FOK!forum / Gaming / [PS3 & X360 - Battlefield 3] #30 C4 Trollin'
Reintjidinsdag 31 januari 2012 @ 14:40
wIYoh.jpg

Informatie:

Game: Battlefield 3
Platform: Playstation 3, Xbox 360 en PC
Release datum: 25-28 oktober 2011
Engine: Frostbite 2.0
Publisher/Developers: EA en DICE

Single player:

quote:
Battlefield 3 beschikt over een volledig op zichzelf staand verhaal krijgt, waarbij jij speelt als een U.S. Marine Corps soldaat. Dit is voor het eerst in de Battlefield reeks; op Bad Company na had geen enkele Battlefield game een singleplayer.

DICE probeert te balans in Battlefield 3 goed en spannend te houden, met rustige momenten waarop je kan bijkomen en heftige momenten waarbij je niet meer weet waar links en rechts zijn. Volgens DICE zal je niet alleen maar rond lopen in het Midden Oosten.

De singleplayer neemt je mee naar Parijs, Teheran, Irak en New York. Je wordt dus mee getrokken door kleine, claustrofobische straatjes, metropolen en zanderige omgevingen. Ook is de singleplayer te spelen door middel van een CO OP. Wat inhoudt dat jij samen met een andere speler door de singleplayer kan lopen.

Als de co op campaign ook het zelfde verhaald verteld als de normale campaign is niet bekend, over de co op invulling is verder nog niks verteld.

De missie in Irak speelt zich af in 2014, als het hele spel zich afspeelt in 2014 of later is nog niet bekend.
Multiplayer:

quote:
In Battlefield 3 ben je nergens op het slagveld veilig, door de Frostbite 2.0 engine zal alles, maar dan ook, alles kapot kunnen in Battlefield 3. Dekking zoeken zal niet meer zijn zoals het was. Bereid je maar vast voor op totale verwoestbaarheid.

Er is een groot verschil tussen de console en pc versie; de console versie is met 24 man tegelijk speelbaar. De pc versie is met 64 man tegelijk speelbaar. Volgens DICE ligt dit aan de kracht van de consoles op dit moment. De pc is dan ook het lead platform waar BF3 voor ontwikkeld wordt.

Close combat, voertuigen en team play zullen centraal staan in de multiplayer van Battlefield 3. Schiet, knal en raas door prachtige landschappen, nauwe steegjes en laat niks heel van de gebouwen waar mogelijk jouw vijand zich schuilt houdt In Battlefield 3 heb je de beschikking over een groot aantal voertuigen, waaronder tanks, helikopters, jeeps, zee voertuigen en terug van weggeweest: vliegtuigen!

Waar Battlefield 3, al in de gehele franchise om draait is natuurlijk team en squad play. Net zoals in Battlefield 2 is het alleen maar mogelijk om op je squadleader te spawnen.
Klassen:
SPOILER
quote:
Klassen

De klassen in Battlefield 3 zijn opgegeeld in 4 verschillende klassen. Iedere klasse heeft zijn voor en nadelen. Als squad zijnde zul je moeten uitvinden hoe je elkaar het beste aanvult.
Rifleman Assault/Medic
In Battlefield 3 zijn de klassen Assault en Medic in de mixer gegaan. Vanaf nu geen M60 meer voor de medic, maar een Assault Rifle om ondersteuning te bieden aan het team. Nog steeds even belangrijk, je kan als Rifleman teamgenoten genezen en reviven. Wat het een uitdagende klasse maakt is dat je als Rifleman de keuze hebt tussen extra vuurkracht in de vorm van een 40 mm granaat, of een betere medic kit.

Support
Terug van weggeweest, maar weer aanwezig in Battlefield 3! De Support klasse beschikt over LMG (Light Machine Gun ) wapens om, zoals de naam al doet vermoeden support te bieden aan je team. Maar je doet meer als Support guy, je voorziet je teamgenoten namelijk ook van munitie pakketten! De Support klasse zal erg belangrijk worden, want nieuw in Battlefield 3 is dat het erg belangrijk is om dekkingsvuur te geven. Wanneer kogels voorbij suizen bij de tegenstanders gaat hun beeld trillen, hierdoor wordt het voor hen lastiger om terug te vuren. De Support klasse beschikt ook over een bipod onder je wapen, wanneer je gaat liggen klapt deze automatisch uit. Ook kan je de bipod gebruiken tegen lage muurtjes en zo voort.

Recon
De Recon, of sniper wordt een mix van lange afstand schutter en het leven zuur maken van de tegenstander met explosieven. In Battlefield 3 is quickscopen niet meer mogelijk, ook het niet ingezoomd schieten wordt erg lastig. In Battlefield 3 kan je als Recon het beste gaan liggen en je adem inhouden voor de perfecte headshot!

Engineer
In Battlefield 3 kan de Engineer klasse natuurlijk niet ontbreken. Jij zorgt ervoor dat alle voertuigen kunnen blijven opereren, van kleine voertuigen tot de F16`s aan toe. Natuurlijk is de Engineer niet alleen goed in repareren, met deze klasse ben je een ware plaag voor de voertuigen van de tegenstander. Ook beschikt de Engineer standaard, en als enige over een zaklamp boven op het wapen. Zo kan je (zoals we zagen in de Operation Metro map ) de donkere tunnels ingaan. Leuk detail: je kan zelfs tegenstanders tijdelijk verblinden door met de zaklamp in hun ogen te schijnen. Het standaard wapen van de Engineer is de M4.
Wapens:

SPOILER
De wapens op deze pagina zijn door EA/DICE bevestigd en komen dus ook daadwerkelijk in Battlefield 3.


Assault Rifles ( Assault klasse)
M16A4
AK 74M
M416
AN94
KH2002
AEK971
F2000
G3
ASVAL

Light Machine Gun ( Support klasse )

M249
RPK 74M
M27 IAR
M240
Pecheneg
Type 88 LMG
M60

Carabines ( Engineer klasse )

M4A1
AKS74u
SCAR H CQB
G36C
A 91
SG553LB

Snipers ( Recon klasse )
MK11 Sniper Weapon System
SVD
SV98
M98B
M40A5
M82A3
SKS Sniper Rifle ( Physical Warfare Pack )

Wapens die bij elke klasse kunnen worden gekozen:

Battlerifles
M39
SKS

Submachineguns
P90
MP7
PDR
UMP 45
P90TR
PP2000

Shotguns
870MCS
M1014
USAS 12
DAO12 shotgun
Saiga 20k

Pistols
M9
PYa MP443
G17
M1911
T44
MP412
G18
M93R

Launchers ( Engineer )

SMAW
RPG 7
Javelin
FIM 92 Stinger
SA 18 IGLA
M136 AT4

Overig
Knife
M67 Grenade
M18 smoke grenades
Medkit
Defibrillators
M15 Anti tank mine
Welding tool
EOD bot
C4 explosieven

Attatchements
M145
RDS Reflex
Kobra
Holographic
PKA S
ACOG
PSO 1
PK A
IRNV
PKS 07
8x Rifle Scope
12x Ballistic

Performance
Foregrip
Bipod
Heavy barrel
Suppressor
Tactical light
Laser sight
Flash suppressor
Straight pull bolt
Voertuigen:

SPOILER
De voertuigen op deze pagina zijn door EA/DICE bevestigd door middel van de fact sheet die op 16 augustus 2011 is vrijgegeven. Deze voertuigen komen dus ook daadwerkelijk in Battlefield 3.

Vliegtuigen
SU 35BM Flanker E
F/A 18E Super Hornet
F16 Fighting Falcon
A10 Thunderbolt II
SU 39
B18 Lancer

Scout helikopters
MH 6 Little Bird
Z 11 W

Aanval helikopters
AH 1Z Super Cobra
MI 28 Havoc

Transport helikopters
UH 1Y Venom
KA 60 Kasatka
UH 60 Black Hawk

Voertuigen
HMMWV( Hummer )
Technical

Snelle transport voertuigen

Growler ITV
VDV Buggy

Gepantserde transport voertuigen
HMMVVV ( Hummer )
G3937 Vodnik

Infratry gevechtsvoertuigen
LAV 25
BMP 2M

Mobiele Anti Air
LAV AD
9K22 Tunguska M

Tanks
M1 Abrams
T 90
T 72

Water transport voertuigen
RHIB

Amfibische voertuigen
AAV 7A1

Specialisaties
Coaxial MG
Coaxial HMG
Canister shells
Guided Shells
Zoom optics
Thermal optics
IR Smoke
Reactive armor
Maintenance
Belt speed
Thermal Camo
Auto Loader
Proximity scan
CITV station
ATGM launcher
APFSDS T shells
Guided rockets
Air Radar
Heatseekers
Laser painter
TV missile
IR Flares
Extinguisher
ECM jammer
Rocket Guidance System
Below radar
Guided missile
Beam scanning
124.jpg

123.jpg

125.jpg



PSN & XBLA members:

PSN:

Roces18: O_Roces
kwaliteit.: Het_Biertje
67Impala: Munn1k
vinnus: vinnus
Duuc-nl: Duuc-nl
JediSimons: SorayaNL
Laat77: Risakotta
So_Surreal_Baby: Larsiee
delano.888: Dx11
Apenkoning1: apenkoning
DrNick: ikbenaron
Vinno - Vinno0615
Rob.Dude - TheRobChief
Lastpost - Lastpost_NL
legacythe2nd - Tauranator
BORRREETJEEE - hertogjandrinker
Yuri_Boyka - Mimaaa
DjangoReinhardt - Riepe_B
Ecto-Ecto - R3ns1nk
CremeSoep - Mistermcmuffin
Quantic - Js2L-0172
NatteBever - PeevdTee
ikookhier - Arijanonline
Tjaapo - Tjaapo
Blijepeen - Blijepeen
KeFFuR1208 - KeFFeR1208
Terrestra - Terrestra
Stoeltafel - Robdegekste
Nicojonge - ROYYE055
Unox_worst - bakpao-boer
Scarify - Scarify
boem-dikkie - EmeryFramboise
computerprobleem - worldwar2boy
Wretic91 - Wretic91
David1979 - fonsmeister
ShevaJB - Sheva_JB
JediSimons - SorayaNL
mar456 - mrpluym
Glennz - glennz_
Mauskoekwaus - Mauzizz
Pindakaaspot - Stoeptegel96
xminator - XT1907
Pijve.Stiemel: T-024
ABundy - Eric__88
elvis2010 - shakin_70
Deadrex - The_General28
Dagkaart - Ni333Jo
Zerokil - psvunited

XBLA:

pugehenis - henk de vries
MarkoAlmelo: MarkoAlmelo
Reintji: Baas NL
VerbodsBord: Malle Henkie
SoldMayor: SoldMayor
Rossdale: Rossdale
Rauw: Vladzje
SpankmasterC: SpankmasterC
dreamzk: pot4toe
Bunta-Fujiwara: SternAE86Takumi
RudyCarell: ChielMontagne
Koopsie - R Tootall
BraveDribbel - DribbelNL
TheMagnificient - Anatolian26
Mister_T - Anormius
Michhas - Michhas
Frishe - Frishe
Phaelanx_NL - SirJudge
fyah - Zanger Bob
BobLeSponge - BertjuhNL
Flashbang - RobonNL
Catkiller - Hbc Helios
Morgen- - Ankyou
Sickert - Sickertnl
FJD - DeStudent
MetBas - Spartan Armada
ikookhier - Arijanonline
NextTVH - TVH1994
Document1 - I GrimLock I
Rensjebree - Rensjebree
kneusteun - kneusteun
Dycto - OG II Take
Dven - Dventola
torn_Machina - tornMachina
Cliffy - Zjozz
Beastie_boys18 - pieteralberts
Hetesaus - ChickenJ03
LinQ - LinQ NL
Tim93M - Timnation
Basssie024 - Bassie0024
JDerksen - Eckte Baas
Baalhaar - BudgetGam3r

Kan iedereen zijn psn-id/xboxlive-id posten? Dan komen ze in de OP.

FOK! Platoon:
X360
PS3
ZwartmetSuikerdinsdag 31 januari 2012 @ 14:56
64 man is dus PC only... Balen.
Sant.dinsdag 31 januari 2012 @ 14:57
quote:
13s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 14:56 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
64 man is dus PC only... Balen.
Daarom hebben ze ook meer vlaggen, meer jets en de mobile AA

Verder ben ik er niet jaloers op, ik lig liever languit op de bank te gamen dan aan een bureau.
Met als bijkomend voordeel dat je op de PS3 gewoon je controller over kunt gooien naar de volgende speler :)
ZwartmetSuikerdinsdag 31 januari 2012 @ 14:59
Ja maar hoe vet is 64 man :P
Rossdaledinsdag 31 januari 2012 @ 15:02
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 14:59 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ja maar hoe vet is 64 man :P
Is veel te druk, dan wordt het bijna net zo chaotisch als CoD
Reintjidinsdag 31 januari 2012 @ 15:03
Staan wel wat geinige filmpjes op youtube waarbij 32 man van Damavand Peak afspringen.
Morgen-dinsdag 31 januari 2012 @ 15:05
Veel beter die [Ps3 & X360 - Battlefield 3] :Y
ZwartmetSuikerdinsdag 31 januari 2012 @ 15:05
quote:
3s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 15:02 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Is veel te druk, dan wordt het bijna net zo chaotisch als CoD
Ja maar 12 tegen 12 is bij grote maps wel weinig.
Rossdaledinsdag 31 januari 2012 @ 15:06
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 15:05 schreef ZwartmetSuiker het volgende:

[..]

Ja maar 12 tegen 12 is bij grote maps wel weinig.
Bij rush zijn de mapgedeeltes klein genoeg en bij Conquest gaat iedereen ook de zelfde punten/vlaggen af en dus voelt het helemaal niet leeg naar mijn gevoel :) Daar is het trouwens 16 vs 16.

12 vs 12 is alleen bij TDM en dat vind ik sowieso niet leuk om te doen met BF :P
Reintjidinsdag 31 januari 2012 @ 15:07
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 15:05 schreef Morgen- het volgende:
Veel beter die [Ps3 & X360 - Battlefield 3] :Y
was in de rebound hoor. Met dank aan Pheno.

SPOILER
Had er BF3:PS3 & X360 van gemaakt
Catkillerdinsdag 31 januari 2012 @ 15:10
Aan de ene kant lijkt 64 man mij wel tof, aan de andere kant zie ik het niet zitten om bij een vlag te zijn waar 30 personen rond lopen _O-
KoningStomadinsdag 31 januari 2012 @ 15:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 15:10 schreef Catkiller het volgende:
Aan de ene kant lijkt 64 man mij wel tof, aan de andere kant zie ik het niet zitten om bij een vlag te zijn waar 30 personen rond lopen _O-
32 spelers lijkt me leuker.
Reintjidinsdag 31 januari 2012 @ 15:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 15:10 schreef Catkiller het volgende:
Aan de ene kant lijkt 64 man mij wel tof, aan de andere kant zie ik het niet zitten om bij een vlag te zijn waar 30 personen rond lopen _O-
Jamie (Mythbusters); "When all things fail, C4".
Rensjebreedinsdag 31 januari 2012 @ 15:18
12 x 12 is prima :)
Catkillerdinsdag 31 januari 2012 @ 15:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 15:17 schreef KoningStoma het volgende:

[..]

32 spelers lijkt me leuker.
Denk ik ook, al kan het wel helemaal anders zijn met meer vlaggen en dat het dan wel mee valt. Nog een weekje of 2 en dan kan ik hem ook op de PC spelen hopelijk dus ik zie het dan wel. Metro met 64 personen lijkt me niet erg, lekker snel ranken.
ZwartmetSuikerdinsdag 31 januari 2012 @ 15:27
Meer mensen op de huidige mappen lijkt mij nog leuker.
ZwartmetSuikerdinsdag 31 januari 2012 @ 15:27
Bij Caspian border kun je bijvoorbeeld rustig rondrijden zonder ook maar iemand tegen te komen.
KoningStomadinsdag 31 januari 2012 @ 16:11
Nog 367 xp met de jet en dan heb ik 10 service stars O+
Sant.dinsdag 31 januari 2012 @ 17:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 16:11 schreef KoningStoma het volgende:
Nog 367 xp met de jet en dan heb ik 10 service stars O+
Jezus man, ik heb mijn flares nog een eens unlockt :D
Tim93Mdinsdag 31 januari 2012 @ 18:01
Colonel 10 ster :)
Schunckelstardinsdag 31 januari 2012 @ 18:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 14:59 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ja maar hoe vet is 64 man :P

64 is een beetje druk :')
Yi-Longdinsdag 31 januari 2012 @ 19:03
Godver, net een vastloper (freeze), en nu kan ik niet meer connecten met een server... :N

Ligt die meuk nou aan EA en hun servers, of aan mijn verbinding die wellicht niet goed is ingesteld?

Hebben meerdere mensen af en toe problemen met een connection vinden op de PS3, en een gebrek aan voldoende servers met goede ping!?

En zo nee, hoe kan ik dan mijn instellingen goed krijgen zodat ik dit probleem kan aanpakken?
67Impaladinsdag 31 januari 2012 @ 19:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 19:03 schreef Yi-Long het volgende:
Godver, net een vastloper (freeze), en nu kan ik niet meer connecten met een server... :N

Ligt die meuk nou aan EA en hun servers, of aan mijn verbinding die wellicht niet goed is ingesteld?

Hebben meerdere mensen af en toe problemen met een connection vinden op de PS3, en een gebrek aan voldoende servers met goede ping!?

En zo nee, hoe kan ik dan mijn instellingen goed krijgen zodat ik dit probleem kan aanpakken?
Wat ik wel heb is dat ik alleen DICE servers kan joinen. Bij de rest krijg ik een connectie fout. Overigens wie is er zodadelijk online PS3? :D
Laat77dinsdag 31 januari 2012 @ 19:28
quote:
11s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 19:25 schreef 67Impala het volgende:

[..]

Wat ik wel heb is dat ik alleen DICE servers kan joinen. Bij de rest krijg ik een connectie fout. Overigens wie is er zodadelijk online PS3? :D
Ik zijt zo online over minuut of 10.
67Impaladinsdag 31 januari 2012 @ 19:30
Cool zie ik je zo *O*
mar456dinsdag 31 januari 2012 @ 19:33
Over dat connectie fout, dat heb ik alleen bij uk servers...

Ennu ik kom vanavond niet denk ik wat net nieuwe computer *O* . Dus dat wordt even uitproberen :D.
Quanticdinsdag 31 januari 2012 @ 19:55
Ik kom er ook aan!
Phaelanx_NLdinsdag 31 januari 2012 @ 20:08
Guide missile met laser painter op een chopper is ook gewoon kut. Die missiles vliegen gewoon vrolijk naast een chopper langs.
#ANONIEMdinsdag 31 januari 2012 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 17:02 schreef Sant. het volgende:

[..]

Jezus man, ik heb mijn flares nog een eens unlockt :D
Haha hier nog 1. Ik ben Colonel 10 en ik heb zeker 40 jet punten :D

quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 20:08 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Guide missile met laser painter op een chopper is ook gewoon kut. Die missiles vliegen gewoon vrolijk naast een chopper langs.
Voor mij is die combi echt 9 van de 10 keer een hit. Alleen ze gaan zo langzaam. Soms heb ik die raket al geschoten en dan nog pak ik hem eerder met de machine gun omdat die raket zo langzaam is.

[ Bericht 33% gewijzigd door #ANONIEM op 31-01-2012 20:29:33 ]
ZwartmetSuikerdinsdag 31 januari 2012 @ 22:13
Vandaag Rush gespeeld, ook wel lache.
Laat77dinsdag 31 januari 2012 @ 22:16
Vandaag toch met heel wat fokkers gespeeld in een team. Ging wel lekker!
67Impaladinsdag 31 januari 2012 @ 22:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 22:16 schreef Laat77 het volgende:
Vandaag toch met heel wat fokkers gespeeld in een team. Ging wel lekker!
Zo inderdaad! 6 of 7 FOK!kers tegelijk :D Waren hele leuke potjes, alleen de eerste keer crossing met 12 k punten was het beste :D

http://battlelog.battlefi(...)5419827/4/174654859/

[ Bericht 9% gewijzigd door 67Impala op 31-01-2012 22:38:58 ]
Laat77dinsdag 31 januari 2012 @ 22:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 22:32 schreef 67Impala het volgende:

[..]

Zo inderdaad! 6 of 7 FOK!kers tegelijk :D Waren hele leuke potjes, alleen de eerste keer crossing met 12 k punten was het beste :D

http://battlelog.battlefi(...)5419827/4/174654859/

Ja, net 1000 punten onder je :(
Reintjidinsdag 31 januari 2012 @ 23:48
Dat ik daar nooit eerder aan gedacht heb. Net viervoudige kill op canals door de achterwand van een huisje waarin de mcom staat eruit te blazen met C4 :-D
KoningStomadinsdag 31 januari 2012 @ 23:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 20:08 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Guide missile met laser painter op een chopper is ook gewoon kut. Die missiles vliegen gewoon vrolijk naast een chopper langs.
Ik heb er een keer 4 moeten schieten gewoon. Het is ook totaal niet te weten wanneer hij wel en niet raak gaat. Als 'ie mis gaat, dan draait 'ie er altijd een paar rondjes om.
Mauskoekwauswoensdag 1 februari 2012 @ 00:02
Ik zag net dit:
Nu wil ik BF3 spelen :'(
Sant.woensdag 1 februari 2012 @ 09:08
Gisteren mijn CITV station vrijgespeeld.. De eerste ster voor mijn MBT! :)

Jammer dat geen hond er gebruik van lijkt te maken.
Ik spot mezelf het leplazerus in die third position maar niemand die er wat mee lijkt te doen?!

Gisteren ook weer flink irritant. Na wat gewone potjes ben ik nog wat rondjes gaan spenderen aan het oefenen in choppers en jets.
Hoe frustrerend dat er een hoop piloten (vooral jets) zijn die niets doen dan spawnrapen!?
Voordat we een jet of chopper konden pakken werd je al gelockt en weg was je...
Nog kanslozer is dat hun team wel verliest met 150 tickets verschil, dus wat is het nut?!

Daarnaast begrijp ik niet hoe AL mijn missiles zo gemakkelijk ontweken worden, soms lijkt het wel dat ze niet eens flares nodig hebben..
Choppers gaat qua vliegen en schieten wel beter en beter, jets is echt te kansloos.. ik heb binnen 30 seconden een enemy jet op mijn kont en dan kun je het zonder flares wel schudden natuurlijk..
67Impalawoensdag 1 februari 2012 @ 11:10
Mede FOK! matties is er vanavond weer zo'n heerlijke knal sessie met zijn allen?

Overigens kon je wel merken gister dat Abundy onze speelstijl wel een beetje kent. Toen hij als enige FOK!ker nog bij de tegenpartij zat was hij de enige die een beetje weerstand kon bieden :D. Daarna met 7 FOK!kers in een team was het pure vernedering voor de tegenpartij. Nog nooit zo'n snel potje metro gehad _O-
ABundywoensdag 1 februari 2012 @ 11:41
quote:
11s.gif Op woensdag 1 februari 2012 11:10 schreef 67Impala het volgende:
Mede FOK! matties is er vanavond weer zo'n heerlijke knal sessie met zijn allen?

Overigens kon je wel merken gister dat Abundy onze speelstijl wel een beetje kent. Toen hij als enige FOK!ker nog bij de tegenpartij zat was hij de enige die een beetje weerstand kon bieden :D. Daarna met 7 FOK!kers in een team was het pure vernedering voor de tegenpartij. Nog nooit zo'n snel potje metro gehad _O-
Toen ik in metro binnenkwam waren we al helemaal teruggeduwd met nog 50 tickets te gaan ja. En daarna in Teheran Highway, ik was half aan het bellen en half aan het spelen, was ook hopeloos. Had jou ook paar keer kunnen killen, alleen dan schoot je squatmaatje Laat77 me dood. Ik ben nog steeds die accesoires aan het unlocken wat deels leuk en deels frustrerend is. Door julllie moest ik mijn raggun weer pakken! :P

Trouwens, ik heb het holo vizier voor de SV98 unlocked, wat is dat lachen zeg. Had zowaar een snipe rippon ermee in rush _O-
Laat77woensdag 1 februari 2012 @ 11:46
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 11:41 schreef ABundy het volgende:

[..]

Toen ik in metro binnenkwam waren we al helemaal teruggeduwd met nog 50 tickets te gaan ja. En daarna in Teheran Highway, ik was half aan het bellen en half aan het spelen, was ook hopeloos. Had jou ook paar keer kunnen killen, alleen dan schoot je squatmaatje Laat77 me dood. Ik ben nog steeds die accesoires aan het unlocken wat deels leuk en deels frustrerend is. Door julllie moest ik mijn raggun weer pakken! :P

Trouwens, ik heb het holo vizier voor de SV98 unlocked, wat is dat lachen zeg. Had zowaar een snipe rippon ermee in rush _O-
Sorry man :P, maar ik let meestal niet op de namen van wie ik heb gekilled, want daar ben ik veelste druk voor en loop meteen om me heen te kijken of er nog meer vers bloed rondloopt :P Als er maar staat "Enemy killed, 100 points ofzoiets"
67Impalawoensdag 1 februari 2012 @ 12:16
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 11:46 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Sorry man :P, maar ik let meestal niet op de namen van wie ik heb gekilled, want daar ben ik veelste druk voor en loop meteen om me heen te kijken of er nog meer vers bloed rondloopt :P Als er maar staat "Enemy killed, 100 points ofzoiets"
Haha ik hou het eigenlijk alleen in de gaten als ik tegen FOK!kers speel. Ik weet niet wat er dan gebeurd, maar dan komt er ineens een drang om dogtags te verzamelen. Verder let ik er niet zoveel op. Maar dat potje metro was wel dik! Op een gegeven moment de M98 tevoorschijn getoverd, want ze kwamen toch de metro niet meer uit :D Ook een sniper ribbon te pakken. Nog 27 te gaan voor de medaille :D


quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 11:41 schreef ABundy het volgende:

[..]

Toen ik in metro binnenkwam waren we al helemaal teruggeduwd met nog 50 tickets te gaan ja. En daarna in Teheran Highway, ik was half aan het bellen en half aan het spelen, was ook hopeloos. Had jou ook paar keer kunnen killen, alleen dan schoot je squatmaatje Laat77 me dood. Ik ben nog steeds die accesoires aan het unlocken wat deels leuk en deels frustrerend is. Door julllie moest ik mijn raggun weer pakken! :P

Trouwens, ik heb het holo vizier voor de SV98 unlocked, wat is dat lachen zeg. Had zowaar een snipe rippon ermee in rush _O-
Ik was vrolijk met mijn KH2002 aan het pompen. Alle Assault rifles masteren :D Nog 4 te gaan hierna. M16A3 (A4 laat ik links liggen), AK-74M , G3A3 en de AN-94 :D
Schunckelstarwoensdag 1 februari 2012 @ 13:52
die ironsights van de famas :') :r
effe door de zure appel heen dan maar
67Impalawoensdag 1 februari 2012 @ 14:07
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 13:52 schreef Schunckelstar het volgende:
die ironsights van de famas :') :r
effe door de zure appel heen dan maar
Als je eenmaal holographic hebt :9~
Schunckelstarwoensdag 1 februari 2012 @ 14:09
quote:
11s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:07 schreef 67Impala het volgende:

[..]

Als je eenmaal holographic hebt :9~
is ie dan fijner dan de f2000? ( _O_ )
Blijepeenwoensdag 1 februari 2012 @ 14:09
Risakotta geef mijn dogtag eens terug!
Catkillerwoensdag 1 februari 2012 @ 14:13
Dat hij die tag heeft gepakt zeg, als ik iemand met die tag zou zien dan zou ik die persoon expres niet knifen.
67Impalawoensdag 1 februari 2012 @ 14:17
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:09 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

is ie dan fijner dan de f2000? ( _O_ )
Is persoonlijk maar ik vind van wel.
Sant.woensdag 1 februari 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 13:52 schreef Schunckelstar het volgende:
die ironsights van de famas :') :r
effe door de zure appel heen dan maar
FAMAS O+
Echt een geniaal wapen!

Sinds ik die vrij heb, speel ik vol gas als Assault. Uiteraard met medpacks..
Ik moet eigenlijk met de granatelauncher spelen, maar ik haat die noobtubes dus dat wil ik eigenlijk niet.. :(
Document1woensdag 1 februari 2012 @ 14:26
Famas herlaad zo langzaam.
Quanticwoensdag 1 februari 2012 @ 14:30
Famas is kut. M16A3!! :9~ :9~ :9~
Catkillerwoensdag 1 februari 2012 @ 14:35
Assault is echt zo'n class voor mensen die anders niet genoeg punten kunnen scoren. Met een shitload aan goede wapens voor alle n00bs die ook nog eens een probleem hebben met richten.
recewoensdag 1 februari 2012 @ 14:44
quote:
10s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:35 schreef Catkiller het volgende:
Assault is echt zo'n class voor mensen die anders niet genoeg punten kunnen scoren. Met een shitload aan goede wapens voor alle n00bs die ook nog eens een probleem hebben met richten.
Hou er wel van om mijn squad levend te houden.
Cliffywoensdag 1 februari 2012 @ 14:48
quote:
10s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:35 schreef Catkiller het volgende:
Assault is echt zo'n class voor mensen die anders niet genoeg punten kunnen scoren. Met een shitload aan goede wapens voor alle n00bs die ook nog eens een probleem hebben met richten.
wut? :')
Quanticwoensdag 1 februari 2012 @ 14:50
quote:
10s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:35 schreef Catkiller het volgende:
Assault is echt zo'n class voor mensen die anders niet genoeg punten kunnen scoren. Met een shitload aan goede wapens voor alle n00bs die ook nog eens een probleem hebben met richten.
Wat een onzin :') Jij bent dolblij als ik je ass revive omdat je weer eens op een lompe manier bent neergehaald
ZwartmetSuikerwoensdag 1 februari 2012 @ 14:51
Beter gewoon Light Machine Gun met 200 kogels in het magazijn :D
Sant.woensdag 1 februari 2012 @ 14:56
quote:
1s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:26 schreef Document1 het volgende:
Famas herlaad zo langzaam.
Ik hoef niet te herladen. als ik het niet red met mijn 31 kogels en de ammo in mijn handgun ben ik toch dood.
Reintjiwoensdag 1 februari 2012 @ 15:00
quote:
14s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:51 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Beter gewoon Light Machine Gun met 200 kogels in het magazijn :D
m249.png
M249 met extended mag!

Wat is nu eigenlijk het grote verschil tussen de Holographic sight, Reflex (RDS) en dan later weer de PKA-S (Holo) en de Cobra?
Laat77woensdag 1 februari 2012 @ 15:08
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:09 schreef Blijepeen het volgende:
Risakotta geef mijn dogtag eens terug!
Huh? Had ik serieus jouw dogtag gepakt? Haha dat wist ik niet eens. Ik wist wel dat ik een paar had geknived. Maargoed ik zei al eerder dat ik nooit kijk wie ik allemaal heb gekilled :P Voor ¤ 5,- mag je hem terughebben :P
Quanticwoensdag 1 februari 2012 @ 15:12
Ik wil trouwens heel graag mijn PS3 ID veranderen :( Maar ik heb begrepen dat dit onmogelijk is
Cliffywoensdag 1 februari 2012 @ 15:13
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:00 schreef Reintji het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
M249 met extended mag!

Wat is nu eigenlijk het grote verschil tussen de Holographic sight, Reflex (RDS) en dan later weer de PKA-S (Holo) en de Cobra?
:{w

Silencer :Y
HL_Dog43woensdag 1 februari 2012 @ 15:16
:') Die machine guns kan ik echt niet mee omgaan. Kogels vliegen alle kanten op maar de goede.
Cliffywoensdag 1 februari 2012 @ 15:16
quote:
99s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:16 schreef HL_Dog43 het volgende:
:') Die machine guns kan ik echt niet mee omgaan. Kogels vliegen alle kanten op maar de goede.
Burst.
Laat77woensdag 1 februari 2012 @ 15:17
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:12 schreef Quantic het volgende:
Ik wil trouwens heel graag mijn PS3 ID veranderen :( Maar ik heb begrepen dat dit onmogelijk is
Ja man, wat een kutnaam heb jij. JS2L-nog iets :P Wat is dat voor geheime code taal!
HL_Dog43woensdag 1 februari 2012 @ 15:20
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:16 schreef Cliffy het volgende:

[..]

Burst.
Ja maar dat vind ik dan weer niet fijn. :')
Tis wat met mij. :P
Quanticwoensdag 1 februari 2012 @ 15:31
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:17 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Ja man, wat een kutnaam heb jij. JS2L-nog iets :P Wat is dat voor geheime code taal!
JS2l-0172 :P Tsja, al had ik dit ooit geweten had ik heel wat anders gekozen. Ik heb hem toen ik mijn PS3 had gekocht vluchtig gemaakt niet in de veronderstelling dat het blijvend zou zijn ^^
boem-dikkiewoensdag 1 februari 2012 @ 16:00
Net even weer wat B2K maps gespeeld. Ging weer best goed.
Sant.woensdag 1 februari 2012 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:31 schreef Quantic het volgende:

[..]

JS2l-0172
Dat lijkt op die gouden robot knakker van Star Wars of Star Trek.
edit- Oh nee toch niet, die heette 3-CPO en R2D2, volgens Google

Hoe kom ik daar dan bij...
Sant.woensdag 1 februari 2012 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:17 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Ja man, wat een kutnaam heb jij. JS2L-nog iets :P Wat is dat voor geheime code taal!
:o

Je moet sowieso eens kijken hoe mensen zich allemaal noemen..
Echt ik zou me schamen als ik zat te gamen en iemand zag dan mijn spelersnaam.

Voorbeelden door jullie in te vullen.
67Impalawoensdag 1 februari 2012 @ 16:17
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 15:31 schreef Quantic het volgende:

[..]

JS2l-0172 :P Tsja, al had ik dit ooit geweten had ik heel wat anders gekozen. Ik heb hem toen ik mijn PS3 had gekocht vluchtig gemaakt niet in de veronderstelling dat het blijvend zou zijn ^^
0172 is vast de regiocode :+

Anyway...

quote:
10s.gif Op woensdag 1 februari 2012 14:35 schreef Catkiller het volgende:
Assault is echt zo'n class voor mensen die anders niet genoeg punten kunnen scoren. Met een shitload aan goede wapens voor alle n00bs die ook nog eens een probleem hebben met richten.
Wat is deze haat :') .
67Impalawoensdag 1 februari 2012 @ 16:18
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 16:16 schreef Sant. het volgende:

[..]

:o

Je moet sowieso eens kijken hoe mensen zich allemaal noemen..
Echt ik zou me schamen als ik zat te gamen en iemand zag dan mijn spelersnaam.

Voorbeelden door jullie in te vullen.
Mijn PSN is gewoon mijn achternaam heel simpel en niet lang over nagedacht :Y)
Laat77woensdag 1 februari 2012 @ 16:35
quote:
11s.gif Op woensdag 1 februari 2012 16:18 schreef 67Impala het volgende:

[..]

Mijn PSN is gewoon mijn achternaam heel simpel en niet lang over nagedacht :Y)
Idem ditto. Ik had vroeger altijd de naam $niperHawk :') Maar dat was in de Medal of Honor AA periode.
Quanticwoensdag 1 februari 2012 @ 16:55
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 16:35 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Idem ditto. Ik had vroeger altijd de naam $niperHawk :') Maar dat was in de Medal of Honor AA periode.
Je achternaam is Risakotta? :P Bijzonder! ( Nog nooit van die achternaam gehoord namelijk! )
Sant.woensdag 1 februari 2012 @ 17:01
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 16:35 schreef Laat77 het volgende:

$niperHawk :') Maar dat was in de Medal of Honor AA periode.
Topnaam inderdaad :')

Vanavond geen Battlefield voor mij.
Ik ga lekker uit eten met mijn vriendin en daarna zien we wel :p
Yi-Longwoensdag 1 februari 2012 @ 17:07
Damn, dat snipen blijft echt wennen met die bulletdrop, en zelfs als je denkt perfect te mikken, wil je nog wel eens missen.

Gelukkig wel net in 1 potje 3 snipers van de tegenpartij weten af te knallen op Kharg Island (inclusief 1 knife), maar het blijft verdomd lastig.

Engineer blijft voor mij de fijnste klasse tot dusver, voornamelijk omdat je er wat meer mogelijkheden mee hebt, dus je kunt mijntjes leggen, je kunt voertuigen bestoken met je rocketlauncher, en zowel OK voor close-combat alswel mid-range combat.
Laat77woensdag 1 februari 2012 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 16:55 schreef Quantic het volgende:

[..]

Je achternaam is Risakotta? :P Bijzonder! ( Nog nooit van die achternaam gehoord namelijk! )
Klopt, komt ook niet veel voor in NL :P

Maarre voor mij vanavond ook geen BF3. Waarschijnlijk pas zaterdagmiddag en anders zondag weer.
mar456woensdag 1 februari 2012 @ 17:15
Ik vanavond wel weer bf3 :D. Ik wil mijn famas wel is verder gaan masteren. Ook moet ik nog 7 ace squad ribbons voor die medaille. En met FOK!ers moet dat geen probleem zijn toch? :P
Dientje12woensdag 1 februari 2012 @ 17:25
Dus ik ben lekker vroeg klaar, wil ik eventjes lekker voor bf3 gaan zitten, heb ik een ping van 500
67Impalawoensdag 1 februari 2012 @ 17:42
quote:
18s.gif Op woensdag 1 februari 2012 17:25 schreef Dientje12 het volgende:
Dus ik ben lekker vroeg klaar, wil ik eventjes lekker voor bf3 gaan zitten, heb ik een ping van 500
PC topic :o
Dientje12woensdag 1 februari 2012 @ 17:49
quote:
11s.gif Op woensdag 1 februari 2012 17:42 schreef 67Impala het volgende:

[..]

PC topic :o
oh faal :')
Laat77woensdag 1 februari 2012 @ 17:58
quote:
2s.gif Op woensdag 1 februari 2012 17:49 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

oh faal :')
Maak niet uit, wij begrijpen het wel. Stiekem wil je liever bij de consolers horen :@
Quanticwoensdag 1 februari 2012 @ 18:16
Laat77, geen excuses, vanavond kom je BF spelen!
Laat77woensdag 1 februari 2012 @ 18:45
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 18:16 schreef Quantic het volgende:
Laat77, geen excuses, vanavond kom je BF spelen!
Gaaaaat niet! Of het moet om 00:30 uur zijn, maar dan ga ik meteen naar bed :') Andere keer!
Yi-Longwoensdag 1 februari 2012 @ 21:03
GODVERRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr KK EA!!!!

Potje Karkand, meteen 4 kills doordat er een wagen vol met troops over mijn mijntjes heenrijdt, vervolgens word ik 1x gekilled door een stel engineers, dus ik respawn, meteen een tank in, meteen die gasten kapotgeknald, en vervolgens nog 2 kills....

... oftewel 8-1, en een zootje vlaggen gepakt ondertussen....

....en toen...

-zwart scherm-

'CONNECTION WITH EA WAS LOST!!!"

ARRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGHHHHhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!! :% :% :%

Je wordt er ZOOOOOOOOooooooooooooo fucking ziek van. Gewoon 5 jaar na hetzelfde gekloot met BF2 Modern Combat nog STEEDS die fucking connection problemen met EA. :N :r :r :r
Catkillerwoensdag 1 februari 2012 @ 21:06
Is toch maar eens in de zoveel tijd. Bij jou een kans van 1 op 99 dat het net is wanneer je een goede game hebt!
mar456woensdag 1 februari 2012 @ 21:50
Weer mooie potjes net :D. Heb weer wat dingen unlocked en weer bijna level up :p.
Pigerwoensdag 1 februari 2012 @ 22:08
Wat een kut team zeg. Buggy's wegkapen recht voor je neus. Kan je dat hele eind lopen.

Net nog mooi paar tanks op kunnen blazen met een buggy >:) Ik weet niet of sadistje een fokker is?
Potje daarna was gewoon fucked. Ik durf niet meer te spawnen op mn squad.
Cliffywoensdag 1 februari 2012 @ 22:31
http://battlelog.battlefi(...)6863523/2/187692004/ 8)7

edit: en dan nog verliezen ook :')

[ Bericht 10% gewijzigd door Cliffy op 01-02-2012 22:44:37 ]
Nuchterheidwoensdag 1 februari 2012 @ 23:03
Wanneer worden die klote frag-rounds er is uit gehaald? Steeds meer nerdjes ontdekken die kut dingen, en verzieken het daardoor voor een ander
HL_Dog43donderdag 2 februari 2012 @ 07:35
Oh crap, accuracy gedropt naar een dramatische 9,5%! :'(
Rensjebreedonderdag 2 februari 2012 @ 08:39
quote:
0s.gif Op woensdag 1 februari 2012 22:31 schreef Cliffy het volgende:
http://battlelog.battlefi(...)6863523/2/187692004/ 8)7

edit: en dan nog verliezen ook :')
WTF! :P
Sant.donderdag 2 februari 2012 @ 08:51
quote:
10s.gif Op woensdag 1 februari 2012 21:06 schreef Catkiller het volgende:
Is toch maar eens in de zoveel tijd. Bij jou een kans van 1 op 99 dat het net is wanneer je een goede game hebt!
Ik snap niet dat jullie zoveel connectie problemen hebben, bij mij is er 1 x een game gecrashed, verder nog nooit problemen gehad.
Ik moet alleen bij het zoeken naar de 1e game een paar keer refreshen.. Verder niets..
ABundydonderdag 2 februari 2012 @ 12:55
quote:
99s.gif Op donderdag 2 februari 2012 07:35 schreef HL_Dog43 het volgende:
Oh crap, accuracy gedropt naar een dramatische 9,5%! :'(
Moet je eens voor de grap een LMG met extended mag zodat je 200 kogels hebt en die dan non stop afvuren op een peleton enemies. Als je dat een paar keer hebt gedaan dan kijk je niet meer naar die accuracy. So much fun :)
ZwartmetSuikerdonderdag 2 februari 2012 @ 13:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 12:55 schreef ABundy het volgende:

[..]

Moet je eens voor de grap een LMG met extended mag zodat je 200 kogels hebt en die dan non stop afvuren op een peleton enemies. Als je dat een paar keer hebt gedaan dan kijk je niet meer naar die accuracy. So much fun :)
Absoluut waar. Sowieso geef ik persoonlijk niet zo heel veel om K/D-ratios of accuracy.
Yi-Longdonderdag 2 februari 2012 @ 13:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 08:51 schreef Sant. het volgende:

[..]

Ik snap niet dat jullie zoveel connectie problemen hebben, bij mij is er 1 x een game gecrashed, verder nog nooit problemen gehad.
Ik moet alleen bij het zoeken naar de 1e game een paar keer refreshen.. Verder niets..
Ik denk dat het ook deels misschien te maken heeft met mijn nieuwe modem, en poorten die wel of niet geforward zijn. Als het goed is staat het op auto-forward (UPN-P of whatever) en als ik eenmaal verbinding heb dan heb je geen schokkerige beelden of medespelers enzo, dus dan is de verbinding prima, maar alsnog klapt het er regelmatig wel eens uit, of heb je in het begin moeite om een verbinding met EA te krijgen.
Sant.donderdag 2 februari 2012 @ 13:42
quote:
14s.gif Op donderdag 2 februari 2012 13:04 schreef ZwartmetSuiker het volgende:

Sowieso geef ik persoonlijk niet zo heel veel om K/D-ratios of accuracy.
+1 net zo min dat de W/L, SPM of andere stats me echt boeien, het is mooi meegenomen, dat wel.

Ik wil leren vliegen in Choppers en Jets, dat is voor mij sowieso dramatisch voor de stats.
Kan best een half uur rondvliegen en dan 200 punten halen.
In Jets vlieg ik een half uur en haal ik 0 punten :)
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 13:43
quote:
14s.gif Op donderdag 2 februari 2012 08:39 schreef Rensjebree het volgende:

[..]

WTF! :P
Echt he.. wel dank aan Bassie, hij had de Viper gejat, easy kills ;)
KoningStomadonderdag 2 februari 2012 @ 13:50
Kuch.
boem-dikkiedonderdag 2 februari 2012 @ 14:05
Damnit, net van plan om even flink BF3 te doen vanavond is er een PSN maintenance van 15.00 tot morgen. :')
Laat77donderdag 2 februari 2012 @ 14:18
Was de vorige keer toch ook en toen konden we gewoon erop spelen hoor.
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 13:50 schreef KoningStoma het volgende:
Kuch.
En Stoma had de andere helo :D

:*
KoningStomadonderdag 2 februari 2012 @ 14:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 14:36 schreef Cliffy het volgende:

[..]

En Stoma had de andere helo :D

:*
Haha, ik ben echt 6 keer neergestort door tegen die vlaggen aan te vliegen. Zelfs dan waren ze niet te cappen met een chopper.

:')
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 14:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 14:41 schreef KoningStoma het volgende:

[..]

Haha, ik ben echt 6 keer neergestort door tegen die vlaggen aan te vliegen. Zelfs dan waren ze niet te cappen met een chopper.

:')
Zelfs als gunner kan je gewoon merken dat die Havoc echt stukken slechter vliegt dan die Viper
Reintjidonderdag 2 februari 2012 @ 15:41
Mhoa, eerste service star. M249, reflex scope. Krijg je ook meer punten voor de tweede?

Of wanneer je alles unlocked voor een wapen?
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 15:41 schreef Reintji het volgende:
Mhoa, eerste service star. M249, reflex scope. Krijg je ook meer punten voor de tweede?

Of wanneer je alles unlocked voor een wapen?
200 per accessoire, 2000 per service star
Laat77donderdag 2 februari 2012 @ 16:27
Net op Wake Island bij vlag A 3 roadkills gemaakt met een F35 :') Ziet er ook dom uit.. een jet die over mensen heen rijdt :') Daardoor wel eeeeindelijk Flares geunlocked :') :')
KoningStomadonderdag 2 februari 2012 @ 16:29
Informatie over Battlefield 3-DLC komt volgende week
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 16:31
quote:
Misschien moeten ze wat meer service leveren door middel van patches :')
KoningStomadonderdag 2 februari 2012 @ 16:34
Er komt ook nog een patch ergens begin deze maand.
Morgen-donderdag 2 februari 2012 @ 16:35
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 16:34 schreef KoningStoma het volgende:
Er komt ook nog een patch ergens begin deze maand.
Die gunslinger achievement heb ik vandaag ook op een of andere manier unlocked
boem-dikkiedonderdag 2 februari 2012 @ 16:35
Jezus Mauzizz, de hele tijd die kut gkgamerz in zijn Viper. :r
Yi-Longdonderdag 2 februari 2012 @ 16:37
Hopelijk niet weer zo'n patch/update van meer dan 1 gig...(!) :r

Dat was echt krankzinnig en schandalig.
Reintjidonderdag 2 februari 2012 @ 16:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 16:37 schreef Yi-Long het volgende:
Hopelijk niet weer zo'n patch/update van meer dan 1 gig...(!) :r

Dat was echt krankzinnig en schandalig.
Wanneer het extra mp maps zijn zou ik daar wel op rekenen. Vietnam voor BC2 was ook iets van 1.7GB dacht ik.
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 16:47
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 16:37 schreef Yi-Long het volgende:
Hopelijk niet weer zo'n patch/update van meer dan 1 gig...(!) :r

Dat was echt krankzinnig en schandalig.
Liever een patch van 2 gig dan geen patch
boem-dikkiedonderdag 2 februari 2012 @ 16:49
En betere voicechat.
Rensjebreedonderdag 2 februari 2012 @ 16:49
Gvd... moet ik nog een ruimte gaan maken op de xbox :-/
Mauskoekwausdonderdag 2 februari 2012 @ 16:51
Sorry dat ik weg ging boemdikkie, kreeg telefoon van de dierenarts dat ik Koda kan ophalen (heeft een bronchoscopie gehad). Kom misschien vanavond nog wel ff :)
boem-dikkiedonderdag 2 februari 2012 @ 16:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 16:51 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Sorry dat ik weg ging boemdikkie, kreeg telefoon van de dierenarts dat ik Koda kan ophalen (heeft een bronchoscopie gehad). Kom misschien vanavond nog wel ff :)
Geen probleem man! Sterkte met het beestje.
Morgen-donderdag 2 februari 2012 @ 17:59
soms is balancing wel goed: als de tegenstander je het vorige potje heeft gespawnraped en iederen uit je team is weggegaan... zie dit
mar456donderdag 2 februari 2012 @ 18:06
Kon je nou vanavond gewoon op ps3 netwerk bf3 spelen?

Zoja wie is er online :D?
Zonee das dan heel ..
Laat77donderdag 2 februari 2012 @ 18:14
Ik ben heel misschien tot half 8 online... alleen heb nu net FFXII-2 gehaald... Damn, dat wordt iets minder bf3 spelen denk ik. Ik zie het wel!
Document1donderdag 2 februari 2012 @ 18:37
quote:
10s.gif Op donderdag 2 februari 2012 17:59 schreef Morgen- het volgende:
soms is balancing wel goed: als de tegenstander je het vorige potje heeft gespawnraped en iederen uit je team is weggegaan... zie dit
Man wat een kutpotje was dat, ben gewoon eerder gaan eten erdoor. :P
Quanticdonderdag 2 februari 2012 @ 18:39
Ik ben nu online tot een uurtje of 8, daarna ben ik weg!
67Impaladonderdag 2 februari 2012 @ 18:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 18:14 schreef Laat77 het volgende:
Ik ben heel misschien tot half 8 online... alleen heb nu net FFXII-2 gehaald... Damn, dat wordt iets minder bf3 spelen denk ik. Ik zie het wel!
Ik heb hem bewust niet ge-preordered... :P Misschien dat ik hem van de week toch nog haal wie weet :D
Ecto-Ectodonderdag 2 februari 2012 @ 20:14
Haat aan de lutsers van de tegenpartij, stelletje honden, usas hier, M320 daar
Quanticdonderdag 2 februari 2012 @ 20:22
quote:
1s.gif Op donderdag 2 februari 2012 20:14 schreef Ecto-Ecto het volgende:
Haat aan de lutsers van de tegenpartij, stelletje honden, usas hier, M320 daar
Ja man, niet te filmen. Gasten met 29 service stars op de Famas en 22 service stars op de M320 8)7

Irritante lui
Reintjidonderdag 2 februari 2012 @ 20:23
Haha, in 9m nog wat Rush op Teheran Highway klaar. Bij de eerste twee m-coms hadden 'we' de twee tanks van de tegenpartij ook al. Lekker makkelijk met 4 MBT's tot het einde.
mar456donderdag 2 februari 2012 @ 20:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 20:22 schreef Quantic het volgende:

[..]

Ja man, niet te filmen. Gasten met 29 service stars op de Famas en 22 service stars op de M320 8)7

Irritante lui
Famas is gewoon *O*
M320 -O-
67Impaladonderdag 2 februari 2012 @ 20:48
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 20:38 schreef mar456 het volgende:

[..]

Famas is gewoon *O*
M320 -O-
Ik moet zeggen nu ik die KH2002 gewend ben kan ik totaal niet met de Famas overweg :P
mar456donderdag 2 februari 2012 @ 21:07
Als ik met jullie speel, speel ik bijna altijd als een assault :p. Maar dan loop ik altijd met mijn famas rond.. Alleen de aek is ook wel fijn alleen daar heb ik nog geen scope op :p.
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 21:11
Blijkbaar is er nu dus een manier uitgevonden om op Metro bij C onder de map te komen... mensen die zo hun spel moeten spelen :r
Nuchterheiddonderdag 2 februari 2012 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 februari 2012 21:11 schreef Cliffy het volgende:
Blijkbaar is er nu dus een manier uitgevonden om op Metro bij C onder de map te komen... mensen die zo hun spel moeten spelen :r
En een lol dat ze hebben :O
ZwartmetSuikerdonderdag 2 februari 2012 @ 21:55
Die SV98 is echt kut :r
Ecto-Ectodonderdag 2 februari 2012 @ 22:02
Hoezo is die kut? Vermaak me er prima mee :)
Catkillerdonderdag 2 februari 2012 @ 22:16
Ik heb me er ook goed mee vermaakt. Een hele verrijking om die te krijgen wanneer je eerst met die SVD en MK11 moest aanmodderen. Het is alleen wat lastiger om mee te killen als je niet op hoofden mikt maar dat is nou eenmaal niet anders.

Laat die DLC trouwens maar komen, op B2K ben ik al lang weer uitgekeken.
KoningStomadonderdag 2 februari 2012 @ 23:35
Wat

Ecto-Ectodonderdag 2 februari 2012 @ 23:36
Maar is dat nou net die de bedoeling bij snipen? De headshot? Ik snap wel dat het lasttiger is omdat het een single shot is en niet half automatisch.

Ik denk niet dat er voorlopig DLC komt, is daar al wat over bekend?
Cliffydonderdag 2 februari 2012 @ 23:37
quote:
_O-
Mauskoekwausdonderdag 2 februari 2012 @ 23:53
quote:
OH MAI GAWD, RUN! ITS GAWDZIRRA!
Document1donderdag 2 februari 2012 @ 23:54
quote:
1s.gif Op donderdag 2 februari 2012 23:36 schreef Ecto-Ecto het volgende:
Maar is dat nou net die de bedoeling bij snipen? De headshot? Ik snap wel dat het lasttiger is omdat het een single shot is en niet half automatisch.

Ik denk niet dat er voorlopig DLC komt, is daar al wat over bekend?
Begin maart, lees je dit topic wel?
Ecto-Ectodonderdag 2 februari 2012 @ 23:58
quote:
1s.gif Op donderdag 2 februari 2012 23:54 schreef Document1 het volgende:

[..]

Begin maart, lees je dit topic wel?
Afgelopen anderhalve week niet, dus ik denk dat ik het gemist heb! Ik zal is gaan zoeken.
Catkillervrijdag 3 februari 2012 @ 00:21
Het staat in post 106 van dit topic.
Yi-Longvrijdag 3 februari 2012 @ 00:28
quote:
1s.gif Op donderdag 2 februari 2012 16:46 schreef Reintji het volgende:

[..]

Wanneer het extra mp maps zijn zou ik daar wel op rekenen. Vietnam voor BC2 was ook iets van 1.7GB dacht ik.
Ja maar ik wil geen 'patch' van 1-2 GB downloaden als ik straks die hele DLC niet aanschaf...

Mijn PS3 is al vol genoeg.
Catkillervrijdag 3 februari 2012 @ 00:59
Net met een paar mensen in mijn vriendenlijst deze pro gamer mevrouw laten ragequitten na een game van TDM. En haar dogtags gepakt. Ik wist niks van haar af maar de personen waar ik mee speelde hadden er flink plezier in :P

Ze was dus ook aan het streamen terwijl ze speelde dus iemand anders zag haar ragen ook _O-
KoningStomavrijdag 3 februari 2012 @ 01:34
"pro"

:')
Nick-GizMovrijdag 3 februari 2012 @ 01:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 00:59 schreef Catkiller het volgende:
Net met een paar mensen in mijn vriendenlijst deze pro gamer mevrouw laten ragequitten na een game van TDM. En haar dogtags gepakt. Ik wist niks van haar af maar de personen waar ik mee speelde hadden er flink plezier in :P

Ze was dus ook aan het streamen terwijl ze speelde dus iemand anders zag haar ragen ook _O-
http://twitter.com/MrsViolence

stuur haar een bericht en koop een lolly :')

http://www.facebook.com/MrsViolence of vraag het hier of ze het erg vond :')

En ze is nog steeds bezig hoor :

http://nl.twitch.tv/xmrsviolencex

Kelly/MrsViolence Going hard on TDM - Haven't lost a game in 3 days!

[ Bericht 5% gewijzigd door Nick-GizMo op 03-02-2012 01:49:18 ]
Tim93Mvrijdag 3 februari 2012 @ 02:10
Weer lekker wat potjes gespeeld vandaag, zelfs de randoms speelden redelijk voor de objective :)

Het beste potje van vandaag: http://battlelog.battlefi(...)7047410/2/183112586/
KoningStomavrijdag 3 februari 2012 @ 02:12
http://mp1st.com/2012/02/(...)ed-with-frag-rounds/
Catkillervrijdag 3 februari 2012 @ 02:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 01:34 schreef KoningStoma het volgende:
"pro"

:')
Zo is het ook aan te duiden ja, zo noemen die mensen zichzelf dus vooruit.
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 01:38 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

http://twitter.com/MrsViolence

stuur haar een bericht en koop een lolly :')

http://www.facebook.com/MrsViolence of vraag het hier of ze het erg vond :')

En ze is nog steeds bezig hoor :

http://nl.twitch.tv/xmrsviolencex

Kelly/MrsViolence Going hard on TDM - Haven't lost a game in 3 days!
Je bent de weg kwijt knul, je SC zit een paar verdiepingen verderop.
ABundyvrijdag 3 februari 2012 @ 02:21
http://battlelog.battlefi(...)5833145/4/183572209/

Dit potje was echt vet. Kwam met 100 punten minder waarbij alle vlaggen gepakt waren door die fokkers. Ik had al zo'n hard hoofd dat het weer zo'n onmogelijk potje zou zijn zoals van de week maar niets minder was waar. Een slimmerik wist te ontsnappen en naar A te rennen. Onze basis was bij C. Vervogens via B weer C gepakt waarbij we uiteindelijk C en B hebben.

Echt door goed samen te spelen heeft mijn onbekende team , team fokkkers kapot weten te schieten en te winnen. Kreeg bijna tranen in mijn ogen , zo mooi!
steppavrijdag 3 februari 2012 @ 08:17
Ik zal mezelf ff voor stellen ben stephan speel op ps3 psnid = steppa87

Heb me ook aangeneld voor de platoon en ben altijd in voor een lekker potje bf3!!
67Impalavrijdag 3 februari 2012 @ 08:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 02:21 schreef ABundy het volgende:
http://battlelog.battlefi(...)5833145/4/183572209/

Dit potje was echt vet. Kwam met 100 punten minder waarbij alle vlaggen gepakt waren door die fokkers. Ik had al zo'n hard hoofd dat het weer zo'n onmogelijk potje zou zijn zoals van de week maar niets minder was waar. Een slimmerik wist te ontsnappen en naar A te rennen. Onze basis was bij C. Vervogens via B weer C gepakt waarbij we uiteindelijk C en B hebben.

Echt door goed samen te spelen heeft mijn onbekende team , team fokkkers kapot weten te schieten en te winnen. Kreeg bijna tranen in mijn ogen , zo mooi!
At een decÉptie was dat.. Tegen een enorme usas brigade :'(
Quanticvrijdag 3 februari 2012 @ 08:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 08:34 schreef 67Impala het volgende:

[..]

At een decÉptie was dat.. Tegen een enorme usas brigade :'(
De usas, M320 brigade inderdaad, ik was snoeihard aan het ragen deze game
Sant.vrijdag 3 februari 2012 @ 10:07
Gisteren mijn tijd gespendeerd an Jets en Choppers.. frustrerend als je tijdens het opstijgen al gelockt wordt..

Stelletje eikels..

Ik snap gewoon niet hoe anderen mij zo snel neer weten te halen met een chopper. Zijn er geen maps waar je unranked vol gas in choppers ofzo kunt oefenen?
#ANONIEMvrijdag 3 februari 2012 @ 10:54
Ben nu toch maar eens met de singleplayer begonnen maar nondeju hey, dat valt vies tegen. Vind er echt weinig aan, ligt dat nou aan mij of niet?
Cliffyvrijdag 3 februari 2012 @ 10:55
quote:
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Rossdalevrijdag 3 februari 2012 @ 11:03
Heb ik die kut-USAS eindelijk vrijgespeeld zodat ik er ook eens misbruik van kan maken. Wordt hij gepatched :P
HL_Dog43vrijdag 3 februari 2012 @ 11:05
ikr lol, heb gister die frag rounds vrijgespeeld.
Oh enne Leveltje 45 O-) B-)
Morgen-vrijdag 3 februari 2012 @ 11:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 10:55 schreef Cliffy het volgende:

[..]

*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G*
Cliffyvrijdag 3 februari 2012 @ 11:23
quote:
3s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 11:03 schreef Rossdale het volgende:
Heb ik die kut-USAS eindelijk vrijgespeeld zodat ik er ook eens misbruik van kan maken. Wordt hij gepatched :P
Duurt waarschijnlijk nog een maand voordat die patch er is ;)

Vraag me af hoeveel van die USAS lui verdergaan met het gebruiken van de DAO12 en die Jackhammer
Rossdalevrijdag 3 februari 2012 @ 11:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 11:23 schreef Cliffy het volgende:

[..]

Duurt waarschijnlijk nog een maand voordat die patch er is ;)

Vraag me af hoeveel van die USAS lui verdergaan met het gebruiken van de DAO12 en die Jackhammer
Die USAS met de standaard rounds is ook gewoon superkrachtig. Je hebt die frag rounds niet eens nodig. Als alleen de range gepatched wordt is het nog steeds een beest van een wapen.
Sant.vrijdag 3 februari 2012 @ 11:53
Ik ben ook wel benieuwd naar die USAS, maar duurt nog wel ff, ben net level 28 joh..

Eerst mijn Assault class maar eens service starren denk ik, want het gespeel met vliegmachines is niet goed voor je ranking.
#ANONIEMvrijdag 3 februari 2012 @ 13:18
Een maat van mijn moest die assignment nog waarbij je 5 squad DM moet winnen. Meestal kom je bij 2 kneuzen maar dit keer was dat anders.

http://battlelog.battlefi(...)6854644/2/184959034/

Het beste potje van de 7 achter elkaar gewonnen Squad DM potjes. Man wat ging dat lekker.
ABundyvrijdag 3 februari 2012 @ 13:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 08:58 schreef Quantic het volgende:

[..]

De usas, M320 brigade inderdaad, ik was snoeihard aan het ragen deze game
Ik heb meer het gevoel dat er gewonnen was doordat het ene team veel beter de linie wist te houden. Soms snap ik het echt niet, als er een stuk of 3 mensen door een massa battle heen proberen te raggen, dan moet eigenlijk het hele team mee naar voren, behalve de medics. Maar als dan iedereen vervolgens blijft staan, dan kan ik mijn kop wel door de muur rammen en dat zeker bij rush, waar het je tickets kost.
steppavrijdag 3 februari 2012 @ 14:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 13:18 schreef Wiebeldak het volgende:
Een maat van mijn moest die assignment nog waarbij je 5 squad DM moet winnen. Meestal kom je bij 2 kneuzen maar dit keer was dat anders.

http://battlelog.battlefi(...)6854644/2/184959034/

Het beste potje van de 7 achter elkaar gewonnen Squad DM potjes. Man wat ging dat lekker.
Nice!!!!
ecktebaas123vrijdag 3 februari 2012 @ 15:06
460+ kills met de MAV....en de hatemail die ik krijg is ook geweldig...
Reintjivrijdag 3 februari 2012 @ 15:37
quote:
3s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 11:03 schreef Rossdale het volgende:
Heb ik die kut-USAS eindelijk vrijgespeeld zodat ik er ook eens misbruik van kan maken. Wordt hij gepatched :P
Haha. Ja. Ben er nog lang niet.
ABundyvrijdag 3 februari 2012 @ 15:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 15:06 schreef ecktebaas123 het volgende:
460+ kills met de MAV....en de hatemail die ik krijg is ook geweldig...
Nice! Heb er 300 ofzo, maar ik pak dat ding tegenwoordig alleen als ik raged ben. Of ze sniperen mijn kop eraf of ze flanken mij sneaky, dan moeten ze het maar bekopen met road kills. Dat ding is eigenlijk makkelijk neer te knallen, alleen probleem is dat weinig tot geen mensen dat doen. En dan krijg je al die MAV kills ja!
Cliffyvrijdag 3 februari 2012 @ 15:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 15:54 schreef ABundy het volgende:

[..]

Nice! Heb er 300 ofzo, maar ik pak dat ding tegenwoordig alleen als ik raged ben. Of ze sniperen mijn kop eraf of ze flanken mij sneaky, dan moeten ze het maar bekopen met road kills. Dat ding is eigenlijk makkelijk neer te knallen, alleen probleem is dat weinig tot geen mensen dat doen. En dan krijg je al die MAV kills ja!
Makkelijk neer te knallen :')

Je moet em 5 of 6 keer raken ofzo maar wanneer je een duwtje krijgt van dat apparaat val je meteen dood neer... tuurlijk :r
Morgen-vrijdag 3 februari 2012 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 15:56 schreef Cliffy het volgende:

[..]

Makkelijk neer te knallen :')

Je moet em 5 of 6 keer raken ofzo maar wanneer je een duwtje krijgt van dat apparaat val je meteen dood neer... tuurlijk :r
niet bepaald hoor, ik merk juist dat wanneer ik ga MAVven, dat ik 5 tot 6 keer tegen iemand aan moet vliegen voor een kill, en dat ze mij met 2 schoten al neer hebben. :/
Michhasvrijdag 3 februari 2012 @ 16:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 16:38 schreef Morgen- het volgende:

[..]

niet bepaald hoor, ik merk juist dat wanneer ik ga MAVven, dat ik 5 tot 6 keer tegen iemand aan moet vliegen voor een kill, en dat ze mij met 2 schoten al neer hebben. :/
hoi schatje :$ :$
Rossdalevrijdag 3 februari 2012 @ 16:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 16:38 schreef Morgen- het volgende:

[..]

niet bepaald hoor, ik merk juist dat wanneer ik ga MAVven, dat ik 5 tot 6 keer tegen iemand aan moet vliegen voor een kill, en dat ze mij met 2 schoten al neer hebben. :/
Dan vlieg je 4 of 5 keer mis
Kutstudentvrijdag 3 februari 2012 @ 16:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 16:38 schreef Morgen- het volgende:

[..]

niet bepaald hoor, ik merk juist dat wanneer ik ga MAVven, dat ik 5 tot 6 keer tegen iemand aan moet vliegen voor een kill, en dat ze mij met 2 schoten al neer hebben. :/
Leer vliegen.
Nick-GizMovrijdag 3 februari 2012 @ 16:53
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 02:20 schreef Catkiller het volgende:

[..]

Zo is het ook aan te duiden ja, zo noemen die mensen zichzelf dus vooruit.

[..]

Je bent de weg kwijt knul, je SC zit een paar verdiepingen verderop.
wat? niet de pro uit gaan hangen jij, geef je alleen maar een paar links. sufkut
Michhasvrijdag 3 februari 2012 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 16:53 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

wat? niet de pro uit gaan hangen jij, geef je alleen maar een paar links. sufkut
HOERIGE NEL!
Kutstudentvrijdag 3 februari 2012 @ 16:57
quote:
99s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 16:55 schreef Michhas het volgende:

[..]

HOERIGE NEL!
SCHELE JOEKEL!
Michhasvrijdag 3 februari 2012 @ 16:57
quote:
6s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 16:57 schreef Kutstudent het volgende:

[..]

SCHELE JOEKEL!
OUWE VOGELZOEKER GEILE KIKKER HAAS KOE PENIS HANGOOR STIERENKL
Nick-GizMovrijdag 3 februari 2012 @ 17:05
broeders O+
Yi-Longvrijdag 3 februari 2012 @ 18:26
Vanmiddag al weer 2x een disconnect, en ook beide in potjes waar ik dan net iets leuks unlocked heb.

Eerst voor mijn sniperrifle iets geunlocked, en tegen het einde van het potje klapt de verbinding eruit, en zojuist unlock ik heatseeking missiles voor de chopper, heb al 2 of 3 vlaggen gepakt, paar kills, en wederom vliegt de connectie eruit.

Schijtziek word je ervan.
Cliffyvrijdag 3 februari 2012 @ 18:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 18:26 schreef Yi-Long het volgende:
Vanmiddag al weer 2x een disconnect, en ook beide in potjes waar ik dan net iets leuks unlocked heb.

Eerst voor mijn sniperrifle iets geunlocked, en tegen het einde van het potje klapt de verbinding eruit, en zojuist unlock ik heatseeking missiles voor de chopper, heb al 2 of 3 vlaggen gepakt, paar kills, en wederom vliegt de connectie eruit.

Schijtziek word je ervan.
Die unlocks houd je gewoon hoor?
Baalhaarvrijdag 3 februari 2012 @ 18:31
Sowieso kunnen mappen als Capsian border makkelijk 64 man aan, dan nog voelt het helemaal niet druk aan, iemand die Battlefield op de PC heeft gespeeld? Ik wel en dat is perfect. Op de console kunnen ze het beter ''ghostfield'' noemen dan ''battlefield'' :')
Cliffyvrijdag 3 februari 2012 @ 18:33
quote:
11s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 18:31 schreef Baalhaar het volgende:
Sowieso kunnen mappen als Capsian border makkelijk 64 man aan, dan nog voelt het helemaal niet druk aan, iemand die Battlefield op de PC heeft gespeeld? Ik wel en dat is perfect. Op de console kunnen ze het beter ''ghostfield'' noemen dan ''battlefield'' :')
...

:|W
Baalhaarvrijdag 3 februari 2012 @ 18:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 18:33 schreef Cliffy het volgende:

[..]

...

:|W
Niet bij Rush dan he. Maar dat is ook maar een verkapte poging om het gebrek aan spelers tegen te gaan. O-)
Cliffyvrijdag 3 februari 2012 @ 18:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 18:38 schreef Baalhaar het volgende:

[..]

Niet bij Rush dan he. Maar dat is ook maar een verkapte poging om het gebrek aan spelers tegen te gaan. O-)
Wel eens bij nagedacht dat mapgrootte misschien niet de limiterende factor is qua spelersaantal?
Quanticvrijdag 3 februari 2012 @ 18:58
Zijn er nog fokkers op ps3 die straks gaan spelen? Of is iedereen ingesneeuwd ;)
Laat77vrijdag 3 februari 2012 @ 19:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 18:58 schreef Quantic het volgende:
Zijn er nog fokkers op ps3 die straks gaan spelen? Of is iedereen ingesneeuwd ;)
Misschien... Wil namelijk misschien nog naar de stad gaan straks en anders misschien I-robot kijken :') Oftewel misschien....
Quanticvrijdag 3 februari 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 19:19 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Misschien... Wil namelijk misschien nog naar de stad gaan straks en anders misschien I-robot kijken :') Oftewel misschien....
Misschien misschien misschien, daar hebben we natuurlijk niets aan! Je kan beter voor zekerheid gaan! Mij joinen op de battlefield :P
Yi-Longvrijdag 3 februari 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 18:29 schreef Cliffy het volgende:

[..]

Die unlocks houd je gewoon hoor?
Nee hoor, want als potje niet is afgemaakt dan saved ie het niet. Ik moet die heatseeking missiles nu nog steeds unlocken.

Anyway, de laatste paar potjes gingen weer lekker. Laatste potje op Canals zojuist een helicopter uit de lucht geschoten met mijn tankje. :) Potje wel verloren, maar 12 kills en zelf 2x dood.

In het begin stapte ik trouwens bij iemand in een tank die echt geen flauw idee had waar hij heen moest, compleet de verkeerde kant opreed, tegen ieder paaltje is aangereden, en ook helemaal niks heeft geschoten ofzo...

Het is heerlijk om in een tank te zitten bij iemand die weet wat hij doet, maar dit was ongelooflijk irritant.
Ecto-Ectovrijdag 3 februari 2012 @ 20:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 19:22 schreef Quantic het volgende:

[..]

Misschien misschien misschien, daar hebben we natuurlijk niets aan! Je kan beter voor zekerheid gaan! Mij joinen op de battlefield :P
Je moet het vanavond zonder mij doen chef!
Catkillervrijdag 3 februari 2012 @ 20:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 16:53 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

wat? niet de pro uit gaan hangen jij, geef je alleen maar een paar links. sufkut
Wat onderschat jij mij? Alsof ik geen ervaring heb met stalken en al deze dingen al niet wist.
mar456zaterdag 4 februari 2012 @ 13:52
Nog ps3'ers online vanmiddag/vanavond? Want ik heb nu bijna die ace squad medaille :p.
Ecto-Ectozaterdag 4 februari 2012 @ 13:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 13:52 schreef mar456 het volgende:
Nog ps3'ers online vanmiddag/vanavond? Want ik heb nu bijna die ace squad medaille :p.
Ik, maar ik heb je nog niet in m'n lijst staan :p
mar456zaterdag 4 februari 2012 @ 14:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 13:55 schreef Ecto-Ecto het volgende:

[..]

Ik, maar ik heb je nog niet in m'n lijst staan :p
Ik heb je al wel erin staan :p.

Mrpluym
Document1zaterdag 4 februari 2012 @ 15:27
Kanker toch op met je mav, kut noobs, leer spelen.
Morgen-zaterdag 4 februari 2012 @ 15:30
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 15:27 schreef Document1 het volgende:
Kanker toch op met je mav, kut noobs, leer spelen.
En als je wel kan spelen maar toch leuk vind mensen met een mav te killen? :*
Nuchterheidzaterdag 4 februari 2012 @ 15:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 15:30 schreef Morgen- het volgende:

[..]

En als je wel kan spelen maar toch leuk vind mensen met een mav te killen? :*
Wat is daar leuk aan?
Morgen-zaterdag 4 februari 2012 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 15:35 schreef Nuchterheid het volgende:

[..]

Wat is daar leuk aan?
Hatemail en mensen die ragen :* net zoals wanneer je hardcore speelt en je plakt c4 op een jet.. Heb daar een filmpje over gezien, zo lachen he :D
mar456zaterdag 4 februari 2012 @ 16:49
Zo vanmiddag die kh2002 vrijgespeeld. Wat kan ik er niet goed mee overweg -,-. Omdat die burst is moet je veel meer schieten wat ik niet gewend ben :p. Ik heb er al 1 hele kill mee ..
Nuchterheidzaterdag 4 februari 2012 @ 17:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 15:42 schreef Morgen- het volgende:

[..]

Hatemail en mensen die ragen :* net zoals wanneer je hardcore speelt en je plakt c4 op een jet.. Heb daar een filmpje over gezien, zo lachen he :D
Heb je niks anders te doen? Best sneu dat je daar schijnbaar je dagelijkse dosis plezier uit moet halen.
Laat77zaterdag 4 februari 2012 @ 18:26
Leuke potjes Quantic, echt top! Msn4ever.
Quanticzaterdag 4 februari 2012 @ 18:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 18:26 schreef Laat77 het volgende:
Leuke potjes Quantic, echt top! Msn4ever.
Ja man, was enig! Complimenten voor je chopper skills :p
Quanticzaterdag 4 februari 2012 @ 18:33
Vanavond maar weer chicks hosselen op msn
Michhaszaterdag 4 februari 2012 @ 18:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 18:33 schreef Quantic het volgende:
Vanavond maar weer chicks hosselen op msn
emo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gif
Morgen-zaterdag 4 februari 2012 @ 18:51
:o wat is die MG36 overpowered zeg
Michhaszaterdag 4 februari 2012 @ 18:54
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 18:51 schreef Morgen- het volgende:
:o wat is die MG36 overpowered zeg
HOI SCHATJE HOIIII IK HEB JE GEMIST KOM JE ZO NAAR BED DAN MAG JE ME ANAAL VERNEDEREN KOM MAAR HOOR HA HA LEKKRTJE :$ ;$
Nick-GizMozaterdag 4 februari 2012 @ 18:56
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 februari 2012 20:35 schreef Catkiller het volgende:

[..]

Wat onderschat jij mij? Alsof ik geen ervaring heb met stalken en al deze dingen al niet wist.
Wat jij wil sufkut :')
Morgen-zaterdag 4 februari 2012 @ 18:56
quote:
99s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 18:54 schreef Michhas het volgende:

[..]

HOI SCHATJE HOIIII IK HEB JE GEMIST KOM JE ZO NAAR BED DAN MAG JE ME ANAAL VERNEDEREN KOM MAAR HOOR HA HA LEKKRTJE :$ ;$
5-jarigen horen niet in dit topic.
Michhaszaterdag 4 februari 2012 @ 19:02
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 18:56 schreef Morgen- het volgende:

[..]

5-jarigen horen niet in dit topic.
Dus je bent hier illegaal?
Morgen-zaterdag 4 februari 2012 @ 19:31
quote:
11s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 19:02 schreef Michhas het volgende:

[..]

Dus je bent hier illegaal?
Ik zei horen, niet illegaal zijn, en ik had het over jou.
Nick-GizMozaterdag 4 februari 2012 @ 20:19
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 18:56 schreef Morgen- het volgende:

[..]

5-jarigen horen niet in dit topic.
begin je nou weer te bitchen?
Nuchterheidzaterdag 4 februari 2012 @ 20:25
Waarom wordt je vrijwel altijd bij het verliezende team gedropt? :r
Morgen-zaterdag 4 februari 2012 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 20:19 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

begin je nou weer te bitchen?
Je bent erg stoer. *O* *G* *O*

SPOILER
Jij bent nu aan het bitchen, ik ben al gestopt. Als jij je niet als een volwassene kan gedragen, rot dan op.
Nick-GizMozaterdag 4 februari 2012 @ 20:54
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 20:40 schreef Morgen- het volgende:

[..]

Je bent erg stoer. *O* *G* *O*

SPOILER
Jij bent nu aan het bitchen, ik ben al gestopt. Als jij je niet als een volwassene kan gedragen, rot dan op.
:')? Hoezo ben ik aan het bitchen? Ik vraag het alleen aan jou
Cliffyzaterdag 4 februari 2012 @ 22:48
:') :') :') :') :')

USAS in het echie:

usas12a.jpg

USAS in BF3:

atnmqvklnxvg6cb5xl7d.jpg
Nuchterheidzaterdag 4 februari 2012 @ 23:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 22:48 schreef Cliffy het volgende:
:') :') :') :') :')

USAS in het echie:

[ afbeelding ]

USAS in BF3:

[ afbeelding ]
In elk potje is er nu wel zo'n USAS nerdje te vinden lijkt het. DICE zou na het uitbrengen van de patch iedereen zijn met USAS behaalde punten af moeten nemen _O_
Beastie_boyszondag 5 februari 2012 @ 01:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 22:48 schreef Cliffy het volgende:
bla bla bla
als jij in real life tegenover die usas staat ben je sneller dood dan wanneer je er 1 tegenkomt op battlefield. de meeste noobs die dat wapen gebruiken zijn toch zo scheef als iets en kan je nog wel met een handgun kapot knallen
Michhaszondag 5 februari 2012 @ 01:23
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 februari 2012 20:40 schreef Morgen- het volgende:

[..]

Je bent erg stoer. *O* *G* *O*

SPOILER
Jij bent nu aan het bitchen, ik ben al gestopt. Als jij je niet als een volwassene kan gedragen, rot dan op.
Jij bent toch zestien?
Kutstudentzondag 5 februari 2012 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 01:15 schreef Beastie_boys het volgende:

[..]

als jij in real life tegenover die usas staat ben je sneller dood dan wanneer je er 1 tegenkomt op battlefield. de meeste noobs die dat wapen gebruiken zijn toch zo scheef als iets en kan je nog wel met een handgun kapot knallen
Niemand geeft een neuk hoe het in het echt gaat. Alsof je in het echt uit je jet springt en iemand kapotknalt met een rpg en daarna weer vrolijk verder vliegt. Die usas is gewoon kut en dat ding moet gewoon kapot gepatcht worden.
Morgen-zondag 5 februari 2012 @ 02:01
quote:
5s.gif Op zondag 5 februari 2012 01:23 schreef Michhas het volgende:

[..]

Jij bent toch zestien?
Dat is persoonlijke info.
Baalhaarzondag 5 februari 2012 @ 12:15
Oh fittie
Laat77zondag 5 februari 2012 @ 13:12
idd fittie,. lijkt net echt battlefield hier.
Nuchterheidzondag 5 februari 2012 @ 15:33
Zoekt die Quickmatch functie bewust op verliezende teams?
Laat77zondag 5 februari 2012 @ 19:10
Nuchterheid, je klaagt echt alleen maar he :')
Nuchterheidzondag 5 februari 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 19:10 schreef Laat77 het volgende:
Nuchterheid, je klaagt echt alleen maar he :')
Klopt. Er valt genoeg te klagen over dit spel.

[ Bericht 1% gewijzigd door Nuchterheid op 05-02-2012 19:29:50 ]
Beastie_boyszondag 5 februari 2012 @ 19:23
Zo alle assignments binnen, geluk gehad met squad deatchmatch door meteen in het winnende team te komen :)
Nuchterheidzondag 5 februari 2012 @ 19:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 19:23 schreef Beastie_boys het volgende:
Zo alle assignments binnen, geluk gehad met squad deatchmatch door meteen in het winnende team te komen :)
Dat squad deathmatch wordt ook alleen maar gespeeld voor die assignments :')
Baalhaarzondag 5 februari 2012 @ 20:12
Komen er al nieuwe maps? :9~
Beastie_boyszondag 5 februari 2012 @ 20:15
Volgens mij word er de komende week iets bekend gemaakt over nieuwe dlc
Sant.maandag 6 februari 2012 @ 09:18
Jezus, welke kooi hebben ze open laten staan?
BF topic wordt gekaapt door een stel mongooltjes of wat?!

@YiLong: Ik denk dat DICE en EA je dwarsbomen, elke keer als jij lekker gaat en 'iets unlockt' dan knalt je verbinding eruit en ben je alles kwijt.. potverdikke wat vervelend lijkt me dat...
Document1maandag 6 februari 2012 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 09:18 schreef Sant. het volgende:
Jezus, welke kooi hebben ze open laten staan?
BF topic wordt gekaapt door een stel mongooltjes of wat?!

@YiLong: Ik denk dat DICE en EA je dwarsbomen, elke keer als jij lekker gaat en 'iets unlockt' dan knalt je verbinding eruit en ben je alles kwijt.. potverdikke wat vervelend lijkt me dat...
Jij bent echt een bosmongool. Is dit jouw topic? :')

net colonol 26 gehaald, dat dan weer wel. ^O^
ZwartmetSuikermaandag 6 februari 2012 @ 11:57
De laatste tijd faal ik echt hard bij Rush :') ik ga nu maar weer ff conquest spelen, even rustig aan doen.
Quanticmaandag 6 februari 2012 @ 12:33
De VOIP patch is uitgekomen :D Al mensen die het getest hebben? De verhalen die ik lees op battlelog zijn erg positief. Vanvond dus even knallen heren! ^O^
Mauskoekwausmaandag 6 februari 2012 @ 13:01
VOIP werkt bij mij opzich wel prima, maar op sommige momenten heb ik toch dat ik mijn squadmates of heel slecht hoor, of helemaal niet. En zij hebben dezelfde headset als mij, en die doen het prima dus daar ligt het niet aan. Ik zou zeggen dat het op die probleempjes na wel gefixt is.
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 13:04
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 12:33 schreef Quantic het volgende:
De VOIP patch is uitgekomen :D Al mensen die het getest hebben? De verhalen die ik lees op battlelog zijn erg positief. Vanvond dus even knallen heren! ^O^
Oeeeeeh istie los? Dan kom ik vanavond even proefdraaien ! :D
Sant.maandag 6 februari 2012 @ 13:23
quote:
7s.gif Op maandag 6 februari 2012 11:55 schreef Document1 het volgende:

[..]

Jij bent echt een bosmongool. Is dit jouw topic? :')

Nee totaal niet, maar als ze op elkaar gaan haten, doe dat dan in ONZ ofzo.
heeft toch niks met battlefield te maken?
En wat betreft Yi-Long, dat vind ik serieus vervelend. Vind het alleen raar dat hij dat zo vaak heeft, terwijl ik nooit connectieproblemen heb. En zo'n topverbinding heb ik ook niet volgens mij.

[ Bericht 16% gewijzigd door Sant. op 06-02-2012 13:28:36 ]
Laat77maandag 6 februari 2012 @ 14:12
quote:
11s.gif Op maandag 6 februari 2012 13:04 schreef 67Impala het volgende:

[..]

Oeeeeeh istie los? Dan kom ik vanavond even proefdraaien ! :D
Ik zal kijken wat ik kan doen vanavond.
Ecto-Ectomaandag 6 februari 2012 @ 14:44
Wil ik hem testen is er niemand online :(
Quanticmaandag 6 februari 2012 @ 14:51
quote:
1s.gif Op maandag 6 februari 2012 14:44 schreef Ecto-Ecto het volgende:
Wil ik hem testen is er niemand online :(
Ben gewoon aan het werk :(!
Kutstudentmaandag 6 februari 2012 @ 14:53
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 09:18 schreef Sant. het volgende:
Jezus, welke kooi hebben ze open laten staan?
BF topic wordt gekaapt door een stel mongooltjes of wat?!

tumblr_ltuhvh5KlN1qi2t76.gif
Sant.maandag 6 februari 2012 @ 15:14
quote:
6s.gif Op maandag 6 februari 2012 14:53 schreef Kutstudent het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:')
Document1maandag 6 februari 2012 @ 15:49
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 13:23 schreef Sant. het volgende:

[..]

Nee totaal niet, maar als ze op elkaar gaan haten, doe dat dan in ONZ ofzo.
heeft toch niks met battlefield te maken?
En wat betreft Yi-Long, dat vind ik serieus vervelend. Vind het alleen raar dat hij dat zo vaak heeft, terwijl ik nooit connectieproblemen heb. En zo'n topverbinding heb ik ook niet volgens mij.
Ok sorry :*

Bij mij loopt ie ook altijd vast als het net lekker gaat, wel altijd op een moment dat ik net naar het scoreboard kijk of er echt heel veel in 1 keer gebeurd.
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 15:58
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 14:51 schreef Quantic het volgende:

[..]

Ben gewoon aan het werk :(!
Same here.. wij hebben het maar zwaar. Overigens hoe groot is die patch die moet ik namelijk nog wel even installen, maar dat doe ik direct als ik tijd kom :P
Ecto-Ectomaandag 6 februari 2012 @ 16:04
Hij is wel 11 hele MB's groot, dus ik zou maar vast naar huis gaan chef :)
Laat77maandag 6 februari 2012 @ 17:15
Spannend. Ben benieuwd of ik dit keer geen "ja haha of gewoon haha" meer hoef te zeggen, als ik het niet hebt verstaan.
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 17:38
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 17:15 schreef Laat77 het volgende:
Spannend. Ben benieuwd of ik dit keer geen "ja haha of gewoon haha" meer hoef te zeggen, als ik het niet hebt verstaan.
Als het net zo werkt als met BC2 dan hoeft dat niet. Dan moet je elkaar gewoon uit laten praten :P
Quanticmaandag 6 februari 2012 @ 17:59
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 17:15 schreef Laat77 het volgende:
Spannend. Ben benieuwd of ik dit keer geen "ja haha of gewoon haha" meer hoef te zeggen, als ik het niet hebt verstaan.
Ben benieuwd of ik nu constant je msn hoor gaan :P
Laat77maandag 6 februari 2012 @ 18:01
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 17:59 schreef Quantic het volgende:

[..]

Ben benieuwd of ik nu constant je msn hoor gaan :P
Haha dat was eenmalig :').
Quanticmaandag 6 februari 2012 @ 18:03
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 18:01 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Haha dat was eenmalig :').
Heel verstandig :')
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 18:42
Jongens hustle! Ik zit te wachten :9
Laat77maandag 6 februari 2012 @ 18:43
Als ik kom, dan ben ik er waarschijnlijk pas vanaf 20:30 uur.
Quanticmaandag 6 februari 2012 @ 18:44
Kwartiertje!
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 18:45
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 18:44 schreef Quantic het volgende:
Kwartiertje!
Ok, ga ik twee tellen TDM en! Invite me maar :D
Laat77maandag 6 februari 2012 @ 18:47
Btw. laat me weten of dus die VOIP daadwerkelijk ook sterk is verbeterd. Bij voorbaat dank!
Phaelanx_NLmaandag 6 februari 2012 @ 19:38
5x achter elkaar in een team komen wat kansloos verliest, en compleet niet met de targets bezig is = rage quit.
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 18:47 schreef Laat77 het volgende:
Btw. laat me weten of dus die VOIP daadwerkelijk ook sterk is verbeterd. Bij voorbaat dank!
Werkt super ^O^
Yi-Longmaandag 6 februari 2012 @ 20:09
Kut, bijna 0x dood in een potje Crossing the Seine, krijg ik in de laatste seconden alsnog een raket op mijn hoofd. Was het 12-1 ipv 12-0, als Support.

Balen. :'(
Phaelanx_NLmaandag 6 februari 2012 @ 20:20
F-35 :').
Viper als heel het team van tegenstanders op je gaat zodra je er in zit :').
Speelervaring :').

Heb het wel weer even gehad.
Sharpdressedmanmaandag 6 februari 2012 @ 20:33
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 20:09 schreef Yi-Long het volgende:
Kut, bijna 0x dood in een potje Crossing the Seine, krijg ik in de laatste seconden alsnog een raket op mijn hoofd. Was het 12-1 ipv 12-0, als Support.

Balen. :'(
Boeie toch?
Document1maandag 6 februari 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 19:38 schreef Phaelanx_NL het volgende:
5x achter elkaar in een team komen wat kansloos verliest, en compleet niet met de targets bezig is = rage quit.
Dit snap ik dus niet, als ik in een nieuwe server kom dan kijk ik eerst op het scoreboard wat het meest waarschijnlijk sterkste team is. Zit ik daar niet in en verlies ik? Iedere keer als ik dood ben wacht ik dan even met spawnen en hou in de gaten of ik kan team switchen.

Probleem opgelost.
Phaelanx_NLmaandag 6 februari 2012 @ 21:38
quote:
7s.gif Op maandag 6 februari 2012 21:34 schreef Document1 het volgende:

[..]

Dit snap ik dus niet, als ik in een nieuwe server kom dan kijk ik eerst op het scoreboard wat het meest waarschijnlijk sterkste team is. Zit ik daar niet in en verlies ik? Iedere keer als ik dood ben wacht ik dan even met spawnen en hou in de gaten of ik kan team switchen.

Probleem opgelost.
Ik mag nooit switchen omdat het dan unbalanced zou worden.
Document1maandag 6 februari 2012 @ 21:43
Je kan pas switchen als de teams gelijk zijn bv 11-11, als jouw team er 12 heeft en het andere 11 kan je ook switchen. Anders ff de eerste ronde uitzitten en bij het begin van een nieuw potje switchen. Dat heeft wel eens gebackfired trouwens. :')
Yi-Longmaandag 6 februari 2012 @ 21:44
quote:
1s.gif Op maandag 6 februari 2012 20:33 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

Boeie toch?
Mjah, liever NIET dood dan wel dood natuurlijk... :P

In BF1943 als sniper heb ik echt een slecht potje als ik daar al 1 of 2 keer doodga, tenzij ik echt met de vliegtuigjes loop te spelen natuurlijk, maar in BF3 als iemand die meer de aanval kiest, dan is het logisch dat je wat vaker doodgaat, maar het liefst zo weinig mogelijk :)
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 21:46
Net een paar hele leuke potjes met Quantic. Jammer dat we in de laatste paar te maken kregen met een usas brigade..
Laat77maandag 6 februari 2012 @ 22:01
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 21:46 schreef 67Impala het volgende:
Net een paar hele leuke potjes met Quantic. Jammer dat we in de laatste paar te maken kregen met een usas brigade..
Ik stond op het punt jullie te joinen.... maar FF riep toch ietjes harder in mijn oor... die is momenteel een beetje verslavend :(
BORRREETJEEEmaandag 6 februari 2012 @ 22:05
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 21:46 schreef 67Impala het volgende:
Net een paar hele leuke potjes met Quantic. Jammer dat we in de laatste paar te maken kregen met een usas brigade..
Jammer dat ik niet wat langer mee kon doen. Kinderen :(
67Impalamaandag 6 februari 2012 @ 22:09
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 22:01 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Ik stond op het punt jullie te joinen.... maar FF riep toch ietjes harder in mijn oor... die is momenteel een beetje verslavend :(
Ik begrijp je volkomen broeder! ^O^ ik kon hem ook met moeite wegleggen.. Maar wel de moeite waard. Ben je al ver? Ik zit er inmiddels al 8 uur in ofzo :P
Laat77maandag 6 februari 2012 @ 22:42
quote:
1s.gif Op maandag 6 februari 2012 22:09 schreef 67Impala het volgende:

[..]

Ik begrijp je volkomen broeder! ^O^ ik kon hem ook met moeite wegleggen.. Maar wel de moeite waard. Ben je al ver? Ik zit er inmiddels al 8 uur in ofzo :P
Haha naja zit nu op 16 uur :@, kan alleen 's avonds spelen, dus dat wordt dan kiezen of FF of BF3 :P Maargoed dit is het BF3 topic :P Oftewel BF3 rules! :P
Phaelanx_NLmaandag 6 februari 2012 @ 22:46
Ook iets wat ik de laatste tijd veel merk; In een scout helicopter opeens random dood gaan door bad luck, terwijl er niets met de chopper gebeurt.
Cheironmaandag 6 februari 2012 @ 23:17
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 18:47 schreef Laat77 het volgende:
Btw. laat me weten of dus die VOIP daadwerkelijk ook sterk is verbeterd. Bij voorbaat dank!
Support werkt echt goed nu. De hele avond cross-team zitten kletsen zonder problemen. Constant 4 tot 8 man. Stuk beter zo.
Mauskoekwausmaandag 6 februari 2012 @ 23:39
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 22:42 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Haha naja zit nu op 16 uur :@, kan alleen 's avonds spelen, dus dat wordt dan kiezen of FF of BF3 :P Maargoed dit is het BF3 topic :P Oftewel BF3 rules! :P
Ik heb bijgehouden en zit er al 17 uur en 52 minuten in :@ FF overwint alles bij mij op dit moment.
HL_Dog43dinsdag 7 februari 2012 @ 10:06
http://battlelog.battlefi(...)tats/174975597/xbox/

:@ Iemand die nog slechter is als ik? :@
Reintjidinsdag 7 februari 2012 @ 10:16
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 10:06 schreef HL_Dog43 het volgende:
http://battlelog.battlefi(...)tats/174975597/xbox/

:@ Iemand die nog slechter is als ik? :@
http://battlelog.battlefi(...)tats/195268754/xbox/

Present! Maar een lol dat ik heb
Sant.dinsdag 7 februari 2012 @ 11:08
Ik irriteer me aan die josti's die je jets en choppers op de spawn al vernietigen :(

Assault gaat me prima af tegenwoordig.
Tanks blijven leuk, al is het jammer dat er bijna niemand de laser designator of soflam gebruikt.

Maar die godsklere Jets en choppers... aargh :)

Ik wordt gewoon neergeschoten voordat ik uberhaupt kan locken op iemand..
Om over de eerder genoemde spawnkillers maar te zwijgen..

maargoed.. blijven oefenen.
Cliffydinsdag 7 februari 2012 @ 11:43
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 10:06 schreef HL_Dog43 het volgende:
http://battlelog.battlefi(...)tats/174975597/xbox/

:@ Iemand die nog slechter is als ik? :@
K/D is niet slecht toch? Wel wat harder rennen voor die vlaggen.. en aan die accuracy werken ;)
Sant.dinsdag 7 februari 2012 @ 12:23
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 10:06 schreef HL_Dog43 het volgende:
http://battlelog.battlefi(...)tats/174975597/xbox/

:@ Iemand die nog slechter is als ik? :@
YOOOO Ikke!! :)
Document1dinsdag 7 februari 2012 @ 12:37
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 10:06 schreef HL_Dog43 het volgende:
http://battlelog.battlefi(...)tats/174975597/xbox/

:@ Iemand die nog slechter is als ik? :@
Jij pakt niet veel vlaggen of wel?
Cheirondinsdag 7 februari 2012 @ 13:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 11:08 schreef Sant. het volgende:
Ik irriteer me aan die josti's die je jets en choppers op de spawn al vernietigen :(

Assault gaat me prima af tegenwoordig.
Tanks blijven leuk, al is het jammer dat er bijna niemand de laser designator of soflam gebruikt.

Op chopper-heavy maps is het zo leuk om met bekenden in een tank te zitten; bestuurder guided shells mee, en iemand in de CITV station. Eenmaal choppers gepaint kunnen ze er niets meer aan doen; altijd kills.

Op Noshar haal je dan zomaar 10 - 15 choppers neer.
Document1dinsdag 7 februari 2012 @ 13:59
Ik vind alleen de puntenverdeling niet helemaal eerlijk met het neerhalen van die choppers. De dude in de CITV krijgt met een beetje geluk 80 punten terwijl het bij de driver helemaal los gaat.
Cliffydinsdag 7 februari 2012 @ 14:12
quote:
7s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 13:59 schreef Document1 het volgende:
Ik vind alleen de puntenverdeling niet helemaal eerlijk met het neerhalen van die choppers. De dude in de CITV krijgt met een beetje geluk 80 punten terwijl het bij de driver helemaal los gaat.
Is met de attack chopper ook zo, bv op Sharqi scoort de pilot vrij weinig terwijl de gunner de ene na de andere kill pakt
Cheirondinsdag 7 februari 2012 @ 14:18
Toch heeft een goede citv'er aan het eind van een rondje (zeker als hij ook repaired + machinegunned) vaak wel 2/3e van de score van de driver.

Zo irritant als je met randoms zit, je paint, en helemaal niemand doet er wat mee ;(
Document1dinsdag 7 februari 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 14:18 schreef Cheiron het volgende:
Toch heeft een goede citv'er aan het eind van een rondje (zeker als hij ook repaired + machinegunned) vaak wel 2/3e van de score van de driver.

Zo irritant als je met randoms zit, je paint, en helemaal niemand doet er wat mee ;(
Tja ik speel meestal met een vast groepje van tussen de 3 tot 8 man. Wij zitten dan meestal ook met zn 3en in zon tank. :P Gelukkig ben ik meestal de driver toch voelt het niet helemaal eerlijk. Zelfde is eigenlijk met de attack chopper idd, ik ben bijna altijd pilot en in die matches gaat mn spm altijd naar beneden. :(
steppadinsdag 7 februari 2012 @ 15:24
Ik vind spm niet zo heel belangrijk! Het samen spelen\team verband en fun hebben is het belangrijkst
Sant.dinsdag 7 februari 2012 @ 15:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 15:24 schreef steppa het volgende:
Ik vind spm niet zo heel belangrijk! Het samen spelen\team verband en fun hebben is het belangrijkst
QFT!
67Impaladinsdag 7 februari 2012 @ 15:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 15:47 schreef Sant. het volgende:

[..]

QFT!
Dat is persoonlijk en dus moeilijk te quoten op waarheid.
Document1dinsdag 7 februari 2012 @ 15:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 15:24 schreef steppa het volgende:
Ik vind spm niet zo heel belangrijk! Het samen spelen\team verband en fun hebben is het belangrijkst
Euhm juist SPM geeft aan dat je je daar mee bezig houdt, volgens mij snap je het niet. Daarom vind ik het dus ook kut dat mijn SPM naar beneden gaat door het feit dat ik wel wil spelen voor het team maar daar de punten niet voor krijg.
steppadinsdag 7 februari 2012 @ 16:01
Dat heb ik dan inderdaad niet goed begrepen maar klinkt wel logisch.:)
Document1dinsdag 7 februari 2012 @ 16:02
Kill death ratio kan mij bv gestolen worden, ik wil winnen! :D
steppadinsdag 7 februari 2012 @ 16:05
quote:
7s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 16:02 schreef Document1 het volgende:
Kill death ratio kan mij bv gestolen worden, ik wil winnen! :D
Thats true
Document1dinsdag 7 februari 2012 @ 16:19
Maar ja dat is dan ook het mooie aan BF, wij spelen ook wel eens met een meisje samen en die bakt er qua schieten niks van maar een betere medic ben ik nog niet tegen gekomen. Ze staat ook altijd met dikke punten ergens bovenin alleen geen kills, mischien 4 max. :+
BORRREETJEEEdinsdag 7 februari 2012 @ 16:39
quote:
7s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 16:19 schreef Document1 het volgende:
Maar ja dat is dan ook het mooie aan BF, wij spelen ook wel eens met een meisje samen en die bakt er qua schieten niks van maar een betere medic ben ik nog niet tegen gekomen. Ze staat ook altijd met dikke punten ergens bovenin alleen geen kills, mischien 4 max. :+
Haha, mijn vriendin raapte in COD ook altijd aardig wat punten bij elkaar door alleen maar vlaggen te pakken bij domination, en hier en daar een verdwaalde kill.

K/D-ratio zal mij ook wat, ik blaas mezelf regelmatig op met C4 wanneer ik een tank te grazen neem, boeie, tank naar de kloten en 2 tegenstanders dood = WIN!
Laat77dinsdag 7 februari 2012 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 16:39 schreef BORRREETJEEE het volgende:

[..]

K/D-ratio zal mij ook wat, ik blaas mezelf regelmatig op met C4 wanneer ik een tank te grazen neem, boeie, tank naar de kloten en 2 tegenstanders dood = WIN!
Idem ditto. Meestal heb ik ook geen tijd meer om weg te rennen, dus dan neem ik ze maar met me mee 8-)

Btw. vanavond mensen van de partij?
67Impaladinsdag 7 februari 2012 @ 16:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 16:41 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Idem ditto. Meestal heb ik ook geen tijd meer om weg te rennen, dus dan neem ik ze maar met me mee 8-)

Btw. vanavond mensen van de partij?
Heel misschien, heb scriptie time vanavond dus even kijken hoelang ik dat volhoud :P Andere factor die meespeelt. FFXIII-2 'nuff said :@

Alhoewel de AN-94 masteren ook wel heel erg leuk kan zijn.
Quanticdinsdag 7 februari 2012 @ 16:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 16:41 schreef Laat77 het volgende:

[..]

Idem ditto. Meestal heb ik ook geen tijd meer om weg te rennen, dus dan neem ik ze maar met me mee 8-)

Btw. vanavond mensen van de partij?
Hmm.. Misschien!
Laat77dinsdag 7 februari 2012 @ 17:17
Naja, als iedereen misschien zegt... dan is mijn keuze ook zo gemaakt om een ander game te spelen :P
steppadinsdag 7 februari 2012 @ 17:20
Waarschijnlijk wel!

Hoorde vAan iemand dat het beter is om op 520p te zetten. Ondanks slechtere beeld kwaliteit veel betrr te spelen (input lag) nu denk ik dat ik geen last ervan heb maar zag een zwaar vertraagd filmpje op youtube waar het duidelijk was!

Meer mensen die dit hebben veranderd en merkbaar verschil? Wil het vanavond even proberen
Blijepeendinsdag 7 februari 2012 @ 17:28
Kwam gisteren een USAS neuker tegen met 12497 shotgun kills.
Zucht... Volgens mij heeft de update ook niets aangepast aan de usas.
HL_Dog43dinsdag 7 februari 2012 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 11:43 schreef Cliffy het volgende:

[..]

K/D is niet slecht toch? Wel wat harder rennen voor die vlaggen.. en aan die accuracy werken ;)
Ben niet zo snel met vlaggen pakken, ik pak het strategisch sloom aan :')
Accuracy gaat niet hoger komen vrees ik.
Quanticdinsdag 7 februari 2012 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 17:17 schreef Laat77 het volgende:
Naja, als iedereen misschien zegt... dan is mijn keuze ook zo gemaakt om een ander game te spelen :P
Ich bin dabei! :P
Schunckelstardinsdag 7 februari 2012 @ 18:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 17:28 schreef Blijepeen het volgende:
Kwam gisteren een USAS neuker tegen met 12497 shotgun kills.
Zucht... Volgens mij heeft de update ook niets aangepast aan de usas.
heb hem gisteren vrijgespeelt, maar hij valt eigenlijk best wel mee vind ik :P
alleen van heel dicht bij hebben ze geen kans tegen dat ding, op alle andere afstanden ben je zwaar in het nadeel met de usas, ik vind het iig gemakkelijker om met een normaal wapen kills te maken dan met de usas . (Operation metro niet meegerekend)
steppadinsdag 7 februari 2012 @ 19:41
Vanaf 2100 uur online

Psnid : steppa87
Nick-GizModinsdag 7 februari 2012 @ 20:25
gooi eens dicht?
Morgen-dinsdag 7 februari 2012 @ 20:54
Nieuwe patch binnenkort!