quote:Van Dumpert:
HT moet politiek in! dat zou noggis grappig zijn.
"Nederland moet nederlands blijven" (zegt geert dan)
"ja maar, kebab is zo lekker" (zegt HT)
ik zie dat soort nutteloze conversaties wel voor me.
daar wil ik best wat bellastingcenten voor weggeven.
quote:Op maandag 14 maart 2011 11:45 schreef stefangiej het volgende:
Een vraag die je vaak zult stellen over iemand .. hoe die geene het gevlikt heeft om nu al op jongere leeftijd in een dikke bak te rijden bijvoorbeeld.
'veroordeelt' zie je nog wel vaker, maar 'in strijdt' vond ik toch wel fnuikend.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:07 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Thanks, maar als iemand veroordeelt is zou het denk ik in strijdt zijn met het ne bis idem beginsel.
quote:Op maandag 7 maart 2011 13:16 schreef CherryBoomBoom het volgende:
Macaroni
Kip, rijst, ananas en currysaus
Fishticks, puree en iets van rauwe groenten
Typisch gevalletje foute d/t, moet natuurlijk zijn fish dicks.quote:
SPOILER: Als je al niet weet wat er in deze spoiler staat is het eigenlijk al niet leuk ;(Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En in het hele topic ziet niemand het... Grappig.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:01 schreef Rewimo het volgende:
Nieuw! De Pineberry - witte aardbei smakend als anananas
quote:Op maandag 14 maart 2011 09:51 schreef mike112 het volgende:
Nadat het uit was met de vorige relatie, zou ze geen relatie meer nemen voorlopig, echter alles was minder waar.
quote:Op maandag 14 maart 2011 22:01 schreef GizartFRL het volgende:
Offtopic, hoe kom je zo bij deze auto?
Zat je er naar te zoeken, kan me niet voorstellen dat deze zomer tevoorschijn kwam bij een autohandelaar uit Surhuisterveen.
quote:Op maandag 14 maart 2011 23:25 schreef Sokz het volgende:
[..]
Nouja ik lease hem dan bij dat bedrijf, ik betaal gewoon ¤xx per maand t/m September en dan schlüss.
Daarnaast lijkt het me dat de auto zelf als onderpand dient? Ofterwijl ze nemen de auto in en we're all happy? (net als met huizen)
En dan de combinatie met ne bis idem?quote:Op maandag 14 maart 2011 14:20 schreef Cortax het volgende:
[..]
'veroordeelt' zie je nog wel vaker, maar 'in strijdt' vond ik toch wel fnuikend.
Hij liegt dat ie drukt!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 11:41 schreef semexo het volgende:
Dus liegt die makelaar dat het gebarst staat om jou maar sneller te laten kopen.
Ook fout trouwens, het is ne bis in idem.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 01:50 schreef Kees22 het volgende:
[..]
En dan de combinatie met ne bis idem?
Er als plaatsbepaling? Er als "er was eens"? Wat bedoel je?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:51 schreef Oidipous het volgende:
Hebben jullie tips voor het vermijden van "er" in (wetenschappelijke) teksten?
Als ik niet genoeg response krijg open ik een topic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |