quote:wat.Op dinsdag 26 oktober 2010 00:54 schreef Trollface. het volgende:
Om maar meteen het nieuws aan te snijden: volgens het Parool worden demonstraties voor/tegen de PVV mogelijk verboden.
quote:Jep.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:01 schreef Bomil het volgende:
Is dit het http://www.parool.nl/paro(...)esten-rond-PVV.dhtml
quote:Ze is 19 en Iraans, dat is genoeg om te weten.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:01 schreef Panzermaus het volgende:
Moet Teddy niet werken/leren/studeren of wat dan ook trouwens? Ik weet nog steeds helemaal niets over die meisje.
quote:» Shèryll&KelS eeey! ▲ ▼ 22 maart 2007 16:52
Kk kk kk debiel wat zit jij een paar vrienden uit te schelden als ik dr 8ter kom wie jij bent meisje / jonge jij kan vluchten kk megool
ben je ff triest een pf aanmaken en zelf je lelijke kk kop niet durfen te vertonen..
kk jr maakt me echt kk kwaat kk daapie
beter kap jij kk megooltje ..
ciaociao
quote:Met de handvat naar buiten of de andere kant eerst, en is de paraplu open of dicht. Is de paraplu over de breedte of in de lengte in je anus?Op dinsdag 26 oktober 2010 01:04 schreef Penisbaard het volgende:
Dat is de gemeente die het onderzoekt vanwege de grote risico en alles, Trollface. Toen jij het zei dacht ik dat er een landelijk verbod voor alle gevallen zou komen.Ik scheet al paraplu's.
quote:Voor meer van dit soort harde teksten kan ik je zeker de reacties onder de prachtige chansons van Bezemsrecordz aanraden.
quote:Mijn excuses. Ik ben gans moe en hersendood en doorweekt en alles.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:04 schreef Penisbaard het volgende:
Dat is de gemeente die het onderzoekt vanwege de grote risico en alles, Trollface. Toen jij het zei dacht ik dat er een landelijk verbod voor alle gevallen zou komen.Ik scheet al paraplu's.
quote:Dinsdag, vandaag dus. En een unban moet je inderdaad zelf aanvragen.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:06 schreef Panzermaus het volgende:
Wanneer unbannen ze tho_Omas overigens? Verlopen bans automatisch of moeten FA's ze handmatig unbannen? Nog nooit een ban gehad hier op de foks.
quote:Over de trendy "Hello Kitty" modelserie verheugen zich kleine meisjes in het bijzonder! Een prima hulp voor de eerste stapjes, maar ook een voertuig met aangenaam rijcomfort! Met rugleuning, goed vast te pakken stuur met claxon, geheim vak onder de zitting en brede wielen.
quote:Sowieso zulke sitesOp dinsdag 26 oktober 2010 01:09 schreef Bomil het volgende:
Ik durf niet eens achter een proxy te registreren op "Partyflock" man.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 01:07 schreef Lysdexie het volgende:
http://partyflock.nl/user/552700/comments.html
quote:Komt gewoon van een militair.He kk debiel houd gwn je kk bek dicht joii Ga je pf aan maken en sow kk foto ofso nii eens van juo er op setthe en iederewen maar ff lopen uitsgelden kk sielepiet egt alszi k weet wii je ben en je teghe komt he meisje je gaat er egt aan
x kleine bolle smurf
quote:Het gaat hier verdomme om kinderspeelgoed, man.Het allernieuwste model!
Materiaal: stevige, milieuvriendelijke kunststof
De details
* het ergonomische veiligheidsstuur met claxon heeft een breed greepoppervlak
* de beensteun en de uitsparingen voor de knieën bieden ook voor grotere kinderen optimaal rijcomfort
* de fluisterbanden zijn standaard uitgevoerd met innovatieve velgen en wieldoppen
* met klein geheim vak onder de benzinedop
* met trekhaak aan voor- en achterkant met veiligheidsvergrendeling
quote:Hou opOp dinsdag 26 oktober 2010 01:10 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
[..]
Komt gewoon van een militair.
Wel een hete militair trouwens.
[ afbeelding ]
quote:Je kinderen geen optimaal rijcomfort en innovatieve velgen gunnenOp dinsdag 26 oktober 2010 01:11 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Het gaat hier verdomme om kinderspeelgoed, man.
quote:Trollface.: slaap zacht jongen.Nog meer plezier onder water! Deze watergliders glijden namelijk super ver onder water en breken keer na keer nieuwe duik-records.
quote:jullie allemaal ja¤ BaBy « ▲ ▼ 2 april 2007 22:16
Kimmiii n0uww m0et jj ff g0ed luistyeren
k geef stc helmaal nii de shuld allen mii zus was op duhr werk en toen belde adrie naah haar telefoon en tone wou ze mii spreken meah k was duhr nii en toen waz my zus thuiz en toen zii ze dat a3 had gebeld en toen belde ik haar terug en toen zii iik wr00m zgejj dta iok x cjikaa bne ofzo zeg ze nee ,, want dii kidne4rn van stc dii dagten dat en toen lulde k maah met hun mee en dii m0eder van a3 lult ook alleen maha mee want Zii wil dat haar dohter geen pro kreg dus lul nii
en alz k dii chjikka waz had k nou allang me profile verwijdert krijg lleen maah pro mee pik
quote:Ik vroeg me al af wat er duizenden kilometers onder de oceanen lagen, daar waar mensen niet bij kunnen.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:14 schreef Panzermaus het volgende:
[ afbeelding ]
'Onderwaterzwevers'
[..]
Trollface.: slaap zacht jongen.
quote:Onderwaterzwevers, je blijft bezig. Records verbreken en ondergeschoven continentale platen op de bodem van het plaatselijke zwembad ontdekken.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:16 schreef Bomil het volgende:
[..]
Ik vroeg me al af wat er duizenden kilometers onder de oceanen lagen, daar waar mensen niet bij kunnen.
Nu kan ik me er iets bij voorstellen
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 01:13 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Je kinderen geen optimaal rijcomfort en innovatieve velgen gunnen
Tevens welterusten Trollface.
quote:Vroeger speelde ik met barbie poppen, nu zijn deze dingen ín man. gewoon hard ín.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:18 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Onderwaterzwevers, je blijft bezig. Records verbreken en ondergeschoven continentale platen op de bodem van het plaatselijke zwembad ontdekken.
quote:Ben je een skater ofzo?Op dinsdag 26 oktober 2010 01:26 schreef -Datdus- het volgende:
Ik heb vandaag zo'n 2delig door een scharnier bijelkaargehouden skateboard ferm door onze schuifpui heen gemieterd.
quote:Dat waren de kinderboekenOp dinsdag 26 oktober 2010 01:25 schreef Panzermaus het volgende:
Volgens mij ligt dat 'Grote Verhalenboek Van Richard Scarry' hier nog ergens. Het stond vol met Rinus Rups, Razende Rudolf, Racebook Rikkie en allemaal van die katjes.
quote:ja, zie je niet hoe ruig mijn DC schoenen zijn?Op dinsdag 26 oktober 2010 01:27 schreef Bomil het volgende:
[..]
Ben je een skater ofzo? [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Die bananenwagen inderdaadOp dinsdag 26 oktober 2010 01:28 schreef Panzermaus het volgende:
Juist. Dit was het.![]()
Die aap in die bananenwagen. Die hondenpolitieman met die hondenkop.
quote:Ik heb het ook wel in het Nederlands op de televisie gezien.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:36 schreef Panzermaus het volgende:
YouTube staat helemaal vol met een Engelse TV serie die er blijkbaar was over die boeken. Ik ken alleen dat enorme verhalenboek herinneren, een halve vuist dik en elke twee pagina's vormden één scenario en alles. Linksbovenin stond een verhaaltje en de rest was allemaal plaatjes. Geweldig getekend.
quote:Zat Babar ook in die 'Busy World' dingen? Want dat was zegmaar een grote wereld met allemaal dieren en dingen die steeds terugkwamen.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:37 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ik heb het ook wel in het Nederlands op de televisie gezien.
Babar heb ik nog ergens op VHS in het Nederlands.
quote:Nee, Babar is een ander programma.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:39 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Zat Babar ook in die 'Busy World' dingen? Want dat was zegmaar een grote wereld met allemaal dieren en dingen die steeds terugkwamen.
quote:It tells of a young elephant called Babar who leaves the jungle, visits a big city, and returns to bring the benefits of civilization to his fellow elephants. Then he comes back and becomes king of the elephant kingdom.
quote:Uiteraard niet.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:42 schreef Skylark. het volgende:
Is het gebruik van de '' hier toegestaan?
quote:Klinkt tof, maar de Busy World was veelzijdiger denk ik. Hele groepen dieren die in een matriarchloze maatschappij elkaar hielpen. Als ik dat teruglees of die plaatjes weder zie, dan wordt ik gewoon even zorgeloos. Voor zover ik zorgen had dan.
quote:Ook leuk, maar voor de echte diepgang keek je naar Babar. Prachtig om te zien hoe Babar civilisatie naar zijn volk bracht en tegelijkertijd de barbaren buiten de poort moest zien te houden.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:43 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Klinkt tof, maar de Busy World was veelzijdiger denk ik. Hele groepen dieren die in een matriarchloze maatschappij elkaar hielpen. Als ik dat teruglees of die plaatjes weder zie, dan wordt ik gewoon even zorgeloos. Voor zover ik zorgen had dan.
http://www.youtube.com/re(...)rld+of+richard+scary
Die filmpjes geven de beste indruk, denk ik. Kan het boek niet vinden hier.
quote:Dit is de nachtserenade waar we allemaal iets serieuzer doenOp dinsdag 26 oktober 2010 01:46 schreef Skylark. het volgende:
En waarom bestaat deze nachtbagger niet uit 90% 'hallo' en 'doei', zoals het hoort? Veel commentaar van een nieuwkomer, ik weet het, maar ik heb de kritische blik van een buitenstaander.
quote:Gelukkig maar. Het is altijd even schrikken wat voor simpele retards er rondlopen.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:46 schreef Bomil het volgende:
[..]
Dit is de nachtserenade waar we allemaal iets serieuzer doen
quote:Toch zonde om te zien hoe onze maatschappij nooit zo is geworden zoals we het altijd zagen op de tv. De dromen die je vroeger had, maar tegenwoordig niet kunt naleven, het doet pijn af en toe dat besefOp dinsdag 26 oktober 2010 01:46 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ook leuk, maar voor de echte diepgang keek je naar Babar. Prachtig om te zien hoe Babar civilisatie naar zijn volk bracht en tegelijkertijd de barbaren buiten de poort moest zien te houden.
quote:Godverdomme. Mijn geloof in de mensheid, wat doe je?Op dinsdag 26 oktober 2010 01:07 schreef Lysdexie het volgende:
http://partyflock.nl/user/552700/comments.html
quote:Daarvoor is er DeLijst. Voor leuke, jonge FOK!sters is er geven.txt.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:47 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Gelukkig maar. Het is altijd even schrikken wat voor simpele retards er rondlopen.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 01:48 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Godverdomme. Mijn geloof in de mensheid, wat doe je?
quote:Wat.[Adriane heeft partyflock verwijderd!(K)] kk vp diit doe jij allemaaldoor jaw heb ik allemaal gezeik aan me kop meissjj als ik je zie op voetbal je gaat er egt aaan tssh mense op bellen en dan segge dat ik uth ben en dan diit ook noch jij gaat nu egt te veer jou met je verneukte kk vingers kk hoer
quote:Ik zou het fijn vinden als mijn zusje van geven.txt kan worden geschraptOp dinsdag 26 oktober 2010 01:48 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Daarvoor is er DeLijst. Voor leuke, jonge FOK!sters is er geven.txt.
quote:Dit is de nachtkwaliteit, begonnen met Eekhoornnachtserenades. Pantsermuis maakte een nachtbaggertopic die totaal niet leek op alle andere nachtbaggers, hij durfde te vernieuwen, hij durfde op een andere manier tegen de nachtbagger aan te kijken. Niet zo gek dus dat de normale nachtbaggeraars het topic niet konden vinden en naar de eerste de beste "nachtbagger #39q BIER EN TIETEN" liepen. Sinds het eekhoorn schisma is er nu dus en nachtbagger en een nachtkwaliteit.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:46 schreef Skylark. het volgende:
En waarom bestaat deze nachtbagger niet uit 90% 'hallo' en 'doei', zoals het hoort? Veel commentaar van een nieuwkomer, ik weet het, maar ik heb de kritische blik van een buitenstaander.
quote:Is het under the radar of gedogen de mods?Op dinsdag 26 oktober 2010 01:51 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Dit is de nachtkwaliteit, begonnen met Eekhoornnachtserenades. Pantsermuis maakte een nachtbaggertopic die totaal niet leek op alle andere nachtbaggers, hij durfde te vernieuwen, hij durfde op een andere manier tegen de nachtbagger aan te kijken. Niet zo gek dus dat de normale nachtbaggeraars het topic niet konden vinden en naar de eerste de beste "nachtbagger #39q BIER EN TIETEN" liepen. Sinds het eekhoorn schisma is er nu dus en nachtbagger en een nachtkwaliteit.
quote:Ik haat hem want hij won zo vaak van me.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:51 schreef Skylark. het volgende:
En waarom doen jullie alsof er ook maar een grotere baas is dan Brutus van Redcat.
quote:De pestkop van mn kinderjaren manOp dinsdag 26 oktober 2010 01:51 schreef Skylark. het volgende:
En waarom doen jullie alsof er ook maar een grotere baas is dan Brutus van Redcat.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 01:51 schreef Skylark. het volgende:
En waarom doen jullie alsof er ook maar een grotere baas is dan Brutus van Redcat.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 01:51 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ik haat hem want hij won zo vaak van me.
quote:Max de muis was pure kanker, Brutus was een opperbaas.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:52 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
De pestkop van mn kinderjaren man
quote:Hij ligt op de kamer hiernaast. Zo'n vierkant plastic doosje zit er in die doos. Ook iets met Topografie en zo'n doolhof met cactussen en deuren met woorden erop.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:52 schreef Bomil het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik had zo'n 4 in 1 pack ding, en maar kanker goed rekenen en winnen he dat spel.
Daarom ben ik succesvol geworden in de wiskunde, redcat
quote:Geen idee, 's ochtends gaat het net als alle andere topics dicht met als reden "bagger". Ik denk dat ze het wel prima vinden. De Eekhoornnachtserenade is volgens mij wel een hele week open geweest.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:51 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Is het under the radar of gedogen de mods?
quote:Haha, die had ik ookOp dinsdag 26 oktober 2010 01:52 schreef Bomil het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik had zo'n 4 in 1 pack ding, en maar kanker goed rekenen en winnen he dat spel.
Daarom ben ik succesvol geworden in de wiskunde, redcat
quote:Nog erger hier man, ik heb het later "weggegooid" omdat ik dacht dat het voor kinderen wasOp dinsdag 26 oktober 2010 01:55 schreef Penisbaard het volgende:
Al mijn spellen van Redcat en alles zijn ooit naar mijn nichtjes gegaan. Eeuwig zonde.
quote:Ik voel met je mee, mijn Abu aapje (van Aladin) is ooit verkocht door mijn moeder op koninginnedagOp dinsdag 26 oktober 2010 01:55 schreef Penisbaard het volgende:
Al mijn spellen van Redcat en alles zijn ooit naar mijn nichtjes gegaan. Eeuwig zonde.
quote:Hahaha dat is balen man, verkoop je moeders spullen. Dat zal d'r wel leren danOp dinsdag 26 oktober 2010 01:56 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Ik voel met je mee, mijn Abu aapje (van Aladin) is ooit verkocht door mijn moeder op koninginnedag! VOOR ÉÉN GULDEN.
quote:Jaaa deze deed ik ook heel vaak, samen met die ene vis spel. Ben de naam even kwijtOp dinsdag 26 oktober 2010 01:58 schreef Lysdexie het volgende:
Ik deed altijd Pyama Sam![]()
[ afbeelding ]
quote:Hahahaha mijne heb ik nog in de schuur staan alles geroest nu enzo, maar mijn gevoelens voor de step nog hard intact.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:59 schreef Penisbaard het volgende:
Tevens mijn step. Mijn stem verdomme. Weggegeven, want ja, steppen is stom. Eeuwige spijt.
quote:Zo'n aluminium stepje die iedereen had?Op dinsdag 26 oktober 2010 01:59 schreef Penisbaard het volgende:
Tevens mijn step. Mijn stem verdomme. Weggegeven, want ja, steppen is stom. Eeuwige spijt.
quote:Ook helemaal stuk gespeeld. Samen met mn vader op zolder rayman spelen op de pc, wat een mooie herinneringen manOp dinsdag 26 oktober 2010 01:59 schreef Desunoto het volgende:
Ik heb het ook nog steeds ergens liggen. Samen met...
[ afbeelding ]
Bazenspel.
quote:Ja, zo'n kleine. Mijn diabolo heb ik nog wel ergens liggen. Ooit op een verjaardag gekregen, na een week nooit meer gebruikt.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:59 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Zo'n aluminium stepje die iedereen had?Die heb ik nog, samen met m'n diabolo.
quote:Wat deed je nog meer samen met je vader?Op dinsdag 26 oktober 2010 02:00 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ook helemaal stuk gespeeld. Samen met mn vader op zolder rayman spelen op de pc, wat een mooie herinneringen man
quote:Klopt, maar je moest er gewoon hebben. Net als een jojo met lichtjes. Maar dat hield ik een maand vol.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:01 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ja, zo'n kleine. Mijn diabolo heb ik nog wel ergens liggen. Ooit op een verjaardag gekregen, na een week nooit meer gebruikt.
quote:Rayman 1 met die mug man, die mug met zijn dikke klootogen waar je op moest slaan tot hij dood was. En daarna kon je er op vliegen.Op dinsdag 26 oktober 2010 01:59 schreef Desunoto het volgende:
Ik heb het ook nog steeds ergens liggen. Samen met...
[ afbeelding ]
Bazenspel.
quote:Rösti eten tijdens het rayman spelen, modelautotjes in elkaar zetten, legoën, het gebruikelijkeOp dinsdag 26 oktober 2010 02:02 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Wat deed je nog meer samen met je vader?
quote:Goedennacht manOp dinsdag 26 oktober 2010 02:05 schreef Skylark. het volgende:
Het beste van het beste was natuurlijk een automat. En met die mededeling ga ik slapen, wat een knaller. De groetjes.
quote:Trusten gozerOp dinsdag 26 oktober 2010 02:05 schreef Skylark. het volgende:
Het beste van het beste was natuurlijk een automat. En met die mededeling ga ik slapen, wat een knaller. De groetjes.
quote:En dat je die kleine poppetjes wegsloeg en dat hun ogen even bleven hangen.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:03 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Rayman 1 met die mug man, die mug met zijn dikke klootogen waar je op moest slaan tot hij dood was. En daarna kon je er op vliegen.
quote:Ja!Op dinsdag 26 oktober 2010 02:10 schreef Panzermaus het volgende:
Wij hadden ook zo'n racebaan die je aansloot op het stopcontact en dan kon je rijden, en loopings maken, maar dat ding viel altijd uit elkaar omdat er teveel spanning op de bochtenstukken stond en alles. En die auto's vlogen er altijd af. En er was zo'n X splitsing waarbij ze van baan wisselden.
quote:OjaOp dinsdag 26 oktober 2010 02:10 schreef Panzermaus het volgende:
Wij hadden ook zo'n racebaan die je aansloot op het stopcontact en dan kon je rijden, en loopings maken, maar dat ding viel altijd uit elkaar omdat er teveel spanning op de bochtenstukken stond en alles. En die auto's vlogen er altijd af. En er was zo'n X splitsing waarbij ze van baan wisselden.
quote:Hier file's man, file's van hele dagen.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:11 schreef Bomil het volgende:
automat sowieso, elke keer met mijn auto naar de ziekenhuis rijden omdat ik steeds gewond raakte man.
quote:In de bocht moet je altijd even stoppen met gasgeven manOp dinsdag 26 oktober 2010 02:10 schreef Panzermaus het volgende:
Wij hadden ook zo'n racebaan die je aansloot op het stopcontact en dan kon je rijden, en loopings maken, maar dat ding viel altijd uit elkaar omdat er teveel spanning op de bochtenstukken stond en alles. En die auto's vlogen er altijd af. En er was zo'n X splitsing waarbij ze van baan wisselden.
quote:Dat niet. Wel hordes Duplo, van die oversized Lego. En dan met zo'n treinenset met vier batterijen erin en dan reed dat ding vanzelf als je erop drukte. Ik had daar ooit een hele installatie van gebouwd met elastieken en alles zodat je als je op zo'n blok duwde die trein aanging en begon te rijden. Maar hij werd dan tegengehouden door een ander blokje zodat hij vaart ging maken, en dan drukje je op blok twee en dan schoot hij los. Met stations en alles.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:11 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ja!Die had ook echt iedereen. Had je ook zo'n houten treinbaan met houten treintjes erop?
quote:Inderdaad, wat een amateur.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:12 schreef Bomil het volgende:
[..]
In de bocht moet je altijd even stoppen met gasgeven man
quote:Ziet er vet uit.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:15 schreef Panzermaus het volgende:
[ afbeelding ]
Zoiets was het, maar dan een locomotief.
Het reed vanzelf.
quote:Is de lol er dan niet van af?Op dinsdag 26 oktober 2010 02:15 schreef Panzermaus het volgende:
[ afbeelding ]
Zoiets was het, maar dan een locomotief.
Het reed vanzelf.
quote:Je kon zelf het spoor bouwen en het station, en bruggetjes, en dingen in de laadruimtes van de trein doen en dan van station naar station rijden. Met van die plastic dingetjes die je op de rails legde. Als de trein eroverheen reed, dan klikten die erin en stopte hij, pauzeerde hij, keerde hij om of maakte hij een geluid.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:16 schreef Bomil het volgende:
[..]
Is de lol er dan niet van af?
als kind ben je toch een doen-er in plaats van een observator, mij denkt.
quote:Oja dieOp dinsdag 26 oktober 2010 02:17 schreef Verbodsbord het volgende:
[ afbeelding ]
Wie had er zo'n ding thuis?
quote:Straatspeeldag alles.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:17 schreef Verbodsbord het volgende:
[ afbeelding ]
Wie had er zo'n ding thuis?
quote:Dat werkte voor geen meter inderdaad. Zat vaker met die magneetjes te spelen dan wat dan ook.
quote:Dames en Gentlemens, volgens mij heb ik wat gemistOp dinsdag 26 oktober 2010 02:17 schreef Verbodsbord het volgende:
[ afbeelding ]
Wie had er zo'n ding thuis?
quote:Deze dingen herinner ik me ook nog, alleen weet ik niet meer wat ik ermee deedOp dinsdag 26 oktober 2010 02:20 schreef Penisbaard het volgende:
[ afbeelding ]
Bazenschelp. In de ene helft water en in de andere helft zand. Moederneukende zandvlakte en meer bij je deur.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 02:23 schreef Desunoto het volgende:
Hadden jullie ook een Super Soaker XP 105?
quote:Ik moest lachenOp dinsdag 26 oktober 2010 02:23 schreef Penisbaard het volgende:
Ik had ook een heel irritant buurtkind die altijd wilde spelen terwijl ik daar helemaal niet op zat te wachtenHij had het altijd over de Mini Playback Show
Fucking altijd. Nooit eens ergens anders over.
quote:Ik weet nog dat ik als kind van die keigrote waterOp dinsdag 26 oktober 2010 02:24 schreef Lysdexie het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze had mijn kameraadje altijd. Daar ging ik altijd graag heen
quote:Degenen met de grootste Super Soakers hadden het meest te compenseren natuurlijk.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:24 schreef Lysdexie het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze had mijn kameraadje altijd. Daar ging ik altijd graag heen
quote:Hier in de straat was er zo'n kereltje die het had over dat zijn oom een verboden SuperSoaker uit Duitsland had waarmee je glas kapot kon schieten. Ik zou moorden om dat ding te hebben, met mijn kleine kinderhandjes zou ik complete volksbuurten uitroeien om dat ding in mijn bezit te krijgen.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:24 schreef Lysdexie het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze had mijn kameraadje altijd. Daar ging ik altijd graag heen
quote:Euro's nog wel!Op dinsdag 26 oktober 2010 02:26 schreef Bomil het volgende:
[..]
Ik weet nog dat ik als kind van die keigrote waterpistolenmachineguns zag in de winkel. Ze waren toen 15 euro ofzo, en dat vond ik toen ontiegelijk duur natuurlijk.
Kleine kinderen kun je zo snel blij maken. even niet doordenken, ik bedoel het goed.
quote:Hahahaha, ik tekende de pijlen altijd door de hele moederneuking straat, in gangetjes door en alles manOp dinsdag 26 oktober 2010 02:26 schreef Penisbaard het volgende:
Tevens peilen op de straat stoepkrijten die richting de berm wijzen en hopen dat automobilisten de peil volgen.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 02:27 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Hier in de straat was er zo'n kereltje die het had over dat zijn oom een verboden SuperSoaker uit Duitsland had waarmee je glas kapot kon schieten. Ik zou moorden om dat ding te hebben, met mijn kleine kinderhandjes zou ik complete volksbuurten uitroeien om dat ding in mijn bezit te krijgen.
quote:Tegenwoordig zie je dat niet meer. Waar is het stoepkrijt gebleven?Op dinsdag 26 oktober 2010 02:26 schreef Penisbaard het volgende:
Tevens peilen op de straat stoepkrijten die richting de berm wijzen en hopen dat automobilisten de peil volgen.
quote:Hihi stoepkrijt kun je ook van de weg af blazen, het ligt er gewoon los opOp dinsdag 26 oktober 2010 02:28 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Tegenwoordig zie je dat niet meer. Waar is het stoepkrijt gebleven?
quote:Kinderen en hun sterke verhalenOp dinsdag 26 oktober 2010 02:27 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Hier in de straat was er zo'n kereltje die het had over dat zijn oom een verboden SuperSoaker uit Duitsland had waarmee je glas kapot kon schieten. Ik zou moorden om dat ding te hebben, met mijn kleine kinderhandjes zou ik complete volksbuurten uitroeien om dat ding in mijn bezit te krijgen.
quote:Het jongetje bij mij op de hoek zijn vader was "de baas van de politie".Op dinsdag 26 oktober 2010 02:30 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Kinderen en hun sterke verhalenEn maar geloven, en maar geloven.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 02:31 schreef Panzermaus het volgende:
En huttenbouwen in het bos dan. Vuur stoken. Nieuwe delen van het bos verkennen en er namen aan geven.
quote:Iedereen met politie als vader moest je niet mee fuckenOp dinsdag 26 oktober 2010 02:32 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Het jongetje bij mij op de hoek zijn vader was "de baas van de politie".
quote:"kan hij hier oefenen! fijn he!"Op dinsdag 26 oktober 2010 02:33 schreef JanPiraat het volgende:
fikkie stoken en dan een boze buurvrouw die tof komt doen omdat haar man vrijwillige brandweer is
quote:Had perongelijk een struik in de fik gezet dat zich uitbreidde, en maar trappen tegen dat ding en maar trappen. Het wilde niet uitgaan, kwam zo'n chagrijnige vrouw naar buiten:"IK BEL DE POLITIE" schijten in mijn broek jongenOp dinsdag 26 oktober 2010 02:33 schreef JanPiraat het volgende:
fikkie stoken en dan een boze buurvrouw die tof komt doen omdat haar man vrijwillige brandweer is
quote:Wij hadden een zomerhuisje met een heel stuk bos erachter. In dat bos heb ik toen zelf een compleet pad gemaakt en een boshut aan het einde. Er staat zelfs een kerkhof waar mijn cavia begraven ligt, incluis houten grafzerk. Ik had er zelfs een hele kaart en alles voor gemaakt incluis namen voor gebieden. Er was een heel gebied met allemaal bramenstruiken een heel gebied waar gewoon een klein open grasveldje midden in het bos zat, alles. Als ik terugdenk aan die tijd worden mijn ogen zelfs een beetje waterig. Nooit meer terug man, nooit meer terug. Ik weet zeker dat mijn pad, mijn gebied nu in het bezit is van een lul die het laat verwaarlozen.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:31 schreef Panzermaus het volgende:
En huttenbouwen in het bos dan. Vuur stoken. Nieuwe delen van het bos verkennen en er namen aan geven.
quote:BaasOp dinsdag 26 oktober 2010 02:35 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Wij hadden een zomerhuisje met een heel stuk bos erachter. In dat bos heb ik toen zelf een compleet pad gemaakt en een boshut aan het einde. Er staat zelfs een kerkhof waar mijn cavia begraven ligt, incluis houten grafzerk. Ik had er zelf een hele kaart en alles voor gemaakt incluis namen voor gebieden. Er was een heel gebied met allemaal bramenstruiken een heel gebied waar gewoon een klein open grasveldje midden in het bos zat, alles. Als ik terugdenk aan die tijd worden mijn ogen zelfs een beetje waterig. Nooit meer terug man, nooit meer terug. Ik weet zeker dat mijn pad, mijn gebied nu in het bezit is van een lul die het laat verwaarlozen.
quote:Hard dit, dingen waar je echt lang aan gewerkt had kan je maar moeilijk afscheid van nemen en zullen je altijd bijblijven.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:35 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Wij hadden een zomerhuisje met een heel stuk bos erachter. In dat bos heb ik toen zelf een compleet pad gemaakt en een boshut aan het einde. Er staat zelfs een kerkhof waar mijn cavia begraven ligt, incluis houten grafzerk. Ik had er zelf een hele kaart en alles voor gemaakt incluis namen voor gebieden. Er was een heel gebied met allemaal bramenstruiken een heel gebied waar gewoon een klein open grasveldje midden in het bos zat, alles. Als ik terugdenk aan die tijd worden mijn ogen zelfs een beetje waterig. Nooit meer terug man, nooit meer terug. Ik weet zeker dat mijn pad, mijn gebied nu in het bezit is van een lul die het laat verwaarlozen.
quote:Gewoon man, zomerhuisje toen verkocht omdat we er toch niet meer waren en alles. Ik stoer ja doen we zeggen, maar ondertussen. Het was gewoon afscheid nemen van mijn jeugd man. Alles was daar godverdomme. Een klein meertje waar bijna niemand kwam, grasvelden, bossen, zandvlaktes, zelfs een stukje heide.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:37 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Hard dit, dingen waar je echt lang aan gewerkt had kan je maar moeilijk afscheid van nemen en zullen je altijd bijblijven.
Die hele huttenbouwerij, het was een kuil van vier bij vier meter in het bos met plastic vuilniszakken, takken erover heen, daken, houten kistjes met drop erin. Een vuurkuil met een ijzeren rooster van iemand zijn zolder. En dan klei uit die rivier (zie post terug) halen en er potten van bakken.
In die hut zitten met elkaar in de sneeuw. In de zomer. Wel tot acht uur 's avonds. Herten spotten. Alles.
quote:Het is nog kutter als je alle plekken waar je vroeger speelde, in de bosjes enzo, waar je hutten bouwde, nu terug ziet. De helft van mijn vroegere speelterrein is tegenwoordig volgebouwtOp dinsdag 26 oktober 2010 02:41 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Gewoon man, zomerhuisje toen verkocht omdat we er toch niet meer waren en alles. Ik stoer ja doen we zeggen, maar ondertussen. Het was gewoon afscheid nemen van mijn jeugd man. Alles was daar godverdomme. Een klein meertje waar bijna niemand kwam, grasvelden, bossen, zandvlaktes, zelfs een stukje heide.
Harde hut trouwens, in de grond gegraven en alles. Hier waren het gewoon allemaal takken tegen een boom aan.
quote:Kleiner inderdaad. Als kind leek alles zo groot en onbekend.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:44 schreef Panzermaus het volgende:
Wat ook raar is, is plekken terugzien waar je jaren geleden geweest bent als kind. Ik ben toen ik 9 was ofzo naar Portugal (Algarve) geweest met ouders + broertje + zusje. Acht jaar later ofzo zijn we weer naar Portugal geweest, en ook nog even naar dat park + strand en alles geweest. Alles ziet er zoveel kleiner uit dan, maar de meeste dingen waren er nog steeds.
quote:Toepasselijk, die 'Meer...' button rechtsbovenin. En waar was dit, man.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:46 schreef Penisbaard het volgende:
[ afbeelding ]
Dat meer man. Gewoon een heel fucking meer en niemand wist er vanaf. Ik ben ook heel vaak dat bos gaan verkennen, kon er zelfs verdwalen, alles was zo groot en onbekend, complete ontdekkingsreizen. Nu stelt het niets meer voor en ben je er zo doorheen.
quote:Zuidlaren. Tevens bekend van mijn "Het onweerde kensershard en ik stond met blote voeten in de Drentse Aa waarna ik door een soort moeras moest lopen om in veiligheid te komen" verhaal.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:48 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Toepasselijk, die 'Meer...' button rechtsbovenin. En waar was dit, man.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 02:50 schreef JanPiraat het volgende:
Ik herinner me nog wel dat ik met 2 jongentjes naar huis liep vroeger in de basisschool.. laten we ze M en J noemen..
M kreeg altijd ruzie met J waarop M keihard wegrende waarna we hem 2 minuten later in een grote container vol met stoeptegels in een hoekje huilend vonden.
Daarna praatten we M er weer uit en gingen we naar zijn huis waar we moederneuking duckhunt op de SNES gingen spelen met pistooltjes
quote:Zuidlaren.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:51 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Zuidlaren. Tevens bekend van mijn "Het onweerde kensershard en ik stond met blote voeten in de Drentse Aa waarna ik door een soort moeras moest lopen om in veiligheid te komen" verhaal.
Ik heb de sleutel van het huisje nog steeds trouwensAls hetzelfde huisje er nog staat kan ik er zo inbreken.
quote:Bazendorp. Bazenrivier.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:52 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Zuidlaren.
Drentsche Aa.
En inbreken zou wel een streek zijn, als ik dat 's avonds zou doen zou ik helemaal sentimenteel worden en alles.
quote:Ik was vorige week nog naar de Zuidlaardernacht geweest en het was weer tof.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:54 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Bazendorp. Bazenrivier.
Ik heb er wel eens aan zitten denken, 1,5 uur fietsen en ik ben er. Bij dat meertje ben ik nog wel vaak genoeg geweest.
quote:Dennenoord. Dikke Bertha.Op dinsdag 26 oktober 2010 02:59 schreef Penisbaard het volgende:
Er zit daar in Zuidlaren ook zo'n gesticht trouwens, hilarische figuren. In het dorp lopen al die figuren ook rond. Met hun hoofd tegen bomen slaan alles.
quote:Ja, dat ja. Echt zo'n gesticht die je alleen in films ziet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |