SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.
De OP vind je hier
Volgende meet, greet and eat -> [Meet] Als meeten niet zo makkelijk gaatTrots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
Als een meisje alleen is stap ik eerder op af dan als ze met een hele grote groep is.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:07 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Klinkt onherkenbaar moet ik zeggen... behalve dan dat van die alleen hangende meisjes die snel versierd worden.
en vrouwen denken (blijkbaar) ook zoquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:13 schreef heloef het volgende:
[..]
Als een meisje alleen is stap ik eerder op af dan als ze met een hele grote groep is.
Nou ja als ik alleen ga ben ik een muurbloem dus dat schiet allebei niks op eigenlijk.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:09 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Mja en toch is het beter dan maar alleen thuis te blijven zitten.
Ben jij heel knap of?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:09 schreef Maanvis het volgende:
[..]
als ik alleen ben dan ben ik blijkbaar 'toegankelijker'. logisch ook want dan hoeven ze geen rekening met m'n vrienden te houden als ze ergens anders heen willen of een drankje voor me gaan halen
.
nee, maar wel heel tof.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:17 schreef heloef het volgende:
[..]
Nou ja als ik alleen ga ben ik een muurbloem dus dat schiet allebei niks op eigenlijk.
[..]
Ben jij heel knap of?
Oh ik ook.quote:
Toen versierde je nog meisjes door een briefje in hun hand te drukken in de zandbak.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:17 schreef debeterebob het volgende:
Vroeger toen was het pas makkelijk!
titel komt te kansloos over (alsof het over incontinentie of erectieproblemen gaat) dus hij is aangepast om ook wat mensen te trekken die echt anderen kunnen helpenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:22 schreef Crutch het volgende:
TT aangepast en note uitgedeeld.
Graag normaal doen.
Dat soort dingen voortaan in overleg in het Feedbacktopic.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
titel komt te kansloos over (alsof het over incontinentie of erectieproblemen gaat) dus hij is aangepast om ook wat mensen te trekken die echt anderen kunnen helpen.
en voor ik vergeet; ook om mensen buiten te houden die eigenlijk gewoon professionele hulp moeten zoeken ipv versierhulp moeten zoekenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
titel komt te kansloos over (alsof het over incontinentie of erectieproblemen gaat) dus hij is aangepast om ook wat mensen te trekken die echt anderen kunnen helpen.
Dan zal ik een voorstel indienen voor een nieuwe reeks.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:33 schreef Crutch het volgende:
Mee eens, maar zoals ik al zei; graag in het feedbacktopic.
ik denk strawberry of keep walking.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:35 schreef Mpj het volgende:
Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.
Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?
Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan van alles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.
Wie heeft dit eigenlijk geschreven?
Ik heb het ook over het type reeks met ''normale'' mensen die relatief oppervlakkige problematiek kent. Deze hele reeks is juist ontstaan vanwege de meer extremere types; maar is gestaag overgenomen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:45 schreef Maanvis het volgende:
Singles is gewoon een slowchat met een beperkt groepje. Dat heeft niets met tips voor versieren te maken.
Tuurlijk niet. Dat staat daar toch gewoon los van? In het begin is dat wennen, maar zoiets kan je zelfvertrouwen geven. Zelfs MLIG woont op zichzelf.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:46 schreef Mpj het volgende:
Ben ik de enigste die dat helemaal niet vind kloppen? Hoe kan je iemand als tip geven om opzichzelf te gaan wonen als die persoon niet eens alleen uit durft te gaan en vrouwen niet durft aan te spreken; dat is dan toch juist vragen om problemen.
Ik denk juist dat je eerst je leven op orde moet krijgen en daarna pas op jezelf moet gaan wonen. We zien allemaal hoe het er met MLIG aan toe gaat; zou hij thuis wonen, was de situatie waarschijnlijk wel beter omdat zijn ouders er dan ook zijn en die de situatie van hem ook echt niet kunnen ontkennen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:47 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Tuurlijk niet. Dat staat daar toch gewoon los van? In het begin is dat wennen, maar zoiets kan je zelfvertrouwen geven. Zelfs MLIG woont op zichzelf.
Niet alle ouders zijn even behulpzaam. Dus heb je de kans dat je jezelf nog meer isoleert door steeds op je zolderkamertje te blijven, aangezien je niet eens naar buiten moet voor boodschappen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:53 schreef Mpj het volgende:
[..]
Ik denk juist dat je eerst je leven op orde moet krijgen en daarna pas op jezelf moet gaan wonen. We zien allemaal hoe het er met MLIG aan toe gaat; zou hij thuis wonen, was de situatie waarschijnlijk wel beter omdat zijn ouders er dan ook zijn en die de situatie van hem ook echt niet kunnen ontkennen.
Op je zelf wonen is natuurlijk net simpelweg goed of slecht. Ook genoeg mensen die het wel goed oppakken!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:53 schreef Mpj het volgende:
[..]
Ik denk juist dat je eerst je leven op orde moet krijgen en daarna pas op jezelf moet gaan wonen. We zien allemaal hoe het er met MLIG aan toe gaat; zou hij thuis wonen, was de situatie waarschijnlijk wel beter omdat zijn ouders er dan ook zijn en die de situatie van hem ook echt niet kunnen ontkennen.
MLIG heeft toen hij op zichzelf woonde bijna tienduizend euro uitgegeven aan een hoer. Dus een beetje meer sociale controle was wel op zijn plaats geweest, dan was dat niet gebeurd.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:47 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Tuurlijk niet. Dat staat daar toch gewoon los van? In het begin is dat wennen, maar zoiets kan je zelfvertrouwen geven. Zelfs MLIG woont op zichzelf.
Ja daarom moet iedere halfzwakke maar gewoon lekker thuis in de comfort zone blijven zitten. Want er bestaat een gevaar dat je 10000 aan hoeren uitgeeftquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
MLIG heeft toen hij op zichzelf woonde bijna tienduizend euro uitgegeven aan een hoer. Dus een beetje meer sociale controle was wel op zijn plaats geweest, dan was dat niet gebeurd.
Hoe ga je dat voorkomen als hij nog thuis woont?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
MLIG heeft toen hij op zichzelf woonde bijna tienduizend euro uitgegeven aan een hoer. Dus een beetje meer sociale controle was wel op zijn plaats geweest, dan was dat niet gebeurd.
Alle rekeningen bekijken!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:59 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Hoe ga je dat voorkomen als hij nog thuis woont?
Omdat het dan vaak een kwestie van moeten wordt. Je moet er wel op uit en alles zelf doen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:46 schreef Mpj het volgende:
Ben ik de enigste die dat helemaal niet vind kloppen? Hoe kan je iemand als tip geven om opzichzelf te gaan wonen als die persoon niet eens alleen uit durft te gaan en vrouwen niet durft aan te spreken; dat is dan toch juist vragen om problemen.
nouja, bekijk het van geval tot geval,quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:58 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ja daarom moet iedere halfzwakke maar gewoon lekker thuis in de comfort zone blijven zitten. Want er bestaat een gevaar dat je 10000 aan hoeren uitgeeft![]()
Je mag toch gewoon verwachten dat iemand die sociaal niet helemaal top is, toch wel gezond verstand heeft.
Zijn ouders weten daar al van. Maakt het uit? Nee, als hij daar geld aan uit wil geven had hij dat ook gedaan als hij thuis woonde. Zoveel controle heb je dan ook weer niet.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
MLIG heeft toen hij op zichzelf woonde bijna tienduizend euro uitgegeven aan een hoer. Dus een beetje meer sociale controle was wel op zijn plaats geweest, dan was dat niet gebeurd.
Richard wel, die woont al op zichzelf en volgensmij gaat het qua zelfstandigheid verder prima.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:00 schreef Maanvis het volgende:
[..]
nouja, bekijk het van geval tot geval,
vertrouw je schenkstroop, benzin of richard_prf op zichzelf?
Als jullie gewoon ontopic blijven wordt het ook geen kliekje.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:59 schreef DenWauwelaar het volgende:
Ik vind dat er hier teveel bij historie wordt stilgestaan en te weinig over de toekomst wordt gesproken. Laten we het gewoon een topic maken waar mensen zich thuisvoelen.
dus niet zoals singles
Wat is er voor nodig om het gepsychologiseer te stoppen over de 'zielige' gevallen? De mensen moeten hulp zoeken, professionele hulp. Onze psychologie van de koude grond gaat ze niet verder helpen. Ondertussen hebben we gewoon een leuk topic waarin ze af en toe deel aan nemen.quote:
Dat geldt voor iedereen hier in dit topic, niet alleen de zwaardere gevallen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:18 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Wat is er voor nodig om het gepsychologiseer te stoppen over de 'zielige'gevallen? De mensen moeten hulp zoeken, professionele hulp. Onze psychologie van de koude grond gaat ze niet verder helpen. Ondertussen hebben we gewoon een leuk topic waarin ze af en toe deel aan nemen.
We zijn echter niet verantwoordelijk voor het fixen van hun shit. Dat moeten ze zelf doen. Het heeft dus ook niet zoveel zin telkens maar de nadruk te leggen op het verleden van topics, users en oplossingen te bieden voor hun problemen.
Dat kan ja, maar daar ligt wel heel erg de nadruk op en dan ook nog in de verleden tijd.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:22 schreef debeterebob het volgende:
Maar de reden dat mensen niet zo goed in versieren zijn is vaak ook dat ze het sociaal lastig hebben. Logisch dat het dan ook wel eens over hun achtergrond gaat, toch?
Ik ben het gedeeltelijk met je eens, misschien een fatsoenlijk topic voor beide groepen?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:23 schreef DenWauwelaar het volgende:
Ik ben van mening dat we het hier moeten hebben over versieren en alles wat daarbij komt kijken, maar in de tegenwoordige en toekomstige tijd. Dat Richard een topic overeind heeft gehouden, is allemaal prachtig, maar anders was er een ander nieuw topic ontstaan vanuit een behoefte.
[..]
Dat kan ja, maar daar ligt wel heel erg de nadruk op en dan ook nog in de verleden tijd.
Het is voor het topic goed als af en toe nieuwe mensen gaan posten en dit nodigt helemaal niet uit. Er zijn ook zat mensen die versieren moeilijk vinden zonder jarenlange sociaalpsychische problematiek
Uit behoefte? Volgens mij als men hier zijn gang kan gaan wordt het gewoon een slowchat topic. Dat het nu gezellig is met een redelijk vast kliekje is de reden dat men de moeite doet nog ontopic te gaan.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:23 schreef DenWauwelaar het volgende:
Ik ben van mening dat we het hier moeten hebben over versieren en alles wat daarbij komt kijken, maar in de tegenwoordige en toekomstige tijd. Dat Richard een topic overeind heeft gehouden, is allemaal prachtig, maar anders was er een ander nieuw topic ontstaan vanuit een behoefte.
Weggejaagd door de bitchfights misschien?quote:
Of hij komt pas goed los.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:30 schreef heloef het volgende:
[..]
Jong doe eens rustig aan wiet, wodka, sigaretten je slaat door vriend.
Neuh om de een of andere reden gebruikt niemand die ik ken illegale drugs (xtc en stuff) dus dat duurt nog wel even. Bovendien zit ketsen er sowieso niet in ga met vriendinnen en een maat op stap.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:35 schreef heloef het volgende:
[..]
Tuurlijk.
Maar nu lijkt hij alles te gaan doen in een tijdsbestek van twee weken.
Hoezo niet?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:37 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Neuh om de een of andere reden gebruikt niemand die ik ken illegale drugs (xtc en stuff) dus dat duurt nog wel even. Bovendien zit ketsen er sowieso niet in ga met vriendinnen en een maat op stap.
Vriendinnen en ik en die maat hebben een soort code dat we daar niets mee doen (plus 2 zijn lelijk en de andere 2 net te doen maar wil et gewoon gezellig houden)quote:
Ok, maar je gaat uit met vriendinnen met wie je nix wil en 2 maten, maar waar je naartoe gaat...daar is verder geen vrouw te bekennen?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:40 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Vriendinnen en ik en die maat hebben een soort code dat we daar niets mee doen (plus 2 zijn lelijk en de andere 2 net te doen maar wil et gewoon gezellig houden)
Hmm als we al ergens anders komen maar er is dat meisje van het werk ook.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:44 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ok, maar je gaat uit met vriendinnen met wie je nix wil en 2 maten, maar waar je naartoe gaat...daar is verder geen vrouw te bekennen?
Dat meisje van het werk is er ook?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:47 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Hmm als we al ergens anders komen maar er is dat meisje van het werk ook.
Nee man als ik dingen van te voren ga bedenken wordt het drie keer niks.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:06 schreef DenWauwelaar het volgende:
Heloef, heb je de tekst al klaar voor het lekkere wijf dat je aan gaat spreken?
Ga er dan ook eens op uit.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:07 schreef heloef het volgende:
[..]
Nee man als ik dingen van te voren ga bedenken wordt het drie keer niks.
Ik ben creatief genoeg om in te spelen op de situatie.
Ja daar heb je wel een punt natuurlijk.quote:
Toch heb je dan wel minder kans om zoiets te doen. Of er zou allang ingegrepen zijn (door normale ouders dan), dat valt niet te ontkennen. Je kent je eigen zoon/dochter (meestal) en je ziet als er iets niet goed gaat met hem/haar. Meestal grijpen familieleden dan wel in. Woon je op jezelf; kan je jouw problemen makkelijker verbergen. En ja, als je op jezelf woont moet je inderdaad, maar als je angsten hebt (sociaal gezien), doe je het alsnog niet makkelijk denk ik en laat je het alsnog voor wat het is. En dan spreek ik nu van de extreme gevallen. Ik denk gewoon echt dat het het meest logisch is om eerst professionele hulp te zoeken voor problemen (sociale angsten), die op te lossen zover dat mogelijk is en dan pas 'n plekje voor jezelf zoeken.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Zijn ouders weten daar al van. Maakt het uit? Nee, als hij daar geld aan uit wil geven had hij dat ook gedaan als hij thuis woonde. Zoveel controle heb je dan ook weer niet.
Wie weet kom je nog 'n lekker wijf tegen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:12 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja daar heb je wel een punt natuurlijk.![]()
Maar goed ik ga hardlopen tot straks mensen.
Maar ff serieus, good luck.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:12 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja daar heb je wel een punt natuurlijk.![]()
Maar goed ik ga hardlopen tot straks mensen.
Het is wel een hele mooie meid.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:49 schreef Mpj het volgende:
Is dat meisje op je afbeelding je droommeid? Minibeer
Waar is zij bekend van?quote:
Nee, ik weet niet of ik echt een droommeid hebquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:49 schreef Mpj het volgende:
Is dat meisje op je afbeelding je droommeid? Minibeer
Supernatural volgens mij toch ? Zeker een mooie meid. Ze is volgens de wauwelaar het evenbeeld van de nederlandse vrouwquote:
Als elke nederlandse meid er zo uit zag...quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:59 schreef kedge het volgende:
[..]
Supernatural volgens mij toch ? Zeker een mooie meid. Ze is volgens de wauwelaar het evenbeeld van de nederlandse vrouw
Dan is het niet bijzonder meerquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:59 schreef minibeer het volgende:
[..]
Als elke nederlandse meid er zo uit zag...
(ja wat dan eigenlijk)
Ja dat is waarquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:00 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Dan is het niet bijzonder meer. Het mooiste is juist dat iedereen zo verschilt
Ja, wat danquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 18:59 schreef minibeer het volgende:
[..]
Als elke nederlandse meid er zo uit zag...
(ja wat dan eigenlijk)
Ik ken die momentenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:02 schreef kedge het volgende:
[..]
Ja, wat danLiep zo straks in de stad keek een meid mij diep aan en ik terug, zelfs keek ze om en wat doe ik niks
baal er echt van en niet zozeer om die meid, maar omdat in het hele moment niks zei en het besef kwam een minuut later.
goh wat een eerlijkheid weer
Als het ook onverwacht komt, dan sta je er ook met je bek vol tanden en het lijkt overigens wel in slowmotion te gaan. Zelf weer een les geleerd.quote:
Die kassameisjes zitten er een hele dag standaard zinnen te verkondigen: Goedemiddag, heeft u een bonuskaart, wilt u zegeltjes ? dat wordt dan... als iemand dan een opmerking maakt zie je ze gewoon oplevenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:04 schreef tijnbrein het volgende:
Van de week in de supermarkt tegen een kassamiep die ik wel leuk vind. Ze vroeg of ik nog zegels spaarde voor ballen. Toen zei ik dat ik daar geen bal aan had. En ze moest lachen
Die wil ik nog steeds een x zienquote:
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:20 schreef kedge het volgende:
[..]
Als het ook onverwacht komt, dan sta je er ook met je bek vol tanden en het lijkt overigens wel in slowmotion te gaan. Zelf weer een les geleerd.
[..]
Die kassameisjes zitten er een hele dag standaard zinnen te verkondigen: Goedemiddag, heeft u een bonuskaart, wilt u zegeltjes ? dat wordt dan... als iemand dan een opmerking maakt zie je ze gewoon opleven
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toch zou ik het niet durven om verder te gaan.Echt flirten
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:23 schreef tijnbrein het volgende:
[..]Kassameisjes zijn altijd moeilijk te peilen... de ene keer kijken ze je zo diep aan dat je denkt dat ze je leuk vinden ofzo en de andere keer kan het een bee iii ttt ccc hhh zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toch zou ik het niet durven om verder te gaan.Echt flirten
Overigens zijn ze ook maar 16/17 in de supermarken of 50+A vaincre sans péril, on triomphe sans gloire.
Met een vakkenvulster kan je tenminste nog een praatje maken kassamiep niet echt zeker niet als het druk isquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:27 schreef kedge het volgende:
[..]
Kassameisjes zijn altijd moeilijk te peilen... de ene keer kijken ze je zo diep aan dat je denkt dat ze je leuk vinden ofzo en de andere keer kan het een bee iii ttt ccc hhh zijn.
Overigens zijn ze ook maar 16/17 in de supermarken of 50+
Zorg je dat je altijd bij de zelfe bent, kan je vragen hoe het weekend was enz. Gewoon optimaal gebruik maken van de tijd.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:30 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Met een vakkenvulster kan je tenminste nog een praatje maken kassamiep niet echt zeker niet als het druk is
Lul toch niet zo slap. Als of jij je balle laat zien tijdens het versieren.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:26 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Sorry maar mijn balhaar heeft wel een beetje met versieren te maken want ik had dat ook gevraagd of dat aantrekkelijk was enzo (ofja, beter was als het geschoren is) dus vond ik het redelijk nuttig te meldden dat ik mijn balhaar geschoren heb.
Dat is het ook een excuusquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:31 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Zorg je dat je altijd bij de zelfe bent, kan je vragen hoe het weekend was enz. Gewoon optimaal gebruik maken van de tijd.
zo moeilijk is het allemal niet, ik lees alweer een excuus om iets niet te doen.
Ik ga altijd voor het meisje met het hoofddoekje, altijd de kortste rij en ze is wel liefquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:32 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat is het ook een excuusik zeg meestal helemaal niets. En maak ook nooit oogcontact. Ik durf niet
nou kap met dat excuus en gaat dat meisje eens aankijken. IPV zeggen dat het zo moeilijk is om een kassa miep te versieren.....quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:32 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat is het ook een excuusik zeg meestal helemaal niets. En maak ook nooit oogcontact. Ik durf niet
Ik kijk sowieso nooit mensen aan. Ik ben er van mij bewust dat ik het niet doe. Alleen dat veranderen zal niet zo makkelijk gaan.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:34 schreef ook_gek het volgende:
[..]
nou kap met dat excuus en gaat dat meisje eens aankijken. IPV zeggen dat het zo moeilijk is om een kassa miep te versieren.....
Tevens is de kans groot dat je haar overdag tegen komt want ze zal vast in de buurt wonen.
Of denk even normaal nuchter naquote:
Je weet wat je nooit doet, dus probeer dan juist het tegen over stelde te doen en ga mensen gewoon aankijken. waar dan ook, mannen en vrouwen gewoon even 1 sec om mee te beginen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:37 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik kijk sowieso nooit mensen aan. Ik ben er van mij bewust dat ik het niet doe. Alleen dat veranderen zal niet zo makkelijk gaan.
Om je zelfverzekerd te voelen doe je juist ff die extra dingen; zoals balhaar scheren of je borsthaar scheren. Overigens mocht je met een meid in bed belanden, dan ben je iig commandoquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:32 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Lul toch niet zo slap. Als of jij je balle laat zien tijdens het versieren.
heeft dus niks maar dan ook echt helemaal niks te maken met versieren.
Ik kijk wel mensen aan maar dan alleen als het noodzakelijk is verder echt nietquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Of denk even normaal nuchter na
Je doet je zelf nu zo dom voor komen, en dat ben je helemaal niet.
[..]
Je weet wat je nooit doet, dus probeer dan juist het tegen over stelde te doen en ga mensen gewoon aankijken. waar dan ook, mannen en vrouwen gewoon even 1 sec om mee te beginen.
kom op je begrijpt heel goed wat ik bedoelquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:43 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik kijk wel mensen aan maar dan alleen als het noodzakelijk is verder echt niet
Ik begrijp heel goed wat jij bedoeld. Alleen jij begrijpt niet dat oogcontact maken voor iets is wat gewoon niet natuurlijk aanvoelt en dat ook nooit zal doen ook al zou ik trainen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:45 schreef ook_gek het volgende:
[..]
kom op je begrijpt heel goed wat ik bedoel![]()
het boeit niet wanneer je het wel doet. Want je doet het duidelijk niet op de momenten als het aan komt op versieren BV of contact hebben me vrouwen. Dus gaat dat oefenen
Dus je verschuilt je eigenlijk door mensen niet aan te kijken ?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:43 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik kijk wel mensen aan maar dan alleen als het noodzakelijk is verder echt niet
Is ook niet alleen maar voor de meisjes, maar ook een stuk hygiëne. ( zelfde geldt voor oksels )quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:44 schreef debeterebob het volgende:
Serieus ik snap dat echt niet, dat alles willen scheren. Alsof die meisjes gelijk van je willen weten of je je balhaar scheert...
Verschuilen wil ik het niet noemen. Het is meer dat het natuurlijk aanvoelt om niet te doen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:48 schreef kedge het volgende:
[..]
Dus je verschuilt je eigenlijk door mensen niet aan te kijken ?
Niet mee eens, dus alles wat je nu niet kan ga je nooit kunnen leren? Lekker makkelijk dan.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:46 schreef tijnbrein het volgende:
Alleen jij begrijpt niet dat oogcontact maken voor iets is wat gewoon niet natuurlijk aanvoelt en dat ook nooit zal doen ook al zou ik trainen.
Wat een zonde, dan heb je borsthaar en dan scheer je hetquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:43 schreef kedge het volgende:
[..]
Om je zelfverzekerd te voelen doe je juist ff die extra dingen; zoals balhaar scheren of je borsthaar scheren. Overigens mocht je met een meid in bed belanden, dan ben je iig commando
Ja, iets met auti zijn enzo. NVM verderquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:54 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Niet mee eens, dus alles wat je nu niet kan ga je nooit kunnen leren? Lekker makkelijk dan.
Nooit sms;en, altijd bellen. ( sukkels sms'en en wachten vervolgens braaf )quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:59 schreef Micson het volgende:
Voor de dating-helden hier, wat is een goed smsje om een chick mee uit te vragen. Ik heb haar gisteren gezoend op de UIT en we smsen nu een beetje over koetjes en kalfjes, iets waar ik zelf niet echt kapot van ben.
Is het slim om iets te smsen of te bellen in de zin van : "Wil je een keer iets gaan drinken, want je lijkt me een erg leuke meid". Of moet ik gewoon het onzinnig sms spel nog even meespelen en dan subtieler het vragen.
Firefly of iemand anders, wat is het slimste om te doen?
Ah oke wist ik niet, maar dat houd dus in dat je het nooit zal kunnen leren?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:57 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ja, iets met auti zijn enzo. NVM verder
Ook niet in relaties dus of met close familie? Want dat vind je ongemakkelijk of het gaat gewoon vanzelf dat je dat niet doet? Staren is ook weer niet goed natuurlijk.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:43 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik kijk wel mensen aan maar dan alleen als het noodzakelijk is verder echt niet
Ik zou het kunstje van aankijken/oogcontact kunnen aanleren alleen het voelt niet natuurlijk aan. En zou het dus ook alleen gebruiken als ik het noodzakelijk vind. Iets wat ik nu dus ook al doequote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:03 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ah oke wist ik niet, maar dat houd dus in dat je het nooit zal kunnen leren?
+1quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:56 schreef klwerl het volgende:
Wat betreft oogcontact en uitdrukking, is het nou echt zo belangrijk om altijd te lachen? Ik merk wel dat een oprechte glimlach er ook vaak een terug oplevert, maar ik ben niet zo goed in lachen op commando. Is dat iets waardoor ik mezelf in de vingers snijd?
Die kan je beter even DMen. Ten minste als jij ook regelmatig uit de drankjes van vreemden slurpt zonder te vragen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:59 schreef Micson het volgende:
Firefly of iemand anders, wat is het slimste om te doen?
Ja altijd en overal. Ik kijk gewoon meestal langs iemand dus in de richting van de persoon. Al de signalen in het gezicht daar kan ik niets mee te veel informatie. Dus iemand niet aan kijken is rustiger voor mij.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ook niet in relaties dus of met close familie? Want dat vind je ongemakkelijk of het gaat gewoon vanzelf dat je dat niet doet? Staren is ook weer niet goed natuurlijk.
Kijk dan net iets boven de ogen, werkt ook perfectquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:10 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik zou het kunstje van aankijken/oogcontact kunnen aanleren alleen het voelt niet natuurlijk aan. En zou het dus ook alleen gebruiken als ik het noodzakelijk vind. Iets wat ik nu dus ook al doe
Je moet zorgen dat je het uitstraalt en daar gaat het om. Je hoeft niet perse de hele dag met een smile rond te lopen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:56 schreef klwerl het volgende:
Wat betreft oogcontact en uitdrukking, is het nou echt zo belangrijk om altijd te lachen? Ik merk wel dat een oprechte glimlach er ook vaak een terug oplevert, maar ik ben niet zo goed in lachen op commando. Is dat iets waardoor ik mezelf in de vingers snijd?
Ah nee, dat is niet bepaald mijn stijl.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:12 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Die kan je beter even DMen. Ten minste als jij ook regelmatig uit de drankjes van vreemden slurpt zonder te vragen.
Dat doe ik ook vaak.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:13 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Kijk dan net iets boven de ogen, werkt ook perfect
Zeer goede tactiekquote:
Heel gek heb ik precies het omgekeerde.. ik heb juist de neiging mensen in de ogen te kijken en naar het hele gezicht. Hoe meer informatie hoe beter. Als ik ergens anders naar kijk, dan neem ik veel moeilijker in mij op wat iemand tegen mij zegt.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:12 schreef tijnbrein het volgende:
Ja altijd en overal. Ik kijk gewoon meestal langs iemand dus in de richting van de persoon. Al de signalen in het gezicht daar kan ik niets mee te veel informatie. Dus iemand niet aan kijken is rustiger voor mij.
Oké, dat is wel geruststellend.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:14 schreef kedge het volgende:
[..]
Je moet zorgen dat je het uitstraalt en daar gaat het om. Je hoeft niet perse de hele dag met een smile rond te lopen.
Heb ik ook ennals ik het dan doe ziet het er vast en zeker awkward uit.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:27 schreef klwerl het volgende:
[..]
Oké, dat is wel geruststellend.Word altjd nerveus als ik opeens een smile op m'n gezicht moet toveren.
Sommige dingen wel. Alhoewel dat erg lastig is. Iets met inlevingsvermogen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:18 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Zeer goede tactiek![]()
Gekke vraag, maar jij hebt dus auti zeg maar, herken jij je eigen gedrag bij andere users hier in het topic waar van je kan zeggen dat naar jouw idee die user er ook enige vorm van kan hebben?
Ze zit nu midden in het antwoord.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:30 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ok snel snel net egonnen hoop ik?
Ik ben een lacherig persoon en zie overal de lol van in en heb meestal wel een smile op mn gezichtquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:28 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Heb ik ook ennals ik het dan doe ziet het er vast en zeker awkward uit.
nee, niet binnenkort thans. ik zit bij me ouders te nietsen in Noord-Hollandquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:33 schreef kedge het volgende:
[..]
Ik ben een lacherig persoon en zie overal de lol van in en heb meestal wel een smile op mn gezicht![]()
Overigens moest ik nog aan HappyGirl denken toen ik in de stad liep...Die maakte gisteren een paar vergelijkingen van mensen hier... Ik kwam net een winkel uit en zag een jongen lopen en die deed me echt denken aan hoe MLIG IRL zou kunnen zijn o.b.v. zijn tekst hier.
@ MLIG ga je nog naar INDEX toe ?
Gewoon vragen of ze morgen naar de monza of de woo of watdan ook komt.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 19:59 schreef Micson het volgende:
Voor de dating-helden hier, wat is een goed smsje om een chick mee uit te vragen? Ik heb haar gisteren gezoend op de UIT en we smsen nu een beetje over koetjes en kalfjes, iets waar ik zelf niet echt kapot van ben.
Is het slim om iets te smsen of te bellen in de zin van : "Wil je een keer iets gaan drinken, want je lijkt me een erg leuke meid". Of moet ik gewoon het onzinnig sms spel nog even meespelen en dan subtieler het vragen?
Firefly of iemand anders, wat is het slimste om te doen?
Ze gaat vanavond al, en ik woon niet meer in Utrecht dus dit is geen optiequote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:44 schreef minibeer het volgende:
[..]
Gewoon vragen of ze morgen naar de monza of de woo of watdan ook komt.
O hehe. Dan zou ik het ook niet weten. Ik wilde al vragen of je ook meedeed aan de uit enzo, maar ik zag al limburg in je profiel staan.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:50 schreef Micson het volgende:
[..]
Ze gaat vanavond al, en ik woon niet meer in Utrecht dus dit is geen optieHopelijk laat ze zich niet uitwonen
Ik was er wel ja deze week, als Promoteam voor een van de Studentenverenigingen. Was erg vet!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:52 schreef minibeer het volgende:
[..]
O hehe. Dan zou ik het ook niet weten. Ik wilde al vragen of je ook meedeed aan de uit enzo, maar ik zag al limburg in je profiel staan.
Vertel maar kunnen zij ook lachen. Alles strak: check. Lekker geurtje: check. Peuken: check. Zippo: check. Geld: check. Vrienden: check. Even nog lose yourself van eminem luisteren voor extra moed en dan indrinkenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:45 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik weet niet of Newbie wil dat jullie weten van de vraag die hij gesteld heeft daar.
Want het wat nogal pijnlijk.
Gisteravond nog even wat gedronken, maar niet echt gehosseld of uitgeweest. Wel even gepraat met wat meisjes die langskwamen, maar de andere jongens lulden iets meer dan ik (het ging over verenigingen en ik was natuurlijk weer de enige die niet bij een vereniging gingquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:55 schreef Micson het volgende:
[..]
Ik was er wel ja deze week, als Promoteam voor een van de Studentenverenigingen. Was erg vet!
Ben jij ook geweest en zo ja, nog iets gehosseld ?
Wij zijn beste vriendjes ja.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:46 schreef minibeer het volgende:
[..]
En hoezo weet jij het wel dan? Ben je opeens zijn beste buddy?
Ow die radioquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:02 schreef heloef het volgende:
[..]
Wij zijn beste vriendjes ja.![]()
Nee het zit tegenwoordig ook in het radiotopic vandaar.
Jij ook trouwens.
Dichtbij Groningen stad ?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:41 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nee, niet binnenkort thans. ik zit bij me ouders te nietsen in Noord-Holland
trouwens, ik lees mee. maar ik heb niets te melden.
Ja is ook wel zo hoor.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:14 schreef Micson het volgende:
[..]
Ah nee, dat is niet bepaald mijn stijl.
Ik weet ook wel dat die PUA zooi niet zaligmakend is en sommige theorieën vind ik behoorlijk vergezocht, maar af en toe zegt die Firefly best zinnige dingen.
Nope, sorry. Als je nou in utrecht zatquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 23:53 schreef Axel1988 het volgende:
Iemand die zin heeft om op stap te gaan in EHV? De mensen waar ik normaal gesproken mee ga konden niet vanavond... twijfel nog om alleen te gaan anders.
Andere keer misschien; heb OV dus kan makkelijk naar Utrecht, maar is nu wat aan de late kant.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 23:55 schreef minibeer het volgende:
[..]
Nope, sorry. Als je nou in utrecht zat.
Alleen gaan is af en toe ook wel leuk. Je wordt dan vaker door andere mensen aangesproken en hebt ook meer motivatie om zelf mensen aan te spreken.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 23:53 schreef Axel1988 het volgende:
Iemand die zin heeft om op stap te gaan in EHV? De mensen waar ik normaal gesproken mee ga konden niet vanavond... twijfel nog om alleen te gaan anders.
Ok, lijkt me wel grappig een keerquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:03 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Andere keer misschien; heb OV dus kan makkelijk naar Utrecht, maar is nu wat aan de late kant.
Ik zag gister ook een dude die alleen zat, toen ik een biertje ging bestellen. Toen ik de keer daarna ging (de volgende ronde), zoende hij met een meisje en vroeg hij daarna: 'Hoe heet je eigenlijk?'. Baasquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:04 schreef TheGame het volgende:
[..]
Alleen gaan is af en toe ook wel leuk. Je wordt dan vaker door andere mensen aangesproken en hebt ook meer motivatie om zelf mensen aan te spreken.
Had je er geen zin in?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:05 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik ben nu al weken niet uitgegaan
Bij mij pakt het soms goed en soms niet zo goed uit. Zeker de eerste keren vond ik het nogal ongemakkelijk; zeker wanneer het niet zo druk is. Voelt niet echt relax... totdat je realiseert dat het niemand zal boeien en dat het de meeste niet eens op zal vallen... als ik met een groep uitga dan loop ik ook wel eens alleen ff rond; of ff peuk roken etc..quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:04 schreef TheGame het volgende:
[..]
Alleen gaan is af en toe ook wel leuk. Je wordt dan vaker door andere mensen aangesproken en hebt ook meer motivatie om zelf mensen aan te spreken.
Ik vind het nog steeds niet geweldig.quote:
Klopt, heb het zelf ook een aantal keer gedaan. De ene keer heb je een topavond en de andere avond is het totaal niet relaxt en ga je na 2 uurtjes weer naar huis.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:07 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Bij mij pakt het soms goed en soms niet zo goed uit. Zeker de eerste keren vond ik het nogal ongemakkelijk; zeker wanneer het niet zo druk is. Voelt niet echt relax... totdat je realiseert dat het niemand zal boeien en dat het de meeste niet eens op zal vallen... als ik met een groep uitga dan loop ik ook wel eens alleen ff rond; of ff peuk roken etc..
O ja, ik weet wat je bedoelt. Die knop omzetten enzo.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:09 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds niet geweldig.
De reis naar een uitgaansgelegenheid is meer "spannend", zo in het donker alleen over straat en dan moet je daarna heel blij gaan doen in een vaag gebouw. Weet niet, dat matcht niet echt. Kan me wel voorstellen dat het met goeie vriendinnen wel "lekker leuk" kan zijn, vanuit hun huis samen op stap of zo.
Ik heb ook geleerd dat als het niet chill is je gewoon moet gaan, want dan gebeurt er toch niets leuks meer. Oftewel zoals ze in how i met your mother zeggen: nothing good happens after 2 am.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:10 schreef TheGame het volgende:
[..]
Klopt, heb het zelf ook een aantal keer gedaan. De ene keer heb je een topavond en de andere avond is het totaal niet relaxt en ga je na 2 uurtjes weer naar huis.
Neukmans blijft een komisch woord!quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:12 schreef Axel1988 het volgende:
Hoe gaat het met de liefde Lant? Je zei laatst dat "je neukmens" misschien een relatie met je wou beginnen?...
Ja, dat is waarschijnlijk ook de hele reden dat mensen het doen (uitgaan, niet cocaïne. Hoewel. Cocaïne waarschijnlijk ook wel om beter te kunnen versieren)quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:16 schreef RandyMcRanderson het volgende:
mja ik vind uitgaan ook een beetje raar. iedereen gaat zich opeens heel anders gedragen. De mensen waarmee ik ging gingen dan altijd eerst "ff naar de wc", om een lijntje cocaine te snuiven waarschijnlijk, en toen ze terug kwamen waren ze helemaal hyper en enthausiast enzo. Beetje raar allemaal. Niet echt aan mij besteed. Maar ja ik snap wel dat het in zo'n setting makkelijker versieren is dan bij de bakkertje op de hoek.
Ja echt leuk om te doen is uitgaan niet, mijns inziens. Allemaal van die opgefokte mongolen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:18 schreef minibeer het volgende:
[..]
Ja, dat is waarschijnlijk ook de hele reden dat mensen het doen (uitgaan, niet cocaïne. Hoewel. Cocaïne waarschijnlijk ook wel om beter te kunnen versieren).
Haha; heerlijk.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:19 schreef RandyMcRanderson het volgende:
[..]
Ja echt leuk om te doen is uitgaan niet, mijns inziens. Allemaal van die opgefokte mongolen.
Alleen makkelijker scoren.
Ja weet niet.. heb nu weer niks van hem gehoord..quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:12 schreef Axel1988 het volgende:
Hoe gaat het met de liefde Lant? Je zei laatst dat "je neukmens" misschien een relatie met je wou beginnen?...
Ik snap ook nooit waarom mensen drugs nemen die je opgefokt maken., Chill is meer mijn dingquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:19 schreef RandyMcRanderson het volgende:
[..]
Ja echt leuk om te doen is uitgaan niet, mijns inziens. Allemaal van die opgefokte mongolen.
Alleen makkelijker scoren.
Oh ja precies dat! Ja, ja, dat is het echt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:11 schreef minibeer het volgende:
[..]
O ja, ik weet wat je bedoelt. Die knop omzetten enzo.
Zou jij een relatie met hem willen; of vindt je het wel prima zo?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:21 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Ja weet niet.. heb nu weer niks van hem gehoord..
Voor mij gaat het wel de serieuzere kant op... Ben in elk geval wel klaar met dat lange tijd niets laten horen! Al heeft hij het wel heel druk. Maar een vriendin vertelde mij dat ik meer initiatief moest tonen en toen deed ik dat en kon ik dezelfde dag nog komen??quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:23 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Zou jij een relatie met hem willen; of vindt je het wel prima zo?
Dan vind hij je in ieder geval niet heel erg leuk, denk ik. Maarja, als het voor jou alleen maar om de seks gaat weet ik vrij zeker dat hij het ook wel fijn vind als ie een fuckbuddy heeft.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:27 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Voor mij gaat het wel de serieuzere kant op... Ben in elk geval wel klaar met dat lange tijd niets laten horen! Al heeft hij het wel heel druk. Maar een vriendin vertelde mij dat ik meer initiatief moest tonen en toen deed ik dat en kon ik dezelfde dag nog komen??
Ja dacht ik ook, maar ik ging twijfelen door de laatste keer. En ik was in het begin niet zo happig toen hij juist continu probeerde te bellen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:29 schreef minibeer het volgende:
[..]
Dan vind hij je in ieder geval niet heel erg leuk, denk ik. Maarja, als het voor jou alleen maar om de seks gaat weet ik vrij zeker dat hij het ook wel fijn vind als ie een fuckbuddy heeft.
Dus misschien moet je dat gewoon maar eens voorstellen (als je dat wil) op de een of andere manier.
Tsja, jammer inderdaadquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:32 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Wat hebben vrouwen het toch makkelijk. Wij mannen moeten allerlei toeren uithalen en de juiste dit en juiste dat hebben. doodvermoeiend
Nouja goed... het is ook niet heilig. Als ik een vrouw was geweest dan was ik nu al zo uitgewoond geweest dat mijn trechter vol met eelt zou zitten. Dan stelt seks op den duur ook niet veel meer voor.quote:
Ben je jarig?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:39 schreef lanterfanteraar het volgende:
Oh gosh.. 20 augustus 2011...
Special day.
Misschien morgen ofzo... vanaaf vrienden over de vloer gehad en morgen decibel (festival overdag) wss gaan we daarna nog wel ff stappen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 23:53 schreef Axel1988 het volgende:
Iemand die zin heeft om op stap te gaan in EHV? De mensen waar ik normaal gesproken mee ga konden niet vanavond... twijfel nog om alleen te gaan anders.
Morgen heb ik dan weer andere plannen helaas.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:52 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
Misschien morgen ofzo... vanaaf vrienden over de vloer gehad en morgen decibel (festival overdag) wss gaan we daarna nog wel ff stappen.
tsja. kut manquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 01:31 schreef Newbie114 het volgende:
Oh god dat was saai. Echt een saaie avond uitgaan. Ik denk chill vriendinnen weer zien, zitten ze serieus de halve avond (die maar 3 uur duurde) te kankeren over het feit dat ik rook en zelfs de maat van mij die ook rookt zegt van: 'ja newbie dat is echt smerig' fucking hypocriet.
Het enige leuke stukje vande avond was meeten met het meisje van het werk, die was namelijk ernaast aan het uitgaan, dus heb ik daar nog 30 mn mee gechilld. Terwijl mijn 'vriendinnen' haar de hele tijd aankeken en rare dingen zeiden (waarschijnlijk) en ik kreeg dus ook nog een dikke cockblock.
Kom ik weer terug bij mijn 'vrienden'groep beginnen ze erover te kankeren dat ik met dat meisje ga praten.
Wat een kuthoeren, daarmee ga ik dus NOOIT meer mee uit.
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:14 schreef minibeer het volgende:
[..]
Ik heb ook geleerd dat als het niet chill is je gewoon moet gaan, want dan gebeurt er toch niets leuks meer. Oftewel zoals ze in how i met your mother zeggen: nothing good happens after 2 am.
nee Noord-Holland de provincie. waar me ouders wonen. waar alles kut is wegens uitgestorven poldergebieden(als ik het vergelijk met jullie hippe leven)quote:
Nergens over, want ik vind het maar allemaal offtopic(maar dat is mijn mening).quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 00:47 schreef RandyMcRanderson het volgende:
waar in allah's naam moeten we dan over praten op dit goddeloze tijdstip
Rare vrienden, misschien probeerden ze je bewust te irriteren? Heeft er niks mee te maken maar jij bent toch dik?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 01:31 schreef Newbie114 het volgende:
Oh god dat was saai. Echt een saaie avond uitgaan. Ik denk chill vriendinnen weer zien, zitten ze serieus de halve avond (die maar 3 uur duurde) te kankeren over het feit dat ik rook en zelfs de maat van mij die ook rookt zegt van: 'ja newbie dat is echt smerig' fucking hypocriet.
Het enige leuke stukje vande avond was meeten met het meisje van het werk, die was namelijk ernaast aan het uitgaan, dus heb ik daar nog 30 mn mee gechilld. Terwijl mijn 'vriendinnen' haar de hele tijd aankeken en rare dingen zeiden (waarschijnlijk) en ik kreeg dus ook nog een dikke cockblock.
Kom ik weer terug bij mijn 'vrienden'groep beginnen ze erover te kankeren dat ik met dat meisje ga praten.
Wat een kuthoeren, daarmee ga ik dus NOOIT meer mee uit.
Waarom?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 11:57 schreef Kevin24 het volgende:
Dat dit topic nog niet dicht is zeg....
Nee, dat helpt niet. Dat is dan een afknapper. Of hij moet het als grapje zeggen, maar zelfs dan...quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 04:30 schreef mylifeisgrey het volgende:
natuurlijk is alleen maar dat zeggen niet genoeg voor een neger.maar het helpt wel voor een neger als hij dat er even bij zegt natuurlijk!!!
Nee wat moet ik zeggen dan: "Zeg we hebben nu een heel leuk gesprek maar we moeten nog neuken en als je niet wil ben je een rascist"?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 04:30 schreef mylifeisgrey het volgende:.
natuurlijk is alleen maar dat zeggen niet genoeg voor een neger.maar het helpt wel voor een neger als hij dat er even bij zegt natuurlijk!!!
Waakvarkens moet je bij elkaar zetten en dan snel wegwezen, ga er nooit meer uit inderdaad.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 01:31 schreef Newbie114 het volgende:
-verhaal-
Wat een kuthoeren, daarmee ga ik dus NOOIT meer mee uit.
Het klinkt als een mooie memorabele avond.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:00 schreef Mpj het volgende:
[..]
Rare vrienden, misschien probeerden ze je bewust te irriteren? Heeft er niks mee te maken maar jij bent toch dik?
Ik heb echt een kut avond gehad . Teveel alcohol gehad en daar word ik agressief van en het gekke is; ik weet nog wel wat ik deed, ik kon gewoon niet stoppen. Ten eerste heb ik een meisje (waarvan ik de naam niet eens weet) helemaal verrot gescholden nadat ik met haar heb gezoend, daarna heb ik gevochten met een jongen die tegen mij aan botste. Na dat voorval hebben vrienden mij naar huis gebracht en heb ik de auto nog ondergekotst. Nu zou ik vandaag om 8u moeten beginnen en werd ik net pas wakker, krijg ik 'n sms van mijn scharrel dat ze weet van gisteravond via via en dat zij invalt. Dat is wel weer schattig. Ik schaam me nu dood, vrienden zullen ook wel boos zijn, ik ga wel mijn excuses aanbieden natuurlijk aangezien ik hun avond ook heb verpest.
Waarom?
........ Je moet niet lezen wat je wil lezen. Als je blijft letten op hoeveel iemand wel niet doet, blijf je zitten. Dat "hippe" valt in de praktijk meestal wel mee hoorquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 04:30 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nee Noord-Holland de provincie. waar me ouders wonen. waar alles kut is wegens uitgestorven poldergebieden(als ik het vergelijk met jullie hippe leven)
[..]
Haha baas.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 16:42 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Het klinkt als een mooie memorabele avond.
Antwerpen een paar jaar geleden.DenWauw op stap.
1 Meisje geregeld in eerste tent, nummer in telefoon, cijfer te weinig, gezoend
2 Uit club gezet vanwege kotsen en etteren
3 Uit bootachtige clubgeval vertrokken zonder jas
4 Meisje geregeld in kroeg, latere foto's bleek ze toch wat jonger dan ik dacht, gezoend. Nu wel een geldig nummer.
5 Ruzie met baasje uitsmijter dat voor de kroeg staat, type weinig hersens en bijdehand. Ik nog maar net iets slimmer met die wasem aan alcohol. Vrouw in VIP-gedeelte geprobeerd te versieren, die me afsloeg en later buiten weer op kwam zoeken
6 Terug naar Amsterdam zonder jas, kotsen in de trein.
Geslaagde avond dus.
Goede tactiek om vrouwen te versieren is ook gewoon ladderzat worden, geen drempel ( ook niet voor niveau vrouwen) haha.
Briljant verhaal.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 16:42 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Het klinkt als een mooie memorabele avond.
Antwerpen een paar jaar geleden.DenWauw op stap.
1 Meisje geregeld in eerste tent, nummer in telefoon, cijfer te weinig, gezoend
2 Uit club gezet vanwege kotsen en etteren
3 Uit bootachtige clubgeval vertrokken zonder jas
4 Meisje geregeld in kroeg, latere foto's bleek ze toch wat jonger dan ik dacht, gezoend. Nu wel een geldig nummer.
5 Ruzie met baasje uitsmijter dat voor de kroeg staat, type weinig hersens en bijdehand. Ik nog maar net iets slimmer met die wasem aan alcohol. Vrouw in VIP-gedeelte geprobeerd te versieren, die me afsloeg en later buiten weer op kwam zoeken
6 Terug naar Amsterdam zonder jas, kotsen in de trein.
Geslaagde avond dus.
Goede tactiek om vrouwen te versieren is ook gewoon ladderzat worden, geen drempel ( ook niet voor niveau vrouwen) haha.
Ook voor mij uitzonderlijk hoor, meestal gebeurt mij hetzelfde. Er zijn echter spaarzame avondjes dat het net allemaal goed (verkeerd) loopt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 17:48 schreef heloef het volgende:
[..]
Briljant verhaal.
Al val ik dan gewoon ergens in slaap in plaats van vrouwen te gaan versieren.
Zo beperk je jezelf onnodig. Daarin mag jij best meer ruimte innemen. Niet iedereen zal dat enthousiast beantwoorden, maar dat hoeft ook niet. Het is geen wanhopig gedrag, tenzij je dat idee er zelf inlegt. Als je met een nieuwe studie begint, ben je allemaal nog vreemden voor elkaar. Dan zullen mensen meer open staan voor het aangaan van nieuwe contacten dan normaal. Een goed moment om eens wat meer initiatief te tonen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 16:07 schreef lanterfanteraar het volgende:
Volgens mij is dat initiatief tonen ( tot nu toe?) bij mij altijd wel een probleem geweest. En dan bedoel ik nog niet eens het afstappen op jongens of zo, maar ook gewoon het onderhouden van nog vage contacten/ kennissen.
Mijn studiegenoten hebben wel een paar keer laten merken dat ze me een leuk mens vonden ( drong niet echt tot me door), maar ik deed dat bijv. nooit bij hen. Ze vroegen weleens: "vind jij ons eigenlijk ook wel leuk?". Ook de sociale media vatte ik veel te zwaar op, ik durfde nooit iets te sturen uit angst om wanhopig of te intiem over te komen.
Nog steeds vind ik het wel een beetje wanhopig om contacten benaderen en hun tijd te gaan claimen. Maarja als ik een berichtje luchtig of nonchalant verwoord, dan ervaar ik dat niet meer zo.
Zo van; Kijk eens dames ik ben weer single en beschikbaar !! Met jouw verhaal denk ik bijna dat hij eerst verder wil kijken door het te blijven schreeuwen en na enige tijd als hij merkt niks beters te kunnen krijgen, toch maar bij jou blijft.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:17 schreef formerjellybean het volgende:
Momenteel een dipje , vind iemand leuk maar die is geloof ik nog net uit een relatie en heel erg aan het verkondigen dat die vrij is en dus een beetje minder kansloos verhaal dit.
Wat is dat trouwens met mannen die als het net uit is heel erg single zijn en overal lopen te verkondigen ???
Een studiegenoot van me vertelde dat hij dat ook had gedaan en toen binnen een week weer een vriendin had. Werkt wel goed.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:34 schreef kedge het volgende:
[..]
Zo van; Kijk eens dames ik ben weer single en beschikbaar !!
Dus ik moet eerst een relatie krijgen het uitmaken en dan rond bazuinen dat ik single ben.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:38 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Een studiegenoot van me vertelde dat hij dat ook had gedaan en toen binnen een week weer een vriendin had. Werkt wel goed.
Als je het zo verkondigt krijg je ook veel reacties. Vooral meiden; Oh ja, wat is er gebeurd ? etc. etc.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:38 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Een studiegenoot van me vertelde dat hij dat ook had gedaan en toen binnen een week weer een vriendin had. Werkt wel goed.
Of meteen rondbazuinen dat je single bent en dat je vriendin je altijd sloegquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:39 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dus ik moet eerst een relatie krijgen het uitmaken en dan rond bazuinen dat ik single ben.
En dan hopen dat er iemand is die je wilt troosten zekerquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:44 schreef kedge het volgende:
[..]
Als je het zo verkondigt krijg je ook veel reacties. Vooral meiden; Oh ja, wat is er gebeurd ? etc. etc.
[..]
Of meteen rondbazuinen dat je single bent en dat je vriendin je altijd sloeg( nog zoals in die film met Jennifer Aniston )
Je zegt alleen dat je weer single bent als je:quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:17 schreef formerjellybean het volgende:
Momenteel een dipje , vind iemand leuk maar die is geloof ik nog net uit een relatie en heel erg aan het verkondigen dat die vrij is en dus een beetje minder kansloos verhaal dit.
Wat is dat trouwens met mannen die als het net uit is heel erg single zijn en overal lopen te verkondigen ???
Dit. Ik zou dat zelf ook echt noooooit kunnen. Ik stap al niet snel op mensen af, maar in me eentje, no way.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 20:56 schreef kedge het volgende:
Overigens heb ik echt diep respect voor de mensen die alleen uitgaan...
Idem. Het voornaamste is dat ik me niet vermaak en gewoon gerust na een half uur weer naar huis ga.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 21:12 schreef hasjman het volgende:
[..]
Dit. Ik zou dat zelf ook echt noooooit kunnen. Ik stap al niet snel op mensen af, maar in me eentje, no way.
Heb je ook gelijk in, maar toch heb ik er veel wilskracht voor nodig om me eroverheen te zetten om alleen te gaan. Het rare zelfs is dat ik meestal alleen door de kroeg/discotheek heen slenter wanneer ik met anderen ben en dan vind ik alleen gaan een te groot struikelblokquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 21:35 schreef formerjellybean het volgende:
Ik blijf het lekker vinden want zo heb ik juist een kennissenkring die ik steeds meer opbouw, wat wel balen is een boel oude kennissen zie ik niet zo vaak meer , maar gisteren uitgeweest in mijn eentje en toen een paar jongens die ik mee aan de praat raakte de vorige keer weer tegengekomen en die zijn bij mij daarna even wat na blijven drinken.
Die gaan daar ook vaker heen en zo bouw ik juist in het uitgaan vriendenkring een beetje uit.
Ik heb er respect voor. Ik heb echt nul aanspraak in mijn eentje en sta dus de hele avond een beetje alleen ergens. Ik moet zeggen dat ik er ongetwijfeld ook heel ongemakkelijk bij sta.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 21:35 schreef formerjellybean het volgende:
Ik blijf het lekker vinden want zo heb ik juist een kennissenkring die ik steeds meer opbouw, wat wel balen is een boel oude kennissen zie ik niet zo vaak meer , maar gisteren uitgeweest in mijn eentje en toen een paar jongens die ik mee aan de praat raakte de vorige keer weer tegengekomen en die zijn bij mij daarna even wat na blijven drinken.
Die gaan daar ook vaker heen en zo bouw ik juist in het uitgaan vriendenkring een beetje uit.
Dat is waar ik dus last van heb. Als ik ergens in een drukke bar / club sta heb ik het gevoel dat iedereen me aankijkt. Alsof het ook maar iemand echt interesseert wat ik doequote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:01 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik heb er respect voor. Ik heb echt nul aanspraak in mijn eentje en sta dus de hele avond een beetje alleen ergens. Ik moet zeggen dat ik er ongetwijfeld ook heel ongemakkelijk bij sta.
Nog tips?
Ga bij de bar zitten meestal zijn er dan vaak wel mensen naast je die willen praten maar ik moet ook wel zeggen dat dit meer in rustige kroegen werkt. In disco's gaat dat wat moeilijker. En als je iemand vaker ziet eerst beginnen met hallo en dan als je elkaar wat vaker ziet kun dat als een soort opening maken van he ik zie je hier vaker hoe ben je hier terecht gekomen ofzo.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:01 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik heb er respect voor. Ik heb echt nul aanspraak in mijn eentje en sta dus de hele avond een beetje alleen ergens. Ik moet zeggen dat ik er ongetwijfeld ook heel ongemakkelijk bij sta.
Nog tips?
Ik dacht juist dat rondlopen en oogcontact maken de key was om ze gesprekken los te weken. Jij zult eerder aangesproken worden als vrouw aan een bar dan mannen die aan een bar zitten. Zoals wauwelaar al aangaf heb je het dan wel gezien na een half uurtje.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:04 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Ga bij de bar zitten meestal zijn er dan vaak wel mensen naast je die willen praten maar ik moet ook wel zeggen dat dit meer in rustige kroegen werkt. In disco's gaat dat wat moeilijker. En als je iemand vaker ziet eerst beginnen met hallo en dan als je elkaar wat vaker ziet kun dat als een soort opening maken van he ik zie je hier vaker hoe ben je hier terecht gekomen ofzo.
Ik woon ook in Amsterdam. Dat is exact hoe ik erover denk. Bovendien is men, gemiddeld, in Amsterdam toch wat meer op zichzelf en afstandelijker dan daarbuiten. Iedereen is IMHO vooral met zichzelf bezig. Dat is prima als je met vrienden bent....maar...quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:11 schreef heloef het volgende:
In het uitgaancircuit in Amsterdam kan je niet echt een netwerkje opbouwen er zijn amper mensen die naar dezelfde tent gaan elke week. Daarom zou ik dus nooit alleen uitgaan.
Dit heb ik ook. Maar zowieso bij mensen in het algemeen. En grote mensenmassa's vooral.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:03 schreef hasjman het volgende:
[..]
Dat is waar ik dus last van heb. Als ik ergens in een drukke bar / club sta heb ik het gevoel dat iedereen me aankijkt. Alsof het ook maar iemand echt interesseert wat ik doeToch blijf ik dat gevoel hebben. Geen idee wat ik daar aan zou kunnen doen.
Huh, nee joh, juist allemaal toeristen die vragen komen stellenquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:18 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik woon ook in Amsterdam. Dat is exact hoe ik erover denk. Bovendien is men, gemiddeld, in Amsterdam toch wat meer op zichzelf en afstandelijker dan daarbuiten.
Ga je nog uit en de eerste meid die je tegenkomt aanspreken ?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:11 schreef heloef het volgende:
In het uitgaancircuit in Amsterdam kan je niet echt een netwerkje opbouwen er zijn amper mensen die naar dezelfde tent gaan elke week. Daarom zou ik dus nooit alleen uitgaan.
Ik deels eigenlijk ook, terwijl dat helemaal niet zo hoeft te zijn.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:18 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik woon ook in Amsterdam. Dat is exact hoe ik erover denk. Bovendien is men, gemiddeld, in Amsterdam toch wat meer op zichzelf en afstandelijker dan daarbuiten.
Ik kan me nog een avond herinneren in Breda, waar ik met vrienden uit was. Op een gegeven moment was ik mijn vrienden even kwijt en stond ik aan de bar. Ik had binnen no time aanspraak. In Amsterdam schieten mensen zich nog liever door hun hoofd dan jou aan te spreken.
Ik zou overigens, mits aangesproken, toch ook wel enige schaamte hebben. Want de vraag 'met wie ben je hier?' krijg je ongetwijfeld. Als je dan benoemt dat je alleen bent gegaan, ben je gelijk zo'n 'zielepoot'. Ik zou daar slecht tegen kunnen.
Waarom zou je een zielepoot zijn als je alleen uit bent (in een grote stad dan)quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:18 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik woon ook in Amsterdam. Dat is exact hoe ik erover denk. Bovendien is men, gemiddeld, in Amsterdam toch wat meer op zichzelf en afstandelijker dan daarbuiten. Iedereen is IMHO vooral met zichzelf bezig. Dat is prima als je met vrienden bent....maar...
Ik kan me nog een avond herinneren in Breda, waar ik met vrienden uit was. Op een gegeven moment was ik mijn vrienden even kwijt en stond ik aan de bar. Ik had binnen no time aanspraak. In Amsterdam schieten mensen zich nog liever door hun hoofd dan jou aan te spreken.
Ik zou overigens, mits aangesproken, toch ook wel enige schaamte hebben. Want de vraag 'met wie ben je hier?' krijg je ongetwijfeld. Als je dan benoemt dat je alleen bent gegaan, ben je gelijk zo'n 'zielepoot'. Ik zou daar slecht tegen kunnen.
Als je een vrouw bent komen er inderdaad gasten kijken of er wat te neuken valt toeristen je om slaaptips vragen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:19 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Huh, nee joh, juist allemaal toeristen die vragen komen stellen
Omdat je blijkbaar geen vrienden hebt en er sociaal iets mis met je is dus. Zo praten namelijk mensen over je als je weinig vrienden hebt. Ik heb het deze week nog meegemaakt. Collega's van mij hadden het over een andere collega die weinig vrienden had en dat benoemd had. Je wil niet weten wat mensen dan over je roepen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:19 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Waarom zou je een zielepoot zijn als je alleen uit bent (in een grote stad dan)
Hahaha. Nog iemand uit Amsterdam. En inderdaad, ik denk er dus ook precies het zelfde over. Wat ik persoonlijk merk is dat het allemaal van die besloten clubjes zijn. Iedereen kent elkaar, en jij hebt er dan niks te zoeken. Ook de reden dat ik al tijden niet meer uitga in Amsterdam.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:18 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik woon ook in Amsterdam. Dat is exact hoe ik erover denk.
Dat ga ik nog wel een keer doen ja.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:19 schreef kedge het volgende:
[..]
Ga je nog uit en de eerste meid die je tegenkomt aanspreken ?
Kunnen we geen Amsterdams uitgaansclubje formeren vanuit dit topicquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:25 schreef hasjman het volgende:
[..]
Hahaha. Nog iemand uit Amsterdam. En inderdaad, ik denk er dus ook precies het zelfde over. Wat ik persoonlijk merk is dat het allemaal van die besloten clubjes zijn. Iedereen kent elkaar, en jij hebt er dan niks te zoeken. Ook de reden dat ik al tijden niet meer uitga in Amsterdam.
Het is schijnbaar een behoorlijke issue als je geen vrienden hebt he? Als een meisje naar zoiets vraagt, is het dan beter om te doen alsof je vrienden hebt of om eerlijk te zijn?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:22 schreef DenWauwelaar het volgende:
Omdat je blijkbaar geen vrienden hebt en er sociaal iets mis met je is dus. Zo praten namelijk mensen over je als je weinig vrienden hebt. Ik heb het deze week nog meegemaakt. Collega's van mij hadden het over een andere collega die weinig vrienden had en dat benoemd had. Je wil niet weten wat mensen dan over je roepen.
Het is behoorlijk not done om geen vrienden te hebben, dan zal er wel iets 'mis' met je zijn.
Ik had via internet een leuk "clubje". Ik vond dat wel bijzonder, had geen idee dat er daar alleen maar clubjes waren? Was inderdaad wel een besloten clubje ook echt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:25 schreef hasjman het volgende:
[..]
Hahaha. Nog iemand uit Amsterdam. En inderdaad, ik denk er dus ook precies het zelfde over. Wat ik persoonlijk merk is dat het allemaal van die besloten clubjes zijn. Iedereen kent elkaar, en jij hebt er dan niks te zoeken. Ook de reden dat ik al tijden niet meer uitga in Amsterdam.
Ik kreeg meteen een"note" toen ik zoiets had voorgesteld omdat het "offtopic" was ofzoquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:27 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Kunnen we geen Amsterdams uitgaansclubje formeren vanuit dit topic?
Het lijkt me dat ze ooit wel je vrienden wil ontmoeten en dan sta je voor lulquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:29 schreef benzin het volgende:
[..]
Het is schijnbaar een behoorlijke issue als je geen vrienden hebt he? Als een meisje naar zoiets vraagt, is het dan beter om te doen alsof je vrienden hebt of om eerlijk te zijn?
Maar dan kan je altijd eerlijk zijn als ze eenmaal verliefd op je is/je leuk vindt. Of als dat dan nog steeds niet kan zou je kunnen vertellen dat je ruzie hebt gehad en nu even geen vrienden meer hebt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:30 schreef kedge het volgende:
Het lijkt me dat ze ooit wel je vrienden wil ontmoeten en dan sta je voor lul
Ik zeg het nog een keer: als jij geen vrienden hebt of dingen onderneemt zonder haar, gaat een relatie nooit werken. Knoop dat een in je oren, want je wil het maar niet begrijpen volgens mij.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:34 schreef benzin het volgende:
[..]
Maar dan kan je altijd eerlijk zijn als ze eenmaal verliefd op je is/je leuk vindt. Of als dat dan nog steeds niet kan zou je kunnen vertellen dat je ruzie hebt gehad en nu even geen vrienden meer hebt.
Op datingsites willen contacten vaak weten wat je in het weekend gaat doen of ze vragen iets over vrienden en dan weet ik nooit goed hoe ik moet reageren. Meestal doe ik net alsof ik wel vrienden heb en elk weekend een avondje naar de kroeg ga.
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:27 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Kunnen we geen Amsterdams uitgaansclubje formeren vanuit dit topic?
Ach, misschien overdrijf ik ook alleen maar.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:29 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Ik had via internet een leuk "clubje". Ik vond dat wel bijzonder, had geen idee dat er daar alleen maar clubjes waren? Was inderdaad wel een besloten clubje ook echt.
Verder heb ik nog wat "vriendinnen" in amsterdam.
Of je maakt eerst vrienden en haalt het dan pas in je hoofd om aan een vriendinnetje te denken.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:34 schreef benzin het volgende:
[..]
Maar dan kan je altijd eerlijk zijn als ze eenmaal verliefd op je is/je leuk vindt. Of als dat dan nog steeds niet kan zou je kunnen vertellen dat je ruzie hebt gehad en nu even geen vrienden meer hebt.
Op datingsites willen contacten vaak weten wat je in het weekend gaat doen of ze vragen iets over vrienden en dan weet ik nooit goed hoe ik moet reageren. Meestal doe ik net alsof ik wel vrienden heb en elk weekend een avondje naar de kroeg ga.
Als ie dat nou eerst zou doen god wat zou zijn leven er dan beter uit gaan zien.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Of je maakt eerst vrienden en haalt het dan pas in je hoofd om aan een vriendinnetje te denken.
Mpj, altijd subtiel.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:37 schreef Mpj het volgende:
Wie gaat er nou alleen uit?99% van de mensen zijn al met vrienden en hebben echt geen behoefte aan één of andere autist die alleen aan de bar zit om meiden te scoren of vrienden te maken. Als je nieuwe mensen wilt leren kennen kan je dan nog beter naar de salsaclub gaan of wat dan ook. Desnoods op een biljartclub, maar alleen uitgaan?
Er zijn dappere mensen die pionieren.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:37 schreef Mpj het volgende:
Wie gaat er nou alleen uit?99% van de mensen zijn al met vrienden en hebben echt geen behoefte aan één of andere autist die alleen aan de bar zit om meiden te scoren of vrienden te maken. Als je nieuwe mensen wilt leren kennen kan je dan nog beter naar de salsaclub gaan of wat dan ook. Desnoods op een biljartclub, maar alleen uitgaan?
Nja, ik weet niet. Vrienden maken is erg lastig; in het echt lukt het me nochtans niet echt en er zijn geen vriend-ontmoet-sites.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:35 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik zeg het nog een keer: als jij geen vrienden hebt of dingen onderneemt zonder haar, gaat een relatie nooit werken. Knoop dat een in je oren, want je wil het maar niet begrijpen volgens mij.
Jij moet je denkpatroon veranderen. Meer zeg ik niet zo lang jij je richt op het hebben van een vriendin in plaats van je leven op de rails krijgen blijf je in deze situatie. Maar goed dat wil je blijkbaar want anders was je je al op andere dingen gaan richten dan een vriendin.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:40 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja, ik weet niet. Vrienden maken is erg lastig; in het echt lukt het me nochtans niet echt en er zijn geen vriend-ontmoet-sites.
Ik wil gewoon graag een vriendin omdat dat me -zoals ik het me voorstel- gelukkiger kan maken. Zelfs als het dan maar een paar weken duurt en dan al stuk loopt; Gewoon om eens te voelen hoe het is om gelukkiger te zijn
Het is nou eenmaal zo.quote:
Erg dapper.. maar ga dan liever op één of andere sportclub waarbij je wekelijks terug moet komen en sowieso mensen leert kennen. Heb je meer aan dan als een autist aan een bar te hangen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:40 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Er zijn dappere mensen die pionieren.
Ik niet.
Vast maar ik vind het zo geestig dat je het weer brengt als een lompe hork.quote:
En hoe kom je er eigenlijk bij dat je dan gelukkiger wordt?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:40 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja, ik weet niet. Vrienden maken is erg lastig; in het echt lukt het me nochtans niet echt en er zijn geen vriend-ontmoet-sites.
Ik wil gewoon graag een vriendin omdat dat me -zoals ik het me voorstel- gelukkiger kan maken. Zelfs als het dan maar een paar weken duurt en dan al stuk loopt; Gewoon om eens te voelen hoe het is om gelukkiger te zijn
Waarom ben je gelijk een autist als je alleen aan de bar zit? Ik snap dat gewoon niet. Je kunt best wel alleen naar een kroeg gaan en aan een bar zitten. Wel is het zo dat je het initiatief moet nemen tot gesprek met anderen in je omgeving. Maar zodra mensen het vreemd vinden om aangesproken worden door een vreemde in een cafe vind ik persoonlijk erg raar. Ik heb respect voor mensen die lef tonen om alleen naar de kroeg te gaan en vervolgens het initistief nemen om iemand aan te spreken. Zo raar is dat toch niet?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:45 schreef Mpj het volgende:
[..]
Het is nou eenmaal zo.
[..]
Erg dapper.. maar ga dan liever op één of andere sportclub waarbij je wekelijks terug moet komen en sowieso mensen leert kennen. Heb je meer aan dan als een autist aan een bar te hangen.
In de wereld van Mpj wel want dan ben je een autist.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:51 schreef Woussie1987 het volgende:
[..]
Waarom ben je gelijk een autist als je alleen aan de bar zit? Ik snap dat gewoon niet. Je kunt best wel alleen naar een kroeg gaan en aan een bar zitten. Wel is het zo dat je het initiatief moet nemen tot gesprek met anderen in je omgeving. Maar zodra mensen het vreemd vinden om aangesproken worden door een vreemde in een cafe vind ik persoonlijk erg raar. Ik heb respect voor mensen die lef tonen om alleen naar de kroeg te gaan en vervolgens het initistief nemen om iemand aan te spreken. Zo raar is dat toch niet?
Ook als ik met groepje ben vind ik gesprekje met wildvreemde aan de bar best leuk. Moet kunnen. Maar ik kom eigenlijk geen mensen tegen die alleen uitgaan. (Alleen tijdens zo;n boerenconcert stonden paar van die typische lui helemaal los te gaan in hun eentje. Ene kant respect, andere kant vindt ik ze zielig)quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:45 schreef Mpj het volgende:
[..]
Het is nou eenmaal zo.
[..]
Erg dapper.. maar ga dan liever op één of andere sportclub waarbij je wekelijks terug moet komen en sowieso mensen leert kennen. Heb je meer aan dan als een autist aan een bar te hangen.
Maar mijn leven op de rails krijgen is heel erg moeilijk. Een vriendin is een soort 'quick fix' (hoewel, ben ik al een paar jaar mee bezig, dus is ook niet echt quick eigenlijk). Ik ga er vanuit dat het haalbaar moet zijn omdat er vast wel ergens een keer een meisje moet toehappen en hopelijk wordt ik dan (tijdelijk) gelukkig(er). Die quick fix lijkt simpeler dan mijn leven op orde krijgen, want wat dat betreft heb ik geen idee waar ik moet beginnen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:43 schreef heloef het volgende:
[..]
Jij moet je denkpatroon veranderen. Meer zeg ik niet zo lang jij je richt op het hebben van een vriendin in plaats van je leven op de rails krijgen blijf je in deze situatie. Maar goed dat wil je blijkbaar want anders was je je al op andere dingen gaan richten dan een vriendin.
Geknuffeld worden en knuffelenquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:50 schreef Mpj het volgende:
[..]
En hoe kom je er eigenlijk bij dat je dan gelukkiger wordt?
Ik blijf bij mijn mening dat je teveel romantische films hebt gekeken, maar afijn, ben benieuwd naar je beredenering.
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:52 schreef heloef het volgende:
[..]
In de wereld van Mpj wel want dan ben je een autist.
Niet zo letterlijk opnemen a.u.b. Ik wil er maar mee zeggen dat je beter niet alleen uit kunt gaan aangezien de meeste mensen (en zo is 't nou eenmaal) jou gaan zien als een sukkel zonder vrienden. Hard maar waar want de meeste personen gaan nou eenmaal uit mét vrienden. Als je dan zo graag nieuwe mensen wilt leren kennen, kan je beter naar een salsaclub gaan. Zoiets. Sowieso vrienden maken terwijl je uitgaat; ik vind dat geen geschikte plek.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:51 schreef Woussie1987 het volgende:
[..]
Waarom ben je gelijk een autist als je alleen aan de bar zit? Ik snap dat gewoon niet. Je kunt best wel alleen naar een kroeg gaan en aan een bar zitten. Wel is het zo dat je het initiatief moet nemen tot gesprek met anderen in je omgeving. Maar zodra mensen het vreemd vinden om aangesproken worden door een vreemde in een cafe vind ik persoonlijk erg raar. Ik heb respect voor mensen die lef tonen om alleen naar de kroeg te gaan en vervolgens het initistief nemen om iemand aan te spreken. Zo raar is dat toch niet?
Jij denkt serieus dat dat werkt?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:54 schreef benzin het volgende:
[..]
Maar mijn leven op de rails krijgen is heel erg moeilijk. Een vriendin is een soort 'quick fix' (hoewel, ben ik al een paar jaar mee bezig, dus is ook niet echt quick eigenlijk). Ik ga er vanuit dat het haalbaar moet zijn omdat er vast wel ergens een keer een meisje moet toehappen en hopelijk wordt ik dan (tijdelijk) gelukkig(er). Die quick fix lijkt simpeler dan mijn leven op orde krijgen, want wat dat betreft heb ik geen idee waar ik moet beginnen.
Ja als je het zo zegt ben ik het er gewoon mee eens.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:56 schreef Mpj het volgende:
[..]
[..]
Niet zo letterlijk opnemen a.u.b. Ik wil er maar mee zeggen dat je beter niet alleen uit kunt gaan aangezien de meeste mensen (en zo is 't nou eenmaal) jou gaan zien als een sukkel zonder vrienden. Hard maar waar want de meeste personen gaan nou eenmaal uit mét vrienden. Als je dan zo graag nieuwe mensen wilt leren kennen, kan je beter naar een salsaclub gaan. Zoiets. Sowieso vrienden maken terwijl je uitgaat; ik vind dat geen geschikte plek.
Ik voel me ook gelukkiger, maar dan zonder vriendin.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:58 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik voel me wel gelukkiger sinds ik contact heb met de man hoor.
www.nieuwemensenlerenkennen.nlquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:40 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja, ik weet niet. Vrienden maken is erg lastig; in het echt lukt het me nochtans niet echt en er zijn geen vriend-ontmoet-sites.
I second thatquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:00 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik voel me ook gelukkiger, maar dan zonder vriendin.
En aangezien Benzin net zoals ik geen casanova is. Moet zich maar eerst op andere dingen richten.
Ik zat net exact hetzelfde te denken.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:51 schreef hasjman het volgende:
Heloef de neger, hasjman de moker en DenWauwelaar de blanke, als we dan geen bitches kunnen playen in Amsterdam weet ik het ook niet meer hoor
Daarnaast is FOK! ook gewoon een verkapte ontmoetsite.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:01 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
www.nieuwemensenlerenkennen.nl
www.fellas.nl
Uitgelult.
Ja, maar ik zie benzin niet zo snel een scharrel krijgen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:58 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik voel me wel gelukkiger sinds ik contact heb met de man hoor.
fixedquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:58 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik voel me wel gelukkiger sinds ik contact heb met de man een Neukmans hoor.
Wat bedoel je met knuffelen? Gewoon knuffelen of bedoel je seks? Heb jij wel eens gezoend trouwens en hoe oud ben je ook alweer? Met vrienden kan je ook samen zijn en die kunnen jou ook opvrolijken als je je rot voelt. Heb je ook nog eens meer aan dan aan één meid waar het vroeg of laat toch wel mee overgaat. Maar blijf vooral dromen dat je een meid krijgt met zulk raar gedrag.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:54 schreef benzin het volgende:
[..]
Geknuffeld worden en knuffelenDaar wordt toch iedereen gelukkig van?
Ik heb dan iemand om af en toe mee samen te zijn, die mij een beetje kan opvrolijken als ik me rot voel en die me af en toe mee kan trekken.
Daarnaast zou het denk ik voelen als een 'succes': eindelijk een doel gehaald waar ik al zo lang naar heb uitgekeken
Precies en ik ook niet en langzaam ben ik het gaan accepteren dat het nog wel even kan duren. Dat geeft gewoon vrijheid in je hoofd en de motivatie om je te gaan richten op andere leuke dingen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja, maar ik zie benzin niet zo snel een scharrel krijgen.
Ik hoop dat het werkt. Het is de beste kans die ik heb om even gelukkig te zijn.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:57 schreef heloef het volgende:
[..]
Jij denkt serieus dat dat werkt?
Je kan nu aan je leven gaan werken en over een paar jaar een gelukkig leven hebben.
Maar jij kiest er liever voor om op zoek te gaan naar een vriendin die dan na twee maanden weer weg is omdat je te afhankelijk van haar bent.
Ik snap jou echt niet. Dit slaat helemaal nergens op.
Gebookmarked. Als ik een wat rustiger momentje heb moet ik daar eens naar kijken. Op het eerste gezicht lijkt het wel interessant.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:01 schreef DenWauwelaar het volgende:
www.nieuwemensenlerenkennen.nl
www.fellas.nl
Uitgelult.
Heeft hij nooit naar gezocht dus, zoveel interesseert het hem dus ook weer niet.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:01 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
www.nieuwemensenlerenkennen.nl
www.fellas.nl
Uitgelult.
Had zij wel vrienden?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:05 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Mijn ex vriendin maakte het trouwens niks uit dat ik weinig/geen vrienden had. Het is geen wet van meden en perzen dat meisjes je dan automatisch niet moeten.
Vooral dat als ik geen goede vrienden had gehad, had ik nu nog steeds met zo'n verneukt zelfbeeld gezeten en met allemaal opgekropte emoties.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:04 schreef Mpj het volgende:
[..]
Wat bedoel je met knuffelen? Gewoon knuffelen of bedoel je seks? Heb jij wel eens gezoend trouwens en hoe oud ben je ook alweer? Met vrienden kan je ook samen zijn en die kunnen jou ook opvrolijken als je je rot voelt. Heb je ook nog eens meer aan dan aan één meid waar het vroeg of laat toch wel mee overgaat. Maar blijf vooral dromen dat je een meid krijgt met zulk raar gedrag.
Is toch best grappig. Een stel compleet verschillende mensen bij elkaar gooien en kijken wat er gebeurd. Het is wel weer tijd voor een goed zondagmiddag-uitgaansverhalen-topic! Ik denk dat het zo wel lukt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:02 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik zat net exact hetzelfde te denken.
Heloef, blijf wel de motivatie hebben om je situatie te verbeteren. Voor je het weet ben je 26 jaar en nog steeds single. De mens is niet gemaakt om altijd alleen te blijven, dat zit gewoon in je hersenen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:04 schreef heloef het volgende:
[..]
Precies en ik ook niet en langzaam ben ik het gaan accepteren dat het nog wel even kan duren. Dat geeft gewoon vrijheid in je hoofd en de motivatie om je te gaan richten op andere leuke dingen.
Dat kost tijd want ik heb er een flinke tijd meegezeten maar benzin moet dat eens leren.
Ik bedoelde gewoon knuffelen eigenlijk, hoewel seks waarschijnlijk een leuke bonus is. Maar je vroeg waarom ik er gelukkig van zou worden; daarom noemde ik enkel het knuffelen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:04 schreef Mpj het volgende:
Wat bedoel je met knuffelen? Gewoon knuffelen of bedoel je seks? Heb jij wel eens gezoend trouwens en hoe oud ben je ook alweer? Met vrienden kan je ook samen zijn en die kunnen jou ook opvrolijken als je je rot voelt. Heb je ook nog eens meer aan dan aan één meid waar het vroeg of laat toch wel mee overgaat. Maar blijf vooral dromen dat je een meid krijgt met zulk raar gedrag.
Gooi die hoop maar door het putje hoor jongen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:05 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik hoop dat het werkt. Het is de beste kans die ik heb om even gelukkig te zijn.
Ik weet gewoon niet waar ik moet beginnen om de puinhopen in mijn leven op te ruimen. Daarnaast is dat echt heel veel werk.
Ik ben heel simpel om te begrijpen; ik wil gewoon gelukkig worden; liever nu dan morgen. Dat het daarna weer minder wordt (omdat zo'n meisje weer weggaat) is niet erg, dan ben ik in elk geval even gelukkig geweest
Zit je nou echt niet uit je nek te lullen? Ik bedoel; zoiets kan je toch niet serieus denken? Sta je al op een datingsitequote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:05 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik hoop dat het werkt. Het is de beste kans die ik heb om even gelukkig te zijn.
Ik weet gewoon niet waar ik moet beginnen om de puinhopen in mijn leven op te ruimen. Daarnaast is dat echt heel veel werk.
Ik ben heel simpel om te begrijpen; ik wil gewoon gelukkig worden; liever nu dan morgen. Dat het daarna weer minder wordt (omdat zo'n meisje weer weggaat) is niet erg, dan ben ik in elk geval even gelukkig geweest
[..]
Gebookmarked. Als ik een wat rustiger momentje heb moet ik daar eens naar kijken. Op het eerste gezicht lijkt het wel interessant.
Bij mij ook.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:10 schreef lanterfanteraar het volgende:
Mijn enige ervaringen met uitgaan zijn trouwens meetings n.a.v. internet geweest
ja zo'n groepje weet je wel.quote:
Ga met mij anders uitquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:10 schreef lanterfanteraar het volgende:
Mijn enige ervaringen met uitgaan zijn trouwens meetings n.a.v. internet geweest
Haal dat maar uit je hoofd. Je gaat je ongelofelijk kut voelen als het eindigt. Er vanuitgaande dat je oprecht gevoelens voor iemand had.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:05 schreef benzin het volgende:
Ik ben heel simpel om te begrijpen; ik wil gewoon gelukkig worden; liever nu dan morgen. Dat het daarna weer minder wordt (omdat zo'n meisje weer weggaat) is niet erg, dan ben ik in elk geval even gelukkig geweest
Ik bedoel niet voor altijd maar meer dat ik het kan accepteren dat ik pas over 2 of 3 jaar een vriendin heb en dat ik niet achterloop omdat ik nog niet heb geneukt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:08 schreef hasjman het volgende:
[..]
Heloef, blijf wel de motivatie hebben om je situatie te verbeteren. Voor je het weet ben je 26 jaar en nog steeds single. De mens is niet gemaakt om altijd alleen te blijven, dat zit gewoon in je hersenen.
Met wie Heloef?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:12 schreef heloef het volgende:
[..]
Bij mij ook.
Het is zelfs zo erg ik ga met 3 anderen van FOK! naar Sziget ga volgend jaar.
ValHallen, gewoonfaye en Naatje_1quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:14 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Met wie Heloef?
En aan Heloef en Lant, waarom gaan jullie anders niet uit?
Als ze elkaar in het echt zouden kennen, ja. Maar online stelt Lanter bijzonder hoge eisen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:14 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Met wie Heloef?
En aan Heloef en Lant, waarom gaan jullie anders niet uit?
inderdaad ja. misschien bestaat dat al op deze site?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:10 schreef Woussie1987 het volgende:
Ik heb geen problemen met een uitgaanstopic voor mensen die geen vrienden hebben om uit te gaan
Goed plan.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:15 schreef RandyMcRanderson het volgende:
[..]
inderdaad ja. misschien bestaat dat al op deze site?
Dat gaat hem niet worden vriend.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:14 schreef debeterebob het volgende:
[..]
En aan Heloef en Lant, waarom gaan jullie anders niet uit?
Dat is wel leuk dat je vrienden hebt leren kennen via FOK!quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:15 schreef heloef het volgende:
[..]
ValHallen, gewoonfaye en Naatje_1
Maar dat zie ik eigenlijk al gewoon als vrienden ze komen hier ook gewoon over de vloer.
Zekers en makkelijker dan op school of waar dan ook.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:16 schreef Mpj het volgende:
[..]
Dat is wel leuk dat je vrienden hebt leren kennen via FOK!
Nee hoor, maar ik vind de reacties wel grappigquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:17 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Kut man , mijn opmerking was dubbelzinnig en jullie vatten em allebei verkeerd op...
Nee zoiets is er nog niet. In het uitgaangstopic zou je zoiets aan kunnen maken.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:15 schreef RandyMcRanderson het volgende:
[..]
inderdaad ja. misschien bestaat dat al op deze site?
Ik vind naatje maar een beetje een fundamentalist.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:18 schreef heloef het volgende:
[..]
Zekers en makkelijker dan op school of waar dan ook.
Van hun wist ik al wat voor interesses ze hadden en overeen kwamen.
Wat het gewoon veel makkelijker om een leuk gesprek te hebben.
Ik ben volledig serieus en dat is *echt* hoe ik erover denk.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:11 schreef Mpj het volgende:
[..]
Zit je nou echt niet uit je nek te lullen? Ik bedoel; zoiets kan je toch niet serieus denken? Sta je al op een datingsite
Ach, ik voel me nu ook al iedere dag kut; sommige dagen meer dan andere. Ik denk dat ik dat wel kan hebben. En dan ben ik even een tijdje gelukkig geweest. Ik snak naar mijn portie geluk en liefde.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:13 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Haal dat maar uit je hoofd. Je gaat je ongelofelijk kut voelen als het eindigt. Er vanuitgaande dat je oprecht gevoelens voor iemand had.
Ik weet alleen wie gewoonfaye is van fok. Best een knap meisje maar wel met problemen thuis, was een keer een topic over. En die naatje is haar vriend, right?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:16 schreef Mpj het volgende:
[..]
Dat is wel leuk dat je vrienden hebt leren kennen via FOK!
Denk het, maar daar ga ik me niet mee bezig houden.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:15 schreef Mpj het volgende:
Wanneer loop je wel achter als je nog niet hebt geneukt dan? Op je twintigste ofzo?
Ja op internet. Zijn eigen vriendin heeft er zelfs een hekel aan hoe hij zich gedraagt op FOK!quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:19 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Ik vind naatje maar een beetje een fundamentalist.
Dat dus.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:11 schreef heloef het volgende:
[..]
Gooi die hoop maar door het putje hoor jongen.
A. Het is echt maar de vraag of je een meisje kan versieren (ik denk het niet).
B. Okee het is gelukt. Hoe lang blijft dit meisje bij je? Niet lang, waarom? Je hebt geen eigen leven en hangt alles op aan haar.
C. Het is uit, je hart is gebroken en je bent er nog erger aan toe dan voorheen.
Dat zou zeker helpen ja. Hier in cirkels door blijven ouwehoeren week in week uit schiet niemand een meter mee op.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:19 schreef Woussie1987 het volgende:
[..]
Nee zoiets is er nog niet. In het uitgaangstopic zou je zoiets aan kunnen maken.
Er is namelijk hier veel behoefte voor mensen die geen vrienden hebben om uit te gaan. Zo n topic zou dan best kunnen helpen.
jeetje, ik ben het weer met je eens. Overigens sociaal leven>>>>>> neuken+vriendinquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:19 schreef heloef het volgende:
[..]
Denk het, maar daar ga ik me niet mee bezig houden.
Ik ben ik en niet het Nederlands gemiddelde.
Dat zeg jij net zelf, dat je nog niet achterloopt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:19 schreef heloef het volgende:
[..]
Denk het, maar daar ga ik me niet mee bezig houden.
Ik ben ik en niet het Nederlands gemiddelde.
Neee, je moet "gewoon" even neuken en je De Man voelen!! Borsten knijpen etc. Of billen dan, maar dat zal ik nooit helemaal begrijpenquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:19 schreef benzin het volgende:
Ach, ik voel me nu ook al iedere dag kut; sommige dagen meer dan andere. Ik denk dat ik dat wel kan hebben. En dan ben ik even een tijdje gelukkig geweest. Ik snak naar mijn portie geluk en liefde.
30 is veel te oud. Sorry voor diegenen die zo laat hebben moeten wachten, maar vanaf pakweg je 21e wordt die drang zo groot dat je te snel in een depressie geraakt als je maar geen relatie weet te krijgen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:22 schreef debeterebob het volgende:
[..]
jeetje, ik ben het weer met je eens. Overigens sociaal leven>>>>>> neuken+vriendin
Eigenlijk vind ik 30 wel een mooie leeftijd.
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:21 schreef RandyMcRanderson het volgende:
[..]
Dat zou zeker helpen ja. Hier in cirkels door blijven ouwehoeren week in week uit schiet niemand een meter mee op.
Maarja, wie maakt er zo n topic aan. Ik wil best voorstellen om in mijn woonplaats met een aantal fokkers op stap te gaanquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:21 schreef RandyMcRanderson het volgende:
[..]
Dat zou zeker helpen ja. Hier in cirkels door blijven ouwehoeren week in week uit schiet niemand een meter mee op.
Hij heeft gezoend dat is al meer dan ik.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:23 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Neee, je moet "gewoon" even neuken en je De Man voelen!! Borsten knijpen etc. Of billen dan, maar dat zal ik nooit helemaal begrijpen
Maarja heb jou niet echt gevolgd, weet niet in hoeverre dat haalbaar is. iig niet makkelijk, anders post je hier niet
Dus, 27 augustus, Amsterdam. De Dam?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:02 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik zat net exact hetzelfde te denken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |