Mijn vierkante ovenschaal heeft ronde hoeken.... Maar 't zou kunnen.quote:Op woensdag 7 maart 2012 16:18 schreef The_Hives het volgende:
eventueel een vierkante of rechthoekige ovenschaal met daarin bakpapier om de plak eruit te halen of een vierkante springvorm (ook met bakpapier)
OMG recept pleasequote:Op donderdag 15 december 2011 13:58 schreef Dragonberry het volgende:
Gisteren een cheesecake met lemoncurd topping gemaakt en net geproefdlekkere dikke koekjesbodem!
En niet gebarsten trouwens! voor de eerste keer
zelf nooit geprobeerd bij Cheesecake, maar misschien alleen de eierdooiers met de andere ingrediënten mengen tot een gladde masse. De eiwitten opkloppen en dan er doorheen spatelen? Of probeer het eerst met bv 3 eiwitten (en dan natuurlijk de andere 2 door de massa mengen)quote:Op vrijdag 13 april 2012 20:11 schreef SV-tje het volgende:
Vorige week m'n eerste gebakken cheesecake gemaakt. Maar we vonden 'm eigenlijk een beetje te vast. Iemand tips? Ik heb het volgende recept gebruikt (maar dan met frambozen ipv aardbei).
http://www.24kitchen.nl/recepten/strawberry-cheesecake
[ afbeelding ]
Heb je er citroen doorheen gedaan? dan is het al een wat minder vette smaak, lekker fris.quote:Op dinsdag 17 april 2012 22:14 schreef ZodiaX het volgende:
Laatst voor het eerst een cheesecake gemaakt.
Deze.
Nou was die ontzettend lekker maar ook enorm machtig, een echte vetbom, wat niet zo gek is met 750gr roomkaas.
Nu wil ik er weer 1 maken, maar dan minder machtig en vet.
Het hoeft niet helemaal mager maar gewoon iets minder machtig.
Ik heb de japanse cheesecake al gezien maar ben benieuwd of er nog andere versies zijn.
Oh en foto's zijn altijd leuk.
De cheesecake die ik toen heb gemaakt.
[ afbeelding ]
Citroenschil ja.quote:Op dinsdag 17 april 2012 22:17 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
Heb je er citroen doorheen gedaan? dan is het al een wat minder vette smaak, lekker fris.
Kleiner stukje etenquote:Op dinsdag 17 april 2012 22:25 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Citroenschil ja.
Aan de smaak lag het ook niet, die was prima, het was meer dat je de rest van de avond echt niets meer hoeft.
Volgens mij heb ik ze niet helemaal laten ontdooien. Ik haalde ze gewoon als ik begon uit de vriezer, en dan waren ze wel wat dooi, maar nog niet helemaal...quote:Op donderdag 2 augustus 2012 15:42 schreef Bleie het volgende:
Schop!
Ik wil de chocolade-frambozencheesecake maken die hier weleens voorbij is gekomen (o.a. OP van deel 2), maar moet je de frambozen dan ontdooien van te voren of niet?
Dat is een snel antwoord! Dank, dan doe ik het ook zo.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 15:43 schreef laiveneertiekje het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik ze niet helemaal laten ontdooien. Ik haalde ze gewoon als ik begon uit de vriezer, en dan waren ze wel wat dooi, maar nog niet helemaal...
Kun je dan niet beter een aantal grote cheesecakes maken, en ze dan uitsteken met uitsteekvormpjes?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:35 schreef Taartje het volgende:
Heeft er hier iemand wel eens kleine cheesecakes gemaakt in cupcakepapiertjes? Ik wil ermee aan de slag, maar zou voor de presentatie op mijn feestje de papiertjes er het liefst weer af halen. Wie kan me vertellen of dit gemakkelijk gaat?
Ik heb dat ooit een keer gedaan..papiertjes gingen er vrij makkelijk af als je een beetje voorzichtig doet.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:35 schreef Taartje het volgende:
Heeft er hier iemand wel eens kleine cheesecakes gemaakt in cupcakepapiertjes? Ik wil ermee aan de slag, maar zou voor de presentatie op mijn feestje de papiertjes er het liefst weer af halen. Wie kan me vertellen of dit gemakkelijk gaat?
Klinkt goed. Heb je daar een recept (&foto's) van?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:05 schreef laiveneertiekje het volgende:
Ziet er heerlijk uit..
Ik heb vandaag frambozencheesecakebrownies gebakken...
Ik heb het recept hier vandaan: http://www.kayotic.nl/blog/raspberry-cheesecake-browniesquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:19 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Klinkt goed. Heb je daar een recept (&foto's) van?
Maak er in plaats daarvan een als verrassing voor je vriendinquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:06 schreef tech4u het volgende:
Ziet er lekker uit.Even dit topic naar mn vriendin mailen.
Mn vriendin is beter in zoetige dingen. Ik ben meer van het vlees bereiden.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:08 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Maak er in plaats daarvan een als verrassing voor je vriendin
Zoiets bedoelde ik inderdaad, bedankt!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:19 schreef md89 het volgende:
[..]
Ik heb dat ooit een keer gedaan..papiertjes gingen er vrij makkelijk af als je een beetje voorzichtig doet.![]()
[ afbeelding ]
Hij zal vast wel lekker smaken toch?quote:Op maandag 10 september 2012 13:03 schreef Bleie het volgende:
Hij was mislukt... Na meer dan 2 uur in de oven en een nacht koelkast nog steeds niet stijf...
Deze heb ik gemaakt vandaag, oven net uitgezet en ik laat 'm nu in de oven afkoelenquote:
Haast zonde om op te eten, hoe maak je de swirls?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:53 schreef Bortecinem het volgende:
Ik zag dit topic verschijnen in MyAt en besefte dat het weer eens tijd werd om een cheesecake te bakken.
[ afbeelding ]
Een naturel cheesecake met frambozenswirls.
Type in 'cheesecake swirl' op youtube, google of foodgawker en je komt heel veel foto's en how-to's tegen.quote:Op maandag 17 september 2012 11:55 schreef Redcoon het volgende:
[..]
Haast zonde om op te eten, hoe maak je de swirls?
Ja ik ga hier toch op reageren....het water loopt mij gewoon in de mond als ik dit ziequote:Op zondag 20 maart 2011 13:22 schreef Sunnythesun het volgende:
Hier deel 2: Cheesecake, deeltje 2
En dit was de laatst besproken taart:
[ afbeelding ]
![]()
quote:Op woensdag 19 september 2012 22:34 schreef PeterPastoor het volgende:
[..]
Ja ik ga hier toch op reageren....het water loopt mij gewoon in de mond als ik dit zie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |