haha grappigquote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:57 schreef djenneke het volgende:
Wij hebben ook de mutsy met cargo grey, alleen geen single spoke. Sonnetje, we hebben wel heel veel gemeen iedere keer he?
Nah, ik zag de mogelijkheid tot het openen van een topic met een mooi volgnummer (waar ik als cijferfreak uiteraard een zwak voor heb) en heb dus even snel met N. overlegd of we dan nu maar uit de kast zouden komenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:01 schreef flugeltje het volgende:
Son
Was je aan het wachten tot het iemand op zou gaan vallen
quote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:04 schreef Brighteyes het volgende:
Proud_Mami heeft op 6 mei nog een topic in WGR geopend, maar is hier in OUD al eeuwen niet geweest.
Frummelmuis is er ook al niet meer geweest sinds eind maart ofzo.
En knuffelbeestje was begin april.
Je staat 11e dus. Momentje!
We lopen ze af en toe wel na hoor, en ik geef ze ong. een maandje stilte en daarna is het moven!
ja hallo nu sta ik 5equote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:04 schreef Brighteyes het volgende:
Proud_Mami heeft op 6 mei nog een topic in WGR geopend, maar is hier in OUD al eeuwen niet geweest.
Frummelmuis is er ook al niet meer geweest sinds eind maart ofzo.
En knuffelbeestje was begin april.
Je staat 11e dus. Momentje!
We lopen ze af en toe wel na hoor, en ik geef ze ong. een maandje stilte en daarna is het moven!
quote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:02 schreef Soneal het volgende:
En omdat we behalve een goede NT-meting ook een overgang van de gynaecoloog naar de verloskundige met de gynaecoloog afgesproken hebben, eindelijk uit de kast.
Soneal = Leandra & Nostalgist, en de uitgerekende datum is op een dag na 4 jaar na het eerste foboberichtje
Geeft niet, ik vind het zelf altijd heel irritant. Daarom loop ik ook niet zo hard als een totale newbie komt vragen of ze in de lijst mag.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:05 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Whaaa, dit is ernstig zo...
Enne, ik bedoelde er niet mee dat je aan het werk moest heurVroeg mezelf alleen af of ik dingen aan het missen was
Jamaar jamaar, nu ben ik 11e...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:06 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Geeft niet, ik vind het zelf altijd heel irritant. Daarom loop ik ook niet zo hard als een totale newbie komt vragen of ze in de lijst mag.![]()
En dan moet ze nog geboren worden.... ik zou me al zorgen gaan maken over de puberteitquote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:30 schreef Orea het volgende:
Mag ik evendoen naar mijn dochter?
Al vanaf dat ik wakker ben gooit ze haar kont alle kanten op.. nou had ik de batterijen van de camera nog niet opgeladendus vanmorgen maar erin gestopt. Net camera erbij gepakt
dacht: show time!
Mevrouw stilen ik leg net na 20 minuten proberen de camera weg.....(je raadt het al) beweging!
Okay, ik ga wel in een badje in de tuin liggen, dan is het iig niet mijn schuld als het topic te snel gaatquote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:55 schreef CrazyPrincess het volgende:
Niet zo snel dames. Ik wil echt in dit topic bevallen hoor
Net terug van de vk. Alles prima. Ieniemienie beetje ontsluiting, maar dat zegt dus geen bal
Zondag weer controle
Ik lees vooral mee omdat jullie zo snel gaan. Ik heb echter nu verlof dus wil wel proberen meer mee te posten, maar voel me nog steeds beetje indringer. Laat me echter maar gewoon lekker uit het lijstje inderdaad. Dan komt het niet zo hard aan als er weer mensen uit de lijst weg zijnquote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:00 schreef flugeltje het volgende:
Ik sta gewoon 14e
Kan aan mij liggen, maar klopt het dat we proud_mammi, frummelmuis en knuffelbeestje echt al heel erg lang niet meer gezien hebben? Posten die nog wel mee eigenlijk?
Toch kan je nog wel een plaatsje omhoog hoorquote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:14 schreef tessie het volgende:
Ik sta nog best wel onderaan, klopt ook, want ik moet nog langggg niet bevallen![]()
11e en 15e, dat klintk allebei wel ernstig dichtbij flugel en orea!
Ik mag er trouwens wel uit hoor! Schuift iedereen weer een plekje op!quote:Op vrijdag 4 juni 2010 19:08 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Je bent er nog wel dus!
Wil je terug in het lijstje?
quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:09 schreef Grunsfan het volgende:
[..]
Ik mag er trouwens wel uit hoor! Schuift iedereen weer een plekje op!
Laat me er maar uit. Des te eerder zijn de anderen aan de beurtquote:Op vrijdag 4 juni 2010 19:08 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Je bent er nog wel dus!
Wil je terug in het lijstje?
Ik had een inwendige echoquote:Op zaterdag 5 juni 2010 12:35 schreef Soneal het volgende:
Is er trouwens door de VK geen vaginale echo gedaan dan?? Zeker als je een gekantelde baarmoeder hebt kan het met 9 weken nog lastig zijn om alles goed te zien via de buikwand.
Bij mij hebben ze bij 9 weken iig niet eens een poging gedaan het via de buikwand te doen, wegens een achterliggende baarmoeder.
Ik wil nu nog niet..eigenlijk hoop ik een beetje dat ik de aankomende dagen misschien mijn spontane miskraam krijg, zoals verwacht werd in het ziekenhuis eergisteren.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 13:12 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Wat verwarrend voor je Kleurdoos!
Aan de ene kant blij als er wel leven is maar je durft er nu niet op te hopen..
Kun je niet nu meteen in het ziekenhuis terrecht voor echo's en onderzoeken??
Hoop dat je Dinsdag een afspraak kan krijgen en dat je snel duidelijkheid hebt of dat nou positief of negatief is!!
Ik heb ook een gekantelde baarmoeder en kreeg een vaginale echo waarop bijna niks was te zien en daarna nog even via de buikwand en toen zag je in ene keer duidelijk een hartje (was met 7 weken).quote:Op zaterdag 5 juni 2010 12:35 schreef Soneal het volgende:
Is er trouwens door de VK geen vaginale echo gedaan dan?? Zeker als je een gekantelde baarmoeder hebt kan het met 9 weken nog lastig zijn om alles goed te zien via de buikwand.
Bij mij hebben ze bij 9 weken iig niet eens een poging gedaan het via de buikwand te doen, wegens een achterliggende baarmoeder.
dat is hier ook zo, tenminste de echoscopisten die ik gehad heb deden allen geen uitspraken en lieten dat inderdaad aan een arts/gyn overquote:Op zaterdag 5 juni 2010 16:05 schreef Basboussa het volgende:
Hier mogen echoscopisten helemaal niets zeggen overigens, zelfs niet of het hartje te zien is (behalve als het overduidelijk is, dan laten ze het zien), die diagnose mag alleen een dokter/verloskundige maken. Vroeg ik: ziet het er goed uit, zei ze dat ik het wel van de dokter zou horen.
ja inderdaad, als er uberhaupt een vruchtje te vinden was.. en dat gebeurde dus niet. alleen een grote vruchtzak. die er erg gezond uitzag verder. een gekantelde baarmoeder kan dus de oorzaak zijn van een 'missend'vruchtje, maar meestal resulteren deze zwangerschappen wel in een miskraam hoor. toch is er voor de 12 weken of een daadwerkelijke miskraam niets met 100%zekerheid te zeggenquote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:42 schreef Troeta het volgende:
Sorry, misschien een domme vraag, maar bij 9 weken kan je toch zien of het hartje klopt of niet? Of zou het zo'n slechte echo geweest zijn?
Lijkt me heel erg die onzekerheid, sterkte ermee!
Een echo ziet wel vaker dingen niet en vaak word een lege vruchtzak aangezien voor een blighted ovum en blijkt er 2 weken later toch een baby in te zitten, met kloppend hartje.quote:Op zondag 6 juni 2010 02:40 schreef Troeta het volgende:
Ik snap het nog steeds niet echt Kleurdoos dat ze misschien niet alles hebben kunnen zien bij de echo, maar geeft niet, wil je iig veel sterkte wensen.
Liesz goed de dag doorgekomen!![]()
Ik ben aan het nachtbraken, heb vanmiddag na werk en braderie ff 2 uurtjes geslapen en het is heet in huis en mijn vriend is naar de kroeg met vrienden van ons en nu voel ik me dus echt zwanger he.
Ik ga niet zo vaak op stap, maar dit is echt een avondje dat ik ook lekker op stap zou gaan.
Zelfs mijn kat was op stap, ze is net pas binnen
Mijn baas vertelde me zo. Dat zijn vrouw volgens de echo een miskraam had gehad, en ze was ingepland voor de curretage. Net voor de curretage wilde de arts nog een echo maken, en toen zagen ze een kloppend hartje.quote:Op zondag 6 juni 2010 08:39 schreef Meimeltje het volgende:
Kleurdoos, ik wil je ook heel veel sterkte wensen. Wanneer heb je de echo?
Dat ze niet altijd alles zien op een echo kan ik beamen. Hier is er eerder bij de vk gezien dat er bij 8-9 weken een hartje gestopt was. Later bij een echo in het ziekenhuis bleek er nog een ander hartje ook gestopt te zijn, maar toen kwamen we er dus pas achter dat het een tweeling was. Het kon dus ook zijn dat ik in het ziekenhuis ineens te horen kreeg dat er een kloppend ander hartje was. Het was voor hun echt flink zoeken, zelfs met een inwendige echo.
Ik hoop voor jou natuurlijk op goed nieuws.
Moet je toch niet aan denken he...quote:Op zondag 6 juni 2010 08:42 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mijn baas vertelde me zo. Dat zijn vrouw volgens de echo een miskraam had gehad, en ze was ingepland voor de curretage. Net voor de curretage wilde de arts nog een echo maken, en toen zagen ze een kloppend hartje.
Ja, als die arts die controle echo niet had uitgevoerd.. Hadden ze nu geen zoon gehad.quote:Op zondag 6 juni 2010 08:47 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Moet je toch niet aan denken he...
Ik kwam ook in het ziekenhuis voor verdere actie omdat de miskraam niet vanzelf kwam (ik zou al 12 weken zijn, maar hartje(s) waren dus al 3,5 week gestopt), maar ze doen dan altijd nog een controle.
Zo zie je maar hoe belangrijk het is.
juhp en dat komt dus heel erg vaak voor, (15% van alle Blighted ovum gevallen!!) omdat de arts denkt dat de vrouw verder is omdat ze dus stug uitgaan van die 28 dagen en dus te vroeg concluderen dat de vruchtzak leeg is, terwijl de kans dus ontzettend groot is dat het gewoon nog te vroeg is om het vruchtje te zien.quote:Op zondag 6 juni 2010 08:42 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mijn baas vertelde me zo. Dat zijn vrouw volgens de echo een miskraam had gehad, en ze was ingepland voor de curretage. Net voor de curretage wilde de arts nog een echo maken, en toen zagen ze een kloppend hartje.
mja en mijne 38-48 en dan stug volhouden dat ik nu een cyclus van 23-24 hadquote:Op zondag 6 juni 2010 11:37 schreef flugeltje het volgende:
@djenneke, die 28 dagen cyclus lijkt soms inderdaad wel heilig te zijn in ziekenhuizen....
Bij mij idem dito, mijn cyclus is 24 dagen, zelfs volgens de termijnecho kwam ik op de datum uit die het volgens een cyclus van 24 dagen is... Toch houdt het ziekenhuis vast aan 28 dagen. Nu scheelt het hier gelukkig maar 4 dagen, maar die volhardenheid is soms wel wat vervelend.... (zou betekenen dat ze hier bijvoorbeeld pas een dag of 4/5 later in zullen gaan grijpen als ik over tijd ga) Ten tijde van de miskramen was het ook wat lastig, omdat je pas bij een x-aantal dagen over tijd een eerste keer langs mag komen. Dan duren die 4 dagen extra helemaal lang...
Sterkte meid, kan mezelf voorstellen dat zekerheid an sich voor jouw gevoel nu het belangrijkste is. Welke kant het ook opgaat. Zelf zal ik toch een beetje voor je duimen...quote:Op zondag 6 juni 2010 11:40 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
mja en mijne 38-48 en dan stug volhouden dat ik nu een cyclus van 23-24 had
maargoed, ik heb nu wel spotting, dus t zou vandaag wel eens 'kunnen gebeuren' en ik ben er idd erg rustig onder, als ik maar zekerheid heb dan vind ik t goed.
dus nu maar ff rustig op de bank, filmpje kijken zo, ta!
Bij mij gingen ze zelfs steeds uit van een cyclus van 28 dagen terwijl ze in hetzelfde ziekenhuis de inseminatie hadden gedaan en die was zeker niet met een cyclus van 28 dagenquote:Op zondag 6 juni 2010 12:29 schreef tessie het volgende:
Ik vind het echt raar dat die ziekenhuizen zo van de standaart cyclus uitgaan. Ze moeten toch ook wel weten dat dat niet realistisch is? Ik ben haast blij dat ik gewoon helemaal geen cyclus had, en ze dus ook nergens vanuit konden gaan zeg.
KD, nogmaals sterkte!
En Orea, wat fijn dat je lekker geslapen hebt de afgelopen dagen!
CP, hopelijk gebeurt er toch snel wat zeg, Wachten duurt lang he..
Gaan ze curreteren?quote:Op maandag 7 juni 2010 08:53 schreef Kleurdoos het volgende:
nou, ik mag morgen om kwart over 12 eerst al bij een praktijk ipv ziekenhuis en ze neemt alle tijd voor me..
Succes morgen! Ga je bij de praktijk bij de appie? Daar tot nu toe in ieder geval goede ervaringen.quote:Op maandag 7 juni 2010 09:30 schreef Kleurdoos het volgende:
Uh nee, ik krijg een second opinion.
ik laat heul niets curreteren, of t komt natuurlijk of t komt pas na 12 weken..
nee langedijkquote:Op maandag 7 juni 2010 09:52 schreef knuffelbeestje het volgende:
[..]
Succes morgen! Ga je bij de praktijk bij de appie? Daar tot nu toe in ieder geval goede ervaringen.
Langedijk is ook goed te doen. Maakt die ook weer onderdeel uit van Zonwaard?quote:Op maandag 7 juni 2010 09:53 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
nee langedijkiik zit normaal bij zonwaard maar die hebben geen eigen echospul.. dus ik was in t ziekenhuis...
en jij bent ook al bijna zover he
Ik wist nog dat je mn maxi-cosi kwam halen, zonder buikje![]()
Ha dan schiet t nu wel op:)quote:Op maandag 7 juni 2010 10:30 schreef knuffelbeestje het volgende:
[..]
Langedijk is ook goed te doen. Maakt die ook weer onderdeel uit van Zonwaard?
Dat buikje is inmiddels niet meer weg te denken of te ontkennen![]()
Over 3 weekjes uitgerekend, dus heb er al weer een weekje verlof op zitten. De tijd gaat gewoon heel snel. Elke dag loop ik nu ff het kamertje in met ledikantje, maxi-cosi etc en begin inmiddels wel behoorlijk nieuwsgierig te worden. Wordt ook nog elke dag lekker vrolijk van het kleurtje van de maxi-cosi. Ik vond het wel erg aardig van je dat je mij liet zien hoe eenvoudig het is om een draagdoek te knopen enzo. Hopelijk lukt mij dat uiteindelijk ook zo goed.
Nog gefeliciteerd trouwens met jullie huisje. Had je al foto's van de kinderkamer gemaakt?
nou dat hoeft ook weer nietquote:Op zaterdag 5 juni 2010 22:07 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Nou Sonnetje dan kun je me weeen overnemen
Oh, zo noem je die voorlichtingsavonden toch, in het ziekenhuis?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |