FOK!forum / Ouder(s) / Draagdoeken op reis - deel 10
huuphuupvrijdag 6 mei 2011 @ 23:26
Vervolg van
[OUD] Draagdoeken op reis!
[OUD] Draagdoeken op reis - deel 2
[OUD] Draagdoeken op reis - deel 3
Draagdoeken op reis - deel 4
Draagdoeken op reis - deel 5
Draagdoeken op reis - deel 6
Draagdoeken op reis - deel 7
Draagdoeken op reis - deel 8
Draagdoeken op reis - deel 9

De Boba van Pvoesss is op reis, op het moment laatste stop hier bij mij :s)

de laatste posts met foto's:

quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2011 11:01 schreef texelonia het volgende:
De Boba is onderweg naar huuphuup! Iets later dan gepland, het postkantoor was steeds al zowat dicht als ik klaar was met werken. Maar M heeft het gisteren weg gebracht. Alleen vandaag wordt er natuurlijk niks bezorgd |:(

Pvoesss, bedankt voor het lenen! Was de eerste SCC die ik probeerde en hij bevalt op zich prima. Soms wat irritatie in m'n oksels, maar kwam denk ik ook door warm weer en blote armen. De voetbeugeltjes vond Hannah helemaal niks :D Nou ja prima. Vond alleen het lijfje al niet supergroot meer.

Nog paar fotootjes, winkelen vorig weekend. In de Xenos :D Hannah was in slaap gevallen en ze heeft wel meer dan een uur geslapen! Dat is echt uitzonderlijk lang voor haar doen.

8dbf1b5b.jpg

fe4e9a3c.jpg

7909eeef.jpg

Toen ze sliep heb ik stiekem toch d'r voeten in die beugeltjes gedaan, leek me fijner voor haar, maar zodra ze wakker was moesten ze er weer uit :D
quote:
0s.gif Op woensdag 4 mei 2011 21:09 schreef huuphuup het volgende:
ooooh die laatste foto is mooi Tex O+ en wat wordt je meisje groot! :o

De Boba is hier aangekomen gister, we hebben hem gelijk eventjes geprobeerd, maar verder dan proberen zijn we nog niet gekomen wegens ziek kind en zieke mama :')

maar wat draagt dat fijn!
Ik moet wel nog een beetje wennen, ik merk dat ik een beetje naar voren ga hangen om het gewicht op mn rug te compenseren. En Amelie zit er nog niet zo netjes in als bijvoorbeeld Hannah hierboven. Misschien morgen nog een keertje oefenen :)

224597_2030883489060_1153301158_2517234_6132844_n.jpg

221642_2030884009073_1153301158_2517235_2998465_n.jpg

Elin aaien in de box :D

Ik moet trouwens wel nog een beetje wennen aan de tetpletter :') het wordt er niet charmanter op :D
huuphuupvrijdag 6 mei 2011 @ 23:34
Wij zijn vandaag naar de Efteling geweest en we hadden de Boba meegenomen. Amelie heeft er bij B. bijna het hele sprookjesbos ingezeten, en de rij van de droomvlucht :D ze vond het wel prima en B. vond het superfijn dragen! Hij is helemaal om, er moet een Boba komen :D *O*
Ik wil alleen wel eerst nog wat andere ssc's proberen (zowel ik als hij) om te zien of de boba echt het best voor ons is, of toch een andere ssc beter.

Goed, foto's!

224717_2035025672612_1153301158_2522287_8307043_n.jpg

227632_2035026472632_1153301158_2522289_6111628_n.jpg

229277_2035027512658_1153301158_2522292_347619_n.jpg
hier is het geknipte goed te zien trouwens ;) en het steile heeft weer de overhand bovenop :D

224707_2035028352679_1153301158_2522294_410755_n.jpg
water kopen :P

Pvoesss super bedankt dat ik mocht aansluiten nog, het is voor ons nu al een succes :D O+
wickievrijdag 6 mei 2011 @ 23:38
Huup, wat een heerlijke draagfoto's met draagpapa *O*
Wat zit Amelie er mooi in zeg!

Oja, mijn doekjes zijn terug van de reis O+
Wat leuk om alle belevenissen te lezen, en wat zijn ze weer zachter geworden. Ik denk dat dochter 2.0 dat erg zal waarderen :D

Ik heb een gesp voor de Beco alleen nog geen babyinsert. Maar als er nog animo is mag hij op reis. Met mijn zwangere buik kan ik de Butterfly toch niet gebruiken door het harnasje, ik pak alleen nog de Gemini.

Dus, Beco Butterfly op reis zonder babyinsert (of iemend moet een babyinsert te leen hebben voor degene die wil uit te proberen). Ik ga morgen even het oude lijstje opduikelen.
kaatjejannievrijdag 6 mei 2011 @ 23:40
ohhw, leuk, ik wil de beco wel uitproberen!

Wat ziet dat er heerlijk uit huup!!
huuphuupvrijdag 6 mei 2011 @ 23:47
oh ja dan wil ik de Beco ook wel proberen! Om te kijken wat dan het prettigst is :Y
Nu nog een manduca en dan zijn we wel zo'n beetje compleet :+
hoewel ik vond die ene ook wel mooi, tobi's ofzo geloof ik? bij chouchou's verkopen ze ze iig. O+

Iemand advies wat nou het fijnst is voor 2 mensen van 1.68m? Welke zal dan sowieso al minder zijn?
wickievrijdag 6 mei 2011 @ 23:51
Even het oude lijstje opgeduikeld:

Huuphuup
WupWup
Kaatjejannie
Texelonia
Sugarsnap
McLaura
Ssserpente

Wil iedereen nog? Volgorde ok? Joehoe Keshet!! ook meedoen? Een week of anderhalve week?

[ Bericht 3% gewijzigd door wickie op 08-05-2011 21:28:17 ]
wickievrijdag 6 mei 2011 @ 23:53
Huup, bedoel je misschien die Tuli, ik bedoel die ene die Twinkly laatst had, die leek mij ook erg fijn en mooooi.

Ik denk voor Amelie te dragen dat je de Boba het fijnst zal vinden.
huuphuupzaterdag 7 mei 2011 @ 00:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 mei 2011 23:53 schreef wickie het volgende:
Huup, bedoel je misschien die Tuli, ik bedoel die ene die Twinkly laatst had, die leek mij ook erg fijn en mooooi.

Ik denk voor Amelie te dragen dat je de Boba het fijnst zal vinden.
ja! Tuli!

ah okay, nou dan zijn we met de goeie begonnen :+ voor Elin hebben we voorlopig de doek nog, het gaat om Amelie en Elin als ze ouder is.
oekezaterdag 7 mei 2011 @ 00:16
Nadeel van de Boba is alleen dat ze er pas laat in kunnen. Bij 10 maanden/een jaar.
Maar verder is hij echt heel fijn!
huuphuupzaterdag 7 mei 2011 @ 00:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 00:16 schreef oeke het volgende:
Nadeel van de Boba is alleen dat ze er pas laat in kunnen. Bij 10 maanden/een jaar.
Maar verder is hij echt heel fijn!
oh okay, nouja ik denk dat Elin er ook pas vanaf 1 jaar in zou gaan waarschijnlijk. Ach we zien wel :)
mrienzaterdag 7 mei 2011 @ 05:34
Ik vond persoonlijk het rugpand van de boba niet echt veel groter dan de manduca of mijn mei tai. Vond Lotte daar (nu bijna 3) beter in zitten dan in de Boba.

Leuk een nieuwe reis! Ik pas, ben erg tevreden met manduca/bondolino!doekjes
texeloniazaterdag 7 mei 2011 @ 10:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 mei 2011 23:51 schreef wickie het volgende:
Even het oude lijstje opgeduikeld:

Huuphuup
WupWup
Kaatjejannie
Texelonia
Sugarsnap
McLaura

Wil iedereen nog? Volgorde ok? Joehoe Keshet!! ook meedoen? Een week of anderhalve week?
Ik doe nog graag mee, ja! Boba is de eerste SSC die ik heb geprobeerd, en net als Huup wil ik er meerdere proberen voor ik een keuze maak. Binnenkort krijg ik via D&V een Manduca te logeren. Dan heb ik al een aardig idee denk ik :) Ik vind de breedte van de Boba ook iets tegenvallen met een peutertje. Dus ik overweeg nu ook de Wompat. Die heeft ook een Toddler en Pre-school maat en is echt een stuk breder. En vind ze super mooi ook. Beetje prijzig ook alleen ;)
Pvoessszaterdag 7 mei 2011 @ 10:28
Wat een super foto's :D
octopussyzaterdag 7 mei 2011 @ 10:47
Ik heb de baby-insert voor de Beco butterfly die ik wel wil uitlenen. Volgende week ben ik op de Utrechtse parkmeet, dan wil ik hem wel meenemen voor de liefhebber.
WupWupzaterdag 7 mei 2011 @ 15:38
Ja ik doe graag mee! En ik ben ook helemaal blij met de volgorde, want we hebben nog steeds geen ssc gekocht, maar wil er wel graag één hebben voor de zomer. Dus dan kunnen we de beco ook meenemen in de keuze :)
Ssserpentezondag 8 mei 2011 @ 20:51
Ik wil ook wel meedoen met de Beco!

Huup, ik herken heel erg wat je zegt over naar voren hangen, ik doe dat ook behoorlijk. Ik heb Lente nu een paar keer in een mei tai op m'n rug gehad, maar vind dat stukken zwaarder dan d'r in een doek op m'n buik hebben.

Zal ook wel met gewenning en training van je spieren te maken hebben. En het gewicht is met een doek nog steeds veel makkelijker te verdelen.
huuphuupzondag 8 mei 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 20:51 schreef Ssserpente het volgende:
Ik wil ook wel meedoen met de Beco!

Huup, ik herken heel erg wat je zegt over naar voren hangen, ik doe dat ook behoorlijk. Ik heb Lente nu een paar keer in een mei tai op m'n rug gehad, maar vind dat stukken zwaarder dan d'r in een doek op m'n buik hebben.

Zal ook wel met gewenning en training van je spieren te maken hebben. En het gewicht is met een doek nog steeds veel makkelijker te verdelen.
Ja, maar dat knopen he :P ik voel me toch comfortabeler qua rugdragen met een ssc geloof ik.
Maar wat eigenlijk belangrijker is, B. zal een doek niet gebruiken, maar een ssc wel dus dan is de beslissing makkelijk :D

Draag je Lente nog vaak met de doek op je rug?

Wicks! Ik vind het goed, volgorde is prima, als je mij nou in een weekend laat beginnen dan kom ik hem wel ophalen bij je, even Mette's nieuwe kamertje bewonderen gelijk ;)
Ssserpentezondag 8 mei 2011 @ 21:07
Ik heb Lente nog nooit in een doek op m'n rug gedragen, niet eens geprobeerd, ik word al chagrijnig bij de gedachte aan dat geknoop vanachter. :')

Ik draag 'r nog steeds regelmatig in de Jade Fog op m'n buik. O+

In de Mei Tai heb ik 'r dus wel een paar keer op m'n rug gehad, maar dat vind ik veel zwaarder dan in de doek op m'n buik.

Snappie ut nog? :P
huuphuupzondag 8 mei 2011 @ 21:20
Hahaha ik snap het helemaal :D
wickiezondag 8 mei 2011 @ 21:27
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 21:01 schreef huuphuup het volgende:

[..]
Wicks! Ik vind het goed, volgorde is prima, als je mij nou in een weekend laat beginnen dan kom ik hem wel ophalen bij je, even Mette's nieuwe kamertje bewonderen gelijk ;)
Ik denk trouwens niet dat jij de baby-insert nodig zal hebben voor Elin, die kan er zo in hoor.
Maar dan gaat ie op reis *O*
Kan je aankomend weekend c_/ ?

Ssserpente ik zet je erbij op de lijst
huuphuupzondag 8 mei 2011 @ 21:52
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 21:27 schreef wickie het volgende:

[..]

Ik denk trouwens niet dat jij de baby-insert nodig zal hebben voor Elin, die kan er zo in hoor.
Maar dan gaat ie op reis *O*
Kan je aankomend weekend c_/ ?

Ssserpente ik zet je erbij op de lijst
hehe Elin kon ook zo in de Boba :D :')
(dit was wel een beetje onhandig voorop trouwens, ik wil haar [nog] niet op mn rug)

224245_2036598351928_1153301158_2524224_7353556_n.jpg

Aankomend weekend ben ik erg druk, B. viert zijn verjaardag op zowel zaterdag als zondag :X maar vrijdagavond kan ik wel, of zit je dan lastig met Mette's bedtijd? Nouja pm anders maar wat het handigst is.
Vanyelzondag 8 mei 2011 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 21:52 schreef huuphuup het volgende:

[..]

hehe Elin kon ook zo in de Boba :D :')
(dit was wel een beetje onhandig voorop trouwens, ik wil haar [nog] niet op mn rug)
Vanaf wanneer zou je dat wel doen?
huuphuupzondag 8 mei 2011 @ 22:09
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 22:00 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Vanaf wanneer zou je dat wel doen?
hmm lastig te zeggen. In die boba zou ik het zelf denk ik vanaf een maand of zes/zeven doen? Maar liever nog later, maar dat is persoonlijk hoor; eigenlijk vind ik voorop dragen gewoon veel gezelliger, vandaar. Ik heb Amelie ook tot haar eerste verjaardag ongeveer voorop gedragen (daarna ging niet meer ivm zwangerschap).

In de Boba zelf staat iets over 7 kilo trouwens geloof ik, ik weet niet of dat ook voor andere ssc's geldt. Maar dan zouden ze op de rug kunnen vanaf 7 kg.

Overweeg je een ssc te proberen?
WupWupzondag 8 mei 2011 @ 22:13
Ik heb altijd begrepen dat je kunt rugdragen zodra je jezelf er zeker genoeg voor voelt. Ik ben vanaf 5 maanden gaan oefenen en vanaf 6 maanden echt buitenshuis gaan rugdragen. In het begin alleen als we met z'n 2 waren, omdat Emma altijd een speen in de doek wilde. Die kon ze toen nog niet zelf pakken en op je rug is dat lastig erin proppen ;)
Vanyelzondag 8 mei 2011 @ 22:15
Nou ikzelf sowieso niet, ik heb echt teveel last van dragen, maar vraag me überhaupt af wanneer een goed moment is voor de rug.
huuphuupzondag 8 mei 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 22:15 schreef Vanyel het volgende:
Nou ikzelf sowieso niet, ik heb echt teveel last van dragen, maar vraag me überhaupt af wanneer een goed moment is voor de rug.
ah op die manier. Ja nouja ik vind Amelie nu wat te groot voor voorop. Nog steeds wel gezellig maar dan moet ik de hele tijd om haar heen proberen te kijken enzo :P Op de rug is practischer, bovendien wil ze zelf ook graag vooruit kijken dus voor haar is t ook fijner op de rug nu.

In mijn persoonlijke geval, vanaf anderhalf jaar dus.
texeloniamaandag 9 mei 2011 @ 18:54
In principe als je goed kunt knopen en het hoofdje genoeg steun geeft en signalen (van honger bv) goed in de gaten houdt, kan een pasgeboren baby al meteen op de rug. Niet alle dragers, zoals de Boba, is daarvoor geschikt.

Ik ben zelf met een maand of 4 begonnen met rugdragen. Het merendeel zat ze nog op de buik, want idd gezelliger. Maar af en toe is het best handig, zeker als je nog een ander kind hebt dat ook knuffels en aandacht wilt :) Een volgend kind zie ik mezelf nog wel eerder op de rug slingeren. Inmiddels is Hannah al dik 2 jaar en draag ik haar alleen nog maar op mijn buik. En héél soms nog op de buik. Maar vind dat echt te zwaar geworden.
Vanyelmaandag 9 mei 2011 @ 20:09
Echt? Zo goed kan ik niet knopen hoor. Ik durf haar nu iig nog niet op een rug te slingeren, laat staan op mijn eigen.
Claudia_xmaandag 9 mei 2011 @ 20:20
Ik kan me voorstellen dat rugdragen nu al heel handig zou zijn! Dan zou ik mijn handen vrij hebben om Ivan bijvoorbeeld in en uit de kinderwagen te tillen of om hem te knuffelen.
Twinklymaandag 9 mei 2011 @ 20:23
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 21:52 schreef huuphuup het volgende:

[..]

hehe Elin kon ook zo in de Boba :D :')
(dit was wel een beetje onhandig voorop trouwens, ik wil haar [nog] niet op mn rug)

[ afbeelding ]

Aankomend weekend ben ik erg druk, B. viert zijn verjaardag op zowel zaterdag als zondag :X maar vrijdagavond kan ik wel, of zit je dan lastig met Mette's bedtijd? Nouja pm anders maar wat het handigst is.
Owhh <3!! dat koppie!

Wij gaan de Tuli kopen als de wandelwagen verkocht is *O*, ik twijfel alleen nog over de print.
Een Wompat peuterversie lijkt me ook geweldig dragen trouwens, helaas is er nog geen op reis gestuurd.
Pvoesssmaandag 9 mei 2011 @ 20:27
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 22:15 schreef Vanyel het volgende:
Nou ikzelf sowieso niet, ik heb echt teveel last van dragen, maar vraag me überhaupt af wanneer een goed moment is voor de rug.
Ik ben bij X begonnen met een jaar.
En bij V met een week :) al draag ik liever op mijn buik :)
Asyniurdinsdag 10 mei 2011 @ 08:35
Ik vind dragen op de rug fijner voor mezelf. Ik vind dragen op de buik gezelliger.
Harry heb ik op mijn rug geslingerd vanaf 4 maanden (ongeveer). Ik heb toen een workshop gehad bij Webkim voor de Rucksack. Anders had ik het ook nooit gedaan.
Mijn favo-rugknoop is momenteel echt wel torso dragen. Dat hou ik echt lang en goed vol. Charmant is anders ;)
Bondolino vind ik ook prettig dragen. Harry hefet echter net zo'n 'tussenmaat' nu vind ik. Hij gooit zijn armen over het achterpand zoals de grotere kinderen ook doen (zie Amélie bijv), maar hij is er eigenlijk nog net iets te klein voor. Dus dan hangt hij wat meer aan de banden te trekken en dat merk ik dan.
Keshetdinsdag 10 mei 2011 @ 08:42
Wickie, ik sla even over denk ik. Ik ga morgen de Bondolino proberen van de moeder van een kindje wat bij Emma op 't KDV zit. Blijk ik gewoon een draagmama zo ongeveer in m'n straat te hebben wonen. We lopen elkaar al zo ongeveer een jaar mis. D. had haar laatst gespot toen hij haar met een rinsling zag lopen. Hij had geroepen dat wij er ook 1 hadden en toen raakten ze aan de praat. Zo grappig. :D

Maar, als ik de Bondolino heb geprobeerd en hij bevalt, dan wil ik er ook vrij snel 1 kopen. Als ik moet wachten tot de Beco hier komt voor ik kan kiezen dan duurt 't me te lang. :@ :D

Ik wil ook rugdragen maar durf het nog niet zo goed. Eerst maar eens instructievideo's kijken. :D
huuphuupvrijdag 13 mei 2011 @ 15:50
Pvoesss! Wanneer moet de boba terug? en wat is je adres? of moet ie nog naar iemand anders na mij?
WupWupwoensdag 18 mei 2011 @ 23:19
wickie ik haak toch af voor de beco. Hebben net een boba besteld namelijk *O*
Pvoessswoensdag 18 mei 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 15:50 schreef huuphuup het volgende:
Pvoesss! Wanneer moet de boba terug? en wat is je adres? of moet ie nog naar iemand anders na mij?
Ik pm je :D
Ik was even helemaal de boba vergeten :o
Sugarsnapdonderdag 19 mei 2011 @ 07:30
Wickie, ik hoef de beco ook niet meer te proberen. We hebben net een bondolino gekocht
draculettetjedonderdag 19 mei 2011 @ 09:31
Mag ik ook meedoen met een reisdoek?
McLauradinsdag 24 mei 2011 @ 14:57
Wat is de actuele reislijst?
wickiedinsdag 24 mei 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 14:57 schreef McLaura het volgende:
Wat is de actuele reislijst?
Oja sorry, gatenkaas zeef die ik ben :')
Ik ga de lijst even updaten. Huup heeft hem afgelopen weekend opgehaald, dus de Beco is officieel op reis inmiddels. Zullen we anderhalve week per persoon doen?

Ik ga de lijst aanpassen enzo vanavond of morgen
wickiedinsdag 24 mei 2011 @ 20:49
Huuphuup
Kaatjejannie
Texelonia
McLaura
Ssserpente

(moet alleen nog even de data erbij zetten)

Draculettetje wil je graag meedoen met de Beco?
twentemeisjewoensdag 25 mei 2011 @ 12:07
*Aanstaande draagmama meldt zich!*

Meiden, na Saar gisteren weer even lekker in een tricot-doek te hebben gedragen (ze raakte er zowat van in een coma, zo lekker vond ze het) wil ik toch wat meer gaan dragen. Kunnen jullie mij een advies geven?

Specs:
- Saar is nu 10,5 week en weegt 5,4 kilo
- We wandelen graag en het lijkt me leuk om haar dan te dragen
- Ik ben geen slanke den, moet ik dan nog rekening houden met bepaalde punten?

Mrien raadde me al eens een Bondolino aan of een lange doek. Een 'kant-en-klaar' exemplaar lijkt mij makkelijker dan een doek knopen.

Is de Beco Butterfly misschien ook iets voor mij? Die extra baby-inzet vind ik wel een fijn idee.

Thanks alvast! :*
Jeetjejommaandag 30 mei 2011 @ 08:08
Dames, ik zou ook wel eens een ssc willen proberen. Het liefst een die ik voor zowel espen als jorja zou kunnen gebruiken. Bestaan die? Jorja is 83 cm en 10,5 kg.
Oreamaandag 30 mei 2011 @ 08:16
quote:
0s.gif Op woensdag 25 mei 2011 12:07 schreef twentemeisje het volgende:
*Aanstaande draagmama meldt zich!*

Meiden, na Saar gisteren weer even lekker in een tricot-doek te hebben gedragen (ze raakte er zowat van in een coma, zo lekker vond ze het) wil ik toch wat meer gaan dragen. Kunnen jullie mij een advies geven?

Specs:
- Saar is nu 10,5 week en weegt 5,4 kilo
- We wandelen graag en het lijkt me leuk om haar dan te dragen
- Ik ben geen slanke den, moet ik dan nog rekening houden met bepaalde punten?

Mrien raadde me al eens een Bondolino aan of een lange doek. Een 'kant-en-klaar' exemplaar lijkt mij makkelijker dan een doek knopen.

Is de Beco Butterfly misschien ook iets voor mij? Die extra baby-inzet vind ik wel een fijn idee.

Thanks alvast! :*
Ik hoor wel eens dat de Beco vooral geschikt is voor smalle mama's (en papa's...) maar dat heb ik van horen zeggen, want ik heb geen Beco ;) en vanaf wanneer een Beco precies is weet ik ook niet. Bij de Manduca kun je een baby vanaf vrij in het begin dragen zeggen ze (ook met baby inzet) maar ik vond dat echt niet fijn zitten.. Pas met een maand of 7 zat Leia daar echt lekker in (en die is niet klein :+)

Bondolino vind ik ze wel vanaf het allereerste begin lekker in zitten, en die kan mee tot een kilo of 15 :)
wickiemaandag 30 mei 2011 @ 22:09
Oooo ik vergeet de data erbij te zetten :') Ga ik morgenavond als Mette dan wel meewerkt echt echt doen.

Huup, stuur jij hem dit weekend door naar Kaatjejannie? Dan gaan we daarna over op anderhalve week per persoon?

Twentemeisje, het enigste wat ik kan zeggen is dat het voor iedereen persoonlijk is. Ik ben een smal persoon (maat 38, 1.65 meter lang) met een smal kind, voor ons werkt de Beco goed.
Ik denk dat Mette nu rond de 9,5 kilo hangt en 76 cm lang is. Dit gaat nog steeds heel erg goed.
Ik begon haar te dragen in de Beco toen ze 3 maanden was, ze was toen tussen de 4 en 5 kilo denk ik. Ik ben al vrij snel zonder baby insert gaan dragen. Ver voordat ze 7 kilo woog.
Dus ook voor Jeetjejom, gewoon uitproberen :Y
Jullie erbij zetten op de lijst?
huuphuupmaandag 30 mei 2011 @ 22:14
oh ja das waar ook, hij moet ook weer verder op reis :') :D

ja s goed, mag ik het adres van KJ dan?
en zal ik een schriftje kopen en erbij doen? ;)

Ik ga Amélie niet proberen in de beco, hij ziet er niet zo Amélie-proof uit :@ :D zo heel dik/zwaar is ze ook weer niet maar gewoon kweetnie. Elin hangt er momenteel lekker in bij B., zal zo ff foto maken O+

Nadeeltje van de beco vind ik dat het lijf geval om je bovenlichaam gaat en daarna kind en daarna het lijfje deel2. Dat is met voeden even tussendoor niet zo handig voor mij want dan moet dat hele ding los en af.
Maar ik had begrepen dat de nieuwere generatie beco's niet zo'n binnen-lijfje hebben?
mrienmaandag 30 mei 2011 @ 22:17
quote:
0s.gif Op maandag 30 mei 2011 08:08 schreef Jeetjejom het volgende:
Dames, ik zou ook wel eens een ssc willen proberen. Het liefst een die ik voor zowel espen als jorja zou kunnen gebruiken. Bestaan die? Jorja is 83 cm en 10,5 kg.
Ik gebruik de Manduca voor Jelle en voor Lotte. Al heeft die wel als nadeel dat je hem af moet stellen, dus bij Lotte zit hij nu gewoon een stuk strakker ;) Maar die wil er toch elke keer maar kort in. Jelle past al goed in de manduca zonder de babyzit, maar Espen zou je er nog met in moeten doen
wickiemaandag 30 mei 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 30 mei 2011 22:14 schreef huuphuup het volgende:
oh ja das waar ook, hij moet ook weer verder op reis :') :D

ja s goed, mag ik het adres van KJ dan?
en zal ik een schriftje kopen en erbij doen? ;)

Ik ga Amélie niet proberen in de beco, hij ziet er niet zo Amélie-proof uit :@ :D zo heel dik/zwaar is ze ook weer niet maar gewoon kweetnie. Elin hangt er momenteel lekker in bij B., zal zo ff foto maken O+

Nadeeltje van de beco vind ik dat het lijf geval om je bovenlichaam gaat en daarna kind en daarna het lijfje deel2. Dat is met voeden even tussendoor niet zo handig voor mij want dan moet dat hele ding los en af.
Maar ik had begrepen dat de nieuwere generatie beco's niet zo'n binnen-lijfje hebben?
Ben benieuwd naar de foto :)

Oja schriftje :@

Dat nadeeltje is waarom ik ook de Gemini heb gekocht, deze heeft geen harnasje. Veel handiger in gebruik. Deze Beco die nu op reis is, wordt straks die van R. dan hoeven we ook niet steeds opnieuw af te stellen (we zijn lui :') )
twentemeisjemaandag 30 mei 2011 @ 22:41
Ik ben niet echt smal te noemen dus de Beco is geleuf ik niet wat voor mij. Ik neig nu naar een Hop-Tye Kapstaad, volgens mij geschikt voor mijn lijf en een lekker neutraal kleurtje, als ik een echte draagfan word dan komen er vast nog wel gekleurde doekkies (ik vind de Miami zo mooi!).

Ik vind de Bondolino Goa ook <3 .

Is er toevallig een Hop-Tye in omloop in het reiscircuit?
huuphuupmaandag 30 mei 2011 @ 22:45
Amaranta heeft er een te koop geloof ik. Misschien als je het lief aan haar vraagt wil ze hem wel op reis sturen of aan je uitlenen ;)

Haha ja Wickie, ik ken het hoor, ik vind dat dus ook irritant nu, en met de boba toen ook, dat je dan weer opnieuw moet stellen enzo. ff foto uploaden.
MamaPurkmaandag 30 mei 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 mei 2011 22:41 schreef twentemeisje het volgende:
Ik ben niet echt smal te noemen dus de Beco is geleuf ik niet wat voor mij. Ik neig nu naar een Hop-Tye Kapstaad, volgens mij geschikt voor mijn lijf en een lekker neutraal kleurtje, als ik een echte draagfan word dan komen er vast nog wel gekleurde doekkies (ik vind de Miami zo mooi!).

Ik vind de Bondolino Goa ook <3 .

Is er toevallig een Hop-Tye in omloop in het reiscircuit?
Die heb ik nu in huis, ik vond hem in het echt wat tegenvallen, op het plaatje vond ik het mooier... En daarbij wil mijn mannetje er niet mee lopen.. Qua dragen vind ik hem trouwens superrr!!! Echt heerlijk en ik ben ook niet slank TM :P
twentemeisjemaandag 30 mei 2011 @ 22:56
Thanks Huup, ik ga eens ff checken bij Amaranta. En MP ik zag je fotootje op FB, zag er uber-relaxed uit voor je meisje. En mijn lief zou er ook niet snel mee gaan lopen, deze is wel heel expliciet girly :D.
huuphuupdinsdag 31 mei 2011 @ 23:31
whop, er was nog een beco foto tegoed.
B. wil niet op het web dus ik heb hoofdloze gare foto's :') ik probeer morgen wel even wat leuke met de zelfontspanner te maken ofzo :P

252283_2094846688100_1153301158_2600917_6500156_n.jpg
onze koala <3

IMG_3957.jpg
in uiterst charmante comateuze toestand :+

Beco wordt al een week of anderhalf iedere avond een paar uur intensief gebruikt, ze vindt het heerlijk O+
wickiedinsdag 31 mei 2011 @ 23:40
Oooooo kiek dan O+ O+ O+ O+ O+
Vanyelwoensdag 1 juni 2011 @ 02:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 23:31 schreef huuphuup het volgende:
in uiterst charmante comateuze toestand :+
Dat zijn de beste ^O^
kaatjejanniedinsdag 7 juni 2011 @ 15:03
Ik heb de beco net opgehaald bij het postkantoor. Ik ben nu even bij mijn schoonouders. Ik heb het net even geprobeerd, en ik pas hem. Dat is al fijn. Ik ga hem later vandaag of morgen eens goed afstellen.
Wanneer moet hij weer verder?
wickiezondag 12 juni 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:03 schreef kaatjejannie het volgende:
Ik heb de beco net opgehaald bij het postkantoor. Ik ben nu even bij mijn schoonouders. Ik heb het net even geprobeerd, en ik pas hem. Dat is al fijn. Ik ga hem later vandaag of morgen eens goed afstellen.
Wanneer moet hij weer verder?
Ik dacht zoiets als anderhalve week per persoon. Dus zou jij hem dan tussen woensdag en vrijdag weer door kunnen sturen naar Texelonia (zou jij je adres aan Kaatjejannie willen pmen?)
kaatjejanniezondag 12 juni 2011 @ 23:21
Dan zal ik hem vrijdag verzenden. We gaan namelijk donderdag nog naar het strand.
Hij is echt fijn. Ik vind het makkelijker rugdragen dan de bondolino. Ik ben aan het rondkijken voor een eigen....
huuphuupzondag 12 juni 2011 @ 23:25
shit! ik zou nog een stukje schrijven! ik was vorige keer een heel eind op weg en toen liet mijn laptop het leven ;(

Wij hebben genoten van het verblijf van beco! :D intensief gebruikt, voornamelijk door B. Ik vond de beco minder fijn in gebruik omdat ik dan bij een voeding dat hele ding uit moest doen omdat dat harnasje echt om je heen zit (als een harnas DOH :') ) maar het blijft erg fijn, zo'n hop-click-weg systeem. Elin vond het wel prima, zolang ze tegen je aan mag slapen is het goed. :D
Ik denk wel dat de Beco uiteindelijk niet voor ons geschikt is omdat we hem toch voor de dreumes/peuter periode wilden gaan gebruiken. Ik vond het lijfje zo smalletjes, zeker in vergelijking met boba, en ik geloof niet dat wij smalle dametjes maken :+ tel daarbij op dat B. en ik uiteraard hyperslank en smal zijn ( :') ) en dan denk ik dat wij voor de peuterperiode beter een andere drager kunnen aanschaffen.

Desalniettemin vond ik de beco prachtig, het printje O+ en de schouderbanden en heupband zaten erg fijn.

Ik heb helaas niet meer foto's dan die ene met mijn telefoon die hierboven stond. Ik heb een foutje gemaakt met het verwijderen/kopieren van foto's van de geheugenkaart :X niet alleen beco-foto's zijn weg maar zo'n 900 foto's totaal ;(
kaatjejannievrijdag 17 juni 2011 @ 17:35
De doek is weer op reis, hij is onderweg naar tex!
Vanyelmaandag 20 juni 2011 @ 22:21
Hi :W
Ik overweeg op aanraden van een niet nader te noemen fokker mijn mooie maar nog niet echt ingedragen bruine Zara mt 6 op reis te sturen. Zouden daar evt gegadigden voor zijn?
huuphuupmaandag 20 juni 2011 @ 22:23
meld!
:+
wickiemaandag 20 juni 2011 @ 22:24
Vanyel, meld heel erg maar mn nieuwe draagslachtoffer is er pas in september....
Asyniurmaandag 20 juni 2011 @ 22:26
Vanyel, ik ben wel nieuwsgierig dus: meld!
Vanyelmaandag 20 juni 2011 @ 22:35
Huup, jij hebt al! :o

Wickie, beetje uitstellen, veel mensen ronselen en je kunt achter aansluiten :)
wickiemaandag 20 juni 2011 @ 22:39
Ronsel ronsel. Kom op iedereen!!!! Graag veel aanmeldingen, kan ik mooi achteraan 8-)
Ik heb zelf een Jade, maar zou echt graag een keer een Zara proberen.

Ik vul even het Becolijstje aan (ooit ga ik de puf vinden de data er netjes bij te zetten :') ):

Huuphuup
Kaatjejannie
Texelonia
McLaura
Ssserpente
Takkembah
huuphuupmaandag 20 juni 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 22:35 schreef Vanyel het volgende:
Huup, jij hebt al! :o

Wickie, beetje uitstellen, veel mensen ronselen en je kunt achter aansluiten :)
niet in deze kleur! :') :P
Vanyelmaandag 20 juni 2011 @ 22:46
Ja dat draagt natuurlijk heel anders 8)7
huuphuupmaandag 20 juni 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 22:46 schreef Vanyel het volgende:
Ja dat draagt natuurlijk heel anders 8)7
oi dan niet hoor! dan la je em lekker stug :6
mrienmaandag 20 juni 2011 @ 23:42
Ik ben wel benieuwd Vanyel :)
wickiedinsdag 21 juni 2011 @ 00:14
Nee huup jij gaat echt wél meedoen! Die lijst moet gevuld worden!
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 06:30
quote:
10s.gif Op maandag 20 juni 2011 23:09 schreef huuphuup het volgende:

[..]

oi dan niet hoor! dan la je em lekker stug :6
Nee je moet. Ik moet er alleen om grinniken.
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 08:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 06:30 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Nee je moet. Ik moet er alleen om grinniken.
je lacht me uit ;(
*kras*

oh wicks t is zo fijn weer strakjes <3 Elin zat in de kraamweek al in mn eigen zara O+
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 08:56
Ik wil ook wel Wickie! <3
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 09:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 08:50 schreef huuphuup het volgende:

[..]

je lacht me uit ;(
*kras*
:D
Wel in je enkels he, dan valt het niet zo op!
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 09:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 08:56 schreef Keshet het volgende:
Ik wil ook wel Wickie! <3
Jij bedoelt de Beco toch?
WupWupdinsdag 21 juni 2011 @ 12:42
Hebben er ook mensen interesse in een Indio natur met 40% linnen maat 6? Ik kom er maar niet aan toe om 'm in te dragen, dus als jullie dat voor ons willen doen... oO<

Swatch: http://www.didymos.de/bilder/muster-gr/205.jpg
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 12:44
Nee, de Zara Vanyel. :@ Ik was nog een beetje slaperig geloof ik toen ik reageerde. :@
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 12:53
En dat is 4.
Ik doe nooit aan reisdoeken, hoe lang wil iedereen m zo'n beetje hebben? Met bijv. 2 weken komen we er nog niet met 4 deelnemers, of ik moet m gewoon pas over een paar weken opsturen ;)

of iemand moet wat langer zn best doen, maar daar moet je maar zin in hebben..
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 13:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 12:42 schreef WupWup het volgende:
Hebben er ook mensen interesse in een Indio natur met 40% linnen maat 6? Ik kom er maar niet aan toe om 'm in te dragen, dus als jullie dat voor ons willen doen... oO<

Swatch: http://www.didymos.de/bilder/muster-gr/205.jpg
c_/
u riep?
ik wil best n bietje helpen met indragen hoor. En volgens mij heb ik nog nooit een (semi)linnen doek geprobeerd :o is dat een beetje luchtig?

Vanyel, anders gooi je t ff in t babytopic ofzo?
WupWupdinsdag 21 juni 2011 @ 13:39
Het moet een zomerdoek zijn ja. Niet geschikt voor beginnende dragers trouwens. Tenminste, dat zeggen 'ze' ;)
Twinklydinsdag 21 juni 2011 @ 15:05
Wup en Vanyel, ik wil ook wel meedoen *O*
En komende 1,5 week kan ik heel veel dragen!
Joredinsdag 21 juni 2011 @ 15:37
Wupwup, die wil ik ook wel proberen!
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 15:04 schreef As1981 het volgende:
Vanyel is die makkelijk te knopen en werkt dat knopen op dezelfde manier als een rekbare doek? En hiermee zou ik dus wel kunnen rug dragen? Ach wat, ik wil het wel proberen als het mag.
Voor de statistieken.
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 17:19
quote:
17s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 15:05 schreef Twinkly het volgende:
Wup en Vanyel, ik wil ook wel meedoen *O*
En komende 1,5 week kan ik heel veel dragen!
Zo snel ben ik niet hoor!
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 18:00
Trio!

Maar dus, opeens is het een hele lijst. Ik tel
huuphuup
Asyniur
mrien
Keshet
Twinkly
As1981
Wickie

Wickie vast achteraan gezet want die wil nog lang niet. Verder voorkeuren qua plaatsing?
Wie doet mij ff een stoomcursusje reisdoeketiquette (wassen? waar past ie in qua verzenden? hoe lang duurt een logeerpartij)?

Ik heb trouwens een kat die niet in de doek gaat, maar wel lekker ruit, dus hevig allergisch volk kan beter niet meedoen of pas na wassen. Ik ben namelijk niet extreem voorzichtig met de doek en als ie over de grond sleept, sleept ie makkelijk wat kattenhaar mee.
As1981dinsdag 21 juni 2011 @ 19:21
Bedankt Vanyel. Als het makkelijker gaat als hij is ingedragen en als het kan, wil ik hem wel graag in de week van 15 augustus. Dan ben ik een week vrij. dan wordt mijn kleine man gewoon alweer een jaar
Asyniurdinsdag 21 juni 2011 @ 19:22
Wup, ik wil wel meedoen!
mag ik hem wel wassen ivm kattenallergie?

Vanyel, fijn dat je het erbij zet. Dan moet hij bij mij eerst door de wasmachine. Anders red ik het nog niet tothet einde van de knoop ;)
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 19:36
Als je het slim aanpakt laat je m wassen door de laatste voor jou. Dan kun je hem tenminste uitpakken ;)
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 19:38
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 19:22 schreef Asyniur het volgende:
Wup, ik wil wel meedoen!
mag ik hem wel wassen ivm kattenallergie?

Vanyel, fijn dat je het erbij zet. Dan moet hij bij mij eerst door de wasmachine. Anders red ik het nog niet tothet einde van de knoop ;)
mag ik dan na jou, ook ivm kattenallergie? :D hendig :P
Sugarsnapdinsdag 21 juni 2011 @ 19:39
Vanyel en Wupwup, ik doe weer graag mee met de reisdoeken Het maakt mij niet uit waar in de rij ik kom te staan
Vlinderdinsdag 21 juni 2011 @ 19:43
Ik wil zelf weer draagdoeken testen als B2 er is, maar ik heb hier een heerlijk stugge Timbuktu die op reis mag.

Het is een maat 5 of 6.

Iemand interesse? O-)

[ Bericht 28% gewijzigd door Vlinder op 21-06-2011 23:11:55 ]
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 19:47
Een slimme reageerder zet zn naam vast in het lijstje ;)

Asyniur
huuphuup
mrien
Keshet
Twinkly
Sugarsnap
As1981
Wickie

quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 18:00 schreef Vanyel het volgende:
Verder voorkeuren qua plaatsing?
Wie doet mij ff een stoomcursusje reisdoeketiquette (wassen? waar past ie in qua verzenden? hoe lang duurt een logeerpartij)?
Iemand?

Mij lijkt trouwens wel handig om m gewoon hier te wassen, dan naar Asy en zo verder. Dan is alleen de vraag of ik m katschoon genoeg krijg, maar desnoods was je m opnieuw.
En... dan strijk ik niet!
Asyniurdinsdag 21 juni 2011 @ 19:53
Wassen is wat de eigenaar van de doek wil.
Ik was hem liever zelf. Als de vorige houder van de doek ook een kat heeft, dan blijven er toch restjes in de doek achter als je hem inpakt. Hoe voorzichtig je ook doet. Dus als je hem als eerste naar mij stuurt, hoef je hem van mij niet eerst te wassen. Dat is gewoon zonde. Ik gooi hem hier dan vanuit de doos wel in de wasmachine met mijn neus dicht ;)
Mag jouw doek in de droger of liever niet?

Qua verzenden: heb je de originele doos nog? Dan kan ie daarin. Anders even een passende doos bij de supermarkt (ofzo) scoren.

Logeerpartij duurt meestal een week of 2 (toch dames?), maar goed jij wil hem graag zacht hebben dus misschien wil je hem langer onderweg hebben ;)

Huup, ben jij ook allergisch voor honden? Want die heb ik wel eentje. Dan weet je dat alvast ;)
mriendinsdag 21 juni 2011 @ 20:22
Ik heb overigens ook 2 katten, vast voor diegene de achter mij komt ;)

Zo'n witte doek durf ik niet aan wupwup ;) en ik heb al een worstelobject hier thuis met Azur ;)
Jeetjejomdinsdag 21 juni 2011 @ 20:24
Jezus wat een interesse in de zara hier!
Maar aangezien de lijst van vanyel ondertussen behoorlijk lang is geworden, ik heb hier ook een zara liggen die ik van orea heb overgenomen en die ik amper gebruik omdat ik nog niet helemaal wegkom met korte doeken. Het is een maat 4 (toch orea?) en als mensen er interesse in hebben laat het maar weten!
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 20:32
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 19:53 schreef Asyniur het volgende:
Mag jouw doek in de droger of liever niet?
Volgens mij mag dat niet volgens Ellevill, dus liever niet.
quote:
Qua verzenden: heb je de originele doos nog? Dan kan ie daarin. Anders even een passende doos bij de supermarkt (ofzo) scoren.
Mijn doek kwam in een eeeenig stoffen envelopje :Y Maar hopp deed een doos, dus hoera.

quote:
Logeerpartij duurt meestal een week of 2 (toch dames?), maar goed jij wil hem graag zacht hebben dus misschien wil je hem langer onderweg hebben ;)

Huup, ben jij ook allergisch voor honden? Want die heb ik wel eentje. Dan weet je dat alvast ;)
Twee weken is prima hoor. Als iemand graag langer of anders wil moet ie maar ff roepen. En als huup hondallergisch is krijgt zij hem gewoon als eerste en mag ze voor jou wassen ;)
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:24 schreef Jeetjejom het volgende:
Jezus wat een interesse in de zara hier!
Maar aangezien de lijst van vanyel ondertussen behoorlijk lang is geworden, ik heb hier ook een zara liggen die ik van orea heb overgenomen en die ik amper gebruik omdat ik nog niet helemaal wegkom met korte doeken. Het is een maat 4 (toch orea?) en als mensen er interesse in hebben laat het maar weten!
Heel verschil wel denk ik met een 6. Ik vind de lange lijst geen probleem hoor.
Jeetjejomdinsdag 21 juni 2011 @ 20:41
Ja is zeker een verschil, daarom gebruik ik hem bijna niet. Ben nog niet precies genoeg met knopen. Maar als de ervaren draagsters naast jouw lange zara een korte willen proberen. Denk wel dat die van mij al redelijk ingedragen is, maar blijft stug aanvoelen.
Dus ervaren draagsters, die van vanyel eerst indragen :)
Dizzy-Miss-Lizzydinsdag 21 juni 2011 @ 20:42
Vanyel, ik dacht dat jij dezelfde had als ik maar jij hebt een caffe? Ik heb een choco. Ik ga het eens opzoeken wat het verschil is :+

Anders wil ik wel helemaal achteraan als hij al zacht is :P Ik heb ook katten btw
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 20:42
yo!
ik ben agrarisch voor dingen met vacht :Y)
mag ik eerst? *insert puppy-eyes*

maat 4, wat kun je daarmee?
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 20:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:42 schreef huuphuup het volgende:
yo!
ik ben agrarisch voor dingen met vacht :Y)
mag ik eerst? *insert puppy-eyes*
:D:D
quote:
maat 4, wat kun je daarmee?
de ruck volgens onze consulente
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:43 schreef Vanyel het volgende:

[..]

:D:D

[..]

de ruck volgens onze consulente
zegt mn moesje altijd :s)

ruck okay. Alleen dat? cross-carry met een schuifknoop kan dat ook met een 4?

Twinks welke maat was die paarse nino van jou?
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:45 schreef huuphuup het volgende:
ruck okay. Alleen dat? cross-carry met een schuifknoop kan dat ook met een 4?
Ik weet niet eens wat dat is :D
Asyniurdinsdag 21 juni 2011 @ 20:51
Torsodragen gaat heel goed met een maat 4! :Y
Jeetjejom, ik wil best jouw doek indragen hoor. Doen we binnenkort een meet en dan leen ik hem zolang mee ;)

Huup mag wel eerst hoor! Ik heb geen voorkeur voor bepaalde weken.
mriendinsdag 21 juni 2011 @ 20:52
Ik heb net een fwcc gedaan met een 4, maar dan wel vooraf afknopen ipv nog naar achteren.
Verder inderdaad een rucksack, cross cary volgens mij ook wel.
Ik vind een mt 4 wel echt ideaal voor de ruck, zeker met koken!
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 20:54
haha nee echt torsodragen is echt niet aan mij besteed. :D maar een ruck wil ik wel ns proberen en cross-carry vond ik superfijn voor het snel-snel. Maar ik denk dat Elin daar nog wat te klein voor is qua stabiliteit; misschien lukt het wel met Amelie.
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 20:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:42 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Vanyel, ik dacht dat jij dezelfde had als ik maar jij hebt een caffe? Ik heb een choco. Ik ga het eens opzoeken wat het verschil is :+

Anders wil ik wel helemaal achteraan als hij al zacht is :P Ik heb ook katten btw
Ik heb een caffe :Y Ander kleurtje dacht ik, maar blijkbaar nu ook iets met kwaliteit. Gemenerds!

Wil je ook als er geen verschil is? Huup gaat vergelijken.
Jeetjejomdinsdag 21 juni 2011 @ 20:57
Ik red een fwcc net aan met de 4, maar moet eerlijk bekennen dat ik ook nog in maatje 34 pas. Het probleem zit hier voornamelijk in de zeer 'spitse' punten zeg maar....
Asy, meet is prima, neem je hem mee en was je hem meteen want ik heb ook katten en stuur je hem daarna door naar huup, hoeft zij alleen maar de hondenharen eruit te wassen :)
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:55 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Ik heb een caffe :Y Ander kleurtje dacht ik, maar blijkbaar nu ook iets met kwaliteit. Gemenerds!

Wil je ook als er geen verschil is? Huup gaat vergelijken.
Ja ik wil best vergelijken maar ik moet eerlijk zeggen dat ik geen idee heb hoe het zit met de kwaliteit van mijn Zara. Pvoesss lees je mee? hoe zit het daarmee? weet je dat nog?

Ik ga em in elk geval flink gebruiken en mishandelen voor je :Y) wordt ie hard zacht van!
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 21:00
Een 4 gaat mij niet passen denk ik. Jammer!

Ahem. :@ Ik zou wel graag een beetje vooraan in 't lijstje willen als dat kan. :@ Ik ben nergens agrarisch voor en heb ook geen huisdieren!
Volgens Tico kan ik heul goed doeken mishandelen trouwens! O-)
Sugarsnapdinsdag 21 juni 2011 @ 21:01
Jeetje, ik wil ook wel een maat 4 proberen, eens kijken wat ik daarmee kan met mijn maat 44/46.

Vanyel, ik wil Huup graag helpen met het indragen, hier wordt minimaal 1x per dag geddragen, maar meestal vaker.

Hier geen huisdieren, al kan een verdwaalde hondenhaar voorkomen door de hond van mijn ouders
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:01 schreef Sugarsnap het volgende:
Vanyel, ik wil Huup graag helpen met het indragen, hier wordt minimaal 1x per dag geddragen, maar meestal vaker.
Is dit cryptisch voor mag ik vooraan?
Sugarsnapdinsdag 21 juni 2011 @ 21:03
redelijk cryptisch ;)
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 21:04
:D
ik heb verder geen voorkeur hoor, maar het is voor mij het fijnst om de honden, katten en konijnen voor te zijn. Als dat niet gaat boeit het ook niet heel erg, dan was ik hem wel :) kiek moar!
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 21:05
Maar popje, hij komt al van katten...
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 21:06
Als ik m nu naar Keshet doe, zij m wast, dan naar huup, dan sugarsnap en asy en dan iemand die de hond er weer uit wast?
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 21:06
Ik heb nog een Didymos Indio Flieder Natur liggen van 4,70 meter lang die op zoek is naar kindjes en mama's die 'm graag eens willen proberen.
Hele mooie doek maar nog wel vrij stug!

index.php?view=image&format=raw&type=img&id=5393&option=com_joomgallery&Itemid=21&lang=de
Disclaimer: Dit ben ik niet! Foto van ze interwebs geplukt!
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 21:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:05 schreef Vanyel het volgende:
Maar popje, hij komt al van katten...
ja daarom maakt het stiekem ook geen kont uit :D
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:06 schreef Vanyel het volgende:
Als ik m nu naar Keshet doe, zij m wast, dan naar huup, dan sugarsnap en asy en dan iemand die de hond er weer uit wast?
Ik ben voor! Dan kan ik Huup & de muppets meeten! O+
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:06 schreef Keshet het volgende:
Ik heb nog een Didymos Indio Flieder Natur liggen van 4,70 meter lang die op zoek is naar kindjes en mama's die 'm graag eens willen proberen.
Hele mooie doek maar nog wel vrij stug!

[ afbeelding ]
Disclaimer: Dit ben ik niet! Foto van ze interwebs geplukt!
pompompom... zal ik maar weer de sloerie uithangen dan?

hij s moooooi :9
Claudia_xdinsdag 21 juni 2011 @ 21:07
Potver, da's een mooie doek, Keshet.
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:07 schreef Keshet het volgende:

[..]

Ik ben voor! Dan kan ik Huup & de muppets meeten! O+
jaaaaaaaaaaaa O+ O+ O+
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 21:08
quote:
17s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:07 schreef Claudia_x het volgende:
Potver, da's een mooie doek, Keshet.
Ja, toen ik 'm net op die foto zag snapte ik ook niet helemaal waarom die al een jaar in de kast ligt! Ik denk omdat ik 'm gekocht heb tijdens een hittegolf gekocht en geprobeerd heb. Ik dacht dat ik doodging. :')
Sugarsnapdinsdag 21 juni 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:07 schreef huuphuup het volgende:

[..]

pompompom... zal ik maar weer de sloerie uithangen dan?

hij s moooooi :9
Dan doe ik het wel Huup. :6 Ja, Keshet, ik zou graag deze indio willen proberen

en dat is dan doek 4 waar ik me voor inschrijf vandaag. Het maakt me werkelijk waar geen hol uit waar in het rijtje ik kom staan, maar ik zou graag elke doek evenveel aandacht willen geven, dus liever geen 2 doeken tegelijk
mriendinsdag 21 juni 2011 @ 21:12
Wow, die lijkt veel op viola zeg!
Asyniurdinsdag 21 juni 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:57 schreef Jeetjejom het volgende:
Ik red een fwcc net aan met de 4, maar moet eerlijk bekennen dat ik ook nog in maatje 34 pas. Het probleem zit hier voornamelijk in de zeer 'spitse' punten zeg maar....
Asy, meet is prima, neem je hem mee en was je hem meteen want ik heb ook katten en stuur je hem daarna door naar huup, hoeft zij alleen maar de hondenharen eruit te wassen :)
Wil huup hem dan ook? Die twijfelde nog toch?

Keshet, die is ook gaaf zeg! Hmm, twijfel twijfel...
Ach wat the hell, ik sluit gewoon daar ook bij aan.

Ik verander in een huup :o
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 21:18
adfgsdfgserg

[ Bericht 49% gewijzigd door Vanyel op 21-06-2011 21:29:40 ]
Jeetjejomdinsdag 21 juni 2011 @ 21:19
Voor de 4 dus iig:
Asy
Sugarsnap

En wie nog wil, laat het maar weten, het heeft geen haast iig, want ik kan de komende 2 weken niet meeten met Asy. (daar trouwens dan wel een datum voor prikken binnenkort)
As1981dinsdag 21 juni 2011 @ 21:21
Ik heb ook twee katten, dus je zult hem dan wel moeten wassen Asy (je wilde hem toch zelf wassen, ik wil het ook wel doen hoor). En de datum komt goed uit, ik ga 1 september op vakantie, dus zal hem iets eerder doorsturen.
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 21:21
prima vanyel! o/

jeetjejom, wup en keshet ik sluit aan hoor! Ik heb een naam hoog te houden :7
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 21:22
Keshet, wil jij een schone doek ontvangen?
Asyniurdinsdag 21 juni 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:18 schreef Vanyel het volgende:
As wil graag een bepaalde periode, weet niet of zij ook huisdierig is maar zo ja, moet Asy weer wassen.

Ik probeer hem vrijdag op de post te doen. Is dit wat?

Vanyel 24-jun
Keshet 8-jul => wassen
huuphuup 22-jul
Sugarsnap 5-aug
As1981 19-aug => wassen
Asyniur 2-sep
mrien 16-sep
Twinkly 30-sep
Wickie 14-okt
Zie PM.

As1981, ik was hem wel zelf. Geen enkel probleem...
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 21:31
dsfgadsg

[ Bericht 95% gewijzigd door Vanyel op 22-06-2011 18:14:09 ]
Asyniurdinsdag 21 juni 2011 @ 21:33
*O*
As1981dinsdag 21 juni 2011 @ 21:34
quote:
Datum is doorstuurdatum maar dat spreekt vast voor zich.
Blond dus hier, maar het is prima hoor :@
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 21:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:31 schreef Vanyel het volgende:
Ik probeer hem vrijdag op de post te doen.

Vanyel 24-jun
Keshet 8-jul
huuphuup 22-jul
Sugarsnap 5-aug
As1981 19-aug
mrien 2-sep
Twinkly 16-sep
Asyniur 30-sep
Wickie 14-okt

Datum is doorstuurdatum maar dat spreekt vast voor zich.
Prima wat mij betreft!

EDIT: Hij hoeft niet schoon wat mij betreft! Huup, zal ik 'm wassen voor 'ie naar jou komt?

EDIT86: Vanyel, ik weet niet waar je woont maar misschien is een mini-meet een optie? Dat ik 'm ophaal?

Ik maak morgen ff een lijstje voor mijn doek!
Sugarsnapdinsdag 21 juni 2011 @ 21:54
uitstekend!
WupWupdinsdag 21 juni 2011 @ 21:55
Ik ga een indio natur met 40% linnen op reis sturen. Het is een maat 6. Wie wil aansluiten? Er zijn nog geen data bekend en er kan vooralsnog in de volgorde geruild worden.

Het rijtje tot nu toe:

huup
asyniur
twinkly
jore
sugarsnap

Ik had bedacht dat huup 'm dan kan wassen en strijken, dan heeft zij geen last van asy's hond.

Voorwaarden:
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt.
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen alleen na overleg (muv huup dus, zie boven)
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.

Vergeet ik iets?
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 21:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:55 schreef WupWup het volgende:
Ik had bedacht dat huup 'm dan kan wassen en strijken, dan heeft zij geen last van asy's hond.
^O^ :D
WupWupdinsdag 21 juni 2011 @ 22:01
Ja hallo, ik wil 'm wel zacht terug natuurlijk :D
Het stond er dus ook heel bewust bij :P
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 22:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:55 schreef WupWup het volgende:
Ik ga een indio natur met 40% linnen op reis sturen. Het is een maat 6. Wie wil aansluiten? Er zijn nog geen data bekend en er kan vooralsnog in de volgorde geruild worden.

Het rijtje tot nu toe:

huup
asyniur
twinkly
jore
sugarsnap

Ik had bedacht dat huup 'm dan kan wassen en strijken, dan heeft zij geen last van asy's hond.

Voorwaarden:
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt.
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen alleen na overleg (muv huup dus, zie boven)
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.

Vergeet ik iets?
je zet me aan t werk ;( potverdepotver.

nee s goed. wel ff strijkinstructies geven ;) welke stand, wel of geen stoom, hoe lang en hoe vaak en weet ik wat nog meer... en geef ook ff aan hoe je em gewassen wil hebben. Drogen aan de lijn denk ik?
Joredinsdag 21 juni 2011 @ 22:06
Oh Keshet, mag ik Flieder ook proberen?
WupWupdinsdag 21 juni 2011 @ 22:08
Ik strijk echt alleen maar doekies en heb echt geen flauw benul van standen en stomen en wat je nog meer wilt weten :') Dus ehm, volg het labeltje en gebruik geen wasverzachter met het wassen. Drogen aan de lijn idd.
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 22:10
Ja kijk, toffe voorwaarden vertelde niemand mij.
Schaamteloze copypaste (met wat edits) van Wups voorwaarden gewoon omdat dat vast heel handig en verstandig is.

Voorwaarden voor de Zara coffe
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt. Behalve als je m als excuus voor meets gebruikt ;)
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen niet te heet (30 zou genoeg moeten zijn), geen eng wasmiddel, geen wasverzachter (azijn!!)
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.

Ik zie dat huup vraagt hoe vaak ze moet strijken. Graag alle deelnemers dagelijks strijken, ok? ;) O~)
Doek mag op de katoenstand gestreken (volgens mij 3 puntjes), met stoom is makkelijker, met strijkwater nog makkelijker en heb je meteen een zachter effect maar ik zou het er niet voor kopen als ik jou was.
WupWupdinsdag 21 juni 2011 @ 22:12
Strijkwater ja? Huup! Strijkwater!
huuphuupdinsdag 21 juni 2011 @ 22:14
quote:
12s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 22:12 schreef WupWup het volgende:
Strijkwater ja? Huup! Strijkwater!
ja, stuur je t mee?
zo niet kun je mn rug op. In een dubbele hammock, dat dan weer wel. :Y)
As1981dinsdag 21 juni 2011 @ 22:14
strijken? Wat is dat? Echt is strijk zelden iets. Heb ook geen strijkijzer, wel een soort van pers. Leuk klusje, van bijna niks strijken, naar het strijken van zo'n mega lap. Ik denk dat het een grotere uitdaging wordt dan het knopen. Ach, kijk moeders anders wel even lief aan tijdens een oppasdag ;)
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 22:14
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 22:14 schreef huuphuup het volgende:

[..]

ja, stuur je t mee?
zo niet kun je mn rug op. In een dubbele hammock, dat dan weer wel. :Y)
Oh wil je dat met mij ook proberen?

As, ik strijk ook niks, maar wel mn draagdoek.

Hoewel mijn nieuwe hopp rechtstreeks uit de droger (die mag dat) onder mijn kont is beland :)
As1981dinsdag 21 juni 2011 @ 22:17
Tegen de tijd dat hij hier is zal ik de instructies er nog eens op naslaan.

quote:
Hoewel mijn nieuwe hopp rechtstreeks uit de droger (die mag dat) onder mijn kont is beland :)
Op de rug van Huup? Of kan dit dan weer niet met een Hopp en zeg ik nu weer iets heel erg fout als leek zijnde? Zo ja, excuus.
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 22:20
Op mijn bureaustoel :)
Twinklydinsdag 21 juni 2011 @ 22:25
Huup, Nino is een 4!

Ik wil de doekjes van Keshet en Jeetjejom ook wel zacht maken :D
Is Wup's schuld, zij heeft mijn doekjesverslaving weer opgewekt met haar mooie Zara O+ en zachte Indio.

Strijken? :X
Vanyeldinsdag 21 juni 2011 @ 22:26
Wat zijn jullie toch allemaal altruïstisch!
Twinklydinsdag 21 juni 2011 @ 22:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 22:26 schreef Vanyel het volgende:
Wat zijn jullie toch allemaal altruïstisch!
Ja he, helemaal geen eigen belang O-)
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 22:41
Voor mijn doek is dit tot nu toe de lijst geloof ik?

HuupHuup
Sugarsnap
Asyniur
Jore
Twinkly

Ik vergeet vast mensen ( :@ )dus als je jezelf in het rijtje mist zie ik graag een aangevuld lijstje verschijnen!
mriendinsdag 21 juni 2011 @ 22:48
Is Flieder helemaal katoen Keshet?
Keshetdinsdag 21 juni 2011 @ 22:53
Volgens de beschrijving wel:
Made of 100% organic cotton. Jacquard weave.

Ik moet de doos er even bijzoeken om er 100% zeker van te zijn!
mriendinsdag 21 juni 2011 @ 22:59
Ik ben wel benieuwd naar het verschil tussen Flieder en Viola, maar ben bang dat ze wel heel erg op elkaar lijken :D Ik denk d'r ff over :)
Asyniurwoensdag 22 juni 2011 @ 08:10
Ik heb geen wasmiddel zonder wasverzachter. Die zit er al in.
Mag ik nou niet wassen Vanyel?
ik was mijn doeken gewoon zoals ik mijn gewone was ook was; het is maar een stuk stof hoor :D
Vanyelwoensdag 22 juni 2011 @ 08:40
Ik ook, maar was mijn gewone was ook zonder wasverzachter omdat dat spul meer risico op overgevoeligheid geeft en Dottir en ik hebben nogal een teer huidje ;)

Als je een goeie scheut azijn in het wasverzachterbakje gooit, trekt die de rotzooi er wel weer uit.
Sonnetje85woensdag 22 juni 2011 @ 10:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:19 schreef Jeetjejom het volgende:
Voor de 4 dus iig:
Asy
Sugarsnap

En wie nog wil, laat het maar weten, het heeft geen haast iig, want ik kan de komende 2 weken niet meeten met Asy. (daar trouwens dan wel een datum voor prikken binnenkort)
ik wil ook wel s een 4 proberen!
even kijken of ik ook kan rugdragen en een andere doek proberen. Mijn eigen doek moet ik te netjes mee knopen :') en dat kan ik niet :D
(heb een ellaroo LaRae)
McLaurawoensdag 22 juni 2011 @ 10:16
Hoe zit het met de Beco van Wickie?

Ik bedoel, als er nog geen reislijst is, mag die er dan komen? Ik heb er zin in!
wickiewoensdag 22 juni 2011 @ 11:12
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 10:16 schreef McLaura het volgende:
Hoe zit het met de Beco van Wickie?

Ik bedoel, als er nog geen reislijst is, mag die er dan komen? Ik heb er zin in!
Er is een lijst, staat ergens... Hij is nu bij Texelonia, jij bent erna *O*
We hadden anderhalve week per persoon bedacht.

Tex, zou jij dan hem rond 29 juni richting McLaura kunnen sturen? McLaura zou jij je adres aan Texelonia kunnen doorgeven?
:)

Oja, met alle doeken die op reis gaan misschien weer slim om alle lijstjes ook weer in de OP te zetten?
McLaurawoensdag 22 juni 2011 @ 11:19
quote:
1s.gif Op woensdag 22 juni 2011 11:12 schreef wickie het volgende:

[..]

Er is een lijst, staat ergens... Hij is nu bij Texelonia, jij bent erna *O*
We hadden anderhalve week per persoon bedacht.

Doe ik! En wie komt er na mij?
Solagratiawoensdag 22 juni 2011 @ 11:34
Het lijkt me ook leuk om doeken te proberen. Maar ik twijfel want ik heb nog nooit een doek geknoopt :+ Dus misschien is het dan helemaal niet handig om dat zo maar te doen, want dan wil ik het liefste ook gelijk maar rugdragen :7 Twijfel twijfel.
wickiewoensdag 22 juni 2011 @ 11:37
Ssserpente komt na jou McLaura, en daarna heeft Takjembah zich nog aangesloten. Ik zal vanavond een lijst met de laatste data maken.

Solagratia, je kan je ook nog bij de Beco aansluiten, dat is geen doek maar een SSC. Kan je ook mee rugdragen.
En ook met een doel meedoen hoor! Is leuk!
Vlinderwoensdag 22 juni 2011 @ 11:43
Ik kom de beco bij McLaura wel ff testen :+
Asyniurwoensdag 22 juni 2011 @ 12:13
Vanyel, prima. Dan gooi ik er wel een scheut azijn bij ;)
WupWupwoensdag 22 juni 2011 @ 12:47
Weljaaaa geef mij de schuld Twinkly :D

Huup, pas op wat je zegt want ik hou je er nog eens aan!
McLaurawoensdag 22 juni 2011 @ 12:48
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 11:37 schreef wickie het volgende:
Ssserpente komt na jou McLaura
^O^

Dan gaat hij het hele land door (van Friesland naar Zeeland) :D
mignonnewoensdag 22 juni 2011 @ 12:55
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:47 schreef WupWup het volgende:
Weljaaaa geef mij de schuld Twinkly :D

*, pas op wat je zegt want ik hou je er nog eens aan!
lijkt me enig! :D

wil je me ff aanpassen in t lijstje? En Vanyel enzo ook pretty plx?
WupWupwoensdag 22 juni 2011 @ 12:59
ben je zwanger ofzo :o
Jeetjejomwoensdag 22 juni 2011 @ 13:01
De beco hè, daar kan ik espen nog niet mee dragen toch, maar jorja wel hè?
Want als wickie hem niet nodig heeft wil ik hem na Takkembah wel eens testen O-)

Sonnetje, ik probeer het in mijn hersens op te slaan! En zodra Asy en ik iets hebben kunnen plannen maak ik het schema bekend hier :)
Of hij moet ivm allergiën eerst naar huup gaan, die date komt er toch wel hè Asy?
Wat jullie het beste uitkomt :)

(vinden jullie het erg als ik er een schriftje bij doe waar foto's en ervaringen in kunnen worden gedeeld?)
mignonnewoensdag 22 juni 2011 @ 13:07
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:59 schreef WupWup het volgende:
ben je zwanger ofzo :o
_O-
niet eens! zou overigens ook heel knap zijn en een groot mysterie opleveren :')

en ook geen plannen in die richting.
Vanyelwoensdag 22 juni 2011 @ 18:09
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 13:07 schreef mignonne het volgende:

[..]

_O-
niet eens! zou overigens ook heel knap zijn en een groot mysterie opleveren :')

en ook geen plannen in die richting.
Liefheidswaan... :X ;)
Vanyelwoensdag 22 juni 2011 @ 18:13
Nieuw en verbeterd lijstje voor de Zara Coffe mt 6

Vanyel 24-jun
Keshet 8-jul
champignonne 22-jul
Sugarsnap 5-aug
As1981 19-aug
mrien 2-sep
Twinkly 16-sep
Asyniur 30-sep
Wickie 14-okt
Datum is doorstuurdatum

Voorwaarden
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt. Behalve als je m als excuus voor meets gebruikt ;)
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen niet te heet (30 zou genoeg moeten zijn), geen eng wasmiddel, bij voorkeur geen wasverzachter en wel een fikse scheut azijn in t wasverzachterbakje (zacht zonder resten :))
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.
- Doek mag op de katoenstand gestreken (volgens mij 3 puntjes), met stoom is makkelijker, met strijkwater nog makkelijker en heb je meteen een zachter effect maar ik zou het er niet voor kopen als ik jou was.
Asyniurwoensdag 22 juni 2011 @ 18:24
Jeetjejom, ook zonder Zara wil ik wel met je daten hoor ;)
wickiewoensdag 22 juni 2011 @ 22:16
Vanyel, ik ben happy met mn laatste plaats *O*

Ik zou het Becolijstje nog even updaten:
Huuphuup - al geweest
Kaatjejannie - al geweest
Texelonia - momenteel doorsturen op 29 juni
McLaura - doorsturen op 9 juli
Ssserpente - doorsturen op 20 juli
Takkembah - doorsturen op 30 juli
Jeetjejom - terugsturen op 10 augustus

Jeetjejom, hoe oud is Espen tegen die tijd? En hoe zwaar is hij nu? Ik denk dat je Espen er al wel mee kan dragen dan hoor. Zeker als je een baby-insert erbij zou hebben (die zit er nu niet bij, maar Octo heeft aangeboden destijds die van haar wel te willen uitlenen).
Jeetjejomwoensdag 22 juni 2011 @ 23:23
Espen is dan 4 maanden. Hij weegt nu net geen 5kg denk ik....
Vanyelvrijdag 24 juni 2011 @ 12:52
Zara is onderweg!
Asyniurvrijdag 24 juni 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 12:52 schreef Vanyel het volgende:
Zara is onderweg!
En ik moet wachten tot sept -O-
Vanyelvrijdag 24 juni 2011 @ 13:59
Ja dat was iets met allerlei wensen van allerlei mensen.. Vind je t heel erg?
Hij komt zo wel lekker een stuk zachter aan!
Asyniurvrijdag 24 juni 2011 @ 14:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 13:59 schreef Vanyel het volgende:
Ja dat was iets met allerlei wensen van allerlei mensen.. Vind je t heel erg?
Hij komt zo wel lekker een stuk zachter aan!
nee joh, dan had ik het wel eerder gezegd.
Vandaar ook de ;) als pi
Vanyelvrijdag 24 juni 2011 @ 16:20
Ohja, die dingen mis ik altijd.
Asyniurvrijdag 24 juni 2011 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 16:20 schreef Vanyel het volgende:
Ohja, die dingen mis ik altijd.
ik kijk er altijd pas naar als ik denk: huh?
Keshetzondag 26 juni 2011 @ 22:02
Zara is gisteren veilig bij me gearriveerd! *O*

Ik vind 't een mooie doek maar heb 'm nog niet gebruikt; het is een beetje te warm om te dragen nu vind ik!
Hopelijk koelt het snel af. :D
Keshetdinsdag 28 juni 2011 @ 18:32
Update: Doek ligt nog mooi te zijn in zijn doos. Veeeeel te warm voor stof om een mensch heen!
Asyniurdinsdag 28 juni 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 18:32 schreef Keshet het volgende:
Update: Doek ligt nog mooi te zijn in zijn doos. Veeeeel te warm voor stof om een mensch heen!
Ja maar jamaar, ik moet al wachten tot sept en dadelijk is ie dan nog niet zacht! :o
mignonnedinsdag 28 juni 2011 @ 19:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 18:32 schreef Keshet het volgende:
Update: Doek ligt nog mooi te zijn in zijn doos. Veeeeel te warm voor stof om een mensch heen!
mishandel em tot hangmat anders! ^O^
Vanyelwoensdag 29 juni 2011 @ 07:57
Inmiddels is het afgekoeld. Aan het werk! ;)
mignonnewoensdag 29 juni 2011 @ 08:54
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 07:57 schreef Vanyel het volgende:
Inmiddels is het afgekoeld. Aan het werk! ;)
:D! psies. chopchop!

en foto's! plx? pretty plx? van Emma in de doek O+
Keshetwoensdag 29 juni 2011 @ 11:42
Ik vond het zelfs te warm om te vingerhaken met de doek! _O-

Hebben jullie even geluk dat ik vandaag, met dit miezerweer, vrij ben! ;) We gaan zo lekker op stap met z'n tweetjes en Emma gaat natuurlijk in de doek!
U hoort later weer van mij! *O*

Over. :+
Asyniurwoensdag 29 juni 2011 @ 19:24
Nou nou nou?
McLauradonderdag 30 juni 2011 @ 20:50
Beco is hier gearriveerd vandaag, bedankt Texelonia!
wickiedonderdag 30 juni 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juni 2011 20:50 schreef McLaura het volgende:
Beco is hier gearriveerd vandaag, bedankt Texelonia!
Fijn :) Veel plezier!!

Tex, wat vond je van de Beco?

Keshet??? Foto's???
McLauradonderdag 30 juni 2011 @ 21:00
Oh, en jij bedankt voor het beschikbaar stellen van Beco natuurlijk, Wickie!
McLauravrijdag 1 juli 2011 @ 15:17
Ik kan er helemaal niks mee. Banden krijg ik niet versteld (wel los, maar aantrekken van de banden om de 'zitting' gaat niet).

En er mist een hoesje om de bovenste bandjes. Zit aan de ene kant wel en aan de andere kant niet.

[ Bericht 11% gewijzigd door McLaura op 01-07-2011 15:22:48 ]
mignonnevrijdag 1 juli 2011 @ 16:45
Dat aantrekken van die banden ging hier prima :? niet heel soepeltjes maar wel prima verder
McLauravrijdag 1 juli 2011 @ 18:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 16:45 schreef mignonne het volgende:
Dat aantrekken van die banden ging hier prima :? niet heel soepeltjes maar wel prima verder
Losmaken gaat prima, maar weer kleiner maken gaat voor geen meter. Oftewel passend maken lukt me niet. Ik gooi dan ook gelijk de draagdoek in de ring en hoor graag van Ssserpente of het goed is dat hij eerder naar haar komt.

en gatver, wat haat ik comic sansdag
oekevrijdag 1 juli 2011 @ 18:43
Ik weet niet hoe dat bij de Beco zit, maar bij de Boba gaat dat ook zwaar.
Het helpt om het einde van de band naar achter te trekken, onder je arm door zeg maar. Ipv naar voren te trekken. Dan gaat het aantrekken een stuk makkelijker.
Hm, moeilijk uit te leggen.
Zonde om snel op te geven, even proberen zonder kind erin?

En idem wb deze cs-dag. :N
laiveneertiekjevrijdag 1 juli 2011 @ 19:09
Keshet, zou ik ook mee kunnen doen met jouw doek?

En Vanyel, ook met die van jou?
texeloniavrijdag 1 juli 2011 @ 19:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 18:43 schreef oeke het volgende:
Ik weet niet hoe dat bij de Beco zit, maar bij de Boba gaat dat ook zwaar.
Ik heb de Beco, Manduca en Boba geprobeerd en vond de Boba juist het allermakkelijkst met verstellen ;)
texeloniavrijdag 1 juli 2011 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juni 2011 20:59 schreef wickie het volgende:

Tex, wat vond je van de Beco?
Moet zeggen dat ik hem niet heel veel gebruikt heb :@ vanwege drukte, chaos en warmte enzow. En heb helaas ook geen foto's gemaakt.
Ik vond dat harnasje niet zo heel handig. Maar afgezien daarvan droeg hij fijn en zat het prima! Bedankt voor het lenen!

Ik heb aan verschillende SSC-reizen meegedaan en inmiddels een Wompat besteld, omdat die in meerdere maten verkrijgbaar is en dus waarschijnlijk wat langer mee gaat. Maar vond het erg fijn wat verschillende dingen te kunnen uitproberen.
WupWupvrijdag 1 juli 2011 @ 19:59
Ik kan niet spreken voor de beco, maar bij de boba trek je de bandjes het beste precies in de richting waar hij vandaan komt. Anders krijg je ze inderdaad niet of nauwelijks aangetrokken.
wickievrijdag 1 juli 2011 @ 21:42
McLaura, wat Oeke zegt over aanspannen, maar als het niet lukt dan is het jammer maar zo zei het :* (ik vind fijn, dat ik mensen een kans kan geven het te proberen). Je kan anders nog even kijken naar filmpjes op de Beco site zelf, daar hebben ze ook instructiefilmpjes staan volgens mij.
En het is inderdaad een gefriemel, zeker met een ouder kindje is de harnas niet echt prettig, vind ik persoonlijk (dat is ook waarom ik een Gemini heb gekocht, die heeft geen harnas).

[ Bericht 8% gewijzigd door wickie op 01-07-2011 21:57:40 ]
oekevrijdag 1 juli 2011 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 19:50 schreef texelonia het volgende:
Ik heb de Beco, Manduca en Boba geprobeerd en vond de Boba juist het allermakkelijkst met verstellen ;)
Nu ik weet hoe het moet is het ook geen probleem meer. Maar ik trok altijd aan dat bandje van me af, terwijl het beter is naar beneden langs je zij te trekken.
Wat WupWup dus duidelijker kan zeggen. :D
Keshetvrijdag 1 juli 2011 @ 22:02
Laivedinges, natuurlijk mag dat! *O* Hoe meer zielen hoe meer draagcomfort! :D

Ik heb nog geen foto's; ik ga D. morgen even aan het werk zetten! Ik vind 'm wel fijn dragen! O+
*plant afspraak met kapper, beautysalon, etc.*
McLauravrijdag 1 juli 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 21:42 schreef wickie het volgende:
McLaura, wat Oeke zegt over aanspannen, maar als het niet lukt dan is het jammer maar zo zei het :* (ik vind fijn, dat ik mensen een kans kan geven het te proberen). Je kan anders nog even kijken naar filmpjes op de Beco site zelf, daar hebben ze ook instructiefilmpjes staan volgens mij.
En het is inderdaad een gefriemel, zeker met een ouder kindje is de harnas niet echt prettig, vind ik persoonlijk (dat is ook waarom ik een Gemini heb gekocht, die heeft geen harnas).
Ik krijg het niet voorelkaar met Thijs op mijn rug, en ook niet als ik Thijs eerst probeer 'in te pakken' en hem dan omdoe. Ik ben gewoon niet zo van dat geklooi (en dat ligt ongetwijfeld aan mij en niet aan Beco <3)

Ik hoor graag of Sssserpente klaar is om te ontvangen, dan gaat ie weer op reis!
Vanyelvrijdag 1 juli 2011 @ 22:53
Nieuw en verbeterd lijstje voor de Zara Coffe mt 6

Vanyel 24-jun
Keshet 8-jul
champignonne 22-jul
Sugarsnap 5-aug
As1981 19-aug
mrien 2-sep
Twinkly 16-sep
Asyniur 30-sep
Wickie 14-okt
Oliebeestje ;) 28-okt
Datum is doorstuurdatum

Of wil Wickie graag nog even extra uitstel voor ze haar verse baby erin moet hijsen?
wickievrijdag 1 juli 2011 @ 23:07
Ik zou graag op 14okt. blijven, mooie draagperiode met mn minimuppie O+

Je hebt een flinke lijst, ik denk wel dat jij een zachte, ingedragen doek terug gaat krijgen :Y
Keshetvrijdag 1 juli 2011 @ 23:12
8 juli, check! :D
Champignonnetje, PM jij je adres nog even voor die tijd?
Vanyelvrijdag 1 juli 2011 @ 23:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 23:07 schreef wickie het volgende:
Ik zou graag op 14okt. blijven, mooie draagperiode met mn minimuppie O+

Je hebt een flinke lijst, ik denk wel dat jij een zachte, ingedragen doek terug gaat krijgen :Y
Ik hoop het O+
De nieuwe zijn heus heerlijk zacht en fijn, maar ik mis wel de lekker spitse uiteinden van de Zara. Die knoopt veel kleiner (als je de doek opmaakt). Ben benieuwd of de leners dat ook gaan vinden.
wickievrijdag 1 juli 2011 @ 23:48
Ik heb een Jade en ik ben dol op de aflopende punten. Ik ben vooral benieuwd naar het draagverschil tussen de Jade en de Zara. En ik vind de kleur geweldig mooi. Oftewel, ik kan niet wachten!
Vanyelzaterdag 2 juli 2011 @ 07:21
Dan is oktober best ver weg ;)
mignonnezaterdag 2 juli 2011 @ 07:58
Dat vind ik ook hoor Vanyel :Y die punten zijn enorm fijn
_Bar_zaterdag 2 juli 2011 @ 09:15
wat voor iets is de beco dan? :@ Tot hoeveel kg kun je daar dan mee dragen?
want met bovenstaande namen, heb ik zoiets zou dit dan iets voor Roy kunnen zijn.
WupWupzaterdag 2 juli 2011 @ 11:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 21:55 schreef WupWup het volgende:
Ik ga een indio natur met 40% linnen op reis sturen. Het is een maat 6. Wie wil aansluiten? Er zijn nog geen data bekend en er kan vooralsnog in de volgorde geruild worden.

Het rijtje tot nu toe:

huup
asyniur
twinkly
jore
sugarsnap

Ik had bedacht dat huup 'm dan kan wassen en strijken, dan heeft zij geen last van asy's hond.

Voorwaarden:
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt.
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen alleen na overleg (muv huup dus, zie boven)
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.

Vergeet ik iets?
Zijn er nog mensen die willen aansluiten? Hij gaat pas vanaf 2e helft van juli op reis, voorkeuren voor data kunnen nog aangegeven worden.
Takkembahzaterdag 2 juli 2011 @ 12:14
Ik twijfeeeeeeeel, tot wanneer kan ik aanhaken?
WupWupzaterdag 2 juli 2011 @ 12:24
Totdat de laatste hem weer terug naar mij stuurt ;) Alleen je kunt nu nog een voorkeur voor data opgeven en als je achteraan moet sluiten natuurlijk niet meer.
wickiezaterdag 2 juli 2011 @ 13:34
Wupwup, ik sluit graag aan als ik ergens na half september in de lijst kan (als er dus genoeg gegadigden zijn). Ben 8 september uitgerekend namelijk en verwacht wel weer overtijd te lopen.

Dus als het gaat met de data dan sluit ik me graag aan :)

Ben wel benieuwd naar een indio.
Jorezaterdag 2 juli 2011 @ 13:37
Ha leuk! Ik wil dan wel een beetje vroeg in de reis, als het mag.
WupWupzaterdag 2 juli 2011 @ 13:52
huup 20 juli - 2 aug (ivm allergie katten + honden als eerste)
asyniur 3 aug - 16 aug (ivm kattenallergie tweede)
jore 17 aug - 30 aug (zo vroeg mogelijk)
twinkly 31 aug - 13 sep
sugarsnap 14 sep - 27 sep
wickie 28 sep - 11 okt (na half september)

Als ik het goed heb gezien, is er nu geen overlap met Vanyels reisdoek, behalve bij wickie. Als er nog iemand wil meedoen, dan kan wickie weer doorschuiven.
wat een bevalling dat puzzelen met schema's zeg
Asyniurzaterdag 2 juli 2011 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 13:52 schreef WupWup het volgende:
huup 20 juli - 2 aug (ivm allergie katten + honden als eerste)
asyniur 3 aug - 16 aug (ivm kattenallergie tweede)
jore 17 aug - 30 aug (zo vroeg mogelijk)
twinkly 31 aug - 13 sep
sugarsnap 14 sep - 27 sep
wickie 28 sep - 11 okt (na half september)

Als ik het goed heb gezien, is er nu geen overlap met Vanyels reisdoek, behalve bij wickie. Als er nog iemand wil meedoen, dan kan wickie weer doorschuiven.
wat een bevalling dat puzzelen met schema's zeg
Voor mij is dat perfect!
wickiezaterdag 2 juli 2011 @ 22:11
Vanyel, kan je mij en Laiverniertiekje (als je dat goed vindt) omdraaien? Dan overlappen de indio en jou zara elkaar niet en kan ik van beide doeken volledig genieten :s)
Sugarsnapzaterdag 2 juli 2011 @ 23:18
Voor mij is het ook goed, Wup
laiveneertiekjezondag 3 juli 2011 @ 08:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 22:11 schreef wickie het volgende:
Vanyel, kan je mij en Laiverniertiekje (als je dat goed vindt) omdraaien? Dan overlappen de indio en jou zara elkaar niet en kan ik van beide doeken volledig genieten :s)
Ik vind het goed
Vanyelmaandag 4 juli 2011 @ 22:50
Oh ja ik ook, moet t lijstje alleen nog ff aangepast.
wickiemaandag 4 juli 2011 @ 22:53
*O*
Oreadinsdag 5 juli 2011 @ 19:59
Is er animo om Karmin Fische 6 met linnen te proberen?

Ik denk dat ik hem uit de verkoop ga halen voorlopig, maar hij is nog nagenoeg nieuw en kan wel wat aandacht gebruiken om zachter en soepeler te worden!

Het is een dikkere doek (door de 50% linnen). Beginnende dragers mogen zich ook aanmelden, maar het kan wat lastiger zijn om te knopen dan....

Deze foto geeft de kleur wel het meest kleur-echt weer.. Hij lijkt rozig van een afstandje, maar is wel degelijk rood..

p1000319.jpg
p1000320.jpg

[ Bericht 8% gewijzigd door Orea op 05-07-2011 20:18:25 ]
Vanyeldinsdag 5 juli 2011 @ 20:11
Nieuw en verbeterd lijstje voor de Zara Coffe mt 6

Vanyel 24-jun
Keshet 8-jul
champignonne 22-jul
Sugarsnap 5-aug
As1981 19-aug
mrien 2-sep
Twinkly 16-sep
Asyniur 30-sep
Oliebeestje ;)14-okt
Wickie 28-okt
Datum is doorstuurdatum
Asyniurdinsdag 5 juli 2011 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 juli 2011 19:59 schreef Orea het volgende:
Is er animo om Karmin Fische 6 met linnen te proberen?

Ja ik! Zie PM
As1981dinsdag 5 juli 2011 @ 21:05
Ik ga eerst maar eens kijken of ik iets met de doek van Vanyel kan Orea. Misschien als dat lukt dat ik wel verschillende doeken wil proberen om te kijken wat het beste bij mij past.
Gelukkig heeft Pvoesss aangeboden dat ze me wilt helpen als ik de doek binnen heb.
oekedinsdag 5 juli 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 juli 2011 19:59 schreef Orea het volgende:
Is er animo om Karmin Fische 6 met linnen te proberen?
Joehoe, ik ook! Doen we een meet? O-)
Oreawoensdag 6 juli 2011 @ 09:44
Ja! :D (kunnen er een deels-Artis meetje van maken?)

Maar 2 nu! Nog meer gegadigden?

Asy, ik ga mijn best doen! Even kijken hoeveel mensen er nog bijkomen, dan plan ik zo gunstig mogelijk in!
Ssserpentedonderdag 7 juli 2011 @ 14:19
Er is hier een beco gearriveerd! *O*

McLaura wees me erop dat ik me daarvoor had opgegeven. Ik kan het me werkelijk niet meer herinneren. 8)7 Van wie is ie, hoe lang mag ik 'm houden en waar moet ie strakjes naartoe? :@
Asyniurdonderdag 7 juli 2011 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2011 14:19 schreef Ssserpente het volgende:
Er is hier een beco gearriveerd! *O*

McLaura wees me erop dat ik me daarvoor had opgegeven. Ik kan het me werkelijk niet meer herinneren. 8)7 Van wie is ie, hoe lang mag ik 'm houden en waar moet ie strakjes naartoe? :@
:D
Ssserpentedonderdag 7 juli 2011 @ 14:27
Soms ben ik echt zo dement als een deur. ):O
Asyniurdonderdag 7 juli 2011 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2011 14:27 schreef Ssserpente het volgende:
Soms ben ik echt zo dement als een deur. ):O
Als ik in sept opeens een doek heb, zal ik ook wel even zoiets hebben van:huh?
Mag jij mij dan uitlachen goed? O+
btw ik heb er tests voor, als jij dan met Lente komt, dan test ik jou O+
Ssserpentedonderdag 7 juli 2011 @ 14:30
Op alzheimer? :D

Haha, da's goed, hoor!
wickiedonderdag 7 juli 2011 @ 15:11
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2011 14:19 schreef Ssserpente het volgende:
Er is hier een beco gearriveerd! *O*

McLaura wees me erop dat ik me daarvoor had opgegeven. Ik kan het me werkelijk niet meer herinneren. 8)7 Van wie is ie, hoe lang mag ik 'm houden en waar moet ie strakjes naartoe? :@
:D
Hij is van mij. Ik zit nu op werk, zal vanavond even opspeuren waar je hem hierna heen mag sturen.
Het staat wel ergens, hier of in het vorige deel.

Veel plezier ermee!
Takkembahdonderdag 7 juli 2011 @ 16:52
Hey demente deur :+

de beco moet naar mij en je inbox is full :D
Ssserpentedonderdag 7 juli 2011 @ 20:22
GroteFoto-4OHGS6LP.jpg

Oh ja, goed dat je het zegt, Takka. Was het vergeten. :+ Ga ff wat weggooien.

Het dichtmaken heeft Nils en mij bijna onze relatie gekost, maar na een kwartiertje zat ie. Zonder handleiding. :+ We hebben een stukje gewandeld (nee, niet op deze schoenen) en ik had best wel last van de clipjes op m'n schouders. Meer mensen?

[ Bericht 37% gewijzigd door Ssserpente op 07-07-2011 20:30:48 ]
_Bar_maandag 11 juli 2011 @ 01:17
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 22:16 schreef wickie het volgende:
Vanyel, ik ben happy met mn laatste plaats *O*

Ik zou het Becolijstje nog even updaten:
Huuphuup - al geweest
Kaatjejannie - al geweest
Texelonia - momenteel doorsturen op 29 juni
McLaura - doorsturen op 9 juli
Ssserpente - doorsturen op 20 juli
Takkembah - doorsturen op 30 juli
Jeetjejom - terugsturen op 10 augustus

Jeetjejom, hoe oud is Espen tegen die tijd? En hoe zwaar is hij nu? Ik denk dat je Espen er al wel mee kan dragen dan hoor. Zeker als je een baby-insert erbij zou hebben (die zit er nu niet bij, maar Octo heeft aangeboden destijds die van haar wel te willen uitlenen).
Hmmm zouden roy en ik nog aan kunnen sluiten, liefste voor eind september. Als het niet kan volgende keer weer.
Jeetjejommaandag 11 juli 2011 @ 11:59
Ik dacht toch echt dat ik 4 mensen had die de Zara maat 4 wilden proberen.....

Maar tot nu toe heb ik
Asyniur, Huup en Sugarsnap.

IVM de allergieën lijkt me de volgorde Huup, Asy en Sugar het handigste.

Ik wil hem proberen eind deze week op te sturen, of heeft Huup nu heel veel doeken thuis en komt het echt niet gelegen?

En dan 3 weken ieder houden en doorsturen naar de volgende?

Dus als nog iemand erbij wil komen, pm even (of via FB of Twitter, want daar ben ik meer te vinden dan hier)!

In principe zou de volgorde dan zijn:
Huup 16 juli - 5 augustus
Asy 6- 27 augustus
Sugar 30 augstus - 20 september

De voorwaarden zijn natuurlijk schaamteloos gejat;
Voorwaarden voor de Zara coffe
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt. Behalve als je m als excuus voor meets gebruikt ;)
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen niet te heet (30 zou genoeg moeten zijn), geen eng wasmiddel, geen wasverzachter (azijn!!)
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.

Laten jullie even weten of het nog akkoord is allemaal.
En Huup, ik heb katten, dus je moet hem even wassen (mij maakt het eigenlijk niet uit met wat en hoe, zolang hij niet met bleek gewassen wordt ben ik al snel tevreden hoor)
Sugarsnapmaandag 11 juli 2011 @ 13:19
Ik ga ermee akkoord, heb er nu al zin in o¤m zoveel doekkies te proberen
mignonnemaandag 11 juli 2011 @ 13:34
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 11:59 schreef Jeetjejom het volgende:
Ik dacht toch echt dat ik 4 mensen had die de Zara maat 4 wilden proberen.....

Maar tot nu toe heb ik
Asyniur, Huup en Sugarsnap.

IVM de allergieën lijkt me de volgorde Huup, Asy en Sugar het handigste.

Ik wil hem proberen eind deze week op te sturen, of heeft Huup nu heel veel doeken thuis en komt het echt niet gelegen?

En dan 3 weken ieder houden en doorsturen naar de volgende?

Dus als nog iemand erbij wil komen, pm even (of via FB of Twitter, want daar ben ik meer te vinden dan hier)!

In principe zou de volgorde dan zijn:
Huup 16 juli - 5 augustus
Asy 6- 27 augustus
Sugar 30 augstus - 20 september

De voorwaarden zijn natuurlijk schaamteloos gejat;
Voorwaarden voor de Zara coffe
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt. Behalve als je m als excuus voor meets gebruikt ;)
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen niet te heet (30 zou genoeg moeten zijn), geen eng wasmiddel, geen wasverzachter (azijn!!)
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.

Laten jullie even weten of het nog akkoord is allemaal.
En Huup, ik heb katten, dus je moet hem even wassen (mij maakt het eigenlijk niet uit met wat en hoe, zolang hij niet met bleek gewassen wordt ben ik al snel tevreden hoor)
Ik krijg als het goed is komende week vanyel's doek al dus misschien is het handiger om mij en Asy toch maar om te ruilen? Dan gooi ik hem hier thuis wel in de wasmachine na aankomst :) dat overleef ik wel hoor ;)
Vanyelmaandag 11 juli 2011 @ 13:44
Vandaag of morgen als het goed is zelfs.
Toch?
mignonnemaandag 11 juli 2011 @ 13:50
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 13:44 schreef Vanyel het volgende:
Vandaag of morgen als het goed is zelfs.
Toch?
op maandagen worden er geen tnt-pakketjes bezorgd dus ik ga uit van morgen ja :)
Jeetjejommaandag 11 juli 2011 @ 13:53
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 13:34 schreef mignonne het volgende:

[..]

Ik krijg als het goed is komende week vanyel's doek al dus misschien is het handiger om mij en Asy toch maar om te ruilen? Dan gooi ik hem hier thuis wel in de wasmachine na aankomst :) dat overleef ik wel hoor ;)
Dan schuif ik alles een week op, want Asy komt toch volgende week bij mij langs, dus dat is dan budgettechnisch iets handiger :D
wickiemaandag 11 juli 2011 @ 20:25
quote:
1s.gif Op maandag 11 juli 2011 01:17 schreef _Bar_ het volgende:

[..]

Hmmm zouden roy en ik nog aan kunnen sluiten, liefste voor eind september. Als het niet kan volgende keer weer.
Bar tuurlijk kan dat! Jeetjejom, kan jij hem dan doorsturen naar Bar?
Ik heb even geen idee wat de data nu zijn omdat Mclaura hem eerder heeft doorgestuurd.
Ssserpente geef jij een seintje als je hem doorstuurd? Dan pas ik even de datumlijst aan.
Ssserpentemaandag 11 juli 2011 @ 20:39
Volgens het lijstje moet ik 'm de 20e doorsturen, maar ik heb geen idee hoeveel dagen ik 'm nu eerder van Laura heb gekregen.
Asyniurmaandag 11 juli 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 13:53 schreef Jeetjejom het volgende:

[..]

Dan schuif ik alles een week op, want Asy komt toch volgende week bij mij langs, dus dat is dan budgettechnisch iets handiger :D
*O*
WupWupmaandag 11 juli 2011 @ 20:52
mignonne, niet om het één of ander, maar mijn reisdoek heb je vanaf de 20e ;)
wickiemaandag 11 juli 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 20:39 schreef Ssserpente het volgende:
Volgens het lijstje moet ik 'm de 20e doorsturen, maar ik heb geen idee hoeveel dagen ik 'm nu eerder van Laura heb gekregen.
Houd die datum maar gewoon aan, dan heb je hem gewoon ietsjes langer :)
Asyniurmaandag 11 juli 2011 @ 20:57
Orea, ging jij die van jou nog versturen?
draculettetjemaandag 11 juli 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 20:49 schreef wickie het volgende:
Huuphuup
Kaatjejannie
Texelonia
McLaura
Ssserpente

(moet alleen nog even de data erbij zetten)

Draculettetje wil je graag meedoen met de Beco?
ik ben dit topic helemaal vergeten.....

maar als er ergens nog een plekje is graag!
wickiemaandag 11 juli 2011 @ 21:30
Draculettetje er is nog plek hoor. Ik heb hem niet nodig binnenkort, dus aansluiten kan gewoon :)

De lijst is dan nu als volgt:
Huuphuup - al geweest
Kaatjejannie - al geweest
Texelonia - al geweest
McLaura - al geweest
Ssserpente - doorsturen op 20 juli
Takkembah - doorsturen op 30 juli
Jeetjejom - doorsturen op 10 augustus
Bar - doorsturen op 20 augustus
Draculettetje - terugsturen op 31 augustus
draculettetjemaandag 11 juli 2011 @ 21:37
ow fijn! hoe gaat dat met adres enzo?

hoop dat ik het rugdragen door krijg, lukt me niet echt
wickiemaandag 11 juli 2011 @ 21:39
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 21:37 schreef draculettetje het volgende:
ow fijn! hoe gaat dat met adres enzo?

hoop dat ik het rugdragen door krijg, lukt me niet echt
Je kan tzt je adres doorgeven aan Bar, je krijgt van mij weer mijn adres om hem terug te sturen.
draculettetjemaandag 11 juli 2011 @ 21:42
ok dank je! gaat helemaal goed komen!
WupWupmaandag 11 juli 2011 @ 21:59
Je mag ook aansluiten bij mijn doek als je wilt. Het is een witte indio maat 6 met linnen.
mignonnemaandag 11 juli 2011 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 20:52 schreef WupWup het volgende:
mignonne, niet om het één of ander, maar mijn reisdoek heb je vanaf de 20e ;)
DOH!

potver...

eh... mag ik ook achteraan t lijstje van 3 dan Jeetjejom? :@ als t kan? prettyplease?

zie je, dat krijg je van de gedoekensloer, vroeger of later raak je de draad kwijt (huhu woordspeling :') )
Sonnetje85dinsdag 12 juli 2011 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 11:59 schreef Jeetjejom het volgende:
Ik dacht toch echt dat ik 4 mensen had die de Zara maat 4 wilden proberen.....

Maar tot nu toe heb ik
Asyniur, Huup en Sugarsnap.

IVM de allergieën lijkt me de volgorde Huup, Asy en Sugar het handigste.

Ik wil hem proberen eind deze week op te sturen, of heeft Huup nu heel veel doeken thuis en komt het echt niet gelegen?

En dan 3 weken ieder houden en doorsturen naar de volgende?

Dus als nog iemand erbij wil komen, pm even (of via FB of Twitter, want daar ben ik meer te vinden dan hier)!

In principe zou de volgorde dan zijn:
Huup 16 juli - 5 augustus
Asy 6- 27 augustus
Sugar 30 augstus - 20 september

De voorwaarden zijn natuurlijk schaamteloos gejat;
Voorwaarden voor de Zara coffe
- Verzenden met TNT of DHL pakketpost. De trace code per pm naar mij en degene naar wie je verstuurt. Behalve als je m als excuus voor meets gebruikt ;)
- Doek bij ontvangst nakijken op vlekken, losse draden, scheuren of andere bijzondere dingen. Als ik binnen 24 uur na ontvangst niks heb gehoord, ga ik ervan uit dat je niks van dat al hebt gezien.
- Wassen niet te heet (30 zou genoeg moeten zijn), geen eng wasmiddel, geen wasverzachter (azijn!!)
- Mocht er iets gebeuren met de doek terwijl jij hem in bezit hebt, waardoor hij werkelijk onbruikbaar raakt, dan vraag ik een vergoeding.

Laten jullie even weten of het nog akkoord is allemaal.
En Huup, ik heb katten, dus je moet hem even wassen (mij maakt het eigenlijk niet uit met wat en hoe, zolang hij niet met bleek gewassen wordt ben ik al snel tevreden hoor)
Ik was denk ik nummer 4 :P
Keshetwoensdag 13 juli 2011 @ 19:05
Vanyels Zara is volgens Track&Trace aangekom bij Mignonne! Kunt u dat bevestigen?

Ik heb niet heel veel gebruik kunnen maken van de doek; eerst vond ik het te warm, toen was Emma even ziek en ik was onverwachts veel drukker dan gepland. Kwam allemaal net verkeerd uit dus.

Ik vond het een mooie doek! Ik zou zelf de doek niet uitgekozen hebben vanwege de kleur maar in 't echt is het echt een mooie, warme kleur! O+ Hij staat me niet, maar daar kan de doek niks aan doen. :D

Qua dragen vond ik het even wennen; hij is inderdaad nog wat stug. Ik ben ook geen doeken gewend met zulke punten eraan maar dat went snel!

Al met al een mooie, fijne doek! Hopelijk kunnen de volgende draagsters 'm nog een stuk zachter maken voor Vanyels Dottir! O+

Door de chaos hier heb ik geen foto's gemaakt bedacht ik toen de doek op 't postkantoor lag. :')
mignonnewoensdag 13 juli 2011 @ 20:09
ja! hij is hier!
door wat gedoetjes heb ik de doos nog niet open gemaakt, maar ik vertrouw erop dat ie er gewoon inzit :+ we gaan em eens fijn mishandelen deze week :Y)
mignonnewoensdag 13 juli 2011 @ 20:09
ohja en zondag gaan we naar de efteling dus dan kan ie mooi mee *O*
Vanyelwoensdag 13 juli 2011 @ 20:34
Lekker overheen kotsen :D ^O^

En wel kijken hoor!
Vanyelvrijdag 15 juli 2011 @ 20:16
Al open?
mignonnevrijdag 15 juli 2011 @ 20:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 juli 2011 20:16 schreef Vanyel het volgende:
Al open?
:D ja de doos is open :9 ik vind em mooi qua kleur O+ maar ik hou wel van bruin, dat scheelt :+ nog niet gebruikt though, morgen gaan we weg en dan gebruik ik em. We zouden eigenlijk naar de efteling gaan zondag maar dat staat op losse schroeven vanwege t weer. Achja.

Hoe dan ook, ik heb wel weer zin in een rugdraagpoging met mini en met maxi dus dat ga k morgen eens doen *O*

Het voordeel van deze doek is dat ie een beetje normaal combineert met mn eigen kleding :') met mn eigen zara voel ik me toch altijd een beetje Pipo ofzo :D
Vanyelvrijdag 15 juli 2011 @ 20:27
Dat kan ik me eerlijk gezegd wel voorstellen ;)
Jeetjejommaandag 18 juli 2011 @ 12:51
Mignonne, tuurlijk mag dat!
Asyniur komt vrijdag naar mij toe, dan neemt zij hem mee en dan zal ik ook voor die tijd de doorgeefdatums hier posten....

En ik moet hier echt me vaker laten zien.... Sorry maar drukdruk jeweetz
MeNicole2maandag 18 juli 2011 @ 15:59
Nu september steeds dichterbij komt wil ik me toch meer gaan verdiepen in de doeken. en eventueel weer mee doen met een reisdoek. Ik heb nu alleen een bamboe en wil heel graag nog een doek. Maar ik zou niet weten welke. Dus als ik voor eind september nog ergens bij aan zou kunnen sluiten? Ben 17 september uitegeteld dus als het oktober word is ook helemaal goed. Iemand een tip welke ik dan beste kan doen?
Vanyelmaandag 18 juli 2011 @ 16:18
Zeg mignonne, Efteling nog gedaan?
Takkembahdinsdag 19 juli 2011 @ 18:05
De Beco is binnen :D

En nu gaan klooien met die gespen, ik zie hier al iets soortgelijks in het verschiet als de opmerking van Ssserpente over relaties enzo :P
WupWupdinsdag 19 juli 2011 @ 21:26
Indio met linnen is vandaag op pad gegaan. Eerste halte: mignonne.
Vanyeldinsdag 19 juli 2011 @ 21:28
Die mignonne is angstaanjagend stil.
WupWupdinsdag 19 juli 2011 @ 21:33
Die verzamelt gewoon alle reisdoeken en laat vervolgens nooit meer van zich horen.
Vanyeldinsdag 19 juli 2011 @ 21:37
Dat wetende stuur jij net je indio die kant op?
mignonnedinsdag 19 juli 2011 @ 21:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 21:37 schreef Vanyel het volgende:
Dat wetende stuur jij net je indio die kant op?
:D

skills I haz them :7

nee ik ben zo stil omdat ik niet toekom aan knopen :')
morgen update met foto's! beloofd!

Ik vind hem trouwens niet eens zo heel stug Vanyel! hij glijdt wel minder prettig maar echt stug vind ik hem niet geloof ik.
Vanyeldinsdag 19 juli 2011 @ 21:44
Gebruik m dan veel zodat ik dat straks ook vind! *)

Schuif jij de verstuurdatum ook op? Nieuw lijstje maken?
mignonnedinsdag 19 juli 2011 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 16:18 schreef Vanyel het volgende:
Zeg mignonne, Efteling nog gedaan?
nee :o dat ging niet door vanwege het weer -O-

hoezo verstuurdatum opschuiven? :o moet ie alweer weg? *schema zoeken*
Vanyelwoensdag 20 juli 2011 @ 03:03
Vrijdag, maar hij was toch laat?
mignonnewoensdag 20 juli 2011 @ 20:32
Ja hij was hier dinsdag ipv zaterdag. Zal ik hem anders ook maandag op de bus doen? Dan schuift het een stukje op allemaal :) als de ontvanger dat niet erg vindt tenminste. Wie is de ontvanger eigk? ff zoeken hoor.

En hoi, wij hebben net ruggedragen ;( en nu heb ik geen haar meer op mn achterhoofd en mn oer s kapoet :')
Vanyelwoensdag 20 juli 2011 @ 20:55
Stond ie je een beetje?

Van je kapotte oor een spraakgebrek gekregen?
mignonnewoensdag 20 juli 2011 @ 21:18
Hahaha hij stond me beter dan mn rooie doek :Y) maar ik hou wel van veilige kleurtjes, lekker makkelijk :9

spraakgebrek, kapot oor, kaal hoofd, krassen in mn nek. Met recht draagdoekgeweld :D :+

herkenbare foto's straks weer weg

283892_2238866048494_1153301158_2760567_6970458_n.jpg

281512_2238866328501_1153301158_2760568_2080471_n.jpg

284365_2238866888515_1153301158_2760569_1348060_n.jpg
de Indio van Wup (mooooi die kleur! maar zo vlekgevoelig :D) en de Zara van Vanyel. Ik kan de kleur van de Zara niet goed vangen maar ik vind hem mooi warm bruin.

Wij hammockten waarbij papa 836 keer een hartverzakking kreeg :P note to self, niet meer vragen of ie voor vangnet wil spelen, t gaat veiliger zonder, hoe lief bedoelt ook.


285218_2238867208523_1153301158_2760570_5690736_n.jpg

285028_2238865288475_1153301158_2760566_1935096_n.jpg

}:|

morgen ga ik die doek van Wup eens goed bekijken op losse draden en toestanden en dan gaat ie (afhankelijk van de weersvoorspellingen ivm drogen) in de was.

[ Bericht 7% gewijzigd door mignonne op 20-07-2011 22:00:46 ]
Vanyelwoensdag 20 juli 2011 @ 21:21
Kip ik heb je :)
Past wel goed qua kleur :Y
Twinklywoensdag 20 juli 2011 @ 21:32
Ohh mooi! O+ Ik dacht dat hij meer bruin was? Haha Mignonne, die laatste foto :D
mignonnewoensdag 20 juli 2011 @ 21:35
hij is ook warmer en iets bruiner qua kleur dan op de foto's. Althans, op mijn scherm, wie weet ligt het daar wel aan ;)

ik zal morgen buiten in t zonnetje ns foto's nemen. Hij lijkt ook wat te glimmen zo maar dat vind ik heel erg meevallen in t echt? misschien is het de nieuwheid nog.
wickiewoensdag 20 juli 2011 @ 21:36
Wauw, wat een mooie doek zeg!!!!
En wat mooi geknoopt op de rug, zeg (dat wil ik ook kunnen, kan je me tegen die tijd niet anders een keertje uitleg geven?)
mignonnewoensdag 20 juli 2011 @ 21:39
ik wil je met alle liefde uitleg geven, lijkt me haske gezellig O+ maar ik ben echt geen expert ofzo :X misschien maar weer eens een draagmeet doen met de heul ervaren draagdames? Ik ben zo benauwd dat ik het een ander fout aanleer en dat er dan dingen verkeerd gaan ofzo :') het zal allemaal wel loslopen, maar toch.

wil jij die plankjes nog btw? moeten we binnenkort maar eens zien even hoe we die bij jou krijgen :)
wickiewoensdag 20 juli 2011 @ 21:41
WupWup woont toch ook in de buurt?? Inderdaad weer eens tijd voor een draagmeet (wel na de geboorte hoor)

Ja wil graag die plankjes. Over een week begint mn verlof, zullen we dan weer eens afspreken?
WupWupwoensdag 20 juli 2011 @ 21:42
Woon ik in de buurt? Valt wel mee toch... Even googlen...

edit: 51 minuten vanaf hier naar mignonne ;)
mignonnewoensdag 20 juli 2011 @ 21:45
ik wilde het net zeggen, t lijkt me anders een roteind fietsen :D :+
En laat het maar weten hoe of wat qua plankjes en qua meet, ik haak wel in :Y)
As1981woensdag 20 juli 2011 @ 21:47
Wat betreft het doorschuiven van de datums, is het wat mij betreft prima. WIl het wel alleen graag weten, want ik hem 9 augustus in principe met pvoesss afgesproken. Dan gaat zij mij e.e.a. leren m.b.t. rugdragen. Dit afgesproken met het idee dat hij de 5de doorgestuurd zou worden. Als het later is, moet ik even wat anders afspreken.

De doek ziet er overigens mooi uit!
wickiewoensdag 20 juli 2011 @ 21:48
Maar je woont wel in de regio :')
En je kan zo goed rugknopen! Dus je woont in de buurt genoeg vind ik :P
WupWupwoensdag 20 juli 2011 @ 21:49
En ik heb ook lekkere koffie! En thee! ;)
Je bent welkom hoor :Y
Vlinderwoensdag 20 juli 2011 @ 21:55
Oh, die bruine is mooi O+

En je foto's zijn weer super Mignonne _O-
mignonnewoensdag 20 juli 2011 @ 21:59
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 21:49 schreef WupWup het volgende:
En ik heb ook lekkere koffie! En thee! ;)
Je bent welkom hoor :Y
z0mg! thee!! :o
count me in!! c_/

As ik ga er zo even voor zitten wat die data betreft, ik moet ff kijken, ik kan hem ook vrijdag doorsturen, hangt er allemaal n bietje vanaf, ff nadenken en zulks. Ik kom erop terug!
As1981woensdag 20 juli 2011 @ 22:00
Geen probleem. 9 augustus is nog ver weg ( :o een week later wordt mijn mannetje gewoon 1!)
Twinklywoensdag 20 juli 2011 @ 22:09
Draagmeet?! *O*
WupWupwoensdag 20 juli 2011 @ 22:10
Euh nou ik was eigenlijk niet van plan om een meet te organiseren, maar ik geloof dat ik eerdaags visite krijg _O-