SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 31 maart 2012 11:43 schreef Ziewoarut het volgende:
Waaw, al begon het wat traag toch nog een zeer passend slot bij dit weer erg sterke seizoen.
- Oenemeuswas al te verwachten natuurlijk maar toch erg jammer.
- Ashurjammer dat hij eruit. Uiteindelijk toch verstrikt geraakt in zijn eigen web.
- Miradeze had ik echt niet zien aankomen. Erg jammer dat ze eruit is want vond haar naast Ylithia en Lucretia de enige vrouwelijke persoon waarvan ik graag meer had willen zien.
- Lucretia met die baby. Heel erg grof maar toch wel mooi gedaan (het brugje met Batiatus).
- Neavia wat was je toch weer irritant. In haar gevecht tegen Ashur hoopte ik zelfs steeds dat Ashur zou winnen![]()
- Behalve de dood van Glaber houden de schrijvers zich dus over het algemeen erg goed aan het historisch verhaal wat ik eigenlijk wel jammer vind want dan weten we ook meteen wie ons gaat verlaten in seizoen 3:Ik sluit me er helemaal bij aan! Neavia werd per aflevering irritanter en eigenlijk slaat het nergens op dat Crixus haar tegen Asher lied vechten. Erg jammer dat we het prettige lichaam van Mira niet meer kunnen aanschouwen in het aankomende seizoen, maar de chemie met Spartacus was weg en ze had dus geen rol meer. Hetzelfde geld voor Lucretia, ook zij had eigenlijk geen rol meer, daarom moest ze ook ruimen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt het trouwens volgens de history dat Oenemeus redelijk vroeg in de opstand sterft? Wel jammer want hij was toch een dragend karakter.
Ja inderdaad...Miraquote:Op zaterdag 31 maart 2012 11:58 schreef turance het volgende:
[..]
Ik sluit me er helemaal bij aan! Neavia werd per aflevering irritanter en eigenlijk slaat het nergens op dat Crixus haar tegen Asher lied vechten. Erg jammer dat we het prettige lichaam van Mira niet meer kunnen aanschouwen in het aankomende seizoen, maar de chemie met Spartacus was weg en ze had dus geen rol meer. Hetzelfde geld voor Lucretia, ook zij had eigenlijk geen rol meer, daarom moest ze ook ruimen.
Klopt het trouwens volgens de history dat Oenemeus redelijk vroeg in de opstand sterft? Wel jammer want hij was toch een dragend karakter.
Neaviaquote:Op zaterdag 31 maart 2012 13:21 schreef Karina het volgende:
Geweldige aflevering, Naeviaik was al bang dat Ashur er nooit aan zou gaan. En eindelijk Glaber ook dood.
Alles is al genoemd door iedereen voor mij, wat een spannening, beste aflevering tot nu toe.
En zoekt de baby zelf zijn eten bij elkaar en voegt hij zich over 20 jaar bij Spartacus?quote:Op zaterdag 31 maart 2012 13:29 schreef Bienelientjee het volgende:
Wie weet, land Lucretia precies goed in het ravijn en is het kind wel niet dood!(Even heel erg overdreven gefantaseerd natuurlijk!)
De mijne was toch Batiatus.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 14:32 schreef Dimachaerus het volgende:
Wat een ep!!
Gannicus en Oenemeus zijn veruit mijn favorietste personages
Ik had het met Glaber, ik dacht, die gaat echt niet dood.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:36 schreef Arkai het volgende:
Wat een hartslagverhogende aflevering zeg! Ik kon alleen echt niet geloven dat Asher nu eindelijk dood was. Op de een of andere manier verwachtte ik dat hij zijn hoofd er weer aan zou naaien ofzo..
In de tijd van Spartacus hadden ze heul geen lampen.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 19:41 schreef Gertje-Plongers het volgende:
Heren, vergeten we earthday om 20:30 niet, alle lichten uit, uit solidariteit met onze planeet !
Ik bedoelde er mee te zeggen, nogal off topicquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 31 maart 2012 20:03 schreef drumstickNL het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jaquote:
quote:Op zondag 1 april 2012 02:06 schreef Polyfemos het volgende:
ik hoop dat ze niet de geschiedenis gaan volgen, maar dat spartacus uiteindelijk de romeinen verlslaat, zou fucking vet zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daardoor ging dat zwaard zo diep in zijn keel!quote:Op zondag 1 april 2012 11:06 schreef chiren het volgende:
Ik las dit net op de wikipage van Craig Parker (Glaber):
Craig Parker is an out homosexual man.
Vond ik wel grappig
Beste ep ever btw!
quote:Op zondag 1 april 2012 11:16 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Daardoor ging dat zwaard zo diep in zijn keel!
quote:Op zondag 1 april 2012 11:16 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Daardoor ging dat zwaard zo diep in zijn keel!
Viel me ook op ja, echt goed gedaan van de acteurquote:Op zondag 1 april 2012 08:41 schreef Ziewoarut het volgende:
Wat ik qua acteerwerk het hoogtepunt vond deze ep was de scene dat Ashur de berg op moet om te onderhandelen.
Hij denkt eerst dat hij zomaar even terug kan om terug naar Glaber te gaan totdat Crixus hem tegenhoud. Hierna hoopt hij nog een beroep te kunnen doen op principiële Spartacus maar dan merkt hij dat ook dat niet werkt. Je ziet zijn gezicht veranderen, hij weet dat het waarschijnlijk zijn einde is, dan nog één keer dat geniale valse lachje en gaat vervolgens in stijl door Crixus en Neavia net nog even wat te pesten.
Ashur
quote:Op zondag 1 april 2012 11:16 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Daardoor ging dat zwaard zo diep in zijn keel!
quote:Op zondag 1 april 2012 16:10 schreef kort het volgende:
Toch blijf ik S1 mooier vinden. Andy Whitfield was veel bazer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder was het een aflevering om weer van te smullen...
Lijkt me best fascinerend om als schrijver een overzicht te maken van de leef-'draadjes' van alle karakters... en dan al die losse eindjes te zien van de karakters die tijdens de serie ineens ophouden. Maar ja, 't waren roerige tijden he, en afgezien van 2 of 3 hoofdpersonen weet je nooit hoe lang ze meegaan. Dat houdt 't spannend.
Het nieuwe seizoen van Game of Thrones ga ik dit keer overslaan, ik vind de serie te verwarrend. Denk dat het leuker is dan het komende seizoen in één weekend-marathon sessie achter elkaar te bekijken, dan is 't hopelijk wat makkelijker te begrijpen.“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” ― Mark Twain
Het zou wel helpen als je zei wàt je er slecht aan vond.quote:Op zondag 1 april 2012 23:34 schreef HiZ het volgende:
Grote schoonmaak was de boodschap kennelijk. Afgezien van Lucretia's actie vond ik het een slechte aflevering.
Ik heb me ongelooflijk zitten ergeren aan de Asher-lijn; een beetje spelen met de historische realiteit ok, maar wat daar gebeurde was gewoon te gek voor woorden. Een praetor maakt een slaaf vrij en die slaaf gaat dan nog voor het zover is kraaien over 'the noble house of Asher' ?quote:Op maandag 2 april 2012 10:50 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
Het zou wel helpen als je zei wàt je er slecht aan vond.
Het is niet bepaald je gemiddelde serie in verhaallijnen en continuïteit, dat klopt.
Het was toch ook duidelijk dat hij zelf de enige was die die illusie had? Het leek me vrij duidelijk dat Glaber hem vooral zag als handig hulpje en niet meer.quote:Op maandag 2 april 2012 13:17 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik heb me ongelooflijk zitten ergeren aan de Asher-lijn; een beetje spelen met de historische realiteit ok, maar wat daar gebeurde was gewoon te gek voor woorden. Een praetor maakt een slaaf vrij en die slaaf gaat dan nog voor het zover is kraaien over 'the noble house of Asher' ?
Een slaaf die in Rome werd vrijgemaakt was iemand die bekend stond als 'vrijgemaakt' en dat was een stigma dat niet alleen 'noble' in de weg stond, maar zelfs als 'fatsoenlijk' gezien worden was al een paar bruggen te ver. Het idee dat Asher dan de vrouw van Batiatus kon krijgen rukt Lucretia in een spagaat die zelfs Glaber niet had kunnen bedenken, maar waar de schrijvers van die lijn kennelijk geen moeite mee hebben.
Ja, het is maar en serie
Klopt ja, hij heeft nu een stuk minder dikke kop.quote:Op maandag 2 april 2012 13:53 schreef Kenju het volgende:
Kom er net pas achter waar ik Glaber nu van kende:
[ afbeelding ]
En daar vond ik hem voor een elven-strijder een wat dikke kop hebben. Waarschijnlijk door de kleding oid.
Dan had het échte science fiction geweest jaquote:Op maandag 2 april 2012 13:17 schreef HiZ het volgende:
[..]
...En ja, ik weet dat het een tv-serie is. En ik weet ook wel dat je nooit 100% historisch accurate TV zult krijgen, maar als je in een serie een punt bereikt waarop het verhaal eigenlijk niks meer te maken heeft met de achtergrond dan ga ik me ergeren. Als dat is wat ze willen moeten ze het niet "Spartacus" noemen maar 'Gladiator vs The Romulan Empire'. Dan horen ze van mij ook geen klacht meer.
...
Ja, het is maar en serie
en bovendien een serie die voor 70% draait om actie, cgi bloed, fun-kills en nog meer van die onzin en de andere 30% om tieten.quote:
Dit klopt niet.quote:Op maandag 2 april 2012 13:17 schreef HiZ het volgende:
Een slaaf die in Rome werd vrijgemaakt was iemand die bekend stond als 'vrijgemaakt' en dat was een stigma dat niet alleen 'noble' in de weg stond, maar zelfs als 'fatsoenlijk' gezien worden was al een paar bruggen te ver.
Boe fucking hoequote:Op dinsdag 3 april 2012 16:19 schreef HiZ het volgende:
Spartacus speelt zich af in de Republikeinse periode waarin zelfs het onderscheid patricier plebeer nog vrij zwaar telde. Dan moet je niet aankomen met voorbeelden van tijdens het keizerrijk. Overigens zijn het zelden tot nooit vrijgemaakten zelf die het maakten. In Rome was geld alleen niet voldoende voor aanzien.
De Julii waren de norm, niet een of andere provinciale familie.
Tsja, maar wanneer je met deze correctheid er naar gaat kijken, trek je alleen maar normatieve muren voor de creativiteit die de makers hierin kwijt kunnen omtrent het romantiseren van alle gebeurtenissen om de strijd van het slavenleger heen.quote:Op dinsdag 3 april 2012 16:19 schreef HiZ het volgende:
Spartacus speelt zich af in de Republikeinse periode waarin zelfs het onderscheid patricier plebeer nog vrij zwaar telde. Dan moet je niet aankomen met voorbeelden van tijdens het keizerrijk. Overigens zijn het zelden tot nooit vrijgemaakten zelf die het maakten. In Rome was geld alleen niet voldoende voor aanzien.
De Julii waren de norm, niet een of andere provinciale familie.
Zelfde hier.quote:Op zondag 1 april 2012 23:34 schreef HiZ het volgende:
Grote schoonmaak was de boodschap kennelijk. Afgezien van Lucretia's actie vond ik het een slechte aflevering.
Gewoon de episode apart downloaden, en de NL subs via bierdopje.comquote:Op donderdag 5 april 2012 16:57 schreef VeerEli het volgende:
Ik heb nog niks gelezen hier want heb nog niet alle afleveringen gezien.
Ben nu bij episode 6 geloof ik. Maar ik download het met NL subs, via torrentz.eu en daar kan ik episode 9 niet vinden? Terwijl episode 10 er wel al bij staat.
Iemand een idee waar ik episode 9 kan downloaden met NL subs?
Dat.quote:Op donderdag 5 april 2012 17:00 schreef Scorpie het volgende:
Mensen die de geschiedkundige accuraatheid van Spartacus als uitgangspunt nemen om de serie af te kraken
Addic7ed.com, leer je meteen Engels!quote:Op donderdag 5 april 2012 16:57 schreef VeerEli het volgende:
Ik heb nog niks gelezen hier want heb nog niet alle afleveringen gezien.
Ben nu bij episode 6 geloof ik. Maar ik download het met NL subs, via torrentz.eu en daar kan ik episode 9 niet vinden? Terwijl episode 10 er wel al bij staat.
Iemand een idee waar ik episode 9 kan downloaden met NL subs?
Ik download gewone films zonder ondertiteling, maar vind de Engelse taal in Spartacus wel errug lastig te begrijpen. Maar ik zie Spartacus Vengeance ook niet staan op die site.quote:
Dat dekt inderdaad wel de lading.quote:Op vrijdag 6 april 2012 04:31 schreef Luuksor het volgende:
Engels in Spartacus is Engels zonder lidwoorden.. Valt best mee.. Als je apologies, cock en nog een paar steekwoorden begrijpt begrijp je de hele serie. Desondanks erg vermakelijk
Seizoen 3 is aangekondigdquote:Op zondag 8 april 2012 23:33 schreef Yellowcard het volgende:
Heb net ook de laatste aflevering gezien geweldig!Het leek wel echt op een afgerond einde of komen ze hierna met nog een seizoen?
Ik lees op meerdere plekken dat het seizoen 3 is. Waarom wordt het niet gewoon seizoen 4 genoemd?quote:
Er zijn weliswaar 3 seizoenen gefilmd, maar "Gods of the Arena" is eigenlijk een prequel van seizoen 1.quote:Op maandag 9 april 2012 01:17 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Ik lees op meerdere plekken dat het seizoen 3 is. Waarom wordt het niet gewoon seizoen 4 genoemd?
Dit inderdaad. Beetje verkapt: kijk mij eens veel van de romeinse geschiedenis afwetenquote:Op donderdag 5 april 2012 17:00 schreef Scorpie het volgende:
Mensen die de geschiedkundige accuraatheid van Spartacus als uitgangspunt nemen om de serie af te krakensterf aan een zware griep, stelletje lambakken.
jammer, had altijd het idee dat dit nog wel een paar jaar mee zou gaanquote:Starz cancelled Spartacus na seizoen 3: War of the Damned
Starz, de abonnee-zender die de serie produceert, maakt namelijk bekend dat het afscheid neemt van Spartacus. ''Starz doet altijd het onverwachte'' vertelt bedenker Steven S. DeKnight. ''Deze serie was altijd al uitdagend op vele manieren. We hebben meerdere problemen en tragedies ervaren tijdens de afgelopen jaren. Mijn originele plan was om een 5 tot 7 seizoenen lange show te maken maar na het overlijden van Andy Whitfield keken we naar het historische verhaal van Spartacus, kwamen we tot de conclusie dat we op het hoogtepunt moesten stoppen. We hadden het verhaal nog wel wat seizoenen kunnen rekken maar dat zou de kwaliteit niet ten goede komen. Nu kunnen we alles in 10 bad-ass afleveringen laten zien.''
Bron: No Soap
Vind dit eigenlijk wel een goede zaak, liever dat ze 3 (eigenlijk 4) sterke seizoenen neerzetten en er een mooi einde aan maken, dan dat ze het uitrekken met een paar matige seizoenen. Stoppen op het hoogtepunt idd.quote:Op maandag 4 juni 2012 16:51 schreef planethugo het volgende:
[..]
jammer, had altijd het idee dat dit nog wel een paar jaar mee zou gaan
Dat wel ja.. Maar had het dan verspreid over 2 seizoenen, dat had ook wel gekundquote:Op maandag 4 juni 2012 16:53 schreef MAHL het volgende:
[..]
Vind dit eigenlijk wel een goede zaak, liever dat ze 3 (eigenlijk 4) sterke seizoenen neerzetten en er een mooi einde aan maken, dan dat ze het uitrekken met een paar matige seizoenen. Stoppen op het hoogtepunt idd.
yep.quote:Op maandag 4 juni 2012 16:53 schreef MAHL het volgende:
[..]
Vind dit eigenlijk wel een goede zaak, liever dat ze 3 (eigenlijk 4) sterke seizoenen neerzetten en er een mooi einde aan maken, dan dat ze het uitrekken met een paar matige seizoenen.
Dat is pas taal! Ik zie liever ook 10 hele goede afleveringen dan 20 mindere.quote:Nu kunnen we alles in 10 bad-ass afleveringen laten zien.''
Haha ben net te laat met posten zie ik. Ziet er dus stukken massaler uit dan de vorige seizoenen, wellicht een iets hoger budget. Weet niet of ik daar nu zo blij mee ben, vond vooral altijd dat beklemmende sfeertje in de ludus zo mooi. Gannicus zal dus waarschijnlijk iets met Saxa krijgen.quote:
Jemig. Dat filmpje komt even goed hard aan zegquote:Op zaterdag 14 juli 2012 12:52 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Haha ben net te laat met posten zie ik. Ziet er dus stukken massaler uit dan de vorige seizoenen, wellicht een iets hoger budget. Weet niet of ik daar nu zo blij mee ben, vond vooral altijd dat beklemmende sfeertje in de ludus zo mooi. Gannicus zal dus waarschijnlijk iets met Saxa krijgen.
Oh en dit![]()
aangrijpend filmpje indeedquote:Op zaterdag 14 juli 2012 12:52 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Haha ben net te laat met posten zie ik. Ziet er dus stukken massaler uit dan de vorige seizoenen, wellicht een iets hoger budget. Weet niet of ik daar nu zo blij mee ben, vond vooral altijd dat beklemmende sfeertje in de ludus zo mooi. Gannicus zal dus waarschijnlijk iets met Saxa krijgen.
Oh en dit![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |