Koop je whey bij een toko die kleine zakjes in verschillende smaken verkoopt (Body en Fitshop bv) en kijk wat je favorieten zijn. Alleen jij kunt je eigen smaak bepalen.quote:Op donderdag 17 november 2011 00:04 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Wat is de minst gore smaak whey? Heb nu al een tijdje 2,5KG cookie dough waarvan geleidelijk 1kg naar binnen is geforceerd. Ik zit nu op een punt waar naar binnen proppen niet meer werkt naar binnen houden lukt ook niet meer. Ik er dus van over mijn nek gegaan en ben er nu wel klaar mee.
Dat moet je zelf weten.quote:Op woensdag 16 november 2011 23:57 schreef Weissman het volgende:
[..]
Is het vreemd als ik dit gedrag associeer aan mensen die alleen aan afvallen denken als de zomer komt en verder niks aan een gezonde levensstijl doen
Xxl heeft ook een doos te koop voor 25 euro geloof ik met alle smaakjes er in.quote:Op donderdag 17 november 2011 00:06 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Koop je whey bij een toko die kleine zakjes in verschillende smaken verkoopt (Body en Fitshop bv) en kijk wat je favorieten zijn. Alleen jij kunt je eigen smaak bepalen.
Niet erg moeilijk, maar het is erg lelijk omdat mensen om mij heen wel allemaal roken incl. me pa en ma.quote:Op woensdag 16 november 2011 23:58 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Vind je het moeilijk om te stoppen (serieuze vraag) ?
Stop gewoon met die gore rotzooi.quote:Op donderdag 17 november 2011 00:50 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Niet erg moeilijk, maar het is erg lelijk omdat mensen om mij heen wel allemaal roken incl. me pa en ma.
Ben nu trouwens bezig in het boek Burn the fat, feed the muscle. Heb je die al gelezen?
Haha dat heb ik ook. Ik koop daarom potten van max 900 gr, en vaak ben ik die nadat ze bijna leeg zijn alweer zat.quote:Op donderdag 17 november 2011 00:04 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Wat is de minst gore smaak whey? Heb nu al een tijdje 2,5KG cookie dough waarvan geleidelijk 1kg naar binnen is geforceerd. Ik zit nu op een punt waar naar binnen proppen niet meer werkt naar binnen houden lukt ook niet meer. Ik er dus van over mijn nek gegaan en ben er nu wel klaar mee.
Wat herkenbaar zeg, Vele vragen mij hoe je op gewicht blijft, maar zodra je inderdaad over voeding begint is het niet normaal, niet gezond of raar.quote:Op dinsdag 15 november 2011 21:55 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
hehehe herkenbaar... op het werk ook een paar van die huisvrouwtjes... dan komen ze aan met van die opmerkingen van goh jij bent ook veel afgevallen en zulks en dan de vraag hoe ik dat voor elkaar krijg. als je dan begint over voeding dan krijg je van die opmerkingen van "ja, maar dat is echt niet normaal hoor" en "daar ga ik echt niet aan beginnen"
ik doe er de moeite niet meer voor. laat ze maar lekker sonja bakkeren zonder te sporten en 1-2 keer per week taart wegsnaaien op het werk en thuis aan de chips / wijn xD
Feed the Fat, Burn the Muscle like a huisvrouwtje.quote:Op donderdag 17 november 2011 07:42 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Wat herkenbaar zeg, Vele vragen mij hoe je op gewicht blijft, maar zodra je inderdaad over voeding begint is het niet normaal, niet gezond of raar.
Als ik in de ochtend op mijn werk wat eten uitpak, die gezichten... is dat,.. is dat magere kwark!?
Is dat nou een wortel die je daar hebt!? Ga je een granaatappel eten, wat raar!
En in de middag, Ga je nou echt Vis eten, ieuuuwh zeg!
Laat ze lekker maar lekker dik worden, elke middag een kroket op wit brood, want dat is wel normaal.
Ja dat ken ik wel, maar toch heb ik altijd de neiging om het dan gewoon wel te eten. Probeer er dan ook nooit mee in aanraking te komen. Ook altijd leuk hoe mensen je aankijken als je een brownie o.i.d. afslaatquote:Op donderdag 17 november 2011 09:11 schreef Panzermaus het volgende:
Ik eet dat spul al bijna een jaar niet meer, kan het ook niet meer wegkrijgen. Andere suikerdingen als jam en appeltaart word ik tegenwoordig ook een soort van misselijk van.Prima.
ho ho ho je KAN te ver gaan he!quote:Op donderdag 17 november 2011 09:00 schreef Stereotomy het volgende:
Hagelslag zou verboden moeten worden
Zeer herkenbaar dit.quote:Op donderdag 17 november 2011 07:42 schreef ZetaOS het volgende:
Wat herkenbaar zeg, Vele vragen mij hoe je op gewicht blijft, maar zodra je inderdaad over voeding begint is het niet normaal, niet gezond of raar.
Als ik in de ochtend op mijn werk wat eten uitpak, die gezichten... is dat,.. is dat magere kwark!?
Is dat nou een wortel die je daar hebt!? Ga je een granaatappel eten, wat raar!
En in de middag, Ga je nou echt Vis eten, ieuuuwh zeg!
Laat ze lekker maar lekker dik worden, elke middag een kroket op wit brood, want dat is wel normaal.
Prachtigquote:
1:30 mooie ROM hoorquote:
APPELTAARTquote:Op donderdag 17 november 2011 09:11 schreef Panzermaus het volgende:
Ik eet dat spul al bijna een jaar niet meer, kan het ook niet meer wegkrijgen. Andere suikerdingen als jam en appeltaart word ik tegenwoordig ook een soort van misselijk van.Prima.
wel sterk, maar qua fysiek niet zo bijzonder, die ene gast is best ectoquote:
Lekker hoorquote:Op donderdag 17 november 2011 11:01 schreef Luchtkoker het volgende:
Zo weer ff triceps/borst bikkelen, yeah buddy!
Haha, dat laatste had ik ook. Zeker omdat je vaak tegenstrijdige berichten leest, maar meestal voel je zelf wel of je goed zit of niet.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:23 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ooh man o man, die squats zijn keihard, me benen zijn keihard al paar dagen, shit is awesome.
Toch hoe meer ik lees en filmpjes kijk over techniek hoe slechter me techniek wordt.![]()
Aardig filmpie, maar veel vh zelfde. Mannetjes van 60 kg die een flag oid doen vind ik niet heel bijzonder.quote:Op donderdag 17 november 2011 11:03 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
1:30 mooie ROM hoorMaar verder vet filmpje
[..]
APPELTAART
Nu trainen, kusjesss
met eventueel een plaatje erbij? plaatje zegt vaak meer. maar het is een goed initiatief.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:46 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Naja de grote richtlijnen zijn:
Rechte rug
Pararrel of dieper
Knien staan op dezelfde lijn als tenen
(vul zelf in)
Zolang ik me rug recht heb en goed naar beneden squat en ik het goed in me benen voel dan vind ik het goed.
Misschien een idee om per grote oefening zoals squat en deadlift een simpel lijstje te maken met de grote richtlijnen voor een goede techniek voor in de OP? Want zoals ik al zei word ik van internet juist onzekerder over de techniek.
Belangrijk: Span je rugspieren aan. Alsof je je schouderbladen in je kontzak wil stoppen. Lats aanspannen. Dan je pens aanspannen, en in ieder geval NIET intrekken. Als je naar boven komt, laatste 1/4 a 1/3 deel van de bweging = KONT. Denk doggy style je chickquote:Op donderdag 17 november 2011 13:46 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Naja de grote richtlijnen zijn:
Rechte rug
Pararrel of dieper
Knien staan op dezelfde lijn als tenen
(vul zelf in)
Zolang ik me rug recht heb en goed naar beneden squat en ik het goed in me benen voel dan vind ik het goed.
Misschien een idee om per grote oefening zoals squat en deadlift een simpel lijstje te maken met de grote richtlijnen voor een goede techniek voor in de OP? Want zoals ik al zei word ik van internet juist onzekerder over de techniek.
Opmerkingen niet echt, je moet natuurlijk trainen hoe jezelf wilt maar er stond in het boek dat het helemaal niet nodig is om extra oefeningen toe te voegen en dit eigenlijk dus zonde van de tijd is.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:54 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
met eventueel een plaatje erbij? plaatje zegt vaak meer. maar het is een goed initiatief.
Yuri had je nog opmerkingen op mijn stronglifts schema? ik zou het fijn vinden om wat feedback erop te krijgen namelijk
Nee ik vroeg niet specifiek om tips maar het is altijd mooi meegenomen, wat ik zelf lastig vind is om me buik aangespannen te houden tijdens een oefening.quote:Op donderdag 17 november 2011 14:02 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Belangrijk: Span je rugspieren aan. Alsof je je schouderbladen in je kontzak wil stoppen. Lats aanspannen. Dan je pens aanspannen, en in ieder geval NIET intrekken. Als je naar boven komt, laatste 1/4 a 1/3 deel van de bweging = KONT. Denk doggy style je chickGeldt voor voor zowel squats als deads.
Weet eigenlijk niet of je tips wilde, maar dit zijn dingen je nooit teveel kan zeggen / typen of trainen.
quote:Op donderdag 17 november 2011 14:02 schreef mister_popcorn het volgende:
Denk doggy style panzermaus z'n chick
Goed bezig, chef!quote:Op zaterdag 12 november 2011 09:53 schreef mister_popcorn het volgende:
Lief dagboek:
Gisteren lekker getraind:
Opgewerkt naar enkele singels op 185 deads, daarna terug naar 160 voor plm 15 reps over 6 setjes. Tweede oefening was back squats, een easy 125 *1, daarna nog 3x3x100 en 2x8x80.
Toen was t wel weekend, en kon het spelen beginnen.
Eerst lekker liggen met Turkish Get Ups, daarna de longen uit mijn lijf gerend met de prowler.
Vandaag geen spierpijn, en een rustige schouder dag.
Groetjes,
Jullie misterpopcorn!
Niet generaliseren a.u.b.quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:39 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Omdat je wielrennen deed. Zulke mensen denken dat ze hun benen niet hoeven te trainen dan.
[..]
Niet zo happen he.quote:Op donderdag 17 november 2011 14:15 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Goed bezig, chef!
[..]
Niet generaliseren a.u.b.
Ik kachel met mijn 95kg tijdens de Amstel Gold Race na bijna 150km gewoon de Keuteberg op, lopende ecto's links en rechts passerend.
Overigens ben je in het wielrennen met 85kg al een zwaargewicht en is het beter speciale, op je hoge gewicht afgestemde wielen te gebruiken.
Ook een leuke qoute:quote:According to the National Institute of Health, there are over 100 million overweight people in the
United States. Thats 55% of the adult population! Over 20% of U.S. adults are
clinically obese, which means they are at risk for one or more of over 30 health problems
that are associated with excess body fat.
Trouwens goed bezig mensen, dit topic is weer de serieuze/leuke kant opgegaan.quote:If there existed an airtight mathematical relationship between caloric intake and weight loss,
cutting caloric intake from 3000 to 1000 would result in a 60,000 calorie per year deficit
and would result in a 200 pound weight loss after a year. What if the person began the
diet weighing 200 pounds, would he disappear?
Idd, net zo impressive als ectos van 50 kg die tof doen dat ze hun lichaamsgewicht kunnen benchenquote:Op donderdag 17 november 2011 13:39 schreef mister_popcorn het volgende:
Aardig filmpie, maar veel vh zelfde. Mannetjes van 60 kg die een flag oid doen vind ik niet heel bijzonder.
Stats:quote:Op donderdag 17 november 2011 14:13 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Opmerkingen niet echt, je moet natuurlijk trainen hoe jezelf wilt maar er stond in het boek dat het helemaal niet nodig is om extra oefeningen toe te voegen en dit eigenlijk dus zonde van de tijd is.
Ik weet niet wat je stats zijn, maar een mooi (algemeen) voorbeeld uit het boek zelf vind ik:
Het is net als een kunstenaar die en beeld maakt. Eerst de grote lijnen (SL 5x5) en daarna de definities (split schema).
Wel raar dat je squat hoger is dan je deadlift terwijl dit omgekeerd zou moeten zijn. Waarom inverted rows in plaats van BOR?quote:Op donderdag 17 november 2011 14:53 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
Stats:
178cm, 78kg @13/14%BF (27 jaar)
Start gewichten van schema A en B deze week (kan ook wel 1rm posten maar ben nu hier mee bezig)
SQ: 105kg (5x5 en was makkelijk)
BP: 80kg (5x5 en makkelijk/uitdaging bij laatste set dus wel een goed gewicht)
DL: 80kgx12 en 90x5 (was dus duidelijk te laag ingeschat)
OP: 35kg (5x5 en redelijk goed gewicht dacht ik zo laatste set was pittig.)
BOR heb k dus vervangen voor inverted rows zoals je weet.
Ik zit zelf te denken aan de push-ups te vervangen voor iets wat bovenkant borst meer pakt (een incline press / diamond push-ups) en de brug oefening te vervangen voor kuiten (omdat ik die echt mis in het hele verhaal).
Heb 15 jaar onder kunstschaatsen gezeten ergo zijn mijn bovenbenen vele malen sterker dan mijn onderrug. springen en landen (beide op een been) kost meer energie vanuit de benen dan rug (alleen stabilisatie).quote:Op donderdag 17 november 2011 15:04 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Wel raar dat je squat hoger is dan je deadlift terwijl dit omgekeerd zou moeten zijn. Waarom inverted rows in plaats van BOR?
Tevens snap ik sowieso niet dat je gelijk in je 1ste week al oefeningen gaat toevoegen? Waarom probeer je niet gewoon 12 weken dit zoals het in het boek ook staat, probeer het 12 weken en kijk dan verder. Er zijn naast dit ook SL Advanced etc. maar daar zit je nog lang niet aan zoals ik lees.
Ah zo oke dan is het duidelijk. Haha geen probleem, ik vroeg me alleen af waarom je het toevoegde omdat ik het zelf niet doe en wat de voor- nadelen ervan zijn. Ik ben zeer tevreden over de SL 5x5 omdat het toch zo compact is en toch zo effectief, ga het zeker aanhouden de komende 6 maanden.quote:Op donderdag 17 november 2011 15:15 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
Heb 15 jaar onder kunstschaatsen gezeten ergo zijn mijn bovenbenen vele malen sterker dan mijn onderrug. springen en landen (beide op een been) kost meer energie vanuit de benen dan rug (alleen stabilisatie).
Keuze voor inverted rows heb ik al eerder uitgelegd. ik vind dat een fijnere oefening dan BOR. De reden dat ik de oefeningen heb toegevoegd is omdat ik vond dat het niet compleet genoeg was (heb voor SL voornamelijk 3/4day splits gedaan, daarvoor veel machine werk maar zo lang ben ik nog niet serieus bezig), maar ik zou het inderdaad even kunnen proberen.
Iig bedankt dat je meedenkt(ik kom misschien wat eigenwijs over maar ik neem het weldegelijk in overweging
)
Ik gok van niet.quote:Op donderdag 17 november 2011 16:25 schreef mtchel112 het volgende:
Zullen veel chicks op die aderen geilen :p
quote:Op donderdag 17 november 2011 17:37 schreef IrCute het volgende:
Godverdomme, vandaag een beetje te hard mijn benen getrained, ik kan niet meer lopen
Ik kan me voorstellen dat het voor sommige mensen wat te veel van het goede is, ookal is dit een bodybuilding topic. Gelukkig is er voor jou en die andere mensen een speciaal forum.quote:Op donderdag 17 november 2011 16:41 schreef drumstickNL het volgende:
kap eens met die homo plaatjes..
Gisteren 20 minuten wachten in de kou op de tram...je kan wachten in een verwarmde ruimte naast de burgerking. LOL.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:38 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Ja dat ken ik wel, maar toch heb ik altijd de neiging om het dan gewoon wel te eten. Probeer er dan ook nooit mee in aanraking te komen. Ook altijd leuk hoe mensen je aankijken als je een brownie o.i.d. afslaat
quote:Op donderdag 17 november 2011 17:42 schreef IrCute het volgende:
[..]
30 kg excl stang, maar ben pas 3 weken bezig
Nou, niet, hehe.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:24 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[ afbeelding ]
Ben wel benieuwd hoe deze gast eruit ziet als hij alle spiermassa gaat afbreken.
De meeste kunnen wel maar zoals die neger in zijn onderbroek die hoef ik op mijn werk niet ervoorlangs te zien flitsen.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:49 schreef CarbonC het volgende:
[..]
[..]
Ik kan me voorstellen dat het voor sommige mensen wat te veel van het goede is, ookal is dit een bodybuilding topic. Gelukkig is er voor jou en die andere mensen een speciaal forum.
Wat is waar? Wat is je vraag?quote:Op donderdag 17 november 2011 17:39 schreef Blitzkrieger het volgende:
Is dit waar?
http://www.ergogenics.org/sportvoeding25.html
Ik heb me er wel aan gehouden, dus halve bak kwark naar binnen werken zit je aan 25 gram.
Denk dat hij doelt op dit:quote:Op donderdag 17 november 2011 18:55 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Wat is waar? Wat is je vraag?
quote:met 1,4 gram eiwit per kilo
Mha klinkt als een matig onderzoek (kleine onderzoekspopulatie, slechte oefeningen en enorme selectiebias). Ben wel benieuwd naar het complete artikel, misschien is er nog wel iets waardevols uit te halen.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:39 schreef Blitzkrieger het volgende:
Is dit waar?
http://www.ergogenics.org/sportvoeding25.html
Ik heb me er wel aan gehouden, dus halve bak kwark naar binnen werken zit je aan 25 gram.
Ik denk dat hij doelt op de post-workout eiwitten.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Denk dat hij doelt op dit:
[..]
free full text voor dit artikelquote:Op donderdag 17 november 2011 18:57 schreef Seam het volgende:
[..]
Mha klinkt als een matig onderzoek (kleine onderzoekspopulatie, slechte oefeningen en enorme selectiebias). Ben wel benieuwd naar het complete artikel, misschien is er nog wel iets waardevols uit te halen.
Ah top even kijken danquote:Op donderdag 17 november 2011 18:58 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik denk dat hij doelt op de post-workout eiwitten.
[..]
free full text voor dit artikel
Ten eerste: het is in de orde grootte van 600.000 kcal deficit, niet 60.000.quote:Op donderdag 17 november 2011 14:16 schreef Yuri_Boyka het volgende:
If there existed an airtight mathematical relationship between caloric intake and weight loss,
cutting caloric intake from 3000 to 1000 would result in a 60,000 calorie per year deficit
and would result in a 200 pound weight loss after a year. What if the person began the
diet weighing 200 pounds, would he disappear?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je lichaam creeert geen energie uit iets. Het haalt het uit voedsel. Het verbrandt het, of slaat het op. Het lichaam is in staat dit dynamisch te regelen op basis van feedback.
Drogargmenten van mensen die te dom zijn om thermodynamica te snappen veranderen daar niks aan.Confidence through competence
quote:Op donderdag 17 november 2011 19:45 schreef Stereotomy het volgende:
Ik zie dit nu pas:
[..]
Ten eerste: het is in de orde grootte van 600.000 kcal deficit, niet 60.000.
Ten tweede: ja, je lichaam gaat zich aanpassen en gooit het metabolisme omlaag om zo lang mogelijk te overleven op die 1000 kcal.Die qoute komt uit Burn the fat, feed the muscle.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je lichaam creeert geen energie uit iets. Het haalt het uit voedsel. Het verbrandt het, of slaat het op. Het lichaam is in staat dit dynamisch te regelen op basis van feedback.
Drogargmenten van mensen die te dom zijn om thermodynamica te snappen veranderen daar niks aan.If not now, then when.
Beetje jammer van dhr. Venuto dat hij daar niet aan gedacht heeft dan.quote:Op donderdag 17 november 2011 19:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Die qoute komt uit Burn the fat, feed the muscle.
Haha ja heb ik ook altijd.quote:Op donderdag 17 november 2011 19:50 schreef Stereotomy het volgende:
Heb me er ook enorm aan geërgerd bij The Matrix dat die machines 'energie halen uit mensen'.Bullshit, mensen kosten energie
[ afbeelding ]
Ja basically zou ie dan sterven omdat ie zijn lichaam zo lang ondervoedt. Wat een onzinquote. Het is allemaal niet mathemathisch waterdicht, maar dat beweert ook niemand, het is onmogelijk om PRECIES te weten hoeveel het lichaam gebruikt en hoe efficiënt het is.quote:If there existed an airtight mathematical relationship between caloric intake and weight loss,
cutting caloric intake from 3000 to 1000 would result in a 60,000 calorie per year deficit
and would result in a 200 pound weight loss after a year. What if the person began the
diet weighing 200 pounds, would he disappear?
Nouja, het is qua energie waterdicht (er zal niet zomaar ergens energie ontstaan of verdwijnen) maar je kunt het nooit waterdicht méten, dat is het punt.quote:Op donderdag 17 november 2011 20:16 schreef Autobandje het volgende:
Ja basically zou ie dan sterven omdat ie zijn lichaam zo lang ondervoedt. Wat een onzinquote. Het is allemaal niet mathemathisch waterdicht, maar dat beweert ook niemand, het is onmogelijk om PRECIES te weten hoeveel het lichaam gebruikt en hoe efficiënt het is.
Zulke onschuldige chicks moet je gewoon keihard geven.quote:Op donderdag 17 november 2011 20:19 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nouja, het is qua energie waterdicht (er zal niet zomaar ergens energie ontstaan of verdwijnen) maar je kunt het nooit waterdicht méten, dat is het punt.
[ afbeelding ]
Met een bod pod kom je een eind in de buurt, maar nogmaals, niet wachterdicht.
Fraaie dame ook.![]()
Eensch.quote:Op donderdag 17 november 2011 20:23 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Zulke onschuldige chicks moet je gewoon keihard geven.
Ik kan er anders geen genoeg van krijgen.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:49 schreef CarbonC het volgende:
[..]
[..]
Ik kan me voorstellen dat het voor sommige mensen wat te veel van het goede is, ookal is dit een bodybuilding topic. Gelukkig is er voor jou en die andere mensen een speciaal forum.
Daar wordt je gekloond. Lijkt me persoonlijk niks om daar in te zitten, laat me dan liever in een grote bak zakken.quote:Op donderdag 17 november 2011 20:30 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Ik kan er anders geen genoeg van krijgen.
Wat is dat voor "P0D" waar dat meisje inzit?
Kan je lichaamssamenstelling nauwkeurig bepalen, en sommige versies (daar ging het om) krijg je een masker op die je koolstofdioxide uitstoot en zuurstofinname kan analyseren. Aan de hand van dat laatste kun je heel nauwkeurig je energieverbruik meten.quote:Op donderdag 17 november 2011 20:30 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Ik kan er anders geen genoeg van krijgen.
Wat is dat voor "P0D" waar dat meisje inzit?
Oow, ik dacht dat je je adem moest inhouden daarin, zo'n vetpercentage meter in en waterbak.quote:Op donderdag 17 november 2011 20:45 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Kan je lichaamssamenstelling nauwkeurig bepalen, en sommige versies (daar ging het om) krijg je een masker op die je koolstofdioxide uitstoot en zuurstofinname kan analyseren. Aan de hand van dat laatste kun je heel nauwkeurig je energieverbruik meten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |