abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_82347857
De weeen die ik nu heb lijken een beetje op ongesteldheidskrampen dus ze zeuren maar doen niet echt pijn.. De weeen die ik van de week had deden echt pijn! Had ze in mijn buik, rug en benen en heb echt momenten gehad dat ik de hand van mijn man en een natte washand nodig had

Ze remmen vanaf 34 weken niks meer mocht het doorzetten dus kan het kindje inderdaad komen.. Soms zijn ze dan gewoon iets langzamer in de verdere groei.. Voor nu zit ze ernog en hoe langer ze zit hoe beter dan is ze echt helemaal volgroeit!!

Net weer bloedverlies gehad en volgens mij ook iets vruchtwater.. Ziekenhuis voor de zekerheid gebelt maar mocht het voor vanavond en vannacht nog even aankijken of er misschien weer ergere weeen komen of misschien dat de vliezen breken.. Anders mag ik morgen overdag langskomen voor onderzoekje bij de Gyn.. We wachten dus weer gewoon af...

Mijn kleine meisje is iig heerlijk aan het bewegen en schoppen!
Altijd blijven lachen... :)
pi_82349625
Je bent er wel rustig onder zeg!! Maar je hebt er al de hele week mee te maken natuurlijk..
Gelukkig doet het niet zo'n pijn en is het allemaal goed met je meisje!
Ik ga nu naar bed, succes vannacht iig!!!
pi_82351110
Jeetje...wat gaan jullie hard...
Kleurdoos...wat ongelofelijk k*t...sterkte...
En wat een opruiming in de OP ineens...
Hier alweer 14 weken en een dag...
Back in business.
pi_82355891
Kleurdoos wat ontzettend kut! Heel veel sterkte
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_82356869
quote:
Op vrijdag 4 juni 2010 19:08 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Je bent er nog wel dus!
Wil je terug in het lijstje?
Laat me er maar uit. Des te eerder zijn de anderen aan de beurt

Hier vannacht wel weer redelijk geslapen. Helaas lijkt het ritme van vroeg opstaan ivm werk er nog niet helemaal uit te gaan. Dat mooie lichte weer werkt echter ook niet helemaal mee.

Lieszdraaijer: Nog een beetje kunnen slapen vannacht of heeft het inmiddels toch wat meer doorgezet?

Shirley: Gaat snel. Voor je het weet ben je al weer 20 weken. In het begin telde ik echt elke week af en nu zijn de weken zo ineens voorbij en ben ik dinsdag al weer 37 weken.
pi_82357284
Ik meld me weer braaf
Nog altijd hetzelfde hier. Saaaaaaaaai

Liesz, ik hoop aan de ene kant dat ze snel komt, maar aan de andere kant dat ze nog even blijft zitten. Maar dan wel zonder last voor jou. Hoe dan ook: sterkte
pi_82357607
Troeta, lijk er rustiger onder dan ik ben denk ik.. Weet soms niet wat ik met mezelf aan moet...

Knuffelbeestje, na vele weeen en weinig slaap vannacht heeft het wederom niet doorgezet!

CP, het mag van mij echt beide maar als die weeen maar ophouden want die zijn zo vermoeiend.. Hoop dat jij snel weeen krijgt

Vannacht dus weer flink aan de weeen geweest.. Wat slijmverlies maar verder niet veel bijzonders.. Nu is het weer wat rustiger dus het lijkt weer niks te doen!
Ga me zo eerst bij de Gyn melden eens kijken wat die zeggen maar zal wel weer niks zijn denk ik.. Begin mezelf langzaam op te vreten.. Mag nog weer met een Psych praten maar die neemt me de weeen niet weg.. Als die weggaan en ik kan weer een beetje slapen voel ik me volgens mij al een stukje beter!

Nou ga ik ophouden met klagen en net doen of ik het nog heeeeeeeeel erg leuk vind Wat het gekriebel en geschop in mijn buik ga ik straks nog missen!
Altijd blijven lachen... :)
pi_82357656
Liesz, ben blij dat ik dat niet heb haha. Wij zijn helemaal nog niet klaar voor de baby Na dit weekend mag ie wel komen haha.

Zat ik gisteravond even op een terasje na de bios, dacht ik, jeetje wat klemt mijn schoen... Doe ik ze uit,..Was mijn enkel/voet dik
Gelijk maar even een kussen onder mijn matras gelegd En nu is t wel weer goed haha. Maar voelde me even echt zwanger *lol*
pi_82360583
Ik kreeg net een telefoontje van de VK dat mijn zwangerschap waarschijnlijk een tweelingzwangerschap was ivm grootte van de vruchtzak (die was uitgaande van mijn langste cyclus .. 4! weken groter)
ook heefte me aangeraden om alsnog een echo te laten makn bij een andere praktijk omdat ze het raar vindt dat mijn vruchtzak blijkbaar zo blijft groeien en ik misschien een gekantelde baarmoeder heb waar evt wel een vruchtje (of 2) op te zien zijn bij een andere ligging.

erg vervelend eigenlijk, dat sprankje hoop..terwijl ik t eigenlijk al een beetje op heb gegeven
pi_82361663
Darn KD, dat is idd nogal dubbel, zo'n sprankje hoop terwijl je al opgegeven hebt.
Wanneer kun je elders terecht voor een echo?
pi_82361719
Jemig, KD, dat is vreemd.
Lijkt me inderdaad gek, zo'n klein sprankje hoop nadat je al helemaal door de emotionele molen bent gegaan. Maar wat een wonder zou het zijn zeg!
Misschien wel twee!
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_82361775
Is er trouwens door de VK geen vaginale echo gedaan dan?? Zeker als je een gekantelde baarmoeder hebt kan het met 9 weken nog lastig zijn om alles goed te zien via de buikwand.

Bij mij hebben ze bij 9 weken iig niet eens een poging gedaan het via de buikwand te doen, wegens een achterliggende baarmoeder.
pi_82361990
Jeetje Kleurdoos, dat is ook wat... denk je dat het voorbij is, is er opeens weer wat hoop!

Wanneer krijg je een echo? Ik ga in ieder geval duimen dat er toch nog een vruchtje zit!
pi_82362435
quote:
Op zaterdag 5 juni 2010 12:35 schreef Soneal het volgende:
Is er trouwens door de VK geen vaginale echo gedaan dan?? Zeker als je een gekantelde baarmoeder hebt kan het met 9 weken nog lastig zijn om alles goed te zien via de buikwand.

Bij mij hebben ze bij 9 weken iig niet eens een poging gedaan het via de buikwand te doen, wegens een achterliggende baarmoeder.
Ik had een inwendige echo

maar ik kan nooit 9 weken ver zijn. volgens de berekening in het ziekenhuis, zou ik 9 a 10 weken ver zijn, waarschijnlijk nog verder ivm achterliggende groei ( mocht het dus een blighted ovum zijn)
(verder heb ik ook geen enkele bloedverlies of krampen gehad )

als ik naar mijn en de vk's berekeningen kijk, dan zou ik sowieso niet langer dan 8 weken en 4 dagen ver kunnen zijn en dat zou met een cyclus van 28 dagen zijn (die ik nooit heb gehad, maar een cyclus van 38 en 48 dagen is normaal voor mij. 29 en 30 april had ik nog een negatieve zwangerschapstest en 10 mei ee positieve, dus ook als je het zo bekijkt klopt het niet

maargoed, we proberen voor dinsdag een afspraak te krijgen, er staat iig al een afspraak in het ziekenhuis voor donderdag. De vk raadde me iig aan om geen abortuspil/curretage te ondergaan, voordat ik meer duidelijkheid heb (groeit de vruchtzak nog, HCG etc.

maargoed, zoals ik al zei, dit geeft wat hoop terwijl ik die eigenlijk niet wil hebben omdat ik er eigenlijk al vrede mee had (en ik vraag me af in hoeverre deze zwangerschap alsnog goed kan verlopen mochten ze wat vinden. De echoscopiste zei immers dat ze zag dat er al weefsel aan het loslaten was enzo?..hmpff. anyway ik zet mijn kansen in op 3% dus dat stelt niet veel voor.

[ Bericht 0% gewijzigd door Kleurdoos op 05-06-2010 13:12:03 ]
  zaterdag 5 juni 2010 @ 13:01:41 #65
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_82362517
Oh jee, KD, dat lijkt me ook heel heftig, om dan weer hoop te krijgen, ook al is het maar een klein beetje. Pfff, succes deze toch nog spannende dagen dan .
  zaterdag 5 juni 2010 @ 13:03:26 #66
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_82362574
Wat een ongelooflijk verwarrende situatie Kleurdoos
Ik weet ook echt niet wat ik moet zeggen. 'Sterkte' lijkt me niet op zijn plaats. Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_82362824
Pittig, die tegenstrijdige berichten over zowel de vruchtzak als de duur van de zwangerschap
En dan dit er ook nog een keer bovenop...

Er zijn geen woorden voor, het is al erg genoeg als je de eerste echo hebt en je krijgt dan niet te zien wat je verwacht had, maar dit er nog een keer achteraan maakt het van een emotionele achtbaan een achtbaan waar je zonder riemen inzit.

Ik hoop dat je dinsdag een afspraak kunt krijgen, want ieder uur dat je langer moet wachten op bevestiging is te lang.

Sterkte de komende dagen
pi_82362871
Wat verwarrend voor je Kleurdoos!
Aan de ene kant blij als er wel leven is maar je durft er nu niet op te hopen..
Kun je niet nu meteen in het ziekenhuis terrecht voor echo's en onderzoeken??

Hoop dat je Dinsdag een afspraak kan krijgen en dat je snel duidelijkheid hebt of dat nou positief of negatief is!!
Altijd blijven lachen... :)
pi_82362882
Jep, maargoed..ik ben gelukkig redelijk nuchter en vriendlief ook..dus het is iet zo dat we ontzettend aan het hopn zijn hoor.
oja en ik mis af en toe wat letters want mijn toetsenbord heeft ranja gedronken
pi_82362915
quote:
Op zaterdag 5 juni 2010 13:12 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Wat verwarrend voor je Kleurdoos!
Aan de ene kant blij als er wel leven is maar je durft er nu niet op te hopen..
Kun je niet nu meteen in het ziekenhuis terrecht voor echo's en onderzoeken??

Hoop dat je Dinsdag een afspraak kan krijgen en dat je snel duidelijkheid hebt of dat nou positief of negatief is!!
Ik wil nu nog niet..eigenlijk hoop ik een beetje dat ik de aankomende dagen misschien mijn spontane miskraam krijg, zoals verwacht werd in het ziekenhuis eergisteren.

dan hoef ik verder ook geen andere echo's en teleurstellingen etc. t klinkt misschien raar hoor..maar ik wacht dus liever.
pi_82364013
jeetje KD, wat verwarrend.... Hopelijk krijg je snel duidelijkheid!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zaterdag 5 juni 2010 @ 14:44:07 #72
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_82365466
Hè KD, zo wordt een kutsituatie dus mogelijk nog kutter doordat je weer in onzekerheid gebracht wordt. Hoewel het heel fijn zou zijn als je nog zwanger bent, lijkt me die angst en onzekerheid erg frustrerend. Miskraam is erg definitief en zodra je dan 'schoon' bent kun je in ieder geval weer verder (met kindjes maken dus), nu kan je er zo weinig mee.

Of zie ik dat heel verkeerd?
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
pi_82366001
Jeetje KD! Wat een situatie hee! Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt....
Kan me denk ik een beetje voorstellen hoe je je voelt... hier ook zo'n ontzettend raar en onduidelijk begin van de zwangerschap.... maar je weet dus nooit hoe het kan lopen... Sterkte hiermee!
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_82366648
ik heb wat extra info ingewonnen en het is iig wel zo dat je een diagnose 'blighted ovum' eigenlijk nog niet mag stellen onder de 12 weken zwangerschap en al helemaal niet zo vroeg als ik denk te zijn. dus t wordt weer afwachten
pi_82367168
Sorry, misschien een domme vraag, maar bij 9 weken kan je toch zien of het hartje klopt of niet? Of zou het zo'n slechte echo geweest zijn?
Lijkt me heel erg die onzekerheid, sterkte ermee!
  zaterdag 5 juni 2010 @ 16:05:52 #76
283712 Basboussa
Tuo neito noita on
pi_82368019
Bah, onzekerheid, KD! En ontzettend vreemd gegaan idd... Hier mogen echoscopisten helemaal niets zeggen overigens, zelfs niet of het hartje te zien is (behalve als het overduidelijk is, dan laten ze het zien), die diagnose mag alleen een dokter/verloskundige maken. Vroeg ik: ziet het er goed uit, zei ze dat ik het wel van de dokter zou horen.

En nu weet je dus eigenlijk helemaal niets.... En kan je dus nergens op hopen... Hoop zo dat het allemaal gewoon hardstikke meevalt en het gewoon allemaal goed is, of dat het gewoon allemaal snel afgelopen is.... Sterkte met afwachten.... Lijkt me lastig....
Ne ne placha az,veche niamam glas
niamam nishto az na tozi sviat.
Amali dayman kan ya baladi Enni argaelek ya baladi
Wafdal dayman gambek alatoul
pi_82368305
toch nog spannend, kd
quote:
Op zaterdag 5 juni 2010 12:35 schreef Soneal het volgende:
Is er trouwens door de VK geen vaginale echo gedaan dan?? Zeker als je een gekantelde baarmoeder hebt kan het met 9 weken nog lastig zijn om alles goed te zien via de buikwand.

Bij mij hebben ze bij 9 weken iig niet eens een poging gedaan het via de buikwand te doen, wegens een achterliggende baarmoeder.
Ik heb ook een gekantelde baarmoeder en kreeg een vaginale echo waarop bijna niks was te zien en daarna nog even via de buikwand en toen zag je in ene keer duidelijk een hartje (was met 7 weken).
Dus net andersom.
pi_82368386
quote:
Op zaterdag 5 juni 2010 16:05 schreef Basboussa het volgende:
Hier mogen echoscopisten helemaal niets zeggen overigens, zelfs niet of het hartje te zien is (behalve als het overduidelijk is, dan laten ze het zien), die diagnose mag alleen een dokter/verloskundige maken. Vroeg ik: ziet het er goed uit, zei ze dat ik het wel van de dokter zou horen.
dat is hier ook zo, tenminste de echoscopisten die ik gehad heb deden allen geen uitspraken en lieten dat inderdaad aan een arts/gyn over
pi_82368604
Ik snap je gevoel erbij heel erg goed KD!! Gelukkig zijn jullie zelf aardig nuchter dat scheelt een hele hoop!!

Wat een weertje he?! Hebben jullie er veel last van? Of komen jullie de dag ook goed door met perenijsjes?
Altijd blijven lachen... :)
pi_82369553
quote:
Op zaterdag 5 juni 2010 15:42 schreef Troeta het volgende:
Sorry, misschien een domme vraag, maar bij 9 weken kan je toch zien of het hartje klopt of niet? Of zou het zo'n slechte echo geweest zijn?
Lijkt me heel erg die onzekerheid, sterkte ermee!
ja inderdaad, als er uberhaupt een vruchtje te vinden was.. en dat gebeurde dus niet. alleen een grote vruchtzak. die er erg gezond uitzag verder. een gekantelde baarmoeder kan dus de oorzaak zijn van een 'missend'vruchtje, maar meestal resulteren deze zwangerschappen wel in een miskraam hoor. toch is er voor de 12 weken of een daadwerkelijke miskraam niets met 100%zekerheid te zeggen
pi_82373709
Lastig en vervelend allemaal KD! Hoop dat er snel duidelijkheid is voor je!

Liesz, hier niet echt veel last van het weer hoor Hebben vandaag de kamer in elkaar gezet (de opa's en papa dan he ) en mijn moeder en ik hebben kleertjes gestreken
We zijn nu echt klaar voor de baby Hij mag komen
pi_82377863
Nou Sonnetje dan kun je me weeen overnemen
Altijd blijven lachen... :)
pi_82384388
Ik snap het nog steeds niet echt Kleurdoos dat ze misschien niet alles hebben kunnen zien bij de echo, maar geeft niet, wil je iig veel sterkte wensen.

Liesz goed de dag doorgekomen!

Ik ben aan het nachtbraken, heb vanmiddag na werk en braderie ff 2 uurtjes geslapen en het is heet in huis en mijn vriend is naar de kroeg met vrienden van ons en nu voel ik me dus echt zwanger he.
Ik ga niet zo vaak op stap, maar dit is echt een avondje dat ik ook lekker op stap zou gaan.
Zelfs mijn kat was op stap, ze is net pas binnen
pi_82385335
quote:
Op zondag 6 juni 2010 02:40 schreef Troeta het volgende:
Ik snap het nog steeds niet echt Kleurdoos dat ze misschien niet alles hebben kunnen zien bij de echo, maar geeft niet, wil je iig veel sterkte wensen.

Liesz goed de dag doorgekomen!

Ik ben aan het nachtbraken, heb vanmiddag na werk en braderie ff 2 uurtjes geslapen en het is heet in huis en mijn vriend is naar de kroeg met vrienden van ons en nu voel ik me dus echt zwanger he.
Ik ga niet zo vaak op stap, maar dit is echt een avondje dat ik ook lekker op stap zou gaan.
Zelfs mijn kat was op stap, ze is net pas binnen
Een echo ziet wel vaker dingen niet en vaak word een lege vruchtzak aangezien voor een blighted ovum en blijkt er 2 weken later toch een baby in te zitten, met kloppend hartje.
Dokters gaan te vaak uit van een cyclus van 28 dagen terwijl zat vrouwen een langere of kortere cyclus hebben.. en ook baarmoeders kunnen anders staan, gekantelde baarmoeders verstoppen t kindje erg vaak waardoor je dus niets ziet op de echo.
Volgens mijn VK mag ik er dus nog niet vanuit gaan dat ik een miskraam heb, zeker niet tot ik een second opinion heb gehad en tot ik volgens ónze'berekening 12 weken ben, nog steeds geen krampen en bloed etc heb gehad..
Dit omdat de echoscopiste er vanuit is gegaan dat ik richting 10 weken zwanger was aan de grootte van de vruchtzak te zien, volgens mijn vk en moi is dit absoluut niet mogelijk. wat wel mogelijk is, is een veel kortere tweelingzwangerschap(ivm grote vruchtzak), waarop nog bar wein ig te zien is.
Die kans IS er, dus dat moeten we afwachten

snap je t nu>?
pi_82385382
Kleurdoos, ik wil je ook heel veel sterkte wensen. Wanneer heb je de echo?

Dat ze niet altijd alles zien op een echo kan ik beamen. Hier is er eerder bij de vk gezien dat er bij 8-9 weken een hartje gestopt was. Later bij een echo in het ziekenhuis bleek er nog een ander hartje ook gestopt te zijn, maar toen kwamen we er dus pas achter dat het een tweeling was. Het kon dus ook zijn dat ik in het ziekenhuis ineens te horen kreeg dat er een kloppend ander hartje was. Het was voor hun echt flink zoeken, zelfs met een inwendige echo.

Ik hoop voor jou natuurlijk op goed nieuws.
  zondag 6 juni 2010 @ 08:40:40 #86
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_82385388
Wat ontzettend spannend dus KD. Je zou dus zomaar 'nog' zwanger kunnen zijn, en de kans is ook aanwezig da het dan zelfs een tweeling is!
Tjeeemp. Las ik nou dat je dinsdag een echo hebt? Spannende dagen dan voor jou.
  zondag 6 juni 2010 @ 08:42:06 #87
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_82385396
quote:
Op zondag 6 juni 2010 08:39 schreef Meimeltje het volgende:
Kleurdoos, ik wil je ook heel veel sterkte wensen. Wanneer heb je de echo?

Dat ze niet altijd alles zien op een echo kan ik beamen. Hier is er eerder bij de vk gezien dat er bij 8-9 weken een hartje gestopt was. Later bij een echo in het ziekenhuis bleek er nog een ander hartje ook gestopt te zijn, maar toen kwamen we er dus pas achter dat het een tweeling was. Het kon dus ook zijn dat ik in het ziekenhuis ineens te horen kreeg dat er een kloppend ander hartje was. Het was voor hun echt flink zoeken, zelfs met een inwendige echo.

Ik hoop voor jou natuurlijk op goed nieuws.
Mijn baas vertelde me zo. Dat zijn vrouw volgens de echo een miskraam had gehad, en ze was ingepland voor de curretage. Net voor de curretage wilde de arts nog een echo maken, en toen zagen ze een kloppend hartje.
pi_82385433
quote:
Op zondag 6 juni 2010 08:42 schreef amaranta het volgende:

[..]

Mijn baas vertelde me zo. Dat zijn vrouw volgens de echo een miskraam had gehad, en ze was ingepland voor de curretage. Net voor de curretage wilde de arts nog een echo maken, en toen zagen ze een kloppend hartje.
Moet je toch niet aan denken he...
Ik kwam ook in het ziekenhuis voor verdere actie omdat de miskraam niet vanzelf kwam (ik zou al 12 weken zijn, maar hartje(s) waren dus al 3,5 week gestopt), maar ze doen dan altijd nog een controle.
Zo zie je maar hoe belangrijk het is.
  zondag 6 juni 2010 @ 08:50:26 #89
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_82385447
quote:
Op zondag 6 juni 2010 08:47 schreef Meimeltje het volgende:

[..]

Moet je toch niet aan denken he...
Ik kwam ook in het ziekenhuis voor verdere actie omdat de miskraam niet vanzelf kwam (ik zou al 12 weken zijn, maar hartje(s) waren dus al 3,5 week gestopt), maar ze doen dan altijd nog een controle.
Zo zie je maar hoe belangrijk het is.
Ja, als die arts die controle echo niet had uitgevoerd.. Hadden ze nu geen zoon gehad.
pi_82385483
quote:
Op zondag 6 juni 2010 08:42 schreef amaranta het volgende:

[..]

Mijn baas vertelde me zo. Dat zijn vrouw volgens de echo een miskraam had gehad, en ze was ingepland voor de curretage. Net voor de curretage wilde de arts nog een echo maken, en toen zagen ze een kloppend hartje.
juhp en dat komt dus heel erg vaak voor, (15% van alle Blighted ovum gevallen!!) omdat de arts denkt dat de vrouw verder is omdat ze dus stug uitgaan van die 28 dagen en dus te vroeg concluderen dat de vruchtzak leeg is, terwijl de kans dus ontzettend groot is dat het gewoon nog te vroeg is om het vruchtje te zien.
daarom zegt de VK ook, laat je nooit voor de 12 weken een abortuspil/ curretage oid aanpraten.. laat het natuurlijk komen of neem een second en eventueel third opinion en laat ook nog een echo uitvoeren VOOr je een curretage ondergaat.
Maar zoals ik al eerder aangaf. ik zeg steeds dat de kans er is, niet dat ik er nog erg in geloof hoor...wat dat betreft vertrouw ik nog enigzins op de echoscopiste maar ik ga dus niets forceren
pi_82385522
Verwarrende situatie zeg KD Hopelijk zenl echt duidelijkheid. Ook al heb je zelf niet al je hoop erop gevestigd, de onzekerheid is toch vervelend

Hier weer dezelfde melding als altijd: alles binnenboord en geen voortekenen
  zondag 6 juni 2010 @ 09:39:53 #92
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_82385860
KD, respect dat je er zo rustig onder lijkt te blijven, ik zou niet weten waar ik het zou moeten zoeken

CP, die 42 hè.....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  zondag 6 juni 2010 @ 09:52:24 #93
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_82386018
KD wat verwarrend zeg... Ik hoop dat er snel duidelijkheid komt.

CP, je houdt het goed vol zo. Om positief te zijn... Nog max 5 dagen
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_82386246
KD het lijkt me zo verwarrend voor je ondanks dat je heel rustig eronder lijkt! Hoop dat je Dinsdag duidelijkheid krijgt dan kun je ook verder met verwerken of gaan voorbereiden op toch een kindje..
Moet zeggen dat ik dit keer heel snel wist dat ik zwanger was en ook dacht korter zwanger te zijn dan de echo uiteindelijk zei.. Maar goed..

CP wat een geduld moet je hebben meid! Geen voortekenen scheelt je iig in je energie..

Gister me dag aardig doorgekomen, veel binnen en in de schaduw gezeten wat goed te doen was.. 's Avonds weer wat meer weeen en vannacht helemaal.. Onze peuter kwam om half 4 bij ons vannacht alsof het al morgen was Heb haar maar naast Papa gelegd en ben zelf naar haar bed vertrokken zo kon ik even doorpuffen zonder ze wakker te maken haha..
De gyn heeft me weer lekker naar huis gestuurd gister want de meningen waren nogal verdeeld.. Er zijn Gyns/artsen bij me geweest en hebben getoucheerd.. De ene zei nog steeds 3 Cm maar de 2e zei nee ik voel 4 Cm.. Toen kwam er weer een ander en die riep 3 Cm maar het is meer open dan het van de week was..
Mijn vliezen zijn nog intact dus het is echt een kwestie van afwachten.. De gyn maandag gaat ook over evt. inleiden met me praten omdat ze me er toch wel vermoeid en slecht uitzagen zien (JOH!)
Werd dan net ook wakker na en woelige nacht en het lijkt wel of ik griep heb.. Spieren doen zeer, keel doet zeer en noem maar op.. Zal de vermoeidheid wel zijn denk ik!

We wouden eigenlijk naar Zandvoort vandaag maar of dat slim is.. Is wel anderhalf uur rijden dus denk maar dat we naar de Mac rijden hier 5 minuten vandaan
Altijd blijven lachen... :)
pi_82387029
Zo ik kom nu pas mijn bed uitgerold sinds 3 nachten (waarom vertel ik dit, zal je zien dat het vannacht weer stom gaat ) slaap ik zowaar! Wel keer of 3 gemiddeld eruit, maar tussendoor slaap ik. Weet je hoe je daarvan opknapt na zo'n 20 weken amper slapen

En ik werd wakker omdat het kind de hik heeft en zo'n beetje alle ledematen meedoen met de hik arm kind...

KD wat een situatie joh! Ik duim toch zo dat het toch goedkomt en dat Otje het helemaal niet heeft opgegeven maar ze het gewoon verkeerd hebben gezien
pi_82387861
Sterkte KD. Wat vreemd trouwens dat ze zo stug uitgaan van die 28 dagen cyclus. Als ze dat bij mij hadden gedaan was ik nu al 26 dagen overtijd geweest...

In ieder geval heel veel sterkte met de echo. Ik begrijp heel goed dat je niet goed durft te hopen. Maar natuurlijk duimen we hier allemaal dat er toch een of twee gezonde beebjes in je groeien!
I'm just a Soul whose Intentions are Good
  zondag 6 juni 2010 @ 11:37:38 #97
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_82388110
@djenneke, die 28 dagen cyclus lijkt soms inderdaad wel heilig te zijn in ziekenhuizen....

Bij mij idem dito, mijn cyclus is 24 dagen, zelfs volgens de termijnecho kwam ik op de datum uit die het volgens een cyclus van 24 dagen is... Toch houdt het ziekenhuis vast aan 28 dagen. Nu scheelt het hier gelukkig maar 4 dagen, maar die volhardenheid is soms wel wat vervelend.... (zou betekenen dat ze hier bijvoorbeeld pas een dag of 4/5 later in zullen gaan grijpen als ik over tijd ga) Ten tijde van de miskramen was het ook wat lastig, omdat je pas bij een x-aantal dagen over tijd een eerste keer langs mag komen. Dan duren die 4 dagen extra helemaal lang...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zondag 6 juni 2010 @ 11:38:06 #98
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_82388126
KD veel sterkte,hopelijk heb je snel zekerheid!!
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
pi_82388179
quote:
Op zondag 6 juni 2010 11:37 schreef flugeltje het volgende:
@djenneke, die 28 dagen cyclus lijkt soms inderdaad wel heilig te zijn in ziekenhuizen....

Bij mij idem dito, mijn cyclus is 24 dagen, zelfs volgens de termijnecho kwam ik op de datum uit die het volgens een cyclus van 24 dagen is... Toch houdt het ziekenhuis vast aan 28 dagen. Nu scheelt het hier gelukkig maar 4 dagen, maar die volhardenheid is soms wel wat vervelend.... (zou betekenen dat ze hier bijvoorbeeld pas een dag of 4/5 later in zullen gaan grijpen als ik over tijd ga) Ten tijde van de miskramen was het ook wat lastig, omdat je pas bij een x-aantal dagen over tijd een eerste keer langs mag komen. Dan duren die 4 dagen extra helemaal lang...
mja en mijne 38-48 en dan stug volhouden dat ik nu een cyclus van 23-24 had

maargoed, ik heb nu wel spotting, dus t zou vandaag wel eens 'kunnen gebeuren' en ik ben er idd erg rustig onder, als ik maar zekerheid heb dan vind ik t goed.

dus nu maar ff rustig op de bank, filmpje kijken zo, ta!
pi_82388195
flugeltje, wat raar dat ze altijd uitgaan van 28 dagen zeg...
Hier gaan ze uit van je eigen cyclus.

KD: hmmzz het begint dus toch wat te rommelen....
Nogmaals heel veel sterkte, heel vervelend die onzekerheid.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')