Voorbeelden?quote:Op maandag 12 december 2011 16:10 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Nee hoor. Er zijn landen met volkomen socialistisch beleid en die zijn niet zoals in dat boek.
Interpreteren van politieke stromingen is nogal aan subjectiviteit onderhevig.quote:Op maandag 12 december 2011 16:46 schreef kingmob het volgende:
[..]
De wens naar een kleine overheid is geen libertarisme. Het zo noemen is zo'n verkrachting van definities, net als 'neo-liberalisme' wat gewoon conservatisme is
Het is wel mooi dat jij mensen even gaat vertellen wat voor politieke waarden ze moeten hebben.quote:Op maandag 12 december 2011 16:41 schreef kingmob het volgende:
Wat je beschrijft past gewoon in de range van het liberalisme, je kunt niet zomaar gaan cherrypicken met kernwaarden. Het voldoet of het voldoet niet, er is geen 'ongeveer'.
Wat is het socialisme dan? Enkel de nauwe definitie, of ook de ruimere?quote:Op maandag 12 december 2011 16:46 schreef kingmob het volgende:
[..]
De wens naar een kleine overheid is geen libertarisme. Het zo noemen is zo'n verkrachting van definities, net als 'neo-liberalisme' wat gewoon conservatisme is
Haha.quote:Op maandag 12 december 2011 16:53 schreef Hexagon het volgende:
Het libertarisme doet me altijd een beetje hieraan denken met hun belasting is diefstal
[ afbeelding ]
Ik betaal verdomme nergens meer voor!!!!
Weinig Tokkies stemmen D66, vermoed ik.quote:Op maandag 12 december 2011 17:54 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Haha.
Hahaha.
Je kent je eigen electoraat goed zie ik.
En weinig tokkies zijn libertarisch.quote:Op maandag 12 december 2011 17:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weinig Tokkies stemmen D66, vermoed ik.
Zoek jij even twee etatisten die het erover eens zijn wat de overheid precies voor taken moet doen en welke wetgeving daarvoor moet zijn. Succes.quote:Op maandag 12 december 2011 17:58 schreef du_ke het volgende:
Aha een topic over de zogenaamde libertariers.
Zijn er al twee gevonden die het eens zijn geworden over wat ongeveer de definitie van de stroming is?
Oh en heeft iemand al een voorbeeld van succesvolle toepassing van de ideologie in de echte mensenwereld?
Er is wel een redelijk aantal figuren die hun discriminerende shit proberen te maskeren met een laagje zogenaamd libertarische prietpraat.quote:Op maandag 12 december 2011 18:01 schreef robin007bond het volgende:
[..]
En weinig tokkies zijn libertarisch.
Lachen man, je eigen forum trollen.quote:Op maandag 12 december 2011 18:03 schreef du_ke het volgende:
[..]
Er is wel een redelijk aantal figuren die hun discriminerende shit proberen te maskeren met een laagje zogenaamd libertarische prietpraat.
Overigens past het juist wel een beetje bij de tokkies van New Kids, het is ook een wat simplistische ideologie natuurlijk.
Dat lijkt me weinig relevant in deze discussie. Er is hier behoefte aan een discussie over het libertarisme maar geen twee mensen zijn het eens over de definitie. Dat lijkt me geen grond voor een discussie met enige onderbouwing.quote:Op maandag 12 december 2011 18:03 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Zoek jij even twee etatisten die het erover eens zijn wat de overheid precies voor taken moet doen en welke wetgeving daarvoor moet zijn. Succes.
Jij loopt toch ook al wat langer mee op deze site en het internet? Dan kan je het bijna niet gemist hebben. Of je moet wel gigantische oogkleppen op hebbenquote:Op maandag 12 december 2011 18:04 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Lachen man, je eigen forum trollen.
Dus er is geen discussie over de taken van de politiek mogelijk, aangezien iedereen er een ander beeld bij heeft? Grappig.quote:Op maandag 12 december 2011 18:05 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat lijkt me weinig relevant in deze discussie. Er is hier behoefte aan een discussie over het libertarisme maar geen twee mensen zijn het eens over de definitie. Dat lijkt me geen grond voor een discussie met enige onderbouwing.
En het is natuurlijk een ideologie die haar neiging tot utopische gedachten deelt met het theoretische communisme waar ook best een definitie van te geven is.
Grappige conclusie op basis van mijn postquote:Op maandag 12 december 2011 18:14 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dus er is geen discussie over de taken van de politiek mogelijk, aangezien iedereen er een ander beeld bij heeft? Grappig.
Ook bij een vrij onbekend begrip als 'etatisme' lijkt enige overeenstemming over waar je met die bewoording op doelt me niet helemaal onpraktisch. Maar goed ook dat zal wel etatistische nonsens zijnquote:Op maandag 12 december 2011 18:16 schreef GSbrder het volgende:
Geen idee, ik kan op basis van de eisen die jij stelt geen discussie openen over het etatisme. Jammer.
Dat eerste heb ik hier nog nooit gezien.quote:Op maandag 12 december 2011 18:03 schreef du_ke het volgende:
[..]
Er is wel een redelijk aantal figuren die hun discriminerende shit proberen te maskeren met een laagje zogenaamd libertarische prietpraat.
Overigens past het juist wel een beetje bij de tokkies van New Kids, het is ook een wat simplistische ideologie natuurlijk.
Ze zijn er zeker in redelijke aantallen geweest. En ook op die zogenaamd libertarische weblogs zijn ze vaste gasten. Het mixt blijkbaar vrij goed.quote:Op maandag 12 december 2011 18:19 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat eerste heb ik hier nog nooit gezien.
En toch best dicht op de waarheid helaasquote:Dat tweede is lomp getroll.
Och, of het zijn mijn onbestaande nonsens over een onbestaande definitie vanuit iemand die zelf een onbestaande discussie graag wil aangaan.quote:Op maandag 12 december 2011 18:18 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ook bij een vrij onbekend begrip als 'etatisme' lijkt enige overeenstemming over waar je met die bewoording op doelt me niet helemaal onpraktisch. Maar goed ook dat zal wel etatistische nonsens zijn.
Keur een politieke stroming af op basis van een aantal radicale aanhangers, goed ideequote:Op maandag 12 december 2011 18:20 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ze zijn er zeker in redelijke aantallen geweest. En ook op die zogenaamd libertarische weblogs zijn ze vaste gasten. Het mixt blijkbaar vrij goed.
[..]
En toch best dicht op de waarheid helaas.
Gooi het PVV en PvdA-topic dan maar dicht.quote:Op maandag 12 december 2011 18:20 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ze zijn er zeker in redelijke aantallen geweest. En ook op die zogenaamd libertarische weblogs zijn ze vaste gasten. Het mixt blijkbaar vrij goed.
Ik heb meer fatsoenlijke, nette en intelligente mensen gekend die libertarische principes hadden, dan zij die een fascistisch-conservatieve kijk hadden op de samenleving en vanuit de onderbuik hun vooroordelen voor waar aannamen. Nogmaals, gooi het PVV-topic dan maar dicht.quote:En toch best dicht op de waarheid helaas.
En in beide gevallen zie jij geen enkel nut bij overeenstemming over de definities? Dan zou ik je aanraden dit topic nog eens terug te lezen en te zien hoeveel verwarring dit geeft.quote:Op maandag 12 december 2011 18:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Och, of het zijn mijn onbestaande nonsens over een onbestaande definitie vanuit iemand die zelf een onbestaande discussie graag wil aangaan.
Etatisme is net zo bekend bij het grote publiek als libertarisme.
Duke, gedraag je en loop niet zo te trollen man.quote:Op maandag 12 december 2011 17:58 schreef du_ke het volgende:
Aha een topic over de zogenaamde libertariers.
Zijn er al twee gevonden die het eens zijn geworden over wat ongeveer de definitie van de stroming is?
Oh en heeft iemand al een voorbeeld van succesvolle toepassing van de ideologie in de echte mensenwereld?
Het is ten opzichte van de gangbare samenleving dan ook een zeer radicale stroming.quote:Op maandag 12 december 2011 18:23 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Keur een politieke stroming af op basis van een aantal radicale aanhangers, goed idee![]()
Sterk argumentquote:PvdA en moslimextremisme schijnt ook goed te mixen.
Je zal mij geen socialistisch gedachtegoed aan zien hangen. Ik vind de gedachte dat je de samenleving kan vangen volgens een utopische politieke ideologie niet bepaald een verstandige en vaak ook vrij eng...quote:Op maandag 12 december 2011 18:39 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Duke, gedraag je en loop niet zo te trollen man.
Die succesvolle toepassing hinderd jouw er niet aan het socialistische gedachtegoed aan te hangen, dus, argumenteer inhoudelijk en loop niet zo te zuigen.
Nee hoor, hoewel er achter de New Kids op zichzelf geen ideologie zit en het type mensen dat ze persifleren niet eens zal weten wat libertarisme inhoud, zit er toch wel degelijk een bepaald verband tussen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |