seizoen al begonnen?
Ik verwacht veel van Accel World, Sankarea, Mysterious Girlfriend X en Kore wa Zombie II.
en Fate zero *O*
.Cake.zondag 25 maart 2012 @ 16:32
Chihayafuru... het blijft een heerlijke serie, ik zeg het nog maar een keer!

O+

quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 15:38 schreef Klipnap het volgende:
Is het nieuwe seizoen al begonnen?
Ik verwacht veel van Accel World, Sankarea, Mysterious Girlfriend X en Kore wa Zombie II.
Nog niet, hoewel er geloof ik wel een paar pre-airs zijn al.

Ik verwacht veel van Fate/Zero, Space Bros (:P), Tsuritama, Accel World en Sakamichi no Appolon.

Verder zie ik wel wat ik ga kijken volgend seizoen, wil eigenlijk wel iets minder series tegelijk volgen.
Helemaal als mijn sollicitatiegesprek van morgen goed gaat ;)
Frag_adderzondag 25 maart 2012 @ 16:32
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 15:38 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Is het nieuwe seizoen al begonnen?
Ik verwacht veel van Accel World, Sankarea, Mysterious Girlfriend X en Kore wa Zombie II.
ik hoop dat er een serie tussen zit die mij uberhaupt kan boeien :P maar mysterieus girlfriend klinkt voor mij echt als een toppertje hoor!

SPOILER
:')
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 16:33
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 16:30 schreef wdn het volgende:

[..]

Ozma is niet verkeerd vind ik.
Eerste 2 eps zijn aardig.

[..]

en Fate zero *O*
Heb het eerste deel van Fate nog niet gezien, komt er voorlopig ook niet van. Heb al genoeg series. Mischien over een tijdje.
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 16:35
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 16:32 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

ik hoop dat er een serie tussen zit die mij uberhaupt kan boeien :P maar mysterieus girlfriend klinkt voor mij echt als een toppertje hoor!

SPOILER
:')
Niet haten op mysterieus girlfriend voordat je het hebt gezien :(
mscholzondag 25 maart 2012 @ 16:36
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 16:35 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niet haten op mysterieus girlfriend voordat je het hebt gezien :(
alleen al vanwege de belachelijke/bizarre beschrijving -moet- ik die serie checken :')
.Cake.zondag 25 maart 2012 @ 16:59
Wow! Persona 4. Ik ben nu toch ook echt benieuwd naar het spel zelf, hoewel ik nu het verhaal al wel ken :P Nog een goede serie!
Repelsteeltjuzondag 25 maart 2012 @ 17:18
Dit is jullie om de zoveel tijdse herinnering dat IJsbeer Café fanastisch gaat worden.

'When do we all wake up? The icecaps are melting! The polar bears are dying! Planet earth is in trouble!'
Alan Shore

Weet je waarom hij dat zei. Nauw jaaaaa. Oké. Gedeeltelijk om biobrandstof te promoten. En om zijn vriend uit de gevangenis te houden. Maar zeker ook omdat ijsberen koel zijn!
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 17:27
voor de mensen die hun klok nog niet hebben verzet en morgen te laat op hun werk gaan zijn hier nog een reminder :P

je klok een uur voorzetten al goed dat het op de pc automatisch gaat

[ Bericht 16% gewijzigd door #ANONIEM op 25-03-2012 17:28:19 ]
Frag_adderzondag 25 maart 2012 @ 17:39
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 16:35 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niet haten op mysterieus girlfriend voordat je het hebt gezien :(
de titel alleen al is een afknapper an sich :P bijt me!
mscholzondag 25 maart 2012 @ 18:03
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 17:27 schreef redboyke het volgende:
voor de mensen die hun klok nog niet hebben verzet en morgen te laat op hun werk gaan zijn hier nog een reminder :P

je klok een uur voorzetten al goed dat het op de pc automatisch gaat
telefoon doet ook automagisch, net als tv en de hdd recorder..
enige wat overblijft is mijn radio :')

quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 17:39 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

de titel alleen al is een afknapper an sich :P bijt me!
de beschrijving heeft echter een wtf, moet checken idee :+
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 18:21
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 17:39 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

de titel alleen al is een afknapper an sich :P bijt me!
*Hap*
Ascendancyzondag 25 maart 2012 @ 18:22
ef%20-%20a%20tale%20of%20memories%20-%2001%20-%20Large%2018.jpg
Neh neh, Hiro-kun sa.

Dit is een echte loli(ter illustratie)
Frag_adderzondag 25 maart 2012 @ 18:22
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 18:03 schreef mschol het volgende:

[..]

telefoon doet ook automagisch, net als tv en de hdd recorder..
enige wat overblijft is mijn radio :')

[..]

de beschrijving heeft echter een wtf, moet checken idee :+
nu pas ik helemaal
Qunixzondag 25 maart 2012 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 15:35 schreef Frag_adder het volgende:
nieuwe seizoen valt tegen :P another moet ik nog afkijken :(
Moet nog beginnen :')

Ozma is een goeie alvast.
Frag_adderzondag 25 maart 2012 @ 19:06
quote:
7s.gif Op zondag 25 maart 2012 18:58 schreef Qunix het volgende:

[..]

Moet nog beginnen :')

Ozma is een goeie alvast.
ik had het dan ook over de beschrijvingen en zo :P
wdnzondag 25 maart 2012 @ 19:15
quote:
7s.gif Op zondag 25 maart 2012 18:58 schreef Qunix het volgende:

[..]

Moet nog beginnen :')

Ozma is een goeie alvast.
Eps 2 is al uit en het is een klassieke 'meid op de vlucht in problemen en jongen red haar'.
Natuurlijk weer met een vreemde wereld waar men met een soort van boten door zand heen gaan ala duikboten in het water.
Heeft wel wat van Exile.

[ Bericht 1% gewijzigd door wdn op 25-03-2012 19:22:23 ]
wdnzondag 25 maart 2012 @ 19:17
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 17:27 schreef redboyke het volgende:
voor de mensen die hun klok nog niet hebben verzet en morgen te laat op hun werk gaan zijn hier nog een reminder :P

je klok een uur voorzetten al goed dat het op de pc automatisch gaat
ziggo heeft al de hele dag kuren (vanwege de zomertijd verwacht ik): de tijd op de gids blijft staan op 9:30 dus werkt niet :X
.Cake.zondag 25 maart 2012 @ 19:40
quote:
7s.gif Op zondag 25 maart 2012 18:22 schreef Ascendancy het volgende:
[ afbeelding ]
Neh neh, Hiro-kun sa.

Dit is een echte loli(ter illustratie)
Wauw, je bent echt lang weggeweest als je niet weet dat je niet meer van Rancom C kan hotlinken ;)
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 19:47
kut windows ik heb al paar keer die navigatie geluid afgezet en komt blijkbaar iedere keer terug
(navigatie geluid is dat klik geluidje als je door je mappen blaadert)
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:13
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 14:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ja maar niet als je daar naar moet kijken. Het is wel erg slaapverwekkend om iedereen te zien huilen en je je daar in moet proberen in te leven.
Gaap.

Het enige leuke aan Clannad was.. euh even nadenken.
Oja, de dango's.
hahaha, goeden garp Klipnap.

Je hebt het volgens mij een 9 gegeven op MAL of zo :P
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:14
En Mysterious Girlfriend X is het waard om te kijken, gewoon omdat het kan en omdat Japanners goed zijn in het bedenken van vreemde shit.
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:14
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

hahaha, goeden garp Klipnap.

Je hebt het volgens mij een 9 gegeven op MAL of zo :P
Ja, toen was ik net als Nagisa onder invloed van sake.
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:16
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:14 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ja, toen was ik net als Nagisa onder invloed van sake.
Achteraf praten is makkelijk. Je vond het gewoon leuk om te kijken, anders was het geen 9 waard :P

Ik snap wel overigens dat je moe begint te raken van het concept. Zeker omdat je Clannad, Air en Kanon redelijk snel achter elkaar hebt gekeken. Niet met een half jaar pauze o.i.d.
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:19
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:16 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Achteraf praten is makkelijk. Je vond het gewoon leuk om te kijken, anders was het geen 9 waard :P

Ik snap wel overigens dat je moe begint te raken van het concept. Zeker omdat je Clannad, Air en Kanon redelijk snel achter elkaar hebt gekeken. Niet met een half jaar pauze o.i.d.
Air vond ik wel goed. Die heb ik ook als eerst gezien.
Clannad heb ik gekeken omdat een vriend het mij had aangeraden. Ik zette maar door.
Daarna werd ik gestalkt door ene Robin dat After Story nog beter was, dus ik zette ook maar door, wachtend op het beloofde moment.
Bij Kanon ben ik na 2 episodes gestopt, het werd me te veel.
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:24
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:19 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Air vond ik wel goed. Die heb ik ook als eerst gezien.
Clannad heb ik gekeken omdat een vriend het mij had aangeraden. Ik zette maar door.
Daarna werd ik gestalkt door ene Robin dat After Story nog beter was, dus ik zette ook maar door, wachtend op het beloofde moment.
Bij Kanon ben ik na 2 episodes gestopt, het werd me te veel.
Wat is er dan beter aan Air? Dat was gewoon 5 episodes met alleen maar dialoog, dat niet eens interessant was. In Kanon en Clannad maken ze de gesprekken tenminste nog grappig en interessant.

En After Story? Dat was toch gewoon een prachtige serie? Droevig, romantisch, het had gewoon alles! :P
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:24 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat is er dan beter aan Air? Dat was gewoon 5 episodes met alleen maar dialoog, dat niet eens interessant was. In Kanon en Clannad maken ze de gesprekken tenminste nog grappig en interessant.

En After Story? Dat was toch gewoon een prachtige serie? Droevig, romantisch, het had gewoon alles! :P
Ja, heel grappig, Sunohara die weer irritant doet en een schop krijgt.

Haha ik lach helemaal dubbel tijdens die scenes.
Oja, die vader was ook al zo hilarisch. En dat die moeder geen brood kon bakken bleef ook leuk.
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ja, heel grappig, Sunohara die weer irritant doet en een schop krijgt.

Haha ik lach helemaal dubbel tijdens die scenes.
Oja, die vader was ook al zo hilarisch. En dat die moeder geen brood kon bakken bleef ook leuk.
Ik kan me niet voorstellen dat je geen grijns hebt gekregen bij die scènes :P
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:37
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:35 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik kan me niet voorstellen dat je geen grijns hebt gekregen bij die scènes :P
Sorry.
Wel bij de NL dub hoor.
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:37 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Sorry.
Wel bij de NL dub hoor.
:'(
*snik*
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:39 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:'(
*snik*
* Klipnap geeft Robin een krentebol als troost
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

* Klipnap geeft Robin een krentebol als troost
Dank. Het gaat al wat beter, moet nog even bijkomen van de schok.
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:44
quote:
9s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:42 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dank. Het gaat al wat beter, moet nog even bijkomen van de schok.
Alsjeblieft, voor tijdens het bijkomen.
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:44 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Alsjeblieft, voor tijdens het bijkomen.
Wat prachtig!

Niet te vergeten:

quote:
Voor de geïnteresseerden: We hebben nog jongensstemmen nodig voor de volledige dubs van Clannad. Audities voor Ushio zijn ook welkom, zij wordt gedaan door een meisje van 5, dus we weten niet of dit wel goed gaat.
Ik kan dus nog auditie doen!
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:50 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat prachtig!

Niet te vergeten:

[..]

Ik kan dus nog auditie doen!
Een meisje van vijf spreekt Ushio in :')
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 20:53
HAHAHAHA!

Deze K3-Haruhi AMV. Geweldig _O-
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:53 schreef robin007bond het volgende:
HAHAHAHA!

Deze K3-Haruhi AMV. Geweldig _O-
Vooral het ''maandag tot vrijdag''-gedeelte :P
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 20:58 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Vooral het ''maandag tot vrijdag''-gedeelte :P
Nog wat fandubs voor je. :*


Dat Vlaamse accent. :')


Melige meisjes en Mermaid Melody


Nog een Mermaid Melody


Vreselijk gezonden Highschool of the Dead opening

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 25-03-2012 21:06:15 ]
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:05 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nog wat fandubs voor je. :*


Dat Vlaamse accent. :')


Melige meisjes en Mermaid Melody


Nog een Mermaid Melody


Vreselijk gezonden Highschool of the Dead opening

Mermaid Melody _O_ Puur jeugdsentiment!
Ik wilde meedoen aan de audities maar ik had geen microfoon ;(
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:06 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Mermaid Melody _O_ Puur jeugdsentiment!
Ik wilde meedoen aan de audities maar ik had geen microfoon ;(
Wat is deze?

http://www.mermaidmelody.nl/

En dit ;(

Ik hoor wel meer meisjes die met Mermaid Melody echt begonnen zijn. Wat maakt deze serie zo speciaal? :+
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:10 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat is deze?

http://www.mermaidmelody.nl/

En dit ;(

Ik hoor wel meer meisjes die met Mermaid Melody echt begonnen zijn. Wat maakt deze serie zo speciaal? :+
Echt waar, hoor je dat van meer mensen? Ik dacht dat ik een van de weinigen was ;(
Het was mijn allereerste anime, ik kwam hem toevallig tegen op youtube. En wie heeft er nu geen zwak voor zijn eerste anime?
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:11 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Echt waar, hoor je dat van meer mensen? Ik dacht dat ik een van de weinigen was ;(
Het was mijn allereerste anime, ik kwam hem toevallig tegen op youtube. En wie heeft er nu geen zwak voor zijn eerste anime?
Op zo'n ander forum met een "wat is je eerste anime?" topic zag ik hem veel voorbij komen. Als er zo veel Nederlandse fandubs voor zijn lijkt het me best een populaire dus.

Blargh, Bleach als eerste anime. Wat heb ik daar een spijt van, maar heel anders dan de gemiddelde animebeginner is het ook weer niet. Niets om me voor te schamen dus. :+

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 25-03-2012 21:14:43 ]
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:14 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Op zo'n ander forum met een "wat is je eerste anime?" topic zag ik hem veel voorbij komen. Als er zo veel Nederlandse fandubs voor zijn lijkt het me best een populaire dus.

Blargh, Bleach als eerste anime. Wat heb ik daar een spijt van, maar heel anders dan de gemiddelde animebeginner is het ook weer niet. Niets om me voor te schamen dus. :+
Mooi toch?

Ik weet nog alle MM liedjes uit mijn hoofd terwijl het al meer dan drie jaar geleden is. Zal wel komen doordat ik ze op mijn ipod heb staan ;)
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:16
hey robin ik weet niet waar je vlaams accent tegen zei maar ik als belg hoor toch geen vlaams accent hoor zijn toch echt hollanders die proberen algemeen nederlands te praten.


groetjes


de vlaamse accenten kenner

aka

de belg

[ Bericht 22% gewijzigd door #ANONIEM op 25-03-2012 21:18:26 ]
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:19
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:16 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Mooi toch?

Ik weet nog alle MM liedjes uit mijn hoofd terwijl het al meer dan drie jaar geleden is. Zal wel komen doordat ik ze op mijn ipod heb staan ;)
Ik onthoud sowieso bijna alle openings van anime die ik heb gekeken. Die liedjes zijn vaak ook zo catchy :P

Veel intro's speel ik ook op Stepmania, soms kijk ik wel eens een opening terug op Youtube, maar verder luister ik er niet specifiek naar.
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:16 schreef redboyke het volgende:
hey robin ik weet niet waar je vlaams accent tegen zei maar ik als belg hoor toch geen vlaams accent hoor zijn toch echt hollanders die proberen algemeen nederlands te praten.

groetjes

de vlaamse accenten kenner

aka

de belg
Ok, sorry. Het klonk zo als stereotype Vlaams.

Groeten,

Hollander,

aka Nederlander.
outcast_withinzondag 25 maart 2012 @ 21:20
Hoe heet die ene serie die ik van plan ben om te volgen. Die met dat super plot. Iets met kwijl.
Qunixzondag 25 maart 2012 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:20 schreef outcast_within het volgende:
Hoe heet die ene serie die ik van plan ben om te volgen. Die met dat super plot. Iets met kwijl.
Ikkitousen.
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:23
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik onthoud sowieso bijna alle openings van anime die ik heb gekeken. Die liedjes zijn vaak ook zo catchy :P

Veel intro's speel ik ook op Stepmania, soms kijk ik wel eens een opening terug op Youtube, maar verder luister ik er niet specifiek naar.
Mermaid Melody heeft vooral veel insert songs, alles bij elkaar zo'n 24 stuks ofzo ;)
Sommige openings en endings download ik, als Madoka, Steins;Gate, Toradora (Pre-Parade ;) ), Clannad, Air, School Rumble, Vampire Knight, en nog meer. Gelukkig heet de map 'overig', als ik hem anime had genoemd zouden mijn vriendinnen er steeds doorneuzen :P
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:28
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:23 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Mermaid Melody heeft vooral veel insert songs, alles bij elkaar zo'n 24 stuks ofzo ;)
Sommige openings en endings download ik, als Madoka, Steins;Gate, Toradora (Pre-Parade ;) ), Clannad, Air, School Rumble, Vampire Knight, en nog meer. Gelukkig heet de map 'overig', als ik hem anime had genoemd zouden mijn vriendinnen er steeds doorneuzen :P
Waarom zouden je vriendinnen er dan in doorneuzen? En zo ja, alleen maar leuk toch? :P

Pre-Parade is geweldig en erg catchy.

Als vrienden hier komen ga ik altijd ontzettend snel die URL's van websites proberen in te tikken, omdat ik bang ben dat er suggesties in zouden kunnen zitten. Vooral met Youtube is dat vervelend, aangezien er vele andere sites ook met de "You" beginnen. ;(
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:31
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:28 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Waarom zouden je vriendinnen er dan in doorneuzen? En zo ja, alleen maar leuk toch? :P

Pre-Parade is geweldig en erg catchy.

Als vrienden hier komen ga ik altijd ontzettend snel die URL's van websites proberen in te tikken, omdat ik bang ben dat er suggesties in zouden kunnen zitten. Vooral met Youtube is dat vervelend, aangezien er vele andere sites ook met de "You" beginnen. ;(
:')
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:34
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:')
YouGame is een goede online spelletjessite. :{w
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:35
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

YouGame is een goede online spelletjessite. :{w
Oh en daar mogen je vriendin niet opkijken :P
Blue_Panther_Ninjazondag 25 maart 2012 @ 21:35
Potver,sta ik niet eens in de MAL. _O-
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:36
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:35 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Oh en daar mogen je vriendin niet opkijken :P
Ja, natuurlijk,. Dat is toch een schandaal? ;(
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:37
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:35 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Potver,sta ik niet eens in de MAL. _O-
Snel maken, dan zet ik je erbij ;)
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 21:38
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:37 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Snel maken, dan zet ik je erbij ;)
http://myanimelist.net/profile/Chame_Wizard

Dit is hem :P
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 21:40
Staat erbij :)
Blue_Panther_Ninjazondag 25 maart 2012 @ 21:42
quote:
Dankzij Tux,Linux Mascotte. :+ *O*
outcast_withinzondag 25 maart 2012 @ 21:47
quote:
7s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:22 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ikkitousen.
Neej dat is em niet. Ik zal em wss wel voorbij zien komen op randomc.
Elusivezondag 25 maart 2012 @ 21:50
oops verkeerde topic
Elusivezondag 25 maart 2012 @ 21:53
<edit kut verkeerde topic<
Qunixzondag 25 maart 2012 @ 21:58
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:50 schreef Elusive het volgende:
oops verkeerde topic
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:53 schreef Elusive het volgende:
<edit kut verkeerde topic<
Geeft niet. Maar het gaat wel overl het FOK!forum.
mscholzondag 25 maart 2012 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:20 schreef outcast_within het volgende:
Hoe heet die ene serie die ik van plan ben om te volgen. Die met dat super plot. Iets met kwijl.
iets met een vriendin :+
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 22:12
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:59 schreef mschol het volgende:

[..]

iets met een vriendin :+
Mysterious Girlfriend X bedoel je zeker :P
mscholzondag 25 maart 2012 @ 22:14
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:12 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Mysterious Girlfriend X bedoel je zeker :P
zeg et nou niet voor, nou kan hij niet meer raden :P
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 22:18
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:14 schreef mschol het volgende:

[..]

zeg et nou niet voor, nou kan hij niet meer raden :P
Ik ga jullie echt uitlachen als het net zo goed wordt als bijvoorbeeld Death Note :P
mscholzondag 25 maart 2012 @ 22:22
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik ga jullie echt uitlachen als het net zo goed wordt als bijvoorbeeld Death Note :P
ik kan mij niet voorstellen, met zo'n beschrijving dat het echt goed wordt...
death note wil ik nog steeds kijken ;(
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 22:27
FLCL episode 1 gekeken.

Dit is zo random. Er groeien gewoon robots uit het hoofd van de main character :')
mscholzondag 25 maart 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:27 schreef robin007bond het volgende:
FLCL episode 1 gekeken.

Dit is zo random. Er groeien gewoon robots uit het hoofd van de main character :')
FLCL is weird, maar vond em grappig :P
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 22:34
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:22 schreef mschol het volgende:

[..]

ik kan mij niet voorstellen, met zo'n beschrijving dat het echt goed wordt...
death note wil ik nog steeds kijken ;(
Het plot:
quote:
One day, a strange transfer student appears before Tsubaki. Urabe Mikoto is an antisocial girl, whose hobby is just sleeping during class-breaks. One day, Tsubaki goes to wake her up and accidentally tastes her drool... And gets hooked on that!
After that, he starts going out with her and gets to know her better. Her second hobby, as it turns out, is carrying around scissors in her panties and cutting paper into flowers...
SPOILER
It turns out she is antisocial because of the Calamity that happened in her previous class. It's a curse that stimulates mysterious deaths in class 3. But she was chosen to be treated as the Another, a nonexistent student, to prevent the Calamity from happening. However, the curse now also affects her new class. What can Tsubaki do to stop the calamity?


[ Bericht 0% gewijzigd door Klipnap op 25-03-2012 22:45:17 ]
Blue_Panther_Ninjazondag 25 maart 2012 @ 22:39
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Het plot:

[..]

Lijkt me scary. :P

[ Bericht 9% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 26-03-2012 02:07:49 ]
mscholzondag 25 maart 2012 @ 22:42
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Het plot:

[..]

afgezien van de spoiler klinkt het gewoon idioot
de spoiler maakt het dan wel weer intressanter
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 22:44
Onwetenden :N
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 22:44
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:44 schreef Klipnap het volgende:
Onwetenden :N
Hihi, niet iedereen kijkt Another :P

Wel origineel van je bedacht. Niemand lijkt het door te hebben :')
Repelsteeltjuzondag 25 maart 2012 @ 22:46
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Het plot:

[..]

Oh God dat plot.
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:27 schreef robin007bond het volgende:
FLCL episode 1 gekeken.

Dit is zo random. Er groeien gewoon robots uit het hoofd van de main character :')
Dat is vast ergens een metafoor voor.
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 21:28 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Vooral met Youtube is dat vervelend, aangezien er vele andere sites ook met de "You" beginnen. ;(
Ooh, ik weet wel welke je bedoelt. * Repelsteeltju is ook ooit 16 geweest *

Ik ben over drie dagen al twintig. En over driehonderdachtenzestig dagen al eenentwintig.
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 22:47
Waar staat FLCL voor?
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 22:47
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:46 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Dat is vast ergens een metafoor voor.
Oh, dat zal vast. :+
quote:
[..]

Ooh, ik weet wel welke je bedoelt. * Repelsteeltju is ook ooit 16 geweest *

Ik ben over drie dagen al twintig. En over driehonderdachtenzestig dagen al eenentwintig.
Er zijn meerdere pornsites die beginnen met "You". :P

In de brugklas was RedTube helemaal de bom, maar gelukkig stapten we met z'n allen al snel over op YouPorn.
Repelsteeltjuzondag 25 maart 2012 @ 22:47
furikuri
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 22:47
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:47 schreef Klipnap het volgende:
Waar staat FLCL voor?
Fooly Cooly
Blue_Panther_Ninjazondag 25 maart 2012 @ 22:48
quote:
1s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:47 schreef Klipnap het volgende:
Waar staat FLCL voor?
FoolieCoolie?? :+
.Cake.zondag 25 maart 2012 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:46 schreef Repelsteeltju het volgende:
Ik ben over drie dagen al twintig. En over driehonderdachtenzestig dagen al eenentwintig.
Awww, wat schattig!

zijn er nog series die mensen willen dat ik ga bloggen? Plan nu Fate/Zero, Appolon en Space Bros, maar denk dat er misschien nog wel eentje bij kan op de site.
#ANONIEMzondag 25 maart 2012 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:48 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Awww, wat schattig!

zijn er nog series die mensen willen dat ik ga bloggen? Plan nu Fate/Zero, Appolon en Space Bros, maar denk dat er misschien nog wel eentje bij kan op de site.
Hmm, lastig. Ik zou het echt niet weten. Fate/Zero is wel een hot item :P
Klipnapzondag 25 maart 2012 @ 22:49
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:48 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Awww, wat schattig!

zijn er nog series die mensen willen dat ik ga bloggen? Plan nu Fate/Zero, Appolon en Space Bros, maar denk dat er misschien nog wel eentje bij kan op de site.
Mysterious Girlfriend X! De rest die je noemt ga ik niet kijken :N
mscholzondag 25 maart 2012 @ 22:49
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:44 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hihi, niet iedereen kijkt Another :P

Wel origineel van je bedacht. Niemand lijkt het door te hebben :')
she fucked up?

/care
ik merk alles wel :* spoilers kunnen mij in zekere zin toch niet boeien...
Repelsteeltjuzondag 25 maart 2012 @ 23:06
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:48 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Awww, wat schattig!

zijn er nog series die mensen willen dat ik ga bloggen? Plan nu Fate/Zero, Appolon en Space Bros, maar denk dat er misschien nog wel eentje bij kan op de site.
Gaat Space Bros niet echt iets in de veertig of vijftig afleveringen duren? Weet je zeker dat je je voor zolang aan een serie wilt binden?

quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 22:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Oh, dat zal vast. :+

[..]

Er zijn meerdere pornsites die beginnen met "You". :P

In de brugklas was RedTube helemaal de bom, maar gelukkig stapten we met z'n allen al snel over op YouPorn.
Ik ben twaalf en wat is dit? Ik dacht dat je het over youreon had. Mijn onschuld! Wat doe je?
.Cake.zondag 25 maart 2012 @ 23:54
quote:
11s.gif Op zondag 25 maart 2012 23:06 schreef Repelsteeltju het volgende:
Gaat Space Bros niet echt iets in de veertig of vijftig afleveringen duren? Weet je zeker dat je je voor zolang aan een serie wilt binden?
Ow ja, dat was ook zo. Hmmm, dan moet ik er idd nog even goed over nadenken. Niet zozeer dat ik er tegen op zie om een jaar deze serie te volgen, maar eerder dat ik dan wel een jaar lang één serie minder per seizoen kan doen.

Decisions, decisions...
mscholmaandag 26 maart 2012 @ 00:00
quote:
0s.gif Op zondag 25 maart 2012 23:54 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ow ja, dat was ook zo. Hmmm, dan moet ik er idd nog even goed over nadenken. Niet zozeer dat ik er tegen op zie om een jaar deze serie te volgen, maar eerder dat ik dan wel een jaar lang één serie minder per seizoen kan doen.

Decisions, decisions...
gewoon meer series kijken :s)
.Cake.maandag 26 maart 2012 @ 00:09
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 00:00 schreef mschol het volgende:

[..]

gewoon meer series kijken :s)
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 07:29
Waa mobiele layout is veranderd :o
Nu kan ik eindelijk jullie geslacht zien zonder omweg :o
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 08:26
Hahaha, wat een verandering. Ik zie het _O-
mscholmaandag 26 maart 2012 @ 09:24
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 07:29 schreef Klipnap het volgende:
Waa mobiele layout is veranderd :o
Nu kan ik eindelijk jullie geslacht zien zonder omweg :o
welke verandering dan???

of had je nog de oranje layout? :D
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 10:03
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 09:24 schreef mschol het volgende:

[..]

welke verandering dan???

of had je nog de oranje layout? :D
Idd. Die grijze is beter :')
Of bedoel je frontpage?
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 10:25
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 09:24 schreef mschol het volgende:

[..]

welke verandering dan???

of had je nog de oranje layout? :D
Nee, links is er nu een roze of blauw streepje :o
Blue_Panther_Ninjamaandag 26 maart 2012 @ 10:36
* Blue_Panther_Ninja kan sinds gisteren eindelijk weer fatsoenlijk mangas lezen en animes kijken in HD *O*
[Linux/Unix] [/Gurus/helpen/newbies]$ ./deel 38
[Linux/Unix] [/Gurus/helpen/newbies]$ ./deel 38

Had mijn JMW5-CP2 gisteren gefixt,bleek gewoon fucking makkelijk te zijn(na 28 dagen moeilijk doen).[Linux/Unix] [/Gurus/helpen/newbies]$ ./deel 38 _O-

[ Bericht 2% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 26-03-2012 10:44:44 ]
Sabatamaandag 26 maart 2012 @ 10:58
Fooley Cooley! Hah, die is idd redelijk maf. Ben er aan blijven hangen na een ELO-filmpje op YT:


Werd twilight niet ooit als anime-opener gebruikt?

Ben nu bij afl 12 van Gundam AGE. Hoop dat die chocoladevretende officier nog wat screentijd krijgt, deed me wel wat aan Waltfeld uit GD Seed denken.
Blue_Panther_Ninjamaandag 26 maart 2012 @ 11:02
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 10:58 schreef Sabata het volgende:
Fooley Cooley! Hah, die is idd redelijk maf. Ben er aan blijven hangen na een ELO-filmpje op YT:


Werd twilight niet ooit als anime-opener gebruikt?

Ben nu bij afl 12 van Gundam AGE. Hoop dat die chocoladevretende officier nog wat screentijd krijgt, deed me wel wat aan Waltfeld uit GD Seed denken.
Gundam 00 nog afkijken. :Y)
Key.maandag 26 maart 2012 @ 11:21
Mirai Nikki 23 _O_

SPOILER
Ik snap nu eindelijk het begin van de eerste aflevering. Was al van plan dat stuk opnieuw te kijken, maar nooit meer van gekomen.
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 11:33
http://mal.oko.im

Met deze tool kun je leuke grafiekjes van je MAL maken :P

Die van mij:

http://mal.oko.im/robin007bond
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 12:17
FLCL :')
outcast_withinmaandag 26 maart 2012 @ 12:51
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 12:17 schreef Klipnap het volgende:
FLCL :')
:o
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 12:53
quote:
5s.gif Op maandag 26 maart 2012 12:51 schreef outcast_within het volgende:

[..]

:o
Net episode 1 gezien. Ik weet niet wat ik er van moet vinden.
Het 3d-CPR momentje was wel cool :P
.Cake.maandag 26 maart 2012 @ 13:03
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 07:29 schreef Klipnap het volgende:
Waa mobiele layout is veranderd :o
Nu kan ik eindelijk jullie geslacht zien zonder omweg :o
Sorry, maar volgens mij ben je nog een beetje te jong om mijn geslacht te mogen zien.
645-troll-face.jpg
Blue_Panther_Ninjamaandag 26 maart 2012 @ 13:50
Deze week 30 dagen animes/mangas inhalen. ~O>

[ Bericht 4% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 26-03-2012 14:33:37 ]
outcast_withinmaandag 26 maart 2012 @ 15:07
Mirai Nikki
SPOILER
with the world about to end Yuki did what any self-respecting 14 year-old boy would do, and had sex while he still had the chance _O-
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 15:18
Vanavond toch Another?
Eindelijk de ontknoping :D
Repelsteeltjumaandag 26 maart 2012 @ 15:30
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 13:03 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Sorry, maar volgens mij ben je nog een beetje te jong om mijn geslacht te mogen zien.
[ afbeelding ]
Stomme Cake! Ik wou die grap maken.

Bwa, ik laat Cake of onoriginaliteit mij heus niet tegenhouden.
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 07:29 schreef Klipnap het volgende:
Waa mobiele layout is veranderd :o
Nu kan ik eindelijk jullie geslacht zien zonder omweg :o
Mijn geslacht is veilig opgeborgen achter twee lagen katoen. Je kan het kan onmogelijk zien. Behalve als je röntgen-ogen hebt. Heb je röntgen-ogen?
.Cake.maandag 26 maart 2012 @ 15:35
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 15:18 schreef Klipnap het volgende:
Vanavond toch Another?
Eindelijk de ontknoping :D
Ik had net een sollicitatiegesprek...

Maar ik vind de ontknoping van Another spannender dan dat gesprek.
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 15:35 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ik had net een sollicitatiegesprek...

Maar ik vind de ontknoping van Another spannender dan dat gesprek.
:') !!!!!!
mscholmaandag 26 maart 2012 @ 17:19
quote:
2s.gif Op maandag 26 maart 2012 10:03 schreef Qunix het volgende:

[..]

Idd. Die grijze is beter :')
Of bedoel je frontpage?
ik had het over het forum, maar de FP mogen ze ook wel eens updaten, kan niet eens quoten :')
Overigens heeft fok het gepresteerd om in de eeuwigheid de oranje layout aan te houden op een recente mobile opera versie, die werd zogenaamd niet ondersteund (terwijl alles vlekkeloos werkte als ik de Useragent aanpaste :'))

quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 10:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nee, links is er nu een roze of blauw streepje :o
ow... zal ik eens op letten dan...
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 17:33
Robin, je had gelijk.
DMC _O_
-Strawberry-maandag 26 maart 2012 @ 17:34
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 15:07 schreef outcast_within het volgende:
Mirai Nikki
SPOILER
with the world about to end Yuki did what any self-respecting 14 year-old boy would do, and had sex while he still had the chance _O-
Nohh :')
outcast_withinmaandag 26 maart 2012 @ 17:36
Happy end-oh
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 17:37
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 17:33 schreef Klipnap het volgende:
Robin, je had gelijk.
DMC _O_
Jeweetz *)
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 17:38
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 15:07 schreef outcast_within het volgende:
Mirai Nikki
SPOILER
with the world about to end Yuki did what any self-respecting 14 year-old boy would do, and had sex while he still had the chance _O-
Baas! Ik zou dat ook doen.

Sterker nog, stom dat hij het niet eerder had gedaan. Zooo bèta.
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 18:57
http://www.youtube.com/user/kiz9yup
Smoofiemaandag 26 maart 2012 @ 20:30
In 1 week stop Bleach, Beelzebub en GinTama...

Hopelijk komt het later terug als er meer manga is..
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:03
Ik ga denk ik aan K-ON!! beginnen. Ik heb zin in moe :P

k-on-wallpaper-003.png

[ Bericht 33% gewijzigd door #ANONIEM op 26-03-2012 21:08:31 ]
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 21:09
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:03 schreef robin007bond het volgende:
Ik ga denk ik aan K-ON!! beginnen. Ik heb zin in moe :P

[ afbeelding ]
K-ON *O*
Ze hebben toffe OP en ED's.
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:10
quote:
14s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:09 schreef Qunix het volgende:

[..]

K-ON *O*
Ze hebben toffe OP en ED's.
En toffe meiden.
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 21:10
Brave10 uit, ik geeft het een 5.5/10.
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:11
FLCL afgekeken.

Knotsgekke anime! Bijna kunst te noemen :P
Repelsteeltjumaandag 26 maart 2012 @ 21:14
Ik heb weer eens even aflevering 13 van Twelve Kindoms (Twaalf Koninkrijken) gezien om te zien of een scene daaruit mijn favoriete scene uit alle animé was. De scene waar ik aan dacht was minder goed dan ik me herinnerde, misschien ook wel omdat er zoveel gesuggereerd werd en dus minder echt vertoond werd. Maar het kan ook komen omdat ik de voorgaande 12 aflevering niet opnieuw gezien heb.
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 21:19
Another afgekeken.
Man, wat was me het een serie. 10/10.
.Cake.maandag 26 maart 2012 @ 21:21
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:03 schreef robin007bond het volgende:
Ik ga denk ik aan K-ON!! beginnen. Ik heb zin in moe :P

[ afbeelding ]
K-ON!!

O+
Ondanks alle haat die de serie krijgt ben ik er stiekem nog steeds enorm verliefd op! Toen ik het nog keek keek Cake elke week weer uit naar de dames met thee en cake.
quote:
99s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:14 schreef Repelsteeltju het volgende:
Ik heb weer eens even aflevering 13 van Twelve Kindoms (Twaalf Koninkrijken) gezien om te zien of een scene daaruit mijn favoriete scene uit alle animé was. De scene waar ik aan dacht was minder goed dan ik me herinnerde, misschien ook wel omdat er zoveel gesuggereerd werd en dus minder echt vertoond werd. Maar het kan ook komen omdat ik de voorgaande 12 aflevering niet opnieuw gezien heb.
Dat is vaak zo, als je shit van vroegâh terug gaat kijken valt het 8 van de 10 keer best wel een beetje tegen. En ik kan het weten wat ik mag drs. voor mijn naam zetten.
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:21
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:19 schreef Klipnap het volgende:
Another afgekeken.
Man, wat was me het een serie. 10/10.
Ik ben bij episode 8, maar een 10 is het dus echt niet waard. Animatie is niet altijd perfect en vooral de eerste episodes was er echt niets spannend aan.

Van mij had het veel spannender gemogen. Of mijn verwachtingen waren te hoog. De serie wordt echt veel te veel gehyped.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 26-03-2012 21:22:23 ]
.Cake.maandag 26 maart 2012 @ 21:22
Ik heb another dus nog niet gezien. ALLES over die serie in spoilertags zetten aub.
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:22
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:22 schreef .Cake. het volgende:
Ik heb another dus nog niet gezien. ALLES over die serie in spoilertags zetten aub.
Ook als het niet verhaal gerelateerd is?
.Cake.maandag 26 maart 2012 @ 21:23
quote:
11s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:22 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ook als het niet verhaal gerelateerd is?
ALLES
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:23 schreef .Cake. het volgende:

[..]

ALLES.
Ok. :P
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:25
SPOILER: ERGE ANOTHER SPOILER ECHT HEEL ERG VOORAL NIET KLIKKEN!
Ik had er gewoon meer van verwacht. De main character is saai, het verhaal is matig.
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 21:32
SPOILER: Another
Ik had echt verwacht dat het Chibiki was :'(
En de sluizen in de OP hebben een betekenis gekregen!
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:21 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik ben bij episode 8, maar een 10 is het dus echt niet waard. Animatie is niet altijd perfect en vooral de eerste episodes was er echt niets spannend aan.

Van mij had het veel spannender gemogen. Of mijn verwachtingen waren te hoog. De serie wordt echt veel te veel gehyped.
Clannad Afterstory was natuurlijk wel perfect wil je zeggen :')
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 21:36
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:19 schreef Klipnap het volgende:
Another afgekeken.
Man, wat was me het een serie. 10/10.
Another was een geweldige serie vanaf het begin tot het eind _O_
8.5/10
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:40
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:32 schreef Klipnap het volgende:
SPOILER: Another
Ik had echt verwacht dat het Chibiki was :'(
En de sluizen in de OP hebben een betekenis gekregen!
[..]

Clannad Afterstory was natuurlijk wel perfect wil je zeggen :')
Ja, stukken beter. Het staat niet voor niets op #4 op MAL in best gewaardeerde anime ooit, op animenewsnetwork.com zelfs op #1 best rated, op AniDB.net #8 best gewaardeerde anime ooit en wordt het door critici constant geprezen.
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 21:47
Mirai Nikki laat ik wachten tot morgen... Vieze anime dat :r
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:40 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, stukken beter. Het staat niet voor niets op #4 op MAL in best gewaardeerde anime ooit, op animenewsnetwork.com zelfs op #1 best rated, op AniDB.net #8 best gewaardeerde anime ooit en wordt het door critici constant geprezen.
Ik beoordeel anime niet op de animaties, maar of ik ervan heb kunnen genieten. Clannad (en vooral Afterstory) was veel te langdradig al kan ik niet ontkennen dat de soundtrack subliem was.

Bij Another was alles gewoon episch, vooral na episode 3 kwam het op gang. De animaties vond ik goed, en behalve bij anime als Thermae Romae boeit het me niet.
Frag_addermaandag 26 maart 2012 @ 21:54
clannad diss :D
Repelsteeltjumaandag 26 maart 2012 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:25 schreef robin007bond het volgende:
SPOILER: ERGE ANOTHER SPOILER ECHT HEEL ERG VOORAL NIET KLIKKEN!
Ik had er gewoon meer van verwacht. De main character is saai, het verhaal is matig.
SPOILER: SARCASME WERKT NIET OP HET INTERNET
Serieus zonder de inhoud van de spoiler zou het net zo goed echt een enorme spoiler zijn.
Dat gezegd hebbende snap ik niet waarom iemand Another zou afrekenen op het verhaal. Mensen gaan op lachwekkende manieren dood. Alles is prachtig geanimeerd. En zo gedetailleerd! Je ziet zelfs stofdeeltjes en afgebladerde verf. De spannende muziek terwijl ze daar in de animatiestudio na de eerste paar afleveringen ook al doorgehad moesten hebben dat de overlijdens eerder komisch dan eng waren. Wat ik probeer te schijven is dat het verhaal alleen een excuus is om de geweldige overlijdens en de spookachtige muziek aan ons ten toon te stellen is.

Oh en de protagonist een reverse mysterious transfer student maken is ook lovenswaardig!
</Another12nog nietgezien>
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 21:59
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:53 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik beoordeel anime niet op de animaties, maar of ik ervan heb kunnen genieten. Clannad (en vooral Afterstory) was veel te langdradig al kan ik niet ontkennen dat de soundtrack subliem was.

Bij Another was alles gewoon episch, vooral na episode 3 kwam het op gang. De animaties vond ik goed, en behalve bij anime als Thermae Romae boeit het me niet.
SPOILER
De animatie is ook maar een klein puntje bij Another, die zit voor de rest wel snor. Het verhaal schiet niet op en is gewoon niet boeiend.

Een persoon uit de klas die elke keer de oorzaak is dat mensen doodgaan. Wie is die persoon? Daar komt het hele verhaal op neer, meer is het niet.
Clannad is alles behalve langdradig. Als het als langdradig wordt ervaren, dan zou dat inherent moeten zijn aan het Slice of Life genre, want er gebeurt heel veel in elke episode, met name After Story.

Bijvoorbeeld:

SPOILER
In 2 episodes wordt heel dat gangprobleem opgelost, in 3 episodes dat verhaal met die kat en de vrouw van dat studentenhuis. Daarna stapelen de problemen en gebeurtenissen zich alleen maar op. Huwelijksaanzoek, verhaal van Nagisa toen ze jong was, zwangerschap, Ushio, Tomoya komt oma tegen om over zijn vader te praten, Ushio gaat dood, Nagisa en Tomoya besluiten Ushio te nemen, Tomoya helpt zijn vader er weer bovenop te komen en helpt met schulden af te lossen.

Dan heb ik niet eens alles genoemd. De eerste Clannad langdradig noemen, oké. Daar duurt het rond de 6 episodes voordat het eerste verhaal van het personage aan bod komt. Voor de rest gebeurt alles in een redelijk tempo. Daarnaast zijn er soms ook wat episodes nodig met alleen maar dialoog, gewoon voor de interactie tussen de characters en om je mee te kunnen laten leven en je te laten wennen met de personages.


[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 26-03-2012 22:05:41 ]
Qunixmaandag 26 maart 2012 @ 22:08
Gundam AGE: had niet verwacht wat er dit keer gebeurde :)

Leuke anime.
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 21:59 schreef robin007bond het volgende:

[..]

SPOILER
De animatie is ook maar een klein puntje bij Another, die zit voor de rest wel snor. Het verhaal schiet niet op en is gewoon niet boeiend.

Een persoon uit de klas die elke keer de oorzaak is dat mensen doodgaan. Wie is die persoon? Daar komt het hele verhaal op neer, meer is het niet.
Clannad is alles behalve langdradig. Als het als langdradig wordt ervaren, dan zou dat inherent moeten zijn aan het Slice of Life genre, want er gebeurt heel veel in elke episode, met name After Story.

Bijvoorbeeld:

SPOILER
In 2 episodes wordt heel dat gangprobleem opgelost, in 3 episodes dat verhaal met die kat en de vrouw van dat studentenhuis. Daarna stapelen de problemen en gebeurtenissen zich alleen maar op. Huwelijksaanzoek, verhaal van Nagisa toen ze jong was, zwangerschap, Ushio, Tomoya komt oma tegen om over zijn vader te praten, Ushio gaat dood, Nagisa en Tomoya besluiten Ushio te nemen, Tomoya helpt zijn vader er weer bovenop te komen en helpt met schulden af te lossen.

Dan heb ik niet eens alles genoemd. De eerste Clannad langdradig noemen, oké. Daar duurt het rond de 6 episodes voordat het eerste verhaal van het personage aan bod komt. Voor de rest gebeurt alles in een redelijk tempo. Daarnaast zijn er soms ook wat episodes nodig met alleen maar dialoog, gewoon voor de interactie tussen de characters en om je mee te kunnen laten leven en je te laten wennen met de personages.
Ik ben gewoon dol op whodunnits. Weten jullie meer anime rond dat thema?

En woo, wat spannend het verhaal van de kat van de buren. Ik zat op het puntje van mijn stoel.
Achja Slice Of Life is niets voor mij hoewel ik Hanasaku Iroha wel prachtig vond.
Blue_Panther_Ninjamaandag 26 maart 2012 @ 22:27
Sta gewoon in het nieuws. :P
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 22:29
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik ben gewoon dol op whodunnits. Weten jullie meer anime rond dat thema?

En woo, wat spannend het verhaal van de kat van de buren. Ik zat op het puntje van mijn stoel.
Achja Slice Of Life is niets voor mij hoewel ik Hanasaku Iroha wel prachtig vond.
Toradora, Air, Nichijou en Ore no Imouto zijn ook Slice of Lifes :P

Misschien dat Detective Conan dan wat voor je is? Het is een hele lange detective anime, waar bijna elke keer wel zo'n whodunnit ter spraken komt.
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 22:30
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:27 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Sta gewoon in het nieuws. :P
Ik zag het ;)
Frag_addermaandag 26 maart 2012 @ 22:32
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik ben gewoon dol op whodunnits. Weten jullie meer anime rond dat thema?

En woo, wat spannend het verhaal van de kat van de buren. Ik zat op het puntje van mijn stoel.
Achja Slice Of Life is niets voor mij hoewel ik Hanasaku Iroha wel prachtig vond.
goscik iig, ik ken er nog wel meer maar moet ff diep graven :P
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Toradora, Air, Nichijou en Ore no Imouto zijn ook Slice of Lifes :P

Misschien dat Detective Conan dan wat voor je is? Het is een hele lange detective anime, waar bijna elke keer wel zo'n whodunnit ter spraken komt.
Ke je heel toevallig de Franse film 8 Femmes? Of de Pretty Little Liars boekenreeks? Zoiets. Vind ik helemaal prachtig.

Lange series houd ik niet zo van eerlijk gezegd.
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 22:43
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:32 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ke je heel toevallig de Franse film 8 Femmes? Of de Pretty Little Liars boekenreeks? Zoiets. Vind ik helemaal prachtig.

Lange series houd ik niet zo van eerlijk gezegd.
Sorry, dat zegt me echt niets. :@
Klipnapmaandag 26 maart 2012 @ 22:45
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Sorry, dat zegt me echt niets. :@
Is voor meisjes dus het geeft niet :P
Gosick zal ik onthouden, bedankt!
Blue_Panther_Ninjamaandag 26 maart 2012 @ 22:50
Waar en wanneer is er een convention??
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 23:10
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:50 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Waar en wanneer is er een convention??
Ik zou wachten op de volgende Tsunacon, kun je gelijk mij zien :P

Overigens heb je nog Abunai, AnimeCon en nog een paar. De datums weet ik niet exact.
Blue_Panther_Ninjamaandag 26 maart 2012 @ 23:26
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 23:10 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik zou wachten op de volgende Tsunacon, kun je gelijk mij zien :P

Overigens heb je nog Abunai, AnimeCon en nog een paar. De datums weet ik niet exact.
Waneer dan en hoeveel?? -O- :?
#ANONIEMmaandag 26 maart 2012 @ 23:48
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 23:26 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Waneer dan en hoeveel?? -O- :?
Geen idee, Tsunacon is Januari al geweest. De rest van de cons zijn ook op Google te vinden. ;)
Repelsteeltjumaandag 26 maart 2012 @ 23:53
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik ben gewoon dol op whodunnits. Weten jullie meer anime rond dat thema?

Doubt. Een manga. Lijkt op een soort van combinatie tussen Saw en WIDM.
.Cake.dinsdag 27 maart 2012 @ 00:03
quote:
14s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:08 schreef Qunix het volgende:
Gundam AGE: had niet verwacht wat er dit keer gebeurde :)

Leuke anime.
Inderdaad, hoewel ik wel een vermoeden had bij die flashback aan het begin. Ben ook erg blij dat ze Asemu ouder hebben gemaakt dan Flit was.

En ik ben helemaal voor Arise! Romary is een doos.
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik ben gewoon dol op whodunnits. Weten jullie meer anime rond dat thema?

En woo, wat spannend het verhaal van de kat van de buren. Ik zat op het puntje van mijn stoel.
Achja Slice Of Life is niets voor mij hoewel ik Hanasaku Iroha wel prachtig vond.
Misschien dat Kamisama no memo-chou iets voor je is?

Ik heb zelf alleen de eerste aflevering gezien, maar heb de rest van de serie al wel binnengehaald. Volgens mij is het ook een whodunnit.
kristyledinsdag 27 maart 2012 @ 02:13
quote:
1s.gif Op maandag 26 maart 2012 22:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik ben gewoon dol op whodunnits. Weten jullie meer anime rond dat thema?

En woo, wat spannend het verhaal van de kat van de buren. Ik zat op het puntje van mijn stoel.
Achja Slice Of Life is niets voor mij hoewel ik Hanasaku Iroha wel prachtig vond.
Als je van whodunnits houdt ken je waarschijnlijk Agatha Christie's Herucle Poirot, daar is ook een anime van.
Ziet er op het eerste zicht wel ontzettend slecht en kinderachtig uit, en dat zal het waarschijnlijk ook wel zijn ook.
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 07:28
Een vriend van me zei laatst: "In de trein op weg naar Amsterdam zag ik nog iemand die mangaboekjes leest, die jij ook zo graag altijd leest!"

Ik vraag enthousiast:" Wat was het voor een persoon?".

Antwoord: "Hij had lang haar tot over zijn schouders, een legerbroek en overal piercings." ;(

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 27-03-2012 07:29:13 ]
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 07:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 07:28 schreef robin007bond het volgende:
Een vriend van me zei laatst: "In de trein op weg naar Amsterdam zag ik nog iemand die mangaboekjes leest, die jij ook zo graag altijd leest!"

Ik vraag enthousiast:" Wat was het voor een persoon?".

Antwoord: "Hij had lang haar tot over zijn schouders, een legerbroek en overal piercings." ;(
Oh, dat was ik :D
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 07:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 07:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Oh, dat was ik :D
:') _O-
Blue_Panther_Ninjadinsdag 27 maart 2012 @ 13:20
Bleach anime is over,tot over 3 jaar. *O*
mscholdinsdag 27 maart 2012 @ 13:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 13:20 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Bleach anime is over,tot over 3 jaar. *O*
:o gestopt? eindelijk? wauw...
.Cake.dinsdag 27 maart 2012 @ 13:28
De recensie van de laatste Another staat op Animees!

Wat een einde! Ik had nog veel meer kunnen typen, maar dan wordt het TL;DR en bovendien ga ik straks het terras op! ;)
Blue_Panther_Ninjadinsdag 27 maart 2012 @ 13:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 13:23 schreef mschol het volgende:

[..]

:o gestopt? eindelijk? wauw...
Laatste aflevering vandaag. :*
outcast_withindinsdag 27 maart 2012 @ 14:23
teeheehee het is wat-su
eaPqo.png
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 14:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 13:28 schreef .Cake. het volgende:
De recensie van de laatste Another staat op Animees!

Wat een einde! Ik had nog veel meer kunnen typen, maar dan wordt het TL;DR en bovendien ga ik straks het terras op! ;)
Geniet ervan ;) Inderdaad een mooi einde van een mooie serie!
Ik verheug me al op de OVA.
outcast_withindinsdag 27 maart 2012 @ 14:30
SPOILER: ano natsu
Ik had enigzins verwacht dat het nu tijd was dat de een de ander ging bezoeken.

ZY1mH.jpg

Na al die tranen en drama een tijd later er gewoon weer tussenuit vliegen was wat makkelijk.
Sabatadinsdag 27 maart 2012 @ 16:30
Derde hoofdstuk van E7 Astral Ocean gelezen

SPOILER
En voor als het nu nog niet duidelijk was, Ao is de zoon van Eureka en (waarschijnlijk) Renton. De Scub Coral heeft de oversteek naar de aarde gemaakt. Ao's adoptieopa lijkt zelfs op de knorrige Opa van Renton. Al vind ik dat Ao wel erg wordt gestigmatiseerd als een Gaara/Naruto type outcast.
Verder wel een leuk gegeven, kijken wat er verder uit voortkomt.
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 19:53
Mirai Nikki was apart. Veel antwoord dit keer...
wdndinsdag 27 maart 2012 @ 20:11
Another is erg goed zeg *O*
morgen kan ik pas 11 + 12 kijken helaas. Kan niet wachten

Bleach laatste eps :( :( :( zonde. Ik zal het missen.
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 20:13
Waarom heeft iedereen zijn of haar anime lijsten via myanimelist :?
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 20:15
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:13 schreef Smoofie het volgende:
Waarom heeft iedereen zijn of haar anime lijsten via myanimelist :?
Jij niet dan?
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 20:20
Danshi Koukousei no Nichijou einde... K-ON! film?????
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 20:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:15 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Jij niet dan?
Ik doe het altijd via Anime-planet.

http://www.anime-planet.com/users/Smoofie/anime
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 20:22
quote:
11s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:20 schreef Qunix het volgende:
Danshi Koukousei no Nichijou einde... K-ON! film?????
Oh, het begon wel zo...

Er komt een S2... Jammer, had liever een S2 van Another gewild ;(
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 20:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:11 schreef wdn het volgende:
Another is erg goed zeg *O*
morgen kan ik pas 11 + 12 kijken helaas. Kan niet wachten

Bleach laatste eps :( :( :( zonde. Ik zal het missen.
Gintama ook, dat is nog kutter :'(.
Baszhdinsdag 27 maart 2012 @ 20:24
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:22 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Gintama ook, dat is nog kutter :'(.
Maar die komt vast wel terug ooit
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:24 schreef Baszh het volgende:

[..]

Maar die komt vast wel terug ooit
Bleach ook lijkt mij, maar pas over een jaar of 2 als de laatste arc is voltooid.
.Cake.dinsdag 27 maart 2012 @ 20:37
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:21 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ik doe het altijd via Anime-planet.

http://www.anime-planet.com/users/Smoofie/anime
Kan ook. Maar het nu alles al in MAL staan, geen zin om er nog één bij te nemen ;)
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 20:39
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:21 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ik doe het altijd via Anime-planet.

http://www.anime-planet.com/users/Smoofie/anime
Moet ik hem in de op zetten?
Oh wacht kan al niet meer :')
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 20:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Moet ik hem in de op zetten?
Oh wacht kan al niet meer :')
Ik link hem wel bij een nieuw topic ;)
wdndinsdag 27 maart 2012 @ 20:41
Bakuman S3 is pas volgend seizoen? :(
outcast_withindinsdag 27 maart 2012 @ 20:50
Zijn ze nou nog niet samen?
Blue_Panther_Ninjadinsdag 27 maart 2012 @ 20:58
Sommige forum users zijn echte losers(zoals notyou).
SPOILER
quote:
Op 27 maart 2012 18:25 schreef NotYou het volgende:
Ach henmaster, wees blij dat ik het screenshot waarop je bedrijfsnaam onlosmakelijk aan futa gekoppeld wordt niet gepost heb.
:'( _O-
My post history van andere forums quoten+ hier posten,hoe triest ben je dan. :|W

Negima manga had een open einde en Zero no Tsukaima anime einde.......er zijn geen worden om iets nuttigs te zeggen. 8)7
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 20:58
Shakugan no shana had ook zo anime einde
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 20:59
Einde van Cowboy Bephop. _O_*
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:41 schreef wdn het volgende:
Bakuman S3 is pas volgend seizoen? :(
Gelukkig komt er een volgende *O*
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:50 schreef outcast_within het volgende:
Zijn ze nou nog niet samen?
:D
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:06
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:59 schreef Smoofie het volgende:
Einde van Cowboy Bephop. _O_*
Cowboy Bebop _O_
OST _O_
_O_ _O_
Blue_Panther_Ninjadinsdag 27 maart 2012 @ 21:11
SPOILER
quote:
di 27 maart 2012 21:02u door NotYou
Je hoeft niet gelijk te schelden hoor.

Wat je vraag betreft: op hentaipalm heb je "reeve-technology.nl" als homepage vermeld. Waarom je, je bedrijf zo direct zou willen verbinden aan je personlijke voorliefde voor (futanari) hentai is mij geheel onduidelijk.

Ga eens bij jezelf te rade zou ik zeggen.
Ik heb het gefixt trouwens. :+

Moet zo nodig Bleach 366 kijken. ;(
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 21:16
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:58 schreef Smoofie het volgende:
Shakugan no shana had ook zo anime einde
Hoe bedoel je?
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:59 schreef Smoofie het volgende:
Einde van Cowboy Bephop. _O_*
'Bang.' :'(
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 21:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:16 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Hoe bedoel je?

[..]

'Bang.' :'(
De maker zei dat spike ook gewoon nog kan leven.. :Y.

En shakugan had echt zo'n happy pauper einde. Beetje van, 3 seizoenen en dan is dit het einde?
Blue_Panther_Ninjadinsdag 27 maart 2012 @ 21:24
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:20 schreef Smoofie het volgende:

En shakugan had echt zo'n happy pauper einde. Beetje van, 3 seizoenen en dan is dit het einde?
Bijna elke manga/anime heeft dat. 8)7
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 21:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:24 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Bijna elke manga/anime heeft dat. 8)7
Ja maar shakugan schat ik toch wat hoger in dan de meeste anime's, de meeste zijn gwn 6'jes.
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 21:29
De ambivalentie draagt bij aan de grootsheid van dat einde.

Ik vond Shana's einde wel bevredigend. Al is het maar omdat het ook veel pauperiger had gekund.
SPOILER
Toegegeven nadat Yuuji alleen met Sidonay achterbleef verwachtte ik eigenlijk dat hij nog een briljant plan had in plaats van NOG MEER MISVERSTANDEN. Maar, ach, de animatie was vlammend enzo...
.Cake.dinsdag 27 maart 2012 @ 21:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:24 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Bijna elke manga/anime heeft dat. 8)7
Niet dat ik je wil afkraken ofzo, ben oprecht nieuwschierig, maar gebruik je altijd zoveel smileys?
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:25 schreef Smoofie het volgende:
Ja maar shakugan schat ik toch wat hoger in dan de meeste anime's, de meeste zijn gwn 6'jes.
SnS is wat mij betreft de koningin van de 6'jes. Maar ik ben daar een zeldzaamheid in.
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:31
Bakuman *O*

Dus 6 maanden wachten tot seizoen 3.
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 21:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:31 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Niet dat ik je wil afkraken ofzo, ben oprecht nieuwschierig, maar gebruik je altijd zoveel smileys?

[..]

SnS is wat mij betreft de koningin van de 6'jes. Maar ik ben daar een zeldzaamheid in.
Ik vind SnS zeker wel een 7 waard, afhangend van het seizoen.
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 21:33
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:21 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ik doe het altijd via Anime-planet.

http://www.anime-planet.com/users/Smoofie/anime
MAL is beter, je kunt je lijst exporteren naar andere formaten, grotere community en een grotere database :P
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:33
quote:
11s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:31 schreef Qunix het volgende:
Bakuman *O*

Dus 6 maanden wachten tot seizoen 3.
Name: Bakuman 3
Type: TV
Episodes: 25
Status: Not yet aired
Aired: Oct 2012 to ?

AgnDNXDCMAAE1aYs.jpg
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:33 schreef robin007bond het volgende:

[..]

MAL is beter, je kunt je lijst exporteren naar andere formaten, grotere community en een grotere database :P
Mwah.. grotere community valt wel mee toch :@?
Ik kan wel en MAL maken, maar moet ik alles overnemen, is best wel veel bij mij :@.
outcast_withindinsdag 27 maart 2012 @ 21:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 20:58 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Sommige forum users zijn echte losers(zoals notyou).
SPOILER
[..]

:'( _O-
My post history van andere forums quoten+ hier posten,hoe triest ben je dan. :|W

Negima manga had een open einde en Zero no Tsukaima anime einde.......er zijn geen worden om iets nuttigs te zeggen. 8)7
En dan nu een moment van zelfreflectie om te zien wat jouw aandeel in het geheel is.
Wat ik probeer te zeggen is doe rustig aan, je komt nogal manisch over.
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 21:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:33 schreef robin007bond het volgende:

[..]

MAL is beter, je kunt je lijst exporteren naar andere formaten, grotere community en een grotere database :P
Ha, hij vond Toradora beter dan After Story.

Heel goed.
outcast_withindinsdag 27 maart 2012 @ 21:38
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:05 schreef Qunix het volgende:

[..]

:D
Ja soms hebben anime karakters echt een engelen geduld wat betreft het consumeren van hun vleselijke lusten. Na 1 seizoen had ik al zoiets van nnnnnng. Dus seizoen 2 ook maar gewoon met rust gelaten. Maar in het 2de seizoen dus nog steeds geen stelletje geworden?
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:38 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Ja soms hebben anime karakters echt een engelen geduld wat betreft het consumeren van hun vleselijke lusten. Na 1 seizoen had ik al zoiets van nnnnnng. Dus seizoen 2 ook maar gewoon met rust gelaten. Maar in het 2de seizoen dus nog steeds geen stelletje geworden?
SPOILER
Die andere 2 zijn wel getrouwd. Mashiro niet.
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 21:46
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:36 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ha, hij vond Toradora beter dan After Story.

Heel goed.
uiohnbuiodhaeiwejiorgtjiown

Dat is echt het toppunt. De omgekeerde wereld!
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 21:47
Laten we eens hier kijken.

Poll: Welke anime is beter?
Clannad ~After Story~
Toradora
Tussenstand:
results.cgi?pid=379472&layout=3&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:48
7016616291_498eca92cc_o.jpg
mscholdinsdag 27 maart 2012 @ 21:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:38 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Ja soms hebben anime karakters echt een engelen geduld wat betreft het consumeren van hun vleselijke lusten. Na 1 seizoen had ik al zoiets van nnnnnng. Dus seizoen 2 ook maar gewoon met rust gelaten. Maar in het 2de seizoen dus nog steeds geen stelletje geworden?
dat klinkt bekend idd, heel vervelend... (gelinkte serie niet gezien overigens)
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 21:51
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:36 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ha, hij vond Toradora beter dan After Story.

Heel goed.
Is dit cynisme of meen je het echt :P/
mscholdinsdag 27 maart 2012 @ 21:51
quote:
6s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:47 schreef robin007bond het volgende:
Laten we eens hier kijken.

Poll: Welke anime is beter?
Clannad ~After Story~
Toradora
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
ik ga voor AS, maar toradora is ook wel goed, maar toch echt andere doelgroep/genre imho..
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 21:52
6870513844_576cb481d5_o.jpg
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 21:53
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:51 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Is dit cynisme of meen je het echt :P/
Ze meent het.8.gif

quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:51 schreef mschol het volgende:

[..]

ik ga voor AS, maar toradora is ook wel goed, maar toch echt andere doelgroep/genre imho..
Zij begon met de vergelijking. Nu moet de battle uitgevochten worden :P

Toradora vs Clannad AS!
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 21:55
Je kunt bij MAL ook geen ,5 geven heh? Dat is echt kut.
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 21:56
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:51 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Is dit cynisme of meen je het echt :P/
Ik meen het.

Baka-chi.
outcast_withindinsdag 27 maart 2012 @ 22:02
Ik heb AS express niet gekeken. Ik keek clannad voor de harem en de grappen. Niet voor de sterftes en depressies.
Ik laat deze stemronde dus aan me voorbijgaan. Hoewel ik wel denk ik dat toradora leuker zou vinden dan AS.
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 22:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:56 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik meen het.

Baka-chi.
Je anime list heh, vond je pokemon zo goed? :P
.Cake.dinsdag 27 maart 2012 @ 22:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:38 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Ja soms hebben anime karakters echt een engelen geduld wat betreft het consumeren van hun vleselijke lusten. Na 1 seizoen had ik al zoiets van nnnnnng. Dus seizoen 2 ook maar gewoon met rust gelaten. Maar in het 2de seizoen dus nog steeds geen stelletje geworden?
In seizoen 2 hebben ze elkaar maar liefst twee keer gezien!

#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 22:03
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:02 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Je anime list heh, vond je pokemon zo goed? :P
Dat vroeg ik me ook al af. :P

Ik heb Naruto Shippüden een 3 gegeven. Ha, ha!
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 22:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:03 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat vroeg ik me ook al af. :P

Ik heb Naruto Shippüden een 3 gegeven. Ha, ha!
Ik een 7, maar ik beoordeel altijd alleen op de manga related episodes. De fillers zijn gewoon :')
.Cake.dinsdag 27 maart 2012 @ 22:05
Ow, en Ano Natsu de Matteru *;

Nu snel nichibros en bakuman afkijken
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 22:06
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:03 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ik een 7, maar ik beoordeel altijd alleen op de manga related episodes. De fillers zijn gewoon :')
Dat hoort eigenlijk niet. De anime moet je beoordelen als de anime :P
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 22:08
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 21:55 schreef Smoofie het volgende:
Je kunt bij MAL ook geen ,5 geven heh? Dat is echt kut.
Is ook volledig onnodig omdat de meeste mensen alleen de 1, 6, 7, 8, 9 en 10 gebruiken. Daarom ga ik ook Baka-Raptors beoordelingssysteem ook adopteren. Ik update mijn anime lijst toch maar zelden dus dat het niets met cijfers van doen heeft is irrelevant.
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 22:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:08 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Is ook volledig onnodig omdat de meeste mensen alleen de 1, 6, 7, 8, 9 en 10 gebruiken. Daarom ga ik ook Baka-Raptors beoordelingssysteem ook adopteren. IIk update mijn anime lijst toch maar zelden.
Ik heb heel vaak dat ik een 6 te weinig vind, maar een 7 te veel..dus 6.5
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 22:13
Gebruik dan gewoon het schoolse systeem: geef het een denkbeeldig cijfer tussen de 6.1 en 6.9, rond alles boven de 6.5 af naar een 7 en alles onder de 6.5 af naar een 6. Dat is wat ik doe tenminste.
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 22:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:13 schreef Repelsteeltju het volgende:
Gebruik dan gewoon het schoolse systeem: geef het een denkbeeldig cijfer tussen de 6.0 en 6.9, rond alles boven de 6.5 af naar een 7 en alles onder de 6.5 af naar een 6. Dat is wat ik doe tenminste.
Ja ik ook nu, maar dan heb ik anime die ik 7.4 vind een 7 gegeven en anime die ik 6.5 vind.. :P. Mja, fuck it.
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 22:16
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:02 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Je anime list heh, vond je pokemon zo goed? :P
Niets mis met Pokemon :P
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 22:17
Ook de ene 6.5 is de andere niet.
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 22:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:16 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niets mis met Pokemon :P
Ben je 11 ofzo :@?
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 22:19
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:18 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ben je 11 ofzo :@?
Ik ben elf geweest.
Puur jeugdsentiment man!
Niet al te kritisch!
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 22:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:19 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik ben elf geweest.
Puur jeugdsentiment man!
Niet al te kritisch!
Hoe oud ben je nu ?
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 22:23
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:20 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Hoe oud ben je nu ?
15.


Poll: Is Pokemon beter dan Clannad Afterstory?
Ja, Pokemon is beter
Nee, Clannad Afterstory is beter
Tussenstand:
results.cgi?pid=379474&layout=3&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 22:26
Misty. Marlies Somers. GARizard. James als travestiet.

_O_
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 22:26
quote:
Grappig. Hij zou alleen moeten toevoegen dat je iets pas kan oordelen als je het uitgekeken heb, en minstens 1 week niet naar gekeken heb. Dus wanneer een serie klaar is je een week wacht en dan pas beoordeelt.
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:26 schreef Repelsteeltju het volgende:
Misty. Marlies Somers. GARizard. James als travestiet.

_O_
De pistoolaflevering die er uit werd geknipt :')
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 22:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:29 schreef Klipnap het volgende:

[..]

De pistoolaflevering die er uit werd geknipt :')
De aflevering die er uit werd geknipt waar Brock verkleed ging als een vrouw met grote borsten en er grapjes over werden gemaakt :')
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 22:36
Je bedoelt die ene waar Pikachu bang was voor een pistool en de politie Growlithe niet? Of de aflevering waar Ash al zijn kudde Tauros bemachtigd heeft? Die laatste heb ik nooit gezien en dus verwarde het me als kind dat Ash opeens schijnbaar uit het niets een hele kudde Tauros had. :')

En de aflevering met de reuze Tentacruel die een vloedgolf veroorzaakte is later ook uit de omloop gehaald. Met terugwerkende kracht de beste Pokémon aflevering vanwege de allusie op tentakelporno.
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 22:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:36 schreef Repelsteeltju het volgende:
Je bedoelt die ene waar Pikachu bang was voor een pistool en de politie Growlithe niet? Of de aflevering waar Ash al zijn kudde Tauros bemachtigd heeft? Die laatste heb ik nooit gezien en dus verwarde het me als kind dat Ash opeens schijnbaar uit het niets een hele kudde Tauros had. :')

En de aflevering met de reuze Tentacruel die een vloedgolf veroorzaakte is later ook uit de omloop gehaald. Met terugwerkende kracht de beste Pokémon aflevering vanwege de allusie op tentakelporno.
Hij was er toch uitgehaald vanwege Twin Towers?
:') :') :')
.Cake.dinsdag 27 maart 2012 @ 22:41
Wauw. Mijn generatie is begonnen met Pokémon maar die van jullie heeft het gemasterd merk ik.
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 22:48
Bullshit Cake, ik weet zeker dat ik de eerste aflevering van Pokémon gezien heb in de eerste week dat het op de Nederlandse televisie te zien was. Misschien zelfs op de eerste dag. Het werd van te voren aangekondigd en ik weet nog dat ik er naar uitkeek.
Blue_Panther_Ninjadinsdag 27 maart 2012 @ 22:49
Pokemon is ergens bij 800 zzoveel afleveringen. _O-
Smoofiedinsdag 27 maart 2012 @ 22:50

Kan me herinneren dat we het erover hadden in groep 2 en groep 3 :')
Repelsteeltjudinsdag 27 maart 2012 @ 22:54
Garry was hier, Ash is een loser.

tumblr_lm6igd82im1qjw75go1_500.jpg
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 22:59
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:50 schreef Smoofie het volgende:

Kan me herinneren dat we het erover hadden in groep 2 en groep 3 :')
Kan me herinneren dat ik met iemand discussieerde over het feit dat Ash opeens in een Pikachu was veranderd. Spannend was dat!
Beetje een anticlimax toen het de volgende episode alweer over was :')
#ANONIEMdinsdag 27 maart 2012 @ 23:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:59 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Kan me herinneren dat ik met iemand discussieerde over het feit dat Ash opeens in een Pikachu was veranderd. Spannend was dat!
Beetje een anticlimax toen het de volgende episode alweer over was :')
Ik had ontzettend veel Pokémonkaarten, ook wat Japanse.

Ooit had ik een weddenschap met iemand op school toen ik 5 was of zo. Als ik de grond zou kussen, dan zou ik al zijn Pokémonkaarten krijgen.

Ik gaf de grond toen een kusje (bah!), maar kreeg toen de kaarten niet. :'(
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 23:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 23:04 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik had ontzettend veel Pokémonkaarten, ook wat Japanse.

Ooit had ik een weddenschap met iemand op school toen ik 5 was of zo. Als ik de grond zou kussen, dan zou ik al zijn Pokémonkaarten krijgen.

Ik gaf de grond toen een kusje (bah!), maar kreeg toen de kaarten niet. :'(
Wut? :')

Oja dit is mijn favo Pokemon:

1738810-garbador_super.png

:')
Geef mij maar Eevee en Vulpix.
outcast_withindinsdag 27 maart 2012 @ 23:19
vulpix klinkt :s

Bestaat er ook een suckdickalot?
Klipnapdinsdag 27 maart 2012 @ 23:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 23:19 schreef outcast_within het volgende:
vulpix klinkt :s

Bestaat er ook een suckdickalot?
Niet haten op Vulpix :(

Vulpix.gif
tumblr_lqgqdsCFkO1qewrwz.gif
Qunixdinsdag 27 maart 2012 @ 23:24
quote:
6s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:54 schreef Repelsteeltju het volgende:
Garry was hier, Ash is een loser.

[ afbeelding ]
En de vraag was... Hoe kan Brock met zijn ogen dicht dat nou zien!? :D

Ik heb ook nog Pokémon kaarten :P
Heb Pokémon Blue op de GameBoy Pocket uitgespeeld, heb red gehad, yellow, silver in bezit, en white (gedownload).
De Pokémons tot 150 + Mew en Mewtwo waren wel tof, de rest vind ik niet heel leuk.
mscholdinsdag 27 maart 2012 @ 23:35
quote:
11s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 22:41 schreef .Cake. het volgende:
Wauw. Mijn generatie is begonnen met Pokémon maar die van jullie heeft het gemasterd merk ik.
nee joh Alfred J kwak _O_ :D

pokemon was ook wel grappig om te volgen, maar niet echt een begin voor mij (altijd een voorkeur voor animatie gehad overigens)
hoopte toen altijd dat er wat tussen ash & misty zou zijn :') :X
Blue_Panther_Ninjadinsdag 27 maart 2012 @ 23:51
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 23:24 schreef Qunix het volgende:

[..]

En de vraag was... Hoe kan Brock met zijn ogen dicht dat nou zien!? :D

Ik heb ook nog Pokémon kaarten :P
Heb Pokémon Blue op de GameBoy Pocket uitgespeeld, heb red gehad, yellow, silver in bezit, en white (gedownload).
De Pokémons tot 150 + Mew en Mewtwo waren wel tof, de rest vind ik niet heel leuk.
Ontwikkelingen he? ;)
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 00:02
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 23:24 schreef Qunix het volgende:

[..]

En de vraag was... Hoe kan Brock met zijn ogen dicht dat nou zien!? :D

Ik heb ook nog Pokémon kaarten :P
Heb Pokémon Blue op de GameBoy Pocket uitgespeeld, heb red gehad, yellow, silver in bezit, en white (gedownload).
De Pokémons tot 150 + Mew en Mewtwo waren wel tof, de rest vind ik niet heel leuk.
Al mijn vrienden hadden een Gameboy Color, terwijl ik al de Gameboy Advance had.

Pokemon Blue, Yellow en Crystal heb ik gehad. Daarna boeide Pokémon me ook al een stuk minder. De pokémons werden steeds minder leuk en kwantiteit ging boven kwaliteit.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 maart 2012 @ 00:20
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 00:02 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Al mijn vrienden hadden een Gameboy Color, terwijl ik al de Gameboy Advance had.

Pokemon Blue, Yellow en Crystal heb ik gehad. Daarna boeide Pokémon me ook al een stuk minder. De pokémons werden steeds minder leuk en kwantiteit ging boven kwaliteit.
Anime gaat wel lang mee(14/15 jaar!!) _O-
outcast_withinwoensdag 28 maart 2012 @ 02:31
Simpsons langer.
mscholwoensdag 28 maart 2012 @ 02:39
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 02:31 schreef outcast_within het volgende:
Simpsons langer.
maar dat is dan ook kut :s)
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 maart 2012 @ 02:54
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 02:31 schreef outcast_within het volgende:
Simpsons langer.
Wel veel afleveringen. :Y
Qunixwoensdag 28 maart 2012 @ 09:23
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 00:02 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Al mijn vrienden hadden een Gameboy Color, terwijl ik al de Gameboy Advance had.
Toen ik de Gameboy Pocket had, bestond er nog geen Gameboy Advance (die ik ook had).
Lithiawoensdag 28 maart 2012 @ 09:29
gameboy color. O+ toen ik m had, was hij vrij nieuw en iedereen wilde m.
.Cake.woensdag 28 maart 2012 @ 11:04
Mijn vrienden begrijpen mij soms niet als ik de hele tijd naar een jpop liedje luister uit een serie.

Ik begrijp mij soms zelfs niet. Maar... die shit is gewoon verslavend!
Zou het komen door het gevoel dat je krijgt tijdens het kijken van de serie?
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 11:15
quote:
5s.gif Op woensdag 28 maart 2012 11:04 schreef .Cake. het volgende:
Mijn vrienden begrijpen mij soms niet als ik de hele tijd naar een jpop liedje luister uit een serie.

Ik begrijp mij soms zelfs niet. Maar... die shit is gewoon verslavend!
Zou het komen door het gevoel dat je krijgt tijdens het kijken van de serie?
Mee eens. Die liedjes zijn zo lekker catchy en vaak krijg je het gevoel dat de serie ook gaf :P
Klipnapwoensdag 28 maart 2012 @ 11:18
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 11:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mee eens. Die liedjes zijn zo lekker catchy en vaak krijg je het gevoel dat de serie ook gaf :P
Magia van Madoka :o
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 12:26
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 11:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Magia van Madoka :o
Die is erg mooi, inderdaad.
outcast_withinwoensdag 28 maart 2012 @ 12:30

Someone stole your balls
.Cake.woensdag 28 maart 2012 @ 12:32
quote:
_O-
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 12:36
ben nu terug helemaal bij met mirai nikki tot 23
-Strawberry-woensdag 28 maart 2012 @ 12:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 23:35 schreef mschol het volgende:

[..]

nee joh Alfred J kwak _O_ :D

pokemon was ook wel grappig om te volgen, maar niet echt een begin voor mij (altijd een voorkeur voor animatie gehad overigens)
hoopte toen altijd dat er wat tussen ash & misty zou zijn :') :X
In een van de films is er wat tussen Ash en Misty geloof ik, maar dat is dan een Misty kloon. :P

Opgegroeid met pokemon. O+
-Strawberry-woensdag 28 maart 2012 @ 12:48
quote:
_O- :D
MakuMakuwoensdag 28 maart 2012 @ 13:39
Ik vind het wel jammer dat Daily lives of Highschool Boys is afgelopen. Het was echt een leuke grappige serie. Gelukkig komt er een tweede seizoen! :D
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 13:43
Damn, ik space hem echt bij moe-series als K-ON!!.

Het is gewoon te schattig allemaal.

Deze ED bijvoorbeeld. Ik smelt. O+


Ook die OP. Een beetje druk, maar zo lief.



[ Bericht 27% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2012 13:44:52 ]
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 14:04
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 12:44 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

In een van de films is er wat tussen Ash en Misty geloof ik, maar dat is dan een Misty kloon. :P

Opgegroeid met pokemon. O+
pokemon pfff

Deze:

564440_10150646501739033_563864032_9270599_1157746603_n.jpg
Klipnapwoensdag 28 maart 2012 @ 14:37
Mijn maatschappijleertoets ging heel kut :'(
Maar even geen anime meer kijken dan ;(
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 14:38
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:37 schreef Klipnap het volgende:
Mijn maatschappijleertoets ging heel kut :'(
Maar even geen anime meer kijken dan ;(
Ahww.

Weet je wat vaak helpt bij maatschappijleer? Gewoon het nieuws kijken. De herhaling van het 20:00 journaal iedere dag.

Waar ging het eigenlijk over? :o

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2012 14:39:58 ]
outcast_withinwoensdag 28 maart 2012 @ 14:40
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:04 schreef redboyke het volgende:

[..]

pokemon pfff

Deze:

[ afbeelding ]
Plaatje klopt niet.
Klipnapwoensdag 28 maart 2012 @ 14:40
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ahww.

Weet je wat vaak helpt bij maatschappijleer? Gewoon het nieuws kijken. De herhaling van het 20:00 journaal.

Waar ging het eigenlijk over? :o
Op het nieuws behandelen ze geen grondwetten, basiswaarden, theorieën van Marx en het Plakkaat van Verlatinghe.

De vraag over het NVU wist ik dan weer wel door het KLB-topic :D
outcast_withinwoensdag 28 maart 2012 @ 14:44
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 13:39 schreef MakuMaku het volgende:
Ik vind het wel jammer dat Daily lives of Highschool Boys is afgelopen. Het was echt een leuke grappige serie. Gelukkig komt er een tweede seizoen! :D
Die e.d. is een van de weinige die ik iedere keer keek. Echt zo'n jochies bij elkaar vibe die een gestoorde schoolvoorstelling geven. Het publiek dat ze vreemd aankijkt en de acteurs die de meeste lol hebben.

Dat laatste stuk bij het water met dat meisje en de kerel achter haar en de gesprekken over de wind was ook leuk gedaan. En dat die kerel uiteindelijk toch een orginele robot kreeg. Jammer dat het allemaaleen droom was
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 14:44
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:40 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Op het nieuws behandelen ze geen grondwetten, basiswaarden, theorieën van Marx en het Plakkaat van Verlatinghe.

De vraag over het NVU wist ik dan weer wel door het KLB-topic :D
Haha, dat is wel toevallig.

Dat jullie over Marx leren, schandalig. De theorieën van Marx heb ik zelf geleerd, omdat ik dat niet gedoceerd kreeg op school (Mavo). Jullie krijgen zeker geen Adam Smith, Ludwig von Mises, Hayek en John Locke? Pure indoctrinatie :(

Van Marx vond ik de vervreemding van de arbeider en het product wel interessant, maar de Labor Theory of Value slaat echt nergens op. :P

Maar goed, on-topic.

K-ON!!

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2012 14:46:50 ]
Klipnapwoensdag 28 maart 2012 @ 14:52
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:44 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Haha, dat is wel toevallig.

Dat jullie over Marx leren, schandalig. De theorieën van Marx heb ik zelf geleerd, omdat ik dat niet gedoceerd kreeg op school (Mavo). Jullie krijgen zeker geen Adam Smith, Ludwig von Mises, Hayek en John Locke? Pure indoctrinatie :(

Van Marx vond ik de vervreemding van de arbeider en het product wel interessant, maar de Labor Theory of Value slaat echt nergens op. :P

Maar goed, on-topic.

K-ON!!
Die Locke etc heb ik morgen bij de geschiedenistoets ;(

Welke Hayek? Salma Hayek?
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 14:54
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Die Locke etc heb ik morgen bij de geschiedenistoets ;(
Lees anders even z'n Wikpedia door. Hartstikke interessant!
outcast_withinwoensdag 28 maart 2012 @ 14:54
Boobs rather than flowers
Lets try to be serious from now on.
wRpIZ.png
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 15:00
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:40 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Plaatje klopt niet.
was gewoon om te zeggen dat die series toch beter waren dan pokemon
pure nostalgie ok michelangelo is oranje i get it :P maar i didnt make it.

hier nog een doordenker:

welke kleur is pino van sesamstraat
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 15:00
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Die Locke etc heb ik morgen bij de geschiedenistoets ;(

Welke Hayek? Salma Hayek?
Friedrich von Hayek
Qunixwoensdag 28 maart 2012 @ 15:02
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 13:43 schreef robin007bond het volgende:
Damn, ik space hem echt bij moe-series als K-ON!!.

Het is gewoon te schattig allemaal.

Deze ED bijvoorbeeld. Ik smelt. O+


Ook die OP. Een beetje druk, maar zo lief.

OP's en ED's (van alle seizoenen in de hele serie) zijn tof! _O_

Alleen je bent een beetje te laat, de hype is over... :')
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 15:04
quote:
14s.gif Op woensdag 28 maart 2012 15:02 schreef Qunix het volgende:

[..]

OP's en ED's (van alle seizoenen in de hele serie) zijn tof! _O_

Alleen je bent een beetje te laat, de hype is over... :')
Slecht he? Ik weet niet waarom ik zo laat ben. :(
mscholwoensdag 28 maart 2012 @ 15:09
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:54 schreef outcast_within het volgende:
Boobs rather than flowers
Lets try to be serious from now on.
[ afbeelding ]
en dat komt uit?

(tinyeye heeft geen resultaat, en google ook niet..
outcast_withinwoensdag 28 maart 2012 @ 15:14
Blauw en in amerika geel.
recorder to randerossu
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 15:29
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 15:14 schreef outcast_within het volgende:
Blauw en in amerika geel.
recorder to randerossu
correct.

ik snap dat hele gear gedoe van luffy niet ben nu 309 aan het zien

SPOILER: 309 one piece
waar luffy aan het vechten is tegen rucci eerste epic battle eigenlijk vind ik.
Klipnapwoensdag 28 maart 2012 @ 16:45
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 14:44 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Die e.d. is een van de weinige die ik iedere keer keek. Echt zo'n jochies bij elkaar vibe die een gestoorde schoolvoorstelling geven. Het publiek dat ze vreemd aankijkt en de acteurs die de meeste lol hebben.

Dat laatste stuk bij het water met dat meisje en de kerel achter haar en de gesprekken over de wind was ook leuk gedaan. En dat die kerel uiteindelijk toch een orginele robot kreeg. Jammer dat het allemaaleen droom was
Babababarirarirabara
Babababarirariraba
Babababarirarirabara
Bababababababa!

De Madokaverwijzing in de laatste ep :')
.Cake.woensdag 28 maart 2012 @ 16:59
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 16:45 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Babababarirarirabara
Babababarirariraba
Babababarirarirabara
Bababababababa!

De Madokaverwijzing in de laatste ep :')
Wat dacht je van alle k-on verwijzingen dan?
Klipnapwoensdag 28 maart 2012 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 16:59 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wat dacht je van alle k-on verwijzingen dan?
Ik heb geen K-ON gezien dus ik kan daar niets van zeggen.
Wel had ik even een Nichijou-deja-vu met het worstje :')
Repelsteeltjuwoensdag 28 maart 2012 @ 17:11
Als ze filosofen behandelden bij mijn geschiedenislessen en maatschappijleer-lessen had ik maatschappijleer nooit zo afschuwelijk gevonden en geschiedenis misschien niet laten vallen of juist opgepakt in plaats van Spaans-elementair.
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 17:18
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 17:11 schreef Repelsteeltju het volgende:
Als ze filosofen behandelden bij mijn geschiedenislessen en maatschappijleer-lessen had ik maatschappijleer nooit zo afschuwelijk gevonden en geschiedenis misschien niet laten vallen of juist opgepakt in plaats van Spaans-elementair.
Ik vind alleen politieke filosofie interessant. Takken van filosofie als ethiek moet ik echt niets van hebben :r

Wij moesten leren over de multiculturele samenleving, Europa, wat is links en rechts, de hoofdlijnen van de grote ideologieën, communicatie en dat was het wel.

Oh, en mijn geschiedenisdocent maakte gelijk een godwin toen ik voorstelde om censuskiesrecht weer in te voeren. :')

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2012 17:23:15 ]
Repelsteeltjuwoensdag 28 maart 2012 @ 17:30
Alle filosofie is politiek. (deze ga ik niet onderbouwen)

En ik heb hetzelfde gehad en met sommige vraagstellingen ben ik het nog steeds ronduit oneens oneens ben. Alleen toen kon ik nog minder goed onderbouwen waarom ik het er mee oneens was. De school zal het vast ook onzin anders zouden ze er wel een echte leraar voor aangetrokken hebben in plaats van het door de conciërge laten doceren. :')

En om jouw geschiedenisdocent te verdedigen. Ik denk niet dat je en jouw klasgenoten destijds veel andere grote namen uit de geschiedenis kenden dan Hitler. Al heb ik geen idee wat de twee met elkaar te maken hebben. Hitler werd juist gekozen door het plebs.
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 17:34
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 17:30 schreef Repelsteeltju het volgende:
En om jouw geschiedenisdocent te verdedigen. Ik denk niet dat je en jouw klasgenoten destijds veel andere grote namen uit de geschiedenis kenden dan Hitler. Al heb ik geen idee wat de twee met elkaar te maken hebben. Hitler werd juist gekozen door het plebs.
Nah, het was wel heel simpel. Ik zei simpelweg dat ik vind dat je meer invloed moet kunnen uitoefenen, omdat je ook meer belasting betaalt. Zijn reactie: "Wat wil je vervolgens doen? Boeken verbieden voor domme mensen omdat ze niet van literatuur zouden kunnen genieten? Zo kun je wel doorgaan. Zulke denkbeelden zijn erg gevaarlijk, is uit de geschiedenis gebleken!!!".

On-topic: Ik zoek nog een anime naast LoGH die politiek als belangrijk thema heeft. Hetalia sla ik liever over. Gundam had wel een klein beetje politiek dat op de achtergrond speelde, maar dat vormde maar een heel klein onderdeel. Iemand?
Repelsteeltjuwoensdag 28 maart 2012 @ 17:49
Boeken zijn niet populair genoeg om het verbieden ervan zinvol te maken. Voor 'domme' mensen films en interactieve media verbieden gebeurt al en masse door de advies leeftijd. Websites verbieden is nog aan het opkomen maar dat wordt booming voorspel ik. En anders is er altijd nog de omweg van de auteurswetten om onwenselijke meningen te onderdrukken of weg te houden van domme mensen (o.a. Mein kampf wordt zo onderdrukt).

En nu weer over animatiefilms en -series uit Japan. Misschien is Twelve Kindoms iets voor je. Al weet ik niet of feodale politiek je evenzeer interesseert. En het begin is misschien doorbijten.
#ANONIEMwoensdag 28 maart 2012 @ 18:37
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 17:49 schreef Repelsteeltju het volgende:
En nu weer over animatiefilms en -series uit Japan. Misschien is Twelve Kindoms iets voor je. Al weet ik niet of feodale politiek je evenzeer interesseert. En het begin is misschien doorbijten.
Hmm, ik zal eens kijken. Dank :)
.Cake.woensdag 28 maart 2012 @ 19:27
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 17:05 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik heb geen K-ON gezien dus ik kan daar niets van zeggen.
Wel had ik even een Nichijou-deja-vu met het worstje :')
"Don't say lazy!"? Doesn't ring a bell?
En op het eind. Een meisjesgroep op vakantie naar Londen?

Die Nichijou had ik ook al gevonden ja :)
Klipnapwoensdag 28 maart 2012 @ 19:51
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 19:27 schreef .Cake. het volgende:

[..]

"Don't say lazy!"? Doesn't ring a bell?
En op het eind. Een meisjesgroep op vakantie naar Londen?

Die Nichijou had ik ook al gevonden ja :)
Ik moet ook eens K-ON bekijken, hou wel van het moe-moe gebeuren :P
En nee, er gaat geen belletje rinkelen.
Frag_adderwoensdag 28 maart 2012 @ 19:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 23:22 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niet haten op Vulpix :(

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
sudoowodoo?