FOK!forum / Misdaad / Het Grote Fok! Maffia Spel #49 Waar Sinterklaas niet veilig is.
Rave_NLzondag 4 december 2011 @ 22:49
Het grote FOK! Zwarte Pieten Spel #2

De tijd van het jaar begint er weer aan te komen!
Maar Sinterklaas heeft een probleem, er is een hoop onrust onder de zwarte pieten!
Onderweg naar Nederland heeft een klein gedeelte van de Pieten er de pest in dat ze zich in de rotkou uit moeten sloven voor die verwende Nederlandse kindertjes! Het liefste zouden ze al het speelgoed zelf houden!

Daarom zijn er een paar pieten aan het samenspannen om de controle over de pakjesboot over te nemen en terug naar het warme Spanje te varen, om daar de complete inhoud van de pakjesboot te verpatsen en lekker te gaan rentenieren!

De eerste stap van deze complotpieten was om de hoofdpiet in zijn slaap te verassen! Deze hebben ze vervolgens zonder enige sporen overboord weten te gooien.

De hele boot is in rep en roer, niemand weet wie er verantwoordelijk voor is, en niemand weet wie ze wel of niet kunnen vertrouwen, behalve de pieten die in het complot zitten!

Sinterklaas is zo van de situatie geschrokken, dat hij undercover is gegaan als piet en een groepje van zijn trouwste pieten om zich heen heeft verzameld die hem ten alle tijden beschermen, net zolang tot de laatste complotpiet overboord is gegooid.

Elke nacht zullen de complotpieten proberen om de andere pieten overboord te gooien tot ze de controle over de pakjesboot hebben overgenomen, helaas voor hen laten ze hierbij wel sporen achter.
Deze sporen kunnen de andere pieten gebruiken om de complotpieten te ontmaskeren, en elke dag krijgen ze de kans om één piet van de loopplank af te laten lopen richting zijn of haars zeemansgraf.

De eerste dag bij het ochtendgloren ontdekt de bemanning dat de hoofdpiet spoorloos is. De hoofdpiet is overboord gegooid, lang leve de hoofdpiet! Iedereen kan zich verkiesbaar stellen voor de positie van hoofdpiet, behalve de rollen waarin het vermeld wordt dat je het niet kan.
De hoofdpiet kan niet overboord worden gegooid zolang hij waakpieten heeft, heeft twee stemmen tijdens de lynches en kan eenmalig een dubbele gang naar de loopplank uitroepen!

Rollen

Normale Piet - Je bent een blije en gelukkige zwarte piet, opgeschrikt door het complot! Jouw doel is om het complot te ontmaskeren, zodat je veilig met Sinterklaas naar Nederland kunt gaan. Dit doe je door de hints van de nachtelijke acties op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een complotpiet is. Je wint als alle complotpieten van het schip af zijn.

Complotpiet - Jouw doel is om de controle over de pakjesboot over te nemen! Je zult te weten krijgen wie je medesamenspanners zijn. Samen zullen jullie elke nacht een paar pieten van boord kunnen gooien, waarbij het aantal pieten gelijk is aan het aantal complotpieten gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Sinterklaas- Vermomd als piet neem je het heft in eigen hand! Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus van boord gooien. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtactie zodra je iemand van boord af gooit. Je wint als alle complotpieten van de pakjesboot af zijn en je veilig naar Nederland kan varen.

Trouwe piet - Jij blijft loyaal aan Sinterklaas en bent door hem in vertrouwen genomen, samen met Sinterklaas zul je het schip schoonvegen. Zolang jullie er zijn zal Sinterklaas 's nachts onschendbaar zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal verdachten kunnen sturen, waarbij het aantal verdachten gelijk is aan het aantal complotpieten gedeeld door twee (naar boven afgerond). Je wint als alle complotpieten van boord gegooid zijn.

Waakpiet - Je bewaakt de Hoofdpiet. Alleen de Hoofpiet kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de Hoofdpiet niet 's nachts van boord worden gegooid. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als Hoofdpiet. Je wint als alle complotpieten van boord zijn.

Wegwijspiet - Je bent een samenspanner en je kunt elke nacht een piet naar eigen keuze dwingen om naar se stuurhut toe te gaan. Hier zul je hem of haar de hele nacht vertellen waar ie naar toe moet waardoor hij of zij niet de kans krijgt om zijn of haar speciale rol uit te voeren (PM naar spelleider vóór 20.30). Een speler mag maar één keer gedwongen worden om de stuurtaak op zich te nemen.

Wijze piet - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel complotpieten er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle complotpieten dood zijn.

Stafpiet - Als stafpiet geniet je veel respect onder de pieten. Bij elke gang naar de loopplank mag je een tweede stem naar de spelleider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De stafpiet wint als alle complotpieten van boord zijn.

Suprisepiet - Je vindt het belachelijk dat je van boord gegooid bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om iemand terug te pakken. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw verdachte, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Meelooppiet - Je hebt sympathie voor de complotpieten, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de complotpieten zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de complotpieten door niet op ze te stemmen bij de dagstemming. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot het complot!

Muziekpiet - Als muzikale piet zul je elke nacht iemand tot bloedens toe vervelen met je gezang. Dit zal hem of haar, indien er slechts één complotpiet hem/haar van boord wil gooien, beschermen. Indien de complotpieten twee man stuurt, zullen jullie allebei van boord worden gegooid. Je wint als alle complotpieten van boord af zijn.

Het kutkind - Als echt kutkind werd je vorig jaar in de zak gestopt en mee naar Spanje genomen, en heb je een jaar lang lopen broeden op je masterplan om wraak te nemen. Vermomd als Piet ben je als verstekeling aan boord gekomen en wil je alle cadeautjes voor jezelf! De enige manier om dit voor elkaar te krijgen is om elke nacht een Piet van boord te zetten tot je als enigste overblijft. Je wint als je laatste overblijft en de controle over het schip kan nemen!

Timings:
- Tot 19:00: Stemmen voor daglynch.
- Tot 21.30: Insturen Nachtacties

Deelnemers:
1. timmmmm Profiel | History | Fotoboek
2. Naatje Profiel | History | Fotoboek Surpisepiet
3. AchJa Profiel I History I Fotoboek (Normale Piet)
4. CaLex Profiel I History I Fotoboek
5. TheVulture Profiel I History I Fotoboek
6. liesje1979 Profiel I History I Fotoboek
7. AlbinoBambi Profiel I History I Fotoboek (Trouwe Piet)
8. honkeytonk Profiel I History I Fotoboek
9. charmed_angel Profiel I History I Fotoboek
10. gomi Profiel I History I Fotoboek
11. EllaN Profiel I History I Fotoboek
12. IJsdraakje Profiel | History | Fotoboek
13. de_boswachter Profiel | History | Fotoboek (Trouwe Piet)
14. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
15. Antebella Profiel | History | Fotoboek (Trouwe Piet)
16. tdrone Profiel | History | Fotoboek (Complotpiet)
17. Sheepcidus Profiel | History | Fotoboek (Wegwijspiet)
18. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek (Normale Piet)
19. Theatermama Profiel History Fotoboek
20. Cablegunmaster Profiel History Fotoboek
21. Knetterkrankjorum Profiel History Fotoboek
22. Samthegreat5 Profiel History Fotoboek
23. -Amber- ProfielHistory Fotoboek


Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2
Dag 3

[ Bericht 49% gewijzigd door Rave_NL op 05-12-2011 20:35:12 ]
naatje_1zondag 4 december 2011 @ 22:49
Goede OP.
Rave_NLzondag 4 december 2011 @ 22:49
hehe, komt eraan! :P
timmmmmzondag 4 december 2011 @ 22:50
Met naatjes kill, neem ik aan.
AlbinoBambizondag 4 december 2011 @ 22:52
;( Wat een brute moord!

Serieus, ik vind dit nooit leuk als ik geen maffia ben, want dan is stemmen zo moeilijk. :') Verwend nest dat ik ben.
liesje1979zondag 4 december 2011 @ 22:58
Wat een heftige nachtpost! -O-
Weer een mooi stukje Rave.
AchJazondag 4 december 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 4 december 2011 22:50 schreef timmmmm het volgende:
Met naatjes kill, neem ik aan.
Vooralsnog zie ik die nog niet staan, of ik moet iets missen.
naatje_1zondag 4 december 2011 @ 23:11
Rave wacht zo te zien inderdaad tot de dagpost...
Sheepciduszondag 4 december 2011 @ 23:23
tdrone ;(
TheVulturezondag 4 december 2011 @ 23:28
Ik ga eens even hints zoeken!
samthegreat5zondag 4 december 2011 @ 23:33
Neeee.. OpperPiet AchJa heeft het leven gelaten ;(.
timmmmmzondag 4 december 2011 @ 23:34
quote:
0s.gif Op zondag 4 december 2011 23:28 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga eens even hints zoeken!
Ik ga eens even slapen
samthegreat5zondag 4 december 2011 @ 23:34
Trusteh
TheVulturezondag 4 december 2011 @ 23:43
De pieten gingen in mineur naar bed
De dood van Naatje was geen reden tot pret
Het zou zo alleen maar makkelijker worden om te gaan muiten
Reden genoeg voor 1 piet om te fluiten

Hij liep naar een hutje en sneakte naar binnen.
nu nog een geschikte dood voor die piet verzinnen
Maar waarempel het bed was leeg
“Verdomme waarom altijd als ik een moord pleeg?”

De Piet zag geen andere keuze dan te gaan zitten
en begon zachtjes wat raps uit te spitten
daarna steeds harder tot zijn stem er geen zin meer in had
Toen ging hij maar weer zitten, lekker lui op zn gat

Op dat precieze moment liep er een andere piet,
met nóg snodere plannen, geloof het of niet
een grote sterke Piet, hij vond zich ook Link
In de spreekwoordelijke kabel, ziet hij zichzelf als kink

Er brandde nog licht toen hij aankwam bij zijn doel
Dus besloot hij te kloppen, en vroeg toen zwoel
“Joehoe, tijger! Ik kom nog even een bakkie drinken “
Met maar 1 doel voor ogen, die piet te verminken

“Ik kom al, ik kom al” zei de Piet en deed de deur open
Maar het enige wat hij zag waren twee afgezaagde lopen
“Jammerdebammer, jij fan van Wolter Kroes!”
En veranderde met een hoop kabaal zijn hoofdje tot moes

“Haha gepwnd” en de Piet rende weg
Achja (Normale Piet) had simpelweg pech

Cablegun

Post in meerdere koffietopics
kink in de kabel / twee afgezaagde lopen (gun) --- username
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 00:06
quote:
0s.gif Op zondag 4 december 2011 23:43 schreef TheVulture het volgende:
De pieten gingen in mineur naar bed
De dood van Naatje was geen reden tot pret
Het zou zo alleen maar makkelijker worden om te gaan muiten
Reden genoeg voor 1 piet om te fluiten

Hij liep naar een hutje en sneakte naar binnen.
nu nog een geschikte dood voor die piet verzinnen
Maar waarempel het bed was leeg
“Verdomme waarom altijd als ik een moord pleeg?”

De Piet zag geen andere keuze dan te gaan zitten
en begon zachtjes wat raps uit te spitten
daarna steeds harder tot zijn stem er geen zin meer in had
Toen ging hij maar weer zitten, lekker lui op zn gat

Op dat precieze moment liep er een andere piet,
met nóg snodere plannen, geloof het of niet
een grote sterke Piet, hij vond zich ook Link
In de spreekwoordelijke kabel, ziet hij zichzelf als kink

Er brandde nog licht toen hij aankwam bij zijn doel
Dus besloot hij te kloppen, en vroeg toen zwoel
“Joehoe, tijger! Ik kom nog even een bakkie drinken “
Met maar 1 doel voor ogen, die piet te verminken

“Ik kom al, ik kom al” zei de Piet en deed de deur open
Maar het enige wat hij zag waren twee afgezaagde lopen
“Jammerdebammer, jij fan van Wolter Kroes!”
En veranderde met een hoop kabaal zijn hoofdje tot moes

“Haha gepwnd” en de Piet rende weg
Achja (Normale Piet) had simpelweg pech

Cablegun

Post in meerdere koffietopics
kink in de kabel / twee afgezaagde lopen (gun) --- username
Goeie hints wel
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 07:02
Goedemorgen :{
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 08:11
Cable was gisteren ook al verdacht toch?
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 08:54
Zo, even hints zoeken.
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 09:16
Kabel===> Cable, dat kan geen hint zijn, dat is ZO simpel :')

Waarom waren er deze nacht 4 doden, terwijl er vorige nacht maar 3 waren, inclusief modkill. Dat vind ik vreemd. Iemand ideeen?
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 09:32
Kutkind?
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 09:32
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 09:32 schreef TheVulture het volgende:
Kutkind?
Het kutkind en de Sint moordden gister toch ook al, lijkt me?
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 09:33
het homo-erotische komt trouwens ook wel weer terug in de moorden, dat zou dus op mij of TMM kunnen slaan... maar aangezien ik van mezelf weet geen complotpiet te zijn maakt het TMM verdacht
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 10:35
waar is iedereen
Tha_Erikmaandag 5 december 2011 @ 10:40
Hoi! Oh wacht ik doe niet mee.
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 10:42
# Vote Cablegunmaster

Cable (1) TV
Etceteramaandag 5 december 2011 @ 10:54
Ik ben hier :P Heb geloof ik niet veel tijd vandaag, zo even snel teruglezen en meteen maar stemmen. (moet terugrijden vanaf de Veluwe naar Friesland en dan naar huis én Sinterklaas vieren vanavond)
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 10:54 schreef Etcetera het volgende:
Ik ben hier :P Heb geloof ik niet veel tijd vandaag, zo even snel teruglezen en meteen maar stemmen. (moet terugrijden vanaf de Veluwe naar Friesland en dan naar huis én Sinterklaas vieren vanavond)
Stem maar op cablegunmaster. Ook al weiger ik te geloven dat kabel=cable een hint is, omdat de SL dan werkelijk te debiel en infantiel voor woorden zou zijn, ik heb wel een andere niet te missen hint gevonden.

een grote sterke Piet, hij vond zich ook Link
In de spreekwoordelijke kabel, ziet hij zichzelf als kink

Waarom staat Link hier met een hoofdletter? Dat is bewust gedaan, dat moet een hint zijn. Hoofdletter duidt op een naam, ik ken maar een Link, en dat is van the Legend of Zelda. Raad eens wie er in dit topic heeft gepost Triforce

Cable.

Kan niet missen dus.
Etceteramaandag 5 december 2011 @ 11:21
Cable stond toch al op mijn verdachtenlijstje, dus dat maakt dan ook niet zoveel meer uit - maar ik vind het nooit prettig om zo achter iemand of een groep aan te lopen :P dus onder voorbehoud, maar om toch te hebben gestemd:

##Vote Cablegunmaster

Cable (2) TV, Etc
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 11:56
Waar blijven mijn lofprijzingen omdat ik de perfecte motherfucking hint gevonden heb. Stelletje misgunners
Etceteramaandag 5 december 2011 @ 11:58
Als hij schuldig is zal ik je gaan aanbidden :P
TheaterMaMamaandag 5 december 2011 @ 12:36
R
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 09:33 schreef TheVulture het volgende:
het homo-erotische komt trouwens ook wel weer terug in de moorden, dat zou dus op mij of TMM kunnen slaan... maar aangezien ik van mezelf eet geen complotpiet te zijn maakt het TMM verdacht
Waarom, alle pieten zijn mannelijk en anders zijn er ook hetero's die daar van houden, daarbij komt dat IK zeker weet dat ik aan de goede kant van de loopplank sta.
Maar ik vind verdachtmakingen op een onschuldig adres nog veel verdachter
Etceteramaandag 5 december 2011 @ 12:39
Sowieso vind ik de homo-erotische moorden meer een running gag geworden :P
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 12:45
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 00:06 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Goeie hints wel
Nice!
cablegunmastermaandag 5 december 2011 @ 13:12
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 11:58 schreef Etcetera het volgende:
Als hij schuldig is zal ik je gaan aanbidden :P
Pfft ben er niet mee eens! :P
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 13:13
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 13:12 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

Pfft ben er niet mee eens! :P
Dat vind ik heel erg voor je, nee echt. Arme jij toch. Maarreh, je weet dat de hints er zijn he. Geef toe, de Linkhint is perfect. Ik heb er zo mn best op gedaan O+
cablegunmastermaandag 5 december 2011 @ 13:18
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 13:13 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dat vind ik heel erg voor je, nee echt. Arme jij toch. Maarreh, je weet dat de hints er zijn he. Geef toe, de Linkhint is perfect. Ik heb er zo mn best op gedaan O+
ach donder op. hetzelfde geld ben jij de dorpscrimineel.
Ik zou mezelf trouwens volgens deze hints moeten opknopen.
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 13:18 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

ach donder op. hetzelfde geld ben jij de dorpscrimineel.
Ik zou mezelf trouwens volgens deze hints moeten opknopen.
Die edit zag ik, ratje.
Verder zou ik zeggen, toi toi toi. Als je dat liever hebt dan overboord gaan.
Ik zoek nooit hints, daar hou ik niet van, maar als ik er 1 gevonden heb, zijn ze goed. Want ik ben goed.

Dus jij gaat dood, en ik in de nacht, omdat ik je vermoord heb O+
cablegunmastermaandag 5 december 2011 @ 13:45
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 13:20 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Die edit zag ik, ratje.
Verder zou ik zeggen, toi toi toi. Als je dat liever hebt dan overboord gaan.
Ik zoek nooit hints, daar hou ik niet van, maar als ik er 1 gevonden heb, zijn ze goed. Want ik ben goed.

Dus jij gaat dood, en ik in de nacht, omdat ik je vermoord heb O+
Ach donderop volgens mij ben jij dat godvergetene kutkind. :{ (heerlijk als je op die manier kunt schelden ). Ik ga weer druk bezig met school werk, ik geloof niks van al deze beschuldigen en denk dat je me alleen maar zwart probeert te maken om er zelf beter uit te komen. :')
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 13:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 13:45 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

Ach donderop volgens mij ben jij dat godvergetene kutkind. :{ (heerlijk als je op die manier kunt schelden ). Ik ga weer druk bezig met school werk, ik geloof niks van al deze beschuldigen en denk dat je me alleen maar zwart probeert te maken om er zelf beter uit te komen. :')
We zijn toch allemaal al zwart? :')
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 13:49
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 13:45 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

Ach donderop volgens mij ben jij dat godvergetene kutkind. :{ (heerlijk als je op die manier kunt schelden ). Ik ga weer druk bezig met school werk, ik geloof niks van al deze beschuldigen en denk dat je me alleen maar zwart probeert te maken om er zelf beter uit te komen. :')
Ik kom er alleen maar beter uit als je maffia blijkt. Wil je niet toch iets bekennen? :)

We zullen vanavond zien joh. #cable trouwens
cablegunmastermaandag 5 december 2011 @ 14:19
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 13:48 schreef liesje1979 het volgende:
We zijn toch allemaal al zwart? :')
De een is zwarter dan de ander :6 .
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 14:28
Die tweede moord is door een homo piet gedaan hoor :D

Hij drukte zijn kop tegen die van de arme Piet
“En nu ga ik er voor zorgen dat je geniet!”
Hij draaide de piet om en ipv hem te killen
stak hij zijn banketstaaf tussen de Piet zijn billen

De piet met het kussen zag het en lachte,
wachtend op zijn beurt om de Piet te verkrachten
Want hij vond het allemaal maar wat eentonig
En haalde uit zijn broek dan maar zijn eigen König

Na zo een paar uur de piet in al zijn gaatjes te hebben gevuld
was het moment aangebroken waar die snode Piet zo van smult
Met zijn laatste krachten kon AlbinoBambi (trouwe Piet) zijn ogenleden sluiten
Nét voordat de piet zijn zwartepietensperma begon te spuiten
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 14:32
Dat Konig is trouwens ook een aanwijzing... misschien iemand die iets met Duits in zijn history heeft staan?
TheaterMaMamaandag 5 december 2011 @ 14:37
Even wat HINTS op een rijtje
Kill1:
fluiten
sneakte
raps spitten
stem er geen zin meer in had
Link
kabel, kink
zwoel
“Joehoe, tijger!
bakkie drinken
fan van Wolter Kroes!”

Kill 2

bereide zich mentaal voor op de job.
fluit!”
pyjamabroek
König

Kill 3
T-drone wist het zeker, dit wordt mijn nacht!
En ik zal degene zijn die het laatste lacht!
Hij liep naar een hutje toe en zonder probleem
Stak hij Antabella (Trouwe Piet) neer, niet eens extreem

Kill 4
Easy in, easy out
spichtig
5 minutes of fame
game!

Kill 3 is er een die dus eigenlijk niet opgelost hoeft te worden omdat hij al gedood is
misschien helpt het in de zoektocht
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 14:38
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 14:32 schreef TheVulture het volgende:
Dat Konig is trouwens ook een aanwijzing... misschien iemand die iets met Duits in zijn history heeft staan?
zat ook al te denken aan wolter kroes als aanwijzing, maar dat is voor de hand liggend.
Heb alle profielen en history na gekeken, maar kan geen wolter kroes vinden.

Alleen bij Ijsdraakje een foto van die gast Romana op de scooter -> nederlandstalige shit :D
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 14:40
IJsdraakje -> Hollandse avond -> Wolter Kroes

Zanger%2BRinus%2B914537363_5_NdSu.jpg

Ijsdraakje -> König -> Duits -> [SHJN SC] Waar einz!! zwei tetten und bier!

Ijsdraakje -> bereide zich mentaal voor op de job -> beroep: Geen, want student zijn is geen beroep :( -> Nog een studie, is nog aan het leren, dus voorbereiden voor een baan!

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 05-12-2011 14:47:31 ]
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 14:48
# vote Ijsdraakje

Cable (2) TV, Etc
Ijsdraakje (1) charmed_angel

Ook verdenk ik Cable. Maar ik vond de hints naar Ijsdraakje ook wel duidelijk :@
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 14:51
# vote Cablemoordendemaffiacomplotpiet

Cable (2) TV, Etc, Honkeytonk
Ijsdraakje (1) charmed_angel

Iedereen die nu nog steeds niet op Cable stemt is zelf ook maffia :')
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 14:51
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 14:51 schreef honkeytonk het volgende:
# vote Cablemoordendemaffiacomplotpiet

Cable (2) TV, Etc, Honkeytonk
Ijsdraakje (1) charmed_angel

Iedereen die nu nog steeds niet op Cable stemt is zelf ook maffia :')
ik ben geen maffia, maar ik vond mijn hints ook wel goed gevonden.
Ik verdenk Cable en Ijsdraakje ^O^
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 15:06
Ik verdenk timmmmm. Jij bent niet helemaal kosjer volgens mij, beste jongen!

#vote timmmmm
Cable (2) TV, Etc, Honkeytonk
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 15:14
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:06 schreef samthegreat5 het volgende:
Ik verdenk timmmmm. Jij bent niet helemaal kosjer volgens mij, beste jongen!

#vote timmmmm
Cable (2) TV, Etc, Honkeytonk
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
en op welke hints baseer je dat op?
Ok ik vind timmmmm ook best irritant, maar ik heb nog geen hints gevonden die hem verdenken :D
TheaterMaMamaandag 5 december 2011 @ 15:15
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 13:45 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

Ach donderop volgens mij ben jij dat godvergetene kutkind. :{ (heerlijk als je op die manier kunt schelden ). Ik ga weer druk bezig met school werk, ik geloof niks van al deze beschuldigen en denk dat je me alleen maar zwart probeert te maken om er zelf beter uit te komen. :')
nee dat kutkind is Timmm al van zichzelf, als hij ook nog eens het kutkind moest spelen daar bovenop, dan was het hek van de dam.
Ik vind dat hij nuttig speurwerk verricht heeft

vooralsnog volg ik zijn advies en stem ik op Cablegunmaster

##Vote Cablegunmaster

Cable (4) TV, Etc, Honkeytonk,theatermama
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 15:17
Sam is ook maffiacomplot gozer en verhuld zijn maffiaheid achter zijn nieuweling en onwetendheid zodat hij kan stemmen zonder gevolgen.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 15:20
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 15:17 schreef honkeytonk het volgende:
Sam is ook maffiacomplot gozer en verhuld zijn maffiaheid achter zijn nieuweling en onwetendheid zodat hij kan stemmen zonder gevolgen.
Jep.
Ik heb gefaald.. boei m'n handen en loop me maar van de plank af.
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 15:22
Die hints richting cable zijn wel erg sterk. Ergo:

##Vote Cablegunmaster

Cable (5) TV, Etc, Honkeytonk,theatermama, IJsdraakje
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
-Amber-maandag 5 december 2011 @ 15:22
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:06 schreef samthegreat5 het volgende:
Ik verdenk timmmmm. Jij bent niet helemaal kosjer volgens mij, beste jongen!

#vote timmmmm
Cable (2) TV, Etc, Honkeytonk
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
Ik zal er als beginnelingetje wel naast zitten, maar vind het zeer frapant dat samthegreat5 die net als ik nieuw in het spel is, alwel met aanwijzingen aankomt zetten. Ik nijg er daarom na op samthegreat5 te stemmen, omdat het mij het gevoel geeft dat hij iets probeert te verbergen (complotpiet??)

Cable (4) TV, Etc, Honkeytonk,theatermama
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (1) -Amber-

PS. voel me nu zo'n kut wijf, hopelijk heb ik het bij het juiste eind
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 15:22
quote:
9s.gif Op maandag 5 december 2011 15:20 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Jep.
Ik heb gefaald.. boei m'n handen en loop me maar van de plank af.
Het is je vergeven... Gewoon niet meer moorden, dan komt het helemaal goed :*
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 15:23
Even teruggelezen, klopt het dat naatje zijn surprise kill nog niet gedaan is?
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 15:23
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 15:23 schreef CaLeX het volgende:
Even teruggelezen, klopt het dat naatje zijn surprise kill nog niet gedaan is?
jawel toch :D
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 15:26
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 15:23 schreef CaLeX het volgende:
Even teruggelezen, klopt het dat naatje zijn surprise kill nog niet gedaan is?
Volgens mij niet nee.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 15:32
Hm.. wat vind ik dat toch een mooie track.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 15:35
Volgens mij is Sam écht maffia, of spion, en dat hij nieto p een van de andere mocht stemmen :')
-Amber-maandag 5 december 2011 @ 15:35
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 15:32 schreef samthegreat5 het volgende:
Hm.. wat vind ik dat toch een mooie track.
OMG dat is zo een typische mannen film. (hoe komt het eigenlijk dat mannen die film allemaal weten te quoten?) En ik lig toch juist dat je een complotpiet bent? :?
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 15:36
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 15:23 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

jawel toch :D
Waar dan? wat ik kan het niet vinden :o
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 15:37
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:35 schreef -Amber- het volgende:

[..]

OMG dat is zo een typische mannen film. (hoe komt het eigenlijk dat mannen die film allemaal weten te quoten?) En ik lig toch juist dat je een complotpiet bent? :?
:?
-Amber-maandag 5 december 2011 @ 15:38
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:37 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

:?
Okay stom ga je natuurlijk niet toegeven als het zo is (dat je een complotpiet bent)
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 15:39
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 15:36 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Waar dan? wat ik kan het niet vinden :o
ownee _O-
Ik ben verward met Tdrone :P

Laat maar :D
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 15:45
Hmmz dan is de kans wel heel groot dat naatje op cable gaat (Hij had immers op heb gestemt)

En kunnen we een mooie slag maken naar de complot pieten door er nog een uit te schakelen.
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 15:45
ergo ik ga even zoeken
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 15:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:06 schreef samthegreat5 het volgende:
Ik verdenk timmmmm. Jij bent niet helemaal kosjer volgens mij, beste jongen!

#vote timmmmm
Cable (2) TV, Etc, Honkeytonk
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
Dat komt omdat ik een zwijn ben. Jij bent de volgende, want je moet wel op zijn minst spion zijn, dat je weigert op cable te stemmen O+

Waarom voegt niemand mijn stem eventjes toe trouwens, jullie stellen me teleur
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 15:49
Cable (5) TV, Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (1) -Amber-

Mensen die nu nog niet aboard de Cablegunnertrain zijn :')
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 15:51
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:49 schreef timmmmm het volgende:
Cable (5) TV, Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (1) -Amber-

Mensen die nu nog niet aboard de Cablegunnertrain zijn :')
Mensen die de honkeytrain hebben meegemaakt, zijn nog steeds getraumatiseerd denk ik :').

Maar in dit geval spring ik er wel op.

#vote cable

Cable (6) TV, Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (1) -Amber-
TheaterMaMamaandag 5 december 2011 @ 15:55
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 15:45 schreef CaLeX het volgende:
Hmmz dan is de kans wel heel groot dat naatje op cable gaat (Hij had immers op heb gestemt)

En kunnen we een mooie slag maken naar de complot pieten door er nog een uit te schakelen.
hier zit natuurlijk wel een kern van waarheid in he
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 15:56
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:55 schreef TheaterMaMa het volgende:

[..]

hier zit natuurlijk wel een kern van waarheid in he
Dat is. Dus naatje:

quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 14:40 schreef charmed_angel het volgende:
IJsdraakje -> Hollandse avond -> Wolter Kroes

[ afbeelding ]

Ijsdraakje -> König -> Duits -> [SHJN SC] Waar einz!! zwei tetten und bier!

Ijsdraakje -> bereide zich mentaal voor op de job -> beroep: Geen, want student zijn is geen beroep :( -> Nog een studie, is nog aan het leren, dus voorbereiden voor een baan!

Deze hints vind ik ook wel nice, bijna even mooi als die naar cablegunner
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 15:57
Normaal gesproken wordt die kill van de surprisepiet/zombie ook voor de lynch bekend gemaakt...

Dus ik zou zeggen dat als Cable inderdaad door Naatje wordt gepakt dat dan automatisch de nummer 2 van onze lijst gelynched wordt
TheaterMaMamaandag 5 december 2011 @ 15:57
laten we daar maar op hopen dan
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 15:58
Oh die op IJsdraakje zijn ook wel nice ja :o
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 15:59
Dan switch ik gewoon mee naar IJs... dikke kans dat naatje inderdaad voor Cable is gegaan

#Unvote Cable

# Vote IJsdraakje

Cable (5) Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (1) -Amber-
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:01
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:51 schreef EllaN het volgende:

[..]

Mensen die de honkeytrain hebben meegemaakt, zijn nog steeds getraumatiseerd denk ik :').

Maar in dit geval spring ik er wel op.

#vote cable

Cable (6) TV, Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN
Ijsdraakje (1) charmed_angel
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (1) -Amber-
Tjoek tjoek! Allemaal naar de Honkeytrain :D
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:01
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 15:57 schreef TheVulture het volgende:
Normaal gesproken wordt die kill van de surprisepiet/zombie ook voor de lynch bekend gemaakt...

Dus ik zou zeggen dat als Cable inderdaad door Naatje wordt gepakt dat dan automatisch de nummer 2 van onze lijst gelynched wordt
De lynch gaat voor. Naatje mag. a;s hij dezelfde wil killen als we gaan lynchen, neem ik aan gewoon een ander slachtoffer kiezen. Het is immers de fout van de SL dat we nog niet weten wie er dood is, daar ga ik geen rekening mee houden
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 16:02
Ik heb me toen echt bescheurd om Honkey... alleen vind ik ook dat hij daarna zichzelf echt gerevancheerd heeft als een goede speler
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 16:03
Worden ijsdraakje en cable niet voor dedzelfde kill verantwoordelijk gehouden nu?
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 16:03
Ze kunnen ook samen gekilled hebben he...
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:04
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 16:03 schreef CaLeX het volgende:
Worden ijsdraakje en cable niet voor dedzelfde kill verantwoordelijk gehouden nu?
Maffia kan toch ook 2 daders op 1 slachtoffer afsturen? :') Moet ik jullie nou alles uitleggen..
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 16:05
Ownee, ik ben in de war met mijn eigen verdachtte van die moord :s

[/spoiler]Een andere Piet schrok wakker van de schoten
”He wat is dit nou Ik heb toch geen hutgenoten?”
Één piet drukte meteen een kussen op zijn kop
en de ander bereide zich mentaal voor op de job.

“Hoe wil je het doen?” ”Nou, wat komt je uit?”
“Ik snij hem in stukjes! En ik begin bij zijn fluit!”
Hij trok de pyjamabroek uit met wat gefriemel
en begon in te hakken op zn zwartepietenpiemel

Hij drukte zijn kop tegen die van de arme Piet
“En nu ga ik er voor zorgen dat je geniet!”
Hij draaide de piet om en ipv hem te killen
stak hij zijn banketstaaf tussen de Piet zijn billen

De piet met het kussen zag het en lachte,
wachtend op zijn beurt om de Piet te verkrachten
Want hij vond het allemaal maar wat eentonig
En haalde uit zijn broek dan maar zijn eigen König

Na zo een paar uur de piet in al zijn gaatjes te hebben gevuld
was het moment aangebroken waar die snode Piet zo van smult
Met zijn laatste krachten kon AlbinoBambi (trouwe Piet) zijn ogenleden sluiten
Nét voordat de piet zijn zwartepietensperma begon te spuiten [/spoiler]


Kill 2

bereide zich mentaal voor op de job. > Post veel in DEF, briefing voor de job
fluit!” > Muziek topics
pyjamabroek > Topic met slapen en een topic mbt een broek
König > Naam Sam the great + subtitel: Pruisische generaal Carl von Clausewitz
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 16:06
Zou kunnen. Maar ik heb niet gekilled. :{w
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:01 schreef timmmmm het volgende:

[..]

De lynch gaat voor. Naatje mag. a;s hij dezelfde wil killen als we gaan lynchen, neem ik aan gewoon een ander slachtoffer kiezen. Het is immers de fout van de SL dat we nog niet weten wie er dood is, daar ga ik geen rekening mee houden
Ik zal naatje anders wel even DMen
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:08
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:02 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb me toen echt bescheurd om Honkey... alleen vind ik ook dat hij daarna zichzelf echt gerevancheerd heeft als een goede speler
Ik heb mij ook bescheurd _O-
En bedankt O+
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 16:08
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:02 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb me toen echt bescheurd om Honkey... alleen vind ik ook dat hij daarna zichzelf echt gerevancheerd heeft als een goede speler
Ja :D.

Ik werd zelf verdacht toen ik de honkeytrain destijds aankaartte en onze BM beschuldigde van maffia zijn ;(.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:09
Is dat "honkeytrain" een begrip geworden? :P
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 16:10
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 16:09 schreef honkeytonk het volgende:
Is dat "honkeytrain" een begrip geworden? :P
Vind ik wel :D. Het was een uiterst leerzame ervaring voor allen betrokken :').
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:11
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:10 schreef EllaN het volgende:

[..]

Vind ik wel :D. Het was een uiterst leerzame ervaring voor allen betrokken :').
Yeah *O* *O*
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 16:12
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 16:07 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ik zal naatje anders wel even DMen
Rave heeft mij al verteld dat naatje zijn doelit heeft doorgegeven, het lijkt me niet de bedoeling dat naatje verteld wie hij door heeft gegeven & daarnaast denk ik dat naatje zijn kill eerder gaat dan de lynch.

Anders heeft hij meer info dan hij gisteravond had namelijk.
Dus naatje zijn kill eerst en dan wordt er naar het lynch lijstje gekeken.

Ik ben het 100% eens met cable, maar ga voor de zekerheid toch op Sam stemmen.

Cable (5) Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (2) -Amber-, CaLeX
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:15
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 16:12 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Rave heeft mij al verteld dat naatje zijn doelit heeft doorgegeven, het lijkt me niet de bedoeling dat naatje verteld wie hij door heeft gegeven & daarnaast denk ik dat naatje zijn kill eerder gaat dan de lynch.

Anders heeft hij meer info dan hij gisteravond had namelijk.
Dus naatje zijn kill eerst en dan wordt er naar het lynch lijstje gekeken.

Ik ben het 100% eens met cable, maar ga voor de zekerheid toch op Sam stemmen.

Cable (5) Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (2) -Amber-, CaLeX
Een fout van de SL hoort nooit het spel te beinvloeden. Dat hij de kill niet meteen bij de nachtpost heeft gezet, is zijn fout, niet de onze. Ik wil verdomme gewoon een maffia lynchen. Ik heb deze DM naar naatje gestuurd:

quote:
He, naat, als je cablegunner als kill op hebt gegeven he, wil je die dan even switchen. Want cablegunner gaan we lynchen omdat het een vieze mob is, en het zou zonde zijn om je kill te verspillen
En tegen Rave zou ik graag willen zeggen: Dit krijg je ervan als je niet naar mij luistert.
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 16:16
Overigens vertrouw ik per definitie c_a en TV niet meer. :{w
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:17
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:16 schreef IJsdraakje het volgende:
Overigens vertrouw ik per definitie c_a en TV niet meer. :{w
Ik vertrouw niemand, in dit spel :)
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 16:19
Dank je IJs O+
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 16:20
quote:
8s.gif Op maandag 5 december 2011 16:15 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Een fout van de SL hoort nooit het spel te beinvloeden. Dat hij de kill niet meteen bij de nachtpost heeft gezet, is zijn fout, niet de onze. Ik wil verdomme gewoon een maffia lynchen. Ik heb deze DM naar naatje gestuurd:

[..]

En tegen Rave zou ik graag willen zeggen: Dit krijg je ervan als je niet naar mij luistert.
Ja Timm we weten het, jij bent geweldig en iedereen moet naar je luisteren.

Geven de zaak zou ik als SL het aanpakken zoals het ik het boven beschreven hebt, er staat overgens nergens in de OP wanneer de zombiekill plaats vindt. meestal meteen, maar vaak genoeg gebeurt het ook wel tijdens de dagpost. Misschien had Rave dit van te voren even aan moeten geven, maar dat is dus helaas niet gebeurd.
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 16:24
quote:
8s.gif Op maandag 5 december 2011 16:15 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Een fout van de SL hoort nooit het spel te beinvloeden. Dat hij de kill niet meteen bij de nachtpost heeft gezet, is zijn fout, niet de onze. Ik wil verdomme gewoon een maffia lynchen. Ik heb deze DM naar naatje gestuurd:
Ten eerste is dit geen fout van mij. Ik weet niet beter dan dat een zombiekill pas in de volgende dagpost bekend wordt gemaakt. Het kan zijn dat dit het afgelopen jaar veranderd is want ik ben speciaal voor de sinterklaasversie weer teruggekomen omdat het vorig jaar zo goed bevallen was.
Ten tweede valt er prima op te anticiperen als er een lynchkandidaat wordt vermoord. Maar dat terzijde.

quote:
[..]

En tegen Rave zou ik graag willen zeggen: Dit krijg je ervan als je niet naar mij luistert.
Ben ik de enige die jouw divagedrag ernstig tegenstaat? Volgens mij neem ik hier initiatief om iets te doen zodat jij het leuk kan hebben, en als jij het blijkbaar niet leuk vind stel ik voor om de eer aan jezelf te houden en een modkill te forceren.
Óf je accepteert dat je soms je zin niet krijgt, je deze ronde uitzit terwijl je je verheugd over het feit dat je daarna minstens weer een jaar van me af bent.
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 16:25
Ik weet nooit zo goed of het een act is die Timmmm opvoert... maar het irriteert wel ja!
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 16:27
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 16:17 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Ik vertrouw niemand, in dit spel :)
Meh, dat sowieso niet. Maar in dit geval weet ik dat ik niks gedaan heb en de hints dus naar iemand anders moeten wijzen, dus zijn mensen die op mij stemmen helemaal niet te vertrouwen. :s)
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:27
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 16:20 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Ja Timm we weten het, jij bent geweldig en iedereen moet naar je luisteren.

Geven de zaak zou ik als SL het aanpakken zoals het ik het boven beschreven hebt, er staat overgens nergens in de OP wanneer de zombiekill plaats vindt. meestal meteen, maar vaak genoeg gebeurt het ook wel tijdens de dagpost. Misschien had Rave dit van te voren even aan moeten geven, maar dat is dus helaas niet gebeurd.
Je hoeft niet naar me te luisteren hoor. Maar elke keer als men het niet doet (zoals nu) zijn er problemen. Omdat het niet gaat zoals het hoort. En daarom is er nu verwarring over de lynch. En dat is niet goed.

quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:24 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Ben ik de enige die jouw divagedrag ernstig tegenstaat? Volgens mij neem ik hier initiatief om iets te doen zodat jij het leuk kan hebben, en als jij het blijkbaar niet leuk vind stel ik voor om de eer aan jezelf te houden en een modkill te forceren.
Óf je accepteert dat je soms je zin niet krijgt, je deze ronde uitzit terwijl je je verheugd over het feit dat je daarna minstens weer een jaar van me af bent.
Ik vind het heel erg voor je dat je op je teentjes getrapt bent, popje, maar je hebt het wel onnodig lastiger gemaakt. Als je er niet tegen kan dat ik dat aanstip, moet je maar ergens in een hoekje even uithuilen, maar liever niet bij mij.

Maar als je er niet tegen kan, voel je vrij me te modkillen, laat je vooral kennen :D
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 16:28
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:16 schreef IJsdraakje het volgende:
Overigens vertrouw ik per definitie c_a en TV niet meer. :{w
:D

Ik zoek hints, ik vind hints, ik verdenk jou :P

Maar ik kan het mis hebben, want het kan ook een homo zijn, ivm het volspuiten van zijn gaatje :')
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 16:29
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:28 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

:D

Ik zoek hints, ik vind hints, ik verdenk jou :P

Maar ik kan het mis hebben, want het kan ook een homo zijn, ivm het volspuiten van zijn gaatje :')
Het zou zelfs nog zo kunnen zijn dat je het zelf gedaan hebt en die Hollandse Avond die je bij mij pint slaat op de tekst van die Pardoelknakkert. :P
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 16:29
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:29 schreef IJsdraakje het volgende:

[..]

Het zou zelfs nog zo kunnen zijn dat je het zelf gedaan hebt en die Hollandse Avond die je bij mij pint slaat op de tekst van die Pardoelknakkert. :P
dat kan, maar hoe verklaar je de rest dan?

Ik zou zeggen, zoek hints ^O^
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:30
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:27 schreef timmmmm het volgende:

Maar als je er niet tegen kan, voel je vrij me te modkillen, laat je vooral kennen :D
DOEN DOEN DOEN!
AchJamaandag 5 december 2011 @ 16:37
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:27 schreef timmmmm het volgende:

Je hoeft niet naar me te luisteren hoor. Maar elke keer als men het niet doet (zoals nu) zijn er problemen. Omdat het niet gaat zoals het hoort. En daarom is er nu verwarring over de lynch. En dat is niet goed.
Waarom zit bv. hier de zombie kill dan bij de dagpost?
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 16:38
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:27 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Je hoeft niet naar me te luisteren hoor. Maar elke keer als men het niet doet (zoals nu) zijn er problemen. Omdat het niet gaat zoals het hoort. En daarom is er nu verwarring over de lynch. En dat is niet goed.
Het gaat niet zoals het hoort? O, dan pink ik even een traantje weg. Dit is mijn interpretatie van het maffiaspel, en bij het accepteren van de rol accepteer je dat de rolverdeling en dus het spelverloop anders is. En mocht je zo gefrustreerd zijn dan ben je vrij om op elk moment te stoppen.

quote:
Ik vind het heel erg voor je dat je op je teentjes getrapt bent, popje, maar je hebt het wel onnodig lastiger gemaakt. Als je er niet tegen kan dat ik dat aanstip, moet je maar ergens in een hoekje even uithuilen, maar liever niet bij mij.

Maar als je er niet tegen kan, voel je vrij me te modkillen, laat je vooral kennen :D
Als je je al een tijdje afvroeg wat die warme sensatie was achter je oren dan ben ik blij om je te melden dat het komt omdat je diep met je kop in je reet zit. :')
Die suprisekill wordt vanavond bekend gemaakt, en die gaat vóór de lynch. Ik denk dat je dan zelf wel kan bedenken wat dan de volgende logische actie betreffende de lynch.

Meer woorden ga ik er niet aan vuil maken, je hebt het maar te accepteren dat het soms niet loopt zoals je overtuigd bent dat het zou moeten.
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 16:39
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:37 schreef AchJa het volgende:

[..]

Waarom zit bv. hier de zombie kill dan bij de dagpost?
Omdat de SL bepaald, en dit tegen Timm zijn verwachting was ;)
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 16:39
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:29 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

dat kan, maar hoe verklaar je de rest dan?

Ik zou zeggen, zoek hints ^O^
Ik zou graag willen, maar m'n huiswerk gaat op dit moment écht even voor. ;(
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:40
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:39 schreef IJsdraakje het volgende:

[..]

Ik zou graag willen, maar m'n huiswerk gaat op dit moment écht even voor. ;(
Dat heb ik nou ook, al is dat van jou vast moeilijker :P
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:42
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:37 schreef AchJa het volgende:

[..]

Waarom zit bv. hier de zombie kill dan bij de dagpost?
Omdat dat 3 jaar geleden was. Ditzelfde probleem is al eens eerder langs gekomen, en sindsdien maakten we het meteen bekend. Want nu stemmen we allemaal voor een lynch die helemaal niet plaatsvindt. De hele essentie van het spel is dus in 1 keer weggenomen.
AchJamaandag 5 december 2011 @ 16:44
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 16:42 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Omdat dat 3 jaar geleden was. Ditzelfde probleem is al eens eerder langs gekomen, en sindsdien maakten we het meteen bekend. Want nu stemmen we allemaal voor een lynch die helemaal niet plaatsvindt. De hele essentie van het spel is dus in 1 keer weggenomen.
Dan wordt toch automatisch de tweede van de lijst gelynched mocht nr 1 door de zombie gekilled worden?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 16:45
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:44 schreef AchJa het volgende:

[..]

Dan wordt toch automatisch de tweede van de lijst gelynched mocht nr 1 door de zombie gekilled worden?
Dus dan moeten we zorgen dat Sam 2e wordt op de lijst.
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 16:47
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 16:42 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Omdat dat 3 jaar geleden was. Ditzelfde probleem is al eens eerder langs gekomen, en sindsdien maakten we het meteen bekend. Want nu stemmen we allemaal voor een lynch die helemaal niet plaatsvindt. De hele essentie van het spel is dus in 1 keer weggenomen.
Je weet het nu (optijd) dus je kan er rekening mee houde. Zoals het nu staat gaat je doelwit hoe dan ook dood, dus jij blij.

[ Bericht 83% gewijzigd door timmmmm op 05-12-2011 16:50:23 ]
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 16:47
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 16:45 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Dus dan moeten we zorgen dat Sam 2e wordt op de lijst.
Of Ijsdraakje ;)

Die hints vind ik best wel goed gevonden :D

En niemand doet er wat mee -O-
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:47
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:38 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Als je je al een tijdje afvroeg wat die warme sensatie was achter je oren dan ben ik blij om je te melden dat het komt omdat je diep met je kop in je reet zit. :')
Die suprisekill wordt vanavond bekend gemaakt, en die gaat vóór de lynch. Ik denk dat je dan zelf wel kan bedenken wat dan de volgende logische actie betreffende de lynch.

Meer woorden ga ik er niet aan vuil maken, je hebt het maar te accepteren dat het soms niet loopt zoals je overtuigd bent dat het zou moeten.
Het teken dat je niet begrijpt waar dit spel om draait. Het gaat niet om zomaar mensen doodmaken, maar (in dit geval op basis van hints) de slechterikken doodstemmen. Nu kan ik net zo goed niet stemmen wie er dood gaat.

Jammer jammer, maarja, dat krijg je met newbs als SL. Wel fijn dat je meteen in huilliemode gaat, in plaats van op iemand in te gaan, meteen in fuhrermode schiet.

Maar als je er, terwijl je haast nooit meedoet, toch van overtuigt bent dat jouw manier de enige juiste is, en weigert je ook maar een beetje aan te passen, of uberhaupt te luisteren naar de mening van anderen, is dat ook goed hoor. Ik vind het wel een beetje arrogant om dat te denken, maarja, jij bent de grote almachtige SL, dus als ik het ergens niet mee eens ben: "Heb ik maar te accepteren dat het niet gaat zoals ik wil". Als je zo verblind bent door het feit dat ik een lul ben, om te zien dat een ander ook een punt kan hebben: :W
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 16:49
hmmz kak geen goede link en ik kan niet editen hier :')
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 16:49
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:47 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het teken dat je niet begrijpt waar dit spel om draait. Het gaat niet om zomaar mensen doodmaken, maar (in dit geval op basis van hints) de slechterikken doodstemmen. Nu kan ik net zo goed niet stemmen wie er dood gaat.

Jammer jammer, maarja, dat krijg je met newbs als SL. Wel fijn dat je meteen in huilliemode gaat, in plaats van op iemand in te gaan, meteen in fuhrermode schiet.

Maar als je er, terwijl je haast nooit meedoet, toch van overtuigt bent dat jouw manier de enige juiste is, en weigert je ook maar een beetje aan te passen, of uberhaupt te luisteren naar de mening van anderen, is dat ook goed hoor. Ik vind het wel een beetje arrogant om dat te denken, maarja, jij bent de grote almachtige SL, dus als ik het ergens niet mee eens ben: "Heb ik maar te accepteren dat het niet gaat zoals ik wil". Als je zo verblind bent door het feit dat ik een lul ben, om te zien dat een ander ook een punt kan hebben: :W
Volgens mij ben jij de grootste jankerd hier hoor :').
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 16:49
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 16:49 schreef CaLeX het volgende:
hmmz kak geen goede link en ik kan niet editen hier :')
ja ziet er nogal rommelig uit :D
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:49
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:44 schreef AchJa het volgende:

[..]

Dan wordt toch automatisch de tweede van de lijst gelynched mocht nr 1 door de zombie gekilled worden?
En dan is het dus geen eerlijke stemming, want iedereen die op cable stemt, heeft dan ineens geen stem meer. Als je stem opeens niet meetelt, kan je mensen iig ook niet modkillen omdat ze niet stemmen, wel fijn dat we dat alvast weten
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 16:50
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 16:49 schreef CaLeX het volgende:
hmmz kak geen goede link en ik kan niet editen hier :')
Probeer maar in een nieuwe post, dat zooitje heb ik weggeedit, omdat het lelijk stond.
AchJamaandag 5 december 2011 @ 16:56
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 16:49 schreef timmmmm het volgende:

[..]

En dan is het dus geen eerlijke stemming, want iedereen die op cable stemt, heeft dan ineens geen stem meer.
Dat is het risico wat je eenmalig loopt, lijkt me nou niet echt een schokkend probleem.

quote:
Als je stem opeens niet meetelt, kan je mensen iig ook niet modkillen omdat ze niet stemmen, wel fijn dat we dat alvast weten
Je hangt er weer aparte conclusies aan vast... :')
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 17:03
Ik wil zo graag nu spelinhoudelijk reageren, grmbl.
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 17:03
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 16:47 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het teken dat je niet begrijpt waar dit spel om draait. Het gaat niet om zomaar mensen doodmaken, maar (in dit geval op basis van hints) de slechterikken doodstemmen. Nu kan ik net zo goed niet stemmen wie er dood gaat.

Jammer jammer, maarja, dat krijg je met newbs als SL.
Hoezo kun je niet stemmen? Weet je dan wie Naatje als suprisekill heeft opgegeven? Want ik mag dan wel niet zoveel ervaring hebben omdat dit pas mijn 4e of 5e potje is als SL, dit riekt toch erg alsof jij kennis pretendeert te bezitten die privé dient te blijven tussen Zombie en SL. Gezien jouw ongelooflijke berg ervaring als orakel ben ik geneigd je de voordeel van de twijfel te geven en dit als onderdeel van jouw tactiek te zien.

quote:
Wel fijn dat je meteen in huilliemode gaat, in plaats van op iemand in te gaan, meteen in fuhrermode schiet.
Whut?

Jij beschuldigd mij ervan een huilie te zijn die zijn eigen zin doordramt?
Ironisch. :')

Voor de rest was er geen enkele ziel hier aanwezig die zich aanbood als Spelleider. Dus heb ik het gedaan. En aangezien ik het spel moet leiden, ga ik het ook leiden. En als ik dus beslissingen maak die anders uitpakken dan jij in je hoofd hebt dan komt het omdat ik de beslissing als leider maak. Voel je vrij om elk moment weg te lopen, niemand verplicht je mij te volgen.

quote:
Maar als je er, terwijl je haast nooit meedoet, toch van overtuigt bent dat jouw manier de enige juiste is, en weigert je ook maar een beetje aan te passen, of uberhaupt te luisteren naar de mening van anderen, is dat ook goed hoor. Ik vind het wel een beetje arrogant om dat te denken, maarja, jij bent de grote almachtige SL, dus als ik het ergens niet mee eens ben: "Heb ik maar te accepteren dat het niet gaat zoals ik wil". Als je zo verblind bent door het feit dat ik een lul ben, om te zien dat een ander ook een punt kan hebben: :W
Och, ik ben niet verblind door het feit dat je een lul bent hoor. Al doe je wel je best om zo hard mogelijk te glimmen. Ik zie het punt dat jij wilt maken ook wel, maar zolang ik de enige ben die de inhoud van Private Messages kan zien die van invloed zijn op het spel ben ik de enige die dus kan anticiperen. Jij hoeft alleen maar te accepteren.

Mijn tip aan jou, probeer even door de zure appel heen te bijten en er nog het beste van te maken. Maak je het ook wat gezelliger voor de rest.
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 17:05
Thnx Timmmmm

quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 16:47 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

Of Ijsdraakje ;)

Die hints vind ik best wel goed gevonden :D

En niemand doet er wat mee -O-
Mijn hints zijn beter (of is dat een veer in eigen kont steken?) :+
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 17:06
Misschien moet je gewoon je eigen spel beginnen Timmmm, met je eigen regels!

Continue blijven zeiken is niet echt sfeerverhogend
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:06
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 17:03 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Hoezo kun je niet stemmen? Weet je dan wie Naatje als suprisekill heeft opgegeven? Want ik mag dan wel niet zoveel ervaring hebben omdat dit pas mijn 4e of 5e potje is als SL, dit riekt toch erg alsof jij kennis pretendeert te bezitten die privé dient te blijven tussen Zombie en SL. Gezien jouw ongelooflijke berg ervaring als orakel ben ik geneigd je de voordeel van de twijfel te geven en dit als onderdeel van jouw tactiek te zien.

[..]

Whut?

Jij beschuldigd mij ervan een huilie te zijn die zijn eigen zin doordramt?
Ironisch. :')

Voor de rest was er geen enkele ziel hier aanwezig die zich aanbood als Spelleider. Dus heb ik het gedaan. En aangezien ik het spel moet leiden, ga ik het ook leiden. En als ik dus beslissingen maak die anders uitpakken dan jij in je hoofd hebt dan komt het omdat ik de beslissing als leider maak. Voel je vrij om elk moment weg te lopen, niemand verplicht je mij te volgen.

[..]

Och, ik ben niet verblind door het feit dat je een lul bent hoor. Al doe je wel je best om zo hard mogelijk te glimmen. Ik zie het punt dat jij wilt maken ook wel, maar zolang ik de enige ben die de inhoud van Private Messages kan zien die van invloed zijn op het spel ben ik de enige die dus kan anticiperen. Jij hoeft alleen maar te accepteren.

Mijn tip aan jou, probeer even door de zure appel heen te bijten en er nog het beste van te maken. Maak je het ook wat gezelliger voor de rest.
hehehe
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 17:07
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 17:05 schreef CaLeX het volgende:
Thnx Timmmmm

[..]

Mijn hints zijn beter (of is dat een veer in eigen kont steken?) :+
Ik vind ze ook beter hoor! :P :')
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 17:06 schreef TheVulture het volgende:
Misschien moet je gewoon je eigen spel beginnen Timmmm, met je eigen regels!

Continue blijven zeiken is niet echt sfeerverhogend
Dit spel met deze regels is al perfect. Jammer alleen dat ik de enige schijn te zijn die ze allemaal kent.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 17:07
quote:
8s.gif Op zondag 4 december 2011 22:40 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Honkeytonk leest hier gewoon mee he, dan kan je dat echt niet zo zeggen.
Ik kwijl helemaal niet.
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 17:10
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 17:07 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dit spel met deze regels is al perfect. Jammer alleen dat ik de enige schijn te zijn die ze allemaal kent.
Aja, dus jij bent degene die de sinterklaasversie helemaal van binnenuit kent? Ben je ooit SL geweest bij de sinterklaasversie? Nee... De enige 2 die ervaring hebben met de sinterklaasversie zijn rave en ik, waarbij rave de contouren heeft geschetst waarbinnen dit spel zich moet afspelen, kortom: rave is degene die het meeste verstand heeft van de regels van deze versie.
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 17:12
Ah, het is alweer ouderwets gezellig zie ik. c_/
C_A ik vind je hints naar IJsdraakje heel sterk maar ik ga denk ik toch voor Cable want die was gister ook al verdacht.
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:12
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:10 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Aja, dus jij bent degene die de sinterklaasversie helemaal van binnenuit kent? Ben je ooit SL geweest bij de sinterklaasversie? Nee... De enige 2 die ervaring hebben met de sinterklaasversie zijn rave en ik, waarbij rave de contouren heeft geschetst waarbinnen dit spel zich moet afspelen, kortom: rave is degene die het meeste verstand heeft van de regels van deze versie.
Ha-ha, je doet net of het anders is, alles is 1 op 1 gejat en 1 op 1 hetzelfde. Alleen een ander naampje
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 17:13
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 17:07 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dit spel met deze regels is al perfect. Jammer alleen dat ik de enige schijn te zijn die ze allemaal kent.
Als je zo doorgaat is er straks geen spel meer omdat geen mens nog zin heeft om een spel te leiden waar jij je continue als een jengekend kind mee zit te bemoeien.
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:13
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:12 schreef liesje1979 het volgende:
Ah, het is alweer ouderwets gezellig zie ik. c_/
C_A ik vind je hints naar IJsdraakje heel sterk maar ik ga denk ik toch voor Cable want die was gister ook al verdacht.
Ik vond het zo zielig voor Rave dat er niemand in zn spel reageerde, ik denk, daar moet ik wat aan doen
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 17:13
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:12 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ha-ha, je doet net of het anders is, alles is 1 op 1 gejat en 1 op 1 hetzelfde. Alleen een ander naampje
Nuja, blijkbaar niet 1 op 1 gejat, want anders zou je er nu geen problemen mee hebben.
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 17:14
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:10 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Aja, dus jij bent degene die de sinterklaasversie helemaal van binnenuit kent? Ben je ooit SL geweest bij de sinterklaasversie? Nee... De enige 2 die ervaring hebben met de sinterklaasversie zijn rave en ik, waarbij rave de contouren heeft geschetst waarbinnen dit spel zich moet afspelen, kortom: rave is degene die het meeste verstand heeft van de regels van deze versie.
Elke versie is juist weer iets anders, dat is juist het leuke aan het spel.

Maar ik vind het wel weer genoeg over dit onderwerp, Tijd om met de hints aan de slag te gaan!!
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:15
quote:
1s.gif Op maandag 5 december 2011 17:13 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Als je zo doorgaat is er straks geen spel meer omdat geen mens nog zin heeft om een spel te leiden waar jij je continue als een jengekend kind mee zit te bemoeien.
Het is sowieso al zover verpest dat geen hond meer zin heeft om mee te doen, dit is de saaiste en meest stille ronde die er is. En dat kan je niet op mij steken. Dat komt omdat er zomaar wat aangemodderd wordt
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 17:15
Toen Erik ( O+ ) en ik SL waren gingen er ook wel wat dingen anders. De basis is hetzelfde maar wat mij betreft staat een SL vrij om er een beetje een eigen draai aan te geven. In dit geval kiest Rave dus, misschien niet de handigste keuze om de Zombiekill bij de dagpost te doen, maar niets meer aan te doen. Verder doet hij het onwijs goed en een dikke _O_ voor alle moeite die hij er in steekt.
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 17:16
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:15 schreef liesje1979 het volgende:
Toen Erik ( O+ ) en ik SL waren gingen er ook wel wat dingen anders. De basis is hetzelfde maar wat mij betreft staat een SL vrij om er een beetje een eigen draai aan te geven. In dit geval kiest Rave dus, misschien niet de handigste keuze om de Zombiekill bij de dagpost te doen, maar niets meer aan te doen. Verder doet hij het onwijs goed en een dikke _O_ voor alle moeite die hij er in steekt.
Bovendien doet hij het nu ook in z'n eentje, waar vorig jaar ik nog als SL meedingde...
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:16
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:15 schreef liesje1979 het volgende:
Toen Erik ( O+ ) en ik SL waren gingen er ook wel wat dingen anders. De basis is hetzelfde maar wat mij betreft staat een SL vrij om er een beetje een eigen draai aan te geven. In dit geval kiest Rave dus, misschien niet de handigste keuze om de Zombiekill bij de dagpost te doen, maar niets meer aan te doen. Verder doet hij het onwijs goed en een dikke _O_ voor alle moeite die hij er in steekt.
Fijn dat je het met me eens bent
Knetterkrankjorummaandag 5 december 2011 @ 17:18
Het was even zoeken naar de laatste lijst.. vandaag niet veel tijd gehad om te zoeken.
Cable was gisteren ook al verdacht... hints naar ijs vind ik ook sterk... toch ga ik voor cable

#Votee Cable

Cable (6) Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (1) samthegreat5
samthegreat (2) -Amber-, CaLeX
AchJamaandag 5 december 2011 @ 17:19
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:15 schreef timmmmm het volgende:

Het is sowieso al zover verpest dat geen hond meer zin heeft om mee te doen, dit is de saaiste en meest stille ronde die er is. En dat kan je niet op mij steken. Dat komt omdat er zomaar wat aangemodderd wordt
Lekker is dat altijd he als je op de laagste sport van de ladder staat, dan hoef je alleen maar omhoog te schoppen. :D
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 17:20
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 17:19 schreef AchJa het volgende:

[..]

Lekker is dat altijd he als je op de laagste sport van de ladder staat, dan hoef je alleen maar omhoog te schoppen. :D
Val je wel van de ladder af, denk ik.
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 17:22
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 17:05 schreef CaLeX het volgende:
Thnx Timmmmm

[..]

Mijn hints zijn beter (of is dat een veer in eigen kont steken?) :+
die van Cable?

Ja ik verdenk Cable ook :Y
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 17:23
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:15 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het is sowieso al zover verpest dat geen hond meer zin heeft om mee te doen, dit is de saaiste en meest stille ronde die er is. En dat kan je niet op mij steken. Dat komt omdat er zomaar wat aangemodderd wordt
Oké, in dat geval zit er niets anders op dan de stekker eruit te trekken zodat jij de gelegenheid krijgt om te laten zien hoe jij het wel correct doet?
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 17:23
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:15 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het is sowieso al zover verpest dat geen hond meer zin heeft om mee te doen, dit is de saaiste en meest stille ronde die er is. En dat kan je niet op mij steken. Dat komt omdat er zomaar wat aangemodderd wordt
Sinds jij mee doet is het aantal deelnemers flink geslonken. Ik weet van verschillende users dat ze enkel om jouw gebitch niet meer meedoen. Ben er maar blij mee.

Eens kijken hoeveel mensen er overblijven als jij de SL bent?
cablegunmastermaandag 5 december 2011 @ 17:24
Sterf tim! , dankzij jou ;( |:(

#Votee Tim

Cable (6) Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (2) -Amber-, CaLeX
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:26
quote:
1s.gif Op maandag 5 december 2011 17:23 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Sinds jij mee doet is het aantal deelnemers flink geslonken. Ik weet van verschillende users dat ze enkel om jouw gebitch niet meer meedoen. Ben er maar blij mee.

Eens kijken hoeveel mensen er overblijven als jij de SL bent?
Kijk anders eens na hoe het ging toen ik SL was, de rondes dat ik dat was. Ging hartstikke goed, met meer spelers dan nu. En een hoop actiever
cablegunmastermaandag 5 december 2011 @ 17:31
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 17:26 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Kijk anders eens na hoe het ging toen ik SL was, de rondes dat ik dat was. Ging hartstikke goed, met meer spelers dan nu. En een hoop actiever
Misschien ben je een beter zijlijner dan een speler :6 . en moord mij eens niet uit lief pieten volk.
Op 5 december nog wel. als niemand mij pakjes geeft. en zielsalleen in mijn kamertje in groningen zit.
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 17:31
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 17:26 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Kijk anders eens na hoe het ging toen ik SL was, de rondes dat ik dat was. Ging hartstikke goed, met meer spelers dan nu. En een hoop actiever
Niet te vergelijken, en daarnaast vind ik het erg vervelend hoe je Rave nu loopt te ondermijden. Misschien dat mensen in die rondes meer respect voor de SL had ipv het gedrag wat jij nu vertoont.

Het is nu wel klaar Tim, iedereen heeft je standpunt gezien en de SL heeft ander beslist. punt
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:32
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 17:31 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Niet te vergelijken, en daarnaast vind ik het erg vervelend hoe je Rave nu loopt te ondermijden. Misschien dat mensen in die rondes meer respect voor de SL had ipv het gedrag wat jij nu vertoont.

Het is nu wel klaar Tim, iedereen heeft je standpunt gezien en de SL heeft ander beslist. punt
Daar gaat het helemaal niet om joh. Iedereen is nu op mij aan het bitchen, omdat ik bitch, en ze snappen niet hoe leuk ik het vind om terug te bitchen O+
TheaterMaMamaandag 5 december 2011 @ 17:34
het plezier van het spelletje gaat zo wel een beetje verloren Timmmmm
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:35
Oke joh. Het ligt allemaal aan mij, dat willen jullie allemaal graag denken he
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 17:36
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 17:26 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Kijk anders eens na hoe het ging toen ik SL was, de rondes dat ik dat was. Ging hartstikke goed, met meer spelers dan nu. En een hoop actiever
Ja, iets met appels en peren. Als ik niet het initiatief had genomen om mijn vrije tijd hierin te steken was het niet eens van de grond gekomen, met minder mensen dan nu aangezien ik er verantwoordelijk voor ben dat er op het laatste moment nog wat nieuwelingen bijkwamen.
En dan zal het opeens aan mij liggen dat er zo weinig mensen zijn?

Laat me toch niet lachen.
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 17:36 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Ja, iets met appels en peren. Als ik niet het initiatief had genomen om mijn vrije tijd hierin te steken was het niet eens van de grond gekomen, met minder mensen dan nu aangezien ik er verantwoordelijk voor ben dat er op het laatste moment nog wat nieuwelingen bijkwamen.
En dan zal het opeens aan mij liggen dat er zo weinig mensen zijn?

Laat me toch niet lachen.
Dat zeg ik nergens, dat maak je er zelf van
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 17:38
*insert wederom die popcornetende MJ*
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 17:40
quote:
6s.gif Op maandag 5 december 2011 17:38 schreef naatje_1 het volgende:
*insert wederom die popcornetende MJ*
deze :P

Mj-thriller-popcorn-o.gif
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 17:43
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 17:40 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

deze :P

[ afbeelding ]
Die ja.
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 17:44
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 17:37 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dat zeg ik nergens, dat maak je er zelf van
"Een huillie" die "maar wat aanmodderd" als SL, met de insinuatie dat ik verantwoordelijk ben voor de "saaiste en meest stille ronde ooit" wat in stil contrast staat toen jij SL was want dat "ging hartstikke goed, met meer spelers dan nu. En een hoop actiever".

Serieus, hoe bekrompen kun je zijn... :')
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 17:45
quote:
99s.gif Op maandag 5 december 2011 17:31 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Niet te vergelijken, en daarnaast vind ik het erg vervelend hoe je Rave nu loopt te ondermijden. Misschien dat mensen in die rondes meer respect voor de SL had ipv het gedrag wat jij nu vertoont.

Het is nu wel klaar Tim, iedereen heeft je standpunt gezien en de SL heeft ander beslist. punt
Amen!

Als je mee doet aan een spel waarvan de regels je niet aanstaan dan ga je toch lekker een eind verderop kleuteren... het is nu al een paar rondes hetzelfde gezeik en allemaal door een user.
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 17:44 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

"Een huillie" die "maar wat aanmodderd" als SL, met de insinuatie dat ik verantwoordelijk ben voor de "saaiste en meest stille ronde ooit" wat in stil contrast staat toen jij SL was want dat "ging hartstikke goed, met meer spelers dan nu. En een hoop actiever".

Serieus, hoe bekrompen kun je zijn... :')
Als je nou je reacties terugleest, wil je dan ontkennen dat je een huillie bent? 10.gif

Verder ben ik niet begonnen over toen ik SL was. Ik insinueerde ook niet dat jij voor de saaiste en stilste ronde ooit verantwoordelijk was, ik moest me slechts verdedigen, omdat jullie maar aan blijven vallen met zijn allen, en men zei dat het MIJN schuld was.

En iedereen maar klagen over hoe ik steeds aan het bitchen ben. Ik ben niet degene die maar bezig blijft, ik verdedig mezelf slechts.
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 17:50
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 17:48 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Als je nou je reacties terugleest, wil je dan ontkennen dat je een huillie bent? [ afbeelding ]

Verder ben ik niet begonnen over toen ik SL was. Ik insinueerde ook niet dat jij voor de saaiste en stilste ronde ooit verantwoordelijk was, ik moest me slechts verdedigen, omdat jullie maar aan blijven vallen met zijn allen, en men zei dat het MIJN schuld was.

En iedereen maar klagen over hoe ik steeds aan het bitchen ben. Ik ben niet degene die maar bezig blijft, ik verdedig mezelf slechts.
hehehe
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 17:51
buffy_popcorn.gif
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 17:56
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:50 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

hehehe
Dank je, het doet me deugd dat je het zelf ook ziet
AchJamaandag 5 december 2011 @ 17:56
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 17:48 schreef timmmmm het volgende:

Verder ben ik niet begonnen over toen ik SL was. Ik insinueerde ook niet dat jij voor de saaiste en stilste ronde ooit verantwoordelijk was, ik moest me slechts verdedigen, omdat jullie maar aan blijven vallen met zijn allen, en men zei dat het MIJN schuld was.

En iedereen maar klagen over hoe ik steeds aan het bitchen ben. Ik ben niet degene die maar bezig blijft, ik verdedig mezelf slechts.
boo.fucking.hoo.jpg
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 17:58
#Votee Cable.

Cable (8) Etc, Honkeytonk,theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (2) -Amber-, CaLeX
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 17:58
quote:
7s.gif Op maandag 5 december 2011 17:56 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dank je, het doet me deugd dat je het zelf ook ziet
O, ik was ervan overtuigd dat dit een correcte reactie was in een discussie om iemands punten te weerleggen en te overtuigen van jouw visie, je weet wel, zoals je een discussie dient te voeren.

Voorbeeld A:

quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 17:06 schreef timmmmm het volgende:

[..]

hehehe
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 18:08
##Unvotee Cable.
##Vote Sam

Cable (8) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (2) -Amber-, CaLeX, honkeytonk

In het geval dat suprisepiet Cable vermoord wil ik dat Sam de volgende is. Da's mijn motivatie.
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 18:10
Cable (8) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk

:P
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 18:11
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 18:10 schreef naatje_1 het volgende:
Cable (8) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk

:P
Dank!
AchJamaandag 5 december 2011 @ 18:13
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 18:10 schreef naatje_1 het volgende:
Cable (8) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje
Ijsdraakje (2) charmed_angel, TV
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk

:P
En Cable op 8 laten staan... :')
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 18:15
Cable (7) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje
Ijsdraakje (3) charmed_angel, TV, Wijze Piet
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 18:15
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 17:58 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

O, ik was ervan overtuigd dat dit een correcte reactie was in een discussie om iemands punten te weerleggen en te overtuigen van jouw visie, je weet wel, zoals je een discussie dient te voeren.

Voorbeeld A:

[..]

O, toen moest ik lachen omdat je de post voor dat a4tje zei dat je er geen woorden meer aan vuil ging maken
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 18:13 schreef AchJa het volgende:

[..]

En Cable op 8 laten staan... :')
Onoplettende ik is onoplettend _O- :')
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 18:17
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 18:15 schreef timmmmm het volgende:

[..]

O, toen moest ik lachen omdat je de post voor dat a4tje zei dat je er geen woorden meer aan vuil ging maken
Ja, als je door blijft janken in een slachtofferrol en mij vervolgens van alles verwijt kun je hem krijgen ook.
O nee, ik verdedig me slechts..
AchJamaandag 5 december 2011 @ 18:17
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 18:15 schreef Rave_NL het volgende:
Cable (7) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje
Ijsdraakje (3) charmed_angel, TV, Wijze Piet
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk
Ik weet dat mariniers niet al te best zijn in tellen, maar t/m 10 moet toch wel lukken?
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 18:17 schreef AchJa het volgende:

[..]

Ik weet dat mariniers niet al te best zijn in tellen, maar t/m 10 moet toch wel lukken?
klopt toch zo :D
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 18:19
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 18:17 schreef AchJa het volgende:

[..]

Ik weet dat mariniers niet al te best zijn in tellen, maar t/m 10 moet toch wel lukken?
Ik tel enkel tot 3.
En daarnaast telt liesjes stem dubbel, novice.
AchJamaandag 5 december 2011 @ 18:20
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 18:19 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Ik tel enkel tot 3.
En daarnaast telt liesjes stem dubbel, novice.
Mondje klamboe jij...

kut...
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 18:20 schreef AchJa het volgende:

[..]

Mondje klamboe jij...

kut...
_O-
timmmmmmaandag 5 december 2011 @ 18:24
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 18:17 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Ja, als je door blijft janken in een slachtofferrol en mij vervolgens van alles verwijt kun je hem krijgen ook.
O nee, ik verdedig me slechts..
jammer dat je het allemaal zo hoog opneemt. Het is maar een spelletje hoor
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 18:27
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 18:24 schreef timmmmm het volgende:

[..]

jammer dat je het allemaal zo hoog opneemt. Het is maar een spelletje hoor
Je hebt in ieder geval je zin. De lol is er van mij nu wel van af.
AchJamaandag 5 december 2011 @ 18:32
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 18:27 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Je hebt in ieder geval je zin. De lol is er van mij nu wel van af.
Rave, nog ff doorstompen. Je doet het goed! ^O^

Volgens mij zit die Timmm bij de marechaussee...
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 18:34
Tsk, ik had al gestemd.

Cable (8) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje, IJsdraakje
Ijsdraakje (3) charmed_angel, TV, Wijze Piet
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk
Bartjebartmaandag 5 december 2011 @ 18:40
Jeses wat een gezelligheid in het spel weer :)
AchJamaandag 5 december 2011 @ 18:41
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 18:34 schreef IJsdraakje het volgende:
Tsk, ik had al gestemd.
Duh... -O-

Denk je eens een keer mee te denken... :')
gomimaandag 5 december 2011 @ 18:42
## vote cable

Cable (9) Etc, theatermama, timmmmm, EllaN,Knetter, liesje, IJsdraakje, gomi
Ijsdraakje (3) charmed_angel, TV, Wijze Piet
Timmmmm (2) samthegreat5m, Cable!!!!
samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 19:07
Einde van de stemming, dagpost volgt.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:07 schreef Rave_NL het volgende:
Einde van de stemming, dagpost volgt.
Jippiedieee.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:10
Zeg, jullie weten wel dat als jullie mij vermoorden jullie onschuldig gewoon-piet bloed aan jullie handen hebben he :').

Ik zeg het u nu alvast..
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:10 schreef samthegreat5 het volgende:
Zeg, jullie weten wel dat als jullie mij vermoorden jullie onschuldig gewoon-piet bloed aan jullie handen hebben he :').

Ik zeg het u nu alvast..
Dat zeggen ze allemaal.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:12
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:10 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Dat zeggen ze allemaal.
See for yourself. Weet wel dat ik met een big smile op m'n gezicht zit in m'n graf lig straks als jullie ''gewone piet'' achter mijn naam zien staan :P.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:13
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:12 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

See for yourself. Weet wel dat ik met een big smile op m'n gezicht zit straks als jullie ''gewone piet'' achter mijn naam zien staan :P.
Waarom zou je blij zijn als je onterecht vermoord bent?
Is die wraak echt zo belangrijk? De beste wraak is succes, vraag het maar aan deze ervaringsdeskundige :7
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:15
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:13 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Waarom zou je blij zijn als je onterecht vermoord bent?
Is die wraak echt zo belangrijk? De beste wraak is succes, vraag het maar aan deze ervaringsdeskundige :7
Omdat jullie dan waarschijnlijk zoiets hebben van: ''oh kut.. hij had toch gelijk''.
Bovendien gaat het niet om wraak hoor, maar meer om een beetje trollen. Wou het spel wat spannender maken voor mezelf :P.

--> Godfather theme posten, overduidelijk er op hinten dat ik complot-piet ben :').

Maar we gaan het zien, try me.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:17
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:15 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Omdat jullie dan waarschijnlijk zoiets hebben van: ''oh kut.. hij had toch gelijk''.
Bovendien gaat het niet om wraak hoor, maar meer om een beetje trollen. Wou het spel wat spannender maken voor mezelf :P.

--> Godfather theme posten, overduidelijk er op hinten dat ik complot-piet ben :').

Maar we gaan het zien, try me.
Goede tactiek. Als elke complotpiet nou gaat hinten dat hij complotpiet is zal niemand ze verdenken :{ Nee, werkt niet. Subtiel evenwicht vinden, daar gaat het om :7
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:21
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:17 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Goede tactiek. Als elke complotpiet nou gaat hinten dat hij complotpiet is zal niemand ze verdenken :{ Nee, werkt niet. Subtiel evenwicht vinden, daar gaat het om :7
Haha :P.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:23
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:21 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Haha :P.
Geen ander antwoord?
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:27
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:23 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Geen ander antwoord?
Muah, jawel. Als iedere complotpiet zou gaan hinten dat hij er 1 was zou het het voor ons wel makkelijker kunnen maken. Maar de kans bestaat ook dat je dan een onschuldige veroordeelt, of iemand die met de maffia samenspant bijvoorbeeld.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:30
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:27 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Muah, jawel. Als iedere complotpiet zou gaan hinten dat hij er 1 was zou het het voor ons wel makkelijker kunnen maken. Maar de kans bestaat ook dat je dan een onschuldige veroordeelt, of iemand die met de maffia samenspant bijvoorbeeld.
Oke! Dan doe ik nu een ronddraaiende smiley omdat ik hier niks op te antwoorden heb.
Moet je opletten, oke? Komt-ie!
:s)
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:33
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:30 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Oke! Dan doe ik nu een ronddraaiende smiley omdat ik hier niks op te antwoorden heb.
Moet je opletten, oke? Komt-ie!
:s)
Nou, geweldig :'). :P
Iemand zou ook een dealtje kunnen hebben gemaakt met de maffia in ruil voor immuniteit (dus dat ze jou met rust laten). Ook handig om die mensen uit de weg te ruimen.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:34
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:33 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Nou, geweldig :'). :P
Iemand zou ook een dealtje kunnen hebben gemaakt met de maffia in ruil voor immuniteit (dus dat ze jou met rust laten). Ook handig om die mensen uit de weg te ruimen.
Dat kan niet, komt-ie nog een keer! :s)
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:34
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:34 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Dat kan niet, komt-ie nog een keer! :s)
Hoezo kan dat niet?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:36
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:34 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Hoezo kan dat niet?
Lees de OP een keer goed door, of denk logisch na.
AchJamaandag 5 december 2011 @ 19:36
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:34 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Hoezo kan dat niet?
Novice... :')
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:39
D'r staat toch nergens in de OP dat het niet mag?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:39
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:39 schreef samthegreat5 het volgende:
D'r staat toch nergens in de OP dat het niet mag?
Denk in dat geval logisch na.
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 19:40
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:36 schreef AchJa het volgende:

[..]

Novice... :')
Heb jij jouw afgestompte pet op vandaag :P?
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:40
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:39 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Denk in dat geval logisch na.
Sorry, de logica ontgaat mij.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:42
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:40 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Sorry, de logica ontgaat mij.
Oke.
AchJamaandag 5 december 2011 @ 19:42
quote:
1s.gif Op maandag 5 december 2011 19:40 schreef EllaN het volgende:

[..]

Heb jij jouw afgestompte pet op vandaag :P?
:D Heb ik nooit... O-)
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:43
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:42 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Oke.
Verlicht me :).
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:44
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:43 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Verlicht me :).
Ik ben vandaag door externe redenen te chagrijnig om dat te doen :{
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:44
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:44 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Ik ben vandaag door externe redenen te chagrijnig om dat te doen :{
Ok, prima. Dan een andere keer. Ik hoor het wel ;).
AchJamaandag 5 december 2011 @ 19:47
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:40 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Sorry, de logica ontgaat mij.
Jij snapt er lekker niks van!

Probeer nou gvd eens mee te doen hier samen met die andere lamme tak die Sine Amber heet.

Ik weet dat jullie er een beetje ingerommeld zijn, maar je bent slim genoeg om te snappen hoe dit spel werkt.

Dat je er geen effort in wil steken prima, maar bedank dan voor de eer en doe gewoon niet mee.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:47 schreef AchJa het volgende:

[..]

Jij snapt er lekker niks van!

Probeer nou gvd eens mee te doen hier samen met die andere lamme tak die Sine Amber heet.

Ik weet dat jullie er een beetje ingerommeld zijn, maar je bent slim genoeg om te snappen hoe dit spel werkt.

Dat je er geen effort in wil steken prima, maar bedank dan voor de eer en doe gewoon niet mee.
Goede reactie.
lyndamaandag 5 december 2011 @ 19:49
O+
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:49
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 19:49 schreef lynda het volgende:
O+
Hartje voor lynda O+
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 19:51
Heb zin in de dagpost :D.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:51 schreef EllaN het volgende:
Heb zin in de dagpost :D.
Ik ook! Vooral omdat het toch de enige posts is waarvan ik zeker weet dat ik er niet dood in ga *O*
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:54
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:53 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Ik ook! Vooral omdat het toch de enige posts is waarvan ik zeker weet dat ik er niet dood in ga *O*
En ik niet!
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 19:54 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

En ik niet!
Laten we hopen dat je doodgaat, als je maffia bent ben ik blij, als je geen maffia bent ben ik blij omdat je toch niet veel toevoegt voor het dorp :P
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 19:55
sinterklaasjournaal.jpg

Sinterklaasjournaal van dag 3

De woorden van Naatje waren nog lang niet vergeten
toen de Pieten tekeer gingen, als door de duivel bezeten!
"Cable was het! Die vuile lul!"
Liesje maande tot rust: "Dit keer geen flauwekul!"

"Nee sam dan!" "Nee ijsdraakje! Tijd dat die ontdooit!
Want 4 kills in één nacht solo door Cable kan nooit!"
Liesje dacht na, maar ging af op haar gevoel
Ze wist wie het was en hield haar hoofd koel.

"Oke luister uit lui, dit wordt het plan:
Iedereen naar Cable toe en confronteren hem dan
We pakken hem op en gooien hem van boord
Zodat niemand zich meer aan die droeftoeter stoort!"

Het plan klinkte logisch maar wat was het geval?
Halverwege de tocht klonk er voor hen een knal
Ze trokken een sprintje en toen schrok het volk
Van Cable's hut reste nog enkel een rookwolk

"En nu is het godverdomme genoeg!"
Liesje was bereid te geven waar het volk om vroeg
Ze had een oplossing voor het probleem, een redelijk nette
Ze pakte haar revolver voor wat Russisch roulette

Zowel Sam als Draakje werden op de knieen gedwongen
En een ijskoude lucht vulde ieders longen
Met één kogel in de cilinder gaf ze een draai
"Als iemand nu nog wat op te biechten heeft, spreek, gil, praai!"

De twee pieten begonnen allebei te jammeren,
dat ze onschuldig waren, als een stelletje lammeren
De loop werd op Sam zijn hoofd gezet tot zijn schrik
de trekker werd overgehaald maar toen: "klik"

De beurt was aan IJsdraakje en die hield het niet meer
met ogen vol tranen keek ze alleen nog maar neer
De menigte begon te joelen, en je hoorde alleen nog maar gebral
Maar wederom klonk er een klik, en geen knal

to be continued
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:56
:o
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 19:57
Wacht, ben ik dood of heb ik mazzel?
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 19:57
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 19:55 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Laten we hopen dat je doodgaat, als je maffia bent ben ik blij, als je geen maffia bent ben ik blij omdat je toch niet veel toevoegt voor het dorp :P
Haha, als ik morgen nog niet dood ben dan beloof ik normaal te doen :P.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:58
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 19:57 schreef IJsdraakje het volgende:
Wacht, ben ik dood of heb ik mazzel?
Jij hebt mazzel, Sam ook en in Sam's geval heeft het dorp pecht. Wat er met Cable is weet ik niet?
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 19:58
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 19:57 schreef IJsdraakje het volgende:
Wacht, ben ik dood of heb ik mazzel?
Er zijn nog 4 kamers in de cilinder, ik voer de spanning op omdat ik nog niet klaar was en jullie al veel te lang liepen te wachten..
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 19:58
Cable is dood? Wat was hij?
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 20:00
Leuke teksten weer Rave :D
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:01
Meh, ik denk dat ik er aan ga. Twee lege kamers en ik moet de 3e weer waarschijnlijk :P. Denk dat m'n geluk op is.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:01 schreef samthegreat5 het volgende:
Meh, ik denk dat ik er aan ga. Twee lege kamers en ik moet de 3e weer waarschijnlijk :P. Denk dat m'n geluk op is.
Zoveel geluk hebben we vast niet...

(Ik moetm inder haten ;( )
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:04
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:03 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Zoveel geluk hebben we vast niet...

(Ik moetm inder haten ;( )
Whaha, ach. Ik begrijp wel dat iedereen me dood wil. Niet echt veel nuttigs toegevoegd aan 't topic :P.

Achja, als ik straks nog blijk te leven zal ik m'n leven beteren.
AchJamaandag 5 december 2011 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:04 schreef samthegreat5 het volgende:

Achja, als ik straks nog blijk te leven zal ik m'n leven beteren.
Dat is je geraden!

Of had je het niet tegen mij?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:05 schreef AchJa het volgende:

[..]

Dat is je geraden!

Of had je het niet tegen mij?
Ik hoop tegen het hele dorp.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:06
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:05 schreef AchJa het volgende:

[..]

Dat is je geraden!

Of had je het niet tegen mij?
Nee, niet per se :P. Maar ik dacht al wel dat er een kans was dat je dat zou denken.
Maarja, ik heb het dus ook tegen jou :).
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 20:07
Cliffhangers. :'(
AchJamaandag 5 december 2011 @ 20:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:06 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Nee, niet per se :P. Maar ik dacht al wel dat er een kans was dat je dat zou denken.
Maarja, ik heb het dus ook tegen jou :).
Ik ben een zandfabriek begonnen en zie het gras van de onderkant groeien. Van mij heb je geen last.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:09
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:07 schreef AchJa het volgende:

[..]

Ik ben een zandfabriek begonnen en zie het gras van de onderkant groeien. Van mij heb je geen last.
Say whut ?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:09 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Say whut ?
Dat is precies wat ik dacht.
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 20:10
De de verwensingen die de Pieten nu naar Sam liepen te sissen
waren voor hem genoeg om in zn broek te pissen
"Sterf als een man, jij vuile verrader!"
Weer een droge klik, en Liesje werd kwader

Ze richtte haar revolver weer op IJsdraakje
"Nu komt er gerechtigheid voor al jouw moorden, snaakje!"
Maar Liesje keek omhoog in plaats van in ijsdraakjes nek
De een na de ander stuk Cablegun viel neer op het dek

En midden in de grote groep Pieten
Viel de afgezaagde shotgun waardoor Pieten het leven lieten
"Ik zei het! Ik zei het!" riep IJsdraakje nog snel
Liesje: "Zeg dat het hem zelf maar als je hem ziet in de hel!"

*klik*
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 20:12
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:07 schreef IJsdraakje het volgende:
Cliffhangers. :'(
AchJamaandag 5 december 2011 @ 20:12
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:09 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

Say whut ?
Jij bent echt wereldvreemd...
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:12 schreef AchJa het volgende:

[..]

Jij bent echt wereldvreemd...
Nee, ik ben ''echt'' van een andere generatie ;).
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:13
We weten tenminste wel dat Cable complotpiet was:D
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:13
Ijsdraakje is dus geen maffia, dus is Sam het. Ijsdraakje zat volgens mij namelijk op cable.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:14
Ik snap alleen niet helemaal wat er nou gebeurt:
Ik krijg een droge klik en daarna komt de hele boel neerstorten. Ik ben niet dood, of?
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 20:14
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:13 schreef honkeytonk het volgende:
Ijsdraakje is dus geen maffia, dus is Sam het. Ijsdraakje zat volgens mij namelijk op cable.
er zijn nog twee kamers over, waarvan 1 met kogel. ;)
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:14 schreef samthegreat5 het volgende:
Ik snap alleen niet helemaal wat er nou gebeurt:
Ik krijg een droge klik en daarna komt de hele boel neerstorten. Ik ben niet dood, of?
Cablegun is ontploft en komt in stukjes uit de lucht vallen. Met het afgezaagde loopje wat bewijs is voor dat cable maffia was.
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:14 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

er zijn nog twee kamers over, waarvan 1 met kogel. ;)
Het aantal kamers maakt niks uit voor wie de maffia is ;)
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:16
Mooi rijmpje trouwens Rave.
Goed de huidige situatie er in verwerkt :P. Chapeau.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:16
Inderdaad! Hulde voor Rave!
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 20:20
Spanneeeennddd
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 20:21
ik snap het niet meer :? Wie zijn er dood :?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:22
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:21 schreef charmed_angel het volgende:
ik snap het niet meer :? Wie zijn er dood :?
Cable, die was maffia, zo blijkt. En nu gaat het nog tussen Sam en Ijsdraakje waarvan het zeer waarschijnlijk sam wordt omdat hij eerder op het aantal stemmen is gekomen.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:22
IJsdraakje en Cable, volgens mij.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:22
Oh, waarschijnlijk dan dat wat Honkey zegt.
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 20:22
Het definitieve woord komt nog.
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 20:22
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:22 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Cable, die was maffia, zo blijkt. En nu gaat het nog tussen Sam en Ijsdraakje waarvan het zeer waarschijnlijk sam wordt omdat hij eerder op het aantal stemmen is gekomen.
Ok :D Ja meestal staat het dikgedrukt :@
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 20:23
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:21 schreef charmed_angel het volgende:
ik snap het niet meer :? Wie zijn er dood :?
Iig Cable en als ik het goed begrijp gaat het nu tussen Sam en IJs. Of Cable idd maffia was weten we nog niet.
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 20:23
Ik wil weten of ik leef. ;(

Cliffhangers. :'(
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 20:23
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:22 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Cable, die was maffia, zo blijkt. En nu gaat het nog tussen Sam en Ijsdraakje waarvan het zeer waarschijnlijk sam wordt omdat hij eerder op het aantal stemmen is gekomen.
Waar lees je dan dat Calble maffia was?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:23
quote:
11s.gif Op maandag 5 december 2011 20:23 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Iig Cable en als ik het goed begrijp gaat het nu tussen Sam en IJs. Of Cable idd maffia was weten we nog niet.
Dat weten we wel. Hij was maffia.
De afgezaagde loopt, (het moordwapen) viel samen met cable uit de lcuth.
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:24
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:23 schreef IJsdraakje het volgende:
Ik wil weten of ik leef. ;(

Cliffhangers. :'(
Ik offer me wel voor je op :).
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 20:25
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:23 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Dat weten we wel. Hij was maffia.
De afgezaagde loopt, (het moordwapen) viel samen met cable uit de lcuth.
Je hebt gelijk. Dat is wel tof! *O*
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:25
quote:
11s.gif Op maandag 5 december 2011 20:23 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Waar lees je dan dat Calble maffia was?
quote:
En midden in de grote groep Pieten
Viel de afgezaagde shotgun waardoor Pieten het leven lieten
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:25
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:25 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Je hebt gelijk. Dat is wel tof! *O*
Zekers! Bedankt Naatje O+
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 20:27
"Genade! Genade! Ik heb niets misdaan!"
Sam's betoog wat volgde zorgde bij menig Piet voor een traan
Maar Liesje stelde zich harder op dan ze ooit was geweest
"Hier en nu houdt het op, en je dood zal reden zijn tot feest!"

Door de haan naar achter te trekken spande ze het wapen
En zag alleen nog Sam bambi-ogen die haar aan liepen te gapen
En toen als een donderslag bij heldere hemel klonk er een schot
En dat ene geluid bezegelde zijn lot

De Pieten begonnen te juichen, IJsdraakje kon alleen maar slikken
en begon stilzwijgend haar wonden te likken
Liesje stond versteend, en het werd weer stil op het dek
een oorverdovende stilte in de complete omtrek

Liesjes ogen begonnen te tranen, en haar schouders begonnen te schokken
Toen begonnen anderen ook te huilen, en de rest die schrokken
Liesje viel op haar knieën en jammerde heel begaan
"Wat heb ik gedaan, god, wat heb ik gedaan??"


SPOILER
De keuze voor Samthegreat was blijkbaar niet goed doordacht
Lieve Normale Piet, vind alsjeblieft vrede en rust zacht
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:27
Het spijt mij Sam, het spijt mij echt.
liesje1979maandag 5 december 2011 @ 20:28
:'(
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 20:29
Ik snap ook sowieso niet waarom jullie op Sam hebben gestemd :D Er waren helemaal geen hints :')
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:29
Ik voel mij hier verantwoordelijk voor -O-
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:29
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:29 schreef charmed_angel het volgende:
Ik snap ook sowieso niet waarom jullie op Sam hebben gestemd :D Er waren helemaal geen hints :')
Verdacht gedrag. :{
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:30
Ik zei het jullie :').
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:30
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:30 schreef samthegreat5 het volgende:
Ik zei het jullie :').
Als je echt baas was had je dit niet gezegd.
Stoicijns blijven is toch veel leuker!
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 20:30
Als jullie het niet erg vinden pink ik nu eerst even een traantje weg.. ;(
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 20:31
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:29 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Verdacht gedrag. :{
jij bent nu mijn verdachte :D

samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk

Maar goed ik zal er nu wel aan gaan deze nacht ;)
Dus even snel mijn verdenkingen opschrijven......

Ijsdraakje en honkeytonk!
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 20:34
Even compleet voor de OP

sinterklaasjournaal.jpg

Sinterklaasjournaal van dag 3

De woorden van Naatje waren nog lang niet vergeten
toen de Pieten tekeer gingen, als door de duivel bezeten!
"Cable was het! Die vuile lul!"
Liesje maande tot rust: "Dit keer geen flauwekul!"

"Nee sam dan!" "Nee ijsdraakje! Tijd dat die ontdooit!
Want 4 kills in één nacht solo door Cable kan nooit!"
Liesje dacht na, maar ging af op haar gevoel
Ze wist wie het was en hield haar hoofd koel.

"Oke luister uit lui, dit wordt het plan:
Iedereen naar Cable toe en confronteren hem dan
We pakken hem op en gooien hem van boord
Zodat niemand zich meer aan die droeftoeter stoort!"

Het plan klinkte logisch maar wat was het geval?
Halverwege de tocht klonk er voor hen een knal
Ze trokken een sprintje en toen schrok het volk
Van Cable's hut reste nog enkel een rookwolk

"En nu is het godverdomme genoeg!"
Liesje was bereid te geven waar het volk om vroeg
Ze had een oplossing voor het probleem, een redelijk nette
Ze pakte haar revolver voor wat Russisch roulette

Zowel Sam als Draakje werden op de knieen gedwongen
En een ijskoude lucht vulde ieders longen
Met één kogel in de cilinder gaf ze een draai
"Als iemand nu nog wat op te biechten heeft, spreek, gil, praai!"

De twee pieten begonnen allebei te jammeren,
dat ze onschuldig waren, als een stelletje lammeren
De loop werd op Sam zijn hoofd gezet tot zijn schrik
de trekker werd overgehaald maar toen: "klik"

De beurt was aan IJsdraakje en die hield het niet meer
met ogen vol tranen keek ze alleen nog maar neer
De menigte begon te joelen, en je hoorde alleen nog maar gebral
Maar wederom klonk er een klik, en geen knal

De verwensingen die de Pieten nu naar Sam liepen te sissen
waren voor hem genoeg om in zn broek te pissen
"Sterf als een man, jij vuile verrader!"
Weer een droge klik, en Liesje werd kwader

Ze richtte haar revolver weer op IJsdraakje
"Nu komt er gerechtigheid voor al jouw moorden, snaakje!"
Maar Liesje keek omhoog in plaats van in ijsdraakjes nek
De een na de ander stuk Cablegun (Complotpiet) viel neer op het dek

En midden in de grote groep Pieten
Viel de afgezaagde shotgun waardoor Pieten het leven lieten
"Ik zei het! Ik zei het!" riep IJsdraakje nog snel
Liesje: "Zeg dat het hem zelf maar als je hem ziet in de hel!"

*klik*

"Genade! Genade! Ik heb niets misdaan!"
Sam's betoog wat volgde zorgde bij menig Piet voor een traan
Maar Liesje stelde zich harder op dan ze ooit was geweest
"Hier en nu houdt het op, en je dood zal reden zijn tot feest!"

Door de haan naar achter te trekken spande ze het wapen
En zag alleen nog Sam bambi-ogen die haar aan liepen te gapen
En toen als een donderslag bij heldere hemel klonk er een schot
En dat ene geluid bezegelde zijn lot

De Pieten begonnen te juichen, IJsdraakje kon alleen maar slikken
en begon stilzwijgend haar wonden te likken
Liesje stond versteend, en het werd weer stil op het dek
een oorverdovende stilte in de complete omtrek

Liesjes ogen begonnen te tranen, en haar schouders begonnen te schokken
Toen begonnen anderen ook te huilen, en de rest die schrokken
Liesje viel op haar knieën en jammerde heel begaan
"Wat heb ik gedaan, god, wat heb ik gedaan??"

De keuze voor Samthegreat was blijkbaar niet goed doordacht
Lieve Normale Piet, vind alsjeblieft vrede en rust zacht.
EllaNmaandag 5 december 2011 @ 20:37
Interessant..
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:37
quote:
9s.gif Op maandag 5 december 2011 20:30 schreef Rave_NL het volgende:
Als jullie het niet erg vinden pink ik nu eerst even een traantje weg.. ;(
* samthegreat5 spreekt vanuit de pietenhemel:

Bedankt voor het medeleven. Ik trollde jullie succesvol en het werd mijn dood.
th_trolllol.jpg
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:38
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:31 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

jij bent nu mijn verdachte :D

samthegreat (3) -Amber-, CaLeX, honkeytonk

Maar goed ik zal er nu wel aan gaan deze nacht ;)
Dus even snel mijn verdenkingen opschrijven......

Ijsdraakje en honkeytonk!
Geniale opmerking dit.
Als je doodgaat ben ik maffia, want jij verdenkt mij en je gaat dood. Net zo duidelijk lals 1+1=2
Als je niet doodgaat ben ik ook maffia, want je gaat niet dood, want wij durfen je niet te doden omdat het anders te obvious is dat ik maffia ben.

Hoe kan ik hier als dorpswinnaar uitkomen?
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:37 schreef samthegreat5 het volgende:

[..]

* samthegreat5 spreekt vanuit de pietenhemel:

Bedankt voor het medeleven. Ik trollde jullie succesvol en het werd mijn dood.
[ afbeelding ]
Het is dus de bedoeling om niet te trollern als dorpszijnde. Als je wil trollen moet je in /49/ zijn.
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 20:39
Betekent dit dat de maffia mij gaat laten leven omdat ik tot verdachte uitgeroepen ben? In dat geval maak ik rustig mijn opdrachten af namelijk. :')
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:40
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:38 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Het is dus de bedoeling om niet te trollern als dorpszijnde. Als je wil trollen moet je in /49/ zijn.
Ik wilde wat leven in de brouwerij brengen ;( ..
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:40
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:39 schreef IJsdraakje het volgende:
Betekent dit dat de maffia mij gaat laten leven omdat ik tot verdachte uitgeroepen ben? In dat geval maak ik rustig mijn opdrachten af namelijk. :')
Ik hoop het in mijn geval ook. Maar de maffia laat jou sowieso al leven, want jij bent ook maffia.
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 20:41
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:40 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

Ik hoop het in mijn geval ook. Maar de maffia laat jou sowieso al leven, want jij bent ook maffia.
Niet dus. Srsly.
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:42
Ik denk, dat ik over 24 uur dood ben ;(
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:43
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:42 schreef honkeytonk het volgende:
Ik denk, dat ik over 24 uur dood ben ;(
Dan sleep ik je mee het graf in!
Muahaha..
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 20:44
Ik ga tv kijken! Tot morgen :D
samthegreat5maandag 5 december 2011 @ 20:45
quote:
14s.gif Op maandag 5 december 2011 20:44 schreef honkeytonk het volgende:
Ik ga tv kijken! Tot morgen :D
Veel plezier :)
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 20:49
Ik ga maar weer werk steken in de nachtpost.. ;(
naatje_1maandag 5 december 2011 @ 20:56
BAM, YOU BASTARDS! Mijn wraak was zoet en gelijk heb ik gekregen!
IJsdraakjemaandag 5 december 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op maandag 5 december 2011 20:49 schreef Rave_NL het volgende:
Ik ga maar weer werk steken in de nachtpost.. ;(
Het was wel een goeie dagpost. :Y
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 21:04
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 21:00 schreef IJsdraakje het volgende:

[..]

Het was wel een goeie dagpost. :Y
Ben iig blij dat er nog mensen zijn die het wél kunnen waarderen.. :)
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 21:04
quote:
10s.gif Op maandag 5 december 2011 20:56 schreef naatje_1 het volgende:
BAM, YOU BASTARDS! Mijn wraak was zoet en gelijk heb ik gekregen!
* Rave_NL gooit koekje*
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 21:06
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 20:29 schreef charmed_angel het volgende:
Ik snap ook sowieso niet waarom jullie op Sam hebben gestemd :D Er waren helemaal geen hints :')
bullshit, er waren bet zoveel goede hints naa sam als naar ijsdraakje, zo niet meer...
#ANONIEMmaandag 5 december 2011 @ 21:12
quote:
1s.gif Op maandag 5 december 2011 21:06 schreef CaLeX het volgende:

[..]

bullshit, er waren bet zoveel goede hints naa sam als naar ijsdraakje, zo niet meer...
ik heb die hints naar Sam gemist dan :?
CaLeXmaandag 5 december 2011 @ 21:14
quote:
17s.gif Op maandag 5 december 2011 21:12 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

ik heb die hints naar Sam gemist dan :?
dat denk ik, is ee post van mij geweest. Zit mobiel en kan je er niet mee helpen...


Ow en naatje, goed gedaan *O*
TheVulturemaandag 5 december 2011 @ 21:23
Ik heb in ieder geval Cable ontmaskerd :)
honkeytonkmaandag 5 december 2011 @ 21:46
Yes Man *O*

Nu nog even wachtedn op de nachtpost :D
Rave_NLmaandag 5 december 2011 @ 22:06
vol