Waar moet je heen?quote:Op dinsdag 27 april 2010 07:21 schreef Soempie het volgende:
Ik ben om 12 uur vrij, maar ik moet naar een of ander dorp bij Nijmegen en dat betekent met reistijd dat ik pas om een uur of 3/ 4 thuis ben.
quote:Op dinsdag 27 april 2010 07:25 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ga je bij Bertha thuis op bezoek, of kom je bij mij om m'n werk koffie drinken?
Ben jij echt zo dom?quote:
Ik weet van niks hoorquote:Op dinsdag 27 april 2010 16:27 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Nee er was ergens nog taart over, samen met B. laatste 2 puntjes weggewerkt
Je fiets valt uit elkaar en staat al 10 jaar op slot, maar toch sleep je hem mee naar je nieuwe huisquote:Op dinsdag 27 april 2010 21:25 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hij staat al 10 jaar op slot. Vind het geen wonder dat ik niet meer weet in welk bakje de sleutel zit.
Ik zou hiermee geen problemen hebben. Als er vier biefstukken aan elkaar gelijmd worden tot 1 mega biefstuk en ik die op mijn bord kan terugvinden. Maar dat zal wel niet de meest gangbare toepassing worden van deze technologiequote:Vleeslijm voorlopig van de baan
Uitgegeven: 27 april 2010 13:23
Laatst gewijzigd: 27 april 2010 13:23
BRUSSEL - Het Europees Parlement heeft voorlopig een stokje gestoken voor de komst van 'vleeslijm'. Dat gebeurde dinsdag in de parlementscommissie voor voedselveiligheid.
De Europese Commissie had voorgesteld om vleeslijm toe te staan. Met een soort eiwit kunnen slagers dan kleine stukjes vlees aan elkaar plakken tot een groot stuk.
''Een vies idee en gewoon consumentenmisleiding'', vindt Europarlementslid Kartika Liotard (SP). ''De lijm zal best veilig zijn, want het is een natuurlijk eiwit. Maar ik vind het bedrog: je denkt een stuk vlees te eten, terwijl je eigenlijk kleine plakjes eet.''
Stemming
De parlementscommissie stemde met 31 tegen 21 tegen het voorstel. Na een stemming van het voltallige Europarlement eind mei moet een compromis volgen met de gezamenlijke EU-landen.
Twee keer de helft, ik leg het even heel snel uit:quote:
Daarom als bewijs nog even de quote:quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:26 schreef Its-Jojo-4you het volgende:![]()
denk niet dat ze een week nog iets tegen je typt
quote:
Ik was al aan het denklen dat je bij Etcie op bezoek was.quote:
Op fok is 2x 1/2 al jaren 1/4quote:
Het zal wel gaan om schraapsels van de machines die een mooi biefstukje moeten gaan vormen. Dat vind ik niet kunnen.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:32 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ik zou hiermee geen problemen hebben. Als er vier biefstukken aan elkaar gelijmd worden tot 1 mega biefstuk en ik die op mijn bord kan terugvinden. Maar dat zal wel niet de meest gangbare toepassing worden van deze technologie
Ik heb er jaren op gefietst en wil hem om die reden alleen al niet kwijt. Veel goede herinneringen aan.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:32 schreef B.ertha het volgende:
Je fiets valt uit elkaar en staat al 10 jaar op slot, maar toch sleep je hem mee naar je nieuwe huis
Je bent er blij mee!quote:
Van alle restjes die niet meer te lijmen vielen ?quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:38 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Het zal wel gaan om schraapsels van de machines die een mooi biefstukje moeten gaan vormen. Dat vind ik niet kunnen.
Want waar moeten anders de frikandellen van gemaakt worden?
13.15 bedoel je.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:39 schreef B.ertha het volgende:
Malden is ook niet leuk om te zijn
Alhoewel, ze hebben er een bios en een intratuin,
Donderdag gaat gewoon door12.30 't Gerecht, toch?
Ik moet om 13.30 in tva3 zijn, dus we hebben tot ongeveer 12.15
Jullie spreken af om 12.30 terwijl je maar tijd hebt tot 12.15?quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:39 schreef B.ertha het volgende:
Donderdag gaat gewoon door12.30 't Gerecht, toch?
Ik moet om 13.30 in tva3 zijn, dus we hebben tot ongeveer 12.15
Vleeslijm kan niet met ministukjes of gehakt, het is gewoon voor bijvoorbeeld de puntjes van de biefstuk die dan samen een (verkoopbaar) groter stuk vormenquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:38 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Het zal wel gaan om schraapsels van de machines die een mooi biefstukje moeten gaan vormen. Dat vind ik niet kunnen.
Want waar moeten anders de frikandellen van gemaakt worden?
B. heeft een time turner.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:41 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Jullie spreken af om 12.30 terwijl je maar tijd hebt tot 12.15?
13.15 natuurlijkquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:41 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Jullie spreken af om 12.30 terwijl je maar tijd hebt tot 12.15?
Die wil ik ook!quote:
Valt dat dan niet uit elkaar als je het mes er in zet zodra het "biefstukje" op je bord ligt?quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:41 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Vleeslijm kan niet met ministukjes of gehakt, het is gewoon voor bijvoorbeeld de puntjes van de biefstuk die dan samen een (verkoopbaar) groter stuk vormen
Nu kan ik natuurlijk wel iets posten over het feit dat Soempie geen man is........quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:42 schreef B.ertha het volgende:
[..]
En Soemp heeft de primeur voor de tweemansvlucht
Nee, de lijm is heel goed hoorquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:43 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Valt dat dan niet uit elkaar als je het mes er in zet zodra het "biefstukje" op je bord ligt?
Maar B. is ook heul geen manquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:44 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nu kan ik natuurlijk wel iets posten over het feit dat Soempie geen man is........
Bijdehante mensen worden enkele tientallen plaatsen naar achteren geplaatst op de wachtlijst......quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:44 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nu kan ik natuurlijk wel iets posten over het feit dat Soempie geen man is........
Dan hebben wij dus de primeur voor de eerste vlucht.quote:
Ik ook van jou.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:47 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Bijdehante mensen worden enkele tientallen plaatsen naar achteren geplaatst op de wachtlijst......
quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:49 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Gelukkig maar
* B.ertha maakt notitie dat C4 weer naar voren mag
Truste Soempie.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:47 schreef Soempie het volgende:
TM, slaap lekker.
Ik ga ook richting douche en bed.
Nee, ik ben niet op de uitvaart geweest.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:59 schreef Ofyles2 het volgende:
Cobra4, was je vandaag toevallig op de uitvaart van die gesneuvelde militairen?
Weltrusten MM.quote:
Weltrusten. tong heeft het antwoord al.quote:Op dinsdag 27 april 2010 23:18 schreef MadMaster het volgende:
K*t, kan nog niet nokken, vraag staat open in de AKQ...
Ben gered...quote:Op dinsdag 27 april 2010 23:24 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Weltrusten. tong heeft het antwoord al.
quote:
quote:Op dinsdag 27 april 2010 23:30 schreef MadMaster het volgende:![]()
Heb weer een vraag in de AKQ beantwoordt...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |