abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 28 januari 2011 @ 11:59:34 #1
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_91983389
Vorige deel: Borstvoeding deel 85
101 redenen om borstvoeding te geven :)

Handige en betrouwbare sites:
tip! http://www.borstvoeding.com (Borstvoeding.com biedt een keur aan informatie over borstvoeding verzorgd door een team van gerenommeerde borstvoedingsdeskundigen en moeders met borstvoedingservaring.)
tip! http://www.borstvoedingsforum.nl (Het Borstvoedingsforum is een initiatief van de Samenwerkende Borstvoeding Organisaties.)
tip! Kellymom.com, breastfeeding and parenting (engelstalige site, met zeer uitgebreide informatie).
Nursingtwo (engelstalige site over tandemvoeden (meerdere kindjes aan de borst) en voeden tijdens de zwangerschap)

Medicijnen en borstvoeding

Protocol borstvoeding prematuren

Borstvoedings organisaties:
Vereniging Borstvoeding Natuurlijk
La Leche League

Beide organisaties hebben een telefonische informatiedienst.

Directe links naar veel voorkomende vragen/problemen:
Het belang van goed aanleggen
Tepelproblemen
Spruw
Spruwbehandeling
Kolven
Bewaren, vervoeren en opwarmen van moedermelk; je kolf schoonhouden
Regeldagen
Verstopte melkkanaaltjes en borstontsteking
Borstontsteking te lijf
Borstvoeding en de wet

Telefoonnummer Avent: 0900 101 101 5

Al je vragen en opmerkingen over kolven: Het kolftopic deel 3
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_91983406
Orea *O* wat goed he!

Oeke :* ik snap je!

Ik had afgelopen week een vriendinnetje op bezoek. Haar dochter is nu ook ruim 6 maanden. Ze is ook begonnen met bv, maar had in het begin net zoals ik het idee dat ze max 6 maanden ging voeden en dan zou stoppen. Ik had haar al verteld dat ik dat ook had gedacht, maar dat het juist rond die tijd zo fijn en gemakkelijk bleek, dat ik toch doorgegaan ben. En zij had het hetzelfde ervaren! Ze voed dus ook nog steeds en is van plan nog wel een tijdje door te gaan, naar het rapleyen. Zo leuk vind ik dat!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 28 januari 2011 @ 12:02:16 #3
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_91983494
Laatste posts:
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:26 schreef Asyniur het volgende:

[..]

Nou een collega van mij heeft dat dus ook gedaan op advies van haar kinderarts en het CB. :o Ze had een (premature) tweeling en die moesten dus ook van de nachtvoedingen af ergens rond de 3 maanden. Manlief en zij hebben dus ruim een week lang met huilende baby's 's nachts rondgelopen die dus honger hadden maar niks meer kregen omdat dat beter zou zijn.... :X
ik vind het nu nog tenenkrommend...
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:27 schreef Asyniur het volgende:
Ow en Harry slaapt ook nog niet door, maar dat vind ik geen probleem. Net zo min als ik het niet erg vind dat andermans baby wel doorslaapt. Fijn voor hen! Echt! Heerlijk lijkt me dat. Maar ik ga er geen kunst en vliegwerk voor uithalen.
Er komt een dag dat ik Harry zijn nest moet 'uitschoppen' ;)
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:30 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

dat had ik dus ook en verder ben ik het dus helemaal met jouw verhaal en dat van claudia eens!

vooral ook de laatste zin van claudia!
ik vind t bijvoorbeeld knap dat mensen t kunnen om ondanks alles bv te blijven geven of het niet vervelend vinden als je kind 20 keer op een dag komt, maar zo zit ik niet in elkaar. En dan vind ik t dus best vervelende opmerkingen die hier staan zeg maar. Alsof je een slechte moeder ben als je dat er niet voor over heb. En dan denk ik dus waarom lees ik eigenlijk :') maar er staan ook wel dingen die ik interessant vind om te lezen.
(ik snap ook wel dat t irritant vind als mensen vinden dat t anders moet dan waar je zelf achter staat, maar andersom werkt dat dus ook zo. En ik denk dat mensen t ook niet altijd rot bedoelen)

En jeetje groof, wat naar idd zeg. Dat zou ik dus echt niet kunnen.
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:43 schreef WupWup het volgende:
Maar een kind wat zelf weer in slaap weet te vallen is toch ook niet onnatuurlijk? Dat zeg ik toch ook helemaal niet? Ik zeg alleen dat het helemaal normaal is dat iedereen, baby's én volwassenen meerdere keren wakker worden 's nachts. Sommige baby's hebben daarbij troost en/of voeding nodig, anderen niet. En wij volwassenen hebben niet eens meer door dat we wakker worden. Als je daar de kriebels van krijgt, moet je toch echt bij jezelf te rade gaan :?
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:45 schreef oeke het volgende:

[..]

Volgens mij ging het gesprek hierover, omdat het zo ergerniswekkend is.
En omdat je blijkbaar een zieligerd bent als je kind niet doorslaapt en nog een nachtvoeding nodig heeft. En dat geen enkele baby doorslaapt, alleen de ene baby kan wel weer in slaap vallen nadat het wakker werd en de ander niet.

En ik vind het wel interessant dat de algemene gedachtegang over het slaapgedrag van baby's veranderd is met de komst van kunstvoeding en de gestegen populariteit daarvan. Is het zo raar daarover te praten?
Dit is toch een topic over borstvoeding en de zaken die daarbij komen kijken zoals nachtvoedingen ed?
Waarom zou je je zo aangevallen moeten voelen? Ik snap dat werkelijk niet. Het spijt me.
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:58 schreef DaviniaHR het volgende:
Sonnetje, over het '20 keer op een dag komen' ben je zelf bij. De een legt direct aan bij huilen, (dan kom je al heel snel op 20 voedingen) de ander troost op andere manieren. Linksomof rechtsom ben je met zo lang in de weer met je kind. De manier waarop verschilt alleen.
Hetzelfde met de nachten. 20keer speenploppen of 3 nachtvoedingen. Gebroken nacht is gebroken nacht. Alleen als je dan voedt heeft men er een mening over. Soit.
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 22:19 schreef Cantare het volgende:

[..]

Ben ik 't helemaal mee eens, hoor. :) Ik heb het ook wel even jammer gevonden dat E 's nachts niet meer kwam. Het heeft zoiets knus en intiems.

@WupWup: met doorslapen bedoelen de meeste mensen volgens mij dat de baby niet gevoed hoeft te worden, niet dat de baby tussendoor nooit wakker wordt.
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 08:29 schreef Orea het volgende:
Half jaar in de pocket! 8-) op naar het volgende half jaar! *O*
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 10:27 schreef Asyniur het volgende:
Goed gedaan Orea! *O*

Ik zit nu op de bank. Zoonlief wilde NIKS. Alles is gillen/jengelen/huilen maar slokje borst wilde meneer wel En nu is mijn grote kleine baby in slaap gevallen. O+
Durf ik niet te bewegen. Net als 'vroegah'...
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 11:19 schreef oeke het volgende:
Orea, wat fijn en het is zo heerlijk te lezen dat zowel jij als Leia er zo van genieten! *O*

Lief is dat he Asy, als ze ineens weer zo klein zijn. O+
Ko wilde vanochtend ook heel lang drinken, samen onder het dekbed. O+

Oh Pessie! :D Ik vind het eigenlijk wel grappig. Kan gebeuren toch? ;)
En jij ook nog gefeliciteerd met je halve jaar! Goed zeg! *O*

Het moet me toch van het hart merk ik, ben er al sinds gister over aan het malen.
Voor mij is dit topic een veilige plek waar ik mijn frustraties en gelukjes kwijt kan aangaande borstvoeding en de zaken die daarmee gerelateerd zijn.
Dus ook irritaties over vragen/blikken die je krijgt over het feit dat je bv geeft. Dat je kind nog steeds niet doorslaapt, dat je doorvoedt na 3 of 6 maanden of wat ook gebruikelijk/gewenst is.
Ik voed nu bijna 20 maanden en er zullen heus wel mensen zijn die denken dat Ko 20 keer per dag aan mijn borst hangt en dat ik totaal geen eigen leven of wil heb.
Maar ik wil me daar niet voor hoeven verantwoorden in dit topic. Ik doe dat al genoeg in het dagelijkse leven, en in de andere topics.
Zoals die keer dat ik zei dat een kindje zo lekker uitgeput was van de kv, dat deed ik niet op de letterlijke manier die ik hierboven beschreef. Natuurlijk niet. Het was een beleefde steek onder water op zijn hoogst, over de lichte verteerbaarheid van moedermelk en de zwaardere verteerbaarheid van kv.
Maar ik wil niet ook hier met elke zin die ik hier schrijf rekening houden met de gevoelens van moeders die kv geven. Dat doe ik al genoeg in de rest van mijn leven.

En het feit dat we Twinkly een hart onder de riem proberen te steken omdat Niels nog vaak wakker wordt 's nachts en een voeding wil, en dat dat bij de meeste baby's normaal gedrag is, betekent niet dat we andere moeders veroordelen wiens kind wel 'doorslaapt'.
Wat Orea zegt, natuurlijk zou elke ouder blij zijn met een doorslapend kind. Maar het komt gewoon niet zo vaak voor, als je borstvoeding geeft.
En dat is ook gewoon fijn om te weten.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  vrijdag 28 januari 2011 @ 12:08:41 #4
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_91983757
oeke, je hoeft je echt niet bezwaard te voelen om je mening hier te posten. Of je te verantwoorden voor je mening. Zoals je ziet, zijn er meer mensen die jouw mening delen. Daar gaat het toch om?

ik had trouwens een vraagje: Aviva drinkt anders dan vroeger. Ze laat minstens 85x los voordat ze goed blijft liggen. Dus ook op een tsr laat ze los. Geeft een fijne kliederboel. Als de melkstroom minder is, blijft ze wel liggen (hangen, if you will ;) ) Ze heeft in 3 weken 4 tanden gekregen, dus daar zal het vast ook mee te maken hebben, maar herkent iemand dit? (Alle 4 de tanden moeten nog wel uitgroeien)

En ik voed haar in de rugbyhouding. Ze begint dus zittend naast me, gaat languit liggen, staat half op, maar zonder verder haar mond / hap te draaien. Herkenbaar? In de doorgeschoven madonnahouding blijft ze trouwens beter liggen en laat minder los. Maar ik leg haar pas aan het eind van de voeding zo neer. Rugbyhouding ben ik toch meer gewend. Of zou ze te lang worden voor de rugbyhouding?
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  vrijdag 28 januari 2011 @ 12:21:14 #5
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_91984253
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 12:08 schreef DaviniaHR het volgende:
ik had trouwens een vraagje: Aviva drinkt anders dan vroeger. Ze laat minstens 85x los voordat ze goed blijft liggen. Dus ook op een tsr laat ze los. Geeft een fijne kliederboel. Als de melkstroom minder is, blijft ze wel liggen (hangen, if you will ;) ) Ze heeft in 3 weken 4 tanden gekregen, dus daar zal het vast ook mee te maken hebben, maar herkent iemand dit? (Alle 4 de tanden moeten nog wel uitgroeien)

En ik voed haar in de rugbyhouding. Ze begint dus zittend naast me, gaat languit liggen, staat half op, maar zonder verder haar mond / hap te draaien. Herkenbaar? In de doorgeschoven madonnahouding blijft ze trouwens beter liggen en laat minder los. Maar ik leg haar pas aan het eind van de voeding zo neer. Rugbyhouding ben ik toch meer gewend. Of zou ze te lang worden voor de rugbyhouding?
Ik wissel tussen madonna en doorgeschoven madonna. Heel soms gaat Harry half zitten, maar dan ga ik niet extra moeite doen om hem aan het drinken te houden. Hij moet gewoon blijven liggen. Net als bij ons eten aan tafel/zittend is en niet rennend door het huis.
En 100duizend keer loslaten: check. Als ik klaar ben met het gesodemieter dan pak ik de boel in. Dan heeft hij gewoon pech gehad....

oeke (maar ook anderen) niet malen om andermans mening! Doen waar jij en je kind je goed bij voelen. Dát is het allerbelangrijkste. De rest is maar bijzaak.
Ik moest laatst trouwens ook lachen met een collega van mij. Zij was verbaasd dat ik nog 1 nachtvoeding gaf, dat zou zij niet trekken en dat terwijl ze zelf 10x per nacht eruit moest op te speenploppen :D
Dus ik droog: jij staat 10x op en ik 1x. Zij: Oja :D
We hebben er hartelijk om gelachen
pi_91984326
Davinia _O_ Ik houd van quote-openingsposts ^O^

Pessie en Orea een half jaar *O*!!

Oeke :*
Ik ben het met je eens.

Sonnetje ik snap je reactie eigenlijk niet, en ik doe altijd heel erg mijn best om me in te leven :@ Hier wordt toch helemaal geen aanval gepleegd op kv, we hebben het er alleen over dat kv moeilijker te verteren is en dat daarom veel kinderen langer doorslapen omdat ze minder snel honger hebben. De natuurlijke reactie op minder honger is langer doorslapen :P

Even alleen een reactie op het doorslaapadvies wat ik kreeg van het CB.
Toen Niels ivm verkoudheid de borst weigerde rond zijn eerste verjaardag heb ik een week lang iedere nacht een paar keer met hem beneden gezeten om hem te voeden uit een tuitbeker. In bed lukte dat niet, dan werd hij heel boos. De eerste nachten dronk hij redelijk wat per keer (50 ml), maar de opeenvolgende nachten werd dat steeds minder, een paar slokjes en helemaal niets. Hij bleef echter wel wakker worden.
Ik vermoed dat het wakker worden en niet zelf inslapen van Niels een combinatie is van controleren of mama en papa er nog zijn, geborgenheid door drinken bij mama en daarvan lekker loom worden en makkelijk weer in slaap vallen, gewoontevorming (als ik iedere nacht een appel eet word ik ook wakker van de honger ;))
Als ik hem nu ipv de borst afgekolfde melk of water aan zou bieden, om de methode van Groofsken toe te passen, dan zou dat waarschijnlijk een drama worden. Dan moet ik Niels helemaal wakker maken (en mezelf ook), mee naar beneden nemen en daarna moet hij van helemaal wakker weer in slaap vallen.
Nu wordt hij half wakker, drinkt kort en valt weer in slaap. En ik val ook direct weer in slaap door de oxytocine. Heel relaxed eigenlijk :)
Ik vermoed dat het hier net zo zal gaan als bij oeke, en oeke's ervaring geeft mij daar ook vertrouwen in. Niels drinkt nu 1-2 keer per nacht, terwijl hij kort geleden nog 2-3 keer per nacht dronk en er ook tijden geweest zijn dat hij iedere 2 uur dronk.
Als hij nu korte tijd na het drinken weer wakker wordt wil hij ook helemaal niet aan de borst, dan wil hij alleen maar even getroost worden en wordt hij boos als ik hem niet in bed leg. Ook wordt hij als wij naar bed gaan vaak wakker, maar valt zelf weer in slaap.

Vaag verhaal wrsch. sorry. Ik ben moe en kan niet zo goed nadenken (na een week lang mezelf wakker houden 's nachts met mijn gehoest).
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
  vrijdag 28 januari 2011 @ 12:30:40 #7
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_91984578
Dank Twink :)

Naast gewoonte, zijn de nachtvoedingen wrs ook vermoeiend voor Niels. Tenminste, bija Aviva is het wel zo. Ze breekt ook haar eigen nacht.
Als je iets aan de nachtvoedingen zou willen doen, zou je mss kunnen probren om Niels weer een beetje wakker te krijgen voor je hem terug legt. tenminste, ik merkte bij Aviva als ik haar in slaap voedde, dat madam steeds vaker kwam, want tja, tis wel zo makkelijk en gezellig om weer in slaap gevoed te worden. Dus als ze nu nachtvoedingen krijgt, zorg ik er altijd voor dat er tenminste 1 oog helemaal open is als ik haar in bed leg. Ze ligt in de kamer naast de onze, dus ik moet sowieso mijn bed uit.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_91985290
Over dat leren weer zelf te slapen en afleren te drinken als het een gewoonte is geworden, staat een fijn stukje in het boek "lekker slapen zonder huilen"

Dit is dus als het drinken niet om honger gaat, en als je dit op een zachte manier zou willen verminderen. De bedoeling is dan dat je heel alert bent op het drinken van je kind. Op het moment dat het drinken geen drinken meer is (zuig-slik) maar overgaat in sabbelen, probeer je dan zachtjes het vacuum te verbreken. Reageert je kindje door wakker worden en verder willen drinken, gewoon doen natuurlijk. Op den duur (maar dit kan dus wel weken duren!) zal je kind steeds korter drinken, omdat er geen honger is die gestild moet worden en hij ook went aan het minder lang drinken. En uiteindelijk zal hij niet meer om die borst komen 's nachts, omdat die gewoonte op die manier wordt doorbroken.

Ik vond het jammer dat ik dit niet eerder had gelezen, want zo had ik het graag willen doen. Ik trok het op een bepaald moment niet meer ivm werk en vroeg op moeten, en ben dus overgestapt op pyjamapapjes. Dat werkte ook, maar deze manier had me meer aangestaan.

Niet dat iemand hier iets mee moet, hoor, maar ik vond het zo'n zachte, vriendelijke manier, dus ik wilde het even delen :)
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_91985525
Niels valt eigenlijk zelden in slaap aan de borst, ik haat namelijk het gevoel van sabbelen dus dan koppel ik hem los ;) Dan protesteert hij wel eventjes, maar valt in bed in slaap.
Maar het drinken maakt hem wel loom, waardoor hij makkelijker in slaap valt.

Ik merk het eigenlijk niet aan hem of hij 1 of 3 keer wakker geworden is 's nachts, hij is wel prikkelbaarder 's morgens als hij te vroeg wakker geworden is.

Een vriendin van mij heeft de nachtvoedingen afgebouwd door de slokjes te tellen. Haar zoontje dronk precies 30 slokjes en dan koppelde ze hem na 15 slokjes los.
Maar hier werkt dat niet: ik ben te slaperig om te tellen, Niels drinkt niet precies een bepaalde hoeveelheid en hij wordt woest als hij nog niet klaar is met drinken en ik koppel hem los (als hij bijvoorbeeld verkeerd aangehapt ligt, dan moet ik hem eerst helemaal tot bedaren brengen voor hij weer aan wil happen).

Maar ik vind het wel ok zo hoor, ik vind 1-2 keer wakker worden niet vermoeiend. (Maar om 6 uur klaar zijn met slapen wel }:| )
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_91985595
Davinia, ik heb nooit echt in rubyhouding gevoed, misschien 1-2 keer, dus ik weet het niet zo goed. Ook herken ik het klieder-na-tsr-niet. Ik heb dat ook nooit gehad.
Hopelijk gaat het snel weer goed, het drinken. :)

Grappig Miss, dat je vriendin hetzelfde had. Zo ging het bij mij ook. gewoon open erin gaan eigenlijk, wel met het 6 maanden idee, maar verder was ik blanco. :D
Klinkt ook goed, Miss, die methode. Moet je zelf wel wakker genoeg voor zijn, natuurlijk. :D Ik lig altijd half door te slapen bij nachtvoedingen.

En Asy, ik moest lachen! lekker adrem was je. ;)

Twinks, het klinkt echt als Ko, alleen hebben we misschien niet echt die hele moeilijke nachten gehad, van veel voeden, of ik ben ze alweer vergeten. :D
Ko dronk volgens mij 2 maanden geleden nog 1 keer 's nachts, rond 4 uur, en dat verplaatste langzaam naar 5-6 en nu half 8. :)
Met trouwens wel af en toe een terugval, bij oorontsteking bv.
Ik hoop dat het gewoon bij jullie ook zo gaat. Ik weet wel dat ik op een bepaald moment ook wat wanhopig was en klaar ermee, en dat hij rond diezelfde tijd ineens niet meer kwam. En dat dat ook weer tijd nodig had, om me dat te realiseren. :')
Nouja, bij wat je ook doet, sterkte en een zoen, het gaat over! :*
Oh en beterschap!

Dank jullie wel voor de lieve woorden. Het valt me vaak op dat er wel gepraat mag worden over de borstvoedingsmaffia, maar niet over de kunstvoedingsmaffia. :')
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_91985603
En ik denk nog steeds dat het ene kind eerder toe is aan doorslapen dan het andere kind. Ik denk dat Niels gewoon behoefte aan nabijheid heeft en dat wil ik hem graag geven.
Op zijn 18e heeft hij vast geen behoefte meer aan een slokje 's nachts, Ko ging ook vanzelf doorslapen ^O^
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_91985668
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:00 schreef oeke het volgende:
Dank jullie wel voor de lieve woorden. Het valt me vaak op dat er wel gepraat mag worden over de borstvoedingsmaffia, maar niet over de kunstvoedingsmaffia. :')
Precies. Over kv moet je gewoon je mond houden.

Mijn Lief toen we terugfietsten van het CB: "nee, natuurlijk ben je het niet eens met de arts, jij bent ook van de bv-maffia"
}:|
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
  Moderator vrijdag 28 januari 2011 @ 13:05:26 #13
5428 crew  miss_sly
pi_91985763
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:00 schreef Twinkly het volgende:
En ik denk nog steeds dat het ene kind eerder toe is aan doorslapen dan het andere kind. Ik denk dat Niels gewoon behoefte aan nabijheid heeft en dat wil ik hem graag geven.
Op zijn 18e heeft hij vast geen behoefte meer aan een slokje 's nachts, Ko ging ook vanzelf doorslapen ^O^
Ik denk dat dat met alles is mbt kinderen. Er is geen algemene handleiding die van toepassing is op ieder kind, ongeacht welk kind, of het nou gaat om drinken, eten, slapen, spelen, ontwikkelen, noem maar op. En je kent zelf je kind het beste, dus je bent zelf degene die de juiste beslissingen kan nemen.

En soms weet je het even niet meer, vaak op momenten dat anderen dingen tegen je zeggen die niet jouw eigen gevoel volgen en waardoor je toch aan het twijfelen slaat. En iedere keer bleek toch dat mijn gevoel de beste raadgever was!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 28 januari 2011 @ 13:14:53 #14
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_91986048
Even een verhaaltje van mijn kant.

Iemand die ik ken gaf haar eerste kind bv, totdat ie 3 weken oud was, toen kreeg ze BO en was het volgens haar niet meer te doen om te voeden. En hij had een lastige start gehad en nu wist ze tenminste hoeveel hij dronk.

Tweede kind, weer met bv begonnen. Na zes weken vertelde ze vol trots dat ze hem had 'geleerd' om de nachten door te slapen, gewoon een speentje geven en zo rekken, zei ze....
En ze was het zat dat hij soms 3 kwartier of een uur aan de borst lag, dat kostte toch wel veel tijd en vond ze onhandig, want ja er liep er al een rond. Dus haalde ze hem na een half uur van de borst af.

Een paar weken later sprak ik haar weer, bleek dat ze gestopt was. Ze had met 7 weken weer een BO gekregen en had er toen geen zin meer in. Dus overgestapt op de fles en met 8 weken had ze hem 'keurig' volgens haar, op vier flessen per dag. Lekker makkelijk en ze wisten nu in ieder geval hoeveel hij binnenkreeg. 8)7

Ik zat echt :? :X zo op de bank, wist gewoon niet wat ik moest zeggen. Dan weet ik nu al zoveel meer over bv en dat je dus ook 's nachts aan de vraag moet voldoen, je niet je kind moet laten stoppen als het nog niet uitgedronken is. Volgens mij waren haar borsten gewoon snel te vol en bleef er teveel melk achter doordat ze niet werden leeggedronken en kreeg ze daardoor BO.

Bij een evt derde kind gaat ze er niet meer aan beginnen, want nu was het ook niet gelukt en zoveel gedoe..... :N

Dit soort verhalen moedigen mij enorm aan om vooral door te zetten tzt en te laten zien hoe het ook kan. :)
pi_91986345
:X Juud!
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:14 schreef Juud79 het volgende:
Volgens mij waren haar borsten gewoon snel te vol en bleef er teveel melk achter doordat ze niet werden leeggedronken en kreeg ze daardoor BO.
Dat denk ik ook.....

Ik ken ook een leuk verhaal.
Collega van mijn man, zo'n opschepperig figuur die zijn eigenwaarde uit materialistische zaken haalt, vertelde vol trots dat ze na de laatste voeding hun pasgeboren zoontje nog een fles erbij in propten zodat hij door zou slapen. Ook voor een CB bezoek propten ze er nog een extra fles in zodat hij zwaarder zou zijn op de weegschaal :X
Het zal je niet verbazen dat ze na een poosje op hun kop gekregen hebben van het CB, want het kind ontwikkelde overgewicht :')
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
  vrijdag 28 januari 2011 @ 13:29:05 #16
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_91986554
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:23 schreef Twinkly het volgende:
:X Juud!

[..]

Dat denk ik ook.....

Ik ken ook een leuk verhaal.
Collega van mijn man, zo'n opschepperig figuur die zijn eigenwaarde uit materialistische zaken haalt, vertelde vol trots dat ze na de laatste voeding hun pasgeboren zoontje nog een fles erbij in propten zodat hij door zou slapen. Ook voor een CB bezoek propten ze er nog een extra fles in zodat hij zwaarder zou zijn op de weegschaal :X
Het zal je niet verbazen dat ze na een poosje op hun kop gekregen hebben van het CB, want het kind ontwikkelde overgewicht :')
Ow my... :N
pi_91986601
Whaah, Twinks, zwaarder op de weegschaal? Hoe bizar, dat je zoiets zou doen! :o

Juud, fijn dat je zin hebt in het voeden. En zo'n positieve houding helpt alleen maar bij het proces, maar het belangrijkste is toch dat jij en je kindje ervan genieten, en niet dat je laat zien hoe het ook kan, toch? ;)
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  Moderator vrijdag 28 januari 2011 @ 13:32:25 #18
5428 crew  miss_sly
pi_91986672
Ik vind het verhaal van twinkly dan toch weer anders dan het verhaal van Juud.

Als ik neit op Fok had gezeten en hier al veel had gelezen over bv, was het bij mij waarschijnlijk ook heel anders verlopen. Ik had vroeger toch echt wel zo'n idee dat bv iets natuurlijks en dus ook vanzelfsprekends was. Je kind zou weten hoe het moest drinken en jij hoe je moest voeden en dat zou allemaal vanzelf gaan. Hier heb ik pas een reeel beeld van bv gekregen en dat heeft me wel geholpen. Ik vind het dus van dat eerste verhaal vooral heel jammer dat ze kennelijk niet zoveel info en kennis ter beschikking had om het voeden goed en fijn te kunnen doen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 28 januari 2011 @ 13:36:27 #19
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_91986811
quote:
11s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:30 schreef oeke het volgende:
Whaah, Twinks, zwaarder op de weegschaal? Hoe bizar, dat je zoiets zou doen! :o

Juud, fijn dat je zin hebt in het voeden. En zo'n positieve houding helpt alleen maar bij het proces, maar het belangrijkste is toch dat jij en je kindje ervan genieten, en niet dat je laat zien hoe het ook kan, toch? ;)
Klopt dat is ook zo, ik hou niet van een onderbreking in mijn nachtrust, maar ik zal daar straks enorm van genieten, ik en mijn meisje in het grote bed. Om 04.00 uur 's nachts de zon op zien komen... :)
En dan gewoon fijn 's middags een tukje doen om de slaap in te halen, haha..
pi_91987083
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:32 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind het verhaal van twinkly dan toch weer anders dan het verhaal van Juud.
Maar stond Juud's verhaal dan niet los van mijn verhaal en ging het gewoon over hoe een moeder haar kind liet doorslapen?

Ja, erg he :X Ik zei iets van zorgen ze er dan ook voor dat hij nog niet heeft gepoept? :')
Gek genoeg bleef de borstvoeding van zijn vrouw schijnbaar wel op peil.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_91987189
Hihi, een kurk tussen zijn billen. :o
Ik ben echt trots op Ko en vind hem de mooiste en de leukste. Maar ik kan me niks voorstellen bij het feit dat je je kind volstopt om de hoogste cijfers bij het wegen te hebben. :X
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  Moderator vrijdag 28 januari 2011 @ 13:48:55 #22
5428 crew  miss_sly
pi_91987286
Ow twink, ja, stond misschien wel los ervan. Ik vind het alleen soms toch ookwel lastig om te lezen hoe er gepraat wordt over moeders die het anders (lees minder lang of geen bv) doen. Soms klinkt dat zo veroordelend, en dat vind ik dan ook weer niet fijn. Sorry!

quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:46 schreef oeke het volgende:
Hihi, een kurk tussen zijn billen. :o
Ik ben echt trots op Ko en vind hem de mooiste en de leukste. Maar ik kan me niks voorstellen bij het feit dat je je kind volstopt om de hoogste cijfers bij het wegen te hebben. :X
Sowieso ben ik nooit opzoek naar bevestiging van een ander dat de mijne de mooiste, leukste, beste is...dat zal niemand buiten schaap en ik ook daadwerkelijk vinden, denk ik zomaar :+
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_91987464
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:48 schreef miss_sly het volgende:
Ow twink, ja, stond misschien wel los ervan. Ik vind het alleen soms toch ookwel lastig om te lezen hoe er gepraat wordt over moeders die het anders (lees minder lang of geen bv) doen. Soms klinkt dat zo veroordelend, en dat vind ik dan ook weer niet fijn. Sorry!
Nee, dat vind ik ook niet fijn hoor. Ik vind het verhaal van Twinks ook echt anders dan dat van Juud.
Wel apart trouwens, Twinkly dat haar bv er niet onder leed.
quote:
Sowieso ben ik nooit opzoek naar bevestiging van een ander dat de mijne de mooiste, leukste, beste is...dat zal niemand buiten schaap en ik ook daadwerkelijk vinden, denk ik zomaar :+
Haha, ik ook niet, ik kan zelf ook slecht opscheppen over mijn kind. Misschien dat ik me daarom ook zo erger aan andermans trotse opmerkingen over het doorslapen van hun kind. :P
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_91987567
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:32 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind het verhaal van twinkly dan toch weer anders dan het verhaal van Juud.

Als ik neit op Fok had gezeten en hier al veel had gelezen over bv, was het bij mij waarschijnlijk ook heel anders verlopen. Ik had vroeger toch echt wel zo'n idee dat bv iets natuurlijks en dus ook vanzelfsprekends was. Je kind zou weten hoe het moest drinken en jij hoe je moest voeden en dat zou allemaal vanzelf gaan. Hier heb ik pas een reeel beeld van bv gekregen en dat heeft me wel geholpen. Ik vind het dus van dat eerste verhaal vooral heel jammer dat ze kennelijk niet zoveel info en kennis ter beschikking had om het voeden goed en fijn te kunnen doen.
Nu ik erover nadenk heb je wel gelijk. Als je niet weet hoe het werkt met voeden op verzoek en overal hoort over hoe je de hoeveelheid voedingen moet minderen en de tijd ertussen moet rekken.
De :X geldt dan alleen wanneer ze wel had geweten hoe anders bv werkt.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_91988091
Volgens mij is het wel interessant je af te vragen nog, of het een daadwerkelijke behoefte is, of dat het een patroon is.
  vrijdag 28 januari 2011 @ 14:13:50 #26
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_91988361
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 13:53 schreef oeke het volgende:

[..]

Nee, dat vind ik ook niet fijn hoor. Ik vind het verhaal van Twinks ook echt anders dan dat van Juud.
Wel apart trouwens, Twinkly dat haar bv er niet onder leed.

[..]

Haha, ik ook niet, ik kan zelf ook slecht opscheppen over mijn kind. Misschien dat ik me daarom ook zo erger aan andermans trotse opmerkingen over het doorslapen van hun kind. :P
Voor mij is er iig een duidelijk verschil tussen trots zijn op je kind (ook als je het fijn/knap/stoer/prettig vindt dat je kind doorslaapt) of je kind gebruiken als statussymbool (wat juud vertelde over de weegschaal).

Ach, iedereen is toch trots als haar kindje iets nieuws kan? Je doet er zelf geen zak aan, maar toch ben je trots. Dat bedoel ik in de trant van, je kan op je hoofd gaan staan zodat je kindje eerder gaat lopen, maar dat heeft geen enkele zin. Hij loopt pas wanneer hij er klaar voor is. En als je kindje dan loopt, ben je supertrots dat je kleine kindje kan lopen. Is dat dan opscheppen?
(bij doorslapen idem. behalve als je idd oordoppen in doet, zodat je kind het wel afleert om te huilen 's nachts, maar dat is een heel ander verhaal.)
Naja, is mss meer een filosofische discussie dan dat het echt over bv gaat, maar toch.

Klinkt het enigszins logisch wat ik zeg? :@
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_91994229
Extra voeden voor op de weegschaal doe ik ook.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_91995152
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 16:25 schreef Ticootje het volgende:
Extra voeden voor op de weegschaal doe ik ook.
haha, maar jij mag dat :P

Ik volg je helemaal Davinia :Y en ik denk dat het ook klopt.

Maar wat Groofsken zeg, wanneer gaat biologische behoefte over in behoefte door gewenning, dat vraag ik me ook wel af. Maar toch heb ik geen zin om 's nachts op de bank te gaan zitten met een te wakker en huilend kind :P
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_91996627
Davinia, ik begrijp wat je bedoelt hoor.
Maar toch vind ik het in jezelf trots zijn en daar over vertellen iets heel anders als zeggen: Mijn kind slaapt al door, knap he? En jouw kind? Nee, nog niet? Voedt je hem nog 's nachts? Daar houdt je het mee in stand, hoor.
Of in een andere situatie: Mijn kind loopt al, knap he? En jouw kind? Nee, nog niet? Misschien moet je hem niet zo vaak optillen. Of een wortel voor zijn neus houden. :P
Sorry, flauw, maar ik denk dat er verschillende manieren van trots-zijn zijn en sommige zijn inderdaad competitief en andere niet. Je snapt wel welke mijn voorkeur heeft. ;)
Goed, genoeg over geluld! :D
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_91996671
Ik probeer leyla wel eerst in slaap ze krijgen zonder meteen aan te leggen. Speen heeft ze niet, maar ik leg heel stevig mijn hand op haar buik, zodat ze toch wel zelf in slaap weer valt. Zonder dat ze voeding dus gaat associëren met in slaap komen. Ik voed haar ook niet in slaap, maar leg haar meestal wakker in bed.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_91997758
Hier idem! Leia komt 's nachts maar das echt honger (ook zo leuk als je een keer slapend zoekt naar de speen en die terug wil frotten, dan valt ze je vinger echt aan :') doet ze alleen als ze honger heeft dus meestal pluk ik haar dan uit bed, even voeden en slapen maar weer!). Vaak genoeg valt ze zelf weer in slaap. 's avonds gaat ze ook ruim ná de voeding naar bed en valt dan zelf in slaap. Overdag drinkt ze net na het wakker worden dus ook niet vlak voor het slapen gaan!
  vrijdag 28 januari 2011 @ 20:38:22 #32
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92006837
Ik heb ff geteld, en ze heeft 52 keer aangehapt in de eerste 7 minuten van de voeding.

En ze houdt luieruitslag, drinkt de borst niet goed leeg, Mss is het gewoon spruw... Heb al GV in huis (was preventief) dus ga nog maar eens ff kijken hoe het werkt...
Balen.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92008223
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 14:13 schreef DaviniaHR het volgende:
(bij doorslapen idem. behalve als je idd oordoppen in doet, zodat je kind het wel afleert om te huilen 's nachts, maar dat is een heel ander verhaal.)
huup sliep toch met oordoppen :D niet om deze reden dan, maar toch, ontaarde mama hoor! ;)

Wow, 52 keer. Das niet normaal nee. Succes met de GV. Het willen verplaatsen tijdens het drinken herken ik overigens wel. Emma probeert regelmatig op d'r buik te drinken. Dat werkt niet zeg maar :')

Ik heb gewoon m'n kolfrecord verbroken vanmiddag! Het stond op 120cc ('s ochtends na een nacht doorslapen) en nu op 140!!!!
pi_92008753
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 20:58 schreef WupWup het volgende:

[..]

huup sliep toch met oordoppen :D niet om deze reden dan, maar toch, ontaarde mama hoor! ;)

Wow, 52 keer. Das niet normaal nee. Succes met de GV. Het willen verplaatsen tijdens het drinken herken ik overigens wel. Emma probeert regelmatig op d'r buik te drinken. Dat werkt niet zeg maar :')

Ik heb gewoon m'n kolfrecord verbroken vanmiddag! Het stond op 120cc ('s ochtends na een nacht doorslapen) en nu op 140!!!!
Ja hey! pas dr op hè o|O
de doppen zijn noodzakelijk tegen mrHuup ;(

en ik kan je vertellen dat ik mét mn oordoppen alsnog mn meneer-zonder-doppen vaak wakker moet schoppen om Amélie uit haar bedje te halen :D (nee dan ligt ze niet de hele buurt bij elkaar te brullen :+ )

Ik heb er weer zin in, een mini voeden O+ mag ik al mag ik al? *O* O+
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92009101
Huup, nog niks gevoeld sinds die slijmprop van je? :Y)
pi_92009359
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:11 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Huup, nog niks gevoeld sinds die slijmprop van je? :Y)
ja nog meer slijm! :Y)

zal k ff een foto maken? ik heb het in een doosje bewaard, leuk voor later voor in t plakboek O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92009425
Huup ik zat nog even aan je te denken. Colostrum werkt heel erg laxerend hè. Misschien kun je er wat mee...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92009482
_O- de wonderolie van 2011, drink je eigen colostrum!
pi_92009514
Oh wacht, je bedoelt natuurlijk voor Amélie :|W
pi_92009620
Ja ik bedoel inderdaad voor Amelie. Het zorgt er ook voor dat een kleintje zich zo snel mogelijk leegpoept, en bij tandemen gaat de oudste meestal aan de race. Dus ik dacht misschien werkt het ook wel voor Amelie.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92009746
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:18 schreef WupWup het volgende:
Oh wacht, je bedoelt natuurlijk voor Amélie :|W
_O- hahahhaa

denk ff aan mn bekkenbodem ja, ik zeik in mn broek hier :')

maar das een goeie Tico, kan ik mooi de stuwing afkolven en daar een beker van aan Amélie geven, kijken of het wat doet. Ik neem aan dat het zich niet zo lekker laat mengen met die forlax though ddus daar moet ik dan wel ff rekening mee houden.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92009892
Och don't worry, mijn bekkenbodem doet nog steeds net zo gezellig mee ;(
pi_92009901
Ik heb ook echt geen idee hoe laxerend het is, maar ik had zoiets van baat het niet schaadt het niet. Ze heeft natuurlijk behoorlijk spul nodig om te poepen en ze poepte ook al moeilijk toen ze nog bij je dronk. Nou ja, ik lag erover te denken dus... :')
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92010242
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:24 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb ook echt geen idee hoe laxerend het is, maar ik had zoiets van baat het niet schaadt het niet. Ze heeft natuurlijk behoorlijk spul nodig om te poepen en ze poepte ook al moeilijk toen ze nog bij je dronk. Nou ja, ik lag erover te denken dus... :')
mja ik weet niet hoe lang die moedermelk laxeert eigenlijk?
Ze is gestopt met poepen toen ze 10 weken oud was. Van de ene op de andere dag eigenlijk.
t kan zeker geen kwaad, melk is melk op zich. Weet alleen niet of ze het lekker vindt maar dat merken we snel genoeg.
Het belangrijkste voor ons is om de darmen nu volledig leeg te krijgen dus als dit helpt is het meegenomen. Moet ik wel een beetje snel bevallen graag anders schiet het nog niet op :P

En wat is dat toch met jou en poep, je denkt er vaak aan hè? :+
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92010432
Poepen is goed! De eerste melk is colostrum, na een dag of 3/4 krijg je de rijpere melk.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  vrijdag 28 januari 2011 @ 21:34:19 #46
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_92010512
Dames, het is het bv-topic geen poep-topic :{w

quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 20:58 schreef WupWup het volgende:

Wow, 52 keer. Das niet normaal nee. Succes met de GV. Het willen verplaatsen tijdens het drinken herken ik overigens wel. Emma probeert regelmatig op d'r buik te drinken. Dat werkt niet zeg maar :')
Dat gaat wel hoor! Tenminste hier wel :D
pi_92010700
Oh klooien aan de borst en 52 keer loslaten zou ik gewoon niet eens toestaan. Dan is het dus gewoon klaar, normaal drinken of niet. Maar goed zo ben ik.
Bij leyla ben ik ook best streng daarin, drinken mag ze zo lang ze wilt, sabbelen ook.. Maar als ze gaat lopen klooien ermee dan gaat ze bijten en dan is het ook meteen klaar, dan heb je ook geen honger en dan wacht mama wel tot je wel honger hebt.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92010805
Ik stop al na een keer of 5/6 aanhappen en weer loslaten.. dan gaat het ook niet meer gebeuren dat ze op dat moment nog rustig gaat drinken.. komt dan even later nog wel een keer..
pi_92010899
Haha orea we zitten lekker op 1 lijn vandaag. ;)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92011096
Poepen is ook heul natuurlijk anders!
pi_92011191
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:33 schreef Ticootje het volgende:
Poepen is goed! De eerste melk is colostrum, na een dag of 3/4 krijg je de rijpere melk.
ja psies dat dacht k ook. Nouja we zien wel, wie weet helpt het, scheelt weer een zwik pillen en klysma's :X

En dat klooien heb ik eigk ook nooit zo toegestaan, drinken of niet, geen tig keer loslaten en geiten dat vond k vervelend :@
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92011199
Ik slaap ook met oordopjes, zeer ontaard :Y) Mijn Lief ademt nogal onregelmatig en hard en ik slaap licht.

Niels heeft dat aanhappen en weer loslaten ook een tijdje gedaan, maar niet zo vaak! En sowieso berg ik dan m'n tiet alweer op, want dan heeft hij schijnbaar niet erg veel honger ;)

quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:24 schreef WupWup het volgende:
Och don't worry, mijn bekkenbodem doet nog steeds net zo gezellig mee ;(
Hoesten is ook erg leuk heb ik gemerkt :'(
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92011255
Niezen met volle blaas :'(
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92011346
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:44 schreef Ticootje het volgende:
Niezen met volle blaas :'(
Hatsjoe!! hatsjoee!! -shit- pee ;)
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92011433
Ik loop tegenwoordig al over van gewoon een volle blaas ;(
pi_92011456
Ja hoesten, niezen, lachen, ademhalen pff. Maar ik ben nu nog hoogzwanger dus ik heb nog de ijdele hoop dat het straks iets beter wordt :') en anders laat ik de boel maar dichthechten ofzo, zet dr maar een kraan in, veel makkelijker }:|

/offtopic.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92011537
Ik slaap vaak met oordoppen, vanwege een meneer die niet zo van safe the rainforest is (mijn hemel wat kan die snurken, zaagt hele oerwouden om :')) maar zodra Leia 1 kickje geeft, gaat er van binnen een soort mechanisme af en sta ik al naast haar bed :P (en dan staat de babyfoon naast meneer zijn kant van het bed)...
pi_92011588
Ik schop mijn meneer nog steeds als hij weer ligt te ronken... Ik weiger dopjes.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92011606
Oeh, Twink, sabbelen is inderdaad gruwelijk vervelend. Ik krijg daar mepneigingen van. :X
pi_92011649
Oh en mijn kinderen hebben trouwens geen last van het gesnurk, die slapen wel gewoon door... Sterker nog als ik m dan aanstoot en het houdt eindelijk op dan wordt meestal leyla wakker :')
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92011703
Ik schop ook. Maar Emma wordt ook wakker van 'm, dat vind ik veel rotter. Want hij draait zich gewoon weer om en zaagt verder, terwijl ik dan een kind moet troosten.
pi_92011733
Maar hij kan dan ook weer zichzelf wakker snurken, das wel knap _O-
pi_92011877
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:52 schreef WupWup het volgende:
Maar hij kan dan ook weer zichzelf wakker snurken, das wel knap _O-
oeh! dat deed mn moeder altijd, die werd dan wakker van dr laatste snurk :D :')

en ik hoor de buurman ook ronken, alsof ie naast me ligt soms :') :r maar goed, ik heb momenteel geen recht van spreken. *kuch*
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92011885
Die van mij heeft zichzelf eens wakker geruft _O-
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92012034
Oh, woensdag en vandaag een sessie clusterkolven gedaan, om de boel ff wat op te krikken.. Woensdag kwam er amper wat uit bij de extra kolfbeurten, de melk die eruit kwam wat bijna boter! Het kleefde heel erg aan m'n flesje. Vandaag ook nog maar even omdat ik niet het idee had dat ze genoeg dronk, maar nu kwam er toch best wat uit de 10 minuten na het kolven en de 10 minuten daarna. Maar die druppels waren ook weer baggervet, die heb ik maar niet in de koelkast gezet, maar gewoon lekker naar binnen gepropt..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92012046
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:55 schreef Twinkly het volgende:
Die van mij heeft zichzelf eens wakker geruft _O-
Zelfs R lacht hier keihard mee
pi_92012111
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:50 schreef Ticootje het volgende:
Ik schop mijn meneer nog steeds als hij weer ligt te ronken... Ik weiger dopjes.
Dan blijf ik bezig :') ik heb de mazzel dat ik doof ben aan 1 oor, en meestal op mijn goede oor lig. Dan heb ik ze niet nodig, maar dan wordt die ene kant van mijn lichaam soms zo dood :P dus je wilt wel eens omdraaien en dan kan ik niet meer slapen van de herrie!

Alleen als ik Leia zit te voeden krijgt ie een paar porren, omdat ik niet wil dat ze wakkerder wordt!
pi_92012175
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:56 schreef Ticootje het volgende:
Oh, woensdag en vandaag een sessie clusterkolven gedaan, om de boel ff wat op te krikken.. Woensdag kwam er amper wat uit bij de extra kolfbeurten, de melk die eruit kwam wat bijna boter! Het kleefde heel erg aan m'n flesje. Vandaag ook nog maar even omdat ik niet het idee had dat ze genoeg dronk, maar nu kwam er toch best wat uit de 10 minuten na het kolven en de 10 minuten daarna. Maar die druppels waren ook weer baggervet, die heb ik maar niet in de koelkast gezet, maar gewoon lekker naar binnen gepropt..
Ik had vandaag zomaar ineens 150 cc extra! Die staat nu dus weer in de vriezer!
pi_92012289
Ja das lekker. Het is steeds opeens een dip vanuit het niets. Maar ja, volgende week zal het wel weer goed zitten.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92013189
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:55 schreef Twinkly het volgende:
Die van mij heeft zichzelf eens wakker geruft _O-
hahaha wtf :D

rot van je dip Tico, vette hap voor Leylaatje idd gewoon lekker gelijk naar binnen schuiven. :Y)
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  zaterdag 29 januari 2011 @ 13:51:57 #71
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_92037554
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 21:44 schreef Twinkly het volgende:
Niels heeft dat aanhappen en weer loslaten ook een tijdje gedaan, maar niet zo vaak! En sowieso berg ik dan m'n tiet alweer op, want dan heeft hij schijnbaar niet erg veel honger ;)
Maar als er sprake is van spruw is het natuurlijk wel een ander verhaal. Dan willen ze ook niet altijd aanhappen als ze wel honger hebben.
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
pi_92037967
hellow ladies :)

ik denk dat de BV hier aan het einde loopt. Mijn productie is volgens mij dermate terug gelopen dat Evie niet meer verzadigd raakt. En ik merk ook dat ze minder behoeft heeft aan het drinken aan de borst. Vind het eigenlijk wel heel erg jammer...
nog maar even kijken wat de komende dagen brengen..
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  zaterdag 29 januari 2011 @ 14:15:36 #73
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92038541
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 13:51 schreef Grijs het volgende:

[..]

Maar als er sprake is van spruw is het natuurlijk wel een ander verhaal. Dan willen ze ook niet altijd aanhappen als ze wel honger hebben.
idd. ze heeft echt honger, maar drinkt niet door.
gister/vanochtend eerste portie GV gedaan, en het gaat al een stuk beter. (minimaal 3 slokken per aanhap, ipv max 1 slok per aanhap.)

ik doe mezelf voor het slapen gaan, en we gaan haar deze week ieder dag in bad doen, eerst GV, dan in bad. zo tijdens een voeding vind ik te ingewikkeld :@
ik heb met een wattenstaafje op de commode vanochtend GV in d'r mondje gedaan, maar ze sloef niet helemaal paars uit. Vanochtend bij de ochtendvoeding kreeg ze wel een heel paars bekkie van me, doordat ik paars was.

Doe ik het nu wel goed, dan?

ik denk trouwens dat we hier nu aan zijn gekomen doordat mevroi graag sabbelt aan 1 van de badeendjes, en dat die dus niet helemaal schimmelvrij is/was. Zit nu in de kookwas. ihkv "hoe dom kan je zijn?" is dit ook wel weer een goede, eigenlijk. :@

BJ, ik weilde idd vragen hoe het was met jou en Lily. :) zou je wel door willen gaan met aanleggen zodat je evt zou kunnen tandemen? zolang evie wil, natuurlijk ;)
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92046774
Net een verjaardag, stel met een baby bij zich van een week of 5.. die werd al boven gelegd zonder babyfoon en elke 20 minuten gingen ze kijken :? mama gaf wel bv, maar voor het slapen 's avonds wel een flesje kv, want weet je hoe moe je wordt na een bevalling als je ook nog eens 's nachts met je baby bezig moet zijn (werd letterlijk zo gezegd) :{ En de baby sliep zo lekker door, nu al. Soms wel 15 uur als ze haar niet wakker maakten! (5 weken oud hè! Volgens mij mag een baby van die leeftijd nog helemaal niet zo lang slapen?)

Ik heb maar gewoon vriendelijk gelachen en verder gewoon helemaal mijn mond gehouden.
pi_92049233
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 13:51 schreef Grijs het volgende:

[..]

Maar als er sprake is van spruw is het natuurlijk wel een ander verhaal. Dan willen ze ook niet altijd aanhappen als ze wel honger hebben.
Daar heb je helemaal gelijk in. Sorry Davinia, ik was gisteren moe en had niet goed gelezen en gereageerd :*

Je doet het goed hoor met de GV Davinia, gewoon 1x per dag op jouw tepels en in haar mondje aanbrengen met telkens een schoon wattenstaafje en BH's en spuugdoekjes enzo op 60 graden wassen (alhoewel ze daar weer van aan het terugkomen zijn). Extra in bad doen is niet nodig hoor. En je hoeft je ook niet schuldig te voelen over het badeendje, dat is een andere schimmel dat Candida albicans. Het is een schimmel die normaal ook op je huid voorkomt, maar problemen veroorzaakt wanneer de weerstand laag is.

BJ wat jammer dat de borstvoeding terugloopt :*
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
  zaterdag 29 januari 2011 @ 18:55:08 #76
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92049317
Fijnom te lezen. Het badderen is meer dat ze dan bloot is en dat eea rustig kan inwerken ;)
Badeendje is iig ook in de qs geweest ;)
Wat is er met de 60oC wassen? Niet nodig of te lage temp?
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92049473
Dat ze nu zeggen dat je ook op lagere temperatuur kunt wassen, maar ik zou zelf voor de zekerheid wel op 60 graden wassen ;) Doe ik met spuugdoekjes sowieso, alleen voor de stof van je BH's is het niet zo goed misschien.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
  zaterdag 29 januari 2011 @ 19:43:02 #78
108648 cattie
lieve moeder
pi_92051132
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 17:43 schreef Orea het volgende:
Net een verjaardag, stel met een baby bij zich van een week of 5.. die werd al boven gelegd zonder babyfoon en elke 20 minuten gingen ze kijken :? mama gaf wel bv, maar voor het slapen 's avonds wel een flesje kv, want weet je hoe moe je wordt na een bevalling als je ook nog eens 's nachts met je baby bezig moet zijn (werd letterlijk zo gezegd) :{ En de baby sliep zo lekker door, nu al. Soms wel 15 uur als ze haar niet wakker maakten! (5 weken oud hè! Volgens mij mag een baby van die leeftijd nog helemaal niet zo lang slapen?)

Ik heb maar gewoon vriendelijk gelachen en verder gewoon helemaal mijn mond gehouden.
Vreselijk!
Zo lang slapen is volgens mij idd niet goed bij zo'n ukje. Wat ik gelezen heb, vergroot het de kans op wiegendood.
Er was laatst trouwens een onderzoek waaruit bleek dat bv moeders net zo veel (of weinig ;) ) slapen als moeders die de fles geven. Bv moeders vallen sneller in slaap geloof ik.

DaviniaHR, wat ellendig spruw, hopelijk ben je er snel weer vanaf.

Fee drinkt nog steeds bij mij, voor het slapen gaan en 's nachts. En ze vraagt er soms overdag om, maar dan krijgt ze ander eten of drinken. Ik heb niet het idee dat die snel zelf gaat opgeven. :) ):O
  zaterdag 29 januari 2011 @ 19:48:15 #79
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92051331
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 17:43 schreef Orea het volgende:
Net een verjaardag, stel met een baby bij zich van een week of 5.. die werd al boven gelegd zonder babyfoon en elke 20 minuten gingen ze kijken :? mama gaf wel bv, maar voor het slapen 's avonds wel een flesje kv, want weet je hoe moe je wordt na een bevalling als je ook nog eens 's nachts met je baby bezig moet zijn (werd letterlijk zo gezegd) :{ En de baby sliep zo lekker door, nu al. Soms wel 15 uur als ze haar niet wakker maakten! (5 weken oud hè! Volgens mij mag een baby van die leeftijd nog helemaal niet zo lang slapen?)

Ik heb maar gewoon vriendelijk gelachen en verder gewoon helemaal mijn mond gehouden.
:{ :{ :{ :X
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92051407
He jakkes. Ik word helemaal naar van dat verhaal van jou Orea.. Arm arm kleintje...

Dan laat ik me liever een overbezorgde moeder noemen
}:|
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_92051985
Ik deed gv gewoon op als ik naar bed ging. Heel mijn tepels paars, laten drogen, klaar. Bij de volgende 2 voedingen werd leyla dan automagisch meebehandeld, de foto's heb ik al eens geplaatst.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92052492
Ja, ik ga normaal best het gesprek op een normale manier aan hoor, maar dit werd zo stellig gebracht dat ik dacht: laat maar.... Ik zat eigenlijk te wachten op de vraag: hoe gaat dat bij jou? Slaapt ze een beetje door enzo? ;) maar die kwam niet..

En dat stuk over nachtrust werd ook nog gebracht zo van: moet je eens 4 weken lang elke 4 uur (4 uur is die eerste weken nog luxe, maar enfin... :') ) uit je slaap gerukt worden, dan ben je gesloopt hoor!
pi_92053504
quote:
Op zaterdag 29 januari 2011 20:03 schreef Ticootje het volgende:
Ik deed gv gewoon op als ik naar bed ging. Heel mijn tepels paars, laten drogen, klaar. Bij de volgende 2 voedingen werd leyla dan automagisch meebehandeld, de foto's heb ik al eens geplaatst.
Dat deed ik gisteravond ook, en bij de ochtendvoeding zag madam net zo paars als bij de foto's van Leyla. Maar opgedroogd/ingetrokken na een nacht slapen werkt ook voldoende?

Heb madam net behandld, zag er uit als de 'Joker' van de Batman films. :D was links en rechts uitgeschoten met wattenstaafje ;) heb wel foto's gemaakt

Ik heb trouwens negens last van, het zit echt bij Aviva. Maar ze drinkt de borst nu wel weer helemaal leeg, dus we hebben vandaag soort van 'regeldagje' gehad, omdat ze het weer echt fijn vond om te drinken O+
(geen commentaar vanuit hier, is goed voor de productie en erg gezellig :) )
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_92054031
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 20:16 schreef Orea het volgende:
Ja, ik ga normaal best het gesprek op een normale manier aan hoor, maar dit werd zo stellig gebracht dat ik dacht: laat maar.... Ik zat eigenlijk te wachten op de vraag: hoe gaat dat bij jou? Slaapt ze een beetje door enzo? ;) maar die kwam niet..

En dat stuk over nachtrust werd ook nog gebracht zo van: moet je eens 4 weken lang elke 4 uur (4 uur is die eerste weken nog luxe, maar enfin... :') ) uit je slaap gerukt worden, dan ben je gesloopt hoor!
tot sommige mensen kan je toch niet doordringen :')
met 5 weken maakte ik Floris overdag nog wakker als er 4 uur tussen 2 voedingen zat. En s nachts liet hij er ook echt niet meer dan 6 uur tussenzitten volgens mi..Bij 15 uur had k m al 10 keer wakker gemaakt...
pi_92055121
Davinia, zolang jij en zij 1x paars zijn per dag is het goed. Je mag niet overdoseren.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92055124
Waar blijven die foto's dan Davinia?!
pi_92055244
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 21:22 schreef WupWup het volgende:
Waar blijven die foto's dan Davinia?!
Inderdaad!
Wij wachten vol spanning! :Y)
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92055322
*tap* *tap*

Overigens weer ruim 200cc gekolfd en in de koelkast staat nog 90cc wat over is. Lijkt alsof ik toch een voorraadje kan gaan kweken *O*
pi_92055386
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 21:28 schreef WupWup het volgende:
*tap* *tap*

Overigens weer ruim 200cc gekolfd en in de koelkast staat nog 90cc wat over is. Lijkt alsof ik toch een voorraadje kan gaan kweken *O*
Wow! _O_
Hoe komt het dat je productie zo toegenomen is. Drinkt Emma vaker?
Ik heb juist het idee dat mijn productie wat afgenomen is. Niels drinkt steeds zo kort, maar nog wel even vaak.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92055554
Domperidon... Ik moet wel weer gaan minderen tot stoppen hoor, maar als ik even een voorraadje kan bouwen is dat wel fijn. Ik heb nu eigenlijk een beetje een hyperlactatie weer. Ik wil na 3 uur wel voeden zeg maar en na 4 uur MOET het ;)
pi_92055807
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 21:35 schreef WupWup het volgende:
Domperidon... Ik moet wel weer gaan minderen tot stoppen hoor, maar als ik even een voorraadje kan bouwen is dat wel fijn. Ik heb nu eigenlijk een beetje een hyperlactatie weer. Ik wil na 3 uur wel voeden zeg maar en na 4 uur MOET het ;)
haha! *boem!* Ik heb dat gevoel al een hele tijd niet meer gehad.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92056252
Ja NIET grappig als je een drukke werkdag hebt. Of als oma net nog een fles heeft gegeven voor je thuiskomt, zodat je met dreumes over je heen klimmend zit te kolven :')
  zaterdag 29 januari 2011 @ 21:56:42 #93
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92056343
quote:
Op zaterdag 29 januari 2011 21:22 schreef Ticootje het volgende:
Davinia, zolang jij en zij 1x paars zijn per dag is het goed. Je mag niet overdoseren.
Zij is nu paars, ik doe mezelf zometeen paars. Maar hoe weet ik of ze ook paars wordt in haar hele mondje, en niet alleen haar wangen? En als het een hele nacht heeft ingetrokken, werkt het dan nog bij haar? (dit is m'n eerste GV ervaring en ik wil het meteen goed doen)

De foto's staannog op de camera. Ff geduld tot morgen ;)
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92056989
Als je haar aanlegt aan een paarse tepel zit het wel snor hoor.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zondag 30 januari 2011 @ 08:51:19 #95
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92067952
Is het gelukt Davinia? Ik had de eerste keer niet goed genoeg gelezen en had het toen te kort gebruikt. Met de 2e kuur er vrij vlot achteraan waren we ervanaf, die deed ik wel lang genoeg ;)

Ik liep gister voor het eerst verschrikkelijk scheef met kolven en live voeden. 's Avonds liep het weer redelijk gelijk. M. verwachtte dat ze nog wel een keer zou komen maar ik was zo moe dat ik daar niet op ging wachten en zonder kolven naar bed ben gegaan :X :X Om 3 uur ben ik haar maar gaan halen, voeden op mijn verzoek ;)
Net werd ze oas om 8.15 wakker en nu heb ik nóg een ploftet :X
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  zondag 30 januari 2011 @ 15:54:06 #96
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92080964
Saffier, ben je inmiddels ont-ploft? ;)

Ik ga vanavond dus bij de laatste voeding Aviva insmeren en meteen aanleggen. Dan behandelt ze mij meteen mee. Zij heeft spruw, ik heb nergens last van (gehad). PR heeft opgezocht dat het via die route ook werkt. Voor het drinken de een insmeren, en bij de voeding wordt de ander meebehandeld. Nou, prima :)

Dat paarse koppie is wel heel erg zielig, dus eigenlijk moet ik het maar niet doen. Lekker halverwege de kuur een Daktarinkuur opstarten, want dat zie je tenminste niet. Hele diepe zucht. ;(
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92082495
Smeer haar gezichtje iets in met olie, dan veeg je de inkt zo weg.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zondag 30 januari 2011 @ 16:38:26 #98
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92083383
quote:
Op zondag 30 januari 2011 16:22 schreef Ticootje het volgende:
Smeer haar gezichtje iets in met olie, dan veeg je de inkt zo weg.
Dat was ik idd ook van plan.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92113943
Ok, resultaat van heel vaak kleine beetjes willen drinken:



Ja ze zaten best wel erg vol... :')
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92114047
:D nomnomnom c_/
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_92114073
Ik denk trouwens maar dat ik 1 bekertje weggooi, dat was puur en alleen voormelk, het bovenste is de vette achtermelk, en als ik straks genoeg kolf dat heb ik toch zat voor morgen...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92114074
Een baby mag op zich wel doorslapen.Als de baby aan de lichte kant is, is het wel gewenst 's nachts te voeden en dus eventueel echt wakker te maken. Baby van normaal gewicht mag vanaf dag 1 in principe gewoon doorslapen tot 's ochtends vroeg
Maar 15 uur achter elkaar laten liggen :X welke idioot doet dat nou?!
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  maandag 31 januari 2011 @ 10:19:25 #103
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92114093
Tico! :o Ik dacht dat je niet van plan was om de hele straat van je melk te voorzien. :D

Paars bekkie! *O*

Alleen in haar mondje gesmeerd


Bij mij gedronken (had een beetje breed gesmeerd bij mezelf)


Omdat ik toch al bezig ben ;)
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92114112
Doekje met was sop en dan is het er echt zo weer af..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 10:22:18 #105
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92114160
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 10:20 schreef Ticootje het volgende:
Doekje met was sop en dan is het er echt zo weer af..
nu is ze al heel beschaafd.
gisteravond eerst met olie over d'r wangen en kin, daarna GV bij haar in d'r mondje gedaan, hydrofiel over d'r slaapzak, ging helemaal prima. Na de voeding even afvegen met de hydrofiel, klaar!
's avonds bij mij wat minder enthousiast geweest (ik was niet paars geworden na de voeding, dus moest alsnog) dus nu is ze niet echt paars meer.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  maandag 31 januari 2011 @ 12:18:14 #106
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92117941
Geweldige foto's!

Ik heb even een vraagje. Hoe zit het met regelen bij 6 maanden? Nathan krijgt namelijk bijvoeding en overdag laat hij er dus zo maar 4(!) uur tussen, zelfs nog een half uur langer als hij slaapt maar dan haal ik hem uit bed want dat vind ik te lang. Hoe zit het nu met regelen? Ik ben een beetje bang dat ik straks weer opnieuw kan beginnen met kolven en productie boosten.
's Ochtends krijgt ie eerst volledig borstvoeding, dan een half uur tot een uur na die voeding een broodkorstje, 's middags na de voeding krijgt hij na een half uur fruit, en tussen 5.30 en 6 krijgt hij avondeten. (bv is dan meestal rond 4 uur en rond 7 uur).
  maandag 31 januari 2011 @ 12:29:19 #107
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92118334
Pessie, als je bang bent voor je productie kan je er ook voor kiezen om nu maar 2 eetmomenten te doen ipv 3.
En geen drinken anders dan bv aanbieden.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92118707
Wat heb je toch een ontzettend leuk kind, Davinia! Het paarse mondje op die eerste foto is hilarisch!

Ik heb gewoon gister én vandaag lekkages gehad :o Ik vind het maar maf dat ik die de vorige keer helemaal niet had en deze keer wel zo nu en dan. Ik denk dat het komt doordat ik makkelijker een toeschietreflex krijg. De voordelige kant daarvan is dat ik vooralsnog makkelijker lijk te kolven dan bij Ivan indertijd. Ik sta er echt van te kijken.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Moderator maandag 31 januari 2011 @ 12:44:07 #109
5428 crew  miss_sly
pi_92118779
Aviva O+ Die eerste heeft ze wel wat van de Joker weg :D
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_92118832
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 10:13 schreef Ticootje het volgende:
Ok, resultaat van heel vaak kleine beetjes willen drinken:

[ afbeelding ]

Ja ze zaten best wel erg vol... :')
OMG! _O_
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92119785
Gelukkig voel ik ze nu niet helemaal vollopen, dus het zal wel meevallen..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92119825
Ticootje _O_ ^O^ !

Aviva O+ Zelfs met paars mondje ben je nog een prachtmeisje O+ *eist meer Aviva-spam*

Claudia, dat klinkt alsof het allemaal heel goed opgang aan het komen is ^O^
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92120074
Ik heb vandaag onder de douche zelfs een eerste potentieel dubieuze plek weggemasseerd! Suf dat je daar blij mee kunt zijn. :Y) Lena drinkt ook veel vaker (een klein beetje) dan Ivan indertijd, misschien ligt het daaraan.

Ik heb er inmiddels een gewoonte van gemaakt om elke ochtend na een voeding aan twee borsten even één borst na te kolven. Dat levert me nu zo'n 30-50 cc op en zo bouw ik langzaamaan een voorraadje op. Ik hoop dat dat me kolfstress scheelt als ik weer aan het werk ga. Als Lena net zoveel drinkt als Ivan ben ik zo door die voorraad heen, maar ach.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92120145
hahah en ik was al helemaal trots op de 150 cc die ik er in 1 keer uithaal :+


Uiterste houdsbaarheid datum in de koelkast erop geplakt voor het kdv.
En zijn naam zodat ze het niet aan joepje geven ofzo :P
Handig die stickers kunnen ook gewoon in vriezer, magnetron en vaatwasser *O*
pi_92120152
Maar dan kolf je op je werk en heeft Lena de voeding bij jou gemist, dus kolf je ook een stuk meer (kijk maar naar Tico ;) )
Het zou best wel eens kunnen dat Ivan te weinig voeding vroeg om goed te stimuleren inderdaad.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92120235
Jouw melk Pvoesss, dat is toch iets om heel trots op te zijn!
Ik had ook een foto moeten maken van de overvolle kolfflesjes aan het begin }:|
Ik heb wel een foto van Niels die mijn melk weer uitgespuugd heeft :+
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92120456
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:28 schreef Twinkly het volgende:
Het zou best wel eens kunnen dat Ivan te weinig voeding vroeg om goed te stimuleren inderdaad.
Tja, ik weet het niet. Ik heb me dat toen ookal afgevraagd en ik heb er uitvoerig met een lactatiekundige over gesproken. Het is makkelijk om achteraf te zeggen dat het inderdaad zo was. maar toen deed ik er ook alles aan om mijn productie goed te houden voor hem en om hem zo vaak en zoveel mogelijk te laten drinken (wisselvoeden, borstcompressie toepassen, vaker aanleggen, twee borsten laten drinken, wegleggen in plaats van bij me houden zodat hij vlugger ontevreden was, nakolven, tussen voedingen in kolven...).

Nou ja, ik probeer er maar niet meer te veel over na te denken. Het gaat met Lena ontzettend lekker en ik hoop dat haar groeicurve dat zal bevestigen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92120729
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:37 schreef Claudia_x het volgende:
Tja, ik weet het niet. Ik heb me dat toen ookal afgevraagd en ik heb er uitvoerig met een lactatiekundige over gesproken. Het is makkelijk om achteraf te zeggen dat het inderdaad zo was. maar toen deed ik er ook alles aan om mijn productie goed te houden voor hem en om hem zo vaak en zoveel mogelijk te laten drinken (wisselvoeden, borstcompressie toepassen, vaker aanleggen, twee borsten laten drinken, wegleggen in plaats van bij me houden zodat hij vlugger ontevreden was, nakolven, tussen voedingen in kolven...).
Dat is ook zo. Je hebt het toen goed aangepakt hoor! :*
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92120751
Fijn dat het beter voelt nu Claudia!

Ahhh, wat een mooierd heb je Davinia! Knap kind! O+
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_92121012
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:44 schreef Twinkly het volgende:

[..]

Dat is ook zo. Je hebt het toen goed aangepakt hoor! :*
Dankjewel. :*

Ik ga nu in ieder geval een minder afwachtende houding aannemen. Dan noemen mensen me maar een controlfreak. :Y) Ik wil deze keer gewoon heel graag jou en WupWup en anderen volgen en net zolang voeden tot Lena zelf niet meer wil. Het is geen halszaak voor me, maar ik wil er nu in ieder geval alles aan doen om te zorgen dat ik daarvoor kan kiezen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92121514
Ik was de eerste tijd ook enorm control freakerig, wat zich bijvoorbeeld uitte in alles lezen en opschrijven wanneer ik precies had gevoed. Ik was zo bang dat is van over- naar onderproductie zou gaan. Owlet heeft me toen per PM heel goed geholpen en me vertrouwen gegeven dat je productie echt niet plotseling instort als je een goed borstvoedingsbeleid aanhoudt.
Na het CB bezoekje van vorige week streste ik wel weer even, maar dat is alweer over ;)
Na een tijdje, als je kindje ouder wordt, wordt het voeden makkelijker, gaat het meer vanzelf en sta je er niet meer zo bij stil. Er treden nog wel af en toe problemen op (spruw, bijten, borstweigeren, menstruatie), maar die zijn minder ingrijpend en makkelijker op te lossen.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_92121708
Ik kom vandaag uit op 570cc.. Hoppa!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92124173
Wow
  maandag 31 januari 2011 @ 15:21:00 #124
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92124238
570 cc! Goed zeg!

Claudia ik snap je denk ik wel. Ik heb soms het gevoel dat de bv bij Tobias is mislukt omdat ik met 3,5 maand moest gaan bijvoeden van CB en KA. Had ik toen geweten wat ik nu weet, of had ik sterker in mijn schoenen gestaan toen, had het wellicht anders gelopen.
Ik ben dan ook zo ontzettend blij dat ik nu 'al' op 5,5 maand zit. En ja, ik schreef helemaal in het begin ook zo veel mogelijk op en ben vrij vlot aan een voorraad gaan bouwen. Nu kan ik het meer loslaten al kreeg ik wel even de zenuwen toen ze na de vorige keer wegen voor het mooie net even te weinig was aangekomen. Dat heb ik inmiddels wel weer losgelaten. Vertrouwen moet groeien, dat lukt hier, bij jou ook vast! :*

Tico wat was dat sommetje nu ook alweer met het aantal cc? 120-150 x lichaamsgewicht gedeeld door aantal voedingen?
Als Ylana een flesje krijgt drinkt ze momenteel zo'n 140cc en ze weegt om en nabij de 6 kilo en krijgt normaal 6 en soms 7 voedingen gister en vandaag zitten we op meer
Ik zat me af e vragen of die 140 klopt nl.

Regelen rond de 6 maanden kan toch best?
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92124243
ja... hoogste record ooit.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92124264
ja 120 tot 150 x lichaamsgewicht delen door aantal voedingen klopt.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92124295
Oh en ik prop er bij Leyla gewoon in tot ze echt niet meer wilt en een half uur later probeer ik nog eens... Ik kom rond de 150 tot 170 cc per voeding uit een flesje.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 15:26:27 #128
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92124465
Dan zit ze met die 140 dus prima. Thanks!

Proppen :D
Ik heb zat in de vriezer staan, dus zou het kunnen gaan doen als het moet, maar dat denk ik niet (over 2 weken weer wegen). Gister met oppassen heeft ze veelllll gegeten voor haar doen, 70cc meer en toen ze mij hoorde thuiskomen moest en zou ze bij me aan de borst O+ . Ik had het idee dat ze nog meer trek had (had net gekolfd) en flesje gegeven maar die wilde ze echt niet. Aan de borst wilde ze wel weer terug.
Was wel heel zielig want ze was goed overstuur ;(
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92124546
Gewoon aanleggen, ookal heb je net gekolfd, maakt niets uit, ze krijgen er altijd wel iets uit en het is lekkere vette meuk. Borstvoeding is meer dan alleen melk, het geeft ook troost enz..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 15:28:25 #130
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92124550
Ik wil trouwens dat ze 10cc meer aanbieden dan het aantal cc wat ze de vorige keer heeft gegeten. 9 van de 10 keer blijft die 10 cc dan over, maar dan weet ik gewoon dat ze lekker gegeten heeft.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92124689
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:28 schreef Ticootje het volgende:
Gewoon aanleggen, ookal heb je net gekolfd, maakt niets uit, ze krijgen er altijd wel iets uit en het is lekkere vette meuk. Borstvoeding is meer dan alleen melk, het geeft ook troost enz..
Ik heb dus een luilak, als ik toevallig net gekolfd heb en ze wil toch drinken en ik leg haar aan. Dan gaat ze helemaal uit haar panty :') echt no way dat ze moeite gaat doen om er wat uit te krijgen...

Hier krijgt de muppet 2 x 150 cc mee naar de opvang en vaak nog een beetje van tussen de 50 en 80 cc voor als ze daar net binnen is. Soms maakt ze er 's morgens een potje van, of wil ineens heel lang drinken terwijl mijn tijd daar niet op berekend is :') dus dan maar zo! Red ze het prima mee :Y (en dan heb ik dus een vuilnisvat hè! Kan je blijven inproppen! :Y) )

Tico, 570, doe ff normaal!! Zag je eruit als een rozijntje einde van de dag?
pi_92124731
Op het kdv maken ze flessen van minimaal 150cc, maar net hoeveel ik kolf. Dat drinkt ze bij lange na niet op daar, er gaat iets van 140-70-XXX in. De laatste voeding is altijd wel weer boven de 100cc.. Maar als ze thuis is moet er ook altijd eerst bij mij gedronken worden. Gewoon omdat het kan.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 15:32:59 #133
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92124741
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:28 schreef Ticootje het volgende:
Gewoon aanleggen, ookal heb je net gekolfd, maakt niets uit, ze krijgen er altijd wel iets uit en het is lekkere vette meuk. Borstvoeding is meer dan alleen melk, het geeft ook troost enz..
:Y
Ik had het idee dat ze me gemist had, ze was zo zielig, nou kom maar lekker aan de borst hoor! en omdat ze best een tijdje bleef drinken had ik gehoopt dat ze lekker vol zou zitten met die vette meuk. Helaas pindakaas kon ik er vannacht 3 keer voor haar uit. Hongerrrrrrrrrrrrrrrrr. En tot 13 uur is ze elke 2 uur geweest vandaag. Nu slaapt ze nog terwijl ik haar ergens wel weer verwachtte rond 15.00 uur.
Ik ben blij dat ze lekker slaapt even, ze ging zelfs zonder huilen tukken net :o :o :o :o

Oh Orea, normaal pikt Ylana dat ook écht niet hoor! (toch handig die meldingen met upates tijdens het typen) Die wordt ook gíftíg als eht niet zo snel stroomt als zij verwacht op dat moment :')
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92124767
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:31 schreef Orea het volgende:

[..]

Ik heb dus een luilak, als ik toevallig net gekolfd heb en ze wil toch drinken en ik leg haar aan. Dan gaat ze helemaal uit haar panty :') echt no way dat ze moeite gaat doen om er wat uit te krijgen...

Hier krijgt de muppet 2 x 150 cc mee naar de opvang en vaak nog een beetje van tussen de 50 en 80 cc voor als ze daar net binnen is. Soms maakt ze er 's morgens een potje van, of wil ineens heel lang drinken terwijl mijn tijd daar niet op berekend is :') dus dan maar zo! Red ze het prima mee :Y (en dan heb ik dus een vuilnisvat hè! Kan je blijven inproppen! :Y) )

Tico, 570, doe ff normaal!! Zag je eruit als een rozijntje einde van de dag?
:')
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92124830
Ik had dus gister al dat er wat druk op stond, dus het spoot weer heerlijk door dr neus heen..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 15:35:09 #136
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92124846
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:32 schreef Ticootje het volgende:
Op het kdv maken ze flessen van minimaal 150cc, maar net hoeveel ik kolf. Dat drinkt ze bij lange na niet op daar, er gaat iets van 140-70-XXX in. De laatste voeding is altijd wel weer boven de 100cc.. Maar als ze thuis is moet er ook altijd eerst bij mij gedronken worden. Gewoon omdat het kan.
Als ik 's middags werk kom ik meestal pas thuis als ze al op bed ligt voor de nacht ;(
Dat wordt wat als ik binnenkort weer een hele dag moet werken :{
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92124897
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:28 schreef Pvoesss het volgende:
hahah en ik was al helemaal trots op de 150 cc die ik er in 1 keer uithaal :+
[ afbeelding ]

Uiterste houdsbaarheid datum in de koelkast erop geplakt voor het kdv.
En zijn naam zodat ze het niet aan joepje geven ofzo :P
Handig die stickers kunnen ook gewoon in vriezer, magnetron en vaatwasser *O*
Ik heb op mijn werk de Dymo labelprinter even geleend :P op alle flesjes staat nu Leia en blijft prima zitten in de vaatwasser, sopje, met uitkoken/steriliseren en ook in de vriezer. Kosten: zero :P
pi_92124956
Leyla is de enige die borstvoeding krijgt, dus het kan niet dat ze zich daarin gaan vergissen...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 15:37:41 #139
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92124957
Schilderstape werkt ook prima, wel elke keer nieuw stickertje maken, dat dan weer wel :D
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92126356
Ik ben nu aan het kolven en weer 150cc. Dus 300c voor vandaag in 2 keer kolven.
rond 11uur en nu weer om 15:30 *O*
  maandag 31 januari 2011 @ 17:19:38 #141
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92129926
Tico wow wat een opbrengst!

Pvoess ook goed bezig!
pi_92132445
Nou weggooien hoefde niet, ze had slecht gedronken dus maar een fles gemaakt en die erin gepropt en daarna nog aan de borst gedronken.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 18:58:12 #143
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_92134711
Als ik bij wijze van uitzondering een keer een flesje moet (laten) geven, dan neem ik aan dat de hypo-allergene versie de beste optie is?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_92135005
quote:
Op maandag 31 januari 2011 18:58 schreef Leandra het volgende:
Als ik bij wijze van uitzondering een keer een flesje moet (laten) geven, dan neem ik aan dat de hypo-allergene versie de beste optie is?
Ja, dat lijkt het meeste op borstvoeding. Lichter verteerbaar dan normale voeding.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 19:42:17 #145
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_92137165
Thnx, dan halen we dat in huis.... woensdag een begrafenis en ik weet niet of dat (incl. de kerkdienst) gered kan worden tussen twee voedingen :{
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_92137335
Lukt het je niet om te kolven, zeg een kwartier voordat je weggaat?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 31 januari 2011 @ 20:00:30 #147
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_92138474
Ik heb nog nooit gekolfd, heb ook geen kolf en had ook niet verwacht die nodig te hebben.
En dan is dit al de tweede keer sinds de geboorte van Soneal dat ik een begrafenis heb, maar 5 weken geleden was dat zo ongeveer 3 km bij het huis van mijn ouders vandaan en kon ik volstaan met in- en uitrennen...

Toen ging het om de 89-jarige opa van een vriendin, dit keer gaat het om mijn tante van 60, die 3 weken geleden van de huisarts maar even naar het ziekenhuis moest om eea te laten nakijken...
Het geheel zal dus sowieso langer duren... meer sprekers, maar ook een kerkdienst vooraf.

In principe zorgt N. voor Soneal tijdens het gebeuren, maar waar ik 5 weken geleden met een klein uurtje afwezigheid toekon, gaat dit waarschijnlijk een kwestie van zeker 3 a 4 uur worden, dus op het laatste moment voeden, tot direct voor vertrek, zal waarschijnlijk niet afdoende zijn om hem de duur van mijn afwezigheid te laten overbruggen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_92139590
Nee dat denk ik ook niet. Misschien iemand een handkolf te leen? Ik woon in den haag, je mag m zo lenen. Het ding is in z'n geheel uit te koken dus veilig te gebruiken zonder besmettingen ed.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92139877
Ik heb ook een handkolf te leen en woon bij den haag :+
Maar ik zou gewoon voor kolven gaan inderdaad als je vlak voor vertrekt nog voed heb je ook niet zo heel veel cc nodig en 1 voeding kolven moet denk ik wel lukken.
pi_92140070
Al heb je maar een 100cc de rest valt wel te rekken denk ik. Tenminste dat zou bij leyla wel lukken.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92141642
volgens mij heb ik andere aventbekertjes, kan dat? hoe groot zijn deze?

ik ben spontaan Aviva-fan O+ die pyjama heeft Emma ook

Claudia, lijkt me de juiste instelling. Ik heb zelf ook nooit een einddatum in m'n hoofd gehad (6 maanden, een jaar, who-norm), maar gewoon zolang het fijn is voor ons beiden en vooral die eigen keuze erin hebben is belangrijk. Ik ben echt superblij voor je dat het nu zo goed loopt. Was je zelf erg bang voor herhaling?
pi_92141738
Dit zijn de kleine bekertjes. Volgens mij gaat er 180cc in dit was 410cc van vanmorgen. Ik heb ook de grote, daar ging de kolfbeurt van vanmiddag in.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92141831
Oja, dan heb ik dus idd andere. Geloof dat de mijne tot 220 gaan. Niet dat dat er ooit in heeft gezeten :')
pi_92141899
240 gaat in de grote.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92142005
Gebruik jij ze veel Tico? Ik heb 10 van 240 staan, maar die verpakking staat nog dicht. Alle 10 de 180 cc's staan inmiddels vol in de vriezah.
pi_92143173
Nee, ik heb er echt best veel. En ik gebruik er 4 op een dag en thuis mix ik de boel in 3 gelijke porties in medela flesjes voor het kdv.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92143237
Oh m'n diepvriesvoorraad gaat over een maand over datum. Dan heb ik er ook weer 6 of 7.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92143388
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 20:45 schreef WupWup het volgende:
Was je zelf erg bang voor herhaling?
Bang is niet het woord. Ik hield er ernstig rekening mee dat ik weer een groot kind zou krijgen dat ikzelf niet zo goed zou kunnen voeden als mijn placenta, zeg maar. Maar ik heb mezelf ook voorgehouden dat het deze keer heel anders zou kunnen zijn. Het is niet alleen een ander kind, maar ik heb ook meer ervaring en zowel praktische als theoretische kennis.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  maandag 31 januari 2011 @ 22:54:58 #159
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_92150852
Thnx voor het aanbod van het lenen van een kolf dames, maar ik denk dat ik morgen maar een minipack Nutrilon HA in huis haal, gewoon voor het geval dat.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_92161788
Oh die heb ik ook in huis hoor. Van die zakjes.. Gewoon voor het geval dat.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92161829
Leia is echt aan het prutten met drinken steeds.. Eigenlijk alleen de slaapvoeding van een uur of 22:00 drinkt ze goed, maar verder is het steeds maar even drinken, loslaten, miepen, aanhappen, loslaten etc. Ze krijgt genoeg binnen want prima natte luiers.. Maar vervelend is het wel!

Zit er zo'n fase rond de 6 maanden??
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:33:35 #162
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92162269
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:11 schreef Orea het volgende:
Leia is echt aan het prutten met drinken steeds.. Eigenlijk alleen de slaapvoeding van een uur of 22:00 drinkt ze goed, maar verder is het steeds maar even drinken, loslaten, miepen, aanhappen, loslaten etc. Ze krijgt genoeg binnen want prima natte luiers.. Maar vervelend is het wel!

Zit er zo'n fase rond de 6 maanden??
Nathan is dus niet alleen.

Gisteravond heeft Nathan geslapen van half 8 tot half 10. Dat kost dus nachtrust. :O

Serieus, dames, hoe doen jullie dat? Een kind dat gaat slapen rond een uur of 8, voor je zelf naar bed gaat nog even voeden en dan pas weer om een uur of 5. Tips zijn welkom.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:34:39 #163
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92162304
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 20:45 schreef WupWup het volgende:
volgens mij heb ik andere aventbekertjes, kan dat? hoe groot zijn deze?

ik ben spontaan Aviva-fan O+ die pyjama heeft Emma ook
...
Nu pas? }:|

tico, heb je die nutrilon HA voor als er niet genoeg is voor de hele straat? ;)

Orea, met 6 mnd is de 26-wk sprong. Toen Eli klein was leerden ze lezen en schrijven met de 26-wk sprong ;)

Nah, het is best een heftige, schijnt.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:36:22 #164
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92162350
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:33 schreef pessie het volgende:

[..]

Nathan is dus niet alleen.

Gisteravond heeft Nathan geslapen van half 8 tot half 10. Dat kost dus nachtrust. :O

Serieus, dames, hoe doen jullie dat? Een kind dat gaat slapen rond een uur of 8, voor je zelf naar bed gaat nog even voeden en dan pas weer om een uur of 5. Tips zijn welkom.
Als je de voeding rond je eigen bedtijd weglaat, wat gebeurt er dan? Je hebt een kans dat hij 's nachts komt omdat zijn nachtrust verstoord is. Toch?
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92162366
Euh, haha geen tips eigenlijk! Leia valt tussen 18:00 en 19:00 in slaap in bed, dan voed ik haar rond 22:00/22:30 en dan komt ze weer een keer tussen 02:00 en 03:00 en daarna slaapt ze weer verder tot 06:00/07:00... Wakker houden werkt hier in elk geval niet! (fijn die updates tussendoor :P als ik Leia niet voed om 22:00 komt ze eerder dan die 2 uur. Dus dan slaap je echt net, dus vind ik dit voor ons een prettigere oplossing.. maar heb het wel eens geprobeerd hoor!)

Oh echt Davinia? Hmm. Bij Leia komt die dus komende week, help! ;) (2 weken te vroeg geboren..)
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:44:43 #166
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92162506
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:36 schreef DaviniaHR het volgende:

[..]

Als je de voeding rond je eigen bedtijd weglaat, wat gebeurt er dan? Je hebt een kans dat hij 's nachts komt omdat zijn nachtrust verstoord is. Toch?
Hij was uit zichzelf wakker geworden, we hebben zn luier verschoond, gevoed en hem om 10 uur weer in bed gegooid.
Ik was moe, ik heb manlief er op een gegeven moment uitgetrapt en gezegd dat Nathan pech had omdat ie net had gedronken :@
  dinsdag 1 februari 2011 @ 10:09:07 #167
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92163011
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:44 schreef pessie het volgende:

[..]

Hij was uit zichzelf wakker geworden, we hebben zn luier verschoond, gevoed en hem om 10 uur weer in bed gegooid.
Ik was moe, ik heb manlief er op een gegeven moment uitgetrapt en gezegd dat Nathan pech had omdat ie net had gedronken :@
Herkenbaar :)
Valt nathan aan de borst in slaap?
Voor mij zijn nachtvoedingen echt alleen voor als ze in paniek is, of honger heeft. En ik wacht altijd tot ze wakker wordt voordat ze weer naar bed gaat. Ben geen inslaapservice. Maar dat heb ik geloof ik al eerder gezegd ;)
We hebben iig niet vaak nachtvoedingen. Alleen als ze dus echt niet lekker is.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92163787
Ik kolfde gewoon 100cc minder als gister.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:20:50 #169
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92165049
quote:
10s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 10:44 schreef Ticootje het volgende:
Ik kolfde gewoon 100cc minder als gister.
_O-
En terecht.
pi_92165092
Ja. Dit is gewoon normaal zeg maar.
Maar waarom het gister dan zo gestuwd was. Geen idee, want ze had wel gewoon gedronken in de nacht en een flinke plas gedaan enzo..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92165205
hmmm vannacht leek mw wel onverzadigbaar
nou is ze ook wel met een hangnacht bezig
regelen ze nog bij 8 maanden?
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:24:41 #172
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92165211
Je hebt een dip :P
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92165281
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 11:24 schreef draculettetje het volgende:
hmmm vannacht leek mw wel onverzadigbaar
nou is ze ook wel met een hangnacht bezig
regelen ze nog bij 8 maanden?
Rond de 9 maanden dacht ik... Tenminste dan hoor je vaak dat kindjes opeens heel moeilijk doen aan de borst.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92165292
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 11:24 schreef Saffier het volgende:
Je hebt een dip :P
Ja... erg he?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:30:10 #175
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92165403
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 11:24 schreef draculettetje het volgende:
hmmm vannacht leek mw wel onverzadigbaar
nou is ze ook wel met een hangnacht bezig
regelen ze nog bij 8 maanden?
Rond de 9 maanden toch? Dan kan 8 maanden toch ook?
pi_92165587
aviva het is gelukt met je paarse mondje

tico :D wat heb jij een hoeveelheid gekolft!

hier ook de vriezer maar eens leeg aan het maken, en dan nieuw er weer in

ah ze is 8,5 mnd dus dat zou dan wel kunnen, alhoewel ze aan de borst niet echt moeilijk doet
ze drinkt goed, maar wou vooral vannacht maar steeds weer, kan ook troost zijn natuurlijk
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:38:46 #177
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92165752
Ik had nog 1 zakje liggen van 2010, die hebben we zaterdag gegeven en ik heb toen afgekolfd. Nu is alles van januari 2010. Ik heb gewoon ruim 650cc in de vriezer *O* . Aangezien Nathan 150cc drinkt per keer zijn dat ruim 4 voedingen. Toch wel heel lekker en ben blij dat het me gelukt is.

Verder ben ik gestopt met kolven en dus ook gestopt met flesje na geven na de laatste voeding. Aangezien Nathan bijvoeding krijgt hoop ik dat hij hier voldoende van aankomt. Als blijkt dat hij niet meer lekker groeit begin ik wel weer. Ik heb 2.5 maanden dagelijks gekolfd, ik was het wel zat.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:44:26 #178
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92165982
pessie, ik neem aan dat je gestopt bent met nakolven?
Kolf je op je werk nog wel? Of werk je niet?

Trouwens, bedankt voor de lieve reacties op mijn paarsbekje O+
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92168697
Januari 2011 hoop ik toch :+ Jeuj, gestopt met nakolven. Dat is inderdaad een feestje waard! Volgens mij hadden wij ook moeilijkheden met 9 maanden. En met 11,5 maand weer. Tot nu toe sindsdien niet meer (Emma is 14 maanden)

Ja ik ben nu pas fan Davinia. Moet je maar vaker foto's posten hier :P

Orea tandjes?

quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 11:20 schreef pessie het volgende:

[..]

_O-
En terecht.
qft :D
pi_92168741
zomaar lachen om mijn dip.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92169026
Je hebt gelijk, het is niet grappig. Ik denk dat je de kunstvoeding maar vast in de buurt moet leggen voor je te weinig hebt :P
pi_92172667
pfff, ik heb nieuwe borstschilden nodig, ze kunnen neit zo goed tegen elke dag door de magnetron.. Bij moedermelknetwerk kan ik ze wel los bestellen amar een schild kost 4,50 en dan komt er uiteraard 5,75 aan verzenden bij. Iemand een idee of je die dingen niet gewoon door de prenatal ofzo kan laten bestellen?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92172730
welk merk?
pi_92172734
Geen idee, ik bestel ze bij mijn lacatiekundige en die komt ze altijd gratis brengen!

Thuiszorg winkel misschien?
  dinsdag 1 februari 2011 @ 14:39:52 #185
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92172875
ik haal(de) mijn borstschilden bij de thuiszorgwinkel
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92172956
pessie lekker toch niet meer kolven

ik begin het ook zat te worden,met de vriezer vol en hoe het nu met de bijvoedingen gaat
verwacht ik nog wel even wat te kolven maar dan als volgt:

ochtend voeding 1 borst live drinken 1 borst kolven gevolgd door aankleden en boterham
tussen door fruit
middag brood met flesje gekolfde melk
tussen door thee met liga
avond voeding 1 borst live en 1 borst kolven (beide gekolfde borst is dan meer als genoeg voor het fles bij de middag)
voor het slapen gaan krijgt ze 1 kunstvoeding
nachtvoeding is vaak live

kan ik lekker ook op tijd naar bed en hoef ik niet meer te wachten met kolven!

tico ik heb helaas geen idee of je dat daar ook kan kopen, zal haast toch wel? Of een thuiszorg winkel?
  dinsdag 1 februari 2011 @ 14:42:47 #187
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92173004
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 11:44 schreef DaviniaHR het volgende:
pessie, ik neem aan dat je gestopt bent met nakolven?
Kolf je op je werk nog wel? Of werk je niet?

Trouwens, bedankt voor de lieve reacties op mijn paarsbekje O+
Ik heb geen werk, begin volgende week weer met de studie.

Tico, ik moest lachen omdat je gisteren opeens een volledige overproductie had en je vond dat je vandaag "weinig" kolfde, terwijl dat juist normaal is.

Wat betekent qft?

Ik denk dat je borstschilden bij de thuiszorgwinkel kunt halen, bij ons bij de thuiszorg hebben ze het hele assortiment van medela en van avent liggen dus ook borstschilden.
Vraagje, waarvoor gebruik je een borstschild? Als een soort van zoogkompres?
  dinsdag 1 februari 2011 @ 14:43:45 #188
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92173040
Borstschild is ht voorste deel van de kolf. Het "schild" dat je tegen je borst zet als je kolft.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 14:44:50 #189
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92173094
Oh dat ding! Vriendin van me had een medela borstkolfschild laten smelten tegen de deksel van de pan, die kon em gewoon bij de prenatal halen.
pi_92173499
Thuiszorg! Ja, daar ga ik ff langs.. Ze zijn helemaal vervormd door de magnetron... Dat doe ik dus maar niet meer, maar een niet goed sluitend borstschild zorgt ervoor dat de borst mogelijk niet goed geleegd word/weefsel niet goed gestimuleerd wordt..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92173579
Of dat je vloeibaar goud gewoon langs je borsten heen je bh in lekt. been there done that :') altijd handig op je werk.
pi_92174061
Oh, maar dan voel je toch eerst toeschieten? Ik druk dan altijd even op de bel.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92174130
Tijdens het kolven?
pi_92174165
Tijdens het kolven? Hoe doe je dat?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 15:09:23 #195
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92174279
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 15:05 schreef Ticootje het volgende:
Oh, maar dan voel je toch eerst toeschieten? Ik druk dan altijd even op de bel.
Voor mij klinkt dat als "ik druk op de bel zodat mn collega's mn vloeibaar goud op komen vangen" :') . Je zult vast iets anders bedoelen.
pi_92175052
_O-
Dat de melk tussen je borst en borstschild heen lekt. TSR is meestal de bedoeling op dat moment :P
pi_92175081
Ik kan het wel eens proberen om dan de noodbel in te drukken. Of zullen ze dat niet op prijs stellen :D
pi_92175375
Ik hang altijd een beetje voorover...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 16:04:24 #199
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92177176
pessie, "de bel indrukken" betekent op je tepel drukken tijdens een TSR. Tegendruk zorgt ervoor dat de melk er niet uit komt. Bij enkelzijdig kolven kan dat dus handig zijn. ;)

voor mij was het een kwestie van de borstschelpen aan de onderkant goed tegen de borst drukken, en bij het afkoppelen voorover hangen, en heel voorzichtig zijn.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_92185277
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 14:53 schreef Ticootje het volgende:
Thuiszorg! Ja, daar ga ik ff langs.. Ze zijn helemaal vervormd door de magnetron... Dat doe ik dus maar niet meer, maar een niet goed sluitend borstschild zorgt ervoor dat de borst mogelijk niet goed geleegd word/weefsel niet goed gestimuleerd wordt..
Hmm ik doe die van mij sinds ik weer werk in de magnetronsterilisator (tommee tippee sterilisator heb ik) en heb niet het idee dat het vervormd is.. Maar jij kolft en steriliseert dus ook wat meer...
pi_92186689
Ik deed ze elke dag erin.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92187289
Is er rond 16 maanden een regeldag? :') Als ze zo doorgaat heb ik straks weer stuwing, ze wil de hele dag drinken.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 19:26:21 #203
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92187409
Krijgt ze misschien kiezen en zoekt ze troost?
  dinsdag 1 februari 2011 @ 19:32:19 #204
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92187692
Oh en Tico, hoe is het me je dipje? :P Moet je niet nakolven vandaag? ;)

Ylana heeft gisteravond en eergisteravond een fles gekregen van 170cc :o :o Zo veel heeft ze nog nooit op!
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92187804
Ik had gewoon weer 450cc. Maar het moet niet verder teruglopen hoor, dit is wat ik echt nodig heb per dag.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92187834
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 19:26 schreef pessie het volgende:
Krijgt ze misschien kiezen en zoekt ze troost?
Nope, geen kiezenleed, er zijn er net vier door en er staat niets op springen. Ze is ook niet zielig als ze komt drinken, komt juist ubervrolijk aangehuppeld, zo'n zes keer per dag.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 19:36:13 #207
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92187870
450 cc :{ In hoeveel kolfbeurten doe je dat?
Ik kolf 1 keer op mijn werk, dan heb ik ongeveer 100-120 cc. Maar dat is op een halve dag werken en iets minder dan 1 hele voeding.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92187907
Ja Leyla haalt goed in! Wanneer ga je weer wegen Tico?

Ik kolf in 2 keer zo'n 300-350 cc. Vaker 300 en dan kolf ik begin van de avond nog een beetje bij.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 19:40:26 #209
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92188076
Goed zeg! Die hoeveelheden! Orea dat gaat bij Leia ook allemaal op?
Ik heb sinds kort 's ochtends niet meer 'over' om te kolven, ze gaat meer eten dus.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92188195
Yups.. er zou zelfs nog meer in kunnen ;) maar meer kolf ik niet (zelfs niet met Dom en Syntocinon ;)) dus ze moet het er maar mee doen :P

Ze drinkt het beetje van 50 (tot soms 80) vlak voor haar slaapje als ze net binnen is op de opvang (om 7.30 is ze er al, dus meestal rond 8.15), einde van de ochtend 150 cc en dan tegen 3 uur weer 150 cc.. En om 5 uur voed ik haar dan thuis weer!
pi_92188232
Ik kolf 2x. In de ochtend om 10 uur en om 14 uur nog eens.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92188261
Ongelofelijk jouw hoeveelheden.. zou dat nou echt zo'n verschil zijn door de dubbele kolf?
pi_92188311
Gister had ik ook 450 meegegeven en had ze 90-70-90 gedronken. Zo pech!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92188327
Overigens, Saffier, 's morgens drinkt ze sowieso beide borsten en kolf ik vaak niet zoveel (ja om half 10/10 uur op werk als ze om half 7 voor het laatst gedronken heeft) maar meestal drinkt ze rond 5 uur maar eventjes, en kolf ik soms tussen de 50 tot 100 nog na, dat bewaar ik dan weer als voorraad :)
pi_92188363
Nou ja ik kolf natuurlijk ook vaker en elke dag. Ik heb een kunstmatig hoge productie. Er wordt zoveel weggegooid.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 19:51:53 #216
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92188689
Ik begin pas om 10 uur, luxe ja, dan heeft ze voor het laatst rond 8.30-9 uur gegeten. Dan kolf ik om 11.30 en ben ik tegen 14 uur weer huis. Dan heeft ze 1 of, met pech voor mij, 2 voedingen gekregen.
Of ik begin om 12/13 uur, dan kolf ik rond 14.30 waar ze tegen half 12 voor het laatst heeft gegeten of ik dan heb gekolfd. Dan ben ik tegen 19 uur thuis.

Ze ligt nu te klieren aan mijn borst, ik koppel haar af en knijp er even in om te zien of er nog wel wat uitkomt, spuit het zo 30 cm ver :D . Ik heb nog nooit wat anders dan druppeltjes geknepen :o Maar dan moet ze dus niet zeuren nu, maar gaan drinken }:|
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92188806
Domperidon is vrij verkrijgbaar, toch? Als Lena net zo'n smulpaap wordt als Ivan dan moet ik Ticohoeveelheden gaan kolven.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92188853
Als je gewoon vraag en aanbod met rust laat heb je geen domperidom nodig hoor Claudia. Je lichaam maakt aan wat er nodig is. Ik gebruik ook niets.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 19:55:41 #219
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92188884
Domperidon is idd vrij verkrijgbaar. En de doosjes met 30 pilletjes zijn bijna net zo duur als een doosje met 10, scheelt echt maar 10 cent ofzo!

_O- ticohoeveelheden O+

Orea doet er anders niet voor onder :D
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92188934
Ik ben niet zozeer bang dat mijn lichaam het niet aanmaakt, maar dat ik het er niet uitgekolft krijg. Maar dan heb zeker ook niks aan Domperidon omdat ik dan met een structurele overproductie zit?

Ik heb de vorige keer Synto gebruikt om mijn toeschietreflex een handje te helpen, maar daar had ik niet echt baat bij.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92188949
Die 570 van gister was gewoon belachelijk. Maar ik had ook stuwing en dat is niet goed, stuwing remt de melkaanmaak. Ik had gister eigenlijk vroeger moeten kolven.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92188984
quote:
Op dinsdag 1 februari 2011 19:56 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben niet zozeer bang dat mijn lichaam het niet aanmaakt, maar dat ik het er niet uitgekolft krijg. Maar dan heb zeker ook niks aan Domperidon omdat ik dan met een structurele overproductie zit?
Als je denkt niet goed te kunnen kolven kun je vragen naar een oxytocine neusspray. Dat wekt een toeschietreflex op. Oh ik zie dat je die vorige keer ook had. Maar deze keer is anders. Nieuwe kansen nieuwe prijzen. Gewoon proberen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92189083
Ik had mijn posting nog ge-edit. Syntocinon hielp me wel iets maar niet genoeg. De melk gaat bij mij wel stromen maar stroomt gewoon niet zo snel.

Ik denk dat ik t.z.t. als ik dezelfde problemen tegenkom misschien vaker op een dag moet kolven. Het is verleidelijk om gewoon langer per keer te kolven (i.v.m. luiheid), maar dat is vast niet de beste methode?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92189193
Nee lang kolven zonder dat er echt melk uitkomt heeft geen zin. Je kunt je productie wel opkrikken door clusterkolven. En anders kolf je in etappes af. 7 minuten kolven even een paar minuten niet dan 2x 3 minuutjes. Kolf je dus steeds even en wek je steeds een reflex op en gaat de melk dus harder stromen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92189680
Ik heb een tijdje Dom gebruikt omdat ik echt een minimale productie had.. Hoe vaak ik Leia ook aanlegde, ze was mega gefrustreerd omdat ze echt hard moest werken en daardoor dronk ze niet meer. (tot zelfs maar 1 of 2 natte luiers per dag, de rest praktisch droog..) Heb een paar dagen elke paar uur gekolfd en was dat ook op een gegeven wel beu (en dan is moeheid ook niet echt bevorderlijk ;))

Synticinon maakt bij mij niet zoveel verschil. Ik heb gewoon een prima tsr. En als ik geen melk meer eruit krijg en doe sprayen, dan krijg ik er hooguit nog 20 cc over 2 borsten uit ;) dus daar hoef ik het ook niet voor te doen!
pi_92189942
Maar als je productie gewoon goed is moet je geen domp gaan gebruiken.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92190646
True!
pi_92190915
Wij hadden vanavond een leuke! Hij mag wel hier, omdat het over borstvoeding gaat :P

Had een pak pap gehaald voor Leia, van Bambix/Nutricia (niet die met kant en klare opvolgmelk erin, maar echt puur de pap zeg maar). Wil haar af en toe eens een bordje pap lepelen. :P dus M. leest het pak en zegt: moet met opvolgmelk staat hier. Ik: nee joh, kan ook wel met bv! Dus is hij gaan bellen met de 24 uur per dag bereikbare lijn van Nutricia :') hoe het nu zit >:)

Nou het kon wel met bv, maar dan zou niet binden! :? Met geen mogelijkheid stevige pap van te maken dan.

Dus ik ben direct gaan kolven O-) om het uit te proberen, et voila. Gewoon stevige pap :9 dus hij heeft nog even teruggebeld :D :') _O- dat het echt wel ging! En dat ze dus prima ook op het pak konden zetten dat het ook gewoon met bv aangemaakt kon worden!

Moet je M. en K. voor heten, voor zulke akties :')
pi_92195487
Toffe actie Orea! _O-

Had vandaag weer spam van Nutricia in de bus, irritant hoor! Als je toch niet zo goed geinformeerd bent als bv-mama, stap je makkelijk over zo. }:|
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_92195693
Van Nestle stond ook zo'n mooi artikel in de WIJ ;) allemaal ouders die lyrisch waren over Goede Start! Zelfs een mama die het cadeau ging doen aan andere nieuwe mama's, want: dit moesten ze 'ervaren'! :')

Echt, niks tegen kunstvoeding hoor.. Maar als je een beetje je best doet voor BV ben je gelijk BV Maffia, maar over KV maffiosoos mag niks gezegd worden :') beetje jammer!
pi_92195826
Ik vind het blik van Nestlé er wel heel leuk uitzien :D
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92195913
Ja, ze weten het ook zo mooi te verpakken, dan lijkt het een artikel en is het een advertentie. En inderdaad, KVmaffia is het! Die lobby is ook veeeeeel groter.
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_92196006
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:45 schreef Ticootje het volgende:
Ik vind het blik van Nestlé er wel heel leuk uitzien :D
Was ook een reactie: ja er staat een hart op, dus je kunt zien dat ze het met liefde voor de kinderen maken, bij Nestle O+

:') !!
pi_92196136
Er wordt natuurlijk ook flink geld mee verdiend hè dames. Aan borstvoeding verdienen ze niets, hoe aantrekkelijker ze het maken hoe groter de kans dat een moeder gewoon met 6 maanden overgaat op de opvolgmelk.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92196140
Zo wat heb ik me geërgerd aan de laatste WIJ. Eerst een paar pagina's Nutrilon en later Nestle wat verpakt was als artikel maar gewoon één grote advertentie was.
Weet je wat voor interessants ze hadden kunnen doen met die ruimte?
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_92196246
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:49 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Zo wat heb ik me geërgerd aan de laatste WIJ. Eerst een paar pagina's Nutrilon en later Nestle wat verpakt was als artikel maar gewoon één grote advertentie was.
Weet je wat voor interessants ze hadden kunnen doen met die ruimte?
vast een hoop maar waarom mag er nou geen reclame gemaakt worden voor KV??
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_92196332
Dat zijn juist inkomen voor die bladen. Als je je daar echt aan stoort dan moet je geen babybladen lezen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92196406
quote:
Op dinsdag 1 februari 2011 21:51 schreef Vicky het volgende:

[..]

vast een hoop maar waarom mag er nou geen reclame gemaakt worden voor KV??
Van de wet ;) 0-6 maanden mag niet geadverteerd worden of reclame prijzen aan hangen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92196451
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:53 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Van de wet ;) 0-6 maanden mag niet geadverteerd worden of reclame prijzen aan hangen.
i know... maar ik bedoel daarna...
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_92196512
Van mij mogen ze prima reclame maken hoor!! Maar de hoeveelheid en de manier waarop is soms wel erg tenenkrommend...
pi_92196533
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:51 schreef Vicky het volgende:

[..]

vast een hoop maar waarom mag er nou geen reclame gemaakt worden voor KV??
Nou één pagina was genoeg geweest. Dit was gewoon alsof het een artikel was maar bleek een advertentie. Lees ik liever een echt artikel over opvoeding.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_92196556
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:54 schreef Orea het volgende:
Van mij mogen ze prima reclame maken hoor!! Maar de hoeveelheid en de manier waarop is soms wel erg tenenkrommend...
tja wat Tico zegt, daar verdienen ze deels mee..
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_92196563
quote:
Op dinsdag 1 februari 2011 21:53 schreef Vicky het volgende:

[..]

i know... maar ik bedoel daarna...
Ja, tis waar die bladen hun omzet mee halen. De wij zit bij de blije doos dus die krijg je gratis, ze moeten ergens mee verdienen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92196673
Ja het is me wel duidelijk wáárom enzo hoor! Maar dan nog vind ik het wel tenenkrommend.. ;)
pi_92196872
Ik kan er niet mee zitten. Het is graties leesvoer. Ik lees ook lang niet alles. Ik blader erdoor en pleur het weer weg.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92196977
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:59 schreef Ticootje het volgende:
Ik kan er niet mee zitten. Het is graties leesvoer. Ik lees ook lang niet alles. Ik blader erdoor en pleur het weer weg.
ik las de leuke verhalen, bladerde langs ALLE advertenties want die haat ik, en daarna pleurde ik m ook weg.. soms mis ik m wel trouwens.. vond hetwe lekker luchtig leesvoer :D
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_92197047
Kindje bakken Vick :Y) dan krijg je hem weer een jaar of 2! :P
pi_92197088
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:01 schreef Orea het volgende:
Kindje bakken Vick :Y) dan krijg je hem weer een jaar of 2! :P
ja uhh als het aan mij ligt nu meteen maar mijn vechtgenoot denkt daar heeeel anders over..
enuhh je krijgt m maar 1 jaar he.. daarna kan je een ab. nemen :D
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_92197169
Haha!! Betalen voor de wij. :')
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92197232
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:03 schreef Ticootje het volgende:
Haha!! Betalen voor de wij. :')
ja toch of was dat de OVN?
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_92198824
Nou ja, het is niet alleen de verkapte reclame, maar er staat eigenlijk nooit een BV-succesverhaal in. Zo zonde vind ik dat. Tuurlijk weet ik wel dat de WIJ gesponsord wordt door de KV, maar het trekt wel erg scheef..
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_92201637
quote:
10s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:40 schreef Morretje het volgende:
Toffe actie Orea! _O-

Had vandaag weer spam van Nutricia in de bus, irritant hoor! Als je toch niet zo goed geinformeerd bent als bv-mama, stap je makkelijk over zo. }:|
ik vind t wel handig :P
kreeg vandaag bonnen voor 15%korting op 2 pakken voeding, das wel lekker haha

maar das t enige voordeel van de spam :')
pi_92202000
Wil je de mijne ook? Ik doe er niets mee.
Vis ik ze weer ff uit het oudpapier.. :P
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  dinsdag 1 februari 2011 @ 23:32:06 #255
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_92203184
Dat die bladen gesponsord zijn door o.a. Nutricia stoort me niet zo, wat me wel stoort is dat ze van Nutricia mailen en per post reclame sturen, zogenaamd allemaal over opvolgmelk, terwijl ze weten dat ik een baby van 2 maanden oud heb...

En dan ook nog een keer een boekje met tips voor de eerste maanden (die maanden waarin BV het allerallerbeste is voor de baby) en zodra je kijkt bij krampjes staat er in de eerste zin al iets over flesvoeding, en komt er geen woord meer over borstvoeding meer in voor.

Ik had er meer respect voor gehad als Nutricia het fatsoen had gehad te wachten met spammen tot m'n baby tenminste 5½ maand oud is.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_92213060
Nou ik geloof bijna een record (op de overproductie hoeveelheid in de eerste weken na) 240 cc in 1 kolfbeurt :o thuis kolven (ben ziek thuis) levert dus echt méér op!

pi_92213160
Dat zijn melkkoe hoeveelheden!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92213178
Dan weet je wat je wat je te doen staat Orea! Thuis werken :Y Kan me wel voorstellen dat je thuis meer kolft, is toch wat relaxer.

Ik las die advertentie vermomd als artikel ook in de Wij. Ik dacht eerst, leuk gewoon een artikel over opvoeden. Is het heel overdreven een ophemeling van die melk.

Ik las in mijn babyboek dat mijn moeder met 4 maanden moest stoppen met bv omdat ik niet genoeg was gegroeid. Dat was dus de 4 maanden dip.
pi_92213239
Mijn moeder werd ook verteld dat ik er niet genoeg aan had.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 2 februari 2011 @ 10:55:45 #260
279868 Sugarsnap
Sprookjesboom...
pi_92213376
Mijn moeder had gelukkig lak aan al die dingen en heeft mij een half jaar en mijn zusje 9 maanden bv gegeven. Bij mijn schoonmoeder was het het bij allebei met 6 weken 'op' (regeldagen)
pi_92213456
Mijn oma vertelde dat het vrij normaal was om bij 3 maanden gewoon over te gaan op fles. Mijn mama was een echt flessenkind vertelt ze dan. Maar mijn oom weigerde de fles, die heeft dus 7 maanden bv gekregen, wat dus vrij uitzonderlijk was.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92213597
Mijn moeder en schoonmoeder hebben beide alle kinderen bv gegeven, maar kunnen zich niet meer herinneren hoe het met de hoeveelheid melk zat (ik vermoed met 3 maanden minder, omdat voeden op schema). Maar mijn schoonmoeder vertelde laatst wel dat mijn zwager met 4 maanden een week uit logeren ging. Toen kreeg ie dus in elk geval geen bv meer.
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_92213633
Toen het hier niet lekker liep met Amy's gewicht en ik gaf nog borstvoeding zei mijn moeder ook wel eens dat het misschien op was ofzo. Met de kennis die ik nu heb door het lezen van dit topic, weet ik nu wat je er allemaal aan kan doen. Op het moment van borstvoeding geven was ik zo onzeker erover. Ik vind het nog jammer dat ik er mee gestopt ben. Ook met flesvoeding groeit het meiske niet.
pi_92213696
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:03 schreef Solagratia het volgende:
Toen het hier niet lekker liep met Amy's gewicht en ik gaf nog borstvoeding zei mijn moeder ook wel eens dat het misschien op was ofzo. Met de kennis die ik nu heb door het lezen van dit topic, weet ik nu wat je er allemaal aan kan doen. Op het moment van borstvoeding geven was ik zo onzeker erover. Ik vind het nog jammer dat ik er mee gestopt ben. Ook met flesvoeding groeit het meiske niet.
Ja, maar dat wist je van tevoren niet. Je maakt de keuze met de kennis die je op dat moment hebt.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92213946
Ja dat klopt hoor en ik kan er ook prima mee leven. Want ergens is het ook fijn om te weten wat ze (niet) drinkt. Bij een volgende zou ik het gewoon anders aanpakken. Hoe weet ik alleen nog niet :P maar daar heb ik ook nog wel wat jaren de tijd voor.
pi_92215775
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:05 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ja, maar dat wist je van tevoren niet. Je maakt de keuze met de kennis die je op dat moment hebt.
Dit inderdaad!! :Y

Ik schijn een 'luie' drinker geweest te zijn :P (goh waar herken ik dat van... Leia?) wilde in elk geval niet lekker aanhappen steeds.. Mijn moeder is destijds in no time overgestapt op flesvoeding, want het ging toch niet werken.. en met in no time, bedoel ik binnen een paar dagen al..
pi_92217303
zo he wat hebben jullie een hoop geschreven!

goede aktie hoor orea met het bellen! alhoewel het hier idd niet goed wilde binden met de bv

een familielid heeft wel eens tegen me gezegd dat ik niet zo aan de bv moest vasthouden,
minidraak groeide een paar keer niet echt lekker mee, en toen zei ze: wist je dat kleine mensen het sociaal gezien later moeilijker hebben dan wat groter mensen, als nou flesvoeding helpt haar toch wat groter te worden

ik weet ze bedoelde het goed, maar vond het ook een beetje raar,
bovendien ben ik zelf ook de langste niet (1.57)
pi_92217720
Door die irritatie heb ik ook nooit nutrilon gekocht. er stond en staat hier friso in de kast als backup.

orea _O_ hoeveel dom gebruik jij nu nog? en ga je afbouwen? ik zit een beetje te twijfelen namelijk. Heb gisteren 100cc de vriezer ingeschoven en er staat nog 160 in de koelkast *O* Heb duidelijk een (relatieve) overproductie, Emma laat het meerendeel staan. Ik denk dat ik nog even een paar werkdagen doorga en dus voorraad opbouw en dan ga afbouwen.

Enneh, mijn borstvoeding is veel aantrekkelijker verpakt dan die kunstvoedingsmeuk }:|

Solagratia, bij een volgende is het misschien goed om te weten dat je er nooit alleen voor staat. Als je vragen of problemen hebt, kun je áltijd met de VBN of LLL bellen of een lactatiekundige IBCLC. En wij zijn er natuurlijk ook om je wat handvatten te bieden :)

draculettetje dat vind ik wel de meest bizarre overtuiging tot nu toe :? Goed dat je naar je eigen gevoel luistert.
pi_92218170
Als Leyla mijn eerste was geweest had ik denk ik ook de borstvoeding niet doorgezet. Maar omdat ik gewoon wist dat Jen er wel goed op groeide dat het echt niet aan de melk of het beleid kwam dat ze niet groeide en dat ze wel genoeg binnen kreeg heb ik toch doorgezet. Maar het is wel het eerste waar je aan gaat twijfelen. En dan probeer je nog van alles, dat heeft Sola ook gedaan, maar ook als een ander beleid niet helpt, bijvoeden niet helpt, dan kan ik me er alles bij voorstellen dat je dan zoiets hebt van ze zal vast wel gaan groeien als we overstappen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92218492
Ghehe, al die flesjes melk met die trotse berichten erbij... :D

Ik wil wel iets meer in de vriezer hebben aangezien ik nu ook wat extra (2 x150) op het KDV heb achtergelaten, maar heb echt geen zin om extra te kolven. Wat ik op werkdagen kolf gaat (gelukkig) schoon op. Nou ja, tot nu toe heb ik eigenlijk ook helemaal geen voorraad nodig gehad.

Elise krijgt 2 x 180 cc mee naar het KDV. Ik kolfde eerst op een werkdag 2 x 150 en 's avonds nog een beetje, maar dat heb ik nu veranderd naar 1 x 200-220. 's Avonds om een uur of 22.30 - dat is hier ca. 1,5 uur na de laatste voeding - kolf ik de rest dan bij. Hoe ik het eerst deed is qua productie en opbrengst natuurlijk beter, maar ik kolf echt 10 keer liever thuis. Tot nu toe gaat dat eigenlijk prima. Als ik niet genoeg heb dan kolf ik op mijn niet-werkdagen nog wat extra.

Verder had ik nog een vraagje: Elise gaat naar de 6 maanden toe, dus denk ik vast na over het introduceren van vast voedsel. Ik ben van plan het thuis op de Rapley-manier te gaan aanbieden. Maar nu vroeg ik me af of er in het bv-drinkpatroon van jullie kinders veranderd is toen er vast voedsel bij kwam. Aten ze gelijk iets substantieels of waren het muizenhapjes? Ging er een voeding af? Dronken ze minder per voeding? Bleef het hetzelfde? Hoe zag een dag er eettechnisch ongeveer uit?

Het zal vast bij iedereen weer anders zijn, maar gewoon een beetje voor de beeldvorming. :)
pi_92218657
Cantare hier heeft het wel een paar maanden geduurd voor ik echt verschil merkte. Ze kwam iets minder vaak. Ik heb altijd op verzoek gevoed en kan dus gewoon geen eetschema geven. Het verandert met de dag. Borstvoeding gaat altijd voor bijvoeding. In het begin nam ik dat letterlijk in de zin dat ik eerst voedde en dan bijvoeding gaf, later liet ik dat wat los en voedde ik wanneer Emma dat wilde. En zo gebeurde het wel eens dat we aan tafel zaten en ik Emma zat te voeden tijdens het eten :')
pi_92218745
Oké. Voor thuis maakt het niet echt veel uit, want dan merk ik het vanzelf wel, maar ik vraag me af wat ik het best tegen het KDV kan zeggen. Ze geven daar namelijk in principe gepureerd fruit en ik kan me voorstellen dat dat best makkelijk naar binnen gaat. Maar ik ben een beetje bang dat haar behoefte aan bv daardoor minder wordt. Of wordt dat weer opgeheven doordat ze natuurlijk ook groter wordt en meer nodig heeft?
pi_92218824
Het ligt eraan wat je wilt... Je kan de vaste voeding aanbieden na de fles/borst of ervoor. Doe je het erna dan eet ze eerst haar buikje vol met melk en dan gaat er relatief minder vast voedsel in. Doe je het ervoor dan vervang je sneller een voeding aan de borst / fles door een fruithap/groentehap.

Vast voedsel is in principe bijvoeding tot ze 1 zijn, melk is het belangrijkste..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92218827
:) Ik voed ook op verzoek, maar Elise is blijkbaar zelf nogal van de klok, want het is tegenwoordig steeds ongeveer hetzelfde met 3 á 4 uur ertussen en een lange nacht.
pi_92218847
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:20 schreef Ticootje het volgende:
Het ligt eraan wat je wilt... Je kan de vaste voeding aanbieden na de fles/borst of ervoor. Doe je het erna dan eet ze eerst haar buikje vol met melk en dan gaat er relatief minder vast voedsel in. Doe je het ervoor dan vervang je sneller een voeding aan de borst / fles door een fruithap/groentehap.

Vast voedsel is in principe bijvoeding tot ze 1 zijn, melk is het belangrijkste..
Hoe ga jij het doen?
pi_92218996
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:21 schreef Cantare het volgende:

[..]

Hoe ga jij het doen?
Ik weet het eigenlijk nog niet... Bij jen wilde ik zsm een voeding vervangen door vast voedsel omdat ik dan niet meer hoefde te kolven.. Ik had steeds borstontstekingen door het kolven, dus ik wilde daar zsm vanaf.

Ik wil Leyla wel graag wat langer aan de borst hebben dan Jen, dus ik denk dat het vooral extra wordt en geen echte vervanging.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 2 februari 2011 @ 20:12:36 #277
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_92241018
Ik gaf Harry altijd eerst gewoon de borst en daarna kon hij dan fijn wat aanmodderen met groenten/fruit. Dan had hij zijn buikje al lekker vol en was er geen 'noodzaak' aan eten.
Het verschuift gek genoeg vanzelf naar meer vast voedsel en minder bv. Echt!
pi_92243194
Ik doe het net zoals Asy. Vandaag merkte ik dat ze ook echt bezig was met het eten, dat heeft dus ff geduurd.. Maakte me er stiekem ook al druk over, maar het was goed hier te lezen dat ze pas over 4 maanden echt moet eten om genoeg binnen te krijgen en nu nog genoeg aan m'n melk heeft.
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  woensdag 2 februari 2011 @ 21:09:20 #279
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_92244698
cantare, als ze zo'n vast patroon/schema heeft, kan je ergens tussen de voedingen een keer een moment kiezen. Op ons kdv hebben om 9:30u fruithap, 11:30u lunch en rond 16u yoghurt e.d.
Wellicht iets dergelijks ook voor jullie werkt.
(al zou ik rustig opbouwen met eerst 1 eetmoment per dag, maar was meer een indicatie, zeg maar.)

Heb je hier iets aan?

morretje, Aviva begint nu pas echt de lol van eten in te zien. Ze is 13mnd. Pas met 8 of 9 mnd kreeg ze enige interesse. Vervolgens ging ze de fles weigeren, en nu drinkt ze op het kdv uit een tuit, en verder eet ze mee met de groep.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  woensdag 2 februari 2011 @ 22:44:24 #280
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_92251608
Soneal ging vandaag goed qua timing, en N. heeft de KV niet hoeven gebruiken....

Ik denk alleen wel dat ik hem om 23.30 nog uit bed haal voor een voeding, want anders heeft hij er vandaag maar 5 gehad, en dat vind ik een beetje karig...
De vorige keer dat de dag zo liep dat het maar 5 voedingen werden, werd hij vervolgens om 03.30 wakker, dus ik hoop eigenlijk dat ik hem met een voeding om 23.30 weer op z'n normale ritme heb, en hij de nacht op die manier doorslaapt.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  donderdag 3 februari 2011 @ 09:16:49 #281
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92262769
Hoe is het gegaan vannacht Leandra?

Ik denk dat ik het eetmoment na een bv laat vallen, lekker proberen en proeven.

Ik geloof dat ik ongesteld ben :{ :'( ik had daar zo vreselijk geen zin in :{ Het verklaar wel waarom ze sinds een paar nachten ineens weer een keer of 3 komt voor een voeding.
Ik ga maar een doos paracetamol kopen.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92262847
Mijn dame heeft een aardig ritme voor de nacht ben ik achter. Ze wordt steevast wakker om kwart voor 2 en 5 uur.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 3 februari 2011 @ 09:24:50 #283
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_92262937
Netjes! Ylana tot vorige week rond 4 uur. Tegen 5 uur vind ik zo'n rampentijd. Net te kort om weer lekker te kunnen slapen erna en te vroeg om op te staan.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_92263361
http://www.nd.edu/~jmcken(...)ies%20should%20n.pdf

Interessant artikel... Ik moet m zelf nog eens goed lezen. Gaat dus over borstvoeding, samen slapen in verhouding met hoeveel kindjes overlijden met de "oorzaak" wiegendood.

Ik vind het vooral bijzonder om te zien dat hoe meer kindjes borstvoeding krijgen hoe minder gevallen wiegendood er zijn.

Dat er een relatie is was al eerder onderzocht:

http://www.borstvoeding.com/nieuwsberichten/wiegendood.html
http://www.who.int/nutrit(...)eding_review_eng.pdf

quote:
Prolonged and exclusive breastfeeding has also been
associated with a reduced risk of the sudden infant death
syndrome (SIDS)
Ik denk leuk leesvoer.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92264081
Nou, mijn dametje is niet zo aan het drinken momenteel (toch tandjes dan?) gisteren om 15:15 voor het laatst op de opvang gedronken.. Om 17:30 was ze zo moe dat ik haar maar even op bed heb gelegd en om 20:00 wilde ze NIET drinken... Heb haar om 23:00 toch nog een slaapvoeding laten doen en dat ging wel oké.. Ze kwam pas om 6 uur vanmorgen (vond ik ook zo bijzonder met zo weinig op!), dronk half half.. en om 8 uur nog 1 borst. En dat was het.. ze heeft gisteren ook niks anders 'bij' gehad als een broodkorst op de opvang. Er was geen tijd voor meer, dus het is ook niet zo dat ze 'vervanging' had voor de melk..

Kolf ik net links (mijn slechte borst, ze wilde hem niet) 110 cc :o zoveel heb ik nog nooit uit die borst gehaald volgens mij...

Dus ik ga het er gekolfde er straks als ze wakker is maar inproppen denk ik.. Want vraag me af of ze zo genoeg vocht binnenkrijgt. Sinds gisteren eind van de middag niet echt lekkere luiers meer gehad, op een mega explosie poepbroek een uurtje geleden na... Verder is ze gewoon mega vrolijk enzo.
pi_92264186
Mijn dame heeft me vanmorgen juist compleet leeggezogen lijkt het. Ik haalde uit mn goed borst maar 50cc... Dan heeft madammeke haar buikje goed vol gegeten vanmorgen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92264343
Zuipschuit!!

Ik ben het niet gewend van Leia, zo slecht drinken.. hoe lang mag zoiets duren? Of moet ik er even op vertrouwen dat ze echt wel pakt wat ze nodig heeft, en alleen even de luiers in de gaten houden??
pi_92264435
Gewoon even luiers in de gaten houden. Ze zal zich misschien niet erg lekker voelen. Als je zelf ziek bent eet en drink je ook minder.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92264928
Het gekke is dat ik verder helemaal niks aan haar merk! Vorige week had ze wel koorts, maar nu niet meer.. Nou ja, ik hou het in de gaten. Straks maar even flesje gekolfd erin, dan weet ik zeker dat er wat vocht in gaat!
pi_92265196
Misschien pijn in haar mondje? Drinkt ze wel normaal aan de borst? Niet dat ze steeds loslaat ofzo? Zie je misschien iets in haar mondje? Tandjes beginnen bijna altijd de 2 onderste.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_92265346
Ja er zitten al een tijdje witte stukken in haar onderkaak. Het lijkt ook alsof er bij de hoektand onder een puntje zit. Maar die zit er ook al even!

Zoals bij haar slaapvoeding dan drinkt ze prima. Overdag laat ze steeds los (gisteren zelfs om zich in acrobatische toestand half om te draaien om tv te kunnen kijken.. Toen ik haar terugdraaide, ging ze via de schuifpui tv zitten kijken, de boef }:| dus tv maar uitgezet :P ) het lijkt wel alsof ze niet super honger heeft. Want normaal valt ze je gewoon aan als je ook maar in de buurt komt! (geeft ook van die leuke beelden :') vooral als je de boel nog niet half ontbloot hebt)

Het is geen spruw ofzo. Het lijkt bijna wel alsof er gewoon teveel te doen en te zien is voor haar en dat ze zichzelf de tijd en rust niet gunt om goed te drinken.
pi_92265528
Oh de wereld om haar heen is veel leuker en dat moet je vooral goed in de gaten houden, stel je voor dat je iets mist...

Bij ons werkt het goed om dan gewoon even op de slaapkamer zonder prikkels van buiten te voeden. Desnoods onder het dekbed (zie je me zitten? :') ).
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 3 februari 2011 @ 11:42:33 #293
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92266502
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:03 schreef Orea het volgende:
Ja er zitten al een tijdje witte stukken in haar onderkaak. Het lijkt ook alsof er bij de hoektand onder een puntje zit. Maar die zit er ook al even!

Zoals bij haar slaapvoeding dan drinkt ze prima. Overdag laat ze steeds los (gisteren zelfs om zich in acrobatische toestand half om te draaien om tv te kunnen kijken.. Toen ik haar terugdraaide, ging ze via de schuifpui tv zitten kijken, de boef }:| dus tv maar uitgezet :P ) het lijkt wel alsof ze niet super honger heeft. Want normaal valt ze je gewoon aan als je ook maar in de buurt komt! (geeft ook van die leuke beelden :') vooral als je de boel nog niet half ontbloot hebt)

Het is geen spruw ofzo. Het lijkt bijna wel alsof er gewoon teveel te doen en te zien is voor haar en dat ze zichzelf de tijd en rust niet gunt om goed te drinken.
En dan 's nachts inhalen waar hij overdag te weinig heeft gehad :')
pi_92267374
Nee dat doet ze dus niet, ze laat er ineens 7 uur tussen (dus slaapt ook ineens 7 uur, zijn we niet gewend om 6 uur van haar wakker worden zonder er 's nachts uit te hoeven ;))
pi_92267459
Nou, er ging hier net met gemak 150 cc in, dus het zal wel goedkomen ;)
  donderdag 3 februari 2011 @ 12:21:40 #296
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_92267882
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 09:42 schreef Ticootje het volgende:
Ik vind het vooral bijzonder om te zien dat hoe meer kindjes borstvoeding krijgen hoe minder gevallen wiegendood er zijn.
Wordt dat niet deels veroorzaakt door het feit dat er een veel korter maximum aan de tijd tussen twee voedingen zit als de moeder borstvoeding geeft, en de baby daardoor iedere zoveel uur sowieso wakker is?
En ik schat de kans dat het aantal borstvoedende moeders dat rookt kleiner is dan bij de moeders die KV geven.... doordat ze borstvoeding geven en dus op hun gezondheid moeten letten creeëren ze daarmee gelijk een veiligere omgeving voor de baby.

Soneal ging goed, na een voeding net na middernacht was het vanmorgen weer gewoon 06.30.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  donderdag 3 februari 2011 @ 12:34:24 #297
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_92268333
Leandra wat een heerlijke tijden!
pi_92268577
Wat relaxed inderdaad zeg!
Jelle komt vaak rond half 4, maar kan ook gerust vaker komen. Prima
  donderdag 3 februari 2011 @ 12:55:22 #299
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_92269157
Nou, wij zijn terug van het CB. Ik was eerst wel tevreden. Totdat ik thuis de curves ging invullen...
Oordeel zelf:

pi_92269577
Asy -O-
Heb je zelf een idee wat de oorzaak is en wat als oplossing zou kunnen werken?
En wat zei het CB?
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_92269884
Hoe ziet het eruit op de cb-curves? En hoe doet Harry het op zich qua plassen, poepen, tevredenheid, bijvoeding, ontwikkeling, etc? Is hij de afgelopen tijd nog ziek geweest?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')