Prachtigquote:
Met Pieter Vissers? Vraagje: is hij half Nederlands?quote:Op woensdag 19 januari 2011 10:36 schreef Beregd het volgende:
Ik heb met die gast nog op kot gezeten
In heel Nederland kan je een bekijken maar Nederlandse problemen consumentenakkefietjes oplossen zou wel tof zijnquote:Op woensdag 19 januari 2011 13:20 schreef Haunter het volgende:
Beide afleveringen gekeken, wat een geweldig programma!Wat mij betreft zenden ze het meteen uit in Nederland
Security van Mobistar vatte het anders behoorlijk goed op na dat bezoekje. Volgens mij vind veel mensen hem ook een held, en terecht!quote:Op woensdag 19 januari 2011 15:25 schreef Waffle het volgende:
Dit is inderdaad echt een heldenprogramma. Ik kwam niet meer bij na het mobistar filmpje en met de belspelletjes is het ook geniaal.
Wel sneu trouwens voor die gast van security van mobistar. Hij heeft helemaal niks met de praktijken van mobistar te maken alleen hij is de klos en zie je op tv.
Mathieu had het misschien niet verdiend. Mathieu is een toffe. Maar Mobistar is écht het meest verschrikkelijke bedrijf dat België rijk is en wat mij betreft zetten ze daar 100 burocontainers.quote:Op donderdag 20 januari 2011 21:28 schreef fwokker het volgende:
Hooooly shit, heb net beide afleveringen gekeken, toen ze probeerden te bellen met die sleutel vond ik het een van de spannendste dingen die ik gezien hebIk zat met open mond te kijken naar die sleutel en dat de enveloppen zo stiekem verwisseld worden had ik ook niet gedacht.
Aan de andere kant vond ik sommige pesterijtjes niet echt verdiend zoals bij die lening en die security van mobistar idd (al moest ik wel heel hard lachen dat ze als bedankje nog een container kregen)
Ga dit zeker volgen en ik laat de youtube van die belspelletjes aan zoveel mogelijk mensen zien.
Mathieu deed gewoon zijn werk, en volgens mij wel naar behoren. En een taart krijgen is ook niet echt een straf.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:05 schreef Seven. het volgende:
[..]
Mathieu had het misschien niet verdiend. Mathieu is een toffe. Maar Mobistar is écht het meest verschrikkelijke bedrijf dat België rijk is en wat mij betreft zetten ze daar 100 burocontainers.
Ik snap niet dat de NMBS de dienstregeling zo in elkaar geflanst heeft dat een vertraagde boemel in Athus grote gevolgen heeft voor het treinverkeer in Brussel...quote:
Komt doordat zowat 75% van de treinen in België door de N-Z verbinding passeren. Als je dan weet dat Brussel Centraal maar 6 sporen heeft...quote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:46 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik snap niet dat de NMBS de dienstregeling zo in elkaar geflanst heeft dat een vertraagde boemel in Athus grote gevolgen heeft voor het treinverkeer in Brussel...![]()
![]()
Ik ben verder niet bekend met Mobistar maar die vent die ze zo lang aan de lijn hielden is gewoon iemand van de beveiliging die verder niks met de klantenservice te maken heeft (zoals boven aan de pagina ergens ook al wordt gezegd).quote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:05 schreef Seven. het volgende:
[..]
Mathieu had het misschien niet verdiend. Mathieu is een toffe. Maar Mobistar is écht het meest verschrikkelijke bedrijf dat België rijk is en wat mij betreft zetten ze daar 100 burocontainers.
Ik bedoelde meer dat ik de aanleiding niet helemaal snapte. Hun slagzin is 'Lenen bij mevrouw Leemans is als lenen bij een vriendin.' en dat klopt niet? Oh nee wat nu. Het leek alsof ze nog 5 minuten zendtijd moesten vullen en toen dachten ze van 'nou dit dan maarquote:Op vrijdag 21 januari 2011 02:27 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Mathieu deed gewoon zijn werk, en volgens mij wel naar behoren. En een taart krijgen is ook niet echt een straf.
Het was de toegang naar onder andere de klantendienst die ze geblokkeerd hebbenquote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:03 schreef fwokker het volgende:
[..]
Ik ben verder niet bekend met Mobistar maar die vent die ze zo lang aan de lijn hielden is gewoon iemand van de beveiliging die verder niks met de klantenservice te maken heeft (zoals boven aan de pagina ergens ook al wordt gezegd).
Mevrouw Leemans is de Belgische postkrediet. Het is gewoon een verdomd misleidende slagzin, alsof je geen rente zou betalen en alsof je zelfs maar kunt overleggen wanneer je terugbetaald. Ik vond het een leuk item.quote:[..]
Ik bedoelde meer dat ik de aanleiding niet helemaal snapte. Hun slagzin is 'Lenen bij mevrouw Leemans is als lenen bij een vriendin.' en dat klopt niet? Oh nee wat nu. Het leek alsof ze nog 5 minuten zendtijd moesten vullen en toen dachten ze van 'nou dit dan maar'.
Aan de andere kant leek het misschien slapjes omdat de rest van het programma zo goed was en waren de acties inderdaad vrij tam dus waar hebben we het over.
Nou, veel plezier met de Astrolijn danquote:Op woensdag 19 januari 2011 01:05 schreef Musti het volgende:
M.a.w. om bij het zappen niet meer die domme sirene te horen!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die dude is natuurlijk wel een baas. Wint ie 5000 euro, gaat ie een beetje beginnen zeurenquote:
Ik zou gaan voor MIVB/STIB. Alain Flausch (de algemeen directeur van dat bedrijf, red.) en zijn top maken zich al jaren schuldig aan maffiapraktijken.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:21 schreef Bonzai. het volgende:
Een echte uitdaging zou natuurlijk zijn om eens de zeer grote bedrijven, waar we allemaal belang bij hebben (zoals banken/verzekeringen en het openbaar vervoer) aan te pakken.
het zit je duidelijk hoogquote:Op zondag 23 januari 2011 01:40 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik zou gaan voor MIVB/STIB. Alain Flausch (de algemeen directeur van dat bedrijf, red.) en zijn top maken zich al jaren schuldig aan maffiapraktijken.
Nederlandstalig personeel dat om het minste en geringste wordt ontslagen, personeel dat alleen bereid is in het Frans uitkomst te bieden, achterstallig onderhoud, mislukte PR-stunts, personeel dat met ontslag wordt gedwongen als ze het werk neerleggen, vandalisme, bedreigingen tegen het personeel, gesjoemel met rijtijden enzovoort...
Tijd dat die escrocs van dat bedrijf aan de hoogste boom worden geknoopt worden, naast de boom waar het personeel van de NMBS ook zal bungelen als de beerput bruusk wordt opengetrokken...
die laatste zin uit de mail. Ze ruiken al direct geldquote:Op maandag 24 januari 2011 14:44 schreef pagadder het volgende:
Als dat waar zou zijn:
http://www.standaard.be/a(...)elid=DMF20110124_061
Ik kwam echt niet meer bij van het lachen. Ook die vier feestje boven elkaar.quote:Op maandag 24 januari 2011 21:33 schreef Feestkabouter het volgende:
die vierkante meter, geweldig!!!!!!!!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |