Ow steeds... dacht nu voor het eerst..quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:42 schreef Viking84 het volgende:
Nou, als ik steeds na het eten van aardbeien buikkramp heb en anders niet, dan is het wel heel waarschijnlijk dat er een verband is.
Ik heb net 2,5 km gedaan en ben uitgeputquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:19 schreef Blurred86 het volgende:
pff misschien moet ik ook weer eens hardlopen, het is nu alleen al weer zo lang geleden, ik bak er vast niets van..
Goed hoor! Alle begin is moeilijkquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:49 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ik heb net 2,5 km gedaan en ben uitgeput
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:49 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ik heb net 2,5 km gedaan en ben uitgeput
Dan denk je dat bij mij al helemaalquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:50 schreef Blurred86 het volgende:
al is buikkramp niet echt een symptoom van allergie toch?
heb mijn laatste hardloopprestaties maar eens opgezocht![]()
02-05-2011 Herbert Park (2 laps) 00:30:00 5.223 m 10,4 km/u
24-04-2011 Herbert Park (2 laps) 00:30:30 5.223 m 10,3 km/u
22-04-2011 Herbert Park (2 laps) 00:33:00 5.223 m 9,5 km/u
18-04-2011 Herbert Park (1 lap) 00:23:00 3.942 m 10,3 km/u
10-04-2011 Herbert Park (1 lap) 00:25:00 3.942 m 9,5 km/u
(en daarvoor was de laatste keer nog in NL, 16-03)
bijna een maand geleden dus.. vind het wel jammer dat ik er hier een beetje uit ben geraakt. En als ik dan Uniek zie posten met haar prestaties dan denk ik wel eens: dat kon ik ooook!en dan mis ik de bossen en de uiterwaarden en de dijk en de hei en dan loop ik maar weer een rondje door het park
![]()
ik heb vandaag op zich wel zin om te gaan maar ik ga vanmiddag ook al een wandeltocht van 9km doen dus ik twijfel een beetje of het een goed idee is.
Vik, niet wandelen dan maakt regen ook niet uit
Jahoor, heb ooit Evy gedaan en eens in de zo veel tijd denk ik "laat ik weer eens beginnen" en dan haal ik de hardloopschoenen uit het vet en hou ik het twee weken vol en dan stop ik weer. Wist je dat niet dan? Heb ik hier wel vaker verteldquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:50 schreef Viking84 het volgende:
Goed hoor! Alle begin is moeilijkHeb je wel eerder gelopen? Wil je het vaker gaan doen? Loop je ook met een schema? [/kruisverhoor hardloopmaffia :P]
Nee wist ik nietquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:53 schreef Amsel het volgende:
[..]
Jahoor, heb ooit Evy gedaan en eens in de zo veel tijd denk ik "laat ik weer eens beginnen" en dan haal ik de hardloopschoenen uit het vet en hou ik het twee weken vol en dan stop ik weer. Wist je dat niet dan? Heb ik hier wel vaker verteld
Wat ik lastig vind is dat ik me op een gegeven moment zo ga vervelen tijdens het hardlopenAllemaal smoesjes natuurlijk.
Dat is toch gewoon een sudokuutje?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Tja, een sudoku'tje doen tijdens het lopen gaat niet he.
Ik ga ff doezen.
Daarom! Muziekje erbij helpt ook niet echt, en bovendien vind ik het eng om in het verkeer muziek op te hebbenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Tja, een sudoku'tje doen tijdens het lopen gaat niet he.
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:56 schreef Blurred86 het volgende:
ok, beslissing is genomen: vandaag wandelen, morgen hardlopen. niet zeuren.
In de sportschool kun je tenminste TV kijken! Vroeger ging ik altijd hardlopen en crosstrainen tijdens As The World Turns, prima workoutquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:56 schreef Viking84 het volgende:
Op een loopband zou je trouwens best een sudokuutje kunnen doen denk ik, al is dat niet bevorderlijk voor de snelheid.
Je kan ook met de fiets erheen,dan kan je de spinning overslaanquote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:00 schreef Mixende_match het volgende:
ik moet echt ook naar de sportschool, maar die zit half uur rijden met de auto..
haha toch maar eens beginnen met goede schoenen kopen, en beginnen met buiten hardlopen
Ik betwijfel of een fietstocht van een half uur te vergelijken is met een spinninglesquote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:01 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Je kan ook met de fiets erheen,dan kan je de spinning overslaan
Of gewoon een leukere route vinden, de omgeving is hier gewoon ook saai.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:59 schreef Blurred86 het volgende:
je zou ook een audioboek of een podcast kunnen opzetten tijdens het hardlopen, maar misschien is het beter om een sport te zoeken die je leuk wel leuk vindt
Haha, nee daar heb ik dus weer geen last van, zoals je al dachtquote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:03 schreef Amsel het volgende:
[..]
Of gewoon een leukere route vinden, de omgeving is hier gewoon ook saai.
Hebben jullie trouwens niet dat je je in het verkeer heel erg oriënteert op je gehoor? Is voor Vik natuurlijk andersMaar ik hoor eerder dat er een auto aankomt dan dat ik 'm zie, of dat er een wielrenner achter me zit ofzo. Als ik het verkeer niet hoor doordat ik muziek op heb voel ik me constant verrast door al die andere weggebruikers die opeens opduiken
Jawel hoor, maar als ik muziek opheb dan compenseer ik daarvoor door beter te kijken. Ik loop liever ook niet tussen het verkeer dus bij mij is het ook maar een klein stukje om bij het bos of park of wat dan ook te komen. Maar dat is natuurlijk wel lastiger als je dat niet in de buurt hebt.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:03 schreef Amsel het volgende:
[..]
Of gewoon een leukere route vinden, de omgeving is hier gewoon ook saai.
Hebben jullie trouwens niet dat je je in het verkeer heel erg oriënteert op je gehoor? Is voor Vik natuurlijk andersMaar ik hoor eerder dat er een auto aankomt dan dat ik 'm zie, of dat er een wielrenner achter me zit ofzo. Als ik het verkeer niet hoor doordat ik muziek op heb voel ik me constant verrast door al die andere weggebruikers die opeens opduiken
Dat soort dingen inderdaad, als ik weer Evyloos kan lopen.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:06 schreef Amsel het volgende:
Maar áls ik loop/sport met muziek is het altijd op Basement Jaxx, dat houdt het tempo er in ieder geval in
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:14 schreef Jagärtrut het volgende:
ik loop meestal over fiets en wandelpaden en niet langs de openbare weg, dat scheelt. Maar, ik loop ook niet met muziek.
Net een half uur gelopen, 5 km. En m'n internet doet het niet, terwijl we vandaag van alles wouden regelen qua vliegtickets enzo...balen.
neem aan dat je dit mobiel gepost hebt? via telefoon internetten op laptop? (mits je een bundel oid hebt waar je ongelimiteerd mee kunt internetten)quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:14 schreef Jagärtrut het volgende:
ik loop meestal over fiets en wandelpaden en niet langs de openbare weg, dat scheelt. Maar, ik loop ook niet met muziek.
Net een half uur gelopen, 5 km. En m'n internet doet het niet, terwijl we vandaag van alles wouden regelen qua vliegtickets enzo...balen.
dat doe ik nu, maar ik kan niet onglimiteerd internetten, tot 1 GB maar. Ach ja...quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:20 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
neem aan dat je dit mobiel gepost hebt? via telefoon internetten op laptop? (mits je een bundel oid hebt waar je ongelimiteerd mee kunt internetten)
Ik schrijf gewoon zoals ik op school geleerd heb. Dat lijkt me weinig dwars.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:55 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon een sudokuutje?. (ik verbaas me ook altijd over sigme's verkleinwoorden, maar volgens mij doet die het uit dwarsheid
)
Dus vroeger was het idd auto'tje?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:24 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik schrijf gewoon zoals ik op school geleerd heb. Dat lijkt me weinig dwars.
Nou, dit was volgens mij de eerste keer dat ik écht hardop moest lachen om een post.quote:
Ja weet ik veelquote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:27 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou, dit was volgens mij de eerste keer dat ik écht hardop moest lachen om een post.
Hoewel ik het wel vrij erg vind, bij iemand die academisch Neerlandica is en Nederlands zou moeten geven aan leerlingen. Eigenlijk.
Zo vaak verandert de spelling niet. In 1995 was de eerste keer sinds 1953. En daarna nog een oprisping in 2005.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja weet ik veel. De spelling verandert zo vaak en met die van voor mijn schooltijd heb ik me nooit beziggehouden.
Tsja. Voor iemand wiens werk het is vind ik dat teleurstellend.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja weet ik veel. De spelling verandert zo vaak en met die van voor mijn schooltijd heb ik me nooit beziggehouden.
Ik stam uit '84, dus voor mij is dat 'vaak'quote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zo vaak verandert de spelling niet. In 1995 was de eerste keer sinds 1953. En daarna nog een oprisping in 2005.
Van alle gebieden van de Nederlandse taal ben ik in spelling nog wel het slechtst / boeit spelling me nog het minstquote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:37 schreef sigme het volgende:
[..]
Tsja. Voor iemand wiens werk het is vind ik dat teleurstellend.
Sowieso, het idee dat de spelling uit het groene boekje (voorgeschreven aan ambtenaren dus) dé spelling zou zijn vind ik euh wat kortzichtig.
Het heeft anders wel verstrekkende gevolgen - kijk alleen maar naar jouw indruk dat ik dwars wasquote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:39 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Van alle gebieden van de Nederlandse taal ben ik in spelling nog wel het slechtst / boeit spelling me nog het minst. Juist omdat het zo artificieel is. Op werkwoordspelling na dan
.
Dat vind ik heel gek staan. Dus daarom deed ik de 'tje-variant. Geen idee of het goed of fout is, maar sudokuutje vind ik maar vreemd.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:55 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon een sudokuutje?. (ik verbaas me ook altijd over sigme's verkleinwoorden, maar volgens mij doet die het uit dwarsheid
)
quote:
Woorden die eindigen op een u die je uitspreekt als oe krijgen inderdaad 'tje erachter.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 12:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat vind ik heel gek staan. Dus daarom deed ik de 'tje-variant. Geen idee of het goed of fout is, maar sudokuutje vind ik maar vreemd.
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 12:49 schreef uniekhoorn het volgende:
Waar rijst staat - zilvervlies
Waar beschuit staat - volkoren
Waar pistolet staat - meergranen
Waar boterham staat - grof volkoren
Stop
Hmm. Mischien na de grote slankie-bbqquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:02 schreef Sam-x het volgende:
Zijn er mensen die Slankie eten hier, en de actiecodes niet nodig hebben? Zouden jullie dan zo lief willen zijn om ze mij te PM'en?
Hmm... heb ik iets gemist?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:04 schreef sigme het volgende:
[..]
Hmm. Mischien na de grote slankie-bbq.
Daar gaan we aan de slankiesmeerkaas?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:04 schreef sigme het volgende:
[..]
Hmm. Mischien na de grote slankie-bbq.
Anyway, als jullie iemand weten... ik ben jullie eeuwig dankbaar!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:08 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Daar gaan we aan de slankiesmeerkaas?
Succes!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:11 schreef Ml-etje het volgende:
:w vanuit de auto richting de lelijke schoenen :p en outlet
Nou, daar zouden we een slankie kunnen eten..quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:08 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Daar gaan we aan de slankiesmeerkaas?
Wees dankbaar en gehoorzaam.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:23 schreef MarMar het volgende:
![]()
Yay wat een dag.. als klap op de vuurpijl een brief van de gemeente, afwijzing van de aanvraag..
goh wat een verrassing...
Hierbij beroepen ze zich op jurisprudentie waarbij eenzelfde aanvraag werd afgewezen omdat de appelant én gebruik kon maken van collectief vervoer binnen de regio én een vrij te besteden financiele tegemoetkoming voor taxikosten en eigen vervoer krijgt én hiernaast nog een scootmobiel had.
Als ik me op diezelfde jurisprudentie zou kunnen beroepen, zou ik die beide voorzieningen dus eigenlijk moeten krijgen nu...
*faal*
Als je op code stuit dan graag noteren!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:26 schreef Viking84 het volgende:
Ik ga overal even met een vorkje in prikken dan.
Beetje buikspek van mijquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:27 schreef Viking84 het volgende:
En jullie mogen mij wel opeten, want ik voeg toch niets nuttigs toe![]()
.
Eerst nog meer hardlopen, des te malser zijn je billenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:27 schreef Viking84 het volgende:
En jullie mogen mij wel opeten, want ik voeg toch niets nuttigs toe![]()
.
8 km was beter geweest, maar ik ga gewoon door en het komt er komende week vast wel vanquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:28 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Eerst nog meer hardlopen, des te malser zijn je billen
Maar top dat je harder dan 10/uur hebt gelopen!
En 5.7 km goed mensch!
MarMar, gaat nou niet bepaald lekker he?
Bezwaar aantekenen kan altijd en moet voordat je in beroep gaat, maar ik ga dit gelijk maar even doorspelen aan de advocaat.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:27 schreef sigme het volgende:
[..]
Wees dankbaar en gehoorzaam.
Kan je beroep aantekenen?
Welkom bij de gemeentequote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:30 schreef MarMar het volgende:
[..]
Bezwaar aantekenen kan altijd en moet voordat je in beroep gaat, maar ik ga dit gelijk maar even doorspelen aan de advocaat.
Ik weet inmiddels dat er een aantal mensen zijn die dezelfde aanvraag gedaan hebben en wél toegekend hebben gekregen, terwijl ze, ook naar eigen zeggen, veel minder aan de voorwaarden voldoen dan ik. De gemeente trekt hier niet 1 lijn en uit de brief blijkt ook meer dan duidelijk dat ze alleen bezig zijn geweest met onderzoeken op welke gronden ze het mij zouden kunnen weigeren.
Dan had je maar dankbaarder en gehoorzamer moeten zijnquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:30 schreef MarMar het volgende:
[..]
Bezwaar aantekenen kan altijd en moet voordat je in beroep gaat, maar ik ga dit gelijk maar even doorspelen aan de advocaat.
Ik weet inmiddels dat er een aantal mensen zijn die dezelfde aanvraag gedaan hebben en wél toegekend hebben gekregen, terwijl ze, ook naar eigen zeggen, veel minder aan de voorwaarden voldoen dan ik. De gemeente trekt hier niet 1 lijn en uit de brief blijkt ook meer dan duidelijk dat ze alleen bezig zijn geweest met onderzoeken op welke gronden ze het mij zouden kunnen weigeren.
Ik las het als een gebod en dachtquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:44 schreef uniekhoorn het volgende:
Ga nou Masterchef Australie maar eens volgen.
*geeft poot*quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Dan had je maar dankbaarder en gehoorzamer moeten zijn.
Braaaaaaaaaaf. Kijk, nú heb je wel een koekje verdiend! Wat zeggen we dan?quote:
volgens mij zonder x!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:48 schreef Viking84 het volgende:
Is het nu omelette du fromage of omelette aux fromage?.
Nevermind: aux dus. Stomme Dexter. Ik ben nu een omelette aux fromage aan t maken
.
En ik ben onrustig en ik verveel me en en en... pff.
Mwah, als je de brieven die ik heb allemaal leest en gesprekken erbij pakt, zou je toch ernstig gaan denken van welquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:34 schreef MevrouwPuff het volgende:
Trek het je vooral niet persoonlijk aan MarMar. Het is best logisch dat gemeenten willen bezuinigen.
Ze zijn heus niet 'out to get you'.
Blaf!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:48 schreef sigme het volgende:
[..]
Braaaaaaaaaaf. Kijk, nú heb je wel een koekje verdiend! Wat zeggen we dan?
quote:
Fijnquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:57 schreef MarMar het volgende:
Lief is de rest van de dag thuis, hoogwerker waar hij mensen mee de lucht in zou brengen gaat niet door vanwege veel wind en voor vanavond heeft hij vervanging geregeld, want ik was moe enzo.![]()
Dat betekent ook dat we vanavond geen kliekje pasta hoeven eten, maar wellicht asperges ofzo
Ja, er zijn wel mensen met wie ik eens wat ga doen (waaronder dus Slankies), maar ik ben niet iemand die de behoefte heeft vaak met andere mensen af te sprekenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:09 schreef Perruche het volgende:
DaD! Lekker toch, zo'n spontaan lief!
Ik ga ons weekendje weg naar Belgie voorbereiden vandaag, hotels zoeken & boeken, restaurants vinden... Jeej!
Vik, hoe staat het met het zoeken van een baan? Nog nieuws? Weet je wat ik me eigenlijk afvroeg he, heb je een beetje een sociaal iets opgebouwd sinds je daar woont in Den Haag? Beetje dingen te doen / mensen om je heen enzo?
MarMar, dikke kus voor joubegrijp ik nou alleen goed dat je man op zn nieuwe baan al gelijk vervanging heeft geregeld? Of is dit niet zijn nieuwe baan? /benieuwd is....
Oeh, de was doen! Moet ik echt doen vandaag & morgen...!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:09 schreef Chicolate het volgende:
Ik ben aan het afwassen/schoonmaken/opruimen. Het afvoerputje van de wasbak glimt weer enzo
. Nu nog leren dweilen (en de afwas afmaken) en het wordt hier zowaar écht schoon ...
Haha, herkenbaar. Maar goed fijn dat dat dus wel een beetje naar wens is, daar hoorde ik je eigenlijk weinig overquote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:11 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, er zijn wel mensen met wie ik eens wat ga doen (waaronder dus Slankies), maar ik ben niet iemand die de behoefte heeft vaak met andere mensen af te spreken. En meestal komt alles in één week en dan weer een hele poos niks
.
Ik heb geen heimwee naar Groningen ofzo, als je dat bedoeltquote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:12 schreef Perruche het volgende:
[..]
Haha, herkenbaar. Maar goed fijn dat dat dus wel een beetje naar wens is, daar hoorde ik je eigenlijk weinig overen job-wise? nog nieuws?
Bedoel je mij? Brussel en Brugge, misschien Gentquote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Chico waar in Belgie, anders heb ik echt een top B&B (bij Maastricht)
Ik hoef niet zo nodig naar Belgie eigenlijkquote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Chico waar in Belgie, anders heb ik echt een top B&B (bij Maastricht)
Nee hoor, dan had ik wel doorgebeten. Hij is dit weekend vrijwilliger bij een festival.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:09 schreef Perruche het volgende:
DaD! Lekker toch, zo'n spontaan lief!
Ik ga ons weekendje weg naar Belgie voorbereiden vandaag, hotels zoeken & boeken, restaurants vinden... Jeej!
Vik, hoe staat het met het zoeken van een baan? Nog nieuws? Weet je wat ik me eigenlijk afvroeg he, heb je een beetje een sociaal iets opgebouwd sinds je daar woont in Den Haag? Beetje dingen te doen / mensen om je heen enzo?
MarMar, dikke kus voor joubegrijp ik nou alleen goed dat je man op zn nieuwe baan al gelijk vervanging heeft geregeld? Of is dit niet zijn nieuwe baan? /benieuwd is....
Nee Chico, die moet nodig eens naar Belgiequote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:18 schreef Perruche het volgende:
[..]
Bedoel je mij? Brussel en Brugge, misschien Gent
Ah sorry! Haha, hoezo moet chico naar belgie?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:29 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Nee Chico, die moet nodig eens naar Belgie
Maar nee dan weet ik niks daar in de buurt
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:29 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Nee Chico, die moet nodig eens naar Belgie
Hoe bevalt je nieuwe kamer?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:43 schreef Probability het volgende:
Ik word een beetje gek van alle visiteWeer het andere uiterste!!!
Ook als je ze met warm water wast?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:42 schreef Viking84 het volgende:
Nou, als ik steeds na het eten van aardbeien buikkramp heb en anders niet, dan is het wel heel waarschijnlijk dat er een verband is.
En de windrichting maakt niet zoveel uit. Donderdag liep ik met windkracht 5 en toen had ik het bij het Kurhaus even zwaar, maar verder liep ik langs de huizen uit de wind en toen was het goed te doen.
Twee weken geleden zoiets gelezen bij een Belgische weblogger, zijn zoon had het zo erg dat hij inderdaad opgenomen moest worden in het ziekenhuisquote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:31 schreef Viking84 het volgende:
Jammer, MarMar. Maar al het slechte nieuws kan beter in 1 keer komen, dan heb je het weer gehad...
Mijn nichtje heeft aften trouwens en vrij ernstig ook, dus die zijn nu naar het ziekenhuis.
Las idd al dat dat kan helpenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:49 schreef Probability het volgende:
[..]
Ook als je ze met warm water wast?
Ik merk er dit jaar pas voor het eerst wat van en zoveel aardbeien eet ik niet. Dus geen idee of het uitmaakt waar ze vandaan komen. Of Haagse aardbeien zijn evil en Groningse nietquote:Op zaterdag 28 mei 2011 14:54 schreef MarMar het volgende:
Vik heb je het ook bij aardbeien uit eigen tuin? (of iemand anders zijn/haar tuin)
Ben ik wel benieuwd naar of dat verschil uit maakt met gekochte aardbeien.
Ik wist overigens niet dat aften zo ernstig konden worden!
Daarom ging ik naar de kapperquote:Op zaterdag 28 mei 2011 15:49 schreef motorbloempje het volgende:
kleding kopen als je NIET afvalt zuigt
naar de kapper gaan minder..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hangt er vanaf wat je verwachtingen zijn....quote:Op zaterdag 28 mei 2011 15:49 schreef motorbloempje het volgende:
kleding kopen als je NIET afvalt zuigt
naar de kapper gaan minder..
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 15:57 schreef Chicolate het volgende:
Tralalala lekker verder met de afwas. Motivatie is een beetje weg en ik ben pas halverwege.
mweeh ChicoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is nog niet zo ver
![]()
Wij hebben zojuist een tukkie gedaan, ik doe het weer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
Het is niet zo ver als Australie zoals bij jou, maar ik hoef niet te doen alsof ik wekelijks naar het zuiden af ga reizen. Nouja, het duurt nog een maandje of 2 ofzo en dan heb ik er weer een vakantieadresje bij ofzo. Dit vind ik echt 10x erger dan mijn eigen plannen om het land voor een halfjaar te verlaten voor studie.quote:
Niks mis met spijkerbroeken van de C&A. Die zitten bij mij vaak heel goed. Had een paar prachtige, maar die zijn nu te groot, dus m'n moeder draagt ze nuquote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:00 schreef motorbloempje het volgende:
ik vraag me alleen altijd af waar 'mensen als ik' hun broeken kopen als ik ze zie lopen![]()
want er pastte echt niets. Heb nu een spijkerbroek maat 42 van de C&A die wel prima zat.. had echt een broek nodig![]()
![]()
Ik kan daar nooit wat vinden.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:38 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Niks mis met spijkerbroeken van de C&A. Die zitten bij mij vaak heel goed. Had een paar prachtige, maar die zijn nu te groot, dus m'n moeder draagt ze nu.
M'n favoriete broek kostte maar 12,95.
Ik weet niet of ik er nu nog naartoe zou gaanquote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:42 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Ik kan daar nooit wat vinden.
Chico, voor je het weet is de tijd om... En dan ga jij weg!
Had ViZor ook al eens gepost...quote:
Ik ga altijd om 17 uur koken, dus dit is laat voor mijn doenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het is pas half 6! Wat eten jullie vroeg!
Klaar met eten om kwart over zes, half zeven.... opruimen, douchen en dan nog om 8 uur 450 g. magere kwarkquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:35 schreef Vloerkadet het volgende:
Maar als je zo vroeg eet heb je dan niet weer honger om 21:00? Ik wel altijd.Daarom eet ik ook altijd pas om 20:00. Maar ontbijt dan weer laat, 10/11 uur.
Een weegschaal met een wijzer, waarbij je nooit weet hoeveel het precies is, (ga er 2 keer achter elkaar op staan en hij geeft net iets anders aan), maar dus ongeveer even zwaar als vorige week..quote:
Nee, dan eet ik nog wat fruit ofzoquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:35 schreef Vloerkadet het volgende:
Maar als je zo vroeg eet heb je dan niet weer honger om 21:00? Ik wel altijd.Daarom eet ik ook altijd pas om 20:00. Maar ontbijt dan weer laat, 10/11 uur.
Tja, maar dat wordt opgevuld met werk / sport / boodschappenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:46 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee, dan eet ik nog wat fruit ofzo.
En ik kan ook vragen: als je zo laat eet, heb je dan niet honger voor die tijd? Ik bedoel: tussen 13 uur lunch en 21 uur avondeten zit wel érg veel tijd.
Dat zeg ik niet. Maar geen tijd om te eten in ieder geval.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:49 schreef Goodbye het volgende:
Dus jij krijgt geen honger omdat je werkt en sport?
is dit het voor vandaag? Mag imo wel wat bij, want het is wel erg weinig zo.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:23 schreef Vloerkadet het volgende:
O: 40g Brinta, 200 ml sojamelk light, 1 pruim
T: sinaasappel
L: omelet van 1 heel ei en 3 eiwit met 225g spinazie, halve ui, 1 tomaat, 40g hüttenkäse, 2 meergranen boterhammen
T: 250ml magere yoghurt, maar heb nu geen honger dus misschien toch maar niet
D: 75g tofu, 100g gekookte aardappels, 225 sperziebonen
S: 1,5 uur fietsen, 30 min wandelen
Nee, maar het stond er zo leukquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Maar geen tijd om te eten in ieder geval.
klinkt goedquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
Pastadeegje is gekneed, ga er kipfilet en verse pesto bij maken
Ja, maar ik neem nog een stuk fruit rond 15:00 he. Maar 5 boterhammen, daar doe ik 2 dagen overquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:58 schreef Viking84 het volgende:
Tussen 13 en 21 niet meer eten vind ik wel heel. Maar goed, als ik 5 boterhammen eet bij de lunch kan ik ook wel tot 19 uur zonder eten. En dan sport ik ook nog tussendoor
.
Nou, ik lunch dan meestal rond 14/15 uur, dus dat valt wel mee.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:46 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee, dan eet ik nog wat fruit ofzo.
En ik kan ook vragen: als je zo laat eet, heb je dan niet honger voor die tijd? Ik bedoel: tussen 13 uur lunch en 21 uur avondeten zit wel érg veel tijd.
Volgens mij eten we wel allemaal ongeveer hetzelfde hoor, alleen de tijdstippen waarop verschillen. Wat maakt het uit of je om 16 uur een tussendoortje eet of 's avonds na je D?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:36 schreef Vloerkadet het volgende:
[..]
Nou, ik lunch dan meestal rond 14/15 uur, dus dat valt wel mee.
Praktische vraag, ontploft mn magnetron/oven ding dan niet?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:47 schreef MarMar het volgende:
Folie of bakpapier maakt niet zoveel uit denk ik, behalve dat bakpapier meer absorbeert en bij folie het vet erop blijft liggen.
Ik zou kiezen voor folie denk ik.
Je gebruikt de ovenstand, neem ik aan? Dan kan aluminiumfolie geen kwaad. Inderdaad niet doen bij de magnetronstand.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:59 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Praktische vraag, ontploft mn magnetron/oven ding dan niet?
Ik dacht grill stand. Maar dat is in combi met oven waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 19:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Je gebruikt de ovenstand, neem ik aan? Dan kan aluminiumfolie geen kwaad. Inderdaad niet doen bij de magnetronstand.
Veel carbs (en de meeste zijn zo op het oog niet de goede), de vetten die erin zitten zijn ook niet de juiste. Je zou een paar andere keuzes kunnen maken.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:08 schreef norich het volgende:
O. kom smacks, kop thee
L. wit puntje, geroosterde bth, bth honing, bth pindakaas
S. 27 minuten hardlopen (4,7 km)
T. banaan
D. spaghetti met ui, gehakt, prei, paprika, spekjes, crème fraîche en pastasaus
T. nog geen idee, waarschijnlijk iets van popcorn in de bios
En ik eet 's avonds meestal al om 17.00, omdat ik vaak rond 19.00 ga sporten
quote:
Stimmt! Maar het ziet er best berig uit nietwaar?quote:
Er zijn zoveel combinaties smaakstoffen te bedenkenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:15 schreef sigme het volgende:
[..]
Stimmt! Maar het ziet er best berig uit nietwaar?
Van die noedelsoep heb ik ook tijden veel gegeten. Lekker! Laatst was ik bij de supermarkttoko, daar hadden ze een ongekende voorraad soorten, merken en smaken. Blijkbaar is er meer nuance in te vinden dan ik eruit haal.
Ik stel me zo voor:quote:
Nou, van mijn vergelijkend warenonderzoek uit 1998 weet ik nog dat er oneindig veel noodlesoepjes in pak zijn, maar er is maar één merk met dat aparte zakje transvet erbij, waardoor het zo lekker is: yum yum!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:18 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Er zijn zoveel combinaties smaakstoffen te bedenken![]()
Kennen jullie de 'noodle-bak achtige spaghetti bolognese' van de actionBest goed te doen!
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:20 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik stel me zo voor:
Lief tegen Lau: Kom mee, 't berevel ligt voor de haard!
Lau: Ey, da's een schaap!
Wij wassen überhaupt slechts wekelijksquote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Gvd, onze droger is stuk. Hebben dat ding pas 3 jaar en wordt niet intensief gebruikt. Alleen voor handdoeken en beddengoed. Dus dat is wekelijks ofzo. Slecht.
Nou, mijn moeder & ik hebben er wel eens eentje gelooidquote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:34 schreef Laureline het volgende:
En ja, je moet mij geen schapen voor beren verkopen![]()
Kan jij trouwens ook nog iets met je eigen schapenhuiden, sigme?
Ik ben op zich ook wel 'blij' dat het niet de wasmachine is die het heeft begeven, want die wordt heel intensief gebruikt door de RPM.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:43 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wij wassen überhaupt slechts wekelijks(in het weekend).
Droger hadden we in Groningen wel, wordt nu niet gemist.
Jouw auto is dus ook stuk?quote:
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 71% gewijzigd door Ml-etje op 28-05-2011 22:35:34 ]Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
Nee, de wasdroger.quote:
^^quote:
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:52 schreef motorbloempje het volgende:
Mr.Mo heeft al 8 dozen met boeken ingepakt en bijna allebei de Billy's uit elkaar gehaald
![]()
Hij heeft er zin in
Wanneer gaan jullie nu exact naar Hull?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:52 schreef motorbloempje het volgende:
Mr.Mo heeft al 8 dozen met boeken ingepakt en bijna allebei de Billy's uit elkaar gehaald
![]()
Hij heeft er zin in
Ja hé en maarquote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:52 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
^^
Best handig die Duvel
Die fiets is tof MI
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:55 schreef Rituals het volgende:
Wat een dag Tink!Desondanks leuk gehad met je dochtertje?
Als alles meezit (lees: als mijn docent meewerkt en ik één tentamen (van een kwartierquote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:55 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Wanneer gaan jullie nu exact naar Hull?
Jammer van je dag, maar wel leuk opgeschrevenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:37 schreef Tinkepink het volgende:
Ik kocht de nudels met transvet altijd bij de Aldi/Lidle (een van 2-en,weet even niet meer welke). Heb volgens mij nog 10 pakjes liggen,maar eet ze niet meer omdat ik er pukkels van krijg![]()
Interessant dagje vandaag. Vroeg opgestaan, 6 km gejogd, gepakt en met de bus richting zuiden gereden. Voor het vervolg mag je zelf kiezen![]()
[Negatief gezichtspunt] 20 km voor het doel stopt de bus ermee. Op de snelweg
![]()
Gelukkig kon ik nog niet uitwijken naar een parkeerplaats bij een benzinepomp waar we ZES uur hebben gewacht op de ADAC/ANWB. Nu weer thuis.[/Negatief gezichtspunt ]
[Positief gezichtspunt] Nog net binnen de sleepgrens stopte de bus ermee. En gelukkig vlak bij een benzinepomp met verse broodjesheerlijke ijsjes
Volkskranten
gratis wc
prachtig uitzicht
zonnetje
![]()
Fijn 6 uur gerelaxed, krantjes gelezen, gewandeld, gekookt (op de parkeerplaats), gepicknickt en met dochtertje gespeeld. Toen door de ADAC naar huis gebracht en daarmee liters benzine uitgespaardBuiten regent het en ik lig ontspannen in mijn eigen bedje
[/Positief gezichtspunt ]
Waarom moet dat allemaal mee dan? Jullie houden je huidige huis toch gewoon aan?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:52 schreef motorbloempje het volgende:
Mr.Mo heeft al 8 dozen met boeken ingepakt en bijna allebei de Billy's uit elkaar gehaald
![]()
Hij heeft er zin in
ehm, nee?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:59 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Waarom moet dat allemaal mee dan? Jullie houden je huidige huis toch gewoon aan?
Oh? Gaan jullie weer een nieuw huis zoeken als jullie terugkomen? Kun je ook geen onderhuurder regelen voor dit huis?quote:
Jij let ook niet op!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:59 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Waarom moet dat allemaal mee dan? Jullie houden je huidige huis toch gewoon aan?
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Oh? Gaan jullie weer een nieuw huis zoeken als jullie terugkomen? Kun je ook geen onderhuurder regelen voor dit huis?
Áls we terugkomen wel jaquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Oh? Gaan jullie weer een nieuw huis zoeken als jullie terugkomen? Kun je ook geen onderhuurder regelen voor dit huis?
Maar ze weten toch helemaal niet zeker of ze nog terug gaan naar NL?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Oh? Gaan jullie weer een nieuw huis zoeken als jullie terugkomen? Kun je ook geen onderhuurder regelen voor dit huis?
Ik ben het echt kwijtquote:
Ik herinner me nog een mountain bike avontuur, heb je die niet meer?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:00 schreef Viking84 het volgende:
En ik wil ook nog eens een echte racefiets. Dan kan ik op dag 1 fietsen, dag 2 hardlopen, dag 3 fietsen, dag 4 hardlopen ad infinitum
.
Nee. Die was van M en hij heeft hem in Groningen achtergelaten of verkocht (dat weet ik ook niet meerquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:01 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik herinner me nog een mountain bike avontuur, heb je die niet meer?
Ik zou de complimenten even bewaren tot het moment dat ie het ook echt weer doet.quote:
Ohquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:02 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee. Die was van M en hij heeft hem in Groningen achtergelaten of verkocht (dat weet ik ook niet meer). En het was een kutding.
Ja want ze gaat zich daar aansluiten bij een triathlonvereniging! Kijk, dát weet ik nog welquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:07 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Oh![]()
Mo, die fiets die je laatst gekocht hebt, neem je die ook mee?
Ja, ik lees niet zo goed terugquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:09 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja want ze gaat zich daar aansluiten bij een triathlonvereniging! Kijk, dát weet ik nog wel.
(Dat ze dat vandaag pas verteld heeft vergeten we even)
Ik vind dat fruitbier niet lekker trouwens, van Liefmans, maar het kriekbier van Lindemans is wel lekker!.
Kastanova!quote:
Ahw mèn is de ondertitel van Kastanovaquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:13 schreef motorbloempje het volgende:
WatVikZei
en ik snap sigme dan weer niet?
Hij is er gewoon zelf, momenteel.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:13 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Hoe heet zijn nieuwste kloon trouwens?
Ik volg de onlinedatingreeksquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:21 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Echt? Kom hem nooit meer tegen online.
Jezusmina, arme nietsvermoedende vrouwenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:25 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik volg de onlinedatingreeks
[Datingsite-ervaringen topic] #135 daten in de bios
Bedtijd!
Dat is wat je noemt aanwezigquote:Op zaterdag 28 mei 2011 23:15 schreef motorbloempje het volgende:
Hier is dus een of ander muziekfestival in de Berendonck bezig, al de hele dag.. wat een teringherrie![]()
Emporium dus... voor de 'kenners', keiharde bonkmuziek
Heb je een linkje naar de route ofzo?quote:Op zondag 29 mei 2011 00:39 schreef Blurred86 het volgende:
hi! wandeling was super mooi, 8 km over de rotsen langs de kust en daarna heerlijk gegeten met prachtig uitzicht in http://www.beachhousebray.com/we hadden een tafel bij het raam, echt perfect! nu net thuis, moe en voldaan, tijd om te slapen
Ik denk dat een echt tv-meubel te groot is, aangezien ik al vrij veel spullen hebquote:Op zaterdag 28 mei 2011 23:52 schreef motorbloempje het volgende:
kokos
De twee billy's zijn uit elkaar!
Hier nog mensen (Rituals?) behoefte aan bijvoorbeeld een tv-meubel van IKEA?Hebben wat dingen 'over' die we voor weinig weg gaan doen.
quote:
Wakker worden slaapkopje!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
quote:Op zondag 29 mei 2011 10:12 schreef DevilsAndDust het volgende:
Sentimenteel gejank:En uiteindelijk, ben je er niets slechter van gewordenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 29 mei 2011 10:12 schreef DevilsAndDust het volgende:
Sentimenteel gejank:Oh ja, toen zijn we nog samen de stad doorgecrossd. Was leuk! Ik zou bijna zeggen: moeten we nog eens doen, maar zorg dan maar voor een vrolijker aanleiding ok?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben zo blij dat het daarna toch in zo korte tijd ten goede gekeerd is. En dat terwijl het nadat je de sleutel kreeg eerst nog een keer flink misliep. Tel je zegeningen meid, als de haren van je Baard!
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Autobiografie van Donald Trump of zo iemand?quote:Op zondag 29 mei 2011 10:24 schreef MevrouwPuff het volgende:
M'n broertje is binnenkort jarig en ik wil 'm een beetje een stekend cadeautje geven![]()
Dat ie beter z'n best moet doen enzo.
Iemand ideeën?
Ik ben er wel aan toequote:Op zondag 29 mei 2011 10:47 schreef Rituals het volgende:
Herkenbaar Jagar! Ik vraag me soms ook af hoe samenwonen zal zijn, of ik dan nog genoeg 'alleen-tijd' heb. Het duurt nog wel even voordat het zover is ivm mijn studie, dus daar hoef ik nog even niet aan te denken.
Leuk!quote:
Jaquote:Op zondag 29 mei 2011 10:56 schreef Rituals het volgende:
[..]
Leuk!Hij ook?
Wij hebben het er af en toe over, lijkt ons allebei leuk op termijn. Hij verhuist wellicht aan het einde van dit jaar iets meer richting mij. Heel fijn dat de afstand dan wat minder groot wordt.
Béétje flauw, nietwaar?quote:Op zondag 29 mei 2011 10:24 schreef MevrouwPuff het volgende:
M'n broertje is binnenkort jarig en ik wil 'm een beetje een stekend cadeautje geven![]()
Dat ie beter z'n best moet doen enzo.
Iemand ideeën?
Dit is een heel fijn kastje om je magnetron op te zetten en dan heb je ook nog wat ruimte om dingen neer te zetten. http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70011793quote:Op zondag 29 mei 2011 08:48 schreef Rituals het volgende:
[..]
Ik denk dat een echt tv-meubel te groot is, aangezien ik al vrij veel spullen heb. Heb net afgelopen twee weken veel spullen gekocht (bank, fauteuil, salontafel, stofzuiger, combimagnetron, wasmachine etc.). Ik hoef nu alleen nog maar 'kleinere' spullen, zoals bijv. een laag 'kastje' waarop de combimagnetron kan staan (zoiets bijv.), wellicht nog een extra staande lamp, kledingrek + hangers, wc-borstel, planten, kunst aan de muur etc.
Het lijkt wel of ik voor het eerst uit huis ga, terwijl ik al vier jaar op mezelf woon en nu ook prima spullen heb.
Die had ik ook gezien! Maar in mijn keukentje is één keukenkastjes-plek (kan het niet beter omschrijvenquote:Op zondag 29 mei 2011 11:12 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Dit is een heel fijn kastje om je magnetron op te zetten en dan heb je ook nog wat ruimte om dingen neer te zetten. http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70011793
Dankje Blurred! Dat is echt lekker dichtbij, want ik zit in Wicklow
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah okquote:Op zondag 29 mei 2011 11:15 schreef Rituals het volgende:
[..]
Die had ik ook gezien! Maar in mijn keukentje is één keukenkastjes-plek (kan het niet beter omschrijven) open gelaten zodat mensen ervoor kunnen kiezen om een vaatwasmachine te plaatsen. Ik hoef geen vaatwasmachine en heb daar dus plek om zo'n 'kastje' uit mijn linkje te plaatsen met daarop de combimagnetron. Anders heeft de open 'keukenkastjes-plek' geen functie. Snap je?
Ik heb op internet een foto gevonden!quote:Op zondag 29 mei 2011 11:26 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Ah okMijn keuken heeft ook zo'n plek, daar staat mn koelkast.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En hier een complete plattegrond (hoewel mijn kamer in spiegelbeeld is).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your body. Your soul. Your rituals.
En ja, dat soort ongein daar geloof ik niet zo in. What did I do? mezelf kinderlijk misdragenquote:Op zondag 29 mei 2011 11:22 schreef Rituals het volgende:
Oh oh, what did you do?Snap je wel hoor Perruche, maar hij is niet voor niets met jou en niet met hun
.
Béétje stekend zeg ik tochquote:Op zondag 29 mei 2011 11:11 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Béétje flauw, nietwaar?(je vond die opmerking van hem tenslotte ook niet leuk).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |