Een 12 volts fan draait ook gewoon op een lager voltage hoor. Sowieso tussen de 5 en 12 volt, soms starten ze zelfs al vanaf 3 volt.quote:Op maandag 12 december 2011 20:09 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Ja klopt echter met de zoekterm fan 9 volt kwam ik niet verder. Zoek dus eigenlijk een optie waarbij er een batterij op kan, dus vandaar de 9 volts. Echter losstaand kon ik hem op eBay niet vinden
Daar koop je er bij BiC 4 voor... Maar goed, die is niet optijd binnen en daar wil ik niet meer bestellen tot ik mn geld terug heb. In elk geval bedankt!quote:Op maandag 12 december 2011 23:01 schreef shiznuts het volgende:
Je had 'em laatst ook op zo'n dagdealsites, is vast gewoon bij een gadgetstore in NL te halen. Beetje wishful thinking dat iemand er eentje over heeft en ja, dat wordt 'em niet meer dit jaar.
Hier: http://www.aluwallet.nl/home.html 30 12 euri.
Zat het ook al te kijken jaquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:06 schreef RobertNL het volgende:
http://nl-nl.forum.ibood.(...)ebreide_accessoires/
http://www.buyincoins.com(...)rd-product-1310.htmlquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:07 schreef rene90 het volgende:
[..]
Zat het ook al te kijken ja
Lijkt gewoon deze: http://www.fadbus.com/who(...)camcorder-black.html
Lolsquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:07 schreef RobertNL het volgende:
[..]
http://www.buyincoins.com(...)rd-product-1310.html![]()
Het lijkt wel het oudere model...quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:10 schreef rene90 het volgende:
Even kijken wat de product expert zegt of het om de md80 gaat
Kost dan gewoon nog geen 9 euro uit China
Kijk eens naar het 1e plaatje bij bic (dus product zelf, niet in de description)quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:12 schreef rene90 het volgende:
[..]
Het lijkt wel het oudere model...
Edit: die link die ik stuurde is het nieuwe model ja, dus scheelt wel iets in USD.
1e plaatje wel, maar als je bij de reviews kijkt zie je dat het om het oude model gaat.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:15 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Kijk eens naar het 1e plaatje bij bic (dus product zelf, niet in de description)
[ afbeelding ]
Is het dan een kwestie van knippen, en batterij erop zetten?quote:Op maandag 12 december 2011 23:04 schreef classpc het volgende:
[..]
Een 12 volts fan draait ook gewoon op een lager voltage hoor. Sowieso tussen de 5 en 12 volt, soms starten ze zelfs al vanaf 3 volt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:33 schreef rene90 het volgende:
Antwoord van de product expert van ibood trouwens:Zever dus.. tijdens de Belgische hunt kwam er ook zo eentje langs, gewoon chinees spul.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekkere kleine voorraden trouwens, als pantoffels op 2sec eruit gaan, weet je genoeg
Ja gumball kwam net langs in HUNT, 44euro![]()
![]()
Nu worden reacties weer weg gehaald 'want het is echt een ander'. Gewoon goed in de gaten houden wat voor producten het zijn. Maar leuk cameratje zo'n spycam voor 10 dollar, is de kwaliteit een beetje wat shiznuts? (kan wel youtube filmpjes checken maar vanuit ervaring van iemand is toch wat beter).quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:44 schreef jonasr het volgende:
[..]
Zever dus.. tijdens de Belgische hunt kwam er ook zo eentje langs, gewoon chinees spul.
Lekkere kleine voorraden trouwens, als pantoffels op 2sec eruit gaan, weet je genoeg
Ja gumball kwam net langs in HUNT, 44euro![]()
![]()
Ach, 100% zeker van dat het geen 'ander' is.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:50 schreef rene90 het volgende:
[..]
Nu worden reacties weer weg gehaald 'want het is echt een ander'. Gewoon goed in de gaten houden wat voor producten het zijn. Maar leuk cameratje zo'n spycam voor 10 dollar, is de kwaliteit een beetje wat shiznuts? (kan wel youtube filmpjes checken maar vanuit ervaring van iemand is toch wat beter).
staat op die site van dat ie vanaf 8 dollar te koop isquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:58 schreef shiznuts het volgende:
Verder een erge fan van de 720p 808 #11 HD keychain cam (Ebay / Chuck Lohr). De audio is vele malen beter dan de Y3000 namelijk. Zie Techmoans video.
Hehe dat ziet er wel lelijk uit in die vorm. Verder wel nette filmpjes. Zit nu wat te kijken op dinodirect aan rc zooi. Best grappige dingen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:58 schreef shiznuts het volgende:
Meh... Vond het nou niet om over naar huis te schrijven. Ook is het monteren op een helikopter of vliegtuig ook wat moeilijker. De Y3000 (world's self-claimed smallest HD-cam) is wel erg leuk. Had 'em mee in pretparken voor video's in 720p tijdens de ritjes en ook foto's zijn aardig en iedereen kijkt je grappig aan.
Even voor de duidelijkheid die ziet er dus zo uit:
[ afbeelding ]
Verder een erge fan van de 720p 808 #11 HD keychain cam (Ebay / Chuck Lohr). De audio is vele malen beter dan de Y3000 namelijk. Zie Techmoans video.
› Mini DV cam (640x480 / 720x480)quote:Op dinsdag 13 december 2011 01:07 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
staat op die site van dat ie vanaf 8 dollar te koop isweet iemand waar?
oh wacht dat is zo'n lelijk ding. heb ik al. vind die Y3000 juist tof eruitzien
Gewoon refund en dan opnieuw bestellenquote:Op dinsdag 13 december 2011 10:17 schreef rene90 het volgende:
Bic is wel even flink aanpakken in de mail voordat je iets gedaan krijgt. Ik had de hele verkeerde order thuis gekregen (waar werkelijk waar niks in zat van wat ik besteld had, ik had een uilenketting besteld en kreeg een uilenring, een hdmi splitter-> 12v car splitter.....
Nu heb ik ze zover dat ze zeggen dat ze 'misschien' een fout hebben gemaakt (ik had gewoon een foto bijgevoegd) en willen ze het geld wel terug storten. Ik maar weer gereageerd dat ik gewoon mijn fucking order wil ontvangen
Ja maar het was een kutwerk om allemaal uit te zoeken, dus als zij gewoon de order even opnieuw erin zetten is het klaar. Ik had volgens mij ook gebruik gemaakt van een coupon maar die zal niet meer werken dan denk. Dus tja, even kijken hoe ze nu reageren. Ik kreeg ook opeens reactie van een jay van cifang.hkquote:Op dinsdag 13 december 2011 10:39 schreef JortK het volgende:
[..]
Gewoon refund en dan opnieuw bestellen
Als ik je gewoon wat random shit opstuur kan ik ook een order snel bij je thuis hebben...quote:Op dinsdag 13 december 2011 11:02 schreef rene90 het volgende:
Wel weer netjes van buyincoins.... een order binnen 2 weken in huis vanaf plaatsing.
Haha nee dit was een andere order, die is dus wel goed opgestuurd en het juiste productquote:Op dinsdag 13 december 2011 11:28 schreef R2cksson het volgende:
[..]
Als ik je gewoon wat random shit opstuur kan ik ook een order snel bij je thuis hebben...
quote:Op dinsdag 13 december 2011 11:02 schreef rene90 het volgende:
Wel weer netjes van buyincoins.... een order binnen 2 weken in huis vanaf plaatsing.
quote:Op dinsdag 13 december 2011 14:07 schreef Skippy_ball het volgende:
Zijn de verzend tijden van BIC een beetje netjes nog laatste dagen?
Waar het het goedkoopst is natuurlijk. Zolang je er niet per bankoverwijzing maar met Paypal kunt betalen en ze meer dan 500 feedback hebben met een score boven de 95% is er niet veel te vrezen en maakt het niet echt uit waar je bestelt. Bij mij is dat eigenlijk zo altijd goed gegaan.quote:Op dinsdag 13 december 2011 14:21 schreef ElmoFan het volgende:
Heeft iemand een ebay shop waar ze alle electronica componenten bestellen of gewoon overal vandaan?
Ja, die moet ik hebben... oh wacht...quote:Op dinsdag 13 december 2011 14:33 schreef JortK het volgende:
[ afbeelding ]
Stress Relieving Electronic Bubble Wrap Keychain (White)
Besteld
Hij is toch niet voor mijquote:Op dinsdag 13 december 2011 15:32 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Waar het het goedkoopst is natuurlijk. Zolang je er niet per bankoverwijzing maar met Paypal kunt betalen en ze meer dan 500 feedback hebben met een score boven de 95% is er niet veel te vrezen en maakt het niet echt uit waar je bestelt. Bij mij is dat eigenlijk zo altijd goed gegaan.
[..]
Ja, die moet ik hebben... oh wacht...
Toch niet.Doe ik wel via: http://www.virtual-bubblewrap.com/popnow3.shtml
Eigenlijk wil ik niet alles in verschillende bestellingen maar wel goedkoper dan hier natuurlijkquote:Op dinsdag 13 december 2011 15:32 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Waar het het goedkoopst is natuurlijk. Zolang je er niet per bankoverwijzing maar met Paypal kunt betalen en ze meer dan 500 feedback hebben met een score boven de 95% is er niet veel te vrezen en maakt het niet echt uit waar je bestelt. Bij mij is dat eigenlijk zo altijd goed gegaan.
Kan je het beste wel doen zodat het niet bij de douane wordt gecheckt. Als je één grote bestelling doet zal die waarde snel boven het bedrag zijn wat is toegestaan.quote:Op dinsdag 13 december 2011 16:15 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
Eigenlijk wil ik niet alles in verschillende bestellingen maar wel goedkoper dan hier natuurlijk
Het gaat me ook niet echt om de douane, meer om overzichtelijkheid en dat ik alles in 1 keer binnen hebquote:Op dinsdag 13 december 2011 16:17 schreef rene90 het volgende:
[..]
Kan je het beste wel doen zodat het niet bij de douane wordt gecheckt. Als je één grote bestelling doet zal die waarde snel boven het bedrag zijn wat is toegestaan.
Waarom zou je dat in godesnaam willen doen, weet je hoe zwaar die krengen zijn?quote:Op dinsdag 13 december 2011 15:50 schreef Loll het volgende:
Is het verstandig om lege dvd's/cd's te kopen uit China? Ik weet natuurlijk dat er erg wordt gerommeld met kaartjes en geheugen stick's, maar is dat ook zo met dvd en cd?
Die van mij is net binnengekomen. Geld had ik al terugquote:Op dinsdag 13 december 2011 13:46 schreef Iemand91 het volgende:
Batterijen zijn toch ook niet echts iets wat de douane gaat tegenhouden? M'n tweede partijtje 18650s zijn er ook nog steeds niet...
Zo gekochtquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:23 schreef thecuriousone het volgende:
ahappydeal heeft heli-tjes in de aanbieding voor $10.99:
http://www.ahappydeal.com/products/product_51677.htm
Al 'n hele tijd terug zo'n ding besteld voor m'n vriendin die helemaal gek van bubblewrap wordt, maar van zo'n ding word niet echt vrolijk hoor. Lijkt niet echt op 't "echte werk"quote:Op dinsdag 13 december 2011 14:33 schreef JortK het volgende:
[ afbeelding ]
Stress Relieving Electronic Bubble Wrap Keychain (White)
Besteld
Ja hoor, sommigen zijn wel 3 voor 15 markt kwaliteit, maar er zitten zeker voor rond de 20/30 dollar zeer leuke horloges tussen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:39 schreef Fifut het volgende:
Blijven die Chinese horloges echt heel dan?
Gast, ga niet bijdehand doen, ik heb heel DX al thuisliggen en weet heus wel wat de levertijden zijn.quote:Op dinsdag 13 december 2011 18:36 schreef Eric_Cantona het volgende:
3 wkn?
Doe normaal man, zo lang duurt 't altijd met DX
Inderdaad en in deze tijd kan het ook wel verdubbeld worden...quote:Op dinsdag 13 december 2011 18:36 schreef Eric_Cantona het volgende:
3 wkn?
Doe normaal man, zo lang duurt 't altijd met DX
Same here, wat een spuug lelijk dingquote:Op dinsdag 13 december 2011 18:55 schreef Hydrogeny het volgende:
[..]
Inderdaad en in deze tijd kan het ook wel verdubbeld worden...
Heb wel mijn kerstkaart van $0.01 binnen van Price Angels
Zolang duurt het meestal voordat ze het hebben gepackagedquote:Op dinsdag 13 december 2011 18:36 schreef Eric_Cantona het volgende:
3 wkn?
Doe normaal man, zo lang duurt 't altijd met DX
Vind DX de afgelopen tijd toch redelijk snel, 1 order staat nu 2 weken op split - order recieved, maar de 4 orders hiervoor allemaal binnen een week verzonden (alle orders hadden meerdere items).quote:Op dinsdag 13 december 2011 19:02 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
Zolang duurt het meestal voordat ze het hebben gepackaged
10 dagen maxquote:Op dinsdag 13 december 2011 18:36 schreef Eric_Cantona het volgende:
3 wkn?
Doe normaal man, zo lang duurt 't altijd met DX
› http://www.google.nl/sear(...).nl+chinese+webshopsquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:47 schreef jopiede het volgende:
Kan iemand uitleggen hoe ik het best kan zoeken binnen deze reeks? Iemand tipte hier laatst over een horloge op ebay(geen shark watch) Kan me herinneren dat het koreaans merk was, en dat er 1 verkoper van was op ebay.. Ben alleen vergeten hem op te slaan in m'n bookmarks![]()
Yes thx! Dit horloge spreekt mij wel aan, simpel en casual:quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:53 schreef shiznuts het volgende:
[..]
› http://www.google.nl/sear(...).nl+chinese+webshops
Offe...
› http://zoeken.fok.nl/
Was ik het soms? Naast Shark heb je 'WEIDE' die daar op lijkt, maar ook 'Julius watch' zoeken geeft aardige resultaten. Kon ook best zijn dat het om 'Infantry watch' ging?
Zolang je prei in je broek hebt zitten maken die polsen niets uitquote:Op dinsdag 13 december 2011 22:02 schreef ElmoFan het volgende:
Mooie horloges allemaal, jammer dat mijn pols niet veel dikker is dan een prei waardoor het er niet uitziet
Bic? No way... Men laatste 3 Bic pakjes waren +3weken onderweg...quote:Op dinsdag 13 december 2011 18:49 schreef witbiertje het volgende:
[..]
Gast, ga niet bijdehand doen, ik heb heel DX al thuisliggen en weet heus wel wat de levertijden zijn.DX is de ene keer een stuk sneller dan de andere keer.
Had 'm achteraf beter bij BIC of FP kunnen bestellen, dan had ik 'm al 2 weken in huis.
Loop gewoon een horloge winkel in ipv weken wachtenquote:Op woensdag 14 december 2011 08:41 schreef Joery34 het volgende:
Mhh, ik heb dus een nieuw pinnetje nodig voor m'n shark watch (voor schakeltjes) maar kan ze niet vinden op ebay, iemand die me 'n juiste link/omschrijving wilt geven?
Die electrische quartz dingetjes blijven wel lopen als je er niet mee gaat douchen. Ik had zelf 2 replica's (mechanische) met zo een zelf-op-wind-systeem. Allebei inmiddels naar de klöte.quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:39 schreef Fifut het volgende:
Blijven die Chinese horloges echt heel dan?
Ik heb nog over, ik weet niet waar je woont?quote:Op woensdag 14 december 2011 08:41 schreef Joery34 het volgende:
Mhh, ik heb dus een nieuw pinnetje nodig voor m'n shark watch (voor schakeltjes) maar kan ze niet vinden op ebay, iemand die me 'n juiste link/omschrijving wilt geven?
Ja dat kan, maar de douane lijkt weinig te schatten. Als er geen bedrag op het pakje staat dat geloofwaardig is dan sturen ze je een brief om de factuur op te sturen.quote:Op woensdag 14 december 2011 11:51 schreef Schild het volgende:
Kan het ook zijn dat de douane de waarde van een pakket veel hoger in schat dan dat de waarde daadwerkelijk is?
Bv ik koop iets voor 250 dollar, en de douane schat de waarde op 400 dollar?
10 voor $50quote:Op woensdag 14 december 2011 11:19 schreef Miniem het volgende:
Kan iemand me helpen?
Ik zoek deze usb sticks:
[ afbeelding ]
Al verscheidene zoekpogingen gedaan maar met zoekwoorden als"mini car usb stick" kom je niet ver omdat het verreweg gewoon te veel zoekresultaten geeft.
Nu zag ik ook dit:
http://www.made-in-china.(...)h-Drive-EU1175-.html
Kun je daar gewoon als particulier kopen?
handig, een aansteker waarmee je ook creme brulee kan maken.quote:Op woensdag 14 december 2011 12:15 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Ja dat kan, maar de douane lijkt weinig te schatten. Als er geen bedrag op het pakje staat dat geloofwaardig is dan sturen ze je een brief om de factuur op te sturen.
Bij Action hebben ze een leuke aansteker, voor de aansteker freaks hier![]()
Heftig apparaatje voor maar 4 euro. Komt echt een super vlam uit![]()
[ afbeelding ]
Betaal je 160 dollar voor want je moet minimaal 3 lots kopen.quote:Op woensdag 14 december 2011 12:20 schreef UncleSam het volgende:
[..]
10 voor $50
http://www.aliexpress.com(...)ng--wholesalers.html
20 voor $150
http://www.aliexpress.com(...)4GB-wholesalers.html
Ebay:
http://www.ebay.com/sch/i(...)=p3286.c0.m270.l1313
Inderdaad, foutje bedanktquote:Op woensdag 14 december 2011 13:36 schreef Miniem het volgende:
Lol, ik klikte in de OP op www.chinaprices.us en kwam bij chinacheep.com uit.
En op chinacheep.com kwam ik bij www.chinaprices.us uit.
Moet even veranderd worden dus
Trouwens maar 3 kleuren te koop terwijl er meer versies zijn. Deze:quote:Op woensdag 14 december 2011 13:11 schreef Miniem het volgende:
Eindelijk een betaalbare gevonden.![]()
http://www.dhgate.com/min(...)1334a0699f44bba.html
Dat is geen 'apparaatje' meer man.quote:Op woensdag 14 december 2011 12:15 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Ja dat kan, maar de douane lijkt weinig te schatten. Als er geen bedrag op het pakje staat dat geloofwaardig is dan sturen ze je een brief om de factuur op te sturen.
Bij Action hebben ze een leuke aansteker, voor de aansteker freaks hier![]()
Heftig apparaatje voor maar 4 euro. Komt echt een super vlam uit![]()
[ afbeelding ]
Mooi! Dan kunnen we de IR IP camera's ook verwachten neem ik aan?quote:Op woensdag 14 december 2011 14:47 schreef teknu het volgende:
Black friday brainwav alpha's vandaag binnen gekregen. Vind het geluid net iets beter en zit comfortabeler dan de ESI900. De ESI900 hebben alleen mijn voorkeur nu omdat er een iphone mic op zit.
The item (RT***HK) left Hong Kong for its destination on 14-Dec-2011quote:Op woensdag 14 december 2011 15:21 schreef Hydrogeny het volgende:
[..]
Mooi! Dan kunnen we de IR IP camera's ook verwachten neem ik aan?
Vergeet niet de URLS aan te passenquote:
WTFquote:Op woensdag 14 december 2011 16:15 schreef Koen. het volgende:
Ik kreeg net weer een HM3 zonder te besteld te hebben. Lucky me. Maar ik heb er al 1. Iemand die 'm over wil 'kopen'?
bij jack (lightake) zijn er wel HD cameras beschikbaar echter wel duur..quote:Op maandag 12 december 2011 09:34 schreef R2cksson het volgende:
[..]
Weet je toevallig of die er ook is zonder wifi? En HD?
En hoe is het pan/tilt gedeelte? Toffe review, ik denk dat ik er ook een ga bestellen!
Meer portable dan mijn honkbalknuppel. Ik denk dat ik er een paar extra ga halen en deze strategisch in mijn huis ga plaatsen i.v.m. woningovervallen en andere "binnen zonder kloppen" figuren.quote:Op woensdag 14 december 2011 15:01 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Dat is geen 'apparaatje' meer man.Die's fucking huge en onportabel. Dat is geen aansteker meer...
dat is een kitchenappliance.
'Vlindermessen, stiletto's en valmessen', de zogenaamde 'tactical knifes', zijn verboden. Evenals messen die aan bepaalde voorwaarden voldoen zoals omschreven en opgenomen in de wet wapens en munitie: http://wetten.overheid.nl/BWBR0008804/geldigheidsdatum_11-03-2010 (artikel 2, categorie I).quote:Op woensdag 14 december 2011 16:32 schreef tralalala het volgende:
Wordt een keukenmes als wapen gezien door de douane?
Wil een Chic Chefs mes van DX proberen, reviews zijn veelbelovend...
Dat zijn de betere feestdagen cadeautjes.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:15 schreef Koen. het volgende:
Ik kreeg net weer een HM3 zonder te besteld te hebben. Lucky me. Maar ik heb er al 1. Iemand die 'm over wil 'kopen'?
Paypal koers.quote:Op woensdag 14 december 2011 13:51 schreef Hydrogeny het volgende:
[..]
De euro noteert woensdag op 1,3013 dollar.
Volgens mij hoort dat zo.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:10 schreef Smack-a-jack het volgende:
guys, ik heb die es900i's binnen maar er is iets heel vreemds mee, als ik luister hoor ik de beat harder dan de tekst en als ik dat microfoonknopje indruk hoor ik t wel goed... hoort dat?
wat raden jullie aan te doen met focalprice?
Weliswaar (nog) geen filmpje, maar in ieder geval een klein reviewtje.quote:Op woensdag 7 december 2011 13:53 schreef Hydrogeny het volgende:
[..]
Kun je ook een filmpje maken aangezien ik er ook op aan het wachten ben
Het toestel waar je de doppen in gebruikt heeft toch geen problemen met de plug? Doppen met mic hebben namelijk 3 ringen. Ik heb zo problemen gehad met een verlengkabel die ik op het werk wou gebruiken. Dopjes met mic doen het niet in die kabel (klinken dan ook raar).quote:Op woensdag 14 december 2011 19:10 schreef Smack-a-jack het volgende:
guys, ik heb die es900i's binnen maar er is iets heel vreemds mee, als ik luister hoor ik de beat harder dan de tekst en als ik dat microfoonknopje indruk hoor ik t wel goed... hoort dat?
wat raden jullie aan te doen met focalprice?
Heb er zelf ook al andere tips op zitten, dan zitten ze wel beter (bij mij althans).quote:Op woensdag 14 december 2011 14:48 schreef Miniem het volgende:
Iemand die mijn paarse ESI900 wil overkopen?
1x ingehad maar ze zaten niet fijn.
Ticket maken, heb niet het idee dat dat hier ook het geval is namelijk.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:10 schreef Smack-a-jack het volgende:
guys, ik heb die es900i's binnen maar er is iets heel vreemds mee, als ik luister hoor ik de beat harder dan de tekst en als ik dat microfoonknopje indruk hoor ik t wel goed... hoort dat?
wat raden jullie aan te doen met focalprice?
hmm.. dat zal het inderdaad wel zijn (wel raar doen ze alleen in m'n telefoon) heb het nu creatief opgelost met een elastiekje dat dat knopje ingedrukt houdquote:Op woensdag 14 december 2011 20:19 schreef thecuriousone het volgende:
[..]
Het toestel waar je de doppen in gebruikt heeft toch geen problemen met de plug? Doppen met mic hebben namelijk 3 ringen. Ik heb zo problemen gehad met een verlengkabel die ik op het werk wou gebruiken. Dopjes met mic doen het niet in die kabel (klinken dan ook raar).
EDIT: Dit zou een oplossing kunnen zijn voor het probleem:
[ link | afbeelding ]
EDIT2: goedkoper op ebay
Als dat het probleem niet is dan gaat het zeker om een defect.
Ofwel is er een draaidje niet goed aangesloten ofwel is er 'slecht contact' (zo zeggen we dat toch in het Vlaams).
Gewoon een support ticketje aanmaken en in vereenvoudigd Engels uitleggen dat hij het niet doet. Ik zou niet proberen uitleggen dat hij het maar half doet want dat kan verkeerd begrepen worden.
Ik heb trouwens maandag de grijze ES900i's van FocalPrice ontvangen en ik vind dat de blauwe van McBub beter klinken. Ze waren ook niet 100% op dezelfde manier verpakt. Bij McBub was de flap van de doos ook nog met een rond stickertje dichtgekleefd en was er op de plastic folie een stickertje voor kleuraanduiding gekleefd. Beide ontbraken op die van FP... Raar.
Dat probleem heb ik zelf ook meerdere malen gehad bij deze shop. Heb er in totaal 3 keer besteld en 3 keer problemen gehad met mijn bestelling. Betaalde te veel omdat er ineens compleet andere producten in mijn mandje zaten + de dingen die ik wilde bestellen. Check even je order na en als er fouten in zitten, ff contact opnemen met ze, meestal duurt het een dagje voor je response krijgt, maar het werkt wel. Misschien ligt het aan de browser (gebruik zelf Opera) maar zolang ze het probleem niet op lossen, bestel ik niet meer bij ze.quote:Op woensdag 14 december 2011 23:56 schreef jimjim1983 het volgende:
huh wtf! ik koop daar net iets van 5 euro in totaal, 2 dingen en bij beide staat free shipping. reken ik af staat er opeens 20 eurohad volgens mij niet meteen op die paypay knop moeten drukken maar die andere optie moeten kiezen
Op ebay kan je vaak de verkoper wel e-mailen met het probleem. Doorgaans willen ze het vaak wel graag oplossen om een negatieve feedback te voorkomen. Nu weet ik alleen niet of dit ook bij dit telt, aangezien het toch gaat om iets van hooguit een euro en de verkoper al heel veel reviews heeft.quote:Op donderdag 15 december 2011 00:38 schreef Multicolor het volgende:
Ik had zo'n mini fiber kerstboompje op ebay besteld.
Maar nou is die helemaal plat binnengekomen, en staat hij schuin in z'n standaard. Het is 30 dagen geleden dat ik em besteld heb. Kan ik nou het beste emailen, claimen of beweren dat ik em nooit ontvangen heb?
Haha ik zat ook al te twijfelen om die te kopen, ik wacht wel eventjes af dan.quote:Op donderdag 15 december 2011 01:17 schreef rene90 het volgende:
Toch maar de syma s107 besteld van taobao. Via Jack voor 19 USD met tracking en shippingIemand hier gaf aan dat dit best een leuk dingetje is om een beetje mee te kloten.
De 'extension tube' kun je deze een keer gebruiken? Kun je er bijvoorbeeld ook 6 extension tubes aan vast maken?quote:Op woensdag 14 december 2011 20:12 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Weliswaar (nog) geen filmpje, maar in ieder geval een klein reviewtje.![]()
Filmpje wil ik gaan maken als ik die 4 batterijen heb zodat ik ze alledrie (mijn 1x LED 1600 lumen, broer's 1x LED 1300 lumen en vriend's 3x LED 3800 lumen) kan vergelijken en jullie kan voorschotelen in foto's en filmpje.
Tuurlijk! Alleen zal je ledje maar heel eventjes (heel fel) brandenquote:Op donderdag 15 december 2011 09:14 schreef Hydrogeny het volgende:
[..]
De 'extension tube' kun je deze een keer gebruiken? Kun je er bijvoorbeeld ook 6 extension tubes aan vast maken?
Mag ik vragen om wat het gaat? Ik ben benieuwd of ze nog strenger geworden zijn met hun controles.quote:Op donderdag 15 december 2011 09:40 schreef helmuteke het volgende:
Indien er een pak uit China wordt tegenhouden door de douane , en er is geen CE label dan wordt dit inbeslag genomen door de douane hier in Belgie.
Nu is de vraag : kan je daarvoor een dispute starten bij Paypal ?? en hoeveel kans bestaat er dat je je cententerugziet ???
Greets
Helmut
Iemand die me hiermee wil helpen?quote:Op woensdag 14 december 2011 13:45 schreef Miniem het volgende:
[..]
Trouwens maar 3 kleuren te koop terwijl er meer versies zijn. Deze:
Moeten toch ergens verkrijgbaar voor een goede prijs uit China?
[ afbeelding ]
Het ligt nog altijd op de douane , maar nog geen melding dat ze hebben in beslag genomen.quote:Op donderdag 15 december 2011 09:58 schreef thecuriousone het volgende:
[..]
Mag ik vragen om wat het gaat? Ik ben benieuwd of ze nog strenger geworden zijn met hun controles.
Je kan de 'niet ontvangen' procedure proberen.
Ai... ze zijn heel streng op zend- en ontvangaparatuur. Bij een kennis van me is een kleine heli op 2.4Ghz in beslag genomen voor vernietiging.quote:Op donderdag 15 december 2011 10:11 schreef helmuteke het volgende:
[..]
Het ligt nog altijd op de douane , maar nog geen melding dat ze hebben in beslag genomen.
Er liggen honderden pakjes blijkbaar.
het betreft een telefoon zonder CE.
Dus spannend afwachten
Als je iets in je mandje gooit en de coupon toepast zal je zien dat deze 3% korting geeft.quote:Op donderdag 15 december 2011 10:13 schreef UncleSam het volgende:
Kreeg n mailtje van FP, iemand die weet wat de code doet?
Dear Customer, For Rewarding your long time support on FocalPrice's newsletters, we hereby send you a free coupon and hope you'll enjoy your shopping on our website anytime. Coupon Code: WSF1203 (Valid Date: Dec. 15 - Dec. 25)
quote:Hang on tight --- this week ArtsCow is giving cash out to you all. For order of $10 or more, $10 cash will be deducted from the total purchase price.
quote:ZD4D8CK
12 / 29 / 2011
+ (dure) verzendingquote:Op donderdag 15 december 2011 11:49 schreef UncleSam het volgende:
[..]
Dus als je iets van $10.01 koopt betaal je slechts 1 cent
Ligt eraan wat je koopt.quote:
Ik... vond de kleuren wat flets.quote:Op donderdag 15 december 2011 12:06 schreef Smack-a-jack het volgende:
! thanks voor die artscow coupon! wil al een tijdje een canvasdoek met een fotootje van m´n zoontje erop! heb ik tenminste nog een aandenken aan 'miemand enige ervaring met die doeken?
Hopelijk heb je hem nog voor oud-en-nieuw. Kan je hem als vuurwerk gebruiken!quote:Op donderdag 15 december 2011 12:19 schreef Multicolor het volgende:
Nou heb ik led net kerstverlichting gewonnen op ebay bij zo'n chineesje. Nou bleek het alleen om een amerikaanse stekkertje te gaan. Maar ze hebben die versie ook wel in EU, alleen ze wouden em niet effe omwissellen.
Hun wouden de bestelling voor me annuleren, hun beweren dat hij in de fik zal vliegen als ik em hier probeer aan te sluiten gezien ie voor 110V is. Maar dat lijkt me zo sterk, ik zou niet weten wat behalve het stekkertje anders moet zijn in de ledjes verlichting met de 220V stekker. Dus voordat ik weer lul over iets waar ik geen verstand van heb.... wat denken jullie? Vliegt ie in de fik? Of is het gewoon een US->EU verloop stukje en klaar?
Hunquote:Op donderdag 15 december 2011 12:19 schreef Multicolor het volgende:
Nou heb ik led net kerstverlichting gewonnen op ebay bij zo'n chineesje. Nou bleek het alleen om een amerikaanse stekkertje te gaan. Maar ze hebben die versie ook wel in EU, alleen ze wouden em niet effe omwissellen.
Hun wouden de bestelling voor me annuleren, hun beweren dat hij in de fik zal vliegen als ik em hier probeer aan te sluiten gezien ie voor 110V is. Maar dat lijkt me zo sterk, ik zou niet weten wat behalve het stekkertje anders moet zijn in de ledjes verlichting met de 220V stekker. Dus voordat ik weer lul over iets waar ik geen verstand van heb.... wat denken jullie? Vliegt ie in de fik? Of is het gewoon een US->EU verloop stukje en klaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |