FOK!forum / Misdaad / Het grote Fok Maffiaspel #14 Misdaden in Misdaad.
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 14:36

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleider). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelynched. Dit moet voor 14:00 die dag worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 20:30 gestuurd te hebben, zodat de overgang om 21:00 kan plaatsvinden. Om 21:00 vindt de nacht- of dagovergang plaats. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal de volgende dag om 21:00 zijn. Op dat moment zal tevens de nacht ingaan, waarin de speciale rollen hun PM’s kunnen sturen naar de spelleider. De uitslag van de nacht zal op het volgende moment om 21:00 bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelynched worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is. De verhouding dorp-maffia is 5:1.

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.

Deadlines
De dag -> nacht-overgang zal elke dag om 21:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen stemmen, de PM’s van de speciale rollen moeten om uiterlijk 20:30 binnen zijn). Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffiahoer – Je bent lid van de maffia en gebruikt je mannelijke of vrouwelijk charmes om de maffia te ondersteunen. Elke nacht ga je op pad om een dorpsbewoner naar keuze bezig te houden (PM-en naar spelleider voor 20:30), deze dorpsbewoner zal zijn eventuele speciale rol die nacht niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar één keer lichte zedenbezoek ontvangen.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Cupido – Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelofelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeesterverkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt.

Zombie – Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Seriemoordenaar – Jij bent een nogal gestoorde persoonlijkheid die de maffia de eer van het moorden niet gunt. Daarom ga je er elke nacht op uit om zelf je slag te slaan. Je vermoordt zowel dorpelingen als maffialeden. Jouw doel is om alleen te eindigen.

Good & Bad cop – Deze twee agenten krijgen allebei een extra hint na de kills en moeten deze zelfstandig oplossen. De rol die je krijgt is cop, je weet dus niet of je de Good of de Bad cop bent. De Good cop krijgt een echte hint die wijst naar een maffialid, de Bad krijgt een hint die nergens op slaat. Je wint als alle maffia dood is!

Deelnemers

1. Timmmmm Profiel | History | Fotoboek Cop
2. ReWout Profiel | History | Fotoboek
3. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
4. lynda Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
5. Susi Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
6. Het_Fenomeen Profiel | History | Fotoboek Rechercheur
7. Trevland Profiel | History | Fotoboek Mafia
8. Kalkmaar Profiel | History | Fotoboek Velddokter
9. Huppelmuts Profiel | History | Fotoboek
10. -Engel- Profiel | History | Fotoboek
11. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek
12. krioro Profiel | History | Fotoboek
13. JaniesBrownie Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
14. Blessed19 Profiel | History | Fotoboek
15. yosander Profiel | History | Fotoboek
16. Duimelot Profiel | History | Fotoboek Mafia
17. Sheepcidus Profiel | History | Fotoboek
18. Beach Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
19. Puntenslijpsel Profiel | History | FotoboekCop
20. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
21. wendytje Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
22. tripack Profiel | History | Fotoboek
23. StijnDa Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
24. psaexorp Profiel | History | Fotoboek
25. CaLeX Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
26. -SG- Profiel | History | Fotoboek
27. naatje_1 Profiel | History | Fotoboek
28. 08gnoT. Profiel | History | Fotoboek Mafia
29. Joe-Momma Profiel | History | Fotoboek
30. Stali Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
31. tombolafan Profiel | History | Fotoboek
32. Rave_NL Profiel | History | Fotoboek

Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2
Dag 3
Nacht 3
Dag 4

HUUUUUUUUH, WAT IS DIT?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo
Deze OP is hier te vinden

[ Bericht 0% gewijzigd door Harajuku. op 28-09-2010 21:18:08 ]
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 14:37
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:35 schreef Susi het volgende:
D'r wordt ook lekker naar hints gezocht door deelnemers.
Altijd hetzelfde.
blessed19maandag 27 september 2010 @ 14:40
:Y)
tripackmaandag 27 september 2010 @ 14:41
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Altijd hetzelfde.
er zullen altijd maar een paar zijn die iets doen. en de rest zijn schapen.
JaniesBrowniemaandag 27 september 2010 @ 14:41
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Altijd hetzelfde.
Je mist een aantal doden in de OP :P
CaLeXmaandag 27 september 2010 @ 14:46
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:41 schreef tripack het volgende:

[..]

er zullen altijd maar een paar zijn die iets doen. en de rest zijn schapen.
En die wat doen, die zijn dood :p
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 14:50
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:41 schreef tripack het volgende:

[..]

er zullen altijd maar een paar zijn die iets doen. en de rest zijn schapen.
En dan klagen dat er een dorpsbewoner dood is :').
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:41 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Je mist een aantal doden in de OP :P
Ja kak, die wiki heeft ook geen nut natuurlijk. Dat is alleen leuk voor de basis.
blessed19maandag 27 september 2010 @ 14:50
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:46 schreef CaLeX het volgende:

[..]

En die wat doen, die zijn dood :p
arme PS... ;(
tripackmaandag 27 september 2010 @ 14:50
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:46 schreef CaLeX het volgende:

[..]

En die wat doen, die zijn dood :p
tjah daarom is het gevaarlijk om hier te posten wat je denkt. als je te veel weet ben je dood...
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 14:53
Kloppen de doden zo?
JaniesBrowniemaandag 27 september 2010 @ 14:56
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:50 schreef tripack het volgende:

[..]

tjah daarom is het gevaarlijk om hier te posten wat je denkt. als je te veel weet ben je dood...
Dat maakt het spel nou juist zo charmant, je hebt elkaar nodig, al weet je dat het je dood kan zijn.

Ik zal ws altijd wel hints gaan oplossen, ook al ga ik dan sneller dood, omdat ik de rest ook wil helpen. Wel jammer dat ik niet eens één nachtje de kans kreeg, maar goed :+
Susimaandag 27 september 2010 @ 14:56
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:53 schreef Harajuku. het volgende:
Kloppen de doden zo?
Nock, nock
blessed19maandag 27 september 2010 @ 14:56
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:53 schreef Harajuku. het volgende:
Kloppen de doden zo?
Top!

Ik vind trouwens het huidige tijd systeem erg prettig, zo geeft het iedereen de gelegenheid om achter hints te gaan. ^O^
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 14:57
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:56 schreef Susi het volgende:

[..]

Nock, nock
:')
JaniesBrowniemaandag 27 september 2010 @ 14:57
Volgens mij klopt t :Y
Joe-Mommamaandag 27 september 2010 @ 15:03
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:41 schreef tripack het volgende:

[..]

er zullen altijd maar een paar zijn die iets doen. en de rest zijn schapen.
Beeehhhhhhh beeeehhhhhhhh
Joe-Mommamaandag 27 september 2010 @ 15:04
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:56 schreef Susi het volgende:

[..]

Nock, nock
Who's there???
tripackmaandag 27 september 2010 @ 15:07
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:56 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Dat maakt het spel nou juist zo charmant, je hebt elkaar nodig, al weet je dat het je dood kan zijn.

Ik zal ws altijd wel hints gaan oplossen, ook al ga ik dan sneller dood, omdat ik de rest ook wil helpen. Wel jammer dat ik niet eens één nachtje de kans kreeg, maar goed :+
dat is ook helemaal waar... In het spel wordt gelijk wel heel erg snel gezegd, als je de hints fout interpreteert, dat je bij de maffia zit. dat maakt het spelen niet erg fijn want iedereen wil overleven :P
en ik vind dat iedereen wel hints moet posten en en dat ze daarna zelf uitzoeken of er iets van klopt
Puntenslijpselmaandag 27 september 2010 @ 16:00
nou whatever happened, het deed het activisme in het topic geen goed...
CaLeXmaandag 27 september 2010 @ 16:02
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:50 schreef blessed19 het volgende:

[..]

arme PS... ;(
Die had niet eens de kans om wat te doen :o


Eerder arme Susi en CaLeX
Etceteramaandag 27 september 2010 @ 16:17
:O
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 16:26
Ik vertrouw je nog wel hoor Hara :) Maar daar heb je niet zoveel aan.
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 16:30
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:41 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Je mist een aantal doden in de OP :P
Coole nieuwe UI :)
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 16:33
Spelletjes in MEN.

TVP :)
JaniesBrowniemaandag 27 september 2010 @ 16:39
quote:
Op maandag 27 september 2010 16:30 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Coole nieuwe UI :)
Is alleen geen Brownie :N
lyndamaandag 27 september 2010 @ 16:46
Goh nu halve pagina terug lezen.
Nou hoop ik niet dat het zo blijft tot einde van deze ronde :{
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 17:05
quote:
Op maandag 27 september 2010 16:02 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Die had niet eens de kans om wat te doen :o


Eerder arme Susi en CaLeX
Nou, en arme wij; een rechercheur die dood is voordat ie iets heeft kunnen rechercheren... -O-
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 17:54
Hee topic weer gevonden!!!! 8-)
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 17:55
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:50 schreef Harajuku. het volgende:

Ja kak, die wiki heeft ook geen nut natuurlijk. Dat is alleen leuk voor de basis.
Ik vul hem zo vaak mogelijk aan, maar dat kan de rest ook doen natuurlijk :{w
En er missen nog dagen/nachten :P
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 17:56
Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2
Dag 3

>>> ik mis deze nog in de op <<<<<
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 17:56
quote:
Op maandag 27 september 2010 17:55 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik vul hem zo vaak mogelijk aan, maar dat kan de rest ook doen natuurlijk :{w
En er missen nog dagen/nachten :P
Je kunt het beste gewoon de OP gebruiken, die is meestal wel up to date :)
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 17:58
quote:
Op maandag 27 september 2010 14:46 schreef CaLeX het volgende:

[..]

En die wat doen, die zijn dood :p
Het moet niet te opzichtig zijn dat je iets doet, straks ben je dood, dus het lijkt nu wel alsof niemand iets doet, maar ondertussen...
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 18:01
En degenen die de waarheid vertellen worden gelynchd door de burgers... Alleen, omdat iedereen Hara vertrouwt/de alszijnde burgermeester.
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 18:06
quote:
Op maandag 27 september 2010 17:55 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik vul hem zo vaak mogelijk aan, maar dat kan de rest ook doen natuurlijk :{w
En er missen nog dagen/nachten :P
Gewoon al t geblaat op de wiki, deelnemerslijst zodat je niet van iedereen weer altijd de links hoeft op te zoeken en dan alle rollen daarin of zo.
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 18:14
zo weer gevonden ^O^
Silentalarmmaandag 27 september 2010 @ 18:16
tvp. Ga maar snel dood allemaal ik heb zin om mee te doen :*
Silentalarmmaandag 27 september 2010 @ 18:16
tvp's zijn trouwens niet eens meer nodig :')
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 18:17
quote:
Op maandag 27 september 2010 18:16 schreef Silentalarm het volgende:
tvp's zijn trouwens niet eens meer nodig :')
en dan toch 2 posts achter elkaar met tvp beginnen :+
Beachmaandag 27 september 2010 @ 18:25
Berichtje uit het dodenrijk:
Ik lees nog steeds alles met veel plezier mee.
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 18:40
quote:
Op maandag 27 september 2010 18:25 schreef Beach het volgende:
Berichtje uit het dodenrijk:
Ik lees nog steeds alles met veel plezier mee.
de doden zijn actierver dan de levenden denk ik soms :')
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 18:49
Ja inderdaad :')

22 Man over, ik ga de hints maar eens nakijken van nacht 2, kijken of ik nog iets had kunnen vinden als ik levend was geweest, moet kunnen natuurlijk na deze falende lynch.

[ Bericht 46% gewijzigd door StijnDa op 27-09-2010 19:07:36 ]
Huppelmutsmaandag 27 september 2010 @ 19:08
Ziek op bed liggen is niks tijdens maffiadrukte
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 19:13
Wat gebeurt er eigenlijk als twee speciale rollen elkaar afmaken? Gaan ze dan allebei dood of een van de twee?
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 19:14
quote:
Op maandag 27 september 2010 19:13 schreef 08gnoT. het volgende:
Wat gebeurt er eigenlijk als twee speciale rollen elkaar afmaken? Gaan ze dan allebei dood of een van de twee?
Denk allebei :)
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 19:22
Timmmmm's fobo,
quote:
Seksualiteit = Wat me het beste uitkomt.
_O-
-SG-maandag 27 september 2010 @ 19:36
Ik was het topic kwijt :'(.
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 19:38
Oke..... ik ga maar weer eens zoeken....

Oja vraagje.... de hints van de nachten.... kunnen die ook op dezelfde persoon slaan?
Of is elke moord per nacht van een ander mafialid?
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 19:41
quote:
Op maandag 27 september 2010 19:38 schreef -Engel- het volgende:
Oke..... ik ga maar weer eens zoeken....

Oja vraagje.... de hints van de nachten.... kunnen die ook op dezelfde persoon slaan?
Of is elke moord per nacht van een ander mafialid?
Dat hangt er vanaf of de maffia steeds dezelfde personen stuurt of verschillende :)
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 19:44
quote:
Op maandag 27 september 2010 19:41 schreef Ladidadida het volgende:
Dat hangt er vanaf of de maffia steeds dezelfde personen stuurt of verschillende :)
a oke.....
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 19:45
quote:
Op maandag 27 september 2010 19:36 schreef -SG- het volgende:
Ik was het topic kwijt :'(.
Herkenbaar, ik zag net een gesloten deel 13 onderaan m'n AT staan
-SG-maandag 27 september 2010 @ 19:52
quote:
Op maandag 27 september 2010 19:45 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Herkenbaar, ik zag net een gesloten deel 13 onderaan m'n AT staan
slaat imo ook nergens op dat het hier staat, maar ach dat is een andere discussie
-SG-maandag 27 september 2010 @ 19:52
ik dacht ook trouwens dat er een weekendbreak was :'). Maar dat zal dan wel weer aan mij liggen
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 19:54
quote:
Op maandag 27 september 2010 19:52 schreef -SG- het volgende:
ik dacht ook trouwens dat er een weekendbreak was :'). Maar dat zal dan wel weer aan mij liggen
:Y
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 19:56
Nog een uurtje! *O* *O* *O*
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 20:02
ik ben benieuwd wat er gaat gebeuren vanaaf!!
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 20:08
Ik ook...m ijn zoektocht ...slaat ook weer nergens op.... ik vind nu echt alles verdacht :|W
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 20:37
Een aantal van de levende people nog eens doorgekeken, en ik ben behoorlijk zeker van 1 mob :)
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 20:37
zelfs de stilte is verdacht.....
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 20:38
Yesssssssss, ik ben op tijd thuis voor de dag *O*
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 20:46
15 min :)
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 20:50
De spanning stijgt :o
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 20:57
Het komt er zsm aan! Is ff lastig gemaakt :')
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 20:57
quote:
Op maandag 27 september 2010 20:57 schreef Ladidadida het volgende:
Het komt er zsm aan! Is ff lastig gemaakt :')
o|O o|O o|O o|O o|O o|O o|O o|O
Ik had helemaal zenuwen omdat ik jouw naam zag, en dan is het geen dag-stuk _O-
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 20:59
:') dit is wel heel erg tombola gheghe
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:00
spannend
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 21:01
M'n F5 raakt kaal ;(
Stalimaandag 27 september 2010 @ 21:01
Lurk uiteraard ook mee he.

Arme dorpelingen die oprecht in spanning zitten. :* .
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:01
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:01 schreef 08gnoT. het volgende:
M'n F5 raakt kaal ;(
:')
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:02
quote:
Op maandag 27 september 2010 20:59 schreef Duimelot het volgende:
:') dit is wel heel erg tombola gheghe
Ja, nou, ik zag haar naam en dacht echt: OEH! :o
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:03
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:02 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ja, nou, ik zag haar naam en dacht echt: OEH! :o
Oeh nu heb ik iemand vermoord? Of Oeh misschien ben ik nu dood?
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:05
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:03 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Oeh nu heb ik iemand vermoord? Of Oeh misschien ben ik nu dood?
Oeh, nu staat het verhaal er! Zou ik nog leven! :o
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 21:06
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:05 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Oeh, nu staat het verhaal er! Zou ik nog leven! :o
Laat me niet zo schrikken wil je }:|
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:06
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:05 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Oeh, nu staat het verhaal er! Zou ik nog leven! :o
Gefeliciteerd, dit was een strikvraag, je heb juist geantwoord.
:P
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 21:08

Kalkmaar reed op zijn dooie gemakje naar huis na een feestje. In zijn auto had hij alle ruimte. Hij draaide een cd met Disneys Favorite Christmas en ging er zo in op, dat hij niet doorhad dat er iemand op de weg stond. Op het laatste moment zag hij een dorpeling op de weg staan, schrok en stuurde de auto in een reflex de bosjes in. Langzaam kwam de auto tot stilstand en Kalkmaar stapte geschrokken uit. “Sorry!” riep hij geschrokken, “ik zag je niet!” De dorpeling zei niets maar keek Kalkmaar met een strakke, kille blik aan. “Wat is er aan de hand…” bracht Kalkmaar uit. Ineens sprong de dorpeling op Kalkmaar af, duwde hem op de grond en bond zijn handen en voeten vast. “Jeetje,” riep Kalkmaar, “ik dacht juist altijd dat jij zo’n romanticus was..”. De dorpeling bond Kalkmaar vast achter de auto, stapte zelf in en scheurde het dorp door. Kalkmaar werd over de stenen straten, stoepranden en door de kuilen gesleept en al snel was hij onherkenbaar verminkt. In het bos kwam de auto tot stilstand en dumpte de dorpeling het lijk van Kalkmaar (velddokter) in een greppel.

Lynda zat nietsvermoedend in haar woonkamer te kijken naar een show met Yvon Jaspers. Dit was een belangrijk onderdeel van de dag van Lynda, want een klein beetje autistisch was ze wel. Ineens hoorde Lynda op de kinderkamer wat gerommel, en ze besloot een kijkje te nemen. Doodsbang liep Lynda de donkere trap op. Boven gekomen wilde ze het licht aandoen, maar dit werkte niet. Blijkbaar had er iemand met de stroom geknoeid. Lynda zag vaag een figuur staan en riep angstig: “Draai je om, dan kan ik zien wie je bent, lafaard!” De mob werd hier niet zo blij van, graaide Lynda beet en smeet haar met haar hoofd naar beneden in een grote bak. Lynda probeerde er weer uit te komen maar een enorme zak zand werd geleegd in de bak. Lynda gilde maar binnen enkele tellen werd haar gegil gesmoord door het zand dat steeds hoger in de bak kwam. Na een poosje steekten enkel Lynda’s onderbenen nog boven het zand uit. De beentjes maakten nog een paar laatste stuiptrekkingen, en toen stopte Lynda (dorpsbewoner) voorgoed met bewegen.

08gnoT. had zijn donkere jas aangetrokken en liep met zijn kraag omhoog en zijn handen in zijn zakken door het donkere bos, richting de tuin van Timmmmm. Daar eenmaal aangekomen zag hij Timmmmm achter de computer zitten. Hij tikte op het raam en wachtte tot Timmmmm naar buiten zo komen. Timmmmm schrok van het geluid maar vond zichzelf een grote stoere jongen en wilde zich niet laten kennen, dus raapte hij al zijn moed bij elkaar, deed de overgordijnen opzij, drukte zijn neus tegen het raam en tuurde eens goed naar buiten. Ineens zag hij vlak voor zich de bloeddoorlopen ogen van 08gnoT, die op datzelfde moment een vuist door de ruit stompte en Timmmmm achterover op de grond duwde. Met een stuk glas bewerkte 08gnoT het gezicht van Timmmmm, ging bovenop Timmmmm zitten en wachtte net zo lang totdat Timmmmm (cop) doodgebloed was. Toen ging 08gnoT’s telefoon.
Aan de andere kant van het dorp zat een dorpeling in zijn eigen woning heerlijk te genieten van het bubbelbad in zijn tuin. Hij belde met 08gnoT. en vroeg of deze zin had om langs te komen. Sinds 7 maanden en 16 dagen hadden zij in het geheim een relatie. Het duurde wel erg lang, maar uiteindelijk kwam 08gnoT dan toch opdagen. Hij sprong direct bij zijn minnaar in het bubbelbad, fluisterde “wat heb je een geil zwart pakje aan, lieverd!” en de twee zoenden een poosje. “Ik ga even at te drinken halen,” meldde de dorpeling en stond op uit het bad. 08gnoT bleef achter en genoot, al hangend op de rand, van het warme water. ‘Hmm,’ dacht 08gnoT na een poosje, ‘het water lijkt wel warmer te worden…’. Opeens werd hij van achter door een sterke hand onder water geduwd. De dorpeling had de temperatuur van het bad op 100C gezet. 08gnoT stribbelde tegen maar kon niks meer doen. Het water werd heter en heter en de lappen huid bladderden langzaam van 08gnoT’s gezicht. Uiteindelijk bewoog 08gnoT (maffia) niet meer. Opgeruimd staat netjes.

Rust zacht, Kalkmaar, lynda, timmmm en 08gnoT…


[hintvrije zone]
Tijd om aan de slag te gaan! Morgen om 21:00 is er weer een dorpslynch. En wederom: hij = zij en zij = hij en omgekeerd!
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:08
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:06 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Laat me niet zo schrikken wil je }:|
_O-
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 21:09
Nou nou wat een manier om dood te gaan :'(
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:10
doei tong80
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:11
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:09 schreef 08gnoT. het volgende:
Nou nou wat een manier om dood te gaan :'(
Ik vind alle 4 de manieren niet bepaald prettig! :o
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:11
Steekten :')
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 21:12
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:11 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik vind alle 4 de manieren niet bepaald prettig! :o
Haha ik zou het geen van allen in het echt willen meemaken nee :')
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:12
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:11 schreef Harajuku. het volgende:
Steekten :')
TREVLAND
Stalimaandag 27 september 2010 @ 21:12
Ik begin Hara te geloven.
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:13
En waarom had lynda niet door dat ze door een bak heenliep om boven te komen :')
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:13
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:12 schreef Stali het volgende:
Ik begin Hara te geloven.
ik ook, vanaf het begin, en toch heeft zij de COCK met C O C K uit de weg geruimd door die hints enzo...
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:14
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:13 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ik ook, vanaf het begin, en toch heeft zij de COCK met C O C K uit de weg geruimd door die hints enzo...
Goede hints naar Tong en Duimelot had ik ook

En ik vertrouw Tombo nog steeds niet.
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:15
We kunnen iig wel stellen dat Rewout niet de NW is, :').
ReWoutmaandag 27 september 2010 @ 21:17
#Vote Harajuku.
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:17
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:14 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Goede hints naar Tong en Duimelot had ik ook
Dat is waar... :Y
quote:
En ik vertrouw Tombo nog steeds niet.
;(
Maar ik snap je wel, ik heb ook nog wel mn twijfels bij jou :P
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 21:17
*O* geweldige moorden weer!
en :o Timmmmm had niet gelogen over zn rol in pm nu voel ik me schuldig dat ik wel glashard aan t jokkebrokken was :@
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:18
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:14 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Goede hints naar Tong en Duimelot had ik ook [ afbeelding ]
ik had nooit voor de dubbele lynch moeten stemmen, maarja, eerste keer heh...
quote:
En ik vertrouw Tombo nog steeds niet.
Stalimaandag 27 september 2010 @ 21:19
Nee, ik geloof toch niet in Hara. :{w .

Was even in verwarring door de moord op Timmmmm.
Omdat hij achteraf heel eerlijk is geweest en ik hem wel verdacht.
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 21:20
--- ik snap er echt geen hout meer van ----

[ Bericht 84% gewijzigd door -Engel- op 27-09-2010 21:30:05 ]
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:20
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:19 schreef Stali het volgende:
Nee, ik geloof toch niet in Hara. :{w .

Was even in verwarring door de moord op Timmmmm.
Omdat hij achteraf heel eerlijk is geweest en ik hem wel verdacht.
What else is new :')
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:20
Hara (3) ReWout, Hara
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:21
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:19 schreef Stali het volgende:
Nee, ik geloof toch niet in Hara. :{w .

Was even in verwarring door de moord op Timmmmm.
Omdat hij achteraf heel eerlijk is geweest en ik hem wel verdacht.
Dit mag je toch niet zeggen? :')
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:21
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:20 schreef Harajuku. het volgende:
Hara (3) ReWout, Hara
Whut? _O-
Stalimaandag 27 september 2010 @ 21:21
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:20 schreef Harajuku. het volgende:
Hara (3) ReWout, Hara
Jij bent zo goed in hints.
Joe-Mommamaandag 27 september 2010 @ 21:22
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:20 schreef Harajuku. het volgende:
Hara (3) ReWout, Hara
Ik stem ook op rewout
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 21:23
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:20 schreef Harajuku. het volgende:
Hara (3) ReWout, Hara
Treed je nou vrijwillig af? :D
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:23
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:22 schreef Joe-Momma het volgende:

[..]

Ik stem ook op rewout
Dat kan niet want ik verdenk jullie beide
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:23
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:22 schreef Joe-Momma het volgende:

[..]

Ik stem ook op rewout
Ze stemmen op Hara :P
Stalimaandag 27 september 2010 @ 21:24
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:21 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Dit mag je toch niet zeggen? :')
Wie luistert nu naar een dooie. :{w .

Ik ben toeschouwer en de beste stuurlui staan op de tribune.
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:25
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:24 schreef Stali het volgende:

[..]



Wie luistert nu naar een dooie. :{w .

Ik ben toeschouwer en de beste stuurlui staan op de tribune.
Oh ik sta aan wal... Jij op de tribune?
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:25
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:24 schreef Stali het volgende:

[..]



Wie luistert nu naar een dooie. :{w .

Ik ben toeschouwer en de beste stuurlui staan op de tribune.
Ja okee, maar dat is toch tegen de regels? :@
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:27
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:25 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ja okee, maar dat is toch tegen de regels? :@
Fuck the rules (8>
Joe-Mommamaandag 27 september 2010 @ 21:28
Trek me stem terug!!

Hara jij hebt een dubbele rol en moet gelynched worden. :P
ReWoutmaandag 27 september 2010 @ 21:28
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat kan niet want ik verdenk jullie beide
Zegt de mafia :')
Stalimaandag 27 september 2010 @ 21:30
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:25 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Oh ik sta aan wal... Jij op de tribune?
Een zeeman heeft ook wel eens een verzetje.
Sheepcidusmaandag 27 september 2010 @ 21:32
Nachtwaker, whoever het is _O_
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 21:32
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:30 schreef Stali het volgende:

[..]


Een zeeman heeft ook wel eens een verzetje.
:')

ik vind trouwens hara steeds overtuigender eigenlijk!
lyndamaandag 27 september 2010 @ 21:34
Voorspelbaar.. :')
Inclusief maffia zijn van Tong80.
Blij dat ik daar wel op had gestemd gister.
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:34
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:20 schreef Harajuku. het volgende:
Hara (3) ReWout, Hara
Slim
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:36
##Ik stem op Joe-Mamma

Aangezien rewout slechts een nieuweling in dit spel is. Krijgen we weer dat beach en het fenomeen verhaal
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:36
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:36 schreef naatje_1 het volgende:
##Ik stem op Joe-Mamma

Aangezien rewout slechts een nieuweling in dit spel is. Krijgen we weer dat beach en het fenomeen verhaal
Heb je al hints tegen Joe-Momma dan?
ReWoutmaandag 27 september 2010 @ 21:37
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:36 schreef naatje_1 het volgende:
##Ik stem op Joe-Mamma

Aangezien rewout slechts een nieuweling in dit spel is. Krijgen we weer dat beach en het fenomeen verhaal
Ik ben iemand van de oude garde hoor :')
lyndamaandag 27 september 2010 @ 21:37
Echt mensen PAK die nachtpost erbij en ga die hints oplossen.
Je weet wel die hints die Ladi niet voor jan lul aan het maken is.
Gewoon om de actie in het spel te houden nu zo goed als alle actieven (dan wel voor of achter de schermen) dood zijn.
Misschien gaan dan ook eens de goede mensen eraan :')
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:37
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:36 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Heb je al hints tegen Joe-Momma dan?
Jups, de vorige nachten bevatten, als ik goed heb meegelezen, hints die joe-mamma verdacht maken
StijnDamaandag 27 september 2010 @ 21:38
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:37 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Jups, de vorige nachten bevatten, als ik goed heb meegelezen, hints die joe-mamma verdacht maken
Je moet nog even de stem-lijst kopieren en je eigen stem erbij zetten ;)
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:38
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:36 schreef naatje_1 het volgende:
##Ik stem op Joe-Mamma

Aangezien rewout slechts een nieuweling in dit spel is. Krijgen we weer dat beach en het fenomeen verhaal
WAt is dat voor gare beredenering? Duimelot heeft ook ooit maar 1 of 2 keer meegespeeld, die was toch echt mafia :'). Beach speelde ook al veel langer mee dus ik snap je reden totaal niet.
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 21:39
Ik wil me bemoeien maar het mag niet :'(
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 21:40
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:36 schreef naatje_1 het volgende:
##Ik stem op Joe-Mamma

Aangezien rewout slechts een nieuweling in dit spel is. Krijgen we weer dat beach en het fenomeen verhaal
Lijstje }:|
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:41
Kalkmaar reed op zijn dooie gemakje naar huis na een feestje. In zijn auto had hij alle ruimte. Hij draaide een cd met Disneys Favorite Christmas en ging er zo in op, dat hij niet doorhad dat er iemand op de weg stond. Op het laatste moment zag hij een dorpeling op de weg staan, schrok en stuurde de auto in een reflex de bosjes in. Langzaam kwam de auto tot stilstand en Kalkmaar stapte geschrokken uit. “Sorry!” riep hij geschrokken, “ik zag je niet!” De dorpeling zei niets maar keek Kalkmaar met een strakke, kille blik aan. “Wat is er aan de hand…” bracht Kalkmaar uit. Ineens sprong de dorpeling op Kalkmaar af, duwde hem op de grond en bond zijn handen en voeten vast. “Jeetje,” riep Kalkmaar, “ik dacht juist altijd dat jij zo’n romanticus was..”. De dorpeling bond Kalkmaar vast achter de auto, stapte zelf in en scheurde het dorp door. Kalkmaar werd over de stenen straten, stoepranden en door de kuilen gesleept en al snel was hij onherkenbaar verminkt. In het bos kwam de auto tot stilstand en dumpte de dorpeling het lijk van Kalkmaar (velddokter) in een greppel.

Lynda zat nietsvermoedend in haar woonkamer te kijken naar een show met Yvon Jaspers. Dit was een belangrijk onderdeel van de dag van Lynda, want een klein beetje autistisch was ze wel. Ineens hoorde Lynda op de kinderkamer wat gerommel, en ze besloot een kijkje te nemen. Doodsbang liep Lynda de donkere trap op. Boven gekomen wilde ze het licht aandoen, maar dit werkte niet. Blijkbaar had er iemand met de stroom geknoeid. Lynda zag vaag een figuur staan en riep angstig: “Draai je om, dan kan ik zien wie je bent, lafaard!” De mob werd hier niet zo blij van, graaide Lynda beet en smeet haar met haar hoofd naar beneden in een grote bak. Lynda probeerde er weer uit te komen maar een enorme zak zand werd geleegd in de bak. Lynda gilde maar binnen enkele tellen werd haar gegil gesmoord door het zand dat steeds hoger in de bak kwam. Na een poosje steekten enkel Lynda’s onderbenen nog boven het zand uit. De beentjes maakten nog een paar laatste stuiptrekkingen, en toen stopte Lynda (dorpsbewoner) voorgoed met bewegen.

hints dikgedrukt, aanvullingen zijn welkom uiteraard
lyndamaandag 27 september 2010 @ 21:41
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:39 schreef 08gnoT. het volgende:
Ik wil me bemoeien maar het mag niet :'(
Goed voor je :')
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:42
Hara (3) ReWout, Hara
Joe-Mamma (1) Naatje

issie dan zo?
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:43
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:08 schreef Ladidadida het volgende:
[ afbeelding ]
Kalkmaar reed op zijn dooie gemakje naar huis na een feestje. In zijn auto had hij alle ruimte. Hij draaide een cd met Disneys Favorite Christmas en ging er zo in op, dat hij niet doorhad dat er iemand op de weg stond. Op het laatste moment zag hij een dorpeling op de weg staan, schrok en stuurde de auto in een reflex de bosjes in. Langzaam kwam de auto tot stilstand en Kalkmaar stapte geschrokken uit. “Sorry!” riep hij geschrokken, “ik zag je niet!” De dorpeling zei niets maar keek Kalkmaar met een strakke, kille blik aan. “Wat is er aan de hand…” bracht Kalkmaar uit. Ineens sprong de dorpeling op Kalkmaar af, duwde hem op de grond en bond zijn handen en voeten vast. “Jeetje,” riep Kalkmaar, “ik dacht juist altijd dat jij zo’n romanticus was..”. De dorpeling bond Kalkmaar vast achter de auto, stapte zelf in en scheurde het dorp door. Kalkmaar werd over de stenen straten, stoepranden en door de kuilen gesleept en al snel was hij onherkenbaar verminkt. In het bos kwam de auto tot stilstand en dumpte de dorpeling het lijk van Kalkmaar (velddokter) in een greppel.

Lynda zat nietsvermoedend in haar woonkamer te kijken naar een show met Yvon Jaspers. Dit was een belangrijk onderdeel van de dag van Lynda, want een klein beetje autistisch was ze wel. Ineens hoorde Lynda op de kinderkamer wat gerommel, en ze besloot een kijkje te nemen. Doodsbang liep Lynda de donkere trap op. Boven gekomen wilde ze het licht aandoen, maar dit werkte niet. Blijkbaar had er iemand met de stroom geknoeid. Lynda zag vaag een figuur staan en riep angstig: “Draai je om, dan kan ik zien wie je bent, lafaard!” De mob werd hier niet zo blij van, graaide Lynda beet en smeet haar met haar hoofd naar beneden in een grote bak. Lynda probeerde er weer uit te komen maar een enorme zak zand werd geleegd in de bak. Lynda gilde maar binnen enkele tellen werd haar gegil gesmoord door het zand dat steeds hoger in de bak kwam. Na een poosje steekten enkel Lynda’s onderbenen nog boven het zand uit. De beentjes maakten nog een paar laatste stuiptrekkingen, en toen stopte Lynda (dorpsbewoner) voorgoed met bewegen.

08gnoT. had zijn donkere jas aangetrokken en liep met zijn kraag omhoog en zijn handen in zijn zakken door het donkere bos, richting de tuin van Timmmmm. Daar eenmaal aangekomen zag hij Timmmmm achter de computer zitten. Hij tikte op het raam en wachtte tot Timmmmm naar buiten zo komen. Timmmmm schrok van het geluid maar vond zichzelf een grote stoere jongen en wilde zich niet laten kennen, dus raapte hij al zijn moed bij elkaar, deed de overgordijnen opzij, drukte zijn neus tegen het raam en tuurde eens goed naar buiten. Ineens zag hij vlak voor zich de bloeddoorlopen ogen van 08gnoT, die op datzelfde moment een vuist door de ruit stompte en Timmmmm achterover op de grond duwde. Met een stuk glas bewerkte 08gnoT het gezicht van Timmmmm, ging bovenop Timmmmm zitten en wachtte net zo lang totdat Timmmmm (cop) doodgebloed was. Toen ging 08gnoT’s telefoon.
Aan de andere kant van het dorp zat een dorpeling in zijn eigen woning heerlijk te genieten van het bubbelbad in zijn tuin. Hij belde met 08gnoT. en vroeg of deze zin had om langs te komen. Sinds 7 maanden en 16 dagen hadden zij in het geheim een relatie. Het duurde wel erg lang, maar uiteindelijk kwam 08gnoT dan toch opdagen. Hij sprong direct bij zijn minnaar in het bubbelbad, fluisterde “wat heb je een geil zwart pakje aan, lieverd!” en de twee zoenden een poosje. “Ik ga even at te drinken halen,” meldde de dorpeling en stond op uit het bad. 08gnoT bleef achter en genoot, al hangend op de rand, van het warme water. ‘Hmm,’ dacht 08gnoT na een poosje, ‘het water lijkt wel warmer te worden…’. Opeens werd hij van achter door een sterke hand onder water geduwd. De dorpeling had de temperatuur van het bad op 100C gezet. 08gnoT stribbelde tegen maar kon niks meer doen. Het water werd heter en heter en de lappen huid bladderden langzaam van 08gnoT’s gezicht. Uiteindelijk bewoog 08gnoT (maffia) niet meer. Opgeruimd staat netjes.

Rust zacht, Kalkmaar, lynda, timmmm en 08gnoT…


Dit zie ik op het eerste gezicht als hints, nu nog kijken bij wie ze passen *O*
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:44
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:41 schreef naatje_1 het volgende:

hints dikgedrukt, aanvullingen zijn welkom uiteraard
GMTA :D
Ik had alleen nog dat ie in zijn auto alle ruimte had, misschien weer een [Single] :P
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:44
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:43 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Dit zie ik op het eerste gezicht als hints, nu nog kijken bij wie ze passen *O*
Goede constateringen, volgens mij dacht ik dat ook
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:45
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:44 schreef tombolafan het volgende:

[..]

GMTA :D
Ik had alleen nog dat ie in zijn auto alle ruimte had, misschien weer een [Single] :P
Ik heb überhaupt de auto, aangezien dat een terugkerend iets is, iets met PTA?
ReWoutmaandag 27 september 2010 @ 21:45
Hara trekt aan de touwtjes...

Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:46
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:45 schreef ReWout het volgende:
Hara trekt aan de touwtjes...

[ afbeelding ]
Zoek eens een andere obsessie :')
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:47
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:45 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ik heb überhaupt de auto, aangezien dat een terugkerend iets is, iets met PTA?
Oeh, dat kan ook ja :Y Ik ga even zoeken, ben wel geintrigeerd door dat autisme *O*
Duimelotmaandag 27 september 2010 @ 21:47
:X :X :X
ik ga maar weg hier voor ik mn mond voorbij praat!

maar lees lynda dr berichtje ff
mensen DOE wat
ik vind best lullig de mensen die actief meededen zijn dood en verbijten zich nu en de stille luilakken die zelf geen hints oplossen (op hara na geloof ik ;)) blijven over

als hara ook eraan gaat dan wordt t een vreemd spel zo zonder opgeloste hints :P
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:47
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:38 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

WAt is dat voor gare beredenering? Duimelot heeft ook ooit maar 1 of 2 keer meegespeeld, die was toch echt mafia :'). Beach speelde ook al veel langer mee dus ik snap je reden totaal niet.
Wat heb jij, behalve dat ie dom doet, dan voor een redeneringen voor rewout? Geen hints die naar hem toe leiden gezien, voorgaande nachten...
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:48
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:47 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Wat heb jij, behalve dat ie dom doet, dan voor een redeneringen voor rewout? Geen hints die naar hem toe leiden gezien, voorgaande nachten...
Ik stem toch niet op Rewout of wel?
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 21:49
Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje

quote:
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
Nu weer ff normaal aub.
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:49
OOOH, de afgelopen nachten was er een duister figuur, kijk eens naar de UI van joe-mamma
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:50
of ben ik dan spuit11
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 21:56
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:50 schreef naatje_1 het volgende:
of ben ik dan spuit11
volgens mij werd er gezegd dat het sowieso duistere personen genoemd worden als het maffia is? :?
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 21:57
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:56 schreef tombolafan het volgende:

[..]

volgens mij werd er gezegd dat het sowieso duistere personen genoemd worden als het maffia is? :?
Ja, vaak, maar t kan ook wel een keer wel een hint zijn.
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 21:58
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:56 schreef tombolafan het volgende:

[..]

volgens mij werd er gezegd dat het sowieso duistere personen genoemd worden als het maffia is? :?
Ik dacht dat Susi liet zien dat het wel een keer een hint was
Ladidadidamaandag 27 september 2010 @ 22:00
Succes weer allen *O* Hier is het bedtijd :Z
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:01
Uit de postgeschiedenis van yosander (welke ik ook verdenk):

KLB Constructie snelheid voor brommers
pagina: 1 2 Yreal 51 1592 24/09 21:01 - Yreal
GC Het grote Fok Maffiaspel #9 Wie oh wie moet eraan geloven...
pagina: 1 2 3 4 5 6 7 Ladidadida 300 2180 25/09 01:15 - Beach
GC Lucky & Co Rijssen 0546timm 13 497 26/09 18:45 - PluisigNijntje
PUB Cross brommer Xantalien 38 732 25/09 19:38 - Shispeed

eerste en laatste topic

PTA, auto?

[ Bericht 2% gewijzigd door naatje_1 op 27-09-2010 22:13:45 ]
ReWoutmaandag 27 september 2010 @ 22:03
* ReWout is treurig

tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 22:05
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:57 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, vaak, maar t kan ook wel een keer wel een hint zijn.
quote:
Op maandag 27 september 2010 21:58 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ik dacht dat Susi liet zien dat het wel een keer een hint was
I'z confused :')
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:06
WGR Kind niet erkennen
pagina: 1 2 Heints 51 1783 04/09 13:58 - De_Rikster

die van Etcetera

(kinderkamer)

[ Bericht 9% gewijzigd door naatje_1 op 27-09-2010 22:14:05 ]
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:09
Uit de postgeschiedenis van oa ReWout en tombolafan:

GAM Farmville #128 Allemaal naar school!
pagina: 1 2 3 4 5 6 7 Cat22 301 3723 26/09 21:20 - Mirjam

(kinderkamer)
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:10
En dat vind ik wel weer genoeg voor vanavond, ik ga slapen
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 22:11
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:01 schreef naatje_1 het volgende:
Uit de postgeschiedenis van yosander (welke ik ook verdenk):

KLB Constructie snelheid voor brommers
pagina: 1 2 Yreal 51 1592 24/09 21:01 - Yreal
GC Het grote Fok Maffiaspel #9 Wie oh wie moet eraan geloven...
pagina: 1 2 3 4 5 6 7 Ladidadida 300 2180 25/09 01:15 - Beach
GC Lucky & Co Rijssen 0546timm 13 497 26/09 18:45 - PluisigNijntje
PUB Cross brommer Xantalien 38 732 25/09 19:38 - Shispeed

eerste en laatste topic
Mmmmmm, niet echt auto he :+
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 22:11
Ik durf geen hints te posten ;( .... straks word ik gekilld :(
-SG-maandag 27 september 2010 @ 22:11
straks eens ff hints zoeken 14.gif
-Engel-maandag 27 september 2010 @ 22:11
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:03 schreef ReWout het volgende:
* ReWout is treurig

[ afbeelding ]
O+ lief kittentje
lyndamaandag 27 september 2010 @ 22:11
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:06 schreef naatje_1 het volgende:
WGR Kind niet erkennen
pagina: 1 2 Heints 51 1783 04/09 13:58 - De_Rikster

die van Etcetera
Maak het nu eens voor jezelf makkelijk en zet er gelijk bij waar de hint naar toe gaat.
Stel in de nachtpost staat de hond zei blaf!
En in jou posthistory staat het topic: Woef woef

Naatje:
Hond zei blaf: topic woef woef
of iets in die richting.. dan behoud je het overzicht voor jezelf en mensen snappen waar je het over hebt.
timmmmmmaandag 27 september 2010 @ 22:12
Kankertyfusaidshoeren.
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 22:12
Ik ga ook zo mn bed in, krijg vierkante ogen _O-
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:12
Daar dacht ik net ook aan, nog even editten dan :P
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:13
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:12 schreef timmmmm het volgende:
Kankertyfusaidshoeren.
it wasn't me
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 22:13
Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (2) Hara

Steekten, Jip en Janneketaal, Nederland 2, bakken koffie :W
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 22:14
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:12 schreef timmmmm het volgende:
Kankertyfusaidshoeren.
Niet vloeken met al die ziektes nu de dokter dood is! :o
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 22:14
weg

[ Bericht 99% gewijzigd door 08gnoT. op 27-09-2010 22:23:19 ]
Sheepcidusmaandag 27 september 2010 @ 22:14
Ik heb voor -SG-: uit het eerste stukje:

Disney => Miney mouse meisje in zijn icoontje
Romanticus => Romeo in zijn posthistory

2e stukje programma met yvon jaspers is waarschijnlijk boer zoekt vrouw +> Farmville topic in een paar mensen hun posthistory
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:14
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:13 schreef Harajuku. het volgende:
Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (2) Hara

Steekten, Jip en Janneketaal, Nederland 2, bakken koffie :W
dat ook idd, maarja, dubbellynch is niet meer mogelijk...
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 22:15
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:14 schreef Sheepcidus het volgende:
Ik heb voor -SG-: uit het eerste stukje:

Disney => Miney mouse meisje in zijn icoontje
Romanticus => Romeo in zijn posthistory

2e stukje programma met yvon jaspers is waarschijnlijk boer zoekt vrouw +> Farmville topic in een paar mensen hun posthistory
Romeo had ook inderdaad, niet aan Minnie gedacht.
Sheepcidusmaandag 27 september 2010 @ 22:15
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:14 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

:@
heb jij die vermoord? Hoeven we daar geen hints te bekijken
naatje_1maandag 27 september 2010 @ 22:17
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:15 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

heb jij die vermoordt? Hoeven we daar geen hints te bekijken
het staat toch obvious in het stukje tekst? dat tong80 kwam aanlopen enz
08gnoT.maandag 27 september 2010 @ 22:17
weg

[ Bericht 98% gewijzigd door 08gnoT. op 27-09-2010 22:23:09 ]
Sheepcidusmaandag 27 september 2010 @ 22:18
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:17 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

het staat toch obvious in het stukje tekst? dat tong80 kwam aanlopen enz
Ik had het niet echt bekeken :@
timmmmmmaandag 27 september 2010 @ 22:19
dode mensen, mond dicht over het spel
tombolafanmaandag 27 september 2010 @ 22:22
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:19 schreef timmmmm het volgende:
dode mensen, mond dicht over het spel
Ja, daar houden ze zich niet allemaal aan :')
timmmmmmaandag 27 september 2010 @ 22:23
Vanaf nu dus wel
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 22:26
For the sake of het spel dan maar

Tim heeft twee hints gekregen de afgelopen dagen
1. Mafia ging van hij naar zij oid
2. Mafia heeft iets gemeen met Marc Dutroux

Nu die hints naar Trevland die al langer verdacht was +
GC[KSC #1967] Hoepla, met koffie naar de kelder

Do with it as you please.
ReWoutmaandag 27 september 2010 @ 22:41
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:26 schreef Harajuku. het volgende:
For the sake of het spel dan maar

Tim heeft twee hints gekregen de afgelopen dagen
1. Mafia ging van hij naar zij oid
2. Mafia heeft iets gemeen met Marc Dutroux

Nu die hints naar Trevland die al langer verdacht was +
GC[KSC #1967] Hoepla, met koffie naar de kelder

Do with it as you please.
Timmmm was de bad cop!!! People don't trust hara. Ze vermoord je in je slaap!
Harajuku.maandag 27 september 2010 @ 22:43
:O
yosandermaandag 27 september 2010 @ 22:56
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:01 schreef naatje_1 het volgende:
Uit de postgeschiedenis van yosander (welke ik ook verdenk):

KLB Constructie snelheid voor brommers
pagina: 1 2 Yreal 51 1592 24/09 21:01 - Yreal
GC Het grote Fok Maffiaspel #9 Wie oh wie moet eraan geloven...
pagina: 1 2 3 4 5 6 7 Ladidadida 300 2180 25/09 01:15 - Beach
GC Lucky & Co Rijssen 0546timm 13 497 26/09 18:45 - PluisigNijntje
PUB Cross brommer Xantalien 38 732 25/09 19:38 - Shispeed

eerste en laatste topic

PTA, auto?
Ben meer van de brommers zoals al werd gezegd :P.
Huppelmutsmaandag 27 september 2010 @ 23:23
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:26 schreef Harajuku. het volgende:
For the sake of het spel dan maar

Tim heeft twee hints gekregen de afgelopen dagen
1. Mafia ging van hij naar zij oid
2. Mafia heeft iets gemeen met Marc Dutroux

Nu die hints naar Trevland die al langer verdacht was +
GC[KSC #1967] Hoepla, met koffie naar de kelder

Do with it as you please.
En het blauwe lichaam :Y
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 00:04
quote:
Op maandag 27 september 2010 23:23 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



En het blauwe lichaam :Y
:?
blessed19dinsdag 28 september 2010 @ 00:39
Ja, godver. moet ik die stomme lynch lijst weer opzoeken.

Hara, maak eens 2 topics aan voor ons! :*
blessed19dinsdag 28 september 2010 @ 00:40
## Trevland

Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (3) Hara, blessed
Rave_NLdinsdag 28 september 2010 @ 04:33
Timmmm -O-

Nu ben ik toch geneigd om Hara weer wat krediet te geven..

Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (3) Hara, blessed
-SG- (1) rave

Btw lui, ik moest gister halsoverkop naar het buitenland toe voor m'n werk dus ik kan, en om financiële redenen want mobiel internet wil, niet meer fulltime aanwezig zijn..
Hopelijk ben ik niet dood tegen de tijd dat ik terug ben, al verwacht ik dat het binnen 2, 3 dagen is.. ;(

Good hunting, Rave
Puntenslijpseldinsdag 28 september 2010 @ 06:12
oh boy :')
Ladidadidadinsdag 28 september 2010 @ 07:32
Mogguh.
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 08:02
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:41 schreef ReWout het volgende:

[..]

Timmmm was de bad cop!!! People don't trust hara. Ze vermoord je in je slaap!
ik verdenk je nu steeds meer :')
CaLeXdinsdag 28 september 2010 @ 09:03
Je merkt het wel als je een paar dagen dood bent

SPOILER
ik begin te stinken:X
psaexorpdinsdag 28 september 2010 @ 11:21
Ik moest wel hard lachen om die '' want een klein beetje autistisch was ze wel.'' ! Vlak nadat ik dat gelezen had, toch maar even trevland fobo nagegaan (door hara's gebrabbel). :D :'( :D !
Schuddenbuiken alom.

Maar goed voor de rest heeft mijn eerste zoektocht niet zoveel uitgehaald, naast een paar losse flodders hier en daar. en hier gebeurt er dus weer geen flikker, en iedereen die hints beweert te hebben doet niet eens de moeite om ze te vermelden of mensen terug te wijzen naar de posts waar ze die hebben uitgezocht, ja want dan moet je maar bijlezen :'( . bok toch op eens zeg, wil je nou dorp overtuigen of niet? maffia attitude doordrenkt dit topic. :')

Ik heb er dus helaas nog niet zoveel kaas van kunnen maken, en moet zodadelijk toch echt werken!
wellicht dat ik rond 4en toch nog wat tijd heb als ik geluk heb, maar het zou zomaar kunnen dat ik meteen doormoet, dus jullie zullen het helemaal zelf moeten gaan doen liefjes. Succes en doe toch eens wat!
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 13:06
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 09:03 schreef CaLeX het volgende:
Je merkt het wel als je een paar dagen dood bent

SPOILER
ik begin te stinken:X
Duimelotdinsdag 28 september 2010 @ 13:32
oeh ik zie dat Trevland het zwaar gaat krijgen *O*

even een vragaje nog: ik als dooie maffia, win ik toch als maffia wint!?!?! :+
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 13:32
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:32 schreef Duimelot het volgende:
oeh ik zie dat Trevland het zwaar gaat krijgen *O*

even een vragaje nog: ik als dooie maffia, win ik toch als maffia wint!?!?! :+
Ja.
Duimelotdinsdag 28 september 2010 @ 13:35
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:32 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja.
*O* whoohoo mensen ga zo door 8-)
alhoewel als jullie even snel alle maffia lynchen kunnen we wel een nieuw spel beginnen he!?!?!
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 13:37
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:35 schreef Duimelot het volgende:

[..]

*O* whoohoo mensen ga zo door 8-)
alhoewel als jullie even snel alle maffia lynchen kunnen we wel een nieuw spel beginnen he!?!?!
Ja, dat laatste lijkt me een betere optie. En jij probeert nu alleen maar te doen alsof Trevland dorp is om hem te beschermen. Tough luck missy!
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 13:39
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, dat laatste lijkt me een betere optie. En jij probeert nu alleen maar te doen alsof Trevland dorp is om hem te beschermen. Tough luck missy!
:o
En als dat zo is dan mag dat niet :(

Ik vind het eigenlijk best storend dat veel doden zich niet aan die regel houden -O-
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 13:39
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:39 schreef tombolafan het volgende:

[..]

:o
En als dat zo is dan mag dat niet :(

Ik vind het eigenlijk best storend dat veel doden zich niet aan die regel houden -O-
Yup
CaLeXdinsdag 28 september 2010 @ 13:43
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:39 schreef tombolafan het volgende:

[..]

:o
En als dat zo is dan mag dat niet :(

Ik vind het eigenlijk best storend dat veel doden zich niet aan die regel houden -O-
Ik ook


Zo moeilijk is het niet stelletje dooien, spel inhoudelijk / opmerkingen richting het spel mag je gewoon voor je houden. Nu be-invloed je de nog levende spelers :(
Duimelotdinsdag 28 september 2010 @ 13:48
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, dat laatste lijkt me een betere optie. En jij probeert nu alleen maar te doen alsof Trevland dorp is om hem te beschermen. Tough luck missy!
:o daar was ik helemaal niet mee bezig eerlijk gezegd :')
ik doelde meer op dat jullie snel door moeten enzo
dood zijn is saai!!
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 13:49
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:48 schreef Duimelot het volgende:

[..]

:o daar was ik helemaal niet mee bezig eerlijk gezegd :')
ik doelde meer op dat jullie snel door moeten enzo
dood zijn is saai!!
Ja, daarvoor.

Hahhaha trevland gaat het zwaar krijgen
Oh win ik nog als mafia wint? Ja
Whohoho ga zo door (link naar eerste zin)
lyndadinsdag 28 september 2010 @ 14:06
:W
Duimelotdinsdag 28 september 2010 @ 14:07
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, daarvoor.

Hahhaha trevland gaat het zwaar krijgen
Oh win ik nog als mafia wint? Ja
Whohoho ga zo door (link naar eerste zin)
ik snap de link er niet helemaal in
maar ja jullie zagen overal al hints in
ik ben DOOD en doe niet meer mee
en nog zoek je achter alles wat ik zeg iets???

ik wil nog mee kletsen maar zeg verder weinig nuttigs hoor
zelfs in pm is me door mede doden gevraagd wie nu maffia is en zelfs daar zeg ik niets! (mag ik niet van ladidadida heb t gevraagd...)
lyndadinsdag 28 september 2010 @ 14:23
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:07 schreef Duimelot het volgende:

[..]

ik snap de link er niet helemaal in
maar ja jullie zagen overal al hints in
ik ben DOOD en doe niet meer mee
en nog zoek je achter alles wat ik zeg iets???

ik wil nog mee kletsen maar zeg verder weinig nuttigs hoor
zelfs in pm is me door mede doden gevraagd wie nu maffia is en zelfs daar zeg ik niets! (mag ik niet van ladidadida heb t gevraagd...)
Omdat er achter sommige dingen, vooral van MAFFIA, dingen te vinden zijn.
Daarom zeg niets in het topic over je rol, over je dood, over hoe je dood bent gegaan, over hoe de rest dood gaat, over welke hints dan ook, over welke speler dan ook.
Snap je het nu?
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 14:25
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:07 schreef Duimelot het volgende:

[..]

ik snap de link er niet helemaal in
maar ja jullie zagen overal al hints in
ik ben DOOD en doe niet meer mee
en nog zoek je achter alles wat ik zeg iets???

ik wil nog mee kletsen maar zeg verder weinig nuttigs hoor
zelfs in pm is me door mede doden gevraagd wie nu maffia is en zelfs daar zeg ik niets! (mag ik niet van ladidadida heb t gevraagd...)
Het is gewoon regel dat je niks mag zeggen over het spel, klaar :)
Dan maakt het niet uit of je veel of weinig nuttigs zegt, het mag gewoon niet :s)
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 14:35
Geachte leden van de lynch vergadering, mag ik even vragen hoever men gevorderd is in het wel, al dan niet schuldig bevinden van een van de deelnemende leden. Het is natuurlijk zeer duidelijk dat een van de betwiste maffialeden Trevland is, vanwege de spellingsfout en meer, maar ik hoor ook geluiden van andere leden van het dorp die schuldig worden bevonden aan het moorden.

Bij voorbaat dank.
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 14:35
Oja, voor het volgende spel stem ik voor PS als BM
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 14:37
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:35 schreef naatje_1 het volgende:
Geachte leden van de lynch vergadering, mag ik even vragen hoever men gevorderd is in het wel, al dan niet schuldig bevinden van een van de deelnemende leden. Het is natuurlijk zeer duidelijk dat een van de betwiste maffialeden Trevland is, vanwege de spellingsfout en meer, maar ik hoor ook geluiden van andere leden van het dorp die schuldig worden bevonden aan het moorden.

Bij voorbaat dank.
Alleen Trevland en SG zijn genoemd.
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 14:48
Ik kan niet wachten tot het is afgelopen zodat ik mn inbox weer kan legen.
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 14:53
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:48 schreef Harajuku. het volgende:
Ik kan niet wachten tot het is afgelopen zodat ik mn inbox weer kan legen.
ik wil je best wel lynchen hoor...
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 14:58
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:53 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ik wil je best wel lynchen hoor...
Heb ik eindelijk Rave afgeschud, kom jij aan.
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 15:05
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:48 schreef Harajuku. het volgende:
Ik kan niet wachten tot het is afgelopen zodat ik mn inbox weer kan legen.
Al die maffiamail zeker? :{w
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 15:06
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 15:05 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Al die maffiamail zeker? :{w
Oh jeetje, wat een domme opmerking van mij, nu weten jullie dat ik mafia ben.
lyndadinsdag 28 september 2010 @ 15:11
Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (3) Hara, blessed
-SG- (1) rave

Zal deze nog aangevuld worden of zal het zo blijven tot vanavond :9
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 15:30
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 15:06 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Oh jeetje, wat een domme opmerking van mij, nu weten jullie dat ik mafia ben.
Jaaaaaaaaaaaaaa! ik stem op Hara!

SPOILER
Grapje :* Ik weet het niet -O-
Ik vind de hints niet heel duidelijk... En ik wil SG ook wel lynchen omdat ik wil weten of Rewout liegt of niet :D
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 15:37
Ik wil ook wel SG of Trevland lynchen
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 15:38
't Maakt mij de pis ook niet lauw, zeg het maar! Alleen vind ik het raar dat Tombo wil kijken of ik doodga of niet :')
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 15:39
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 15:38 schreef Harajuku. het volgende:
't Maakt mij de pis ook niet lauw, zeg het maar! Alleen vind ik het raar dat Tombo wil kijken of ik doodga of niet :')
Nee, want als Rewout gelijk heeft en jij gaat meteen met SG dood dan wil ik het niet _O-

-editter! :P -

Ik bedoel dus dat ik Rewout wel wil checken, maar jou niet kwijt wil :')
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 15:41
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 15:39 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Nee, want als Rewout gelijk heeft en jij gaat meteen met SG dood dan wil ik het niet _O-

-editter! :P -

Ik bedoel dus dat ik Rewout wel wil checken, maar jou niet kwijt wil :')
Met een 50% kans dat ik dan ook doodga :')

Als SG geen mafia is zal de mafia hem vannacht wel vermoorden want die willen mij vast ook wel dood met mijn bodyguards nog levend.
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 15:43
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 15:41 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Met een 50% kans dat ik dan ook doodga :')

Als SG geen mafia is zal de mafia hem vannacht wel vermoorden want die willen mij vast ook wel dood met mijn bodyguards nog levend.
Daarom stem ik dus niet op SG :(
Lees nou eens goed :(
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 15:43
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 15:43 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Daarom stem ik dus niet op SG :(
Lees nou eens goed :(
Maar je zei eerder dat je wel wilde :(
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 15:43 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar je zei eerder dat je wel wilde :(
Ja, maar willen en doen zijn 2 dingen he :{w
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 15:53
Stemmen we op Trevland?
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 16:05
Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (4) Hara, blessed, Sheep
-SG- (1) rave
Huppelmutsdinsdag 28 september 2010 @ 16:14
Ik voel me te beroerd om zelf hints te zoeken ;(

##Ik stem op trevland

Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (5) Hara, blessed, Sheep, Huppelmuts
-SG- (1) rave
yosanderdinsdag 28 september 2010 @ 16:20
Vote #Trevland

Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (6) Hara, blessed, Sheep, Huppelmuts, Yosander
-SG- (1) rave
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 16:40
Mijn stem blijft staan, gewoon om mijzelf en jullie er van te overtuigen dat ik geen meeloper ben. Maar uiteraard ben ik ook voor het lynchen van Trev, dus mijn toestemming heb je.
tripackdinsdag 28 september 2010 @ 16:41
quote:
NACHT 3
Kalkmaar reed op zijn dooie gemakje naar huis na een feestje. In zijn auto had hij alle ruimte. Hij draaide een cd met Disneys Favorite Christmas en ging er zo in op, dat hij niet doorhad dat er iemand op de weg stond. Op het laatste moment zag hij een dorpeling op de weg staan, schrok en stuurde de auto in een reflex de bosjes in. Langzaam kwam de auto tot stilstand en Kalkmaar stapte geschrokken uit. “Sorry!” riep hij geschrokken, “ik zag je niet!” De dorpeling zei niets maar keek Kalkmaar met een strakke, kille blik aan. “Wat is er aan de hand…” bracht Kalkmaar uit. Ineens sprong de dorpeling op Kalkmaar af, duwde hem op de grond en bond zijn handen en voeten vast. “Jeetje,” riep Kalkmaar, “ik dacht juist altijd dat jij zo’n romanticus was..”. De dorpeling bond Kalkmaar vast achter de auto, stapte zelf in en scheurde het dorp door. Kalkmaar werd over de stenen straten, stoepranden en door de kuilen gesleept en al snel was hij onherkenbaar verminkt. In het bos kwam de auto tot stilstand en dumpte de dorpeling het lijk van Kalkmaar (velddokter) in een greppel.

Lynda zat nietsvermoedend in haar woonkamer te kijken naar een show met Yvon Jaspers. Dit was een belangrijk onderdeel van de dag van Lynda, want een klein beetje autistisch was ze wel. Ineens hoorde Lynda op de kinderkamer wat gerommel, en ze besloot een kijkje te nemen. Doodsbang liep Lynda de donkere trap op. Boven gekomen wilde ze het licht aandoen, maar dit werkte niet. Blijkbaar had er iemand met de stroom geknoeid. Lynda zag vaag een figuur staan en riep angstig: “Draai je om, dan kan ik zien wie je bent, lafaard!” De mob werd hier niet zo blij van, graaide Lynda beet en smeet haar met haar hoofd naar beneden in een grote bak. Lynda probeerde er weer uit te komen maar een enorme zak zand werd geleegd in de bak. Lynda gilde maar binnen enkele tellen werd haar gegil gesmoord door het zand dat steeds hoger in de bak kwam. Na een poosje steekten enkel Lynda’s onderbenen nog boven het zand uit. De beentjes maakten nog een paar laatste stuiptrekkingen, en toen stopte Lynda (dorpsbewoner) voorgoed met bewegen.
dit zijn de hints die ik denk te vinden, maar kan me ook wel vergissen natuurlijk

[ Bericht 1% gewijzigd door tripack op 28-09-2010 16:47:04 ]
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 16:41
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 16:41 schreef tripack het volgende:

[..]

dit zijn de hints die ik denk te vinden, maar kan me ook wel vergissen natuurlijk
Dat zijn er wel keiveel.
tripackdinsdag 28 september 2010 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 16:41 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat zijn er wel keiveel.
jah ik keek niet goed of ik wel iets bold had gemaakt :')
nu is het dus iets kleiner
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 16:49
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 16:41 schreef tripack het volgende:

[..]

dit zijn de hints die ik denk te vinden, maar kan me ook wel vergissen natuurlijk
Ja die hadden we eerder ook al, maar heb je er ook mensen bij? :P
tripackdinsdag 28 september 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 16:49 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ja die hadden we eerder ook al, maar heb je er ook mensen bij? :P
jah de bosjes leiden een beetje naar jou... want in je sig staat iets van bos...

en ook tegen Trevland heb ik hints gevonden:
- eenfoto in zijn Fobo zie je hem in het donker. (duister figuur uit eerdere nachten) en dhet licht dat niet aanging
- steekten :')
- thee (nacht2); Trevland post veel in Ksc

[ Bericht 2% gewijzigd door tripack op 28-09-2010 17:09:08 ]
-SG-dinsdag 28 september 2010 @ 17:20
haaaaa ik stem op hara 8-)

### harajuku
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 17:31
Ik stem op Trevland:
# Trevland
Hara (2) ReWout, SG
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (7) Hara, blessed, Sheep, Huppelmuts, Yosander, Tombo
-SG- (1) rave
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 17:49
Autisme zou ook kunnen leiden naar trev, daar hij alleen in bepaalde topics post, en die topics bevatten meestal iets van koffie ofzo, maar ik weet het niet zeker...
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 17:53
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 17:49 schreef naatje_1 het volgende:
Autisme zou ook kunnen leiden naar trev, daar hij alleen in bepaalde topics post, en die topics bevatten meestal iets van koffie ofzo, maar ik weet het niet zeker...
Dat dacht ik ook. Mensen met autisme houden niet van verandering, eh.
Isdatzodinsdag 28 september 2010 @ 17:53
Die steekten alleen is duidelijk genoeg _O- . Trevland dus.

Hara (2) ReWout, SG
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (8) Hara, blessed, Sheep, Huppelmuts, Yosander, Tombo, Isdatzo
-SG- (1) rave
-Engel-dinsdag 28 september 2010 @ 17:54
Ik ga eerst eten en dan weer een uurtje of zo puzzelen :Y
Ladidadidadinsdag 28 september 2010 @ 18:00
Hara (2) ReWout, SG
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (8) Hara, blessed, Sheep, Huppelmuts, Yosander, Tombo, Isdatzo
-SG- (2) rave, dorpsoudste
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 18:04
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 17:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat dacht ik ook. Mensen met autisme houden niet van verandering, eh.
of gewoon dat autisme in dezelfde categorie als dyslexie zit
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 18:09
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:04 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

of gewoon dat autisme in dezelfde categorie als dyslexie zit
Sinds wanneer zit dan in dezelfde categorie dan?
StijnDadinsdag 28 september 2010 @ 18:09
Laten we Trevland lynchen want er staat een spelfout in de tekst _O-
Goed bezig jongens.
Trevlanddinsdag 28 september 2010 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:09 schreef StijnDa het volgende:
Laten we Trevland lynchen want er staat een spelfout in de tekst _O-
Goed bezig jongens.
ja en dat om een moord die ik niet eens gepleegd heb
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:09 schreef StijnDa het volgende:
Laten we Trevland lynchen want er staat een spelfout in de tekst _O-
Goed bezig jongens.
Houd nu eens op je met het spel te bemoeien dan
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 18:11
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:09 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Sinds wanneer zit dan in dezelfde categorie dan?
Beiden zijn problemen met je hersenen, beiden worden door een orthopedagoog behandeld
StijnDadinsdag 28 september 2010 @ 18:19
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:10 schreef Trevland het volgende:

[..]

ja en dat om een moord die ik niet eens gepleegd heb
Haha ja altijd vervelend :P
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 18:22
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:10 schreef Trevland het volgende:

[..]

ja en dat om een moord die ik niet eens gepleegd heb
Op wie stem jij dan?
Trevlanddinsdag 28 september 2010 @ 18:25
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:22 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Op wie stem jij dan?
Misschien wel op jou :P
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 18:26
:').
-Engel-dinsdag 28 september 2010 @ 19:14
##vote: Joe-Mamma

Hara (2) ReWout, SG
Joe-Mamma (2) Naatje, -Engel-
Trevland (8) Hara, blessed, Sheep, Huppelmuts, Yosander, Tombo, Isdatzo
-SG- (2) rave, dorpsoudste
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 19:20
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:14 schreef -Engel- het volgende:
##vote: Joe-Mamma

Hara (2) ReWout, SG
Joe-Mamma (2) Naatje, -Engel-
Trevland (8) Hara, blessed, Sheep, Huppelmuts, Yosander, Tombo, Isdatzo
-SG- (2) rave, dorpsoudste
:D ^O^
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 19:27
En toch vind ik het eng :')
Straks is Trevland WEER geen maffia :X

Maar verder snap ik de hints weer niet -O- Ik heb nu al geen zin in morgenavond _O-
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 19:28
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:27 schreef tombolafan het volgende:
En toch vind ik het eng :')
Straks is Trevland WEER geen maffia :X

Maar verder snap ik de hints weer niet -O- Ik heb nu al geen zin in morgenavond _O-
De hints zijn nu obvious
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 19:30
Zou de kinderkamer misschien op Trevs UI slaan?
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 19:30
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:28 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

De hints zijn nu obvious
Die naar Trevland ja, maar uit de andere stukjes? :o
08gnoT.dinsdag 28 september 2010 @ 19:31
*Lurk
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 19:32
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:30 schreef naatje_1 het volgende:
Zou de kinderkamer misschien op Trevs UI slaan?
Ja, de link tussen kinderkamer en granaat lijkt me obvious.

Nee, ik ga voor Jip en Janneke.
Trevlanddinsdag 28 september 2010 @ 19:32
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:30 schreef naatje_1 het volgende:
Zou de kinderkamer misschien op Trevs UI slaan?
Ik snap je niet
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 19:33
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:32 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, de link tussen kinderkamer en granaat lijkt me obvious.

Nee, ik ga voor Jip en Janneke.
gameroom, kidsroom ofzo, daarbij vond ik dat mannetje wel op een kind lijken
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 19:34
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:33 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

gameroom, kidsroom ofzo, daarbij vond ik dat mannetje wel op een kind lijken
Sorry, ik vind dit echt helemaal nergens op slaan.
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 19:35
Maar ehm, jip en janneke?
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 19:36
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:13 schreef Harajuku. het volgende:
Hara (1) ReWout
Joe-Mamma (1) Naatje
Trevland (2) Hara

Steekten, Jip en Janneketaal, Nederland 2, bakken koffie :W
In AT.
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 19:38
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

In AT.
Oh, ik zie, op pagina 2
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 19:38
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:38 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Oh, ik zie, op pagina 2
Gisteren toch echt niet.
tripackdinsdag 28 september 2010 @ 19:49
goed gezocht naar hints en personen en ik kom tot de conclussie dat voor mij Trevland een mob is
##Vote Trevland
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 19:50
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 19:49 schreef tripack het volgende:
goed gezocht naar hints en personen en ik kom tot de conclussie dat voor mij Trevland een mob is
##Vote Trevland
kopieer het lijstje
Susidinsdag 28 september 2010 @ 20:39
Dáág.
Isdatzodinsdag 28 september 2010 @ 20:40
Háái.
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 20:49
We konden tot half 9 stemmen toch? :o
Dus bye bye Trevland! :W Hopen dat het maffia is ~O>
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 20:58
spannend
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 21:00
Ik ga keihard huillachen als het weer dorp is :')
Etceteradinsdag 28 september 2010 @ 21:03
kak te druk gehad om te stemmen, of om uberhaupt naar hints te zoeken -O-
Ladidadidadinsdag 28 september 2010 @ 21:03

De volgende ochtend waren de dorpelingen in rep en roer. Het verdriet en de angst maakten plaats voor enorme woede, en de sfeer in het dorp was dan ook niet meer echt gezellig. Eén van de dorpelingen hield een dorpsvergadering voor prominenten in zijn woonkamer, en besloot dat het tijd werd om op basis van gezond verstand de maffia nu eindelijk eens uit te schakelen. “Het heeft lang genoeg geduurd!” riep één van de deelnemers. “Ik heb vannacht Trevland zien lopen, het kan niet anders dan dat hij schuldig is!” Met elkaar bespraken ze Trevland en zijn vreemde gedrag van de afgelopen dagen, en na een poosje was men het er unaniem over eens dat Trevland eraan moest geloven. Gezamenlijk gingen ze op pad naar het huis van Trevland, die heel burgerlijk in zijn voortuin de rozenstruiken water stond te geven. “Goedemiddag lieve dorpelingen! Vanwaar de eer van dit bezoek?” riep Trevland het gezelschap vrolijk toe. Het groepje dorpelingen liep op Trev af, werkten hem tegen de grond en bonden zijn handen en voeten vast. In zijn mond propten ze een paar rozen, zodat Trevlands geschreeuw wat gedempt werd. Daarna namen ze hem mee, terwijl Trevland wild bewoog in een poging zichzelf te bevrijden. Net buiten het dorp, knoopten ze Trevland op in een hoge boom. Op een paar meter afstand maakte één van de dorpelingen met zijn klomp een streep in het zand, en zei: “Kom, we maken er een spelletje van Trevlandstyle!” Alle bewoners gingen in een rijtje staan en om de beurt schoten zij een dunne pijl af op Trevland. Een paar goede mikkers wisten flink wat pijlen in Trevlands oogkas en keel te schieten, de rest van de pijlen boorden zich willekeurige ergens in Trevlands lichaam. Het duurde even voordat Trevland eindelijk het leven liet, maar na 193 pijlen was het dan toch echt gebeurd met Trevland (maffia). Wraak was zoet.

Rust zacht, Trevland!


[hintvrije zone]
De speciale rollen hebben weer tot 20:30 de tijd voor PM’s!
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 21:03
*O*
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 21:05
Wat zei je ook weer, ReWout?
lyndadinsdag 28 september 2010 @ 21:05
*O*
-Engel-dinsdag 28 september 2010 @ 21:07
het gaat langzaam ... maar weer een mob dood.....
Hoeveel ziijn er nu nog?

2 of 3???
ReWoutdinsdag 28 september 2010 @ 21:09
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:05 schreef Harajuku. het volgende:
Wat zei je ook weer, ReWout?
Stemmen op een mede mafia lid maakt je echt niet minder verdachter hoor.
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 21:10
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:09 schreef ReWout het volgende:

[..]

Stemmen op een mede mafia lid maakt je echt niet minder verdachter hoor.
Maar jij probeerde de lynch op Trevland tegen te houden door te zeggen dat ik erover loog.
blessed19dinsdag 28 september 2010 @ 21:10
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:09 schreef ReWout het volgende:

[..]

Stemmen op een mede mafia lid maakt je echt niet minder verdachter hoor.
## vote ReWout

:')
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 21:13
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:09 schreef ReWout het volgende:

[..]

Stemmen op een mede mafia lid maakt je echt niet minder verdachter hoor.
Wel als je er als eerste op stemt :P
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 21:13
yesssssssssssssss *O* *O* *O*
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:10 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar jij probeerde de lynch op Trevland tegen te houden door te zeggen dat ik erover loog.
Scherp :o
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 21:18
Nou, nog 3 mafia over. SG, ReWout ennnnnn
-SG-dinsdag 28 september 2010 @ 21:19
jij zelf toch hara :o
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 21:19
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:18 schreef Harajuku. het volgende:
Nou, nog 3 mafia over. SG, ReWout ennnnnn
Iemand die gewoon niet meepost ofzo... -O- Zodat hij/zij niet opvalt
-SG-dinsdag 28 september 2010 @ 21:19
ben benieuwd wat de nacht brengt :)
tombolafandinsdag 28 september 2010 @ 21:20
Hebben jullie ook zo'n spierpijjn van het pijl-en-boog schieten :')
naatje_1dinsdag 28 september 2010 @ 21:20
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:18 schreef Harajuku. het volgende:
Nou, nog 3 mafia over. SG, ReWout ennnnnn
Joe-Mamma
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 21:22
De serial killer is er ook nog toch? :P
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 21:23
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:22 schreef Sheepcidus het volgende:
De serial killer is er ook nog toch? :P
Ja. Daar zie ik ReWout wel voor aan.
Susidinsdag 28 september 2010 @ 21:27
Goezzo een maffia dood *O*
tripackdinsdag 28 september 2010 @ 21:40
*O* i knew it *O*
ReWoutdinsdag 28 september 2010 @ 21:55
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:10 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar jij probeerde de lynch op Trevland tegen te houden door te zeggen dat ik erover loog.
Of we jou of trevland lynchte maakt weinig uit :') maar ik wil jou dood omdat hij gniepige mafia bent, en altijd de touwtjes in de hand hebt..
Harajuku.dinsdag 28 september 2010 @ 21:56
Bèèèèèèh.
Trevlanddinsdag 28 september 2010 @ 22:52
Zo te zien rouwt iedereen om mij, het doet mij deugt
Sheepcidusdinsdag 28 september 2010 @ 23:00
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 22:52 schreef Trevland het volgende:
Zo te zien rouwt iedereen om mij, het doet mij deugt
Duurde het lang al die pijlen er uit halen? :P
Trevlanddinsdag 28 september 2010 @ 23:02
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 23:00 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Duurde het lang al die pijlen er uit halen? :P
Ach ja, het is weer eens wat anders als telkens maar in die put te moeten zitten :P
blessed19woensdag 29 september 2010 @ 00:31
3 mafia en 1 serial killer over. hoe groot is de kans dat wij dit gaan overleven? :)

Ik bedoel: krijgen we morgen wederom 3 kills, of zijn het er maar 2?
kriorowoensdag 29 september 2010 @ 04:17
Ah, dag gemist, maar yay mafia dood *O*
Ladidadidawoensdag 29 september 2010 @ 07:38
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 22:52 schreef Trevland het volgende:
Zo te zien rouwt iedereen om mij, het doet mij deugt
Je hing daar zo mooi met rozen in je mond :Y
Ladidadidawoensdag 29 september 2010 @ 07:39
quote:
Op woensdag 29 september 2010 00:31 schreef blessed19 het volgende:
3 mafia en 1 serial killer over. hoe groot is de kans dat wij dit gaan overleven? :)

Ik bedoel: krijgen we morgen wederom 3 kills, of zijn het er maar 2?
quote:
het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).
timmmmmwoensdag 29 september 2010 @ 08:32
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 22:52 schreef Trevland het volgende:
Zo te zien rouwt iedereen om mij, het doet mij deugt
Ik heb Ladi gevraagd of ze je er langzaam en pijnlijk uit wilde schrijven.
CaLeXwoensdag 29 september 2010 @ 10:19
quote:
Op woensdag 29 september 2010 00:31 schreef blessed19 het volgende:
3 mafia en 1 serial killer over. hoe groot is de kans dat wij dit gaan overleven? :)

Ik bedoel: krijgen we morgen wederom 3 kills, of zijn het er maar 2?
4 boefjes op 17 dorpsbewoners ;)

Kans van 60% dat het dorp wint denk ik zo
Ladidadidawoensdag 29 september 2010 @ 10:36
quote:
Op woensdag 29 september 2010 10:19 schreef CaLeX het volgende:

[..]

4 boefjes op 17 dorpsbewoners ;)

Kans van 60% dat het dorp wint denk ik zo
Ik tel nog 13 dorp? + 1 seriemoordenaar + 3 boefjes?
CaLeXwoensdag 29 september 2010 @ 10:45
quote:
Op woensdag 29 september 2010 10:36 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik tel nog 13 dorp? + 1 seriemoordenaar + 3 boefjes?
ik ook, ik zei het alleen anders
Ladidadidawoensdag 29 september 2010 @ 11:08
quote:
Op woensdag 29 september 2010 10:45 schreef CaLeX het volgende:

[..]

ik ook, ik zei het alleen anders
Boefje :@
timmmmmwoensdag 29 september 2010 @ 11:10
quote:
Op woensdag 29 september 2010 10:36 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik tel nog 13 dorp? + 1 seriemoordenaar + 3 boefjes?
ha-ha, jij snapt het niet. Seriemoordenaars zijn ook boefjes, en alle boefjes wonen ook in het dorp
Ladidadidawoensdag 29 september 2010 @ 11:16
Maar zijn geen dorp.
timmmmmwoensdag 29 september 2010 @ 11:54
Iedereen is dorpsbewoner. sommige mensen krijgen er alleen aan andere rol bij.