FOK!forum / Lifestyle / Slank #1246: samen douchen met je lief!
_aurum_woensdag 10 november 2010 @ 21:38
Het vorige deel: Slank #1245: bijgeschaafd lichaam in een bruine duster
De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!
forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
_aurum_woensdag 10 november 2010 @ 21:39
Zó teleurstellend :')

Wij hebben hier een elektrische boiler van 80 liter die 's nachts opgeladen wordt.

Lief en ik willen samen douchen = warm water op }:|

Nou komt hij morgenochtend eerder zijn bed uit zodat we 's ochtends samen kunnen douchen *;
_aurum_woensdag 10 november 2010 @ 21:39
oh en kan iemand de typo even fixen in de titel O-)
loveliwoensdag 10 november 2010 @ 21:42
Welke typo? Of issie al weg? Oh die.
sigmewoensdag 10 november 2010 @ 21:45
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 21:28 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]


wat gebeurd er dan? :P
Nou, dan worden de foto's kleiner en dan nemen ze minder geheugenruimte in beslag. Tenminste, als je daarna de kleine foto'tjes selecteert.

Hoe groot zijn ze nu? 1 foto? hoeveel pixels of hoeveel byte?
-marz-woensdag 10 november 2010 @ 21:46
Ghihi, ik ben niet de enige die altijd de cijfertjes fout doet..
-marz-woensdag 10 november 2010 @ 21:46
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 21:39 schreef _aurum_ het volgende:
Zó teleurstellend :')

Wij hebben hier een elektrische boiler van 80 liter die 's nachts opgeladen wordt.

Lief en ik willen samen douchen = warm water op }:|

Nou komt hij morgenochtend eerder zijn bed uit zodat we 's ochtends samen kunnen douchen *;
Wat lief!
sigmewoensdag 10 november 2010 @ 21:50
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 21:46 schreef -marz- het volgende:
Ghihi, ik ben niet de enige die altijd de cijfertjes fout doet..
Ik ben vandaag heel ingewikkeld wezen rekenen waarom m'n som niet klopte.
Ik had ergens 856 getypt waar 685 moest staan. Ik ben woordblind genoeg om dat "hetzelfde" te vinden :').
uniekhoornwoensdag 10 november 2010 @ 21:55
Kan nooit mijn postcode onthouden en zeg mijn telefoonnummer consequent verkeerd terwijl ik hem wel goed in mijn hoofd heb.

Mag ik PM met emailadressen waar ik de foto's heen kan sturen (voor de aanwezigen)? Bedankt.
Incl. rode ogen :D
sigmewoensdag 10 november 2010 @ 21:59
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 21:55 schreef uniekhoorn het volgende:
Kan nooit mijn postcode onthouden en zeg mijn telefoonnummer consequent verkeerd terwijl ik hem wel goed in mijn hoofd heb.

Mag ik PM met emailadressen waar ik de foto's heen kan sturen (voor de aanwezigen)? Bedankt.
Incl. rode ogen :D
Verzonden!

Bedtijd voor mij, maak jij er een latertje van vandaag?
uniekhoornwoensdag 10 november 2010 @ 22:07
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 21:59 schreef sigme het volgende:

[..]


Verzonden!

Bedtijd voor mij, maak jij er een latertje van vandaag?
Ja, meneer komt over een half uur...

Verzonden

Welterusten!
Swietjewoensdag 10 november 2010 @ 22:09
Goedenavond! O+
sigmewoensdag 10 november 2010 @ 22:10
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 22:07 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]


Ja, meneer komt over een half uur...

Verzonden

Welterusten!
Foto's zijn binnen! Ik bekijk ze morgen.
motorbloempjewoensdag 10 november 2010 @ 22:41
gewoon motorbloempje at fok punt nl!
MariaEtceterawoensdag 10 november 2010 @ 22:49
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 22:41 schreef motorbloempje het volgende:
gewoon motorbloempje at fok punt nl!
Eindbazin :7 O+

Tevens puike kwoot: "If the paper seems preoccupied with the diaspora experience and its narratives of displacement, it is worth remembering that all discourse is 'placed', and the heart has its reasons".
Stuart Hall O+
MevrouwPuffwoensdag 10 november 2010 @ 22:54
Hoi! :W
Ik ben echt blij met mn nieuwe tanden :) voor het eerst dat er iets ingrijpends cosmetisch aan me is gedaan.
Oh en ik heb surinaamse nasi met kipkerrie op :9 .
-marz-woensdag 10 november 2010 @ 22:58
Zijn je nieuwe tanden zo anders dan hoe ze waren Puff?
MariaEtceterawoensdag 10 november 2010 @ 23:02
Ja dat vraag ik me ook af! Zo ja, fotootje? :7

Oh en receptje van de Surinaamse nasi met kipkerrie? O-)
Ml-etjewoensdag 10 november 2010 @ 23:24
:W truste allen, heb net chocomix op :P dus dat is mijn fout van vandaag samen met een puntje taart.
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 01:46
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 22:49 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]



Eindbazin :7 O+

Tevens puike kwoot: "If the paper seems preoccupied with the diaspora experience and its narratives of displacement, it is worth remembering that all discourse is 'placed', and the heart has its reasons".
Stuart Hall O+
Een vrouw die het eens is met zo'n citaat?! :o
Sowieso de vergelijking van redenatie met emotie, moet mijns inziens niet natuurlijk zijn...
Indiaantje _O_
Chicolatedonderdag 11 november 2010 @ 05:04
Zo dat was een gezellig feestje. Gelukkig ben ik morgen/vandaag vrij, kan ik nog even een paar uurtjes slapen :P.
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 06:51
Mogge!
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 07:12
:O

Nog 1 dag en dan weekend.
DevilsAndDustdonderdag 11 november 2010 @ 07:14
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 07:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
:O

Nog 1 dag en dan weekend.
Ja, dat. Ik hoef zaterdag niet te werken. O+.
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 07:18
mogge! :z
MevrouwPuffdonderdag 11 november 2010 @ 07:24
Mogge!
quote:
Op woensdag 10 november 2010 22:58 schreef -marz- het volgende:
Zijn je nieuwe tanden zo anders dan hoe ze waren Puff?
Nou ja, ze zijn weer status quo eigenlijk, maar als je kijkt naar zaterdag is het verschil groot ja.
Als ik tijd heb (weekend denk) shop ik een voor-na :) .
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 08:00
Lijstje:

O: halve bak kwark
T: banaan
L: 4 boterhammen (2 met kipfilet, 2 met pindakaas)
T: 2 mandarijntjes
D: risotto met gorgonzola en spinazie
S: uur spinning
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 08:53
Goeiemorgen :W.

Geen zin :r. Dat is het nadeel van vrije dagen midden in de week, dan ben je het ritme helemaal kwijt.
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 08:56
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 08:53 schreef Viking84 het volgende:
Goeiemorgen :W.

Geen zin :r. Dat is het nadeel van vrije dagen midden in de week, dan ben je het ritme helemaal kwijt.
Nee hoor, dat is het niet. Ik was gisteren niet vrij en ik heb ook geen zin.
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 09:02
quote:
3s.gif Op donderdag 11 november 2010 08:56 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]



Nee hoor, dat is het niet. Ik was gisteren niet vrij en ik heb ook geen zin.
Donderdag maar uitroepen tot rottigste dag van de week? Heb ook geen zin namelijk! }:|
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 09:04
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 09:02 schreef V1z0R het volgende:

[..]



Donderdag maar uitroepen tot rottigste dag van de week? Heb ook geen zin namelijk! }:|
Nee, maandag is veel erger. Maar, ik heb ook slechte zin. En ik voel me als een oude vrouw, gister anderhalf uur gevolleybald en nu kan ik m'n schouder niet bewegen, doen m'n knieen en m'n enkels zeer....
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 09:43
Goedemorgen!

Ik heb geen last van sjagrijnigheid :P maar iedereen begroette me met "goodmorning! Oh, you look tired :D" en ik weet niet waarom? Heb wel echt vaag gedroomd misschien was dat het...
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 09:53
Op wat woggen na gaat het hier wel aardig :Y)

Ik heb helemaal geen werkritme, soms werk ik van 8:00 uur tot 20:00 uur en soms van 11:00 uur tot 18:00 uur, soms thuis, soms op kantoor, soms ergens anders, soms een paar dagen niet, enz.

Slankietechnisch gezien moest ik vandaag maar eens gaan fitnessen.
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 09:53
Hoei, het begint hier al aardig te waaien!
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 09:54
Hier gaat het ook aardig. Net nog even wat toetsen nagekeken en nu ga ik aan m'n lesvoorbereiding voor vandaag en morgen beginnen. Examenteksten, best leuk :Y. Eerst maak ik ze zelf, dan zie ik ook meteen waar mogelijke problemen liggen. Alleen maak ik ze in een half uurtje en doet zo'n leerling er 2,5 tot 3 uur over :').
Ewelinadonderdag 11 november 2010 @ 09:55
Goedemorgen!
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 09:55
't Zou ook niet goed zijn als het andersom zou zijn he!
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 10:01
kwam ik op de uni aan, viel ochtendcollege uit, dus zit al sinds 9 uur op 't werk :z

:W
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:02
Zo, sinds 9 uur al, dat is wel extreem vroeg :*
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 10:03
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:02 schreef -marz- het volgende:
Zo, sinds 9 uur al, dat is wel extreem vroeg :*
wut? :D Ik zat er om 7:45 :')
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:05
:D viking dat is toch precies de bedoeling?

Het waait hier ook heel aardig hard, ik was ook helemaal verwaaid (t? viking?) toen ik aankwam op kantoor!

(disclaimer, ik typ en praat hier alleen maar engels dus mn grammatica gaat naar de mallemoeren :') :@)
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:05
Ja, ik ben om 7:00 uur begonnen.
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:06
Ik sindd 8:15 :D
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:06
Marz wat doe je eigenlijk met dier flexibele werktijden?
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 10:07
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:05 schreef Perruche het volgende:
:D viking dat is toch precies de bedoeling?
Het zou niet best zijn als ik er óók 3 uren over zou doen idd :').
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 10:08
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:06 schreef Perruche het volgende:
Marz wat doe je eigenlijk met dier flexibele werktijden?
Marz probeert baas boven baas te spelen, no way dat zij om 7 uur op het werk zat.

Volgens mij wint XM :Y.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:09
Mogge :W
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:10
Wat zitten we toch weer heerlijk te woggen hier :D

Over de TT: dat ga ik vanavond doen na 1,5 week zonder vriendje!
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 10:10
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:06 schreef Perruche het volgende:
Ik sindd 8:15 :D
ik ook....

En ik heb ook hele flexibele werktijden..en werkplaatsen..thuis, duitsland, kantoor...
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:10
Hm eigenlijk voor NL tijd zat ik pas om 9:30 op kantoor dus ik verlies gigantisch :')

Ik ben denk ik niet zo flexibel, ik moet echt naar kantoor helaas. Maar ja. Hopelijk ooit een eigen business dan is het wat minder erg :')

Wat ik wel fijn cind aan al het werk op kantoor doen is dat als ik naar huis ga, ik ook echt vrij ben. Hoef ik me nergens druk om te maken tot de volgende dag. Nou ja, thuis nog genoeg te doen, maar je begrijpt het wel ;)
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:11
Lig nu nog in mijn bed mijn mailbox bij te werken.
Maar normaal begin ik muv de woensdag om 7 uur heerlijk!
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 10:11
Ik had om 07:04 de trein *O*.
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:12
XM hoe laat sta je dan op?
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:17
Hmm misschien moet ik het rapport wat ik gisteravond na 2 biertjes heb geschreven nog eens goed nalezen vandaag, ging wel erg rap gisteravond. B-)

Maar ik was heul wel om 7:00 uur begonnen vandaag hoor :( wel thuis tho.

Ik werk trouwens als psycholoog voor een HRM adviesbureau (assessments, coaching en werving & selectie) en ik doe voor mezelf iets in online hulpverlening.
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 10:17
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:02 schreef -marz- het volgende:
Zo, sinds 9 uur al, dat is wel extreem vroeg :*
vroeg? Neuh.. maar normaal begin ik op donderdag om 11 uur, aangezien ik eerst college heb :)

normaal begin ik half 9 en dat vind ik al laat :')
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:18
Ja jullie sarcasmometers zijn nog niet wakker geloof ik c_/
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 10:18
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:12 schreef Perruche het volgende:
XM hoe laat sta je dan op?
Vanochtend om 06:10, omdat ik wakker was. Normaliter staat de wekker om 6:30.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:19
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:17 schreef -marz- het volgende:
Hmm misschien moet ik het rapport wat ik gisteravond na 2 biertjes heb geschreven nog eens goed nalezen vandaag, ging wel erg rap gisteravond. B-)

Maar ik was heul wel om 7:00 uur begonnen vandaag hoor :( wel thuis tho.

Ik werk trouwens als psycholoog voor een HRM adviesbureau (assessments, coaching en werving & selectie) en ik doe voor mezelf iets in online hulpverlening.
Dit klinkt heel herkenbaar :D
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:20
quote:
Op donderdag 11 november 2010 10:18 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]



Vanochtend om 06:10, omdat ik wakker was. Normaliter staat de wekker om 6:30.
Hoe kan je dan om 07:04 de trein hebben? Ontbijt je niet enzo? Of op het werk?

Ik ben op zoek naar tips om snel op te starten in de ochtend :')
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:20
quote:
7s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:18 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]



Vanochtend om 06:10, omdat ik wakker was. Normaliter staat de wekker om 6:30.
Hoe laat ben jij klaar met werken dan?
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:21
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:19 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Dit klinkt heel herkenbaar :D
Wat; bier drinken, 7 uur beginnen of psychologenwerk? :P
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:23
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:21 schreef -marz- het volgende:

[..]


Wat; bier drinken, 7 uur beginnen of psychologenwerk? :P
Het bier laat ik staan maar mijn teksten na 19h s'avonds bekijk ik s'morgens altijd nog even en de rest tsja dat doe ik ook.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:25
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:20 schreef Perruche het volgende:

[..]

Hoe kan je dan om 07:04 de trein hebben? Ontbijt je niet enzo? Of op het werk?

Ik ben op zoek naar tips om snel op te starten in de ochtend :')
Ik ben om 6:10 uit bed en zit om 7:00 achter mijn bureau en heb een half uur reistijd.
Dat is een kwestie van uit bed de douche in en dan de kleding aan en spullen die al klaarliggen oppakken en de auto in. Ontbijten doe ik wel rond 8 uur als ik wakker ben.
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 10:26
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:20 schreef Perruche het volgende:

[..]

Hoe kan je dan om 07:04 de trein hebben? Ontbijt je niet enzo? Of op het werk?

Ik ben op zoek naar tips om snel op te starten in de ochtend :')
Patroon is als volgt :')

06:30: wekker, even nieuws luisteren
06:35: eruit en onder de douche
06:50: aankleden en optutten
07:10: bak yoghurt maken en opeten, brood en fruit in tas kieperen :+
07:25: naar station fietsen
07:34: vertrek trein naar Den Haag.

Vandaag dus hetzelfde patroon, alleen alles een half uurtje eerder.
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:26
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:23 schreef Ml-etje het volgende:

[..]



Het bier laat ik staan maar mijn teksten na 19h s'avonds bekijk ik s'morgens altijd nog even en de rest tsja dat doe ik ook.
Oh echt :D *;
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 10:27
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:20 schreef Ml-etje het volgende:

[..]



Hoe laat ben jij klaar met werken dan?
Vandaag rond 16:00 omdat ik vroeg was, bij starttijd rond 08:00/08:15 ga ik rond 16:30 naar huis, omdat ik nooit lunchpauze neem. Ik eet m'n brood altijd achter de pc.
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 10:27
Hmmm. Ik ga denk ik op de fiets naar kantoor, dus ik stop mijn office klding in mijn tas en ga ik me daar opfrissen en in de avond douchen, ofzo. Het zal wennen worden :D
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:28
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:27 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]



Vandaag rond 16:00 omdat ik vroeg was, bij starttijd rond 08:00/08:15 ga ik rond 16:30 naar huis, omdat ik nooit lunchpauze neem. Ik eet m'n brood altijd achter de pc.
Lekker dan zie je nog wat daglicht ieg.
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:30
Ik moet een uur reizen naar kantoor. Dan sta ik 6:15 uur op en ben ik daar rond 8:15 uur.

Voorheen stond ik 20 min. van tevoren op, ging ik als een soort tornado door het huis en at ik ontbijt in de auto. Maar sinds ik koffie drink 's morgens doe ik dat maar thuis. Dat is toch wel ontspannen, beetje ontbijtnieuws kijken en dan blijft de auto ook een beetje schoon :+
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 10:31
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:27 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]



Vandaag rond 16:00 omdat ik vroeg was, bij starttijd rond 08:00/08:15 ga ik rond 16:30 naar huis, omdat ik nooit lunchpauze neem. Ik eet m'n brood altijd achter de pc.
Maar het niet nemen van lunchpauze compenseer je wel weer ruim met je gepost hier :P.

Meh, ik ben ongi aan het worden ;(.
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 10:32
Noes niet dat woord gebruiken :r
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 10:34
De boog kan niet altijd gespannen staan Vik!
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 10:39
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:32 schreef -marz- het volgende:
Noes niet dat woord gebruiken :r
Sorry! :P.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 10:41
quote:
14s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:34 schreef XcUZ_Me het volgende:
De boog kan niet altijd gespannen staan Vik!
Nee inderdaad soms komen we ineens op goede ideeen na even surfen ;)
progjedonderdag 11 november 2010 @ 10:46
heerlijk een paar dagen vrij.. mag ook wel naar het idioot harde werken van de afgelopen tijd..
Heb mijn team ook een paar dagen extra vrij gegeven.. zo kunnen we er hopelijk allemaal weer tegen vanaf volgende week.. Echt iedereen liep op zijn tandvlees.

Ben nu bij mijn oudjes en net even de infrarood sauna ingedoken (toch blijft een normale sauna prettiger vind ik)

En zo maar eens even bij mijn oma op bezoek en vanmiddag bij de andere...
Syrenadonderdag 11 november 2010 @ 10:57
Ik ben ook alweer thuis, vergadering van 8.30-9.30 op mijn vrije dag :(

Ik stap vanmorgen de trein in, kijk recht tegen een twee meter lange kerel aan, gekleed in een blauw babypak :') Hij zat alleen in een vierzitter en keek me toch een potje sjaggo :D Pas toen ik de trein terug had en een kluitje eskimo's op het station zag bedacht ik dat het vandaag 11-11 is (opening carnavalsseizoen).
ihatefastcarsdonderdag 11 november 2010 @ 11:00
Om half acht de eerste afspraak vanmorgen, en voor die tijd een last minute studieplanner in elkaar gedraaid voor collega. En zo snel richting station, heb een afspraak in Rotterdam vanmiddag. Lange, maar productieve dag. Overigens wel blij dat ik 't etentje met O+ heb afgezegd, ben nu al kapot!
Raissadonderdag 11 november 2010 @ 11:01
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 22:54 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoi! :W
Ik ben echt blij met mn nieuwe tanden :) voor het eerst dat er iets ingrijpends cosmetisch aan me is gedaan.
Oh en ik heb surinaamse nasi met kipkerrie op :9 .
Toevallig lees ik dit en word ik heel nieuwsgierig :) Watvoor nieuwe tanden bedoel je? Ik krijg binnenkort facings en ben een beetje bang en dus opzoek naar succes verhalen :D
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 11:02
quote:
12s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:31 schreef Viking84 het volgende:

[..]



Maar het niet nemen van lunchpauze compenseer je wel weer ruim met je gepost hier :P.

Meh, ik ben ongi aan het worden ;(.
ik ook, en ik heb buikpijn. Daarom ga ik vanmiddag, na m'n laatste afspraak om 15.30 naar huis, en dan thuis nog even werken....
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 11:03
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 10:57 schreef Syrena het volgende:
Ik ben ook alweer thuis, vergadering van 8.30-9.30 op mijn vrije dag :(

Ik stap vanmorgen de trein in, kijk recht tegen een twee meter lange kerel aan, gekleed in een blauw babypak :') Hij zat alleen in een vierzitter en keek me toch een potje sjaggo :D Pas toen ik de trein terug had en een kluitje eskimo's op het station zag bedacht ik dat het vandaag 11-11 is (opening carnavalsseizoen).
Misschien moest hij verschoond worden 8-)
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 11:14
Gadver ik wil eigenlijk naar huis en kappen met dit kansloos geneuzel. Krijg net cijfer van m'n excel test terug volgens mij het laagste van de hele klas :') en ik dacht nog wel dat ik het begreep. Maar goed.

[ Bericht 2% gewijzigd door Perruche op 11-11-2010 11:20:29 ]
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 11:23
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:14 schreef Perruche het volgende:
Gadver ik wil eigenlijk naar huis en kappen met dit kansloos geneuzel. Krijg net cijfer van m'n excel test terug volgens mij het laagste van de hele klas :') en ik dacht nog wel dat ik het begreep. Maar goed.
is het wel voldoende? En geef jezelf even de tijd om in te komen :)

dus niet zo hard zijn voor jezelf!
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 11:23
mogguh!

Ik heb zin in kerst O+

Maar geen zin om 's ochtends mijn bed uit te komen als het donker is }:|
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 11:24
quote:
Op donderdag 11 november 2010 11:23 schreef _aurum_ het volgende:

[..]


is het wel voldoende? En geef jezelf even de tijd om in te komen :)

dus niet zo hard zijn voor jezelf!
ja het is wel voldoende maar ja iedereen heeft een 9 ofzo en dan voel ik me gelijk zo kansloos. Nou ja. ik heb gevraagd of ze het nog een 1 op1 wil uitleggen. Want mijn resultaat is hetzelfde als iedereen maar blijkbaar heb ik een andere code gebruikt. En de dingen waar punten voor in mindering zijn gebracht zijn gewoon sloridgheid. Maar ja dat doet niets af aan mijn cijfer.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 11:25
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:24 schreef Perruche het volgende:

[..]

ja het is wel voldoende maar ja iedereen heeft een 9 ofzo en dan voel ik me gelijk zo kansloos. Nou ja. ik heb gevraagd of ze het nog een 1 op1 wil uitleggen. Want mijn resultaat is hetzelfde als iedereen maar blijkbaar heb ik een andere code gebruikt. En de dingen waar punten voor in mindering zijn gebracht zijn gewoon sloridgheid. Maar ja dat doet niets af aan mijn cijfer.
Dan is het toch haske goed?
Vind het knap dat je je zelf vergelijkt met de rest en je daaraan meet maar in deze zou ik dat niet doen hoor excel is best lastig.
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 11:27
Ja je hebt misschien wel gelijk. En ach het is nu nog training dus ik mag nog fouten maken. Beter maak ik nu fouten en begrijp ik alles 100% dan dat ik nu alles automatisch goed doe maar niet weet wat ik doe. /positieve draai ;)
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 11:29
Aww niet zo sippen hoor Perruche, komt wel goed schatje!
ihatefastcarsdonderdag 11 november 2010 @ 11:30
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:27 schreef Perruche het volgende:
Ja je hebt misschien wel gelijk. En ach het is nu nog training dus ik mag nog fouten maken. Beter maak ik nu fouten en begrijp ik alles 100% dan dat ik nu alles automatisch goed doe maar niet weet wat ik doe. /positieve draai ;)
Klinkt inderdaad ineens een heel stuk beter. En 't is ook nog eens gewoon waar natuurlijk! :)
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 11:30
:D haha marz grappenmaker! Maar ken je dat gevoel dat je jezelf in vergelijking echt zo dom vind als je naar de rest kijkt? Nou ja. Ik vind het vooral naar dat ik echt dacht dat ik het begreep. Ach. als ik maar niet ga emo eten :P (slank gerelateerd!)
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 11:32
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:30 schreef Perruche het volgende:
:D haha marz grappenmaker! Maar ken je dat gevoel dat je jezelf in vergelijking echt zo dom vind als je naar de rest kijkt? Nou ja. Ik vind het vooral naar dat ik echt dacht dat ik het begreep. Ach. als ik maar niet ga emo eten :P (slank gerelateerd!)
:Y dat ken ik wel had altijd de hoogste cijfers @havo en vervolgens was ik middenmootje op vwo das dan best even rot die 2 jr.
Maar heyy ik heb het diploma toen gehaald en jij rolt er ook doorheen en uiteindelijk moet je het op je werk laten zien.
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 11:38
Crosspost uit het Crohn & Colitis forum:

quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:36 schreef ArchEnemy het volgende:
..was dit hier al bekend?:

http://www.gezondheidsnet(...)-de-ziekte-van-crohn

"LIVERPOOL - Een aanvullend dieet van broccoli lijkt te verhinderen dat infecties door de ziekte van Crohn doorzetten. Zij voorkomen dat bepaalde bacterieën zich vastzetten in de ingewanden."
Zo zie je maar weer. Broccoli FTW! *O*
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 11:40
Ik heb gistern trouwens boodschappen gedaan!
broccoli *2, 3 paprikas, garnalen, bacon, kip, parsnips, rijst en pasta, sausjes, kruiden... genoeg voor de komende 3 dagen! uit eten is wel goedkoper, was 30 pond kwijt :')
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 11:43
Ja ik moet ook weer eens broccolisoep maken, lekker.
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:30 schreef Perruche het volgende:
:D haha marz grappenmaker! Maar ken je dat gevoel dat je jezelf in vergelijking echt zo dom vind als je naar de rest kijkt? Nou ja. Ik vind het vooral naar dat ik echt dacht dat ik het begreep. Ach. als ik maar niet ga emo eten :P (slank gerelateerd!)
Was geen grapje :o :D

Ik heb de prestatiemotivatie van een dood paard, dus het deed me op school nooit zo veel als ik matige cijfers haalde. Maar he, als het in het leven om cijfers draaide was het wel heel makkelijk scoren. :P
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 11:49
quote:
Op donderdag 11 november 2010 11:43 schreef -marz- het volgende:
Ja ik moet ook weer eens broccolisoep maken, lekker.

[..]


Was geen grapje :o :D

Ik heb de prestatiemotivatie van een dood paard, dus het deed me op school nooit zo veel als ik matige cijfers haalde. Maar he, als het in het leven om cijfers draaide was het wel heel makkelijk scoren. :P
Op school had ik "optimaal cijfer" motivatie. Niet te hoog, niet te laag. Goede input-output ratio. Ik had allemaal negens kunnen halen als ik echt had gestudeerd, maar als ik met minimale inzet een 7 kon halen vond ik het ook wel best :P
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 11:54
Ik was wel echt een streber :@. Behoorde dan ook tot de top 3 van de klas :'). En ik was goed in zowel talen en geschiedenis als economie en M&O. Het enige waar ik niet goed in was, was wiskunde A :P.
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 11:54
Dood paard _O-

Perruche :*

Broccoli O+

Goeiemorgen!

Gisteraaf de hele tijd zitten rommelen en pruttelen }:| Als het zo door gaat ga ik zsm terug aan de pil }:|
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 11:55
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:54 schreef MariaEtcetera het volgende:
Dood paard _O-

Perruche :*

Broccoli O+

Goeiemorgen!

Gisteraaf de hele tijd zitten rommelen en pruttelen }:| Als het zo door gaat ga ik zsm terug aan de pil }:|
Warom ben je er eigks mee gestopt? Of heb ik dat nu al eens gevraagd?

Denk dat mijn Mr me wat doet als ik broccolisoep maak :P
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 11:56
O ik zat net nog te denken aan hoe ik het klasgemiddelde van het kleine, competitieve latijnklasje omlaag trok met mijn altijd keurig uitgemikte 5,5. 8-)

en op het examen haalde ik een 8 doordat ik de volledige tekstvertaling die we hadden moeten leren in uitgegumd potlood in mijn woordenboek had geschreven, maar dat weet niemand

Pruttelen klinkt niet best! Ik denk dat je even toch moet doorzetten Maria als je echt wilt stoppen, dit houdt vast niet lang aan.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 11:57
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:56 schreef -marz- het volgende:
O ik zat net nog te denken aan hoe ik het klasgemiddelde van het kleine, competitieve latijnklasje omlaag trok met mijn altijd keurig uitgemikte 5,5. 8-)

en op het examen haalde ik een 8 doordat ik de volledige tekstvertaling die we hadden moeten leren in uitgegumd potlood in mijn woordenboek had geschreven, maar dat weet niemand

Pruttelen klinkt niet best! Ik denk dat je even toch moet doorzetten Maria als je echt wilt stoppen, dit houdt vast niet lang aan.
_O- toetsen zijn ook zo relatief.

Mijn klasgenoten keken altijd medelijdend naar me als ik dan met mijn 5,7 in de gloria was voor wiskunde B1,2 :')
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 11:58
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:55 schreef Ml-etje het volgende:

[..]



Warom ben je er eigks mee gestopt? Of heb ik dat nu al eens gevraagd?

Denk dat mijn Mr me wat doet als ik broccolisoep maak :P
Ik ben al sinds mn 15e aan de pil, dus ik wou nu ik in het buitenland ben eens checken hoe ik functioneer zonder. Ik had er alleen niet bij stil gestaan dat als je het maar voor korte tijd probeert je hoogst waarschijnlijk de hele tijd aan het ontpillen bent en dus allemaal stomme symptomen krijgt en de kans erg groot is dat je ongesteldheid zich veel later dan normaal aandient :') Wat weer zorgt voor extra stress, ook al weet ik donders goed dat de kans op MiniMaria minimaal is (8>

Kortom: nog niet echt een succes tot nu toe _O-
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 11:58
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:56 schreef -marz- het volgende:
O ik zat net nog te denken aan hoe ik het klasgemiddelde van het kleine, competitieve latijnklasje omlaag trok met mijn altijd keurig uitgemikte 5,5. 8-)

en op het examen haalde ik een 8 doordat ik de volledige tekstvertaling die we hadden moeten leren in uitgegumd potlood in mijn woordenboek had geschreven, maar dat weet niemand

Pruttelen klinkt niet best! Ik denk dat je even toch moet doorzetten Maria als je echt wilt stoppen, dit houdt vast niet lang aan.
Wat zinloos... een tekstvertaling uit je kop léren! Het is toch veel nuttiger om gewoon daar, ter plaatste, te vertalen?
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 12:01
Ja nee, we moesten het eerst vertalen in de les en tijdens het eindexamen kreeg je vragen over de inhoud van de tekst (dus moest je de vertaling uit je hoofd leren want voor vertalen tijdens het examen zou er niet genoeg tijd zijn).

Maar idd erg zinloos. Dat hele Latijn mogen ze van mij afschaffen trouwens! Hahaha! :+
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 12:03
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:58 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]


Ik ben al sinds mn 15e aan de pil, dus ik wou nu ik in het buitenland ben eens checken hoe ik functioneer zonder. Ik had er alleen niet bij stil gestaan dat als je het maar voor korte tijd probeert je hoogst waarschijnlijk de hele tijd aan het ontpillen bent en dus allemaal stomme symptomen krijgt en de kans erg groot is dat je ongesteldheid zich veel later dan normaal aandient :') Wat weer zorgt voor extra stress, ook al weet ik donders goed dat de kans op MiniMaria minimaal is (8>

Kortom: nog niet echt een succes tot nu toe _O-
Ah :D ja die stress ken ik :P
Ben uiteindelijk van pil naar mirena gegaan.
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 12:03
6jes-cultuur aanhanger! :D

Alleen de makkelijke vakken als Engels, wiskunde, natuurkunde en scheikunde had ik altijd negens :6
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 12:03
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:03 schreef V1z0R het volgende:
6jes-cultuur aanhanger! :D

Alleen de makkelijke vakken als Engels, wiskunde, natuurkunde en scheikunde had ik altijd negens :6
En Nederlands dan? >:)
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 12:04
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:58 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]


Ik ben al sinds mn 15e aan de pil, dus ik wou nu ik in het buitenland ben eens checken hoe ik functioneer zonder. Ik had er alleen niet bij stil gestaan dat als je het maar voor korte tijd probeert je hoogst waarschijnlijk de hele tijd aan het ontpillen bent en dus allemaal stomme symptomen krijgt
Of... dat is gewoon hoe je functioneert zonder pil :o :P
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:05
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 11:58 schreef MariaEtcetera het volgende:

Ik ben al sinds mn 15e aan de pil, dus ik wou nu ik in het buitenland ben eens checken hoe ik functioneer zonder. Ik had er alleen niet bij stil gestaan dat als je het maar voor korte tijd probeert je hoogst waarschijnlijk de hele tijd aan het ontpillen bent en dus allemaal stomme symptomen krijgt en de kans erg groot is dat je ongesteldheid zich veel later dan normaal aandient :') Wat weer zorgt voor extra stress, ook al weet ik donders goed dat de kans op MiniMaria minimaal is (8>

Kortom: nog niet echt een succes tot nu toe _O-
Ik wil binnenkort ook eens gaan stoppen met de pil. Schijnt dat je lijf ongeveer een half tot één jaar nodig kan hebben om alles weer zelf netjes te regelen.
SPOILER
En over een klein jaartje willen manlief en ik eigenlijk gaan proberen om offspring voort te brengen.
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 12:06
quote:
Op donderdag 11 november 2010 12:03 schreef V1z0R het volgende:
6jes-cultuur aanhanger! :D

Alleen de makkelijke vakken als Engels, wiskunde, natuurkunde en scheikunde had ik altijd negens :6
idem! Alleen wiskunde altijd slecht maar voor eindexamen iets van een 8.7 haha.
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 12:06
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:05 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Ik wil binnenkort ook eens gaan stoppen met de pil. Schijnt dat je lijf ongeveer een half tot één jaar nodig kan hebben om alles weer zelf netjes te regelen.
SPOILER
En over een klein jaartje willen manlief en ik eigenlijk gaan proberen om offspring voort te brengen.
Koel, miniCoco's! :o.
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 12:07
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]



En Nederlands dan? >:)
Nederlands is niet makkelijk :{w
Had een kleine 7 op m'n examen, maar was vooral door het begrijpend lezen.

@Coco, klopt! M'n ma wou ook kinderen maar kon pas jaar na gestopt te zijn zwanger raken.
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 12:07
MI-etje: ik heb me ook ingelezen op alle alternatieven, maar het klinkt allemaal zo stom -O- Stomme anticonceptie. Ik wou dat je gewoon als je kinderen wilt kon zeggen <vruchtbaar> en als je klaar bent </vruchtbaar> :+

quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:04 schreef -marz- het volgende:

[..]


Of... dat is gewoon hoe je functioneert zonder pil :o :P
D:

_O-

Ja dat zou kunnen :o :D Ben ik gewoon een pruttelmonster :7

Oh en Vizor, waarom was mijn quote vrouwonvriendelijk dan? :P
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:08
ik haalde altijd 7 & 8'en niet echt hoog niet echt laag..

Maar ik zat op de Mavo en dat is echt een fout geweest van mijn ouders..
Ik heb nooit wat gedaan aan mijn huiswerk hetzelfde op de MTS...
Ik had denk ik veel beter havo / vwo kunnen gaan doen, dan was ik veel meer uitgedaagd en had ik tenminste moeite moeten doen.
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 12:08
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:05 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Ik wil binnenkort ook eens gaan stoppen met de pil. Schijnt dat je lijf ongeveer een half tot één jaar nodig kan hebben om alles weer zelf netjes te regelen.
SPOILER
En over een klein jaartje willen manlief en ik eigenlijk gaan proberen om offspring voort te brengen.
Oh wat leuk! O+

Ja ik had me wat beter moeten inlezen toen ik dacht "ik doe het eens een maand of twee zonder *) " :') Faal.
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:10
pfff ontpillen, bah... wat een drama was dat bij mij..
Daarom ben ik toch maar weer aan de pil gegaan...
Vriend en ik zijn er nog niet helemaal uit of we nou wel of geen kinderen willen..
Hij wil wel heel graag een kindje met mij, maar ja, hij heeft al 2 kinderen en is 19 jaar ouder dan ik :P
Dus ik vind het nog niet zo'n makkelijke beslissing..
Maar ik twijfel wel genoeg om toch maar niet een spiraaltje te nemen dan.
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 12:10
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
MI-etje: ik heb me ook ingelezen op alle alternatieven, maar het klinkt allemaal zo stom -O- Stomme anticonceptie. Ik wou dat je gewoon als je kinderen wilt kon zeggen <vruchtbaar> en als je klaar bent </vruchtbaar> :+

[..]



D:

_O-

Ja dat zou kunnen :o :D Ben ik gewoon een pruttelmonster :7

Oh en Vizor, waarom was mijn quote vrouwonvriendelijk dan? :P
Niet vrouwonvriendelijk, alleen komt het raar bij mij over dat een vrouw zo'n quote geniaal vindt ;)
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 12:10
Ik wou dat het al zaterdag was ;(.

Ik heb even geen zin in vervelende pubers :{w.
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 12:10
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:05 schreef Cocotrimonium het volgende:

Ik wil binnenkort ook eens gaan stoppen met de pil. Schijnt dat je lijf ongeveer een half tot één jaar nodig kan hebben om alles weer zelf netjes te regelen.
SPOILER
En over een klein jaartje willen manlief en ik eigenlijk gaan proberen om offspring voort te brengen.
cool ^O^

Maar ik ben bevooroordeeld, mijn eierstokken verkeren in een constante wapper fase. Volgens mij proberen ze me iets te vertellen O-) Maar dat negeer ik gewoon nog even :7
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:10
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:06 schreef Viking84 het volgende:
Koel, miniCoco's! :o.
Hopelijk wel, als alles lukt en een beetje meezit, dan zou ik over +/- 1,5 - 2 jaar de eerste eruit kunnen persen *O*

En we weten nu de namen al :D

SPOILER
Jongetje: Fedde. Meisje: Aenea.
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 12:11
Ik had een TIEN voor Nederlands *)

O dat is wel erg ingewikkeld ja progje..
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 12:11
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:10 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Hopelijk wel, als alles lukt en een beetje meezit, dan zou ik over +/- 1,5 - 2 jaar de eerste eruit kunnen persen *O*

En we weten nu de namen al :D

SPOILER
Jongetje: Fedde. Meisje: Aenea.
Hahaha :D.

Leuk!

Ik heb ook al wat kindernamen liggen, maar ik moet nog maar zien of het er ooit van komt.
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:12
mijn vriend en ik hebben er een sport van gemaakt de lelijkste kindernamen te verzinnen.. :P
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 12:12
Mijn kind moet denk ik naamloos door het leven, want ik vind geen enkele naam leuk genoeg voor MIJN eventuele toekomstige kind. }:|
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 12:13
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:10 schreef progje het volgende:
pfff ontpillen, bah... wat een drama was dat bij mij..
Daarom ben ik toch maar weer aan de pil gegaan...
Vriend en ik zijn er nog niet helemaal uit of we nou wel of geen kinderen willen..
Hij wil wel heel graag een kindje met mij, maar ja, hij heeft al 2 kinderen en is 19 jaar ouder dan ik :P
Dus ik vind het nog niet zo'n makkelijke beslissing..
Maar ik twijfel wel genoeg om toch maar niet een spiraaltje te nemen dan.
De vraag of je wel of niet kinderen is denk ik makkelijker te beantwoorden dan de vraag wanneer je ze wil....

Als ik het zo lees :)
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 12:13
Meisjesnaam O+ Zal ze d'r hele leven moeten spellen, maar ik vind hem wel erg mooi! O+

Vizormans: ahja ik bedoelde dat ik niet snapte waarom jij dat niet snapte :P
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:14
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:11 schreef Viking84 het volgende:

Hahaha :D.

Leuk!

Ik heb ook al wat kindernamen liggen, maar ik moet nog maar zien of het er ooit van komt.
Nou ja, we moeten ook nog maar zien of het gaat lukken. Voor hetzelfde geld is een van ons onvruchtbaar.
SPOILER
Plus, ik ben chronisch ziek. Als ik pech heb, krijg ik van te voren nog een flinke opvlamming, moet mijn dikke darm eruit en maken ze bij die operatie iets stuk. Kans dat ik na een dergelijke operatie nog kinderen kan krijgen is vele malen kleiner dan normaal.
Maar, als we geen kinderen kunnen krijgen, dan gaan we veel reizen enzo. Manlief wordt dan archeoloog en gaat in verre landen graven. Heb ik mijn eigen Indy O+
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:15
quote:
17s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:13 schreef MariaEtcetera het volgende:
Meisjesnaam O+ Zal ze d'r hele leven moeten spellen, maar ik vind hem wel erg mooi! O+

Vizormans: ahja ik bedoelde dat ik niet snapte waarom jij dat niet snapte :P
Ken je de boeken ook? Die zijn ook O+
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:16
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:13 schreef _aurum_ het volgende:

[..]


De vraag of je wel of niet kinderen is denk ik makkelijker te beantwoorden dan de vraag wanneer je ze wil....

Als ik het zo lees :)
Nou, ik vind het nogal moeilijk, want dan krijgt ons kindje sowieso een vader die nogal oud is...
Nu staat mijn vriend nog midden in het leven en iedereen schat hem ook zo'n 10 jaar jonger dan hij is. Maar toch.. Ik vind het moeilijk... En iedereen heeft er ook altijd zo heerlijk een mening over... En meestal trek ik me daar niet zoveel van aan hoor, maar je altijd maar moeten verdedigen is ook zo vermoeiend.. En de 2de leg grapjes en blablabla. En 1 van zijn dochters roept al dat ze hoopt dat we NOOIT aan kinderen beginnen en zijn ex-vrouw doet al dramatisch over ons trouwen, laat staan als ze hoort dat ik zwanger van hem ben.. Pfff. gezeik allemaal

Maar je hebt gelijk, als ik het wel wil, dan moet ik ook niet nog eens 3 jaar gaan wachten...
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 12:16
Eigen Indy is ook leuk :Y.

Voordeel voor progje is natuurlijk wel dat mannen nog op vrij hoge leeftijd kinderen kunnen verwekken :).
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:16
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:12 schreef progje het volgende:
mijn vriend en ik hebben er een sport van gemaakt de lelijkste kindernamen te verzinnen.. :P
Haha, nice :D Care to share?
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:17
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:16 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Haha, nice :D Care to share?
Henk-jan rupert staat op dit moment op nummer 1 :D
Ewelinadonderdag 11 november 2010 @ 12:18
Hoera! Ik heb mail dat ik mijn bronnen kan bezichtigen en dat ik ze mag fotograferen! *O* *O* *O*
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 12:20
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:16 schreef progje het volgende:

Nou, ik vind het nogal moeilijk, want dan krijgt ons kindje sowieso een vader die nogal oud is...
Nu staat mijn vriend nog midden in het leven en iedereen schat hem ook zo'n 10 jaar jonger dan hij is. Maar toch.. Ik vind het moeilijk... En iedereen heeft er ook altijd zo heerlijk een mening over... En meestal trek ik me daar niet zoveel van aan hoor, maar je altijd maar moeten verdedigen is ook zo vermoeiend.. En de 2de leg grapjes en blablabla. En 1 van zijn dochters roept al dat ze hoopt dat we NOOIT aan kinderen beginnen en zijn ex-vrouw doet al dramatisch over ons trouwen, laat staan als ze hoort dat ik zwanger van hem ben.. Pfff. gezeik allemaal

Maar je hebt gelijk, als ik het wel wil, dan moet ik ook niet nog eens 3 jaar gaan wachten...
Als ik het zo lees dan hebben heel veel mensen een mening over jullie. En dat zul je op een bepaalde manier naast je neer moeten leggen/ een plekje moeten geven.

Doe wat jij wil! Wat je gevoel zegt! Je leeft maar 1 keer :)

Het leeftijdsverschil is er nou eenmaal, hij heeft meer tijd gehad om dingen mee te maken = fact of life en daar verander je niks meer aan. Schijnbaar is het leeftijdsverschil in jullie relatie geen issue :)

Zijn ex, zijn dochter en alle andere mensen hebben niks te zeggen over de invulling van jullie relatie.

Maar even voor mijn nieuwsgierigheid, hoe oud ben je? :)
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:20
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:17 schreef progje het volgende:

Henk-jan rupert staat op dit moment op nummer 1 :D
:o

Wat is daar zo erg aan? Zo heet mijn man :(
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 12:21
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:20 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



:o

Wat is daar zo erg aan? Zo heet mijn man :(
:D
Ewelinadonderdag 11 november 2010 @ 12:21
_O-
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 12:22
:D _O-
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:24
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:18 schreef Ewelina het volgende:
Hoera! Ik heb mail dat ik mijn bronnen kan bezichtigen en dat ik ze mag fotograferen! *O* *O* *O*
Yay! Gz :)
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:25
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:20 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



:o

Wat is daar zo erg aan? Zo heet mijn man :(
wat is nu het goede antwoord hier op...

hopen dat je een grapje maakt is ook weer dubbel lullig :D
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 12:25
Tof Ewelina! *O*
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 12:26
quote:
17s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:13 schreef MariaEtcetera het volgende:
Meisjesnaam O+ Zal ze d'r hele leven moeten spellen, maar ik vind hem wel erg mooi! O+

Vizormans: ahja ik bedoelde dat ik niet snapte waarom jij dat niet snapte :P
Het feit dat er emotie met redenering wordt vergeleken. Is m.i. niet iets wat vrouwen snel zullen doen :P (Of ik moet gister de quote niet goed gelezen hebben)

_O- @ Henk-Jan Rupert escalatie...

^O^ voor Ewa

Vind Fedde nog wel leuk, maar Aenea?! Hoe spreek je dat uit? (vraagt degene met een moeilijke nickname :'))
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:27
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:20 schreef _aurum_ het volgende:

[..]


Als ik het zo lees dan hebben heel veel mensen een mening over jullie. En dat zul je op een bepaalde manier naast je neer moeten leggen/ een plekje moeten geven.

Doe wat jij wil! Wat je gevoel zegt! Je leeft maar 1 keer :)

Het leeftijdsverschil is er nou eenmaal, hij heeft meer tijd gehad om dingen mee te maken = fact of life en daar verander je niks meer aan. Schijnbaar is het leeftijdsverschil in jullie relatie geen issue :)

Zijn ex, zijn dochter en alle andere mensen hebben niks te zeggen over de invulling van jullie relatie.

Maar even voor mijn nieuwsgierigheid, hoe oud ben je? :)
30 :)

En meestal trek ik me er ook niks van aan hoor..
Maar het betekent dus wel, dat mijn vriend waarschijnlijk 51 is als hij dan weer vader wordt.
En dat is best oud...
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:30
Henk-jan als naam is trouwens niks mis hoor, alleen voor ons wel, omdat mijn vader Jan heet en Henk als tweede naam heeft.. en ik vind het gewoon raar om je kinderen als roepnaam die van je ouders te geven.. (als tweede naam vind ik het wel weer een eer)

Maar rupert, nee die naam is echt niet mooi, vooral omdat ik me daar een of ander verwend rijke lui's zoontje bij voorstel..
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:31
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:25 schreef progje het volgende:
wat is nu het goede antwoord hier op...

hopen dat je een grapje maakt is ook weer dubbel lullig :D
Ik maak maar een grapje hoor. Mijn man heet gelukkig gewoon Diederick-Clement :)
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:33
ik had al zo'n vermoeden aangezien ik denk ik dezelfde grap had gemaakt, maar ik zag het al gebeuren dat ik je dan nog eens dubbel zou beledigen _O- (dat soort dingen overkomen mij echt altijd namelijk)
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:35
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:33 schreef progje het volgende:
ik had al zo'n vermoeden aangezien ik denk ik dezelfde grap had gemaakt, maar ik zag het al gebeuren dat ik je dan nog eens dubbel zou beledigen _O- (dat soort dingen overkomen mij echt altijd namelijk)
Haha, nee joh. Ik ben sowieso niet snel beledigd. Vandaag wel in een extra flauwe bui ^^
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 12:36
En wie heeft er allemaal al met z'n lief gedoucht vandaag?

Not me! ;(
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:37
Ik ook niet, die van mij zit @Boston
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 12:37
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:31 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Ik maak maar een grapje hoor. Mijn man heet gelukkig gewoon Diederick-Clement :)
:D.

Hopelijk was dat ook een grapje :'). Weet ik wel zeker, want ik kan op Facebook zien wie je hubby is :P.
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 12:43
Heb geen lief, dus ik niet :P

SPOILER
Gisteren ook nog dom geweest!
Knipoogt een leuke meid achter de balie naar me, doe ik er niets mee :')
Zo kom ik natuurlijk nooit aan een nieuwe meid...
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 12:43
Ewelinaaa! *O* :D

quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:26 schreef V1z0R het volgende:

[..]



Het feit dat er emotie met redenering wordt vergeleken. Is m.i. niet iets wat vrouwen snel zullen doen :P (Of ik moet gister de quote niet goed gelezen hebben)

_O- @ Henk-Jan Rupert escalatie...

^O^ voor Ewa

Vind Fedde nog wel leuk, maar Aenea?! Hoe spreek je dat uit? (vraagt degene met een moeilijke nickname :'))
Ik zou denken Ee-née-jaa!

En mbt kwoot: is meer dat je altijd vanuit een bepaalde positionaliteit spreekt/schrijft, en dat in zijn geval (hij is Jamaicaan wonende in Engeland), hij dus die positie niet kan ontsnappen, en zich vanuit die positie veelal bezig houdt met diaspora enzo. En ook: the heart has its reasons (om bepaalde topics te behandelen dus).
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 12:46
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:36 schreef -marz- het volgende:
En wie heeft er allemaal al met z'n lief gedoucht vandaag?

Not me! ;(
mijn lief zit te ver weg. Maar, ik heb wel gedouched...
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 12:47
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:46 schreef AKnynke het volgende:

[..]



mijn lief zit te ver weg. Maar, ik heb wel gedouched...
Van dattem!
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 12:48
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:43 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ewelinaaa! *O* :D

[..]



Ik zou denken Ee-née-jaa!

En mbt kwoot: is meer dat je altijd vanuit een bepaalde positionaliteit spreekt/schrijft, en dat in zijn geval (hij is Jamaicaan wonende in Engeland), hij dus die positie niet kan ontsnappen, en zich vanuit die positie veelal bezig houdt met diaspora enzo. En ook: the heart has its reasons (om bepaalde topics te behandelen dus).
Oke, had niet zo 1-2-3 door dat het om een Jamaicaan ging... Maar ik snap hem, en waarom jij het een puike kwoot vind.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 12:52
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:36 schreef -marz- het volgende:
En wie heeft er allemaal al met z'n lief gedoucht vandaag?

Not me! ;(
Die van mij zat al op het werk toen ik mijn bed uit kwam.
Donderdag is geen douche samen dag :)
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:56
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:37 schreef Viking84 het volgende:

:D.

Hopelijk was dat ook een grapje :'). Weet ik wel zeker, want ik kan op Facebook zien wie je hubby is :P.
Lol, ja. Ik dacht al, óf mijn grapje is echt zo flauw dat niemand het leuk vindt*, óf men denkt dat ik dit meen. Manlief heet gewoon Martijn O+

*ik ben echt te flauw vandaag. Vind mezelf steeds té grappig, maar de rest vindt van niet :+
progjedonderdag 11 november 2010 @ 12:57
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:56 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Lol, ja. Ik dacht al, óf mijn grapje is echt zo flauw dat niemand het leuk vindt*, óf men denkt dat ik dit meen. Manlief heet gewoon Martijn O+

*ik ben echt te flauw vandaag. Vind mezelf steeds té grappig, maar de rest vindt van niet :+
jawel, ik wilde al weer een opmerking maken..

Maar zoals ik al zei, ik ga echt serieus altijd de mist in met dat soort dingen...
Dus ik durf niet meer :P
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:57
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:43 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik zou denken Ee-née-jaa!
Ja, dat. Zo vinden wij het tenminste het mooist.

(hehe, tis trouwens net alsof iemand heel erg twijfelt of in de war is: "Eehhh, nee. Ja!" :')
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 12:59
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:57 schreef progje het volgende:

jawel, ik wilde al weer een opmerking maken..

Maar zoals ik al zei, ik ga echt serieus altijd de mist in met dat soort dingen...
Dus ik durf niet meer :P
Haha, snap het wel hoor. Ik ben zelf heel vaak niet serieus, lekker droog, sarcastisch enzo. Maar ik vergeet wel eens dat andere mensen dat niet zijn. Dus dan lach ik heel hard om iets dat iemand serieus meent :@
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 12:59
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:36 schreef -marz- het volgende:
En wie heeft er allemaal al met z'n lief gedoucht vandaag?

Not me! ;(
ik godzijdank niet, wat een hel is dat :')
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 12:59
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:56 schreef Cocotrimonium het volgende:
*ik ben echt te flauw vandaag. Vind mezelf steeds té grappig, maar de rest vindt van niet :+
Daar heeft iedereen wel eens last van. Toch?

Maarre eigenlijk houd ik ook niet zo van samen douchen. Mijn douche duurt sowieso niet langer dan 3 minuten.
Romantisch joh. :P
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:00
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:59 schreef motorbloempje het volgende:

ik godzijdank niet, wat een hel is dat :')
Ik hou er ook niet zo van. Hij pikt altijd het warme water in ><
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:00
En dan krijg jij het koude water? ;)
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:00
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:59 schreef -marz- het volgende:

Daar heeft iedereen wel eens last van. Toch?

Volgens mij wel hoor. Ik in ieder geval wel. En manlief heeft dat ook geregeld.
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 13:01
Ik vind het heel af en toe wel leuk. Maar het liefst heb ik de warmwaterstraal gewoon voor mezelf alleen :@. Ik zou dat echt niet dagelijks willen geloof ik. Sorry Duuf :*.
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:01
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:00 schreef -marz- het volgende:
En dan krijg jij het koude water? ;)
Nou ja, meer gewoon de spetters die van hem afketsen, zeg maar. Dus dan word je zelf maar een klein beetje nat van het water, maar daardoor krijg je het juist vies koud ><

Of het spettert vol mijn gezicht in. Ook niet fijn.
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:02
:D
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 13:03
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:59 schreef motorbloempje het volgende:

ik godzijdank niet, wat een hel is dat :')
Veel te kleine ruimte, ruzie maken om het water dat volgens hem te heet en volgens mij te koud is. :{w
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 13:05
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:03 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]


Veel te kleine ruimte, ruzie maken om het water dat volgens hem te heet en volgens mij te koud is. :{w
Met je reet op de heet water kant van de kraan belanden en een week niet fatsoenlijk kunnen zitten :{w
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 13:06
_O-
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 13:07
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:05 schreef V1z0R het volgende:
Met je reet op de heet water kant van de kraan belanden en een week niet fatsoenlijk kunnen zitten :{w
:o :D _O-
Dat gebeurt je ook maar één keer, of niet?
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 13:09
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:03 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]


Veel te kleine ruimte, ruzie maken om het water dat volgens hem te heet en volgens mij te koud is. :{w
ja, hij douchet mega-koud en ik mega-warm :') da's echt afgrijselijk... :N we wisselen elkaar wel 's af, maar nee, wat een kou ;(
progjedonderdag 11 november 2010 @ 13:11
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:59 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Haha, snap het wel hoor. Ik ben zelf heel vaak niet serieus, lekker droog, sarcastisch enzo. Maar ik vergeet wel eens dat andere mensen dat niet zijn. Dus dan lach ik heel hard om iets dat iemand serieus meent :@
ja dat dus :@
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 13:14
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:07 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]


:o :D _O-
Dat gebeurt je ook maar één keer, of niet?
Lijk mij wel de bedoeling!
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:15
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:59 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Haha, snap het wel hoor. Ik ben zelf heel vaak niet serieus, lekker droog, sarcastisch enzo. Maar ik vergeet wel eens dat andere mensen dat niet zijn. Dus dan lach ik heel hard om iets dat iemand serieus meent :@
Oh ja, dat heb ik ook vaak. Sta je daar HA HA HA! te lachen omdat het zo droog is en zit iemand je met zo'n serieuze snoet aan te kijken.

Ik stond laatst ook te lachen nadat ik iemands naam per ongeluk in die van een bekende voetballer veranderd had. Ik: "Dat hoort u vast vaker!"

Hij: "Euh nee. :?"

Mensen die ook aan die tafel zaten: :? :?

Riiiight :')
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 13:17
Oh dat gaat hier wel prima, ik douche zijn temperatuur mee en blijf dan nog even staan om hem boven de 38 graden te draaien.

Die grote douchekop helpt dan wel

140110slaapkamerhaltoiletbadkame-19.jpg
LadyBlackdonderdag 11 november 2010 @ 13:20
Als ik douche is het bijna altijd samen met mn lief :Y juist gezellig!

We hebben geen cabine, dat scheelt wel, gewoon een deel van de badkamer afgescheiden van de rest dmv douchegordijn.

Hoi trouwens :W ik post even niet deze week want ik maak er toch een potje van :') :@ Vriend zit een week in Denver en ik ben echt niet geschikt voor alleenwonen.... gelukkig is het maar kort.
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:21
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:11 schreef progje het volgende:

[..]

ja dat dus :@
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:15 schreef -marz- het volgende:

[..]


Oh ja, dat heb ik ook vaak. Sta je daar HA HA HA! te lachen omdat het zo droog is en zit iemand je met zo'n serieuze snoet aan te kijken.

Ik stond laatst ook te lachen nadat ik iemands naam per ongeluk in die van een bekende voetballer veranderd had. Ik: "Dat hoort u vast vaker!"

Hij: "Euh nee. :?"

Mensen die ook aan die tafel zaten: :? :?

Riiiight :')
`

:D Herkenbaar ^^

Soms bega ik dan de fout om toch te proberen uit te leggen wat zo grappig was. En dan hoor ik mezelf praten en dan denk ik "daaaammmmnnnn, wat ben jij ongelooflijk saai nu". ;(
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:21
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:20 schreef LadyBlack het volgende:
Als ik douche is het bijna altijd samen met mn lief :Y juist gezellig!

We hebben geen cabine, dat scheelt wel, gewoon een deel van de badkamer afgescheiden van de rest dmv douchegordijn.
Een van mijn ergste gruwels. Douchegordijn dat aan je kont plakt :(
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:22
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:17 schreef Ml-etje het volgende:
Die grote douchekop helpt dan wel
En anders helpt die kleine ook nog wel zeker! :P
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:22
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:21 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]


[..]

`

:D Herkenbaar ^^

Soms bega ik dan de fout om toch te proberen uit te leggen wat zo grappig was. En dan hoor ik mezelf praten en dan denk ik "daaaammmmnnnn, wat ben jij ongelooflijk saai nu". ;(
:D
Ewelinadonderdag 11 november 2010 @ 13:22
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:43 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ewelinaaa! *O* :D

[..]

En dat met die mail die in steenkolen-Duits was opgesteld :')
lovelidonderdag 11 november 2010 @ 13:28
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:21 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Een van mijn ergste gruwels. Douchegordijn dat aan je kont plakt :(
Ben je daarom in slank? :P
Mereldonderdag 11 november 2010 @ 13:32
Hm. Ik douche alleen.
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:36
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:28 schreef loveli het volgende:

[..]


Ben je daarom in slank? :P
:D!!

Wij hebben zich heul geen douchegordijn nodig. Ik blokkeer in m'n eentje de hele 'ingang' van de douche _O- Net een kurk in een wijnfles ^^
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 13:38
Wij hebben een douche van 1 bij 1 omdat in een cabine van 80 of 90 mijn ass niet past :7.
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:38
Ik heb een extra diep bad omdat ik anders niet onder water ben als ik in bad lig.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 13:39
quote:
6s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:38 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wij hebben een douche van 1 bij 1 omdat in een cabine van 80 of 90 mijn ass niet past :7.
Inloopdouche op de groei hier 8-) en bad voor 2p kun je nagaan wat een maat ik heb :o
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:40
_O-
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 13:41
quote:
6s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:38 schreef -marz- het volgende:
Ik heb een extra diep bad omdat ik anders niet onder water ben als ik in bad lig.
Ik heb geen bad omdat je in een appartement als het onze geen zwembad kwijt kan waar ik in pas!
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 13:41
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:36 schreef -marz- het volgende:
En wie heeft er allemaal al met z'n lief gedoucht vandaag?

Not me! ;(
*meldt w/
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 13:42
Dit zijn allemaal een soort 'your momma is so fat....', maar dan over onszelf _O-
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:44
Big moma's bathroom.
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 13:51
Hm. Ik weet dat het hier niet hoort maar ik heb snel uitleg nodig.. Wie weet hoe ik in Word 2007 2 pagina's op 1 vel kan afdrukken? Als ik die optie aanklik bij afdrukken dan doet 'ie dat namelijk niet. Dan krijg ik 1 mini pagina op mijn vel. :( :( :( :( :( :(
Chicolatedonderdag 11 november 2010 @ 13:52
XM wat een onvriendelijke manier van afwijzen :o.

Ik moet nog een beetje wennen aan lenzen, was ze vergeten uit te doen dus heb ermee geslapen :'). En nu een beetje brak, slapen wilde niet echt lukken.

quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:05 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Ik wil binnenkort ook eens gaan stoppen met de pil. Schijnt dat je lijf ongeveer een half tot één jaar nodig kan hebben om alles weer zelf netjes te regelen.
SPOILER
En over een klein jaartje willen manlief en ik eigenlijk gaan proberen om offspring voort te brengen.
Wat leuk O+

Ewelina *O* voor je bronnen!

Swietje: bestand - afdrukken - vinkje dubbelzijdig?
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:54
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:20 schreef LadyBlack het volgende:
Als ik douche is het bijna altijd samen met mn lief :Y juist gezellig!

We hebben geen cabine, dat scheelt wel, gewoon een deel van de badkamer afgescheiden van de rest dmv douchegordijn.

Hoi trouwens :W ik post even niet deze week want ik maak er toch een potje van :') :@ Vriend zit een week in Denver en ik ben echt niet geschikt voor alleenwonen.... gelukkig is het maar kort.
En hier word je ook genegeerd ;)

Maak er een LB only vrouwenweek van met dingen die hij stom vindt en eten wat hij niet lust :7

:*
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 13:58
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:51 schreef Swietje het volgende:
Hm. Ik weet dat het hier niet hoort maar ik heb snel uitleg nodig.. Wie weet hoe ik in Word 2007 2 pagina's op 1 vel kan afdrukken? Als ik die optie aanklik bij afdrukken dan doet 'ie dat namelijk niet. Dan krijg ik 1 mini pagina op mijn vel. :( :( :( :( :( :(
Heb je al gekloot met portrait vs. landscape?

Ik kan je ook niet helpen verder, ook altijd ruzie met Word.
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 14:02
swietje bedoel je dubbelzijdig afdrukken?
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 14:19
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:51 schreef Swietje het volgende:
Hm. Ik weet dat het hier niet hoort maar ik heb snel uitleg nodig.. Wie weet hoe ik in Word 2007 2 pagina's op 1 vel kan afdrukken? Als ik die optie aanklik bij afdrukken dan doet 'ie dat namelijk niet. Dan krijg ik 1 mini pagina op mijn vel. :( :( :( :( :( :(
Er moeten wel twee pagina's zijn om af te drukken natuurlijk.
Staat het formaat (A4 neem ik aan) wel goed ingesteld?
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 14:24
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:52 schreef Chicolate het volgende:
XM wat een onvriendelijke manier van afwijzen :o.

Ik moet nog een beetje wennen aan lenzen, was ze vergeten uit te doen dus heb ermee geslapen :'). En nu een beetje brak, slapen wilde niet echt lukken.

Ja ik las het gister, totaal niet aardig :{

Wel goed voor je ogen zorgen hoor!
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 14:24
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:32 schreef Merel het volgende:
Hm. Ik douche alleen.
Ik ook.. hoe gaat het met je huis?
LadyBlackdonderdag 11 november 2010 @ 14:25
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:54 schreef -marz- het volgende:

[..]


En hier word je ook genegeerd ;)

Maak er een LB only vrouwenweek van met dingen die hij stom vindt en eten wat hij niet lust :7

:*
:D!

Vanavond en morgen komt het al goed, dan heb ik eetdates :Y t weekend een verjaardag.... en maandag is ie er weer O+

Maar inderdaad, ik heb nog een dvd Sex&theCity liggen waar meneer een hekel aan heeft O-)
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 14:28
Ik ben een echte student. Ik heb geen cent. _O-

Gelukkig heb ik nog wel eten in de kasten. Treurig :')!!
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 14:28
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:25 schreef LadyBlack het volgende:

:D!

Vanavond en morgen komt het al goed, dan heb ik eetdates :Y t weekend een verjaardag.... en maandag is ie er weer O+

Maar inderdaad, ik heb nog een dvd Sex&theCity liggen waar meneer een hekel aan heeft O-)
Oh, en dan doe je ondertussen een gezichtsmaskertje op en ga je je teennagels lakken O+
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 14:29
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:28 schreef Cocotrimonium het volgende:

Oh, en dan doe je ondertussen een gezichtsmaskertje op en ga je je teennagels lakken O+
Hmm, ik realiseer me net dat ik 'teennagels' maar een viezig woord vind. :{
Cocotrimoniumdonderdag 11 november 2010 @ 14:29
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:28 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik ben een echte student. Ik heb geen cent. _O-

Gelukkig heb ik nog wel eten in de kasten. Treurig :')!!
Laat maar weten als ik je een paar broden, een zak aardappels en wat flessen melk moet sturen.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 14:29
Oh Merel heb je een linkje van spoor 38?
Chicolatedonderdag 11 november 2010 @ 14:31
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:24 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]



Ja ik las het gister, totaal niet aardig :{

Wel goed voor je ogen zorgen hoor!
Ja ik heb ze meteen uitgedaan en doe ze voorlopig ook niet meer in. Was gisteravond gewoon te slaperig/brak om te merken dat ik ze nog inhad :').

Oh een maskertje, dat zou lekker zijn O+.
Chicolatedonderdag 11 november 2010 @ 14:33
Ik had gister in het restaurant trouwens een heerlijke chocomousse :9. Iets te stevig eigenlijk, en met stukjes chocolade er nog in. Zo machtig maar zo lekker O+.
LadyBlackdonderdag 11 november 2010 @ 14:34
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:29 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Hmm, ik realiseer me net dat ik 'teennagels' maar een viezig woord vind. :{
T woord valt wel mee, maar ik heb ze deze week bij 2 mensen van de vloer moeten vegen, dát vond ik dan wel weer vies :X :{w Hoe moeilijk is het nou om die even op te vangen of ze zelf even op te vegen? ;(
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 14:35
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:29 schreef Ml-etje het volgende:
Oh Merel heb je een linkje van spoor 38?
Er zit bij mij een spoor 38 om de hoek. Is dat gaaf?
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 14:41
ik heb dat dus ook een keer gehad he, met lenzen in in slaap vallen :/

Werd ik wakker, kon ik mijn bril nergens vinden?! Dus ik nog groggy op handen en knieen op de tast (in het donker) op zoek naar mijn bril (dacht dat ik 'm in mijn slaap van het nachtkastje had gemaaid).

Kan 'm niet vinden, zegt mijn lief heel droog ligt hij niet in je brillenkoker. Dus ik ga kijken in de badkamer, ligt mijn bril er dus en blijk ik gewoon mijn lenzen in te hebben gehouden :')
shinydiscoballdonderdag 11 november 2010 @ 14:42
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 13:42 schreef Cocotrimonium het volgende:
Dit zijn allemaal een soort 'your momma is so fat....', maar dan over onszelf _O-
Mehe :D

Hoe lief ik een bepaalde persoon ookvind, ik ga niet samen
onder de douche staan. Een beetje mijn warme water inpikken :{w
Chicolatedonderdag 11 november 2010 @ 14:49
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:41 schreef _aurum_ het volgende:
ik heb dat dus ook een keer gehad he, met lenzen in in slaap vallen :/

Werd ik wakker, kon ik mijn bril nergens vinden?! Dus ik nog groggy op handen en knieen op de tast (in het donker) op zoek naar mijn bril (dacht dat ik 'm in mijn slaap van het nachtkastje had gemaaid).

Kan 'm niet vinden, zegt mijn lief heel droog ligt hij niet in je brillenkoker. Dus ik ga kijken in de badkamer, ligt mijn bril er dus en blijk ik gewoon mijn lenzen in te hebben gehouden :')
Ik had halverwege de nacht al dat er troep uit mn ogen kwam, maar dacht dat dat door de mascara kwam (weet niet of ik alles eraf gekregen had). Het kwartje viel pas toen ik echt wakker werd en me verbaasde over hoe scherp ik zag :+. Nu zijn mn ogen moe.
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 14:59
Dankjewel. Het is gelukt; maar niet op een logische manier. }:|
progjedonderdag 11 november 2010 @ 15:03
quote:
Op donderdag 11 november 2010 14:59 schreef Swietje het volgende:
Dankjewel. Het is gelukt; maar niet op een logische manier. }:|
office en logisch gaan niet samen ;)
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 15:04
thuis, pot thee, kruik... O+

Lijstje:
O: yoghurt met muesli en banaan
T: 2 boterhammen met sinaasappelmarmelade
T: banaan
L: tomatensoep en volkorenbrood
T: cup a soup
D: iets met spruitjes en aardappelpuree denk ik...
T: iets lekkers.
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 15:06
Lenzen O+

ik zou graag laser willen maar ben bang voor de nawerkingen....

Lijstje tot nu toe:

O: soyamelk, framboze, blauwe bessen, allbran
T: mueslibar
L: half bruin stokbroodje met brie en ham (weinig :')
T: banaan
D: basmati rijst, met wok van garnalen, bonen, paprika en een sausje
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 15:11
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 14:29 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]



Laat maar weten als ik je een paar broden, een zak aardappels en wat flessen melk moet sturen.
Melk :9
Nee een brood kan ik nog wel pinnen :Y
Rijst heb ik ook nog dus komt goed
uniekhoorndonderdag 11 november 2010 @ 15:12
Fijn lijstje Nynke...
Perruche, jij mag nog wel wat meer eten...

Lijst:
O: 2 boterhammen achterham, beschuit smeerkaas, beker melk
T's: appel, peer, kom yoghurt en vla
S: 1.15 uur wandelen (was nog droog hier)
L: 2 boterhammen achterham, gekookt ei
T's: mini nuts, mandarijn
D: zuurkoolovenschotel met tartaar, ananas, aardappelschijfjes.
Chicolatedonderdag 11 november 2010 @ 15:14
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:11 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]



Melk :9
Nee een brood kan ik nog wel pinnen :Y
Rijst heb ik ook nog dus komt goed
En als je er echt niet uitkomt kan je ook nog bij mij langskomen he! Ik heb nog wel broccoli en spruitjes in de koelkast liggen.
uniekhoorndonderdag 11 november 2010 @ 15:16
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:14 schreef Chicolate het volgende:

[..]



En als je er echt niet uitkomt kan je ook nog bij mij langskomen he! Ik heb nog wel broccoli en spruitjes in de koelkast liggen.
Jij lokt jonge meisjes met spruitjes? :P

Lekker trouwens, morgen weer :Y
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 15:17
ze hebben hier elke dag wel taart ;(

maar ik houd dapper stand en weiger 8-)

en ze zien er zoooooo lekker uit! O+
Chicolatedonderdag 11 november 2010 @ 15:17
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:16 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]


Jij lokt jonge meisjes met spruitjes? :P

Lekker trouwens, morgen weer :Y
>:) :+. Ik vind spruitjes lekker! En ik ben nog wel jonger dan Pief.
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 15:24
spruitjes :9
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 15:29
jongens, kijk eens in m'n lijstje?
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 15:31
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:29 schreef AKnynke het volgende:
jongens, kijk eens in m'n lijstje?
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:04 schreef AKnynke het volgende:
thuis, pot thee, kruik... O+

Lijstje:
O: yoghurt met muesli en banaan
T: 2 boterhammen met sinaasappelmarmelade
T: banaan
L: tomatensoep en volkorenbrood
T: cup a soup
D: iets met spruitjes en aardappelpuree denk ik...
T: iets lekkers.
Te veel carbs en cup-a-soup is troep.
Verder mooi. :)
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 15:31
Nynke ik vind het een goed lijstje. Eens met VMW over cup a soup. Wist niet dat ze spruiten hebben in Zweden. Hier in engeland wel.

Uniek er gaat ook vast nog wel wat bij ;)
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 15:33
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:31 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]



[..]


Te veel carbs en cup-a-soup is troep.
Verder mooi. :)
ik had het over de spruitjes, eigenlijk.

Teveel carbs ben ik met je eens. Cup a soup is vooral voor de lekker, en een makkelijk tussendoortje...
uniekhoorndonderdag 11 november 2010 @ 15:39
Cup a soup is inderdaad voor de lekker wel lekker :+
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 15:39
Brrr.. cup-a-soup..
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 15:42
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:33 schreef AKnynke het volgende:
ik had het over de spruitjes, eigenlijk.

Teveel carbs ben ik met je eens. Cup a soup is vooral voor de lekker, en een makkelijk tussendoortje...
Spruitjes zijn prima natuurlijk! ^O^
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 15:43
Cup-a-soup :')

Had vorig jaar een klacht ingediend over de nieuwe smaken (hoe 3 verschillende soorten, dezelfde nasmaak hadden). Kreeg ik een maand geleden een pakje met de nieuwe erwtensoep toegestuurd :D

Spruitjes :r
Mereldonderdag 11 november 2010 @ 15:47
quote:
Op donderdag 11 november 2010 14:29 schreef Ml-etje het volgende:
Oh Merel heb je een linkje van spoor 38?
Jij had zeker gelezen wat er eerst stond voordat ik die edit deed? :P Het is gewoon www.spoor38.nl. Echt leuke winkel om rond te neuzen, maar ik heb er (nog!) niks gekocht dus verder weet ik er niet veel van.

Pief, het huis vordert! Maar m'n hoofd wordt er erg vol van, vind het lastig om alles te plannen. Ik moet bijvoorbeeld onderhand eens dozen gaan inpakken, maar alles wat in die dozen moet heb ik volgens mij gewoon de komende tijd nog nodig dus kan niet ingepakt worden, en dan zit ik een beetje beduusd tussen de spullen en de dozen op de grond en dan weet ik het niet meer :P
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 15:51
Deze blijft leuk :P

Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 15:52
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:47 schreef Merel het volgende:

[..]

Jij had zeker gelezen wat er eerst stond voordat ik die edit deed? :P Het is gewoon www.spoor38.nl. Echt leuke winkel om rond te neuzen, maar ik heb er (nog!) niks gekocht dus verder weet ik er niet veel van.

Pief, het huis vordert! Maar m'n hoofd wordt er erg vol van, vind het lastig om alles te plannen. Ik moet bijvoorbeeld onderhand eens dozen gaan inpakken, maar alles wat in die dozen moet heb ik volgens mij gewoon de komende tijd nog nodig dus kan niet ingepakt worden, en dan zit ik een beetje beduusd tussen de spullen en de dozen op de grond en dan weet ik het niet meer :P
Hihi nee maar had wel een vermoeden :)
Zal zo eens kijken.

We willen foto's zien ;)

Ben net even de auto wezen tanken en wassen bibber ende ril bah wat een weer.
_aurum_donderdag 11 november 2010 @ 15:53
oh en mijn lijstje voor vandaag:

Ik kom trouwens écht heeeel slecht/moeilijk mijn bed uit met dit weer :X

O: allbran+sinasappelsap
L: 2 roggebrood met pindakaas en ham
T: shake
S: Fitness - benen getraind
T: 1/2 komkommer
D: pannekoeken *O*
T: eitjes

Mijn broertje eet al de hele week bij ons en hij eet letterlijk in zijn eentje wat lief en ik samen opeten. En onbewust heb ik dan ook een beetje de neiging om wat meer op te scheppen dan normaal. Mezelf maar goed in de gaten houden :Y
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 15:56
Je auto wassen met dit weer, heeft dat zin?
Ewelinadonderdag 11 november 2010 @ 15:58
quote:
11s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:56 schreef XcUZ_Me het volgende:
Je auto wassen met dit weer, heeft dat zin?
Niet als je de buitenkant doet...
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 16:09
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:58 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Niet als je de buitenkant doet...
Wel als je hem in de garage zet.
Heb de binnenkant ook even gedaan.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 16:09
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:53 schreef _aurum_ het volgende:
oh en mijn lijstje voor vandaag:

Ik kom trouwens écht heeeel slecht/moeilijk mijn bed uit met dit weer :X

O: allbran+sinasappelsap
L: 2 roggebrood met pindakaas en ham
T: shake
S: Fitness - benen getraind
T: 1/2 komkommer
D: pannekoeken *O*
T: eitjes

Mijn broertje eet al de hele week bij ons en hij eet letterlijk in zijn eentje wat lief en ik samen opeten. En onbewust heb ik dan ook een beetje de neiging om wat meer op te scheppen dan normaal. Mezelf maar goed in de gaten houden :Y
Gezond en wat lekkers :9
Viking84donderdag 11 november 2010 @ 16:11
:W de lessen zitten er weer op.
Boze bruggers die moeten nakomen en strafwerk maken en in hun strafwerk ook laten merken dat ze boos zijn :').
neendonderdag 11 november 2010 @ 16:13
O hai O+ hoe was de meet? Beetje gezellig of wat *O*

Eten hier gaat slecht, heel slecht... drinken ook. Sporten gaat goed, heerlijk.

wat is dit voor een layout hee :')

Veel plezier vandaag voor de brabo's! en limbo's?
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 16:17
Neen! :W
quote:
17s.gif Op donderdag 11 november 2010 16:13 schreef neen het volgende:
Veel plezier vandaag voor de brabo's! en limbo's?
;(
neendonderdag 11 november 2010 @ 16:23
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 16:17 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Neen! :W

[..]


;(
Ja, voor hen is het toch heel speciaal zo... nu het carnavalsseizoen weer begint. Gisteren ging ik mountainbiken en op de terugweg kwam ik over de weg terug via Klarenbeek, wat een fantastisch uitzicht daar zeg O+ mooi hier, echt!
Vitesse niet trouwens, die zijn slecht. Oei!

Arnhemsters ook veel plezier he B-) en anderen.
uniekhoorndonderdag 11 november 2010 @ 16:29
Wij gaan zo samen douchen O+
(meneer heeft nachtdienst dus tja :') )
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 16:34
Have fun uniek :D

Zo deze Sint is er vroeg bij dit jaar, net cadeautjes gekocht en nu ga ik ze inpakken. *)
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 16:35
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 16:23 schreef neen het volgende:
Ja, voor hen is het toch heel speciaal zo... nu het carnavalsseizoen weer begint.
Oh ja. :'(
quote:
Gisteren ging ik mountainbiken en op de terugweg kwam ik over de weg terug via Klarenbeek, wat een fantastisch uitzicht daar zeg O+ mooi hier, echt!
Zeker nu je zo mooi over die oranje daken en prachtige herfstkleuren kunt kijken.
Ik loop er heel vaak een rondje.
quote:
Arnhemsters ook veel plezier he B-) en anderen.
O+

Oh ja: _O-
criminaliteitscijfers-pvv-hoger-dan-bij-goudse-straatjeugd
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 16:42
VMW, daarom zijn die PVVers ook zo tegen Marokkanen! Ze hebben liever geen concurentie :D
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 16:45
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 16:42 schreef V1z0R het volgende:
VMW, daarom zijn die PVVers ook zo tegen Marokkanen! Ze hebben liever geen concurentie :D
Maar zouden ze nu ook vinden dat alle criminele PVV-ers de kamer uitgezet moeten worden naar hun baan van herkomst, of gaat dat in dit geval niet op?
vergeetmewelletjedonderdag 11 november 2010 @ 16:45
En moet dan ook het leger ingezet worden om de orde in de kamer te behouden?
V1z0Rdonderdag 11 november 2010 @ 16:50
quote:
5s.gif Op donderdag 11 november 2010 16:45 schreef vergeetmewelletje het volgende:
En moet dan ook het leger ingezet worden om de orde in de kamer te behouden?
Nee, tweede-kamer-commando's!
-marz-donderdag 11 november 2010 @ 17:10
Dus...

I'm a Rocket Man O+

Viking84donderdag 11 november 2010 @ 17:15
Ik ga fijn met de tram of bus naar huus zometeen *O*.
DevilsAndDustdonderdag 11 november 2010 @ 17:20
Weekend! En ik heb zo'n tof weekend samen met Baardmans voor de boeg. O+. Met wie ik ook graag samen douche, trouwens. :P.

Lijstje:

O: Brinta
T: boterham pindakaas
L: 2 boterhammen pindakaas, tomatensoep
T: banaan
T: boterham pindakaas
T: bak vanillekwark
D: sperziebonen, kip, rijst
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 17:25
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:17 schreef Chicolate het volgende:

[..]



>:) :+. Ik vind spruitjes lekker! En ik ben nog wel jonger dan Pief.
Ik heb laatst spruitjes gegeten, was best goed te doen! Op z'n Engels.
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 17:26
Weekend *O*

De twijfel over wel/niet RPM was snel weg toen ik me bedacht dat ik zowel morgen als zaterdag buiten de deur eet :').

Straks dus de wind maar weer trotseren. Ben benieuwd hoe mijn fietstochtje station-huis zo gaat bevallen :X.
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 17:26
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 15:47 schreef Merel het volgende:

[..]

Jij had zeker gelezen wat er eerst stond voordat ik die edit deed? :P Het is gewoon www.spoor38.nl. Echt leuke winkel om rond te neuzen, maar ik heb er (nog!) niks gekocht dus verder weet ik er niet veel van.

Pief, het huis vordert! Maar m'n hoofd wordt er erg vol van, vind het lastig om alles te plannen. Ik moet bijvoorbeeld onderhand eens dozen gaan inpakken, maar alles wat in die dozen moet heb ik volgens mij gewoon de komende tijd nog nodig dus kan niet ingepakt worden, en dan zit ik een beetje beduusd tussen de spullen en de dozen op de grond en dan weet ik het niet meer :P
Aaah, dat ken ik.
Maak 1 heen-en-weer-survival-feestjes-werk-sport-tas/koffer

De rest pak je in
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 17:28
Ik had trouwens 1 verschimmelde citroen, helemaal stoffig. Ik dacht dat het aanrechtkastje wel een goede bewaarplek was :?!!!!
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 17:31
Waslijstje!

T: paar minstrels oO<
O: groot volkorenstokbrood-dinges met leicester cheese spullie en komkommer, met thee met melk en een schepje suiker
T: mueslireepje met noten
L: twee afbakpistoletjes met soort schwarzwalder ham
T: bekertje limonade
D: mie met gewokte babymais, peultjes, lente-ui, champignons en bimi met zwarte bonen saus

Op het begin na vind ik hem wel goed! :Y
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 17:33
Waarom eet jij minstrelen op Maria? ;(
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 17:34
Pief hoe maak je spruiten op zijn Engels?
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 17:35
Koken in thee met melk? :')
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 17:37
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 17:34 schreef Perruche het volgende:
Pief hoe maak je spruiten op zijn Engels?
je zet 2 pannen water op het vuur (ja echt :'))
dan in de ene pan kook je 500 gram spruiten 5 minuten en dan spoel je ze af met koud water
dan gooi ze ze in de andere pan en kook je ze met zout en peper (ja echt)
ondertussen smelt je 25 gram boter in een pannetje
dan pak je een voorverwarmde schaal en daar doe je de spruiten + boter + peper + zout in

Mijn moeder doet het altijd met spekjes, dat is de Nederlandse variant?
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 17:37
Ik denk dat het kookvocht heel vies is geworden of zo dat je 2 pannen nodig hebt?
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 17:39
Spruitjes :r
Gelukkig hoef ik die niet te eten vanavond :)
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 17:42
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 17:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waarom eet jij minstrelen op Maria? ;(
Menschenvleesch :9~

Als je wel eens Asterix en Obelix hebt gelezen weet je waarom! :P

SPOILER
:9
galaxy-minstrels-42g-bag.jpg
Perruchedonderdag 11 november 2010 @ 17:50
Minstrels :9 lovely!

Pief die engelse manier laat ik maar achterwege, ik doe ze wel roerbakken of in een ovenschotel ;
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 18:09
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 17:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Weekend! En ik heb zo'n tof weekend samen met Baardmans voor de boeg. O+. Met wie ik ook graag samen douche, trouwens. :P.

Lijstje:

O: Brinta
T: boterham pindakaas
L: 2 boterhammen pindakaas, tomatensoep
T: banaan
T: boterham pindakaas
T: bak vanillekwark
D: sperziebonen, kip, rijst
Had wel een lijstje van mij kunnen zijn, brinta & pindakaas!

Mooie lijst hoor, vind ik dan ;).
MariaEtceteradonderdag 11 november 2010 @ 18:10
quote:
10s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:09 schreef sigme het volgende:

[..]


Had wel een lijstje van mij kunnen zijn, brinta & pindakaas!

Mooie lijst hoor, vind ik dan ;).
Eens! Mooi O+
uniekhoorndonderdag 11 november 2010 @ 18:19
Wat een heerlijk vooruitzicht DaD..!

Wij zijn uitgedoucht :P
Schuif nu de zuurkoolschotel (die ik vanmiddag in elkaar heb geflanst) in de oven, honger!
progjedonderdag 11 november 2010 @ 18:20
Mmm net kibbeling gegeten bij mijn oudjes.. vast niet echt slank verantwoord, maar wel lekker
neendonderdag 11 november 2010 @ 18:22
Genieten moet kunnen, maar met mate. Lastig is dat wel.
progjedonderdag 11 november 2010 @ 18:25
quote:
Op donderdag 11 november 2010 18:22 schreef neen het volgende:
Genieten moet kunnen, maar met mate. Lastig is dat wel.
vreemd genoeg gaat me dat steeds beter af.
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 18:25
Mijn eigen lijstje dan:

• Brinta
• 1¼ uur stevig doorwandelen met Hond
• Broodmaaltijd 4 sneden mayo, gerookte pangiusfilet, osseworst; 3 krekkers mayo, boter & jam
• 1 port
• Avondeten: 2 aardappeltjes, 1 bloemkooltje met kaassaus, wat lamsrollade
• Toe: chocoladecustardpudding met banaan
Ewelinadonderdag 11 november 2010 @ 18:27
Lijstje:

O: 2 boterhammen met muisjes
T: appel, banaan
L: pistolet zeeuws spek met honingmosterdsaus, pistolet pesto/tomaat
T: banaan
D: tortilla met champignons/ui/prei/, aardappel, spekjes
uniekhoorndonderdag 11 november 2010 @ 18:36
Best een goed lijstje Ewelina...
Ik hou wel van simpele lijstjes :Y
Maria, lijkt mij een goed lijstje ook.
geertbukkendonderdag 11 november 2010 @ 18:39
Wow,ik kom hier net en ik zie dat uniekhoorn 32 kilo is afgevallen, amazing, what the fuck :O
foto's voor/na??
Principessa.Farfallusdonderdag 11 november 2010 @ 18:40
Jeetje wat een regen :o
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 18:42
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:39 schreef geertbukken het volgende:
Wow,ik kom hier net en ik zie dat uniekhoorn 32 kilo is afgevallen, amazing, what the fuck :O
foto's voor/na??
Dag geertbukken. Heb jij ook foto's? Wat is je doel en wat is je plan?
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 18:43
Lijzt. Hij is elke dag hetzelfde bijna, maar ok :')

O: 250 gr biogarde met muesli
T: appel
L: 3 bth, 2x appelstroop, 1x pindakaas
T: banaan, 2 mandarijntjes
S: RPM
D: vegaburger, aardappels, rode kool

En tussendoor een paar keer een handje pepernoten. Duivelse dingen. Gelukkig hoef ik morgen niet naar het werk :').

Ik ga ze er nu maar af fietsen :W.
Blurred86donderdag 11 november 2010 @ 18:46
ja met dit weer ga ik dus niet hardlopen he }:| ik ben best wel die-hard wat weer en wind betreft (al zeg ik het zelf :')) maar dit gaat me te ver hoor!

en mijn hersenen stonden duidelijk niet aan tijdens het boodschappen doen, ik heb een hoop witlof gekocht maar verder niet echt iets om er een gerecht mee te maken :') zo maar eens kijken wat ik in (koel)kast en vriezer heb liggen..
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 18:47
Zo Lijstje van vandaag;

O: bakje kwarkyoghurt
T: wat chocoladenootjes :@
L: die was ik bijna vergeten tot ik twee uur flink hoofdpijn had, 4 boterhammen Filet AM en half boterhammetje chocopasta
T: niets dan stofzuigen en opruimen
D: bloemkool en kipfilet in stukjes met wat pindasaus

Geen gezond dagje maar met dit flutweervalt het best mee.
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 18:49
Lekker binnen blijven Blurred! :Y

Lijstje
O: volkoren boterham mosterdrollade, halfvolle melk
L: volkoren boterham filet american, spa en fruit bosvruchten light
D: steak met gebakken spek, aardappels, hachee
T: stuk chocolade, verse sinaasappelsap

Fatsoenlijke lijstjes willen niet lukken. -O-
uniekhoorndonderdag 11 november 2010 @ 18:49
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:46 schreef Blurred86 het volgende:
ja met dit weer ga ik dus niet hardlopen he }:| ik ben best wel die-hard wat weer en wind betreft (al zeg ik het zelf :')) maar dit gaat me te ver hoor!

en mijn hersenen stonden duidelijk niet aan tijdens het boodschappen doen, ik heb een hoop witlof gekocht maar verder niet echt iets om er een gerecht mee te maken :') zo maar eens kijken wat ik in (koel)kast en vriezer heb liggen..
Heb je nog wat tartaar of gehakt? Vast ook nog wel een uitje

Witlof fijn snijden.
Gehakt en ui bakken met wat soja, zout, peper, sambal of wat je ook maar lekker vind, daarbij de fijngesneden witlof kiepen, lekker roerbakken, wat kaas erdoor.
Lekker met een gekookt aardappeltje, de jus van de witlof kun je fijn voor gebruiken
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 18:49
Witlofsalade is lekker eenvoudig, daarvoor heb je vast wel iets in de kast.
Er kan een appeltje of mandarijntje door, of mais, maar dat hoeft niet eens. Puur witlof met een beetje mayo of mosterd of yoghurt (of een combinatie van dezen) is al heel lekker.

Je kan witlof ook bakken, als je het geen avond vindt voor een frisse salade. Het lekkerste in een beetje vette vleessju, maar goed, alternatieven kan je wel bedenken dunkt me. Bakken met wat sambal!
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 18:52
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:49 schreef Swietje het volgende:
Lekker binnen blijven Blurred! :Y

Lijstje
O: volkoren boterham mosterdrollade, halfvolle melk
L: volkoren boterham filet american, spa en fruit bosvruchten light
D: steak met gebakken spek, aardappels, hachee
T: stuk chocolade, verse sinaasappelsap

Fatsoenlijke lijstjes willen niet lukken. -O-
Hmm, zo vreselijk is het toch niet Wat veel vlees en wat weinig boterham, veel te weinig groente.
Maar niet veel te weinig, niet veel te veel en keurig qua suiker.

Wat wil je beter en waarom lukt het niet <vraagteken> ( blijkbaar is m'n vraagteken stuk :( )
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 18:54
twee boterhammen voor een hele dag is zo weinig? En dan bij het avondeten eet ik juist veel in verhouding.. Maar beter verdelen lukt niet en tussendoortjes eten ook niet. -O-
XcUZ_Medonderdag 11 november 2010 @ 18:56
wOOt, de wind blies me gewoon naar de sportschool toe!
Ewelinadonderdag 11 november 2010 @ 18:56
Wat ik zelf lekker vind is gekarameliseerde witlof. Witlof fijnsnijden, roerbakken, beetje suiker erbij en klaar is kees. :9

Of witlofsalade met mandarijn, appel en yoghurtdressing of met ham en kaas in de oven...
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 18:59
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:54 schreef Swietje het volgende:
twee boterhammen voor een hele dag is zo weinig? En dan bij het avondeten eet ik juist veel in verhouding.. Maar beter verdelen lukt niet en tussendoortjes eten ook niet. -O-
Waarom lukt beter verdelen niet? Wat lukt er niet aan en wat probeer je?

Hard rammen helpt, voor het vraagteken.
progjedonderdag 11 november 2010 @ 19:00
ach gossie, arme kindjes nu met 11 november :X
progjedonderdag 11 november 2010 @ 19:01
ik zou vanavond eigenlijk naar een vriendin (zit nu bij mijn ouders) maar ik blijf maar lekker hier...
Ik ga met dit weer niet meer de weg op, als het niet persee hoeft.
AKnynkedonderdag 11 november 2010 @ 19:02
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:56 schreef XcUZ_Me het volgende:
wOOt, de wind blies me gewoon naar de sportschool toe!
dan zal hij je vast niet terugblazen...

Is het zulk noodweer in NL? Ik hou van storm en regen!
neendonderdag 11 november 2010 @ 19:02
Het weer is echt gek vies vandaag ja, gisteren was het heerlijk trouwens. Misschien een tikkeltje koud maar met beweging prima te doen.

Druk druk druk druk druk hier, eten gaat waardeloos zonder tijd, plannen, dingen weet ik het.

Sorry dat ik niet teruglees enzo, hopelijk gaat het goed met de verhuizers, werkers en zieken enzo. Nou, volgende week kom ik wel weer een update plaatsen ofzo :')
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 19:06
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 19:00 schreef progje het volgende:
ach gossie, arme kindjes nu met 11 november :X
Och hemel, ja.
Swietjedonderdag 11 november 2010 @ 19:06
quote:
5s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:59 schreef sigme het volgende:

[..]


Waarom lukt beter verdelen niet? Wat lukt er niet aan en wat probeer je?

Hard rammen helpt, voor het vraagteken.
Beter verdelen lukt niet omdat het avondeten nou eenmaal pas 's avonds gemaakt wordt dus kan niet 's middags al een deel nemen bijvoorbeeld en 's avonds de rest opwarmen. Moederlief heeft echt geen zin om 's ochtends al wat te gaan koken of zo.
Ik zou het wel anders kunnen verdelen door 's avonds gewoon minder warm te eten en 's middags meer boterhammen te nemen, maar dat lukt me dus ook niet. Prop mezelf 's avonds gewoon lekker vol, ongeacht wat ik overdag eet. :r
Tussendoortjes neem ik niet omdat ik gewoon ook geen trek heb. Pas tegen 16u krijg ik echt trek. }:|
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 19:06
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 19:02 schreef neen het volgende:
Nou, volgende week kom ik wel weer een update plaatsen ofzo :')
Ik kijk ernaar uit :*.
sigmedonderdag 11 november 2010 @ 19:08
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 19:06 schreef Swietje het volgende:

[..]


Beter verdelen lukt niet omdat het avondeten nou eenmaal pas 's avonds gemaakt wordt dus kan niet 's middags al een deel nemen bijvoorbeeld en 's avonds de rest opwarmen. Moederlief heeft echt geen zin om 's ochtends al wat te gaan koken of zo.
Ik zou het wel anders kunnen verdelen door 's avonds gewoon minder warm te eten en 's middags meer boterhammen te nemen, maar dat lukt me dus ook niet. Prop mezelf 's avonds gewoon lekker vol, ongeacht wat ik overdag eet. :r
Tussendoortjes neem ik niet omdat ik gewoon ook geen trek heb. Pas tegen 16u krijg ik echt trek. }:|
Kan je wat avondeten achteroverdrukken en bewaren tot de volgende dag Dan kan je om 4 uur wat eten!
MevrouwPuffdonderdag 11 november 2010 @ 19:17
De schoenmaker wil mn pumps voor morgen niet meegeven zonder bon :( , maar die zit natuurlijk in mn broek die in mn andere huis ligt! Dus nu moet ik heen en weer door het hondenweer...
Merel *boks* dus.
Ml-etjedonderdag 11 november 2010 @ 19:18
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 19:06 schreef Swietje het volgende:

[..]


Beter verdelen lukt niet omdat het avondeten nou eenmaal pas 's avonds gemaakt wordt dus kan niet 's middags al een deel nemen bijvoorbeeld en 's avonds de rest opwarmen. Moederlief heeft echt geen zin om 's ochtends al wat te gaan koken of zo.
Ik zou het wel anders kunnen verdelen door 's avonds gewoon minder warm te eten en 's middags meer boterhammen te nemen, maar dat lukt me dus ook niet. Prop mezelf 's avonds gewoon lekker vol, ongeacht wat ik overdag eet. :r
Tussendoortjes neem ik niet omdat ik gewoon ook geen trek heb. Pas tegen 16u krijg ik echt trek. }:|
Al heb je geen trek is een klein handje nootjes (ongezouten) of een appel wel goed dat voorkomt die megatrek om 16h en s'avonds.
motorbloempjedonderdag 11 november 2010 @ 19:20
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 18:56 schreef XcUZ_Me het volgende:
wOOt, de wind blies me gewoon naar de sportschool toe!
je moet ook nog terug hè ? >:)