Ik denk dat de Libiers nu wat belangrijkere dingen te doen hebben.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:23 schreef Daniel1976 het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)xhelikopter_ter.html
LOL
Nee, er is nog geen andere informatie behalve tekst confirmatie. Ik moet nog beelden zien zoals die van muatassem etc.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:22 schreef SteelDogg het volgende:
Ergens een bevestiging dat Saif al-Islam is gedood? Ik heb het nergens meer kunnen teruglezen..
Al-Arabiya is er ook niet al te duidelijk over. Weet jij er meer over rakotto?
En dat maakt het goed hoe ze met Khaddafi omgingen? Er zijn gevallen waar fatsoenlijk wordt omgegaan met gevangen 'dus men moet niet gaan zeuren dat ze barbaars zijn'. Wat een logica.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:24 schreef rakotto het volgende:
[..]
Nee, maar wel hoe zij met Muammar Khaddafi omgingen en hoe volgens tekstbronnen in vorige topics de libiers op barbaarse manieren met de gevangen omgingen tijdens arrestatie etc.
Kazafi is een massamoordenaar, hij heeft dezelfde status als Hitler voor de Libiers. Dus ja, instant executie.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:28 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En dat maakt het goed hoe ze met Khaddafi omgingen? Er zijn gevallen waar fatsoenlijk wordt omgegaan met gevangen 'dus men moet niet gaan zeuren dat ze barbaars zijn'. Wat een logica.
Er is mij niets bekend van een eerlijk proces.quote:[Hij heeft eerlijk proces ontvangen in Libie. De wereld heeft geen recht om hem te beoordelen in de Internationale strafhof. De Libiers hebben dat recht wel en ze hebben hem de straf gegeven voor wat hij met hun geflikt heeft en dat is executie.
En vergeet niet dat dit een revolutie straf is en als dat niet het geval was, dan was hij alsnog na een proces geexcuteerd.
En ik vind het barbaars, niet alleen dat hij ter plekke is vermoord (en dus géén eerlijk proces heeft gekregen), maar ook het geschreeuw van de omstanders. Dat ze ook fatsoenlijk kunnen zijn zal best, maar dat doet daar verder niks van af. Een barbaar is dood, leve de nieuwe barbaren.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:31 schreef rakotto het volgende:
[..]
Kazafi is een massamoordenaar, hij heeft dezelfde status als Hitler voor de Libiers. Dus ja, instant executie.
Live by the sword, die by the sword.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:28 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En dat maakt het goed hoe ze met Khaddafi omgingen?
En daarmee dus een bevestiging dat er na het Kadhaffi-regime nieuwe barbaren zijn opgestaan.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:38 schreef rakotto het volgende:
Zijn straf in dat land, volgens hun wetgeving, is de doodstraf voor zijn daden. Niet alleen als Kazaffi dat doet, maar ook anderen. In plaats van maanden/jaren lang naar de rechtbank te lopen etc, om een oordeel te krijgen van de rechter, hebben ze meteen alles ingekort.
Ah de Amerikanen doen het ook, dus het is goedquote:Wat de rechter over een jaar zou roepen, hebben zij direct geroepen. En ze roepen niets verkeerds, ze roepen God is great oftewel iets wat de Amerikanen ook roepen.
En daarmee dus nog een bevestiging dat het oude wijn in nieuwe zakken is. Dat was dus mijn hele punt.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:37 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Live by the sword, die by the sword.
Dat zou zo maar Ghaddafi's lijfspreuk kunnen zijn.
Niks mis met de doodstraf. Bespaart kosten en ruimte.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:40 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En daarmee dus een bevestiging dat er na het Kadhaffi-regime nieuwe barbaren zijn opgestaan.
[..]
Ah de Amerikanen doen het ook, dus het is goed
En niks mis met iemand executeren zonder rechtspraak, want dat bespaart ook kosten en ruimte? Prima dat je (en die mensen in het filmpje) er zo over denkt, maar als dat je bevalt dan had Kadhaffi ook wel mogen blijven.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:42 schreef rakotto het volgende:
[..]
Niks mis met de doodstraf. Bespaart kosten en ruimte.
Krijg toch het idee dat er buitenlandse troepen tussen liepen die Khadaffi opzettelijk dood geschoten hebben, mogelijk vanwege enkele tientallen miljarden in goud waarvan hij alleen het Zwiterse nummer wistquote:- Onder welke omstandigheden Kaddafi uiteindelijk sterft, is onduidelijk. Er zijn verschillende lezingen. Een getuige heeft tegen de BBC gezegd dat hij zag hoe Kaddafi om ongeveer half een 's middags lokale tijd in zijn buik wordt geschoten met een pistool. Een lezing van een woordvoerder van de NTC is dat Kaddafi tijdens het vuurgevecht gewond raakte aan onder meer zijn benen en hoofd en overleed.
Weet men al hoe zijn zoons zijn gedood ?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:45 schreef MouzurX het volgende:
Ik heb trouwens nergens gezien dat hij echt is geëxecuteerd.
Hoe ik het nu lees is dat hij tijdens de vlucht is geraakt door kogels en daar is aan overleden.
Niet dat mij het ook maar enigszins boeit.
Met een kogel in het hart denk ik net als de ouwe zelfquote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:46 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Weet men al hoe zijn zoons zijn gedood ?
Zijn misdaden zijn duidelijk, daar heb je geen gerechtshof voor nodig.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:46 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En niks mis met iemand executeren zonder rechtspraak, want dat bespaart ook kosten en ruimte? Prima dat je (en die mensen in het filmpje) er zo over denkt, maar als dat je bevalt dan had Kadhaffi ook wel mogen blijven.
Zo dacht Kadhaffi er vast zelf ook vaak genoeg over en zijn opvolgers zijn zo te zien niks andersquote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:48 schreef rakotto het volgende:
[..]
Zijn misdaden zijn duidelijk, daar heb je geen gerechtshof voor nodig.
Er was hem en zijn zoons herhaaldelijk een eerlijk proces in bijv. Den Haag aangeboden. Interpol en ICC riepen ze gisteren nog op zich te melden in het belang van gerechtigheid.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:46 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En niks mis met iemand executeren zonder rechtspraak, want dat bespaart ook kosten en ruimte? Prima dat je (en die mensen in het filmpje) er zo over denkt, maar als dat je bevalt dan had Kadhaffi ook wel mogen blijven.
Dus dan maar met zijn allen naar Allah schreeuwen en met geweren zwaaien als een stel barbaren terwijl hij dood aan het gaan is? Het boeit mij verder weinig, het toont alleen maar aan dat zowel de aanhangers van Kadhaffi als de tegenstanders bestaat uit een stel achterlijke barbaren.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:50 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Er was hem en zijn zoons herhaaldelijk een eerlijk proces in bijv. Den Haag aangeboden. Interpol en ICC riepen ze gisteren nog op zich te melden in het belang van gerechtigheid.
Ze wilden niet. Ze kozen liever dit. Hun leven, hun keuze. Waarom iemand een eerlijk proces opdringen als ze dat zelf niet willen ?
Nounounou, ik vind dat je wat hard bent richting de Libiërs. Het is niet netjes hoe ze met hem om zijn gegaan, maar twee-en-fucking-veertig jaar aan onderdrukking, een zeer, zeer bloederige revolutie en de pijn die ze de afgelopen maanden door zijn gegaan verklaart wel dat ze de beste man niet hebben omarmd. Daarnaast heeft Gadaffi zelf altijd geroepen liever dood te gaan dan gerechtgesteld te worden. Your wish, our command enzo.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:49 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Zo dacht Kadhaffi er vast zelf ook vaak genoeg over en zijn opvolgers zijn zo te zien niks anders
Ghaddafi = Libya. Het is zijn eigen schuld.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:41 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En daarmee dus nog een bevestiging dat het oude wijn in nieuwe zakken is. Dat was dus mijn hele punt.
Precies vind ik ook.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:38 schreef rakotto het volgende:
Zijn straf in dat land, volgens hun wetgeving, is de doodstraf voor zijn daden. Niet alleen als Kazaffi dat doet, maar ook anderen. In plaats van maanden/jaren lang naar de rechtbank te lopen etc, om een oordeel te krijgen van de rechter, hebben ze meteen alles ingekort.
Ja wat zo ongeveer geroepen wordt bij elke scheet die ze laten. Het is een arabische manier van hoera roepen.quote:Wat de rechter over een jaar zou roepen, hebben zij direct geroepen. En ze roepen niets verkeerds, ze roepen God is great oftewel iets wat de Amerikanen ook roepen.
Ik weet echt 40.000% zeker dat wij o zo verlichte Westerlingen net zo reageren, na 42 jaar onderdrukking. Mensen zijn barbaren, deal with it.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:53 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Dus dan maar met zijn allen naar Allah schreeuwen en met geweren zwaaien als een stel barbaren terwijl hij dood aan het gaan is? Het boeit mij verder weinig, het toont alleen maar aan dat zowel de aanhangers van Kadhaffi als de tegenstanders bestaat uit een stel achterlijke barbaren.
Na de bevrijding hadden we in het beschaafde NL ook een bijltjes-dag. Pek en veren, "moffen hoeren" verkrachten.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:56 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik weet echt 40.000% zeker dat wij o zo verlichte Westerlingen net zo reageren, na 42 jaar onderdrukking. Mensen zijn barbaren, deal with it.
En dat was na slechts een paar jaar ipv 40+.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:01 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Na de bevrijding hadden we in het beschaafde NL ook een bijltjes-dag. Pek en veren, "moffen hoeren" verkrachten.
En dat na 5 jaar.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:01 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Na de bevrijding hadden we in het beschaafde NL ook een bijltjes-dag. Pek en veren, "moffen hoeren" verkrachten.
Vergelijk het eens met Mussolini, Nicolae Ceaușescu,quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:53 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Dus dan maar met zijn allen naar Allah schreeuwen en met geweren zwaaien als een stel barbaren terwijl hij dood aan het gaan is? Het boeit mij verder weinig, het toont alleen maar aan dat zowel de aanhangers van Kadhaffi als de tegenstanders bestaat uit een stel achterlijke barbaren.
Openbare lynchpartijen van studenten (Studenten die protesteerden tegen zijn bewind) in de jaren 80 op pleinen van Universiteiten in Benghazi. Live uitgezonden op tv. Aljazeera heeft er een documentaire over.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:08 schreef friskvind het volgende:
Kan iemand mij vertellen wat deze wrede dictator allemaal in Libië heeft uitgespookt.
Heeft hij mensen vermoord? Verkracht? Andere vergrijpen?
Ik kan hierover op internet geen feiten vinden.
Heb net op youtube het filmpje gezien waar er door de "helden" geposeerd wordt met een dode Khadaffi.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:53 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Dus dan maar met zijn allen naar Allah schreeuwen en met geweren zwaaien als een stel barbaren terwijl hij dood aan het gaan is? Het boeit mij verder weinig, het toont alleen maar aan dat zowel de aanhangers van Kadhaffi als de tegenstanders bestaat uit een stel achterlijke barbaren.
massagraf bij gevangenis gevonden: http://www.refdag.nl/nieu(...)ie_gevonden_1_590946quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:08 schreef friskvind het volgende:
Kan iemand mij vertellen wat deze wrede dictator allemaal in Libië heeft uitgespookt.
Heeft hij mensen vermoord? Verkracht? Andere vergrijpen?
Ik kan hierover op internet geen feiten vinden.
duizenden misdaden ??quote:[En dat is 1 van de duizenden misdaden die hij gepleegd heeft in het binnen en buitenland.
Sponsoring van burgeroorlogen in Afrika bijvoorbeeld. Met sponseren bedoel ik het leveren van geld of wapens of beiden.quote:
De NAVO en daarmee Nederland hebben de burgeroorlog in Libië ook gesponsord. Rutte ook crimineel?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:17 schreef rakotto het volgende:
[..]
Sponsoring van burgeroorlogen in Afrika bijvoorbeeld. Met sponseren bedoel ik het leveren van geld of wapens of beiden.
Ook zijn er veel massagraven gevonden in Libie die dateren uit de jaren <90.
in de ogen van Ghadaffi aanhangers wel jaquote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:18 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De NAVO en daarmee Nederland hebben de burgeroorlog in Libië ook gesponsord. Rutte ook crimineel?
Nee, Ghadaffi was een oorlog begonnen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:18 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De NAVO en daarmee Nederland hebben de burgeroorlog in Libië ook gesponsord. Rutte ook crimineel?
Dat is in NL ook gelukt na bijltjesdag '45.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:14 schreef quo_ het volgende:
[..]
Heb net op youtube het filmpje gezien waar er door de "helden" geposeerd wordt met een dode Khadaffi.
Alle mooie verhalen ten spijt zie ik die figuren niet als de grondleggers van een toekomstige libische democratische staat. De toekomstige libische taliban komt dichter in de buurt.
Ze waren vredig begonnen met protesteren. Ik hoop dat je dat niet vergeten bent en dat Kazaffi toen massaal mensen neerschoot?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:22 schreef timmmmm het volgende:
In mijn ogen ook. Of de VN het nou wil of niet, wapens aan rebellen geven die even moordlustig zijn als het kwaad dat ze bestrijden, is precies hetzelfde als elders een burgeroorlog sponsoren.
Vergelijking van lik me snikkel.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat is in NL ook gelukt na bijltjesdag '45.
Oh? Vertel. Waarom?quote:
Helemaal niet. Het NL regime werkte grotendeels mee met de bezetter. In feite dezelfde situatie als in LibiË, behalve dat wij wel van buiten werden bevrijdt.quote:
Jij suggereert dat Nederland voor 1940 geen democratie zou zijn geweest. En dat is een vergelijking die niet klopt.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:27 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Helemaal niet. Het NL regime werkte grotendeels mee met de bezetter. In feite dezelfde situatie als in LibiË, behalve dat wij wel van buiten werden bevrijdt.
Je hebt er wel heel veel verstand van, zo te lezenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:27 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Helemaal niet. Het NL regime werkte grotendeels mee met de bezetter. In feite dezelfde situatie als in LibiË, behalve dat wij wel van buiten werden bevrijdt.
Hou toch op man.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:26 schreef rakotto het volgende:
[..]
Oh? Vertel. Waarom?
Wil je beweren dat als hitler uit een gat van de grond is gehaald door de Nederlandse volk op Nederlands grond, dat zij hem dan niet op dezelfde manier zouden behandelen?
Waarheid is hard. Zie einde van Mussolini in het beschaafde Italie.quote:
Dat is meer dan een beetje kletsika, er is een wereld van verschil tussen een dictatuur die mensen systematisch onderdrukt en vermoord en een revolutie die op een wat rommelige manier afrekent met een dictator die een volk 42 jaar heeft onderdrukt. Als je dat verschil niet ziet dan is er wat goed mis met je.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:41 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En daarmee dus nog een bevestiging dat het oude wijn in nieuwe zakken is. Dat was dus mijn hele punt.
Ja en wat heeft dat nu met democratie in Nederland te maken na of voor WOII?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:35 schreef rakotto het volgende:
[..]
Waarheid is hard. Zie einde van Mussolini in het beschaafde Italie.
Executie: Openbare ophanging vanaf 0.36 te zien:
Dat we in Europa/Het Westen/Civilisatie/Verlichte wereld zulke tafarelen ook krijgen. Als Hitler hier was geweest, dan was hij zo geeindigd.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:36 schreef Tem het volgende:
[..]
Ja en wat heeft dat nu met democratie in Nederland te maken na of voor WOII?
Vreemde aannamequote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:37 schreef rakotto het volgende:
[..]
Dat we in Europa/Het Westen/Civilisatie/Verlichte wereld zulke tafarelen ook krijgen. Als Hitler hier was geweest, dan was hij zo geeindigd.
Niet echt, doodstraf is doodstraf. Alleen wanneer het in Libie gebeurd, zijn het barbaren en "gaat het gegarandeerd mis" in de toekomst met Libie.quote:
Er heeft helemaal geen berechting plaatsgevondenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:39 schreef rakotto het volgende:
[..]
Niet echt, doodstraf is doodstraf. Alleen wanneer het in Libie gebeurd, zijn het barbaren en "gaat het gegarandeerd mis" in de toekomst met Libie.
Oh leek een beetje op boontje komt om zijn loontje. Daarom vroeg ik het even.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:49 schreef sp3c het volgende:
dat ik het niet heel erg verrassend vind
als je een stel wraaklustige boeren op wraak uitstuurt dan nemen ze wraak ... zegt verder helemaal niets over de toekomst want die boeren gaan gewoon weer terug naar de boerderij
het is letterlijk boontje komt om zijn loontjequote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:52 schreef Tem het volgende:
[..]
Oh leek een beetje op boontje komt om zijn loontje. Daarom vroeg ik het even.
Is het ook. Hij heeft jarenlang zo mensen behandeld, en nu wordt hem hetzelfde aangedaan. Maar dan moet je niet doen of die rebellen moreel superieur zijn, het is hetzelfde volk, met dezelfde daden, alleen nu andere daders.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:52 schreef Tem het volgende:
[..]
Oh leek een beetje op boontje komt om zijn loontje. Daarom vroeg ik het even.
Daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:55 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Is het ook. Hij heeft jarenlang zo mensen behandeld, en nu wordt hem hetzelfde aangedaan. Maar dan moet je niet doen of die rebellen moreel superieur zijn, het is hetzelfde volk, met dezelfde daden, alleen nu andere daders.
Leuk voor hun, mij maakt het niets uit, ik hoef er niet te wonen, maar die juichstemming weer, omdat er iemand dood is, net als bij Osama, staat me een beetje tegen. Het is een oorlog, daar vallen doden, het schaakspel is niet voorbij voor de koning is gevallen, maar dan hoef je er niet oprecht blij mee te zijn, dat vind ik gewoon ongepast.
niet letterlijkquote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:54 schreef sp3c het volgende:
[..]
het is letterlijk boontje komt om zijn loontje
letterlijk, figuurlijk, alles bij elkaarquote:
Stel kadaffi was niet dood en hij was naar Den Haag gekomen, dan was hij aangeklaagd voor volkerenmoord. Hoe zou dat komen denk je?quote:
moordquote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:50 schreef GlenSpey het volgende:
Tot nog toe was ik voor de 'vrijheidsstrijders'. Dat is nu niet anders, maar na het zien van de moord is het respect wel weer flink gedaald
NAVO had er sowieso niets te zoeken.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
letterlijk, figuurlijk, alles bij elkaar
Ghadaffi heeft die mensen lopen fok!ken en nu ze de kans kregen fok!ten ze terug
geen mooi verhaal maar dat is oorlog nooit
als de NAVO zelf commando's had gestuurd om hem uit zijn hol te trekken was het niet gebeurt
das een heel ander verhaalquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:06 schreef Tem het volgende:
[..]
NAVO had er sowieso niets te zoeken.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:02 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Stel kadaffi was niet dood en hij was naar Den Haag gekomen, dan was hij aangeklaagd voor volkerenmoord. Hoe zou dat komen denk je?
Omdat dat toevallig zo uitkwam. In syrie, iran, egypte etc, kon de VN ook militair ingrijpen sanctioneren als ze dat gewild hadden. Same shit.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:02 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Stel kadaffi was niet dood en hij was naar Den Haag gekomen, dan was hij aangeklaagd voor volkerenmoord. Hoe zou dat komen denk je?
De Overgangsraad.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:11 schreef Dance99Vv het volgende:
goed ....uh ... Libie ...gadaffi is dood evenals een paar zonen van heb ik begrepen , dus conclusie gaffi's tijdperk is voorbij.
En hoe nu daar verder? wie heeft het echte roer in handen...?
de VN heeft geen staand leger, als niemand zin heeft om wat te doen gebeurt er nietsquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:11 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Omdat dat toevallig zo uitkwam. In syrie, iran, egypte etc, kon de VN ook militair ingrijpen sanctioneren als ze dat gewild hadden. Same shit.
Mubarak en co hadden daar even goed kunnen staan, maar bij Libië hadden ze er zin in.
Maar ze hebben het groene licht gegeven, en de internationale gemeenschap had er toevallig een keer zin in. Enige reden dat het gebeurde, en dat Kadaffi voor het strafhof had verschenen. Want er zijn genoeg andere leiders die evenveel op hun geweten hebben, waar men lekker achterover blijft hangen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:13 schreef sp3c het volgende:
[..]
de VN heeft geen staand leger, als niemand zin heeft om wat te doen gebeurt er niets
veranderd niets aan de situatie in Libie
quote:Some are saying that the last words Qaddafi said after his capture were "You are my children , you are my children" in a scene that reminded me with the execution of Ceausescu
Officially the NTC says that Qaddafi was killed during a cross fire between the revolutionaries and his troops after he was injured and captured
zo werkt dat nu eenmaalquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:18 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maar ze hebben het groene licht gegeven, en de internationale gemeenschap had er toevallig een keer zin in. Enige reden dat het gebeurde, en dat Kadaffi voor het strafhof had verschenen. Want er zijn genoeg andere leiders die evenveel op hun geweten hebben, waar men lekker achterover blijft hangen.
Het verschil was zelfs dat het in Egypte bij protesten bleven waarbij onschuldigen afgeslacht werden (lijkt mij meer reden in te grijpen als internationale gemeenschap zijnde) en dat in Libië al belangrijke stukken in handen van de (gewapende) opstandelingen waren, en er al sprake was van een mogelijke burgeroorlog. (geweld vs. geweld= wmb minder reden tot ingrijpen, ook al begon cadaphy)
Daar heb je wel gelijk in. Het hoe en waarom en waarom de internationale gemeenschap, dat doet niet echt meer ter zake. Verleden. Maar zeggen dat hij voor het strafhof zou komen voor volkenmoord, waarom zou dat zijn, als in DUS hij is door en door slecht, want iedereen die voor het gerecht komt is slecht, en iedereen die slecht is komt voor het gerecht (zo vatte ik het kort door de bocht op), daar moet ik toch ook even tegen argumenteren, want wie er wel en niet voor het internationaal strafhof komt, dat is pure willekeur, wie ze wel en niet willen berechten. Bijvoorbeeld Mubarak had er ook kunnen staan. Daden zijn heus niet de richtlijn om in Den haag te komen, dat is de internationale politieke agenda.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:22 schreef sp3c het volgende:
[..]
zo werkt dat nu eenmaal
de VN gaat niet naar de lidstaten voor actie maar andersom en als er genoeg animo voor is dan komt er actie, vind je dat niet leuk dan moet je eruit stappen met alle gevolgen van dien
dat er genoeg landen zijn waar net zo goed of zelfs meer reden is voor actie doet hier niet zo heel veel toe
Dat snap ik ook wel hoor, dat hij meteen het hoekje omgeduwd is. Ik vraag me wel af of hij wel zo slecht was, of dat hij ook niet een beetje boel zo slecht gemaakt is.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:32 schreef sp3c het volgende:
voor die mensen was hij door en door slecht, de duivel, de reden dat ze hun grote liefde maar niet kunnen scoren en al dat soort moois
als ze hem dan tegen komen na zo'n lange bloederige veldtocht dan loopt dat niet goed af
meer kan ik er niet van maken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laffe huichelaar
Ik vind dat een commandant die bij zijn (laatste) strijdkrachten blijft (hij werd in Sirte gedood) zich eigenlijk wel doodvechten. Ook al neemt hij niet zelf deel aan het gevecht. Slimme commandanten doen dat sowieso niet. Wel respect dat hij niet voor de makkelijke uitvluchten (zijn mannen achterlaten dmv zelfmoord/vlucht) gekozen heeft, ook al was de situatie uitzichtloos.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:35 schreef WammesWaggel het volgende:
Wederom een Arabische leider die:
Niet vlucht
Zich niet doodvecht
Zijn eigen leven niet neemt.
Apart.
Welterusten verder.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 00:56 schreef SteelDogg het volgende:
Dit is gewoon niet meer dan logisch... Na 42 jaar onderdrukking, problemen, barst er een opstand los, en de opstandelingen hebben na 9 maanden de 'target' gevonden. Is het dan heel raar dat mensen uit emoties dit soort dingen gaan doen? Ze zijn gewoon emotioneel geworden
En wat hun doormaken, dat snap je alleen als Libische zijnde. En dat zijn wij niet. Zo simpel is 't
Daardoor verlies je dan ook per direct je geloofwaardigheid en zou geen mens meer voor hem vechten.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:39 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik vind dat een commandant die bij zijn (laatste) strijdkrachten blijft (hij werd in Sirte gedood) zich eigenlijk wel doodvechten. Ook al neemt hij niet zelf deel aan het gevecht. Slimme commandanten doen dat sowieso niet. Wel respect dat hij niet voor de makkelijke uitvluchten (zijn mannen achterlaten dmv zelfmoord/vlucht) gekozen heeft, ook al was de situatie uitzichtloos.
Een moord gepleegd uit opwelling door emoties overvallen is dus geen moord, volgens jou?quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 00:56 schreef SteelDogg het volgende:
Dit is gewoon niet meer dan logisch... Na 42 jaar onderdrukking, problemen, barst er een opstand los, en de opstandelingen hebben na 9 maanden de 'target' gevonden. Is het dan heel raar dat mensen uit emoties dit soort dingen gaan doen? Ze zijn gewoon emotioneel geworden
En wat hun doormaken, dat snap je alleen als Libische zijnde. En dat zijn wij niet. Zo simpel is 't
Ligt dat niet aan de definitie volgens het Libische wetboek?quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 01:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Een moord gepleegd uit opwelling door emoties overvallen is dus geen moord, volgens jou?
Nee, want HIJ vindt het niet meer dan logisch. Dan gaat het om zijn referentiekader, wat hij aanvaardbaar vindt. Als je dit aanvaardbaar vindt, zo hij de situatie schetst mag je dus blijkbaar moorden plegen omdat je zo emotioneel was.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 01:26 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ligt dat niet aan de definitie volgens het Libische wetboek?
Ooh, ik las niet goed. Dan heb ik niks gezegdquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 01:29 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nee, want HIJ vindt het niet meer dan logisch. Dan gaat het om zijn referentiekader, wat hij aanvaardbaar vindt. Als je dit aanvaardbaar vindt, zo hij de situatie schetst mag je dus blijkbaar moorden plegen omdat je zo emotioneel was.
Dit dus.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 02:34 schreef remlof het volgende:
Als Ghadaffi in Den Haag terecht had willen staan had ie naar het buitenland voor moeten vluchten, daar heeft ie genoeg mogelijkheden toe gehad. Als ie in Libië zou blijven zou ie het niet overleven, dat wist ie en daar heeft ie zelf voor gekozen.
Toont toch wel enigszins patriottismequote:Op vrijdag 21 oktober 2011 02:34 schreef remlof het volgende:
Als Ghadaffi in Den Haag terecht had willen staan had ie naar het buitenland voor moeten vluchten, daar heeft ie genoeg mogelijkheden toe gehad. Als ie in Libië zou blijven zou ie het niet overleven, dat wist ie en daar heeft ie zelf voor gekozen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |