Die mensen bedoelden dat zij Zonneveld OK vonden op basis van alle dagen dat hij er zat.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:02 schreef ThePlaneteer het volgende:
Typerend dat mensen Zonneveld 'oke' vonden in een aflevering waarin hij geen enkele goede vraag heeft gesteld en zowel in de aanval ging tegen Mart als Lubberding.
Genieten.
Inderdaadquote:Op woensdag 13 juli 2011 00:05 schreef QuistNix20 het volgende:
[..]
Die mensen bedoelden dat zij Zonneveld OK vonden op basis van alle dagen dat hij er zat.
johquote:Op woensdag 13 juli 2011 00:05 schreef golfer het volgende:
Vanaf morgen dus Swinkels als vaste gast.
En daarna zal Renate Verhoofstad vijf dagen naast Mart aan tafel zitten. Zij is op TV en voor kranten jarenlang correspondente in Italië geweest en werkt nu weer in Nederland.
En wielrennen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:07 schreef QuistNix20 het volgende:
Edwin Winkels zit in Barcelona en doet normaal Spaans voetbal voor diverse media.
OOOhhh weet 't denk ik al.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:07 schreef QuistNix20 het volgende:
Edwin Winkels zit in Barcelona en doet normaal Spaans voetbal voor diverse media.
+1quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:08 schreef Appelmoesmaker het volgende:
ik zie boogerd wel graag als vaste gast
Was bij TdJ ook goed vandaag.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:08 schreef Appelmoesmaker het volgende:
ik zie boogerd wel graag als vaste gast
Dat mag ik hopen, vorig jaar kwamen Dijkstra, Ducrot en Boogerd er pas 2km voor het einde achter dat Sanchez in de groep van pakweg 10 favorieten zat in de eerste bergritquote:Op woensdag 13 juli 2011 00:08 schreef Nober het volgende:
Edwin gaat dus zeer positief zijn wat betreft Euskaltel.
EDWINquote:Op woensdag 13 juli 2011 00:10 schreef Nober het volgende:
Zoek je op youtube op Edwin Winkels dan krijg je Stefan Groothuis, wie komt er nou???
Ploegleider? Tourbaas zul je bedoelen!quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:12 schreef Piet_Piraat het volgende:
Boogerd voegt ook gewoon wat koersinzicht toe, Henk probeerde het maar Mart is de ploegleider.
Henk is na zijn carriere weer boer geworden, en Mart weet dat.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:13 schreef timm_95 het volgende:
[..]
Ploegleider? Tourbaas zul je bedoelen!
quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:13 schreef timm_95 het volgende:
[..]
Ploegleider? Tourbaas zul je bedoelen!
godver, elke keer vind ik m weer zo flauw en dan moet ik toch een beetje lachenquote:
Dit, ik blijf er om lachen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:18 schreef Cara het volgende:
[..]
godver, elke keer vind ik m weer zo flauw en dan moet ik toch een beetje lachen
Ik snap sowieso niet waarom Sporza en NOS de krachten niet bundelen omtrent grote sportevenementen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:20 schreef JimboSlice het volgende:
Ik stond net te pissen een kreeg een briljante ingeving. Volgend jaar moeten de NOS en Sporza de handen ineen slaan door een programma samen te stellen onder leiding van Karl Vannieuwkerke en Wilfried de Jong. Dan kunnen ze mooi de kosten delen en gaat het gegarandeerd over wielrennen en de romantiek die bij de Tour hoort.
Dan kunnen wij tenminste ook gewoon op onze eigen staatstelevisie meegenieten van het vrouwelijk schoon dat de Belg ons de afgelopen 1,5 week al heeft voorgeschoteld.
Goede gast hij is al eens een keertje in de avondetappe geweest. woont en werkt in Spanje als correspondent.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:06 schreef Nober het volgende:
Ik kreeg geen nieuw topic geopend, dan maar niet.
Maar; Edwin Wi(e?)nkels
Het oude wielrennen is dood, het is nu en daar valt genoeg te beleven.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:16 schreef QuistNix20 het volgende:
Maarre, dat hele programma de Avondetappe loopt wat mij betreft ook een beetje op zijn laatste benen. Het format (voor zover dat het is) is gewoon klaar nu, op. Uitgemolken. Ben blij dat dit het laatste seizoen is. Volgend jaar iets nieuws.
Geen zwaarmoedig gezeik meer over wielrennen met een glaasje wijn, gegoten in dat typisch quasi-journalistieke NOS-jasje.
Lijkt me een goed plan.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:20 schreef JimboSlice het volgende:
Ik stond net te pissen een kreeg een briljante ingeving. Volgend jaar moeten de NOS en Sporza de handen ineen slaan door een programma samen te stellen onder leiding van Karl Vannieuwkerke en Wilfried de Jong. Dan kunnen ze mooi de kosten delen en gaat het gegarandeerd over wielrennen en de romantiek die bij de Tour hoort.
Dan kunnen wij tenminste ook gewoon op onze eigen staatstelevisie meegenieten van het vrouwelijk schoon dat de Belg ons de afgelopen 1,5 week al heeft voorgeschoteld.
Verslaggever met Boogerd en Van Nieuwkerk de presentator van de Avondetappe.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:24 schreef Cara het volgende:
Wilfried de Jong moet zowieso de nieuwe presentator worden.
Het is sowieso, maar die is inderdaard nu al beter dan Mart is zijn beste dagen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:24 schreef Cara het volgende:
Wilfried de Jong moet zowieso de nieuwe presentator worden.
van Nieuwkerk gaat dan met een strohoed op zitten en een beetje de bon vivant uithangen, Jacques Brel zingen en betogen houden over de wapperende jurkjes van de rondemissen in de bollenjurken: mij niet gezien.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:25 schreef Nober het volgende:
[..]
Verslaggever met Boogerd en Van Nieuwkerk de presentator van de Avondetappe.
Hoi taalnaziquote:Op woensdag 13 juli 2011 00:27 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Het is sowieso, maar die is inderdaard nu al beter dan Mart is zijn beste dagen.
Wilfried: Heb jij ooit doping gebruikt?quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:27 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Het is sowieso, maar die is inderdaard nu al beter dan Mart is zijn beste dagen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat komt dan in soort van aftermatch met de gasten.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:29 schreef Nober het volgende:
[..]
Wilfried: Heb jij ooit doping gebruikt?
Michael: Wat is doping, koffie?
Wilfried: Dan heb ik het gevoel dat je nog veel moet leren.
Kluivertquote:Op woensdag 13 juli 2011 00:29 schreef Nober het volgende:
[..]
Wilfried: Heb jij ooit doping gebruikt?
Michael: Wat is doping, koffie?
Wilfried: Dan heb ik het gevoel dat je nog veel moet leren.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:29 schreef Appelmoesmaker het volgende:
Een beetje wielerkenner herrinert zich de etappe van '55 nogWim van Est?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:29 schreef Appelmoesmaker het volgende:
Een beetje wielerkenner herrinert zich de etappe van '55 nogOf Wout Wagtmans?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar Wim wel, die ging nog ooit rechtdoor het ravijn in.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:32 schreef Nober het volgende:
[..]
Bende gij gek of wa?!?! Estland bestond toen nog nie!!
De Avondetappe houd ermee op. Mart is volgend jaar gewoon in Frankrijk in andere fuctie , persoonlijk hoop ik op filmpjes en commentariëren van bergetappesquote:Op woensdag 13 juli 2011 00:25 schreef Nober het volgende:
[..]
Verslaggever met Boogerd en Van Nieuwkerk de presentator van de Avondetappe.
En wekelijks komt die knuppel van een Giel Beelen langs om wat plaatjes te bespreken. Ik vrees dat van Nieuwkerk er gewoon een soort van DWDD van maakt als hij mag presenteren.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:28 schreef JimboSlice het volgende:
[..]
van Nieuwkerk gaat dan met een strohoed op zitten en een beetje de bon vivant uithangen, Jacques Brel zingen en betogen houden over de wapperende jurkjes van de rondemissen in de bollenjurken: mij niet gezien.
Geld. De uitzendrechten voor de Giro zijn te hoog of anders gezegd...er zijn zoveel grote- en dure sportevenementen, dat er keuzes gemaakt moeten worden, zeker met de bezuinigingen waar de NOS mee te maken heeft en met de schaats- en voetbalidioterie in dit land, wordt de Giro dus geschrapt.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:37 schreef maril het volgende:
O btw ik heb bij de NOS ook niet De Giro voor mannen gezien. En als de organisatie van wielerkoersen vrouwen laten koersen voor de mannen zoals de ronde van Vlaanderen dan komt het vanzelf op tv als de vrouwen presteren. Ik heb in het verleden de tour de Femini egelmatig gezien die reden dan in dezelfde periode als de mannen. Ik vergeet de surplace op de berg nooit tussen Longo en van Moorsel. Dus wielerorganisaties come on.
Wat wel zeker is, is dat Mart minder te zien is. Maar ik hoop ook op hetzelfde.quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:07 schreef maril het volgende:
[..]
De Avondetappe houd ermee op. Mart is volgend jaar gewoon in Frankrijk in andere fuctie , persoonlijk hoop ik op filmpjes en commentariëren van bergetappes
Mart is DE enige hoofdpersoon aan tafel, de rest is vulling en hoeven alleen maar te knikken.quote:Op woensdag 13 juli 2011 10:25 schreef Ericr het volgende:
Wat is nou de bijdrage geweest van een week Zonneveld? Heb hem bijna een week met een verongelijkt gezicht aan tafel gezien en alleen als hij het idee had dat hij een lumineuze opmerking maakte of vraag stelde brak er wel eens lachje door.
De oom van Matthijs.quote:Op woensdag 13 juli 2011 11:32 schreef DeMessias het volgende:
Wie is "Van Nieuwkerk"? Is dat verre familie van Karl Vannieuwkerke?
Presentator van één van de populairste talkshows in Nederland, De wereld draait door. Daarnaast presenteerde hij samen met Wilfried de Jong Holland Sport.quote:Op woensdag 13 juli 2011 11:32 schreef DeMessias het volgende:
Wie is "Van Nieuwkerk"? Is dat verre familie van Karl Vannieuwkerke?
Oh die ken ikquote:Op woensdag 13 juli 2011 11:34 schreef Felagund het volgende:
[..]
Presentator van één van de populairste talkshows in Nederland, De wereld draait door. Daarnaast presenteerde hij samen met Wilfried de Jong Holland Sport.
Die ja....na verloop van tijd krijg je de neiging om te vragen of hij zijn medicatie tegen ADHD wel geslikt heeft. Dat door blijven ratelen gaat mij op de zenuwen werken.quote:Op woensdag 13 juli 2011 11:36 schreef DeMessias het volgende:
[..]
Oh die ken ikDe man die supersnel praat van DWDD!
Die is hier in België voor het weekblad Humo al eens verkozen tot meeste bekwame buitenlandse presentator en was bij te zien in De Slimste Mens.
dan liever Vannieuwkerkequote:Op woensdag 13 juli 2011 15:28 schreef TUFKAL het volgende:
van Nieuwkerk als vervanger van Mart?Dan moeten ze de autocue overal mee naar te zeulen....
Dat doe ik ook, maar dat is al bijna klaar, dan kunnen we een dik half uur op Mart wachten.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:28 schreef pennyfarthing het volgende:
[..]
Kijk ondertussen naar de Belg. Ook leuk.
Gisterenavond afscheid genomen van Thijs. Mart vond het erg..... als je Mart mag geloven.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:30 schreef ThePlaneteer het volgende:
Zit Thijs er nog bij?
Of heeft Mart hem persoonlijk er uit geschopt?
joh, bijna weer weekendquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:31 schreef Karina het volgende:
Ik sla vandaag over, echt TE laat (honderste keer dat ik over de tijd klaag, maar ja).
Mart zou zo de politiek in kunnen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:31 schreef pennyfarthing het volgende:
[..]
Gisterenavond afscheid genomen van Thijs. Mart vond het erg..... als je Mart mag geloven.
speak of the devil... nu op Niewsuurquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:39 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mart zou zo de politiek in kunnen.
Ze zitten in een huis ofzoiets klein theatertjequote:
De uitzending is al afgelopen dus we zijn er weer klaar.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:41 schreef sjeeledrees het volgende:
goedenavond mensen, zijn we er weer klaar??!
Jep, glas wijn staat klaar.....quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:41 schreef sjeeledrees het volgende:
goedenavond mensen, zijn we er weer klaar??!
iets met potloden, dacht ikquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:53 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Bruyneel zegt u; wie is dat ook al weer?
Terecht dit is zo laatquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:31 schreef Karina het volgende:
Ik sla vandaag over, echt TE laat (honderste keer dat ik over de tijd klaag, maar ja).
je bent net zo geloofwaardig als Mart :-)quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:06 schreef ThePlaneteer het volgende:
Vrolijke reclames altijd..
Ik mis Thijs ook nu al!
Dat is toch al een week zo?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:14 schreef TheVulture het volgende:
Volgens mij wordt dit een doodsaaie aflevering
Jean Nelissenquote:
Conform de etappe van vandaagquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:14 schreef TheVulture het volgende:
Volgens mij wordt dit een doodsaaie aflevering
Met mart zijn eigendunk vermoed ik van niet.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:15 schreef TUFKAL het volgende:
Zou Mart zich wel eens schamen als je jezelf het zelfde hoort praten in de jaren 80?
Die werd vorig jaar ook al gemaakt, die vergelijking.quote:
Hoe komt dat toch? Mart draagt toch ook nog jasjes van 2009?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:20 schreef golfer het volgende:
[..]
Die werd vorig jaar ook al gemaakt, die vergelijking.
Vraag Maril ff voor de details ..... Zij kent volgens mij alle Mart Jasjesquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:21 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Hoe komt dat toch? Mart draagt toch ook nog jasjes van 2009?
Die moeten ze een keer voor de camera trekkenen een reportage over makenquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:21 schreef sjeeledrees het volgende:
Die chick op de motor van de tijdswaarneming mag er ook zijn.
Borisz ook, zie jasjes topicquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:23 schreef chufi het volgende:
[..]
Vraao Maril ff voor de details ..... Zij kent volgens mij alle Mart Jasjes
Incl wetsuite?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:23 schreef StephanL het volgende:
[..]
Die moeten ze een keer voor de camera trekkenen een reportage over maken
Valt wel mee hoor, te weinig fouten.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:24 schreef ThePlaneteer het volgende:
Zonder liegen dit is 1 van de ergste samenvattingen ooit Mart.
Eens.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:24 schreef ThePlaneteer het volgende:
Zonder liegen dit is 1 van de ergste samenvattingen ooit Mart.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:24 schreef ThePlaneteer het volgende:
Zonder liegen dit is 1 van de ergste samenvattingen ooit Mart.
Nee.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:25 schreef pennyfarthing het volgende:
Gaat Cavendish Merkcx inhalen qua etappezeges in de Tour? Zeg het maar
Ik maak iig een diepe buiging voor deze manquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:25 schreef pennyfarthing het volgende:
Gaat Cavendish Merkcx inhalen qua etappezeges in de Tour? Zeg het maar
Denk het niet. Dan moet ie er nog 17 bij winnen en dat zie ik niet gebeuren.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:25 schreef pennyfarthing het volgende:
Gaat Cavendish Merkcx inhalen qua etappezeges in de Tour? Zeg het maar
En dan nog is 'ie Merckx niet voorbij.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Denk het niet. Dan moet ie er nog 15 bij winnen en dat zie ik niet gebeuren.
I know, maar die attitude..quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:24 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, te weinig fouten.
Teveel standaard, routine. Zo'n etappe heeft Mart al 250 keer gezien.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:24 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, te weinig fouten.
Ik had het al gewijzigd.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:26 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
En dan nog is 'ie Merckx niet voorbij.
Dit dus.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:28 schreef Szura het volgende:
Het zou eigenlijk ook "not done" zijn dat een sprintertje het aantal van de legende zou verbeteren.
Sommige records zouden eigenlijk nooit verbeterd moeten worden
Topsport zonder nieuwe records? ..quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:28 schreef Szura het volgende:
Het zou eigenlijk ook "not done" zijn dat een sprintertje het aantal van de legende zou verbeteren.
Sommige records zouden eigenlijk nooit verbeterd moeten worden
Behoorlijk onmogelijk ook, dat Merckx recordquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:28 schreef Szura het volgende:
Het zou eigenlijk ook "not done" zijn dat een sprintertje het aantal van de legende zou verbeteren.
Sommige records zouden eigenlijk nooit verbeterd moeten worden
Ja dat mag je zeggen!quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:29 schreef Snuf. het volgende:
Ik heb het al 592948 keer gezegd maar lees de biografie van Cavendish
Ik mis Freire en Tankinkquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:31 schreef Snuf. het volgende:
Freire die zijn fietsschoenen vergeetEpisch
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:32 schreef franklop het volgende:
Tijdens een beloftekoers in Frankrijk zat Freire in een kopgroep en vroeg hij aan de vijftien renners in de kopgroep wie toch die ‘Allez’ was die door de toeschouwers werd aangemoedigd. Pas nadat hij alleen in de aanval was gegaan, doorzag hij de betekenis van het woord.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:32 schreef franklop het volgende:
Tijdens een beloftekoers in Frankrijk zat Freire in een kopgroep en vroeg hij aan de vijftien renners in de kopgroep wie toch die ‘Allez’ was die door de toeschouwers werd aangemoedigd. Pas nadat hij alleen in de aanval was gegaan, doorzag hij de betekenis van het woord.
Hij heeft ontzettend veel talent, ziet er goed uit maar helaas weet hij dat zelf maar al te goedquote:
Vind z'n vriendin toch beter materiaalquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:33 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij heeft ontzettend veel talent, ziet er goed uit maar helaas weet hij dat zelf maar al te goed
Heeft het iets te maken met een boot?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:33 schreef ThePlaneteer het volgende:
Mooi verhaal. Ik ken er nog 1 over de vader van Voeckler.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:33 schreef ThePlaneteer het volgende:
Mooi verhaal. Ik ken er nog 1 over de vader van Voeckler.
Dank voor jullie meningen. Ik denk dat hij het wel haalt, en ook nog eens voorbij gaat. De meningen van jullie zijn verdeeld.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:25 schreef pennyfarthing het volgende:
Gaat Cavendish Merkcx inhalen qua etappezeges in de Tour? Zeg het maar
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:33 schreef ThePlaneteer het volgende:
Mooi verhaal. Ik ken er nog 1 over de vader van Voeckler.
Over wie heb je het nouquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:34 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Wat een vreemd mannetje, die Limburger
Iets met verschil in doelgroepquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:33 schreef Szura het volgende:
[..]
Vind z'n vriendin toch beter materiaal
In 2005 wilde hij niet geloven dat de Amstel Gold Race eerst verreden werd en daarna pas Luik-Bastenaken-Luik. Immers dat was altijd andersom geweest. Toen hem verteld werd dat deze volgorde al was omgekeerd vanaf 2004 wilde hij ook dat niet geloven.quote:
100% voor Gesink, dan heb je weinig aan Freire.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:34 schreef Snuf. het volgende:
Ik heb de voorbereiding van de Rabo echt niet gevolgd, waarom is Freire eigenlijk niet mee?
Ploeg rondom Gesink gebouwd en bovendien moest Oscarito op de operatietafel.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:34 schreef Snuf. het volgende:
Ik heb de voorbereiding van de Rabo echt niet gevolgd, waarom is Freire eigenlijk niet mee?
Z'n fiets vergeten.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:34 schreef Snuf. het volgende:
Ik heb de voorbereiding van de Rabo echt niet gevolgd, waarom is Freire eigenlijk niet mee?
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:35 schreef Szura het volgende:
[..]
Ploeg rondom Gesink gebouwd en bovendien moest Oscarito op de operatietafel.
Danken siequote:Op woensdag 13 juli 2011 23:35 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
100% voor Gesink, dan heb je weinig aan Freire.
Tuurlijk, maar hij ziet er vreemd uit.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:35 schreef sjeeledrees het volgende:
[..]
Hoezo? Heeft veel verstand van wielrennen...
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:36 schreef ThePlaneteer het volgende:
Freire wil gaan trainen (hij woont in Zwitserland ofzo) maar het regent. maar een stukje met de auto rijden dan op zoek naar beter weer. hij rijdt een uur. nog steeds regen. hij rijdt nog een uur. regen. hij rijdt een derde uur. ha droog! stapt de auto uit, achterbak open. fiets vergeten.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:36 schreef ThePlaneteer het volgende:
Freire wil gaan trainen (hij woont in Zwitserland ofzo) maar het regent. maar een stukje met de auto rijden dan op zoek naar beter weer. hij rijdt een uur. nog steeds regen. hij rijdt nog een uur. regen. hij rijdt een derde uur. ha droog! stapt de auto uit, achterbak open. fiets vergeten.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:36 schreef ThePlaneteer het volgende:
Freire wil gaan trainen (hij woont in Zwitserland ofzo) maar het regent. maar een stukje met de auto rijden dan op zoek naar beter weer. hij rijdt een uur. nog steeds regen. hij rijdt nog een uur. regen. hij rijdt een derde uur. ha droog! stapt de auto uit, achterbak open. fiets vergeten.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:40 schreef Szura het volgende:
Deze is ook mooi
In de Brabantse Pijl van 2005 vroeg Freire op 500m van de finish aan zijn ploeggenoot Michael Boogerd 'hoe ver het nog was tot de streep'. Hij won toen de eerste keer de Brabantse Pijl.
Er zit volgens mij wel iets meer vet aan dan in andere jaren... hij is niet meer zo heel ielquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:39 schreef Geo3kant het volgende:
Gesink heeft echt zo'n kop voor een jonge agent..
Hoeveel criteriums heeft ie al binnen eigenlijk?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:41 schreef TLC het volgende:
Dat zou wat zijn als Johnny morgenavond nog de bollentrui aan heeft
Haha ja die herinner ik me ook net weer. De reactie van Boogerd was iets van 'nog 500 meter man, je moet gaan sprinten! En toen won iequote:Op woensdag 13 juli 2011 23:40 schreef Szura het volgende:
Deze is ook mooi
In de Brabantse Pijl van 2005 vroeg Freire op 500m van de finish aan zijn ploeggenoot Michael Boogerd 'hoe ver het nog was tot de streep'. Hij won toen de eerste keer de Brabantse Pijl.
Ik denk steeds aan een positieve plasquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:41 schreef TLC het volgende:
Dat zou wat zijn als Johnny morgenavond nog de bollentrui aan heeft
Hij is binnen na zijn optreden in de Tour. Hij zou de schulden van Griekenland in zijn eentje kunnen aflossenquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:41 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hoeveel criteriums heeft ie al binnen eigenlijk?
Supermarchequote:Op woensdag 13 juli 2011 23:42 schreef Albertoooo het volgende:
Welke Franse supermarkt doet de Albert Heijn na met wuppies, die Mart nu op zijn jasje heeft?
quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:42 schreef pennyfarthing het volgende:
[..]
Hij is binnen na zijn optreden in de Tour. Hij zou de schulden van Griekenland in zijn eentje kunnen aflossen
Inderdaadquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:45 schreef Geo3kant het volgende:
Deze gast heeft tenminste wat te vertellen
Is wel een interessant verhaal idd.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:45 schreef Geo3kant het volgende:
Deze gast heeft tenminste wat te vertellen
Henk & Ingrid smullen hiervanquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:42 schreef pennyfarthing het volgende:
[..]
Hij is binnen na zijn optreden in de Tour. Hij zou de schulden van Griekenland in zijn eentje kunnen aflossen
Ja ben ook benieuwd naar zijn dubbele agenda.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:47 schreef TheVulture het volgende:
Die Bruyneel is toch ook een grote oplichter eigenlijk he
Die kunnen morgen weer los met Dries op RTLquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:47 schreef JimboSlice het volgende:
Inhoudelijk nu al de beste aflevering van dit jaar. Misschien qua tokkie-entertainmentwaarde wat minder.
Mart laat de gasten uitpraten.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:47 schreef JimboSlice het volgende:
Inhoudelijk nu al de beste aflevering van dit jaar. Misschien qua tokkie-entertainmentwaarde wat minder.
Na al die verdovingen zit dat er dik in.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:41 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ik denk steeds aan een positieve plas![]()
Ook gewoon qua verhaal. Wat gebeurt er dan met z'n God status in NL?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Na al die verdovingen zit dat er dik in.
Van een ploeg die Ricco en Mosquera een contract aanbiedt mag dat niet verbazen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:41 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ik denk steeds aan een positieve plas![]()
Bruyneel noemde hem kopman...quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:51 schreef Nober het volgende:
Leipheimer zit er nog in hoor, die Horner is al 39 jaar... wat verwacht je daar nou van?
Nee, kijk even z'n uitslagen van de laatste jaren na voor je zoiets post.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:52 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Bruyneel noemde hem kopman...
Horner is toch gewoon leuke knecht voor bijv. Leipheimer/Kloden en vooraf Brajkovic ?
True. Ricco wat een aankoop was datquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:52 schreef DeMessias het volgende:
[..]
Van een ploeg die Ricco en Mosquera een contract aanbiedt mag dat niet verbazen.
Dudequote:Op woensdag 13 juli 2011 23:53 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Nee, kijk even z'n uitslagen van de laatste jaren na voor je zoiets post.
Niemand zal je missen..quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:55 schreef sjeeledrees het volgende:
ik wilde ook geen nederlander zijn, dus ben ik in limburg gaan wonen.
Ja, waarom niet? Hij wint meerdaagse koersen in 2011 en rijdt top 10 in 2010, dus lijkt me geen rare conclusie.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:55 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dude
Die uitslagen ken ik. Maar met zijn leeftijd mag je niet verwachten dat hij in 2011 nog top 10 ging rijden. Of had jij die verwachting wel?
10de vorig jaar, maar verder geen top 10 in de ''grote drie'' ronde's.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:53 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Nee, kijk even z'n uitslagen van de laatste jaren na voor je zoiets post.
Ja, had zich volledig voorbereid op deze Tour en reed vorig jaar ook al top-10.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:55 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dude
Die uitslagen ken ik. Maar met zijn leeftijd mag je niet verwachten dat hij in 2011 nog top 10 ging rijden. Of had jij die verwachting wel?
In normale omstandigheden was Horner 3e of 4e in rang.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:56 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ja, waarom niet? Hij wint meerdaagse koersen in 2011 en rijdt top 10 in 2010, dus lijkt me geen rare conclusie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |