FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #470 waar heloef een hork wordt
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 15:41
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier

Daar gaan we weer!
kreewoensdag 16 november 2011 @ 15:42
Die TT ook weer :')
Mag hopen dat dat niet gebeurt.
stefanhaanwoensdag 16 november 2011 @ 15:43
Zeg nooit nooit.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 15:45
Mijn god een Freddy Kruger met dildo's aan zijn handen in plaats van messen.
Wat. De. Neuk? :')
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 15:45
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:42 schreef kree het volgende:
Die TT ook weer :')
Mag hopen dat dat niet gebeurt.
Mwah botte harken schijnen meer succes te hebben.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 15:46
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:39 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Jij wordt nu pas wakker? ;(
Nee :s) ik sta nu pas op, ik ga vandaag helemaal niks doen ( wel wat werk op de computer en schoonmaken ) en voel me daar prima bij ~:)

Vandaag doe ik alles in slowmotion, en geen sportschool of andere dingen die zich buiten mijn huis afspelen *O*
kreewoensdag 16 november 2011 @ 15:47
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:45 schreef heloef het volgende:

[..]

Mwah botte harken schijnen meer succes te hebben.
Ja dit is nog wel interessant om het over te hebben ja.
Blijkbaar vallen (sommige) vrouwen daarop ofzo?
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 15:48
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:47 schreef kree het volgende:

[..]

Ja dit is nog wel interessant om het over te hebben ja.
Blijkbaar vallen (sommige) vrouwen daarop ofzo?
Als ik naar mijn omgeving kijken niet alleen sommige.
kreewoensdag 16 november 2011 @ 15:49
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:48 schreef heloef het volgende:

[..]

Als ik naar mijn omgeving kijken niet alleen sommige.
Vraag me af waarom, misschien kunnen de vrouwen er wat over zeggen.
Het gaat eigenlijk helemaal tegen mijn gedachte in om bot te zijn.

Maarja ik weet het ook niet :X
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 15:50
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:49 schreef kree het volgende:

[..]

Vraag me af waarom, misschien kunnen de vrouwen er wat over zeggen.
Het gaat eigenlijk helemaal tegen mijn gedachte in om bot te zijn.

Maarja ik weet het ook niet :X
Het is stoer enzo, denk ik.
Maar ik weet het verder ook niet hoor.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 15:51
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:49 schreef kree het volgende:

[..]

Vraag me af waarom, misschien kunnen de vrouwen er wat over zeggen.
Het gaat eigenlijk helemaal tegen mijn gedachte in om bot te zijn.

Maarja ik weet het ook niet :X
Het is niet bot, maar zelf verzekerd.
Aan onzekere verlegen jongentjes hebben vrouwen geen boodschap.
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 15:51
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:51 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Het is niet bot, maar zelf verzekerd.
Aan onzekere verlegen jongentjes hebben vrouwen geen boodschap.
Waarom eigenlijk niet?
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 15:51
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:49 schreef kree het volgende:

[..]

Vraag me af waarom, misschien kunnen de vrouwen er wat over zeggen.
Het gaat eigenlijk helemaal tegen mijn gedachte in om bot te zijn.

Maarja ik weet het ook niet :X
Macho en stoer enzo.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 15:52
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:51 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Het is niet bot, maar zelf verzekerd.
Aan onzekere verlegen jongentjes hebben vrouwen geen boodschap.
Lief is wat anders dan onzeker en verlegen he.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 15:53
Ik denk meer aan je veilig/beschermd en vrouw voelen
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 15:53
Wat lees ik nu heloef :o

:P
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 15:56
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:51 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Waarom eigenlijk niet?
Ik denk dat moonwalk wel gelijk heeft. Veilig en beschermd voelen. En dat gaat niet samen met een verlegen onzeker persoon.

Denk ik dan.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 15:56
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:53 schreef Newbie114 het volgende:
Wat lees ik nu heloef :o

:P
Ik zie er al schattig uit het beste dan kan doen is er voor zorgen dat ik het ook niet ben.
kreewoensdag 16 november 2011 @ 15:57
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:51 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Het is niet bot, maar zelf verzekerd.
Aan onzekere verlegen jongentjes hebben vrouwen geen boodschap.
zelf verzekerd ben ik wel.
Maar blijkbaar als je een botte lul ben dan maak je meer kans?
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 15:57
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:52 schreef heloef het volgende:

[..]

Lief is wat anders dan onzeker en verlegen he.
Je moet ook niet te lief zijn.
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 15:58
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:56 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik zie er al schattig uit het beste dan kan doen is er voor zorgen dat ik het ook niet ben.
Ahja.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:00
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:57 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Je moet ook niet te lief zijn.
Dat is dus mijn probleem.
Maar aan de andere kant, ik ben wel wie ik ben.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:00
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:57 schreef kree het volgende:

[..]

zelf verzekerd ben ik wel.
Maar blijkbaar als je een botte lul ben dan maak je meer kans?
Wat versta je onder botte lul?

Ik zie soms dat mannen echt alles voor een vrouw doen. En dat gaat nooit wat worden.

Als een man niet alles doet voor een vrouw lukt het vaak wel

De lieve man noemt de andere man dan een botte lul.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:02
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:56 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Ik denk dat moonwalk wel gelijk heeft. Veilig en beschermd voelen. En dat gaat niet samen met een verlegen onzeker persoon.

Denk ik dan.
Daarbij opgeteld vind ik het zelf ook fijn als een man mij "aan kan" en niet overal ja op knikt. Dat hij beslissingen neemt en assertief is, knopen door hakt en een eigen mening over dingen heeft.
Ik zou er doodmoe van worden als alles maar "kies jij maar" is, en er nooit ergens een verhitte discussie over ontstaat. Al die dingen passen wel een beetje bij het algemene beeld van een zelfverzekerde man. Breng je dat terug naar de oertijd dan heb je de holbewoner die op jacht gaat om een wild dier te vangen, en een vrouw aan haar haren mee naar zijn grot sleurt. Een holbewoner die verlegen met een grassprietje zou afwachten, zou niet lang overleven denk ik, en zichzelf niet kunnen voortplanten.

Goed, we leven nu niet meer in die tijd en emancipatie etc. , maar voor mij zit daar toch nog wel wat in, en ik denk voor veel vrouwen ook, al dan niet onbewust
kreewoensdag 16 november 2011 @ 16:04
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:00 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Wat versta je onder botte lul?

Ik zie soms dat mannen echt alles voor een vrouw doen. En dat gaat nooit wat worden.

Als een man niet alles doet voor een vrouw lukt het vaak wel

De lieve man noemt de andere man dan een botte lul.
Bijvoorbeeld grof zijn tegen een meid.
Tja of noem het slap lullen en doen alsof je totaal geen interesse hebt in haar.
En blijkbaar trekt dat dan juist vrouwen aan.

TJa weet niet eigenlijk hoe ik het precies moet omschrijven.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:05
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:04 schreef kree het volgende:

[..]

Bijvoorbeeld grof zijn tegen een mei
d.
Tja of noem het slap lullen en doen alsof je totaal geen interesse hebt in haar.
En blijkbaar trekt dat dan juist vrouwen aan.

TJa weet niet eigenlijk hoe ik het precies moet omschrijven.
Grof zijn is niet hetzelfde als zelfverzekerd hoor, maar je hoeft een vrouw niet continu zonder slag of stoot haar zin te geven
kreewoensdag 16 november 2011 @ 16:06
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:02 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Daarbij opgeteld vind ik het zelf ook fijn als een man mij "aan kan" en niet overal ja op knikt. Dat hij beslissingen neemt en assertief is, knopen door hakt en een eigen mening over dingen heeft.
Ik zou er doodmoe van worden als alles maar "kies jij maar" is, en er nooit ergens een verhitte discussie over ontstaat. Al die dingen passen wel een beetje bij het algemene beeld van een zelfverzekerde man. Breng je dat terug naar de oertijd dan heb je de holbewoner die op jacht gaat om een wild dier te vangen, en een vrouw aan haar haren mee naar zijn grot sleurt. Een holbewoner die verlegen met een grassprietje zou afwachten, zou niet lang overleven denk ik, en zichzelf niet kunnen voortplanten.

Goed, we leven nu niet meer in die tijd en emancipatie etc. , maar voor mij zit daar toch nog wel wat in, en ik denk voor veel vrouwen ook, al dan niet onbewust
Ja zoiets is het denk.

Hadden we de trouwdatum al vastgezet hahahaha.
Ik ga overal tegen in waarmee ik het niet eens ben.

Maarja het rare is dat ik daardoor ook m'n eigen ruiten mee ingooi
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:06
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:02 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Daarbij opgeteld vind ik het zelf ook fijn als een man mij "aan kan" en niet overal ja op knikt. Dat hij beslissingen neemt en assertief is, knopen door hakt en een eigen mening over dingen heeft.
Ik zou er doodmoe van worden als alles maar "kies jij maar" is, en er nooit ergens een verhitte discussie over ontstaat. Al die dingen passen wel een beetje bij het algemene beeld van een zelfverzekerde man. Breng je dat terug naar de oertijd dan heb je de holbewoner die op jacht gaat om een wild dier te vangen, en een vrouw aan haar haren mee naar zijn grot sleurt. Een holbewoner die verlegen met een grassprietje zou afwachten, zou niet lang overleven denk ik, en zichzelf niet kunnen voortplanten.

Goed, we leven nu niet meer in die tijd en emancipatie etc. , maar voor mij zit daar toch nog wel wat in, en ik denk voor veel vrouwen ook, al dan niet onbewust
Ik ben wel zo'n iemand die geen zin heeft in ruzies en die de vrede probeert te bewaken. :')
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:06
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:02 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Daarbij opgeteld vind ik het zelf ook fijn als een man mij "aan kan" en niet overal ja op knikt. Dat hij beslissingen neemt en assertief is, knopen door hakt en een eigen mening over dingen heeft.
Ik zou er doodmoe van worden als alles maar "kies jij maar" is, en er nooit ergens een verhitte discussie over ontstaat. Al die dingen passen wel een beetje bij het algemene beeld van een zelfverzekerde man. Breng je dat terug naar de oertijd dan heb je de holbewoner die op jacht gaat en een vrouw aan haar haren mee naar zijn grot sleurt. Een holbewoner die verlegen met een grassprietje zou afwachten, zou niet lang overleven denk ik, en zichzelf niet kunnen voortplanten.

Goed, we leven nu niet meer in die tijd en emancipatie etc. , maar voor mij zit daar toch nog wel wat in, en ik denk voor veel vrouwen ook, al dan niet onbewust
Dat weet ik wel zeker! Je moet als man je niet gedragen als een personelijke butler. En je moet heel goed en snel beslissingen kunnen maken.

Een sterke eigen wil en mening is vaak ook belangrijk.
kreewoensdag 16 november 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:05 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Grof zijn is niet hetzelfde als zelfverzekerd hoor, maar je hoeft een vrouw niet continu zonder slag of stoot haar zin te geven
Ja ok, maargoed jij weet het hahaha.
Ik kom hard voor mijn mening op maar die strookt dan weer niet ofzo tja, het is gewoon ook echt denk dat je iemand maar moet tegenkomen die "klikt"
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:08
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:06 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik ben wel zo'n iemand die geen zin heeft in ruzies en die de vrede probeert te bewaken. :')
Als je van te voren duidelijk bent over wat je wel en niet wilt komen er geen ruzies
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:10
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:08 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Als je van te voren duidelijk bent over wat je wel en niet wilt komen er geen ruzies
Precies, het staat voor mij niet gelijk aan de hele tijd ruzie maken :s)


quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:06 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Dat weet ik wel zeker! Je moet als man je niet gedragen als een personelijke butler. En je moet heel goed en snel beslissingen kunnen maken.

Een sterke eigen wil en mening is vaak ook belangrijk.
Helemaal mee eens, je brengt iemand ook niet elke dag ontbijt op bed. Als je dan ontbijt op bed krijgt is het speciaal
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:12
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:07 schreef kree het volgende:

[..]

Ja ok, maargoed jij weet het hahaha.
Ik kom hard voor mijn mening op maar die strookt dan weer niet ofzo tja, het is gewoon ook echt denk dat je iemand maar moet tegenkomen die "klikt"
Weet ik maar jij hakt geen knopen door :) je hebt een hele sterke eigen mening over dingen waar je de knoop niet over door wil hakken. Ik denk dat dat een hele andere vorm van "bij je mening blijven is" . Het is niet de manier die ik nu bedoel in ieder geval
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:12
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:10 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Precies, het staat voor mij niet gelijk aan de hele tijd ruzie maken :s)
En als je het niet met elkaar eens bent is dat geen punt. Als je elkaars mening maar respecteerd. En niet tot het bot door gaat om gelijk te krijgen.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:13
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:12 schreef ook_gek het volgende:

[..]

En als je het niet met elkaar eens bent is dat geen punt. Als je elkaars mening maar respecteerd. En niet tot het bot door gaat om gelijk te krijgen.
Als twee mensen dat niet kunnen dan snap ik sowieso niet hoe ze van plan zijn om samen grijs te worden :P
kreewoensdag 16 november 2011 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:12 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Weet ik maar jij hakt geen knopen door :) je hebt een hele sterke eigen mening over dingen waar je de knoop niet over door wil hakken. Ik denk dat dat een hele andere vorm van "bij je mening blijven is" . Het is niet de manier die ik nu bedoel in ieder geval
Of eigenlijk wat je nu wil zeggen. :)
Ik hou teveel opties open?
Godshandwoensdag 16 november 2011 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 15:51 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Waarom eigenlijk niet?
Daar worden ze zelf onzeker van :D

Edit: te laat eigenlijk ook, waar bemoei ik me mee :')
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:13 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Als twee mensen dat niet kunnen dan snap ik sowieso niet hoe ze van plan zijn om samen grijs te worden :P
Hangt er van af natuurlijk waar de menings verschil over gaat.

Je hoeft het niet altijd eens te zijn met elkaar in een relatie. Als je elkaar maar respecteerd en er geen punt van gaat maken.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:17
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:14 schreef kree het volgende:

[..]

Of eigenlijk wat je nu wil zeggen. :)
Ik hou teveel opties open?
Nee jij durft bv ergens geen punt achter te zetten.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:18
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:14 schreef kree het volgende:

[..]

Of eigenlijk wat je nu wil zeggen. :)
Ik hou teveel opties open?
Nee, je hakt geen knopen door, jij lost je problemen niet op doordat je geen knopen door hakt. Dat past juist niet bij het beeld van een man die beslissingen neemt en snel kan nadenken/schakelen om even heel cliche gezegd " de vrouw te redden/beschermen" .

Niet elke vrouw is zo hoor ik spreek voor mezelf, maar er zijn veel vrouwen die daar onbewust toch voor bedanken.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:19
Eens met Moonwalk.
kreewoensdag 16 november 2011 @ 16:21
Ik faal :')

Ja snap trouwens wel het punt.
En dat is dus *verzekerd zijn van jezelf *

Maarja blijft lastig hoor :)
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:22
Je moet gewoon slagvaardiger zijn.
Gewoon duidelijk zijn tegen dat meisje wat je smst, dan ben je maar bot het is tenminste wel duidelijk.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:23
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:21 schreef kree het volgende:
Ik faal :')

Ja snap trouwens wel het punt.
En dat is dus *verzekerd zijn van jezelf *

Maarja blijft lastig hoor :)
Ik ben ook niet goed in beslissingen maken hoor; zit ook wel een beetje in je karakter.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:23
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:18 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Nee, je hakt geen knopen door, jij lost je problemen niet op doordat je geen knopen door hakt. Dat past juist niet bij het beeld van een man die beslissingen neemt en snel kan nadenken/schakelen om even heel cliche gezegd " de vrouw te redden/beschermen" .

Niet elke vrouw is zo hoor ik spreek voor mezelf, maar er zijn veel vrouwen die daar onbewust toch voor bedanken.
Ik ben juist wel zo. Ik kan heel snel schakelen. Ik ben het type van na het eten, hier je schoenen en jas en hup auto in. En dan niks verklappen en ergens heen rijden voor koffie of een ijsje te eten.

Tijdens praten kan ik heel snel schakelen en in het dagelijks leven ook. Niet denken maar doen!

quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:19 schreef Myraela het volgende:
Eens met Moonwalk.
Jij bent helemaal fan van de i like functie he op facebook haha
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:23
Gewoon echt kiezen, ja of nee, link of rechts. Geen ja maar als dan misschien toch ooit.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:23
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:22 schreef heloef het volgende:
Je moet gewoon slagvaardiger zijn.
Gewoon duidelijk zijn tegen dat meisje wat je smst, dan ben je maar bot het is tenminste wel duidelijk.
Je kan toch ook duidelijk zijn en toch geen keuzes kunnen maken?
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:24
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:23 schreef ook_gek het volgende:

Jij bent helemaal fan van de i like functie he op facebook haha
683.gif
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:24
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:23 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Ik ben juist wel zo. Ik kan heel snel schakelen. Ik ben het type van na het eten, hier je schoenen en jas en hup auto in. En dan niks verklappen en ergens heen rijden voor koffie of een ijsje te eten.

Tijdens praten kan ik heel snel schakelen en in het dagelijks leven ook. Niet denken maar doen!

[..]

Jij bent helemaal fan van de i like functie he op facebook haha
Zoiets heb ik wel eens mee gemaakt O+ prachtig. Dat is zeg maar de moderne versie van aan mijn haren mee naar de grot sleuren :s)
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:25
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:23 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Je kan toch ook duidelijk zijn en toch geen keuzes kunnen maken?
Hoe bedoel je?

Hij wist dat hij niet meer dan vrienden wou zijn met die vrouw.
Dat was voor haar niet duidelijk.

In plaats van het duidelijk te maken ging hij twijfelen en het alleen maar moeilijk maken voor zichzelf.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:25
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:22 schreef heloef het volgende:
Je moet gewoon slagvaardiger zijn.
Gewoon duidelijk zijn tegen dat meisje wat je smst, dan ben je maar bot het is tenminste wel duidelijk.
Het is niet bot zijn. Je moet wel de knoop door hakken van ik vind je leuk ipv er omheen draaien en hopen met lief te doen iets te bereiken.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:26
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:23 schreef Myraela het volgende:
Gewoon echt kiezen, ja of nee, link of rechts. Geen ja maar als dan misschien toch ooit.
like
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:26
Veranderingen zijn eng, ik wens graag voorgaande een date al een duidelijke planning te ontvangen.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:26
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:25 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Het is niet bot zijn. Je moet wel de knoop door hakken van ik vind je leuk ipv er omheen draaien en hopen met lief te doen iets te bereiken.
Hij had het op een lieve manier proberen duidelijk te maken.
Dat werkte niet dus dan maar bot lijkt mij.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:27
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:26 schreef Myraela het volgende:
Veranderingen zijn eng, ik wens graag voorgaande een date al een duidelijke planning te ontvangen.
Inclusief gepland plasmomentje?
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:27
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:26 schreef Myraela het volgende:
Veranderingen zijn eng, ik wens graag voorgaande een date al een duidelijke planning te ontvangen.
Ik zal even een routekaartje met exacte tijden van onze date maken.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:27
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:25 schreef heloef het volgende:

[..]

Hoe bedoel je?

Hij wist dat hij niet meer dan vrienden wou zijn met die vrouw.
Dat was voor haar niet duidelijk.

In plaats van het duidelijk te maken ging hij twijfelen en het alleen maar moeilijk maken voor zichzelf.
Je twijfel kan je ook uiten. En dat gebeurd nu blijkbaar niet.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:28
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:27 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Inclusief gepland plasmomentje?
En routebeschrijving richting het toilet.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:28
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:27 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Je twijfel kan je ook uiten. En dat gebeurd nu blijkbaar niet.
Maar hij twijfelde niet.
Het enige waar hij over twijfelde is hou hij het zou zeggen.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:28
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:28 schreef heloef het volgende:

[..]

Maar hij twijfelde niet.
Het enige waar hij over twijfelde is hou hij het zou zeggen.
nja goed, het was ook een algemeen statement.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:29
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:28 schreef debeterebob het volgende:

[..]

nja goed, het was ook een algemeen statement.
Maar twijfel kan je wel uiten ja, maar wees daar wel duidelijk in, in plaats van om de hete brei heen te draaien.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:30
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:24 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Zoiets heb ik wel eens mee gemaakt O+ prachtig. Dat is zeg maar de moderne versie van aan mijn haren mee naar de grot sleuren :s)
Haha aan de haren trekken doe ik wel in bed :P

Maar kennelijk werkt het wel goed. Spontaan zijn in je beslissingen. Dat gaat ook de sleur tegen vind ik.

Het moet zo goed als elke dag een verasing zijn hoe die gaat worden. Dus weinig plannen, en dingen doen die in je opkomen.

Bv je zit zaterdag middag op de bank met thee. En je hebt het over iets lekkers. Hop auto in en we rijden naar de stad en halen daar een warme stroopwafel :D
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:31
Ik ben totaal niet spontaan.
Ben ik veel te bedachtzaam voor, ik kan ook zo'n beetje alles relativeren.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:31
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:30 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Haha aan de haren trekken doe ik wel in bed :P

:9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:32
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:30 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Haha aan de haren trekken doe ik wel in bed :P

Maar kennelijk werkt het wel goed. Spontaan zijn in je beslissingen. Dat gaat ook de sleur tegen vind ik.

Het moet zo goed als elke dag een verasing zijn hoe die gaat worden. Dus weinig plannen, en dingen doen die in je opkomen.

Bv je zit zaterdag middag op de bank met thee. En je hebt het over iets lekkers. Hop auto in en we rijden naar de stad en halen daar een warme stroopwafel :D
Ik ga met jou trouwen *;
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:32
Ik ben wel spontaan in wat ik doe, maar als ik met iemand afspreek weet ik dat wel liefst iets van te voren. Het random "ik kom zo langs" vind ik minder.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:33
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:31 schreef heloef het volgende:
Ik ben totaal niet spontaan.
Ben ik veel te bedachtzaam voor, ik kan ook zo'n beetje alles relativeren.
Deze week weer eens achter komen hoe veel ik alles relativeer. Complimenten vind ik leuk hoor, maar echt spontaan reageer ik er niet op. Ik doe best vaak alsof alles niks voorstelt...
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:32 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik ga met jou trouwen *;
Haha oh maar dan moet je wel effe op je PM reageren.

Kan je skien en masseren? :D
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:34
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:32 schreef Myraela het volgende:
Ik ben wel spontaan in wat ik doe, maar als ik met iemand afspreek weet ik dat wel liefst iets van te voren. Het random "ik kom zo langs" vind ik minder.
Nee joh! Wel vaste tijd van ik ben er tussen zo en zo laat. Maar wat je dan gaat doen? Weet ik veel zie ik dan wel :)
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:34
Ik ken mensen die alles in hun hoofd vooruit plannen.
Ik heb dat dan weer totaal niet en zie wel hoe alles komt.
Ben ook gewoon een keer na school gewoon naar Utrecht gegaan, gewoon omdat het kon. :')
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:35
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:33 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Haha oh maar dan moet je wel effe op je PM reageren.

Kan je skien en masseren? :D
Ik kan niet skien, nog nooit gedaan zelfs, maar ik kan wel super goed koken en masseren :7
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:35
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:34 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Nee joh! Wel vaste tijd van ik ben er tussen zo en zo laat. Maar wat je dan gaat doen? Weet ik veel zie ik dan wel :)
Dat zeg ik.
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 16:35
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:31 schreef heloef het volgende:
Ik ben totaal niet spontaan.
Ben ik veel te bedachtzaam voor, ik kan ook zo'n beetje alles relativeren.
+1 al heb ik tegelijk een hekel aan plannen maken :')
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:36
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:34 schreef heloef het volgende:
Ik ken mensen die alles in hun hoofd vooruit plannen.
Ik heb dat dan weer totaal niet en zie wel hoe alles komt.
Ben ook gewoon een keer na school gewoon naar Utrecht gegaan, gewoon omdat het kon. :'')
Dat doe ik ook wel. Als ik verlang naar de Starbucks stap ik gewoon in de trein. O+
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:36
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:34 schreef heloef het volgende:
Ik ken mensen die alles in hun hoofd vooruit plannen.
Ik heb dat dan weer totaal niet en zie wel hoe alles komt.
Ben ook gewoon een keer na school gewoon naar Utrecht gegaan, gewoon omdat het kon. :'')
Hahaha ja dat is ook leuk, toen ik net mijn studenten ov had ging ik wel eens met een goede vriend naar het station en prikten we met onze ogen dicht een stad. Daar gingen we dan gewoon heen, even kijken en een broodje eten ofzo. Omdat het kon :7
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:35 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik kan niet skien, nog nooit gedaan zelfs, maar ik kan wel super goed koken en masseren :7
Kree loopt wel wat mis zeg.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:37
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:36 schreef Myraela het volgende:

[..]

Dat doe ik ook wel. Als ik verlang naar de Starbucks stap ik gewoon in de trein. O+
Ik hoef daar niet verder voor dan Schiphol maar dat doe ik ook wel eens ja.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:36 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Hahaha ja dat is ook leuk, toen ik net mijn studenten ov had ging ik wel eens met een goede vriend naar het station en prikten we met onze ogen dicht een stad. Daar gingen we dan gewoon heen, even kijken en een broodje eten ofzo. Omdat het kon :7
Ik heb nu nog niet eens een studenten OV.
Als ik dat ding heb ga ik ook een dag spijbelen en het land door reizen. :')
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:38
VIER OP EEN RIJ
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 16:38
Als ik WeekendVrij NS ga halen dan gaat er veel kebab gekocht worden op Eindhoven station :P gewoon omdat het kan.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:39
quote:
15s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:35 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

+1 al heb ik tegelijk een hekel aan plannen maken :')
Ik heb precies hetzelfde, ik kan niks plannen.

Volgens mij ben ik spontaner dan ik dacht. :')
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:40
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:36 schreef heloef het volgende:

[..]

Kree loopt wel wat mis zeg.
Eigen schuld :P
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:40
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:40 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Eigen schuld :P
Beginnersfoutje he.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:41
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:35 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik kan niet skien, nog nooit gedaan zelfs, maar ik kan wel super goed koken en masseren :7
Ja ik wil O+

skien leer ik je wel!!!

PM je msn / facebook / 06 nummer
Je mag zelf kiezen wat je per PM gaat sturen.

En je zegt dat je goed kan koken... Hoor ik daar een uitnodiging?
Die neem ik graag aan :)


Wat ook leuk is om te doen is je tomtom door een collega of vriend laten invullen en dan gaan rijden. Weet je niet waar je heen gaat :D
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:42
Ik wil wel een pizza voor je in de oven gooien O+
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:42
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:42 schreef debeterebob het volgende:
Ik wil wel een pizza voor je in de oven gooien O+
Mannen die niet kunnen koken. :')
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:43
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:42 schreef heloef het volgende:

[..]

Mannen die niet kunnen koken. :')
Ik kan wel koken hoor :) Woon op een studentenhuis en dus moet ik wel :P
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:44
Ik heb maar 6 euro en honger en zin in Starbucks en ik moet kiezen tussen:

Starbucks
Cruesli, yoghurt, melk (voor de chocomel natuurlijk)
Bak lasagne

What to do?
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:44
Ik kan ook wel koken.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:44
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:43 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Ik kan wel koken hoor :) Woon op een studentenhuis en dus moet ik wel :P
In dat geval: props, kudos en respect.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:44
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:44 schreef heloef het volgende:
Ik heb maar 6 euro en honger en zin in Starbucks en ik moet kiezen tussen:

Starbucks
Cruesli, yoghurt, melk (voor de chocomel natuurlijk)
Bak lasagne

What to do?
starbucks.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:45
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:44 schreef Myraela het volgende:
Ik kan ook wel koken.
Samen koken? Volgens mij wordt dat zwaar gewaardeerd door vrouwen :D
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:46
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:45 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Samen koken? Volgens mij wordt dat zwaar gewaardeerd door vrouwen :D
Samen koken is wel tof. O+
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:46
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:44 schreef Myraela het volgende:

[..]

starbucks.
Maar dan verhonger ik. :')
Ik ga denk ik voor de bak lasagne.
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 16:46
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:44 schreef heloef het volgende:
Ik heb maar 6 euro en honger en zin in Starbucks en ik moet kiezen tussen:

Starbucks
Cruesli, yoghurt, melk (voor de chocomel natuurlijk)
Bak lasagne

What to do?
Protip: lasagne.

Starbucks is veel te duur :') zet gewoon zelf koffie, die is vind ik veel lekkerder :)
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:46
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:44 schreef heloef het volgende:

[..]

In dat geval: props, kudos en respect.
Ach moet jij ook gewoon doen :P
Ga gewoon op kamers, ook geen beperkingen meer van je moeder...
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:47
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:46 schreef heloef het volgende:

[..]

Maar dan verhonger ik. :')
Ik ga denk ik voor de bak lasagne.
Maar, waarom kan je niet thuis eten?
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:47
Ik eet echt te vaak lasagne :')
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:47
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:46 schreef heloef het volgende:

[..]

Maar dan verhonger ik. :')
Ik ga denk ik voor de bak lasagne.
En dan tegen iemand anders zeggen dat ie niet kan koken.
Wat een hypocriet ben ik toch ook.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:47
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:47 schreef debeterebob het volgende:
Ik eet echt te vaak lasagne :')
Ik ook, lasagne, nomnomnom.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:47
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:46 schreef Myraela het volgende:

[..]

Samen koken is wel tof. O+
Ga het eens proberen O+
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:48
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:47 schreef Myraela het volgende:

[..]

Maar, waarom kan je niet thuis eten?
Dat kan, maar mijn moeder is laat thuis en die pan nasi hark ik al naar binnen sinds zondag.
Dus ik heb trek in wat anders.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:48
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:47 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Ga het eens proberen O+
Heb je nooit samen gekookt?
Ik doe het meestal samen, soms doet een man het alleen en ik heb in totaal 1 keer voor een man gekookt. Maar dan wel stoofvlees wat onwijs lang moest staan. :')
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 16:49
Wojoo, ik kom er net achter dat ik nagelkrassen heb op mijn rug :')

Volgens mij heeft ze het eexpres gedaan. Territorium afbakenen?
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:49
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:46 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Ach moet jij ook gewoon doen :P
Ga gewoon op kamers, ook geen beperkingen meer van je moeder...
Mwah eerst maar een een opleiding afronden.
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 16:49
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:47 schreef debeterebob het volgende:
Ik eet echt te vaak lasagne :')
Ik echt te weinig :')
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:49
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:48 schreef heloef het volgende:

[..]

Dat kan, maar mijn moeder is laat thuis en die pan nasi hark ik al naar binnen sinds zondag.
Dus ik heb trek in wat anders.
Hmm, lasagne dan.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:49
LASAGNE IT IS IK GA NAAR DE DIRK TSCHUSS
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:50
quote:
11s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:49 schreef Sinji het volgende:
Wojoo, ik kom er net achter dat ik nagelkrassen heb op mijn rug :')

Volgens mij heeft ze het eexpres gedaan. Territorium afbakenen?
Ik vind dat altijd tof. :D
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:51
quote:
11s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:48 schreef Myraela het volgende:

[..]

Heb je nooit samen gekookt?
Ik doe het meestal samen, soms doet een man het alleen en ik heb in totaal 1 keer voor een man gekookt. Maar dan wel stoofvlees wat onwijs lang moest staan. :')
Nou misschien 1x of 2x met een meisje. Praktisch he :P Ik heb het niet zo goed voor elkaar ;( Huisgenoot wel :D
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:52
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:49 schreef heloef het volgende:

[..]

Mwah eerst maar een een opleiding afronden.
Ik doe anders ook gewoon een opleiding en woon uit huis. Niet te druk maken om geld...
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:52
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:51 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Nou misschien 1x of 2x met een meisje. Praktisch he :P Ik heb het niet zo goed voor elkaar ;( Huisgenoot wel :D
Verder dan samen pannekoeken en noodles maken met mijn beste vriendin ben ik niet gekomen. :')
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 16:53
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:33 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Haha oh maar dan moet je wel effe op je PM reageren.


Kan je skien en masseren? :D
Zal ik even doen, had ik niet eens door want ik kijk echt bijna nooit naar dat balkje :')
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 16:53
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:50 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik vind dat altijd tof. :D
Ok, klein vraagje. Was dat door heat of the moment of een bewuste actie? :P
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:53 schreef Sinji het volgende:

[..]

Ok, klein vraagje. Was dat door heat of the moment of een bewuste actie? :P
Als ik echt mijn nagels erin zet is dat meestal bewust.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:54
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:54 schreef Myraela het volgende:

[..]

Als ik echt mijn nagels erin zet is dat meestal bewust.
katje....
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 16:55
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:54 schreef Myraela het volgende:

[..]

Als ik echt mijn nagels erin zet is dat meestal bewust.
Auw
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 16:55
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:52 schreef heloef het volgende:

[..]

Verder dan samen pannekoeken en noodles maken met mijn beste vriendin ben ik niet gekomen. :')
Beter, ik heb mijn beste vriendin pannenkoeken voor me laten bakken omdat ik zelf rampzalig ben en haar een keukenramp wilde besparen.
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 16:56
Shit just got serious. Ik kan die krassen niet uitleggen aan een ander namelijk :'). Feisty deze
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:56 schreef Sinji het volgende:
Shit just got serious. Ik kan die krassen niet uitleggen aan een ander namelijk :'). Feisty deze
Je zelf krassen is 1; Je zelf op je rug krassen is 2 ;')
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:56 schreef Sinji het volgende:
Shit just got serious. Ik kan die krassen niet uitleggen aan een ander namelijk :'). Feisty deze
Ik had een onverklaarbare rode plek in mijn hals vorige week. Toen heb ik maar de hele week een coltrui gedragen.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:55 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Beter, ik heb mijn beste vriendin pannenkoeken voor me laten bakken omdat ik zelf rampzalig ben en haar een keukenramp wilde besparen.
Hmmm ik denk dat pannenkoeken bakken met een date mss wel het best idee is om samen te maken. :D
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:57 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik had een onverklaarbare rode plek in mijn hals vorige week. Toen heb ik maar de hele week een coltrui gedragen.
:P
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:55 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Beter, ik heb mijn beste vriendin pannenkoeken voor me laten bakken omdat ik zelf rampzalig ben en haar een keukenramp wilde besparen.
Pannekoeken zijn zo easy om te maken nohhh
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:57 schreef Sinji het volgende:

[..]

Pannekoeken zijn zo easy om te maken nohhh
Ik kan ze niet omdraaien enzo :')
En ze worden altijd te zwart.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:58 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik kan ze niet omdraaien enzo :')
En ze worden altijd te zwart.
Protip: Nieuwe pannen kopen.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:53 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Zal ik even doen, had ik niet eens door want ik kijk echt bijna nooit naar dat balkje :')
Ja dat is al niet meer nodig :D
Want heb me antwoord al.

Maar als je er toch zit....

Stuur je 06 nummer, facebook of msn adres :D

Als je er toch zit :P
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:01
ook_gek op hosseltour :D
stefanhaanwoensdag 16 november 2011 @ 17:01
Ik ga mijn swag aandoen en dan stef stuntpiloot doen ^O^
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:58 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik kan ze niet omdraaien enzo :')
En ze worden altijd te zwart.
Lawd hav mercy. Dat is best erg :P. Oefening baart kunst tho. Vaker doen en dan komt het wel goed
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:01 schreef stefanhaan het volgende:
Ik ga mijn swag aandoen en dan stef stuntpiloot doen ^O^
Stef Stuntpiloot altijd ^O^
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:03
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:55 schreef heloef het volgende:

[..]

Auw
Ik had een keer iemand die dat tof vond.
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:01 schreef stefanhaan het volgende:
Ik ga mijn swag aandoen en dan stef stuntpiloot doen ^O^
_O_

Een paar studentenavonden gedaan met goldstrike. Baas. Maar die nederlandse naam is wel een fail tho. Originele naam is Looping Louie, is toch een stuk meer epic :7
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:57 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik had een onverklaarbare rode plek in mijn hals vorige week. Toen heb ik maar de hele week een coltrui gedragen.
Blauwe plekken, rode plekken, onverklaarbare spierpijn. Been there, done that.
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:03
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:03 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik had een keer iemand die dat tof vond.
Maar... maar... je bleef toch maagd toch het huwelijk? :o
minibeerwoensdag 16 november 2011 @ 17:03
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:24 schreef Myraela het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
ik klikte :P
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:03
ik vind je eigen ongelijk toegeven ook een goed voorbeeld van zelfverzekerd zijn.

trouwens denk ik dat veel mannen ja knikken en amen roepen om moeder de vrouw maar tevreden te houden. iets is beter dan niets, bang om niet meer aan de vrouw te komen, etc. waarom zou je anders je zo onderdanig gedragen? nouja. :')
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:03 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Maar... maar... je bleef toch maagd toch het huwelijk? :o
Op een paar foutjes na.
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:04
beetje laat. damn snel topic. :')
minibeerwoensdag 16 november 2011 @ 17:04
quote:
11s.gif Op woensdag 16 november 2011 16:49 schreef Sinji het volgende:
Wojoo, ik kom er net achter dat ik nagelkrassen heb op mijn rug :')

Volgens mij heeft ze het eexpres gedaan. Territorium afbakenen?
Ik denk het :P Net als zuigzoenen
stefanhaanwoensdag 16 november 2011 @ 17:04
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:01 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Stef Stuntpiloot altijd ^O^
bazen drankspel _O_
stefanhaanwoensdag 16 november 2011 @ 17:05
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:03 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik had een keer iemand die dat tof vond.
is ook tof ^O^
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:01 schreef stefanhaan het volgende:
Ik ga mijn swag aandoen en dan stef stuntpiloot doen ^O^
Kan je leuk drank spel mee doen. Als alle 3 de muntjes weg zijn shotje tot je nemen.

Wil je er tempo in hebben, dan per muntje een shotje nemen *O*
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:07
Ik heb het idee dat ik iets misloop doordat ik nog nooit van Stef Stuntpiloot gehoord heb ;(
Wie praat mij bij?
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:07
Drankspellen :')

Das meestal killing. Welke spelen jullie altijd?
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:07
drankspellen zijn toch voor 16-jarigen?
oh wacht. :7
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:07
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:01 schreef debeterebob het volgende:
ook_gek op hosseltour :D
Hosselen klinkt zo fout.

Ik spreek meer van meer dan gemiddelde intresse en nieuwsgierigheid ;)
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:08
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:07 schreef debeterebob het volgende:
Drankspellen :')

Das meestal killing. Welke spelen jullie altijd?
Ik word nooit dronken omdat ik goed ben.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:08
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:07 schreef dawg het volgende:
drankspellen zijn toch voor 16-jarigen?
oh wacht. :7
Het aantal spellen wordt op hogere leeftijd wel lager, maar het effect mag er nog steeds zijn,....
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:09
Ik speel nooit drankspellen, ik drink gewoon. Ben ik nu raar?
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:09
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:09
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:05 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Kan je leuk drank spel mee doen. Als alle 3 de muntjes weg zijn shotje tot je nemen.

Wil je er tempo in hebben, dan per muntje een shotje nemen *O*
Het spel is hierdoor ook uit de verkoop gehaald in Duitsland door de politiek _O-
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:09
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef Woman1 het volgende:
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
Als hij niet terugpraat :P
stefanhaanwoensdag 16 november 2011 @ 17:09
Ik word altijd dronken omdat Ik het opzettelijk verneuk
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:10
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:07 schreef debeterebob het volgende:
Drankspellen :')

Das meestal killing. Welke spelen jullie altijd?
Fuck the dealer kaartspel. Dat gaat zo snel :D
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef stefanhaan het volgende:
Ik word altijd dronken omdat Ik het opzettelijk verneuk
Dat doen de meesten ja.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef stefanhaan het volgende:
Ik word altijd dronken omdat Ik het opzettelijk verneuk
:') Das het domste wat je kan doen. Drankspellen zijn af en toe relaxted. Maar ik doe het niet al te vaak hoor :)
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef stefanhaan het volgende:
Ik word altijd dronken omdat Ik het opzettelijk verneuk
Ik probeer altijd net zo te slaan dat het muntje van me collega er af valt :D
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:11
Ik drink niet tot nauwelijks, blijkbaar is dat raar :'(
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:11
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef Woman1 het volgende:
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
Alles wat ik doe :') Niet uit woorden kunnen komen, random dingen zeggen, haar verhaal niet snel op kunnen pikken door pech/vermoeidheid/drank.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:12
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef Woman1 het volgende:
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
Wat ga je morgen doen.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:12
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:11 schreef Lokasenna het volgende:
Ik drink niet tot nauwelijks, blijkbaar is dat raar :'(
Nee, zelfs verstandig :) Mensen die zeggen dat dat stom is zijn zelf zielig.
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:13
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef Woman1 het volgende:
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
hoi, neuken?

serieus.
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:13
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:12 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Nee, zelfs verstandig :) Mensen die zeggen dat dat stom is zijn zelf zielig.
Ik ben helemaal niet verstandig :P
Ik vind het gewoon niet prettig om onder invloed van alcohol te zijn omdat ik me er down van ga voelen enzo.
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:14
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:10 schreef debeterebob het volgende:

[..]

:') Das het domste wat je kan doen. Drankspellen zijn af en toe relaxted. Maar ik doe het niet al te vaak hoor :)
Wij ook niet, maar als we het doen dan is het vaak erg zwaar :D
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:17
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:13 schreef dawg het volgende:

[..]

hoi, neuken?

serieus.
haha inderdaad.
Ik vroeg het mij namelijk af omdat iem. mij aansprak op een borrel, tot tweemaal toe. alleen sloeg ik ietwat dicht. Zou hij bij interesse ter plekke mijn nmr gevraagd hebben?
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:17
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:14 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Wij ook niet, maar als we het doen dan is het vaak erg zwaar :D
Herkenbaar. Probleem met intelligente drankspellen is dat je als je veel gedronken hebt nog meer in het nadeel bent. Bijvoorbeeld met kingsen :D Als je het slim speelt kan je gewoon nuchter blijven :P
kreewoensdag 16 november 2011 @ 17:17
Goh een uurtje verder en we zijn al weer een heel eind :)
Ik heb gister hutspot gemaakt hier.

Maar vanavond kookt mn moedertje gelukkig.
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:17
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef Woman1 het volgende:
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
Als ik erachter kom dat ze zwaar rookt. Maar meestal ruik ik dat wel
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:17 schreef Woman1 het volgende:

[..]

haha inderdaad.
Ik vroeg het mij namelijk af omdat iem. mij aansprak op een borrel, tot tweemaal toe. alleen sloeg ik ietwat dicht. Zou hij bij interesse ter plekke mijn nmr gevraagd hebben?
2x random aanspreken =interesse

Lijkt me. Dus zou hem ook een keer proberen aan te spreken.
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:17 schreef Woman1 het volgende:

[..]

haha inderdaad.
Ik vroeg het mij namelijk af omdat iem. mij aansprak op een borrel, tot tweemaal toe. alleen sloeg ik ietwat dicht. Zou hij bij interesse ter plekke mijn nmr gevraagd hebben?
lijkt me nogal moeilijk te zeggen. misschien toch verlegen, vond ie je toch niet zo leuk als hij dacht, dacht ie dat je toch geen interesse zou hebben, vond ie je misschien afstandelijk reageren, etc etc. :)
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:17 schreef Sinji het volgende:

[..]

Als ik erachter kom dat ze zwaar rookt. Maar meestal ruik ik dat wel
Lichte sigaretten wel oke?
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:17 schreef kree het volgende:
Goh een uurtje verder en we zijn al weer een heel eind :)
Ik heb gister hutspot gemaakt hier.

Maar vanavond kookt mn moedertje gelukkig.
Cool story bro. En ik denk dat dat laatste wel een afknapper is in het eerste gesprek.
kreewoensdag 16 november 2011 @ 17:20
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:20 schreef Sinji het volgende:

[..]

Cool story bro. En ik denk dat dat laatste wel een afknapper is in het eerste gesprek.
Weet ik, maarja dat is de waarheid gewoon.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:21
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:20 schreef Sinji het volgende:

[..]

Cool story bro. En ik denk dat dat laatste wel een afknapper is in het eerste gesprek.
Ja tuurlijk.Op je 28e thuis wonen is best een afknapper... Zeker als je je passief opstelt en je moeder alles laat fixe...
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:22
hm ja dat zijn allemaal opties die goed mogelijk zijn.. Jullie preferen aanspreken in real life (ookal weet ik niet wanneer dat zou kunnen zijn) boven facebook?
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:23
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:20 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Lichte sigaretten wel oke?
Zolang ik er maar weinig van merk. Daarnaast zegt voor mij veel als iemand zwaar rookt. Ik houd van sportieve types.
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:22 schreef Woman1 het volgende:
hm ja dat zijn allemaal opties die goed mogelijk zijn.. Jullie preferen aanspreken in real life (ookal weet ik niet wanneer dat zou kunnen zijn) boven facebook?
ik heb geen facebook dus dan zou je me moeten pm'en. ;)

anyway, real life dus. zodat je iemand ziet, hoe diegene reageert, beweegt, klinkt, blik in de ogen, etc.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:22 schreef Woman1 het volgende:
hm ja dat zijn allemaal opties die goed mogelijk zijn.. Jullie preferen aanspreken in real life (ookal weet ik niet wanneer dat zou kunnen zijn) boven facebook?
Geen ervaringen mee. Maar kan allebei toch...
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:25
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef Woman1 het volgende:
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
"Wil je kinderen?"
"Slik je?"
Als iemand tegen mijn tieten praat.
Ranzige geuren
Een mega dom of vreselijk accent
Direct aansturen op seks
Als iemand met zijn aandacht ergens anders is
Als iemand alleen maar over zichzelf praat
Als iemand zijn dramatische jeugd meteen uit de doeken doet
Als iemand het alleen maar over zijn ex heeft
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:25
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:25 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

"Wil je kinderen?"
"Slik je?"
Als iemand tegen mijn tieten praat.
Ranzige geuren
Een mega dom of vreselijk accent
Direct aansturen op seks
Als iemand met zijn aandacht ergens anders is
Als iemand alleen maar over zichzelf praat
Als iemand zijn dramatische jeugd meteen uit de doeken doet
Als iemand het alleen maar over zijn ex heeft
Clear! :)
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:26
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:25 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

"Wil je kinderen?"
"Slik je?"
Als iemand tegen mijn tieten praat.
Ranzige geuren
Een mega dom of vreselijk accent
Direct aansturen op seks
Als iemand met zijn aandacht ergens anders is
Als iemand alleen maar over zichzelf praat
Als iemand zijn dramatische jeugd meteen uit de doeken doet
Als iemand het alleen maar over zijn ex heeft
iemand die de godsganse tijd met haar telefoon zit te kutten. :7
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:27
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:25 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

"Wil je kinderen?" (geen check)
"Slik je?" (geen check)
Als iemand tegen mijn tieten praat. (geen check)
Ranzige geuren (geen check)
Een mega dom of vreselijk accent (geen check)
Direct aansturen op seks (check)
Als iemand met zijn aandacht ergens anders is (soms)
Als iemand alleen maar over zichzelf praat (geen check)
Als iemand zijn dramatische jeugd meteen uit de doeken doet (geen check)
Als iemand het alleen maar over zijn ex heeft (kan niet)
Ik ben een goede :D
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:23 schreef dawg het volgende:

[..]

ik heb geen facebook dus dan zou je me moeten pm'en. ;)

anyway, real life dus. zodat je iemand ziet, hoe diegene reageert, beweegt, klinkt, blik in de ogen, etc.
heel leuk ;)
fb zou kunnen, maar aangezien ik alleen daartoe een poging heb gedaan..zit ik nu met een profiel zonder foto/ vrienden.
Niet zo slim om dan een bericht te sturen I think?
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:26 schreef dawg het volgende:

iemand die de godsganse tijd met haar telefoon zit te kutten. :7
Die valt voor mij onder de noemer: met zijn aandacht ergens anders is. Zeker een afknapper.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:28
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:26 schreef dawg het volgende:

[..]

iemand die de godsganse tijd met haar telefoon zit te kutten. :7
Dat is echt het meest verschrikkelijke. Ken iemand die dat echt extreem doet. Ik wil dan altijd gelijk weglopen :P
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:28
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:27 schreef debeterebob het volgende:

Ik ben een goede :D
Dus je stuurt direct op seks aan en als dat er niet in zit dan verslapt je aandacht? :D
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:28
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:28 schreef debeterebob het volgende:

Dat is echt het meest verschrikkelijke. Ken iemand die dat echt extreem doet. Ik wil dan altijd gelijk weglopen :P
Volgende keer gewoon doen en dan niet inleiden dat je weggaat, maar gewoon weglopen :')
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:27 schreef Woman1 het volgende:

[..]

heel leuk ;)
fb zou kunnen, maar aangezien ik alleen daartoe een poging heb gedaan..zit ik nu met een profiel zonder foto/ vrienden.
Niet zo slim om dan een bericht te sturen I think?
iemand die denkt je te kennen maar alleen afgaat op een facebookprofiel zou bij mij tegen het dichte gat van de timmerman op botsen. :P

maar goed, ik heb nog minder dan niks met facebook en andere profielensites.
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:27 schreef Woman1 het volgende:

[..]

heel leuk ;)
fb zou kunnen, maar aangezien ik alleen daartoe een poging heb gedaan..zit ik nu met een profiel zonder foto/ vrienden.
Niet zo slim om dan een bericht te sturen I think?
Sowieso vertrouw ik je dan niet. Facebook zonder inhoud :')
kreewoensdag 16 november 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:27 schreef Woman1 het volgende:

[..]

heel leuk ;)
fb zou kunnen, maar aangezien ik alleen daartoe een poging heb gedaan..zit ik nu met een profiel zonder foto/ vrienden.
Niet zo slim om dan een bericht te sturen I think?
ah nieuw hier?
Doe maar een fotootje ben wel benieuwd :)
Krijg je wel een facebook terug van me

Via DM dan ik ga het hier niet neerzetten :6
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:29
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:03 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik had een keer iemand die dat tof vond.
Ieder zijn ding he.
Daarnaast kan ik het natuurlijk niet helemaal beoordelen. :')
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:29
ooh dat moest ook 'geen check' zijn :P

@cactus
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:30
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:29 schreef debeterebob het volgende:

ooh dat moest ook 'geen check' zijn :P
Dus je vraag alleen direct naar seks :D
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:30
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:27 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Die valt voor mij onder de noemer: met zijn aandacht ergens anders is. Zeker een afknapper.
nouja, als ik in de stad loop met mijn vriendin draai ik mijn hoofd weleens om voor een mooie deerne die mijn pad kruist. dus ik maakte het even concreter. :Y)
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:31
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:28 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Volgende keer gewoon doen en dan niet inleiden dat je weggaat, maar gewoon weglopen :')
Mobiel in de spoelbak/wc flikkeren :P
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:29 schreef kree het volgende:

[..]

ah nieuw hier?
Doe maar een fotootje ben wel benieuwd :)
Krijg je wel een facebook terug van me

Via DM dan ik ga het hier niet neerzetten :6
wie denk je dat op de schermafbeelding staat? anyway.. facebook zonder inhoud wordt dus niet vertrouwd..
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:30 schreef dawg het volgende:

nouja, als ik in de stad loop met mijn vriendin draai ik mijn hoofd weleens om voor een mooie deerne die mijn pad kruist. dus ik maakte het even concreter. :Y)
Het gaat om een eerste gesprek met iemand. Als hij/zij dan teveel bezig is met andere dingen, dan ben ik er klaar mee :)
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:32
Hoi allemaal
Newbie114woensdag 16 november 2011 @ 17:32
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:07 schreef debeterebob het volgende:
Drankspellen :')

Das meestal killing. Welke spelen jullie altijd?
Kingsen, alleen die mieten hier willen per se zonder kings cup :')
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:29 schreef kree het volgende:

[..]

ah nieuw hier?
Doe maar een fotootje ben wel benieuwd :)
Krijg je wel een facebook terug van me

Via DM dan ik ga het hier niet neerzetten :6
Goedzo hoppah er op af :D
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:09 schreef Woman1 het volgende:
wat vinden jullie afknappers (in het allereerste gesprek) als je op iemand bent afgestapt?
Geen flauw idee, ik doe dat nooit. :')
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:33
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Het gaat om een eerste gesprek met iemand. Als hij/zij dan teveel bezig is met andere dingen, dan ben ik er klaar mee :)
ah ja, even vergeten dat het om datingafknappers ging. my bad. :P
kreewoensdag 16 november 2011 @ 17:33
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:31 schreef Woman1 het volgende:

[..]

wie denk je dat op de schermafbeelding staat? anyway.. facebook zonder inhoud wordt dus niet vertrouwd..
Kan ik niks over zeggen :P

Loop ik te hard van stapel nu weer?
Ben gewoon benieuwd hoor verder niks :*
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:33
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:30 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dus je vraag alleen direct naar seks :D
Nee hoor, ik ben heel onschuldig :) Je hoeft nergens bang voor te wezen; maak alleen wel eens stiekem een seksueel getint grapje :D
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:34
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:22 schreef Woman1 het volgende:
hm ja dat zijn allemaal opties die goed mogelijk zijn.. Jullie preferen aanspreken in real life (ookal weet ik niet wanneer dat zou kunnen zijn) boven facebook?
Facebook natuurlijk.
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:34
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:29 schreef kree het volgende:

[..]

ah nieuw hier?
Doe maar een fotootje ben wel benieuwd :)
Krijg je wel een facebook terug van me

Via DM dan ik ga het hier niet neerzetten :6
Gast, you're doing it wrong. Weetje hoe desperaat dit overkomt? Je kent haar niet eens en wil gelijk alles weten. Zo krijgt ze eerder het gevoel dat je iedere vrouw die je tegenkomt benaderd ipv speciaal voor haar gaat.
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:35
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:31 schreef Woman1 het volgende:

[..]

wie denk je dat op de schermafbeelding staat? anyway.. facebook zonder inhoud wordt dus niet vertrouwd..
facebook is een representatie van jezelf zegt men toch altijd? een facebook zonder inhoud impliceert een inhoudsloze doos. :P
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:36
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:33 schreef debeterebob het volgende:

Nee hoor, ik ben heel onschuldig :) Je hoeft nergens bang voor te wezen; maak alleen wel eens stiekem een seksueel getint grapje :D
Hihi, boefje :@
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:36
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:35 schreef dawg het volgende:

[..]

facebook is een representatie van jezelf zegt men toch altijd? een facebook zonder inhoud impliceert een inhoudsloze doos. :P
En een facebook waarvan je 't wachtwoord vergeten bent impliceert chaotisme...hmmm, niet verkeerd die theorie :P
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:36
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:35 schreef dawg het volgende:

[..]

facebook is een representatie van jezelf zegt men toch altijd? een facebook zonder inhoud impliceert een inhoudsloze doos. :P
dank! haha, het kwaad is al geschiedt
kreewoensdag 16 november 2011 @ 17:36
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:34 schreef Sinji het volgende:

[..]

Gast, you're doing it wrong. Weetje hoe desperaat dit overkomt? Je kent haar niet eens en wil gelijk alles weten. Zo krijgt ze eerder het gevoel dat je iedere vrouw die je tegenkomt benaderd ipv speciaal voor haar gaat.
Neeee

of ik het goed of fout doe tja weet niet?
Ik ben gewoon benieuwd is niet dat ik met de eerste de beste wat wil.

Juist niet eigenlijk, ik ben wel kritisch eigenlijk als ik het van mezelf bekijk.
Ik zit hier ook niet om te versieren.
Maar om wat dingen te leren.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:36
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:36 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hihi, boefje :@
Ja, ik weet, in het ergste geval wil er ook nog wel eens gas uit mijn darmen ontsnappen :D
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:37
Er is een nieuwe vrouw en er word weer bovenop gesprongen.
FOK! zal nooit veranderen.
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:36 schreef Woman1 het volgende:

[..]

dank! haha, het kwaad is al geschiedt
nou nou, niet zo negatief over jezelf heh! ;)
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:38
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:37 schreef heloef het volgende:
Er is een nieuwe vrouw en er word weer bovenop gesprongen.
FOK! zal nooit veranderen.
Niet door mij hoor, ik ben tenminste nog beschaafd :P
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:38
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:37 schreef heloef het volgende:
Er is een nieuwe vrouw en er word weer bovenop gesprongen.
FOK! zal nooit veranderen.
Gelukkig blijft Myraela hier nog, anders was het nog 10x erger geweest, he heloef :P
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:38
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:37 schreef dawg het volgende:

[..]

nou nou, niet zo negatief over jezelf heh! ;)
haha het is al een tijd geleden, maar nu weet ik de reden
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:38
Ik heb een prachtige facebook.
Al zou ze misschien een beetje kunnen afknappen op mijn favoriete voetbalclub.
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:39
Ik wacht liever tot het juiste type voorbij komt en ik ken woman1 nog helemaal niet
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:39
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:38 schreef heloef het volgende:
Ik heb een prachtige facebook.
Al zou ze misschien een beetje kunnen afknappen op mijn favoriete voetbalclub.
Dat sowieso, aan de andere kant; alles beter dan Ajax.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:39
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:38 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Gelukkig blijft Myraela hier nog, anders was het nog 10x erger geweest, he heloef :P
Ik wil wel bovenop Myraela springen ja. :9~
kreewoensdag 16 november 2011 @ 17:40
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:37 schreef heloef het volgende:
Er is een nieuwe vrouw en er word weer bovenop gesprongen.
FOK! zal nooit veranderen.
:') Ja het is wel zo eigenlijk.
Maarja erop springen is wel heel letterlijk :)

Maar ben gewoon benieuwd effe naar een fotootje ofzo, maarja dat mag ze zelf beslissen.
Of laat ik het anders zeggen wil meer weten :)
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:40
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:39 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik wil wel bovenop Myraela springen ja. :9~
Dat dacht ik al :D Ik kom vast nog wel iemand tegen :P
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:40
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:36 schreef debeterebob het volgende:

Ja, ik weet, in het ergste geval wil er ook nog wel eens gas uit mijn darmen ontsnappen :D
Dat is wel genant :D
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:40 schreef kree het volgende:

[..]

:') Ja het is wel zo eigenlijk.
Maarja erop springen is wel heel letterlijk :)

Maar ben gewoon benieuwd effe naar een fotootje ofzo, maarja dat mag ze zelf beslissen.
Of laat ik het anders zeggen wil meer weten :)
Verhandel je ze ook?
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:38 schreef Woman1 het volgende:

[..]

haha het is al een tijd geleden, maar nu weet ik de reden
tijd voor verandering!
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:42
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:40 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dat is wel genant :D
Ik hou me meestal in hoor :')

Zijn er hier mensen met tics eigenlijk?
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:42
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:42 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Ik hou me meestal in hoor :')

Zijn er hier mensen met tics eigenlijk?
Ja, Loka.
En ik beweeg ook aardig wat af
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:42
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:40 schreef kree het volgende:

[..]

:') Ja het is wel zo eigenlijk.
Maarja erop springen is wel heel letterlijk :)

Maar ben gewoon benieuwd effe naar een fotootje ofzo, maarja dat mag ze zelf beslissen.
Of laat ik het anders zeggen wil meer weten :)
Ik ben ook wel benieuwd.
Zeg Woman1, vertel eens wat over jezelf. hoe oud ben je, hoe staat het er mee op liefdesgebied en vooral wat is je probleem.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:43
Trouwens mensen die denken dat facebook een goede representatie is van jezelf :')
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:43
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:39 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik wil wel bovenop Myraela springen ja. :9~
:9
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:43
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:42 schreef debeterebob het volgende:

Ik hou me meestal in hoor :')

Zijn er hier mensen met tics eigenlijk?
Als onbewust op je onderlip bijten als je geil wordt meetelt, anders niet :7
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:43
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:43 schreef debeterebob het volgende:
Trouwens mensen die denken dat facebook een goede representatie is van jezelf :')
Dit :')
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:44
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:43 schreef debeterebob het volgende:
Trouwens mensen die denken dat facebook een goede representatie is van jezelf :')
alles behalve eigenlijk. de meeste ''vrienden'' van fb spreekt men nauwelijks
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:44
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:43 schreef debeterebob het volgende:
Trouwens mensen die denken dat facebook een goede representatie is van jezelf :')
Nou ja, je kan wel een indruk krijgen van hoe iemand is aan de hand van zijn of haar facebook.
dawgwoensdag 16 november 2011 @ 17:44
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:43 schreef debeterebob het volgende:
Trouwens mensen die denken dat facebook een goede representatie is van jezelf :')
die zijn er meer dan je denkt. niet voor niets is het eerste wat werkgevers bijvoorbeeld doen een potentiele werknemer googlen, facebooken, etc. om een eerste indruk te vormen.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:44
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:43 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als onbewust op je onderlip bijten als je geil wordt meetelt, anders niet :7
Gooi je dan ook je haar los ? Dat lijkt me epic :P
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:45
Woman1, is je ui een foto van jezelf?
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:45
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:43 schreef debeterebob het volgende:
Trouwens mensen die denken dat facebook een goede representatie is van jezelf :')
Is het ook niet.
Het is alleen het ideale hosselplatform.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:45
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:44 schreef dawg het volgende:

[..]

die zijn er meer dan je denkt. niet voor niets is het eerste wat werkgevers bijvoorbeeld doen een potentiele werknemer googlen, facebooken, etc. om een eerste indruk te vormen.
Ik heb alles afgeschermd...
Woman1woensdag 16 november 2011 @ 17:45
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:42 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik ben ook wel benieuwd.
Zeg Woman1, vertel eens wat over jezelf. hoe oud ben je, hoe staat het er mee op liefdesgebied en vooral wat is je probleem.
Ik ben 21, studente op een wo-opleiding en qua liefdesgebied is het rustig.. voldoende? ;)
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:46
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:45 schreef heloef het volgende:

[..]

Is het ook niet.
Het is alleen het ideale hosselplatform.
Dan doe je iets fout...
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:46
Volgende keer als ik hutspot maak, moet de peen langer koken. Maar niet slecht voor een 1e keer
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 17:46
Het geluid van een heerlijk gemarineerde dikke lap vlees die de hete ribbels van de grillpan raakt. Terwijl de oven op de achtergrond een afwachtend opwarmend lokkend geluid maakt. Prachtig. Ik ben dus koken, toedels :*
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:46
Ik vind facebook tof en ook wel leuk om te zien van andere, maar ik gebruik het niet als hosselplatform.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:46
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:46 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Dan doe je iets fout...
Ik ben enorm laf, dat is wat anders. :')
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:46
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:46 schreef Moonwalk het volgende:
Het geluid van een heerlijk gemarineerde dikke lap vlees die de hete ribbels van de grillpan raakt. Terwijl de oven op de achtergrond een afwachtend opwarmend lokkend geluid maakt. Prachtig. Ik ben dus koken, toedels :*
Je grilt wel wat af he?
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:47
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:46 schreef Myraela het volgende:
Ik vind facebook tof en ook wel leuk om te zien van andere, maar ik gebruik het niet als hosselplatform.
Voor afspraken maken is het nog best relaxted, het is best leuk allemaal :)
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:47
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:45 schreef Woman1 het volgende:

[..]

Ik ben 21, studente op een wo-opleiding en qua liefdesgebied is het rustig.. voldoende? ;)
Ja, gewoon even voor de beeldvorming.
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 17:47
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:46 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Je grilt wel wat af he?
Deze week wel, ben in een grillflow
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:47
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:44 schreef debeterebob het volgende:

Gooi je dan ook je haar los ? Dat lijkt me epic :P
Nee, ik doe het dan meestal weer vast, zodat het niet in de weg zit bij orale handelingen :D
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:47
Afspraken maken doe ik met MSN en WhatsApp.
Sinjiwoensdag 16 november 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:46 schreef Moonwalk het volgende:
Het geluid van een heerlijk gemarineerde dikke lap vlees die de hete ribbels van de grillpan raakt. Terwijl de oven op de achtergrond een afwachtend opwarmend lokkend geluid maakt. Prachtig. Ik ben dus koken, toedels :*
Er rolt een traan van mijn wang, zo poëtisch
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:48
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:47 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Voor afspraken maken is het nog best relaxted, het is best leuk allemaal :)
Ja dat wel, dat gebeurt dan ook regelmatig dat ik door een reactie ineens dezelfde avond nog ergens zit. Maar dat is meer met vrienden.
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:45 schreef Woman1 het volgende:

[..]

Ik ben 21, studente op een wo-opleiding en qua liefdesgebied is het rustig.. voldoende? ;)
Heel toevallig in Amsterdam?
Moonwalkwoensdag 16 november 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:48 schreef Sinji het volgende:

[..]

Er rolt een traan van mijn wang, zo poëtisch
hihih
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:50
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:47 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, ik doe het dan meestal weer vast, zodat het niet in de weg zit bij orale handelingen :D
Jij maakt anders best veel seksueel getinte opmerkingen, boevinnetje!
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:51
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:50 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Jij maakt anders best veel seksueel getinte opmerkingen, boevinnetje!
Ja, op internet durven ze :P
ook_gekwoensdag 16 november 2011 @ 17:51
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:46 schreef Moonwalk het volgende:
Het geluid van een heerlijk gemarineerde dikke lap vlees die de hete ribbels van de grillpan raakt. Terwijl de oven op de achtergrond een afwachtend opwarmend lokkend geluid maakt. Prachtig. Ik ben dus koken, toedels :*
Doe je om het compleet te maken wel de mooie motief grillen, even dicht schroeien het vlees en dan rustig in de oven laten door garen.

Wat ga je er bij eten? Ben zwaar benieuwd :D

Sterker nog, ik wil een foto van het eind resultaat zien!
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:51
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ja, op internet durven ze :P
Een derde van de mensen flirt wel eens online.
Hier ligt dat nog net wat hoger.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:52
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ja, op internet durven ze :P
Ik heb vooral dat als mensen iets suggestiefs zeggen en het zelf niet door hebben; ik de eerst ben die daar om moet lachen :') Fok verneukte mijn gevoel voor humor :(
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 17:52
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:51 schreef heloef het volgende:

[..]

Een derde van de mensen flirt wel eens online.
Hier ligt dat nog net wat hoger.
1 derde maar??
Dat lijkt me wat weinig eerlijk gezegd
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:52
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:52 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Ik heb vooral dat als mensen iets suggestiefs zeggen en het zelf niet door hebben; ik de eerst ben die daar om moet lachen :') Fok verneukte mijn gevoel voor humor :(
Mijn gevoel voor humor was al lang voor FOK! verneukt.

Tevens ben ik weer thuis.
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:53
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:52 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

1 derde maar??
Dat lijkt me wat weinig eerlijk gezegd
Ik vind het juist behoorlijk wat, niet iedereen is zo actief op internet.
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:53
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:52 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

1 derde maar??
Dat lijkt me wat weinig eerlijk gezegd
Mensen op fora flirten denk ik wel veel.
Mensen die alleen op marktplaats zitten, hun mail checken of het nieuws lezen niet natuurlijk.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:53
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:52 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

1 derde maar??
Dat lijkt me wat weinig eerlijk gezegd
Er zijn veel mensen die niet zo actief zijn online hoor.
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:55
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:50 schreef debeterebob het volgende:

Jij maakt anders best veel seksueel getinte opmerkingen, boevinnetje!
Hoe meer je erover praat, hoe minder je het doet...schijnt :')

Ik spaar panda-punten *O*
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 17:55
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:55 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hoe meer je erover praat, hoe minder je het doet...schijnt :')

Ik spaar panda-punten *O*
Fuuuuu, ben ik zojuist betrapt dat ik teveel praat en te weinig doe.
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 17:56
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:42 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Ik hou me meestal in hoor :')

Zijn er hier mensen met tics eigenlijk?
O hai.
Bijna alle mogelijke tics aanwezig hier, inclusief schelden als ik van slag ben.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:56
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:55 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hoe meer je erover praat, hoe minder je het doet...schijnt :')

Ik spaar panda-punten *O*
Ik ben nog niet begonnen met sparen. Who cares...
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 17:58
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:55 schreef Myraela het volgende:

[..]

Fuuuuu, ben ik zojuist betrapt dat ik teveel praat en te weinig doe.
Lui varken ben je ook he :P
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 17:59
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:55 schreef Myraela het volgende:

[..]

Fuuuuu, ben ik zojuist betrapt dat ik teveel praat en te weinig doe.
Gelukkig ga je daar vrijdag verandering in brengen.
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:59
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:55 schreef Myraela het volgende:

Fuuuuu, ben ik zojuist betrapt dat ik teveel praat en te weinig doe.
Hehe, nou dan weet je wat je te doen staat. Of minder over praten of meer gaan doen. :7
kreewoensdag 16 november 2011 @ 17:59
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:45 schreef Woman1 het volgende:

[..]

Ik ben 21, studente op een wo-opleiding en qua liefdesgebied is het rustig.. voldoende? ;)
Haha vertel meer..
Je bent wel een tikkeltje te jong maar dit is in ieder geval legaal :')
Nee en ik ga niet meer in op jullie je weet wel allemaal :)

Doe maar via DM als je wat wil weten :)
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 17:59
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:56 schreef debeterebob het volgende:

Ik ben nog niet begonnen met sparen. Who cares...
Wanneer heb je voor het laatst sex gehad (met een ander)?
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 18:00
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:59 schreef kree het volgende:

[..]

Haha vertel meer..
Je bent wel een tikkeltje te jong maar dit is in ieder geval legaal :')
Nee en ik ga niet meer in op jullie je weet wel allemaal :)

Doe maar via DM als je wat wil weten :)
Verleden, punt zetten.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 18:00
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:59 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hehe, nou dan weet je wat je te doen staat. Of minder over praten of meer gaan doen. :7
Beide, het hield verband toch.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 18:00
quote:
5s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:59 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wanneer heb je voor het laatst sex gehad (met een ander)?
Ik heb nooit seks gehad, dus kan ik ook niet beginnen met sparen...
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 18:00
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:59 schreef kree het volgende:

[..]

Haha vertel meer..
Je bent wel een tikkeltje te jong maar dit is in ieder geval legaal :')
Nee en ik ga niet meer in op jullie je weet wel allemaal :)

Doe maar via DM als je wat wil weten :)
:')
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 18:00
Ik wil ook pandapunten, maagden worden altijd buitengesloten.
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 18:01
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:59 schreef kree het volgende:

Haha vertel meer..
Je bent wel een tikkeltje te jong maar dit is in ieder geval legaal :')
Nee en ik ga niet meer in op jullie je weet wel allemaal :)

Doe maar via DM als je wat wil weten :)
Ik denk dat ze helemaal niks meer van je wil weten na zo'n introductie van jezelf. Jij weet nieuwe users wel weg te jagen zeg :')
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 18:01
Hoelang moet je geen seks hebben voor een punt?
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 18:01
quote:
9s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:00 schreef heloef het volgende:
Ik wil ook pandapunten, maagden worden altijd buitengesloten.
Ik wil ze niet.
kreewoensdag 16 november 2011 @ 18:01
quote:
8s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:00 schreef heloef het volgende:

[..]

Verleden, punt zetten.
21 zie ik niet als te jong.
Maarja jullie weten de verhalen
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 18:01
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:00 schreef Myraela het volgende:

Beide, het hield verband toch.
Ok, misschien erover praten tijdens het doen? :D
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 18:01
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:01 schreef Myraela het volgende:
Hoelang moet je geen seks hebben voor een punt?
Een maand.
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 18:02
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:01 schreef Myraela het volgende:
Hoelang moet je geen seks hebben voor een punt?
Een kalendermaand :7
kreewoensdag 16 november 2011 @ 18:02
quote:
15s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:01 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik denk dat ze helemaal niks meer van je wil weten na zo'n introductie van jezelf. Jij weet nieuwe users wel weg te jagen zeg :')
Niet, ben ik nou echt zo erg?
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 18:02
Kree, waar ben je mee bezig zeg.... Iets minder wanhopig, mag wel :P
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 18:02
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:01 schreef kree het volgende:

[..]

21 zie ik niet als te jong.
Maarja jullie weten de verhalen
Je moet niet beginnen over die vorige daar had ik het over.
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 18:02
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:02 schreef kree het volgende:

[..]

Niet, ben ik nou echt zo erg?
Jep. :7
Cactus1woensdag 16 november 2011 @ 18:02
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:00 schreef debeterebob het volgende:

Ik heb nooit seks gehad, dus kan ik ook niet beginnen met sparen...
Nieuw doel: seks hebben om pandapunten te kunnen gaan sparen :D
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 18:03
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:01 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik wil ze niet.
Ik vind het wel leuk.
kreewoensdag 16 november 2011 @ 18:03
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:02 schreef debeterebob het volgende:
Kree, waar ben je mee bezig zeg.... Iets minder wanhopig, mag wel :P
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:02 schreef heloef het volgende:

[..]

Je moet niet beginnen over die vorige daar had ik het over.
Ok punt begrepen :)
Lokasennawoensdag 16 november 2011 @ 18:03
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:03 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik vind het wel leuk.
Seks is ook wel leuk.
Myraelawoensdag 16 november 2011 @ 18:03
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:01 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ok, misschien erover praten tijdens het doen? :D
Dat is de oplossing. :') :D

quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:01 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Een maand.
Damn. :')
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 18:03
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 17:53 schreef heloef het volgende:

[..]

Mensen op fora flirten denk ik wel veel.
Mensen die alleen op marktplaats zitten, hun mail checken of het nieuws lezen niet natuurlijk.
Tsja, daar hoorde ik tot voor kort ook bij :D
heloefwoensdag 16 november 2011 @ 18:04
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:03 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Seks is ook wel leuk.
Gelukkig weet ik dat niet.
debeterebobwoensdag 16 november 2011 @ 18:04
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:02 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nieuw doel: seks hebben om pandapunten te kunnen gaan sparen :D
ff bij de hoeren langs en zeggen dat ik de 100 echt wil aantikken :P
magnetronkoffiewoensdag 16 november 2011 @ 18:04
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 18:02 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nieuw doel: seks hebben om pandapunten te kunnen gaan sparen :D
Ik heb al genoeg pandapunten gespaard :(