abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 22 april 2010 @ 16:10:27 #1
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80600969


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt niet, ondanks de valse beschuldigingen van Koei!
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Zijn gamesverzameling is indrukwekkend te noemen: hij heeft veel games, maar nog meer consoles.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen. Heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
SolidasRock: De ontrouwe slowchatter. Probeert chicks te versieren door zijn betrouwbare nickname. Woont echter in Den Haag, dus die act werkt helaas niet. Komt daarnaast slechts af en toe eens langshoppen, dus trouw is hij ook (nog) niet.
Cue_: Met haar ogen heeft ze menig GAM SCer (man/vrouw) weten te verleiden. Helaas blijkt mevrouw een ware piemelteaser zodra het puntje bij paaltje komt. Heeft smaak qua cabaret maar mist deze bij broodbeleg.

In memoriam:
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

Kutusers die op moeten tyfen:
Flodder450: Kutkloon van AQuila360, wat de modjes overigens nog niet kunnen aantonen. -> 7 dagen ban.
AQuila360: Knurft -> 7 dagen ban

En tegen deze kneuzen zeggen we gezamenlijk:



Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"

DE OP IS HIER TE VINDEN
De persoon die een SC-topic sluit opent de volgende. Heeft deze persoon dit niet binnen een kwartier gedaan dan is het aan anderen om een nieuw SC-topic te openen.
Do androids dream of electric sheep?
  donderdag 22 april 2010 @ 16:11:06 #2
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_80600999
Was ik ff te laat

Maar nu ga ik hem posten ook

It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_80601005
Met een push-up cock van de trap vallen, is nooit grappig
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  donderdag 22 april 2010 @ 16:11:55 #4
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_80601042
Ouch.

Bekijk het van de goede kant, je kan nu wel je stoere littekens aan al je chickies laten zien
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
  donderdag 22 april 2010 @ 16:15:26 #5
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_80601202
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_80601219
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:15 schreef Pettigrew81 het volgende:
[ afbeelding ]
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80601235
En Nebo! Moet je maar met een valhelm lopen, je weet dat de dokter dat tegen je gezegd heeft.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80601521
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:16 schreef Poit het volgende:
En Nebo! Moet je maar met een valhelm lopen, je weet dat de dokter dat tegen je gezegd heeft.
Een valhelm had vast mijn rug beschermd inderdaad
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80601573
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:22 schreef Nebo het volgende:

[..]

Een valhelm had vast mijn rug beschermd inderdaad
Tuurlijk! Dan had je op je hoofd kunnen mikken en zo naar beneden kunnen stuiteren.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80601657
Gewoon voortaan hierin gaan zitten, Nebo
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  donderdag 22 april 2010 @ 16:26:32 #11
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80601677
Do androids dream of electric sheep?
  donderdag 22 april 2010 @ 16:26:55 #12
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_80601694
Of verhuizen naar een woning waar alles begaande grond is
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_80601705
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:26 schreef Pettigrew81 het volgende:
Of verhuizen naar een woning waar alles begaande grond is
Of leren traplopen.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80601717
Of van de Tequila afblijven!! Nebo Nebo Boy
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80601771
  donderdag 22 april 2010 @ 16:29:01 #16
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_80601775
Waarom bouw je er geen lift of roltrap in
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_80601802
pi_80601809
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:29 schreef Pettigrew81 het volgende:
Waarom bouw je er geen lift of roltrap in
LOL trap
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  donderdag 22 april 2010 @ 16:30:19 #19
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80601820
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:26 schreef Pettigrew81 het volgende:
Of verhuizen naar een woning waar alles begaande grond is
Bejaardewoning ja
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80602014
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:27 schreef Poit het volgende:
Of van de Tequila afblijven!! Nebo Nebo Boy
Ik ben sowieso iemand die altijd de trap op en af rent. Gewoon de trap oplopen tree voor tree vind ik echt afschuwelijk. Weten jullie die gif nog van iemand die zo de trap af glijdt op zijn schoenen? Zo gaat het bij mij nog net niet als ik naar beneden loop. Altijd een tree overslaan en terwijl ik met mijn voet naar een tree ga, glijdt mijn andere voet al van de tree af. Jaja, ik heb even geanalyseerd wat er mis ging, en ik gleed te vroeg met mijn andere voet
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80602101
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:34 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ik ben sowieso iemand die altijd de trap op en af rent. Gewoon de trap oplopen tree voor tree vind ik echt afschuwelijk. Weten jullie die gif nog van iemand die zo de trap af glijdt op zijn schoenen? Zo gaat het bij mij nog net niet als ik naar beneden loop. Altijd een tree overslaan en terwijl ik met mijn voet naar een tree ga, glijdt mijn andere voet al van de tree af. Jaja, ik heb even geanalyseerd wat er mis ging, en ik gleed te vroeg met mijn andere voet
En wat heeft u nu geleerd mevrouw Stemband?
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80602137
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  donderdag 22 april 2010 @ 16:49:56 #23
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_80602646
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:34 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ik ben sowieso iemand die altijd de trap op en af rent. Gewoon de trap oplopen tree voor tree vind ik echt afschuwelijk. Weten jullie die gif nog van iemand die zo de trap af glijdt op zijn schoenen? Zo gaat het bij mij nog net niet als ik naar beneden loop. Altijd een tree overslaan en terwijl ik met mijn voet naar een tree ga, glijdt mijn andere voet al van de tree af. Jaja, ik heb even geanalyseerd wat er mis ging, en ik gleed te vroeg met mijn andere voet
En ik vind het weer afschuwelijk om van de trap te vallen, daarom doe ik het dus braaf tree voor tree. Zeker toen ik hoorde dat een oudcollega van de trap was gevallen en daardoor overleden was aan een hersenbloeding
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_80603188
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_80604415
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:36 schreef Poit het volgende:

[..]

En wat heeft u nu geleerd mevrouw Stemband?
2 dagen voorzichtig zijn en gaan met die banaan
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  donderdag 22 april 2010 @ 17:44:03 #26
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80604457


Tuut chips!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Please sir. When moon? When Mustang?
  donderdag 22 april 2010 @ 17:45:40 #27
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80604482
Kut einde van AC 2
Do androids dream of electric sheep?
pi_80604524
quote:
Op donderdag 22 april 2010 17:45 schreef RitseB het volgende:
Kut einde van AC 2
Ja, ook echt extreem
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  donderdag 22 april 2010 @ 17:47:43 #29
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80604538
Ik snapte er geen hol van

Vooral ook omdat ik deel 1 nooit helemaal heb uitgespeeld waarschijnlijk
Please sir. When moon? When Mustang?
  donderdag 22 april 2010 @ 17:48:46 #30
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80604565
quote:
Op donderdag 22 april 2010 17:47 schreef Rossdale het volgende:
Ik snapte er geen hol van

Vooral ook omdat ik deel 1 nooit helemaal heb uitgespeeld waarschijnlijk
Ik heb deel een ook niet uitgespeeld, maar snap het denk ik wel een beetje.
Do androids dream of electric sheep?
pi_80604641
quote:
Op donderdag 22 april 2010 17:47 schreef Rossdale het volgende:
Ik snapte er geen hol van

Vooral ook omdat ik deel 1 nooit helemaal heb uitgespeeld waarschijnlijk
Agh, het sloeg van een tang op een varken
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_80604745
Wat is Skate toch fijn
pi_80605001
Ja moi toch ja
pi_80606006
pi_80606191
Wat is het trouwens geworden bij de MM Lenny? Do tell!
pi_80606348
quote:
Op donderdag 22 april 2010 18:51 schreef Reintji het volgende:
Wat is het trouwens geworden bij de MM Lenny? Do tell!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80606542
quote:
Op donderdag 22 april 2010 18:51 schreef Reintji het volgende:
Wat is het trouwens geworden bij de MM Lenny? Do tell!
pi_80606603
quote:
Op donderdag 22 april 2010 18:51 schreef Reintji het volgende:
Wat is het trouwens geworden bij de MM Lenny? Do tell!
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_80606623
quote:
Op donderdag 22 april 2010 18:51 schreef Reintji het volgende:
Wat is het trouwens geworden bij de MM Lenny? Do tell!
Een staafmixer
pi_80606630
pi_80606664
quote:
Op donderdag 22 april 2010 19:06 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Een staafmixer
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80606679
Wat een domper hè
pi_80606918
quote:
Op donderdag 22 april 2010 16:27 schreef Poit het volgende:
Of van de Tequila afblijven!! Nebo Nebo Boy
Aquila?
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80606984
quote:
Op donderdag 22 april 2010 17:56 schreef lkb9000 het volgende:
Wat is Skate toch fijn
Begin Mei deeltje 3 ! Al vond ik demo opzich tegen vallen
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80607058
quote:
Op donderdag 22 april 2010 19:17 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Begin Mei deeltje 3 ! Al vond ik demo opzich tegen vallen
Ik vind de hardcore mode echt een geweldige toevoeging, heb er nog niet veel mee gespeeld omdat ie steeds vastloopt maar het voelde al een stuk strakker
pi_80608351
quote:
Op donderdag 22 april 2010 19:06 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Een staafmixer
Zat ik er toch vrij dicht bij!
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80608492
quote:
Op donderdag 22 april 2010 19:56 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Zat ik er toch vrij dicht bij!
Inderdaad
pi_80608509
Nou ik ga weer een potje skateeeuuuh!
  donderdag 22 april 2010 @ 20:30:14 #50
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_80609796
Goeienavond al te samen!
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_80609943
quote:
Op donderdag 22 april 2010 20:30 schreef Sigmund666 het volgende:
Goeienavond al te samen!
Pff, tis alweer bijna bedtijd dat vroege opstaan ben ik niet voor gemaakt
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_80610110
quote:
Op donderdag 22 april 2010 20:34 schreef Morthill het volgende:

[..]

Pff, tis alweer bijna bedtijd dat vroege opstaan ben ik niet voor gemaakt
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80610329
quote:
Op donderdag 22 april 2010 19:15 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Aquila?
Is die nog steeds niet terug?
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_80610345
http://www.gamesindustry.(...)o-tickets-go-on-sale

10 euro voor een kaartje voor de Eurogamer Expo, het event van Blammo staat daar wel heel schraal tegenover.
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  donderdag 22 april 2010 @ 20:46:13 #55
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_80610403
quote:
Op donderdag 22 april 2010 20:44 schreef Morthill het volgende:
http://www.gamesindustry.(...)o-tickets-go-on-sale

10 euro voor een kaartje voor de Eurogamer Expo, het event van Blammo staat daar wel heel schraal tegenover.
Als je een last-minute Ryanair-kaartje op de kop weet te tikken ergens is het waarschijnlijk nog steeds goedkoper
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
pi_80610465
Ik heb vandaag echt besloten dat ik alleen maar zonen wil later, en geen dochters. Ik moet oppassen bij mn nichtjes en het eerste dat ik moest doen was staartjes in haren maken. Hun kamers zijn zo roze dat het gewoon pijn doet aan je ogen en ze zijn continu aan het turnen. Het lastigst is echter het verhaaltje voor het slapengaan. Ik heb in mijn verhaaltje over een reuzenkikker en een liegende drakenridder een prinses moeten verwerken, want zonder prinses is het een slecht verhaal natuurlijk!

En ik heb van een 6-jarige verloren met het betoverde doolhof
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_80610833
quote:
Op donderdag 22 april 2010 20:46 schreef Gamer_V het volgende:

[..]

Als je een last-minute Ryanair-kaartje op de kop weet te tikken ergens is het waarschijnlijk nog steeds goedkoper
En bovendien stukken gaver
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_80610937
quote:
Op donderdag 22 april 2010 20:47 schreef koei het volgende:
Ik heb vandaag echt besloten dat ik alleen maar zonen wil later, en geen dochters. Ik moet oppassen bij mn nichtjes en het eerste dat ik moest doen was staartjes in haren maken. Hun kamers zijn zo roze dat het gewoon pijn doet aan je ogen en ze zijn continu aan het turnen. Het lastigst is echter het verhaaltje voor het slapengaan. Ik heb in mijn verhaaltje over een reuzenkikker en een liegende drakenridder een prinses moeten verwerken, want zonder prinses is het een slecht verhaal natuurlijk!

En ik heb van een 6-jarige verloren met het betoverde doolhof
Ik denk dat jouw dochters ook niet echt zo zullen zijn als jij er een hekel aan hebt hoor koei. Ik heb twee nichtjes die wel fan zijn van roze en paarden, maar je moet echt niet aankomen met vlechtjes maken, een nep kopje thee drinken of prinsessenpakjes
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  donderdag 22 april 2010 @ 21:00:49 #59
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_80611003
quote:
Op donderdag 22 april 2010 20:56 schreef Morthill het volgende:

[..]

En bovendien stukken gaver
Magazines uitdelen was topvermaak.
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
  donderdag 22 april 2010 @ 21:10:51 #60
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80611409
quote:
Op donderdag 22 april 2010 19:06 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Een staafmixer
Een S-S-S-Staafmixer?

Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80611837
Goedenavond allen.

Koei, je kunt je dochters ook gewoon technisch lego en een blauwe kamer geven. Gewoon ontkennen dat het meisjes zijn!
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  donderdag 22 april 2010 @ 21:20:26 #62
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_80611851
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:10 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Een S-S-S-Staafmixer?


Hoe klinkt de bel in een lingeriewinkel?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb nog een hele, ranzige, smerige mop voor jullie!
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_80611917
Is er wel iets smerig hier in de slowchat, ik heb weer een geschokte dame naast me in de trein van dat pijp filmpje
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  donderdag 22 april 2010 @ 21:22:37 #64
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80611958
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:21 schreef GameBabe het volgende:
Is er wel iets smerig hier in de slowchat, ik heb weer een geschokte dame naast me in de trein van dat pijp filmpje
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80612031
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:22 schreef Rossdale het volgende:

[..]


Ja lach er maar om, ik doe hier een beetje moeite om als een fatsoenlijke jongedame door het leven te gaan En dan is het allemaal verspilde moeite...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80612052
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:21 schreef GameBabe het volgende:
Is er wel iets smerig hier in de slowchat, ik heb weer een geschokte dame naast me in de trein van dat pijp filmpje
*proest.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_80612632
Goddamn. Ik heb vandaag in 1 keer een hekel aan buitenlanders / vluchtelingen gekregen. Normaal was ik iemand die er heel neutraal tegenover stond, geen vooroordelen hebben en ervan uitgaan dat er toch genoeg 'goede' tussen zitten. Het is inmiddels wel bekend dat ook rotte appels tussen zitten.

Vandaag in de bus naar huis, bus was stampvol, ik moest staan in de bus. Toen kwamen we bij een halte waar een Marokkaanse vrouw aan het wachten was met haar kinderwagen en 2 loss kinderen.

Er zat voorin de bus een oudere vrouw, iemand was voor haar opgestaan omdat oude mensen vaak slecht ter voet zijn.
Die Marokkaanse vrouw EISTE dat ze ging staan omdat ze kinderen bij zich had en het handiger was dat er 2 kinderen op 1 stoel zaten dan dat die oudere vrouw erop zat.
Hele discussie in die bus, die oudere vrouw wist niet wat haar overkwam. De discussie heeft zolang geduurd tot laatste halte.
Haar kinderen die los door de bus lopen en ze zelf uitgebreid zat te bellen met een vriend / vriendin.

Poe, mijn bloed kookte. De toon waarop die vrouw sprak en de agressiviteit die eruit kwam. De oudere vrouw is ook nog racist genoemd. Ongelooflijk.

Ik sta best neutraal tegenover buitenlanders, nooit problemen mee gehad en heb grootste lol met collega's van een andere nationaliteit.
Maar dit ging mij te ver. Misschien ben ik nogal 'aangeslagen' omdat het 1 uur gelden is gebeurd en mijn mening zal ongetwijfeld bijdraaien.
Zonde dat het zo moet.
pi_80612805
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:36 schreef Edwinuss het volgende:
Goddamn. Ik heb vandaag in 1 keer een hekel aan buitenlanders / vluchtelingen gekregen. Normaal was ik iemand die er heel neutraal tegenover stond, geen vooroordelen hebben en ervan uitgaan dat er toch genoeg 'goede' tussen zitten. Het is inmiddels wel bekend dat ook rotte appels tussen zitten.

Vandaag in de bus naar huis, bus was stampvol, ik moest staan in de bus. Toen kwamen we bij een halte waar een Marokkaanse vrouw aan het wachten was met haar kinderwagen en 2 loss kinderen.

Er zat voorin de bus een oudere vrouw, iemand was voor haar opgestaan omdat oude mensen vaak slecht ter voet zijn.
Die Marokkaanse vrouw EISTE dat ze ging staan omdat ze kinderen bij zich had en het handiger was dat er 2 kinderen op 1 stoel zaten dan dat die oudere vrouw erop zat.
Hele discussie in die bus, die oudere vrouw wist niet wat haar overkwam. De discussie heeft zolang geduurd tot laatste halte.
Haar kinderen die los door de bus lopen en ze zelf uitgebreid zat te bellen met een vriend / vriendin.

Poe, mijn bloed kookte. De toon waarop die vrouw sprak en de agressiviteit die eruit kwam. De oudere vrouw is ook nog racist genoemd. Ongelooflijk.

Ik sta best neutraal tegenover buitenlanders, nooit problemen mee gehad en heb grootste lol met collega's van een andere nationaliteit.
Maar dit ging mij te ver. Misschien ben ik nogal 'aangeslagen' omdat het 1 uur gelden is gebeurd en mijn mening zal ongetwijfeld bijdraaien.
Zonde dat het zo moet.
Marokkaanse vrouwen moeten standaard een falcon punch krijgen, reden 1 ze hebben te vaak een grote bek en reden 2 is dat ze vaak tuig baren.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80612818
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:36 schreef Edwinuss het volgende:
Goddamn. Ik heb vandaag in 1 keer een hekel aan buitenlanders / vluchtelingen gekregen. Normaal was ik iemand die er heel neutraal tegenover stond, geen vooroordelen hebben en ervan uitgaan dat er toch genoeg 'goede' tussen zitten. Het is inmiddels wel bekend dat ook rotte appels tussen zitten.

Vandaag in de bus naar huis, bus was stampvol, ik moest staan in de bus. Toen kwamen we bij een halte waar een Marokkaanse vrouw aan het wachten was met haar kinderwagen en 2 loss kinderen.

Er zat voorin de bus een oudere vrouw, iemand was voor haar opgestaan omdat oude mensen vaak slecht ter voet zijn.
Die Marokkaanse vrouw EISTE dat ze ging staan omdat ze kinderen bij zich had en het handiger was dat er 2 kinderen op 1 stoel zaten dan dat die oudere vrouw erop zat.
Hele discussie in die bus, die oudere vrouw wist niet wat haar overkwam. De discussie heeft zolang geduurd tot laatste halte.
Haar kinderen die los door de bus lopen en ze zelf uitgebreid zat te bellen met een vriend / vriendin.

Poe, mijn bloed kookte. De toon waarop die vrouw sprak en de agressiviteit die eruit kwam. De oudere vrouw is ook nog racist genoemd. Ongelooflijk.

Ik sta best neutraal tegenover buitenlanders, nooit problemen mee gehad en heb grootste lol met collega's van een andere nationaliteit.
Maar dit ging mij te ver. Misschien ben ik nogal 'aangeslagen' omdat het 1 uur gelden is gebeurd en mijn mening zal ongetwijfeld bijdraaien.
Zonde dat het zo moet.
1 meting is geen meting zeggen wij statistici.... Al die blanke tiener jongens die niet opstaan voor een hoogzwangere vrouw zijn anders ook niet veel beter...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80612843
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:36 schreef Edwinuss het volgende:
Goddamn. Ik heb vandaag in 1 keer een hekel aan buitenlanders / vluchtelingen gekregen. Normaal was ik iemand die er heel neutraal tegenover stond, geen vooroordelen hebben en ervan uitgaan dat er toch genoeg 'goede' tussen zitten. Het is inmiddels wel bekend dat ook rotte appels tussen zitten.

Vandaag in de bus naar huis, bus was stampvol, ik moest staan in de bus. Toen kwamen we bij een halte waar een Marokkaanse vrouw aan het wachten was met haar kinderwagen en 2 loss kinderen.

Er zat voorin de bus een oudere vrouw, iemand was voor haar opgestaan omdat oude mensen vaak slecht ter voet zijn.
Die Marokkaanse vrouw EISTE dat ze ging staan omdat ze kinderen bij zich had en het handiger was dat er 2 kinderen op 1 stoel zaten dan dat die oudere vrouw erop zat.
Hele discussie in die bus, die oudere vrouw wist niet wat haar overkwam. De discussie heeft zolang geduurd tot laatste halte.
Haar kinderen die los door de bus lopen en ze zelf uitgebreid zat te bellen met een vriend / vriendin.

Poe, mijn bloed kookte. De toon waarop die vrouw sprak en de agressiviteit die eruit kwam. De oudere vrouw is ook nog racist genoemd. Ongelooflijk.

Ik sta best neutraal tegenover buitenlanders, nooit problemen mee gehad en heb grootste lol met collega's van een andere nationaliteit.
Maar dit ging mij te ver. Misschien ben ik nogal 'aangeslagen' omdat het 1 uur gelden is gebeurd en mijn mening zal ongetwijfeld bijdraaien.
Zonde dat het zo moet.
Heb je er wel wat van gezegd dan? Ik zat een paar maanden terug aan de raamkant van een volle bus, ongeveer halverwege en in de vier invalide/ouderen-plekken zaten wat allochtoonse dames van een jaar of 20, en die lieten de twee oude dametjes gewoon staan. Ik uiteindelijk maar opgestaan en ze maar eens even goed de boze blik gegeven.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80612889
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:41 schreef GameBabe het volgende:

[..]

1 meting is geen meting zeggen wij statistici.... Al die blanke tiener jongens die niet opstaan voor een hoogzwangere vrouw zijn anders ook niet veel beter...
Nee klopt. Daarom zeg ik ook dat ik ongetwijfeld bij zal draaien en het zal vergeten. Maar het was behoorlijk extreem.
pi_80612942
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:40 schreef badboynova het volgende:

[..]

Marokkaanse vrouwen moeten standaard een falcon punch krijgen, reden 1 ze hebben te vaak een grote bek en reden 2 is dat ze vaak tuig baren.
Falcon punch
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80612946
Kind janken, altijd fijn als je eens rustig op de bank wilt zitten.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_80613012
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:41 schreef Nebo het volgende:

[..]

Heb je er wel wat van gezegd dan? Ik zat een paar maanden terug aan de raamkant van een volle bus, ongeveer halverwege en in de vier invalide/ouderen-plekken zaten wat allochtoonse dames van een jaar of 20, en die lieten de twee oude dametjes gewoon staan. Ik uiteindelijk maar opgestaan en ze maar eens even goed de boze blik gegeven.
[ afbeelding ]
Nee, ik heb mij er niet mee bemoeid. Ik had de kans ook niet. Ik stond in de rij in de bus en werd van alle kanten verkracht zonder dat ik het doorhad.

Ik weet niet eens of ik er wel wat van zou hebben gezegd als ik er met de neus bovenop zou zitten..
pi_80613187
quote:
Op donderdag 22 april 2010 20:59 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ik denk dat jouw dochters ook niet echt zo zullen zijn als jij er een hekel aan hebt hoor koei. Ik heb twee nichtjes die wel fan zijn van roze en paarden, maar je moet echt niet aankomen met vlechtjes maken, een nep kopje thee drinken of prinsessenpakjes
Tja, mijn ene zus is ook niet zo'n meisje meisje maar haar (enige) dochter is ook pro roze, jurkjes en strikjes enzo terwijl mijn zus er dus helemaal niks van moet hebben. Al mijn nichtjes zijn meisjes meisjes... Ik heb nog wel de hoop dat mijn jongste nichtje over een paar jaar helemaal om slaat... Maar met haar ouders betwijfel ik het eigenlijk
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_80613313
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:45 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Nee, ik heb mij er niet mee bemoeid. Ik had de kans ook niet. Ik stond in de rij in de bus en werd van alle kanten verkracht zonder dat ik het doorhad.

Ik weet niet eens of ik er wel wat van zou hebben gezegd als ik er met de neus bovenop zou zitten..
Je had dan kunnen zeggen tegen die maroc "zo te zien werken jouw benen nog goed, want je kan ze niet bij elkaar houden gezien al die kinderen. dus laat die oude dame rustig zitten, want haar benen zijn al versleten door de Duitsers ".
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80613329
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:51 schreef badboynova het volgende:

[..]

Je had dan kunnen zeggen tegen die maroc "zo te zien werken jouw benen nog goed, want je kan ze niet bij elkaar houden gezien al die kinderen. dus laat die oude dame rustig zitten, want haar benen zijn al versleten door de Duitsers ".
hoe kom je erop?
pi_80613436
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:45 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Nee, ik heb mij er niet mee bemoeid. Ik had de kans ook niet. Ik stond in de rij in de bus en werd van alle kanten verkracht zonder dat ik het doorhad.

Ik weet niet eens of ik er wel wat van zou hebben gezegd als ik er met de neus bovenop zou zitten..
Ik heb vandaag wel een Ali scheldend weg laten lopen

Had een klant die toto wilde spelen wat niet allemaal van harte ging (nieuw systeem daarvoor enzo) en er stond een jongen van 20 ofzo achter nogal gehaast te doen. Dat heeft alleen geen nut zolang ik nog niet met die voorgaande klant klaar was. Hij zei ook gewoon dat het allemaal zo lang duurde enzo, vlak voordat ik met die klant klaar was. Eenmaal klaar met die meneer vroeg hij dus om zn sigaretten waarbij ik naar zn legitimatie vroeg die hij niet bij zich had, waarna hij me wat ziektes toewenste en boos wegliep En alle andere klanten er omheen helemaal verontwaardigd over zijn gedrag Soms echt heerlijk de regeltjes die er bestaan waarmee je vervelende mensen kunt pesten!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_80613500
Koei is gewoon gemeen geweest.
pi_80613590
Owja, ik heb mijn iPad een nieuwe taak gegeven.

pi_80613671
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:55 schreef Edwinuss het volgende:
Koei is gewoon gemeen geweest.
Ik ben op mn werk regelmatig gemeen hoor Maar alleen als mensen vervelend zijn en over niets komen zeiken of gewoon onbeleefd zijn. Mensen die bellend iets van me nodig hebben negeer ik ook gewoon als ze niet even de telefoon opzij doen om netjes te vragen wat ze willen hebben.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_80613701
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:57 schreef Edwinuss het volgende:
Owja, ik heb mijn iPad een nieuwe taak gegeven.

[ afbeelding ]
Echt snijden kan die gast ook niet, gewoon een snee in het aanrecht.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_80613746
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:59 schreef koei het volgende:

[..]

Ik ben op mn werk regelmatig gemeen hoor Maar alleen als mensen vervelend zijn en over niets komen zeiken of gewoon onbeleefd zijn. Mensen die bellend iets van me nodig hebben negeer ik ook gewoon als ze niet even de telefoon opzij doen om netjes te vragen wat ze willen hebben.
Wat doe jij dan voor werk Koei?
pi_80614373
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 20:10 schreef Nick-GizMo het volgende:
Update :

Te Koop of Te Ruil :

1Battlefield Bad Company 2

Games die weg mogen als er klaar mee ben (dat kan nog wel ff duren ) :

2The Saboteur

Waar ik naar op zoek ben :
1 Wanna have it, how much.
2 Wanna have it, when you klaar.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  donderdag 22 april 2010 @ 22:25:40 #85
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_80614787
tvp

* Fallen zit lekker op de bank met drank en nieuwe Blu-ray. The Cure op beamer... wow!
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_80614789
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:21 schreef GameBabe het volgende:
Is er wel iets smerig hier in de slowchat, ik heb weer een geschokte dame naast me in de trein van dat pijp filmpje
Alstu
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80615065
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:48 schreef koei het volgende:

[..]

Tja, mijn ene zus is ook niet zo'n meisje meisje maar haar (enige) dochter is ook pro roze, jurkjes en strikjes enzo terwijl mijn zus er dus helemaal niks van moet hebben. Al mijn nichtjes zijn meisjes meisjes... Ik heb nog wel de hoop dat mijn jongste nichtje over een paar jaar helemaal om slaat... Maar met haar ouders betwijfel ik het eigenlijk
Je jongste nichtje wordt straks emo waarschijnlijk. Het zijn echt fasen waar ze doorheen moeten, tenzij ze op paardrijden gaan, dan zijn ze de rest van hun puberteit niet meer te redden.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80615207
quote:
Op donderdag 22 april 2010 22:33 schreef Nebo het volgende:

[..]

Je jongste nichtje wordt straks emo waarschijnlijk. Het zijn echt fasen waar ze doorheen moeten, tenzij ze op paardrijden gaan, dan zijn ze de rest van hun puberteit niet meer te redden.
Zoiets bedoel je toch?
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80615260
Ik ga zo eens even Veronica Mars proberen te kijken. De cast is in ieder geval niet mis:


DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80615592
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:51 schreef badboynova het volgende:

[..]

Je had dan kunnen zeggen tegen die maroc "zo te zien werken jouw benen nog goed, want je kan ze niet bij elkaar houden gezien al die kinderen. dus laat die oude dame rustig zitten, want haar benen zijn al versleten door de Duitsers ".
! Het gaat steeds beter met jou !

Uhm over die games, nja weet niet wat je zelf over hebt voor BF BC2 ? Niks te ruil anders? Zoek sowieso nog Tales Of Vesperia ( mocht iemand anders hem hier hebben ) en over the saboteur, dat kan nog wel eens lang duren ! Het is btw when you are ready, niet when you are klaar !
quote:
Op donderdag 22 april 2010 21:59 schreef koei het volgende:

[..]

Ik ben op mn werk regelmatig gemeen hoor Maar alleen als mensen vervelend zijn en over niets komen zeiken of gewoon onbeleefd zijn. Mensen die bellend iets van me nodig hebben negeer ik ook gewoon als ze niet even de telefoon opzij doen om netjes te vragen wat ze willen hebben.
Baas ! En hoezo legitimatie vragen voor sigaretten? Helemaal als het een man is
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80615641
BBN, waar woon je ergens? Anders zou je the saboteur wel kunnen lenen
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80615944
quote:
Op donderdag 22 april 2010 07:58 schreef Parvus het volgende:
VliegVlieg hou op man . Je begint net zo irritant als die Edwinurd te worden
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80616000
quote:
Op donderdag 22 april 2010 22:47 schreef Nick-GizMo het volgende:
BBN, waar woon je ergens? Anders zou je the saboteur wel kunnen lenen
Ik woon in Papendrecht maar doe rustig met the sabatour, (maar vergeet me niet als ik hem dan nog niet heb) heb nog zat te doen voorlopig .

Voor Bf2 heb ik niet iets te ruil wat jouw bevalt, dus dan ga ik je kudos moeten toe schuiven.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80616455
We zullen het er wel eens over hebben
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80616686
quote:
Op donderdag 22 april 2010 22:01 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Wat doe jij dan voor werk Koei?
Weet je dat niet eens

Ik werk als bliepmiep +. Voorheen assistent opper bliepmiep, maar daarvoor is een nieuwe collega gekomen (waarbij iedereen neigingen krijgt, zo geliefd had ze zich binnen één week al gemaakt. Tips om vervelende collega's onopvallend weg te werken zijn welkom!) dus tegenwoordig mag ik vooral sigaretten verkopen en klagende mensen wegwerken. Als ik al mag werken, want al het grootste deel van mijn uren zijn naar die collega gegaan.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_80616780
quote:
Op donderdag 22 april 2010 22:46 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Baas ! En hoezo legitimatie vragen voor sigaretten? Helemaal als het een man is
Is een verplichting. Als er ook maar enigszins twijfel bestaat dat die persoon onder de 21 is (of het gaat doorverkopen) moet die persoon en soms zelfs de hele groep waarmee hij is legitimeren. Erg fijn om pubers mee te pesten. Bij mijn winkel om de hoek zitten drie middelbare scholen, dus aan twijfelgevallen geen gebrek.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_80617057
quote:
Op donderdag 22 april 2010 23:13 schreef koei het volgende:

[..]

Weet je dat niet eens

Ik werk als bliepmiep +. Voorheen assistent opper bliepmiep, maar daarvoor is een nieuwe collega gekomen (waarbij iedereen neigingen krijgt, zo geliefd had ze zich binnen één week al gemaakt. Tips om vervelende collega's onopvallend weg te werken zijn welkom!) dus tegenwoordig mag ik vooral sigaretten verkopen en klagende mensen wegwerken. Als ik al mag werken, want al het grootste deel van mijn uren zijn naar die collega gegaan.

xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80617508
Veronica Mars is best tof! Een vriendin van me heeft alle seizoenen voor 20 euro gekocht in Frankrijk, hier kost de hele boel 140 pleuro
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80617719
Veronics Mars is erg tof idd! Jammer dat het zo kort gelopen heeft...

Maar ik ga slapen!

Weltrusten!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  donderdag 22 april 2010 @ 23:54:11 #100
215849 MrMonkeyman
( ͡° ͜&#
pi_80618056
Zijn er nog mensen die L4D2 willen? Is nu in de aanbieding en een Engelse maat van me wil hem ook hebben, een fourpack kost ongeveer 50 euro daar
( ͡° ͜ʖ ͡°)
pi_80618342
  vrijdag 23 april 2010 @ 02:14:52 #102
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80620777
Net eerste aflevering van Band of Brothers weer eens gekeken, wat een geile superserie Hee!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  vrijdag 23 april 2010 @ 02:22:48 #103
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80620833
quote:
Op donderdag 22 april 2010 23:54 schreef MrMonkeyman het volgende:
Zijn er nog mensen die L4D2 willen? Is nu in de aanbieding en een Engelse maat van me wil hem ook hebben, een fourpack kost ongeveer 50 euro daar
Sorry dude had hem al met de vorige aanbieding gekocht
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_80620923
Band of Brothers is inderdaad heel tof!
pi_80621838
quote:
Op donderdag 22 april 2010 23:37 schreef Nebo het volgende:
Veronica Mars is best tof! Een vriendin van me heeft alle seizoenen voor 20 euro gekocht in Frankrijk, hier kost de hele boel 140 pleuro
copy ? Of franse subs?

Morguhhhhh btw
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  vrijdag 23 april 2010 @ 07:27:57 #106
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_80621846
Morning y'all.
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_80621949
mogge

* SocialDisorder heeft Foo Fighters aanstaan
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80622418
Mogguh

* Reintji moest bij het verhaal van Ed denken aan zijn patiënt van gisteren, de ontdankbare hondman!
pi_80623002
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:06:17 #110
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80623107
Veronica Mars heb ik ook nog op mijn HDD staan, maar ben er nog niet aan toe gekomen om er aan te beginnen Ik volg echt te veel series
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80623147
quote:
Op donderdag 22 april 2010 23:54 schreef MrMonkeyman het volgende:
Zijn er nog mensen die L4D2 willen? Is nu in de aanbieding en een Engelse maat van me wil hem ook hebben, een fourpack kost ongeveer 50 euro daar
Heb eigenlijk teveel games, maar mocht je geen 4e krijgen voor die pack dan offer ik me op

[ Bericht 0% gewijzigd door Tain op 23-04-2010 13:44:05 ]
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:13:34 #112
111656 Poit
12-08-12
pi_80623272
mogguh, bijna weekend
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80623310
Chill, junks op de grond voor de deur
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:16:41 #114
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_80623358
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:14 schreef lkb9000 het volgende:
Chill, junks op de grond voor de deur
Emmertje ijskoud water FTW.
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_80623583
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:16 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Emmertje ijskoud water FTW.
Emmertje roestige spijkers!
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80623837
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:14 schreef lkb9000 het volgende:
Chill, junks op de grond voor de deur
Steel hun drugs!
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:38:16 #117
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_80623878
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:26 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Emmertje roestige spijkers!
Of een busje pepperspray vullen met accuzuur
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_80624092
Kick them in the nuts!
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:47:08 #119
111656 Poit
12-08-12
pi_80624108
Of je bakt gewoon een eitje voor zo. Junks zijn ook mensen hoor
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80624172
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:47 schreef Poit het volgende:
Of je bakt gewoon een eitje voor zo. Junks zijn ook mensen hoor

Poit had dit graag ook gewild, toen hij nog en een mooi boy van de straat was
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:50:59 #121
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_80624199
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:47 schreef Poit het volgende:
Of je bakt gewoon een eitje voor zo. Junks zijn ook mensen hoor
En dan gooi je het bakvet gewoon over ze heen
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_80624207
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:49 schreef badboynova het volgende:

[..]


Poit had dit graag ook gewild, toen hij nog en een mooi boy van de straat was
typisch voorbeeld van onterecht gebruik van verleden tijdsvorm...
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80624256
quote:
De Vrijmetselarij zit achter de beschuldigingen van misbruik door leden van de Rooms-Katholieke clerus. Dat heeft de omstreden Colombiaanse kardinaal Dario Castrillón Hoyos gezegd.

Idioten

"Ik ben niet bang te zeggen dat in sommige gevallen er bij de vrijmetselaars vijanden zijn die zich tegen de kerk hebben verenigd. Het is een schande dat er zulke idioten zijn die dit soort vervolging stimuleren," zo zei de 80-jarige kerkprins in een interview op de Colombiaanse radio.

Het is de tweede keer in korte tijd dat Hoyos in opspraak komt. Van 1996 tot 2006 was de Colombiaan president van de Vaticaanse Congregatie voor de Geestelijkheid, zeg maar de afdeling personeelszaken. Eerder deze week kwam naar buiten dat Hoyos in die periode een Franse bisschop heeft geprezen voor de manier waarop die een van misbruik verdachte priester heeft beschermd.

Duivel

Elders in Zuid-Amerika, in de Peruaanse hoofdstad Lima, sprak aartsbisschop Juan Luis Cipriani het vermoeden uit dat vijanden van de kerk het misbruik aangrijpen om het Vaticaan in diskrediet te brengen. "Dit is het werk van de duivel, zelfs al brengt dat journalisten aan het lachen," aldus Cipriani.
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:53:35 #124
111656 Poit
12-08-12
pi_80624264
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:51 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

typisch voorbeeld van onterecht gebruik van verleden tijdsvorm...
Ik wilde net z'n quote editten
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80624356
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:46 schreef Reintji het volgende:
Kick them in the nuts!
Over hun heen springen met je skateboard!
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_80624404
Your item, posted on 22/04/10 with reference - has been passed to the overseas postal service for delivery in NETHERLANDS.

Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 09:59:31 #127
111656 Poit
12-08-12
pi_80624447
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:58 schreef Tain het volgende:
Your item, posted on 22/04/10 with reference - has been passed to the overseas postal service for delivery in NETHERLANDS.


Vliermuisman!!!
Ik ga morgen of overmorgen Windows 7 maar eens op de kompjoeturt zetten
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80624495
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:59 schreef Poit het volgende:

[..]


Vliermuisman!!!
Ik ga morgen of overmorgen Windows 7 maar eens op de kompjoeturt zetten
Dankzij McKeffie mag ik het weekend ook verschillende pc's uitrusten met win 7 .

Win 7
McKeffie
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80624515
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 09:59 schreef Poit het volgende:

[..]


Vliermuisman!!!
Ik ga morgen of overmorgen Windows 7 maar eens op de kompjoeturt zetten


Google: vleermuisman
resultaat:

Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_80624647
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:02 schreef Tain het volgende:

[..]



Google: vleermuisman
resultaat:
[ afbeelding ]
Vleermuisman heeft ook ballen.

xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:08:18 #131
111656 Poit
12-08-12
pi_80624656
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:02 schreef Tain het volgende:

[..]



Google: vleermuisman
resultaat:
[ afbeelding ]
NAIS!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80624676
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 07:26 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

copy ? Of franse subs?

Morguhhhhh btw
Nope, gewoon de normale versie. De hoesjes zijn wel in het Frans, maar je kunt ook gewoon Engels met Nederlandse subs instellen
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80624712
Spierpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijn!
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80624726
Good morning
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80624743
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:10 schreef Nebo het volgende:
Spierpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijn!
Check
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:11:50 #136
111656 Poit
12-08-12
pi_80624760
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:11 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Check
Double check..

Klein beetje dan..
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80624782
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:02 schreef Tain het volgende:

[..]



Google: vleermuisman
resultaat:
]
The internet truely is a wonderful place!
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80624816
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:12 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

The internet truely is a wonderful place, voor een borstenman!
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:20:53 #139
111656 Poit
12-08-12
pi_80625014
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:13 schreef GameBabe het volgende:

[..]

The internet truely is a wonderful place, voor zowel een billen als borstenman!

Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80625065
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:13 schreef GameBabe het volgende:

[..]
nou vooruit dan, jij bent blijkbaar een billenliefhebber!

Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80625071


Doe mij maar zoiets
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80625085
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:22 schreef GameBabe het volgende:
[ afbeelding ]

Doe mij maar zoiets


jonge pikkies die nog geen borsthaar ontwikkeld hebben? PEDO!
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80625139
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:22 schreef GameBabe het volgende:
[ afbeelding ]

Doe mij maar zoiets
Dan zit je hier op Fok goed, want 90% van de bezoekers ziet er zo uit
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:25:55 #144
111656 Poit
12-08-12
pi_80625157
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:23 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]



jonge pikkies die nog geen borsthaar ontwikkeld hebben? PEDO!
Ik heb borsthaar!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80625170
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:25 schreef badboynova het volgende:

[..]

Dan zit je hier op Fok goed, want 90% van de bezoekers ziet er zo uit


Hmmm, je hebt gelijk, die lijkt inderdaad wel een beetje op de foto die Gamebabe post.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:26:18 #146
111656 Poit
12-08-12
pi_80625171
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:25 schreef badboynova het volgende:

[..]

Dan zit je hier op Fok goed, want 90% van de bezoekers ziet er zo uit
Een beetje droeftoeter ben je wel he
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80625212
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:26 schreef Nebo het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Hmmm, je hebt gelijk, die lijkt inderdaad wel een beetje op de foto die Gamebabe post.
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80625325
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:25 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik heb borsthaar!!
Ik ook Een stuk of 10 ofzo
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:31:26 #149
111656 Poit
12-08-12
pi_80625343
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:30 schreef Tain het volgende:

[..]

Ik ook Een stuk of 10 ofzo
Ik zeker wel 110!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80625367
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:26 schreef Poit het volgende:

[..]

Een beetje droeftoeter ben je wel he
Ik zie mezelf meer als een eikel
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:31 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik zeker wel 110!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We hebben het niet over balhaar .
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80625421
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:23 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]



jonge pikkies die nog geen borsthaar ontwikkeld hebben? PEDO!
Excuses, dat ligt aan google, die vindt alleen maar gespierde bovenlichamen zonder haar. Dus ofwel hebben mannen met borsthaar geen gespierde bovenlichamen, ofwel harsen bodybuilders
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80625468
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:33 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Excuses, dat ligt aan google, die vindt alleen maar gespierde bovenlichamen zonder haar. Dus ofwel hebben mannen met borsthaar geen gespierde bovenlichamen, ofwel harsen bodybuilders
En sowieso.. sixpacks ik heb een beertender!
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:34:51 #153
111656 Poit
12-08-12
pi_80625473
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:33 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Excuses, dat ligt aan google, die vindt alleen maar gespierde bovenlichamen zonder haar. Dus ofwel hebben mannen met borsthaar geen gespierde bovenlichamen, ofwel harsen bodybuilders
Ik heb inderdaad niet echt een gespierd bovenlichaam.. Of je moet de bierspier meetellen.. Dan kan Batista nog wat van me leren!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:35:04 #154
111656 Poit
12-08-12
pi_80625484
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:34 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

En sowieso.. sixpacks ik heb een beertender!
Beertender
Fust!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80625502
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:34 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

En sowieso.. sixpacks ik heb een beertender!
Die sixpack is niet het belangrijkste, als de borst- schouder en arm spieren lekker zijn die ik het er ook wel voor
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:37:38 #156
111656 Poit
12-08-12
pi_80625566
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:35 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Die sixpack is niet het belangrijkste, als de borst- schouder en arm spieren lekker zijn die ik het er ook wel voor
Daar gaat m'n kans bij GameBabe
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80625579
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:35 schreef Poit het volgende:

[..]

Beertender
Fust!



xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:42:52 #158
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80625755
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:20 schreef Poit het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Vleeskleurig ondergoed is echt eng (en oma-achtig, ook al is het een string...)
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_80625823
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:42 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Vleeskleurig ondergoed is echt eng (en oma-achtig, ook al is het een string...)
Maar wel ideaal voor onder een witte/lichte broek/jurk
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:45:46 #160
111656 Poit
12-08-12
pi_80625856
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:44 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Maar wel ideaal voor onder een witte/lichte broek/jurk
Dan gewoon zonder
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:47:01 #161
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80625898
Ging het net over borsthaar?
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:47:24 #162
111656 Poit
12-08-12
pi_80625909
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:47 schreef RitseB het volgende:
Ging het net over borsthaar?
Zit jij ook in het clubje??
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:48:06 #163
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80625939
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:47 schreef Poit het volgende:

[..]

Zit jij ook in het clubje??
Als het over het borsthaar clubje gaat wel
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:50:27 #164
111656 Poit
12-08-12
pi_80626010
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:48 schreef RitseB het volgende:

[..]

Als het over het borsthaar clubje gaat wel
Baas!
M'n voorbeeld:
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80626091
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:45 schreef Poit het volgende:

[..]

Dan gewoon zonder
jij draagt ook geen ondergoed onder je jurk?

*boks ouwe
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80626102
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:47 schreef RitseB het volgende:
Ging het net over borsthaar?
De samenvatting:
-De billen en borstenmannen hier posten allemaal mooie dames
-Ik als bovenlichaam vrouw post een gozert met lekkere spieren
-SD vind me een pedo omdat de kerel in kwestie geen borsthaar heeft
-Dus ja het gaat over borsthaar denk ik...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80626141
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:50 schreef Poit het volgende:

[..]

Baas!
M'n voorbeeld:
[ afbeelding ]
Dat is fout borsthaar. Dat lijkt meer op een cavia die met 120 km/h tegen zijn borst is geknald
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:55:53 #168
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80626198
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:53 schreef Nebo het volgende:

[..]

Dat is fout borsthaar. Dat lijkt meer op een cavia die met 120 km/h tegen zijn borst is geknald
Ik wil wel zo'n borsthaar
Do androids dream of electric sheep?
pi_80626227
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:55 schreef RitseB het volgende:

[..]

Ik wil wel zo'n borsthaar
Heb je een cavia en een tennisbalmachine?
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:57:19 #170
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80626243
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:56 schreef Nebo het volgende:

[..]

Heb je een cavia en een tennisbalmachine?
Geen van beide
Do androids dream of electric sheep?
pi_80626257
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:53 schreef Nebo het volgende:

[..]

Dat is fout borsthaar. Dat lijkt meer op een cavia die met 120 km/h tegen zijn borst is geknald
Je had er beter een behaarde vleermuis van kunnen maken, dan zijn we weer terug bij de vleermuisman
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80626305
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:57 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Je had er beter een behaarde vleermuis van kunnen maken, dan zijn we weer terug bij de vleermuisman
Weet je wat je krijgt als je googlet op vleermuisman?

Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 10:59:33 #173
111656 Poit
12-08-12
pi_80626310
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:56 schreef Nebo het volgende:

[..]

Heb je een cavia en een tennisbalmachine?
Ik heb alleen nog maar een tennisbalmachine.. Werk niet
Je krijgt er wel rood haar van..
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80626358
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:59 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Weet je wat je krijgt als je googlet op vleermuisman?

[ afbeelding ]
Zo de circel is weer rond, poit kom maar op met die mooie billen
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:03:08 #175
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80626437
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:00 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Zo de circel is weer rond, poit kom maar op met die mooie billen
Do androids dream of electric sheep?
pi_80626438
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:04:10 #177
111656 Poit
12-08-12
pi_80626485
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80626501
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:03 schreef RitseB het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Zie je wel dat je beter huidskleurig ondergoed kan dragen spanky
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80626530
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:03 schreef badboynova het volgende:
[ afbeelding ]
En weg waren me billen
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80626761
mogen mooie ogen ook?

Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:13:30 #181
111656 Poit
12-08-12
pi_80626816
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80626860
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:15:32 #183
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80626866
Hey FOK!ster ogen

Wie is dat ook al weer Poitert?
Please sir. When moon? When Mustang?
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:17:02 #184
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80626920
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:21:12 #185
111656 Poit
12-08-12
pi_80627061
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:15 schreef Rossdale het volgende:
Hey FOK!ster ogen

Wie is dat ook al weer Poitert?
Rockabella ofzo..

Tranen van god moeten er in!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80627300
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:29:58 #187
111656 Poit
12-08-12
pi_80627335
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:28 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Haha!!
Fucking geniaal!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80627359
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:42:23 #189
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80627793
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:30 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Zand in de crak HOO-AH!!

En gamebabe, ik begin in te zien dat vleeskleurig ondergoed, hoewel het er enorm vies en ranzig uitziet, toch wel zo zn voordelen heeft Maar het ziet er gewoon zo enorm vies en nep uit, net als van die "huidkleurige panties". HELL NO!!! Ranzige oma-styley! BAH!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:43:54 #190
111656 Poit
12-08-12
pi_80627864
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:42 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Zand in de crak HOO-AH!!

En gamebabe, ik begin in te zien dat vleeskleurig ondergoed, hoewel het er enorm vies en ranzig uitziet, toch wel zo zn voordelen heeft Maar het ziet er gewoon zo enorm vies en nep uit, net als van die "huidkleurige panties". HELL NO!!! Ranzige oma-styley! BAH!
Fuck de kleur man.. uit moet het!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80627975
Maar wat ik me dan altijd afvraag, laat ik even een poll onder de mannen hier doen:

Zijn strings eigenlijk wel sexy als je geen broek aan hebt... of zijn andere broekjesvormen dan beter?
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:49:50 #192
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80628134
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:46 schreef GameBabe het volgende:
Maar wat ik me dan altijd afvraag, laat ik even een poll onder de mannen hier doen:

Zijn strings eigenlijk wel sexy als je geen broek aan hebt... of zijn andere broekjesvormen dan beter?
Ik heb nog nooit een string aangehad, maar ik heb zo'n flauw vermoeden dat ik er in een ander type onderbroek beter uit zie
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80628174
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:49 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Ik heb nog nooit een string aangehad, maar ik heb zo'n flauw vermoeden dat ik er in een ander type onderbroek beter uit zie
Ok ok, de vraagstelling is niet goed, bij een jongedame
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80628210
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:46 schreef GameBabe het volgende:
Maar wat ik me dan altijd afvraag, laat ik even een poll onder de mannen hier doen:

Zijn strings eigenlijk wel sexy als je geen broek aan hebt... of zijn andere broekjesvormen dan beter?
String kan sexy zijn (makkelijkst opzij te trekken voor het befgenot), boxerstrings zijn ook hawt. Ultiem is om je vriendje te verrassen in zijn boxers
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 11:53:17 #195
111656 Poit
12-08-12
pi_80628274
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:51 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

String kan sexy zijn (makkelijkst opzij te trekken voor het befgenot), boxerstrings zijn ook hawt. Ultiem is om je vriendje te verrassen in zijn boxers
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Boxerstring
Met jarretels en kousen met kant!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80628338
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:53 schreef Poit het volgende:

[..]

Boxerstring
Met jarretels en kousen met kant!
*box ouwe
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80628348
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:51 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

String kan sexy zijn (makkelijkst opzij te trekken voor het befgenot), boxerstrings zijn ook hawt. Ultiem is om je vriendje te verrassen in zijn boxers
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
O ja, dus als je een date hebt moet je eerst een boxer van de man in kwestie zien te gappen en dan een huge broek aantrekken om het de verbergen

En mannen zonder boxers, bestaan die nog?
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80628575
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:55 schreef GameBabe het volgende:

[..]

O ja, dus als je een date hebt moet je eerst een boxer van de man in kwestie zien te gappen en dan een huge broek aantrekken om het de verbergen

En mannen zonder boxers, bestaan die nog?
Als het een date is, is het niet je vriendje. Duh!

En ja, er bestaan nog mannen zonder boxers. Laatst nog in de C&A eentje naast me in de rij die een setje van 12 tighty-whiteys afrekende. En hij WIST dat hij fout zat, want hij keek heel schichtig om zich heen.
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:01:48 #199
111656 Poit
12-08-12
pi_80628647
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:54 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

*box ouwe
Bro's 4 LIFE!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:02:16 #200
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80628663
ik moet er echt niet aan denken om mn vriendin in mijn boxer te zien, die fetish moet je denk ik maar thuis laten SD! Ik vind string hawet, boxerstrings vind ik er vaak een beetje "meh" uitzien, doe dan of het een of het ander, en meisjesboxers zijn ook hawt Naja eigenlijk vind ik alles wel hawt (behalve dan mijn onderbroeken, dat is gewoon fout)
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_80628704
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:02 schreef SpankmasterC het volgende:
ik moet er echt niet aan denken om mn vriendin in mijn boxer te zien, die fetish moet je denk ik maar thuis laten SD! Ik vind string hawet, boxerstrings vind ik er vaak een beetje "meh" uitzien, doe dan of het een of het ander, en meisjesboxers zijn ook hawt Naja eigenlijk vind ik alles wel hawt (behalve dan mijn onderbroeken, dat is gewoon fout)
Gast, serieus, niets toffer dan thuis komen en je vriendin in jouw overhemd en jouw (schone) boxershorts aan te treffen. Andersom is het wat raarder en niet altijd een garantie voor succes...
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80628773
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:03 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Gast, serieus, niets toffer dan thuis komen en je vriendin in jouw overhemd en jouw (schone) boxershorts aan te treffen. Andersom is het wat raarder en niet altijd een garantie voor succes...

xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80628833
Dat voordeel heb ik dan weer, dat er geen enkele man in mijn kleding past
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:07:03 #204
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80628841
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:03 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Gast, serieus, niets toffer dan thuis komen en je vriendin in jouw overhemd en jouw (schone) boxershorts aan te treffen. Andersom is het wat raarder en niet altijd een garantie voor succes...
je hebt teveel naar die film gekeken waar die Guitar Hero commercials op zijn gebaseerd!
Laat haar nu maar dr eigen kleren aanhouden, dan trek ik die daarna wel uit
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:07:21 #205
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80628859
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:06 schreef GameBabe het volgende:
Dat voordeel heb ik dan weer, dat er geen enkele man in mijn kleding past
dat is een uitdaging die ik persoonlijk niet aanga!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:07:58 #206
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80628885
Mijn vriendin in mijn boxershort of uberhaupt mijn kleren wordt ik nou ook niet bepaald warm van, ik zou waarschijnlijk in de lach schieten. Gewoon een string of een boxer string is wel gewoon sexy
Please sir. When moon? When Mustang?
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:08:15 #207
111656 Poit
12-08-12
pi_80628896
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:03 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Gast, serieus, niets toffer dan thuis komen en je vriendin in jouw overhemd en jouw (schone) boxershorts aan te treffen. Andersom is het wat raarder en niet altijd een garantie voor succes...
Er zijn toch tentenkampen gemaakt van jou overhemden?
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:09:23 #208
111656 Poit
12-08-12
pi_80628945
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:07 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

dat is een uitdaging die ik persoonlijk niet aanga!
Ik durf wel hoor
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80628999
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 10:09 schreef Nebo het volgende:

[..]

Nope, gewoon de normale versie. De hoesjes zijn wel in het Frans, maar je kunt ook gewoon Engels met Nederlandse subs instellen
Dan is het een leuke deal geweest !
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80629036
Ok, ik neem bij je volgende feestje wel een string maatje 32 mee
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80629041
2 hele pagina's gemist !

Zijn aq en fl al gezien hier
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_80629079
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:11 schreef GameBabe het volgende:
Ok, ik neem bij je volgende feestje wel een string maatje 32 mee
Wel één die eetbaar is.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:13:04 #213
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80629086
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
2 hele pagina's gemist !

Zijn aq en fl al gezien hier
Nee, gelukkig niet
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:13:42 #214
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80629102
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:11 schreef GameBabe het volgende:
Ok, ik neem bij je volgende feestje wel een string maatje 32 mee
Wel in spijkerbroekmaat dan, dan moet het nog wel lukken
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80629156
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
2 hele pagina's gemist !

Zijn aq en fl al gezien hier
niet hier, AQ wel via xbl gehoord
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:15:42 #216
111656 Poit
12-08-12
pi_80629187
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
2 hele pagina's gemist !

Zijn aq en fl al gezien hier
Dude, waarom blijf je om ze vragen.. Het lijkt wel of je ze mist..
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:16:06 #217
111656 Poit
12-08-12
pi_80629202
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:11 schreef GameBabe het volgende:
Ok, ik neem bij je volgende feestje wel een string maatje 32 mee
Piece of cake!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80629263
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:08 schreef Poit het volgende:

[..]

Er zijn toch tentenkampen gemaakt van jou overhemden?
Gast, ik heb 4 overhemden naar Haïti gestuurd, ik kreeg van 9 families een bedankkaartje dat alle zoons, dochters, ooms, tantes, broers, zussen, oma's, opa's én de honden erin konden slapen.
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80629269
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 11:46 schreef GameBabe het volgende:
Maar wat ik me dan altijd afvraag, laat ik even een poll onder de mannen hier doen:

Zijn strings eigenlijk wel sexy als je geen broek aan hebt... of zijn andere broekjesvormen dan beter?


http://www.weblo.com/asse(...)m_46e374fb8d5ff.jpeg


  vrijdag 23 april 2010 @ 12:18:23 #220
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80629283
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:17 schreef Fipotje het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Do androids dream of electric sheep?
pi_80629301
Maar Fipo, even voor de volledigheid van het onderzoek, To string or not to string?

Excuus, zag de foto niet...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80629402
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:18 schreef GameBabe het volgende:
Maar Fipo, even voor de volledigheid van het onderzoek, To string or not to string?

Excuus, zag de foto niet...
ja foto doet een beetje raar :S

Geef mij maar een heupbroekie

Strak en lekker laag maar niet te laag dat je der asscrack ziet

pi_80629417
Strings
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:22:09 #224
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80629428
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:21 schreef lkb9000 het volgende:
Strings
Hotpants
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:23:20 #225
111656 Poit
12-08-12
pi_80629469
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:22 schreef RitseB het volgende:

[..]

Hotpants
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80629518
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:21 schreef Fipotje het volgende:

[..]

ja foto doet een beetje raar :S

Geef mij maar een heupbroekie

Strak en lekker laag maar niet te laag dat je der asscrack ziet

[ afbeelding ]
Geloof mij, bij zo'n broek is een (ieniminie) string als ondergoed de enige juiste keuze
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:27:52 #227
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80629665
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:24 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Geloof mij, bij zo'n broek is een (ieniminie) string als ondergoed de enige juiste keuze
relaxt!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_80629669
Ik vind ze ook helemaal niet lekker zitten die strings
pi_80629671
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:24 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Geloof mij, bij zo'n broek is een (ieniminie) string als ondergoed de enige juiste keuze
Of gewoon geen ondergoed!
pi_80629706
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:27 schreef Fipotje het volgende:

[..]

Of gewoon geen ondergoed!
Dan wordt liplezen weer een risico
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80629727
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:28 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Dan wordt liplezen weer een risico
Flinke bos laten groeien
pi_80629730
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:28 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Dan wordt liplezen weer een risico
Vind ik niet erg
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_80629800
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:31:59 #234
111656 Poit
12-08-12
pi_80629822
Cameltoe


In other news:
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80629923
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:35:35 #236
111656 Poit
12-08-12
pi_80629962
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:34 schreef lkb9000 het volgende:
[ afbeelding ]
Waar gaat die vinger heen?
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80629971
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:37:06 #238
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_80630018
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:35 schreef lkb9000 het volgende:
[ afbeelding ]
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_80630073
Ik blijf hipsters ook sexy vinden voor dames
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80630096
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_80630103
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:39 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]


  vrijdag 23 april 2010 @ 12:41:20 #242
111656 Poit
12-08-12
pi_80630141
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80630181
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:39 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80630638
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 12:56:30 #245
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80630646
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:56 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
]
Do androids dream of electric sheep?
pi_80630733
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_80630914
Lekker bezig Tain
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:08:27 #248
111656 Poit
12-08-12
pi_80630995
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:58 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een cumshot!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80631129
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_80631217
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:12 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
zo mooi dat bij het niezen het eerste bandje losschiet en bij het inademen het tweede bandje lijkt te denken "ja fuck dit, dan kap ik er ook maar mee!"
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80631260
WEEEEKEEEEND
pi_80631282
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:12 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:21:40 #253
111656 Poit
12-08-12
pi_80631462
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:16 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Gezondheid indeed

Nog geen weekend though.. Wel trek in PILS!!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80631516
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:21 schreef Poit het volgende:

[..]

Gezondheid indeed

Nog geen weekend though.. Wel trek in PILS!!!
Vanaf nu ben ik elke vrijdag vrij Maar wel elke maandag tot 7uur
pi_80631560
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:30:25 #256
111656 Poit
12-08-12
pi_80631748
doet niet
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80631810
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:33:40 #258
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80631857
Skoften doet het niet nebo
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:35:41 #259
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80631921
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80631937
Bij mij leeft ie
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_80632192
Ik ga mijn eerste autoritje maken zonder iemand anders erbij
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:43:59 #262
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80632204
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:43 schreef Nebo het volgende:
Ik ga mijn eerste autoritje maken zonder iemand anders erbij
Succes
Do androids dream of electric sheep?
pi_80632235
Rij voorzichtig, en kijk in het begin even driedubbel extra
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_80632277
quote:
quote:
Forbidden

You don't have permission to access /images/picdump/135/05.jpg on this server.
Hilaries
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:46:42 #265
111656 Poit
12-08-12
pi_80632303
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:43 schreef Nebo het volgende:
Ik ga mijn eerste autoritje maken zonder iemand anders erbij

Ik hoop dat je beter kan autorijden dan traplopen..
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80632366
pi_80632387
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:46 schreef Poit het volgende:

[..]


Ik hoop dat je beter kan autorijden dan traplopen..
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:51:31 #269
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80632473
Vrouwen

http://www.esquire.com/wo(...)-american-women-0510

Vraag 5. Do you believe in God? YES (61 %)

Vraag 10. Do you believe in evolution? YES (89%)

Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80632601
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:46 schreef Poit het volgende:

[..]


Ik hoop dat je beter kan autorijden dan traplopen..
En tequila binnenhouden...
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:56:58 #271
111656 Poit
12-08-12
pi_80632679
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:57:24 #272
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80632695
Dat onderzoek is echt humor trouwens


47. Do you feel comfortable naked?
Yes 75%

No 25%

48. With the lights on?
Yes 69%

No 31%

Please sir. When moon? When Mustang?
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:57:55 #273
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80632707
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:51 schreef Rossdale het volgende:
Vrouwen

http://www.esquire.com/wo(...)-american-women-0510

Vraag 5. Do you believe in God? YES (61 %)

Vraag 10. Do you believe in evolution? YES (89%)

[ afbeelding ]
Net alsof het geloven in een god gelijk staat aan het verwerpen van de evolutie theorie
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:58:31 #274
111656 Poit
12-08-12
pi_80632731
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:57 schreef RitseB het volgende:

[..]

Net alsof het geloven in een god gelijk staat aan het verwerpen van de evolutie theorie
Officieel gezien natuurlijk wel ja. Volgens de bijbel, die toch echt bij god hoort, heeft hij de wereld en de mens geschapen.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 13:59:41 #275
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80632779
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:58 schreef Poit het volgende:

[..]

Officieel gezien natuurlijk wel ja. Volgens de bijbel, die toch echt bij god hoort, heeft hij de wereld en de mens geschapen.
Als je streng katholiek bent misschien, zelf mijn streng gelovige opa en oma geloven daar niet in
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:00:14 #276
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80632798
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:57 schreef RitseB het volgende:

[..]

Net alsof het geloven in een god gelijk staat aan het verwerpen van de evolutie theorie
Als je de evolutietheorie gelooft moet een God verworpen worden, want die is volgens de evolutie onmogelijk.
Please sir. When moon? When Mustang?
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:01:23 #277
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80632836
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:00 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Als je de evolutietheorie gelooft moet een God verworpen worden, want die is volgens de evolutie onmogelijk.
Nee hoor, http://nl.wikipedia.org/wiki/Onbewogen_beweger
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:02:14 #278
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80632866
Of te wel, god heeft de eerste aanzet gedaan, de rest ging van zelf
Do androids dream of electric sheep?
pi_80632874
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 12:15 schreef Poit het volgende:

[..]

Dude, waarom blijf je om ze vragen.. Het lijkt wel of je ze mist..
en als kiespijn
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:03:30 #280
111656 Poit
12-08-12
pi_80632919
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:59 schreef RitseB het volgende:

[..]

Als je streng katholiek bent misschien, zelf mijn streng gelovige opa en oma geloven daar niet in
Nee, als je uberhaupt katholiek bent.. Streng katholiek zorgt ervoor dat je de regels strenger naleeft, niet er minder in gelooft natuurlijk..
Desalwelteplus moet die hoerenzooi godverdomme neer!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:04:53 #281
111656 Poit
12-08-12
pi_80632962
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:02 schreef RitseB het volgende:
Of te wel, god heeft de eerste aanzet gedaan, de rest ging van zelf
Dan nog kunnen dinosauriërs etc niet verklaard worden.. Ik heb me ooit laten vertellen door christentuig dat dinosauriërs verzonnen waren om religie omver te werpen
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80632973
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:00 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Als je de evolutietheorie gelooft moet een God verworpen worden, want die is volgens de evolutie onmogelijk.
Nope. Leg eens uit hoe een godheid en evolutie onverenigbaar zijn.
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_80632999
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:04 schreef Poit het volgende:

[..]

Dan nog kunnen dinosauriërs etc niet verklaard worden.. Ik heb me ooit laten vertellen door christentuig dat dinosauriërs verzonnen waren om religie omver te werpen
Dat er een godheid bestaat, wil natuurlijk niet zeggen dat de creationisten gelijk hebben...
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:06:50 #284
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80633032
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:04 schreef Poit het volgende:

[..]

Dan nog kunnen dinosauriërs etc niet verklaard worden.. Ik heb me ooit laten vertellen door christentuig dat dinosauriërs verzonnen waren om religie omver te werpen
Wat ze daar zeggen is dat God letterlijk de eerste aanzet heeft gedaan, zeg maar de big bang gecreëerd heeft. De rest ging van zelf, en god kijk zelf vanaf de zijlijn mee.
Do androids dream of electric sheep?
pi_80633046
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:04 schreef Poit het volgende:

[..]

Dan nog kunnen dinosauriërs etc niet verklaard worden.. Ik heb me ooit laten vertellen door christentuig dat dinosauriërs verzonnen waren om religie omver te werpen

Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:07:30 #286
111656 Poit
12-08-12
pi_80633063
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:06 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Dat er een godheid bestaat, wil natuurlijk niet zeggen dat de creationisten gelijk hebben...
Netzomin dat de gelovigen gelijk hebben natuurlijk
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:07:55 #287
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_80633079
De personae non grata nog niet teruggekeerd?
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:09:02 #288
111656 Poit
12-08-12
pi_80633119
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:06 schreef RitseB het volgende:

[..]

Wat ze daar zeggen is dat God letterlijk de eerste aanzet heeft gedaan, zeg maar de big bang gecreëerd heeft. De rest ging van zelf, en god kijk zelf vanaf de zijlijn mee.
Dus worden de oudere boeken in de bijbel teniet gedaan.. Adam en Eva zouden toch echt door de big kahuna himself gemaakt zijn.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:09:29 #289
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80633134
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:07 schreef Poit het volgende:

[..]

Netzomin dat de gelovigen gelijk hebben natuurlijk
Geloof is een kwestie van interpretatie. Iedereen gelooft iets anders
Do androids dream of electric sheep?
pi_80633160
Interessant trouwens welke vrouw men kiest om mee naar bed te gaan in case of lesbische gevoelens... (zie link van ross)
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:10:23 #291
111656 Poit
12-08-12
pi_80633161
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:09 schreef RitseB het volgende:

[..]

Geloof is een kwestie van interpretatie. Iedereen gelooft iets anders
Het staat toch geschreven? Geloof is interpretatie, religie niet.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:10:52 #292
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80633176
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:05 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Nope. Leg eens uit hoe een godheid en evolutie onverenigbaar zijn.
Evolutie dateert pre-mens waar dat volgens religie niet mogelijk is.
Please sir. When moon? When Mustang?
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:11:04 #293
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80633189
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:09 schreef Poit het volgende:

[..]

Dus worden de oudere boeken in de bijbel teniet gedaan.. Adam en Eva zouden toch echt door de big kahuna himself gemaakt zijn.
Ik ken absoluut niemand die zo orthodox is, dat ze dat nog geloven.
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:11:35 #294
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80633206
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:10 schreef GameBabe het volgende:
Interessant trouwens welke vrouw men kiest om mee naar bed te gaan in case of lesbische gevoelens... (zie link van ross)
Vooral de hoge scores van die niet bepaald aantrekkelijke dame inderdaad
Please sir. When moon? When Mustang?
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:13:05 #295
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80633263
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:10 schreef Poit het volgende:

[..]

Het staat toch geschreven? Geloof is interpretatie, religie niet.
Hoe kom je er nu weer bij dat religie niet onderhevig is aan interpretatie?
Do androids dream of electric sheep?
pi_80633265
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:10 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Evolutie dateert pre-mens waar dat volgens religie niet mogelijk is.
Nu haal je twee essentiële zaken door elkaar: het al dan niet bestaan van een godheid en religie. Wie zegt dat religie X het bij het juiste eind heeft?
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:13:22 #297
111656 Poit
12-08-12
pi_80633277
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:11 schreef RitseB het volgende:

[..]

Ik ken absoluut niemand die zo orthodox is, dat ze dat nog geloven.
En toch zijn ze er echt Vooral te vinden in kleinere dorpjes bij jou in de buurt.
Uiteindelijk komt het er op neer dat zoveel dingen elkaar tegenspreken dat er niets meer te geloven valt.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:14:12 #298
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80633305
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:13 schreef Poit het volgende:

[..]

En toch zijn ze er echt Vooral te vinden in kleinere dorpjes bij jou in de buurt.
Uiteindelijk komt het er op neer dat zoveel dingen elkaar tegenspreken dat er niets meer te geloven valt.
Bij mij in de buurt helemaal niet. Brabanders zijn ook weer niet zo erg
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:17:17 #299
111656 Poit
12-08-12
pi_80633419
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:14 schreef RitseB het volgende:

[..]

Bij mij in de buurt helemaal niet. Brabanders zijn ook weer niet zo erg
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 23 april 2010 @ 14:17:27 #300
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80633424
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:13 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Nu haal je twee essentiële zaken door elkaar: het al dan niet bestaan van een godheid en religie. Wie zegt dat religie X het bij het juiste eind heeft?
Als er een godheid bestaat dan is die dus beter dan de mens?

Als een godheid de aanstichter van alles is en de mens is minder dan een zogenaamde godheid is er dus geen sprake van evolutie, maar van devolutie.
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80633471
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 14:17 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Als er een godheid bestaat dan is die dus beter dan de mens?

Als een godheid de aanstichter van alles is en de mens is minder dan een zogenaamde godheid is er dus geen sprake van evolutie, maar van devolutie.
Het geloven in een god en wat hij gedaan heeft staat los van wat hij daadwerkelijk gedaan heeft.

[GAM SC#356] Evolutie van God en de devolutie van de mens
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')