Ja, dat dacht ik inderdaad. Eigenlijk dacht ik: de fietsenmaker gaat hem ooit nog eens opknappen.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:29 schreef Etcetera het volgende:
Waarom heb je 'm niet weggedaan danOf dacht je 'ik ga 'm nog eens opknappen'?
[vals]quote:
Beide.quote:
Ik zoek altijd op onderwerp.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:32 schreef Etcetera het volgende:
Ik zoek een nieuwe wallpaper, weet iemand nog een goede site daarvoor?
quote:
quote:
Ik vind dat altijd zo stom om als wallpaper te nemenquote:
quote:
Wallpaperquote:
quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:37 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik vind dat altijd zo stom om als wallpaper te nemen
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)orden-loeiheet.dhtmlquote:'Nieuwe Apple MacBooks worden loeiheet'
AMSTERDAM - Na maanden van geruchten kwam Apple deze maand eindelijk met nieuwe MacBook Pro's. De modellen zijn sneller en krachtiger maar worden zo heet dat de gebruiker de laptop niet meer op schoot kan houden. Dat meldt Elsevier vandaag.
Website PC Authority heeft de laatste MacBook Pro met Intels Core i7 chip blootgesteld aan een stresstest. En wat blijkt, je kunt er een ei op bakken. De temperatuur van de zilverkleurige laptop loopt al snel op tot 100 graden Celsius.
Laptops staan erom bekend dat ze behoorlijk warm kunnen worden. De processor en videokaart moeten hard werken om de video's, games en flash-filmpjes op je scherm te toveren. Het materiaal van de body wordt gebruikt om de hitte weg te laten vloeien. Probleem is alleen dat de schootcomputer daardoor zo warm kan worden, dat je 'm nauwelijks vast kunt houden. De nieuwe 17-inch MacBook Pro blijkt zelfs zo warm te worden, dat je schoot ervan begint te branden. De Core i7-620M processor bereikt onder stress al snel het kookpunt van water.
De laptop werd tijdens de tests zo heet, dat de tester de draagbare computer op z'n zij moest leggen om de proef af te ronden. In laptops waarin de Core i7 meer ruimte heeft om af te koelen, ontstaat het hitte probleem niet.
27/04/10 14u12
Jammer van die kraaitquote:
En dat vind ik ook niet leukquote:
quote:
Hoezo veeleisend.quote:
Serie is awesome, maar ik hoef ze niet als wallpaperquote:
I KNOW!!!quote:
Dat zijn van die ringen, geschikt voor 4 maten spaken, tenminste, die heb ik hier liggen.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:45 schreef Soempie het volgende:
Heb je gewoon een standaard spaaksleutel? Of moet ik een maat letten?
Hey, als je op dezelfde server zat met WoW kon ik je een knuffelbeer geven.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:44 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Serie is awesome, maar ik hoef ze niet als wallpaper
[..]
I KNOW!!!
/Monica
quote:
Kijk dan eens in het sport forum, bij de recreatieve wielrenners, die hebben een eigen topic en zijn misschien wel bereid om je op weg te helpenquote:Op dinsdag 27 april 2010 21:48 schreef Soempie het volgende:
Ik weet niet eens wat een bandenspanner is of een Engelse sleutel.![]()
Misschien dan toch maar dat topic openen, zodat ik hier de boel niet ophoud.
Jammer dat dat niet cross server kanquote:Op dinsdag 27 april 2010 21:50 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hey, als je op dezelfde server zat met WoW kon ik je een knuffelbeer geven.Ik heb weer goud uitgegeven aan totaal onzinnige dingen.
Ik heb Ziva en Abby als wallpaper.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:56 schreef Whiteguy het volgende:
Ik doe niet aan wallpapers.
Standaard vista achtergrond hier. En op andere laptop standaard windows 7 achtergrond.
Het helpt ook wel dat ik altijd zo veel vensters open staan dat er geen achtergrond meer zichtbaar is
Die heb ik al.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:52 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Jammer dat dat niet cross server kanIk ben bezig met sparen voor m'n Cold Weather Flying
Ik download wallpapers als packs via Microsoft, in combinatie met een tooltje in Windows 7 dat elke zoveel minuten de achtergrond vervangtquote:
Ik moest net even kijken wat ik ook alweer als wallpaper heb. Achtergrond is ook hier vrijwel nooit zichtbaar.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:56 schreef Whiteguy het volgende:
Ik doe niet aan wallpapers.
Standaard vista achtergrond hier. En op andere laptop standaard windows 7 achtergrond.
Het helpt ook wel dat ik altijd zo veel vensters open staan dat er geen achtergrond meer zichtbaar is
Dank voor de link.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:50 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Kijk dan eens in het sport forum, bij de recreatieve wielrenners, die hebben een eigen topic en zijn misschien wel bereid om je op weg te helpen
Recreatief Wielrennen #37 - Zoevend onder de zon!
Ik vergat een woord te lezen en het werd een rare zinquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:02 schreef Etcetera het volgende:Tof shirt voor Tolkien fans
Ik ga m'n brood eens smeren en op bed denk ik
Sowieso is 'op bed gaan' een verwerpelijke uitspraak. NAAR bed zeg ik je, niet OP.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:04 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Ik vergat een woord te lezen en het werd een rare zin
Kunnen deze vrouwen niet aangeklaagd worden voor wereldvreemdheid en aanstootgevend dom gedrag?quote:Celstraf wegens 'heilig sperma'
In Israël heeft een man een celstraf van tien jaar gekregen, omdat hij beweerde over heilig zaad met helende krachten te beschikken. De man ging middels deze bewering met een grote groep vrouwen van bil, meldt de BBC.
De man, een voormalig ambtenaar bij het ministerie van Defensie, is schuldig bevonden aan verkrachting en fraude. Hij vroeg geld van zijn slachtoffers in ruil voor zijn genezende sperma. "Zijn sekshonger was niet te stillen", oordeelde de rechter. Naast de celstraf moet de man aan de vijf aanklagende vrouwen 20.000 euro betalen.
Gronings, moet je toch weten zo langzamerhandquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:07 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Sowieso is 'op bed gaan' een verwerpelijke uitspraak. NAAR bed zeg ik je, niet OP.
Thxquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:14 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Duidelijke omschrijving van je werk C4
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |