Ja klopt echter met de zoekterm fan 9 volt kwam ik niet verder. Zoek dus eigenlijk een optie waarbij er een batterij op kan, dus vandaar de 9 volts. Echter losstaand kon ik hem op eBay niet vindenquote:Op maandag 12 december 2011 19:38 schreef shiznuts het volgende:
Gewoon zo'n computerfan? Ze hebben het over een 40mm fan... op http://www.tomishop.de/pi(...)fen-dld9070-fan.html .
Onderdelen zijn meer voor Ebay... zoiets? http://www.ebay.com/itm/4(...)&hash=item45ff151634
Een 12 volts fan draait ook gewoon op een lager voltage hoor. Sowieso tussen de 5 en 12 volt, soms starten ze zelfs al vanaf 3 volt.quote:Op maandag 12 december 2011 20:09 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Ja klopt echter met de zoekterm fan 9 volt kwam ik niet verder. Zoek dus eigenlijk een optie waarbij er een batterij op kan, dus vandaar de 9 volts. Echter losstaand kon ik hem op eBay niet vinden
Daar koop je er bij BiC 4 voor... Maar goed, die is niet optijd binnen en daar wil ik niet meer bestellen tot ik mn geld terug heb. In elk geval bedankt!quote:Op maandag 12 december 2011 23:01 schreef shiznuts het volgende:
Je had 'em laatst ook op zo'n dagdealsites, is vast gewoon bij een gadgetstore in NL te halen. Beetje wishful thinking dat iemand er eentje over heeft en ja, dat wordt 'em niet meer dit jaar.
Hier: http://www.aluwallet.nl/home.html 30 12 euri.
Zat het ook al te kijken jaquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:06 schreef RobertNL het volgende:
http://nl-nl.forum.ibood.(...)ebreide_accessoires/
http://www.buyincoins.com(...)rd-product-1310.htmlquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:07 schreef rene90 het volgende:
[..]
Zat het ook al te kijken ja
Lijkt gewoon deze: http://www.fadbus.com/who(...)camcorder-black.html
Lolsquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:07 schreef RobertNL het volgende:
[..]
http://www.buyincoins.com(...)rd-product-1310.html![]()
Het lijkt wel het oudere model...quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:10 schreef rene90 het volgende:
Even kijken wat de product expert zegt of het om de md80 gaat
Kost dan gewoon nog geen 9 euro uit China
Kijk eens naar het 1e plaatje bij bic (dus product zelf, niet in de description)quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:12 schreef rene90 het volgende:
[..]
Het lijkt wel het oudere model...
Edit: die link die ik stuurde is het nieuwe model ja, dus scheelt wel iets in USD.
1e plaatje wel, maar als je bij de reviews kijkt zie je dat het om het oude model gaat.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:15 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Kijk eens naar het 1e plaatje bij bic (dus product zelf, niet in de description)
[ afbeelding ]
Is het dan een kwestie van knippen, en batterij erop zetten?quote:Op maandag 12 december 2011 23:04 schreef classpc het volgende:
[..]
Een 12 volts fan draait ook gewoon op een lager voltage hoor. Sowieso tussen de 5 en 12 volt, soms starten ze zelfs al vanaf 3 volt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:33 schreef rene90 het volgende:
Antwoord van de product expert van ibood trouwens:Zever dus.. tijdens de Belgische hunt kwam er ook zo eentje langs, gewoon chinees spul.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekkere kleine voorraden trouwens, als pantoffels op 2sec eruit gaan, weet je genoeg
Ja gumball kwam net langs in HUNT, 44euro![]()
![]()
Nu worden reacties weer weg gehaald 'want het is echt een ander'. Gewoon goed in de gaten houden wat voor producten het zijn. Maar leuk cameratje zo'n spycam voor 10 dollar, is de kwaliteit een beetje wat shiznuts? (kan wel youtube filmpjes checken maar vanuit ervaring van iemand is toch wat beter).quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:44 schreef jonasr het volgende:
[..]
Zever dus.. tijdens de Belgische hunt kwam er ook zo eentje langs, gewoon chinees spul.
Lekkere kleine voorraden trouwens, als pantoffels op 2sec eruit gaan, weet je genoeg
Ja gumball kwam net langs in HUNT, 44euro![]()
![]()
Ach, 100% zeker van dat het geen 'ander' is.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:50 schreef rene90 het volgende:
[..]
Nu worden reacties weer weg gehaald 'want het is echt een ander'. Gewoon goed in de gaten houden wat voor producten het zijn. Maar leuk cameratje zo'n spycam voor 10 dollar, is de kwaliteit een beetje wat shiznuts? (kan wel youtube filmpjes checken maar vanuit ervaring van iemand is toch wat beter).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |