Dat ben ik met je eens. De enige meerwaarde die 1e klas in SLT biedt, maar dan ook echt de enige meerwaarde, is dat er minder mensen 1e klas reizen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:20 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Verder mankeert er idd weinig aan. Of het zou die bespottelijke 1e klas moeten zijn. Die is net zo kut als de 2e klas gewoon. Voor die paar kerstlampjes betaal je niet 70 % meer.
vrijwel altijd met de IC's reisjes door Nederland makenquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja kunst. Je terugtrekken achter de poolcirkel en dan hard gaan schreuwen. Zo kan ik het ook
Goede vraag, ik heb vrijwel hetzelfde bericht een jaar terug al eens gelezen, inclusief een hele inventarisatie van de problemen.quote:
Ik ook nog nietquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:21 schreef Peterselieman het volgende:
ik heb nog steeds niet met SLeT gereisd
Blijkbaar zijn ze nog steeds niet opgelost dan, goed dat ze er dan op terug komen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:29 schreef James1988 het volgende:
[..]
Goede vraag, ik heb vrijwel hetzelfde bericht een jaar terug al eens gelezen, inclusief een hele inventarisatie van de problemen.
quote:
Er is genoeg over te doen geweest, ook van tevoren. Alleen had iedereen (reizigersorganisaties, vakbonden, politiek) de indruk dat NS nooit treinen zonder wc's zou bestellen. En toen was de aanbesteding en contractgunning geweest, en bleek dat er tóch treinen zonder wc's besteld waren.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:32 schreef KapiteinT het volgende:
[..]
Toen had daar nog wèl wat aan gedaan kunnen worden.
Ik bedoel gewoon dat er kinderziektes bij komen. Maar dat had jij ook wel kunnen bedenken.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat TeringHenkie geen kutuser is. Wel moeten al zijn posts totaal anders
[..]
NS koopt toch, bij zijn volle verstand, van ons geld, dingen van Siemens? Waarom zouden we dan niet naar NS wijzen?
Ja.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:41 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Dus er is simpelweg een aanname gedaan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Oh ja, kinderziektes. 200 jaar bezig en NOG weten we geen normaal functionerende trein te bouwen. Tuurlijk.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:43 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Ik bedoel gewoon dat er kinderziektes bij komen. Maar dat had jij ook wel kunnen bedenken.
200 jaar gelden hadden we geen boordelectronicaquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh ja, kinderziektes. 200 jaar bezig en NOG weten we geen normaal functionerende trein te bouwen. Tuurlijk.
De enige NS-treinen die ook geen toilet aan boord hebben, zijn de SGMm-tweetjes (de oudere sprinters). Deze zijn hoofdzakelijk ingezet in de Randstad (bijv. Zoetermeer stadslijn) met veel stops, waardoor het daar nooit echt een probleem is geweest. Ook rijden ze vaak met een SGMm-drietje die wel een toilet heeft. De SLTs rijden overal, soms gerust 20 minuten zonder stop (Tilburg - 's-Hertogenbosch, bijvoorbeeld).quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:41 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Dus er is simpelweg een aanname gedaan?
Er wordt steeds meer electronica en nieuwe dingen in treinen gestopt. Dat is leuk en hip, want daarmee kun je energie besparen (regeneratief remmen), de reiziger beter informeren (automatische omroep + schermen) of de veiligheid verhogen (camera's). Wel betekent iedere toevoeging dat er meer stuk kan gaan.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh ja, kinderziektes. 200 jaar bezig en NOG weten we geen normaal functionerende trein te bouwen. Tuurlijk.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja.
Het lijkt wat vergezocht, maar er zijn echt meer dan genoeg parallellen metDe metafoor uit de spoiler ken ik niet maar er zijn dus kennelijk zaken niet voldoende gespecificeerd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klinkt niet als iets voor de NS.In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.
Mwoach, in 2008 konden SLT-zesjes niet eens koppelen met SLT-viertjes zonder de boordcomputers te doen crashen. Er zit dus vooruitgang in.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:47 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
De metafoor uit de spoiler ken ik niet maar er zijn dus kennelijk zaken niet voldoende gespecificeerd.
Dat lijkt mij meer een fout van de fabrikant?quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:48 schreef James1988 het volgende:
[..]
Mwoach, in 2008 konden SLT-zesjes niet eens koppelen met SLT-viertjes zonder de boordcomputers te doen crashen. Er zit dus vooruitgang in.
Dat is ook zo, dat is later rechtgezet met een software-update.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:51 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Dat lijkt mij meer een fout van de fabrikant?
Nee, niet direct de schuld van de NS, in beide gevallen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:47 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
De metafoor uit de spoiler ken ik niet maar er zijn dus kennelijk zaken niet voldoende gespecificeerd.
Klinkt niet als iets voor de NS.
Wie maakt de zesjes en wie maakt de viertjes?quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:54 schreef James1988 het volgende:
[..]
Dat is ook zo, dat is later rechtgezet met een software-update.
Hoe dan ook bleek dit pas zo te zijn toen men ze in Nederland wilde koppelen. Dat hebben de fabrikanten (Bombardier en Siemens) kennelijk niet eerder uitgeprobeerd.
Ah zodoende. Nou dat kan gebeuren lijkt mij. Gezien de negativiteit rond de SLT's is het natuurlijk spannend om zoiets uit te vergroten.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:54 schreef James1988 het volgende:
[..]
Dat is ook zo, dat is later rechtgezet met een software-update.
Hoe dan ook bleek dit pas zo te zijn toen men ze in Nederland wilde koppelen. Dat hebben de fabrikanten (Bombardier en Siemens) kennelijk niet eerder uitgeprobeerd.
Haha wat een verhaalquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee, niet direct de schuld van de NS, in beide gevallen.
Wat betreft Visvliet, daar stond een heel monumentaal stationsgebouw, waarvan iedereen DACHT dat het op de monumentenlijst stond, maar dat was dus niet zo. Als een dief in de nacht heeft NS dat van de ene op de andere dag laten slopen. Omdat het kon.
Nee, niet direct de schuld van NS
De trein heeft geen kristallen bol. Dit kan dus niet.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:14 schreef Bitlord het volgende:
- het treeplankje moet eerder openschuiven waardoor de deuren eerder opengaan.
De viertjes bouwt Bombardier (volgens mij in de buurt van Berlijn), de zesjes komen bij Siemens Krefeld vandaan.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wie maakt de zesjes en wie maakt de viertjes?
"kan gebeuren" is iets te luchtig, want NS had gewoon om treinen gevraagd die gekoppeld moeten kunnen rijden. Dan is de combinatie 4+4+6 bijvoorbeeld ook niet ondenkbaar (wordt dat in normale dienst eigenlijk gereden?). Maar gelukkig viel het op te lossen met een software-update.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:56 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Ah zodoende. Nou dat kan gebeuren lijkt mij. Gezien de negativiteit rond de SLT's is het natuurlijk spannend om zoiets uit te vergroten.
Wel als de plankjes standaard uitgaan wanneer de snelheid <1 km/h isquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:01 schreef Duvel het volgende:
[..]
De trein heeft geen kristallen bol. Dit kan dus niet.
Oh ik ging er vanuit dat het achteraf bleek bij het testen dat er iets niet goed ging. Maargoed ergens van uit gaan blijkt gevaarlijk, haha.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:02 schreef James1988 het volgende:
[..]
De viertjes bouwt Bombardier (volgens mij in de buurt van Berlijn), de zesjes komen bij Siemens Krefeld vandaan.
[..]
"kan gebeuren" is iets te luchtig, want NS had gewoon om treinen gevraagd die gekoppeld moeten kunnen rijden. Dan is de combinatie 4+4+6 bijvoorbeeld ook niet ondenkbaar (wordt dat in normale dienst eigenlijk gereden?). Maar gelukkig viel het op te lossen met een software-update.
De IC4-treinen die AnsaldoBreda levert voor de Deense spoorwegen (DSB) heeft ook een koppelprobleem, maar dat is wat ernstiger. Daar mogen treinen niet aan de 'verkeerde kant' gekoppeld worden...
Ik begrijp dat het nog een wonder is dat ze zo veel op elkaar lijken?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:02 schreef James1988 het volgende:
[..]
De viertjes bouwt Bombardier (volgens mij in de buurt van Berlijn), de zesjes komen bij Siemens Krefeld vandaan.
Mja, dat wil je weer niet bij bijvoorbeeld een overweg.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:03 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Wel als de plankjes standaard uitgaan wanneer de snelheid <1 km/h is
Wellicht dat het uiterlijk wat beter gespecificeerd is dan de software.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik begrijp dat het nog een wonder is dat ze zo veel op elkaar lijken?
Hoe bedoel je? Bij een aanrijding? Dan kun je de plankjes toch blokkeren als er een (passagiers)noodremming plaats heeft gevonden?quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:05 schreef James1988 het volgende:
[..]
Mja, dat wil je weer niet bij bijvoorbeeld een overweg.
[..]
Wellicht dat het uiterlijk wat beter gespecificeerd is dan de software.
Nee, is buiten profiel, mag niet.quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:03 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Wel als de plankjes standaard uitgaan wanneer de snelheid <1 km/h is
Dat zou schade aan gaan brengen.quote:
Nope, inderdaad. Ik hoorde het van een andere user. Zelf kom ik nooit op de FrontPage.quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:14 schreef bork het volgende:
staat er al ff hoor Socios, d8 dat je het wel zou weten, je krijgt geen seintje van FOK!?
rijden misschien ...quote:Op donderdag 14 juli 2011 02:14 schreef Socios het volgende:
Afgelopen avond om 22.40u ICE 4652 te Weesp gespot.
Geen idee wat 'ie daar deed.
In eerste instantie stond 'ie stil op een middenspoor!quote:
Mooi overzichtje! Vol met treinen waar ik graag gebruik van maak.quote:Op woensdag 13 juli 2011 19:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Overigens heb ik eindelijk iets handigs gemaakt waar ik gewoon behoefte aan hadEen spoorboekje waarin ALLEEN de kwaliteitstreinen van dit land vermeld staan: Fyra, Pimpel en ICE. Stuk overzichtelijker bij het plannen van een leuk rondje
![]()
Hier te vinden.
Klik er allemaal op en bedelf mij onder commentaar plz
Klopt, maar ja, de tijdwinst maakt veel goed.quote:Op donderdag 14 juli 2011 02:43 schreef James1988 het volgende:
En daarnaast zit je in de tweede klasse redelijk krap.
Mee eens. Al is het wel een trein waarvoor ik aanraad om bij te betalen voor de 1e klas indien mogelijk.quote:Op donderdag 14 juli 2011 03:32 schreef Socios het volgende:
[..]
Klopt, maar ja, de tijdwinst maakt veel goed.
Helemaal in `actieperiodes´ valt de prijs alleszins mee.quote:Op donderdag 14 juli 2011 03:41 schreef James1988 het volgende:
Mee eens. Al is het wel een trein waarvoor ik aanraad om bij te betalen voor de 1e klas indien mogelijk.
Daar hoef je niet bang voor te zijn.quote:Al hoop ik niet dat ik dan groene kreeft geserveerd krijg
Het openen van de deuren duurt even lang als het uitschuiven van het plankje, dus eigenlijk moet je het gewoon tegelijkertijd doen. Tegen de tijd dat de deuren open zijn, is het plankje uitgeklapt.quote:Op donderdag 14 juli 2011 00:35 schreef James1988 het volgende:
Dat is wat er nu al gebeurt. Alleen blijven de deuren nog dicht zolang het treeplankje aan het uitschuiven is, en dan worden reizigers ongeduldig.
Ja, heb ik leuk gebruik van gemaakt toen ik daar was een paar weken geleden!quote:Op donderdag 14 juli 2011 08:42 schreef bork het volgende:
Aardig van Schwarzwald Tourismus GmbH, Konus-karte gratis reizen met bus en trein wanneer je er verblijft
En niet te zuinig -> http://www.schwarzwald-to(...)nus/uebersichtskarte
Scheisse, niet als in Freiburg zelf zit![]()
Of gewoon dat nutteloze (s)malle treeplankje helemaal niet uitklappen. Dat plankje is gewoon het wachten niet waard.quote:Op donderdag 14 juli 2011 08:09 schreef Duvel het volgende:
[..]
Het openen van de deuren duurt even lang als het uitschuiven van het plankje, dus eigenlijk moet je het gewoon tegelijkertijd doen. Tegen de tijd dat de deuren open zijn, is het plankje uitgeklapt.
mja, dat zal misschien wel niet gaan omdat het plankje misschien in storing gaat als de eerste er al op staat voordat helemaal uitgeklapt is.quote:Op donderdag 14 juli 2011 08:09 schreef Duvel het volgende:
[..]
Het openen van de deuren duurt even lang als het uitschuiven van het plankje, dus eigenlijk moet je het gewoon tegelijkertijd doen. Tegen de tijd dat de deuren open zijn, is het plankje uitgeklapt.
Ook allemaal van die dingen waarvan ik zou zeggen, die zou de fabrikant al lang moeten hebben gezien toch.quote:Op donderdag 14 juli 2011 11:12 schreef Basekid_NZ het volgende:
Klachten van machinisten over de SLT:
http://nos.nl/video/25596(...)nieuwe-sprinter.html
Hey Socios, ik zat even te denken, hè. Hoe kan jij om 22.40u een ICE-stel in Weesp spotten?quote:Op donderdag 14 juli 2011 02:14 schreef Socios het volgende:
Afgelopen avond om 22.40u ICE 4652 te Weesp gespot.
Geen idee wat 'ie daar deed.
Hey Socios, je psychoactieve medicatie is uitgewerkt, tijd voor de volgende dosis!quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:14 schreef Socios het volgende:
[..]
Hey Socios, ik zat even te denken, hè. Hoe kan jij om 22.40u een ICE-stel in Weesp spotten?
A: jij rijdt toch niet met stoptreintjes? Vanuit een Intercity kun je onmogelijk het treinstelnummer gezien hebben in het donker.
B: Hoe kun je om 22.40u in Weesp zijn en tegen twee uur 's nachts thuis op FOK! in Leeuwarden? Onmogelijke treinverbinding op woensdagavond.
Ben benieuwd!
Samensmelting zone 5 en 6?quote:Op donderdag 14 juli 2011 11:59 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Hallo allemaal ik kom ook weer es kijken![]()
Gisteren voor het lange tijd weer eens een rondje gemaakt bij me in de buurt.![]()
Chessy -> Torcy (RER A)
Torcy (bus) Ozoir la Ferriere
Ozoir - Tournan (RER E)
Tournan - Coullumiers (Transilien P )
Coullumiers bus Crecy la Chappelle (Vertramde spoorlijn sinds 1 Juli)
Crecy la Chappelle - Esbly
Esbly - Meaux
Meaux - Torginy en daarna de bus naar huis
Motief van dit rondje was eigenlijk de samensmelting van zone 5 en 6 in IDF, waardoor mijn abonnement een veel grotere actieradius heeft gekregen. Normaal ging ik altijd de kant van parijs op als ik mn geld besteede aan treinkaartjes omdat dat nou eenmaal meer mogelijkheden bied. Maar de binnenlanden in is zeker net zo interessant
Hoop de draad van het rondjes maken weer op te pakken na 2 jaar. en niet al die tijd in parijs te blijven roeren
Jup, ik moest ook nog eens achter mijn oren krabben toen ik het hoorde, het is nameljk nergens echt groot bekend gemaakt, kan het ook niet vinden op de site van de stif of optile, maar het werk toch echt met mijn 5-4 navigoquote:Op donderdag 14 juli 2011 12:24 schreef Sandrvich het volgende:
[..]
Samensmelting zone 5 en 6?Dat is nog eens goed nieuws!
Door een sein- en wisselstoring reden er geen Intercity's tussen Amsterdam Centraal/ Schiphol Airport en Amersfoort.quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:19 schreef Duvel het volgende:
Hey Socios, je psychoactieve medicatie is uitgewerkt, tijd voor de volgende dosis!
Welgeteld twee maar. Eén bloedmooie vrouw erbij.quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:42 schreef Peterselieman het volgende:
Netjes. Waren er dan nog veel reizigers voor de richting Leeuwarden?
Daarom... Meestal is het niet zo leuk voor de electronica als er ineens 85 kg extra moet worden verplaatst. En dit kan natuurlijk ook ervoor zorgen dat de reiziger struikelt.quote:Op donderdag 14 juli 2011 10:39 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
mja, dat zal misschien wel niet gaan omdat het plankje misschien in storing gaat als de eerste er al op staat voordat helemaal uitgeklapt is.
Dan valt de ellende met de Fyra hier dus nog meequote:Uren vast in gloednieuwe trein
13 juli 2011
Twee weken na de feestelijke start kampt de nieuwste Chinese hogesnelheidstrein regelmatig met stroomstoringen.
Passagiers op de lijn tussen Peking en Sjanghai staan geregeld urenlang stil door problemen. De hogesnelheidstrein werd bij de opening gepresenteerd als toonbeeld van China's high-tech toekomst.
Dinsdag legde een storing nog 30 treinen stil. Wachtende reizigers op stations ontdekten dat er nog geen winkels of wachtkamers waren. Een passagier moest naar een dorp lopen om wc-papier te kopen.
Bron: De Pers
Wat is dit voor onzin? Waarom zou NS dat doen? Er zijn geen geschikte treinstellen voor en het kost meer personeel en bakkilometers.quote:Aangezien het alsnog inbouwen van een toilet erg duur is en de levensduur van de treinen langer is dan tot 2025 wordt gedacht aan het gekoppeld rijden met een treinstel met toilet.
Het zou helemaal geen vreemd idee zijn, tenminste als NS nieuwe treinstellen zou kopen die met het bestaande SLT samen kunnen rijden en wél een toilet hebben.quote:Op donderdag 14 juli 2011 15:13 schreef James1988 het volgende:
Wat is dit voor onzin? Waarom zou NS dat doen? Er zijn geen geschikte treinstellen voor en het kost meer personeel en bakkilometers.
De nachttrein gaat voor zover ik weet ook niet.quote:Op donderdag 14 juli 2011 15:39 schreef ArnosL het volgende:
Vraagje aan de kenners:
Gaat er nou wel of niet een nachttrein vanuit Schiphol naar Enschede? Op internet lees ik overal dat de NS besloten heeft dat er geen trein gaat, maar dat er wel een gesprek zou komen tussen de regio Twente en de NS.
Verder staat er niks over op internet. Ik ga er maar van uit dat die niet gaat, want op de NS reisplanner vind ik hem ook niet.
Nee, die is volgens NS helaas niet rendabel. Volgens mij rijdt OAD wel met een nachtbus (dat was tenminste het plan nu).quote:Op donderdag 14 juli 2011 15:39 schreef ArnosL het volgende:
Vraagje aan de kenners:
Gaat er nou wel of niet een nachttrein vanuit Schiphol naar Enschede? Op internet lees ik overal dat de NS besloten heeft dat er geen trein gaat, maar dat er wel een gesprek zou komen tussen de regio Twente en de NS.
Verder staat er niks over op internet. Ik ga er maar van uit dat die niet gaat, want op de NS reisplanner vind ik hem ook niet.
Dankjewel, dat wist ik nog niet!quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:12 schreef dennistd het volgende:
[..]
Nee, die is volgens NS helaas niet rendabel. Volgens mij rijdt OAD wel met een nachtbus (dat was tenminste het plan nu).
Veel plezier in mijn favoriete stad naast Utrechtquote:Op donderdag 14 juli 2011 13:25 schreef Bitlord het volgende:
Zit nu in een sneltrein van Poznań naar Krakow in Polen. 8 uur ofzoiets duurt de reis. Wagons met zijgang hebben wel wat. Ook al versta je geen hol van de polen in de trein, het is toch geinig om met handen en voeten een soort van gesprekje te voeren.
Ook fijn dat het raam helemaal open kan, lekker meekijken naar voren en uitwaaien
Dat komt wel weer in Nederland. Net een tussenstop gemaakt in Wroclaw, en we willen hetzelfde doen in Katowice.quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:49 schreef bork het volgende:
[..]
Veel plezier in mijn favoriete stad naast Utrecht![]()
![]()
![]()
nb: wel fotoos posten (als het mogelijk is uiteraard)
Waarbij moet worden aangetekend dat er nu geen sprake is van een netwerk. Zou dat er wel zijn (dus overál een uurdienst) in combinatie met een aansluitend onderliggend busnet zou wellicht alsnog eej behoorlijk vervoer opleveren.quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:58 schreef James1988 het volgende:
Er is al een nachtnet, maar sommige nachtnetverbindingen zijn zo onderbezet dat ze alweer zijn opgeheven (Rotterdam - Utrecht via Gouda) of dat de provincie bijpast (Tilburg - 's-Hertogenbosch).
oe dat jammer je hebt ook intercity express op dat traject met een barquote:Op donderdag 14 juli 2011 17:10 schreef Bitlord het volgende:
[..]
Waarbij moet worden aangetekend dat er nu geen sprake is van een netwerk. Zou dat er wel zijn (dus overál een uurdienst) in combinatie met een aansluitend onderliggend busnet zou wellicht alsnog eej behoorlijk vervoer opleveren.
De vraag en aanbodzijde is natuurlijk heel lastig, verwacht zeker niet op korte termijnen veel winst te maken met zulke treinen. Andere kostenpost is het openhouden van stations (mensen, verlichting, verwarming, etc). Daarnaast moet iedereen bekend raken met het voordeel dat een nachttrein kan bieden.quote:Op donderdag 14 juli 2011 17:12 schreef James1988 het volgende:
Dan zou er een redelijk aanbod zijn, dat klopt. Maar of er voldoende vraag voor is, weet ik niet. Durf ik ook wel te betwijfelen, op een doordeweekse dag. In de weekends is er wel voldoende vraag vanwege uitgaanspubliek tussen de verschillende steden.
Oh, EN het probleem wordt gewoon niet opgelostquote:Op donderdag 14 juli 2011 15:13 schreef James1988 het volgende:
Wat is dit voor onzin? Waarom zou NS dat doen? Er zijn geen geschikte treinstellen voor en het kost meer personeel en bakkilometers.
Logisch nadenken is teveel gevraagd voor sommige mensen lijkt het wel.
Waar precies? Burange of Centre? Of allebeiquote:Op donderdag 14 juli 2011 19:31 schreef greavy het volgende:
Fles, ik heb voor je gekeken of dat bordje in Luxemburg bij Dudelange er al was, maar die is er niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |