Is dat zo? Kyllian heeft echt zelden met de duplo gespeeldquote:Op donderdag 29 september 2011 21:36 schreef Cooki het volgende:
DUPLO heb je nooit genoeg, daar spelen ze toch minstens 9 jaar en 11 maanden mee
Ik ga zo eens spiekenquote:Op donderdag 29 september 2011 21:37 schreef octopussy het volgende:
Dan moet je hier eens kijken![]()
Het houten loopwagentje van de Ikea is hier ineens weer helemaal in de gratie. Wordt de godganse dag volgeladen en meegesleept door de kamer en tuin
ik bied wat je er voor hebben wiltquote:Op donderdag 29 september 2011 21:38 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Is dat zo? Kyllian heeft echt zelden met de duplo gespeeldWe hebben de duplo op zolder staan, Dyon doet er ook niet echt veel mee (niet langer dan 1 minuut).
een duplo treinsetquote:Op donderdag 29 september 2011 21:42 schreef wickie het volgende:
Mette is verslaafd aan duplo![]()
Ze heeft niks met poppen, heeft al een overkill aan knuffels. Ze heeft al een keukentje, is nog zeer content met haar loopfietsje... Dus ik weet het niet zo goed wat te geven..
ja.. en dan het traphekje dicht zeker...quote:Op donderdag 29 september 2011 21:38 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Is dat zo? Kyllian heeft echt zelden met de duplo gespeeldWe hebben de duplo op zolder staan, Dyon doet er ook niet echt veel mee (niet langer dan 1 minuut).
Ik bedoel natuurlijk dat we de duplo nop zolder hebben gezet omdat er beneden zelden iets mee gedaan werdquote:Op donderdag 29 september 2011 21:46 schreef Cooki het volgende:
[..]
ja.. en dan het traphekje dicht zeker...
hoe moet dat kind dan bij zn duplo geraken
maar ze zit er wel megasnoepig bijquote:Op donderdag 29 september 2011 21:57 schreef Mereltje het volgende:
[ afbeelding ]
Deze heeft Femke maar ze doet er nog niets mee..![]()
En in haar poppenwagen gaat ze zitten ipv lopen..![]()
[ afbeelding ]
Leuk Meimelquote:Op donderdag 29 september 2011 21:47 schreef Meimeltje het volgende:
Kyllian kreeg van mn vader de wheelybug voor zn 2e verjaardag, is nu nog veel in gebruik!
[ afbeelding ]
quote:
checkquote:Op donderdag 29 september 2011 22:38 schreef Spewey het volgende:
[..]
ben benieuwd of Harry net zo'n konijn nadoet als Zoë, beetje met tong tegen voortandjes tikken.
hier ook vaak: alsof ie het huilen nodig heeft om klaar te zijn om te gaan slapen... soort douche voor zijn binnenkantjequote:Op donderdag 29 september 2011 22:49 schreef simmu het volgende:
ik heb echter inmiddels ook geleerd dat ik de mijne soms meestal maar gewoon eventjes hun huilen moet gunnen. het moet er gewoon eventjes uit. als ik probeer in te grijpen verergert de boel. dat zal vast niet voor alle kindjes zo werken, maar voor de mijne wel
Je kan hem ook een droge luier aan trekken hoor, ontaarde moeder.quote:Op donderdag 29 september 2011 22:54 schreef Cooki het volgende:
[..]
checklucas doet dat ook.. en dan zuigt ie nog wat.. en hangt m af en toe buiten, te drogen ofzo...
![]()
ik zal jou ook ns n keer quoten als me dat uitkomt!quote:Op donderdag 29 september 2011 22:56 schreef Spewey het volgende:
[..]
Je kan hem ook een droge luier aan trekken hoor, ontaarde moeder.![]()
wat een prachtkind is t toch...quote:Op donderdag 29 september 2011 21:47 schreef Meimeltje het volgende:
Kyllian kreeg van mn vader de wheelybug voor zn 2e verjaardag, is nu nog veel in gebruik!
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:09 schreef Asyniur het volgende:
Driekus
Mef, wat wordt hij groot!
Oh en wisten jullie dat: Lucas heel erg leuk is in het echten dat hij heel goed kan 'fietsen' met Harry's loopfiets en dat Harry het niet tof vond dat Lucas zijn traktor had?
En wisten jullie dat: ik mijn tuin niet gestofzuigd en gedweild had, zodat Tirza vieze sokken kreeg en er spinnen in de waterbaan dreven en Tirza steeds 'ieuw ieuw' riep?
Ow echt?quote:Op vrijdag 30 september 2011 14:55 schreef bodpa09 het volgende:
Breekt even in: Sorbo en Asy: ik zag vanmorgen bij Xenos adventkalenders van Peppa Pig en moest aan die humpies van jullie denken.
Zo. Dat was het.![]()
Dat had vriend man ook, want bij oma is dat zo leuk, aan een tafeltje zitten! Er staan nu een tafeltje en twee stoeltjes in de weg en madam zit er nooit op.quote:Op vrijdag 30 september 2011 15:25 schreef pessie het volgende:
Asy en Elmo klinkt![]()
Ik móet een tafeltje met stoeltje voor Nathan na de verhuizing, hij gaat nu elke dag zitten op het trappetje...
quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:09 schreef Asyniur het volgende:
Oh en wisten jullie dat: Lucas heel erg leuk is in het echten dat hij heel goed kan 'fietsen' met Harry's loopfiets en dat Harry het niet tof vond dat Lucas zijn traktor had?
En wisten jullie dat: ik mijn tuin niet gestofzuigd en gedweild had, zodat Tirza vieze sokken kreeg en er spinnen in de waterbaan dreven en Tirza steeds 'ieuw ieuw' riep?
aah.. wat liefquote:Op vrijdag 30 september 2011 14:13 schreef Elmo76 het volgende:
Ja echt joh, smerig dat het was!!Nu moet ik maar zien hoe ik die sokken ooit weer schoon krijg!
![]()
Het was heel gezellig!![]()
Lucas is echt een leukerd! Hij moest even ontdooien, maar we hebben 'm zien lachen!!![]()
En de mama van Lucas is ook echt![]()
Ja en Harry en z'n mama zijn ook, maar dat wisten we al!
![]()
Tirza had het in de auto de hele tijd over Ucasz, valluh. Boem! Ucasz huiluh.
Kusz over!!![]()
![]()
Het heeft blijkbaar indruk gemaakt dat Lucas 1 keertje omkukelde met het fietsje!
En ze had het ook over Lole taasz etuh![]()
Tafeltje en stoeltje zijn tof!quote:Op vrijdag 30 september 2011 15:25 schreef pessie het volgende:
Asy en Elmo klinkt![]()
Ik móet een tafeltje met stoeltje voor Nathan na de verhuizing, hij gaat nu elke dag zitten op het trappetje...
K-H de kwaliteit is goed, het tafeltje is stevig/degelijk, maar hier is t tafelblad al heel vlug vol met krassen van het schuiven met puzzels etc...quote:Op vrijdag 30 september 2011 18:31 schreef kitty_hello het volgende:
Cooki dat setje willen wij ook! Is de kwaliteit een beetje goed?
ik had dat bij de albert heijn...quote:Op vrijdag 30 september 2011 18:38 schreef Rixtje het volgende:
Fannetje weet je wel hoe moeilijk het is om ze niet te nemen en te weten dat ze ze vernietigen. Ik ben destijds gezwicht kon niet kiezen
quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:43 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
T kind had niet eens kippenvel
Ik had bij de HEMA (quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:43 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
En ik ben geloof ik vreemd. Vanochtend zat ik op de fiets, Floris in korte broek en hemdje. Andere kinderen met vesten aan, lange broeken. Oke t was nog neit heel erg warm, maar ook niet koud ofzo. T kind had niet eens kippenvel
\Gisteren had mn moeder een foto gemaakt terwijl hij op een stoeltje zat, echt heel schattig. Zal m s aan dr vragen en posten
Mn manneke wordt veel te groot
Jouw kindquote:Op vrijdag 30 september 2011 22:34 schreef Asyniur het volgende:
Mijn kind liep rende in een romper met korte mouwen en een korte broek terwijl ik op de bank hing in mijn spijkebroek met longsleeve. Nou ja, toen ik visite kreeg en we buiten gingen zitten, heb ik de longsleeve ingeruild voor een tshirt
Je ziet echt mensen tot in het uiterste divers gekleed nu! Zelfs jassen en een enkele sjaal!!? zoiets van ''het is herfst en ik moet en zal najaarskleding aan'' ofzoquote:Op vrijdag 30 september 2011 21:43 schreef Sonnetje85 het volgende:
En ik ben geloof ik vreemd. Vanochtend zat ik op de fiets, Floris in korte broek en hemdje. Andere kinderen met vesten aan, lange broeken. Oke t was nog neit heel erg warm, maar ook niet koud ofzo. T kind had niet eens kippenvel
Ik praat tegen mensen die Nederlands praten ABNquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 07:17 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Je ziet echt mensen tot in het uiterste divers gekleed nu! Zelfs jassen en een enkele sjaal!!? zoiets van ''het is herfst en ik moet en zal najaarskleding aan'' ofzo![]()
Ik was/ben echt hoogzomers gekleedt met deze temperaturen hoor, en Wolf trouwens ook,heb nog weer een korte broek gepakt die ik al had opgeruimd.
aaah Harry met dierengeluidenen zei jij hier nou laatst dat je ABN praat Asy?
je praat ontzettend Limburgs man! Ik versta het nog wel net
Wolf maakt ook dierengeluiden, van eeen schaap/geit,poes,hond,varken,vogel,aap,olifant,tijger/beer/leeuw is grrrrauw,muis,vis (blubblub)en onze eigen hond is ''Nenna'' (nina)
Ik inderdaad Wolf ook, als kleine baby trouwens ook al.Wolf heeft het ook eerder te warm dan te koud naar mijn idee.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 09:03 schreef Sonnetje85 het volgende:
Poppejans dat idee janou is mijn kind wel warmbloedig, maar k was echt een beetje verbaast hoe die kinderen erbij zaten.
![]()
Ik kleed floris in principe zoals k mezelf kleed. Hooguit 1 laagje extra
Hey.. jij doet net als mijn vriendquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 08:36 schreef Asyniur het volgende:
Ik praat tegen mensen die Nederlands praten ABNNiet tegen mijn eigen zoon
![]()
Vannacht alweer een goede nacht gehad!
Sonnetje, ik vind dat juist lastig omdat ik een koukleum ben... meestal hebben de mannen hier 1 laagje minder aanquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 09:03 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik kleed floris in principe zoals k mezelf kleed. Hooguit 1 laagje extra
Oww... wat mega sneu tochquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 14:06 schreef Incantrix het volgende:
HiStef's billen zijn nog steeds kapot, maar hij heeft ook nog steeds diarree. .....
..... Donderdag is er ontlasting op kweek gezet, na het weekend zou daar een uitslag van moeten zijn.
...........Hij is nu bij mijn ouders en mijn moeder kwam net al nieuwe kleding halen, omdat hij in twee uur tijd alweer twee setjes kleding had volgelekt. Samen met zijn pyama is dat dus al 3 doorlekspuitluiers vandaag alleen al, en zo gaat dat al 2 volle weken.. Het lukt me niet meer ertegenop te wassen ookAls ik nu niet ziek op bed had gelegen was ik nu waarschijnlijk bij de Zeeman om wat extra broekjes en onderbroekjes te halen..
Ah, toch lekker gaan zwemmen! Oona, knap hoor die planningquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 17:02 schreef Reilain het volgende:
Oona's achterwerkje zag er gelukkig alweer wat beter uit na een flinke laag zinkzalf...
En de vrolijkheid bleefDus we zijn toch lekker gaan zwemmen.. Heerlijk!
alles?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 19:32 schreef pessie het volgende:
Vanmorgen nog even heerlijk ons toekomstige huis kunnen bekijken en vanmiddag bouwmarkten e.d. afstruinen voor alles wat we nodig hebben. Nathan heeft zich prima gedragen in de buggy, is na zn middagslaapje zelfs in de buggy nog in slaap gevallen
voorquote:Op vrijdag 30 september 2011 14:13 schreef Elmo76 het volgende:
Tirza had het in de auto de hele tijd over Ucasz, valluh. Boem! Ucasz huiluh.
Kusz over!!![]()
![]()
Het heeft blijkbaar indruk gemaakt dat Lucas 1 keertje omkukelde met het fietsje!
Die hij netjes jattequote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:35 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb vandaag Floris gezien van sonnetje. Omg wat een verschil met leylaatje. Florissie loopt gewoon achter een bal aan te rennen!!! <3.
tjekkerdetjek...quote:Op zondag 2 oktober 2011 09:54 schreef Solagratia het volgende:
Toch nog 5,5 uur geslapen en toen moest ik eruit om te werken. Hebben meer hier van die nachten dat je niet weet wat je met je dreumes aan moet? Het is ook echt al een paar weken bal dat we van tien tot twaalf bezig zijn met haar en gister dus tot half drie. Wordt er een beetje moedeloos van.
quote:Op maandag 26 september 2011 22:33 schreef Asyniur het volgende:
..... Net als Cooki doe ik vaak maar wat en soms werkt het en soms niet.
Dank jequote:Op zondag 2 oktober 2011 10:33 schreef Asyniur het volgende:
Thyn, welkom hier! En nog gefeliciteerd...
Ik dacht even dat Elmo d'r username veranderd had!quote:Op zondag 2 oktober 2011 13:43 schreef brabo74 het volgende:
Hoi, ik kom me hier ook even melden met mijn dreumes dochter. Lees al wel wat langer mee, en zal ook proberen af en toe wat te posten
Bij deze alvast een fotootje van mijn dochtertje van 20 maanden!
[ afbeelding ]
best langquote:Op zondag 2 oktober 2011 15:45 schreef As1981 het volgende:
Cooki, hoe lang heeft Lucas het uitgehouden met de ipad?
Het word tijd voor cactussen.quote:Op zondag 2 oktober 2011 16:06 schreef Daffodil31LE het volgende:
Hmmmmzzzz, Françoise loopt nu elke dag een paar stappen meer, da's positief. Maar nu heeft ze de fuchsiaplanten ontdekt. Er zit geen klokje meer aan de plant...
quote:Op zondag 2 oktober 2011 16:56 schreef As1981 het volgende:
[..]
Het word tijd voor cactussen.
Balen dat het daarna niet zo gezellig meer was Cooki. Had je wel een goede reden om met een boekje in de tuin te zitten als hij bijwel gezellig was.
nou.. altijd.. t is maar relatief he... hij heeft steeds een nieuwe fase / truc / ontwikkeling / ""sprong"" etc... en voordat ik t allemaal door heb is hij alweer een stapje verder lijkt het...quote:Op zondag 2 oktober 2011 17:17 schreef As1981 het volgende:
Kan ik me wel iets bij voorstellen hoor. Heeft hij dat altijd gedaan of is het iets van de laatste tijd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |