Neveneffecten zijn de makers van het gelijknamige programma en het onvolprezen Willy's en Marjetten.quote:De kleine man is het geliefkoosde doelwit van allerhande grote en kleine schurken en boosdoeners, van malafide bedrijven en onbetrouwbare instanties. Hij wordt bestolen, gemanipuleerd, opgelicht en voorgelogen met de glimlach.
Vier jongens vinden dat het genoeg geweest is, en gaan over tot actie. Neveneffecten trapt deuren in. Soms open deuren, soms gepantserde deuren. Soms een kolossale voordeur en af en toe een achterpoortje.
Eens ze binnen zijn, doen ze een dansje op tafel, laten een scheet in de frigo, geven alle plantjes water en gaan weer naar buiten langs het raam.
Zes weken lang bedrijft Neveneffecten zelfgeknutselde onderzoeksjournalistiek mét gevoel voor humor. Soms met veel theatrale gestes, andere keren zo goed als ongemerkt. En héél
af en toe doet het een héél klein beetje pijn. In de ogen van de vier jongens glinstert een mengsel van strijdlust, zoete revanche en pretlichtjes.
Basta. Nooit eerder was bittere lol zo ernstig.
Nederlands zijn dan weer beter op het www... Websites, forums...quote:Op woensdag 12 januari 2011 21:09 schreef hetizmij het volgende:
Belgen zijn echt meester in het maken van dit soort programma's. Eerst zonde van de zendtijd, nu dit. Prachtig gewoon
Dacht het wel, maar dat zal pas later te zien zijn op Canvas. Denk zo rond september.quote:Op maandag 17 januari 2011 17:03 schreef Zephyrus het volgende:
Inderdaad weer een goed programma!
Zonde van de zendtijd was trouwens ook een geniaal programma, ben benieuwd of hier nog een vervolg op komt.
de treinenquote:Op dinsdag 18 januari 2011 10:15 schreef Daffodil31LE het volgende:
Dit waren al twee hete hangijzers, nu eens benieuwd wat ze de volgende weken gaan afschieten.
Wij kunnen toch als NL ook gewoon zelf 'Een' kijkenquote:Op dinsdag 18 januari 2011 01:34 schreef ESLiRi het volgende:
Wat een ge-wel-dige aflevering weer. Hopelijk vanavond weer in DWDD, zodat de mensen hier in Nederland er ook wat van mee krijgen
.
Ik kan nu al niet wachten waar ze volgende week weer mee aan komen zetten!
Aha. Ook op het VTM-nieuws zelf? Benieuwd of er nog wat 'nuanceverschillen' in die berichtgeving zit.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 19:04 schreef Beregd het volgende:
En alle belspelletjes worden gebannen door VTM.
http://www.deredactie.be/(...)dia/110118ReactieVTM
Het heeft dus resultaat gehad. Diep respect voor de neveneffecten.
Het is het hoofdpunt op zowel het nieuws op één als op VTM.
Die kerel is zijn job ondertussen ook kwijt hoorde ik net. Terecht. Uitspraken als "Devlies moet dood. Je mag 'm onder een auto duwen." kunnen niet.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 15:57 schreef Seven. het volgende:
Trouwens, die eindredacteur heet Pieter Vissers. Moest hard lachen toen hij tot de conclusie kwam dat hij wel naar zijn bonus kon fluiten. Wát een eikel.
Heb beiden gezien. Berichtgeving was neutraal en eerlijk op VTM, niets op aan te merken.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 19:07 schreef Maloney het volgende:
[..]
Aha. Ook op het VTM-nieuws zelf? Benieuwd of er nog wat 'nuanceverschillen' in die berichtgeving zit.
Dit gaat VTM bakken met geld kosten.
Ja.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zijn dat de helden van de container en de Mobistar ?
Prachtigquote:
Met Pieter Vissers? Vraagje: is hij half Nederlands?quote:Op woensdag 19 januari 2011 10:36 schreef Beregd het volgende:
Ik heb met die gast nog op kot gezeten
In heel Nederland kan je een bekijken maar Nederlandse problemen consumentenakkefietjes oplossen zou wel tof zijnquote:Op woensdag 19 januari 2011 13:20 schreef Haunter het volgende:
Beide afleveringen gekeken, wat een geweldig programma!Wat mij betreft zenden ze het meteen uit in Nederland
Security van Mobistar vatte het anders behoorlijk goed op na dat bezoekje. Volgens mij vind veel mensen hem ook een held, en terecht!quote:Op woensdag 19 januari 2011 15:25 schreef Waffle het volgende:
Dit is inderdaad echt een heldenprogramma. Ik kwam niet meer bij na het mobistar filmpje en met de belspelletjes is het ook geniaal.
Wel sneu trouwens voor die gast van security van mobistar. Hij heeft helemaal niks met de praktijken van mobistar te maken alleen hij is de klos en zie je op tv.
Mathieu had het misschien niet verdiend. Mathieu is een toffe. Maar Mobistar is écht het meest verschrikkelijke bedrijf dat België rijk is en wat mij betreft zetten ze daar 100 burocontainers.quote:Op donderdag 20 januari 2011 21:28 schreef fwokker het volgende:
Hooooly shit, heb net beide afleveringen gekeken, toen ze probeerden te bellen met die sleutel vond ik het een van de spannendste dingen die ik gezien hebIk zat met open mond te kijken naar die sleutel en dat de enveloppen zo stiekem verwisseld worden had ik ook niet gedacht.
Aan de andere kant vond ik sommige pesterijtjes niet echt verdiend zoals bij die lening en die security van mobistar idd (al moest ik wel heel hard lachen dat ze als bedankje nog een container kregen)
Ga dit zeker volgen en ik laat de youtube van die belspelletjes aan zoveel mogelijk mensen zien.
Mathieu deed gewoon zijn werk, en volgens mij wel naar behoren. En een taart krijgen is ook niet echt een straf.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:05 schreef Seven. het volgende:
[..]
Mathieu had het misschien niet verdiend. Mathieu is een toffe. Maar Mobistar is écht het meest verschrikkelijke bedrijf dat België rijk is en wat mij betreft zetten ze daar 100 burocontainers.
Ik snap niet dat de NMBS de dienstregeling zo in elkaar geflanst heeft dat een vertraagde boemel in Athus grote gevolgen heeft voor het treinverkeer in Brussel...quote:
Komt doordat zowat 75% van de treinen in België door de N-Z verbinding passeren. Als je dan weet dat Brussel Centraal maar 6 sporen heeft...quote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:46 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik snap niet dat de NMBS de dienstregeling zo in elkaar geflanst heeft dat een vertraagde boemel in Athus grote gevolgen heeft voor het treinverkeer in Brussel...![]()
![]()
Ik ben verder niet bekend met Mobistar maar die vent die ze zo lang aan de lijn hielden is gewoon iemand van de beveiliging die verder niks met de klantenservice te maken heeft (zoals boven aan de pagina ergens ook al wordt gezegd).quote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:05 schreef Seven. het volgende:
[..]
Mathieu had het misschien niet verdiend. Mathieu is een toffe. Maar Mobistar is écht het meest verschrikkelijke bedrijf dat België rijk is en wat mij betreft zetten ze daar 100 burocontainers.
Ik bedoelde meer dat ik de aanleiding niet helemaal snapte. Hun slagzin is 'Lenen bij mevrouw Leemans is als lenen bij een vriendin.' en dat klopt niet? Oh nee wat nu. Het leek alsof ze nog 5 minuten zendtijd moesten vullen en toen dachten ze van 'nou dit dan maarquote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:27 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Mathieu deed gewoon zijn werk, en volgens mij wel naar behoren. En een taart krijgen is ook niet echt een straf.
Het was de toegang naar onder andere de klantendienst die ze geblokkeerd hebbenquote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:03 schreef fwokker het volgende:
[..]
Ik ben verder niet bekend met Mobistar maar die vent die ze zo lang aan de lijn hielden is gewoon iemand van de beveiliging die verder niks met de klantenservice te maken heeft (zoals boven aan de pagina ergens ook al wordt gezegd).
Mevrouw Leemans is de Belgische postkrediet. Het is gewoon een verdomd misleidende slagzin, alsof je geen rente zou betalen en alsof je zelfs maar kunt overleggen wanneer je terugbetaald. Ik vond het een leuk item.quote:[..]
Ik bedoelde meer dat ik de aanleiding niet helemaal snapte. Hun slagzin is 'Lenen bij mevrouw Leemans is als lenen bij een vriendin.' en dat klopt niet? Oh nee wat nu. Het leek alsof ze nog 5 minuten zendtijd moesten vullen en toen dachten ze van 'nou dit dan maar'.
Aan de andere kant leek het misschien slapjes omdat de rest van het programma zo goed was en waren de acties inderdaad vrij tam dus waar hebben we het over.
Nou, veel plezier met de Astrolijn danquote:Op woensdag 19 januari 2011 01:05 schreef Musti het volgende:
M.a.w. om bij het zappen niet meer die domme sirene te horen!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die dude is natuurlijk wel een baas. Wint ie 5000 euro, gaat ie een beetje beginnen zeurenquote:
Ik zou gaan voor MIVB/STIB. Alain Flausch (de algemeen directeur van dat bedrijf, red.) en zijn top maken zich al jaren schuldig aan maffiapraktijken.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:21 schreef Bonzai. het volgende:
Een echte uitdaging zou natuurlijk zijn om eens de zeer grote bedrijven, waar we allemaal belang bij hebben (zoals banken/verzekeringen en het openbaar vervoer) aan te pakken.
het zit je duidelijk hoogquote:Op zondag 23 januari 2011 01:40 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik zou gaan voor MIVB/STIB. Alain Flausch (de algemeen directeur van dat bedrijf, red.) en zijn top maken zich al jaren schuldig aan maffiapraktijken.
Nederlandstalig personeel dat om het minste en geringste wordt ontslagen, personeel dat alleen bereid is in het Frans uitkomst te bieden, achterstallig onderhoud, mislukte PR-stunts, personeel dat met ontslag wordt gedwongen als ze het werk neerleggen, vandalisme, bedreigingen tegen het personeel, gesjoemel met rijtijden enzovoort...
Tijd dat die escrocs van dat bedrijf aan de hoogste boom worden geknoopt worden, naast de boom waar het personeel van de NMBS ook zal bungelen als de beerput bruusk wordt opengetrokken...
die laatste zin uit de mail. Ze ruiken al direct geldquote:Op maandag 24 januari 2011 14:44 schreef pagadder het volgende:
Als dat waar zou zijn:
http://www.standaard.be/a(...)elid=DMF20110124_061
Ik kwam echt niet meer bij van het lachen. Ook die vier feestje boven elkaar.quote:Op maandag 24 januari 2011 21:33 schreef Feestkabouter het volgende:
die vierkante meter, geweldig!!!!!!!!!!
Keuringsdienst is meer journalistiek, dit is lekker rellen.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:00 schreef RaymanNL het volgende:
Programma doet me trouwens een klein beetje denken aan De Keuringsdienst van Waarde
Dat zeiden ze aan het begin van de Helpdeskaflevering ook al. "Al die oplossingen zijn zo vre-se-lijk constructief... ze hebben dus iets overgelaten voor ons. WRAAK."quote:Op maandag 24 januari 2011 21:59 schreef RaymanNL het volgende:
![]()
Geniale aflevering weer.
Maarrrrrrrr, het was deze aflevering wel meer rellen en pesten dan een echt probleem oplossen
Maar de conclusies van het programma zijn wel serieus. SABAM graait gewoon in het rond.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:01 schreef themole het volgende:
[..]
Keuringsdienst is meer journalistiek, dit is lekker rellen.
Ooit Gemist als je in Belgie zit, anders niet denk ikquote:Op maandag 24 januari 2011 22:04 schreef Nick-GizMo het volgende:
Hmm dit moet ik ook maar eens gaan kijken! Kun je het nog ergens anders terug kijken dan YouTube?!
Gewoon Live, op den kijkbuis.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:04 schreef Nick-GizMo het volgende:
Hmm dit moet ik ook maar eens gaan kijken! Kun je het nog ergens anders terug kijken dan YouTube?!
Ja het is al geweest hequote:
Ingeschreven...quote:Op maandag 24 januari 2011 22:03 schreef Feestkabouter het volgende:
hier inschrijven voor de BBQ:
http://vrt.emsecure.net/o(...)kkUoRyKrVUjQPH2kmWCA
Waarchijnlijk zit daar iets achter, maar wat weet ik niet.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:12 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Ingeschreven...![]()
Zou dat echt zijn?
Ik vraag het me ook af...quote:Op maandag 24 januari 2011 22:14 schreef themole het volgende:
[..]
Waarchijnlijk zit daar iets achter, maar wat weet ik niet.
Ze kunnen sowieso nog niet eens correct schrijven! pfftquote:
Al gefixedquote:Op maandag 24 januari 2011 22:05 schreef Jump het volgende:
[..]
Ooit Gemist als je in Belgie zit, anders niet denk ik
Als ze die container grap is de USA gedaan hadden, waren ze verdacht van terrorisme waarschijnlijkquote:Op maandag 24 januari 2011 22:23 schreef Zephyrus het volgende:
BelgenWat me opvalt is dat ze, ondanks dat ze nietsvermoedende slachtoffers zijn, zacht en beleefd blijven. Zie bijvoorbeeld het item lenen bij mevr. Leemans toen ze dat kind achterlieten. In Nederland zou men allang de politie hebben gebeld en de vader hardhandig voor idioot hebben verklaard...
Was een squad team naar binnen gestormd.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:25 schreef Jump het volgende:
[..]
Als ze die container grap is de USA gedaan hadden, waren ze verdacht van terrorisme waarschijnlijk
... of zelfs opgeblazen. Ik vermoed iets met verdacht pakketjequote:Op maandag 24 januari 2011 22:27 schreef themole het volgende:
[..]
Was een squad team naar binnen gestormd.
dat ligt er nogal dik bovenop ja.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:31 schreef themole het volgende:
Overigens is die wachtsite voor de bbq een beetje dubieus. Je zegt dat je server overbelast is om vervolgens te zeggen dat ze filmpjes moeten gaan kijken(=niet rustgevend voor server). Verder lijkt het erop dat de wachttijd random gegenereerd wordt.
Raar ja... maar als je hier op de vorige pagina op de link klikt kom je er meteen op uit...quote:Op maandag 24 januari 2011 22:31 schreef themole het volgende:
Overigens is die wachtsite voor de bbq een beetje dubieus. Je zegt dat je server overbelast is om vervolgens te zeggen dat ze filmpjes moeten gaan kijken(=niet rustgevend voor server). Verder lijkt het erop dat de wachttijd random gegenereerd wordt.
Maar ja wat ik heb ingevuld: naam, adres, tel nr en email vind je ook in de gouden gids... minus dan het email adres...quote:Op maandag 24 januari 2011 22:34 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Volgens mij eerder een illustrerende grap m.b.t. persoonlijke gegevens
Dat dus, en ze kunnen met die gegevens ook niet mijn email-wachtwoord kraken. Kost iets meer moeite.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:35 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Maar ja wat ik heb ingevuld: naam, adres, tel nr en email vind je ook in de gouden gids... minus dan het email adres...
Inderdaad, dacht ik ook aan... maar dat gaat bij mij ook niet lukken...quote:Op maandag 24 januari 2011 22:36 schreef themole het volgende:
[..]
Dat dus, en ze kunnen met die gegevens ook niet mijn email-wachtwoord kraken. Kost iets meer moeite.
hier is de eerstequote:Op maandag 24 januari 2011 22:55 schreef pagadder het volgende:
http://www.youtube.com/user/welkombijeen
Aflevering zal binnen enkele ogenblikken wel online komen.
En die is er al?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:21 schreef Juicyhil het volgende:
Komende maandag een review van de twee afleveringen van Basta op de FP
Klopt, maar om privacyredenen kan ik geen namen prijsgeven.quote:
quote:Puntpop heeft nieuwe namen: Suzi Wan, Ken Wood en Mister Cocktail & The Partymixers. Kimberly Clark zal een exclusieve set...
25/01/2011 07:26
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 08:59 schreef Beregd het volgende:
Erg leuk programma. Niet alleen het idee erachter, maar ook hoe het in beeld gebracht is (die pijltjes), en de droge humor die erachter zit.
Het draait niet echt vlot en de aanpak moet veranderd worden, maar SABAM op zich heeft wel bestaansrecht (in tegenstelling tot de onnozele belspelletjes). Alleen lijken ze daar niet altijd allemaal even goed in staat tot om de dingen praktisch aan te pakken.quote:
quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:49 schreef Musti het volgende:
Interview met de Neveneffecten in Humo 25 januari 2011
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze zullen waarschijnlijk voor verschillende (4-5) songs moeten betalen, want ze hadden een medley gemaakt van Verminnen-nummers.quote:Op woensdag 26 januari 2011 18:41 schreef Jump het volgende:
Basta heeft in hun laatste aflevering een liedje gezongen, maar tekst veranderd. Dat valt op zich onder parodie en moet niet betaald worden. Maar ze hebben wel de echte melodie gebruikt van Johan Verminnen (voorzitten vlaamse deel van sabam), en daar zullen ze nu wel moeten voor betalen
Ik denk het niet... Wat ze wekelijks aan het einde van de aflevering zeggen blijkt nooit over de volgende aflevering te gaan....dat is om te lachen en er zit altijd een sneer naar de NMBS bij.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:17 schreef Envoi het volgende:
Benieuwd naar de uitzending van vandaag. Ging over de NMBS toch?
Ze zaten te kaarten op een kernraket in Kleine-Brogel.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:53 schreef Marie30 het volgende:
In de week die volgt wordt meestal wel een trailer getoond en ik dacht ook dat die over het leger ging, maar heb hem maar met een half oog gezien en vind hem ook niet op YouTube.
Inderdaad.quote:
iddquote:Op maandag 31 januari 2011 21:08 schreef Sirolf het volgende:
Dus ze stelen even een bank van 11.000 euro uit het Fortis hoofdkantoor...
Het idee kwam er dan ook toen ze op toer waren in Nederland..quote:Op maandag 31 januari 2011 21:38 schreef Nick-GizMo het volgende:
Hendriken is echt het bagger van Basta
... maar dan wel weer door een commercieel bedrijf (Woestijnvis).quote:Op maandag 31 januari 2011 21:46 schreef Marie30 het volgende:
Basta zelf wordt ook gemaakt met overheidssteun
Vond het ook vreemd, je zou je bijna schuldig voelen na dat filmpje.quote:Op maandag 31 januari 2011 21:52 schreef Marie30 het volgende:
Haha met dat BBQ kalf, ik zei het vorige week nog dat ik het zo raar vond dat je op dat formulier expliciet moest aanduiden: worst, kotelet of vegetarisch.
Echt wel! Ze wilden sensibiliseren denk ik... goed gelukt!quote:Op maandag 31 januari 2011 21:53 schreef themole het volgende:
[..]
Vond het ook vreemd, je zou je bijna schuldig voelen na dat filmpje.
't Zal eerder een vegetarische worst of kotelet zijn dat je op je bord gaat krijgen.quote:Op maandag 31 januari 2011 22:57 schreef Fantastique het volgende:
Wat een lief kalfje. Hij zal vast ook heel lekker smaken
Kreeg zo wel een beetje het idee dat het fout móest gaanquote:Op maandag 31 januari 2011 23:50 schreef Dekatria het volgende:
Wat had het baas geweest als die gast niet zo hard gefaald had met die deurklinkgewoon een bank uitlopen met een bank van 11000 euro
er is dacht ik wel iets van een belgische uitzendinggemist maar daar moet je voor betalenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 17:37 schreef cygnusx het volgende:
Ik snap niet dat de torrents/usenet posts zo lang duren, meestal komen die pas enkele dagen naderhands online
Ik ga het voortaan maar opnemen van tv ofzo, dit zuigt, elke keer is het traag online of in dit geval zelfs niet. Waarom heeft Een niet gewoon online uitzendinggemist, het is toch een publieke omroep?
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 17:39 schreef arucard het volgende:
Je gaat er niet dood van hoor als je een paar dagen moet wachten.
hanig nu er gene meer zijn, de politiek werkt toch rap in dit land.quote:Op woensdag 2 februari 2011 20:01 schreef Jump het volgende:
Er komt een verbod op belspelletjes op de Vlaamse televisie
Free Willy/Fret Willyquote:Op woensdag 2 februari 2011 23:23 schreef Jump het volgende:
Het filmpje: http://deredactie.be/cm/v(...)ps_2eNiveau/1.955468
quote:Bankiers geven uitleg in Kamer
Update: woensdag 2 feb 2011, 09:50
De Tweede Kamer praat een groot deel van de dag met bankdirecteuren. Die moeten de Kamer uitleggen wat ze hebben geleerd van de economische crisis. Ze moeten ook zeggen of ze zich houden aan de beloftes uit hun eigen gedragscode.
In de gedragscode staat onder meer dat de bonussen worden versoberd, dat risico's beter moeten worden ingeschat en dat bankiers beter geschoold moeten worden.
De Kamer vindt dat veel banken op de oude voet verdergaan en weer te hoge bonussen uitdelen. Minister De Jager dreigt met maatregelen als de banken hun leven niet beteren.
ze zijn meteen op niveauquote:Op maandag 7 februari 2011 21:04 schreef arucard het volgende:
Als het vlees niet van Willy is willen ze het wel, maar als het wel van Willy is niet![]()
quote:Op maandag 7 februari 2011 21:13 schreef hole1988 het volgende:
wedden dat ze straks zeggen dat willy wel geslacht is
Vond het wel meevallen, ze halen mensen uit hun droom.quote:Op maandag 7 februari 2011 21:51 schreef Beregd het volgende:
beetje te moraliserende aflevering dit, toch zeker de minste tot nu toe.
Ik vond die van vorige week juist by far de 'minste'. Ik was ook bang dat het vanaf toen minder zou worden, maar vandaag vond ik het wel geniaalquote:Op maandag 7 februari 2011 21:51 schreef Beregd het volgende:
beetje te moraliserende aflevering dit, toch zeker de minste tot nu toe.
Ik vond het 'herdering' met de schapen uit de laptop ontzettend goed... ik ging echt kapot voor de TVquote:
Tomtesterom komt ten vroegste eind 2011 en Zonde van de Zendtijd zal wel op Canvas blijven, daar zitten ze goed.quote:Op maandag 7 februari 2011 23:12 schreef Nober het volgende:
Toch wel een goede tip van DWDD na die eerste 'Belgacom met Mathieu' uitzending, er schijn rechtzaken te lopen over een aantal kwesties. Ik weet niet welk programma er voor dit programma in de plaats komt na afl. 6 maar als dat Zonde van de Zendtijd is of Tomtesterom dan blijf ik wel kijker.
Binnenkort opnieuw belspelletjes!quote:Op maandag 7 februari 2011 23:27 schreef Jump het volgende:
Rechtszaak zal waarschijnlijk wel over die belspelletjes gaan?
Morgen zal ik je pas kunnen zeggen wat er over twee weken komt. Mijn tv-gids kan twee weken verder, dus pas tot volgende week zondag
http://yelo.be/tv-gids?date=21-02-2011&part=2#epgquote:Op maandag 7 februari 2011 23:12 schreef Nober het volgende:
Toch wel een goede tip van DWDD na die eerste 'Belgacom met Mathieu' uitzending, er schijn rechtzaken te lopen over een aantal kwesties. Ik weet niet welk programma er voor dit programma in de plaats komt na afl. 6 maar als dat Zonde van de Zendtijd is of Tomtesterom dan blijf ik wel kijker.
Ik baal nog wel dat ze die bankstel van 11.000,- euro niet hebben mee kunnen nemen omdat die gast de klink van de deur aftrok vorige week...
Ja, laatste aflevering...quote:Op maandag 14 februari 2011 19:07 schreef themole het volgende:
Vanavond laatste aflevering om 20.55 .Iets met kogelvrije vesten.
Elke week zit de directeur van NMBS voor de tv en elke keer voor niks.quote:Op maandag 14 februari 2011 19:20 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Ja, laatste aflevering...
Dat schreeuwt om een vervolg natuurlijk.
En zou het dan vanavond eindelijk eens over de NMBS gaan?
Mja, als je speciale promo-filmpjes maakt voor zo'n programma is dat natuurlijk vragen om een parodie...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |