abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90908680
Death Race 2

Deel 1 was geinig en deed me erg denken aan Death Track wat ik vroeger speelde op de IBM AT, deze was eigenlijk bijna hetzelfde. Mooi vrouwtje er wel bij enzo, maar na een uur heb je het wel gezien.


Death Track uit 1989

4.
pi_90908715
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 21:25 schreef JDx het volgende:
Takers

Best leuk, beetje zoiets als The Town, heist hier en daar, cops komen de badguys op het spoor, je weet wel.

Gewoon leuk, niet meer en niet minder.

7.
ik wou em morgen kijken zit er een beetje goeie actie in?
en the town vond ik pure crapis dat dan een aanrader of afrader?
pi_90908756

In de chaotische nasleep van de tweede Wereldoorlog, wordt een groep Duitse officieren,
per ongeluk gestuurd naar de Russische gevangenis in Leningrad.

Geleid door vrouwen. John Malkovich geeft de vrouwelijke leiding de opdracht om de
SS officieren stap voor stap uit te roeien.

Ze spelen kat en muis spel met de gevangenen. Niet alles lijkt wat het is.
Vooroordelen worden soms onterecht gehouden.
En de liefde wordt gevonden op de meest wrede plekken.
  Redactie Frontpage / Weblog woensdag 5 januari 2011 @ 22:32:49 #254
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_90909068
Paranormal Activity

Spannend, maar wel wat tegenvallend toch.
Een 7

Rec 2

Erg toffe horror. 1 van de beste die ik heb gezien in mijn leven _O_ Hij is erg spannend.
Een 9

Alien

Nou pas gezien, slecht he. Leuke film. Grappig om te zien dat langdradige shots toen nog konden. Voor die tijd was het natuurlijk een topper.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een 7,5
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  woensdag 5 januari 2011 @ 23:05:59 #255
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_90911153
Eastbound & Down - Season 1
Kenny Powers (een hele toffe en met verve vertolkte rol van Danny McBride) is een aan lager wal geraakte prof honkballer. Hij keert terug naar z`n geboortedorp waar hij een baan aanneemt als coach op `n middelbare school en opnieuw valt voor z`n highschool liefje, ook al is ze nu verloofd met het schoolhoofd. Linksom of rechtsom, Kenny doet er alles aan om haar te veroveren en terug te keren aan de top de Major League Baseball.
Danny McBride is naast één van de bedenkers ook hét hoogetpunt van de serie. Hij brengt de humor en grofheid goed en wordt ondanks dat een heerlijk personage.
Grof,hard, lomp en zo ontzettend fout. Maar wel heel erg vermakelijk.

IMDB Cijfer: 8,9/10
Mijn Cijfer: 7.5/10

[ Bericht 0% gewijzigd door Timo20 op 05-01-2011 23:31:39 ]
pi_90911402
Black Dynamite
Goeie actie, lekker slechte grappen en mooie lengte. Prima kaasfilm.
8.2/10
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_90912354
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 22:32 schreef Paul het volgende:
Rec 2

Erg toffe horror. 1 van de beste die ik heb gezien in mijn leven _O_ Hij is erg spannend.
Een 9
Dan moet je nummer 1 (Rec) eens bekijken. Die vond ik persoonlijk veel toffer dan nummer 2! :)
  donderdag 6 januari 2011 @ 01:03:07 #258
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_90916881
Catfish (2010, VS, Henry Joost & Ariel Schulman)
Waarschuwing! Het is onmogelijk deze film te reviewen zonder spoilers, al spoil ik eigenlijk al een beetje door dit te zeggen, dus als je echt niks wil weten van het verhaal moet je alleen naar het cijfer kijken voor mijn waardering.

De film begon ongelofelijk matig. Ten eerste had ik geen enkele reden waarom ik ook maar iets moest geven om Nev en vooral om z'n internet/facebook-vriendjes Abby, Angelina en Megan. Leuk voor hem dat hij schilderijen krijgt van een 8-jarige en een internet-relatie heeft met haar zus. Maar waarom ik als kijker daar geïnteresseerd in zou moeten zijn of om moet geven wordt me compleet niet duidelijk.
Ten tweede is de twist, dat de personen niet zijn wie ze zeggen dat ze zijn, de meest voorspelbare twist sinds dat Shredder niet echt dood bleek te zijn op het einde Teenage Mutant Ninja Turtles. Dat die schilderijen niet echt zijn gemaakt door een 8-jarige kan iedereen wel zien aankomen. Dat mensen zich vaak anders voor doen is voor elke niet eens ervaren, maar zelfs sporadische internetgebruiker geen verrassing. De twist is zo voorspelbaar, dat heel mijn spoilers waarschuwing hierboven eigenlijk overbodig is. Want iedereen kan dat zelf ook wel zien aankomen zonder spoiler-waarschuwing.
Gelukkig wordt de film daarna, als de filmmakers op zoek gaan naar de waarheid, wel beter. De film wordt zelfs even echt spannend als ze midden in de nacht "Megan's" paardenboerderij gaan bezoeken. Daarna ontmoeten ze de echte Angelina en Abby. Die in het begin wonderbaarlijk nog de leugens vol blijft houden. Maar na een confrontatie komt de waarheid toch boven. Tenminste dat denk je tot blijkt op het einde dat ook dit weer voor een deel leugens zijn. De film gaat hier goed om met Angelina. Het wordt goed duidelijk dat ze nooit kwade of slechte bedoelingen had, maar zelf verstrikt raakte in haar leugens. Waar ze niet uit kon komen. Ook worden de emotionele effecten van de online-vriendschap op Nev en Angelina mooi zichtbaar. Vooral de manier waarop ze om proberen te gaan met hoeveel van die vriendschap nou echt was is het hoogtepunt van de film.
De film krijgt wel lof voor het goed incorporeren van moderne media, zoals facebook, google-maps, chat-sessies, routeplanners etc.
cijfer: 6.5
Goede review waar ik me verder in kan vinden: http://www.reelviews.net/php_review_template.php?identifier=2181

Going the Distance (2010, VS, Nanette Burstein)
Verrassend leuke romcom. Geen meesterwerk of dergelijke, maar de film doet wat ik van een aardige romcom verwacht; me vermaken en zorgen dat ik wil dat de twee geliefden elkaar krijgen. De film duurt op het einde alleen net iets te lang, waardoor de sleur er een beetje in begint te komen.
cijfer: 7
pi_90917929
The Man from Earth
Origineel verhaal leuk gebracht, maar had wat meer actie in gekund.
8.0/10
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_90919571
Gallipoli
1981
Aardige film met een jonge Mel Gibson.

mjin cijfer: 7,5
IMDB: 7,7


Lebanon

2009
Eén van de beste films die ik in de afgelopen maanden gezien heb. Zeker een aanrader voor mensen die van oorlogfilms houden. De film komt helemaal tot zijn recht indien je speakers rondom hebt en het volume open gedraaid kan worden.

Mijn cijfer: 8+
IMDB: 7

pi_90920729
The Kids Are All Right
Two children conceived by artificial insemination bring their birth father into their family life.

Toffe komedie/drama. Het cynisme spat er op sommige momenten vanaf en wordt gevolgd door een dramatisch moment. Eigenlijk alle rollen zijn erg goed neergezet, maar met name Julianne Moore is fantastisch.

IMDb: 7,4
Mijn cijfer: 8,0

[ Bericht 0% gewijzigd door Butterfly91 op 06-01-2011 09:56:20 ]
  Redactie Frontpage / Weblog donderdag 6 januari 2011 @ 09:55:34 #262
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_90920936
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 23:27 schreef GuitarJJ het volgende:

[..]

Dan moet je nummer 1 (Rec) eens bekijken. Die vond ik persoonlijk veel toffer dan nummer 2! :)
Heb ik ook al gezien
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  donderdag 6 januari 2011 @ 10:15:20 #263
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_90921421

Dinosaur (Eric Leighton & Ralph Zondag, 2000)
Voor die tijd mooi geanimeerde CGI film over dinosaurussen. Tegenwoordig zijn we beter gewend, maar toch is het nog best aardig. Het verhaal is wel een beetje standaard en lijkt toch echt te veen op The Land Before Time. Best te genieten. **½


Bedtime Stories (Adam Shankman, 2008)
Jeugdfilm met Adam Sandler. Het begin is zwak, maar het wordt beter gedurende de film. De verschillende stijlen van de fantasie stukjes werken wel leuk, maar uiteindelijk blijft de film een beetje tussen twee werelden hangen. Hij is te volwassen voor kinderen en te kinderlijk voor volwassenen. **½
  † In Memoriam † donderdag 6 januari 2011 @ 10:22:39 #264
264940 8108139dpths
pi_90921589


Spannend. :Y :D ^O^

8.0
  donderdag 6 januari 2011 @ 10:32:26 #265
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_90921878
quote:
6s.gif Op donderdag 6 januari 2011 02:07 schreef El_Matador het volgende:
The Man from Earth
Origineel verhaal leuk gebracht, maar had wat meer actie in gekund.
8.0/10
Dat laatste is ironisch, hoop ik. ;)
pi_90924927
13

Vermakelijke thriller over een jongen (Sam Riley) die per toeval een uitnodiging in zijn hangen krijgt. Uit geldzucht gaat hij hierop in, zonder te weten waar het om gaat en dat had ie beter niet kunnen doen. Het gaat zich namelijk om een soort russisch roulette-spel. Met bijrollen voor Jason Statham, Mickey Rourke en 50 Cent zit het met de namen wel goed maar wat mij opviel was dat er een blik 'OZ' acteurs opengetrokken was met Bur Redding, Chucky Pancamo, Enrique Morales en Scott Ross. Helaas allemaal in veel te kleine rollen. Verder prima film, niet alles is even goed uitgewerkt en sommige rollen zijn zelfs compleet overbodig maar ik heb me niet verveeld. 7.4

[ Bericht 1% gewijzigd door planethugo op 06-01-2011 12:14:49 ]
pi_90925045
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 10:32 schreef Lonewolf2003 het volgende:

[..]

Dat laatste is ironisch, hoop ik. ;)
Een understatement bedoel je?

Had gehoopt op meer mooie beelden van de verschillende tijden...
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  donderdag 6 januari 2011 @ 12:10:15 #268
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_90925073
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:06 schreef planethugo het volgende:
13
[ afbeelding ]
Vermakelijke thriller over een jongen (Ray Winstone) die per toeval een uitnodiging in zijn hangen krijgt. Uit geldzucht gaat hij hierop in, zonder te weten waar het om gaat en dat had ie beter niet kunnen doen. Het gaat zich namelijk om een soort russisch roulette-spel waar de rijken op kunnen gokken. Met bijrollen voor Jason Statham, Mickey Rourke en 50 Cent zit het met de namen wel goed maar wat mij opviel was dat er een blik 'OZ' acteurs opengetrokken was met Bur Redding, Chucky Pancamo, Enrique Morales en Scott Ross. Helaas allemaal in veel te kleine rollen. Verder prima film, niet alles is even goed uitgewerkt en de rol van Rourke was zelfs compleet overbodig maar ik heb me niet verveeld. 7.4
Ray Winstone speelt de broer van Statham, Sam "Ian Curtis" Riley is die jongen.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_90925082
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:06 schreef planethugo het volgende:
13
[ afbeelding ]
Vermakelijke thriller over een jongen (Ray Winstone) die per toeval een uitnodiging in zijn hangen krijgt. Uit geldzucht gaat hij hierop in, zonder te weten waar het om gaat en dat had ie beter niet kunnen doen. Het gaat zich namelijk om een soort russisch roulette-spel waar de rijken op kunnen gokken. Met bijrollen voor Jason Statham, Mickey Rourke en 50 Cent zit het met de namen wel goed maar wat mij opviel was dat er een blik 'OZ' acteurs opengetrokken was met Bur Redding, Chucky Pancamo, Enrique Morales en Scott Ross. Helaas allemaal in veel te kleine rollen. Verder prima film, niet alles is even goed uitgewerkt en de rol van Rourke was zelfs compleet overbodig maar ik heb me niet verveeld. 7.4
Ik vind het jammer dat je zoveel info weggeeft in je beschrijvingen, eerlijk gezegd...
Het origineel is trouwens erg goed en beklemmend. Denk dus niet dat ik deze remake ga bekijken.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  Moderator donderdag 6 januari 2011 @ 12:13:18 #270
9859 crew  Karina
Woman
pi_90925195
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 21:58 schreef n0ir het volgende:

[..]

Dat was in deel 1 toch ook zo? Bij die film vond het juist geweldig dat die spanning zo langzaam werd opgebouwd om vervolgens tot een enorme ontlading te komen. Waarom werkte dit niet voor het tweede deel?
Waarschijnlijk omdat je nu weet wat eraan komt, in het eerste deel was het nog een beetje een verrassing. En volgens mij (maar het is al weer een tijdje geleden dat ik deel 1 zag), gebeurde er in deel 1 wel meer in het begin.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_90925334
quote:
2s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:10 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Ray Winstone speelt de broer van Statham, Sam "Ian Curtis" Riley is die jongen.
klopt, heb het aangepast. Krijg je met al die namen in één film ;)
quote:
6s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:10 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ik vind het jammer dat je zoveel info weggeeft in je beschrijvingen, eerlijk gezegd...
Het origineel is trouwens erg goed en beklemmend. Denk dus niet dat ik deze remake ga bekijken.
my bad, heb het iets aangepast. De dingen die ik weggeef waren vantevoren ook wel duidelijk als je de beschrijving van de film leest dus vind het niet echt spoilers
pi_90925381
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:16 schreef planethugo het volgende:

[..]

klopt, heb het aangepast. Krijg je met al die namen in één film ;)

[..]

my bad, heb het iets aangepast. De dingen die ik weggeef waren vantevoren ook wel duidelijk als je de beschrijving van de film leest dus vind het niet echt spoilers
Nee, ik ben de boosdoener.

Ik wil het liefst zo min mogelijk weten als ik een film kijk. Genre, cast en waardering vind ik vaak ruim voldoende... ;)
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_90925503
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:06 schreef planethugo het volgende:
13
[ afbeelding ]
Vermakelijke thriller over een jongen (Sam Riley) die per toeval een uitnodiging in zijn hangen krijgt. Uit geldzucht gaat hij hierop in, zonder te weten waar het om gaat en dat had ie beter niet kunnen doen. Het gaat zich namelijk om een soort russisch roulette-spel. Met bijrollen voor Jason Statham, Mickey Rourke en 50 Cent zit het met de namen wel goed maar wat mij opviel was dat er een blik 'OZ' acteurs opengetrokken was met Bur Redding, Chucky Pancamo, Enrique Morales en Scott Ross. Helaas allemaal in veel te kleine rollen. Verder prima film, niet alles is even goed uitgewerkt en sommige rollen zijn zelfs compleet overbodig maar ik heb me niet verveeld. 7.4
Vond m heel matig, concept was leuk, uitwerking slecht.

Al die goede acteurs, en het kan je uiteindelijk geen fuck schelen wat er met hun karakters gebeurd omdat je amper tot geen achtergronden te zien krijgt.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_90925529
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:20 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Vond m heel matig, concept was leuk, uitwerking slecht.

Al die goede acteurs, en het kan je uiteindelijk geen fuck schelen wat er met hun karakters gebeurd omdat je amper tot geen achtergronden te zien krijgt.
Bekijk het origineel: 13 (Tzameti), een Frans-Georgische film in zwart-wit. Mooi gedaan.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  donderdag 6 januari 2011 @ 12:25:58 #275
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_90925738
Laatste film van 2010: Once Upon a Time in the West.
Ja, nu pas voor het eerst gezien. En ja, het is een bijna perfecte film! Zelfs het tempo uit 1968 bleek ik te kunnen verdragen. 9
pi_90925770
13 (Tzameti) ook altijd eens willen kijken maar gisteravond zin om een anderhalf uur filmpje en zag deze toevallig nog op de harde schijf staan, dus het origineel ga ik voorlopig nog niet kijken
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:20 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Vond m heel matig, concept was leuk, uitwerking slecht.

Al die goede acteurs, en het kan je uiteindelijk geen fuck schelen wat er met hun karakters gebeurd omdat je amper tot geen achtergronden te zien krijgt.
t was idd redelijk slordig maar nog wel vermakelijk genoeg dat ik geen enkele keer op de klok gekeken heb hoelang t nog duurde
pi_90926052
La via della droga (Enzo G. Castellari, 1977)
A.k.a. Heroin Busters. Niet de beste van Castellari die ik heb gezien, maar nog steeds een aardige film. De film begint sterk (zelfs met een paar korte scenes in Nederland), maar kakt dan na de introductie toch wel wat in en voelt wat langdradig aan. Verder nog wel enkele vermakelijke achtervolgingen, te voet, op de motor en met vliegtuigen. De vechtpartijen zijn af en toe wel ondermaats, je ziet mensen echt behoorlijk mis slaan. 7.0

Shutter Island (Martin Scorsese, 2010)
Eindelijk weer een echt goede film van Scorsese. Vrij weinig op aan te merken eigenlijk; script, acteerwerk en cinematografie zijn allen prima verzorgd. 8.0
pi_90926087
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:26 schreef planethugo het volgende:
t was idd redelijk slordig maar nog wel vermakelijk genoeg dat ik geen enkele keer op de klok gekeken heb hoelang t nog duurde
Ik vond vooral die ''scheidsrechter'' vermakelijk, wat een acteur. :')
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_90926098
quote:
14s.gif Op woensdag 5 januari 2011 23:05 schreef Timo20 het volgende:
Eastbound & Down - Season 1
Kenny Powers (een hele toffe en met verve vertolkte rol van Danny McBride) is een aan lager wal geraakte prof honkballer. Hij keert terug naar z`n geboortedorp waar hij een baan aanneemt als coach op `n middelbare school en opnieuw valt voor z`n highschool liefje, ook al is ze nu verloofd met het schoolhoofd. Linksom of rechtsom, Kenny doet er alles aan om haar te veroveren en terug te keren aan de top de Major League Baseball.
Danny McBride is naast één van de bedenkers ook hét hoogetpunt van de serie. Hij brengt de humor en grofheid goed en wordt ondanks dat een heerlijk personage.
Grof,hard, lomp en zo ontzettend fout. Maar wel heel erg vermakelijk.

IMDB Cijfer: 8,9/10
Mijn Cijfer: 7.5/10
Kenny Powers!!!

Ik ben net klaar met seizoen 1 & 2, volg heel wat series en aangezien er een winterstop was, had ik deze maar opgezocht, ga zeker seizoen 3 volgen! Vond zelf seizoen 2 nog veel sterker, seizoen 1 krijgt van mij ook een 7,5, seizoen 2 een 8.
pi_90926358
Sons of Anarchy - Seizoen 2

Seizoen 1 was vermakelijk maar seizoen 2 een stuk beter. Echt een aanrader voor als je een serie zoekt waarin het drama en criminaliteit/actie uitstekend gecombineerd wordt. Katey Sagal doet het wederom heel goed, Ron Perlman kan ik altijd wel waarderen en hoofdrolspeler Charlie Hunnam perfect gecast.
pi_90927279
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:33 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Ik vond vooral die ''scheidsrechter'' vermakelijk, wat een acteur. :')
dan moet je de serie Boardwalk Empire kijken, daar speelt ie meesterlijk een geschifte fbi agent
pi_90929138
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 12:26 schreef planethugo het volgende:
13 (Tzameti) ook altijd eens willen kijken maar gisteravond zin om een anderhalf uur filmpje en zag deze toevallig nog op de harde schijf staan, dus het origineel ga ik voorlopig nog niet kijken
13 Tzameti is echt een masterlijke film!
pi_90929161
Ik heb ook de remake gezien, geen zin meer om nu nog het origineel te zien.
pi_90929290
- Das Experiment >> The Experiment
- 13 (Tzameti) >>? 13*
- [REC] >>? Quarantine*
- El Metodo >>? Exam*

*"moet" ik nog zien, maar de originelen waren allemaal top. De remakes minder, heb ik begrepen.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  donderdag 6 januari 2011 @ 13:49:06 #285
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_90929412
quote:
6s.gif Op donderdag 6 januari 2011 13:46 schreef El_Matador het volgende:
- Das Experiment >> The Experiment
- 13 (Tzameti) >>? 13*
- [REC] >>? Quarantine*
- El Metodo >>? Exam*

*"moet" ik nog zien, maar de originelen waren allemaal top. De remakes minder, heb ik begrepen.
Ik vond 13 een hele leuke film om naar te kijken. Dikke voldoende kreeg die van mij.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_90930400
quote:
6s.gif Op donderdag 6 januari 2011 13:46 schreef El_Matador het volgende:
- Das Experiment >> The Experiment
- 13 (Tzameti) >>? 13*
- [REC] >>? Quarantine*
- El Metodo >>? Exam*

*"moet" ik nog zien, maar de originelen waren allemaal top. De remakes minder, heb ik begrepen.
The Wave ( uit '81) --> Die Welle
Het origineel duurt maar 3 kwartier, maar was wel grappig om te zien nadat ik Die Welle had gezien.
pi_90930460
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 14:09 schreef Waldheini het volgende:

[..]

The Wave ( uit '81) --> Die Welle
Het origineel duurt maar 3 kwartier, maar was wel grappig om te zien nadat ik Die Welle had gezien.
Goeie tip! Heb alleen Die Welle gezien en die vond ik sterk. Danke!
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  donderdag 6 januari 2011 @ 17:04:11 #288
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_90938674
Monsters
Ik begrijp dat het een film is die is gemaakt met een klein budget. En dat alle effecten door een persoon zijn gemaakt. Dat is bewonderenswaardig want de film zag er best ok uit.
Maar verder: wat een saaie bedoening! Ik heb de film met de grootste moeite uitgezeten. Het acteerwerk was ook nog eens erbarmelijk.
Meer dan een 4 kan ik hier echt niet voor geven.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  donderdag 6 januari 2011 @ 20:17:16 #289
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_90947994
Tomorrow when the war began



met Caitlin Stasey, Rachel Hurd-Wood en Phoebe Tonkin

De film is gebaseerd op de roman Tomorrow, When the War Beganen gaat over een felle invasie en bezetting van Australië door een buitenlandse mogendheid. Een groepje tieners besluit te gaan kamperen in de vrije natuur. Als ze terug naar huis keren, blijkt hun land in oorlog te zijn met een vreemde mogendheid. We volgen door de ogen van Ellie Linton (Caitlin Stasey) hoe het groepje een guerillaoorlog uitvecht met de vijand die hun stadje Wirrawee heeft ingenomen.

Het verhaal klinkt beter dan hoe de film was.
Vage film, vage oorlog, acteertalent was ook niet om over naar huis te schrijven.
Erg ongeloofwaardig allemaal.
Klein 5je voor de moeite.
IMDB 6.7
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_90949341
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 20:17 schreef mazaru het volgende:
Tomorrow when the war began

[ afbeelding ]

met Caitlin Stasey, Rachel Hurd-Wood en Phoebe Tonkin

De film is gebaseerd op de roman Tomorrow, When the War Beganen gaat over een felle invasie en bezetting van Australië door een buitenlandse mogendheid. Een groepje tieners besluit te gaan kamperen in de vrije natuur. Als ze terug naar huis keren, blijkt hun land in oorlog te zijn met een vreemde mogendheid. We volgen door de ogen van Ellie Linton (Caitlin Stasey) hoe het groepje een guerillaoorlog uitvecht met de vijand die hun stadje Wirrawee heeft ingenomen.

Het verhaal klinkt beter dan hoe de film was.
Vage film, vage oorlog, acteertalent was ook niet om over naar huis te schrijven.
Erg ongeloofwaardig allemaal.
Klein 5je voor de moeite.
IMDB 6.7
En er komen nog 2 delen.
  donderdag 6 januari 2011 @ 20:49:49 #291
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_90949635
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 20:43 schreef YellowBlacks het volgende:

[..]

En er komen nog 2 delen.
Daar was ik al bang voor toen ik het eind zag.
;(
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_90953861
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 20:49 schreef mazaru het volgende:

[..]

Daar was ik al bang voor toen ik het eind zag.
;(
Ik heb wel een aanrader voor je.

Red Dawn



De leerlingen van de Calumet High School worden in hun geschiedenisles gestoord door het geluid van vliegtuigen en zien enkele ogenblikken later honderden parachutisten uit de lucht vallen die het vuur openen. Red Dawn verhaalt de avonturen van 8 studenten die zich in de bergen verschuilen, wanneer Amerika wordt aangevallen door Russische en Cubaanse troepen waardoor een lange meedogenloze strijd begint.

pi_90955148
Flipped



Verenigde Staten
Romantiek / Drama
90 minuten

geregisseerd door Rob Reiner
met Madeline Carroll, Callan McAuliffe en Aidan Quinn

'Flipped' vertelt het verhaal van Juli Baker en Bryce Loski. Juli houdt van kippen, zit vaak tijdenlang bovenin haar lievelingsboom voor zich uit te staren en gelooft, vanaf het begin dat ze zijn mooie blauwe ogen zag, dat ze ooit met Bryce zal gaan zoenen. Jammer genoeg voelt Bryce niet zoveel voor Juli. Hij vindt haar zelfs maar een beetje vreemd, want wie houdt er nou van kippen en zit zo lang wat dom voor zich uit te staren in een boom? In groep acht verandert echter alles. Bryce begint Juli toch wel erg leuk te vinden, terwijl Juli begint te denken dat de mooie blauwe ogen van Bryce misschien wel net zo leeg zijn als hijzelf...

Dit is zeker geen standaard film, je moet er wel van houden. Tis een vrij simpele film, lekker ontspannen die lekker wegkijkt. De manier waarop het verhaal word vertelt is erg apart je hoort van de jongen zijn kant en het meisje een kant van het verhaal.. zo zie je de film vanaf 2 kanten. Maar persoonlijk kijk ik toch liever films die niet op deze ''vertel'' wijze (je kijkt naar de film en je hoort steeds de gedachten van de jongen en het meisje) afspelen. Daarom geef ik hem 3*
gewoon een goeie lekkere wegkijk film
  donderdag 6 januari 2011 @ 22:24:15 #294
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_90955192
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 22:03 schreef YellowBlacks het volgende:

[..]

Ik heb wel een aanrader voor je.

Red Dawn

[ afbeelding ]

De leerlingen van de Calumet High School worden in hun geschiedenisles gestoord door het geluid van vliegtuigen en zien enkele ogenblikken later honderden parachutisten uit de lucht vallen die het vuur openen. Red Dawn verhaalt de avonturen van 8 studenten die zich in de bergen verschuilen, wanneer Amerika wordt aangevallen door Russische en Cubaanse troepen waardoor een lange meedogenloze strijd begint.

Ja, dat is wel een goede film!
Die heb ik heel lang geleden al eens gezien. Kan ik eigenlijk best nog wel eens kijken. Want hij staat me nog maar vaag bij.
Het voordeel van een slecht geheugen is dat je films na een paar jaar opnieuw kunt kijken zonder dat je precies weet wat er gaat gebeuren. :P
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_90955232
Vanavond The Dark Knight, True Grit of L.A. Confidential, welke raden jullie aan? :)
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_90955309
quote:
6s.gif Op donderdag 6 januari 2011 22:24 schreef El_Matador het volgende:
Vanavond The Dark Knight, True Grit of L.A. Confidential, welke raden jullie aan? :)
the dark knifhgt is meesterlijk!! daar heb je 100% een goeie aan. daarom zou ik die anaraden
true grit ga ik zelf ook nog kijken, maar als je dus zoeizo een TOPPER wilt zien ga voor the dark knigth
pi_90955612
quote:
6s.gif Op donderdag 6 januari 2011 22:24 schreef El_Matador het volgende:
Vanavond The Dark Knight, True Grit of L.A. Confidential, welke raden jullie aan? :)
L.A. Confidential is ook een toppertje!
  donderdag 6 januari 2011 @ 22:32:15 #298
258885 Solique
I Kill You !
pi_90955636
quote:
6s.gif Op donderdag 6 januari 2011 22:24 schreef El_Matador het volgende:
Vanavond The Dark Knight, True Grit of L.A. Confidential, welke raden jullie aan? :)
Ik zou zelf voor TDK gaan. :Y
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
  donderdag 6 januari 2011 @ 22:54:08 #299
179534 Waaghals
she appeared like an angel
pi_90956922
Don't try to wake me in the morning, cause i will be gone
pi_90958884
The Social Network
A story about the founders of the social-networking website, Facebook.

Zoals velen dacht ik bij het horen van de inhoud: 'Hoe kan een film over de oprichting van Facebook interessant zijn?'. Nou zo dus. De volle 2 uur word je meegezogen in de opkomst van en de perikelen rond deze social network site. Ik heb ook een aantal maal kunnen lachen (met name de kip en dat vuurtje :') ). De acteerprestaties van de drie hoofdrolspelers, Jesse Eisenberg, Andrew Garfield en Justin Timberlake, zijn uitstekend. Ook de muziek is erg fijn.

IMDb: 8,2
Mijn cijfer: 8,5
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')