Valt wel mee hoor. Door dit filmpje gaan mensen nog harder zoeken naar fouten in PVV cv's...quote:Op maandag 15 november 2010 22:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dank! (kon het net niet zien)
Maar volgens mij zit je in het verkeerde topicHier moet je zijn: Kamerlid Lucassen van de PVV: Eric L. gaat door het stof - deel 11
Kan de PVV heel snel doen hoor. Heeft immers maar 1 ledenquote:Op maandag 15 november 2010 22:05 schreef Zolcon het volgende:
[..]
Niemand zegt dat dat niet mag. Het is dat de PVV haar eigen leden niet kan controleren.
quote:Op maandag 15 november 2010 22:07 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Kan de PVV heel snel doen hoor. Heeft immers maar 1 leden
Geert had er geen tijd voor iedereen na te trekken. de kosten zijn het niet, stond van de week in de krant 30 euro nog wat.quote:Op maandag 15 november 2010 22:06 schreef capricia het volgende:
[..]
Daar hadden ze toch geen geld voor of zo?
De waarheid dient ten alle tijde verborgen te blijven om het goede imago van de PVV niet te schaden natuurlijk!quote:
Andere partijen hebben meestal het kaf al uit het koren gehaald, doordat iemand niet van niets meteen kandidaat kamerlid wordt.quote:Op maandag 15 november 2010 21:53 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Misschien wel, maar hier is nu eenmaal aanleiding voor. Andere partijen komen nog wel een keer aan de beurt.
Klopt, maar hij zei zelf dat hij er geen geld voor had...quote:Op maandag 15 november 2010 22:08 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Geert had er geen tijd voor iedereen na te trekken. de kosten zijn het niet, stond van de week in de krant 30 euro nog wat.
Sorry ik bedoelde fractieleden (A) Wat eigenlijk dus niet op zijn plaats is.quote:Op maandag 15 november 2010 22:07 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Kan de PVV heel snel doen hoor. Heeft immers maar 1 leden
Ga je gang. maar open even een apart topic dan.quote:Op maandag 15 november 2010 22:05 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
En nu CDA'ers, PvdA'ers en VVD'ers.
Of ben je een hypocriet?
Maar Lucassen is een groot talent volgens Wilders......quote:Op maandag 15 november 2010 22:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Andere partijen hebben meestal het kaf al uit het koren gehaald, doordat iemand niet van niets meteen kandidaat kamerlid wordt.
Ja, dat heb ik ook gehoord. Hij zei dat hij er geen geld voor had.quote:Op maandag 15 november 2010 22:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt, maar hij zei zelf dat hij er geen geld voor had...
Hij kan inderdaad heel goed mensen intimideren als ze hem geen gelijk geven inderdaad. Die man is best grootquote:Op maandag 15 november 2010 22:10 schreef betyar het volgende:
[..]
Maar Lucassen is een groot talent volgens Wilders......
Lijkt me inderdaad de beste methode. Mits het allemaal een beetje netjes blijft anders gaat de boel lekker op slotquote:Op maandag 15 november 2010 22:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Ga je gang. maar open even een apart topic dan.
Ik ookquote:Op maandag 15 november 2010 22:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook gehoord. Hij zei dat hij er geen geld voor had.
Dat vond ik vreemd.
Geert is een stichting, geld zat, wordt aardig volgepompt door buitenlandse inversteerders die achter hem staan.quote:Op maandag 15 november 2010 22:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook gehoord. Hij zei dat hij er geen geld voor had.
Dat vond ik vreemd.
Zo oud zijn ze nietquote:Op maandag 15 november 2010 22:13 schreef Zolcon het volgende:
Kijken wat Ferry doethij haalt iig oude uitspraken van Wilders erbij
Stream, snel!!quote:Op maandag 15 november 2010 22:16 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Zo oud zijn ze nietRegeringsverklaring van een maandje terug
Totzover het no-tolerance beleid van het nieuwe kabinet...
Ah, valt wel mee, grapje tussendoor moet kunnenquote:Op maandag 15 november 2010 21:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je obsessie begint uit de hand te lopen. Heb je dat zelf echt niet door?
Gevonden, maar te laat geloof ik..quote:
Dat het bij Tweede Kamer volledig staat betekent in ieder geval dat hij niet over zijn cv gelogen heeft.quote:Op maandag 15 november 2010 21:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Komt ie:
http://www.pvv.nl/index.p(...)ric-lucassen/cv.html
[..]
Maar hij blijkt helemaal geen atheneum-diploma te bezitten:
http://www.tweedekamer.nl(...)assen_eric/index.jsp
Man, dit is toch geweldig, politici door de zoekmachines halen en kijken of ze te betrappen zijn op leugens/misleiding/whateverquote:
Nu stem ik zelf niet op PVV. Maar ik vind inbreken in ministerie van EZ wel iets anders als een relatie waar sprake was van gezagsverhouding.quote:Op maandag 15 november 2010 21:22 schreef remlof het volgende:
[..]
De PVV is daar zelf anders ook niet vies van. Sterker nog, in het geval van Duyvendak stonden ze erop dat hij de Tweede Kamer zou verlaten nadat bekend werd dat hij had ingebroken op het ministerie van EZ in 1985(!) waar hij overigens nooit voor veroordeeld is.
quote:Op maandag 15 november 2010 22:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Man, dit is toch geweldig, politici door de zoekmachines halen en kijken of ze te betrappen zijn op leugens/misleiding/whatever
En dan zou ik ook het eerst bij de PVV gaan zoeken, daar is de pakkans wat hoger
Hij is er niet voor veroordeeld. Zelf vind ik dat wel een belangrijk punt...dat de rechter je schuldig bevonden heeft.quote:Op maandag 15 november 2010 22:22 schreef Trommeldaris het volgende:
[..]
Nu stem ik zelf niet op PVV. Maar ik vind inbreken in ministerie van EZ wel iets anders als een relatie waar sprake was van gezagsverhouding.
Maar goed, dat ben ik.
Daar is op zich niets mis mee. Vroeger had je nog van die ouderwetse arbeider-Kamerleden, die door dossiers goed te kennen vaak betere Kamerleden waren dan universitair opgeleide generalisten.quote:Op maandag 15 november 2010 22:22 schreef stoeltafel het volgende:
Hoe kan het dat je niet geschoold hoef te zijn om het land regeren?
Minimaal wo/hbo
Niemand in de regering hoeft volgens mij geschoold te zijn om daaraan te mogen deelnemen. Dat gaat (indirect) op basis van het aantal stemmen op een partij of op basis van geboorte in het geval van de Koning(in).quote:Op maandag 15 november 2010 22:22 schreef stoeltafel het volgende:
Hoe kan het dat je niet geschoold hoef te zijn om het land regeren?
Minimaal wo/hbo
Idd.quote:Op maandag 15 november 2010 22:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Daar is op zich niets mis mee. Vroeger had je nog van die ouderwetse arbeider-Kamerleden, die door dossiers goed te kennen vaak betere Kamerleden waren dan universitair opgeleide generalisten.
Bij Lucassen was het dan ook geen reden om hem uit het leger te ontslaan. Ze vondn hat blijkbaar ook weer niet zo misdadig daar dat hjij niet meervoor Het Rijk mocht werken. Dan is het ook niet heel vreemd dat het ook geen probleem is dat hij in de Tweede kamer mag.quote:Op maandag 15 november 2010 21:59 schreef capricia het volgende:
Er is geen wet waarin staat dat je met een strafblad geen kamerlid mag worden.
Vandaar ook mijn vraag: Wat zou maatschappelijk geaccepteerd worden? Lucassen wel kennelijk
Dit dus.quote:Op maandag 15 november 2010 22:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Daar is op zich niets mis mee. Vroeger had je nog van die ouderwetse arbeider-Kamerleden, die door dossiers goed te kennen vaak betere Kamerleden waren dan universitair opgeleide generalisten.
Zoek ze op en plaats de discrepanties hier. Wat let je?quote:Op maandag 15 november 2010 22:05 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
En nu CDA'ers, PvdA'ers en VVD'ers.
Of ben je een hypocriet?
Dus jouw idee is dat als hij oneervol ontslagen zou zijn geweest bij defensie, dat zijn situatie minder houdbaar geweest zou zijn.quote:Op maandag 15 november 2010 22:27 schreef Doc het volgende:
[..]
Bij Lucassen was het dan ook geen reden om hem uit het leger te ontslaan. Ze vondn hat blijkbaar ook weer niet zo misdadig daar dat hjij niet meervoor Het Rijk mocht werken. Dan is het ook niet heel vreemd dat het ook geen probleem is dat hij in de Tweede kamer mag.
De situatie met zijn buren lijkt me ook veel meer een probleem voor de toegewezen portefeuilles. Het maakt hem in ieder geval allesbehalve geloofwaardig op zo'n post.quote:Op maandag 15 november 2010 22:27 schreef Doc het volgende:
[..]
Bij Lucassen was het dan ook geen reden om hem uit het leger te ontslaan. Ze vondn hat blijkbaar ook weer niet zo misdadig daar dat hjij niet meervoor Het Rijk mocht werken. Dan is het ook niet heel vreemd dat het ook geen probleem is dat hij in de Tweede kamer mag.
Dat sowiesoquote:Op maandag 15 november 2010 22:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De situatie met zijn buren lijkt me ook veel meer een probleem voor de toegewezen portefeuilles. Het maakt hem in ieder geval allesbehalve geloofwaardig op zo'n post.
Dat vermoed ik inderdaad. Dan zou er bij een eerder geval geconstateerd zijn dat hij niet voor Het Rijk mocht werken. Dan zou het vreemd zijn als hij het dan nu wel zou doen.quote:Op maandag 15 november 2010 22:29 schreef capricia het volgende:
Dus jouw idee is dat als hij oneervol ontslagen zou zijn geweest bij defensie, dat zijn situatie minder houdbaar geweest zou zijn.
Zou kunnen.
Zou interessant zijn.quote:Op maandag 15 november 2010 22:29 schreef capricia het volgende:
Wat mij betreft mag de wetgever hier wel richtlijnen voor opstellen. Bijv. misdrijven waar een straf van min. 5 jaar of zo op staat. Maar ik ben daar nog niet helemaal uit.
Maar daar is hij niet voor veroordeeld. Dat is zijn woord tegen die van de buren die hem blijkbaar niet mochten. Die reportage deed me erg aan de " Burn the witch"-scene denken in Monty Pyton and the Holy Grailquote:Op maandag 15 november 2010 22:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De situatie met zijn buren lijkt me ook veel meer een probleem voor de toegewezen portefeuilles. Het maakt hem in ieder geval allesbehalve geloofwaardig op zo'n post.
En die boete dan?? Ok, is wellicht niet hetzelfde als "veroordeeld", maar toch..quote:Op maandag 15 november 2010 22:37 schreef Doc het volgende:
[..]
Maar daar is hij niet voor veroordeeld. Dat is zijn woord tegen die van de buren die hem blijkbaar niet mochten. Die reportage deed me erg aan de " Burn the witch"-scene denken in Monty Pyton and the Holy Grail
Beginnersfoutje, misschien?quote:Op maandag 15 november 2010 22:37 schreef De_Kardinaal het volgende:
Niet vergeten dat een rechter iemand het actief en passief kan ontnemen (bij delicten tegen de Staat en zulks).![]()
Had de PVV gewoon om een VOGje gevraagd voordat ze de Kamerleden naar voren hadden geschoven, maar ja!
Wat weet ik er nou van? Ik ben louter vice-voorzitter van de oetlullen ende Coeckwauschen Komissie!
Pas vanaf een bepaalde hoogte van de straf.. En dan nog is het al heel lang niet toegepast..quote:Op maandag 15 november 2010 22:37 schreef De_Kardinaal het volgende:
Niet vergeten dat een rechter iemand het actief en passief kan ontnemen (bij delicten tegen de Staat en zulks).![]()
Had de PVV gewoon om een VOGje gevraagd voordat ze de Kamerleden naar voren hadden geschoven, maar ja!
Wat weet ik er nou van? Ik ben louter vice-voorzitter van de oetlullen ende Coeckwauschen Komissie!
Twee keer een boete van 51 Euro. Als je iets te hard rijdt heb je die ook al binnen. Of zonder licht rijden op fiets dan wel wildplassen. Ongeveer dat niveau zit je dan.quote:Op maandag 15 november 2010 22:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En die boete dan?? Ok, is wellicht niet hetzelfde als "veroordeeld", maar toch..
De hoogte doet er niet toe.. Het feit dat er boetes zijn uitgedeeld wél. Dat geeft aan dat hij iets heeft gedaan dat niet door de (wettelijke) beugel kon. Net zoals te hard rijden idd..quote:Op maandag 15 november 2010 22:40 schreef Doc het volgende:
[..]
Twee keer een boete van 51 Euro. Als je iets te hard rijdt heb je die ook al binnen. Of zonder licht rijden op fiets dan wel wildplassen. Ongeveer dat niveau zit je dan.
She turned me into a newt!quote:Op maandag 15 november 2010 22:37 schreef Doc het volgende:
[..]
Maar daar is hij niet voor veroordeeld. Dat is zijn woord tegen die van de buren die hem blijkbaar niet mochten. Die reportage deed me erg aan de " Burn the witch"-scene denken in Monty Pyton and the Holy Grail
Ik heb laatst een boete van ¤ 250 gehad, een halve ontucht veroordeling dus.quote:Op maandag 15 november 2010 22:40 schreef Doc het volgende:
[..]
Twee keer een boete van 51 Euro. Als je iets te hard rijdt heb je die ook al binnen. Of zonder licht rijden op fiets dan wel wildplassen. Ongeveer dat niveau zit je dan.
ohhh neee... ik hoop dat ik vanavond nog kan slapen van dit gevaar voor de samenleving. HBO afgerond maar geen havo diploma maar een overgangsbewijs. Ik weet niet of ik dit mentaal wel kan verwerken...quote:Op maandag 15 november 2010 21:02 schreef remlof het volgende:
Mijn eerste check was de laatste op de lijst Andre Elissen, die op de PVV-site gewoon liegt dat ie een HAVO-diploma heeft, terwijl op http://www.europa-nu.nl/id/vifyc8edm6zg/a_andre_elissen staat dat ie alleen een overgangsbewijs van Havo-4 naar Havo-5 heeft
Sterktequote:Op maandag 15 november 2010 22:55 schreef pisnicht het volgende:
[..]
ohhh neee... ik hoop dat ik vanavond nog kan slapen van dit gevaar voor de samenleving. HBO afgerond maar geen havo diploma maar een overgangsbewijs. Ik weet niet of ik dit mentaal wel kan verwerken...
Die gast heeft ook de repeteerplaat aan, wat een gezwets!quote:
Op parlement.com staat zijn studie politicologie helemaal niet vermeld. Hij wordt ook geen doctorandus genoemd, dus ik neem aan dat hij niet is afgestudeerd.quote:Op maandag 15 november 2010 21:45 schreef Zolcon het volgende:
In aanvulling op Wim Kortenoeven
http://www.tweedekamer.nl(...)bert_frank/index.jsp
# geschiedenis (Open Universiteit, niet voltooid)
# politicologie (Universiteit van Leiden, niet voltooid)
http://www.pvv.nl/index.p(...)-kortenoeven/cv.html
Onderwijs
Politicologie (Universiteit van Leiden)
Geschiedenis (Open Universiteit, niet afgerond)
wat heeft hij nou wel afgerond? Beide, één van beide of geen
Dus iemand die te hard gereden heeft mag geen lid meer zijn van de Tweede Kamer? Volgens mij zullen er wat kamerleden nu in de openbaarheid moeten komen met hun boete-verleden - en zullen er meer zijn met een hogere boete scorequote:Op maandag 15 november 2010 22:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De hoogte doet er niet toe.. Het feit dat er boetes zijn uitgedeeld wél. Dat geeft aan dat hij iets heeft gedaan dat niet door de (wettelijke) beugel kon. Net zoals te hard rijden idd..
Nu niets verdraaien he.. Ik zeg alleen dat die boete aangeeft dat er mbt die buren kennelijk wél IETS aan de hand wasquote:Op maandag 15 november 2010 23:02 schreef Doc het volgende:
[..]
Dus iemand die te hard gereden heeft mag geen lid meer zijn van de Tweede Kamer? Volgens mij zullen er wat kamerleden nu in de openbaarheid moeten komen met hun boete-verleden - en zullen er meer zijn met een hogere boete score+
Precies. Jij kan nu echt niet meer in de Tweede Kamer hoor. Schande. Wat zeg ik - Schande!!quote:Op maandag 15 november 2010 22:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik heb laatst een boete van ¤ 250 gehad, een halve ontucht veroordeling dus.
Omdat ik ergens in de polder 80 reed op een plaats waar 50 was toegestaan.
En er stonden niet eens 50km borden.
Volgens mij heeft hij die boete helemaal niet voor de problemen met de buren gehad hoor. En in ieder geval 1 van de 2 zeker nietquote:Op maandag 15 november 2010 23:03 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nu niets verdraaien he.. Ik zeg alleen dat die boete aangeeft dat er mbt die buren kennelijk wél IETS aan de hand was
quote:Op maandag 15 november 2010 23:03 schreef Doc het volgende:
[..]
Precies. Jij kan nu echt niet meer in de Tweede Kamer hoor. Schande. Wat zeg ik - Schande!!
Nee, dan is het goed...quote:Op maandag 15 november 2010 23:04 schreef Doc het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij die boete helemaal niet voor de problemen met de buren gehad hoor. En in ieder geval 1 van de 2 zeker niet
Volgens mij was die er volop met daarbij leuke woordgrappen als Guusje ter Dorst...quote:Op maandag 15 november 2010 23:05 schreef Holograph het volgende:
Volgens mij hebben we zelfs een PvdA-minister gehad die met te veel alcohol op achter het stuur is gaan zitten. Zij kon gewoon minister van Binnenlandse zaken worden. Waar blijft de verontwaardiging?
Om het in je eigen woorden te zeggenquote:
quote:Op maandag 15 november 2010 22:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De hoogte doet er niet toe.. Het feit dat er boetes zijn uitgedeeld wél. Dat geeft aan dat hij iets heeft gedaan dat niet door de (wettelijke) beugel kon.
Shit, je hebt gelijk... Dacht dat ik in het andere topic zat... Sorry!!quote:Op maandag 15 november 2010 23:05 schreef du_ke het volgende:
Laten we hier niet de lucassendiscussie herhalen...
Dankquote:
En de andere wellicht voor te hard rijden.quote:
Twee keuzes:quote:Op maandag 15 november 2010 22:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik heb laatst een boete van ¤ 250 gehad, een halve ontucht veroordeling dus.
Omdat ik ergens in de polder 80 reed op een plaats waar 50 was toegestaan.
En er stonden niet eens 50km borden.
ja inderdaad. Ik vond het ook al gek als hij bij PnW zou zitten.quote:
Ik dacht dat ik hem daar zag zitten...verkeerd gezien misschien?quote:
Dat was Herman Wijffels.quote:Op maandag 15 november 2010 23:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik hem daar zag zitten...verkeerd gezien misschien?
No worries,quote:Op maandag 15 november 2010 23:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik hem daar zag zitten...verkeerd gezien misschien?
quote:
"Geert Tomlow stond in 2006 op de kandidatenlijst van de PVV voor de Tweede Kamerverkiezingen en behoorde tot het "klasje van Geert Wilders". Vanavond legt hij uit hoe potentiële PVVers worden klaargestoomd voor het echte werk. "quote:
Remlof, pak 'm aan!quote:Op maandag 15 november 2010 22:59 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Op parlement.com staat zijn studie politicologie helemaal niet vermeld. Hij wordt ook geen doctorandus genoemd, dus ik neem aan dat hij niet is afgestudeerd.
Misschien kunnen we de beste man een e-mail sturen om hem op de discrepantie te wijzen?
Nee Duyvendak moest zelfs de gevangenis inquote:Op maandag 15 november 2010 21:22 schreef remlof het volgende:
[..]
De PVV is daar zelf anders ook niet vies van. Sterker nog, in het geval van Duyvendak stonden ze erop dat hij de Tweede Kamer zou verlaten nadat bekend werd dat hij had ingebroken op het ministerie van EZ in 1985(!) waar hij overigens nooit voor veroordeeld is.
Je vergeet de grote roerganger, daar loopt ook nog een zaakje tegen..quote:Op maandag 15 november 2010 23:19 schreef betyar het volgende:
[ afbeelding ]
de top 14 bij de PVV (paste niet meer in de print screen)
Die heeft wel een eng hoofd inderdaadquote:Op maandag 15 november 2010 23:21 schreef Sloggi het volgende:
Die Fritsma heeft ook kinderen in z'n kelder zitten volgens mij.
Te vroeg om er een oordeel over te vellen...quote:Op maandag 15 november 2010 23:22 schreef capricia het volgende:
[..]
Je vergeet de grote roerganger, daar loopt ook nog een zaakje tegen..
Die ook.. Maar maar 1 week na hoger beroep..quote:Op maandag 15 november 2010 23:22 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Nee Duyvendak moest zelfs de gevangenis in
Hoe zit het dan met Lucassen?
Het blijven in elk geval een stel mensen waar justitie haar handen vol aan heeft...zullen we maar zeggen..quote:Op maandag 15 november 2010 23:23 schreef betyar het volgende:
[..]
Te vroeg om er een oordeel over te vellen...
En vergeet niet dat de PVV-fractie procentueel crimineler is dan Marokkaanse jongerenquote:Op maandag 15 november 2010 23:25 schreef capricia het volgende:
[..]
Het blijven in elk geval een stel mensen waar justitie haar handen vol aan heeft...zullen we maar zeggen..
Ach, het is iig opspraak, een rechtszaakquote:Op maandag 15 november 2010 23:23 schreef betyar het volgende:
[..]
Te vroeg om er een oordeel over te vellen...
Tegen wie heb je het eigenlijk??quote:Op maandag 15 november 2010 23:29 schreef Harlon het volgende:
Je obsessie met de PVV begint wel ernstige vormen aan te nemen. Begint een beetje treurig te worden, 't zit je echt flink dwars dat die partij zoveel steun onder de bevolking geniet he?
Ik denk tegen zichzelf...quote:Op maandag 15 november 2010 23:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Tegen wie heb je het eigenlijk??
Bingoboek is bijna compleet!quote:Op maandag 15 november 2010 23:19 schreef betyar het volgende:
[ afbeelding ]
de top 14 bij de PVV (paste niet meer in de print screen)
Als het met dit temp doorgaat, zijn we er over een jaar achter dat het allemaal criminelen zijn.quote:Op maandag 15 november 2010 23:33 schreef Jojoke het volgende:
Ook een PVV'er, dus er zijn ook nog een paar die niet gewelddadig zijn![]()
Ach, de Mos.. Die zichzelf met "Richard" aanspreekt?quote:Op dinsdag 16 november 2010 00:26 schreef Friek_ het volgende:
Eerlijk gezegd lijkt Richard de Mos me ook wel zo'n figuur met nogal een verleden. Die beledigt zelfs al mensen in de Tweede Kamer. Ben benieuwd wat hij er zoal buiten doet of heeft gedaan.
Die had ik nog niet gezien..bedankt..quote:Op dinsdag 16 november 2010 00:26 schreef Friek_ het volgende:
Eerlijk gezegd lijkt Richard de Mos me ook wel zo'n figuur met nogal een verleden. Die beledigt zelfs al mensen in de Tweede Kamer. Ben benieuwd wat hij er zoal buiten doet of heeft gedaan.
Vertel...quote:Op dinsdag 16 november 2010 00:29 schreef capricia het volgende:
[..]
Die had ik nog niet gezien..bedankt..![]()
Volgens de tweedekamer.nl heeft dhr. De Mos geen opleiding.
De PVV-site ziet dat anders.
Tweedekamer site heeft de debatten gevolg en daarop een conclusie getrokken. Hij was volgens mij nog directeur op een basisschool ook. Daar heeft hij het gedrag ook vandaanquote:Op dinsdag 16 november 2010 00:29 schreef capricia het volgende:
[..]
Die had ik nog niet gezien..bedankt..![]()
Volgens de tweedekamer.nl heeft dhr. De Mos geen opleiding.
De PVV-site ziet dat anders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |