prima plek! Als het goed is, is hij nu dicht ( ik zit mobiel voor het eerst te modden.)quote:Op zaterdag 21 april 2012 20:21 schreef Cooki het volgende:
Mag dit topic svp dicht? de quests zijn verstuurd![]()
(k hoop dat dit de goede plek is, anders roept iemand maar)
ja, gelukt! dankjewel Cat.quote:Op zaterdag 21 april 2012 20:31 schreef Cat22 het volgende:
prima plek! Als het goed is, is hij nu dicht ( ik zit mobiel voor het eerst te modden.)
Dat zou kunnen maar we hebben er toen voor gekozen geen filters in te stellen. Zoveel topics worden er dagelijks ook weer niet geopend, dus ik denk dat het nog best overzichtelijk is.quote:Op zondag 22 april 2012 19:30 schreef Kandijfijn het volgende:
Kan je Fhf niet beter indelen in net als V&A? Aangeboden/gezocht?
quote:Op maandag 23 april 2012 12:02 schreef liesje1979 het volgende:
onderste zie ik niet dat het een centraal topic moet worden?
Maar thanks.
quote:Op zaterdag 7 april 2012 17:14 schreef vannelle het volgende:
Topic hoeft van mij niet dicht, er zijn namelijk meerdere pc's aangeboden en ik weet zeker dat er mensen zijn die een pc zoeken.
Dat lees ik meer als: misschien kunnen we nog andere mensen blij maken, dan als we kunnen dit topic wel gebruiken om zoveel mogelijk pc's bij elkaar te zoeken om andere mensen blij te maken. Maar ik zal het in de gaten houden.quote:
Zo was het inderdaad ook bedoeld, juist ook omdat er in dat topic meerdere aanbiedingen waren waar een ander misschien iets aan heeft.quote:Op maandag 23 april 2012 12:07 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat lees ik meer als: misschien kunnen we nog andere mensen blij maken, dan als we kunnen dit topic wel gebruiken om zoveel mogelijk pc's bij elkaar te zoeken om andere mensen blij te maken. Maar ik zal het in de gaten houden.
quote:Op dinsdag 1 mei 2012 01:01 schreef Mark het volgende:
[GEZ] Kapitein voor koninginnedag boot Amsterdam!! is wel verleden tijd nu
Best wel he.quote:
quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:15 schreef Rucky het volgende:
Video's toevoegen op Facebook???
In overleg heeft ts een topic in dig geopent dus hier kan hij dicht.
quote:Op zondag 7 augustus 2011 12:42 schreef BrandX het volgende:
nope, en verkeerde forum, en verkapte spam.
Grote opruiming gehouden, thanks!quote:Op dinsdag 22 mei 2012 18:47 schreef JK1982 het volgende:
Deze mogen op slot zo te zien:
[gratis]damesfiets koga
[AANGEBODEN] Witte Eettafel
[AANGEBODEN] TV/hoek meubel
[AANGEBODEN] Kastje
Deze evt. ook? Diablo 3 pas heb een pas maar battlenet doet raar?
Dit nog een keer onder de aandacht en het volgende topic kan dicht volgens TS:quote:Op woensdag 23 mei 2012 14:49 schreef vannelle het volgende:
Is het mogelijk om deze (weer) sticky te maken?
[Centraal] Vervoerstopic (wil je postbode zijn?)
Zie toch regelmatig mensen met vervoersvragen en dan is een centraal topic dat makkelijk te vinden is toch wel het makkelijkst lijkt mij.
Done en done.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 17:28 schreef vannelle het volgende:
[..]
Dit nog een keer onder de aandacht en het volgende topic kan dicht volgens TS:
2 kaartjes voor we all love the 80 and 90
Dank!quote:Op donderdag 24 mei 2012 14:37 schreef Rewimo het volgende:
EK Shirt Nederland (Uit)
Die kan wel een vrije schop richting VBL gebruiken
oeeee dat is heel veel kusjes waard, en chocolade!quote:
quote:Op maandag 28 mei 2012 18:57 schreef vannelle het volgende:
Schopje DIG?
Youtube account koppelen aan een AdSense account
En als niemand geld krijgt? Maar het geld dat gegeven wordt omgezet in ikea-kaarten of iets van dien aard met een laag-bedrag? Die kunnen dan weer met de post verzonden worden. Of wordt ook ruilhandel niet toegestaan?quote:Op maandag 28 mei 2012 18:18 schreef liesje1979 het volgende:
Ik begrijp het idee erachter en vind het een mooi idee en leuk dat je meedenkt. Alleen willen we geen geld in FHF, zo'n potje moet beheerd worden en daar komt alleen maar gedoe van. Ook is het dan lastig te beoordelen wanneer iemand wel of niet een klein bedrag "moet" betalen, we kunnen niet in de portomenees kijken van mensen.
Dan nog is er geld mee gemoeid, en dat willen we niet.quote:Op maandag 28 mei 2012 22:56 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
En als niemand geld krijgt? Maar het geld dat gegeven wordt omgezet in ikea-kaarten of iets van dien aard met een laag-bedrag? Die kunnen dan weer met de post verzonden worden. Of wordt ook ruilhandel niet toegestaan?
Duidelijk.quote:Op maandag 28 mei 2012 23:04 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dan nog is er geld mee gemoeid, en dat willen we niet.
Top!quote:Op woensdag 30 mei 2012 09:01 schreef kahlie het volgende:
[Aangeboden] Bladcadeau (tijdelijks abo tijdschrift) mag dicht. Is vergeven en al gekozen!
Tijdschriften komen hopelijk gauw binnen.
Edit: Zie nu pas de typo in de OP. LOLZ!
Kan je even een lijstje maken met de spullen die erin mogen en spullen die al gereserveerd zijn? Anders moet ik het topic zo doorspitten.quote:Op maandag 4 juni 2012 15:24 schreef Hanako het volgende:
[Aangeboden] Wat spullen.
Kan daar even een update achter bij de TT staat weer wat nieuws bij
Mag dicht zowat alles is wegquote:Op maandag 4 juni 2012 21:39 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Kan je even een lijstje maken met de spullen die erin mogen en spullen die al gereserveerd zijn? Anders moet ik het topic zo doorspitten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |