FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #362 Interpretatie is moeilijk
heloefzondag 23 oktober 2011 @ 22:27
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:27
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:26 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Nou begin je eigen forum ipv hier de sfeer verzieken ^O^
Jij vind het hier niet leuk, de meeste mensen hier vinden jou niet leuk
Het zou er dus allemaal een stuk beter op worden schijnbaar
Ik zal me kusjekroel gehalte wat omhoog gooien, sorry schat.
WokkelKardinaalzondag 23 oktober 2011 @ 22:27
BAM rollenspel
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:28
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:27 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik zal me kusjekroel gehalte wat omhoog gooien, sorry schat.
Mijn kusjekroel gehalte
Me kusjekroel gehalte is tokkietaal
:*
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:28
Beetje kinderachtig topic weer heloef
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 22:28
quote]14s.gif Op [url=ht[tp://forum.fok.nl/topic/1727757/1/999#103476977]zondag 23 oktober 2011 22:25[/url] schreef Flepke het volgende:

[..]

Ga je nog ontopic of moet ik er een competente mod bij roepen?
[/quote]

Dit lijkt me in jouw geval heel erg ontopic.
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:27 schreef WokkelKardinaal het volgende:
BAM rollenspel
Ik zal mijn cape aan trekken!

;) :P
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:27 schreef WokkelKardinaal het volgende:
BAM rollenspel
Ja, ik wacht nog steeds op Kree. Als hij zo probeert te versieren, snap ik wel waarom vrouwen afhaken :')
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:28
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:25 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ga je nog ontopic of moet ik er een competente mod bij roepen?
Zegt de mafketel die telkens met (mini)walls of text loopt te trollen/spammen binnen een discussie. :')
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:23 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Alweer? :o

Mag ik deze keer dan eerst je sneakers aanschouwen?
60113_1491315774729_1589045335_1172827_7092876_n.jpg

Ok, en omdat ik in zo'n goede bui ben is foreplay included c_/
WokkelKardinaalzondag 23 oktober 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:28 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ik zal mijn cape aan trekken!

;) :P
omgomgomg :9~
zoooveel liefde, nu al *;
edit: wat doe ik aan?
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:28 schreef Daniel1976 het volgende:
quote][ afbeelding ] Op [url=ht[tp://forum.fok.nl/topic/1727757/1/999#103476977]zondag 23 oktober 2011 22:25[/url] schreef Flepke het volgende:

[..]

Dit lijkt me in jouw geval heel erg ontopic.
Ik ben geen topic.

quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:28 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Zegt de mafketel die telkens met (mini)walls of text loopt te trollen/spammen binnen een discussie. :')
Ik ben geen mod met een voorbeeld functie.
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:29 schreef Sinji het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Ok, en omdat ik in zo'n goede bui ben is foreplay included c_/
Nike. O+

Goede deal. B-)
heloefzondag 23 oktober 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:28 schreef firefly3 het volgende:
Beetje kinderachtig topic weer heloef
Wat mankeert er aan?
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:31
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:30 schreef Flepke het volgende:
Ik ben geen mod met een voorbeeld functie.
Dat zeg ik ook niet. Maar opperen dat het weer ontopic gaat terwijl je zulke diarree uit je toetsenbord krijgt is nogal zwakzinnig.
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:31
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:31 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat mankeert er aan?
Vind hem scherp gevonden
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:32
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:31 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat mankeert er aan?
Je doet nooit mee aan een discussie maar je hebt altijd wel op of aanmerkingen.
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:31 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Vind hem scherp gevonden
Het blijkt voor bepaalde andere users inderdaad nogal moeilijk.
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:33
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:30 schreef Flepke het volgende:

Ik ben geen mod met een voorbeeld functie.
Kennelijk is het gewoon binnen de regels. Anders had een andere mod wel ingegrepen.
Het is niet zo dat ze elkaars handje boven het hoofd houden. Dat is in het verleden wel gebleken.
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:33
Kree voert steeds redelijk lange gesprekken met veel informatie & data.

Ik denk dat het beter is om een kort (leuk) gesprek te voeren met emotie & gevoelens in plaats van informatie en data. En dan na 15 minuten / 30 minuten afsluiten met "ik moet gaan maar we kunnen wel X gaan doen ofzo komend Y"

Maar ik heb zelf geen ervaring op datingsites, wat denken jullie? Zijn vrouwen op datingsites makkelijk met afspreken?
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 22:33
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:31 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat mankeert er aan?
Niets mis mee, hoogstens zouden we van interpretatie, interpreteren kunnen maken. Maar dat is een zinsbouw technische opmerking.
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:32 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Je doet nooit mee aan een discussie maar je hebt altijd wel op of aanmerkingen.
en jij komt met plaatjes op het moment dat jij vast loopt in een discussie.

Wat is je punt
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:30 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nike. O+

Goede deal. B-)
SPOILER
33z4ktw.jpg
heloefzondag 23 oktober 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:32 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Je doet nooit mee aan een discussie maar je hebt altijd wel op of aanmerkingen.
In het begin heb ik vol op meegedaan aan de discussies.
Toen ik door kreeg dat er niet op een normaal niveau te discussiëren valt kijk ik enkel nog toe vanaf te zijlijn.
Misschien als je je "Lol didn't read" plaatjes wegstopt ik weer met je in discussie wil gaan.
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:34
ben benieuwt wanneer ook_gek door heeft dat ik zijn tekst daadwerkelijk niet lees.
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:34 schreef Sinji het volgende:

[..]

SPOILER
SPOILER
Ben een hond aan het aaien hoor
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:35
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:33 schreef Flepke het volgende:
Kree voert steeds redelijk lange gesprekken met veel informatie & data.
Zijn vrouwen op datingsites makkelijk met afspreken?
Als je leuk kunt ouwehoeren en redelijk leuk/normaal uitziet en weet hoe je het interessant maakt wel .
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 22:35
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:33 schreef Flepke het volgende:
Kree voert steeds redelijk lange gesprekken met veel informatie & data.

Ik denk dat het beter is om een kort (leuk) gesprek te voeren met emotie & gevoelens in plaats van informatie en data. En dan na 15 minuten / 30 minuten afsluiten met "ik moet gaan maar we kunnen wel X gaan doen ofzo komend Y"

Maar ik heb zelf geen ervaring op datingsites, wat denken jullie? Zijn vrouwen op datingsites makkelijk met afspreken?
Als je elke dag 100 mailtjes van kwijlende mannen hebt op een datingsite, de ene met een nog fantastischer verhaal dan de andere. Dat werkt ook niet echt.
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:35
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:34 schreef heloef het volgende:

[..]

In het begin heb ik vol op meegedaan aan de discussies.
Toen ik door kreeg dat er niet op een normaal niveau te discussiëren valt kijk ik enkel nog toe vanaf te zijlijn.
Misschien als je je "Lol didn't read" plaatjes wegstopt ik weer met je in discussie wil gaan.
Ik lees ook_gek zijn berichten niet meer en dat is mijn beslissing, dat hij telkens reageerd is alleen maar humor. Inhoudelijk ontopic nu pls.
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:35
quote:
7s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als je leuk kunt ouwehoeren en redelijk leuk/normaal uitziet en weet hoe je het interessant maakt wel .
Wanneer gaan wij eigenlijk eens iets drinken.
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:35
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:33 schreef Flepke het volgende:
Kree voert steeds redelijk lange gesprekken met veel informatie & data.

Ik denk dat het beter is om een kort (leuk) gesprek te voeren met emotie & gevoelens in plaats van informatie en data. En dan na 15 minuten / 30 minuten afsluiten met "ik moet gaan maar we kunnen wel X gaan doen ofzo komend Y"

Maar ik heb zelf geen ervaring op datingsites, wat denken jullie? Zijn vrouwen op datingsites makkelijk met afspreken?
Is dat niet vrouw afhankelijk? Ik heb zelf ook geen echte ervaring. Heb er wel eens gekeken. Maar merkte al snel dat er vrouwen zitten voor de lol, voor er bij, maar geheel hopeloos en het zien als hun laatste kans.
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:34 schreef firefly3 het volgende:

[..]

miniwall of text:

SPOILER
Ik hoop echt dat een mod wat aan deze reacties doet.
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:34 schreef Sinji het volgende:

[..]

SPOILER
Ben een hond aan het aaien hoor
Geen kat?
Wat voor hond trouwens. :7
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 22:36
quote:
15s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik hoop echt dat een mod wat aan deze reacties doet.
Komt helemaal goed
heloefzondag 23 oktober 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik lees ook_gek zijn berichten niet meer en dat is mijn beslissing, dat hij telkens reageerd is alleen maar humor. Inhoudelijk ontopic nu pls.
En het is mijn beslissing om geen discussie meer met jou aan te gaan.
Maar sorry jij begint over iets onbelangrijks als de TT.
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:34 schreef firefly3 het volgende:
ben benieuwt wanneer ook_gek door heeft dat ik zijn tekst daadwerkelijk niet lees.
Negeren is ook een optie. En een stuk minder topicvervuilend.
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Is dat niet vrouw afhankelijk? Ik heb zelf ook geen echte ervaring. Heb er wel eens gekeken. Maar merkte al snel dat er vrouwen zitten voor de lol, voor er bij, maar geheel hopeloos en het zien als hun laatste kans.
Uhu maar statistiek is de wetenschap, de methodiek en de techniek van het verzamelen, bewerken, interpreteren en presenteren van gegevens. Het is een onderdeel van de wiskunde.
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:36
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef Flepke het volgende:

Wanneer gaan wij eigenlijk eens iets drinken.
Als je eindelijk eens een foto hebt laten zien en ik die date-waardig heb gekeurd :7
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:37
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:33 schreef Flepke het volgende:
Kree voert steeds redelijk lange gesprekken met veel informatie & data.

Ik denk dat het beter is om een kort (leuk) gesprek te voeren met emotie & gevoelens in plaats van informatie en data. En dan na 15 minuten / 30 minuten afsluiten met "ik moet gaan maar we kunnen wel X gaan doen ofzo komend Y"

Maar ik heb zelf geen ervaring op datingsites, wat denken jullie? Zijn vrouwen op datingsites makkelijk met afspreken?
Ik zou niet na een kwartier of 30 minuten met iemand afspreken
De kans is veel te groot dat het een compleet ei blijkt te zijn en daar gaat je vrije zondagmiddag
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Als je elke dag 100 mailtjes van kwijlende mannen hebt op een datingsite, de ene met een nog fantastischer verhaal dan de andere. Dat werkt ook niet echt.
Het hoeft niet een fantastisch verhaal te zijn. Eerder een emotioneel interessant gesprek. Het is niet wat je doet, maar hoe je het doet
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:37
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:36 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als je eindelijk eens een foto hebt laten zien en ik die date-waardig heb gekeurd :7
Oh dus aan de andere dingen voldoe ik al?
Mooi om te weten.
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 22:37
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:36 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als je eindelijk eens een foto hebt laten zien en ik die date-waardig heb gekeurd :7
Je hebt zelf ook geen foto :(
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:37 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Je hebt zelf ook geen foto :(
Jawel hoor.
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:38
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:36 schreef Flepke het volgende:

[..]

Uhu maar statistiek is de wetenschap, de methodiek en de techniek van het verzamelen, bewerken, interpreteren en presenteren van gegevens. Het is een onderdeel van de wiskunde.
maar dan moeten we toch eerst weten met wat voor soort vrouw hij te maken heeft voor dat je er een mogelijk idee op los laat?
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:37 schreef rhubarbje het volgende:

Ik zou niet na een kwartier of 30 minuten met iemand afspreken
De kans is veel te groot dat het een compleet ei blijkt te zijn en daar gaat je vrije zondagmiddag
Idd, in 30 min kan ik iemand nog niet genoeg beoordelen. Beter een paar dagen even kort ouwehoeren en kijken of de interesse groeit.
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik lees ook_gek zijn berichten niet meer en dat is mijn beslissing, dat hij telkens reageerd is alleen maar humor. Inhoudelijk ontopic nu pls.
Reageert niet reageerd
kreezondag 23 oktober 2011 @ 22:38
quote:
15s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:28 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ja, ik wacht nog steeds op Kree. Als hij zo probeert te versieren, snap ik wel waarom vrouwen afhaken :')
Ja effe geduld hè :)

Moest nog even wat eten :)
(en een shitload aan posts weer weglezen ;) )
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:37 schreef Daniel1976 het volgende:

Je hebt zelf ook geen foto :(
Ik heb er wel 1000 :P
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:38 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Reageert niet reageerd
:*
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:35 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik lees ook_gek zijn berichten niet meer en dat is mijn beslissing, dat hij telkens reageerd is alleen maar humor. Inhoudelijk ontopic nu pls.
jij leest elke letter die ik typ, anders quote jij niks. En het is inderdaad humor om te zien dat je wederom geen enkele houding weet te geven.
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:38 schreef kree het volgende:

Ja effe geduld hè :)

Moest nog even wat eten :)
(en een shitload aan posts weer weglezen ;) )
ff geduld. Gast, ik wil mijn tijd opofferen om jou te helpen. Graag of niet hoor :{w
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:38 schreef ook_gek het volgende:

[..]

maar dan moeten we toch eerst weten met wat voor soort vrouw hij te maken heeft voor dat je er een mogelijk idee op los laat?
Zo eentje met een gat en tieten geloof ik.
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 22:39
quote:
10s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:38 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik heb er wel 1000 :P
Maar ni in je fotoboek ni
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:39 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Maar ni in je fotoboek ni
Foto's krijg je met briljante hossel skills.
Vandaar dat cactus nog geen foto van mij heeft.
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:36 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Geen kat?
Wat voor hond trouwens. :7
Akita Inu

SPOILER
63_album.jpg
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:39 schreef Daniel1976 het volgende:

Maar ni in je fotoboek ni
Nee, wil anoniem blijven. Maar ik ben best te doen hoor :*
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:41
quote:
7s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:40 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, wil anoniem blijven. Maar ik ben best te doen hoor :*
te doen zelfs
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:40 schreef Sinji het volgende:

[..]

Akita Inu

SPOILER
Echt je hebt een hond? O+

Serieus misschien wel mijn beste versier tip ooit: neem een hond
O+
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:41 schreef firefly3 het volgende:

te doen zelfs
Zelfkennis is een mooi iets O+
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:42
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:41 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Zelfkennis is een mooi iets O+
QFT!11!1`11
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:42
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:40 schreef Sinji het volgende:

[..]

Akita Inu

SPOILER
Wat super cute :o
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:42
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:41 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Echt je hebt een hond? O+

Serieus misschien wel mijn beste versier tip ooit: neem een hond
O+
Hoezo? Ik heb liever dat je met mij knuffelt inplaats van mijn hond.
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:42
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:39 schreef Flepke het volgende:

[..]

Zo eentje met een gat en tieten geloof ik.
We konden kiezen uit, voor de lol, voor er bij, of laatste hoop.
Bartholomeuszondag 23 oktober 2011 @ 22:42
Ik wil ook een hond O+

En ik mag 'm meenemen naar het werk, dat heb ik al gefixt :Y)
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:43
Meest loyale hondensoort ooit O+
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:44
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:41 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Zelfkennis is een mooi iets O+
zozo
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:44
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:42 schreef Flepke het volgende:

[..]

Hoezo? Ik heb liever dat je met mij knuffelt inplaats van mijn hond.
Via de hond krijg je het meisje

Nee het is een goede manier om contact te maken
(nou niet serieus een hond gaan nemen om te versieren als je een hekel hebt aan die beesten of allergisch bent of zo :P )
Vrouwen komen snel op een hond af en maken dan een praatje
Ik iig wel, duik op elke hond die ik zie (laat staan als er een leuke baas aan vast zit O+ )
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:43 schreef Sinji het volgende:
Meest loyale hondensoort ooit O+
Slim en hardwerkend toch ook?
Heb begrepen dat je ze wel op moet voeden

(nooit een gehad verder of zo hoor)
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Via de hond krijg je het meisje

Nee het is een goede manier om contact te maken
(nou niet serieus een hond gaan nemen om te versieren als je een hekel hebt aan die beesten of allergisch bent of zo :P )
Vrouwen komen snel op een hond af en maken dan een praatje
Ik iig wel, duik op elke hond die ik zie (laat staan als er een leuke baas aan vast zit O+ )
Hoe krijg je hem langs de uitsmijters?
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:40 schreef Sinji het volgende:

[..]

Akita Inu

SPOILER
Lief!
Ook al goedgekeurd.
firefly3zondag 23 oktober 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Via de hond krijg je het meisje

Nee het is een goede manier om contact te maken
(nou niet serieus een hond gaan nemen om te versieren als je een hekel hebt aan die beesten of allergisch bent of zo :P )
Vrouwen komen snel op een hond af en maken dan een praatje
Ik iig wel, duik op elke hond die ik zie (laat staan als er een leuke baas aan vast zit O+ )
Een hond doet niets. Opening doet ook niets.

Het gaat erom hoe je als persoon bent.
kreezondag 23 oktober 2011 @ 22:45
Ok even de reacties op de PM's die ik had.

van Flepke:
2. jij geeft aan dat je weg moet (als eerste) (maakt niet uit ookal heb je het leukste gesprek wat je ooit met een vrouw hebt gehad)
Klopt niet, het is lastig te zien zonder kleurtjes maar zij wilde als eerste weg.

3."maar als je wilt kunnen we wel even iets drinken in X van de week als het je uitkomt"
4a. ja lijkt me leuk > ok wat is je nummer dan laat ik nog wel weten wie wat waar wanneer.
4b. Nee heb het druk deze week > oke spreken wel een andere keer wat af, moet gaan, doei X

Ik probeerde nog om facebook ofzo uit te wisselen maar toen was ze ineens alweer weg.

Westerling:
Kon zich vinden in hoe ik het aanpakte, zou ook niet weten wat ik anders had moeten doen.
Heb geprobeerd haar ook zo snel mogelijk wat te laten praten en dat lukte ook.
Alleen ze moest weg.

Kan toeval zijn, of ze ziet niks in me. ;)
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:44 schreef firefly3 het volgende:

zozo
Lastig als je het niet kunt tegenspreken hè? :P
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:43 schreef Sinji het volgende:
Meest loyale hondensoort ooit O+
Wij hadden vroeger een Collie, die zijn ook wel tof. O+

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-10-2011 22:46:22 ]
Bartholomeuszondag 23 oktober 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Via de hond krijg je het meisje

Nee het is een goede manier om contact te maken
(nou niet serieus een hond gaan nemen om te versieren als je een hekel hebt aan die beesten of allergisch bent of zo :P )
Vrouwen komen snel op een hond af en maken dan een praatje
Ik iig wel, duik op elke hond die ik zie (laat staan als er een leuke baas aan vast zit O+ )
Ik wil al járen een hond, de rest van het gezin hier ook, alleen moeders is tegen. Dus, geen hond tot dusver. Maar als ik straks op mezelf zit kon daar wel eens behoorlijk snel verandering in komen :Y
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:43 schreef Sinji het volgende:
Meest loyale hondensoort ooit O+
Naar jouw mening of echt als feit?
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 22:47
quote:
7s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:40 schreef Cactus1 het volgende:

Nee, wil anoniem blijven. Maar ik ben best te doen hoor :*
Tsja ik ben in dit soort gevallen toch wel voor empirische bewijsvoering.
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:46 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Ik wil al járen een hond, de rest van het gezin hier ook, alleen moeders is tegen. Dus, geen hond tot dusver. Maar als ik straks op mezelf zit kon daar wel eens behoorlijk snel verandering in komen :Y
Ik wil ook een hond maar het kan hier gewoon niet op mijn appartement
Word die hond niet blij van en ik ook niet
Heb nu een kat (die we honden kunstjes proberen te leren :P ) maar het is toch niet het zelfde (niet dat ik mijn kat zou afgeven hoor O+ het is een dotje)
zodra het kan neem ik ook een hond O+
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:46 schreef Bartholomeus het volgende:

Ik wil al járen een hond, de rest van het gezin hier ook, alleen moeders is tegen. Dus, geen hond tot dusver. Maar als ik straks op mezelf zit kon daar wel eens behoorlijk snel verandering in komen :Y
Honden beperken je behoorlijk in je vrijheid. Prima als je 50+ bent en niet meer zoveel behoefte hebt om steeds de hort op te gaan, maar anders vrij lastig hoor :)
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:48
quote:
5s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:47 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Naar jouw mening of echt als feit?
Feit is natuurlijk lastig maar zo staan ze wel bekend
Er is ook een standbeeld in Japan voor zo'n hond omdat hij elke dat zijn baasje weg bracht naar de metro en op kwam halen
Zelfs toen zijn baasje dood was of zoiets kwam hij nog op de vaste tijdstippen naar dat station (je moet het hele verhaal ff googlen want ik vertel het vast verkeerd)
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:45 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Een hond doet niets. Opening doet ook niets.

Het gaat erom hoe je als persoon bent.
Het feit dat iemand een dierenliefhebber is zegt wat wat over die persoon.
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:48 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Feit is natuurlijk lastig maar zo staan ze wel bekend
Er is ook een standbeeld in Japan voor zo'n hond omdat hij elke dat zijn baasje weg bracht naar de metro en op kwam halen
Zelfs toen zijn baasje dood was of zoiets kwam hij nog op de vaste tijdstippen naar dat station (je moet het hele verhaal ff googlen want ik vertel het vast verkeerd)
Ja die film heb ik gezien. O+
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:47 schreef Daniel1976 het volgende:

Tsja ik ben in dit soort gevallen toch wel voor empirische bewijsvoering.
Dat snap ik. Ok, vooruit je hoeft het niet van me aan te nemen. Laten we het er maar op houden dat het niet relevant is om te weten hoe ik eruit zie :)
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:49
quote:
4s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:48 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Honden beperken je behoorlijk in je vrijheid. Prima als je 50+ bent en niet meer zoveel behoefte hebt om steeds de hort op te gaan, maar anders vrij lastig hoor :)
Hoeft heus niet
Mijn ouders hebben ook honden en daar zou die van mij altijd heen kunnen
Verder kun je hem heel goed naar veel dingen mee nemen als je hem maar opvoed
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:48 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ja die film heb ik gezien. O+
Oh is er ook al een film over! dat wist ik niet
Bartholomeuszondag 23 oktober 2011 @ 22:50
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:47 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ik wil ook een hond maar het kan hier gewoon niet op mijn appartement
Word die hond niet blij van en ik ook niet
Heb nu een kat (die we honden kunstjes proberen te leren :P ) maar het is toch niet het zelfde (niet dat ik mijn kat zou afgeven hoor O+ het is een dotje)
zodra het kan neem ik ook een hond O+
Daarom sla ik de appartement fase gewoon over :Y)
quote:
4s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:48 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Honden beperken je behoorlijk in je vrijheid. Prima als je 50+ bent en niet meer zoveel behoefte hebt om steeds de hort op te gaan, maar anders vrij lastig hoor :)
Van het stappen ben ik toch al niet zo, en verder zijn er maar weinig dingen waarbij een hond niet mee zou kunnen. Soit, boodschappen doen zal lastig gaan, dan moet ie maar even alleen thuis blijven. Voor even moet dat gaan, er zijn zat voorbeelden waarbij honden halve of zelfs hele dagen alleen thuis zijn. En in een héél extreem geval heb ik altijd nog een vader die gek is op viervoeters en die gráág een dagje wil oppassen :)
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:50
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:49 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Oh is er ook al een film over! dat wist ik niet
Deze dacht ik: http://www.imdb.com/title/tt1028532/
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:45 schreef kree het volgende:
Ok even de reacties op de PM's die ik had.

van Flepke:
2. jij geeft aan dat je weg moet (als eerste) (maakt niet uit ookal heb je het leukste gesprek wat je ooit met een vrouw hebt gehad)
Het was gebiedende wijs bedoeld lees het als:
In het vervolg kan jij als eerste (maakt niet uit ookal heb je het leukste gesprek wat je ooit met een vrouw hebt gehad) aangeven dat je weg moet.

quote:
3."maar als je wilt kunnen we wel even iets drinken in X van de week als het je uitkomt"
4a. ja lijkt me leuk > ok wat is je nummer dan laat ik nog wel weten wie wat waar wanneer.
4b. Nee heb het druk deze week > oke spreken wel een andere keer wat af, moet gaan, doei X

Ik probeerde nog om facebook ofzo uit te wisselen maar toen was ze ineens alweer weg.
Als ze weg gaat en niet zelf er mee komt om gegevens uitwisselen moet je het op "doei" houden. Anders is het toch "Ja daahaag..!" in haar hoofd en klikt ze het weg
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:49 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Oh is er ook al een film over! dat wist ik niet
Hachi, betekent 8 in het Japans en is een bijzonder getal daar
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:51
quote:
Oeh met Richard Gere nog wel :P
Daar wil ik ook wel een praatje mee maken zonder hond :9 O-)
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 22:52
Goedeavond!... mijn werkdag zit er weer op!
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:52
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:51 schreef Flepke het volgende:

[..]

Het was gebiedende wijs bedoeld lees het als:
In het vervolg kan jij als eerste (maakt niet uit ookal heb je het leukste gesprek wat je ooit met een vrouw hebt gehad) aangeven dat je weg moet.

[..]

Als ze weg gaat en niet zelf er mee komt om gegevens uitwisselen moet je het op "doei" houden. Anders is het toch "Ja daahaag..!" in haar hoofd en klikt ze het weg
Wat een onzin dat is toch compleet zinloos
Dat is als uitmaken omdat je vermoed dat de ander het uit gaat maken
En dan ben je alleen maar bezig met moet ik al weg moet ik al weg?
Het doet er heel weinig toe wie er als eerste ging als het een leuk gesprek was
kreezondag 23 oktober 2011 @ 22:52
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:51 schreef Flepke het volgende:

[..]

Het was gebiedende wijs bedoeld lees het als:
In het vervolg kan jij als eerste (maakt niet uit ookal heb je het leukste gesprek wat je ooit met een vrouw hebt gehad) aangeven dat je weg moet.

[..]

Als ze weg gaat en niet zelf er mee komt om gegevens uitwisselen moet je het op "doei" houden. Anders is het toch "Ja daahaag..!" in haar hoofd en klikt ze het weg
OK op zo'n manier, dan had ik je verkeerd begrepen.
Maargoed volgende keer weer dan als ze online is,
Ik zie nog wel kans maar dat was met die vorige ook maar die verwijderde me :')
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:52 schreef Axel1988 het volgende:
Goedeavond!... mijn werkdag zit er weer op!
150 of 200% salaris, like a baws
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:53
Nou ja mn lief gaat naar bed en ik ga maar eens mee
Tot morgen iedereen
of de dag er na
of die daarna
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:53 schreef rhubarbje het volgende:
Nou ja mn lief gaat naar bed en ik ga maar eens mee
Tot morgen iedereen
of de dag er na
of die daarna
neukse! :)
kreezondag 23 oktober 2011 @ 22:54
Firefly is gebanned hoor ik melden btw
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:54
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:53 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

neukse! :)
Zeg! we zijn nog niet getrouwd en zo he! }:|

:P
Bartholomeuszondag 23 oktober 2011 @ 22:54
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:53 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

neukse! :)
:X _O-
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 22:54
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:54 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Zeg! we zijn nog niet getrouwd en zo he! }:|

:P
Pijp ze! :)
heloefzondag 23 oktober 2011 @ 22:54
Gaat het nu over honden? _O-
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 22:55
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:54 schreef kree het volgende:
Firefly is gebanned hoor ik melden btw
Ow, heb ik iets gemist weer?
Flepkezondag 23 oktober 2011 @ 22:55
Oke. Firefly is blijkbaar 3 maanden geband voor "trollen".
Ik ben hier (voorlopig) ook weg, een normale inhoudelijke discussie is hier blijkbaar niet mogelijk.

Wie weet tot in de pruimentijd.
rhubarbjezondag 23 oktober 2011 @ 22:55
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:54 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Pijp ze! :)
Zeg knullie jij hebt er ook iets te veel van mogen genieten dit weekend he ;) :P
Wij gaan elkaar diep in de ogen kijken, veel zuchten en in elkaars armen in slaap vallen (met allebei die armen boven de dekens natuurlijk ;) :P )

En nu haak ik echt af
Truste allemaal :*
Bartholomeuszondag 23 oktober 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:55 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Zeg knullie jij hebt er ook iets te veel van mogen genieten dit weekend he ;) :P
Wij gaan elkaar diep in de ogen kijken, veel zuchten en in elkaars armen in slaap vallen (met allebei die armen boven de dekens natuurlijk ;) :P )

En nu haak ik echt af
Truste allemaal :*
Yeah.
Fucking.
Right.

:P

Weltruste! :W
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 22:56
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:55 schreef Flepke het volgende:
Oke. Firefly is blijkbaar 3 maanden geband voor "trollen".
Ik ben hier (voorlopig) ook weg, een normale inhoudelijke discussie is hier blijkbaar niet mogelijk.

Wie weet tot in de pruimentijd.
Hier nog 1. Als het op deze manier gaat ben ik er ook klaar mee. :W
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 22:57
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:55 schreef Flepke het volgende:
Oke. Firefly is blijkbaar 3 maanden geband voor "trollen".
Ik ben hier (voorlopig) ook weg, een normale inhoudelijke discussie is hier blijkbaar niet mogelijk.

Wie weet tot in de pruimentijd.
Ben je verzwakt omdat je wing men weg is :D
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:57
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:54 schreef kree het volgende:
Firefly is gebanned hoor ik melden btw
Dat had ik wel verwacht. :P
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 22:58
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:55 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Zeg knullie jij hebt er ook iets te veel van mogen genieten dit weekend he ;) :P
Wij gaan elkaar diep in de ogen kijken, veel zuchten en in elkaars armen in slaap vallen (met allebei die armen boven de dekens natuurlijk ;) :P )

En nu haak ik echt af
Truste allemaal :*
Haha; romantiek is ook belangrijk idd :)
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 22:58
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:55 schreef Flepke het volgende:
Oke. Firefly is blijkbaar 3 maanden geband voor "trollen".
Ik ben hier (voorlopig) ook weg, een normale inhoudelijke discussie is hier blijkbaar niet mogelijk.

Wie weet tot in de pruimentijd.
Jij en normale inhoudelijke discussie?

Doei hè. :W
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 22:58
3 maanden

: ~O

*Owen Wilson verbaasd*

Dacht misschien een dagje, damn
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 22:59
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:56 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hier nog 1. Als het op deze manier gaat ben ik er ook klaar mee. :W
Jij trolt toch niet of wat?....
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:58 schreef Sinji het volgende:
3 maanden

: ~O

*Owen Wilson verbaasd*

Dacht misschien een dagje, damn
Nja het is niet zijn eerste ban hè.
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:01
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:56 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hier nog 1. Als het op deze manier gaat ben ik er ook klaar mee. :W
:?

Sinds wanneer voel jij de behoefte om walls of text te spammen? :P

quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:00 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nja het is niet zijn eerste ban hè.
Derde inmiddels ongeveer? Vlak na elkaar ook.
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 23:03
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:00 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nja het is niet zijn eerste ban hè.
Serieus? Hmm.. Jammer dat geruzie heen en weer. But! Zal de pret niet drukken want wij gaan elkaar heerlijk verwennen
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:59 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Jij trolt toch niet of wat?....
Nope, maar ik loop ook wel eens te kloten en ik vind het gewoon kinderachtig om bans te gaan lopen uitdelen hier om niks. Dat is niet zoals ik ben en ik had geen probleem met Firefly. Hij valt niemand persoonlijk aan. Hij heeft soms tips die misschien niet helemaal aansluiten op de mensen hier, maar zijn intentie was goed (mits wat doordrammerig soms), maar als iemand daar voor wordt gebanned dan staat men duidelijk niet open voor anderen. Negeren is een keuze die iedereen kan maken, maar blijkbaar is het makkelijker om iemand de bannen of te zorgen dat iemand een ban krijgt.
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:05 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nope, maar ik loop ook wel eens te kloten en ik vind het gewoon kinderachtig om bans te gaan lopen uitdelen hier om niks. Dat is niet zoals ik ben en ik had geen probleem met Firefly. Hij valt niemand persoonlijk aan. Hij heeft soms tips die misschien niet helemaal aansluiten op de mensen hier, maar zijn intentie was goed (mits wat doordrammerig soms), maar als iemand daar voor wordt gebanned dan staat men duidelijk niet open voor anderen. Negeren is een keuze die iedereen kan maken, maar blijkbaar is het makkelijker om iemand de bannen of te zorgen dat iemand een ban krijgt.
Trollen mag gewoon niet. Hij heeft pas geleden nog een waarschuwing van een admin gehad. Tja...
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:05 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nope, maar ik loop ook wel eens te kloten en ik vind het gewoon kinderachtig om bans te gaan lopen uitdelen hier om niks. Dat is niet zoals ik ben en ik had geen probleem met Firefly. Hij valt niemand persoonlijk aan. Hij heeft soms tips die misschien niet helemaal aansluiten op de mensen hier, maar zijn intentie was goed (mits wat doordrammerig soms), maar als iemand daar voor wordt gebanned dan staat men duidelijk niet open voor anderen. Negeren is een keuze die iedereen kan maken, maar blijkbaar is het makkelijker om iemand de bannen of te zorgen dat iemand een ban krijgt.
Ik ben het hier mee eens.
Westerlingzondag 23 oktober 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:06 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Trollen mag gewoon niet. Hij heeft pas geleden nog een waarschuwing van een admin gehad. Tja...
Waar halen jullie eigenlijk vandaan dat ie gebanned is?
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:07 schreef Westerling het volgende:

[..]

Waar halen jullie eigenlijk vandaan dat ie gebanned is?
Streepje door z'n username (zie profiel).
Cactus1zondag 23 oktober 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:06 schreef -Strawberry- het volgende:

Trollen mag gewoon niet. Hij heeft pas geleden nog een waarschuwing van een admin gehad. Tja...
Waar was mijn waarschuwing dan gisteravond toen ik foto's van cactussen liep te posten en een man die belde met een banaan?
ook_gekzondag 23 oktober 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:05 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nope, maar ik loop ook wel eens te kloten en ik vind het gewoon kinderachtig om bans te gaan lopen uitdelen hier om niks. Dat is niet zoals ik ben en ik had geen probleem met Firefly. Hij valt niemand persoonlijk aan. Hij heeft soms tips die misschien niet helemaal aansluiten op de mensen hier, maar zijn intentie was goed (mits wat doordrammerig soms), maar als iemand daar voor wordt gebanned dan staat men duidelijk niet open voor anderen. Negeren is een keuze die iedereen kan maken, maar blijkbaar is het makkelijker om iemand de bannen of te zorgen dat iemand een ban krijgt.
zijn gedrag viel op in negatieve zin, Hij is er meerdere keren op aangespreken. Meerdere bans gehad.

Onlangs laatste waarschuwing. Toch door gegaan.

Gevalletje wie niet wilt luisteren.....
Westerlingzondag 23 oktober 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Streepje door z'n username (zie profiel).
Aha, ik dacht dat t altijd in dat meldingentopic kwam :)
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 23:08
quote:
5s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:07 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Waar was mijn waarschuwing dan gisteravond toen ik foto's van cactussen liep te posten en een man die belde met een banaan?
Oke bij deze: hou daar eens heel snel mee op ja! :P
Daniel1976zondag 23 oktober 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:00 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nja het is niet zijn eerste ban hè.
Precies het heeft wat historie.
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Streepje door z'n username (zie profiel).
Oja jullie zien dat ook, maar dan bij het profiel. Ik zie dat in een topic.
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:08 schreef Westerling het volgende:

[..]

Aha, ik dacht dat t altijd in dat meldingentopic kwam :)
Nee das oud
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 23:10
quote:
11s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:03 schreef Sinji het volgende:

[..]

Serieus? Hmm.. Jammer dat geruzie heen en weer. But! Zal de pret niet drukken want wij gaan elkaar heerlijk verwennen
Jep. Maar dat zal de pret inderdaad niet drukken. :7
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:05 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nope, maar ik loop ook wel eens te kloten en ik vind het gewoon kinderachtig om bans te gaan lopen uitdelen hier om niks. Dat is niet zoals ik ben en ik had geen probleem met Firefly. Hij valt niemand persoonlijk aan. Hij heeft soms tips die misschien niet helemaal aansluiten op de mensen hier, maar zijn intentie was goed (mits wat doordrammerig soms), maar als iemand daar voor wordt gebanned dan staat men duidelijk niet open voor anderen. Negeren is een keuze die iedereen kan maken, maar blijkbaar is het makkelijker om iemand de bannen of te zorgen dat iemand een ban krijgt.
Dit is gewoon lachwekkend trouwens. Dat doet hij regelmatig.
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:08 schreef Westerling het volgende:

[..]

Aha, ik dacht dat t altijd in dat meldingentopic kwam :)
Die bestaat (helaas) niet meer. :+
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:12
quote:
5s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:07 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Waar was mijn waarschuwing dan gisteravond toen ik foto's van cactussen liep te posten en een man die belde met een banaan?
Dat was niet om te trollen, toch? Dat was all good fun met de rest.

Maar dat heb ik verder niet zo meegekregen eigenlijk.
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 23:15
Het is gewoon jammer dat er miscommunicatie ontstaat. EN er wordt teveel gehapt. Neem dingen niet te gauw serieus op internet. Ik heb altijd een kolossaal zak zout bij de hand.
Bartholomeuszondag 23 oktober 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:15 schreef Sinji het volgende:
Het is gewoon jammer dat er miscommunicatie ontstaat. EN er wordt teveel gehapt. Neem dingen niet te gauw serieus op internet. Ik heb altijd een kolossaal zak zout bij de hand.
Eén maar? Ik een hele vrachtwagen vol :Y)
Axel1988zondag 23 oktober 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:15 schreef Sinji het volgende:
Het is gewoon jammer dat er miscommunicatie ontstaat. EN er wordt teveel gehapt. Neem dingen niet te gauw serieus op internet. Ik heb altijd een kolossaal zak zout bij de hand.
Heel belangrijk... en niet alleen op het internet trouwens ;).
kreezondag 23 oktober 2011 @ 23:19
Of je maakt er gewoon discussie van.
Haha ik voel me nooit zo snel aangevallen en ik ga gewoon in discussie.
Het kan wel eens te gek worden natuurlijk maarja dan ga ik op negeer modus.

Geen zakken zout nodig hierzo ;)
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:15 schreef Sinji het volgende:
Het is gewoon jammer dat er miscommunicatie ontstaat. EN er wordt teveel gehapt. Neem dingen niet te gauw serieus op internet. Ik heb altijd een kolossaal zak zout bij de hand.
Ach ik vermaak me wel altijd. 8-)
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:19 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ach ik vermaak me wel altijd. 8-)
Maar dat doen we standaard toch money O+
Westerlingzondag 23 oktober 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:11 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Die bestaat (helaas) niet meer. :+
Heb jij trouwens Asperger? Gezien je ondertitiel?
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:21 schreef Sinji het volgende:

[..]

Maar dat doen we standaard toch money O+
Ohja dat is natuurlijk ook zo. O+
GroenerDanGraszondag 23 oktober 2011 @ 23:30
goedenavond :) Nog iets spannends gebeurd?
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:33
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:22 schreef Westerling het volgende:

[..]

Heb jij trouwens Asperger? Gezien je ondertitiel?
Mijn ondertitel slaat op Abed, niet op mijzelf. :P
heloefzondag 23 oktober 2011 @ 23:33
Spuiten en Slikken is goed voor mijn humeur.

"Neuken, de helft van de 17 jarigen heeft dit nog niet gedaan"
Supersoepzondag 23 oktober 2011 @ 23:35
quote:
5s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:07 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Waar was mijn waarschuwing dan gisteravond toen ik foto's van cactussen liep te posten en een man die belde met een banaan?
Volgens mij sop jij gewoon van je stoel af van Flepke en kies je daarom ineens de kant van Firefly. Zoek een hotel, kunnen ze je allebei volblaffen.
GroenerDanGraszondag 23 oktober 2011 @ 23:37
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:35 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Volgens mij sop jij gewoon van je stoel af van Flepke en kies je daarom ineens de kant van Firefly. Zoek een hotel, kunnen ze je allebei volblaffen.
:')
Wereldpost
Westerlingzondag 23 oktober 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:33 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Mijn ondertitel slaat op Abed, niet op mijzelf. :P
Haha oke :)
heloefzondag 23 oktober 2011 @ 23:38
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:35 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Volgens mij sop jij gewoon van je stoel af van Flepke en kies je daarom ineens de kant van Firefly. Zoek een hotel, kunnen ze je allebei volblaffen.
Supersoepje _O_
kreezondag 23 oktober 2011 @ 23:38
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:35 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Volgens mij sop jij gewoon van je stoel af van Flepke en kies je daarom ineens de kant van Firefly. Zoek een hotel, kunnen ze je allebei volblaffen.
Kan dit niet in feedback?
Het heeft ook niet echt veel zin hier om bepaalde personen te gaan afkraken (en trouwens zeker niet als ze niet kunnen reageren) ;)
/mod modus :')
-Strawberry-zondag 23 oktober 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:38 schreef kree het volgende:

[..]

Kan dit niet in feedback?
Het heeft ook niet echt veel zin hier om bepaalde personen te gaan afkraken (en trouwens zeker niet als ze niet kunnen reageren) ;)
/mod modus :')
Cactus kan toch gewoon reageren?
gewoonfayezondag 23 oktober 2011 @ 23:41
Gezellig hierr
kreezondag 23 oktober 2011 @ 23:42
quote:
7s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:41 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Cactus kan toch gewoon reageren?
Ja maar wat heeft het voor zin in dit topic?
Heeft niks meer met het onderwerp te maken dan en daar is juist feedback voor :)
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 23:43
quote:
10s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:41 schreef gewoonfaye het volgende:
Gezellig hierr
Ja, mijn Rodney King swag was niet goed genoeg blijkt. Firefly is no more (voor 3 maanden)
GroenerDanGraszondag 23 oktober 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:43 schreef Sinji het volgende:

[..]

ja, mijn Rodney King swag was niet goed genoeg blijkt. Firefly is no more (voor 3 maanden)
Firefly heeft wel eerder een ban gehad hier.
gewoonfayezondag 23 oktober 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:43 schreef Sinji het volgende:

[..]

Ja, mijn Rodney King swag was niet goed genoeg blijkt. Firefly is no more (voor 3 maanden)
Geen idee wat je nu zegt
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 23:47
quote:
1s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:45 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Geen idee wat je nu zegt
Ja, mysterieus enzulks
benzinzondag 23 oktober 2011 @ 23:55
quote:
10s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:41 schreef gewoonfaye het volgende:
Gezellig hierr
Faye is terug O+
Sinjizondag 23 oktober 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:55 schreef benzin het volgende:

[..]

Faye is terug O+
Hoe was het rennen :7
minibeermaandag 24 oktober 2011 @ 00:00
dooie boel hier
benzinmaandag 24 oktober 2011 @ 00:01
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:58 schreef Sinji het volgende:

[..]

Hoe was het rennen :7
Heb ik niet gedaan.

Ik ben erg ziek op het moment. (maar voel me geestelijk weer wat beter, dus dat scheelt)

Ik ga zo dan ook weer naar bed en ik hoop dat ik me morgen weer ok voel, want ik moet een hoop doen.
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 00:07
Het oude topic stond nog open hier en ik zag dit:

quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 20:18 schreef Cassandra87 het volgende:
oooohw je bakt er niks van
je chick likt pik in elk deel van amsterdam
en het zit zoooo ze is niet eens spang
maar zo een geile pijpslet die zocht ik allang
Dat zong ik in groep 8. :')
gewoonfayemaandag 24 oktober 2011 @ 00:08
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:55 schreef benzin het volgende:

[..]

Faye is terug O+
Hai
benzinmaandag 24 oktober 2011 @ 00:16
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 00:08 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Hai
Truste :* Wens me maar beterschap, ik ga lekker slapen :)
Sinjimaandag 24 oktober 2011 @ 00:22
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 00:16 schreef benzin het volgende:

[..]

Truste :* Wens me maar beterschap, ik ga lekker slapen :)
Als je iemand commandeert om je beterschap te wensen dan zou ik niet veel waarde hechten als ze het doen ;)

Maar beterschap jonguh

dees is voor jou :*

mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 00:47
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 00:01 schreef benzin het volgende:

[..]

Heb ik niet gedaan.

Ik ben erg ziek op het moment. (maar voel me geestelijk weer wat beter, dus dat scheelt)

Ik ga zo dan ook weer naar bed en ik hoop dat ik me morgen weer ok voel, want ik moet een hoop doen.
Jij ook al. Ik probeer nu al anderhalf uur om te slapen met een elektrische deken + een heel dik deken maar ik ril/ heb het koud terwijl mijn lichaam warm aan voelt. Fucking last van mijn keel, kan niet normaal ademen en mijn spieren doen allemaal pijn. :r

En ik moet morgen wel aan het werk, kan niet meer afbellen. ;(
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 01:39
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 00:47 schreef mrk.n het volgende:
En ik moet morgen wel aan het werk, kan niet meer afbellen. ;(
Simpel; gewoon niet op komen dagen. Voor deze bijbaan tig andere. Beterschap iig.
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 07:10
Morgen!
-Strawberry-maandag 24 oktober 2011 @ 07:48
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 00:47 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Jij ook al. Ik probeer nu al anderhalf uur om te slapen met een elektrische deken + een heel dik deken maar ik ril/ heb het koud terwijl mijn lichaam warm aan voelt. Fucking last van mijn keel, kan niet normaal ademen en mijn spieren doen allemaal pijn. :r

En ik moet morgen wel aan het werk, kan niet meer afbellen. ;(
Ziek is ziek. Je kan altijd op een ochtend wakker worden en hondsberoerd zijn, dan moet je kunnen afbellen.
DenWauwelaarmaandag 24 oktober 2011 @ 08:05
He bah. Donker buiten. Koud binnen. Kopje thee, handen warm. Deur valt in het slot, ik sta buiten. De kou is terug. Nog 9 kilometer. Maandag, wie vroeg erom?
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 10:27
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 08:05 schreef DenWauwelaar het volgende:
He bah. Donker buiten. Koud binnen. Kopje thee, handen warm. Deur valt in het slot, ik sta buiten. De kou is terug. Nog 9 kilometer. Maandag, wie vroeg erom?
Je schrijf mooi. Gelukkig lig ik nog warm in bed. O+
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 10:28
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:27 schreef Myraela het volgende:

[..]

Je schrijf mooi. Gelukkig lig ik nog warm in bed. O+
Lui varken :6
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:33
Ik ook :P
Lekker bedenken wat ik vandaag ga koken en tvseries kijken
Om 12 uur moet ik van mezelf naar de winkel dus ik heb nog maar een uurtje of zo ;(

Ik kan alleen niet kiezen... Vega shepherds pie of mashed potato's met het een en ander (ik heb een nieuwe puree pers waar ik mee wil spelen haha)
Newbie114maandag 24 oktober 2011 @ 10:33
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:27 schreef Myraela het volgende:

[..]

Je schrijf mooi. Gelukkig lig ik nog warm in bed. O+
Gelukkig zit ik op mn balkon met 20 graden :)
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 10:35
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:33 schreef rhubarbje het volgende:
Ik ook :P
Lekker bedenken wat ik vandaag ga koken en tvseries kijken
Om 12 uur moet ik van mezelf naar de winkel dus ik heb nog maar een uurtje of zo ;(

Ik kan alleen niet kiezen... Vega shepherds pie of mashed potato's met het een en ander (ik heb een nieuwe puree pers waar ik mee wil spelen haha)
Geen stukkie dood dier erin? :9
Newbie114maandag 24 oktober 2011 @ 10:35
Dit is pas leven trouwens, lekker warm buiten chillen, wetende dat je elk moment van de dag whatever kan gaan eten, een zwembad vrijwel direct onder je, 10 minuten van balkon naar zee, maximaal, lekker relaxt deuntje op verderop, beetje geroezemoes en de zee horen, heeerlijk.
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 10:37
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:35 schreef Newbie114 het volgende:
Dit is pas leven trouwens, lekker warm buiten chillen, wetende dat je elk moment van de dag whatever kan gaan eten, een zwembad vrijwel direct onder je, 10 minuten van balkon naar zee, maximaal, lekker relaxt deuntje op verderop, beetje geroezemoes en de zee horen, heeerlijk.
Klinkt goed, zolang daar 's nachts dan maar wel een goed uitgaansleven is en je laat in de middag lekker kan shoppen is het helemaal perfect.
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:35 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Geen stukkie dood dier erin? :9
Ik eet geen vlees
Maar mijn lief wel dus een van de opties is mashed potato's met meatloaf
Maar daar heb ik zelf weer zo weinig aan vandaar dat de vega shepherds pie toch ook een grote kanshebber is :P
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:35 schreef Newbie114 het volgende:
Dit is pas leven trouwens, lekker warm buiten chillen, wetende dat je elk moment van de dag whatever kan gaan eten, een zwembad vrijwel direct onder je, 10 minuten van balkon naar zee, maximaal, lekker relaxt deuntje op verderop, beetje geroezemoes en de zee horen, heeerlijk.
Waar zit je dan?

Klinkt wel als een all in ding en daar heb ik persoonlijk een hekel aan
Maar als je daar van houdt is het ideaal inderdaad
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 10:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:35 schreef Newbie114 het volgende:
Dit is pas leven trouwens, lekker warm buiten chillen, wetende dat je elk moment van de dag whatever kan gaan eten, een zwembad vrijwel direct onder je, 10 minuten van balkon naar zee, maximaal, lekker relaxt deuntje op verderop, beetje geroezemoes en de zee horen, heeerlijk.
Ik heb van de zomer 2 weken op een zeiljacht gezeten, allerlei kleine Griekse eilandjes af waar normaal geen sterveling komt. Dát O+
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 10:40
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:35 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Geen stukkie dood dier erin? :9
Wilde net zeggen, ik mis het belangrijkste ingredient. Vleesch :9
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:43
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:40 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Wilde net zeggen, ik mis het belangrijkste ingredient. Vleesch :9
Deze dan?Honey-roast lamb shanks in red wine sauce with Italian mashed potato
Maar ja wtf heb ik daar aan :P
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 10:44
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:43 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Deze dan?Honey-roast lamb shanks in red wine sauce with Italian mashed potato
Maar ja wtf heb ik daar aan :P
Klinkt zeer goed! En hoezo wat heb jij er aan? Opeten natuurlijk!
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:44
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:44 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Klinkt zeer goed! En hoezo wat heb jij er aan? Opeten natuurlijk!
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:38 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ik eet geen vlees

Newbie114maandag 24 oktober 2011 @ 10:44
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:38 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Ik heb van de zomer 2 weken op een zeiljacht gezeten, allerlei kleine Griekse eilandjes af waar normaal geen sterveling komt. Dát O+
Ik ben ook blij dat het geen hoogseizoen is hier, dan is het veul te druk. Nu is het gewoon chill rustig (beetje weinig jeugd wel, meeste zijn kleine kindjes), dus dat is wel beter. En je kunt hier in de buurt volgens mij goed shoppen, nog niet geweest tho, en het is wel Turkije hier dus hoge kwaliteit zal het niet zijn. En nachtleven doe ik deze vakantie niet aan, mocht die er überhaupt al zijn.

Lijkt me idd wel vet wat je zei, Bartje.
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 10:47
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]


[..]

Waarom verlogen jij je menszijn?
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:48
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:47 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Waarom verlogen jij je menszijn?
Kort antwoord: omdat wij mensen de aarde verloochenen
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 10:49
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:48 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Kort antwoord: omdat wij mensen de aarde verloochenen
Kut... daar moet ik het wel mee eens zijn. Kutlogica -O-

Mensenvlees *O*
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 10:56
Ik zit te wachten tot die vent van de KPN komt om de glasvezelbende aan te sluiten. Hij zou er om 10 uur zijn, er werd vanochtend al gebeld dat ie autopech had en het zeker wel 12 uur zou worden. Zal mij eens benieuwen hoe laat ie er is :{

En de werkdag kan ik ook wel uitzwaaien zo :{
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 11:00
Ik krijg vandaag woningbouw op bezoek wegens verzakking. Geen idee wat ik me daarbij moet voorstellen, maar ik zie 't wel
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 11:01
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:56 schreef Bartholomeus het volgende:
Ik zit te wachten tot die vent van de KPN komt om de glasvezelbende aan te sluiten. Hij zou er om 10 uur zijn, er werd vanochtend al gebeld dat ie autopech had en het zeker wel 12 uur zou worden. Zal mij eens benieuwen hoe laat ie er is :{

En de werkdag kan ik ook wel uitzwaaien zo :{
Prima toch
werkdagen zuigen
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 11:14
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 11:01 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Prima toch
werkdagen zuigen
Niks prima, ik moet nog van alles doen. Dingen als een project ter waarde van ongeveer 20 keer m'n jaarsalaris zien te verkopen :P

En ik háát thuis zitten. Je kunt geen kant op want die vent kan ieder moment voor de deur staan. Beetje internetten en tv kijken heb ik gister ook al gedaan, had vandaag wel weer gewoon geld willen verdienen :P
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 11:39
Thuis zitten is heerlijk O+
Geen druk geen stress
Een beetje aanrommelen in huis, series kijken, koken, bakken en naaien O+

Als ik er geen gewetensbezwaren tegen had werd ik gewoon huisvrouw
(en als ik beter kon poetsen)
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 12:02
Huisvrouw, brrrr, ik krijg al rillingen als ik eraan denk. Afschuwelijk lijkt me dat.
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 12:05
*kuch* off-topic *kuch*
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 12:05
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 11:39 schreef rhubarbje het volgende:
Thuis zitten is heerlijk O+
Geen druk geen stress
Een beetje aanrommelen in huis, series kijken, koken, bakken en naaien O+

Als ik er geen gewetensbezwaren tegen had werd ik gewoon huisvrouw
(en als ik beter kon poetsen)
Ik hou wel van vrouwen met ambities O+
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 12:05
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:05 schreef stbabylon het volgende:
*kuch* off-topic *kuch*
Vegetarisch eten ook. /care
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 12:07
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:05 schreef Myraela het volgende:

[..]

Vegetarisch eten ook. /care
Waar ontken ik dat ik niet off-topic post? Nergens he. Ik geef alleen maar even aan dat wij nu wel erg lang off-topic aan het SC-en zijn. Dom kind.
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:09
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:05 schreef Myraela het volgende:

[..]

Vegetarisch eten ook. /care
Gaat hier steeds meer op flupkefly lijken :P
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:07 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Waar ontken ik dat ik niet off-topic post? Nergens he. Ik geef alleen maar even aan dat wij nu wel erg lang off-topic aan het SC-en zijn. Dom kind.
Beetje hypocriet om te zeiken over offtopic posten terwijl je het zelf doet, breng het dan ontopic door een normale reactie ipv zoiets. Huisvrouwen zou je makkelijk ontopic kunnen brengen.
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:10
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:02 schreef Myraela het volgende:
Huisvrouw, brrrr, ik krijg al rillingen als ik eraan denk. Afschuwelijk lijkt me dat.
Ik vind het heerlijk
Vandaag vrij dus ik heb een heel lijstje met dingen te doen
De rommelkamer opruimen, koekjes bakken, shepherds pie maken
O+

Sorry dat het offtopic is maar
quote:
Hey Hallo!
Soms is het best leuk om je geheel te laten gaan met onbenullige slowchat, dat is zo af en toe best prima maar dat moet niet ten koste gaan van bijvoorbeeld nieuwe users die compleet worden overspoeld met nutteloze offtopic posts. Geef iedereen een kans om het ontopic te houden,
Er was niemand ontopic en er waren geen nieuwe users en ik had ook even geen tip die in me op kwam dus ik dacht dat het wel even mocht?
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:11
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:09 schreef Myraela het volgende:

[..]

Beetje hypocriet om te zeiken over offtopic posten terwijl je het zelf doet, breng het dan ontopic door een normale reactie ipv zoiets. Huisvrouwen zou je makkelijk ontopic kunnen brengen.
Inderdaad
Dealbreaker bijvoorbeeld? Een vrouw zonder ambitie?
Of eentje die geen vlees eet? Of erger nog :o een veganist?

:P

Naja ik zal het niet meer oftopic laten gaan, tijd voor mijn boodschapjes namelijk
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:14
Geen vlees eten vind ik niet zo'n probleem, evenals ambitieus zijn. Veganist gaat me wel te ver, en ik blijf toch wel eten wat ik eet.
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 12:18
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:11 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Inderdaad
Dealbreaker bijvoorbeeld? Een vrouw zonder ambitie?
Of eentje die geen vlees eet? Of erger nog :o een veganist?

:P

Naja ik zal het niet meer oftopic laten gaan, tijd voor mijn boodschapjes namelijk
Of het echt een dealbreaker is weet ik niet eigenlijk. Maar ik verwacht wel een hoop van mezelf en eigenlijk ook wel van de mensen om me heen. Nu is een huishouden draaiende houden en eventueel een stel kids opvoeden ook zeker geen luizenleventje, maar op een bepaalde manier spreekt het me toch minder aan geloof ik. Evengoed heb ik een supertoffe jeugd gehad met een mams die altijd thuis was en waar ook maar weinig te gek voor was. En voor mijn grut, als dat er ooit komt, zou ik zoiets dan ook wel weer wensen eigenlijk. Maar toch val ik meer voor het soort dat op kleine hakjes en zakelijk gekleed met vastberaden tred voorbij komt marcheren O+
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:18 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Of het echt een dealbreaker is weet ik niet eigenlijk. Maar ik verwacht wel een hoop van mezelf en eigenlijk ook wel van de mensen om me heen. Nu is een huishouden draaiende houden en eventueel een stel kids opvoeden ook zeker geen luizenleventje, maar op een bepaalde manier spreekt het me toch minder aan geloof ik. Evengoed heb ik een supertoffe jeugd gehad met een mams die altijd thuis was en waar ook maar weinig te gek voor was. En voor mijn grut, als dat er ooit komt, zou ik zoiets dan ook wel weer wensen eigenlijk. Maar toch val ik meer voor het soort dat op kleine hakjes en zakelijk gekleed met vastberaden tred voorbij komt marcheren O+
Grappig, bij mij is 't eerder omgekeerd :P

Ik val op wat ik leuk vind staan, en vaak staat dat 't leukst wat de persoon zelf het leukst vind staan.
Behalve bij mij dan, ik draag meestal wat ik lekker vind zitten en heb een hekel aan kleding dat niet lekker zit
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:18 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Of het echt een dealbreaker is weet ik niet eigenlijk. Maar ik verwacht wel een hoop van mezelf en eigenlijk ook wel van de mensen om me heen. Nu is een huishouden draaiende houden en eventueel een stel kids opvoeden ook zeker geen luizenleventje, maar op een bepaalde manier spreekt het me toch minder aan geloof ik. Evengoed heb ik een supertoffe jeugd gehad met een mams die altijd thuis was en waar ook maar weinig te gek voor was. En voor mijn grut, als dat er ooit komt, zou ik zoiets dan ook wel weer wensen eigenlijk. Maar toch val ik meer voor het soort dat op kleine hakjes en zakelijk gekleed met vastberaden tred voorbij komt marcheren O+
Ik wil altijd zo'n vrouw zijn
Krachtig, mooi, altijd verzorgd, goed in grenzen aan geven, slim, ambitieus etc
Maar ik ben het gewoon niet :')

Kinderen wil ik ook niet, daarom vind ik het echt niet acceptabel om huisvrouw te worden maar diep van binnen ben ik echt ergens in de jaren 50 blijven hangen :')
Stiekem vind ik dat een vrouw ondersteunend is en dat het haar taak is om een warm nest te creëren en zo
Ik weet het... Als ik het mezelf hoor zeggen (ik zeg het dus ook nooit hardop haha typen is wat anders natuurlijk :P ) moet ik ook bijna :r maar ik vind het stiekem wel
:')

Nou ja echt tijd voor boodschappen nu! :*
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:26
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:23 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ik wil altijd zo'n vrouw zijn
Krachtig, mooi, altijd verzorgd, goed in grenzen aan geven, slim, ambitieus etc
Maar ik ben het gewoon niet :')

Kinderen wil ik ook niet, daarom vind ik het echt niet acceptabel om huisvrouw te worden maar diep van binnen ben ik echt ergens in de jaren 50 blijven hangen :')
Stiekem vind ik dat een vrouw ondersteunend is en dat het haar taak is om een warm nest te creëren en zo
Ik weet het... Als ik het mezelf hoor zeggen (ik zeg het dus ook nooit hardop haha typen is wat anders natuurlijk :P ) moet ik ook bijna :r maar ik vind het stiekem wel
:')

Nou ja echt tijd voor boodschappen nu! :*
Grappig, want ik heb zelf ontdekt dat ik zo'n type vrouw wel een beetje nodig heb.
Alleen hoef ik niet samen te gaan wonen, kinderen wil ik ook niet.

Vetgedrukte vind ik 't belangrijkste, je moet worden wat je al bent en niet proberen iets te worden wat je gewoon niet bent. 't zelfde gold ook voor mij, ik probeerde wat te worden wat ik niet kan zijn en dat werkte gewoon niet
Daniel1976maandag 24 oktober 2011 @ 12:27
Spam

Wil je ook je stem op FOK! uitbrengen?
http://www.websitevanhetjaar.nl/vote.php?id=139
Onder de stemmers worden abo's verloot. (Zie topic Steun FOK! en win een abo!)

[einde stijlloos spambericht]
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 12:28
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:20 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Grappig, bij mij is 't eerder omgekeerd :P

Ik val op wat ik leuk vind staan, en vaak staat dat 't leukst wat de persoon zelf het leukst vind staan.
Behalve bij mij dan, ik draag meestal wat ik lekker vind zitten en heb een hekel aan kleding dat niet lekker zit
Als ik een pak aan heb voel ik me echt helemaal het ventje. Als ik een lekkere dikke trui en een spijkerbroek aan heb omdat het zondagmiddag is en ik nergens zin in heb, dan voel ik me evengoed lekker in die kleding maar dus niet helemaal het ventje. Uiteraard moet je je goed voelen in wat je aan hebt, maar wat je aanhebt bepaalt dus voor een gedeelte wel ook wat je uitstraalt :) Overigens zitten mijn pakken (ja, meervoud :P) prima :)
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:29
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:28 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Als ik een pak aan heb voel ik me echt helemaal het ventje. Als ik een lekkere dikke trui en een spijkerbroek aan heb omdat het zondagmiddag is en ik nergens zin in heb, dan voel ik me evengoed lekker in die kleding maar dus niet helemaal het ventje. Uiteraard moet je je goed voelen in wat je aan hebt, maar wat je aanhebt bepaalt dus voor een gedeelte wel ook wat je uitstraalt :) Overigens zitten mijn pakken (ja, meervoud :P) prima :)
Haha, sterker nog ik vind spijkerbroeken dus vervelend zitten :P
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:29
ik moet het ook anders zeggen merk ik nu ik het terug lees
Ik vind dat IK ondersteunend moet zijn
Niet alle vrouwen... Ik heb grote bewondering voor vrouwen met een top carrière en zo
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:30
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:29 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Haha, sterker nog ik vind spijkerbroeken dus vervelend zitten :P
Ik ook daarom draag ik het liefst een jurk
Maar omdat dat niet altijd praktisch is draag ik vaak een zwarte broek (naar mijn werk bijvoorbeeld)
Maar in mijn vrije tijd eigenlijk altijd een jurk

Ik weet het de boodschappen... Ik moet wachten op de rabobank :P
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:30
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:29 schreef rhubarbje het volgende:
ik moet het ook anders zeggen merk ik nu ik het terug lees
Ik vind dat IK ondersteunend moet zijn
Niet alle vrouwen... Ik heb grote bewondering voor vrouwen met een top carrière en zo
Ik heb daarbij bewondering voor mensen die helemaal zichzelf kunnen zijn
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:30 schreef rhubarbje het volgende:
Ik weet het de boodschappen... Ik moet wachten op de rabobank :P
Ik heb gister al boodschappen gehaald. Heerlijk zo'n zondag-open supermarkt :)
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 12:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:29 schreef rhubarbje het volgende:
ik moet het ook anders zeggen merk ik nu ik het terug lees
Ik vind dat IK ondersteunend moet zijn
Niet alle vrouwen... Ik heb grote bewondering voor vrouwen met een top carrière en zo
Zo had ik het ook wel begrepen :)

Niks mis mee overigens hoor, eigenlijk wil ik gewoon the best of both worlds. Maar dat zal 'm wel niet worden :')
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 12:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:18 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Of het echt een dealbreaker is weet ik niet eigenlijk. Maar ik verwacht wel een hoop van mezelf en eigenlijk ook wel van de mensen om me heen. Nu is een huishouden draaiende houden en eventueel een stel kids opvoeden ook zeker geen luizenleventje, maar op een bepaalde manier spreekt het me toch minder aan geloof ik. Evengoed heb ik een supertoffe jeugd gehad met een mams die altijd thuis was en waar ook maar weinig te gek voor was. En voor mijn grut, als dat er ooit komt, zou ik zoiets dan ook wel weer wensen eigenlijk. Maar toch val ik meer voor het soort dat op kleine hakjes en zakelijk gekleed met vastberaden tred voorbij komt marcheren O+
Ik snap dat wel hoor, als je hoge eisen aan jezelf stelt is het lastig om een ander eigenlijk maar genoegen met minder te nemen.

Overigens ben ik ook helemaal niet opgevoed op een manier dat moeder altijd thuis was, alleen de eerste 2 jaar. Daarna werkte ze en ging ik naar de naschoolse opvang of een oppas. Geen droomjeugd, maar ik zou ook zeker geen jaren thuis blijven zitten voor kinderen.
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:31 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Zo had ik het ook wel begrepen :)

Niks mis mee overigens hoor, eigenlijk wil ik gewoon the best of both worlds. Maar dat zal 'm wel niet worden :')
ik ben al blij met "something from this world..." -_-
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:32
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:31 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Zo had ik het ook wel begrepen :)

Niks mis mee overigens hoor, eigenlijk wil ik gewoon the best of both worlds. Maar dat zal 'm wel niet worden :')
Dan moet ze wel heel veel uur in een week hebben ;)
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:32
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:31 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik snap dat wel hoor, als je hoge eisen aan jezelf stelt is het lastig om een ander eigenlijk maar genoegen met minder te nemen.

Overigens ben ik ook helemaal niet opgevoed op een manier dat moeder altijd thuis was, alleen de eerste 2 jaar. Daarna werkte ze en ging ik naar de naschoolse opvang of een oppas. Geen droomjeugd, maar ik zou ook zeker geen jaren thuis blijven zitten voor kinderen.
Mijn moeder heeft ook altijd gewerkt dus waar het vandaan komt weet ik ook niet :P
Volgens mijn vriend kijk ik te veel (amerikaanse) tv :P
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 12:33
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:32 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Dan moet ze wel heel veel uur in een week hebben ;)
Of gewoon parttime werken, ook niks mis mee wat mij betreft :)
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 12:33
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:33 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Of gewoon parttime werken, ook niks mis mee wat mij betreft :)
Parttime werken en een echte carrière gaan niet vaak samen hoor.
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:35
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:33 schreef Myraela het volgende:

[..]

Parttime werken en een echte carrière gaan niet vaak samen hoor.
fulltime-werken en autisme+ trouwens ook niet. Ik heb 't nooit gekund
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 12:36
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:33 schreef Myraela het volgende:

[..]

Parttime werken en een echte carrière gaan niet vaak samen hoor.
Hoeft ook niet. Iemand die vastberaden is en weet wat ze wil is niet per definitie ook iemand die dus een topcarrière heeft. Sterker nog, die heb ik zelf ook niet, ik ben ook maar gewoon loonslaaf als het er op aan komt. Het gaat eigenlijk meer om de mindset denk ik, een soort innerlijke kracht of stabiliteit. Als ze maar weet wat ze wil en dat met hart en ziel aanpakt is het goed. Niet van dat twijfelachtige of besluiteloze, gewoon BAM zo! O+
Myraelamaandag 24 oktober 2011 @ 12:36
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

fulltime-werken en autisme+ trouwens ook niet. Ik heb 't nooit gekund
Ligt dat echt aan de diagnose? Er zijn genoeg autisten die juist erg succesvol zijn.
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 12:37
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:36 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Hoeft ook niet. Iemand die vastberaden is en weet wat ze wil is niet per definitie ook iemand die dus een topcarrière heeft. Sterker nog, die heb ik zelf ook niet, ik ben ook maar gewoon loonslaaf als het er op aan komt. Het gaat eigenlijk meer om de mindset denk ik, een soort innerlijke kracht of stabiliteit. Als ze maar weet wat ze wil en dat met hart en ziel aanpakt is het goed. Niet van dat twijfelachtige of besluiteloze, gewoon BAM zo! O+
Ja oke maar dan zou ze in principe ook huisvrouw kunnen zijn in hart en ziel :P
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 12:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:37 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ja oke maar dan zou ze in principe ook huisvrouw kunnen zijn in hart en ziel :P
Ja, alleen is het soort waar ik het over heb daar vaak niet het type voor :P
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 12:42
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:36 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ligt dat echt aan de diagnose? Er zijn genoeg autisten die juist erg succesvol zijn.
Als er alleen maar autisme is, kan het prima gaan. Maar zoals bij mij (ik tikte ook autisme+) is er meer problematiek dan alleen maar autisme. Ik heb ooit parttime gewerkt maar kon 't nooit lang volhouden. School was ook altijd een issue, de enige reden dat ik VWO heb afgemaakt is omdat ik zo slim ben, niet omdat ik zo'n goeie leerling ben/was

En de woningbouw is net geweest, dus ik kan gaan douchen+deur uit
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 12:58
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

fulltime-werken en autisme+ trouwens ook niet. Ik heb 't nooit gekund
Ken een kerel die naast zijn fulltime baan nog eens fulltime bezig is met fotografie (betaald) en bij een lokale radio vrijwilligers werk doet. Hoezo het kan niet?

On-topic:
Een dealbreaker voor mij is kinderen of een kinderwens. Keiharde dealbreaker. Ook als ik al in een relatie zit.
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:00
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:33 schreef Myraela het volgende:

[..]

Parttime werken en een echte carrière gaan niet vaak samen hoor.
Nouja, ik weet wel een beetje hoe het er op de zuidas bij veel bedrijven aan toe gaat (wat toch een beetje als de zakelijke top van NL wordt beschouwd). Zelfs hier zou je parttime kunnen werken... 4 dagen in de week en dan 1 dag vrij ofzo. Tot zover de theoretische kant. Je werklast blijft namelijk gewoon hetzelfde... je moet gewoon in 4 dagen doen wat je normaal in 5 doet. Ook wordt vaak verwacht dat je op die vrije dag gewoon bereikbaar bent voor de zaak :).
Ik denk echter dat wanneer je bij wat minder streverige bedrijven komt, het wel degelijk mogelijk is om een goede parttime functie te krijgen.
Mystikvmmaandag 24 oktober 2011 @ 13:00
Vroeger vond ik kinderen altijd een dealbreaker. Nu wil ik ze gewoon niet. Ik geef wel altijd aan dat ik geen kinderwens heb op dit moment en dat de kans groot is dat ik die over 5 jaar ook nog niet heb. Met mij in zee gaan als je graag koters wil is daarom niet een hele verstandige keus.
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 13:01
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:58 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Ken een kerel die naast zijn fulltime baan nog eens fulltime bezig is met fotografie (betaald) en bij een lokale radio vrijwilligers werk doet. Hoezo het kan niet?

On-topic:
Een dealbreaker voor mij is kinderen of een kinderwens. Keiharde dealbreaker. Ook als ik al in een relatie zit.
Een kinderwens niet, die heb ik zelf ook wel. Als ze al kinderen heeft is het wel een reden om héél rustig aan te doen, maar een echte dealbreaker niet per definitie. Ligt er ook aan hoe de verstandhouding tussen de persoon in kwestie en de vader van die kinders is. Heb geen behoefte aan een hoop ellende daaromtrent :)
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 13:06
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:23 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ik wil altijd zo'n vrouw zijn
Krachtig, mooi, altijd verzorgd, goed in grenzen aan geven, slim, ambitieus etc
Maar ik ben het gewoon niet :')

Kinderen wil ik ook niet, daarom vind ik het echt niet acceptabel om huisvrouw te worden maar diep van binnen ben ik echt ergens in de jaren 50 blijven hangen :')
Stiekem vind ik dat een vrouw ondersteunend is en dat het haar taak is om een warm nest te creëren en zo
Ik weet het... Als ik het mezelf hoor zeggen (ik zeg het dus ook nooit hardop haha typen is wat anders natuurlijk :P ) moet ik ook bijna :r maar ik vind het stiekem wel
:')

Nou ja echt tijd voor boodschappen nu! :*
Je bent het niet maar je kan het alsnog wel worden als je echt wil (maar dat wil je dus niet echt :P). Genoeg mensen die dat allemaal niet zijn maar toch succes hebben.

ben naar mijn werk gegaan vanochtend totdat ik flauw viel en ik naar huis werd gestuurd. Ben net naar dedokter geweest en heb griep + keelonsteking. Ik vind ziek zijn zo'n tijdverspilling, ellende. Laatste keer dat ik zo ziek was is ook in groep 7 geweest ofzo gelukkig.
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:10
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:06 schreef mrk.n het volgende:
ben naar mijn werk gegaan vanochtend totdat ik flauw viel en ik naar huis werd gestuurd. Ben net naar dedokter geweest en heb griep + keelonsteking. Ik vind ziek zijn zo'n tijdverspilling, ellende. Laatste keer dat ik zo ziek was is ook in groep 7 geweest ofzo gelukkig.
Ff een tip... NIEMAND is er blij mee wanneer je doodziek op je werk aan komt zetten. Ze zien je niet als een doorzetter wanneer je zoiets doet, maar als een eikel omdat je de kans aanzienlijk vergroot dat andere mensen ook ziek worden. Meldt je gewoon ziek in vervolg!
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:11
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:58 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Ken een kerel die naast zijn fulltime baan nog eens fulltime bezig is met fotografie (betaald) en bij een lokale radio vrijwilligers werk doet. Hoezo het kan niet?

On-topic:
Een dealbreaker voor mij is kinderen of een kinderwens. Keiharde dealbreaker. Ook als ik al in een relatie zit.
Voor de 2e keer, ik had het over autisme+.
Autisme + meer problemen. Het is niet alleen maar een labeltje waar ik last van heb, ik heb een hele geschiedenis waar ik eerst mee moet zien te dealen NAAST het autisme en NAAST de andere psychische issues die van invloed zijn op mijn vermogen een dagindeling te creëren.
Snap niet hoe ik dit nog duidelijker kan brengen behalve dan in baby-taal :N
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 13:13
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:11 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Voor de 2e keer, ik had het over autisme+.
Autisme + meer problemen. Het is niet alleen maar een labeltje waar ik last van heb, ik heb een hele geschiedenis waar ik eerst mee moet zien te dealen NAAST het autisme en NAAST de andere psychische issues die van invloed zijn op mijn vermogen een dagindeling te creëren.
Snap niet hoe ik dit nog duidelijker kan brengen behalve dan in baby-taal :N
Hou het lekker in het autisme topic, als het niet dating gerelateerd is dan. Lang niet iedereen kent de hele achtergrond en leest alle posts.
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:14
Als ik het goed heb; heeft de starter van deze reeks een topic geopend over of die samen moet gaan wonen met zijn vriendin of niet :). Er zijn dus toch wel stappen gemaakt in de tussentijd.
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:13 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Hou het lekker in het autisme topic, als het niet dating gerelateerd is dan. Lang niet iedereen kent de hele achtergrond en leest alle posts.
Hallo, JIJ had het over autisme, ik reageerde alleen maar op Myra over partner keuze en fulltime/parttime werk

Maar om het zelf maar gelijk ontopic te brijen, zelf heb ik er geen probleem mee als mijn partner ook in de wajong zou zitten, afhankelijk of het überhaubt wel mogelijk is met die persoon een relatie te hebben dan

@ mrk. Das klote voor je. Ik ben aan 't eind van m'n vakantie ziekerig geworden. Flauw gevoel de hele tijd, soms misselijk, diarree, keelpijn en verkouden. Alleen de spierpijn ontbreekt. Gaat nu alweer beter, morgen weer hardlopen als 't mee zit ;)
Voordeel is wel dat ik nu ben gestopt met roken (nog steeds) *O*

[ Bericht 11% gewijzigd door magnetronkoffie op 24-10-2011 13:23:31 ]
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:24
Maakt 't voor jullie uit of jullie partner rookt of niet? Roken jullie zelf?
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 13:25
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:15 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Hallo, JIJ had het over autisme, ik reageerde alleen maar op Myra over partner keuze en fulltime/parttime werk

Maar om het zelf maar gelijk ontopic te brijen, zelf heb ik er geen probleem mee als mijn partner ook in de wajong zou zitten, afhankelijk of het überhaubt wel mogelijk is met die persoon een relatie te hebben dan

@ mrk. Das klote voor je. Ik ben aan 't eind van m'n vakantie ziekerig geworden. Flauw gevoel de hele tijd, soms misselijk, diarree, keelpijn en verkouden. Alleen de spierpijn ontbreekt. Gaat nu alweer beter, morgen weer hardlopen als 't mee zit ;)
Voordeel is wel dat ik nu ben gestopt met roken (nog steeds) *O*
Dus je gaat in je verdere leven nooit meer werken?

Inderdaad klote. Niks voor mij. Ik ken ook van die mensen die hebben altijd wat, moet je toch ook niet willen :N
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:25
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
Maakt 't voor jullie uit of jullie partner rookt of niet? Roken jullie zelf?
Geen dealbreaker; maar heb zelf ervaren dat ze lekkerder zoent wanneer ze niet heeft gerookt :). Liever niet dus.
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 13:26
Roken is niet direct een afknapper maar wel minpunten waard. Andere goede eigenschappen kunnen dat compenseren. Zo zal ik ook niet perfect zijn, daar zal die ander het ook maar mee moeten doen.

Ben dan weer wel iemand die vervolgens in staat is om te gaan liggen zeuren dat ze moet stoppen, mezelf kennende :')
HiddenResponsemaandag 24 oktober 2011 @ 13:30
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
Maakt 't voor jullie uit of jullie partner rookt of niet? Roken jullie zelf?
Als een niet-roker vind ik het smerig wanneer mijn partner wel rookt.
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:30
Hebben jullie 2 zelf ooit gerookt?

Trouwens, tot nu toe waren al mijn vriendinnetjes rokers. In de meeste gevallen rookte ik zelf weer niet maar ik stoorde me er niet echt veel aan aangezien ik toen al ex-roker was
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:32
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
Hebben jullie 2 zelf ooit gerookt?

Trouwens, tot nu toe waren al mijn vriendinnetjes rokers. In de meeste gevallen rookte ik zelf weer niet maar ik stoorde me er niet echt veel aan aangezien ik toen al ex-roker was
Al een tijd geen sigaret meer opgestoken; maar vind het altijd wel lekker hoor. Ik vind het ook absoluut geen probleem wanneer zij op feestjes ofzo rookt. Vast roken is een stuk erger.
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 13:34
Ik rook en vind het geen probleem als zij dat ook doet.
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:35
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:14 schreef Axel1988 het volgende:
Als ik het goed heb; heeft de starter van deze reeks een topic geopend over of die samen moet gaan wonen met zijn vriendin of niet :). Er zijn dus toch wel stappen gemaakt in de tussentijd.
Toch niet die kerel die er niet over durfde te praten? (en ook niet durfde te zeggen dat ie niet in een bepaalde attractie wou of zo?)
Ik weet niet hoeveel stappen je dan echt gemaakt hebt.....

Klinkt meer alsof ie een vriendin in zijn schoot geworpen heeft gekregen en er niet mee om kan gaan
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:36
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:25 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Dus je gaat in je verdere leven nooit meer werken?

Inderdaad klote. Niks voor mij. Ik ken ook van die mensen die hebben altijd wat, moet je toch ook niet willen :N
Beterschap
Ik ben net weer een beetje beter, ook een goede dag of 4 ziek geweest
Onder de wol met de laptop en een kop thee :Y
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:36
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:35 schreef rhubarbje het volgende:

Klinkt meer alsof ie een vriendin in zijn schoot geworpen heeft gekregen en er niet mee om kan gaan
Had ik ook met m'n eerste vriendin. Ging toen ook ineens heel hard!
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:37
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:35 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Toch niet die kerel die er niet over durfde te praten? (en ook niet durfde te zeggen dat ie niet in een bepaalde attractie wou of zo?)
Ik weet niet hoeveel stappen je dan echt gemaakt hebt.....

Klinkt meer alsof ie een vriendin in zijn schoot geworpen heeft gekregen en er niet mee om kan gaan
Ik heb werkelijk geen idee; ik heb nooit meer iets van hem gezien in dit topic. Ik zag het andere topic toevallig net. Maar als jij het zegt dan geloof ik je :P.
HiddenResponsemaandag 24 oktober 2011 @ 13:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
Hebben jullie 2 zelf ooit gerookt?

Trouwens, tot nu toe waren al mijn vriendinnetjes rokers. In de meeste gevallen rookte ik zelf weer niet maar ik stoorde me er niet echt veel aan aangezien ik toen al ex-roker was
De verleiding is altijd wel groot geweest tijdens het uitgaan,school en bij ons thuis. Maar ik heb nooit de behoefte gehad of toegegeven aan de verslaving roken.

Sterker nog ik vind het nu echt smerig.
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:44
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:37 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik heb werkelijk geen idee; ik heb nooit meer iets van hem gezien in dit topic. Ik zag het andere topic toevallig net. Maar als jij het zegt dan geloof ik je :P.
Ja hoe heet ie dan op fok :P
Anders komen we ook niet veel verder ;) :P
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:47
Terug naar de originele OP:

quote:
De meeste mensen leren het versieren op de middelbare school of soms al op de basisschool. Dan gaat het met vallen en opstaan en kun je allerlei fouten maken. Maar je groeit er op een of andere manier in en raakt er vertrouwd mee zodat je daarna goed beslagen de liefdesmarkt op kunt.

Maar als je deze periode nou helemaal niets leert? Dan moet je het in de volwassen wereld leren waar alles veel serieuzer is, vrouwen kritischer en fouten sneller worden afgestraft.

Is het dan nog mogelijk om het gewoon te leren zoals iedereen die het wel op de middelbare school heeft gedaan. Ik heb het in mijn tienerjaren op een korte scharrel na helemaal gemist.
Arolsen :)
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:48
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:47 schreef Axel1988 het volgende:
Terug naar de originele OP:

[..]

Arolsen :)
Owja dat is dezelfde
Mystikvmmaandag 24 oktober 2011 @ 13:48
Ben een keiharde roker. Vind het bijna een pluspunt als ze ook rookt, maar geen minpunt als ze het niet doet.

Zou ik stoppen voor haar? Dan moet ze wel heel bijzonder zijn.
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:49
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:48 schreef Mystikvm het volgende:
Vind het bijna een pluspunt als ze ook rookt, maar geen minpunt als ze het niet doet.
Waarom zou het een pluspunt zijn?
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:50
Ik ben gestopt voor mijn vriend
Of nou ja niet echt maar hij drong er wel op aan en toen dacht ik F**** it hij heeft gewoon gelijk
En toen ben ik gestopt
Maar ik rookte pas een jaar of 6 of zo
Mystikvmmaandag 24 oktober 2011 @ 13:51
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:49 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Waarom zou het een pluspunt zijn?
Gewoon egoïsme, het is makkelijker als ik me niet slecht hoef te voelen omdat ik wel rook.

Ach, zolang zij er maar geen punt van maakt.
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 13:51
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:50 schreef rhubarbje het volgende:
Ik ben gestopt voor mijn vriend
Of nou ja niet echt maar hij drong er wel op aan en toen dacht ik F**** it hij heeft gewoon gelijk
En toen ben ik gestopt
Maar ik rookte pas een jaar of 6 of zo
Hoe oud ben jij?
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:51 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Hoe oud ben jij?
26
waarom?
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:53
Trouwens, komen jullie ook naar de meet 5 November? ;D
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 13:54
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:52 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

26
waarom?
Gewoon.
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:56
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:54 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Gewoon.
:')
Waarom kun je daar niet gewoon even antwoord op geven?
Wel zo netjes als ze iets van iemand wilt weten toch
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 13:56
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:56 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

:')
Waarom kun je daar niet gewoon even antwoord op geven?
Wel zo netjes als ze iets van iemand wilt weten toch
Nee, want ik heb er geen specifieke reden voor.
HiddenResponsemaandag 24 oktober 2011 @ 13:58
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:53 schreef magnetronkoffie het volgende:
Trouwens, komen jullie ook naar de meet 5 November? ;D
Ik heb er wel over nagedacht, maar ik post hier niet zoveel en ken niemand. Bovendien is het ook ver reizen.
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:58
mrk.n, kom je ook naar de meet? ;) ;) ;)
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 13:58
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:58 schreef HiddenResponse het volgende:

[..]

Ik heb er wel over nagedacht, maar ik post hier niet zoveel en ken niemand. Bovendien is het ook ver reizen.
Ik ken ook niemand, maar breng daar zelf verandering in a.s. 5 november ;)
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 13:59
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:58 schreef magnetronkoffie het volgende:
mrk.n, kom je ook naar de meet? ;) ;) ;)
Ja, denk het wel. Ik ga ooit nog wel reageren op je bericht trouwens. :P
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 13:59
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:51 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Gewoon egoïsme, het is makkelijker als ik me niet slecht hoef te voelen omdat ik wel rook.

Ach, zolang zij er maar geen punt van maakt.
Oke, ik had een iets ander antwoord verwacht. Ik vind meiden die roken vaak een "ik heb schijt aan alles" houding aannemen... dat heeft wel iets lekkers :).
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:00
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:59 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Oke, ik had een iets ander antwoord verwacht. Ik vind meiden die roken vaak een "ik heb schijt aan alles" houding aannemen... dat heeft wel iets lekkers :).
wat?!?!
Mijn karakter was niet anders toen ik rookte dan nu hoor :P
heeft weinig met roken te maken maar gewoon met hoe iemand is

dat is als zeggen dat blonde meisjes altijd beter koken haha
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 14:01
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:59 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Oke, ik had een iets ander antwoord verwacht. Ik vind meiden die roken vaak een "ik heb schijt aan alles" houding aannemen... dat heeft wel iets lekkers :).
Dat klopt wel ergens. Vaak zijn bijvoorbeeld mensen met AD(H)D rokers. 't zijn vaker ook mensen die experimenteren
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 14:06
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:59 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ja, denk het wel. Ik ga ooit nog wel reageren op je bericht trouwens. :P
Dat kun je ook op de meet doen, hebben we gelijk al een gespreks-onderwerpie ;)
HiddenResponsemaandag 24 oktober 2011 @ 14:07
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:58 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik ken ook niemand, maar breng daar zelf verandering in a.s. 5 november ;)
Je bent al vertrouwd met de mensen die hier posten. Ik zou het ook niet eens durven zo met allemaal vreemde mensen van een internet forum af te spreken ook nog eens zo ver weg van huis.
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 14:07
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:01 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat klopt wel ergens. Vaak zijn bijvoorbeeld mensen met AD(H)D rokers. 't zijn vaker ook mensen die experimenteren
'Alle mussen zijn vogels, ergo, alle vogels zijn mussen'-logica
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:08
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:07 schreef stbabylon het volgende:

[..]

'Alle mussen zijn vogels, ergo, alle vogels zijn mussen'-logica
Inderdaad
Die moet ik onthouden :P
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 14:10
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:00 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

wat?!?!
Mijn karakter was niet anders toen ik rookte dan nu hoor :P
heeft weinig met roken te maken maar gewoon met hoe iemand is

dat is als zeggen dat blonde meisjes altijd beter koken haha
Het heeft ook niets met karakter te maken; het heeft met hun (fysieke) houding te maken op het moment dat ze roken.
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 14:11
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:07 schreef HiddenResponse het volgende:

[..]

Je bent al vertrouwd met de mensen die hier posten. Ik zou het ook niet eens durven zo met allemaal vreemde mensen van een internet forum af te spreken ook nog eens zo ver weg van huis.
Ik ben met helemaal niemand vertrouwd hoor. :P
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:12
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:10 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Het heeft ook niets met karakter te maken; het heeft met hun (fysieke) houding te maken op het moment dat ze roken.
ooh zo
Je bedoelde houding als in staan/zitten
Never mind dan
Mystikvmmaandag 24 oktober 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:10 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Het heeft ook niets met karakter te maken; het heeft met hun (fysieke) houding te maken op het moment dat ze roken.
Ik vind rokende vrouwen wel sexy. Maar niet als het doorrookte huisvrouwen van boven de 45 zijn. Of Priscilla's. Maar verder wel sexy.

Zonder roken vind ik ze ook wel sexy hoor :')
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:16
Vrouwen hoeven niet zo veel te doen om sexy te zijn inderdaad :P
Mannen hebben het wat dat betreft veel zwaarder haha
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 14:17
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:16 schreef rhubarbje het volgende:
Vrouwen hoeven niet zo veel te doen om sexy te zijn inderdaad :P
Mannen hebben het wat dat betreft veel zwaarder haha
Ik ben gewoon mezelf B-)

Heb ik op het moment ook nog eens een ruige baard. Ik zie ze echt met bosjes tegelijk in katzwijm vallen als ik langs loop.
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 14:18
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:17 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Ik ben gewoon mezelf B-)

Heb ik op het moment ook nog eens een ruige baard. Ik zie ze echt met bosjes tegelijk in katzwijm vallen als ik langs loop.
Ik heb geen ruige baard maar dit heb ik ook, sowieso. 8-)
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:18
Voor mannen zonder ruige baard in dit topic en denken ik wil ook vallende vrouwen:

beardo-beard-hat-1.jpg
Tadaaaa
WokkelKardinaalmaandag 24 oktober 2011 @ 14:19
in tegendeel, ik val op vrouwen :@
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 14:19
:D _O-
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 14:20
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:19 schreef stbabylon het volgende:
:D _O-
Ik zie in je fobo trouwens geen baard.
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 14:23
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:18 schreef rhubarbje het volgende:
Voor mannen zonder ruige baard in dit topic en denken ik wil ook vallende vrouwen:

[ afbeelding ]
Tadaaaa
Lol :). Gelukkig heb ik dat dan weer niet nodig.
stbabylonmaandag 24 oktober 2011 @ 14:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:20 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik zie in je fobo trouwens geen baard.
Klopt. Staat er ook niet in. Over het algemeen heb ik gewoon een ongeschoren kop (1x in de week scheren). Maar nu ben ik extra lui en heb ik me al 3 weken niet geschoren.
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:34
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:31 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Klopt. Staat er ook niet in. Over het algemeen heb ik gewoon een ongeschoren kop (1x in de week scheren). Maar nu ben ik extra lui en heb ik me al 3 weken niet geschoren.
Wist niet dat je een fobo (met fotos) had
Je ziet er echt totaal anders uit dan ik dacht :o
Ik had meer een hipster verwacht
HiddenResponsemaandag 24 oktober 2011 @ 14:35
Een baard kan iemand zijn uiterlijk ook verpesten:
Zonder is hij veel knapper/aantrekkelijker.

jake-gyllenhaal-beard-new-yorker-festival-2-450x299.jpg
Axel1988maandag 24 oktober 2011 @ 14:35
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:31 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Klopt. Staat er ook niet in. Over het algemeen heb ik gewoon een ongeschoren kop (1x in de week scheren). Maar nu ben ik extra lui en heb ik me al 3 weken niet geschoren.
WTF? als ik me 3 weken niet scheer dan heb ik een baard waar sinterklaas U tegen zou zeggen. Gewoon een paar dagen laten staan totdat het korte haartjes zijn en dan weer scheren.
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 14:36
Ik scheer me ook maar eens in de week. Door de week toch geen tijd om anderen dan bekenden tegen te komen :P

Trouwens, die l*l van de KPN is er nog steeds niet. Zou om 10.00u al hier zijn :')
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:36
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:35 schreef HiddenResponse het volgende:
Een baard kan iemand zijn uiterlijk ook verpesten:
Zonder is hij veel knapper/aantrekkelijker.

[ afbeelding ]
Oh nee vind hem met baard(je) leuker
Zo zie je maar het is allemaal reuze subjectief
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 14:37
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:36 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Oh nee vind hem met baard(je) leuker
Zo zie je maar het is allemaal reuze subjectief
Who is he anyway :?
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:37
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:36 schreef Bartholomeus het volgende:
Ik scheer me ook maar eens in de week. Door de week toch geen tijd om anderen dan bekenden tegen te komen :P

Trouwens, die l*l van de KPN is er nog steeds niet. Zou om 10.00u al hier zijn :')
Tot je in de supermarkt de vrouw van je dromen ziet :P

Niet dat ik er altijd tip top uit zie hoor :')
Maar ik probeer er wel altijd fatsoenlijk uit te zien (dus minstens een 7 zeg maar (op de schaal van als ik echt een super dag is is het een 10 en als ik ziek in bed lig is het een 1)
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:37 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Who is he anyway :?
adam goldberg of blom of zoiets
acteur
magnetronkoffiemaandag 24 oktober 2011 @ 14:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:07 schreef stbabylon het volgende:

[..]

'Alle mussen zijn vogels, ergo, alle vogels zijn mussen'-logica
Helemaal niet, heb je iets tegen mij of zo?
Waar maak ik dan deze vergelijking, want ik zie hem niet
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 14:39
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:37 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Tot je in de supermarkt de vrouw van je dromen ziet :P

Niet dat ik er altijd tip top uit zie hoor :')
Maar ik probeer er wel altijd fatsoenlijk uit te zien (dus minstens een 7 zeg maar (op de schaal van als ik echt een super dag is is het een 10 en als ik ziek in bed lig is het een 1)
Ik woon (nog) bij m'n ouders thuis, mams doet de boodschappen in 99 van de 100 gevallen :P

En al zou ik in de supermarkt de vrouw van m'n dromen tegenkomen, dan denk je toch niet werkelijk dat ik daar dan op dat moment wat mee zou doen? :')
Newbie114maandag 24 oktober 2011 @ 14:39
Ik scheer mezelf wanneer ik tijd heb. Mijn snor en baard enzo dat is 1 x per 3 dagen of 1 x per week, heb niet echt een baard ofzo maar je ziet het wel van die minizwarte haartjes dat het eruit ziet alsof je balhaar op je kin groeit.
Mystikvmmaandag 24 oktober 2011 @ 14:39
Ik ben ook gestopt met scheren. Sexyness +10.
Newbie114maandag 24 oktober 2011 @ 14:40
Tevens heb ik weer een hele dag verneukt :')
mrk.nmaandag 24 oktober 2011 @ 14:40
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:34 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Wist niet dat je een fobo (met fotos) had
Je ziet er echt totaal anders uit dan ik dacht :o
Ik had meer een hipster verwacht
Wat is een hipster in jouw ogen? :)
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:40
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:39 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Ik woon (nog) bij m'n ouders thuis, mams doet de boodschappen in 99 van de 100 gevallen :P

En al zou ik in de supermarkt de vrouw van m'n dromen tegenkomen, dan denk je toch niet werkelijk dat ik daar dan op dat moment wat mee zou doen? :')
wie weet doet zij er wel wat mee
mits je er een beetje fatsoenlijk bij loopt ;) :P
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:40 schreef Newbie114 het volgende:
Tevens heb ik weer een hele dag verneukt :')
Had ik al gezegd dat die L*L van de KPN er nog altijd niet is?

He's really up for something, als ie überhaupt nog komt :')
gewoonfayemaandag 24 oktober 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:40 schreef Newbie114 het volgende:
Tevens heb ik weer een hele dag verneukt :')
Ben je nog met je chick?
rhubarbjemaandag 24 oktober 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:40 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Wat is een hipster in jouw ogen? :)
Enge mensen zoals dit :P
hipster.jpg
Bartholomeusmaandag 24 oktober 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:40 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

wie weet doet zij er wel wat mee
mits je er een beetje fatsoenlijk bij loopt ;) :P
Gezien de resultaten in het verleden: no chance :P