Bronquote:Sarah Ferguson has not been invited to the Royal wedding.
About 1,900 invitations have been sent to family, dignitaries, charity workers and friends of Prince William and Kate Middleton but the Duchess of York was snubbed, royal aides confirmed yesterday.
Friends of 51-year-old Fergie claimed she ‘never expected’ to be asked and would have missed the ceremony anyway owing to ‘private plans overseas’.
Snubbed: Sarah Ferguson dropped off her daughters for a night out with other Royals on Thursday, but is not among the 1,900 guests invited to the Royal Wedding in April
She is also understood to have been reluctant to go to the ceremony ‘alone’. As cousins of William, her daughters Princesses Beatrice and Eugenie are expected to sit at the front of Westminster Abbey while their mother, who divorced Andrew 15 years ago, would have been much further back.
The snub comes after a disastrous 12 months in which the duchess faced £5 million debts and tried to sell access to her ex-husband for £27,000 during a newspaper sting, horrifying the Queen.
She spent Christmas Day alone at Andrew’s Windsor home – where she still lives – after holiday plans fell through. She is never invited to join the Queen at Sandringham.
Despite declaring last year that she was ‘doing everything she can’ to stave off bankruptcy, her foreign jaunts have run into double figures.
Last month she was pictured fanning a wad of cash while on a shopping trip on the Caribbean island of St Barts with Robbie Williams’s wife Ayda Field.
And two days later she jetted to the exclusive ski resort of Verbier in Switzerland for a family holiday.
At that stage, Sarah was in the dark as to whether she would be invited to the wedding on April 29, friends said.
She might have hoped that pictures of her surrounded by members of the Royal Family would reinforce her status and help her cause.
But courtiers last night confirmed she has been left off the guest list.
The formal invitations were sent out this week via Royal Mail, St James’s Palace confirmed. Six workers from the Lord Chamberlain’s Office addressed and filled the envelopes.
Among the guests will be a host of ordinary citizens who have worked closely with William’s charities, including teenagers, former drug and alcohol addicts and wounded servicemen for the country’s first ‘people’s wedding’
Bron: De Telegraafquote:Beckhams uitgenodigd voor huwelijk prins William'
AMSTERDAM - Het meest beroemde stel van Engeland zal ook op de bruiloft van prins William aanwezig zijn.
Victoria en haar man David Beckham hebben volgens ingewijden een uitnodiging ontvangen voor de bruiloft op 29 april, zo weet de Daily Mail te melden.
Het verzoek om de mooie dag van prins William en zijn aanstaande Kate Middleton bij te wonen, komt niet uit de lucht vallen. Voetballer David Beckham en de prins hebben nauw samengewerkt om het WK voetbal in 2018 naar Engeland te halen. Prins William is de voorzitter van de Engelse Football Association.
Victoria, die het zingen bij de Spice Girls heeft verruild voor het ontwerpen van kleding, zou zelfs een aantal bruidsjurken hebben ontworpen voor Kate. Maar of Kate haar jurk zal kiezen is niet bekend.
Er zijn ruim 1900 mensen uitgenodigd voor het festijn.
Bron: Spitsnieuws.quote:Hongerstaking om 'royal wedding'
Voor de Britse ambassade in Mexico-Stad staat een blauw tentje opgezet. Daarin vinden we Estibalis Chavez (19) die sinds acht dagen bezig is met een hongerstaking. Er gaat geen hap door haar keel voordat ze krijgt wat ze wil: een uitnodiging voor de royal wedding.
Totdat ze aanwezig mag zijn op de trouwpartij van de Britse kroonprins William en Kate Middleton, drinkt ze alleen water. Een van haar flyers leest: "Gaan ze me laten sterven, gewoon omdat ze me geen uitnodiging voor het koninklijk huwelijk willen geven?"
Lady Diana, de moeder van de prins, was een enorme inspiratie voor Chavez. Ze vertelt: "Ze stierf toen ik werd geboren en dus heb ik gezworen naar het huwelijk van haar zoon te gaan."
De Britse ambassade onthoudt zich van commentaar.
Bron: De Telegraafquote:Vivienne Westwood haalt uit naar Kate Middleton
Van onze redactie
AMSTERDAM - Vivienne Westwood, een van de meest vooraanstaande Britse modeontwerpsters haalt keihard uit naar Kate Middleton. Ze vindt dat de verloofde van prins William niet stijlvol genoeg is om haar ontwerpen te dragen op de grote huwelijksdag.
Dit stelt de roodharige ontwerpster in de Daily Mail. In Engeland wordt volop gesproken over de vraag wie de trouwjurk van Kate zal ontwerpen. Dat Vivienne Westwood zich over een ontwerp gaat buigen is zeer onwaarschijnlijk.
“Ik zou graag de kleding voor haar ontworpen hebben, maar dan moet ze eerst wat stijlvoller worden,” sneert Vivienne. "Kate heeft nog wat in te halen op modegebied."
Bron: nu.nlquote:1900 gasten voor William en Kate
AMSTERDAM - Het Britse koninklijk huis heeft uitnodigingen aan zo'n 1900 gasten verstuurd voor de bruiloft van prins William en Kate Middleton. Onder de genodigden zijn veertig leden van koninklijke families uit de hele wereld.
Uitnodiging huwelijk William en Kate Fotoserie video
Het grootste deel van de gasten zal uit vrienden van het bruidspaar bestaan.
De sobere uitnodiging uit naam van de Britse koningin, Williams grootmoeder, is gedrukt op wit papier met zwarte letters.
Bovenaan prijkt een gouden kroon met daaronder de initialen ER, waarmee de koningin wordt aangeduid. De bruiloft vindt op 29 april om 11.00 uur plaats in de Londense kerk Westminster Abbey.
De heren worden verzocht in militair uniform, jacquet of pak te komen. Voor vrouwen is geen dresscode, wel wordt verwacht dat dames een hoed dragen.
Receptie
Zeshonderd gasten zijn na de ceremonie welkom bij de receptie van de koningin. Voor het daaropvolgende diner, georganiseerd door prins Charles, zijn driehonderd gasten uitgenodigd.
Het Britse koninklijk huis heeft nog geen officiële gastenlijst bekendgemaakt. De namen van David en Victoria Beckham staat daar volgens de Britse BBC onder meer op. President Barack Obama en zijn vrouw zouden niet zijn uitgenodigd.
Hare majesteit, heeft u uw uitnodiging al binnen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 09:02 schreef Koningin het volgende:
Oeh, dit moet ik ook even volgen.
Houd wel van die koninklijke bruiloften!
Tuurlijk, maar dan kan ik hier al de roddels e.d. bij houden.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 09:15 schreef hexje het volgende:
[..]
Hare majesteit, heeft u uw uitnodiging al binnen.
ik kan mij ook veel van die beelden herinneren hoewel ik toen pas 4 was. Misschien veel beelden in de herhaling gezien de jaren erna ofzo.quote:Op maandag 21 februari 2011 23:03 schreef formerjellybean het volgende:
Eigenlijk best wel benieuwd naar dat huwelijk. Ik weet nog dat ik als klein meisje bij kennissen samen met ouders naar het huwelijk van Diana heb gekeken.
Het is de opperkamerheer die in opdracht van Elizabeth 2 dit doet.quote:Op maandag 21 februari 2011 22:33 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
Grappig dat de uitnodiging uit naam van de koningin gaat.
Nou ik denk meer dat het zo'n indruk achtergelaten heeft omdat de dag zelf een soort sprookjeshuwelijk was compleet met gouden koets en dat maakt natuurlijk wel indruk.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 11:32 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ik kan mij ook veel van die beelden herinneren hoewel ik toen pas 4 was. Misschien veel beelden in de herhaling gezien de jaren erna ofzo.
ik kan me nog herinneren dat ik Diana helemaal niet zo mooi vond met dat duffe kapsel, en dat ik daar zowat de enige in wasquote:Op maandag 21 februari 2011 23:03 schreef formerjellybean het volgende:
Eigenlijk best wel benieuwd naar dat huwelijk. Ik weet nog dat ik als klein meisje bij kennissen samen met ouders naar het huwelijk van Diana heb gekeken.
Misschien ben je dat nog wel, wat ik op foto's zie was het "gewoon"quote:Op dinsdag 22 februari 2011 17:31 schreef Flow3r het volgende:
[..]
ik kan me nog herinneren dat ik Diana helemaal niet zo mooi vond met dat duffe kapsel, en dat ik daar zowat de enige in was
Azijn pisserquote:Op vrijdag 29 april 2011 06:07 schreef Nober het volgende:
Blij te lezen dat er maar 14 reacties zijn, gelukkig is het dus niet zo dat mensen niets beters te doen hebben dan deze nutteloze geldverspilling aanschouwen.
Voor de verandering hoop ik dat er niets gebeurt zodat ik gewoon op de BBC naar snooker kan kijken. Ik verwacht dat er niet veel anders op zit dan zappen te mijden want de tv-terreur van zenders zal wel één kant op wijzen, over de Noordzee inderdaad.
Maar dit topic moet toch in ''Onzin voor je leven'' en niet in ''Soaps, showbizz & sterren''.
niet zo jaloers, jij trouwt ook wel een keertjequote:Op vrijdag 29 april 2011 06:07 schreef Nober het volgende:
Blij te lezen dat er maar 14 reacties zijn, gelukkig is het dus niet zo dat mensen niets beters te doen hebben dan deze nutteloze geldverspilling aanschouwen.
Voor de verandering hoop ik dat er niets gebeurt zodat ik gewoon op de BBC naar snooker kan kijken. Ik verwacht dat er niet veel anders op zit dan zappen te mijden want de tv-terreur van zenders zal wel één kant op wijzen, over de Noordzee inderdaad.
Maar dit topic moet toch in ''Onzin voor je leven'' en niet in ''Soaps, showbizz & sterren''.
Nou net in dit subforum kunnen we toch lekker jurken kijken enz?quote:Op vrijdag 29 april 2011 06:07 schreef Nober het volgende:
Maar dit topic moet toch in ''Onzin voor je leven'' en niet in ''Soaps, showbizz & sterren''.
ik heb 'm aan staan, je kunt geen nieuwszender vinden die niet uitzendt over "the wedding"quote:Op vrijdag 29 april 2011 09:14 schreef cinnamongirl het volgende:
Als ik vrij had gehad dan had ik zeker de tv er wel even voor aangezet...
volgens mij bij rlt4 en de NOSquote:Op vrijdag 29 april 2011 09:44 schreef Deisyy het volgende:
Is de Royal Wedding ook via een stream te volgen?
quote:Op vrijdag 29 april 2011 10:20 schreef Felixa het volgende:
Victoria Beckham ziet eruit alsof ze naar een begrafenis gaat.
Zo ziet ze er toch altijd uit?quote:Op vrijdag 29 april 2011 10:20 schreef Felixa het volgende:
Victoria Beckham ziet eruit alsof ze naar een begrafenis gaat.
http://edition.cnn.com/SPECIALS/2011/royal.wedding/live/?hpt=T1quote:Op vrijdag 29 april 2011 09:44 schreef Deisyy het volgende:
Is de Royal Wedding ook via een stream te volgen?
vanavond in het acht uur journaal vermoedelijk, die van ons vinden ze nie zo important vrees ikquote:Op vrijdag 29 april 2011 10:21 schreef Sander het volgende:
Wanneer komen maxima en wimlex eigenlijk voorbij?
Nu komt eerst het plebs binnen en daarna de koninklijke gasten.quote:Op vrijdag 29 april 2011 10:21 schreef Sander het volgende:
Wanneer komen maxima en wimlex eigenlijk voorbij?
Halve kinderboerderijen heb ik al langs zien komen aan veertjes...quote:Op vrijdag 29 april 2011 10:22 schreef Sander het volgende:
Sommige hoedjes zijn ook compleet achterlijk btw.
En een jas in haar handen hadquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:08 schreef IedeK. het volgende:
Frappant dat juist de vrouw van Cameron een van de weinige is die geen hoedje draagt.
Harry en Williamquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:15 schreef Ireth het volgende:
Wie zitten er nou in die auto's? Kate en William zouden met een koets gaan toch?
Aha, thanks! Kwam net van de plee af en miste dus een stukje informatiequote:Op vrijdag 29 april 2011 11:16 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
Harry en William
Hij mag de bruid pas in de kerk zien, die zal wel met pappie gaan.
De koets komt pas na het huwelijk
Aah leuk, Harry brengt zijn broertje weg.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:16 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
Harry en William
Hij mag de bruid pas in de kerk zien, die zal wel met pappie gaan.
De koets komt pas na het huwelijk
Ik hoop echt dat Camilla zich niet te zeer zal opdringen vandaag. Kan haar niet uitstaanquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:17 schreef Deisyy het volgende:
Ik dacht even dat het Harry en Charles waren en dat Camilla nog steeds niet mee mocht rijden
William is boven zijn haar uitgegroeid!quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat Camilla zich niet te zeer zal opdringen vandaag. Kan haar niet uitstaan
Beide broertjes hebben wel een bad hair day
Ik kan het via youtube zien maar dat schiet van beeld naar beeld dus daar heb ik niks aan, en ook geen geluid.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:21 schreef flugeltje het volgende:
Foto's mensen, foto's...
Ik moet werken en heb geen beeld
stream via nos?quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:21 schreef flugeltje het volgende:
Foto's mensen, foto's...
Ik moet werken en heb geen beeld
William mag blij zijn dat hij nog een bad hair day kan hebbenquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat Camilla zich niet te zeer zal opdringen vandaag. Kan haar niet uitstaan
Beide broertjes hebben wel een bad hair day
Nou, uit wat ik gister begreep uit de documentaire op Discovery Channel, is dat de kinderen eerder helemaal geen ouder hebben gehad dan een goede stiefmoeder.... best tragischquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:21 schreef Ireth het volgende:
Ik vind Camilla ook niks.. maar geloof wel dat ze een hele goede stiefmoeder is geweest voor de jongens en dat Kate haar ook in haar hart heeft gesloten...
Streams van de NOS zijn primaquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:23 schreef Purky het volgende:
[..]
Ik kan het via youtube zien maar dat schiet van beeld naar beeld dus daar heb ik niks aan, en ook geen geluid.
Dus idd.. foto's!!
Ik vind Harry zo grappig, echt een kwajongen.quote:
Misschien heeft ze d'r leuke jurk voor morgen bewaardquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:30 schreef Deisyy het volgende:
Ik vind de jurk van Maxima een tegenvaller, de kleur is saai en hij zit niet mooi
ik vind hem wel leukquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:30 schreef Deisyy het volgende:
Ik vind de jurk van Maxima een tegenvaller, de kleur is saai en hij zit niet mooi
Voor het eigen volkquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien heeft ze d'r leuke jurk voor morgen bewaard
Ik vond het juist een heel sierlijke jurkquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:30 schreef Deisyy het volgende:
Ik vind de jurk van Maxima een tegenvaller, de kleur is saai en hij zit niet mooi
het hoofddeksel....quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:30 schreef Deisyy het volgende:
Ik vind de jurk van Maxima een tegenvaller, de kleur is saai en hij zit niet mooi
Ow was het een hoed. Ik dacht dat ze d'r haar raar had opgestokenquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:39 schreef Zana het volgende:
[..]
het hoofddeksel...., lijkt wel een handdoek
ik ookquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:42 schreef Deisyy het volgende:
Dat ze een beetje opschieten, ik wil Kate zien en dan weer aan mijn werk.
Iets met Pasenquote:
Een ontwerpster van Alexander mcQueen is gister bij het hotel gespot...quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:44 schreef hexje het volgende:
Oeps verkeerd begrepen! Camilla draagt Anna Valentine
Ze past goed bij de kerkmensenquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:49 schreef Ceetje.. het volgende:
the queen slaat met haar kanariegele outfit de plank toch wel flink mis imo
Aandachttrekkerquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:49 schreef Ceetje.. het volgende:
the queen slaat met haar kanariegele outfit de plank toch wel flink mis imo
er zitten idd vreselijke hoeden en outfitjes bij daar in die kerkquote:
't Is pastelgeel, toch? Ze is zo blij dat ze bijna licht geeft. Ik vind 't mooi.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:49 schreef Ceetje.. het volgende:
the queen slaat met haar kanariegele outfit de plank toch wel flink mis imo
Wat was nou dat blauwe dan? Een kleed om d'r benen warm te houden? Of was het een rok.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:49 schreef Ceetje.. het volgende:
the queen slaat met haar kanariegele outfit de plank toch wel flink mis imo
Ze moet nog naar de kerk.quote:
Ik dacht dat ze al bij de kerk wasquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:54 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
't is zo'n eind lopen naar de kerk, zeker met zo'n jurk
oh, wist ik niequote:Op vrijdag 29 april 2011 11:55 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze al bij de kerk was![]()
Ik kijk in stukjes
Ik vond de zus van Kate er juist lekker uitzienquote:
Jep. Da's eigenlijk hoe het hoort.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:57 schreef RabbitHeart het volgende:
Heeft die zus van Kate nou een witte jurk?!
Ja, daarom draagt ze een bourka.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:58 schreef Kuukske het volgende:
Ligt er nu trouwens overal zand op straat?
Je kan ook op de telefraaf site kijken. Staan ook een boel foto'squote:Op vrijdag 29 april 2011 11:59 schreef MaLo het volgende:
Ik zit op mijn werk en mag geen streams kijken
Dus ik ben blij met alle caps hier
quote:
Ik had eigenlijk begrepen dat alleen de bruid wit hoort te dragen...quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:58 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Jep. Da's eigenlijk hoe het hoort.
ik denk om gaten en oneffenheden te dichtenquote:Op vrijdag 29 april 2011 11:58 schreef Kuukske het volgende:
Ligt er nu trouwens overal zand op straat?
Het Kenia-effect dan toch? Nouja, vast iets met ehh veiligheid ofzo.quote:
Absoluut.quote:
Daar kan ze straks goed mee fronzen.quote:
Van origine zijn bruidsmeisjes bedoeld om de bruid te beschermen tegen haar vijanden. Bruidsmeisjes droegen dezelfde kleur om deze mensen in verwarring te brengen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:00 schreef RabbitHeart het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk begrepen dat alleen de bruid wit hoort te dragen...
quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:05 schreef Kuukske het volgende:
Romantisch toch ook wel.. /sentimenteel.
quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:05 schreef cinnamongirl het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik word er ook een beetje week vanquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:05 schreef Kuukske het volgende:
Romantisch toch ook wel.. /sentimenteel.
Past wel bij haarquote:
Neequote:Op vrijdag 29 april 2011 12:06 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Ik word er ook een beetje week van. Mag ik het nog op mijn zwangerschapshormonen gooien?
Note teh PI TM.quote:
Of dat hij haar zus wel wil doenquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:08 schreef twentemeisje het volgende:
Volgens mij fluistert Harry tegen William dat zijn meisje er lekker uitziet
Ja volgens mij ookquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:08 schreef twentemeisje het volgende:
Volgens mij fluistert Harry tegen William dat zijn meisje er lekker uitziet
Ja, echt leuk.quote:
Ik denk dat ze het verstand op nul hebben en vooral aandacht hebben voor elkaar.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:11 schreef twentemeisje het volgende:
Lijkt me best bizar om zo voor het oog van de hele wereld te trouwen.
Ahhuh. Hij ook wel een beetjequote:
quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:14 schreef fuckbuddy het volgende:
Ze ziet er keurig uit, maar tis een slettebak eerste klas in bed volgens mij!
ja, gaat erg rap welquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:17 schreef twentemeisje het volgende:
Ze gaan snel over naar het hoogtepunt van deze mis zeg!
Echt gebeurd :quote:
Ze willen gewoon zo snel mogelijk hun huwelijk consumeren.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:17 schreef twentemeisje het volgende:
Ze gaan snel over naar het hoogtepunt van deze mis zeg!
Misschien geldt het maandag-9-uur tariefquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:17 schreef twentemeisje het volgende:
Ze gaan snel over naar het hoogtepunt van deze mis zeg!
En Harry ookquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:24 schreef fuckbuddy het volgende:
Mevr. Middleton heeft geen slipje aan, 10 tegen 1 dat ik gelijk heb. William weet dat ook...
Nah... mwoah.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:26 schreef tong80 het volgende:
Vinden de Foksters William een aantrekkelijke man ?
is dit de broer van Kate die nu praat? zo ja, dan nee niet mee eensquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:26 schreef MaLo het volgende:
Die broer van Kate is dan wel weer vrij aardig om te zien
Vroeger, toen ie nog heel erg op Diana leek, wel... Nu lijkt ie steeds meer op z'n pa en is z'n broertje apetijtelijkerquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:26 schreef tong80 het volgende:
Vinden de Foksters William een aantrekkelijke man ?
Neuh. Hij lijkt op m'n baasquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:26 schreef tong80 het volgende:
Vinden de Foksters William een aantrekkelijke man ?
Ik vind de broer van Kate leukerquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:26 schreef tong80 het volgende:
Vinden de Foksters William een aantrekkelijke man ?
Ja idd. Ik vind hem wel leukquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:27 schreef DarkElf het volgende:
[..]
is dit de broer van Kate die nu praat? zo ja, dan nee niet mee eens
eeeeh, nee, niet echtquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:26 schreef tong80 het volgende:
Vinden de Foksters William een aantrekkelijke man ?
echt een práchtig gezang!quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:32 schreef MaLo het volgende:
Ik heb geen geluid maar volgens mij is het koor nu al heel lang aan het zingen
Ik moest steeds aan pedofiele bischoppen denken.quote:
lekker simpel ben je danquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik moest steeds aan pedofiele bischoppen denken.
Nee, hij wil geen ring dragen, hoorde ik gisteren op de radio.quote:
Ow oké. Apart.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:35 schreef -Willempie- het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-prins-William.dhtml
Whehehe.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:37 schreef DesertRose het volgende:
1134:
Professional lipreader Tina Lannin tells the Press Association that Prince William cracked a joke to his future father-in-law at the altar, telling him: "We were supposed to have just a small family affair."
Hier sluit ik me idd bij aanquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:27 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Vroeger, toen ie nog heel erg op Diana leek, wel... Nu lijkt ie steeds meer op z'n pa en is z'n broertje apetijtelijker
Idd, Harry was vroeger onooglijk en droogt heel goed op, terwijl William een beeldschoon kind was en een matig uitziende jongvolwassene.quote:
Net alsof het daar om gaatquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:40 schreef laforest het volgende:
Ik zou nooit met een vrouw trouwen die zulke kleine tieten heeft. Zo'n Prins moet toch beter kunnen krijgen dan die "vrouw".
Dat dus.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:41 schreef Riann het volgende:
[..]
Net alsof het daar om gaat
ik vind kate wel een mooie vrouw
Kate is hartstikke mooiquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:40 schreef laforest het volgende:
Ik zou nooit met een vrouw trouwen die zulke kleine tieten heeft. Zo'n Prins moet toch beter kunnen krijgen dan die "vrouw".
Ze is beeldschoon !quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:40 schreef laforest het volgende:
Ik zou nooit met een vrouw trouwen die zulke kleine tieten heeft. Zo'n Prins moet toch beter kunnen krijgen dan die "vrouw".
William vindt duidelijk van nietquote:
Ik vind haar middelmatig en vind dat ze een lelijk lichaam heeft met een aardig kopje.quote:
Wij mannen noemen dat een lekker wijfquote:
Jaquote:
En na afloop koffie met een broodje kaas of ham.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:50 schreef fuckbuddy het volgende:
Geen regen dus zo in open koets door de stad naar buckingham P. Daar receptie voor 600 mensen, later lopend diner en feest voor 300!
Klopt, en dan heeft de regie ook nog steken laten vallen door net iets anders uit te zenden toen haar sluier omhoog gedaan werdquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:11 schreef tong80 het volgende:
Over de traan van Maxima kunnen ze nooit heen
En in de koets, met een rits blikjes erachter en een bord Just Married naar een Holiday Innquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
En na afloop koffie met een broodje kaas of ham.
Als het daar voor jou om gaat, moet je dat vooral doenquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:50 schreef laforest het volgende:
[..]
Ja
Als ik ga trouwen wil ik wel met iemand trouwen die een mooi lijf heeft. Kleine tieten zijn gewoon smerig.
Dat jij een ander smerig durft te noemenquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:50 schreef laforest het volgende:
[..]
Ja
Als ik ga trouwen wil ik wel met iemand trouwen die een mooi lijf heeft. Kleine tieten zijn gewoon smerig.
Ik vind ze ook niet echt stralen van geluk ofzoquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:54 schreef fuckbuddy het volgende:
Ze staan erbij alsof ze zo opgehangen gaan worden...
quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:53 schreef MaLo het volgende:
[..]
En in de koets, met een rits blikjes erachter en een bord Just Married naar een Holiday Inn
Zal wel de zenuwen zijn..quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:55 schreef -Willempie- het volgende:
[..]
Ik vind ze ook niet echt stralen van geluk ofzo
Denk dat dat gewoon door de zenuwen komtquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:55 schreef -Willempie- het volgende:
[..]
Ik vind ze ook niet echt stralen van geluk ofzo
En het publiek klapt ook helemaal nietquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:54 schreef fuckbuddy het volgende:
Ze staan erbij alsof ze zo opgehangen gaan worden...
Tis verdomme het laatste avondmaal niet!quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
En het publiek klapt ook helemaal niet
quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:59 schreef MaLo het volgende:
Ik heb even een stukje NOS-Stream gemist. Maar waar zijn ze nu? Ik zie alleen een kerk zonder het bruidspaar
In een achterkamertje.quote:
vluggertje tussen door om het huwelijk spannend te houdenquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:59 schreef MaLo het volgende:
Ik heb even een stukje NOS-Stream gemist. Maar waar zijn ze nu? Ik zie alleen een kerk zonder het bruidspaar
zijn "achter" effe een broodje eten enzoquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:59 schreef MaLo het volgende:
Ik heb even een stukje NOS-Stream gemist. Maar waar zijn ze nu? Ik zie alleen een kerk zonder het bruidspaar
En dat. Volgens mij moeten ze toch wel rammelen van de honger.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:59 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
zijn "achter" effe een broodje eten enzo
"Here you go Harry, have fun"quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:59 schreef miss-jones25 het volgende:
[..]
vluggertje tussen door om het huwelijk spannend te houden
Ze doen toch niet nu al stiekum De Kus he, zonder dat wij, de rest van de wereld, het zienquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:59 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
zijn "achter" effe een broodje eten enzo
nou vind die linkse wel een leuke hoed hebben, wil ik ook voor k-nachtquote:Op vrijdag 29 april 2011 13:01 schreef Ceetje.. het volgende:
ooooh, die twee dochters van Fergie en Andrew, die zien er echt niet uit hè
Welke zijn dat?quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:01 schreef Ceetje.. het volgende:
ooooh, die twee dochters van Fergie en Andrew, die zien er echt niet uit hè
komt ie, speciaal voor jouquote:Op vrijdag 29 april 2011 13:02 schreef miss-jones25 het volgende:
[..]
nou vind die linkse wel een leuke hoed hebben, wil ik ook voor k-nacht
Jepquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:54 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Dat jij een ander smerig durft te noemen
Oh god, die hoed!!!quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:03 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
komt ie, speciaal voor jou
[ afbeelding ]
Zijn DAT de dochters van Andrew? Omg, waarom heeft niemand die kinderen geholpen met hun klerenquote:Op vrijdag 29 april 2011 13:03 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
komt ie, speciaal voor jou
[ afbeelding ]
Niemandquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:54 schreef MaLo het volgende:
[..]
Als het daar voor jou om gaat, moet je dat vooral doen. Wie houdt je tegen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |