abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_87353737


Hier wat handige sites:
Haakpatronen poppen en knuffels
Hobbydoos.nl - Haken
HobbyGigant.nl
Stitch Diva's Crochet Tutorial (Engelstalig, met foto's )
Jessica Tromp - Haaksteken en hun symbolen pagina 1
Jessica Tromp - Haaksteken en hun symbolen pagina 2
Amigurumi leren haken (incl. linkjes naar deel 2 en 3)
Handige tips om (bijna onzichtbaar) te meerderen en minderen
Haaknaalden
Hier kun je je werk bijhouden
Bloemen haken
Zpagetti bollen kun je hier vinden
Ravelry, een grote Engelstalige handwerkcommunity. Er is zelfs een FOK!groep!
Gratis Nederlandse patronen
Heuse blogpost over onze eigen Wampi aan het haken in de trein!
Voor een indicatie van de gemiddelde afmetingen van babyvoetjes, kom maar op met de slofjes!



Vorige delen:
01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06 - 07 - 08 - 09 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 -
25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 -33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44


Heb je de laatste post in het topic? Open dan even een nieuw deel. De openingspost vindt je hier.

De laatst geshowde haaksels:



De naakte zeehond van Lyssa



Gijsje en sjaal :9



Een echte Ladymuts!



De draak die nog niet kan vliegen

[ Bericht 96% gewijzigd door Inu op 09-10-2010 20:55:34 ]
pi_87354254
Veel plezier iedereen! :)
pi_87356401
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 13:06 schreef _Arual_ het volgende:
Veel plezier iedereen! :)
Wat _Arual_ zegt!
pi_87358817
have fun!
pi_87359645
en was het leuk ??
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zaterdag 9 oktober 2010 @ 19:00:44 #6
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_87362078
:W vandaag geel garen opgehaald voor t hart van de ochideeblaadjes
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_87363425
hmm,, is het moeilijker om te beginnen met katoen of met wol? Ik heb namelijk tot nu toe steeds katoen geprobeerd, met als resultaat dat er na 3 steken een ondefiniëerbare knoop in zit omdat het niet goed langs elkaar wil glijden, ik de vorm uit elkaar trek als ik de haak erdoorheen probeer te steken ( waar alles veel te strak voor zit etc). Net met wol heb ik een heel vingerhoedje kunnen maken ( was niet echt de bedoeling, maargoed). Doen jullie het altijd met katoen of met wol?
pi_87364038
Ik denk dat het heel persoonlijk is, ik zou niet weten waar ik mee begonnen ben. Op dit moment maakt het me niet echt uit, katoen heeft in het begin (denk ik) als voordeel dat het een wat massievere draad heeft waardoor je de naald niet zo gauw door de draad heen steekt. Als je de naald er niet door krijgt haak je in ieder geval te strak.
pi_87364414
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 20:08 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik denk dat het heel persoonlijk is, ik zou niet weten waar ik mee begonnen ben. Op dit moment maakt het me niet echt uit, katoen heeft in het begin (denk ik) als voordeel dat het een wat massievere draad heeft waardoor je de naald niet zo gauw door de draad heen steekt. Als je de naald er niet door krijgt haak je in ieder geval te strak.
ja, maar als ik losser ga haken, dan wordt het allemaal zo ongelijk! het is zo onwijs moeilijk om daar de balans in te vinden. Beetje depri aan het raken, een hele middag aan het proberen en na 4x is het gewoon weer een giantische (lelijke) knoop. Als het nou nog mooie kunstzinnige knopen waren :')
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zaterdag 9 oktober 2010 @ 20:30:43 #10
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_87364659
En een goedkoop wibra wolletje, kirsten? Daar ben ik mee mee begonnen. Hoewel ik katoen nu fijner vind
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 20:35:09 #11
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_87364767
Kirsten - beauty is in the eye of the beholder dus om te beginnen definieer je het als een "mooie kunstzinnige knoop".

Ik wou dat je hier in de buurt woonde dan sprong ik meteen in de auto om je uit je depri te halen. Zelf heb ik altijd met katoen gehaakt. Ik denk dat dat makkelijker is omdat katoen minder elastisch is dan wol. Maar ik heb met wol alleen gebreid dus kan niet vergelijken. Houd goede moed, ik weet zeker dat als onze ervaren meeters weer boven water komen dat iemand je verder wil en kan helpen.
pi_87364898
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 20:21 schreef kirsten. het volgende:

[..]

ja, maar als ik losser ga haken, dan wordt het allemaal zo ongelijk! het is zo onwijs moeilijk om daar de balans in te vinden.
Met wat voor steek ben je bezig? (en ben je met een project bezig of "zomaar" aan het haken?)
pi_87364912
Ben heel benieuwd hoe de meet was! Balen dat ik niet kon, maar er volgen er vast meer.

Ik ben gek van orchideeen, dus ben erg benieuwd waar je het patroon vandaan hebt Ynske. Lijkt me erg leuk om een gehaakte orchidee te maken.
pi_87364985
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 20:35 schreef caroline88 het volgende:
Kirsten - beauty is in the eye of the beholder dus om te beginnen definieer je het als een "mooie kunstzinnige knoop".

Ik wou dat je hier in de buurt woonde dan sprong ik meteen in de auto om je uit je depIri te halen. Zelf heb ik altijd met katoen gehaakt. Ik denk dat dat makkelijker is omdat katoen minder elastisch is dan wol. Maar ik heb met wol alleen gebreid dus kan niet vergelijken. Houd goede moed, ik weet zeker dat als onze ervaren meeters weer boven water komen dat iemand je verder wil en kan helpen.
Haha ja Stockholm is net íets te ver daarvoor :P Ik ben maar even verder gegaan aan m'n sjaal, dat is een recht toe recht aan normaal brei-werkje, dat kan ik in ieder geval ( en in een redelijk tempo). Hier hebben ze (of ik heb het in ieder geval nog niet gevonden) dus geen goedkope wolzaakjes, alles is best duur en met weet ik veel lama-konthaar of grizzlybeer neushaar erin verwerkt, dus dat drijft de prijs lekker op. Omdat katoen inderdaad minder elastisch is, kan ik steeds óf m'n steken niet meer terugvinden óf ze er vervolgens niet doorheen krijgen :P

Ik ga het morgen maar weer proberen, nieuwe dag, nieuwe moed.
pi_87365041
Met welke naald haak je?

Anitra is hieronder veel vollediger.
pi_87365047
Kirsten ik ben begonnen met katoen omdat dat gladder is en duidelijker te zien is. Wat de anderen al zeggen, als je de naald er niet door krijgt is het te strak. Lukt het niet om losser te haken dan is een dikkere naald of dunner draad een optie.
pi_87365070
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 20:39 schreef _Ophelia_ het volgende:

[..]



Met wat voor steek ben je bezig? (en ben je met een project bezig of "zomaar" aan het haken?)
ik ben zomaar wat aan het haken. Ik probeerde net een magic circle te maken, omdat ik ergens een patroon voor eieren zag en dat leek me wel leuk. Alleen na de 1e ronde, als ze hem dicht hebben getrokken, gaan ze (ik denk) double crochet doen. En daar gaat het eigelijk mis, want dan wordt het dus een ondefiniëerbare knoop en kan ik de volgende lus niet meer vinden :p, Maar met wol ging het wel iets beter dan met katoen vooralsnog.

Maar ik heb hetzelfde probleem als ik gewoon een lapje probeer te haken met single crochets, dan wordt het ook maar een vage bende. Gelukkig is er hier in de flat iemand die heel goed kan handwerken, dus die zou als ze tijd heeft me morgenavond het e.e.a. voordoen zodat ik misschien erachter kom waar ik iets fout doe. Het zal namelijk wel iets heel simpels fundamenteels zijn, maarja als dat misgaat gaat alles mis natuurlijk :P
pi_87365083
En lichtgekleurde katoen is trouwens het beste om te gebruiken als je de steken moeilijk te onderscheiden vindt.
pi_87365128
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 20:45 schreef kirsten. het volgende:

[..]

ik ben zomaar wat aan het haken. Ik probeerde net een magic circle te maken, omdat ik ergens een patroon voor eieren zag en dat leek me wel leuk. Alleen na de 1e ronde, als ze hem dicht hebben getrokken, gaan ze (ik denk) double crochet doen. En daar gaat het eigelijk mis, want dan wordt het dus een ondefiniëerbare knoop en kan ik de volgende lus niet meer vinden :p, Maar met wol ging het wel iets beter dan met katoen vooralsnog.

Laat die magic circle even zitten tot je de rest een beetje onder de knie hebt, je kunt ook een rondje maken van drie lossen met een halve vaste, dat maakt het iets overzichtelijker.

Heb je een linkje naar het patroon waar je mee bezig bent?
pi_87365206
Ben ik de eerste van de meet om te posten?

Het was erg leuk dames! Dank jullie wel voor al het lekkers en de gezelligheid. Altijd grappig als je mensen ziet waar je al langer mee kletst, al werd ik volgens mij wel herkend nav mn foto's.

Gijsje is O+ Trui-kinderen zijn ook dropjes! Ik ben blij dat ik YPPY heb kunnen helpen met haar catanialijstje *O* En Yachiru bedankt voor de gezellige autorit! (en de superleuke sleutelhanger!) Trui, eggy gaat van de week op de post ;) Spiegelei, ik heb de Zeeuwse bolussen mee naar huis genomen :9 En StefanieV bedankt voor de heeeeerlijke Belgische pralines! :9~

Uiteindelijk alleen de oortjes van Manuel gehaakt _O-

[ Bericht 6% gewijzigd door Lyssa op 09-10-2010 20:57:07 ]
pi_87365598
http://bittersweetblog.wordpress.com/2007/08/14/bake-me-a-cake/ dit is mijn voorlopige goal ( een vriendin is helemaal waus van cupcakes en dit is dan een leuk presentje). Maar waarom ik met die magic circle was begonnen was dit, en dan even beginnend met de gewone hele eieren, niet die kapotte:
http://bittersweetblog.wordpress.com/2007/06/09/one-bad-egg/

Ik heb het patroon verder niet gevolgd, ik dacht laat ik eerst maar eens leren hoe ik in een rondje moet haken ( want ik deed alleen maar lapjes)
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 21:07:49 #22
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_87365675
Och ja Stockholm, sorry was ik even vergeten :@
Ik heb een paar haakwerkjes op mijn naam maar er zaten geen cirkeltjes bij. Hopelijk kan de Zweedse haakdame je verder helpen.
Wat wol betreft zou ik eens wat online winkeltjes afstruinen, dat is al gauw goedkoper dan het peperdure Zweden!

Ja Lyssa je bent de eerste, fijn dat je het leuk heb gehad en dat je veilig thuis bent gekomen.
pi_87365786
Ook de cupcakes kun je haken zonder magic circle. Ik denk dat het niet zoveel uitmaakt of je met een ei of gelijk met een cupcake begint. Eerder heb je het over "double crochet" na het dichttrekken van de circle, ik zie alleen maar vasten in het patroon.
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 21:13:24 #24
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_87365824
ik vond 't ook gezellig meiden. de kinderen vonden 't ook leuk om julllie nog even te zien, vooral omdat niet iedereen zat te haken, aldus zoonlief. :)
in de haak.
pi_87365865
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 21:11 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ook de cupcakes kun je haken zonder magic circle. Ik denk dat het niet zoveel uitmaakt of je met een ei of gelijk met een cupcake begint. Eerder heb je het over "double crochet" na het dichttrekken van de circle, ik zie alleen maar vasten in het patroon.
Sorry, ik was niet helemaal duidelijk. Ik heb niet het patroon van de eieren gevolgd, maar een random tutorial op youtube over een magic circle. Dat patroon van de eitjes was vooral om te laten zien waar ik naartoe wil werken :P
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 21:17:36 #26
38674 Spiegelei
sunny side up!
pi_87365904
hoi hoi, ik ben ook weer thuis en ik zag dat ik op de carpoolplaats het vorige topic had dichtgegooid, bedankt Inu dat je een nieuw topic (DE topic dus ....) hebt geopend!

Twas heel gezellig, met veel lekkers, alleen zelf niet gehaakt, tja dan moet ik toch te veel opletten.

Stefanie: nogmaals bedankt voor de rit!
klerkje
pi_87365922
Maar nu er toch lekker veel mensen online zijn, kan iemand me helpen met het interpreteren van het patroon?
With white worsted weight yarn and an E hook, sc6 in circle
Sc1, sc twice into next stitch* around (9)
Sc around
Sc2, sc twice into next stitch* around (12)
Sc3, sc twice into next stitch* around (15)
Sc around
Sc4, sc twice into next stitch* around (18)
Sc5, sc twice into next stitch* around (21)
Sc around for 3 rounds
Sc5, sc2tog* around (18)
Sc1, sc2tog* around (12)
Sc around
-Embroider and stuff firmly-
Sc2tog* around (6)

Sc is Single crochet, maar wat bedoelen ze met Sc1, Sc twice into next stitch? Moet je dan omstebeurt in 1 steek 1x Sc doen, en in de volgende steek 2x Sc? en hoe bedoelen ze dan Sc3 Sc twice around into next stitch, is dat dan 3 sc in 1 steek en in de volgende 2 en dan weer 3 in de volgende steek en weer 2 in die daarna? Ik kan me niet voorstellen dat dat de bedoeling is. en soms staat er ook tog achter, wat houdt dan dan in?

En dan nog 1 vraag, wat is een E hook? Ik zie namelijk ook wel eens F hook staan.

ik spam wel weer lekker dit topic vol he :*
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 21:20:13 #28
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_87365968
kirsten, misschien zijn dit engelse double crochets, dus vasten. en de eerste ronde na zo'n begincirkel is vaak heel lastig inderdaad. je kunt ook een beginring maken van een paar lossen die je aan elkaar vastmaakt met 1 halve vaste, en dan die eerste ronde een aantal vasten IN de cirkel haken, dus telkens door hetzelfde centrale gat. en dan ga je daarna de meerdering doen die wordt aangegeven in 't patroon.

voor dit patroon moet je beginnen met 6 vasten in de ring, en daarna in elke 2e vaste uit die eerste rij twee vasten maken, zodat je na de 2e toer 9 steken hebt in totaal. kijk goed naar de v-tjes waar je onderdoor moet.

de 3e toer is dan 1 vaste in elke onderliggende vaste, dus gewoon overal 1 steek in, waardoor je aan 't eind van die toer nog steeds 9 steken hebt als 't goed is. (heb je een stekenmarkeerder oid? anders is 't handig om een draadje door je haakwerk te steken op de plaats waar je een toer begint, zodat je makkelijker weet waar je weer met de volgende toer moet beginnen.)

4e toer: 2 gewone vasten, en in de 3e maak je er weer 2 in dezelfde steek. herhalen tot je weer rond bent, dan heb je er 3 bijgemaakt dus 12 steken in totaal.

5e toer: gewoon rond haken, in elke onderliggende steek 1 vaste.

6e toer: 3 gewone vasten, en in elke 4e steek maak je er weer 2 in dezelfde steek, herhaal dit tot je weer helemaal rond bent (15 steken in totaal)

etc, volg goed wat er staat in 't patroon.

die letters zijn amerikaanse aanduidingen voor haaknaaldmaten, dat doet er voor het patroon niet zoveel toe. kies een naalddikte die goed past bij het garen dat jij gebruikt.

[ Bericht 18% gewijzigd door trui op 09-10-2010 21:34:23 ]
in de haak.
pi_87366013
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 21:18 schreef kirsten. het volgende:
Maar nu er toch lekker veel mensen online zijn, kan iemand me helpen met het interpreteren van het patroon?
With white worsted weight yarn and an E hook, sc6 in circle
Sc1, sc twice into next stitch* around (9)
Sc around
Sc2, sc twice into next stitch* around (12)
Sc3, sc twice into next stitch* around (15)
Sc around
Sc4, sc twice into next stitch* around (18)
Sc5, sc twice into next stitch* around (21)
Sc around for 3 rounds
Sc5, sc2tog* around (18)
Sc1, sc2tog* around (12)
Sc around
-Embroider and stuff firmly-
Sc2tog* around (6)

Sc is Single crochet, maar wat bedoelen ze met Sc1, Sc twice into next stitch? Moet je dan omstebeurt in 1 steek 1x Sc doen, en in de volgende steek 2x Sc?
Inderdaad, in de ene steek één vaste en in de volgende twee vasten, en dat herhaal je.
quote:
en hoe bedoelen ze dan Sc3 Sc twice around into next stitch, is dat dan 3 sc in 1 steek en in de volgende 2 en dan weer 3 in de volgende steek en weer 2 in die daarna? Ik kan me niet voorstellen dat dat de bedoeling is :p
Daarmee bedoelen ze één vaste in de volgende drie steken en twee in de vierde.
pi_87366055
Het was heel leuk *O*

Ik ben alleen via Breukelen en Hilversum terug gereden met die vreemde Tomtom van mij :')
pi_87366082
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 21:18 schreef kirsten. het volgende:


En dan nog 1 vraag, wat is een E hook? Ik zie namelijk ook wel eens F hook staan.

Dat is een Amerikaanse maatverdeling van de haken.

E is 3,5, F is 3,75 volgens Ravelry.
pi_87366163
@ Ophelia en Trui:
aah ok, dan worden het er natuurlijk steeds meer en dan krijg je ook daadwerkelijk een eivorm :P Dat moet niet al te lastig zijn.. 't worden wel paarse eieren want dat is de enige wol die ik heb ( de rest is katoen en dat is dus momenteel even een drama). Bedankt!
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 21:32:44 #33
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_87366309
oja en ik moest wel erg lachen om je wol-met-lama-kont-haar verhaal. :D

en ken je die 'sc2tog' betekenis al? daarmee wordt 'haak 2 vasten aan elkaar (together)' bedoeld. dat is dus een manier om te minderen, waarbij je van 2 vasten 1 maakt. er zijn verschillende manieren om dat te doen. het kan bijvoorbeeld zo:
maar wat ik mooier vind (want het resultaat is dan minder zichtbaar) is zo:


[ Bericht 39% gewijzigd door trui op 09-10-2010 21:51:33 ]
in de haak.
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 21:33:22 #34
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_87366323
inu, via hilversum??? :o najaa, je bent er weer. :) en was er nog iemand thuis toen je thuis kwam?
in de haak.
pi_87366374
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 21:32 schreef trui het volgende:
oja en ik moest wel erg lachen om je wol-met-lama-kont-haar verhaal. :D
Ik zou het kopen :P :@
pi_87366398
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 21:13 schreef trui het volgende:
vooral omdat niet iedereen zat te haken, aldus zoonlief. :)
Hahaha hij heeft een echt haakallergie he? Misschien draait 'ie bij als je Spiegelei's draak voor hem maakt?

Ik vond het echt supergezellig, het was leuker dan ik had durven hopen. Er zitten echt leuke mensen in het haaktopic!
pi_87366515
Ik vond het ook super gezellig, en zit nog best een beetje vol van al het lekkers! :9
Haha Trui, wat grappig dat je zoon dat zei! :D Je hebt leuke kinderen hoor!
En Gijsje O+ Op de foto's issie al zo cute, maar in het echt is het helemaal een schatje!
Ik vond het ook heel gezellie in de auto Lyssa! Nogmaals bedankt voor de lift! :*
Vond het trouwens ook erg leuk om alle meegebrachte projecten in het echt te zien O+

Ik kan weer eens niet kiezen wat ik eens zal gaan haken.. 8)7
pi_87366752
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 21:33 schreef trui het volgende:
inu, via hilversum??? :o najaa, je bent er weer. :) en was er nog iemand thuis toen je thuis kwam?
Ja, het ging nogal mis :D Ik ben ook heel vreemd naar het station gereden :)

Hij zat lief te wachten en had zelfs nog niet eens gegeten :o
pi_87367143
Het was gezellig. O+ Alleen was ik de tijd vergeten en was het ineens zo laat en moest ik echt weg. ):O

Met dank aan Lyssa heb ik nu bijna mijn catania kleurtjes compleet en weet ik nu welke kleurnummers ik de volgende keer wil gaan bestellen. *O* O+
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_87367733
Hé dames, het was heeeeeeeeeeeel gezellig!! Spiegelei, graag gedaan voor de rit, ik vond het gezelliger dan alleen rijden hoor dus geen probleem!

Lyssa, nu ben k jaloers! Ik wou ook die bollen van Spiegelei meenemen naar huis die waren zoooooooooooooo lekker :P Ik ga ze toch zoeken als k in Amsterdam ben haha
pi_87368500
Ik ben ook weer terug van mijn wereldreis 8-) (al even hoor, maar kom nu pas toe aan forummen ;) )

YPPY & trui, dank voor 't pendelen tussen bushalte & trui-huis en zo. :*

quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 21:36 schreef M-etje het volgende:

Ik vond het echt supergezellig, het was leuker dan ik had durven hopen. Er zitten echt leuke mensen in het haaktopic!
Eensch! :Y
pi_87368605
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 22:02 schreef YPPY het volgende:

Met dank aan Lyssa heb ik nu bijna mijn catania kleurtjes compleet en weet ik nu welke kleurnummers ik de volgende keer wil gaan bestellen. *O* O+
Welke mis je nog? Ik realiseer me zojuist ineens dat m'n meest recente bestelling ook catania-bolletjes waren (had ik nog niet eerder gehad). Suf dat ik me dat niet bedacht vóór vanmiddag. :D
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 22:53:26 #43
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_87368657
ah, eska ook weer veilig thuis, mooi zo! :)
in de haak.
pi_87368897
:o Inu, via breukelen en Hilversum? :o inderdaad rare tomtom... :D maar dat fietspad waar we overheen werden gestuurd was ook erg... _O-

ik ben ook weer thuis :) lekkere treinrit gehad, en een heel gezellige dag gehad vandaag met iedereen!

M-etje, ik vond het heel gezellig ook zo samen treinen, en bedankt voor het fijne gesprek in de trein terug... :*

ik heb zoveel gegeten vandaag dat ik gewoon bijna plof... :9 het was ook allemaal zo lekker!
pi_87370514
Ha fijn dat je weer thuis bent. Hoeveel visjes tot aan Amsterdam?
pi_87377335
hahaha, 1 maar :) ik was ook heel moe, en dan gaat het wat trager ;)
pi_87378609
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 23:01 schreef mijsje het volgende:
:o Inu, via breukelen en Hilversum? :o inderdaad rare tomtom... :D maar dat fietspad waar we overheen werden gestuurd was ook erg... _O-

ik ben ook weer thuis :) lekkere treinrit gehad, en een heel gezellige dag gehad vandaag met iedereen!

M-etje, ik vond het heel gezellig ook zo samen treinen, en bedankt voor het fijne gesprek in de trein terug... :*

ik heb zoveel gegeten vandaag dat ik gewoon bijna plof... :9 het was ook allemaal zo lekker!
Ja, dat fietspad was dus een weg waar auto´s te gast waren (:')) en toen kwam ik uit in Breukelen en daar hadden ze verbouwd, dus hij snapte niet dat ik de tweede afslag moest nemen en toen kwam ik dus verkeerd op de snelweg uit en de eerst afslag was Hilversum :D
pi_87378638
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 10:59 schreef Inu het volgende:

[..]

Ja, dat fietspad was dus een weg waar auto´s te gast waren (:')) en toen kwam ik uit in Breukelen en daar hadden ze verbouwd, dus hij snapte niet dat ik de tweede afslag moest nemen en toen kwam ik dus verkeerd op de snelweg uit en de eerst afslag was Hilversum :D
klinkt als een heel avontuur _O-
pi_87382344
Ik heb Manuel af, maar het is maar een gek aapje :')

  zondag 10 oktober 2010 @ 13:31:30 #50
73348 mmascha
Restaurant Odell
pi_87382439
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 13:28 schreef Lyssa het volgende:
Ik heb Manuel af, maar het is maar een gek aapje :')

[ afbeelding ]
Ik zag gister het resultaat van de bedenker. Ik heb plotseling niet zoveel motivatie meer om um af te maken. Ik vind het koppie echt lelijk. Op de tekening was ie echt schattig. Nu issie mislukt :D Ik ga het lijfje denk ik maar afmaken zoals de olifant en dan het gezichtje erop naaien. Eens kijken of het er dan nog lief uitziet.
Ik vind die van jou er trouwens nog liever en leuker uitzien!

Ik ga eerst maar eens verder aan mijn verstkaartenversiering. Ik ben al over de helft!
Bij Hoevelaken rechtsaf.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')