quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:52 schreef Klopkoek het volgende:
en daarom hoop ik ook dat oranje vandaag wordt uitgeschakeld... want de rechtsen hebben baat bij het verdeel en heers nationalisme
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 12:10 schreef Bondsrepubliek het volgende:
Je ziet met regelmaat leerlingen op het privaat onderwijs die het op gesubsidieerd onderwijs geprobeerd hebben maar het daar niet hebben kunnen redden. Met extra aandacht en uitleg probeert men vervolgens op het privaat onderwijs het gebrekkig IQ van die leerlingen te compenseren.
Ik minacht jou en alle andere teringrechtsen. Ik haat ze zelfs.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En bewijs dat linksen niet van leuke dingen houden en anderen ECHT iets gunnen is weer geleverd. Je hebt het zelf niet zo goed als "wij" dus doe je net alsof je het goed voorhebt met "anderen"maar je leeft om het mensen die het wel goed hebben het leven zuur te maken.
Ik kots niet eens op je, ik minacht je gewoon.
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 12:24 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik minacht jou en alle andere teringrechtsen. Ik haat ze zelfs.
Met rechts krijg je apartheid. En ja, natuurlijk praten ze dat weer goed met dat anderen gewoon te dom zijn en al blij mogen zijn dat er lui zijn die de economie vooruit trekken.
Mijn broertje en zusje zitten op zo'n school en ik kan niet echt zeggen dat ze 'rechtse leer' voorgeschoteld krijgen.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:06 schreef mlg het volgende:
[..]
Bijna alle scholen in Nederland zijn reguliere scholen. Eigenlijk hoor ik nu al niet meer op jou te reageren vanwege je kortzichtigheid. Rechtse ouders met veel geld sturen hun kinderen vaak naar particuliere scholen. Zo'n school kost al gauw 15.000 a 20.000 per jaar. Je hebt ook rechtse ouders die niet zoveel geld hebben en die sturen hun kinderen naar reguliere scholen.
Jeumig. Ga wat nuttigs doen ofzo.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:52 schreef Klopkoek het volgende:
en daarom hoop ik ook dat oranje vandaag wordt uitgeschakeld... want de rechtsen hebben baat bij het verdeel en heers nationalisme
Er zijn genoeg mensen die dyslectisch zijn hun best doen en het op een gewone school ook redden. En daar hoef je niet slim voor te zijn.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 12:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, sure.
En dan nog, dan proberen ook die leerlingen tenminste hun best te doen, ipv het "ja maar ik ben dislexisch" "ik hebbe talagterstant (wel hier geboren)" etc etc te bleren en weer zielig het handje op te houden.
Je hoeft niet slim te zijn om iets van je leven te willen maken, je moet er je best voor doen en niet je handjes ophouden bij anderen.
ik ben ook voor een kastestelselquote:Op vrijdag 2 juli 2010 12:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En waar denk je dat die apartheid vandaan komt? Linkse demonstraties zijn idd al-tijd gewelddadig bijv. pure afgunst.
typjes als jij maken het zo overduidelijk hoe hypochriet links is, jullie komen op voor de medemens zeggen jullie, maar alleen als die medemens het op zijn minst net zo slecht heeft als jullie zelf. Iemand die het goed voor elkaar heeft door hard te werken moet kapot!
En nee, een opleiding is niet je handje ophouden, maar klagen over dit soort scholen omdat je er zelf niet opzit is ff wat anders he? Ik heb gewoon op openbare scholen gezet en heb daar dan ook daadwerkelijk iets geleerd, studietje erbij, beetje werken en cursussen blijven volgen (zie je de trend van zelf iets doen?) en ik heb het prima voor elkaar. Ik kom niet uit een elite gezin, heb geen enorm eigen vermogen oid.
Ik werk voor mijn leven, en typjes als jij gunnen het mij dus niet eens dat ik dan meer geld heb..
Ik voel me hierop wel een beetje persoonlijk aangesproken, want als er in groep 8 geen rekening gehouden zou zijn met mijn dyslexie was ik waarschijnlijk uiteindelijk MAVO gaan doen. Nu heb ik uiteindelijk mijn HAVO diploma redelijk overtuigend gehaald (al zeg ik het zelf), dyslexie groei je overheen. Wanneer je geen rekening houd met dyslexie zorgd dat dat massa's mensen een studie gaan doen onder hun kunnen en dat is verspilling van talent.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 12:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, sure.
En dan nog, dan proberen ook die leerlingen tenminste hun best te doen, ipv het "ja maar ik ben dislexisch" "ik hebbe talagterstant (wel hier geboren)" etc etc te bleren en weer zielig het handje op te houden.
Je hoeft niet slim te zijn om iets van je leven te willen maken, je moet er je best voor doen en niet je handjes ophouden bij anderen.
Zoals in de UK is het een manier om de bevoorrechte positie van de elite te beschermen. Eton kan leerlingen natuurlijk veel meer kwaliteit bieden dan een state school. Door financiële drempels op te werpen voor het beste onderwijs houdt men dat onderwijs exclusief en dat zie je terug in de sociale mobiliteit van dat land die zeer laag is.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:29 schreef Klopkoek het volgende:
de opkomst van particuliere scholen in dit land is echt walgelijk
je snapt het niet. rechts wil graag dat die het niet redden en dat ze dan kunnen zeggen hoeveel de mensen die het wel redden hun best hebben gedaanquote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:23 schreef Bondsrepubliek het volgende:
[..]
Er zijn genoeg mensen die dyslectisch zijn hun best doen en het op een gewone school ook redden. En daar hoef je niet slim voor te zijn.
Juistem, ook met weinig vertrouwen en veel wantrouwen. Waar het mis is gegaan in dit land is het kortwieken van de onderwijsinspectie en de toegenomen vrijheid voor scholen in dit land. daardoor zie je al segregatie. postcodebeleid, ouderbijdrages en gewoon kwaliteitsverschillen die enorm zijn geworden in dit land. begrijp me niet verkeerd: ik wil geen aangestuurde dictatuur maar op sommige terreinen hebben scholen teveel 'vrijheid' gekregen in dit land (soms wordt het zelfs regelrecht financieel aangemoedigd om lastige gevallen te weren enzo). Zoals het nu gaat is het een kwestie van tijd dat ook hier de private scholen als paddestoelen uit de grond gaan schieten.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:45 schreef Bondsrepubliek het volgende:
[..]
Zoals in de UK is het een manier om de bevoorrechte positie van de elite te beschermen. Eton kan leerlingen natuurlijk veel meer kwaliteit bieden dan een state school. Door financiële drempels op te werpen voor het beste onderwijs houdt men dat onderwijs exclusief en dat zie je terug in de sociale mobiliteit van dat land die zeer laag is.
Dat krantenjongen idee?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:46 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
je snapt het niet. rechts wil graag dat die het niet redden en dat ze dan kunnen zeggen hoeveel de mensen die het wel redden hun best hebben gedaan
Ik vind deze wel leuk geprobeerd, en misschien moet ik er maar eens nieuw een topic over openen.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 12:10 schreef Bondsrepubliek het volgende:
Je ziet met regelmaat leerlingen op het privaat onderwijs die het op gesubsidieerd onderwijs geprobeerd hebben maar het daar niet hebben kunnen redden. Met extra aandacht en uitleg probeert men vervolgens op het privaat onderwijs het gebrekkig IQ van die leerlingen te compenseren.
Volgens mij ben jij degene die ontevreden is? Ik maak mij geen zorgen hoor, ik mag dan misschien wel veel belasting betalen, maar dat heb ik ervoor over, anders heb ik mannetjes als jou in mijn tuin slapen.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:51 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ja, in zo'n maatschappij zijn we tegenwoordig aanbeland. Waarin mensen niet meetellen als ze uitkeringstrekker, 'pauper' etcetera zijn...
Ik sta te juichen als ze het niet redden, joepie jee. Doe niet zo onnozel man. Als gasten van jouw soort is aan de bak gaan dan kunnen ze mijn belastinggeld gebruiken voor mensen die het ook daadwerkelijk nodig hebben. Maar nee, dat geld gaat rechtstreeks naar een klagende communist.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:46 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
je snapt het niet. rechts wil graag dat die het niet redden en dat ze dan kunnen zeggen hoeveel de mensen die het wel redden hun best hebben gedaan
Ja, ik ben voor segregatie. Ik ben liever gescheiden van types zoals jou. Ik vind jullie bijzijn in de maatschappij maar niks en ben naar een particuliere school gegaan om mezelf te scheiden van die irritante nietsnutten die op school zitten omdat het moet volgens de wet.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Juistem, ook met weinig vertrouwen en veel wantrouwen. Waar het mis is gegaan in dit land is het kortwieken van de onderwijsinspectie en de toegenomen vrijheid voor scholen in dit land. daardoor zie je al segregatie. postcodebeleid, ouderbijdrages en gewoon kwaliteitsverschillen die enorm zijn geworden in dit land. begrijp me niet verkeerd: ik wil geen aangestuurde dictatuur maar op sommige terreinen hebben scholen teveel 'vrijheid' gekregen in dit land (soms wordt het zelfs regelrecht financieel aangemoedigd om lastige gevallen te weren enzo). Zoals het nu gaat is het een kwestie van tijd dat ook hier de private scholen als paddestoelen uit de grond gaan schieten.
Is inderdaad helemaal geen slecht idee. Misschien geen prettig vooruitzicht, maar zoals het nu gaat gaat de wereld hoe dan ook toch wel de plomp in. Het begint intussen al een behoorlijke rommel te worden (Griekenland, anyone?), en ik denk dat andere landen zullen gaan volgen.quote:Op donderdag 1 juli 2010 08:25 schreef AlphaOmega het volgende:
Wat deze wereld nodig heeft is een massief wereldconflict, met als gevolg een goede hoeveelheid dood en verderf, zodat er een soort van reset plaatsvindt. En dat conflict broeit al, sterker nog, het broeit al dermate goed dat er niet heel veel meer voor nodig is om de eerste domino steentjes te laten vallen.
En het zou ook niet verkeerd zijn. We fokken deze planeet vol, en overbevolking brengt extra stress en minder acceptatie met zich mee. Wie weet gaat dat ons in 2012 wel de das om doen.
eng mannetje ben jij. selecteren op talent is oké maar doe dat niet via de financieën of afkomst. helaas wordt er al veel te vroeg voorgeselecteerd. het neoliberalisme is veel te ver doorgeschoten waardoor velen al op een onoverbrugbare achterstand worden gezet.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:37 schreef mlg het volgende:
[..]
Ja, ik ben voor segregatie. Ik ben liever gescheiden van types zoals jou. Ik vind jullie bijzijn in de maatschappij maar niks en ben naar een particuliere school gegaan om mezelf te scheiden van die irritante nietsnutten die op school zitten omdat het moet volgens de wet.
ja, jij staat te juichen als ze het niet redden. uiteraard wil jij ook niet betalen voor hen, maar daar is een oud-rechtse oplossing voor: ze laten schoenen poetsen, ze als wasser laten inzetten en andere rotklusjes. de mensen die zelfs daar niet voor geschikt zijn of het aangluren niet waard zijn (want je wilt je niet door iedereen laten wassen he?) zet je achter muren op droog brood en water. mensen met een merkwaardige handicap laat je in een kooi het hele land doortoerenquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:34 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik sta te juichen als ze het niet redden, joepie jee. Doe niet zo onnozel man. Als gasten van jouw soort is aan de bak gaan dan kunnen ze mijn belastinggeld gebruiken voor mensen die het ook daadwerkelijk nodig hebben. Maar nee, dat geld gaat rechtstreeks naar een klagende communist.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |