Het is met een Franse auto altijd nog de vraag of ie dat doet.quote:Op donderdag 21 juli 2011 20:13 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Franse auto's sowieso wel omdat die vaak gereden worden door mensen die een auto willen "die me gewoon van A naar B brengt!"
Nou, een BMW hoeft ook nog geen 50k te kosten. En dan heb je toch al een aardig aangekleed model. Terwijl ik een BMW echt voor de bovenmodaler vind zijn.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 11:37 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Jan modaal auto's: alles onder de 50k of geleased onder de 75k.
Jij hebt geen idee wat een jan modaal is, niet?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 11:37 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Jan modaal auto's: alles onder de 50k of geleased onder de 75k.
Vertel.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 11:29 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Het is met een Franse auto altijd nog de vraag of ie dat doet.
Ik denk niet dat JM in die categorie rijdt. Denk eerder rond de 25K.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 11:37 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Jan modaal auto's: alles onder de 50k of geleased onder de 75k.
Met de renault en de peugeot heb ik nooit last gehad, met de vw en de opel welquote:Op vrijdag 22 juli 2011 11:59 schreef gebrokenglas het volgende:
Je staat vaker met panne aan de kant met een Renault.
Dat zijn bijna alle auto's die je normaal gezien in de spits tegenkomtquote:Op vrijdag 22 juli 2011 11:37 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Jan modaal auto's: alles onder de 50k of geleased onder de 75k.
Voor mij is dat nog altijd een Honda Civic maar ik ben dan ook 'oud'quote:Op donderdag 21 juli 2011 19:38 schreef Devv het volgende:
Wat is nou typisch een Jan Modaal bak? Tot welke prijsklasse kan je nog spreken over een auto voor de middelmaat?
De Prius is op en top een leasebak, vanwege de lage bijtelling...quote:Op vrijdag 22 juli 2011 14:21 schreef Daniel1976 het volgende:
Is de Prius eigenlijk al eens genoemd?
Nou ja, het is natuurlijk een prijzige auto, in vergelijk met wat je voor dat bedrag krijgt bij een aantal andere merken. Maar inderdaad, het is wel een degelijke auto. Spannend is ie niet, maar de klasse waarin de Golf valt wordt niet voor niets de Golf-klasse genoemd.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 15:00 schreef jackson het volgende:
Blijft mooi dat mensen een Volkswagen Golf modaal vinden.... Rij zelf een Golf 6 van 32k en mij horen ze totaal niet klagen. Misschien is het ook wel modaal maar als ik het vergelijk met vrienden rij ik er niet verkeerd bij.
Spannend issie niet maar in 3uur15min naar Hockenheim klapperen is geen enkel probleem. Ik durf met die auto rustig 45min lang plankgas te rijden, ding geeft geen krimp. Geen spannende auto maar van binnen echt netjes en een stuk degelijker dan een groot aantal andere merken.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 15:05 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nou ja, het is natuurlijk een prijzige auto, in vergelijk met wat je voor dat bedrag krijgt bij een aantal andere merken. Maar inderdaad, het is wel een degelijke auto. Spannend is ie niet, maar de klasse waarin de Golf valt wordt niet voor niets de Golf-klasse genoemd.
Tsja, je krijgt er geen snelheidsbekeuringen mee:quote:Op vrijdag 22 juli 2011 15:19 schreef Erasmo het volgende:
Pff mijn auto is gemaakt om op topsnelheid te rijden
Golf is een hele erge jan modaal auto. Aan de originele reaguurder die nu een golf heeft; het is niet gezegd dat een jan modaal auto slecht is ofzo. Maar speciaal is het niet.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 15:05 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nou ja, het is natuurlijk een prijzige auto, in vergelijk met wat je voor dat bedrag krijgt bij een aantal andere merken. Maar inderdaad, het is wel een degelijke auto. Spannend is ie niet, maar de klasse waarin de Golf valt wordt niet voor niets de Golf-klasse genoemd.
Dat zeg ik toch, speciaal is ie zeker niet. Het is een standaard auto, die wel erg goed in elkaar is geschroefd. Maar, het is echt geen spannende auto.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:58 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Golf is een hele erge jan modaal auto. Aan de originele reaguurder die nu een golf heeft; het is niet gezegd dat een jan modaal auto slecht is ofzo. Maar speciaal is het niet.
Die zijn vast niet toegestaan in nederland.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 15:25 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Tsja, je krijgt er geen snelheidsbekeuringen mee:
[ afbeelding ]
Ja. nieuwe astra met turbo, kan hard, onderstel zuigt. Bochten nemen met redelijke snelheid is een hachelijke onderneming. Binnenkant ziet eruit als goedkope wodka bar met al die oranje lampjes in de deuren etc. ( Dat ie bagger rijd kan komen omdat het een zaak lease auto is en dus afgetrapt wordt door iedereen )quote:Op donderdag 21 juli 2011 19:39 schreef Markster het volgende:
[..]
Wel eens in een insignia gezeten ?
Of de nieuwste astra?
Kansloze opmerking
Toch wel een heel bijzondere opmerking. Aan de ene kant wil je zeggen dat de Octavia rommel is, maar tegelijk waardeer je de auto hoger dan dat het is.quote:Op donderdag 21 juli 2011 21:41 schreef Dementor het volgende:
De Skoda Octavia.
Ontrek al het moois uit een Volkswagen Passat Full Option en dat is wat er over blijft.
Voor geen goud dat ik daar ooit in zou gaan rijden.
Plastic rommel.
Ik vind van niet.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 21:09 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Toch wel een heel bijzondere opmerking. Aan de ene kant wil je zeggen dat de Octavia rommel is, maar tegelijk waardeer je de auto hoger dan dat het is.
Het komt een beetje neer op:
Ontrek al het moois uit een Ferrari Enzo en je houdt een Fiat Panda over.
Zelfs in zo'n geval kan Fiat (of Skoda) trots zijn.
Mijn auto!!! Beetje zijn imago stukmakenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 22:29 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
vandaag al vier van deze dingen zien rijden met in allemaal 65+ volk
Die dingen zijn opvallend praktisch voor senioren. Niet al te duur, dus kan wel van het AOWtje betaald. Erg betrouwbaar, hoge instap, ook achter, en voor rollators/rolstoelen is prima plek op de neerklapbare achterbank.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 22:29 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
vandaag al vier van deze dingen zien rijden met in allemaal 65+ volk
elke BMW? Niet mee eens, z lijn is vrij tijdloos. ( maar geen Jan modaal)quote:Op donderdag 21 juli 2011 20:56 schreef draaijer het volgende:
[..]
C6 is misschien de enige niet ordinaire auto. De XM is zooooo oud en elke BMW ouder dan 2 jaar is kansloos ordinair geworden
Een hoop z's zijn al kansloos als ze uit de fabriek komen. Na 3 jaar rijdt er gaajes in wat het helemaal kansloos maakt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 10:35 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
elke BMW? Niet mee eens, z lijn is vrij tijdloos. ( maar geen Jan modaal)
Dat doet er niet toe. Ze zijn nog steeds niet modaal. Overigens, ik zit even te denken he. Als Jan Modaal een inkomen heeft van 33.000 euro, dan is een auto van 33.000 euro wel degelijk bovenmodaal. Dan zou Jan Modaal een volledig jaar lang elke euro die hij aan salaris krijgt opzij moeten zetten (en die 33k is bruto dus dat gaat niet eens lukken) om na een jaar die auto te kunnen kopen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 11:09 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Een hoop z's zijn al kansloos als ze uit de fabriek komen. Na 3 jaar rijdt er gaajes in wat het helemaal kansloos maakt.
Dat slaat nergens op. Volgens die redenering is elke bak een potentiele jan modaal bak. Dat was niet de strekking van de vraag in dit topic, dat weet jij echt wel.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 11:58 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Tweedehands kan zo'n z natuurlijk prima een jan modaal bak worden.
Volgens mij rijdt Jan Modaal voornamelijk particulier ipv lease.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:12 schreef capricia het volgende:
Heeft Jan Modaal een leaseauto, of koopt hij zelf zijn auto?
Ik vind dat beide wel kan, ken genoeg jan modaal kantoorpikkies met een leaseauto.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:12 schreef capricia het volgende:
Heeft Jan Modaal een leaseauto, of koopt hij zelf zijn auto?
Gezien het feit dat JM 1,8 kinderen heeft, denk ik dat hij VW of Opel rijdt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:23 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ik vind dat beide wel kan, ken genoeg jan modaal kantoorpikkies met een leaseauto.
Dat is redelijk gebruikelijk in de IT.
Ik denk dat de gemiddelde It-er met leasebak bovenmodaal verdient. En dan kijk ik naar de grootste IT-dienstverleners van NL.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:23 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ik vind dat beide wel kan, ken genoeg jan modaal kantoorpikkies met een leaseauto.
Dat is redelijk gebruikelijk in de IT.
Vergeet de golden retriever niet, dus station, want dat is zo lekker praktisch.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Gezien het feit dat JM 1,8 kinderen heeft, denk ik dat hij VW of Opel rijdt.
Je moet eerder de Superb met de Passat vergelijken, Octavia zit een segment lager. Dan zie je dat ze niet veel qua prijs schelen en afwerkingquote:Op donderdag 21 juli 2011 20:10 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Echt wel. Een skoda octavia (dat is toch de passaat) dat scheelt 10K ofzo met een passaat.
En dat geldt ook voor de andere modellen. Stukken goedkoper dan de vw versie.
Daarom mede het toppunt van burgelijkheid.
Toch wel met 2.0 TSI?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 14:15 schreef CoolGuy het volgende:
Ik rij een Jan Modaal auto, en ik ga naar een nog Jan Modaler auto, qua uitstraling. Ik rij nu een VW Golf VI, en ik ga naar de nieuwe VW Jetta over 2 weken. De Golf kost 31k en de Jetta kost 36k. Dus ik denk dat dat gewoon hardstikke Jan Modaal is?
Skoda vink van buiten vooral net wat minder dan vw.quote:Op zondag 24 juli 2011 09:04 schreef Andyy het volgende:
[..]
Je moet eerder de Superb met de Passat vergelijken, Octavia zit een segment lager. Dan zie je dat ze niet veel qua prijs schelen en afwerking
Imago zit opel niet mee. Maar met de nieuwere belijning moet dat op termijn ook wel goedkomenquote:Op zondag 24 juli 2011 10:23 schreef junkiexp het volgende:
Roepen dat Opels slecht zijn
Vroeger hebben ze nog wel wat problemen gehad, maar ik rijd nu een Astra station van 2 jaar oud met wat leuke opties en dat rijdt echt lekker hoor.
Ook voor langere ritten, lekker op de cc een beetje 130 tuffen.
Niks mis mee
Tuurlijk, neem nou de nieuwe astra :quote:Op zondag 24 juli 2011 10:26 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Imago zit opel niet mee. Maar met de nieuwere belijning moet dat op termijn ook wel goedkomen
Begint steeds meer op een japanner te lijken, met al die kleurige frutsels en electronische bende op het dashboard.quote:Op zondag 24 juli 2011 11:18 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Tuurlijk, neem nou de nieuwe astra :
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Na deze Astra wil ik deze wel hoor![]()
Ik heb een oud model. Zoéén uit 1999.quote:Op zondag 24 juli 2011 13:52 schreef Kriegel het volgende:
Die nieuwe (of sinds 2008 ofzo) Astra is een mooie wagen inderdaad, hier verderop staat er eentje en ik betrapte mezelf er laatst op dat ik er naar stond te staren. Ik bedoel, een Astra. Dat had dus voorheen nooit gekund.
Heeft wel wat weg van de Fiat Bravo, met name de achterlichten. Het zijaanzicht ziet er zelfs stoerder uit met die uitgeklopte onderrand.
Heb je jezelf toen even een corrigerende klap gegeven?quote:Op zondag 24 juli 2011 13:52 schreef Kriegel het volgende:
Die nieuwe (of sinds 2008 ofzo) Astra is een mooie wagen inderdaad, hier verderop staat er eentje en ik betrapte mezelf er laatst op dat ik er naar stond te staren. Ik bedoel, een Astra. Dat had dus voorheen nooit gekund.
Jup.quote:Op zondag 24 juli 2011 16:40 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Heb je jezelf toen even een corrigerende klap gegeven?
Een mooie 2e hands astra?quote:Op maandag 25 juli 2011 07:34 schreef draaijer het volgende:
Waarom zijn jullie zo blij met een Astra. Ik zou er nog niet dood in gevonden willen worden. Het is echt zo'n slecht rijdende auto. Ik vind ze tevens echt foeilelijk. Koop dan een mooie 2e-hands
Wat vind jij er zo slecht aan rijden dan?quote:Op maandag 25 juli 2011 07:34 schreef draaijer het volgende:
Waarom zijn jullie zo blij met een Astra. Ik zou er nog niet dood in gevonden willen worden. Het is echt zo'n slecht rijdende auto. Ik vind ze tevens echt foeilelijk. Koop dan een mooie 2e-hands
Gevoelloos, langzaam, indirecte sturing, familie versnellingen. Naast het feit dat het verschrikkelijk lelijke auto's zijnquote:Op maandag 25 juli 2011 07:56 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wat vind jij er zo slecht aan rijden dan?
Jij hebt een voorkeur voor hard afgeveerde nerveus sturende scheurijzers?quote:Op maandag 25 juli 2011 08:59 schreef draaijer het volgende:
[..]
Gevoelloos, langzaam, indirecte sturing, familie versnellingen.
HA, denk je dat een opel beter is wbt sturen?! Het moet inderdaad niet gekker worden. Zit ik toevallig in het Opel forumquote:Op maandag 25 juli 2011 09:29 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
De Golf spannender qua besturing? Wauw dat is echt te gek voor woorden.
Omdat het hier om de ultieme burgerlijke auto gaat. En dat veroorzaakt jouw onderbuik-gevoel, dus vandaar de aandacht...quote:Op maandag 25 juli 2011 10:40 schreef leolinedance het volgende:
Waarom wordt hier zo veel aandacht geschonken aan zo'n kutmerk als Opel![]()
Echt, als ik die oude roestbakken als Astra's en Vectra's zie rijden krijg altijd zo'n plaatsvervangend schaamtegevoelBen nou eens niet zo egoïstisch en koop een fatsoenlijke auto, dat is beter voor iedereen!
ps: Nieuwe Opels zijn ook kut. Opel is altijd bagger, zelfs de OPC modellen en de Speedster
quote:Op maandag 25 juli 2011 11:30 schreef KipSiam het volgende:
Omdat het hier om de ultieme burgerlijke auto gaat. En dat veroorzaakt jouw onderbuik-gevoel, dus vandaar de aandacht...
Saai wordt onderschatquote:Op maandag 25 juli 2011 16:41 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar 1 woord voor: Verschrikkelijk.
Oke dan, nog een woord: Saai.
Dat is ook een kutmodel, maar de golf (3 ?) uit die tijd was ook bagger.quote:Op maandag 25 juli 2011 16:41 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar 1 woord voor: Verschrikkelijk.
Oke dan, nog een woord: Saai.
Golf 2 is echter onverwoestbaar!quote:Op maandag 25 juli 2011 21:54 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Dat is ook een kutmodel, maar de golf (3 ?) uit die tijd was ook bagger.
Nouja dat vind ik dan nog echt wel een auto. Op zich zou ik me daar nog wel in willen verplaatsen. Degelijke dingen.quote:Op maandag 25 juli 2011 21:54 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Dat is ook een kutmodel, maar de golf (3 ?) uit die tijd was ook bagger.
Klopt, maar een Golf 1 is het mooistequote:Op maandag 25 juli 2011 21:55 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Golf 2 is echter onverwoestbaar!
Maar die rijden bagger imoquote:Op maandag 25 juli 2011 21:55 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Nouja dat vind ik dan nog echt wel een auto. Op zich zou ik me daar nog wel in willen verplaatsen. Degelijke dingen.
De begin jaren 90 grapjes, toen waren ze nog leuk, mochten hier natuurlijk niet ontbreken.quote:Op maandag 25 juli 2011 22:01 schreef gebrokenglas het volgende:
Renault: Roest En Narigheid Achtervolgen U Lange Tijd.
Tsja, maarja, hij is nog altijd van toepassing. Niet meer met roest maar wel met electronische narigheid. Jammer, want ze rijden verder prima.quote:Op maandag 25 juli 2011 23:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
De begin jaren 90 grapjes, toen waren ze nog leuk, mochten hier natuurlijk niet ontbreken.
Niets alsof de andere merken geen elektronische problemen hebben. Kan mij nog een BMW 7 herinneren, waar tijdens de introductieritten ongeveer 50% van de journalisten aan de kant van de weg kwam te staanquote:Op dinsdag 26 juli 2011 07:05 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Tsja, maarja, hij is nog altijd van toepassing. Niet meer met roest maar wel met electronische narigheid. Jammer, want ze rijden verder prima.
Een Corolla. Een Astra. Zoiets...quote:
met een opel insignia? daar moet ie voor betaald zijn. kan niet andersquote:Op dinsdag 26 juli 2011 12:34 schreef FoolWithMokey het volgende:
[..]
Ik denk het wel want hij durfde ermee op tevee.
lolquote:Op dinsdag 26 juli 2011 12:35 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
met een opel insignia? daar moet ie voor betaald zijn. kan niet anders
Heb je toevallig nog een linkje?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:57 schreef PeeJay1980 het volgende:
Niets alsof de andere merken geen elektronische problemen hebben. Kan mij nog een BMW 7 herinneren, waar tijdens de introductieritten ongeveer 50% van de journalisten aan de kant van de weg kwam te staan
Niet zo heel erg belangrijk, maar in zo'n pauper Opel zou ik in ieder geval niet gezien willen worden.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 17:11 schreef Ixnay het volgende:
Maar een auto vind ik geen statussymbool, en is mooi rijden nou zo belangrijk?
Ok, een middenklasse Opel, laten we zeggen een Astra, type G, H en J is beneden modaal?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 17:17 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Niet zo heel erg belangrijk, maar in zo'n pauper Opel zou ik in ieder geval niet gezien willen worden.
Ja, iedere Astra is pauper.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 17:19 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Ok, een middenklasse Opel, laten we zeggen een Astra, type G, H en J is pauper?
Was tijdens de intro van de 7 serie in 2001. Heb al even gezocht, maar kan er niets over vinden op het internet. Het wordt her en der even kort aangestipt, maar niet echt aandacht aan besteed.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 16:53 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Heb je toevallig nog een linkje?
Hier in de buurt wat 'juppen' met een lease Golf of iets in die richting te vinden. En nieuwe Passat Bluemotions, Ibiza Ecomotive etc. Uiteraard allemaal leaseauto's. Verder zelfde beeld als bij jou. Ik voldoe hier trouwens ook aardig aan met mijn 8 jaar oude Seat.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 17:34 schreef gebrokenglas het volgende:
Modaal verdienende mensen hebben doorgaans een Peugeot 307 of 407 sw op de oprit staan.
Gewoon een gemiddelde middenklasser.
Opels inderdaad ook veel, en in mindere mate Renault Laguna of Megane.
In mijn wijk is het allemaal wat minder modaal en dat zie je terug aan het wagenpark hier: een auto is hier denk ik gemiddeld 8 jaar oud. Het oude renault megane model, er staan een stel 206jes, wat partners en wat aygo's. En er parkeert net een polo voor de deur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |